abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Lieve Belg woensdag 8 september 2004 @ 12:14:18 #1
86282 Jump
[Belg.] Jump (de ~ (m.))
pi_21821902


GMail op de Frontpage! GMail-handel tiert welig

Nieuwe en oude regeltjes in deze topicreeks:

Terugvindposts:
Aangezien TVP's het topic zeer snel vullen worden deze verwijderd door de mods. Als je toch een TVP wilt plaatsen, zet dan gewoon [ i]TVP [ / i] (zonder spaties ). De mods zullen de reactie dan verwijderen, maar het topic blijft toch in de MyAT staan. Zo kan je toch het topic makkelijk volgen en wordt het topic niet onnodig gevuld/vervuild met TVP's.
Voor de duidelijkheid: Een TVP is een terugvindpost, bedoeld om het topic terug te vinden in je "My Active Topcis". Door het plaatsen van een TVP wordt het topic je My Active Topics geplaatst en kan je het makkelijk terugvinden. Vandaar ook de naam.

Ontopic blijven
Klets alleen over Google en GMail, niet over de nieuwe auto van de buren. Oh, en alle grappen over "die regel in de OP over die auto van de buren" hebben we allemaal al gehoord dus die hoef je ook niet te maken.

Slowchat
Ga niet zitten keuvelen over je nieuwe boxenset, dat lekkere wijf op school of andere onzinnige zaken. Daar is dit topic niet voor, daar hebben we deze reeks voor: [Slowchat deeltje 16] jaja, de stats doen het weer

Fouten bij het aanmelden of registreren
Het is mogelijk dat het inloggen bij GMail niet vlekkeloos verloopt. Ook na het registreren kan je een foutmelding krijgen (server to busy enzo...). Panikeer niet, maak geen 30 posts daarover, je account is aangemaakt en actief. Met inloggen zal je gewoon eventjes moeten wachten. Sommige kunnen terug inloggen na 30 minuten, andere na een paar uurtjes.
Ook kan het handig zijn om je browser eens te updaten naar de laatste versie. (Windows Update)

Belangrijk in verband met Hotmail, Yahoo en anderen:
Omdat er her en der geruchten opduiken dat Hotmail, Yahoo en en andere gratis aanbieders de mails van GMail (en zo ook de invitations) blokkeren (omwille van privacy) kan het handig zijn om een mailadres van je provider op te geven.


Deel 1: Gmail van Google
Deel 2: Gmail van Google deel 2
Deel 3: Gmail van Google deel 3
Deel 4: Gmail van Google [deel 4]
Deel 5: Gmail van Google [Deel 5]
Deel 6: Gmail van Google [Deel 6]
Deel 7: Gmail van Google [Deel 7]
Deel 8: Gmail van Google [Deel 8]
Deel 9: Gmail van Google [Deel 9]
Deel 10: Gmail van Google [Deel 10]
Deel 11: Gmail van Google [Deel 11]
Deel 12: Gmail van Google [Deel 12]
Deel 13: Gmail van Google [Deel 13]
Deel 14: Gmail van Google [Deel 14]
Deel 15: Gmail van Google [Deel 15]
Deel 16: Gmail van Google [Deel 16]
Deel 17: Gmail van Google [Deel 17]
Deel 18: Gmail van Google [Deel 18]
Deel 19: Gmail van Google [Deel 19]
Deel 20: Gmail van Google [Deel 20] --> Nieuwe regels!
Deel 21: Gmail van Google [Deel 21]
Deel 22: Gmail van Google [Deel 22]
Deel 23: Gmail van Google [Deel 23]
Deel 24: Gmail van Google [Deel 24]
Deel 25: Gmail van Google [Deel 25]
Deel 26: Gmail van Google [Deel 26]
Deel 27: Gmail van Google [Deel 27]
Deel 28: Gmail van Google [Deel 28]
Deel 29: Gmail van Google [Deel 29]
Deel 30: Gmail van Google [Deel 30]
Deel 31: Gmail van Google [Deel 31]
Deel 32: Gmail van Google [Deel 32]
Deel 33: Gmail van google [deel 33]
Deel 34: Gmail van google [Deel 34]
Deel 35: Gmail van google [Deel 35]
Deel 36: Gmail van google [Deel 36]
Deel 37: Gmail van google [Deel 37]
Deel 38: Gmail van google [Deel 38]
Deel 39: Gmail van google [Deel 39]
Deel 40: Gmail van google [Deel 40]
Deel 41: Gmail van Google [Deel 41]
Deel 42: Gmail van Google [Deel 42] De ontknoping nabij
Deel 43: Gmail van Google [Deel 43]
Deel 44: Gmail van Google [Deel 44]
Deel 45: G-mail van Google [Deel 45]
Deel 46: Gmail van Google deel 46
Deel 47: Gmail van Google [Deel 47]

Bedank topic:
[Gmail-reeks] Bedank hier Slarioux, Jump en QuietGuy!

The saga continues!
quote:
Wat is GMail en waarom zijn jullie allemaal zo vrolijk met dat emailadres?

GMail is een nieuwe service van Google. Je krijgt namelijk 1000 MB ruimte voor je email! Dat is niet alleen erg rieleks, maar Google beloofd een erg goed spamfilter, is bovendien ontzettend snel (in tegenstelling tot Hotmail), en tja, het is gewoon errug stoer.

Maar wat is er nou zo speciaal? Ik kan me toch gewoon op die site registreren en dan heb ik er ? toch?

Nee. GMail werkt met een "invite-systeem".

Huh?

De invites, hier is het allemaal om te doen. Iedere gebruiker van GMail krijgt invites waarmee hij andere gebruikers uit kan nodigen. Wanneer en hoeveel hij er krijgt is helaas niet te zeggen. Het lijkt er in iedergeval op dat het niet afhankelijk is van de registratietijd, maar waarschijnlijk geeft GMail eens in de zoveel tijd een aantal invites weg onder de gebruikers om de database te vegroten. Je kan je niet registreren. Je moet dus door andere mensen worden uitgenodigd. Voorbeeldje: Ik heb een GMail adres. En nu mag ik drie mensen uitnodigen om ??een GMail-adres te nemen. Nu kan ik natuurlijk alle kanten op met die drie invites.

Ik kan ze verkopen op Ebay
Ik kan ze ruilen voor Limburgse kaas of eeuwige liefde op GMail Swap
Of ik zoek de bovenste drie leden van Fok! op het GMail lijstje op, en stuur ze een uitnodiging!

Zo zitten wij hier dus. Er staan een heleboel mensen geduldig in de rij. Zij wachten op een uitnodiging. Heb je er dus ? of meer over, kan je die hier weggeven.

Het leuke is dat de nieuwe mensen ook weer invites krijgen. Zo kan dus iedereen een GMail account krijgen, zonder veel $$$ te betalen of mensen hun teennagels op te sturen.

Ja maar wat moet je in hemelsnaam met 1 GB mailruimte?

Dat is gewoon gaaf.

SpyMac biedt dat ook aan!

Maar Spymac is niet GMail, of wel?

Jullie zijn echt dom zeg.

Wij ook van jou

Ok . Maar dan is dit toch weleens in het nieuws geweest?

Ja hoor, check onderstaande links maar eens:

Google's pressrelease
Tweakers.net over GMail
Webwereld dacht dat het een 1 april grap was
Spymac, de lang niet zo stoere concurrent, doet zijn intrede op Webwereld.nl
Slashdot meldt het ook

Invites
De invites, hier is het allemaal om te doen. Iedere gebruiker van GMail krijgt invites waarmee hij andere gebruikers uit kan nodigen. Wanneer en hoeveel hij er krijgt is helaas niet te zeggen. Het lijkt er in iedergeval op dat het niet afhankelijk is van de registratietijd, maar waarschijnlijk geeft GMail eens in de zoveel tijd een aantal invites weg onder de gebruikers om de database te vegroten.

Hoe groot mogen de mails zijn
GMail laat bijlagen toe tot 10 MB. Dit wil niet zeggen dat je een 10 MB grootte mail naar hotmail kan sturen. Wel ontvangen.

Kan ik GMail via POP3 laten verlopen
Ja, het is mogelijk. Daarvoor moet je wel een extra programmatje installeren dat terug te vinden is op http://jaybe.org/info.htm

Op de betreffende site zijn ook screenshots terug te vinden van hoe je je mailcli? moet instellen.

Heb je dit weleens gelezen? GMail is too creepy! ?

Yep, dat hebben we. De site rept over enge conspiracy dingen, en de privacy policy van GMail. Want wat doet GMail? Hun text-ad systeem zoals je ook op sommige sites ziet, leest je emailtjes en plaatst er relevante advertenties bij. Dat is het feitelijk. En sop zei hierover:

" En jij denkt dat hotmail, yahoo, etc niet in jouw email kan kijken? Of MSN Gesprekken kan volgen? Technisch is het allemaal mogelijk. En waarschijnlijk wordt dat ook wel gedaan om aan de hand van je profiel je interesses te bepalen. Niet persoonlijk, maar statistisch.

Waar het Google om draait is het automatisch relevante advertenties aanbieden bij de inhoud van de mail. Daar is geld mee te verdienen. De email adressen zullen nooit aan derden worden gegeven. Dat zou een instant death van Google in zijn algemeenheid zijn."


drelletje had te melden:

"alle mensen hier weten dat wel enzo en ik heb de privacy policy al door gelezen enz. En mij maakt het niet uit! Alles wat je doet en invult op google wordt toch ook geregistreerd en voor altijd opgeslagen. En jij googled toch ook? ofnie soms?"
Je kan iemand een uitnodiging sturen als de volgende link er staat:



Met dank aan Jump voor de lijstjes!
De FAQ is geschreven door Slarioux, met een toevoeging van Me_Wesley, sop en drelletje!

Deze openingspost. (en bij volgende topics beetje aan de TT te denken, laat deze hetzelfde zijn al bijna alle topics)
Op zondag 28 oktober 2007 01:07 schreef clumsy_clown het volgende:
Jump daarentegen, is wáy minder braaf en lief dan hij lijkt
          «shmoop|dingen» jawel, jij bent Superjump
  woensdag 8 september 2004 @ 12:21:16 #2
65490 whoops
Home is where the heart is...
pi_21822026
Ik heb nog 5 invites over, come and get them
In the beginning, the universe was created. This made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.
  woensdag 8 september 2004 @ 12:22:21 #3
17709 hollander172
Sea por favor apacible con mí.
pi_21822048
quote:
Op woensdag 8 september 2004 12:21 schreef whoops het volgende:
Ik heb nog 5 invites over, come and get them
Ik heb sterk het idee dat iedereen nog invites over heeft en niemand ze meer wil hebben.
Capa del satén blanco, Cuerpo del acero, Corazón del oro.
  woensdag 8 september 2004 @ 12:26:34 #4
65490 whoops
Home is where the heart is...
pi_21822110
quote:
Op woensdag 8 september 2004 12:22 schreef hollander172 het volgende:

[..]

Ik heb sterk het idee dat iedereen nog invites over heeft en niemand ze meer wil hebben.
Ik heb er anders net nog eentje weggegeven


Trouwens, ondertussen zijn er al meerdere POP3 clients, een overzicht staat hier:
http://www.aimlesswords.com/archives/gmail_pop3/
In the beginning, the universe was created. This made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.
  woensdag 8 september 2004 @ 15:48:28 #5
21865 WaVe
WaVe detected
pi_21822244
ik heb er ook net 6 gekregen, dus mocht je er een willen...
  woensdag 8 september 2004 @ 16:19:58 #6
96076 davetje
wees ruig, lees de bobo
pi_21822431
-edit-

Al een gekregen

[ Bericht 74% gewijzigd door davetje op 08-09-2004 17:45:38 ]
pi_21822450
ik heb net een nieuwe account maar hoe kan ik mensen inviten?
Amsterdam, stad van hash en coke,
Waar de vrouwen zich vrouwelijk gedragen..
En de mannen ook..
  woensdag 8 september 2004 @ 16:24:24 #8
81996 Bond
License to kill
pi_21822475
Lol was binnen een uur mijn invetes kwijt op school, daar heeft gewoon nog niemand ervan gehoord
Geen commentaar
  Lieve Belg woensdag 8 september 2004 @ 17:16:12 #9
86282 Jump
[Belg.] Jump (de ~ (m.))
pi_21822794
quote:
Op woensdag 8 september 2004 16:21 schreef markiemark het volgende:
ik heb net een nieuwe account maar hoe kan ik mensen inviten?
lees de openingspost
Op zondag 28 oktober 2007 01:07 schreef clumsy_clown het volgende:
Jump daarentegen, is wáy minder braaf en lief dan hij lijkt
          «shmoop|dingen» jawel, jij bent Superjump
pi_21822811
-edit-

heb al een invite gekregen
:D
pi_21823017
tvp

Ja, ik heb nog 20 invites, maar goed, iedereen heeft nu wel.
pi_21823224
ik heb nog niet,
bassie72 [at] hotmail.com
als iemand mij een invite zou willen sturen : GRAAAAAG
tjaa... t kan maar t hoeft niet, toch?
pi_21823520
gestuurd..
pi_21824154
tvp
  woensdag 8 september 2004 @ 18:33:47 #15
5673 heijx
Qui que boue
pi_21824230
quote:
Op woensdag 8 september 2004 16:21 schreef markiemark het volgende:
ik heb net een nieuwe account maar hoe kan ik mensen inviten?
Je zou kunnen beginnen met het compleet lezen van de openingspost.
Security isn't a dirty word, Blackadder!
Crevice is... but security isn't.
pi_21824627
quote:
Op woensdag 8 september 2004 18:33 schreef heijx het volgende:

[..]

Je zou kunnen beginnen met het compleet lezen van de openingspost.
Als je wilt lezen ga je naar de columns.
pi_21824668
quote:
Op woensdag 8 september 2004 17:41 schreef BOER172 het volgende:
ik heb nog niet,
bassie72 [at] hotmail.com
als iemand mij een invite zou willen sturen : GRAAAAAG
Komt eraan

[1 minuut later]: is verzonden...
Echte anarchisten schaken zonder koningen
  woensdag 8 september 2004 @ 20:39:52 #18
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_21825906
heeft nog iemand een invite voor een maatje van me op ------------------

edit : al iemand gevonden met wat invites over, toch bedankt.

[ Bericht 41% gewijzigd door bluebit op 08-09-2004 21:33:17 ]
pi_21825956
-edit-

[ Bericht 9% gewijzigd door woutabest op 08-09-2004 21:24:04 (lama) ]
pi_21826022
quote:
Op woensdag 8 september 2004 21:21 schreef woutabest het volgende:
Je vraagt het zeker om het vragen?
nee hoor, alleen maar om een vriend blij te maken
pi_21826054
hoe kan ik de urls van mijn invites dumpen [neerzetten dus]
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  woensdag 8 september 2004 @ 21:49:32 #23
65490 whoops
Home is where the heart is...
pi_21826481
quote:
Op woensdag 8 september 2004 21:25 schreef MissyMirjaM het volgende:
hoe kan ik de urls van mijn invites dumpen [neerzetten dus]
Ik heb ze gewoon naar mezelf gestuurd en de links uit de send-mail folder gehaald... (en ze komen natuurlijk ook gewoon in je inbox dan )

Get them while they're hot

http://gmail.google.com/gmail/a-47de9c9e52-d3fd8a0b65-5c9f957af
http://gmail.google.com/gmail/a-47de9c9e52-f57790fdd3-b676ec05f
http://gmail.google.com/gmail/a-47de9c9e52-3f1b98bcc3-94cb698bb
http://gmail.google.com/gmail/a-47de9c9e52-e5277fa961-c2e72e6e7

en weg zijn ze...

[ Bericht 5% gewijzigd door whoops op 08-09-2004 22:47:43 ]
In the beginning, the universe was created. This made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.
  woensdag 8 september 2004 @ 22:22:56 #25
65490 whoops
Home is where the heart is...
pi_21827491
quote:
Op woensdag 8 september 2004 22:06 schreef MissyMirjaM het volgende:
http://gmail.google.com/gmail/a-46cb7be32-2992c2aab5-fd0b7c0ed9
staat toevallig in mn ctrl v
d'r is wel een heel vaag adres mee aangemaakt
In the beginning, the universe was created. This made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')