FOK!forum / Gaming / [Hattrick] deel 50: waar blijft de openingspost?
The_Hivesmaandag 3 januari 2005 @ 13:51
Welkom bij het topic van Fokhattrick. In deze openingspost vind je alles wat je op weg moet helpen naar roem en succes. De openingspost is verdeeld in drie hoofdcategorieën. Deze bestaan vervolgens weer uit enkele subcategorieën. Hieronder zie je een overzicht.

  • Hattrick
  • Hattrick
  • Spelers van Fok
  • supporter

  • Federatie
  • Fok! Federatie
  • Fokfederatie leden met Ht-arena site
  • Fokfederatie leden zonder Ht-arena site
  • Activiteiten van de Fok!federatie
  • Sponsering Fok!federatie: Korreweg Sport
  • De Fokcup
  • Fokcuptoto
  • Fok!Awards

  • Community
  • IRC @ FOK!
  • De meet
  • Waar dient dit topic absoluut niet voor
  • Links voor hattrick
  • forum topics
  • huidige topics

    De links verwijzen door naar sites waar meer informatie op staan en die ook in het desbetreffende onderdeel in deze Openingspost worden vermeldt.

    _______________________________________________________________________________
    Hattrick
    quote:
    Hattrick is een online voetbalspel waar je spelers koopt en verkoopt en je trainer bent van jouw club in een competitie met duizenden tegenstanders in alleen al Nederland en momenteel meer dan 400.000 teams wereldwijd!

    Hattrick kost niets. Je runt je team doormiddel van een web browser (bijvoorbeeld internet explorer). Een aantal keer per week speel je een wedstrijd. Je kunt elk moment van de dag inloggen om te kijken hoe je team er voor staat, trainingen instellen, kopen of verkopen van spelers op de transfer markt of gewoon even chatten met andere Hattrick spelers.

    Hattrick houdt nooit op. Als je kampioen wordt van je divisie kun je je kwalificeren om het volgende seizoen (16 weken) te promoveren naar een hogere divisie. Ben jij er klaar voor? Klaar voor nationale en internationale roem?

    Hattrick is vooral een online communitie van users die samen zorgen dat het spel steeds beter word. Supporter word je al vanaf een paar euro voor een paar maanden tot twintig euro per jaar en dat is niet alleen erg weinig maar ook erg de moeite! (wordt nog verder besproken in deze Openingspost)



    Spelers van Fok!
    Door de jaren heen zijn heel wat hattrick-managers voorbij gekomen in 1 van de vele hattricktopics hier op fok!. Klik op de onderstaande link om te zien welke managers hun team hebben laten vereeuwigen op Fok!

    KLIK HIER VOOR EEN LIJST VAN MANAGERS!


    sta je hier niet tussen maar wil je dit wel, meld het hier dan. En dat doe je op de volgende manier:


    [url= ]http://forum.fok.nl/user/profile/jeprofielnummer] usernaam[/url] met teanmnaam (teamid) ---- trainingtype
    plaats de url tag zonder spaties.

    voorbeeld:

    sir_dalord met lycky bullballs (364260) ---- scoren

    Verander je van trainingstype, vermeld het even, zodat dit veranderd kan worden in de OP.

    Hattrick Supporter
    Hattrick Supporter is iets voor mensen die Hattrick leuk vinden en er veel tijd aan besteden. Als lid van Hattrick Supporter krijg je toegang tot verschillende nieuwe mogelijkheden die het gebruik van Hattrick leuker en makkelijker maken.

    Tevens stel je het Hattrickteam in staat het spel verder te ontwikkelen. Hattrick Supporter geeft je team binnen het spel geen extra voordelen, maar vergroot wel de beleving van het spel. Op dit moment bestaat de extra service uit o.a.:

    - De mogelijkheid om spelers en teams te bookmarken
    - Extra statistieken
    - Deelname aan federaties, zoals bijvoorbeeld onze prachtige Fok!Federatie
    - Je kan supporter worden van andere teams waarbij je op de hoogte gesteld wordt van hun resultaten
    - Slechts 1 banner geladen
    - Extra club opties (logo, tenue, persberichten)


    _______________________________________________________________________________
    Federatie




    Fok! Federatie
    Kom bij de Fok! Federatie en laat zien dat je een Fokker bent De federatie organiseert allerlei activiteiten die het hattricken net nog iets leuker maakt. Met een totaal van 44 leden begint de Fok!fed (zoals het hier veel genoemd wordt) een serieuze aangelegenheid te worden. Tevens krijgen alle fedleden, die actief zijn op het forum, een leuke smiley achter hun naam. Wat houdt je nog tegen? Kijk voor meer informatie op de site van de fokfed, die te vinden is op http://www.fokhattrick.nl . De website wordt bijgehouden door Johan-Derksen
    supporter vereist


    Fokfederatie leden met Ht-arena site





    Fokfederatieleden zonder ht-arena site





    staat je icoon er niet bij maar je bent toch lid van de federatie, meld het even. Zorg er wel voor dat je icoon 60*60 is. Anders kan ik je er niet bij zetten.


    Activiteiten van de Fok!federatie
    De meest belangrijke activiteiten zijn:

    All star team
    Een team dat is gebasseerd op het sterrenaantal van spelers. Klik op de link voor meer informatie

    Sterrenklassement
    Grumpey houd bij wat het sterrenrecord is van elke ploeg. Het klassement wordt aan het einde van elk seizoen ge-update.


    Sponsering Fok!federatie: Korreweg Sport
    Sinds seizoen 13 sponsort Fok! Een heus Eredivisie team, namelijk Korreweg sport.
    Korreweg sport is een bekende naam binnen Hattrick-Nederland. De ploeg Is al een keer Nederlands kampioen geweest en heeft zich gevestigd in de top van de Nederlandse eredivisie.

    De stand momenteel in de eredivisie is als volgt:



    Deze sponsoring is mogelijk gemaakt door onze geliefde fokhattricker Patron.


    De Fokcup

    Dankzij de geweldige inspanningen van Nicomart en Engessa hebben we vanaf 17 Maart 2004 ook een eigen Fok!Cup. Dit houdt in dat er volgens een vast rooster tegen elkaar friendlies gespeeld worden die uit moeten wijzen wie de beste club van Fok! heeft. Wil je meer weten kijk dan even in Het huidige Hattrick Fok!CUP-Topic

    De Fokcuptoto
    Voor de Fokcup wordt een toto georganiseerd door pekel en Timmy. Maak je voorspelling voor elke fokcupronde en win de foktoto!. En daarbij ook nog eens een kratje bier van onze goede oude Johan-derksen
    De fokcuptoto kan je Hier vinden


    Fok!Awards
    Aan het eind van elk seizoen worden de zogenaamde Fok!Awards uitgedeeld. Nouja, elk seizoen; we hebben ze net 1 keer uitgereikt
    Maar dat neemt niet weg dat dit waarschijnlijk een lange traditie gaat worden. Momenteel tellen we 5 awards. Hieronder staat een overzicht plus de laatste winnaar van de awards.

    De Ado-Award
    Uitleg: De ploeg die zich het beste heeft teruggeknokt
    Winnaar[b] GotenSSJ

    [b] De de-Graafschap--Award

    Uitleg: De ploeg die werkelijk helemaal niets presteerde
    winnaarSuperweber

    De Liechtenstein-Award
    Uitleg:De ploeg die elke tegenstander een grote vernedering toebracht.
    winnaar:Ruudt

    De Max-Phillip Freiherr Spiegel von und zu Peckelsheim-Award
    Uitleg: De manager met de meest idiote naam in zijn selectie
    winnaar:Grumpey

    De San-Marco-Award
    Uitleg: De topscoorder van de Fok!-Federatie
    winnaarPekel

    De winnaar heeft het recht om een seizoen lang de naam van de award in zijn fokicoon te dragen. En nee we delen geen geldprijzen uit.
    _______________________________________________________________________________
    Community

    IRC @ FOK!
    Irc is een chatprogramma dat wordt gebruikt door de fokhattrickers. Er zijn 2 manieren om op het fokhattrick-kanaal te komen:

    Webbased
    Johan-derksen is zo vriendelijk om een link te plaatsen waarmee je webbased direct in het fokhattrick-kanaal komt.
    Klik hier voor webbased irc

    Mirc:
    Mirc is een programma dat het chatten op irc wat makkelijker maakt. Aangezien het toch vrij lastig is, kan je op deze LINK een walkthrough vinden voor het instellen van Mirc.

    Fokhattrick mirc
    Onze eigen Johan-Derksen heeft speciaal voor ons fokhattrickers een scriptje gemaakt voor mirc. Meer informatie kan je HIER vinden


    Gedragsregels @ IRC
    Iedereen is van harte welkom op #fokhattrick, maar we willen wel graag dat je je houdt aan enkele gedragsregels. Om het gewoon gezellig te houden.
  • Je mag vloeken (als bijvoorbeeld je team achter staat) maar doe dit met mate. Ga niet constant
    lopen schelden en tieren.
  • Behandel de users met respect. Ga niet iemand lopen uit schelden of doodverwensen. Daar
    hebben we helemaal geen behoefte aan.
  • Als iemand een vraag stelt, ga hem dan niet lopen uitlachen omdat jij het antwoord weet. Iedere
    manager die begint wilt graag op weg geholpen worden en het is veel leuker om een manager te helpen.
  • Het komt vaak voor dat een user laat zien welke speler hij wilt kopen. Als hij het spelers-id gegeven
    heeft, dan verzoeken wij je NIET op deze speler te gaan bieden. Want als hij het spelers-id niet had
    gegeven, had jij de speler waarschijnlijk niet eens gezien. Geeft de user een spelers-id van een
    speler waar jij ook op wilde gaan bieden, meldt dit dan meteen.


    De meet
    Jazeker, ook wij fokhattrickers meeten. In de 2e week van juli besloten 4 users met elkaar een pilsje te drinken terwijl ze de wedstrijden live op hadden staan. Dit is zo goed bevallen, dat er een vervolg kwam. Maar dan met meer fokhattrickers. Meer informatie over deze fantastische meet vind je in dit topic

    je vragen en/of opmerkingen met betrekking tot de fokhattrick meet, kan je sturen naar Johan-Derksen(362390)


    Waar dient dit topic absoluut niet voor
    Om speler te promoten die geen deuk in een bakje boter kunnen schieten. Haast elke Fok!hattricker kent wel de regels en gaat echt niet ineens die bosjosti kopen die je al voor de 15e keer op de transfermarkt hebt gezet.
    Heb je een eigenhandig een talent getraind en je wilt even laten weten dat hij te koop is, dan mag dat. Maar post je spelers met mate.



    Links voor hattrick
    We hebben een aantal links Die betrekking hebben tot hattrick. Deze staat boordevol informatie, voor beginnende en gevorderde hattrickers. Klik hier voor een overzicht van de fokhattrickers hoogst gewaardeerde links


    voor managers die net beginnen, raden wij deze website aan. Lees deze eerst door en als je dan iets niet snapt, kan je het natuurlijk vragen. Tevens zijn we bezig met een stappenplan om het allemaal net even wat gemakkelijker te maken


    Forumtopics seizoen 13:
    [Hattrick] deel 37: De strijd voor de volgende bekerronde
    Hattrick deel 38: Waar de eerste competitiewedstrijd erop zi
    [Hattrick] deel 39: met [stress]zweetdruppels van sir_dalord
    [Hattrick] deel 40: Het begin van een nieuw era
    [Hattrick] deel 41: Eerste ronde van de derde Fok! Cup
    [Hattrick] deel 42: Hattrick-meetings zijn okay ^O^ !
    [Hattrick] deel 43: Hoe staat het met de doelstellingen?
    [Hattrick] deel 44: Waar we 3 punten krijgen van de sint
    [Hattrick] deel 45: De cake van de kantine juffrouw
    [Hattrick] deel 46: En nu doet Joralf de openingspost goed
    [Hattrick] deel 47: Waar het R***r afzeik-uurtje voorbij is.
    [Hattrick] deel 48: Met GotenSSJ in de kribbe, en Jozef qyn.
    [Hattrick] deel 49: met de goede voornemers van de fokkers


    topics van de vorige seizoen kan je hier vinden

    huidige topics
    Er staan veel topics over hattrick op Fok. Dat komt omdat anders het centrale topic heel erg chaotisch wordt. Om toch je weg te kunnen vinden door het doolhof van hattrick, hebben we de topics op een rij gezet.

    [HATTRICK] Fok!Cup deel IV - We zijn onderweg
    Dit topic gaat over de Fok!hattrickcup. Hier kan je de deelnemers, de wedstrijden en de uitslagen vinden.

    [Hattrick] Het grote Hattrick-Fok!Cup Toto [Deel 2]
    Dit is de toto die gaat over de Fok!hattrickcup. Hier kan je uitslagen voorspellen. De winnaar van de toto krijgt een kratje bier van Johan-derksen

    [Hattrick] Fok-Fed-MEETING op 7 november te Nijmegen
    Het meet topic


    voor vragen en/of opmerkingen kan je ht-mailen naar sir_dalord(364260) Of The_Hives(367459}

    De complete openingspost is hier te vinden
  • Grumpeymaandag 3 januari 2005 @ 13:52
    w00t, ben nog nooit de eerste tvp geweest
    The_Hivesmaandag 3 januari 2005 @ 13:52
    jubileum topic

    Enne Rober het is niet zo moeilijk hoor , gewoon op linkje klikken en copy/paste
    sir_dalordmaandag 3 januari 2005 @ 13:53
    hierbij wil ik fokhattrick feliciteren met zijn abraham topic!!

    Grumpeymaandag 3 januari 2005 @ 13:54
    en bericht 15.000 is reeds gepasseerd nu

    gefeliciteerd mensen!
    Robarmaandag 3 januari 2005 @ 13:54

    We love you Hives we do!

    tvp

    Heb niet genoeg geld om trainees te kopen!
    The_Hivesmaandag 3 januari 2005 @ 13:57
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 13:53 schreef sir_dalord het volgende:
    hierbij wil ik fokhattrick feliciteren met zijn abraham topic!!

    haal die pet eens van Uma af
    Grumpeymaandag 3 januari 2005 @ 13:58
    niet alleen die pet, de rest van de kleding mag ook wel eens verminderd

    avw1982maandag 3 januari 2005 @ 14:00
    Ik heb ook geen geld. Ik hoop dat ik mn middenvelder verkoopt, dan staat ik weer 5ton in de plus, nu helaas 2ton in de min.
    R_Bmaandag 3 januari 2005 @ 14:02
    Iedereen gefeliciteerd hiermee!!

    Op naar de volgende 50...
    Hives OP
    Gabberheadmaandag 3 januari 2005 @ 14:02
    Zeg.. die sponsoring van Korreweg he.. die helpt niet echt volgens mij
    komradmaandag 3 januari 2005 @ 14:02
    tvp, nog snel voordat ik ga. Eerste 50 posts zijn tvp's de laatste 50 spampost dus eigenlijk pas 10000 berichten
    The_Hivesmaandag 3 januari 2005 @ 14:06
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 14:02 schreef R_B het volgende:
    Iedereen gefeliciteerd hiermee!!

    Op naar de volgende 50...
    Hives OP
    ach ik copy/paste het gewoon. sirda doet het echte werk
    Grumpeymaandag 3 januari 2005 @ 14:06
    Heb trouwens ook nog leuke speler gekocht om de spannende strijd in mijn competitie aan te gaan:

    stand op dit moment is namelijk zo:

    1. Malanka 26 (+15)
    2. Grumpelix 26 (+14)
    3. Helmond B. 26 (+10)

    Dus kan we wat hulp gebruiken. Hij heet Andreas, kosten waren 2.341.000 en haalt 4,5 ster in redelijk vorm.

    ervaring:waardeloos
    vorm: redelijk

    Conditie: uitstekend keepen: rampzalig
    Positiespel: briljant passen: redelijk
    vleugelspel: slecht verdedigen: waardeloos
    scoren: rampzalig set pieces: slecht

    Die top 15 rijkste clubs van VI wordt nu weer even op lange baan geschoven
    Grumpeymaandag 3 januari 2005 @ 14:09
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 14:02 schreef Gabberhead het volgende:
    Zeg.. die sponsoring van Korreweg he.. die helpt niet echt volgens mij
    Volgens mij wel, want we stijgen gewoon door, er komen telkens wel wat nieuwe mensen bij, en het is voornamelijk bedoelt voor de naamsbekendheid (en die is er nu!)
    ASSpirinemaandag 3 januari 2005 @ 14:09
    even vraagje, hoe groot is jullie spelersgroep?

    en ik ben het alweer vergeten, wanneer is het beste om je dokters, woordvoerders enzo te ontslaan?
    net voor economische update zeker?
    Robarmaandag 3 januari 2005 @ 14:12
    Grumpey, wat was je record? (qua geld dan???)
    Grumpeymaandag 3 januari 2005 @ 14:16
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 14:09 schreef ASSpirine het volgende:
    even vraagje, hoe groot is jullie spelersgroep?

    en ik ben het alweer vergeten, wanneer is het beste om je dokters, woordvoerders enzo te ontslaan?
    net voor economische update zeker?
    1) 16 vaste krachten, aangevult met handelstrainies (tussen de 4 en 10 meestal)
    Die 16 bestaan uit 11 basisspelers, 1 reserve voor elke linie =4 en een semiclown die ik erbij houdt omdat ik niet beter weet...

    2) ja, zaterdagnacht/zondagochtend 2 uur is de uitsterste deadline. Het is echter ook handig assistenten te ontslaan na vrijdagochten 5 uur (dan is trainingsupdate achter de rug), en doktoren/fysio's kan je het beste na zaterdagochten 8:30 (laatste health-update voor ecnomie-update) ontslaan. Woordvoerders ontslaan zou ik na donderdagochtend doen wanneer de 2e supporter-update is geweest. Economen kan je altijd ontslaan, maar wachten is wel handig omdat je dan zeker weet hoeveel geld je daadwerkelijk op je rekening hebt op zaterdagnacht.


    dat was ut, voor alles geld, doe het iig voor zaterdagnacht 2 uur als je gaat ontslaan, want anders kan je ze net zo goed nog een weekje langer houden (je hebt er al voor betaald dan namelijk)
    I.R.Baboonmaandag 3 januari 2005 @ 14:18
    Bah, ik sta alweer bijna 150 k in de min. Ik vrees dus dat ik m'n beste speler moet gaan verkoper, een middenvelder die vorige week uitstekend positiespel zou krijgen, maar geblesseerd zou raken en er nu 2 weken uitligt.

    En die promotie gaat ook niet meer lukken. .
    Grumpeymaandag 3 januari 2005 @ 14:19
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 14:12 schreef Robar het volgende:
    Grumpey, wat was je record? (qua geld dan???)
    4,2 miljoen...

    Vlak voor aankoop van Ramirez en Villalva
    ASSpirinemaandag 3 januari 2005 @ 14:20
    16 spelers, is dat niet weinig?
    je hebt zeker geen last van blessures
    en gebruik je ook trainees?
    want ik kwam laatst met 22 spelers nauwelijks toe...
    wat wil je met 3 geblesseerden (toendertijd), 1 coach en 6 trainees
    owjah, een rooie kaart kan je er nog bij tellen
    Jonksmaandag 3 januari 2005 @ 14:23
    wauw, zeker weten lekkere speler!

    Ik ben zelf nog op zoek naar 1 hele fijne trainee of 2 normale hoog goed 18-19 jaar weet nog niet echt.. Ik kan er iig 400k voor uitgeven.
    R_Bmaandag 3 januari 2005 @ 14:26
    ik heb ook een reserve voor elke linie...

    Tevens de trainnees 5 voor het middenveld (buiten mijn basisspelers om)

    Zit nu op 23 spelers, waarvan er 2 op de TL staan en 1 ervan is mijn coach...
    Grumpeymaandag 3 januari 2005 @ 14:36
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 14:20 schreef ASSpirine het volgende:
    16 spelers, is dat niet weinig?
    je hebt zeker geen last van blessures
    en gebruik je ook trainees?
    want ik kwam laatst met 22 spelers nauwelijks toe...
    wat wil je met 3 geblesseerden (toendertijd), 1 coach en 6 trainees
    owjah, een rooie kaart kan je er nog bij tellen
    Nou laat ik zo zeggen. Als ik blessure heb, heb ik dus altijd een vervanger. Tekort kom je pas als je 2 in een linie geblesseerd zijn. Echter, bij verdedigers heb ik dan geen last want daar heb ik +/- 6 trainies altijd wel in bezit. Dus het geld alleen als er OF 2 keepers geblesseerd zijn, OF 2 middenvelders, OF 2 aanvallers. Nu is de kans van 2 keepers verwaarloosbaar (iig niet groot genoeg om er 2 reserve te hebben), en van aanvallers ook wel want er staan er maar 2 in het veld. Alleen middenvelders zou peniebel kunnen worden maar dan heb ik altijd nog verdedigers met als bijstat uitstekend positiespel (japaljami).

    Voor het B-team kom ik wel vet veel middenvelders en aanvallers tekort, maar dat boeit me niet, want dan laat ik gewoon verdedigers spelen. Krijgen ze wat meer training en houden ze vormbehoud. Beter dan dat je salaris uitgeeft aan spelers die je niet gebruikt. Salarissen in VII en lager zijn nog niet zo hoog, maar op gegeven moment worden deze snel hoger.

    en als ik echt tekort kom, heb ik altijd mijn coach nog...
    The_Hivesmaandag 3 januari 2005 @ 14:46
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 14:36 schreef Grumpey het volgende:
    Nu is de kans van 2 keepers verwaarloosbaar (iig niet groot genoeg om er 2 reserve te hebben)
    bij waren er 3 keepers in 1 week uitgetrapt . Nou ja keeper, die derde was dus mn coach. Die is nog steeds 6 weken geblesseerd
    Verbal_Kintmaandag 3 januari 2005 @ 15:43
    39861 toeschouwers in me nieuwe stadionnetje, net uitgebreid van 20k naar 40k
    en 2-0 gewonnen van de koploper (sta nu 2e op 6 punten) wat een dag!
    R_Bmaandag 3 januari 2005 @ 15:52
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 14:46 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    bij waren er 3 keepers in 1 week uitgetrapt . Nou ja keeper, die derde was dus mn coach. Die is nog steeds 6 weken geblesseerd
    Die wordt volgens mij nooit meer beter...
    Jelminhomaandag 3 januari 2005 @ 16:11
    Godver! Is Hattrick moeilijker geworden, of zit ik gewoon in een kutpoule met toevallig allemaal fanatiekelingen ? Ik win niks. Gister bijvoorbeeld.. 3-5-2 tegen 4-4-2, verlies met 2-0..

    STATS

    SC LWD
    Spelersrapport en teamopstelling
    Type wedstrijd: (verborgen)
    Tactiek: normaal
    Tactiekvaardigheid: (geen speciale tactiek)

    Middenveld: waardeloos (oud)
    Rechterverdediging: matig (oud)
    Centrale verdediging: redelijk (oud)
    Linkerverdediging: redelijk (oud)
    Rechteraanval: redelijk (oud)
    Centrale aanval: goed (oud)
    Linkeraanval: redelijk (oud)


    Wokkie United
    Spelersrapport en teamopstelling
    Type wedstrijd: normaal
    Tactiek: normaal
    Tactiekvaardigheid: (geen speciale tactiek)

    Middenveld: slecht (oud)
    Rechterverdediging: goed (oud)
    Centrale verdediging: goed (oud)
    Linkerverdediging: zwak (oud)
    Rechteraanval: zwak (oud)
    Centrale aanval: matig (oud)
    Linkeraanval: redelijk (oud)

    Ik ben toch niet veel slechter dan de tegenpartij ? Toch verlies ik weer..

    Dat komt denk ik ook doordat ik geen gerichte aankopen heb gekocht, maar allemaal trainees. Die spelen dan ook elke week centraal midden, daar verlies ik misschien wat sterren. Maar verder ?

    Heeft iemand misschien tips voor mij... want ik wil ook wel eens winnen.
    Grumpeymaandag 3 januari 2005 @ 16:56
    Hmm, aangezien je verdediging niet zo heel veel sterker is dan zijn aanval (verdedigingsratings tellen nu nog minder zwaar mee dan aanvalsratings, wordt wel aangepast op 31-jan) zul je ervoor moeten zorgen dat je meer balbezit krijgt. Je had al beter middenveld, maar je speelde nog maar 4-4-2. Ik zou aanraden 3-5-2 te spelen, en een verdediger in te ruilen voor een extra mid. Om je verdediging vervolgens te versterken raad ik je aan een betere keeper te kopen (dit is belangrijjk voor je verdedigingsratings). Omdat je dan iets sterker middenveld hebt, kan je het je permiteren om een middenvelder op aanvallend te zetten, zodat je ook je centrale aanval iets ophoogt. Ik zou je vleugelverdedigers dan op verdedigend zetten (met 3-5-2 heb je toch al 2 vleugelspelers die de vleugel al enigzins dekken) zodat je Centrale verdediging samen met je nieuwe keeper de achteruitgang op kan vangen.
    Uiteindelijk resultaat zal zijn:

    extra middenvelder dus meer balbezit --> meer kansen
    door aanvallende middenvelder --> ook ietsjes meer kansen benut
    verlies in verdedigen opgevangen door sterkere keeper en verdedigende backs en minder balbezit tegen (Dus tegenstander krijgt sowieso minder kansen)

    koop dus gericht in op:
    een goede middenvelder ( let op conditie, mainskill is belangrijker dan bijstats voor je midfield rating!)
    een betere keeper (er zijn tools om te zien hoe hoog ie al zit)


    hoop dat dit helpt
    DaMadKowmaandag 3 januari 2005 @ 17:09
    quote:
    Luis Pinilla (49722231)
    17 jaar, redelijk in vorm, gezond
    Een controversieel persoon die rustig en oprecht is.
    Hij heeft rampzalig ervaring en is een slecht leider.

    Specialiteit: Onvoorspelbaar

    Nationaliteit: España
    Total Skill Index (TSI): 1 130
    Loon: 874 ¤/week inclusief een 20% bonus
    Eigenaar: MadKow
    Waarschuwingen: 0

    Conditie: zwak Keepen: rampzalig
    Positiespel: matig Passen: slecht
    Vleugelspel: slecht Verdedigen: slecht
    Scoren: uitstekend Spelhervatting: slecht
    Te koop voor 400k

    Wie maakt me los?? Ik heb geld nodig en ik heb trainees teveel

    oja.... tvp ook nog enzo
    Lortnocmaandag 3 januari 2005 @ 18:30
    Damn...kutdag gisteren. Gemotst omdat ik tegen de sterkste uit de league moest (ongeveer net zo sterk als ik) in de hoop een overwinning te behalen en het kampioenschap veilig te stellen, verlies ik met 2-6

    Gelijkspel was volgens de stats terecht geweest, ik was zelfs pietsie beter, helaas ook nog een rode kaart gekregen

    TS is nu helemaal fucked up maar volgende week nog een keer motsen tegen een laag geklasseerde en als ik dan win is 't wel in de pocket. Fingers crossed dus.

    Wie koopt m'n formi/pass/head/19y spits voor 1,2 miljoen? Koopje, heeft een gratis training gehad

    BTW Wel 48.000 toeschouwers
    One_conundrummaandag 3 januari 2005 @ 18:42
    ik ga nu vol spanning kijken of ik ook in DE lijst sta...

    edit:
    The_Hivesmaandag 3 januari 2005 @ 18:43
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 18:42 schreef One_conundrum het volgende:
    ik ga nu vol spanning kijken of ik ook in DE lijst sta...
    vanavond ga ik wel wat doen

    iig jou er bij zetten
    One_conundrummaandag 3 januari 2005 @ 18:45
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 18:43 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    vanavond ga ik wel wat doen

    iig jou er bij zetten
    Joralfmaandag 3 januari 2005 @ 18:49
    tvp..... bah beetje ziek hier.... denk iets verkeerds gegeten dus maar de hele dag thuis op bed gelegen.....
    Joralfmaandag 3 januari 2005 @ 18:50
    zet bij mij dan meteen es neer dat ik scoren train:

    Joralf Kristiansund 145144 Scoren (die moet er dus bij )
    R_Bmaandag 3 januari 2005 @ 19:04
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 18:50 schreef Joralf het volgende:
    zet bij mij dan meteen es neer dat ik scoren train:

    Joralf Kristiansund 145144 Scoren (die moet er dus bij )
    ik train positiespel btw...Team RoBu
    komradmaandag 3 januari 2005 @ 19:10
    het wordt nog wat met de lijst, ik heb een waailap MF erop gezet en er is al 24k op geboden, ooit voor 28k gekocht dus niet gek. Het is niet veel maar dat scheelt weer een MF nu ik toch min of meer besloten heb een andere te kopen. scheelt me wat geld, salaris en rente. Als mijn def nu ook nog even naar uitstekend gaat, kan ik daar een mooie prijs voor vragen, 275-300k waarvan ik een leuke MF ga kopen, wil eigenlijk eentje van 25 jaar of zo, die nog even meekan. Heb vandaag als wat adviesen van de mede fok!-hattrickers behad, maar wil toch nog wel even met de MF goeroe's praten, maar dan moet wachten tot morgen, want ik moet zo weg.
    avw1982maandag 3 januari 2005 @ 19:15
    --dubbel--
    avw1982maandag 3 januari 2005 @ 19:15
    Ik heb nog een 25 jarige formidabele middenvelder te koop.
    komradmaandag 3 januari 2005 @ 19:18
    Mijn budget is niet echt voldoende voor een formi MF, maar ik zou er graag 1 hebben
    sjakie007maandag 3 januari 2005 @ 20:06
    Ben laatst begonnen met Hattrick, eerste wedstrijd gewonnen met 5-0, 2e gewonnen met 6-0. Heb het oefenduel van woensdag weliswaar verloren met 8-0, maar mijn b-team is niet bepaald sterk. En de jongen waar ik tegen moet speelt ook een stuk hoger... Maar is wel lachen spel. Maar ik had gehoord dat er ook bepaalde programma's zijn, zoals hattrick buddy. Maar daar moet je na een tijdje voor betalen, maar kent iemand een vergelijkbaar programma?
    One_conundrummaandag 3 januari 2005 @ 20:22
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 20:06 schreef sjakie007 het volgende:
    Ben laatst begonnen met Hattrick, eerste wedstrijd gewonnen met 5-0, 2e gewonnen met 6-0. Heb het oefenduel van woensdag weliswaar verloren met 8-0, maar mijn b-team is niet bepaald sterk. En de jongen waar ik tegen moet speelt ook een stuk hoger... Maar is wel lachen spel. Maar ik had gehoord dat er ook bepaalde programma's zijn, zoals hattrick buddy. Maar daar moet je na een tijdje voor betalen, maar kent iemand een vergelijkbaar programma?
    http://www.h-c-p.net Hattrick Coach gebruik ik. naar mijn mening het beste gratis programma!
    engessamaandag 3 januari 2005 @ 20:27
    Misschien dat een van de verdedigen-trainers mij kan helpen, 20 jaar, redelijk vleugel, formidabel verdedigen heeft de wedstrijd voor zijn stijging (afgelopen vrijdag) 4* gehaald. Zou hij nu meer halen? Ik ga hem te koop zetten donderdag maar als hij woensdag tijdens een oefenwedstrijd door zijn stijging 4,5* haald gaat ie voor meer centjes weg dan dat ie 4* haald. Maar als dat niet zo is stel ik liever een trainee op die wat aan zijn training heeft.
    avw1982maandag 3 januari 2005 @ 20:30
    Ik denk niet dat het zo snel zal gaan. Een hoog uitstekende preseert maar iets minder dan een laag formidabele. Het zou wel kunnen hoor dat hij ineens 4,5 ster haalt maar het is niet zeker.
    The_Hivesmaandag 3 januari 2005 @ 20:34
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 18:45 schreef One_conundrum het volgende:

    [..]

    done alleen als ik op link klik zie ik het niet, maar zal wel mn cache zjin ofzo. De nieuw file is geuploaded
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 19:04 schreef R_B het volgende:

    [..]

    ik train positiespel btw...Team RoBu
    dat is de derde keer dat je dat neerzet ik zet alles in een wordbestand, dus had een lijstje

    Verder is als het goed is iedereen die zich de afgelopen weken gemeld heeft toegevoegd of aangepast.
    The_Hivesmaandag 3 januari 2005 @ 20:38
    O ja, heeft er trouwens iemand een crack ofzo (of hoe dat ook werkt ) van WS_FTP?

    Mn trail versie verloopt over 3 dagen en anders moet ik aldoor het progje installeren verwijderen en weer opnieuw installeren. Erg lastig dus
    The_Hivesmaandag 3 januari 2005 @ 20:57
    en nu is het ook voor iedereen zichtbaar stond onder verkeerde directory
    EnGCatjuhmaandag 3 januari 2005 @ 21:00
    Ik heb al een tijd lang niets van mij laten horen, maar toch..
    Na een moeilijke tijd doorgemaakt te hebben met mijn team, lijkt het nu weer wat beter te gaan. Door slim te counteren heb ik (als #6 van mijn competitie) de #2 verslagen. Ook op trainingsgebied (positiespel, je mag het bij die lijst zetten) gaat het beter door betere en jongere trainees te kopen. De resultaten beginnen langzaam zichtbaar te worden.
    De stand in mijn competitie (VI.826) is nu:
    1. FC Krewerd 12 39 - 11 28

    2. Hilversum United 12 38 - 17 26
    3. Het blije team 12 38 - 12 25
    4. TikkieterugJaap 12 38 - 22 24
    5. FC HooGKerk 12 15 - 35 11
    6. Team Wolf 12 15 - 28 10

    7. anthony fc 12 16 - 36 7
    8. FC Blankestijn 12 14 - 52 6

    Zowel voor promotie als degradatie wordt het nog spannend. 4 teams voor beiden maken nog kans. Zelf denk ik wel te kunnen overleven, dit seizoen, ik moet nog tegen de #1 en de laatste wedstrijd tegen de #8. Dat moet dus te doen zijn...
    engessamaandag 3 januari 2005 @ 21:02
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 20:38 schreef The_Hives het volgende:
    O ja, heeft er trouwens iemand een crack ofzo (of hoe dat ook werkt ) van WS_FTP?

    Mn trail versie verloopt over 3 dagen en anders moet ik aldoor het progje installeren verwijderen en weer opnieuw installeren. Erg lastig dus
    Probeer eens Filezilla, gratis FTP programma (echt gratis gratis!) wat, persoonlijk, veel beter werkt. ff zoeken op google en je hebt hem zo te pakken.
    avw1982maandag 3 januari 2005 @ 21:03
    avw1982 met BovenHardinxveld (208273)
    The_Hivesmaandag 3 januari 2005 @ 21:08
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 21:03 schreef avw1982 het volgende:
    avw1982 met BovenHardinxveld (208273)
    je staat er al lang bij
    SuperWebermaandag 3 januari 2005 @ 21:09
    Hoi
    avw1982maandag 3 januari 2005 @ 21:25
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 21:08 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    je staat er al lang bij
    Ok, een F5 deed wonderen.
    ASSpirinemaandag 3 januari 2005 @ 21:30
    The_Hivesmaandag 3 januari 2005 @ 21:37
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 21:30 schreef ASSpirine het volgende:
    [afbeelding]
    , mooi plaatje, maar ga je er ook nog een verhaal bij vertellen? Of wil je laten zien dat je ingevaar bent?
    Johan-Derksenmaandag 3 januari 2005 @ 21:39
    Ghehe The Hives
    ASSpirinemaandag 3 januari 2005 @ 21:42
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 21:37 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    , mooi plaatje, maar ga je er ook nog een verhaal bij vertellen? Of wil je laten zien dat je ingevaar bent?
    welk gevaar?

    promotie is nog altijd mogelijk
    al geloof ik er niet meer in, ik ben gewoon afhankelijk van teveel factoren
    maareh, sinds mijn begin in hattrick 16 punten gehaald, is toch duidelijk dat ik eigenlijk kans maak op de titel voor volgend seizoen

    of is dat te arrogant?
    Johan-Derksenmaandag 3 januari 2005 @ 21:44
    Nee, dat stroomt over van zelfvertrouwen
    The_Hivesmaandag 3 januari 2005 @ 21:47
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 21:42 schreef ASSpirine het volgende:

    [..]

    welk gevaar?


    op mIRC:
    quote:
    [21:41] <Hives> JD, nu gaat ASSpirine antwoorden dat hij niet kan degraderen
    quote:
    promotie is nog altijd mogelijk
    al geloof ik er niet meer in, ik ben gewoon afhankelijk van teveel factoren
    maareh, sinds mijn begin in hattrick 16 punten gehaald, is toch duidelijk dat ik eigenlijk kans maak op de titel voor volgend seizoen

    of is dat te arrogant?
    neuh, realistisch zijn en ambitie hebben is okay

    je lijkt in je uitspraken wel een Ajacied
    ASSpirinemaandag 3 januari 2005 @ 21:49
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 21:47 schreef The_Hives het volgende:

    [..]



    op mIRC:
    quote:
    [..]


    [..]

    neuh, realistisch zijn en ambitie hebben is okay

    je lijkt in je uitspraken wel een Ajacied
    mij niet associëren met ajacieden aub
    may I remind you, 5 punten
    komraddinsdag 4 januari 2005 @ 00:07
    misschien een rare vraag, maar welk team ben je?
    ASSpirinedinsdag 4 januari 2005 @ 03:42
    teamnaam : azzez

    trouwens, speler voor 3000 gekocht en nu aan het verkopen, heb al een bod van 7000 binnen
    R_Bdinsdag 4 januari 2005 @ 08:31
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 03:42 schreef ASSpirine het volgende:
    teamnaam : azzez

    trouwens, speler voor 3000 gekocht en nu aan het verkopen, heb al een bod van 7000 binnen
    suc6 met de eventuele promotie..

    Alhoewel het heel erg lastig gaat worden..en als ik heel eerlijk mag zijn denk ik niet dat je het haalt...
    Robardinsdag 4 januari 2005 @ 09:35
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 08:31 schreef R_B het volgende:

    [..]

    suc6 met de eventuele promotie..

    Alhoewel het heel erg lastig gaat worden..en als ik heel eerlijk mag zijn denk ik niet dat je het haalt...
    Ik kan me niet voorstellen dat hij dit gaat halen!
    Maar goed succes ermee!
    Robardinsdag 4 januari 2005 @ 11:29
    Mensen, hoe lang behouden jullie je trainees?
    Tot het gewenste niveau?
    Tot een bepaalde leeftijd?
    Een combinatie daarvan?
    Tell me, I wanna learn!
    komraddinsdag 4 januari 2005 @ 11:33
    Combi, sommige koop ik alleen met het doel ze bij stijging te verkopen. Voor de lange termijn trainees kijk is naar de potentie die ze hebben als ik ze bv 2/3 skills optrain en dat hangt dus af van de leeftijd
    Johan-Derksendinsdag 4 januari 2005 @ 11:42
    Robar: Dit zijn mijn trainees --> http://home.tiscali.nl/mnijenhuis/fok/trainees/

    Ik kocht ze toen ze 17/18 waren en toen waren ze of redelijk of goed in verdedigen.
    Ik train met name lange termijn, want voor mn gevoel levert dat het meeste op.
    Ik probeer het aantal trainees uit te breiden naar het maximum, in mijn geval 10.
    Soms verkoop je een trainee als je geld nodig hebt voor versterkingen of andere zaken. Meestal train ik ze door tot hun 19e a 20e. Als ze op die leeftijd zijn gestegen naar een bepaald niveau, verkoop ik ze. Bij de een is dat misschien uitstekend, bij een ander misschien wel formidabel of meer.

    Je kan lange termijn trainen bij een aantal trainees en dan verkopen op het moment dat je er vrede mee hebt en een leuk bedragje kan verdienen. Je kan ook korte termijn trainen en dan wil je dat een speler die je koopt snel gaat stijgen, zodat je die ook weer rap doorverkopen.

    Zelf ben ik meer van het eerste type.
    komraddinsdag 4 januari 2005 @ 11:45
    JD spam
    Ik zie in je overzicht trouwens dat er binnenkort fors verkocht gaat worden met al die bijna formidabele
    avw1982dinsdag 4 januari 2005 @ 11:53
    Ik train ze door tot de eerste stijging als ze 21 jaar zijn of eerder als ik het geld nodig heb. Ik verkoop ze wel pas als ze een volwaardige opvolger hebben om te voorkomen dat mn middenveld ineens enorm verzwakt.
    I.R.Baboondinsdag 4 januari 2005 @ 11:59
    Hmm, mijn beste speler is nu nog licht geblesseerd, en als ik hem woensdag inzet wordt ie wrs vrijdag uitstekend positiespel. Zal ik dat risico nemen zodat ie zondag in een belangrijke wedstrijd sterker kan meespelen, of zal ik hem er buiten laten zodat ie zondag iig weer genezen is (nou ja, dat hoop ik dan).
    Robardinsdag 4 januari 2005 @ 12:01
    Thank you !
    Denk toch dat Fok! mijn Hattrickbijbel is!!

    Ik heb nu 5 trainees, ik heb nu net genoeg geld om er nog 1 bij te kopen.
    Mijn bedoeling is om ze vlak voordat ze 20 worden (ligt aan hun stijging natuurlijk) te verkopen.
    Gemiddeld doet een 17/18 jarige er bij 7/8 weken over om te stijgen. Minimaal 4 stijgingen moeten dus mogelijk zijn voor die tijd. Mijn trainees zijn namelijk allemaal 17 jaar! (ow nee, 1 is 18) ! Dat zou betekenen dat ze uitmuntend zijn tegen de tijd dat ik ze wil verkopen!
    avw1982dinsdag 4 januari 2005 @ 12:08
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 12:01 schreef Robar het volgende:
    Thank you !
    Denk toch dat Fok! mijn Hattrickbijbel is!!

    Ik heb nu 5 trainees, ik heb nu net genoeg geld om er nog 1 bij te kopen.
    Mijn bedoeling is om ze vlak voordat ze 20 worden (ligt aan hun stijging natuurlijk) te verkopen.
    Gemiddeld doet een 17/18 jarige er bij 7/8 weken over om te stijgen. Minimaal 4 stijgingen moeten dus mogelijk zijn voor die tijd. Mijn trainees zijn namelijk allemaal 17 jaar! (ow nee, 1 is 18) ! Dat zou betekenen dat ze uitmuntend zijn tegen de tijd dat ik ze wil verkopen!
    Ik heb trainees van 17 tm 20 zodat ik constant kan verkopen en niet steeds zonder geld zit en na 3 seizoenen pas weer kan cashen.
    Lortnocdinsdag 4 januari 2005 @ 12:09
    Je wil ze net zo lang houden tot het “point of diminishing returns”, in ht termen dus tot het punt waarop je training voor die speler i.p.v. elke week meer op gaat leveren weer minder op gaat leveren. Het verschilt natuurlijk per speler omdat leeftijd (trainingsweken, verkoopwaarde) en skill (verkoopbedrag) natuurlijk van invloed zijn.
    komraddinsdag 4 januari 2005 @ 12:11
    En je moet ook kijken ofje je A team niet te veel verzwakt, maw of je een vervanger hebt
    DeHovenierdinsdag 4 januari 2005 @ 12:12
    quote:
    Op maandag 3 januari 2005 14:46 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    bij waren er 3 keepers in 1 week uitgetrapt . Nou ja keeper, die derde was dus mn coach. Die is nog steeds 6 weken geblesseerd


    Lol, ik heb de delen 47, 48 en 49 totaal gemist Zo vaak kijk ik niet meer op Fok!

    Ik heb een wereldYP gepulled gister:
    ---------------
    Meindert Biesterveld (50689923)
    17 jaar, redelijk in vorm, gezond
    Een controversieel persoon die rustig en oprecht is.
    Hij heeft rampzalig ervaring en is een zwak leider.

    Nationaliteit: Nederland
    Total Skill Index (TSI): 3 600
    Loon: 2 180 ¤/week
    Eigenaar: Sys rq
    Waarschuwingen: 0

    Conditie: waardeloos Keepen: goed
    Positiespel: rampzalig Passen: rampzalig
    Vleugelspel: rampzalig Verdedigen: rampzalig
    Scoren: rampzalig Spelhervatting: waardeloos
    -------------------------------
    Een aantal mensen zal dit bekend voorkomen.... *kuch*

    Verder heb ik gister gewonnen van de koploper, en hebben we nu alllebei een gelijk puntensaldo, maar ik kan hem niet meer inhalen, want zijn doelsaldo is veel beter. 't belangrijkste echter is dat ik promoveer, en dat gaat wel lukken gezien ik een voorsprong van 14 punten op de nummer 3

    Mn ene keepertrainee is uitstekend geworden en staat nu op de tl voor 400k. Als die verkocht raakt, ga ik mn YP trainen en mn stadion uitbreiden, gezien ik gister een volle bak had (7k plaatsen bezet).

    En verder gaat het wel goed
    avw1982dinsdag 4 januari 2005 @ 12:14
    Deze speler wordt hopelijk mn goudmijntje.

    Freerk van de Garde (47895602)
    17 jaar, redelijk in vorm, gezond
    Een populair persoon die evenwichtig en oneerlijk is.
    Hij heeft rampzalig ervaring en is een zwak leider.

    Nationaliteit: Nederland
    Total Skill Index (TSI): 670
    Loon: 546 ¤/week
    Eigenaar: BovenHardinxveld
    Waarschuwingen: 0

    Conditie: slecht Keepen: rampzalig
    Positiespel: goed Passen: matig
    Vleugelspel: zwak Verdedigen: slecht
    Scoren: waardeloos Spelhervatting: matig

    In de tussenperiodes conditie trainen en dan komt het helemaal goed met hem.
    komraddinsdag 4 januari 2005 @ 12:18
    als je die lang doortraint kan het zeker wel wat worden, maar het is niet een echte goudmijn, dat zijn de potentiele U20 spelers die veel te duur verkocht worden
    avw1982dinsdag 4 januari 2005 @ 12:42
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 12:18 schreef komrad het volgende:
    als je die lang doortraint kan het zeker wel wat worden, maar het is niet een echte goudmijn, dat zijn de potentiele U20 spelers die veel te duur verkocht worden
    Ja maar zoveel geld heb ik nou ook weer niet. Ben al blij zat dat ik deze heb.
    komraddinsdag 4 januari 2005 @ 12:45
    Tuurlijk, mag je ook best blij mee zijn hoor, is geen slechte lijkt me zo
    Robardinsdag 4 januari 2005 @ 13:14
    ehm, wat gebeurt er als je met 5 centrale middenvelders gaat spelen?
    Dus niet je vleugelspelers naar het midden, maar je aanvallers instellen als extra centrale middenvelder, een verdediger instellen als extra centrale middenvelder en je vleugels instellen als extra aanvallers????? Gaat dit goed, je speelt dan namelijk nog steeds 3-5-2, of is dan je training naar de klote?
    The_Hivesdinsdag 4 januari 2005 @ 13:19
    iemand voor een koopje een 2 sterren middenvelder hebben van 30 jaar?

    Heeft redelijk positie. Anders ontsla ik hem toch, maar mss heeft iemand een plekje die een keer gebuld moet worden ivm blessures
    Zwoerddinsdag 4 januari 2005 @ 13:21
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 13:14 schreef Robar het volgende:
    ehm, wat gebeurt er als je met 5 centrale middenvelders gaat spelen?
    Dus niet je vleugelspelers naar het midden, maar je aanvallers instellen als extra centrale middenvelder, een verdediger instellen als extra centrale middenvelder en je vleugels instellen als extra aanvallers????? Gaat dit goed, je speelt dan namelijk nog steeds 3-5-2, of is dan je training naar de klote?
    Volgens mij krijg je dan geen training, omdat een centrale middenvelder meer positiespel traint dan een vleugelspeler, maar ik weet het niet zeker.
    The_Hivesdinsdag 4 januari 2005 @ 13:24
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 13:14 schreef Robar het volgende:
    ehm, wat gebeurt er als je met 5 centrale middenvelders gaat spelen?
    Dus niet je vleugelspelers naar het midden, maar je aanvallers instellen als extra centrale middenvelder, een verdediger instellen als extra centrale middenvelder en je vleugels instellen als extra aanvallers????? Gaat dit goed, je speelt dan namelijk nog steeds 3-5-2, of is dan je training naar de klote?
    Dat werkt helaas niet . Je kan max met 3 centraal spelen.
    Robardinsdag 4 januari 2005 @ 13:25
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 13:21 schreef Zwoerd het volgende:

    [..]

    Volgens mij krijg je dan geen training, omdat een centrale middenvelder meer positiespel traint dan een vleugelspeler, maar ik weet het niet zeker.
    * Robar is een beetje verward

    Ik train juist positiespel, dus dat zou juist goed moeten zijn. De vraag is alleen of dit wel kan en dat ik niet opeens de melding krijg dat de training niet doorgegaan is.....! OF is er dan TE veel training????? Ik ben het kwijt, ik heb echt meer uitleg nodig denk ik
    Zwoerddinsdag 4 januari 2005 @ 13:29
    Een vleugelspeler traint 50% en een centrale middenvelder traint 100%
    volgens hattring mag je 3 middenvelders en 2 vleugelspelers trainen, waardoor je 400% traint,
    Als je met 5 centrale middenvelders traint, train je dus 500% en dat is te veel, dus gaat je training dan niet door
    The_Hivesdinsdag 4 januari 2005 @ 13:29
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 13:25 schreef Robar het volgende:

    [..]

    * Robar is een beetje verward

    Ik train juist positiespel, dus dat zou juist goed moeten zijn. De vraag is alleen of dit wel kan en dat ik niet opeens de melding krijg dat de training niet doorgegaan is.....! OF is er dan TE veel training????? Ik ben het kwijt, ik heb echt meer uitleg nodig denk ik
    Wat zwoerd zegt: een vleugel speler krijgt de helft training van een centrale middenvelder. Je mag niet 5 man centraal zetten. Het zal misschien wel kunnen (weet eigenlijk niet) maar dan ontvang je geen training.....
    Robardinsdag 4 januari 2005 @ 13:30
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 13:24 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    Dat werkt helaas niet . Je kan max met 3 centraal spelen.
    He das duidelijk!
    Robardinsdag 4 januari 2005 @ 13:33
    I get it !!!!!!
    The_Hivesdinsdag 4 januari 2005 @ 13:38
    ik blijk over 7 uur al te moeten spelen tegen een Israeliër: Shablul.

    Ben ik blij dat ik voor de verandering een keer een dag van te voren mijn team ging instellen voor woensdag
    Zwoerddinsdag 4 januari 2005 @ 13:38
    Ik kom er opeens achter dat mn opstelling voor de volgende fok!cup wedstrijd er zo uitziet
    ff snel veranderd
    Johan-Derksendinsdag 4 januari 2005 @ 13:53
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 13:38 schreef Zwoerd het volgende:
    Ik kom er opeens achter dat mn opstelling voor de volgende fok!cup wedstrijd er zo uitziet
    ff snel veranderd
    Uhhh? Ik nie snappe
    Zwoerddinsdag 4 januari 2005 @ 13:58
    Ik had mn opstelling, zoals Robar dat zei een paar post hierboven, en terwijl ik uitleg dat je zo niet mag spelen, blijk ikhet zelf zo te hebben staan
    Robardinsdag 4 januari 2005 @ 14:01
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 13:58 schreef Zwoerd het volgende:
    Ik had mn opstelling, zoals Robar dat zei een paar post hierboven, en terwijl ik uitleg dat je zo niet mag spelen, blijk ikhet zelf zo te hebben staan
    Ha amateur!!
    Verbal_Kintdinsdag 4 januari 2005 @ 14:02
    ik probeer een ideale mix te vinden tussen lange termijn en korte termijn trainees, in totaal minimaal 10 (ik train verdedigen). momenteel zijn ze allemaal lange termij, gedwongen, omdat korte termijn trainen op het einde van het seizoen niet meer veel oplevert. ik probeer de trainees wel maximaal op hun 20ste te verkopen, anders anders wordt het trainen niet meer effectief genoeg naar mijn idee.
    Robardinsdag 4 januari 2005 @ 14:09
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 14:02 schreef Verbal_Kint het volgende:
    ik probeer een ideale mix te vinden tussen lange termijn en korte termijn trainees, in totaal minimaal 10 (ik train verdedigen). momenteel zijn ze allemaal lange termij, gedwongen, omdat korte termijn trainen op het einde van het seizoen niet meer veel oplevert. ik probeer de trainees wel maximaal op hun 20ste te verkopen, anders anders wordt het trainen niet meer effectief genoeg naar mijn idee.
    Dat ben ik nu eigenlijk helemaal met je eens.
    Vandaar dat ik nu dus 4 17-jarigen voor de langere termijn heb aangeschaft.
    Binnenkort hoop ik nog twee voor de korte termijn aan te kunnen schaffen.
    Ligt eraan hoeveel geld ik heb over een week of twee!
    komraddinsdag 4 januari 2005 @ 14:10
    lijkt me een goed plan, geen we nog eens zoals JD trainee overzicht, onze trainees showen om adviesen enzo te krijgen?
    The_Hivesdinsdag 4 januari 2005 @ 14:21
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 14:10 schreef komrad het volgende:
    lijkt me een goed plan, geen we nog eens zoals JD trainee overzicht, onze trainees showen om adviesen enzo te krijgen?
    vind je al die rijtjes nodig? Er wordt toch al genoeg over gepraat? En als je vragen hebt kan iedereen die altijd stellen. Ik heb iig weinig zin om al die rijtjes te lezen enzo
    avw1982dinsdag 4 januari 2005 @ 14:25
    Die rijtjes zijn wel leuk alleen waar kan je die maken. Worden deze ook elke week automatisch aangepast of niet.
    komraddinsdag 4 januari 2005 @ 14:27
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 14:21 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    vind je al die rijtjes nodig? Er wordt toch al genoeg over gepraat? En als je vragen hebt kan iedereen die altijd stellen. Ik heb iig weinig zin om al die rijtjes te lezen enzo
    sommige van ons willen graag pimpen, al is daar in mijn geval geen enkele reden toe.
    sir_dalorddinsdag 4 januari 2005 @ 14:48
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 14:21 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    vind je al die rijtjes nodig? Er wordt toch al genoeg over gepraat? En als je vragen hebt kan iedereen die altijd stellen. Ik heb iig weinig zin om al die rijtjes te lezen enzo
    het lijkt me op zich wel leuk, alleen denk ik niet dat, in mijn geval de belangrijkste 2, lortnoc en koei hun scoringstraining tacktieken openbaar gaan maken. En voor de rest boeit het me echt geen zak wat voor trainies hives heeft. Om een voorbeeld te noemen.
    komraddinsdag 4 januari 2005 @ 14:51
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 14:25 schreef avw1982 het volgende:
    Die rijtjes zijn wel leuk alleen waar kan je die maken. Worden deze ook elke week automatisch aangepast of niet.
    In mijn geval zou dat handmatig zijn, ik weet niet of het ook geautomatiseerd kan
    Robardinsdag 4 januari 2005 @ 14:56
    Het is leuk om te weten, ik zou denk ik ook wel gaan kijken bij anderen.
    Maar goed, zo belangrijk is het niet voor mij!
    ASSpirinedinsdag 4 januari 2005 @ 15:26
    ik denk dat ik wacht tot mijn trainees uitstekend worden in hun vleugelspel en dan doorverkopen, ik hou er eventueel één over
    maar constant wisselene van trainees, één verkoen en een nieuwe halen

    dat zal mijn bron van inkomen zijn, want ik krijg niet genoeg publiek om daar van te leven
    mijn daytrade die ik kocht voor 3000 euro (paar pagina's ervoor) heb ik verkocht voor 16.000
    The_Hivesdinsdag 4 januari 2005 @ 15:37
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 14:56 schreef Robar het volgende:
    Het is leuk om te weten, ik zou denk ik ook wel gaan kijken bij anderen.
    Maar goed, zo belangrijk is het niet voor mij!
    dan krijg je van 20 man opsommingen van 10 trainees (als iedereen het al wil laten zien). Wat sirda zegt: andere trainees dan playmaking maakt me niet zo heel veel uit. En wat ik van playmaking nodig heb zoek ik op, of vraag ik wat andere pm trainers hebben.

    Je kan toch niet boven je niveau kopen, dus maakt het weinig uit om te zien dat ik een goed vleugel heb van 18 en qyn een uitstekend vleugel van 18.

    Daarnaast zegt komrad: zodat er adviezen aan elkaar gegeven kan worden, maar ik denk dat dat nou juist niet gebeurt (op die keer bij jou dan na ) omdat er dan zoveel rijtjes staan. Kan je het mij inziens beter op irc met mensen over hebben omdat je er daar meer van opsteekt omdat het wat makkelijker praat:) .

    Maar goed, als jullie het nut er wel van inzien, niemand houdt jullie tegen . Het enige wat volgens mij in de OP staat, is dat je geen spelers mag spammen die je te koop heb staan

    btw, moet nog iemand die middenvelder? Anders gaat ie dus naar de golfbanen
    ASSpirinedinsdag 4 januari 2005 @ 15:46
    zet stats eens erop
    als ik em moet hebben zal je hem wel even moeten bijhouden ivm geldgebrek
    avw1982dinsdag 4 januari 2005 @ 15:49
    Wat is er met de spelersmarkt aan de hand mensen. Ik krijg mn middenvelder aan de straatstenen niet verkocht. De prijs gaat ik niet omlaag gooien dan houd ik hem maar wat langer. Blijf hem maar gewoon op de TL gooien en maar hopen dat iemand hem wilt.
    The_Hivesdinsdag 4 januari 2005 @ 15:51
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 15:46 schreef ASSpirine het volgende:
    zet stats eens erop
    als ik em moet hebben zal je hem wel even moeten bijhouden ivm geldgebrek
    Het is een waailap hoor en hij is al 30 jaar. Maarja als iemand hem toch een keer gebruiken kan . Hij is gratis af te halen
    quote:
    Jochum van Nunspeet (29306029) [Voeg deze speler toe aan jouw bookmarks.]
    30 jaar, zwak in vorm, gezond
    Een sympathiek persoon die kalm en rechtvaardig is.
    Hij heeft slecht ervaring en is een redelijk leider.

    Nationaliteit: Nederland
    Total Skill Index (TSI): 450
    Loon: 520 ¤/week
    Eigenaar: Dapp're Strijders
    Waarschuwingen: 0


    Conditie: goed Keepen: rampzalig
    Positiespel: redelijk Passen: zwak
    Vleugelspel: matig Verdedigen: zwak
    Scoren: zwak Spelhervatting: rampzalig
    The_Hivesdinsdag 4 januari 2005 @ 15:52
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 15:49 schreef avw1982 het volgende:
    Wat is er met de spelersmarkt aan de hand mensen. Ik krijg mn middenvelder aan de straatstenen niet verkocht. De prijs gaat ik niet omlaag gooien dan houd ik hem maar wat langer. Blijf hem maar gewoon op de TL gooien en maar hopen dat iemand hem wilt.
    Wat voor speler is dat? Want trainees kan je nu idd echt niet kwijt.
    ASSpirinedinsdag 4 januari 2005 @ 15:56
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 15:51 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    Het is een waailap hoor en hij is al 30 jaar. Maarja als iemand hem toch een keer gebruiken kan . Hij is gratis af te halen
    [..]
    ik heb dan maar slechts 3 middenvelders, maar deze laat ik toch voorbijgaan

    heb al eens een fout gemaakt door 100.000 op een 32 jarige te bieden
    hij is op zich wel goed... ach, toen was ik nog een rookie (nu nog altijd )
    avw1982dinsdag 4 januari 2005 @ 15:58
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 15:52 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    Wat voor speler is dat? Want trainees kan je nu idd echt niet kwijt.
    Formidabele middenvelder van 25.
    komraddinsdag 4 januari 2005 @ 16:04
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 15:56 schreef ASSpirine het volgende:

    [..]

    ik heb dan maar slechts 3 middenvelders, maar deze laat ik toch voorbijgaan

    heb al eens een fout gemaakt door 100.000 op een 32 jarige te bieden
    hij is op zich wel goed... ach, toen was ik nog een rookie (nu nog altijd )
    Ja maar deze kan je voor 1k hebben, zegt hives net
    ASSpirinedinsdag 4 januari 2005 @ 16:12
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 16:04 schreef komrad het volgende:

    [..]

    Ja maar deze kan je voor 1k hebben, zegt hives net
    i wish i had 1 k
    welke waarde haalt hij voor middenvelder volgens HAM?
    als je even wilt wachten dan ga ik em dan alsnog kopen (mits hoog genoege waarde)
    want heb net mijn opstelling gemaakt, en het ziet er idd bedroevend uit voor mijn middenveld
    komraddinsdag 4 januari 2005 @ 16:16
    Moet je met hives regelen he, maaar als ik het goed gelezen heb is het of aan iemand verkopen voor de symbolische 1k of ontslaan
    R_Bdinsdag 4 januari 2005 @ 16:23
    Hoe zit het met fairplay bij fok?

    Ik heb dit seizoen voor de competitie pas 9 gele kaarten.
    Robardinsdag 4 januari 2005 @ 16:25
    En deze kluns hier had zich vergist in de deadline van een speler op de tl.
    Dacht dat ie om 16:16 was, bleek hij op 16:06 te staan.
    Daaaaaaaaaaaaaaaag solid PM

    Moet ik weer verder kijken en deze was al zo gunstig geprijsd!!!!
    ASSpirinedinsdag 4 januari 2005 @ 16:28
    dubbel
    ASSpirinedinsdag 4 januari 2005 @ 16:28
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 16:23 schreef R_B het volgende:
    Hoe zit het met fairplay bij fok?

    Ik heb dit seizoen voor de competitie pas 9 gele kaarten.
    7 gele, 2 rode(rechtstreeks) in 7 wedstrijden
    komraddinsdag 4 januari 2005 @ 16:32
    Ik heb 10 gele kaarten en 0 rode, maar wel al 2 schorsingen
    Robardinsdag 4 januari 2005 @ 16:33
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 16:28 schreef ASSpirine het volgende:

    [..]

    7 gele, 2 rode(rechtstreeks) in 7 wedstrijden
    Alleen in de competitie?
    Heb er dan pas 4 (12 wedstr. waarvan 2 WO)

    edit: alleen gele kaarten wel te verstaan!
    The_Hivesdinsdag 4 januari 2005 @ 16:34
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 16:23 schreef R_B het volgende:
    Hoe zit het met fairplay bij fok?

    Ik heb dit seizoen voor de competitie pas 9 gele kaarten.
    7 geel


    En idd die speler is voor 1k ofzo, tenzij er een bidwar komt

    Maar als je denkt dat het wat voor je is, wil ik hem nog wel ff houden hoor. Kost me wel 0,5k per week
    ASSpirinedinsdag 4 januari 2005 @ 16:42
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 16:34 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    7 geel


    En idd die speler is voor 1k ofzo, tenzij er een bidwar komt

    Maar als je denkt dat het wat voor je is, wil ik hem nog wel ff houden hoor. Kost me wel 0,5k per week
    hou em dan nog even bij je als het kan
    thanks

    en Robar, ja, alleen maar in de competitie
    Die van de competitie : 7 gele en 2 rode
    Die van de vriendschappelijke: 8 gele kaarten

    omg, wat heb ik toch een rotzakjes in mijn team
    Goldboydinsdag 4 januari 2005 @ 16:43
    Muhuhuh. Verloren met 3-0, kan niet meer promoveren, had mots gespeeld, motivatie/supporters zwaar gedaald (wolken>>geirriteerd tevreden>>kwaad) en ham's trail is verlopen.

    Robardinsdag 4 januari 2005 @ 16:47
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 16:42 schreef ASSpirine het volgende:

    [..]

    hou em dan nog even bij je als het kan
    thanks

    en Robar, ja, alleen maar in de competitie
    Die van de competitie : 7 gele en 2 rode
    Die van de vriendschappelijke: 8 gele kaarten

    omg, wat heb ik toch een rotzakjes in mijn team
    Hehe,

    ik heb me toch een paar softies in het team zitten!
    Ik heb dus maar 4 gele kaarten verdeeld over 2 spelers !

    Bloed willen we zien !!!!
    Ik zal ze eens opvoeden.......

    Maar hierbij leid ik dus het Fok! Fairplay klassement ???
    The_Hivesdinsdag 4 januari 2005 @ 16:59
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 16:42 schreef ASSpirine het volgende:

    [..]

    hou em dan nog even bij je als het kan
    thanks

    en Robar, ja, alleen maar in de competitie
    Die van de competitie : 7 gele en 2 rode
    Die van de vriendschappelijke: 8 gele kaarten

    omg, wat heb ik toch een rotzakjes in mijn team
    elke 2 weken wachten kost wel 1k extra (salaris )
    komraddinsdag 4 januari 2005 @ 17:43
    ik snap het niet hoor, 1k kan je toch wel missen. Als ik hives was zou ik hem gewoon listen, komt echt wel iemand op af die 1k wil bieden, je gaat hem toch geen weken houden om hem voor 1k te kunnen verkopen
    The_Hivesdinsdag 4 januari 2005 @ 18:41
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 17:43 schreef komrad het volgende:
    ik snap het niet hoor, 1k kan je toch wel missen. Als ik hives was zou ik hem gewoon listen, komt echt wel iemand op af die 1k wil bieden, je gaat hem toch geen weken houden om hem voor 1k te kunnen verkopen
    ik heb alles over voor mn mede fokhattrickers
    avw1982dinsdag 4 januari 2005 @ 19:07
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 18:41 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    ik heb alles over voor mn mede fokhattrickers
    Mooi zo, ik heb nog een middenvelder te koop voor 7 ton die niemand nog wil.
    The_Hivesdinsdag 4 januari 2005 @ 19:20
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 19:07 schreef avw1982 het volgende:

    [..]

    Mooi zo, ik heb nog een middenvelder te koop voor 7 ton die niemand nog wil.


    **telt geld


    nope sorry, kan ik net ( ) niet aan voldoen
    komraddinsdag 4 januari 2005 @ 19:22
    HE hives, doe je daar lang over, dat geld tellen (briljant trouwens )
    avw1982dinsdag 4 januari 2005 @ 19:33
    Verdorie.
    Joralfdinsdag 4 januari 2005 @ 20:07
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 13:38 schreef The_Hives het volgende:
    ik blijk over 7 uur al te moeten spelen tegen een Israeliër: Shablul.

    Ben ik blij dat ik voor de verandering een keer een dag van te voren mijn team ging instellen voor woensdag
    Tsja.... dat ben ik dus vergeten ALWEER!!!! 2e keer in 3 weken geen training
    ASSpirinedinsdag 4 januari 2005 @ 20:10
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 18:41 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    ik heb alles over voor mn mede fokhattrickers

    I'm so touched
    komraddinsdag 4 januari 2005 @ 20:42
    quote:
    Op dinsdag 4 januari 2005 20:07 schreef Joralf het volgende:

    [..]

    Tsja.... dat ben ik dus vergeten ALWEER!!!! 2e keer in 3 weken geen training
    en waarmee verdien je ook al weer het meeste geld?
    Joralfdinsdag 4 januari 2005 @ 21:13
    euhm? trainees
    komraddinsdag 4 januari 2005 @ 21:23
    het schijnt zo te zijn, heb ik van horen zeggen
    Joralfdinsdag 4 januari 2005 @ 22:09
    En nog 3-2 verloren ook, met 91% balbezit en een rode kaart
    avw1982dinsdag 4 januari 2005 @ 22:27
    Rood maakt niks uit hoor met een friendly.
    komraddinsdag 4 januari 2005 @ 22:47
    WInnen of verliezen eigenlijk ook niet, las je maar geen blessures hebt.
    * komrad klopt vast af voor morgen
    ASSpirinewoensdag 5 januari 2005 @ 00:57
    wat kan je doen als je per ongeluk een speler op de TL zet
    is mij niet gebeurt, bij iemand anders die ik ken
    The_Hiveswoensdag 5 januari 2005 @ 01:00
    zelf terug kopen. Dan betaal je alleen makelaarskosten en moedergeld.
    Robarwoensdag 5 januari 2005 @ 10:21
    Vooruitzichten vandaag.....
    Fok!cup duel tegen meemakuhs!
    Auw dat gaat pijn doen!
    En dan zijn er nog Fok!kers die denken dat ik ga winnen!
    Wat een vertrouwen, hartverwarmend.
    Als ik win trakteer ik op een rondje! (uiteraard wel alleen diegenen die denken dat ik ga winnen )
    Maar dat kan ik makkelijk zeggen !!!!!!!!! (gebeurt toch niet)
    Verbal_Kintwoensdag 5 januari 2005 @ 10:22
    nog over die trainees, ik denk ook niet dat het handig is als iedereen zijn trainees gaat posten....
    als je wat over iemands trainees wilt weten kun je het idd beter aan desbetreffend persoon vragen...vragen over def. trainees zijn bij mij iig altijd welkom

    waar zien jullie trouwens ergens het aantal kaarten per seizoen??
    komradwoensdag 5 januari 2005 @ 10:24
    @ VK, optellen

    Ach was ook maar een ideetje nav die pagina van JD. Maar de meerderheid ziet het niet zitten
    Verbal_Kintwoensdag 5 januari 2005 @ 10:26
    quote:
    Op woensdag 5 januari 2005 10:24 schreef komrad het volgende:
    @ VK, optellen

    daar ben ik te lui voor
    komradwoensdag 5 januari 2005 @ 10:29
    dan aan iemand anders vragen of er een makkelijkere methode is
    Gabberheadwoensdag 5 januari 2005 @ 11:06
    Zeg, komt er nog iemand bij me op de tribune zitten? Ik ben tegen een Roemeen aan het spelen en na 45 minuten staat het 2-2 met een rode kaart voor hem en een blessure voor mij...

    http://www14.hattrick.org(...)asp?MatchID=31166620
    Robarwoensdag 5 januari 2005 @ 11:20
    hehe 3-2 !
    komradwoensdag 5 januari 2005 @ 11:57
    iedereen check vanmiddag om 4 uur mijn wedstrijd KILKAM - vintage fc
    Gabberheadwoensdag 5 januari 2005 @ 12:14
    hehe 3-4 !
    Robarwoensdag 5 januari 2005 @ 12:21
    quote:
    Op woensdag 5 januari 2005 12:14 schreef Gabberhead het volgende:
    hehe 3-4 !
    Jeetje er gebeurde wel veel in de laatste 10 minuten!
    ASSpirinewoensdag 5 januari 2005 @ 13:47
    5-0 verloren, ach, dat komt ervan als he tegen een V'er speelt
    je trainees stijgen toch sneller door een internationale wedstrijd of niet?
    komradwoensdag 5 januari 2005 @ 13:48
    in ervaring wel in skill niet
    ASSpirinewoensdag 5 januari 2005 @ 13:54
    quote:
    Op woensdag 5 januari 2005 13:48 schreef komrad het volgende:
    in ervaring wel in skill niet
    kan natuurlijk geen kwaad
    later meer geld voor vragen
    dit is voor dezelfde groep trainees al hun 2de internationale wedstrijd, en ze gaan er nog meer meemaken

    uiteindelijk weer verlies gedraaid, had gehoopt dat deze oefen wat meer geld zou opleveren, tenminste, genoeg om de 6000 euro vervoerskosten te kunnen betalen...
    dan komen er maar 1000 toeschouwers zien
    avw1982woensdag 5 januari 2005 @ 14:03
    Even de ervaringspunten op een rijtje.

    vriendschappelijk: 0.1 points
    internationaal vriendschappelijk: 0.2 points ( ook als je thuis speelt )
    competitie: 1 point
    beker: 2 points
    nationaal team: 3 points
    komradwoensdag 5 januari 2005 @ 14:10
    @Assperine, als je uit speelt moet je tegen een team uit een hogere div spelen. SPeel je thuis zit je altijd wel goed qua inkomsten
    -Petor-woensdag 5 januari 2005 @ 14:25
    FC Giraffie wordt vanavond in de pan gehakt hehe
    Minisuissewoensdag 5 januari 2005 @ 14:29
    AmigoUtd (212552) ==> aantal mooie spelers in de uitverkoop voor vanavond 6 uur
    The_Hiveswoensdag 5 januari 2005 @ 14:33
    quote:
    Op woensdag 5 januari 2005 14:29 schreef Minisuisse het volgende:
    AmigoUtd (212552) ==> aantal mooie spelers in de uitverkoop voor vanavond 6 uur
    thnx voor de spam.


    een paar spelers , das vrijwel je selectie............
    komradwoensdag 5 januari 2005 @ 14:35
    oo khallo minisuisse, fijn voor je maar heb je ook niet iets meer te melden behalve dat?
    Johan-Derksenwoensdag 5 januari 2005 @ 15:37
    quote:
    Op woensdag 5 januari 2005 14:29 schreef Minisuisse het volgende:
    AmigoUtd (212552) ==> aantal mooie spelers in de uitverkoop voor vanavond 6 uur
    Op 3 spelers na staat heel je team te koop!
    Wat doe je?
    JJHelderwoensdag 5 januari 2005 @ 17:04
    quote:
    Op woensdag 5 januari 2005 15:37 schreef Johan-Derksen het volgende:

    [..]

    Op 3 spelers na staat heel je team te koop!
    Wat doe je?
    hij heeft er ook maar 16, mss wil ie een nieuwe start maken:)

    @JD. gaat je blessuregolf vandaag weer groeien of hopen we met ze allen dat de match engine je dit x spaart
    Johan-Derksenwoensdag 5 januari 2005 @ 17:10
    Ik wil het er nog niet over hebben
    Grumpeywoensdag 5 januari 2005 @ 17:44
    quote:
    Op woensdag 5 januari 2005 14:03 schreef avw1982 het volgende:
    Even de ervaringspunten op een rijtje.

    vriendschappelijk: 0.1 points
    internationaal vriendschappelijk: 0.2 points ( ook als je thuis speelt )
    competitie: 1 point
    beker: 2 points
    nationaal team: 3 points
    nationale teams ook gewoon 1 punt, lees regels maar

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Any player that plays in a national team game, will affect their club team as follows:

    1. Matches for the national team will not give the player training. The position they play in the national team is simply ignored as far as training effects are concerned. They have to play for their club, in order to get training.

    2. Immediately after a match for the national team, the owning club will get a salary reduction of 33-40% of the player's salary depending on whether or not he is playing in his home country, or for a foreign team.

    3. If a player gets injured and has to leave the field in a match for his national team, instead of the regular salary reduction, the club will get a compensation amounting to 100% of his base salary times the estimated number of weeks the injury is expected to last.

    4. The player will get experience from playing for their national team, in the same way as they do for club games.




    Nogmaals, nationale team spelers worden zwaar overdreven en overschat.

    [ Bericht 59% gewijzigd door Grumpey op 05-01-2005 17:53:47 ]
    komradwoensdag 5 januari 2005 @ 18:01
    ik heb met 4-0 verloren maar gelukkig geen blessures
    avw1982woensdag 5 januari 2005 @ 18:13
    quote:
    Op woensdag 5 januari 2005 17:44 schreef Grumpey het volgende:

    [..]

    nationale teams ook gewoon 1 punt, lees regels maar

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Any player that plays in a national team game, will affect their club team as follows:

    1. Matches for the national team will not give the player training. The position they play in the national team is simply ignored as far as training effects are concerned. They have to play for their club, in order to get training.

    2. Immediately after a match for the national team, the owning club will get a salary reduction of 33-40% of the player's salary depending on whether or not he is playing in his home country, or for a foreign team.

    3. If a player gets injured and has to leave the field in a match for his national team, instead of the regular salary reduction, the club will get a compensation amounting to 100% of his base salary times the estimated number of weeks the injury is expected to last.

    4. The player will get experience from playing for their national team, in the same way as they do for club games.




    Nogmaals, nationale team spelers worden zwaar overdreven en overschat.
    Ow wist ik niet. Ik heb het bij HattriX-files gelezen.
    komradwoensdag 5 januari 2005 @ 18:15
    VOlgens mij krijg je bij het nationale elftal ook meer ervaring, de wijze van toebedeling van ervaringspunten s echter identiek. Hoe kan het anders dat U20 spelers van 20 jaar soms al redelijk of goed ervaring hebben
    SuperWeberwoensdag 5 januari 2005 @ 18:51
    Whoei, qyn weereens verslagen in de cup (3-1) het wordt eentonig qyn

    Maar ik ben door in de cup
    avw1982woensdag 5 januari 2005 @ 18:54
    Joepie er is al geboden op mn middenvelder. De deadline is pas over een uur maar gelukkig staat er al een bod. Eindelijk geen geldnood meer.
    The_Hiveswoensdag 5 januari 2005 @ 19:35
    quote:
    Op woensdag 5 januari 2005 18:54 schreef avw1982 het volgende:
    Joepie er is al geboden op mn middenvelder. De deadline is pas over een uur maar gelukkig staat er al een bod. Eindelijk geen geldnood meer.
    Heb ik voor niets 7 ton gespaard
    avw1982donderdag 6 januari 2005 @ 00:29
    Hij is voor 714.000 weggegaan dus je had nog te kort.
    komraddonderdag 6 januari 2005 @ 00:30
    feli met die 7 ton avw, wat ga je er mee doen?
    ExCibulardonderdag 6 januari 2005 @ 01:53
    Ik heb al een tijdje niks van me laten horen, dus hier maar eens een update. De knights zijn nog steeds hard op weg om te degraderen. Theoretisch gezien heb ik nog een kans maar ik reken nergens op. Desondanks ben ik redelijk tevreden over de verloop van het .seizoen.

    Over enkele weken hoop ik mijn eerste uitstekende spitsen te hebben. Ik verkoop er 2 en gebruik de opbrengsten om mijn financien aan te zuiveren en om een verderdediger aan te trekken. Als ik mijn spitsen voor een mooie prijs kan verkopen en dus een goede verdediger kan aantrekken dan is mijn seizoen geslaagd. Volgend seizoen ga ik dan vol optimisse voor promotie.
    avw1982donderdag 6 januari 2005 @ 08:43
    quote:
    Op donderdag 6 januari 2005 00:30 schreef komrad het volgende:
    feli met die 7 ton avw, wat ga je er mee doen?
    Ik heb 650.000 aan de verkoop overgehouden en staat staat nu 450.000 in de plus. Ik ga hiermee denk ik mn aanval versterken, dit is nog altijd het zwakste punt van mn team.
    Grumpeydonderdag 6 januari 2005 @ 10:07
    quote:
    Op donderdag 6 januari 2005 01:53 schreef ExCibular het volgende:
    Ik heb al een tijdje niks van me laten horen, dus hier maar eens een update. De knights zijn nog steeds hard op weg om te degraderen. Theoretisch gezien heb ik nog een kans maar ik reken nergens op. Desondanks ben ik redelijk tevreden over de verloop van het .seizoen.
    Tjakka! Optimist, zo zouden meer mensen moeten zijn
    avw1982donderdag 6 januari 2005 @ 10:35
    Gekocht voor 296.000 eurie.

    Ilarion Dumitrascu (45577434)
    24 jaar, matig in vorm, gezond
    Een aangenaam persoon die evenwichtig en eerlijk is.
    Hij heeft slecht ervaring en is een zwak leider.

    Specialiteit: Krachtig

    Nationaliteit: România
    Total Skill Index (TSI): 2 680
    Loon: 1 032 ¤/week inclusief een 20% bonus
    Eigenaar: BovenHardinxveld
    Waarschuwingen: 0

    Conditie: matig Keepen: rampzalig
    Positiespel: zwak Passen: goed
    Vleugelspel: matig Verdedigen: rampzalig
    Scoren: goed Spelhervatting: rampzalig
    komraddonderdag 6 januari 2005 @ 10:42
    dat is wel een fijna aanvaller,zeker met dat goede passen
    ExCibulardonderdag 6 januari 2005 @ 12:24
    quote:
    Op donderdag 6 januari 2005 10:07 schreef Grumpey het volgende:

    [..]

    Tjakka! Optimist, zo zouden meer mensen moeten zijn
    Zoals ik in mijn tussentijdse verwachtingen als zei: Ik verwacht dit seizoen te degraderen. Toen ik vorig jaar begon met hattrick begon starte ik in divisie 8 maar voordat ik mijn team kreeg hadden ze een goed seizoen. Daarom wist ik zeker dat ik niet zou degraderen. Voor de rest een redelijk seizoen gehad en een aantal punten gepakt.

    Dit seizoen startte ik in een divisie toen gewoon veel te zwaar was voor mijn team, maar ik zag duidelijk een stijgende lijn en ik zag zowaar halverwege het seizoen weer kansen. Helaas gooide blessures van mijn verdedigende linie roet in het eten. Mijn complete achterlinie was geblesseerd! (alledrie 3 weken of langer) En nog steeds zijn ze niet volledig terug. Met nog 2 wedstrijden te gaan heb ik alleen nog maar een theoretische kans om niet te degraderen dus ik bereid me voor op degradatie.

    Heeft er iemand nog tips voor een degraderend team?
    The_Hivesdonderdag 6 januari 2005 @ 12:38
    quote:
    Op donderdag 6 januari 2005 12:24 schreef ExCibular het volgende:


    Heeft er iemand nog tips voor een degraderend team?
    daar weet SuperBeker alles van
    Lortnocdonderdag 6 januari 2005 @ 13:10
    quote:
    Op donderdag 6 januari 2005 12:24 schreef ExCibular het volgende:

    [..]

    Heeft er iemand nog tips voor een degraderend team?
    Ga niet krampachtig proberen niet te degraderen door bijv. andere tactieken te gaan gebruiken en daardoor training mis te lopen of je trainees niet meer op te stellen maar meer ervaren mensen. Gewoon door blijven trainen en geduld hebben, je komt er vanzelf weer bovenop.
    Robardonderdag 6 januari 2005 @ 14:21
    Gekocht.........

    Visgirdas Baronaitis (50120646)
    18 jaar, redelijk in vorm, gezond
    Een aangenaam persoon die temperamentvol en eerlijk is.
    Hij heeft rampzalig ervaring en is een slecht leider.

    Nationaliteit: Lietuva
    Total Skill Index (TSI): 1 450
    Loon: 834 ¤/week inclusief een 20% bonus
    Eigenaar: Robarka
    Waarschuwingen: 0

    Conditie: zwak Keepen: rampzalig
    Positiespel: redelijk Passen: goed
    Vleugelspel: matig Verdedigen: slecht
    Scoren: slecht Spelhervatting: slecht

    Moet toch wel wat worden .........

    sta nu alleen wel 55k in de min.........

    Ach er staan weer twee spelers van me te koop, moet te compenseren zijn!
    avw1982donderdag 6 januari 2005 @ 14:25
    En voor hoeveel eurie?
    Robardonderdag 6 januari 2005 @ 14:29
    quote:
    Op donderdag 6 januari 2005 14:25 schreef avw1982 het volgende:
    En voor hoeveel eurie?
    Wil je het echt weten?

    Hoe veel denk je?
    Lortnocdonderdag 6 januari 2005 @ 14:31
    Heb de laatste tijd ook een paar leuke gekocht:

    Mikael Christiansson (50652323) [Add this player to your bookmarks]
    17 years, passable form, healthy
    Speciality: Head
    Total Skill Index (TSI): 1 210
    Stamina: weak Goaltending: disastrous
    Playmaking: poor Passing: passable
    Winger: weak Defending: poor
    Scoring: solid Set Pieces: weak
    Voor 't luttele bedrag van 750.000

    En vandaag 't superkoopje van de week:
    Emmanuel Vende (50703721) [Add this player to your bookmarks]
    17 years, passable form, healthy
    Total Skill Index (TSI): 1 100
    Stamina: poor Goaltending: disastrous
    Playmaking: inadequate Passing: passable
    Winger: poor Defending: weak
    Scoring: passable Set Pieces: passable
    Voor maar 113.000 dankzij een stuiterende ht server Gaat stijgen als 't goed is.

    ff een reminder trouwens

    Vergeten jullie niet

    http://transfertime.madkow.nl/add_transfer.php
    en
    http://transfertime.madkow.nl/grafiek_week.php

    in te vullen? In het begin ging t snel maar nu doet niemand t meer, erg zonde. Bookmarks anders je eigen spelers die aflopen en zet dan de tijd erbij in de notitie, weet je later hoe laat ze weggegaan zijn zodat je ze kunt invoeren. Bookmark deze url's gewoon. Binnenkort ook te vinden op www.fokhattrick.nl en in de OP.
    Robardonderdag 6 januari 2005 @ 14:36
    quote:
    Op donderdag 6 januari 2005 14:25 schreef avw1982 het volgende:
    En voor hoeveel eurie?
    OK, ik zal het verklappen..........

    168K valt mee toch ?
    One_conundrumdonderdag 6 januari 2005 @ 14:45
    quote:
    Op donderdag 6 januari 2005 14:31 schreef Lortnoc het volgende:
    Heb de laatste tijd ook een paar leuke gekocht:

    Mikael Christiansson (50652323) [Add this player to your bookmarks]
    17 years, passable form, healthy
    Speciality: Head
    Total Skill Index (TSI): 1 210
    Stamina: weak Goaltending: disastrous
    Playmaking: poor Passing: passable
    Winger: weak Defending: poor
    Scoring: solid Set Pieces: weak
    Voor 't luttele bedrag van 750.000

    En vandaag 't superkoopje van de week:
    Emmanuel Vende (50703721) [Add this player to your bookmarks]
    17 years, passable form, healthy
    Total Skill Index (TSI): 1 100
    Stamina: poor Goaltending: disastrous
    Playmaking: inadequate Passing: passable
    Winger: poor Defending: weak
    Scoring: passable Set Pieces: passable
    Voor maar 113.000 dankzij een stuiterende ht server Gaat stijgen als 't goed is.

    ff een reminder trouwens

    Vergeten jullie niet

    http://transfertime.madkow.nl/add_transfer.php
    en
    http://transfertime.madkow.nl/grafiek_week.php

    in te vullen? In het begin ging t snel maar nu doet niemand t meer, erg zonde. Bookmarks anders je eigen spelers die aflopen en zet dan de tijd erbij in de notitie, weet je later hoe laat ze weggegaan zijn zodat je ze kunt invoeren. Bookmark deze url's gewoon. Binnenkort ook te vinden op www.fokhattrick.nl en in de OP.
    dat zijn geen koopjes, de markt voor Spitsen ligt op zijn kont! ik kon mijn 17-jarige uitstekend scoren niet eens kwijt voor 500k en mijn uistekend 18 staat der nu voor 400 op maar dat wordt ook niets...
    je moet maares de transfervergelijking doen tis gewoon kut
    Lortnocdonderdag 6 januari 2005 @ 15:00
    Jawel hoor, dat zijn wel koopjes. Maar wat de markt betreft heb je wel gelijk, die eerste is dan ook een lange termijn trainee, op die tweede gaat zeker flink wat winst gemaakt worden, dit seizoen of begin volgend seizoen.

    Je prijzen zijn trouwens wel belachelijk hoog voor deze periode, zelfs voor 400k verkoop je nauwelijks een 17 jarige excellent.
    engessadonderdag 6 januari 2005 @ 15:32
    * engessa trots is. Mijn eerste, eindelijk, lange termijn trainee die ik de wijde wereld in stuur:
    quote:
    Magnus Månsson (25823118)
    20 jaar, goed in vorm, gezond
    Een gemeen persoon die temperamentvol en oneerlijk is.
    Hij heeft waardeloos ervaring en is een zwak leider.

    Specialiteit: Onvoorspelbaar

    Nationaliteit: Sverige
    Total Skill Index (TSI): 2 900
    Loon: 1 008 ¤/week inclusief een 20% bonus
    Eigenaar: Engessa's 11
    Waarschuwingen: 0

    Conditie: goed Keepen: rampzalig
    Positiespel: waardeloos Passen: waardeloos
    Vleugelspel: redelijk Verdedigen: formidabel
    Scoren: waardeloos Spelhervatting: matig
    Op de lijst voor 1.000.000 harde euro's, maar dan heb je een vleugelverdediger die gegarandeerd 4* haald. Wees wel lief voor hem, hij is nog maar 20.
    Joralfdonderdag 6 januari 2005 @ 16:05
    WTF!!!! Kijk nou..... ik win 8 wedstrijden op rij... verlies er van het weekend 1, krijg je dit:

    03-01-2005 De club zag helaas 10 supporter(s) opzeggen als lid van de fanclub.

    Vervolgens, 3 dagen later (vandaag dus):

    06-01-2005 De club zag helaas 10 supporter(s) opzeggen als lid van de fanclub.

    Waar slaat dit op? Dit is echt de grootste onzin die je maar kanb bedenken zeg.... ik vind dat ze hier echt wat aan moeten doen....
    Joralfdonderdag 6 januari 2005 @ 16:08
    Bovendien heb ik er al die tijd maar 1 per week bij gekregen... tis echt te triest voor woorden... ik sta nu opeens op nog mar 438 leden terwijl ik op een respectabele 2e plaats sta en bijna zeker ben van promotie..... ik ben overigens net mn stadion aan het uitbreiden.... heeft die leden daling straks nog gevolgen voor het aantal toeschouwers tijdens de wedstrijden?
    Johan-Derksendonderdag 6 januari 2005 @ 16:10
    Ja, dat gaat idd wel vrij raar.
    Het is wel zo dat je in de week 2x hetzelfde aantal er bij of er af krijgt.
    Dus als je maandags al 10 mensen zag vertrekken, weet je dat donderdag er weer 10 vertrekken
    Joralfdonderdag 6 januari 2005 @ 16:18
    13-12-2004 Je fanclub heeft er 1 nieuwe supporter(s) bijgekregen; dat leverde 30 ¤ op voor de clubkas.
    09-12-2004 Je fanclub heeft er 1 nieuwe supporter(s) bijgekregen; dat leverde 30 ¤ op voor de clubkas.

    Tsja... dat geldt ook voor erbij dus... maar ja... wat heb ik aan de laatste keer op 13 dec 1tje erbij??
    avw1982donderdag 6 januari 2005 @ 16:26
    Komt misschien omdat je aan het maximum aantal supporters zat. Elke divisie heeft een soort van maximum aantal waar je niet te ver overheen mag gaan ljikt het.
    komraddonderdag 6 januari 2005 @ 16:28
    Joralf ik had hetzelfde in mindere mate. Ik krijg er al tijden 3 per update bij, speel ik 1x 2-2 gelijk en meteen komen er geen meer bij, maar gelukkig ook geen die weglopen. Heb je mss met 5-0 of zo verloren want dat hakt er wel in, als je scoort schijnt het nog mee te vallen
    Joralfdonderdag 6 januari 2005 @ 16:29
    2-5 verloren.... maar die 8 wedstrijden daarvoor allemaal dik gewonnen... dus dan moet dat er ook flink inhakken vind ik!!!! *Stomme engine...*
    komraddonderdag 6 januari 2005 @ 16:33
    Ik vind het ook een beetje ver gaan, vooral omdat ik er 484 heb en je dus niet richting max kan zitten.

    Ik heb trouwens een waailap def voor 26k verkocht, dat scheelt weer iets in de schuldenlast
    engessadonderdag 6 januari 2005 @ 18:45
    Woordvoerders zijn ook heel belangrijk. Die zorgen ervoor dat er eerder mensen bij komen en minder snel mensen weglopen. En natuurlijk een hoge sponsering.
    Joralfdonderdag 6 januari 2005 @ 18:58
    Ja maar die kosten geld.............. Eentje huren dan maar?
    Verbal_Kintdonderdag 6 januari 2005 @ 20:35
    meerdere woordvoerders lijkt me, joralf
    gisteren een wingertje gekocht, outstanding , weliswaar zonder bijstats maar toch
    ASSpirinedonderdag 6 januari 2005 @ 21:06
    quote:
    Op donderdag 6 januari 2005 20:35 schreef Verbal_Kint het volgende:
    meerdere woordvoerders lijkt me, joralf
    gisteren een wingertje gekocht, outstanding , weliswaar zonder bijstats maar toch
    voor hoeveel?
    hoe oud?
    en outstanding is gewoon uitstekend hé?
    komraddonderdag 6 januari 2005 @ 21:07
    outstanding is uitmuntend asspirine
    Gh0stbust3rdonderdag 6 januari 2005 @ 21:36
    Het team is 9 duels ongeslagen en heeft 9 overwinningen op rij.

    Het is maar dat jullie het ff weten

    Mijn teamnaam is Colmschate B3
    Johan-Derksendonderdag 6 januari 2005 @ 21:57
    Aangenaam
    Psychonikeodonderdag 6 januari 2005 @ 22:03
    quote:
    Op donderdag 6 januari 2005 21:36 schreef Gh0stbust3r het volgende:
    Het team is 9 duels ongeslagen en heeft 9 overwinningen op rij.

    Het is maar dat jullie het ff weten

    Mijn teamnaam is Colmschate B3
    toe maar

    welkom hier
    qyndonderdag 6 januari 2005 @ 23:33
    tvp

    Welkom aan alle nieuwe teams

    Heb zin in trainingsupdate morgen .. Dat kan nog enigzins het verlies tegen Weber goedmaken .. staan nu 2-2 in onderlinge duels, dus ik moet niet nog 's verliezen


    Had dan gecountert, waailap! Wel feli met terechte overwinning

    Enne JD, ze hebben goeie pizza daar in Nijmegen
    Verbal_Kintdonderdag 6 januari 2005 @ 23:48
    quote:
    Op donderdag 6 januari 2005 21:06 schreef ASSpirine het volgende:

    [..]

    voor hoeveel?
    hoe oud?
    en outstanding is gewoon uitstekend hé?
    uitmuntend dus ja, het level na formidabel/formidable.
    22 jaar oud en 842.000
    ASSpirinevrijdag 7 januari 2005 @ 00:12
    quote:
    Op donderdag 6 januari 2005 23:48 schreef Verbal_Kint het volgende:

    [..]

    uitmuntend dus ja, het level na formidabel/formidable.
    22 jaar oud en 842.000

    mss had ik em ook kunnen kopen
    als ik al mijn spelers verkoop

    morgen trainingsupdate
    ik hoop dat mijn goede vleugelspeler van 18 morgen uitstekend wordt, das al een stap dichter naar de goede richting
    heeft al 3 competitiewedstrijden gespeeld, dus moet lukken om hem morgen te laten stijgen

    trouwens, de bijstats van je speler
    welke en zijn ze goed?
    -Raffie-vrijdag 7 januari 2005 @ 00:47
    quote:
    Op woensdag 5 januari 2005 14:25 schreef -Petor- het volgende:
    FC Giraffie wordt vanavond in de pan gehakt hehe
    jammer dat het 3-2 voor fc giraffie werd in de 91ste minuut
    The_Hivesvrijdag 7 januari 2005 @ 04:21
    quote:
    Op donderdag 6 januari 2005 23:33 schreef qyn het volgende:
    tvp

    Welkom aan alle nieuwe teams
    hoeveel tel jij er
    DaMadKowvrijdag 7 januari 2005 @ 06:56
    Trainingsupdate:

    Vorm: +2 / -10
    TSI: +1.040 / -840
    Scoren: +1

    De stijger in scoren wist ik al vantevoren (Oddmund Sundt naar formidabel scoren, goed passen ), verder is de update maar ruk... gigantische vormdaling
    komradvrijdag 7 januari 2005 @ 07:20
    TU

    Vorm: +5/-3
    TSI + 1080/-50
    DEF +5

    De stijgers: 3x 17 jaar naar solid, 1x 18 jaar naar excelllent en 1x 25 jaar naar excellent
    De laatste gaat sowieso op de TL, de rest eens zien

    beste TU ever voor vintage fc
    qynvrijdag 7 januari 2005 @ 07:30
    Trainingsupdate:

    Positiespel: +2
    Vorm: +5 / -7
    TSI: 3180 / -480

    Vorm weer beetje omlaag; toch walkover zondag dus erg boeiend is het niet .. Verder qua stijgers zoals verwacht.
    Johan-Derksenvrijdag 7 januari 2005 @ 08:10
    Verdedigen: +2 naar formidabel
    Vorm: +4/ -2 En de juiste spelers enz
    TSI: +1560/-460 Ook de juiste spelers
    En 1 trainee in ervaring gestegen


    Aangenaam
    avw1982vrijdag 7 januari 2005 @ 09:04
    TSI +700/-170
    Vorm +6/-4

    Robarvrijdag 7 januari 2005 @ 09:14
    Oeh vormdaling!
    Maar mijn 25 en 24 jarige middenvelder naar uitstekend PM.
    Dit terwijl ik net gisteren de 25-jarige op de TL heb gezet.
    Zal zeker meer opbrengen nu!
    Trainees nog niet gestegen, maar dat was vorige week al gebeurd!
    Volgende week stijgt er wel weer eentje!
    Robarvrijdag 7 januari 2005 @ 09:18
    quote:
    Op donderdag 6 januari 2005 16:08 schreef Joralf het volgende:
    Bovendien heb ik er al die tijd maar 1 per week bij gekregen... tis echt te triest voor woorden... ik sta nu opeens op nog mar 438 leden terwijl ik op een respectabele 2e plaats sta en bijna zeker ben van promotie..... ik ben overigens net mn stadion aan het uitbreiden.... heeft die leden daling straks nog gevolgen voor het aantal toeschouwers tijdens de wedstrijden?
    Welkom bij de club.
    Ik kreeg er gemiddeld 7 per week bij, had slechts 1 keer verloren van de 10 wedstrijden, gedeelde eerste plaats en wat gebeurt er bij het eerste verlies?

    2 x 16 supporters foetsie!

    Vind ik toch wel een beetje te veel van het goede!
    Robarvrijdag 7 januari 2005 @ 09:40
    Cool, deze had ik nog nooit gezien

    "Speler met ID 35739535 is voor het laatst gezien schreeuwend naar zijn kleine neefje tijdens een wedstrijd van de F-jes. Zijn gloriedagen zijn duidelijk voorbij. "
    Jonksvrijdag 7 januari 2005 @ 09:47
    omdat ie vorige week een beetje tegenviel alsnog een goedmakertje deze week:

    TSI: 1170 (+1650/-480)
    Vorm: 2 (+7/-5)
    Verdedigen: 6 (+6/-)

    waarvan 3 17 jarige naar uitstekend 2 18 jarigen naar uitstekend en 1 18 jarige naar formidabel.

    niet crappy dus
    Helaas wel vorm daling op 1 van mijn belangrijkste mids (naar zwak en tsi daling op beide spitsen.. hoop dat het goed komt.
    Grumpeyvrijdag 7 januari 2005 @ 10:06
    Joralf, als je geen woordvoerders hebt raak je inderdaad je supporters ook kwijt met 10 per week he, ik zou er minimaal 3 nemen, dan zal je er geen last meer van hebben (en je krijgt dan ook meer sponsorgeld)

    Training:
    verdedigen +2
    vorm +6 -4
    TSI + 1880 (het verschil)
    Robarvrijdag 7 januari 2005 @ 10:20
    quote:
    Op vrijdag 7 januari 2005 10:06 schreef Grumpey het volgende:
    Joralf, als je geen woordvoerders hebt raak je inderdaad je supporters ook kwijt met 10 per week he, ik zou er minimaal 3 nemen, dan zal je er geen last meer van hebben (en je krijgt dan ook meer sponsorgeld)

    Training:
    verdedigen +2
    vorm +6 -4
    TSI + 1880 (het verschil)
    ik heb er 4, alsnog 2 x 16 kwijt vorige week
    komradvrijdag 7 januari 2005 @ 10:21
    ik heb gisteren 65 euri gekregen voor een oud speler

    Hidde wil ik aan patron verkopen, is 300k een redelijk prijs?

    Hidde Hasselaar (39139107)
    25 jaar, matig in vorm, gezond
    Een controversieel persoon die temperamentvol en eerlijk is.
    Hij heeft slecht ervaring en is een goed leider.

    Nationaliteit: Nederland
    Total Skill Index (TSI): 830
    Loon: 720 ¤/week
    Eigenaar: vintage fc
    Waarschuwingen: 1


    Conditie: zwak Keepen: waardeloos
    Positiespel: waardeloos Passen: slecht
    Vleugelspel: zwak Verdedigen: uitstekend
    Scoren: slecht Spelhervatting: waardeloos
    Joralfvrijdag 7 januari 2005 @ 10:23
    Vorm: +7/-3
    TSI: +530/-220
    Scoren: helemaal niks nada, potverdriedubbeltjes
    Robarvrijdag 7 januari 2005 @ 10:24
    quote:
    Op vrijdag 7 januari 2005 10:21 schreef komrad het volgende:
    ik heb gisteren 65 euri gekregen voor een oud speler

    Hidde wil ik aan patron verkopen, is 300k een redelijk prijs?

    Hidde Hasselaar (39139107)
    25 jaar, matig in vorm, gezond
    Een controversieel persoon die temperamentvol en eerlijk is.
    Hij heeft slecht ervaring en is een goed leider.

    Nationaliteit: Nederland
    Total Skill Index (TSI): 830
    Loon: 720 ¤/week
    Eigenaar: vintage fc
    Waarschuwingen: 1


    Conditie: zwak Keepen: waardeloos
    Positiespel: waardeloos Passen: slecht
    Vleugelspel: zwak Verdedigen: uitstekend
    Scoren: slecht Spelhervatting: waardeloos
    Ik vind het nogal veel.............................!
    Toch al 25 jaar! en geen bijstats! (behalve goed leiderschap)
    Wat zegt de transfervergelijking?
    komradvrijdag 7 januari 2005 @ 10:35
    Tranfer Compare zegt 350k ongeveer en VK vind het ook alleszins redelijk 300k
    Verbal_Kintvrijdag 7 januari 2005 @ 10:37
    tu zwaar klote
    vorm +4/-9
    tsi +2210/-1180
    en def +0 (wel een beetje verwacht)

    komrad, die hidde van jou kun je best voor 300k op de lijst zetten
    JJHeldervrijdag 7 januari 2005 @ 10:57
    hm, dubbelpost

    [ Bericht 88% gewijzigd door JJHelder op 07-01-2005 10:59:07 (Dubbelpost) ]
    JJHeldervrijdag 7 januari 2005 @ 10:57
    TU
    tsi+ 1260/ -60
    vorm: +5/-1
    vleugelspel: +3 , 18 jarige naar uitmuntend, 17 jarige naar formidabel en een net gekochte trainee waarvan ik hoopte dat ie zou stijgen naar goed
    Keanovrijdag 7 januari 2005 @ 12:09
    lekkere training vandaag:

    Positiespel +2 (19 jarige naar uitmuntend, 17 jarige naar uitstekend)
    Vorm +6/-5
    TSI + 1630
    Ervaring +2
    The_Hivesvrijdag 7 januari 2005 @ 12:28
    Mooie training vandaag

    Playmaking +4

    2 lange termijn naar uitstekend van 17 en 18 jaar
    een andere lange termijn met goed passen naar redelijk ( )
    en een korte termijn naar uitstekend, maar zelfs die worden tegenwoordig niet verkocht

    Vorm +4/-4 heb ik toch niet nodig want ik heb een WO
    TSI +1160 (1390/-230)


    Niet ontevreden dus . Zeker niet met die lange termijn trainees
    ASSpirinevrijdag 7 januari 2005 @ 12:34
    bah

    Vorm: +7/-2 ( +5 )
    TSI : +540/-220 ( +320)
    Vleugelspel: Niks verwachtte een speler die naar uitstekend ging (volgende week dan maar, 2 stijgers dan...)
    ExCibularvrijdag 7 januari 2005 @ 13:26
    TSI 680/-130
    Vorm 4/-3
    Ervaring +1

    Vormdaling bij reserve spelers en stijging bij het a-team
    Jammer dat geen van mijn spitsen in scoren stijgen! Volgende week dan maar!
    The_Hivesvrijdag 7 januari 2005 @ 13:43
    Ik ga mn stadion voor de 2e keer in 5 weken uitbreiden (bewuste keuze geweest ), maar welke arenasizer (ivm met verhoudingen) vertrouwen jullie meer

    De meeste gebruiken http://www.databased.at/h(...)p?starter=arenasizer ,

    maar HAM heeft ook zo'n functie. Tussen beide zijn wel wat verschillen (vrij klein) maar toch
    Robarvrijdag 7 januari 2005 @ 14:07
    Eh hoeveel specialisten hebben jullie eigenlijk en hoe gaan jullie daarmee om.
    Bijvoorbeeld, als je geen blessures hebt, ontsla je dan al je doktoren???????
    Hoeveel assistent trainers kun je inhuren, want die hebben toch ook invloed op het trainen?
    Wanneer heb je meer woordvoerders nodig, wanneer minder???
    Dit heb ik:

    Keeperstrainers: 1
    Assistent-trainers: 3
    Sportpsychologen: 4
    Woordvoerders: 4
    Economen: 0
    Fysiotherapeuten: 7
    Dokters: 7
    komradvrijdag 7 januari 2005 @ 14:10
    Keeperstrainers: 1
    Assistent-trainers: 7
    Sportpsychologen: 1
    Woordvoerders: 4
    Economen: 0
    Fysiotherapeuten: 2
    Dokters: 1

    Doktor gaat eruit zaterdag, die had ik alleen maar vanwege blessure.
    Robarvrijdag 7 januari 2005 @ 14:13
    Maar is het zo dat 1 dokter 1 blessure behandelt?
    Hoeveel assistent trainers kun je inhuren?
    The_Hivesvrijdag 7 januari 2005 @ 14:20
    9 assistenten. Als je weinig of geen blessures hebt je dokoren ontslaan, maar doe dit wel pas na woensdag, omdat je dan nog een blessure op kan lopen. Fysio's houden niet ontslaan. En als je het geld er voor hebt, mag kan je nog wel wat assistentrainers aanschaffen.
    One_conundrumvrijdag 7 januari 2005 @ 14:27
    saaie update niks gebeurd...
    avw1982vrijdag 7 januari 2005 @ 15:02
    --Dubbel--
    avw1982vrijdag 7 januari 2005 @ 15:02
    Keeperstrainers: 1
    Assistent-trainers: 9
    Sportpsychologen: 1
    Woordvoerders: 4
    Economen: 0
    Fysiotherapeuten: 0
    Dokters: 1

    val mee dus. Als ik meer geld had zou het gaan naar de woordvoerders maar helaas. Geld is en blijft een probleem.
    avw1982vrijdag 7 januari 2005 @ 15:08
    Nog even ter informatie: http://hem.bredband.net/thomasakerdahl/skador.htm

    Hieruit blijkt dat de eerste dokter veel meer invloed heb op de genezing dan de meerdere. Ik heb zelf altijd maar 1 dokter omdat ik het zonde van mn geld vind als iemand 0,45 dag eerder beter is of niet.
    Robarvrijdag 7 januari 2005 @ 15:17
    quote:
    Op vrijdag 7 januari 2005 15:02 schreef avw1982 het volgende:
    Keeperstrainers: 1
    Assistent-trainers: 9
    Sportpsychologen: 1
    Woordvoerders: 4
    Economen: 0
    Fysiotherapeuten: 0
    Dokters: 1

    val mee dus. Als ik meer geld had zou het gaan naar de woordvoerders maar helaas. Geld is en blijft een probleem.
    Ik heb het veranderd op aanraden van Hives
    badankt nog!

    Keeperstrainers: 1 (..........)
    Assistent-trainers: 6 (drie erbij gehuurd, volgende week misschien nog drie)
    Sportpsychologen: 4 (goed voor de TS, dus kunnen er volgens mij ook nooit genoeg zijn)
    Woordvoerders: 4 (tsja, altijd al 4 gehad, nooit veranderd)
    Economen: 0 (sta weliswaar nu 55k in de min, maar vanaf zondag niet meer!)
    Fysiotherapeuten: 7 (voorkomen blessures, dus je kan er nooit genoeg hebben)
    Dokters: 2 (heb namelijk een blessure)
    avw1982vrijdag 7 januari 2005 @ 15:35
    Sportpsychologen hebben geen invloed op je TS alleen op het zelfvertrouwen. Ontsla ze maar weer.
    The_Hivesvrijdag 7 januari 2005 @ 15:36
    quote:
    Op vrijdag 7 januari 2005 15:17 schreef Robar het volgende:

    [..]

    Ik heb het veranderd op aanraden van Hives
    badankt nog!

    Keeperstrainers: 1 (..........)
    Assistent-trainers: 6 (drie erbij gehuurd, volgende week misschien nog drie)
    Sportpsychologen: 4 (goed voor de TS, dus kunnen er volgens mij ook nooit genoeg zijn)
    Woordvoerders: 4 (tsja, altijd al 4 gehad, nooit veranderd)
    Economen: 0 (sta weliswaar nu 55k in de min, maar vanaf zondag niet meer!)
    Fysiotherapeuten: 7 (voorkomen blessures, dus je kan er nooit genoeg hebben)
    Dokters: 2 (heb namelijk een blessure)
    De regel worddt door veel mensen gehanteerd: 1 fysio voor elk procent dat je boven de 93% traint. Dus als je 100% traint 7 fysio's. Sommige viel het op dat wanneer ze minder fysio's namen (dus paar ontsloegen) ze ineens schrikbarend veel blessures er bij kregen. Maar of dit grote aantal echt komt door het ontslag.... Ik weet iig wel dat ik geen fysio's ontsla.

    En over die assistent trainers, neem ze volgende week alleen als je ze echt het geld ervoor denkt te hebben. Het effect van elke volgende assistent neemt steeds meer af. Dus de toegevoegde waarde van assistent 7 is véél kleiner dan de toegevoegde waarde van assistent 4.

    En 1 econoom is pas rendabel wanneer je minimaal 3 ton in het rood sta of 4 ton (was dat het bedrag Grumpey? ) in de plus.
    avw1982vrijdag 7 januari 2005 @ 15:47
    Ik heb nog nooit een fysio gehad.
    The_Hivesvrijdag 7 januari 2005 @ 15:52
    quote:
    Op vrijdag 7 januari 2005 15:47 schreef avw1982 het volgende:
    Ik heb nog nooit een fysio gehad.
    gefeliciteerd


    ---------------------------------

    Overigens begin ik nu zenuwachtig te worden. Net stadion uitgebreid met de gedachte dat die voor de wedstrijd van volgende week zondag (#1 tegen #2) klaar is. Maar nu zie ik dat de werkzaamheden 9 dagen duren . Ik dacht dus 7. Hopen dat hij eerder klaar is.
    komradvrijdag 7 januari 2005 @ 15:58
    avw, hoeveel blessures
    avw1982vrijdag 7 januari 2005 @ 16:00
    Ik heb nu enkel mn keeper geblesseerd en mn coach maar die zal nooit meer fit worden.
    Johan-Derksenvrijdag 7 januari 2005 @ 16:27
    Zoals bij enkele van jullie bekend werkten de subdomeinen bij fokhattrick niet naar wens.
    Na overleg met de provider is dit opgelost.

    Vanaf heden werken de site http://joralf.fokhattrick.nl en anderen dus weer perfect.
    Heb je zelf nog niet zo'n site? Geef het dan even een mij door. Als ik weet wat de url moet worden en waar het naar door moet verwijzen, komt het in orde.

    Bovendien kan je nog steeds een emailadres krijgen van Fokhattrick.
    Bijvoorbeeld: janlul@fokhattrick.nl
    Dit is ook een doorverwijzing, dus als je er een wil, geef dan niet alleen de naam van het adres dat je wenst, maar ook waar het naar door moet verwijzen...
    Groeten
    JD
    komradvrijdag 7 januari 2005 @ 16:41
    JD, je bent te goed bezig.

    Mag ik de bezoekers van dit topic erop wijzen dat JD zondag jarig is en dat we allemaal voor hem gaan zingen.

    ps JD nog voorkeur voor een teamtenue dan pas ik het aan ter ere van je verjaardag
    Johan-Derksenvrijdag 7 januari 2005 @ 17:19
    Hahaha,
    uhhh Groen rood is wel een toffe combi, evt met een vleugje zwart
    komradvrijdag 7 januari 2005 @ 19:41
    zal eens kijken wat ik voor je kan doen
    sir_dalordvrijdag 7 januari 2005 @ 20:25
    ik hou niet van zingen en aangezien ik toch een W.O. heb, wil ik best in het groen/rood aantreden.

    maar het is natuurlijk maar eenmalig he
    Johan-Derksenzaterdag 8 januari 2005 @ 01:58
    Nee, volgend jaar weer
    Dan ben ik 28 en bestaat mn cluppie 2 jaar

    en nu de stad in
    R_Bzaterdag 8 januari 2005 @ 09:20
    TU was niet veel soeps
    form +7 -2
    TSI weet ik niet meer..

    Stadion is inmiddels klaar:
    Eigendom van: Team RoBu
    Land: Nederland
    Regio: Rotterdam
    Laatste verbouwing: 07-01-2005

    Totale capaciteit: 17000

    Staanplaatsen: 10608
    Gewone zitplaatsen: 4301
    Overdekte zitplaatsen: 1700
    Zitplaatsen in de VIP-boxen: 391

    Alvast voor volgend seizoen....met een beetje geluk morgen al grotendeels uitverkocht...
    Joralfzaterdag 8 januari 2005 @ 09:21
    Voor bijna niks (4k) deze speler:

    Phillip Munkvold (31961634)
    20 jaar, redelijk in vorm, gezond
    Een controversieel persoon die opvliegend en oprecht is.
    Hij heeft rampzalig ervaring en is een waardeloos leider.

    Specialiteit: Krachtig

    Nationaliteit: Norge
    Total Skill Index (TSI): 500
    Loon: 720 ¤/week inclusief een 20% bonus
    Eigenaar: PENDOTIBANO
    Waarschuwingen: 0

    Conditie: uitstekend Keepen: rampzalig
    Positiespel: redelijk Passen: slecht
    Vleugelspel: matig Verdedigen: waardeloos
    Scoren: zwak Spelhervatting: rampzalig

    Kan hem altijd weer voor iets meer verkopen.... maar toch, 4k is niks (3 jeugdpulls... die ik sowiezo nooit doe, omdat ik voorlopig toch geen goeie pull heb)
    Joralfzaterdag 8 januari 2005 @ 09:27
    En deze goed verdedigen die altijd 3* haalt voor 52k

    Drahomír Kubièka (29073404)
    29 jaar, redelijk in vorm, gezond
    Een aangenaam persoon die opvliegend en oprecht is.
    Hij heeft slecht ervaring en is een redelijk leider.

    Nationaliteit: Česká republika
    Total Skill Index (TSI): 370
    Loon: 600 ¤/week
    Eigenaar: Montys
    Waarschuwingen: 1

    Conditie: slecht Keepen: rampzalig
    Positiespel: zwak Passen: slecht
    Vleugelspel: zwak Verdedigen: goed
    Scoren: matig Spelhervatting: zwak

    [ Bericht 1% gewijzigd door Joralf op 08-01-2005 09:36:30 ]
    Johan-Derksenzaterdag 8 januari 2005 @ 11:54
    Spam
    Joralfzaterdag 8 januari 2005 @ 11:55
    En voor 28k:

    Georges-Olivier Vieillot (20697095)
    29 jaar, matig in vorm, gezond
    Een aangenaam persoon die evenwichtig en rechtvaardig is.
    Hij heeft matig ervaring en is een matig leider.

    Nationaliteit: België
    Total Skill Index (TSI): 780
    Loon: 792 ¤/week inclusief een 20% bonus
    Eigenaar: TeamToffo
    Waarschuwingen: 1


    Conditie: matig Keepen: waardeloos
    Positiespel: redelijk Passen: redelijk
    Vleugelspel: waardeloos Verdedigen: zwak
    Scoren: slecht Spelhervatting: slecht

    Doelpunten in carrière: 4
    Hattricks in carrière: 0
    Competitiedoelpunten dit seizoen: 0
    Bekerdoelpunten dit seizoen: 0


    Zo nu heb ik voor redelijk weinig geld een paar spelers gekocht die 3* halen.... dus begin van de competitie moet lukken in de VIII. Daarna zien we wel verder, eerst hopen op een goeie tu volgende week zodat ik 2 spitsen kan verkopen...
    komradzaterdag 8 januari 2005 @ 11:59
    die laatste vind ik wel een aardige speler, alleen kan ik niet zo lachen om matig conditie.
    Joralfzaterdag 8 januari 2005 @ 12:01
    komt wel goed met 2 weken conditietraining.... ik ga toch niet voor promotie maar voor handhaving en versterking van mn team in VIII
    Johan-Derksenzaterdag 8 januari 2005 @ 13:45
    Ik wil ALLE users er nog even aan herinneren dat er veel activiteit is op IRC gedurende een week.
    Download dus een keer het script in mijn ondertitel.
    Veel users zijn daar terug te vinden maar nog niet iedereen.
    Het script is een makkelijke manier om online te komen, je hoeft er geen verstand van te hebben.
    Succes!

    JD
    The_Hiveszaterdag 8 januari 2005 @ 13:51
    R_Bzaterdag 8 januari 2005 @ 14:27
    quote:
    Op zaterdag 8 januari 2005 13:45 schreef Johan-Derksen het volgende:
    Ik wil ALLE users er nog even aan herinneren dat er veel activiteit is op IRC gedurende een week.
    Download dus een keer het script in mijn ondertitel.
    Veel users zijn daar terug te vinden maar nog niet iedereen.
    Het script is een makkelijke manier om online te komen, je hoeft er geen verstand van te hebben.
    Succes!

    JD
    Veel activiteit...

    Jaja...mijn goede voornemen werpt z'n vruchten af...
    Robarzaterdag 8 januari 2005 @ 15:33


    Middenvelder van 25 verkocht voor 230K
    Beetje jammer dat hij Goed PM had toen ik hem voor 150k te koop zette.
    Eenmaal voor die prijs weggezet haalde hij het in zijn hoofd omk naar uitstekend te gaan!

    Ach, ken ik weer een trainee aanschaffen en hij had als enige bijstat matig passen en uitstekende conditie....... Heb toch het gevoel dat er meer in zat!!!
    Binnenkort zal ik de knoop doorhakken en de volgende speler te koop aanbieden.... (het is mijn beste). Wat zal ik voor hem vragen???????????????

    Gysbert Beugels (12076978)
    24 jaar, goed in vorm, gezond
    Een aangenaam persoon die evenwichtig en oneerlijk is.
    Hij heeft matig ervaring en is een waardeloos leider.

    Nationaliteit: Nederland
    Total Skill Index (TSI): 4 410
    Loon: 920 ¤/week
    Eigenaar: Robarka
    Waarschuwingen: 2

    Conditie: uitstekend Keepen: waardeloos
    Positiespel: uitstekend Passen: goed
    Vleugelspel: waardeloos Verdedigen: matig
    Scoren: slecht Spelhervatting: slecht

    Doelpunten in carrière: 15
    Hattricks in carrière: 0
    Competitiedoelpunten dit seizoen: 1
    Bekerdoelpunten dit seizoen: 0
    Robarzaterdag 8 januari 2005 @ 15:40
    Volgens de transfervergelijking moet tussen de 8 ton en de 1,1 miljoen wel mogelijk zijn ....!
    avw1982zaterdag 8 januari 2005 @ 15:46
    Laat hem even doorstijgen tot formidabel positiespel en dan pas verkopen. Levert hij nog veel meer op. Hoeveel weet ik helaas niet.
    Robarzaterdag 8 januari 2005 @ 15:47
    Ja maar dat duurt waarschijnlijk nog wel een week of 10!!!
    Hij is niet zo heel erg lang geleden gestegen namelijk!
    FortunaHomezaterdag 8 januari 2005 @ 17:13
    quote:
    Op donderdag 6 januari 2005 23:48 schreef Verbal_Kint het volgende:

    [..]

    uitmuntend dus ja, het level na formidabel/formidable.
    22 jaar oud en 842.000
    Ik heb nou de volgende... weet iemand wat dit zal opleveren aan het eind van dit seizoen... anders train ik um door als het niet genoeg is:

    Gabriel Balaguer
    TSI = 4 650 , 18 jaar, redelijk in vorm
    Heeft waardeloos ervaring en is een redelijk leider

    Conditie: uitstekend Keepen: rampzalig
    Positiespel: uitmuntend Passen: slecht
    Vleugelspel: waardeloos Verdedigen: waardeloos
    Scoren: waardeloos Spelhervatting: redelijk
    avw1982zaterdag 8 januari 2005 @ 17:30
    Die is nog erg jong. Als je hem nog een level hoger kan krijgen moet je dat altijd doen. Al heb je het geld nodig moet je hem verkopen. Had ik maar zulke spelers.
    FortunaHomezaterdag 8 januari 2005 @ 17:39
    Ik heb in principe genoeg geld (100.000) dus misschien dat ik um idd nog 2 levels omhoog knal
    Lortnoczaterdag 8 januari 2005 @ 17:56
    De markt voor spelers zonder secondaries is op dit moment vrij prut en ik verwacht dat dat nog wel een tijd zo blijft aangezien de HT's allrounde spelers willen stimuleren. Misschien is het wel handiger deze te verkopen en dan trainees met secondaries te kopen, maar nu is niet echt de juiste tijd om nieuwe lange termijn trainees in te kopen. Ik zou deze nog een level trainen, dan verkopen en trainees met secondaries kopen. Op dat moment hebben de prijzen zich weer op een normaal niveau gestabiliseerd.
    The_Hiveszaterdag 8 januari 2005 @ 23:45
    Ik ga straks een uitstekend winger van 17 pullen
    ASSpirinezondag 9 januari 2005 @ 00:09
    quote:
    Op zaterdag 8 januari 2005 23:45 schreef The_Hives het volgende:
    Ik ga straks een uitstekend winger van 17 pullen
    een man met visie
    Zwoerdzondag 9 januari 2005 @ 02:14
    Bobby Methorst (51062537) [Voeg deze speler toe aan jouw bookmarks.]
    19 jaar, redelijk in vorm, gezond
    Een aangenaam persoon die opvliegend en oneerlijk is.
    Hij heeft rampzalig ervaring en is een redelijk leider.


    Specialiteit: Onvoorspelbaar

    Nationaliteit: Nederland
    Total Skill Index (TSI): 690
    Loon: 626 ¤/week
    Eigenaar: TCL
    Waarschuwingen: 0


    Conditie: zwak Keepen: rampzalig
    Positiespel: waardeloos Passen: matig
    Vleugelspel: matig Verdedigen: goed
    Scoren: slecht Spelhervatting: waardeloos
    I.R.Baboonzondag 9 januari 2005 @ 02:32
    Zojuist gepulld:


    Hemmo Zwikkers (51063499)
    18 jaar, redelijk in vorm, gezond
    Een aangenaam persoon die kalm en rechtvaardig is.
    Hij heeft rampzalig ervaring en is een zwak leider.

    Nationaliteit: Nederland
    Total Skill Index (TSI): 900
    Loon: 612 ¤/week
    Eigenaar: Bavianen vooruit!
    Waarschuwingen: 0


    Conditie: zwak Keepen: rampzalig
    Positiespel: matig Passen: matig
    Vleugelspel: waardeloos Verdedigen: zwak
    Scoren: goed Spelhervatting: zwak

    Doelpunten in carrière: 0
    Hattricks in carrière: 0
    Competitiedoelpunten dit seizoen: 0
    Bekerdoelpunten dit seizoen: 0


    Nou ja, meteen de op 1 na beste man van mijn selectie.

    Maar goed... heb ook geld nodig want sta 150k in het rood. Lastig.
    SuperWeberzondag 9 januari 2005 @ 09:21
    Ik had een waailap...
    The_Hiveszondag 9 januari 2005 @ 09:50
    quote:
    Op zondag 9 januari 2005 00:09 schreef ASSpirine het volgende:

    [..]

    een man met visie
    die ik nog niet kan waarmaken --> HT is down.....
    Johan-Derksenzondag 9 januari 2005 @ 10:16
    Ik hoop dat deze verjaardag mij een mooie YP gaat geven en natuurlijk 3 punten waardoor ik zeker kan zijn van plek 3...
    Maar ja, eerst zien
    reteppdzondag 9 januari 2005 @ 10:22
    Dan moet je eerst w88 tot hattrick weer "up" is...
    Johan-Derksenzondag 9 januari 2005 @ 10:23
    Yep, reteppd, de dag begint al k#t
    The_Hiveszondag 9 januari 2005 @ 10:46
    ik las net dat de downtijd waarschijnlijk tot laat in de avond of morgenochtend gaat duren . De wedstrijden gaan wel gewoon door maar we kunnen ze niet volgen
    Johan-Derksenzondag 9 januari 2005 @ 10:55
    bron?
    Grumpeyzondag 9 januari 2005 @ 10:58
    Hives, het wordt nog erger. Ik las net dat er ook veel gegevens zijn kwijtgeraakt....
    The_Hiveszondag 9 januari 2005 @ 10:59
    Als ze de gegevens maar verkeerd terug vinden, zodat ik mn uitbreiding van mn stadion op donderdag begonnen ben
    The_Hiveszondag 9 januari 2005 @ 11:00
    quote:
    Op zondag 9 januari 2005 10:55 schreef Johan-Derksen het volgende:
    bron?
    mannetje in een hangmat
    Johan-Derksenzondag 9 januari 2005 @ 11:00
    bs
    SuperWeberzondag 9 januari 2005 @ 11:03
    quote:
    Op zondag 9 januari 2005 11:00 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    mannetje in een hangmat
    Dikke waailap
    Grumpeyzondag 9 januari 2005 @ 11:04
    quote:
    Op zondag 9 januari 2005 11:00 schreef Johan-Derksen het volgende:
    bs
    hoe ouder je wordt, hoe sterker je bijdrages
    The_Hiveszondag 9 januari 2005 @ 11:05
    quote:
    Op zondag 9 januari 2005 11:03 schreef SuperWeber het volgende:

    [..]

    Dikke waailap
    nee, dat was jou YP
    R_Bzondag 9 januari 2005 @ 11:05
    das kut...ht down..

    YD Gefeliciteerd!
    SuperWeberzondag 9 januari 2005 @ 11:07
    quote:
    Op zondag 9 januari 2005 11:05 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    nee, dat was jou YP
    Precies, die heb ik ook gekicked, net als jij
    The_Hiveszondag 9 januari 2005 @ 11:08
    quote:
    Op zondag 9 januari 2005 11:07 schreef SuperWeber het volgende:

    [..]

    Precies, die heb ik ook gekicked, net als jij
    heb je me ook een ban gegeven ofzo
    sir_dalordzondag 9 januari 2005 @ 11:10
    maarten, ouwe bok, gefeliciteerd met je 27e verjaardag
    komradzondag 9 januari 2005 @ 11:11
    Ik vraag me nu meteen af of ok wel de goede opstelling heb, mmhm vannacht al wel gepulled, was niet natuurlijk

    Jeugdopleiding wel naar matig gegaan
    Johan-Derksenzondag 9 januari 2005 @ 11:11
    Feliciteer hier Johan-Derksen met zijn verjaardag!
    SuperWeberzondag 9 januari 2005 @ 11:11
    quote:
    Op zondag 9 januari 2005 11:08 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    heb je me ook een ban gegeven ofzo
    Neh, dan heb ik niks te doen....

    Zal ff kijken... Als er een ban staat haal ik hem weg....

    Dat kan natuurlijk niet...

    edit: Je bent heulegaar niet gebanned.... Waailap

    [ Bericht 12% gewijzigd door SuperWeber op 09-01-2005 11:12:19 (Waailap) ]
    Johan-Derksenzondag 9 januari 2005 @ 11:11
    quote:
    Op zondag 9 januari 2005 11:05 schreef R_B het volgende:
    das kut...ht down..

    YD Gefeliciteerd!
    Youth Derksen?
    Of wat betekent dat?
    Johan-Derksenzondag 9 januari 2005 @ 11:13
    Hives, sirda, het topic zit bijna vol...
    Heb je een recente OP bij de hand?
    Kan je het nieuwe topic maken?
    The_Hiveszondag 9 januari 2005 @ 11:15
    quote:
    Op zondag 9 januari 2005 11:11 schreef SuperWeber het volgende:

    [..]

    Neh, dan heb ik niks te doen....

    Zal ff kijken... Als er een ban staat haal ik hem weg....

    Dat kan natuurlijk niet...

    edit: Je bent heulegaar niet gebanned.... Waailap


    waarom ben ik niet op irc dan

    ------

    JD ik heb niets open staan, maar wil er wel 1 openen hoor
    sir_dalordzondag 9 januari 2005 @ 11:17
    hoeft niet, ik heb er al een open staan
    Johan-Derksenzondag 9 januari 2005 @ 11:18
    Post hem maar, want deze zit voL