Twee vliegen in een klap, prachtig. Nu de rest nogquote:Geweldig he, de Graaf treedt af en je krijgt Brinkhorst er gratis bij. Dat is nou democratie
Het roze biggetje?quote:Op woensdag 23 maart 2005 21:10 schreef Harry_Sack het volgende:
en die ene vvd staatsecretaris dan (Nijs dacht ik)? Die moest toch ook via de achterdeur verdwijnen. Dat zou dan al de 2e zijn
ja die jaquote:
Niet geloofwaardig met D'66, dat wordt dus 3 keer puspiemols.quote:Op woensdag 23 maart 2005 21:22 schreef pberends het volgende:
OMG, er komt een nieuwe minister voor Bestuurlijke Vernieling. Lekker makkelijk cashen als je verder toch niets te doen heeft.
Dan zou ik opeens fan van 'm zijn.quote:Op woensdag 23 maart 2005 21:24 schreef Aaahikwordgek het volgende:![]()
![]()
Thom schiet zichzelf door hoofd in persconferentie!!!
inderdaad zeg, godverrrquote:Op woensdag 23 maart 2005 21:20 schreef Drugshond het volgende:
Kut... wat een koude douche is dit.
Dat aanblijven is alleen omdat ie zo'n grote glimlach heeft en krulletjes.quote:Minister De Graaf treedt af
***************************************
DEN HAAG D66-minister en vice-premier
De Graaf stapt op.Premier Balkenende
heeft in de Tweede Kamer gezegd dat hij
de beslissing betreurt.De Graaf treedt
af omdat zijn voorstel voor de gekozen
burgemeester is verworpen.De minister
geeft nu een persconferentie.
De premier zei dat zijn minister in de
Eerste Kamer gisteravond geen eerlijke
kans heeft gekregen.De PvdA verwierp de
plannen van De Graaf over de gekozen
burgemeester,een belangrijk punt voor
zijn partij.
D66 en de coalitiegenoten CDA en VVD
hadden er bij De Graaf op aangedrongen
dat hij aanbleef.
dat kan alleen maar een rechts complot zijnquote:Op woensdag 23 maart 2005 21:26 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Dat vuige NOS doet net alsof ze geen verbinding kon maken met Thommie's persconferentie!!
Het is een complot!!
Nee, ze willen het eigen commentaar van Thommieboy wegsnijden. Geen kwade woorden aan het adres van PvdA als het aan Laroes ligt.quote:Op woensdag 23 maart 2005 21:27 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
dat kan alleen maar een rechts complot zijn
Ben jij links?quote:Op woensdag 23 maart 2005 21:20 schreef Drugshond het volgende:
Kut... wat een koude douche is dit.
Nee gematigd rechts....met linkse puntjes...quote:Op woensdag 23 maart 2005 21:34 schreef HalfLife2ABC het volgende:
Ben jij links?
PvdA vooral op sociaal-economisch gebied bedoel je?quote:Op woensdag 23 maart 2005 21:43 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Nee gematigd rechts....met linkse puntjes...
Bij de laatste politieke test was ik een centralist (en D66 kwam het beste uit de bus)..
Maar ik zweef tussen Wilders en de PVDA in.... hangt ook een beetje af van het sociale klimaat en de maakbaarheid van de samenleving.
liever breekbaarheid he?quote:
Beter en begrijpelijker.quote:
Het PVDA als tegenwicht op de plannen van de VVD.quote:Op woensdag 23 maart 2005 21:47 schreef HalfLife2ABC het volgende:
PvdA vooral op sociaal-economisch gebied bedoel je?
WOEHAAAAquote:Op woensdag 23 maart 2005 22:39 schreef Drugshond het volgende:
Uberlol
BHFH
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
en dan deze erachter aan
[advies] krassen op mijn dak!
Niks ervan, meer stront op die kutkop van d'r.quote:Op woensdag 23 maart 2005 23:03 schreef Harry_Sack het volgende:
tering van Aartsen, laat Femke met rust
Echt geniaal die beelden, zie je die dikke vatsige vieze dikke hart- en vaatziekte bevattende vretend varken van een Sharon Dijksman daarachterquote:Op woensdag 23 maart 2005 23:03 schreef Harry_Sack het volgende:
tering van Aartsen, laat Femke met rust
Daarom is Van Aartsen zo'n heerlijke stemmentrekker (maar niet heus), hij's zo arrogant als de ziekte.quote:Op woensdag 23 maart 2005 23:03 schreef Harry_Sack het volgende:
tering van Aartsen, laat Femke met rust
blijkbaar kan ie haar niet op een gewone manier aanquote:Op woensdag 23 maart 2005 23:07 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Niks ervan, meer stront op die kutkop van d'r.
Femke eiste mijn aandacht op en die onbeschaamde vlegel van een van Aarsten natuurlijkquote:Op woensdag 23 maart 2005 23:07 schreef pberends het volgende:
[..]
Echt geniaal die beelden, zie je die dikke vatsige vieze dikke hart- en vaatziekte bevattende vretend varken van een Sharon Dijksman daarachter. Echt die hele grote stoel wordt bezet, en is bijna geen ruimte om normaal uit het bankje te komen.
Noten die doodleuk zegt dat Bos de klus moet klaren, whahahahahahahaa, wat een idioten bij het PvdA.quote:Op woensdag 23 maart 2005 23:07 schreef pberends het volgende:
[..]
Echt geniaal die beelden, zie je die dikke vatsige vieze dikke hart- en vaatziekte bevattende vretend varken van een Sharon Dijksman daarachter. Echt die hele grote stoel wordt bezet, en is bijna geen ruimte om normaal uit het bankje te komen.
Ze is dan ook inhoudsloos, of "Staatsrechterlijk onzuiver" zoals Kickie zou zeggen.quote:Op woensdag 23 maart 2005 23:08 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
blijkbaar kan ie haar niet op een gewone manier aan
Van Mierlo maakt de fout om pvda nog serieus te nemen.quote:Op woensdag 23 maart 2005 23:10 schreef Harry_Sack het volgende:
wat zit die van Mierlo te janken zeg, de Pvda heeft gewoon gedaan wat zij vonden dat juist was binnen hun eigen goeddunken. Meer is er niet.
hij begon eerder al over het succes in de jaren 70 ten bate van het kabinet den Uyl, kom op zeg, toen had ie nog geeneens grijs haarquote:Op woensdag 23 maart 2005 23:12 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Van Mierlo maakt de fout om pvda nog serieus te nemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |