Ik weet niet wat jij denkt als je zegt als je zo'n (overigens verkeerd) spreekwoord gebruikt, maar het komt er op neer dat jij geen zin hebt om je irritante postgedrag te verbeteren zolang anderen dat ook doen, omdat dat een nutteloze zaak is.quote:
Ik ben ze aan het wissen als ik ze tegenkom en er wordt aangewerkt dat een gewiste post ook echt niet meer terug komt in de MyATquote:Op dinsdag 10 mei 2005 02:52 schreef twi het volgende:
Ohja, en flikkeren jullie allemaal met die TVP eens een keer een eind op
Degene die de schoen past, trekke hem aan
Bugged nog een klein beetje geloof ik, kijk maar in FBquote:
quote:Op zaterdag 14 mei 2005 13:36 schreef BMH het volgende:
Volgens mij komt het E3 sfeertje weer op gang in GAM.
Graag topic "[GameCube] The Legend of Zelda (working title)" hernoemenquote:Op maandag 16 mei 2005 23:43 schreef OnaNia het volgende:
Kan iemand dat "working title" in de TT even updaten
[afbeelding]
Doei Fuxlquote:
Doei Tainquote:Op vrijdag 20 mei 2005 15:41 schreef Tain het volgende:
[..]
Doei Fuxl
Het is gewoon een Omerta topic niet een extreem bagger topic, als je wilt slowchatten dan kan je dat doen in het slowchat topic of in ONZ als dat beter in je straatje past
Zolang je dan niet in andere topics gaat lopen kloten, zoals je wel hebt gedaan vanmiddag, dat is ook de enige reden waarom ik uberhaupt het omerta topic ging opschonenquote:Op vrijdag 20 mei 2005 16:23 schreef Fuxl het volgende:
[..]
Doei Tain
Het Omerta topic ìs een slowchattopic, helemaal nu het spel down is. We doen toch niemand kwaad?
En ONZ past niet in mn straatje..
Ik heb gewoon 2 slotjes gezet. Doe nou niet alsof jij dat nooit doet..quote:Op vrijdag 20 mei 2005 16:27 schreef Tain het volgende:
[..]
Zolang je dan niet in andere topics gaat lopen kloten, zoals je wel hebt gedaan vanmiddag, dat is ook de enige reden waarom ik uberhaupt het omerta topic ging opschonen
En dan nog je topic wat nu het omerta topic heetquote:Op vrijdag 20 mei 2005 16:28 schreef Fuxl het volgende:
[..]
Ik heb gewoon 2 slotjes gezet. Doe nou niet alsof jij dat nooit doet..
Jij mag ook wel bij ons clubje hoor! Als dat de opzet is van je acties.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 16:30 schreef Tain het volgende:
[..]
En dan nog je topic wat nu het omerta topic heet
Ik vind webbased games geeneens leukquote:Op vrijdag 20 mei 2005 16:33 schreef Fuxl het volgende:
[..]
Jij mag ook wel bij ons clubje hoor! Als dat de opzet is van je acties.
Subjectieve wraakacties zijn niet tof.
Ons slowchat-clubje. Daar hoef je geeneens een webbased spel voor te spelen.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 16:34 schreef Tain het volgende:
[..]
Ik vind webbased games geeneens leuk
Opzet van mijn actie was meer dat baggeren niet tof is
Jullie mogen ook het GAM slowchat topic nieuw leven in blazenquote:Op vrijdag 20 mei 2005 16:37 schreef Fuxl het volgende:
[..]
Ons slowchat-clubje. Daar hoef je geeneens een webbased spel voor te spelen.
En baggeren in een eigen topic is wèl okey.![]()
Als jij het GAM slowchattopic "Omerta, Organised Crimes #2" noemt dan doen we dat.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 16:38 schreef Tain het volgende:
[..]
Jullie mogen ook het GAM slowchat topic nieuw leven in blazen
Die site doet het al maanden niet, moet nog steeds een nieuwe harde schijf in die machinequote:Op vrijdag 20 mei 2005 16:42 schreef Fuxl het volgende:
[..]
Als jij het GAM slowchattopic "Omerta, Organised Crimes #2" noemt dan doen we dat.
PS. Je site doet het niet.
quote:Op zaterdag 21 mei 2005 12:50 schreef Roolio het volgende:
He VagereHein, kansarme nepmod, blijf eens van je tengels van mn topic af, wil je.
Stuk addergebroed.
Nee knul, Jij houdt je duimpje en je scheldwoorden lekker bij je. Ik had gedacht dat je na 2500 posts, waarvan "ca. de helft" in GAM, wel wist dat dit soort topics niet in GAM thuishoren. Dat dit blijkbaar toch niet duidelijk was, is de reden dat er een toegevoegde sluitpost kwam. Rest me je alleen nog succes te wensen met je nieuwe account en dat er vele kwaliteitsposts en zo min mogelijk kansloos gescheld mag volgen.quote:Op zaterdag 21 mei 2005 13:03 schreef Roolio het volgende:
Ja anders tief je effe op met je toegevoegde sluitpost. Ik heb de reden waarom duidelijk gemaakt in het topic en bovendien is er geen afscheids-subforum. (Behalve MED dan). Is die wel aanwezig (MED bijv.) mag je hem daar heen schoppen.
Idd, we beginnen pas te tellen bij 50000quote:Op zaterdag 21 mei 2005 13:22 schreef twi het volgende:
Als FluxC5 vond ik je sterker, nog in de MGP2 tijdMisschien een tip
2500 posts is natuurlijk een lachertje
Misschien (waarschijnlijk) dat ik in de zomervakantie weer actief aan de Xbox ga, dan kom ik wel weer gezellie langs in de topics en op live! hoor..quote:Op zaterdag 21 mei 2005 13:22 schreef twi het volgende:
Als FluxC5 vond ik je sterker, nog in de MGP2 tijdMisschien een tip
2500 posts is natuurlijk een lachertje
Er is een verschil tussen niet kunnen en niet willen tellen. Zoals je nu hopelijk duidelijk is, vind ik die hele postaantallenexcercitie een debiliserend niveau hebben omdat het inhoudelijk niets toevoegt.quote:Op zaterdag 21 mei 2005 16:01 schreef Roolio het volgende:
Ik zit dus 'al' op de 5000 nu, voor de mensen die niet kunnen tellen..
Mooi, dan zijn we er uit.quote:En daarvan dus de helft in GAM ongeveer. En oké, oké, het is niet écht een GAM topic, *knip*
Jij snapt het niet he.. Ik volg juist de filosofie van GHanser! Voor de leken die er niet bekend mee zijn: "Iedereen moet naar de inhoud van zijn of haar posts beoordeeld worden, niet naar registratiedatum of postcount". Juist omdat ik het hiermee eens ben zorg ik ervoor dat ik nooit meer dan 2500 posts heb.quote:Op zondag 22 mei 2005 11:30 schreef Vagere_Hein het volgende:
[..]
Er is een verschil tussen niet kunnen en niet willen tellen. Zoals je nu hopelijk duidelijk is, vind ik die hele postaantallenexcercitie een debiliserend niveau hebben omdat het inhoudelijk niets toevoegt.
Knap hoor. Zinnen verdraaien. Grote jongen!quote:
Volgens mij snap je de contradictie in je eigen "filosofie" niet eens. Waarom is het in godsnaam relevant om mensen te beoordelen? En daarop voortbordurende: wat is er mis met enkel de post te beoordelen en al die andere nonsens aan de onzekere pubertjes over te laten die zich druk maken over online identiteiten?quote:Op zondag 22 mei 2005 13:25 schreef Roolio het volgende:
[..]
Jij snapt het niet he.. Ik volg juist de filosofie van GHanser! Voor de leken die er niet bekend mee zijn: "Iedereen moet naar de inhoud van zijn of haar posts beoordeeld worden, niet naar registratiedatum of postcount". Juist omdat ik het hiermee eens ben zorg ik ervoor dat ik nooit meer dan 2500 posts heb.
[..]
Nee, ik gaf aan welk deel relevant was voor jou in het kader van het beleid binnen GAM. Dat je aangaf kennis genomen te hebben van dit deel van het beleid is voor mij voldoende.quote:Knap hoor. Zinnen verdraaien. Grote jongen!
In jou ideale Fok!wereld worden mensen misschien niet beoordeeld op postcount, maar de realiteit is helaas anders. En hetzelfde geld voor het beoordelen van individuele posts, men let er niet alleen op wat er staat maar ook wie het zegt.quote:Op zondag 22 mei 2005 19:20 schreef Vagere_Hein het volgende:
[..]
Volgens mij snap je de contradictie in je eigen "filosofie" niet eens. Waarom is het in godsnaam relevant om mensen te beoordelen? En daarop voortbordurende: wat is er mis met enkel de post te beoordelen en al die andere nonsens aan de onzekere pubertjes over te laten die zich druk maken over online identiteiten?
Als het beleid zo strict nageleefd moet worden gooien we voortaan ook maar slotjes op de topics over de aanstelling en het vertrek van modjes? Ik zie niet in waarom een vertrekkende user zijn 15 minutes of fame niet mag hebben. Eenzelfde topic is er geweest toen gieling.com zijn nick veranderde naar gieling.quote:[..]
Nee, ik gaf aan welk deel relevant was voor jou in het kader van het beleid binnen GAM. Dat je aangaf kennis genomen te hebben van dit deel van het beleid is voor mij voldoende.
En mijn vraag was waarom jíj dan users beoordeelt ipv slechts het punt dat ze maken ("Iedereen moet naar de inhoud van zijn of haar posts beoordeeld worden, niet naar registratiedatum of postcount"). Ik heb verder niet ontkend dat dit soort dingen in mijn "ideale fokwereld" gebeuren, maar ik zorg er juist voor om niet met die nonsens mee te doen. Je loopt er namelijk een bovengemiddelde kans door dat je in metadiscussies terecht komt ipv dat je het lekker over je hobbies hebt. Tenzij je natuurlijk er een hobby van hebt gemaakt om de 'intelligente' kerel uit te hangen op internet.quote:Op zondag 22 mei 2005 20:49 schreef Roolio het volgende:
[..]
In jou ideale Fok!wereld worden mensen misschien niet beoordeeld op postcount, maar de realiteit is helaas anders. En hetzelfde geld voor het beoordelen van individuele posts, men let er niet alleen op wat er staat maar ook wie het zegt.
[..]
Over het beleid in GAM ga ik niet dus dat zul je bij Tain of Speknek aanhangig moeten maken. Ik zet alleen sporadisch een gastslotje als mensen op irc mij daartoe verzoeken en er idd een slotje vereist is volgens de policy. Mijn punt met de opmerking was dan ook dat we wat mij betreft dus inhoudelijk klaar zijn.quote:Als het beleid zo strict nageleefd moet worden gooien we voortaan ook maar slotjes op de topics over de aanstelling en het vertrek van modjes? Ik zie niet in waarom een vertrekkende user zijn 15 minutes of fame niet mag hebben. Eenzelfde topic is er geweest toen gieling.com zijn nick veranderde naar gieling.
Het gaat er om dat niet alleen topics die volgens de policy 'correct' zijn kunnen worden toegelaten, maar dat er ook ruimte is voor een beetje speling. Iets wat ik in dit geval helaas mis.quote:Op zondag 22 mei 2005 21:46 schreef Tain het volgende:
Een aanstelling of een vertrek van een modje is heel iets anders dan iemand die een nieuwe username gaat gebruiken.
Waarom eerst wel en nu niet meer? Is het beleid veranderd? Is gieling onsympatieker geworden?quote:Als gieling nu weer een nieuwe nick zou aannemen dan heeft hij ook geen recht op een afscheids/welkom topic.
Ik heb nu mn oude nick vermeld in mn quote en ondertitel juist omdat dat topic zo snel gesloten was. Ten tijde van het topic had ik er heel iets anders staan.quote:Persoonlijk zie ik er het nut geeneens van in en in jou geval is het meteen overduidelijk dat je Fuxl bent/was. Iedereen die met jou in dezelfde topics post zal wel door hebben gehad dat je van nick bent veranderd zonder dat er een topic voor is geweest.
Volgens mij praten we gigantisch langs elkaar heen. Zoals ik dit opvat zeg je nu iets erg tegenstrijdigs: Je zegt dat ik users beoordeel en quote mij waarin ik zeg dat je individuele posts moet beoordelen. Ik ben het dus ook eens dat er vooral naar de post zelf moet worden gekeken en in veel mindere mate naar de user en helemaal niet naar postcount of registratiedatum. We zijn het dus wat dit betreft met elkaar eens. (Geloof ikquote:Op zondag 22 mei 2005 22:13 schreef Vagere_Hein het volgende:
[..]
En mijn vraag was waarom jíj dan users beoordeelt ipv slechts het punt dat ze maken ("Iedereen moet naar de inhoud van zijn of haar posts beoordeeld worden, niet naar registratiedatum of postcount").
Heel goed. Helaas ben jij niet de enige en voor die andere mensen doe ik dit. En omdat ik een andere username op zn tijd ook stiekem wel leuk vind..quote:Ik heb verder niet ontkend dat dit soort dingen in mijn "ideale fokwereld" gebeuren, maar ik zorg er juist voor om niet met die nonsens mee te doen. Je loopt er namelijk een bovengemiddelde kans door dat je in metadiscussies terecht komt ipv dat je het lekker over je hobbies hebt. Tenzij je natuurlijk er een hobby van hebt gemaakt om de 'intelligente' kerel uit te hangen op internet.
[..]
Uit nieuwschierigheid: wie heeft je getipt?quote:Over het beleid in GAM ga ik niet dus dat zul je bij Tain of Speknek aanhangig moeten maken. Ik zet alleen sporadisch een gastslotje als mensen op irc mij daartoe verzoeken en er idd een slotje vereist is volgens de policy. Mijn punt met de opmerking was dan ook dat we wat mij betreft dus inhoudelijk klaar zijn.
Nick afscheidstopic vind ik niet nuttig, helemaal niet in GAM. Je blijft op het forum alleen onder een ander naam. En waarom eerst wel en nu niet meer? ja geen idee waarom het eerst wel was toegestaan in dat voorbeeld van jou zou ik echt niet weten, maar een GAM waardig topic vind ik het niet.quote:Op maandag 23 mei 2005 21:47 schreef Roolio het volgende:
[..]
Het gaat er om dat niet alleen topics die volgens de policy 'correct' zijn kunnen worden toegelaten, maar dat er ook ruimte is voor een beetje speling. Iets wat ik in dit geval helaas mis.
[..]
Waarom eerst wel en nu niet meer? Is het beleid veranderd? Is gieling onsympatieker geworden?
Al zou het een dagje langer duren dat mensen doorhebben dat je nu onder Roolio post, dat is toch niet zo'n ramp of wel?quote:[..]
Ik heb nu mn oude nick vermeld in mn quote en ondertitel juist omdat dat topic zo snel gesloten was. Ten tijde van het topic had ik er heel iets anders staan.
Nee het was ook niet echt een topic waar ik 300 replys op wilde en daarna nog 3 delen. Ik wou het gewoon even aankondigen voor de duidelijkheid. Als dat topic een half uurtje langer was open gebleven had een merendeel van de regular users het al gezien, waarop de rest onderin nog effe kon kijken alwaar hij een slotje had gehad.quote:Op maandag 23 mei 2005 22:16 schreef Tain het volgende:
[..]
Nick afscheidstopic vind ik niet nuttig, helemaal niet in GAM. Je blijft op het forum alleen onder een ander naam. En waarom eerst wel en nu niet meer? ja geen idee waarom het eerst wel was toegestaan in dat voorbeeld van jou zou ik echt niet weten, maar een GAM waardig topic vind ik het niet.
Nou als het op deze manier een stuk makkelijker en sneller gaat? Waarom niet. En het is niet zo dat je elke paar maanden een dergelijk topic van me zal vinden. Eens in de 2 jaar dan zo ongeveer. "Maar als iedereen eens in de 2 jaar zo'n topic opent..! Bla bla.." Maar dat doen ze niet dus dat is geen probleem.quote:[..]
Al zou het een dagje langer duren dat mensen doorhebben dat je nu onder Roolio post, dat is toch niet zo'n ramp of wel?
Volgens mij is er geen policy wat dit soort topics betreft, dus dat is puur persoonlijke voorkeur en die van mij is dus om dit soort topics niet toe te staan in GAM. Ik denk eerder dat dit meer past in General Chat, maar sowieso vind ik het niet nuttig om uberhaupt van nick te veranderen.quote:Op maandag 23 mei 2005 22:30 schreef Roolio het volgende:
[..]
Nee het was ook niet echt een topic waar ik 300 replys op wilde en daarna nog 3 delen. Ik wou het gewoon even aankondigen voor de duidelijkheid. Als dat topic een half uurtje langer was open gebleven had een merendeel van de regular users het al gezien, waarop de rest onderin nog effe kon kijken alwaar hij een slotje had gehad.
De policy zou dan nageleefd zijn, maar met net ietsje meer flexibiliteit. En dat van gieling is inderdaad ver voor jou tijd als mod. Pas de problème.
Maar nogmaals: niet in GAM? Waar dan wel?
[..]
Nou als het op deze manier een stuk makkelijker en sneller gaat? Waarom niet. En het is niet zo dat je elke paar maanden een dergelijk topic van me zal vinden. Eens in de 2 jaar dan zo ongeveer. "Maar als iedereen eens in de 2 jaar zo'n topic opent..! Bla bla.." Maar dat doen ze niet dus dat is geen probleem.
In GC kent niemand me en post ik ok nooit, in GAM staan meer dan de helft van mn posts. En het nut heb ik in eerdere posts al uiteen gezet.quote:Op maandag 23 mei 2005 22:35 schreef Tain het volgende:
[..]
Volgens mij is er geen policy wat dit soort topics betreft, dus dat is puur persoonlijke voorkeur en die van mij is dus om dit soort topics niet toe te staan in GAM. Ik denk eerder dat dit meer past in General Chat, maar sowieso vind ik het niet nuttig om uberhaupt van nick te veranderen.
Hem ook gewoon Fuxl noemenquote:Op maandag 23 mei 2005 22:53 schreef Notorious_Roy het volgende:
Fuxl, please. Doe jezelf een plezier en ga gewoon normaal posten. Dit gezeik siert je niet.
Nee, je quote was heel duidelijk: je beoordeelt users door naar de individuele posts te kijken. Mijn punt is om users gewoon niet te beoordelen en enkel de inhoud van hun posts. (en onthoud dat we het hier hebben over de hypothetische situatie waarin je een user niet kent; daar jouw naamsveranderingsprincipe grotendeels daarop gebaseerd is)quote:Op maandag 23 mei 2005 21:47 schreef Roolio het volgende:
*knip*
Volgens mij praten we gigantisch langs elkaar heen. Zoals ik dit opvat zeg je nu iets erg tegenstrijdigs: Je zegt dat ik users beoordeel en quote mij waarin ik zeg dat je individuele posts moet beoordelen. Ik ben het dus ook eens dat er vooral naar de post zelf moet worden gekeken en in veel mindere mate naar de user en helemaal niet naar postcount of registratiedatum. We zijn het dus wat dit betreft met elkaar eens. (Geloof ik)
Ik suggereerde dan ook geenszins dat je iets moest doen omdat ik iets vond. Wel stelde ik dat je puberaal bezig bent met die nickchanges aangezien je het doet om de aandacht op je persoon te vestigen ipv op je posts. (door middel van het 'uitlokken' van metadiscussies)quote:Heel goed. Helaas ben jij niet de enige en voor die andere mensen doe ik dit. En omdat ik een andere username op zn tijd ook stiekem wel leuk vind..
Dat heb ik niet onthouden, maar dat was iemand van de gamescrew. We zijn vrijwel allemaal GAM-users en er zijn veel redactieleden die wel eens iets slotwaardigs zien. Op die manier wordt Tain via IRC ook vaak getipt.quote:Uit nieuwschierigheid: wie heeft je getipt?
En als jij, iemand die kennelijk zuiver naar de policy kijkt, een slotje zet maak je de drempel voor Tain om hem weer te openen een stuk groter. Bovendien is dan de spontaniteit een beetje uit het topic.
Omdat de pc en xbox'ers geen spoilers willen lezen van de PS2'ers.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 14:19 schreef Notorious_Roy het volgende:
Waarom
[Multi] GTA: San Andreas (deel 31)
EN
[Xbox+PC] GTA: San Andreas
Mergen aub
Okquote:Op zaterdag 28 mei 2005 14:32 schreef Tain het volgende:
[..]
Omdat de pc en xbox'ers geen spoilers willen lezen van de PS2'ers.
waar ging het over?quote:Op maandag 30 mei 2005 17:44 schreef Geqxon het volgende:
[Xbox+PC] GTA: San Andreas < waar is mijn reactie gebleven?
In ONZ wilden ze hem niet, dus dan een slotjequote:Op dinsdag 31 mei 2005 11:11 schreef Fujiwara. het volgende:
Zeg Tain, doe je werk eens goed en schop dit topic dan naar het juiste subforum... Ik ga op kamp en ik neem mee.
ONZ dus. Je hoeft er niet meteen wijs een slotje op te zetten.
Dit was mijn letterlijke post:quote:Op dinsdag 31 mei 2005 08:43 schreef speknek het volgende:
Nou nu nergens meer. Maar het waren een reeks posts in die trand die ik allemaal weggehaald heb.
Waarom gaat dit dan over warez?quote:Omdat de engine zwaar verouderd is, vind ik dat San Andreas mijn geld niet waard is
Oh, dan heb ik er vrede mee.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 11:11 schreef Tain het volgende:
[..]
In ONZ wilden ze hem niet, dus dan een slotje
Vreemd trouwens dat het al een hele tijd geleden is aangepast, maar hierboven nog wel steeds zo staat..quote:Op woensdag 1 juni 2005 20:24 schreef MaRySe het volgende:
Welke console?
Kan iemand daar welk spelletjesmachine van maken of hoe dat ook heet?
Ban aanvraag , mag niet weet ik uit ervaringquote:
In dit geval is de hele context anders dan hetgene waar jij ervaring mee hebt en in mijn ogen totaal niet te vergelijkenquote:Op vrijdag 3 juni 2005 21:14 schreef Gamedemon het volgende:
[GC] The Legend of Zelda: Twilight Princess
[..]
Ban aanvraag , mag niet weet ik uit ervaring
Huillie.quote:Op zondag 5 juni 2005 01:10 schreef Gamedemon het volgende:
[Xbox+PC] GTA: San Andreas Deel 2
vol met warez gezeik, over hoe kwaad mensen wel niet zijn dat ze em niet in de vakantie kunnen downloaden
kheb geen probleem als het soms over warez gaat enzo, maar dit ging nergens over.quote:Op zondag 5 juni 2005 01:51 schreef Aurelium het volgende:
[..]
Huillie.![]()
Overigens, laat dat topic dan maar helemaal dicht, ik bedoel wat valt er anders te bediscussieren zolang ie nog niet uit is.
Moderators kunnen niet bannen toch, maar die oplossing was wel beter geweestquote:Op zondag 5 juni 2005 22:08 schreef Dark_Killah het volgende:
Hej anders gebruik je je kleurtje ff niet ofzo, ban die users dan gewoon ipv andere te benadelen, best zwak dit zeg.
Ze kunnen inderdaad niet bannenquote:Op zondag 5 juni 2005 22:21 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Moderators kunnen niet bannen toch, maar die oplossing was wel beter geweest
Ik zie dit nu pas. Ik vind het maar kinderachtig, om helemaal geen topic meer open te hebben erover.quote:Op zondag 5 juni 2005 21:54 schreef Tain het volgende:
We worden er best moe van dat er telkens maar mensen zijn die het niet begrijpen dat we geen warez/download of andere posts in die trend willen hebben. Topic mag weer open als GTA: SA in de winkel ligt voor de Xbox en PC.
Het mag gewoon niet volgens de Fok! policy, wij users moeten dat maar gewoon accepteren.quote:Op zondag 5 juni 2005 22:40 schreef Halfgedraaide het volgende:
[..]
Ik zie dit nu pas. Ik vind het maar kinderachtig, om helemaal geen topic meer open te hebben erover.
Ik snap trouwens helemaal niet waarom er niet over warez gesproken zou mogen worden. Dat er geen links of informatie naar warez mogen staan snap ik. Maar erover praten is gewoon legaal.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |