He Meki, noemde je mij in dat topic een rascist?quote:Op donderdag 20 januari 2005 11:43 schreef Meki het volgende:
Miljoenen Mensen in Mekka
deze kan dicht
Is dicht.quote:Op donderdag 20 januari 2005 11:43 schreef Meki het volgende:
Miljoenen Mensen in Mekka
deze kan dicht
quote:Op donderdag 20 januari 2005 12:24 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
He Meki, noemde je mij in dat topic een rascist?
Wat is Iblies??Ik ben blijkbaar niet zo taalvaardig als ik dacht...
Sorry...
en hij mag wat mij betreft weer open. of is dit een "opgeruimt staat netjes" slotje?quote:Op donderdag 20 januari 2005 16:44 schreef opinie het volgende:
Slachtoffer overval jaagt dader de dood in V
Kan hier even ingegrepen worden ?
Medelander Darkster meent de boel te moeten opstoken met racistisch taalgebruik.
denk dat het komt omdat jochies staan te juigen bij de dood van iemand (en zorgen dat er geen ambulance bij kan) die een kleine opmerking heeft gemaaklt, denk dat het komt omdat het 'stoer' is als er een oma doodgetrokken wordt aan haar handtas, denk dat het komt omdat er nu eindelijk lik op stuk gegeven wordt. wat denk jij?quote:Op vrijdag 21 januari 2005 03:15 schreef Cosma-Shiva het volgende:
Sinds wanneer is het acceptabel dat mensen in topics staan te juichen omdat iemand is doodgereden? Waarom blijven dergelijke posts staan (de een moedigt de ander aan), ik krijg echt de neiging dit forum de rug toe te keren wanneer mods dat gewoon toestaan en derglijke lui vrijelijk mogen blijven posten.!
Waar leg je dan de grens? Is "Geef die vrouw een lintje" ook al niet een uiting van het een geweldige daad vinden dat die 17-jarige jongen is omgekomen? Kun je de helft van de huidige users bannen. Hoe onbegrijpelijk ook, als mensen dat vinden mogen ze dat.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 03:15 schreef Cosma-Shiva het volgende:
Sinds wanneer is het acceptabel dat mensen in topics staan te juichen omdat iemand is doodgereden? Waarom blijven dergelijke posts staan (de een moedigt de ander aan), ik krijg echt de neiging dit forum de rug toe te keren wanneer mods dat gewoon toestaan en derglijke lui vrijelijk mogen blijven posten.!
Op een forum moet je er rekening mee houden dat andere misschien een andere mening er op nahouden dan jij.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 03:15 schreef Cosma-Shiva het volgende:
Waarom blijven dergelijke posts staan (de een moedigt de ander aan), ik krijg echt de neiging dit forum de rug toe te keren wanneer mods dat gewoon toestaan en derglijke lui vrijelijk mogen blijven posten.!
tuurlijk is het ook verschrikkelijk dat die jongen is dood is. maar je kan mensen niet ontzeggen dat het na weet ik hoeveel pradadragers eindelijk eens de omgedraaide wereld is. juichen gaat me tever. een stilletocht ook, en amsterdam ook, dus het wordt gewoon een dodenherdenking. voor de mensen die de dader kende als vriend, zoon en broer. ripquote:Op vrijdag 21 januari 2005 03:29 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Waar leg je dan de grens? Is "Geef die vrouw een lintje" ook al niet een uiting van het een geweldige daad vinden dat die 17-jarige jongen is omgekomen? Kun je de helft van de huidige users bannen. Hoe onbegrijpelijk ook, als mensen dat vinden mogen ze dat.
We proberen zo goed en kwaad als het kan de excessen eruit te vissen maar kunnen niet 24/7 er bovenop zitten (de helft van de tijd kan er niet eens gemod worden door de problemen met de server).
Je laatste zin kan ik heel goed begrijpen. Er zijn er meer.
Je wilt niet weten wat ik al gedelete heb de afgelopen dagen.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 03:32 schreef Steijn het volgende:
[..]
Op een forum moet je er rekening mee houden dat andere misschien een andere mening er op nahouden dan jij.
ik heb heel wat racistische dingen voorbij zien vliegen, maar misschien komt dat omdat het eigenlijk allemaal veroorzaakt wordt door een ras, een volk, de marokkanen? wat denk jij?quote:Op vrijdag 21 januari 2005 03:39 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Je wilt niet weten wat ik al gedelete heb de afgelopen dagen.
Niet alles kun je afdoen met "een mening"
Nee dat denk ik niet. Ik denk dat het komt omdat mensen er een dubbele moraal op nahouden. Dat is iets wat men zelf doet. Die verantwoordelijkheid kun je moeilijk ergens anders neerleggen.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 03:41 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik heb heel wat racistische dingen voorbij zien vliegen, maar misschien komt dat omdat het eigenlijk allemaal veroorzaakt wordt door een ras, een volk, de marokkanen? wat denk jij?
gezien de ernst van de zaak zal ik je maar niet vragen om op mijn vorige reactie te reageren. ik denk dat mensen er helemaal geen dubbele moraal op nahouden en erg open en eerlijk zijn op fok. misschien iets te eerlijk voor jou flavor. en ja er zijn ook mensen waar ik me kwaad over maak, en dat zeg ik dan ook.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 03:52 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Nee dat denk ik niet. Ik denk dat het komt omdat mensen er een dubbele moraal op nahouden. Dat is iets wat men zelf doet. Die verantwoordelijkheid kun je moeilijk ergens anders neerleggen.
Het heeft met eerlijkheid niks te maken. Zeggen wat je denkt -en dan met name tot betrekking tot waar en aan wie je allemaal wel niet een hekel aan hebt- wordt sowieso overschat, alsof het een prestatie is ofzo. Relativeren en nuanceren dat je eigen mening geen waarheid is vind ik persoonlijk veel meer iets om te waarderen. Die hoegenaamde 'eerlijkheid' is vaak niets meer dan een soort geilen op eigen gelijk.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 03:57 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
gezien de ernst van de zaak zal ik je maar niet vragen om op mijn vorige reactie te reageren. ik denk dat mensen er helemaal geen dubbele moraal op nahouden en erg open en eerlijk zijn op fok. misschien iets te eerlijk voor jou flavor. en ja er zijn ook mensen waar ik me kwaad over maak, en dat zeg ik dan ook.
Dat is het enge.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 03:52 schreef NorthernStar het volgende:
Ik denk dat het komt omdat mensen er een dubbele moraal op nahouden.
Nee, dan zou de hel losbreken bij diezelfde figuren die nu staan te juichen.quote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik zeg een lintje voor hem!
Ok, maar wel binnen de grenzen van het beschaafde svp.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 03:32 schreef Steijn het volgende:
Op een forum moet je er rekening mee houden dat andere misschien een andere mening er op nahouden dan jij.
dan verschillen we toch kwa mening, al vind ik dat het gehalte idd erg extreem is geweest. ik denk dat de dubbele moraal ook het vergoeilijken van de man die dood ging wel wordt toegestaan en geen enkel replique van sommige mensen te zien is, dit itt tot een marokkaanse vrouw die een marokkaanse crimineel doodrijdt. snappen jullie wel het verschil? nee? jammer. ja? prima. doe je dubbelemoraalbril af en probeer aub wat meer medemenselijkheid te tonen. op slot gooien kan altijd nog.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 04:20 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Het heeft met eerlijkheid niks te maken. Zeggen wat je denkt -en dan met name tot betrekking tot waar en aan wie je allemaal wel niet een hekel aan hebt- wordt sowieso overschat, alsof het een prestatie is ofzo. Relativeren en nuanceren dat je eigen mening geen waarheid is vind ik persoonlijk veel meer iets om te waarderen. Die hoegenaamde 'eerlijkheid' is vaak niets meer dan een soort geilen op eigen gelijk.
En dat eigen 'gelijk' wordt imo nogal vaak gekenmerkt door een dubbele moraal. Met het grootste gemak verdedigt men twee dingen tegelijk. Vrije meningsuiting voor 'ons', niet voor 'hen'. Voor hen de wet in de hardste vorm, voor ons zijn de wetten ondergeschikt enz.
"Do as we say, not as we do."
Dan was het moord en moest er bloed vloeien.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 04:21 schreef Cosma-Shiva het volgende:
[..]
Dat is het enge.
Ik neem aan dat wanneer een NL-jongen een tasje zou dieven van uit een auto en de Marokkaanse bestuurder hem vervolgens dood zou rijden niemand zou reageren met:
[..]
Nee, dan zou de hel losbreken bij diezelfde figuren die nu staan te juichen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |