abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 9 juni 2005 @ 11:43:47 #1
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_27769337
quote:
In groep 1 zitten 7 landen die gaan strijden om de plaatsen op het WK. Dat zijn:

Andorra: Deze voetbaldwerg lijkt voornamelijk als de schietschijf van de andere landen te gaan fungeren. Vermoedelijk zijn duels tegen Andorra niet mooi, omdat men met een verdediger of negen aan zal treden. De beste spelers van Andorra spelen in lage Spaanse divisies. Spits Julí Sánchez en verdediger Ildefons Lima zijn redelijke voetballers, de rest bestaat vooral uit goedwillende amateurs.

Armenië: Ook van Armenië moeten we niet al te veel verwachten. Het land zal misschien in thuiswedstrijden her en der een onverwacht puntje mee kunnen pikken, maar hoort bij de mindere ex-Sovjetstaten. De meeste spelers hebben een naam die eindigt op -ian en nauwelijks enige ervaring buiten het eigen land. De beste en bekendste speler is Ara Hakobian, die geruime tijd bovenaan stond in het klassement van Europees Topscorer met 45 voltreffers. Hij werd later ingehaald door spelers uit de grotere competities.

Finland: De Finnen jagen al enkele jaren tevergeefs op een plaats op een eindtoernooi. Nederland speelde ooit eens gelijk in een kwalificatieduel in Finland en zal met name in het uitduel moeten oppassen. Jari Litmanen speelt, mits fit, nog altijd een rol voor de Finnen, maar Liverpool-verdediger Sami Hyypiä is minstens zo belangrijk. Ook spelers als Joonas Kolkka, Mika Nurmela en Petri Pasanen zijn uiteraard bekenden voor ons. De spitsen zijn waarschijnlijk Jonathan Johansson van Charlton en de veelvuldig scorende Mikael Forssell, die vorig jaar op huurbasis voor Birmingham City het net 17 keer vond in de competitie. Ook doelman Jussi Jaaskelainen, uitkomend voor Bolton, is een uiterst betrouwbare speler. Finland is dus een opponent om rekening mee te houden.

Macedonië: Ook een ploeg die met name in het uitduel lastig kan zijn, waar het team zich weet gesteund door fanatieke fans. Sowieso niet te onderschatten, aangezien Engeland 2-2 speelde thuis, in de EK-kwalificatie. Macedonië heeft met Artim Sakiri een handige voetballer, die ook makkelijk kan scoren. Verder heeft het team weinig echt bekende namen, maar wel een team dat bereid is voor elkaar te werken. Mile Krstev van FC Groningen speelt ook een rol in het team.

Nederland: Nederland staat op een kruispunt. Er komt een nieuwe bondscoach, die een mix moet maken tussen de nieuwe lichting en de oudere spelers die wel doorgaan. Frank de Boer, Jaap Stam en Marc Overmars zwaaien zeker af, Cocu twijfelt nog. Bouma, Heitinga, Sneijder, van der Vaart en Robben zullen zeker een belangrijke rol moeten gaan spelen, met Ruud van Nistelrooij, wellicht de nieuwe aanvoerder. De vraag is wie zich nog meer gaan aandienen en wat voor systeem de bondscoach wil spelen. Met slechts Andy van der Meyde als rechtsbuiten, lijkt 4-3-3 uitgesloten.

Roemenië: Ook Roemenië heeft een nieuw team gebouwd. Na het missen van het EK heeft men jongere spelers ingepast en de dikke zege op Duitsland voor het EK was een voorbode van de kracht van dit elftal. Chivu is natuurlijk een wereldverdediger, Lobont een betrouwbare goalie en Mutu blijft ondanks een minder jaar bij Chelsea onomstreden. Aangevuld met jonge en ervarener krachten uit de eigen competitie of uit vooral de Turkse competitie zal Roemenië een lastige opponent zijn. Spelers als Cernat, Dancilescu, Iencsi, Stoican, Rat, Pancu, Bratu en Mitea willen zich aan een groot publiek presenteren.

Tsjechië: Op voorhand favoriet. Poborsky stopt na 99 caps zeker, Smicer twijfelt, de rest lijkt te blijven. Met Cech, één van de beste keepers ter wereld, Ujfalusi en Jankulovski - mogelijk beiden naar Juventus -, Rósicky, Galásek, Koller, Nedved en de nieuwe shooting star Baros is de basis nog steeds ijzersterk. Een nieuwe lichting dient zich al aan, met spelers als Hübschmann, Rozehnal, Kobylik en Pesir.
Deel 2 was vol

Hier verder

[ Bericht 95% gewijzigd door golfer op 09-06-2005 20:31:17 ]
  donderdag 9 juni 2005 @ 11:44:31 #2
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_27769355
We hadden het dus over de poule van Engeland en de Poule van zweden

Engeland door, das duidelijk


Maar aangezien dat Engeland niet in de poule van Nederland zit, gaan we het daar hier niet meer over hebben
  donderdag 9 juni 2005 @ 11:49:48 #3
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_27769477
'Prima slotakkoord van raadselachtige ploeg'

9/6/2005 11:27

De Nederlandse media zijn opvallend eensgezind in hun conclusies na de 4-0 zege op Finland. Het WK is dichtbij, Finland was de betere, de uitslag was geflatteerd en Ruud van Nistelrooy en Robin van Persie ontpopten zich tot uitblinkers.

De Telegraaf spreekt al in z'n kop van een Prima slotakkoord en vindt de zege op de Finnen terecht. 'De hoogte was enigszins geflatteerd', schrijft de krant, 'maar op de 4-0 overwinning van het Nederlands elftal in Finland viel verder niks af te dingen. Zo voltooide Oranje op weg naar het WK 2006 in Duitsland een bijna perfect seizoen. Niet verloren, 22 kwalificatiepunten uit acht wedstrijden en de koppositie in Groep 1.' De krant had bovendie een nieuwe troef gezien: Robin van Persie, de 'Man van de Wedstrijd'.

Zo dacht het Rotterdamse AD er ook over. Op de voorkant van Sportwereld prijkt dan ook de beeltenis van de Arsenal-aanvaller: '4-0! Robin van Persie Gouden Invaller, 2x assist, 1 doelpunten'. De krant constateert dat er wat betreft de WK-kwalificatie nog maar weinig beren op de weg zitten: 'In volle vaart dendert het Nederlands elftal af op het WK van volgend jaar in Duitsland (..) De uitslag is geflatteerd, maar de statistici zullen dat feit verdonkeremanen. In kwalificatievoetbal telt immers vooral het resultaat.'

Extra aandacht krijgt Ruud van Nistelrooy in het AD. De Oranje-spits voelde namelijk dat hij ter discussie stond. Want: hij speelde matig tegen de Roemenen en trainde slecht in de aanloop naar Finland. Maar: 'Hij scoorde niet lang voor rust na een knappe, snelle reflex met het rechterbeen. Daarmee brak hij de tegenstand van Finland grotendeels en legde hij de basis voor de kalmte waarmee in het slot van de wedstrijd ook Kuijt, Cocu en Van Persie konden scoren.'

De Volkskrant vindt Oranje vooral een raadselachtige ploeg die 'zichzelf blijft overtreffen'. De krant spreekt bovendien van 'een wonderbaarlijke WK-campagne' en een 'curieuze overwinning'. Ook voor de Volkskrant was Van the Man de redder, dankzij zijn fraaie treffer in een moeilijke fase: 'Er werd in Helsinki wel degelijk attractief en dynamisch gespeeld, met snelle combinaties en onverwachte tempowisselingen, maar niet door de ploeg die dat op gezag van de bondscoach als uitgangspunt heeft genomen.'

Ook de GPD-bladen stippen te twijfel aan Ruud van Nistelrooy aan, maar vinden die twijfel tegelijkertijd onterecht. Gelukkig snoerde de ManU-spits de critici persoonlijk de mond: 'Je moet het maar kunnen, zo tegen de verdrukking in. Uitgerekend op het moment dat de kritiek alweer in alle hevigheid oplaaide, schoot Ruud van Nistelrooy de frustraties van zich af. Met een fabuleuze treffer (de 0-1) bevrijdde hij tegen Finland niet alleen Oranje, maar vooral ook zichzelf.'

De krantencombinatie steekt het Oranje-geluk evenwel niet onder stoelen of banken: 'Toen de Oranje-spelers gisteren na afloop van het duel met Finland naar het scorebord keken, moeten ze zelf hun ogen niet hebben geloofd. Nederland wankelde en kraakte, maar won wel met overtuigende cijfers: 0-4.'
  donderdag 9 juni 2005 @ 14:47:30 #4
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_27775199
Hoevaak zijn ze niet de betere ploeg en verliezen ze alsnog?
Nu is het eens andersom.
  donderdag 9 juni 2005 @ 14:52:43 #5
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_27775377
quote:
Op donderdag 9 juni 2005 14:47 schreef Ixnay het volgende:
Hoevaak zijn ze niet de betere ploeg en verliezen ze alsnog?
Nu is het eens andersom.
Eindelijk iemand die het ziet, de tactiek van VanBasten
  donderdag 9 juni 2005 @ 15:02:09 #6
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_27775699
Van Basten denkt gewoon alleen maar aan winnen.
Volgens mij maakt Nederland dit keer weer een grote kans met deze coach.
  donderdag 9 juni 2005 @ 15:05:53 #7
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_27775816
quote:
Op donderdag 9 juni 2005 15:02 schreef Ixnay het volgende:
Van Basten denkt gewoon alleen maar aan winnen.
Volgens mij maakt Nederland dit keer weer een grote kans met deze coach.
Als we volgend jaar met die cup staan te hossen heeft niemand het meer over de kwalificatiereeks
  donderdag 9 juni 2005 @ 15:06:17 #8
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_27775825
Als je verder wilt napraten over de wedstrijd van gisteren is er dit topic:
[WK kwalificatie '06] Finland - Nederland (dl.6)

Laten we het hier verder vooral hebben over de ontwikkelingen binnen deze groep.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
  donderdag 9 juni 2005 @ 15:08:24 #9
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_27775888
ok
  donderdag 9 juni 2005 @ 15:09:18 #10
9689 RedGuy
I'll Smash Glasses
pi_27775916
Ik ben echt blij met San Marco, goede groep jonge voetballers die graag willen en gewoon plezier hebben met elkaar.
The Most Incredible, Baby
pi_27780842
Drie tegendoelpunten in acht wedstrijden.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_27781738
Ah, nieuw topic.
slettebak [@] gmail.com
pi_27781751
quote:
Op donderdag 9 juni 2005 15:09 schreef RedGuy het volgende:
Ik ben echt blij met San Marco, goede groep jonge voetballers die graag willen en gewoon plezier hebben met elkaar.
Zijn jammer genoeg weinig feyenoorders die er zo over denken .
slettebak [@] gmail.com
  donderdag 9 juni 2005 @ 18:49:19 #14
9689 RedGuy
I'll Smash Glasses
pi_27782095
Ik ben nu vast geen Feyenoorder want als Feyenoorder moet je standaard een hekel aan het Nederlands Elftal hebben schijnt..
The Most Incredible, Baby
pi_27782172
Kan Golfer de OP weer even de originele maken??

Tsjechië dus 6-1 tegen Macedonië, ondanks de 0-1 van Pandev. Jan Koller krijgt er dan toch 4 bijgeschreven, Tomás Rósicky (pingel) en Milan Baros maakten het halve dozijn vol.

De Roemenen winnen vrij eenvoudig van de mannen van Henk Wisman en Johan Steur. 3-0 door Petre en tweemaal Bucur.

STAND:

1. Nederland 8-22
2. Tsjechië 8-21
3. Roemenië 9-16
4. Finland 7-9
5. Macedonië 9-8
6. Andorra 8-4
7. Armenië 9-4

Het was al genoegzaam bekend, maar Praag wordt cruciaal voor plek 1, hoewel één der beste nummers 2 ook wel uit deze poule zal komen.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_27782214
quote:
Op donderdag 9 juni 2005 18:49 schreef RedGuy het volgende:
Ik ben nu vast geen Feyenoorder want als Feyenoorder moet je standaard een hekel aan het Nederlands Elftal hebben schijnt..
Nee. Ik vind het okay dat je het gewoon zegt. Zo is het ook . Wanneer Nederland speelt telt voor mij geen clubbelang. Ik juich voor ieder doelpunt even hard en dan maakt het niet uit wie die maakt. Natuurlijk vind ik het wel leuk als een Ajacied die maakt, maar als Kuyt scoort vind ik het ook best.
slettebak [@] gmail.com
  donderdag 9 juni 2005 @ 18:55:37 #17
9689 RedGuy
I'll Smash Glasses
pi_27782254
Kijk, ik ben ook wel zo'n iemand die tijdens vriendschappelijke potjes of niet zulke hele moeilijke kwallificatiewedstrijden niet echt voor Van Der Vaart of Heitinga kan juichen, maar op een WK of EK zal ik minuten lang Babel toejuichen als hij scoort.
The Most Incredible, Baby
pi_27782361
En zo hoort het.
We worden wereldkampioen trouwens.
slettebak [@] gmail.com
  donderdag 9 juni 2005 @ 19:02:34 #19
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_27782412
quote:
Op donderdag 9 juni 2005 18:59 schreef JaWi het volgende:
En zo hoort het.
We worden wereldkampioen trouwens.
finale tegen duitsland
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
pi_27782454
quote:
Op donderdag 9 juni 2005 19:02 schreef The_Hives het volgende:

[..]

finale tegen duitsland
Die mogen blij zijn dat ze geplaatst zijn. Dat gaat helemaal niets worden.
slettebak [@] gmail.com
  donderdag 9 juni 2005 @ 19:09:53 #21
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_27782606
ze groeien in het toernooi
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
pi_27782648
Niet met dit zooitje ongeregeld. En thuisvoordeel koop je ook niets voor.
slettebak [@] gmail.com
  donderdag 9 juni 2005 @ 20:03:24 #23
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_27784249
Ik ben meer voor een finale tegen Tsjechië.
pi_27784453
Als van Basten echt zo'n goede coach is dan maakt hij Nederland wereld kampioen.
pi_27787433
quote:
Op donderdag 9 juni 2005 20:03 schreef Ixnay het volgende:
Ik ben meer voor een finale tegen Tsjechië.
Op zich wil ik ook wel graag een keer dat Nederland tegen een ander team speelt.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_27789543
ik zeg Duitsland
  donderdag 9 juni 2005 @ 23:36:02 #27
9689 RedGuy
I'll Smash Glasses
pi_27791814
Brazilië in de finale afdrogen met 4-0 door heerlijk aanvallend voetbal, zoals we van Nederland gewend zijn.

Robben doet Ronaldinho overkomen als een amateur.
The Most Incredible, Baby
pi_27800085
quote:
Op donderdag 9 juni 2005 23:36 schreef RedGuy het volgende:
Brazilië in de finale afdrogen met 4-0 door heerlijk aanvallend voetbal, zoals we van Nederland gewend zijn.
GMTA

Alleen was ik toen niet online.
Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
  donderdag 18 augustus 2005 @ 13:33:56 #29
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_29751613
Macedonië - Finland 0-3
Roemenië - Andorra 2-0

Stand:

Netherlands 8 - 22
Czech Republic 8 - 21
Romania 10 - 19
Finland 8 - 12
Macedonia 10 - 8
Armenia 9 - 4
Andorra 9 - 4

Tsjechië moet nog een keer tegen Roemenië en Finland beide uit, je zag hoe ze gisteren van Zweden verloren uit.
Waarschijnlijk laten ze nog punten liggen in 1 van die wedstrijden.
Nederland zou zelfs die wedstrijd in Praag dus nog mogen verliezen als dat zo is, en anders is een gelijkspel altijd nog goed, we gaan er wel van uit dat Nederland de rest wint.
pi_29759490
Er verandert weinig natuurlijk, Roemenië en Finland spelen nog voor de statistiek.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_30233101
Andorra 0-0 tegen Finland bij de rust.
pi_30234333
Zou een stunt zijn als ze dat volhouden!
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_30234379
Nog steeds 0-0
pi_30234413
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 17:41 schreef methodmich het volgende:
Zou een stunt zijn als ze dat volhouden!
Finland of Andorra?
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_30234727
Andorra uiteraard!
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_30234942
Andorra stunt dus met 0-0 tegen Finland
pi_30235002
Finland
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_30235015
Leuk voor Andorra! Deed Jari mee?
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  zaterdag 3 september 2005 @ 18:16:03 #39
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_30235508
Roemenië - Tsjechie 0-0 zou mooi zijn.
  zaterdag 3 september 2005 @ 18:16:54 #40
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_30235538
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 17:58 schreef Ricky_ het volgende:
Andorra stunt dus met 0-0 tegen Finland
Dit kan Nederland ook gebeuren woensdag.
pi_30235593
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 18:16 schreef Ixnay het volgende:

[..]

Dit kan Nederland ook gebeuren woensdag.
Maar wij hebben Van Persie ... zoals tegen Finland
pi_30236191
Een goede prestatie van Andorra en een regelrechte blamage voor Finland. Armenië uit is ook niet zo makkelijk, toch moet Nederland vanavond winnen, aangezien de Tsjechen weleens punten kunnen gaan morsen.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  zaterdag 3 september 2005 @ 19:32:28 #43
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_30237552
0-0 bij Andorra
  Trouwste user 2022 zaterdag 3 september 2005 @ 19:43:52 #44
7889 tong80
Spleenheup
pi_30237927
Wat een afgang.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_30238212
Wat een topdag hebben die jongens van Andorra.
That's all folks!
  zaterdag 3 september 2005 @ 19:54:34 #46
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_30238237
74% balbezit
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_30238334
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 19:54 schreef 9christensen het volgende:
74% balbezit
en 2 schoten op doel!
  Trouwste user 2022 zaterdag 3 september 2005 @ 20:17:42 #48
7889 tong80
Spleenheup
pi_30238850
Hoe staat het bij Roemenië- Tsechië ?


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_30238917
0-0
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  Trouwste user 2022 zaterdag 3 september 2005 @ 20:24:28 #50
7889 tong80
Spleenheup
pi_30239089
ok

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 3 september 2005 @ 20:30:35 #51
95623 Johan-Derksen
Hoofdredacteur VI
pi_30239288
1-0 Roemenie

Niet bepaald ongunstig ook al zijn er pas 33 minuten gespeeld
Fok!-Cup: Robarka proficiat!
Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
  zaterdag 3 september 2005 @ 20:32:34 #52
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_30239371
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 20:30 schreef Johan-Derksen het volgende:
1-0 Roemenie

Niet bepaald ongunstig ook al zijn er pas 33 minuten gespeeld
pi_30239387
1-0 Mutu. Als alles zo blijft dan is Nederland er zo ongeveer al.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  Trouwste user 2022 zaterdag 3 september 2005 @ 20:43:06 #54
7889 tong80
Spleenheup
pi_30239738
Als het zoi blijft is het gedaan.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_30239792
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 20:43 schreef tong80 het volgende:
Als het zoi blijft is het gedaan.


Wat zou het dan leuk zijn als we In Tsjechie dan ook nog punten pakken zodat die gasten zelfs nog playoffwedstrijden moeten spelen.
pi_30239866
Whahahahaha de duitsers staan nu met 2-0 achter tegen Slowakije.
  zaterdag 3 september 2005 @ 20:47:35 #57
95623 Johan-Derksen
Hoofdredacteur VI
pi_30239884
Jammer genoeg zegt dat geen fuck
Fok!-Cup: Robarka proficiat!
Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
  zaterdag 3 september 2005 @ 21:07:01 #58
62687 Ajaxfan
Look out for me
pi_30240532
Is Roemenie-Tsjechie nog te volgen via een i-net site ?
* Ajax * Arsenal * Barca * Fiorentina * Napoli * Leeds *
pi_30240598
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 21:07 schreef Ajaxfan het volgende:
Is Roemenie-Tsjechie nog te volgen via een i-net site ?
Wilde het net gaan vragen zo'n westrijd kan je niet missen natuurlijk.
Ik ga ff zoeken

PRIME SPORT 2, hier istie te zien live Geen idee hoe ik daar kom
O+ BlaBlub O+
  Trouwste user 2022 zaterdag 3 september 2005 @ 21:10:26 #60
7889 tong80
Spleenheup
pi_30240632
Nog steeds 1-0 ?

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_30240770
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 21:10 schreef tong80 het volgende:
Nog steeds 1-0 ?

Jup
O+ BlaBlub O+
pi_30240922
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 21:10 schreef tong80 het volgende:
Nog steeds 1-0 ?

Inmiddels 2-0
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
pi_30240979
De Tsjechen laten het wel liggen. Nederland is nu al haast zeker van WK-kwalificatie.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
pi_30240989
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 21:21 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Inmiddels 2-0
[talpa mode]
Dit WK is binnen
[/talpa mode]

Goeie stap is het wel
O+ BlaBlub O+
pi_30241001
Schade Deutschland here we come!
pi_30241129
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 21:23 schreef TerroRobbie het volgende:
Schade Deutschland here we come!
duitsland op dit moment ook 2-0 achter tegen slowakije
pi_30241169
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 21:28 schreef sjimz het volgende:

[..]

duitsland op dit moment ook 2-0 achter tegen slowakije
Dat is maar een oefenpotje.
pi_30241205
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 21:29 schreef Thieske het volgende:

[..]

Dat is maar een oefenpotje.
ja maar toch leuk dat ze achterstaan
  zaterdag 3 september 2005 @ 21:31:28 #69
15600 BB-King
Long live the King!
pi_30241217
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 21:29 schreef Thieske het volgende:

[..]

Dat is maar een oefenpotje.
Maakt niet uit... het is altijd goed als Duitsland verliest.
Wat lees je mijn signature? Heb ik soms wat van je aan?
pi_30241223
waar is roemenie - tsjechie te zien dan ?
pi_30241244
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 21:31 schreef linuxje het volgende:
waar is roemenie - tsjechie te zien dan ?
teletekst?
pi_30241301
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 21:31 schreef linuxje het volgende:
waar is roemenie - tsjechie te zien dan ?
PRIME SPORT 2

Voor zover ik weet is dat met Caiw te kijken... op channel 210 ofzo
O+ BlaBlub O+
  zaterdag 3 september 2005 @ 21:35:42 #73
26251 Eilanden
Bright Mirror Still Water
pi_30241343
Voor de mensen met PPlive... de wedstrijd is live te volgen op Guangdong sports
pi_30241410
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 21:35 schreef Eilanden het volgende:
Voor de mensen met PPlive... de wedstrijd is live te volgen op Guangdong sports
Godver, die staat er bij mij niet tussen
O+ BlaBlub O+
  zaterdag 3 september 2005 @ 21:40:26 #75
77130 star_gazer
Aussie Aussie Aussie, Oy oy oy
pi_30241470
2-0 Roemenië NL op het WK, mooi
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
pi_30241660
Ja, ik zie het nu eindelijk nog steeds 2-0 en nog 8 minuten

-edit- nee, is duitsland - slowakije
O+ BlaBlub O+
  zaterdag 3 september 2005 @ 21:47:50 #77
26251 Eilanden
Bright Mirror Still Water
pi_30241697
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 21:38 schreef neggix het volgende:

[..]

Godver, die staat er bij mij niet tussen
Op http://www.streamsports.net/pplive.html staat onderaan een link naar die zender
pi_30241728
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 21:47 schreef Eilanden het volgende:

[..]

Op http://www.streamsports.net/pplive.html staat onderaan een link naar die zender
Aahh, beter, zo engels ipv chinees Thnx
O+ BlaBlub O+
pi_30241749
Even voor het overzicht, als de stand bij Roemenië-Tsjechië zo blijft, dan is dit de stand:

Nederland: 9 gespeeld, 25 punten, doelsaldo 21-3
Tsjechië: 9 gespeeld, 21 punten, doelsaldo 28-9
Roemenië: 11 gespeeld, 22 punten, doelsaldo 19-10

Dan staat Roemenië nu dus boven Tsjechië in punten

Nederland krijgt nog Andorra thuis, Tsjechië uit en Macedonië thuis.
Tsjechië krijgt nog Armenië thuis, Nederland thuis en Finland uit.
Roemenië krijgt nog Finland uit.

Als we er van uitgaan dat Nederland wint van Andorra en Macedonië, en Tsjechië wint van Armenië en Finland, dan maakt Tsjechië - Nederland niks meer uit En Tsjechië zou al helemaal genaaid zijn wanneer ze verliezen van Nederland én verliezen of gelijk spelen tegen Finland. Uitkijken voor de Tsjechen dus.

Het ziet er goed voor ons uit
  zaterdag 3 september 2005 @ 21:50:34 #80
26251 Eilanden
Bright Mirror Still Water
  zaterdag 3 september 2005 @ 21:51:42 #81
26251 Eilanden
Bright Mirror Still Water
pi_30241872
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 21:51 schreef Eilanden het volgende:
Mutu eruit bij de Roemenen, Bucur erin
Wat jammer dat die kwaliteit van deze zender minder is dan andere... verder wel handig
PPlive

Lol, keeper gooit Koller op de grond


Zijn ze btw niet 8 uur begonnen
O+ BlaBlub O+
pi_30241920
Hoeveel minuten nog?
9 juni Billy Corgan - 26 juni Rockin' Park - 7 juli Coldplay
pi_30241965
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 21:55 schreef Maquiladora het volgende:
Hoeveel minuten nog?
Ze zitten nu volgens mij ongeveer in blessuretijd
pi_30242010
En afgelopen!
pi_30242022
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 21:57 schreef Ricky_ het volgende:
En afgelopen!
-edit- af Nu is het WK wel dichtbij
O+ BlaBlub O+
pi_30242042
Mutu schiet Nederland dus ongeveer naar Duitsland
Jack does it in real time...
pi_30242068
als geen hele gekke dingen gebeuren mag nederland het hotel gaan boeken idd
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  zaterdag 3 september 2005 @ 21:59:44 #89
26251 Eilanden
Bright Mirror Still Water
pi_30242101


9 juni Billy Corgan - 26 juni Rockin' Park - 7 juli Coldplay
pi_30242183
The Wizard tovert Nederland naar WK .
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_30242213
dat is tovenarij die ik wel kan waarderen
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_30242226
wordt trouwens een zwaar weekje voor galasek bij ajax
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_30242241
Nu moet Nederland Roemenië nog helpen aan de tweede plaats
9 juni Billy Corgan - 26 juni Rockin' Park - 7 juli Coldplay
pi_30242306
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 22:04 schreef Maquiladora het volgende:
Nu moet Nederland Roemenië nog helpen aan de tweede plaats
Dat zou wel een stunt zijn
  zaterdag 3 september 2005 @ 22:06:27 #96
47470 -Hans-
Met pensioen
pi_30242310
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 21:21 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Inmiddels 2-0
Prachtig!
pi_30242316
dat zal wel erg lastig worden, zelfs al tsjechie verliest van NL staan ze volgens mij nog boven roemenie (2 wedstrijden minder he)
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  zaterdag 3 september 2005 @ 22:06:57 #98
125344 gitaarsnaar
Sterker Door Strijd
pi_30242330
woohooo.. naar het WK gaan we
Rene van der Gijp: Als het hele stadion ''Je moeder is een hoer'' scandeert, dan moet er wel een kern van waarheid inzitten.
Feyenoord: RR
pi_30242374
Netjes van Roemenië. Toch nog een reden om ze bij de EU te voegen.
pi_30242379
Maar ja altijd leuk als de Tsjechen op hun bek gaan
9 juni Billy Corgan - 26 juni Rockin' Park - 7 juli Coldplay
pi_30242393
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 21:59 schreef komrad het volgende:
als geen hele gekke dingen gebeuren mag nederland het hotel gaan boeken idd
Precies ook al verlies je van Tsjechië. Van Macedonië en Andorra win je normaal gesproken gewoon. Zeker in eigen land.
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_30242394
idd ze mogen komen pberends, ik verwelkom ze met een biertje in mijn hand
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_30242568
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 22:04 schreef Maquiladora het volgende:
Nu moet Nederland Roemenië nog helpen aan de tweede plaats


ff roemenie bedanken
pi_30242646
Komen dalijk alle wedstrijden op Talpa ?
pi_30242692
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 22:18 schreef Dj_Day-V het volgende:
Komen dalijk alle wedstrijden op Talpa ?
Morgen om 19.00 volgens mij.
pi_30242697
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 22:18 schreef Dj_Day-V het volgende:
Komen dalijk alle wedstrijden op Talpa ?
Morgenavond 19.00u
pi_30242770
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 22:20 schreef Ricky_ het volgende:

[..]

Morgen om 19.00 volgens mij.
Ik bedoel WK kwalificatie wedstrijden
pi_30242900
ja en die komen morgen op 19 uur
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_30242942
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 22:27 schreef komrad het volgende:
ja en die komen morgen op 19 uur
Great
pi_30243618
ik mag muto van onze mod niet apart bedanken dus hier nogmaals:

dank mutu
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_30245837
Netjes van Roemenië. Tsjechië verloor een aantal weken geleden toch ook al een oefenduel van Zweden ofzo?
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_30246873
Je zou die mutu bijna een paar Antilliaanse witte bolletjes sturen.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_30247211
En nu gaat Nederland het verkloten voor de Roemenen, ik weet het zeker
pi_30247238
quote:
Op zondag 4 september 2005 00:47 schreef Radegast het volgende:
En nu gaat Nederland het verkloten voor de Roemenen, ik weet het zeker
Ik denk het ook. En daar worden we uiteindelijk voor gestraft als we de finale van het WK van Tsjechie verliezen.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_30247382
Nederland z.g.a. geplaatst dus na de nederlaag van de Tsjechen.

1-0 klinkt niet echt overtuigend, dat was de wedstrijd ook niet zeker?
pi_30247408
quote:
Op zondag 4 september 2005 00:54 schreef pascalheister het volgende:

1-0 klinkt niet echt overtuigend, dat was de wedstrijd ook niet zeker?
Ik heb ze nog weinig zo belabberd zien spelen, zelfs niet onder Dickie..
pi_30247448
quote:
Op zondag 4 september 2005 00:55 schreef Radegast het volgende:

[..]

Ik heb ze nog weinig zo belabberd zien spelen, zelfs niet onder Dickie..
Vaak genoeg eigenlijk. Vrijwel elke wedstrijd in het oosten was belabberd, onder Dickie, onder Louis, onder Dickie, etc...
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
pi_30247477
Het was saai. 11 tegenstanders op een kluitje en nederland dat rustig de bal mocht rondtikken en uiteindelijk Ruud die een kans verzilverde.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  zondag 4 september 2005 @ 01:11:57 #119
53268 HomerJ
Your talking to me?
pi_30247798
Wel mooie goal
"the female orgasme is a mythe, I hae had sex with 26 women in my life and not one of them had a orgasme."
pi_30247943
quote:
Op zondag 4 september 2005 00:58 schreef Suijk het volgende:
Het was saai. 11 tegenstanders op een kluitje en nederland dat rustig de bal mocht rondtikken en uiteindelijk Ruud die een kans verzilverde.
mooi, niks gemist dus
pi_30252675
Het kan me eigenlijk geen ene fuck schelen of het goed of slecht was, in het verleden werden dit soort potjes nog wel eens verloren (remember Wit-Rusland) of gelijk gespeeld (Macedonie) en nu winnen ze zo'n pot ondanks belabberd spel.

Ik win liever met tenenkrommend voetbal dan dat we verliezen met geweldig spel (ik zeg Tsjechie EK 2004).

En we zijn zelden zo indrukwekkend door een WK-kwalificatiereeks gelopen. Duitsland kan ons eigenlijk niet meer ontgaan. WE GAAN NAAR DUITSLAND
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_30252694
en onze tsjechische vrienden, ja die hadden net genoeg problemen met roemenie
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  zondag 4 september 2005 @ 12:50:00 #123
77130 star_gazer
Aussie Aussie Aussie, Oy oy oy
pi_30255175
Ik ga echt huilen van het lachen als Roemenie tweede wordt
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
  zondag 4 september 2005 @ 13:18:08 #124
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_30255998
Ze kunnen zich woensdag kwalificeren.
Maar dan moet Tsjechië van Armenië verliezen, en Nederland van Andorra winnen.
pi_30256229
quote:
Op zondag 4 september 2005 13:18 schreef Ixnay het volgende:
Ze kunnen zich woensdag kwalificeren.
Maar dan moet Tsjechië van Armenië verliezen, en Nederland van Andorra winnen.
Alsof dat gebeurt.
  zondag 4 september 2005 @ 14:18:55 #126
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_30257642
quote:
Op zondag 4 september 2005 13:25 schreef Ricky_ het volgende:

[..]

Alsof dat gebeurt.
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
  zondag 4 september 2005 @ 15:03:24 #127
121928 Maquiladora
Here it comes
pi_30258758
quote:
Op zondag 4 september 2005 13:25 schreef Ricky_ het volgende:

[..]

Alsof dat gebeurt.
Waarom niet
9 juni Billy Corgan - 26 juni Rockin' Park - 7 juli Coldplay
pi_30258799
Ach 2 keer thuis winnen is voldoende, dat lijkt mij niet meer dan een formaliteit.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
  zondag 4 september 2005 @ 15:26:46 #129
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_30259385
Gelijkspelen in Praag is al genoeg. We gaan er van uit dat ze van Andorra winnen.
pi_30260304
Adrian Mutu dus de grote man bij de Roemenen.

Nieuwe stand:

1. Nederland 9-25
2. Roemenië 11-22
3. Tsjechië 9-21
4. Finland 9-13
5. Macedonië 10-8
6. Andorra 10-5
7. Armenië 10-4

Nederland dus zo goed als geplaatst en dat is mooi, want de match Tsjechië uit kan ik niet zien en die gaat dus nergens meer om eigenlijk.

Woensdag mag Tsjechië de kater wegspoelen tegen de dappere jongens van Wisman, mag Nederland prijsschieten tegen Andorra (kunnen wij ook 8-0 winnen?) en krijgen de Finnen Macedonië op visite.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_30265186
ik gok op een 4-0 slechts, de mannen vinden dit soort potjes niet boeiend
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_30265290
Ik denk 1-0 in de 89ste minuut.
pi_30265385
Tegen Andorra spelen we thuis en Van Basten weet dat Oranje beter moet. Hij doet wel relax en een beetje nonchalant, maar hij is volgens mij echt niet tevreden over de vertoning van Oranje afgelopen zaterdag. Hij zal zeker willen dat Oranje nou ook een echt goed gaat spelen.
Een ander voordeel is dat Robben weer fit is, die jongen wil altijd ervoor gaan en hij laat andere spelers ook beter spelen. Daarom reken ik aanstaande woensdag wel op een mooie uitslag, 4-0 of 5-0 moet makkelijk te halen zijn.

Tegen Tsjechie moeten we ook gewoon winnen, dan plaatsen zij zich wellicht niet voor het WK als beste nummer 2 en dan moeten ze de play-offs spelen.
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
pi_30265386
Ik denk 5-0.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  zondag 4 september 2005 @ 18:53:04 #135
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_30265506
1-0 tegen Armenie.

Waar ging het mis?
pi_30265727
het ging dus net niet mis
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_30265917
Die tweede goal van Mutu.
pi_30266041
nette goal idd
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_30267026
quote:
Op zondag 4 september 2005 18:48 schreef Shreyas het volgende:
Tegen Andorra spelen we thuis en Van Basten weet dat Oranje beter moet. Hij doet wel relax en een beetje nonchalant, maar hij is volgens mij echt niet tevreden over de vertoning van Oranje afgelopen zaterdag. Hij zal zeker willen dat Oranje nou ook een echt goed gaat spelen.
Een ander voordeel is dat Robben weer fit is, die jongen wil altijd ervoor gaan en hij laat andere spelers ook beter spelen. Daarom reken ik aanstaande woensdag wel op een mooie uitslag, 4-0 of 5-0 moet makkelijk te halen zijn.

Tegen Tsjechie moeten we ook gewoon winnen, dan plaatsen zij zich wellicht niet voor het WK als beste nummer 2 en dan moeten ze de play-offs spelen.
Ik vind het wel een goed idee om Robben en Van Persie afwisselend op de flanken te laten spelen, zeker ook omdat Kuijt op scherp staat.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
  maandag 5 september 2005 @ 12:01:27 #140
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_30284013
quote:
Op zaterdag 3 september 2005 18:02 schreef Zwansen het volgende:
0-1. geluk van Marco houdt maar niet op.
pi_30360849
2e helft en Tjechie nog 0-0 Zal leuk zijn dat voordat we beginnen al kunnen weten dat het al gehaald is

Zo goed als dan
O+ BlaBlub O+
pi_30360961
hoe laat begint NL
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  woensdag 7 september 2005 @ 18:38:51 #143
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_30361164
1-0 voor Tsjechië
pi_30362409
Intussen 3-0 geloof ik.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_30362495
Beiden is 4-1.

Tsjechie - Armenie en Finland - Macedonie.
pi_30362684
Finland 5-1 al.

Tsjechië 4-1 gebleven.
sig verwijderd door FA
pi_30363050
Jan Polák weer 2 x gescoord voor de Tsjechen, goede middenvelder hoor.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  woensdag 7 september 2005 @ 23:03:20 #148
79102 Pool
Noord noch Zuid
pi_30372015
Zijn we nu onderhand officieel geplaatst of hoe zit dat? Ik weet dat de Tsjechen ons nog kunnen inhalen, maar zijn we nog niet zeker van een plaats bij de beste nummers twee? We staan nu op 28 uit 10, zijn er nog nummers twee die dat kunnen halen?
  woensdag 7 september 2005 @ 23:04:02 #149
77130 star_gazer
Aussie Aussie Aussie, Oy oy oy
pi_30372043
Die gasten van Andorra moeten ze afschieten
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
  woensdag 7 september 2005 @ 23:04:22 #150
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_30372053
quote:
Op woensdag 7 september 2005 23:03 schreef Pool het volgende:
Zijn we nu onderhand officieel geplaatst of hoe zit dat? Ik weet dat de Tsjechen ons nog kunnen inhalen, maar zijn we nog niet zeker van een plaats bij de beste nummers twee? We staan nu op 28 uit 10, zijn er nog nummers twee die dat kunnen halen?
Volgens mij niet.

Weet haast wel zeker.
pi_30372056
quote:
Op woensdag 7 september 2005 23:04 schreef star_gazer het volgende:
Die gasten van Andorra moeten ze afschieten
Waarom?
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  woensdag 7 september 2005 @ 23:07:36 #152
15600 BB-King
Long live the King!
pi_30372186
quote:
Op woensdag 7 september 2005 19:36 schreef methodmich het volgende:
Jan Polák weer 2 x gescoord voor de Tsjechen, goede middenvelder hoor.
Zeker familie van Sjaak... die heeft hem vast alles geleerd.
Wat lees je mijn signature? Heb ik soms wat van je aan?
  woensdag 7 september 2005 @ 23:08:54 #153
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_30372236
4-0, inpakken en wegwezen. Mazzel!
  woensdag 7 september 2005 @ 23:30:42 #154
77130 star_gazer
Aussie Aussie Aussie, Oy oy oy
pi_30373149
quote:
Op woensdag 7 september 2005 23:04 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

[..]

Waarom?
Vanwege dat kinderachtige gedrag
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
pi_30376636
quote:
Op woensdag 7 september 2005 23:03 schreef Pool het volgende:
Zijn we nu onderhand officieel geplaatst of hoe zit dat? Ik weet dat de Tsjechen ons nog kunnen inhalen, maar zijn we nog niet zeker van een plaats bij de beste nummers twee? We staan nu op 28 uit 10, zijn er nog nummers twee die dat kunnen halen?
Dat valt niet zo makkelijk te zeggen aangezien bepaalde resultaten geschrapt worden. In de groepen met zeven ploegen tellen de resultaten tegen de nummer laatst niet mee, en er is nog veel te weinig bekend over de volgordes en puntentaantallen om iets zinnigs te voorspellen.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_30376738
quote:
Op woensdag 7 september 2005 19:36 schreef methodmich het volgende:
Jan Polák weer 2 x gescoord voor de Tsjechen, goede middenvelder hoor.
Waar staat die onder contract? Lijkt mij een prima opvolger voor Galasek
pi_30377088
quote:
Op woensdag 7 september 2005 23:30 schreef star_gazer het volgende:

[..]

Vanwege dat kinderachtige gedrag
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
pi_30377286
Gewoon door lijkt me. Die Tsjechen pakken we ook
pi_30380641
quote:
Op donderdag 8 september 2005 01:49 schreef heiden6 het volgende:

[..]

Dat valt niet zo makkelijk te zeggen aangezien bepaalde resultaten geschrapt worden. In de groepen met zeven ploegen tellen de resultaten tegen de nummer laatst niet mee, en er is nog veel te weinig bekend over de volgordes en puntentaantallen om iets zinnigs te voorspellen.
Fout. Ik heb gisteren het volgende uitgevogelt. We kunnen in het ergste geval als 2e nummer 2 eindigen en dan gaan we ook rechtstreeks door dus we zijn gewoon reeds geplaatst. De FIFA kijkt echter enkel naar de poule bij rechtstreekse plaatsing en pas na alle wedstrijden naar het tweede plek verhaal.
quote:
Op donderdag 8 september 2005 01:34 schreef sampoo het volgende:

[..]

Bij de beoordeling van de beste nummers 2 tellen de punten die behaald zijn tegen de nummer laatst in de groepen met 7 teams niet mee.

Ik had wat tijd en heb alle mogelijke kandidaten voor de nummer twee positie bekeken en het scenario genomen dat we tegen Tsjechië en tegen Macedonië verliezen. We zijn minstens tweede want Roemenië kan ons niet inhalen.

Groep 1

1.NED 22 punten
2.TSJ 18 punten
Andorra of Armenie worden laaste en zowel NED als TSJ hebben de volle punten behaald dus maakt het niet uit voor de punten

Groep 2
1.UKR 18 punten
2.TUR 14 punten
3.GRI 12 punten
4.DEN 13 punten
Laatste plek staat vast Kazakhstan dus niemand kan de 22 punten van Nederland halen zonder eerste te worden.

Groep 3
1.POR 18 punten
2.SLO 13 punten
3.RUS 16 punten
5.EST 11 punten
Laatste plek staat vast Luxemburg dus niemand kan de 22 punten van Nederland halen zonder eerste te worden.(Rusland kan max 3 punten halen want het moet nog tegen Luxemburg)

Groep 4
1.SWI 16 punten
2.FRA 16 punten
3.ISR 15 punten
4.IRL 13 punten
Niemand kan de 22 punten van Nederland halen zonder eerste te worden.

Groep 5
1.ITA 17 punten
2.NOR 12 punten
3.SLO 12 punten
4.SCO 10 punten
Niemand kan de 22 punten van Nederland halen zonder eerste te worden.

Groep 6
1.POL 24 punten
2.ENG 19 punten
mogelijk tweede plek die boven Nederland eindigt

Groep 7
1.SER 16 punten
2.ESP 14 punten
3.BOS 13 punten
4.BEL 11 punten
Laatste plek staat vast San Marino dus niemand kan de 22 punten van Nederland halen zonder eerste te worden.

Groep 8
Als Malta laatste blijft
1.SWE 15 punten
2.CRO 16 punten
Niemand kan de 22 punten van Nederland halen

Als IJsland laatste wordt

1. SWE 18 punten
2. CRO 14 punten
Zweden moet nog tegen Ijsland kan dus max 3 punten scoren in de twee resterende wedstrijden. Kroatië kan maximaal op 20 punten uitkomen dus niemand kan de 22 punten van Nederland halen.


=============
Er kan maar één nummer twee beter eindigen dan Nederland dus we zijn gewoon geplaatst!
  donderdag 8 september 2005 @ 10:55:17 #160
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_30380735
Ik ga alvast m'n auto oranje spuiten en een hotelletje boeken in Duitsland
pi_30380975
ik dacht dat het was dat in een groep van 6 de resultaten tegen de laatste niet mee telt..en in een groep van 7 team het resultaat tegen de laagste 2 niet meetellen
pi_30381180
quote:
Op donderdag 8 september 2005 11:03 schreef sjimz het volgende:
ik dacht dat het was dat in een groep van 6 de resultaten tegen de laatste niet mee telt..en in een groep van 7 team het resultaat tegen de laagste 2 niet meetellen
http://fifaworldcup.yahoo(...)minary_format_en.pdf
quote:
To determine the 2 best 2. nd. placed teams, the results against the teams of
the same group in. 1. st. , 3. rd. , 4. th. , 5. th. and 6. th place will be taken into consideration.
pi_30381207
oke
  Trouwste user 2022 donderdag 8 september 2005 @ 15:19:23 #164
7889 tong80
Spleenheup
pi_30388021
Dus we zijn geplaatst ?

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_30388187
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  donderdag 8 september 2005 @ 15:25:38 #166
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_30388245
Nee, de groepen 6 en 8 kunnen een nog betere nummer 2 leveren.
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
  donderdag 8 september 2005 @ 15:27:37 #167
72703 Lionheaad
Nothing beats a Lion
pi_30388328
quote:
Op donderdag 8 september 2005 15:19 schreef tong80 het volgende:
Dus we zijn geplaatst ?

nope not yet
wordt aan gewerkt....ben net terug
  Trouwste user 2022 donderdag 8 september 2005 @ 16:44:42 #168
7889 tong80
Spleenheup
pi_30390861
Ok. Dan wachten we nog even.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_30390898
quote:
Op donderdag 8 september 2005 16:44 schreef tong80 het volgende:
Ok. Dan wachten we nog even.


Met deze bondscoach is dat natuurlijk maar een formaliteit.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_30392092
quote:
Op donderdag 8 september 2005 15:25 schreef BVO het volgende:
Nee, de groepen 6 en 8 kunnen een nog betere nummer 2 leveren.
Groep 8 niet.

Toch wel, sorry.
quote:
1. SWE 18 punten
2. CRO 14 punten
Zweden moet nog tegen Ijsland kan dus max 3 punten scoren in de twee resterende wedstrijden. Kroatië kan maximaal op 20 punten uitkomen dus niemand kan de 22 punten van Nederland halen.
Dit klopt dus niet, want Zweden kan wel punten scoren tegen ijsland. (nummers 1,3,4,5,6 tellen mee, ijland staat 5e)
'And I called your name,
like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
pi_30394547
quote:
Op donderdag 8 september 2005 01:57 schreef Radegast het volgende:

[..]

Waar staat die onder contract? Lijkt mij een prima opvolger voor Galasek
1.FC Nürnberg, sinds deze zomer. Ajax zat te slapen.

Mikael Forssell dus de grote man van de Finnen, Oranje viel weer eens zwaar tegen. Hoe dan ook redden we het dus.

1. Nederland 10-28
2. Tsjechië 10-24
3. Roemenië 11-22
4. Finland 10-13
5. Macedonië 11-8
6. Andorra 11-5
7. Armenië 11-4

In oktober dus de beslissing, al lijken Nederland en Tsjechië zeker van plaats 1 en 2.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  woensdag 14 september 2005 @ 11:01:24 #172
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_30566320
Nederland nummer twee achter Brazilianen

14/9/2005 10:35

De zeges op Andorra en Armenië waren weinig imposant, maar het Nederlands elftal klom wel naar de tweede plaats op de FIFA-ranglijst. Alleen Brazilië prijkt boven de mannen van bondscoach Marco van Basten.

Het gat met de huidige wereldkampioen is echter aanzienlijk, liefst 54 punten scheidden Oranje van de eerste plaats van De Goddelijke Kanaries.

Nederland dankt de tweede plaats niet alleen aan de minieme zeges op de dwergen van Groep 1, maar ook aan de nederlaag die de onttroonde nummer twee Argentinië vorige week opliep tegen Paraguay. Zeven punten bedraagt de marge van Nederland op de Zuid-Amerikanen.

Enkele landen die opvallend progressie maakten, zijn Frankrijk (naar zesde plaats), Zweden (na negen jaar terug in top tien), Australië (zeven plaatsen omhoog), Togo (twaalf plaatsen winst: 54ste) en Noord-Ierland (vijftien plaatsen omhoog onder meer dankzij 1-0 zege op Engeland: 101ste).

Voorts zijn er mijlpalen voor Liechtenstein en Andorra. Beide landen schoten omhoog en bereikten de hoogste positie sinds het invoeren van de ranglijst in 1993. Liechtenstein boekte zeer recent een 0-0 gelijkspel tegen Slowakije en een 3-0 zege op Luxemburg. Goed voor zestien plaatsen winst en de 123ste plaats. En Andorra ging mede dankzij het 0-0 gelijkspel tegen Finland van 134 naar 125.

FIFA Ranglijst september 2005


(van) Land: Punten:
1. (1) Brazilië 839
2. (3) Nederland 785
3. (2) Argentinië 778
4. (4) Tsjechië* 777
5. (5) Mexico 771
6. (9) Frankrijk 770
7. (6) Verenigde Staten 768
8. (8) Spanje 750
9. (9) Portugal 743
10. (15) Zweden 740
  woensdag 14 september 2005 @ 11:30:13 #173
125344 gitaarsnaar
Sterker Door Strijd
pi_30567067
Nederland tweede

Zegt denk ik niet zoveel, behalve dan dat we onze wedstrijden winnen en de andere verliezen
Rene van der Gijp: Als het hele stadion ''Je moeder is een hoer'' scandeert, dan moet er wel een kern van waarheid inzitten.
Feyenoord: RR
pi_30576156
Ik denk dat we buiten Brazilië echt tegen niemand anders echt tekort komen dus zo veel zegt het wel.
  Trouwste user 2022 woensdag 14 september 2005 @ 17:26:26 #175
7889 tong80
Spleenheup
pi_30576986
Is toch weer leuk om te zien. Kleine klote landje maar wel tweede achter de Brazilianen.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_30579419
Over een jaar staan we eerste!
Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
  woensdag 14 september 2005 @ 19:21:42 #177
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_30580057
quote:
Op woensdag 14 september 2005 17:26 schreef tong80 het volgende:
Is toch weer leuk om te zien. Kleine klote landje maar wel tweede achter de Brazilianen.


idd, we zijn een miertje op de wereldkaart. Maar wel een sterk miertje!
  woensdag 14 september 2005 @ 20:44:56 #178
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_30582896
Ik heb even die post van sampoo gelezen, maar Nederland is dus gewoon gekwalificeerd nu, als ik het goed begrepen heb. De enige 2e plaats die ons nog kan inhalen is Polen of Engeland in groep 6, maar aangezien de 2 beste 2e plaatsen naar het WK mogen (zonder playoffs) is Nederland nu ook zeker.
  woensdag 14 september 2005 @ 21:01:25 #179
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_30583504
Ik zie het nu, in die groep van Zweden en Kroatië kan iemand ook Nederland nog inhalen, maar hoe klein is de kans dat Nederland gelijkspeelt of verliest van Macedonië en daarbij wordt Zweden - Kroatië ook nog eens gelijkspel zodat Kroatië met 24 punten 2e wordt.

Als ze allebei 23 hebben:
Nederland heeft een doelsaldo van 18 voor en 3 tegen (de 7 tegen Andorra zijn niet meegeteld).
Kroatië heeft 20 voor 5 tegen, maar ze moeten nog eens tegen Zweden dat momenteel veel beter is. En ze moeten ook nog eens tegen Hongarije, Nederland krijgt daarvoor in de plaats Macedonië en dat is een makkelijkere tegenstander dan Hongarije.

En stel dat dat allemaal echt gebeurt dan moet Engeland ook nog eens tegen Polen en Oostenrijk 6 punten halen.

Nederland is dus praktisch gekwalificeerd.
pi_30585272
Nederland wint gewoon van Tsjechië, dan moet er helemaal niets meer.
Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
pi_30590995
quote:
Op woensdag 14 september 2005 21:47 schreef FritsVanEgters het volgende:
Nederland wint gewoon van Tsjechië, dan moet er helemaal niets meer.
Gewoon?
pi_30591080
quote:
Op donderdag 15 september 2005 00:26 schreef Radegast het volgende:

[..]

Gewoon?
Of gewoon ongewoon.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
  donderdag 15 september 2005 @ 17:32:36 #183
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_30607782
1 punt moeten ze nog zien te halen in 2 wedstrijden.
pi_30609560
quote:
Op donderdag 15 september 2005 00:26 schreef Radegast het volgende:

[..]

Gewoon?
Ja, of met 8 man. Maar ze winnen wel
pi_30612373
quote:
Op donderdag 15 september 2005 00:26 schreef Radegast het volgende:

[..]

Gewoon?
hoe ze het doen maakt niet uit als er maar gewonnen wordt
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_31263200
Kickje voor het beslissende weekend!
pi_31263262
Oranje boven. Dus.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_31263272
Gelijkspel is toch al genoeg om eerste te worden?
pi_31263405
quote:
Op vrijdag 7 oktober 2005 19:38 schreef pberends het volgende:
Gelijkspel is toch al genoeg om eerste te worden?


* Dj_Day-V gokt 1-1 of 1-2 (Voor NL dus)
  vrijdag 7 oktober 2005 @ 19:42:09 #190
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_31263408
quote:
Op vrijdag 7 oktober 2005 19:38 schreef pberends het volgende:
Gelijkspel is toch al genoeg om eerste te worden?
Ja ligt er aan hoevaak er gescoord wordt. Bij 2-2 liggen de zaken uiteraard anders. Maar dat hoef ik jou niet uit te leggen.
pi_31263418
Hup Roemenie!
pi_31263538
quote:
Op vrijdag 7 oktober 2005 19:42 schreef Zwansen het volgende:

[..]

Ja ligt er aan hoevaak er gescoord wordt. Bij 2-2 liggen de zaken uiteraard anders. Maar dat hoef ik jou niet uit te leggen.
Dat klopt niet. NEderland heeft vier punten voorsprong, en bij een gelijkspel blijft dat zo. In de overgebleven wedstrijd kan Tsjechië geen vier punten halen.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
  vrijdag 7 oktober 2005 @ 19:46:21 #193
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_31263578
quote:
Op vrijdag 7 oktober 2005 19:45 schreef heiden6 het volgende:

[..]

Dat klopt niet. NEderland heeft vier punten voorsprong, en bij een gelijkspel blijft dat zo. In de overgebleven wedstrijd kan Tsjechië geen vier punten halen.
Lul ff mee lul!
pi_31264057
quote:
Op donderdag 8 september 2005 10:51 schreef sampoo het volgende:

[..]

Fout. Ik heb gisteren het volgende uitgevogelt. We kunnen in het ergste geval als 2e nummer 2 eindigen en dan gaan we ook rechtstreeks door dus we zijn gewoon reeds geplaatst. De FIFA kijkt echter enkel naar de poule bij rechtstreekse plaatsing en pas na alle wedstrijden naar het tweede plek verhaal.
[..]
Ja, maar je feiten kloppen niet.

Nederland heeft 28 punten en Tsjechië 24. Er zijn nog twee wedstrijden, waarvan er eentje Tjeschië - Nederland is.

Als dat een gelijkspel wordt heeft Nederland 29 punten en Tsjechië 25. Dat verschil is niet meer goed te maken.

Het verhaal over de laatste plaats die niet meetelt, treedt pas op wanneer wordt gekeken naar de beste nummers twee.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_31264144
quote:
Op vrijdag 7 oktober 2005 19:46 schreef Zwansen het volgende:

[..]

Lul ff mee lul!
Doe's even normaal, en minder cryptisch.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_31264382
quote:
Op vrijdag 7 oktober 2005 20:02 schreef heiden6 het volgende:

[..]

Ja, maar je feiten kloppen niet.

Nederland heeft 28 punten en Tsjechië 24. Er zijn nog twee wedstrijden, waarvan er eentje Tjeschië - Nederland is.

Als dat een gelijkspel wordt heeft Nederland 29 punten en Tsjechië 25. Dat verschil is niet meer goed te maken.

Het verhaal over de laatste plaats die niet meetelt, treedt pas op wanneer wordt gekeken naar de beste nummers twee.
.
  zaterdag 8 oktober 2005 @ 10:22:25 #197
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_31276383
Als Nederland vandaag zou verliezen is nog de kans groot dat ze voor het WK geplaatst zijn.
En anders mogen ze nog altijd een keer tegen Macedonië om een puntje te pakken. Dan kan Tsjechië wel nog 1e plaats worden in die groep, maar dan is Nederland wel zeker van een beste 2e plaats.
pi_31283278
Over een kwartier begint Finland - Roemenie. Ik ben benieuwd naar de opstellingen. Zijn die ergens online te vinden?
  zaterdag 8 oktober 2005 @ 15:55:30 #199
36192 kingmob
Nice 'n Smooth
pi_31283466
quote:
Op donderdag 8 september 2005 10:51 schreef sampoo het volgende:

[..]

Fout. Ik heb gisteren het volgende uitgevogelt. We kunnen in het ergste geval als 2e nummer 2 eindigen en dan gaan we ook rechtstreeks door dus we zijn gewoon reeds geplaatst. De FIFA kijkt echter enkel naar de poule bij rechtstreekse plaatsing en pas na alle wedstrijden naar het tweede plek verhaal.
[..]
Je bent vergeten dat er dus 6 punten afgaan als de resultaten niet meetellen met de nummer laatst en men heeft daarvan 2 keer gewonnen. Een ploeg die dus punten heeft verspeeld tegen de nummer 7, gaat er relatief op vooruit.
Wat een achterlijke regel overigens, waarom telt dat resultaat ineens niet?
Verdwaald in mijn eigen belevingswereld.
pi_31283738
quote:
Op zaterdag 8 oktober 2005 15:55 schreef kingmob het volgende:

[..]

Je bent vergeten dat er dus 6 punten afgaan als de resultaten niet meetellen met de nummer laatst en men heeft daarvan 2 keer gewonnen. Een ploeg die dus punten heeft verspeeld tegen de nummer 7, gaat er relatief op vooruit.
Wat een achterlijke regel overigens, waarom telt dat resultaat ineens niet?
Omdat je in 12 wedstrijden veel meer punten kunt halen dan in 10 wedstrijden, en dat zou niet eerlijk zijn voor de nummers twee uit de kleinere groepen.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_31286146
Roemenie met 0-1 voor tegen Finland.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_31286250
quote:
Op zaterdag 8 oktober 2005 17:33 schreef Suijk het volgende:
Roemenie met 0-1 voor tegen Finland.
Hopen dat Roemenie Tsjechie nog voorbij gaat en 2de wordt...
pi_31286804
Ik gun tjechie wel die 2e plaats, spelen altijd aanvallend voetbal en dat moet gekoesterd worden. Bovendien verloren ze min of meer onterecht van NL en door blessurepech gaat het nu minder.
pi_31288194
quote:
Op zaterdag 8 oktober 2005 15:46 schreef Radegast het volgende:
Over een kwartier begint Finland - Roemenie. Ik ben benieuwd naar de opstellingen. Zijn die ergens online te vinden?
Wellicht via www.uefa.com ?
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_31294547
eitje dus
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_31294656
Het wordt toch nog even zweten voor Tsjechië.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  zaterdag 8 oktober 2005 @ 22:51:56 #207
76871 fanneke
Met heel m'n hart
pi_31294827
quote:
Op zaterdag 8 oktober 2005 22:45 schreef Suijk het volgende:
Het wordt toch nog even zweten voor Tsjechië.
Ik zie ze daar niet zo maar winnen. Galasek en Ujfalusi zijn ook nog eens geschorst...
Bezochte-/geplande wedstrijden:
(104) 08-02-2014 WSV - ESC 2-0 (Districtsbeker Oost)
(105) 09-02-2014 Excelsior - FC Den Bosch 4-1 (Jupiler League)
(106) 14-02-2014 FC Den Bosch - Sparta (Jupiler League)
pi_31296013
De ploeg van Brückner moet niet alleen het laatste groepsduel met Finland winnen, maar ook nog eens hopen dat Armenië ten koste van Andorra de laatste plaats verlaat.

Dat klopt toch niet?
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_31296609
quote:
Op zaterdag 8 oktober 2005 23:34 schreef RayMania het volgende:
De ploeg van Brückner moet niet alleen het laatste groepsduel met Finland winnen, maar ook nog eens hopen dat Armenië ten koste van Andorra de laatste plaats verlaat.

Dat klopt toch niet?
Dacht het ook niet, want de beste twee nummers 2 komen uit de groepen met Engeland & Polen en Kroatië & Zweden. Dus dan maakt het voor Tsjechië niet meer uit dacht ik...

Of TENZIJ Kroatië de laatste wedstrijd wint, EN Zweden verliest, dan maakt het wel weer uit...

Heerlijk die verwarring, gelukkig hebben wij er niet mee te maken
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 8 oktober 2005 @ 23:56:42 #210
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_31296761
Baros tegen Hyypia, leuk. Dat kan Hyypia niet zo spelen als Boula, want daar heeft-ie de snelheid niet voor.
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
  zondag 9 oktober 2005 @ 11:24:34 #211
96922 Public_NME
Come on you Whites!
pi_31304171
ff wat foto's van gisteren.







Zoals je ziet was de tribune achter het goal gesloten en voor de rest was het lang niet uitverkocht. Waren maar 10.000 mensen... Hoorde dat het tegen NL dik uitverkocht was, maarja toen maakten ze nog een kleine kans op deelname geloof ik.
Woensdag ga ik naar Finland v Tjechie, dat gaat leuk worden aangezien ze nog vol aan de bak moeten!!!
The black and white you'll never pass, stick yer blue flag up yer arse!
'They know on the Continent that European football without the English is like a hot dog without the mustard' Sir Bobby Charlton
  zondag 9 oktober 2005 @ 12:26:06 #212
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_31305295
Tsjechie zometeen niet eens door
  Moderator zondag 9 oktober 2005 @ 13:30:34 #213
8781 crew  Frutsel
pi_31306553
Euh..het kan aan mij liggen.. maar volgens mij heeft Tsjechie het niet eens in eigen hand...

Het is immers toch zo dat bij de berekening van de nr's 2, met het oog op de playoffs, de uitslagen tegen de nr's 8 vervallen in de groepen met 7 teams

Groep 1....Wie wordt er laatste? Op dit moment armenie....
dat kan wel eens cruciaal worden volgens mij omdat Roemenie zo 'stom' was om uit bij Armenie 1-1 te spelen. Die twee punten konden wel eens heeeeel duur zijn geweest. (VOOR TSJECHIE???) Indien Armenie laatste blijft en die kans zit er in...dan vervallen de uitslagen tegen Armenie... en hoe zit het dan???? Volgens mij kan Tsjechie dan zeker de playoffs vergeten omdat Roemenie het onderlinge resultaat beter heeft... Als Andorra laatste zou worden, dan hebben de Tsjechien weer mazzel...en zou winst op Finland volstaan

Als je dus van Armenie laatste zou uitgaan, zoals het nu is, dan zou de stand er zo uit zien als de resultaten tegen de nr.7 wegvallen? En zo was het toch??

Roemenie -- 10 gespeeld, 21 punten, 16-9 doelsaldo,
Tsjechie ---- 9 gespeeld, 18 punten, 25-11 doelsaldo
pi_31306664
Netherlands 11 31
Romania 12 25
Czech Republic 11 24
Finland 11 16
F.Y.R. Macedonia 11 8
Andorra 11 5
Armenia 11 4

M.a.w. als Tsjechie wint zijn ze gewoon 2e.

Dat resultaat wegstrepen tegen de laatste is alleen in vergelijking met de andere poules (om de beste nr.2 te vinden).
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  Moderator zondag 9 oktober 2005 @ 13:35:56 #215
8781 crew  Frutsel
pi_31306696
ah..das wel jammer dan
pi_31308419
Nederland gaat afstevenen op welhaast een recordscore voor kwalificatiereeksen met 12 duels, denk ik. Rafael "Spieler des Monats" van der Vaart en Barry Opdam - zijn eerste in Oranje - dus de grote mannen, Mutu schonk de Roemenen de laatste hoop met zijn goal in Finland. Als ze Mutu toch eens de hele serie hadden gehad...

1. Nederland 11-31
2. Roemenië 12-25
3. Tsjechië 11-24
4. Finland 11-13
5. Macedonië 11-8
6. Andorra 11-5
7. Armenië 11-4

Finland - Tsjechië dus dé kraker woensdag, maar ook Andorra - Armenië om plek 6 is interessant.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zondag 9 oktober 2005 @ 15:02:53 #217
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_31308571
Finland Tsjechie maar even op een stream kijken.
  zondag 9 oktober 2005 @ 15:10:04 #218
96922 Public_NME
Come on you Whites!
pi_31308707
quote:
Op zondag 9 oktober 2005 15:02 schreef DeTolk het volgende:
Finland Tsjechie maar even op een stream kijken.
Of in het stadion
The black and white you'll never pass, stick yer blue flag up yer arse!
'They know on the Continent that European football without the English is like a hot dog without the mustard' Sir Bobby Charlton
  zondag 9 oktober 2005 @ 15:10:56 #219
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_31308729
Ik denk dat ik dan toch Nederland - Macedonië ga kijken.
  zondag 9 oktober 2005 @ 15:12:57 #220
96922 Public_NME
Come on you Whites!
pi_31308774
quote:
Op zondag 9 oktober 2005 15:10 schreef Ixnay het volgende:
Ik denk dat ik dan toch Nederland - Macedonië ga kijken.
Als het goed is begint het een stuk vroeger dan de NL wedstrijd. (wisten ze gister nog niet precies te melden)
The black and white you'll never pass, stick yer blue flag up yer arse!
'They know on the Continent that European football without the English is like a hot dog without the mustard' Sir Bobby Charlton
  zondag 9 oktober 2005 @ 18:14:33 #221
77130 star_gazer
Aussie Aussie Aussie, Oy oy oy
pi_31312516
quote:
Op zondag 9 oktober 2005 15:10 schreef Ixnay het volgende:
Ik denk dat ik dan toch Nederland - Macedonië ga kijken.
Lijkt me gezellig in de ArenA (nouja, in hoeverre mogelijk uiteraard )
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
  zondag 9 oktober 2005 @ 18:25:29 #222
55651 JaWi
Shalom.
pi_31312747
Ik volg het niet meer met Tsjechië .
Dacht dat ze het niet meer in eigen hand hadden, en nu weer wel?
slettebak [@] gmail.com
pi_31313225
Jahoor, gewoon winnen, dan zijn ze tweede en mogen ze in ieder geval play offs spelen.

Overigens, als je me vantevoren had verteld dat dit het resultaat van oranje zou zijn in deze poule, zo weinig tegengoals en bijna alles gewonnen, dan had ik je hard uit gelachen.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_31313439
Zowel Tsjechie als Roemenie zie ik graag op het WK. Jammer dat er maar eentje mee mag.
  zondag 9 oktober 2005 @ 19:10:02 #225
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_31313720
Ze hebben alleen 2 punten verloren tegen Macedonië, dat mogen ze woensdag herkansen.
  zondag 9 oktober 2005 @ 19:29:31 #226
50546 Ippon
Correctief instituut
pi_31314142
The Day After volgens de criticasters van Van Basten

We hebben er weer een nachtje overheen kunnen slapen en onze teleurstelling weggedroomd. De ontzettend slechte performance van Oranje gisterenavond in Praag laat de vertwijfelde Oranje-supporter achter met 1 vraag: "hoe moet dan nu in hemelsnaam volgend jaar in Duitsland?" Hadden we ons maar niet geplaatst, dan hadden we ons een blamage kunnen voorkomen.

Onder Van Basten is Oranje verworden tot een samengeraapt zooitje Ajaxieden die er niks van bakken. Onbegrijpelijk al die jonge gasten, slechts 27 doelpunten voor en 3 tegen tot nu toe. Een geluk dat Van der Sar altijd in topvorm is. En wat hebben die kneuzen een geluk gehad in de kwalificatie zeg. Hoe vaak er geen engeltje op paal en lat zat, niet te geloven.

Nee, met Kluivert, Seedorf en Van Bommel hadden we de kwalificatie veel gemakkelijker gehaald.
  zondag 9 oktober 2005 @ 20:14:07 #227
44745 Ixnay
On The Hombre
pi_31315253
quote:
Op zondag 9 oktober 2005 19:29 schreef Ippon het volgende:
Nee, met Kluivert, Seedorf en Van Bommel hadden we de kwalificatie veel gemakkelijker gehaald.
En vergeet De Boer niet!!!
pi_31339565
Frank missen we natuurlijk wel, al is het maar bij het kaarten.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_31380901
op uefa.com valt te lezen dat de burgemeester van Craiova, een stad in Roemenie, beloofd heeft dat enkele straten naar de spelers van Finland zullen worden vernoemd, ALS ze ervoor zorgen dat Roemenie 2e eindigt.
  woensdag 12 oktober 2005 @ 12:34:56 #230
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_31381485
quote:
Op woensdag 12 oktober 2005 12:11 schreef JorgeCampos het volgende:
op uefa.com valt te lezen dat de burgemeester van Craiova, een stad in Roemenie, beloofd heeft dat enkele straten naar de spelers van Finland zullen worden vernoemd, ALS ze ervoor zorgen dat Roemenie 2e eindigt.
En de spelers van roemenie zullen (een deel van hun) premie aan de spelers van Finland schenken mits Roemenie 2e wordt...
pi_31387362
Om 1600 uur is de wedstrijd begonnen tussen Andorra en Armenië. Met nog een half uur te spelen staat het 0-2 voor Armenië.

Over een paar minuten begint Finland - Tsjechië.
pi_31387532
Inmiddels 0-3 Armenië.
  woensdag 12 oktober 2005 @ 17:29:32 #233
82726 The_BoezelaaR
Chronisch vliefd
pi_31387610
quote:
Op woensdag 12 oktober 2005 12:34 schreef TimmyAsd het volgende:

[..]

En de spelers van roemenie zullen (een deel van hun) premie aan de spelers van Finland schenken mits Roemenie 2e wordt...
En dan die Finnen even wat straten en geld meepakken, en Roemenie de play-offs verliezen
I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!
pi_31387898
nou nou, Armenië beslist de topper om de laatste plaats...Andorra heeft voor de verandering ook nog maar eens een rode kaart gepakt...helemaal gek die ploeg

ach, misschien hebben ze deze kwalificatie nog het record aantal kaarten verbroken of zo
Jack does it in real time...
  woensdag 12 oktober 2005 @ 17:40:08 #235
82726 The_BoezelaaR
Chronisch vliefd
pi_31387933
Nergens Finland - Tsjechie online of zo?
I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!
  woensdag 12 oktober 2005 @ 17:41:18 #236
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_31387966
tSJECHIE 1-0 VOOR
  woensdag 12 oktober 2005 @ 17:42:16 #237
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_31387984
Tsjechie 1-0 voor dus, Tomas Jun 6'
pi_31388025
Al in de 6e minuut. Een gelijkspelletje is al voldoende, hoop dat Roemenie door gaat naar de play off ronden.
pi_31388109
De Tsjechen gaan de Finnen overlopen verwacht ik. Naast dat ze veel meer kwaliteit hebben, moeten ze er nu ook echt voor gaan.
pi_31388148
Tsjechië vind ik ook een betere ploeg voor het WK, dus van mij mogen ze door
pi_31388205
quote:
Op woensdag 12 oktober 2005 17:43 schreef Skwish het volgende:
Al in de 6e minuut. Een gelijkspelletje is al voldoende, hoop dat Roemenie door gaat naar de play off ronden.
Roemenie heeft een beter onderling resultaat, dus Tsjechie moet wel perse winnen
2015: <span class="s">MLA - JFK - PMI</span>
  woensdag 12 oktober 2005 @ 17:52:16 #242
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_31388225
quote:
Op woensdag 12 oktober 2005 17:43 schreef Skwish het volgende:
Al in de 6e minuut. Een gelijkspelletje is al voldoende, hoop dat Roemenie door gaat naar de play off ronden.
Hoezo? .

Vind Tsjechië een veel leuker spelende ploeg, hoort ook meer op een WK thuis.
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_31388321
Tsjechië hoort er zeker bij op het WK.
That's all folks!
pi_31388327
valt me tegen van Andorra.

maar mooi voor Henkie! mag ie nog even blijven zitten.
pi_31388498
hier zie je een up to date (voor zover mogelijk) stand van alle wk wedstrijden.

http://www1.soccerstand.com/
  woensdag 12 oktober 2005 @ 18:08:27 #246
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_31388640
op welke tijd moet nederland eigenlijk precies spelen?
Bernie en ik zijn tof.
  woensdag 12 oktober 2005 @ 18:16:44 #247
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_31388871
quote:
Op woensdag 12 oktober 2005 18:08 schreef mordradead het volgende:
op welke tijd moet nederland eigenlijk precies spelen?
[WK Kwal.] Nederland - Macedonië, AFTRAP 19:30!
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_31388948
Hup Finland!
pi_31388956
Come on Finland
Winnaar Fok Europacup toto 2003/2004
http://home.wanadoo.nl/fside/geluiden/superjoden.mp3
  woensdag 12 oktober 2005 @ 18:20:59 #250
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_31388965
tx, ik zag het al ja.... fantastische tijd
Bernie en ik zijn tof.
pi_31389478
0 : 2

over en uit.
pi_31389582
quote:
Op woensdag 12 oktober 2005 18:42 schreef Skwish het volgende:
0 : 2

over en uit.
Jij dacht dat Tsjechië punten zou verspelen tegen een ongemotiveerd Finland dat nergens meer voor strijd?
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
  woensdag 12 oktober 2005 @ 18:48:22 #253
82726 The_BoezelaaR
Chronisch vliefd
pi_31389597
En 0:3, de Tsjechen naar de play-offs
I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!
  woensdag 12 oktober 2005 @ 18:59:22 #254
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_31389852
Overbodige onzin over aanvangstijd van NL verwijderd.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
pi_31390998
Ah kut voor Roemenië, nu wordt Nederland natuurlijk door de Tsjechen uitgeschakeld in de finale ofzo.
pi_31391329
Trouwens, het enige wat Australie moet doen is winnen in 1 playoff wedstrijd?
  woensdag 12 oktober 2005 @ 20:09:57 #257
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_31391368
quote:
Op woensdag 12 oktober 2005 20:08 schreef pberends het volgende:
Trouwens, het enige wat Australie moet doen is winnen in 1 playoff wedstrijd?
Nee, ze hebben al een aantal wedstrijden gespeeld. Nu moeten ze tegen de nummer 5 van Zuid-Amerika. En dan zijn ze door...
pi_31391437
quote:
Op woensdag 12 oktober 2005 20:09 schreef Zwansen het volgende:

[..]

Nee, ze hebben al een aantal wedstrijden gespeeld. Nu moeten ze tegen de nummer 5 van Zuid-Amerika. En dan zijn ze door...
Aha, Hiddink heeft het dus goed gedaan. Tot nu toe.
  woensdag 12 oktober 2005 @ 20:17:16 #259
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_31391490
quote:
Op woensdag 12 oktober 2005 20:14 schreef pberends het volgende:

[..]

Aha, Hiddink heeft het dus goed gedaan. Tot nu toe.


Australie was al zo goed als door, zelfs zonder bondscoach haalt Australie nog de play-offs..
  woensdag 12 oktober 2005 @ 20:19:32 #260
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_31391525
quote:
Op woensdag 12 oktober 2005 20:14 schreef pberends het volgende:

[..]

Aha, Hiddink heeft het dus goed gedaan. Tot nu toe.
http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/t/group/ocn.html

Vooral de laatste wedstrijden in stage 3 tegen de Solomon Eilanden waren lastig... Ze wonnen de eerste met 7-0 ofzo. Tja, dan kan het in de return nog alle kanten op he.
  woensdag 12 oktober 2005 @ 22:12:06 #262
96922 Public_NME
Come on you Whites!
pi_31394430
Finland v Tjechië was niet veel aan, het was dat de Tjechen nog een beetje sfeer maakten maar voor de rest was het huilen met de pet op. Nog wel een leuke goal (volley) van Rosicky. Heb eventueel nog wel foto's voor de liefhebbers. (kan ze online zetten)
The black and white you'll never pass, stick yer blue flag up yer arse!
'They know on the Continent that European football without the English is like a hot dog without the mustard' Sir Bobby Charlton
pi_31398284
Australië loopt al jaren te miepen dat het uit haar zone wil voor de kwalificatie. Ik begrijp het wel, maar dat de mensen down under zich niet kwalificeren is hun eigen schuld. Als je de nummer vijf van Zuid-Amerika niet kan verslaan, heb je niet veel op een WK te zoeken en dus ook niet zoveel te claimen. Win nou eerst maar eens van Peru, Uruguay en Chili en doe een keertje mee, dan mag je wat mij betreft een grote mond opzetten.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_31398434
Ze krijgen in de poule die ze nu spelen te weinig concurrentie, daarom snap ik wel dat ze hun zone willen verlaten. Met wat meer concurrentie groei je als team.
That's all folks!
pi_31398679
Ze gaan volgend jaar meedoen in de Aziatische groep geloof ik zodat ze betere tegenstand krijgen en hopelijk hun team kunnen ontwikkelen al denk ik dat ze het ook in de Aziatische groep met meer WK-plaatsen moeilijk zullen krijgen.
pi_31398729
quote:
Op donderdag 13 oktober 2005 00:44 schreef sampoo het volgende:
Ze gaan volgend jaar meedoen in de Aziatische groep geloof ik zodat ze betere tegenstand krijgen en hopelijk hun team kunnen ontwikkelen al denk ik dat ze het ook in de Aziatische groep met meer WK-plaatsen moeilijk zullen krijgen.
Inderdaad. Maar als je ziet dat Bahrein en Oezbekistan daar meedoen is Australië ook niet kansloos. Je vraagt je toch af wat dat soort landen op een WK doen, net als Togo en T&T en dergelijke, terwijl Ierland en Roemenië kansloos zijn.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_31398755
Dat is toch het leuke aan de kwalificaties vind ik.
That's all folks!
pi_31398802
quote:
Op donderdag 13 oktober 2005 00:48 schreef -Vaduz- het volgende:
Dat is toch het leuke aan de kwalificaties vind ik.
Op zich wel, maar vind je de verhoudingen niet scheef? Ik bedoel, Bahrein maakt ook kans als er minder plekken zijn, alleen moeten ze dan Zuid-Korea en dergelijke voorblijven. Winnen van andere prutlandjes is geen prestatie, dus men moet er veel minder voor doen dan in Europa.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_31398840
Eerlijker krijg je het toch niet, het WK zal toch nooit bestaan uit de beste 32 landen. De kanshebbers zitten er altijd wel bij.
That's all folks!
pi_31398875
quote:
Op donderdag 13 oktober 2005 00:52 schreef -Vaduz- het volgende:
Eerlijker krijg je het toch niet, het WK zal toch nooit bestaan uit de beste 32 landen. De kanshebbers zitten er altijd wel bij.
Dat is juist wel leuk, ik vind het alleen doorgeslagen. Wereldwijde kwalificatie is toch niet haalbaar, maar samenvoegen van Noord- en Zuid-Amerika, en Oceanië en Azië lijkt me geen slecht plan.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_31398894
Zou een optie zijn inderdaad.
That's all folks!
pi_31399038
Togo is toch echt geen slappe hap en hebben toch Senegal eruit gevoetbalt en weten met de traditionele grootheden in Afrika ook goed mee te doen (gelijk tegen Ghana, winst op Marokko ect.). Oezbekistan was bij hun debuut als zelfstandig land een paar jaar terug meteen Aziatisch kampioen. Ze zijn wat afgegelden maar Australië heeft het de laatste keer ook tegen een Aziatische land die zich niet rechtsteeks wist te plaatsen moeten afgeleggen bij het spelen om een ticket voor het WK.

Trinidad en Tabago zit bij lange na niet op het WK. Eerst moet men 4e worden in hun regio waarna ze dan Bahrein of Oezbekistan moeten verslaan.
pi_31399104
quote:
Op donderdag 13 oktober 2005 01:01 schreef sampoo het volgende:
Togo is toch echt geen slappe hap en hebben toch Senegal eruit gevoetbalt en weten met de traditionele grootheden in Afrika ook goed mee te doen (gelijk tegen Ghana, winst op Marokko ect.). Oezbekistan was bij hun debuut als zelfstandig land een paar jaar terug meteen Aziatisch kampioen. Ze zijn wat afgegelden maar Australië heeft het de laatste keer ook tegen een Aziatische land die zich niet rechtsteeks wist te plaatsen moeten afgeleggen bij het spelen om een ticket voor het WK.

Trinidad en Tabago zit bij lange na niet op het WK. Eerst moet men 4e worden in hun regio waarna ze dan Bahrein of Oezbekistan moeten verslaan.
T&T staat momenteel vierde, en kan alleen ingehaald worden door Guatemala. Lood om oud ijzer dus. en voor het WK van '90 waren ze bijna geplaatst. Er werd met 1-0 verloren van de V.S., waar een gelijkspel voldoende was geweest.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_31399189
quote:
Op donderdag 13 oktober 2005 00:50 schreef heiden6 het volgende:

[..]

Op zich wel, maar vind je de verhoudingen niet scheef? Ik bedoel, Bahrein maakt ook kans als er minder plekken zijn, alleen moeten ze dan Zuid-Korea en dergelijke voorblijven. Winnen van andere prutlandjes is geen prestatie, dus men moet er veel minder voor doen dan in Europa.
Zuid-Korea wint ook niet zo maar van Bahrein of Oezbekistan. Oezbekistan werd 2-1 thuis verslagen en het werd 1-1 uit. Die 1-1 was onverdiend en er werd in de 90ste minuut gelijk gemaakt door Korea.
pi_31399202
Graag verder hierover in het centrale topic.

[centraal] WK 2006 Duitsland #2
That's all folks!
pi_31399210
quote:
Op donderdag 13 oktober 2005 01:09 schreef sampoo het volgende:

[..]

Zuid-Korea wint ook niet zo maar van Bahrein of Oezbekistan. Oezbekistan werd 2-1 thuis verslagen en het werd 1-1 uit. Die 1-1 was onverdiend en er werd in de 90ste minuut gelijk gemaakt door Korea.
Je kunt wel aan de gang blijven, maar zolang er in Europa vijf betere landen worden uitgeschakeld blijf ik bij m'n standpunt.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_31399287
quote:
Op donderdag 13 oktober 2005 01:04 schreef heiden6 het volgende:

[..]

T&T staat momenteel vierde, en kan alleen ingehaald worden door Guatemala. Lood om oud ijzer dus. en voor het WK van '90 waren ze bijna geplaatst. Er werd met 1-0 verloren van de V.S., waar een gelijkspel voldoende was geweest.
Guatemala is geen Trinidad en laten soms nog wel goed voetbal zien en goede resultaten. Ze zijn wel vrij grillig maar men kon goed meekomen tegen de VS en Mexico en ik zie zo ook een 1-1 tegen Brazilië staan.
pi_31399318
quote:
Op donderdag 13 oktober 2005 01:10 schreef heiden6 het volgende:

[..]

Je kunt wel aan de gang blijven, maar zolang er in Europa vijf betere landen worden uitgeschakeld blijf ik bij m'n standpunt.
Zolang ze niet tegen elkaar spelen kan je er weinig van zeggen. Je kent al die landen niet en ik zal je zeggen dat men in die landen ook niet van Roemenië gehoord hebben. Als Roemenië een halve wereld verder in een vreemd land en stadion en op zo nu en dan een pokkeveld denkt te kunnen winnen dan moeten ze zich maar inschrijven bij de Aziatische bond.
pi_31399351
quote:
Op donderdag 13 oktober 2005 01:10 schreef -Vaduz- het volgende:
Graag verder hierover in het centrale topic.

[centraal] WK 2006 Duitsland #2
Oeps.
pi_31413008
Armenië wint van Andorra met 0-3. Bij Andorra weer eens een rode kaart, Lima was de gelukkige. Sonejee zette Armenië met een own goal op het juiste spoor, daarna waren de Hakobyans de mannen voor de ploeg van Wisman. Aram met 0-2, Ara met 0-3.

Een snelle goal van Tomás Jun bracht Tsjechië op rozen in Finland. Een andere Tomás, Rosicky, maakte 0-2, Heinz bepaalde de eindstand op 0-3.

Nederland dus doelpuntloos geluk.

EINDSTAND

1. Nederland 12-32 *
2. Tsjechië 12-27 P
3. Roemenië 12-25
4. Finland 12-16
5. Macedonië 12-9
6. Armenië 12-7
7. Andorra 12-5

Niet echt een verrassende eindstand, al had ik vooraf NL en TSJ wellicht omgekeerd gezien.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_31420697
ik vind het toch wel jammer van roemenie bv, die vind ik toch beter dan bv zwitserladn
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_31420918
quote:
Op donderdag 13 oktober 2005 21:33 schreef komrad het volgende:
ik vind het toch wel jammer van roemenie bv, die vind ik toch beter dan bv zwitserladn
Klopt, maar Zwitserland gaat wellicht toch niet door, dus uiteindelijk zijn ze geen van beide aanwezig op het WK.
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
pi_31421069
klopt maar roemenie had meer recht gehad op een nr 2 plaats
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_31442786
Mwah, weet ik niet. Ik denk dat die ploegen elkaar niet veel ontlopen.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_31456874
naar mijn mening is roemenie wel ietsje beter in potentie. Maar het maakt idd niet zo heel veel uit

trouwens die loting was ook een lachertje, gewoon vooraf bepaald wel landen elkaar ontlopen
als Spanje trouwens verliest wordt NL groepshoofd in Duitsland
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
pi_31457774
De Roemenen met Mutu wellicht, maar verder denk ik dat Zwitserland echt beter is.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_31463015
laten we het dan houden op een diffence of opinion. Roemenie spreek me als team op een of andere manier meer aan
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 15:39:56 #288
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_31463242
Ongelooflijk, de nummer 2 van de FIFA-ranglijst gewoon geen groepshoofd.
pi_31463303
hoe zit dat eigenlijk, hoe worden de groepshoofden bepaald?

BTW als spanje verliest is NL wel groepshoofd
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 15:44:04 #290
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_31463331
Best wel logisch, die FIFA ranglijst is voor de meeste continenten natuurlijk een lachertje.
pi_31468416
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 15:39 schreef Zwansen het volgende:
Ongelooflijk, de nummer 2 van de FIFA-ranglijst gewoon geen groepshoofd.
Dat kan flink veranderen nog voor het WK dus een ranglijst is geen juiste basis voor een WK dat een half jaar later begint. Men kijkt naar de resultaten over de laatste jaren en het ontbreken van Oranje op het WK 2002 maakt gewoon dat Oranje wellicht geen groepshoofd wordt.

Maar waar heb je het vandaan? Ik kan niets op de fifa sites vinden.
pi_31468502
wat ik er van begrepen heb is nederland groepshoofd als spanje zich NIET plaatst

anders zullen we in de tweede pot komen
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 20:31:56 #293
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_31470468
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:27 schreef komrad het volgende:
wat ik er van begrepen heb is nederland groepshoofd als spanje zich NIET plaatst

anders zullen we in de tweede pot komen
En waar is dit te lezen?
pi_31470528
Dat zeiden ze bij de NOS vandaag...
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 20:41:10 #295
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_31470747

belachelijk.
pi_31470773
Dat is het inderdaad ja...
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_31471947
Alsof die FIFA-ranglijst zoveel zegt. Ik vind dat ze de groepshoofden moeten baseren op de resultaten in de kwalificatie. Waarom zou 'n land dat zich via barrages heeft geplaatst groepshoofd moeten zijn?
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 21:25:46 #298
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_31472161
Stomme regel van die groepshoofden.

Hopen dat Spanje verliest dan maar
  zondag 16 oktober 2005 @ 10:22:57 #299
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_31483524
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 21:25 schreef DeTolk het volgende:

Hopen dat Spanje verliest dan maar
Dat hoop ik zowiezo
pi_31483565
maar hoe zit het nu in elkaar, want hoe ze hier toe gekomen zijn is me nog steeds niet duidelijk
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
  maandag 17 oktober 2005 @ 08:40:32 #301
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_31504876
vol
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')