Hey, ga eens weg, deze vraag is offtopic, en niemand gaat hem beantwoorden.quote:Op donderdag 1 februari 2007 16:23 schreef Nazari het volgende:
is dat een verslaving?
Holy S***. Niet geil? Meid ik moet gewoon masturberen als ik je foto's bekijk!!! Wat ben jij mooi en lekker zeg!quote:Op donderdag 25 januari 2007 00:36 schreef Elvanera het volgende:
[..]
Nee, eigenlijk niet. Maar vind mezelf niet zo geil
damn...quote:Op zondag 13 februari 2005 12:20 schreef M_Schtoppel het volgende:
Ik wil alleen kwijt dat het maximum dat ik ooit gehaald heb 8 keer in 24 uur is. Ik was toen 18.
Ik mis een : rolleyes : smiley.quote:Op zaterdag 12 februari 2005 18:55 schreef RijstNatie het volgende:
ik denk dat je niet meer 10x aftrekt in 1 week als je 21 of ouder bent...
Proef ik daar een beetje sarcasme... Maar ik vind het niet nodig om het zo vaak te doen. Want je moet je toch weer een beetje opgeilen, je bent fftjes bezig en dan die troep (al valt dat wel mee). En daarnaast is het erg zonde van al die zaadjes die je door de wc spoelt. Dat zijn potentiele babies die je door de wc spoelt. Masturberen is moord!quote:Op woensdag 10 december 2008 23:31 schreef heaven7 het volgende:
Ja het is prima als je lekker wil slapen en geen zin hebt in gedoe![]()
Euh, come again?quote:Op woensdag 10 december 2008 23:50 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
[..]
Proef ik daar een beetje sarcasme... Maar ik vind het niet nodig om het zo vaak te doen. Want je moet je toch weer een beetje opgeilen, je bent fftjes bezig en dan die troep (al valt dat wel mee). En daarnaast is het erg zonde van al die zaadjes die je door de wc spoelt. Dat zijn potentiele babies die je door de wc spoelt. Masturberen is moord!
Overigens heeft dat niets met lekker slapen te maken. Volgens mij slaap ik juist lekkerder als ik wel heb gemasturbeerd. Al slaap ik altijd wel heel lekker.
EDIT: en hoe vaak masturbeer jij eigenlijk?
Nee, hij wil jij niet meer komen....quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kom ook gezellig meekotsen in mijn pukeboek!
ruim uitgelegsquote:Op vrijdag 12 december 2008 23:06 schreef SwitcheR het volgende:
Normaliter gemiddeld ca. 2 x per dag, waarvan 1 x 's-ochtends (1/2 uur) en 1x 's-avonds (2 uur).
De laatste tijd, en in vakantieperiodes, ongeveer 3 x per dag, waarvan 1 x ca. 2,5 uur (meestal) in de ochtend en de andere keren ca.1 uur per keer (middag/avond).
Ik kan dan ook van bijvoorbeeld een te strak zittend truitje of mooie blue jeans bij mijn buurvrouwtje al opgewonden raken. Fantasie doet de rest. En er zijn nog zoveel mooie/lekkere dingen......
S.
he waar is je Pocket Rocket??quote:Op maandag 4 december 2006 17:52 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Kun je mij uitleggen waar je zulke vrouwen vindt? Ik heb dat exact één keer van iemand gehoord. Ontkennen dat je masturbeert is wel iets voor in de brugklas ofzo.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Volgende mythe: dat vrouwen herrie moeten maken als ze klaarkomen. Nergens voor nodig, vrouwen hijgen eigenlijk, net als mannen.Kom ook gezellig meekotsen in mijn pukeboek!
quote:Op zaterdag 13 december 2008 12:02 schreef Countess het volgende:
Oh My... ik had een christenachtig meisje in de brugklas, die ontkende zichzelf te rukken, die raakte zichzelf met nog geen vinger aan, het idee was alleen al vies om aan zichzelf te komen.
En volgens haar hadden vrouwen daar ook geen behoefte aan.Meisje dat zichzelf rukt? :/SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Volgende mythe: dat vrouwen herrie moeten maken als ze klaarkomen. Nergens voor nodig, vrouwen hijgen eigenlijk, net als mannen.
Verder hangt dat af van m'n vrije tijd, maar op een normale door de weekse dag 1x. Als de vrije tijd toeneemt met een uur komt daar ook 1x rukken bij denk ik zo (mits single)![]()
Je hebt echt tijd te veel als je er zoveel tijd voor uittrektquote:Op vrijdag 12 december 2008 23:06 schreef SwitcheR het volgende:
Normaliter gemiddeld ca. 2 x per dag, waarvan 1 x 's-ochtends (1/2 uur) en 1x 's-avonds (2 uur).
De laatste tijd, en in vakantieperiodes, ongeveer 3 x per dag, waarvan 1 x ca. 2,5 uur (meestal) in de ochtend en de andere keren ca.1 uur per keer (middag/avond).
Ik kan dan ook van bijvoorbeeld een te strak zittend truitje of mooie blue jeans bij mijn buurvrouwtje al opgewonden raken. Fantasie doet de rest. En er zijn nog zoveel mooie/lekkere dingen......
S.
maar nog iets... Ik vind dat rukken verder niet heel bijzonder, daar geniet ik niet echt van. Die ene keer per week dat ik het doe, doe ik voor het resultaat, maar dat wil ik het liefst zo snel mogelijk (wat een stuk beter gaat, als je weinig rukt). Ik kan me dan ook niet voorstellen dat je graag 2,5 uur besteed aan het rukken. = niet gezond, krijg je RSI van...quote:Op maandag 15 december 2008 12:09 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Je hebt echt tijd te veel als je er zoveel tijd voor uittrekt
Ja het gaat er nou niet bepaald zachtzinnig aan toe, ik zou het geen aaien of iets dergelijks noemenquote:
hihi.quote:Op maandag 15 december 2008 @ 12:09 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Je hebt echt tijd te veel als je er zoveel tijd voor uittrekt
dat heb ik een paar keer gehad. kon ik maar niet klaarkomen. en na 1,5 a 2 uur was ik niet opgewonden meer en had ik er geen zin meer in.quote:Op maandag 15 december 2008 @ 13:22 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
[..]
Ik kan me dan ook niet voorstellen dat je graag 2,5 uur besteed aan het rukken. = niet gezond, krijg je RSI van...
Of gewoon vingeren???quote:Op maandag 15 december 2008 20:13 schreef Countess het volgende:
[..]
Ja het gaat er nou niet bepaald zachtzinnig aan toe, ik zou het geen aaien of iets dergelijks noemen
Mwah. Bij vingeren heb ik het beeld dat een vrouw zachtjes met een aantal vingers te werk gaat.quote:Op dinsdag 16 december 2008 13:08 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
[..]
Of gewoon vingeren???![]()
wat praat ik toch lekker vrijuit over zulke zaken...
Ja en over een paar jaar slik je eerst viagra voordat je gaat rukken.quote:Op dinsdag 16 december 2008 16:45 schreef Matel het volgende:
Ik doe het toch wel om de twee of drie dagen een keer. Vroeger, toen matel jong was, wel meerdere keren per dag haha
Vraagt zich af hoe je je vandaag hebt gevoeld?quote:Op maandag 8 december 2008 15:41 schreef Gracefulkitty het volgende:
Nu ik single ben masturbeer ik vrijwel dagelijks. Hangt af van hoe druk ik het heb en hoe ik mij voel.
quote:Op dinsdag 24 februari 2009 12:56 schreef heaven7 het volgende:
En hoeveel van jullie hebben een vriendin en kijken evengoed porn? (De mannen dus)
Idem. Met als aantekening dat dat gemiddeld 1x per maand is. Dus 1x per 2 weken een solo-sessie.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 13:02 schreef lord_sylus het volgende:
[..]
![]()
en 50% van de tijd kijkt ze mee
gemiddeld kijk ik 2x per maand met haar naar een lekker hevige porno film, ze is ni zo voor 2 vrouwen te vinden zonder mannen erbij, maar in't algemeen kan ze van alles genietenquote:Op dinsdag 24 februari 2009 14:53 schreef S_1980 het volgende:
[..]
Idem. Met als aantekening dat dat gemiddeld 1x per maand is. Dus 1x per 2 weken een solo-sessie.
Gisteren eventjes alleen thuis en lekker aan doe-het-zelf gedaan en als mijn vrouwke thuis kwam, had ze zin in porno... wat een avondquote:Op dinsdag 24 februari 2009 15:07 schreef lord_sylus het volgende:
[..]
gemiddeld kijk ik 2x per maand met haar naar een lekker hevige porno film, ze is ni zo voor 2 vrouwen te vinden zonder mannen erbij, maar in't algemeen kan ze van alles genieten
Het gaat om wat je lekker vindt, niet wat anderen ervan vinden.quote:Op donderdag 26 februari 2009 14:00 schreef huggoow het volgende:
IK ben 13jr en ik ruk mezelf gemiddeld 10x per weer, sowieso elke dag een keer !!
is da normaal!!
Ook ik heb je fotoboek bekeken...Conclusie:quote:Op donderdag 25 januari 2007 00:34 schreef Elvanera het volgende:
Nou euh 1 keer per week is al aardig veel dus meestal minder
Kan verholpen worden...quote:Nooit zo'n zin als ik in mn uppie ben
Gelukkig ben ik niet te luiquote:en luiheid![]()
Elvanera heeft onderhand alweer tijdje een vriendjequote:Op vrijdag 27 februari 2009 11:31 schreef Walter81 het volgende:
[..]
Ook ik heb je fotoboek bekeken...Conclusie:
[..]
Kan verholpen worden...
[..]
Gelukkig ben ik niet te lui
Jammer.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 20:13 schreef Elvanera het volgende:
[..]
Elvanera heeft onderhand alweer tijdje een vriendje
Dan maar weer de linkerhand in stelling brengen.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 20:13 schreef Elvanera het volgende:
[..]
Elvanera heeft onderhand alweer tijdje een vriendje
quote:Op zaterdag 28 februari 2009 21:40 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
Dan maar weer de rechterhand in stelling brengen.
quote:Op zaterdag 28 februari 2009 20:13 schreef Elvanera het volgende:
[..]
Elvanera heeft onderhand alweer tijdje een vriendje
Alles kan kapotquote:Op zaterdag 28 februari 2009 20:13 schreef Elvanera het volgende:
[..]
Elvanera heeft onderhand alweer tijdje een vriendje
Jij gaat alle sex-topics af?>quote:Op maandag 2 maart 2009 13:11 schreef maxson het volgende:
elke dag en vooral als ik met een geile meid aan het chatten ben...gebeurd spontaan
Als m'n vriendin er niet is 2 a 3 keer per dag. Ik ben 23.quote:Op zaterdag 12 februari 2005 18:55 schreef RijstNatie het volgende:
ik denk dat je niet meer 10x aftrekt in 1 week als je 21 of ouder bent...
Liefdesnectarquote:Op maandag 26 oktober 2009 14:47 schreef mrkrul het volgende:
18 jaar lang, gem. 1x per dag, 10cc per keer
= ruim 65 liter onverdunde mannenpap!
Op zoek naar een man met hoger libidoquote:Op maandag 26 oktober 2009 15:21 schreef grijsDuifje het volgende:sperma is nog steeds het beste woord, de rest van de benamingen bezorgen me braakneigingen!
OT: 3 á 4 keer per week, vrouw, 22 jaar en getrouwd met een laag libido (mijn man dus)
hmm denk dat ik het wat overschat heb:quote:Op maandag 26 oktober 2009 14:47 schreef mrkrul het volgende:
18 jaar lang, gem. 1x per dag, 10cc per keer
= ruim 65 liter onverdunde mannenpap!
Als het juiste woord slikneigingen tot gevolg heeft ben je misschien toch met de verkeerde persoon getrouwd.quote:Op maandag 26 oktober 2009 15:21 schreef grijsDuifje het volgende:sperma is nog steeds het beste woord, de rest van de benamingen bezorgen me braakneigingen!
OT: 3 á 4 keer per week, vrouw, 22 jaar en getrouwd met een laag libido (mijn man dus)
quote:Op maandag 26 oktober 2009 15:26 schreef Garisson72 het volgende:
ik tik deze post tussen 2 fapsessies in.
Kun je nagaan .. zoveel wordt "gedumpt" en dan heb je nog zoveel "mongolen"quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 02:06 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
Bah Bah vieze kindertjes en waar laten jullie al dat zaad?![]()
Ieuw dat komt weer terecht in het grondwater en zo weer in de kraan, nou, nou glaasje water is niet meer zo fris als je er dan over nadenkt...
triljarden zaadcellen die...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |