Je kan iemand een uitnodiging sturen als de volgende link er staat:quote:Wat is GMail en waarom zijn jullie allemaal zo vrolijk met dat emailadres?
GMail is een nieuwe service van Google. Je krijgt namelijk 1000 MB ruimte voor je email! Dat is niet alleen erg rieleks, maar Google beloofd een erg goed spamfilter, is bovendien ontzettend snel (in tegenstelling tot Hotmail), en tja, het is gewoon errug stoer.Maar wat is er nou zo speciaal? Ik kan me toch gewoon op die site registreren en dan heb ik er ? toch?
Nee. GMail werkt met een "invite-systeem".
Huh?
De invites, hier is het allemaal om te doen. Iedere gebruiker van GMail krijgt invites waarmee hij andere gebruikers uit kan nodigen. Wanneer en hoeveel hij er krijgt is helaas niet te zeggen. Het lijkt er in iedergeval op dat het niet afhankelijk is van de registratietijd, maar waarschijnlijk geeft GMail eens in de zoveel tijd een aantal invites weg onder de gebruikers om de database te vegroten. Je kan je niet registreren. Je moet dus door andere mensen worden uitgenodigd. Voorbeeldje: Ik heb een GMail adres. En nu mag ik drie mensen uitnodigen om ??een GMail-adres te nemen. Nu kan ik natuurlijk alle kanten op met die drie invites.
Ik kan ze verkopen op Ebay
Ik kan ze ruilen voor Limburgse kaas of eeuwige liefde op GMail Swap
Of ik zoek de bovenste drie leden van Fok! op het GMail lijstje op, en stuur ze een uitnodiging!
Zo zitten wij hier dus. Er staan een heleboel mensen geduldig in de rij. Zij wachten op een uitnodiging. Heb je er dus ? of meer over, kan je die hier weggeven.
Het leuke is dat de nieuwe mensen ook weer invites krijgen. Zo kan dus iedereen een GMail account krijgen, zonder veel $$$ te betalen of mensen hun teennagels op te sturen.Ja maar wat moet je in hemelsnaam met 1 GB mailruimte?
Dat is gewoon gaaf.
SpyMac biedt dat ook aan!
Maar Spymac is niet GMail, of wel?
Jullie zijn echt dom zeg.![]()
![]()
Wij ook van jou
Ok. Maar dan is dit toch weleens in het nieuws geweest?
Ja hoor, check onderstaande links maar eens:
Google's pressrelease
Tweakers.net over GMail
Webwereld dacht dat het een 1 april grap was
Spymac, de lang niet zo stoere concurrent, doet zijn intrede op Webwereld.nl
Slashdot meldt het ook
Invites
De invites, hier is het allemaal om te doen. Iedere gebruiker van GMail krijgt invites waarmee hij andere gebruikers uit kan nodigen. Wanneer en hoeveel hij er krijgt is helaas niet te zeggen. Het lijkt er in iedergeval op dat het niet afhankelijk is van de registratietijd, maar waarschijnlijk geeft GMail eens in de zoveel tijd een aantal invites weg onder de gebruikers om de database te vegroten.
Hoe groot mogen de mails zijn
GMail laat bijlagen toe tot 10 MB. Dit wil niet zeggen dat je een 10 MB grootte mail naar hotmail kan sturen. Wel ontvangen.
Kan ik GMail via POP3 laten verlopen
Ja, het is mogelijk. Daarvoor moet je wel een extra programmatje installeren dat terug te vinden is op http://jaybe.org/info.htm
Op de betreffende site zijn ook screenshots terug te vinden van hoe je je mailcli? moet instellen.![]()
Heb je dit weleens gelezen? GMail is too creepy! ?
Yep, dat hebben we. De site rept over enge conspiracy dingen, en de privacy policy van GMail. Want wat doet GMail? Hun text-ad systeem zoals je ook op sommige sites ziet, leest je emailtjes en plaatst er relevante advertenties bij. Dat is het feitelijk. En sop zei hierover:
" En jij denkt dat hotmail, yahoo, etc niet in jouw email kan kijken? Of MSN Gesprekken kan volgen? Technisch is het allemaal mogelijk. En waarschijnlijk wordt dat ook wel gedaan om aan de hand van je profiel je interesses te bepalen. Niet persoonlijk, maar statistisch.
Waar het Google om draait is het automatisch relevante advertenties aanbieden bij de inhoud van de mail. Daar is geld mee te verdienen. De email adressen zullen nooit aan derden worden gegeven. Dat zou een instant death van Google in zijn algemeenheid zijn."
drelletje had te melden:
"alle mensen hier weten dat wel enzo en ik heb de privacy policy al door gelezen enz. En mij maakt het niet uit! Alles wat je doet en invult op google wordt toch ook geregistreerd en voor altijd opgeslagen. En jij googled toch ook? ofnie soms?"
misschien moeten we de links gaan spammen onder de hotmail gebruikersquote:Op maandag 7 februari 2005 21:37 schreef Dos37 het volgende:
mensen wat een invites![]()
jan en alleman heeft nu tohc wel zo'n ding
heb ze gewoon uit laatste pagina van vorig otpic gepostquote:Op maandag 7 februari 2005 22:09 schreef Stretto het volgende:
Die Jump heeft gepost zijn van mij en ik heb ze paar uur geleden gepost.......dus ze werken bijna allemaal nog
uhu, veel tijd in gestoken. maar was leuke periode ook héquote:Op maandag 7 februari 2005 22:05 schreef deedeetee het volgende:
@ Jump :
Ik zit net te denken dat we toch een leuke tijd hebben gehad toen de invites nog zo in trek waren, maar het zal een hoop drukte en werk voor je geweest zijn. Jij en de anderen die de boel in de gaten hielden hebben de handen er toen aan wél vol gehad.![]()
NOFI, maar ben jij blind ? het ganse topic staat er vol van !quote:Op maandag 7 februari 2005 22:20 schreef VOLVOMEISTER het volgende:
Ik heb geen gmail. Kan iemand mij een uitnodiging sturen?
quote:Op maandag 7 februari 2005 22:32 schreef Jump het volgende:
[..]
NOFI, maar ben jij blind ? het ganse topic staat er vol van !
Bedankt, ik heb nu ook een Gmail adres.quote:Op maandag 7 februari 2005 22:09 schreef Stretto het volgende:
Die Jump heeft gepost zijn van mij en ik heb ze paar uur geleden gepost.......dus ze werken bijna allemaal nog
bij iedereen staat dat volgens mij...quote:Op maandag 7 februari 2005 21:50 schreef charon het volgende:
Bij mij staat: send invite (50 left)..
Ik wist niet dat het tegenwoordig links waren..quote:Op maandag 7 februari 2005 22:32 schreef Jump het volgende:
[..]
NOFI, maar ben jij blind ? het ganse topic staat er vol van !
Het zijn altijd links geweest..............quote:Op maandag 7 februari 2005 23:23 schreef VOLVOMEISTER het volgende:
[..]
Ik wist niet dat het tegenwoordig links waren..
Ik heb er nog steeds maar 4, voelt lekker!!quote:Op maandag 7 februari 2005 23:12 schreef mschol het volgende:
[..]
bij iedereen staat dat volgens mij...
ik heb er nog 95 stuks
quote:quote:Op dinsdag 8 februari 2005 15:34 schreef Heliospan het volgende:
Waarom maken ze het niet gewoon openbaar?
inderdaad, heb er nu ook 100 of zo, ik ken geeneens honderd mensenquote:Op dinsdag 8 februari 2005 07:37 schreef TeleluvR het volgende:
De lol is wel af, nu bijna iedereen 50 of meer invites heeft!
Beta status er af halen hoeven ze inderdaad niet te doen.quote:Op dinsdag 8 februari 2005 18:05 schreef Stretto het volgende:
[..]
quote:
Op zaterdag 5 februari 2005 02:42 schreef devzero het volgende:
Na bijna een jaar mogen ze de beta status wel eens opheffen. Ik ben idd benieuwd of gmail per 1 april (precies een jaar na aanvang) publiekelijk open gaat.
Uh nee, want zolang het Beta is kan je Google niets verwijten als het fout loopt, traag is of problemen heeft. Het is helemaal niet interessant voor Google als bedrijf om het product 'Gold' te verklaren.
Bovendien kan Google zolang het beta is zonder vorm van proces Gmail stopzetten, als Gmail te veel gaat kosten of om een of andere reden een negatieve weerslag op het bedrijf Google zou vormen bijvoorbeeld.
Da's 146.484375 MB ruimtequote:Op donderdag 10 februari 2005 20:46 schreef grunge-metal het volgende:
ik heb er nog 150 :s
neuh hoor, heb 2 accounts, allebei met 50 invites, op 1 komt 1x in de maand eens iets binnen en op een ander komt elke 2 weken een nieuwsbrief binnen...quote:Op maandag 14 februari 2005 00:37 schreef stijgende_ster het volgende:
Je krijgt dus meer invites naarmate je meer gebruikt maakt van Gmail?
Verkapte tvp![]()
die je in 14648437,5 stukjes moet opdelen van maximaal 10 mbquote:Op donderdag 10 februari 2005 21:17 schreef --Christiaan-- het volgende:
[..]
Da's 146.484375 MB ruimte
je moet ze toch ergens kwijt???quote:Op zaterdag 19 februari 2005 13:30 schreef MajesticZ het volgende:
vraag me af waarom iedereen nog de moeite neemt om die invites te posten... Er is een overschot :S
Jup.quote:Op zondag 27 februari 2005 17:07 schreef Thomper het volgende:
Zijn er meer waarbij Gmail wat hapert nu? Sloom, en server errors hier.
Jaquote:Op zondag 27 februari 2005 18:20 schreef Ichi het volgende:
gee mail is een beetje uit de lucht niet ?
www.gmail.com
Hij is nu weer lekker snelquote:Op zondag 27 februari 2005 17:45 schreef mvdlubbe het volgende:
Whaha. Heb ik eindelijk Gmail, werkt het voor geen meter.
De gemiddelde snelheid (voor mij) zakt nu snel onder die van hotmail.
Je weet dat elke Gmail gebruiker een inbox krijgt van 1GB. Nu is er een tooltje die van die Gmail inbox een soort opslagplaats maakt. Deze kun je dan benaderen net zoals je hardeschijf in je computer. Zo heb je goedkoop opslagruimte via de gratis mailbox van Gmail.quote:Op maandag 28 februari 2005 23:28 schreef stijgende_ster het volgende:
Ehh.. wat is een drive? En waarom zou iemand hier invites verzamelen? Ik heb gewoon 1 account, maar daarbij wel 50 invites, stel dat ik die naar mezelf zou sturen, dan had ik eindeloos invites. Dus of: het is onwaarschijnlijk dat ze dat doen, of ik snap niet wat je bedoelt (wat overigens goed mogelijk is)
maar vergeet niet: om ze vol te krijgen moet je nog altijd 50 gig uploaden danquote:Op maandag 28 februari 2005 23:34 schreef DIMENSION82 het volgende:
[..]
Je weet dat elke Gmail gebruiker een inbox krijgt van 1GB. Nu is er een tooltje die van die Gmail inbox een soort opslagplaats maakt. Deze kun je dan benaderen net zoals je hardeschijf in je computer. Zo heb je goedkoop opslagruimte via de gratis mailbox van Gmail.
Stel dat je 50 Gmail adressen hebt, dan kun je met dat tooltje een harddisk creeren van 50GB.
Ik heb dus het vermoeden dat er mensen in dit topic komen, die zoiets proberen.
Was maar een voorbeeld, die 50GB. In ieder geval is het hier toch de bedoeling dat de invites die mensen hulpvol hier neerzetten bedoeld worden om te mailen. Niet om pikgraag allemaal op te maken voor hun warez..quote:Op maandag 28 februari 2005 23:35 schreef Jump het volgende:
[..]
maar vergeet niet: om ze vol te krijgen moet je nog altijd 50 gig uploaden dan
Schijnbaar is de enige oplossing de voertaal van je browser te zetten op Engels, volgens Google...quote:Op dinsdag 1 maart 2005 10:24 schreef Faithz het volgende:
Weet niet of het hier mag maar dat hoor ik dan wel..
Vandaag was mijn gmail ineens in het nederlands...
En ik heb nu bijna overal gekeken maar ik kan het niet terugzetten naar engels![]()
Iemand?
Dat is wel vaker. Als je .exe bestanden wel kunt versturen, is er een grote kans dat de ontvanger het niet ontvangt.quote:Op zondag 6 maart 2005 18:44 schreef Me_Wesley het volgende:
Hmm het enige wat ik wel jammer vind, is dat je geen .exe's kunt versturen. En ik ontdek net dat .mdb bestanden ook niet gaan. Enige oplossing is dubbelzippen met een password...
Ik kan wel mail checken, alleen de Gmail notifier werkt niet meer sinds gisteren.quote:Op zaterdag 19 maart 2005 09:40 schreef grunge-metal het volgende:
Werkt Gmai bij jullie ook niet? Hier ligt het al een dag plat.
dubbele ontkenning, dus je hebt wél problemen gehad!quote:Op zaterdag 19 maart 2005 12:10 schreef TeleluvR het volgende:
Ik heb de afgelopen dagen niks geen problemen gehad met Gmail!
Ok, ik geef het toe...quote:Op zaterdag 19 maart 2005 12:30 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
dubbele ontkenning, dus je hebt wél problemen gehad!
reg bestanden omdat je al snel gewoonop OK drukt zonder te lezen. En dan zijn er al gegevens in het register toegevoegd.quote:Op zaterdag 19 maart 2005 15:42 schreef gokker het volgende:
Gmail kan tegenwoordig zelfs geen exe bestanden meer ontvangen.![]()
Exe, bat, com, pif, scr bestanden laten blokkeren kan ik me nog voorstellen.
Maar de reden waarom ze reg, mdf-bestanden blokkeren, ontgaat me totaal.![]()
Ja, het moet mdb zijn, stomme fout van mij.quote:Op zaterdag 19 maart 2005 15:45 schreef Jump het volgende:
[..]
reg bestanden omdat je al snel gewoonop OK drukt zonder te lezen. En dan zijn er al gegevens in het register toegevoegd.
mdf ken ik niet
MDB-bestanden kunnen dezelfde effecten hebben als exe's en reg's, als ze worden uitgevoerd, wellicht daarom...quote:Op zaterdag 19 maart 2005 15:53 schreef gokker het volgende:
[..]
Ja, het moet mdb zijn, stomme fout van mij.
zo ken ik het wel, maar niet als extensiequote:
Heb jij het dan over de MS access bestanden?quote:Op zaterdag 19 maart 2005 18:15 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
MDB-bestanden kunnen dezelfde effecten hebben als exe's en reg's, als ze worden uitgevoerd, wellicht daarom...
Wss niet, aangezien Gmail ook de bestanden in de zip file kan scannen. Dus als daar een .exe file staat, stopt ie... Een oplossing was idd ook om een wachtwoord op de zipfile te zetten. Maar dan lijkt mij het omvormen van de extensie eenvoudiger (als het tenminste maar 1 bestand is)quote:
Wellicht, maar die mogelijk is er en dat risico zullen ze niet willen nemen. Net als dat een exe niet per definitie gevaarlijk is, enkel als er troep in is verwerkt!quote:Op zondag 20 maart 2005 00:07 schreef gokker het volgende:
[..]
Heb jij het dan over de MS access bestanden?
Als je het daar over hebt, dan zijn ze alleen gevaarlijk als er een macro in verwerkt is.
quote:Op maandag 21 maart 2005 18:26 schreef yvonne het volgende:
Is er ergens een abuse adres van gmail?
Dit wat je nodig hebt?quote:If you have received a fradulent or harassing message, please contact us at gmail-abuse@google.com and include the following information:
1. The header from the spam or spoofed message that you received. (To get the header from a message in Gmail, open the message, click 'More options,' then click 'Show original.’ Copy everything from the 'Delivered-To:' until the 'References:' line. To get headers from other webmail or email clients, please refer to this page: http://www.spamcop.com/help_with_headers/)
2. The entire content of the message.
If you believe that your account has been compromised, please include the following information when you contact us:
1. Your Gmail username.
2. The URL listed in your Gmail invitation.
3. The name (real name and/or Gmail username) of the person who invited you.
4. The date you created your Gmail account.
5. The date you suspect your account was compromised.
6. The first and last name you entered when creating your account.
7. The secondary email address you provided when creating your account (if any).
8. The date when you last changed your password and/or secret question, and your current password and secret question.
9. Your Internet Service Provider (ISP), if you have one
10. Any additional information that pertains to your case.
Daarnaast zag ik dat mijn beschikbare ruimte al verhoogd was:quote:Vrijdag, 1 april 2005 - Gmail-gebruikers zien hun opslagruimte binnenkort verdubbelen van 1 tot 2 GB. De maximale grootte van bijlagen blijft ongewijzigd.
Dit zal Google naar verwachting vrijdag aankondigen. Het is precies een jaar geleden dat Gmail werd geļntroduceerd. Het nieuws van toen, een gratis webmaildienst met 1 GB opslagruimte, leek op een 1-aprilgrap, maar bleek serieus te zijn.
"Sinds we Gmail hebben geļntroduceerd, hebben mensen veel ruimte gehad om e-mail te bewaren. Maar een aantal van de zware gebruikers zit al tegen het plafond", vertelt George Harik van Google. "Daarom starten we vrijdag met het verruimen van de mailboxen." Binnen enkele weken of maanden moeten alle mailboxen zijn vergroot.
Vooralsnog zijn er geen plannen om de maximale grootte van bijlagen aan te passen omdat Gmail niet is bedoeld als extra virtuele harde schijf. Nu ligt die grens op 10 MB per bericht.Hoeveel Gmail-gebruikers er na een jaar zijn, wil Harik overigens niet zeggen.
Al tijden wordt er gespeculeerd wanneer de maildienst officieel wordt geļntroduceerd. Nog altijd verkeert Gmail in een testfase. Onlangs is Google ook via de zoekmachine begonnen om internetters uit te nodigen een Gmail-account te openen.
En onder mijn mailbox staat nu dit:quote:G is for growth
Storage is an important part of email, but that doesn't mean you should have to worry about it. To celebrate our one-year birthday, we're giving everyone one more gigabyte. But why stop the party there? Our plan is to continue growing your storage beyond 2GBs by giving you more space as we are able. We know that email will only become more important in people's lives, and we want Gmail to keep up with our users and their needs. From Gmail, you can expect more.
We're not in the plains anymore
Fonts, bullets and highlighting, oh my! Gmail now offers rich text formatting. And over 60 colors of the rainbow. Discover a land of more than just black and white. Learn more
Als je een mailtje verwijdert dan verwijder je ook meteen alles van die 'conversation'. Dus jij stuurt een mail naar iemand, die doet een reply terug, jij doet weer een reply etc. Als je dan het eerste mailtje weggooit gaat de rest van die hele uitwisseling mee.quote:Op donderdag 31 maart 2005 21:27 schreef sweex het volgende:
Ik kots op Gmail
mis ineens 20 emailtjes
Ik verwijder, behalve het spam, eigenlijk nooit mailtjes uit m'n mailboxquote:Op vrijdag 1 april 2005 13:46 schreef Syrena het volgende:
[..]
Als je een mailtje verwijdert dan verwijder je ook meteen alles van die 'conversation'. Dus jij stuurt een mail naar iemand, die doet een reply terug, jij doet weer een reply etc. Als je dan het eerste mailtje weggooit gaat de rest van die hele uitwisseling mee.
Zo heb ik dus een mail weggegooid die ik niet meer nodig had, maar ik had dus WEL de replies willen bewaren. Helaaz.
quote:Op vrijdag 1 april 2005 13:46 schreef Syrena het volgende:
[..]
Als je een mailtje verwijdert dan verwijder je ook meteen alles van die 'conversation'. Dus jij stuurt een mail naar iemand, die doet een reply terug, jij doet weer een reply etc. Als je dan het eerste mailtje weggooit gaat de rest van die hele uitwisseling mee.
Zo heb ik dus een mail weggegooid die ik niet meer nodig had, maar ik had dus WEL de replies willen bewaren. Helaaz.
Ik heb het vermoeden dat als je er labels aanhangt dat het dan misschien niet zo is (nog niet geprobeerd). Maar ik had idd ook zoiets vanquote:Op vrijdag 1 april 2005 20:03 schreef coz het volgende:
[..]...vrij belangrijke feature om te onthouden ....
is dit instelbaar ?
Nope.quote:Op zaterdag 9 april 2005 12:51 schreef X-eCuTe het volgende:
kan je via msn nou gelijk naar je mailbox komen door op die link te klikken in msn?
Nee maar je kan wel Gmail notifier gebruiken. Dat installeert een incoontje in je taakbalk die weergeeft wanneer er een nieuwe mail is. (staat bij 'new features' als je inlogt in je gmail geloof ik)quote:Op zaterdag 9 april 2005 12:51 schreef X-eCuTe het volgende:
kan je via msn nou gelijk naar je mailbox komen door op die link te klikken in msn?
bij de laatste moet het wel ja zijnquote:Op zaterdag 9 april 2005 18:43 schreef Remzz het volgende:
Volgensmij zijn de antwoorden 4x ja.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |