OP tekstquote:De officiële uitnodiging:
Een verwenavond bij Lush
Op woensdag 1 juni van 19.00 tot ongeveer 20.30, ben je van harte welkom om onder het genot van een glaasje wijn (nader) kennis te maken met onze bijzondere producten. We zullen een korte introductie houden met aandacht voor onze nieuwste huidverzorgingsproducten. Daarna is er tijd voor persoonlijk huid- en haarverzorgingadvies en kun je een van onze verse maskers uitproberen. Verder kun je winkelen met 10% korting op ons gehele assortiment en krijgt iedereen aan het einde van de avond een leuke goodiebag mee naar huis.
Het adres is Leidsestraat 14, Amsterdam (Tram 1, 2 en 5 vanaf Centraal Station, halte Koningsplein). Tel. 020-4234315
Tot snel!
Bonnie en Isa, Lush Leidsestraat
In gebruik vind ik hem heerlijk en je doet er ook nog best lang mee. Het lijkt wel minder te worden en me huid is veel zachter dan eerstquote:Op woensdag 1 juni 2005 12:24 schreef heaven7 het volgende:
Hoe bevalt herbalism dan?
Ik heb fresh farmacy geprobeerd, dat werkt niet super. Nu gebruik ik aquamarina en angels on bare skin en dat gaat prima. En celestial als gezichtscreme.
Gefeliciteerd!quote:Op woensdag 1 juni 2005 12:37 schreef Darkphorze het volgende:
(Ik ga 30 Augustusen wil nu wel is van die puistjes af, dus ik sta voor alles open)
Ik ben nog niet echt enthousiast over Cosmetic Warrior (heb het nu een stuk of vijf keer gebruikt), maar over AOBS wel!quote:Op woensdag 1 juni 2005 12:37 schreef Darkphorze het volgende:
[..]
In gebruik vind ik hem heerlijk en je doet er ook nog best lang mee. Het lijkt wel minder te worden en me huid is veel zachter dan eerst
Die combinatie van aqua, aobs en celestial zal ik onthouden. Gebruik je ook een masker? Op het forum hebben ze het over die cosmetic warrior, die blijkt heel goed te werken.
(Ik ga 30 Augustusen wil nu wel is van die puistjes af, dus ik sta voor alles open)
Jawel je kunt ze al kopen, 15g voor 4,95 en 20 g 4,95quote:Op woensdag 1 juni 2005 14:13 schreef PeRi het volgende:
De tandpasta komt nog lang niet hier. Ze weten nog niet wanneer.
Hoe doe je dat dan? Afwisselen? Of na elkaar gebruiken?quote:Op woensdag 1 juni 2005 12:24 schreef heaven7 het volgende:
Nu gebruik ik aquamarina en angels on bare skin en dat gaat prima.
Milky Bar schuimt heel erg en is heel zacht, goeie keus. Of de Figs 'n leaves.quote:Op woensdag 1 juni 2005 15:25 schreef Kyara het volgende:
Ben ook wel benieuwd naar de Karma geur. En eigenlijk zoek ik nog een zeep die een beetje schuimt en romig is. Iemand een suggestie? (Milky bar misschien?)
Die figs 'n leaves klinkt ook wel apart ja.quote:Op woensdag 1 juni 2005 15:29 schreef PeRi het volgende:
[..]
Milky Bar schuimt heel erg en is heel zacht, goeie keus. Of de Figs 'n leaves.
Die staat al op mijn lijstjequote:Op woensdag 1 juni 2005 16:08 schreef PeRi het volgende:
Chocolate whipstick ruikt naar chocola. Alsof je pure chocolade op je lippen smeert.
En Honey Trap ís witte chocola met heel veel honing. Zo ontzettend lekker.
En naar de inhoud van de goodiebagquote:Op woensdag 1 juni 2005 21:01 schreef MissyMirjaM het volgende:
benieuwd naar de meeting stories van de ladies
Ik heb zelf geen masker opgedaan, diverse andere fokkers wel.quote:Op woensdag 1 juni 2005 21:53 schreef jessie het volgende:
Wauw dus geen monstertjes maar echt hele dingen.
En welk makser heb je opgedaan en hoe was de info enzo?
Ik had ook 2 goodiebags.quote:Op woensdag 1 juni 2005 23:23 schreef PeRi het volgende:
Ik kreeg alleen een stukje Cereology, en flesje Skinny Dip en die Christmas dinges in mn goodiebag. Ze waren best gierig tegen mij, ook toen ik een proefje ging vragen van een maskertje. En de Foot Lotion had ze 'écht niet meer en dat beetje in het testertje was veel te weinig joh voor een proefje.'
quote:Op woensdag 1 juni 2005 23:26 schreef PeRi het volgende:
[..]
Hebben jullie apart afgerekend? Wij hebben er maar 1.
Ja FF zei t ook nog tegen me in de rij, maar toen zag ik dat heaven7 geen bag kreeg (zo zag het ernaar uit iig), dus lieten we dat maar varen.. En toen zei Ties het later ook tegen me jaquote:
Ik had precies hetzelfde hoor, volgens mij had iedereen dat Behalve dat ik i.p.v Skinny Dip Back for Breakfast had. Ik heb verder nog een klein potje Arabian Bright gekregen, maar dat had ik gevraagd. Verders heb ik:quote:Op woensdag 1 juni 2005 23:23 schreef PeRi het volgende:
Ik kreeg alleen een stukje Cereology, en flesje Skinny Dip en die Christmas dinges in mn goodiebag.
Die Engelse make up kun je online bestellen. Zie link op lush.co.uk.quote:Op woensdag 1 juni 2005 21:58 schreef cora4034 het volgende:
Er waren drie lush dames aanwezig. In het kort werd er wat verteld over die nieuwe producten die er aan kwamen of die net binnen waren. Zo gaan er veel showergels uit , ipv kwamen gels, een raar glibberig goedje wat je in de ijskast diende te bewaren. Of desnoods in het vriesvak.
Het zag er uit als van die drilpudding.
Verder nog een soort van shower bars ( correct my if i'm wrong) die een soort combinatie van zeep en massagebar worden.
Verder lieten ze ook nog wat make up zien die alleen mij de londonse lush te krijgen was en er echt mooi uitzag.of dit ooit in nl te krijgen zal zijn was zeer twijfelachtig
![]()
En daarna begon het grote snuffelen en adviezeren.
Slaap lekkerquote:Op woensdag 1 juni 2005 23:42 schreef imago het volgende:
Ja thuis!Nu slapen, morgen uitgebreid douchen en testen
quote:Op donderdag 2 juni 2005 00:12 schreef Sanne het volgende:
[..]
Die Engelse make up kun je online bestellen. Zie link op lush.co.uk.
Let op: Never be too busy to look beautifull.
Let vooral op de parfumflessen. Daar heb ik zo om gekwijldquote:Op donderdag 2 juni 2005 00:15 schreef Auticia het volgende:
[..]. Alsof ik nog niet genoeg heb uitgegeven
.
Ik ga toch maar even loeren![]()
Imago was benieuwd naar de hond, vandaar verstopt achter een linkjequote:Op donderdag 2 juni 2005 00:19 schreef Funnie het volgende:
wat een lief hondje! Lijkt een beetje op die van ons...
Onze import hondje uit Tsjechie
En wat een heerlijke lijsten zeg!
Ze zullen blij geweest zijn met jullie vanavond
Deal!!!quote:Op donderdag 2 juni 2005 00:27 schreef Sanne het volgende:
Funnie, in oktober ben jij er bij met de meeting!
Al moet ik je halen...
Ik denk dat ze er bij Lush ook blij mee zullen zijn, meteen de omzet verdubbeld als Funnie komtquote:Op donderdag 2 juni 2005 00:27 schreef Sanne het volgende:
Funnie, in oktober ben jij er bij met de meeting!
Al moet ik je halen...
Waren leuke meiden inderdaad.quote:Op donderdag 2 juni 2005 00:33 schreef Sanne het volgende:
Ik ga morgen of overmorgen even langs om te kijken of zij het net zo leuk vonden als wij.
Ik kreeg de indruk van wel.
Ik wist dat ik iets vergeten was!quote:Op donderdag 2 juni 2005 00:47 schreef Sanne het volgende:
Zeg, die oogcreme he. Die doet echt wat.
Bizar.
Wat een spul.
Lush forever.
Ik wist het.quote:Op donderdag 2 juni 2005 00:57 schreef heaven7 het volgende:
Trouwens Sanne, die i should coco heb ik mooi terug kunnen geven en heb ¤3,95 gekregenBedankt voor de tip
centenbakkie!quote:
Na bier dan he, na bier.quote:Op donderdag 2 juni 2005 08:28 schreef mvdlubbe het volgende:
En mother-mother is gek.
http://www.bnevertoobusytobebeautiful.com/quote:Op donderdag 2 juni 2005 08:51 schreef heaven7 het volgende:
Mijn moeder vond die kleine doosjes lipbalm uit engeland zo fantastisch, kun je die bestellen via de engelse website ofzo?
Das wel gevaarlijk he! Maar ik zou voor die spulletjes best de rest van de maand droog brood willen etenquote:Op donderdag 2 juni 2005 09:06 schreef heaven7 het volgende:
Oh nu welIs het een idee om 1 lading naar Nederland te laten verschepen? Voor iedereen hier die er interesse in heeft?
* heaven7 vindt die lipcream zo leuk
Ik denk dat als er hier zo'n actie wordt gehouden, ik wel van de partij ben.quote:Op donderdag 2 juni 2005 09:10 schreef heaven7 het volgende:
Tis zo lekker en leuk en mooi allemaalMaar die lipdingetjes met kraaltjes zijn wel erg duur, ¤13,50 en ik weet nog niet eens hoeveel de verzendkosten zijn. Maar is dat geen idee?
Heb jij ook niet zoiets van: "Had ik nu dit en dat en dat en ooh, die nou ook maar gekocht?".quote:Op donderdag 2 juni 2005 09:29 schreef heaven7 het volgende:
Alles wat je nodig hebt om lekker te ruiken en je een koningin te voelen![]()
thx dat je toch nog ff deze post erbij zettequote:
*meldtquote:Op donderdag 2 juni 2005 09:32 schreef Auticia het volgende:
De verleiding is hier zo groot dat ik best vandaag nog een keer wil gaan.
ow ff terug gelezen maar bezwaarquote:Op donderdag 2 juni 2005 09:34 schreef Together-Alone het volgende:
Nou, ik moet nu werken. Ik lees vanavond wel wie er wel of geen bezwaar tegen hebben.
Er zat een citrus nog iets zeepje in. Rook beter dan Sod Soap!quote:Op donderdag 2 juni 2005 00:22 schreef Sanne het volgende:
Ja, sod soap zat er nog steeds in. Weet niet wat ik zaterdag in mijn handen heb gehad waar het niet in zat. Maar goed. Ik heb met Heaven7 een deal gemaakt. Zij mijn sod soap, ik haar Coco.
Allebei blij!
PeRi! Heb jij al gedouched en zoja, met wat?quote:Op donderdag 2 juni 2005 09:54 schreef PeRi het volgende:
[..]
Er zat een citrus nog iets zeepje in. Rook beter dan Sod Soap!
Bij mij gaat het prima uit het potje hoor.quote:Op donderdag 2 juni 2005 10:12 schreef ymme het volgende:
Hoe gebruiken jullie de poeders? Ik deed het eerst gewoon zo met de handen, maar vindt dat niet fijn! Dan valt er zoveel poeder op de grond etc.
Wat is jullie ervaring hiermee?
Helemaal niet. Je huid wordt er zacht van en ruikt lekker.quote:Op donderdag 2 juni 2005 10:13 schreef MissyMirjaM het volgende:
wat ios dat met die poeders, wordt je huid daar niet verskrikkelijk droogh en pijnlijk van na veelvuldig gebruik ofzo?
Silky underwear, ruikt voortreffelijkquote:Op donderdag 2 juni 2005 10:12 schreef ymme het volgende:
Hoe gebruiken jullie de poeders? Ik deed het eerst gewoon zo met de handen, maar vindt dat niet fijn! Dan valt er zoveel poeder op de grond etc.
Wat is jullie ervaring hiermee?
Vast alleen maar positieve dingen.quote:Op donderdag 2 juni 2005 10:16 schreef heaven7 het volgende:
He MUUS, we hadden het nog over je gister
Gezelliequote:Op donderdag 2 juni 2005 10:46 schreef E.T. het volgende:
Als in oktober de meet nou op een maandag, dinsdag of donderdag is, reserveer ik alvast een plekje
Daar heb je ook wel een beetje gelijk in ja! Maar dan kunnen we wel, lekker sparenquote:Op donderdag 2 juni 2005 10:49 schreef PeRi het volgende:
Ik ben tegen een oktobermeet. Dat is me veel te laat![]()
quote:Op donderdag 2 juni 2005 11:07 schreef Auticia het volgende:
Gorgeous ruikt echt ontzettend lekker zeg..
Ik heb er een proefje van.quote:Op donderdag 2 juni 2005 11:08 schreef mother-mother het volgende:
[..]
had jij die ook genomen?
hij is idd errug lekker![]()
Is jouw collectie al op?quote:Op donderdag 2 juni 2005 11:08 schreef mother-mother het volgende:
[..]
had jij die ook genomen?
hij is idd errug lekker![]()
ja hij is echt lekker , en @vdlubbe nee tis nog niet opquote:Op donderdag 2 juni 2005 11:10 schreef Auticia het volgende:
[..]
Ik heb er een proefje van..
*geld bij elkaar sprokkelt*
nee ik had m niet gekocht , maar ff daar op mn hand gehad en tis echt superlekker spulquote:Op donderdag 2 juni 2005 11:10 schreef heaven7 het volgende:
Heb jij em gekocht mother-mother?
Leuk mens ben je trouwens
Er waait steeds een stuk poney langs mn gezicht en ik ruik iedere keer een heerlijke vleug American cream![]()
Ik ben er echt stapelverliefd op!
had ik al gezegd dat ik vergeten ben Retread in mn mandje te doenquote:Op donderdag 2 juni 2005 11:46 schreef PeRi het volgende:
Had ik al gezegd hoe deliciceux ik Retread eigenlijk vind.!
quote:Op donderdag 2 juni 2005 12:17 schreef PeRi het volgende:
Lach me niet uit! Ik weet zeker dat jij het ook zou willen.![]()
Vindt je dit niet een beetje overdrevenquote:Op donderdag 2 juni 2005 12:29 schreef heaven7 het volgende:
Ff weer een lijstje van wat ik nu allemaal heb hoor
Shampoos:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Conditioners:
[afbeelding] de 500 gram versie.
[afbeelding]
[afbeelding]
Zepen:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding] Met ipv coco, sod soap.
-Angels delight
Huidverzorging:
[afbeelding] 315 gram versie.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Ik vergeet vast watIk ben dol op zulke lijstjes
Nog meer mensen?
Ja! Dan weet ik eindelijk wie je bent.quote:Op donderdag 2 juni 2005 12:32 schreef imago het volgende:
Ik heb geen bezwaar tegen de foto's, als ze hier maar niet eeuweig blijven staan. Dus dat ze weggehaald worden zodra iedereen ze heeft opgeslagen, zou dat kunnen?
Zit nu op m'n werk, zo naar huis en dan douchen!!
Moet ik jou nou ook even op hoge poten gaan mailen?quote:Op donderdag 2 juni 2005 12:35 schreef ymme het volgende:
[..]
Vindt je dit niet een beetje overdreven![]()
Zoiets heb ik dus ook (aan hoeveelheid) dus van mij valt nog wel mee! Alleen ik heb onwijs veel zepen. Nog liefhebbers voor Demon in the dark ik vind hem vies
is dit nog niet genoeg?quote:Op donderdag 2 juni 2005 11:57 schreef PeRi het volgende:
Ben je van plan om weer erheen te gaan? Ik zoek nog een maatje
Ik heb foto'squote:
Was meer als grapje bedoeld, na gisterenquote:Op donderdag 2 juni 2005 12:39 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Moet ik jou nou ook even op hoge poten gaan mailen?
net ff haar gewassen met die shine shampoo en jungle daarna , rockstar en milkybar ook gelijk gebruikt kon niet wachten en tis echt lekker word al helemaal zachtquote:Op donderdag 2 juni 2005 12:45 schreef PeRi het volgende:
Ja maar jij had nog heel wat in te halen Donna.!
Er wil niemand mee! En het is te ver om alleen te gaan. Zo lui ben ik dan ook wel weer.quote:Op donderdag 2 juni 2005 12:47 schreef heaven7 het volgende:
PeRi!Lekkere lijst hoor. Die American cream raad ik je echt aan! Hol vandaag nog naar de winkel, het is de lekkerste conditioner die ik ooit heb gehad
Aromacreme is geweldig. Een aanrader. Je smeert het erop en het ruikt heerlijkquote:Op donderdag 2 juni 2005 12:46 schreef PeRi het volgende:
Zeep
Ik heb: Honey, I washed the kids. Rockstar. I should coco.
Angels Delight. Noriko.17 Cherry Tree Lane (proefje). Cereology. Karma.
Sea Vegetable. Bohemian. Figs 'n Leaves. Demon in the Dark. Miranda.
Extra Virgin Olive, Milky Bar.
Bad/Douche
Ik heb: FlyingFox, Skinny Dip en Happy for sad douchegel,
You've been mangoed en de Chistmas Cracker bubble bar (proefje),
Ik wil nog wat Bath melths, Sonic Death Monkey
Haarverzorging:
Ik heb: Big shampoo (proefje), Snake Oil for Scalps, Karma Komba Bar.
Seanik, Reincarnate en Trichomania. Retread.
Ik wil nog Soak and Float Bar hebben, en American Cream ooit.
Huidverzorging
Ik heb: Angels on Bare Skin en Aquamarina (beide proefjes), Babyface,
Aquamirabilis, The soft touch, Lemony Flutter Cuticle Butter,
Sympathy for the skin (proefje), Karma Kream, Running For The Embassy.
Ik wil nog: Herbalism, Ultarabland, Schnuggle, King of Skin, You Snap the Whip body butter
en Buffy the Backside Slayer, Mirror Mirror.
Massagebars
Ik heb: Therapy, Black Magic, Fever en Shimmy Shimmy (proefje).
Ik wil nog eens Wiccy Magic Muscles proberen.
'Persoonlijk'
Ik heb: Whoosh en FlyingFox templebalm.
Honeytrap en Lite Lip lippenbalm.
Aromaco deo (proefje) en Ambrosia scheergel.
Ik wil nog Fair Trade Foot Lotion hebbe en aromacréme testen.
En ooit als ik echt teveel geld heb, de Karma parfum.
Ik wil ook die zwarte tandpasta als die komt.
Vers:
Ik heb Brazened Honey (proefje). En After tango.
Ik wil nog eens Crash Course in Skincare en Catastrophe Cosmetic proberen.
Ik wil wel meequote:Op donderdag 2 juni 2005 12:48 schreef PeRi het volgende:
[..]
Er wil niemand mee! En het is te ver om alleen te gaan. Zo lui ben ik dan ook wel weer.
Hoe laat, wat waar. Ik heb alleen nog geld voor drie dingetjes ook maar (wat ik mag besteden van mezelf dan)quote:
quote:
Posten maar, Donna!quote:Op donderdag 2 juni 2005 12:41 schreef mother-mother het volgende:
[..]
is dit nog niet genoeg?
[afbeelding]
en ik heb kids ff in bad gedaan met die groene
[afbeelding]
en auticia en vdlubbe kan die foto erop van die ierse pub ?
hij is errug leuk vind ik![]()
Dat las ikquote:Op donderdag 2 juni 2005 12:57 schreef heaven7 het volgende:
Maar maar maar, er schijnt er 1 in Arnhem te komen!![]()
Oh, het zag er dichterbij uit op de kaart.quote:Op donderdag 2 juni 2005 12:57 schreef heaven7 het volgende:
Doe maar hier danProbeer nog eens
Den Bosch ligt 100 km hier vandaan trouwens.
Ik hekel Utrecht.quote:Op donderdag 2 juni 2005 13:00 schreef Skaai het volgende:
Ze werken aan een Lush in Arnhem, Groningen en Utrecht.
Ze gaan wel snel he, die topics over Lush. En volgens mij komen er steeds meer mensen bij die verslaafd zijn aan Lushquote:
Ik las het jaquote:Op donderdag 2 juni 2005 13:09 schreef ymme het volgende:
Kreeg net met een email van lush!
Als online-Lushie ben je ook nog eens enorm in het voordeel! Chelsea Garden is nog niet verkrijgbaar in de winkels, maar vanaf volgende week dinsdag 7 juni wel online te bestellen!
Ik moet nog even kijken op die site. Is het duur?quote:Op donderdag 2 juni 2005 13:11 schreef heaven7 het volgende:
Nog meer animo om eventueel te gaan bestellen in Engeland? (die make up e.d)
quote:Op donderdag 2 juni 2005 13:11 schreef heaven7 het volgende:
Nog meer animo om eventueel te gaan bestellen in Engeland? (die make up e.d)
Wat denk jequote:Op donderdag 2 juni 2005 13:12 schreef PeRi het volgende:
[..]
Ik moet nog even kijken op die site. Is het duur?
Ik denk dat het handiger is. Mischien komen er zo ook meer mensen op af? En anders werkt het misschien verwarrend. Maar het maakt mij niet uit hoor.quote:Op donderdag 2 juni 2005 13:22 schreef heaven7 het volgende:
Is dat nodig denk je? Het is toch ook Lush?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |