Huh? Dat vrouwen ontkennen dat ze masturberen? tja, veel vrouwen die vinden het toch nog een beetje een taboe denk ik, maar het is gewoon lekker en heel normaal, dus zou niet weten waarom je er niet over zou kunnen pratenquote:Op zondag 3 december 2006 21:39 schreef dalet het volgende:
[..]
Eindelijk eens een vrouw die het (h)eerlijk zegt. Kan jij mij uitleggen waarom veel vrouwen het eigenlijk ontkennen en stiekem toch wel doen?
Kun je mij uitleggen waar je zulke vrouwen vindt? Ik heb dat exact één keer van iemand gehoord. Ontkennen dat je masturbeert is wel iets voor in de brugklas ofzo.quote:Op zondag 3 december 2006 21:39 schreef dalet het volgende:
[..]
Eindelijk eens een vrouw die het (h)eerlijk zegt. Kan jij mij uitleggen waarom veel vrouwen het eigenlijk ontkennen en stiekem toch wel doen?
In dat ene geval geloof ik het juist wel.quote:Op maandag 4 december 2006 20:21 schreef Aventura het volgende:
Ik denk wel dat er vrouwen zijn die het echt niet doen. Vrouwen die het wel doen maar ontkennen, die ken ik niet. Denk ik. Hoe weet jij eigenlijk dat er zulke vrouwen zijn?
Want als ze het ontkennen is er toch ook een kans dat ze het echt niet doen?
Ik heb ongeveer evenveel vriendinnen als vrienden en er is er geen een die beweert dat ze dat niet doet, ze hebben allemaal leuk speelgoed en praten veel over seks.quote:Op maandag 4 december 2006 20:51 schreef dalet het volgende:
Ik heb meer vriendinnen als vrienden en zeggen allemaal (met uitzondering van 1) hetzelfde: "ik doe het nooit". Die ene is daarentegen juist eerlijk, en zegt het gewoon. Dus:
- Of ik ben te achterdochtig, en ze zeggen het daadwerkelijk eerlijk;
- Of ze liegen allemaal.
Gezien de statistieken moeten er zeker een paar liegen, terwijl er eigenlijk geen aanleiding voor is. Schaamte allicht?
Nu lijkt het overigens alsof ik ze allemaal ben langsgeweest om het te vragen, maar ik praat over een periode van ongeveer 1,5 jaar. Moge dat duidelijk zijn.
Ja, lijkt me echt geil om een vrouw te neuken die zichzelf niet aan durft te raken of niet weet hoe dat moet. Daar kun je echt wat mee, zeg maar.quote:Op maandag 4 december 2006 21:44 schreef Aventura het volgende:
Ik dacht dat het taboe op masturberen inmiddels wel verdwenen was. Ik bedoel, elke abonnee op de Yes en Viva heeft inmiddels een vibo in huis. Bij de etos kun je samen met je pakje paracetamol ook een trilspeeltje meepakken. Ik zou weleens percentages willen zien van vrouwen die wel en die niet masturberen.
Degenen die het niet doen en/of nooit gedaan hebbrn zullen wel een feest zijn in bed
lol, goed punt.quote:Op maandag 4 december 2006 22:24 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ja, lijkt me echt geil om een vrouw te neuken die zichzelf niet aan durft te raken of niet weet hoe dat moet. Daar kun je echt wat mee, zeg maar.
Dat bedoel ik toch ookquote:Op maandag 4 december 2006 22:24 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ja, lijkt me echt geil om een vrouw te neuken die zichzelf niet aan durft te raken of niet weet hoe dat moet. Daar kun je echt wat mee, zeg maar.
Zolang dat maar het enige is wat er gebaard wordt, op naar de volgende training!quote:Op maandag 4 december 2006 22:32 schreef Aventura het volgende:
[..]
Dat bedoel ik toch ookOefening baart kunst he zegt men
![]()
Mwah, dat is wel leuk, maar dan moet je juist een meisje hebben wat misschien weinig ervaring heeft (of geen) maar wel erg leergierig is en zich openstelt om te genieten. Heel wat anders dus.quote:Maar wellicht zijn er mannen die het leuk vinden, zo'n half-frigide typje. Beetje leraar-leerlingprincipe. Maar dat gaat gauw vervelen denk ik.
Inkoppertje.quote:Op maandag 4 december 2006 21:39 schreef heiden6 het volgende:
Misschien ligt het eraan met wie je omgaat.
Nee, eigenlijk niet. Maar vind mezelf niet zo geilquote:Op donderdag 25 januari 2007 00:35 schreef SlimShady het volgende:
kost het zoveel moeite dan?
Wat is daar nu leuk aan, een half-frigide type? Het lijkt mij in ieder geval niks, iemand die van toeten noch blazen weet (pun intended).quote:Op maandag 4 december 2006 22:32 schreef Aventura het volgende:
[..]
Dat bedoel ik toch ookOefening baart kunst he zegt men
Maar wellicht zijn er mannen die het leuk vinden, zo'n half-frigide typje. Beetje leraar-leerlingprincipe. Maar dat gaat gauw vervelen denk ik.
Na deze post moest ik toch even naar je foto's kijken... enne.. niet geil? Dan verschillen wij van meningquote:Op donderdag 25 januari 2007 00:36 schreef Elvanera het volgende:
[..]
Nee, eigenlijk niet. Maar vind mezelf niet zo geil
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |