Aldus AT5.quote:Wellicht toch vertrek van De Ridder
Daniël de Ridder gaat Ajax misschien toch verlaten. Dinsdag spraken Ajax en De Ridder over de toekomst het talent.
Maandag liet Ruud Krol in het AT5programma FC Godenzonen nog weten dat de technische staf tevreden is over de rechtsbuiten. Nu is het dus toch onzeker of De Ridder in de Arena blijft.
De afgelopen maanden kwam De Ridder naar eigen zeggen te weinig aan spelen toe. Verschillende clubs hebben hun interesse in De Ridder al laten blijken. Als club en speler het eens worden over een transfer, zal mogelijk woensdag de nieuwe club van De Ridder bekend worden gemaakt.
Ow dat valt me nog niks tegen. Ik had gedacht dat zijn status als EK-held de prijs toch wel wat hoger zou opdrijven ondanks dat het een bankzitter is.quote:Op dinsdag 21 december 2004 20:10 schreef The_Hives het volgende:
5 miljoen is het meest langsgekomen
Tja.quote:De zaakwaarnemer van Charisteas liet vandaag tegenover het voetbalblad Der Kicker weten dat de Griekse spits inmiddels een principe-akkoord bereikt heeft met Ajax. Tussen de speler en Ajax hoeven nog slechts details afgehandeld te worden. De onderhandelingen tussen Ajax en Werder Bremen zijn vergevorderd zo bevestigden de clubs al, de transfersom zou daarbij het enige twistpunt zijn. Werder zou naar verluidt 5 miljoen euro verlangen voor de aanvaller. Een ruil met Sonck is geen optie, zo liet Werder al direct weten toen de geruchten daarover op gang kwamen.
Hier nog een leuke actie van hem. Al zegt dat verder niet zoveel.quote:Franse media meldden dat vertegenwoordigers van Ajax afgelopen weekend op de tribune zaten bij het Franse competitieduel tussen Nantes en Sochaux. Volgens berichten uit lokale media zou de interesse van Ajax uitgaan naar de 22-jarige aanvaller Jaouad Zairi.
quote:Volgens Voetbal International is niet AZ of PSV maar Ajax de beste ploeg van 2004. Het blad rekende uit dat de Amsterdammers in het kalenderjaar het meeste aantal punten behaalde, namelijk 80 punten uit 36 wedstrijden. Dat is 1 punt meer dan PSV, dat echter ook 1 wedstrijd minder speelde dan de huidige kampioen. Feyenoord staat op de derde plaats op de ranglijst met 71 punten uit 35 wedstrijden. AZ, momenteel aan kop in de Holland Casino Eredivisie, volgt op de vierde plaats met 76 punten uit 35 duels.
Qua trucjes in ieder geval een waardig opvolger van Zlatanquote:Op dinsdag 21 december 2004 20:44 schreef JaWi het volgende:
Over die Zairi. Weet niet of de belangstelling echt concreet is.
[..]
Hier nog een leuke actie van hem. Al zegt dat verder niet zoveel.
[filmpje]
Hier nog meer leuke filmpjes.
http://www.zairi.fr.st/
Arveladze hoeft mij niet echt te komen. Dan krijg je een tweede Yannis erbij, wel een iets betere voetballer, maar qua rol niet echt.quote:Op dinsdag 21 december 2004 20:33 schreef keijz het volgende:
Hopelijk komt Shota
lijkt me de ideale spits, zowel voor Ajax als voor Babel
Knoeier koopt niet voor niks een spits die nu al niet scoort ... die Griek kan i.i.g. nooit last van een gebrek aan zelfvertrouwen krijgen omdat ie niet scoort.quote:Op dinsdag 21 december 2004 22:12 schreef Suijk het volgende:
Op de een of andere manier zie ik het wel zitten in die Charisteas. Statistisch gezien is het haast onmogelijk om weer een spits te kopen die gaat mislukken.
Hij super snel ook.quote:Op dinsdag 21 december 2004 20:44 schreef JaWi het volgende:
Over die Zairi. Weet niet of de belangstelling echt concreet is.
[..]
Hier nog een leuke actie van hem. Al zegt dat verder niet zoveel.
[afbeelding]
Hier nog meer leuke filmpjes.
http://www.zairi.fr.st/
Gaat de Ridder weg dan?quote:Op dinsdag 21 december 2004 22:37 schreef HeatWave het volgende:
De Ridder weg laten gaan gaat DE fout worden vrees ik. Die gaat het bij een kleinere club ZO goed doen, dat kan gewoon niet anders. De Ridder heeft nauwelijks een kans gehad, en ALS hij speelde was het dreigender dan alle anderen op die positie.
Ik zie niet in waarom een christeas zonnodig beter zou moeten zijn dan Babel.
Koeman, OGEN OPEN!!!!
Hij raakte de bal toevallig aan ....en die keeper was ook niet echt lekker bezig ...quote:Op dinsdag 21 december 2004 23:35 schreef HeatWave het volgende:
Wanneer heeft hij die kans dan gehad? Sonck heeft wedstrijd na wedstijd in de basid mogen starten en falen, de Ridder heeft nauwelijks mogen spelen, terwijl hij bv tegen Maccabi wel scoorde.
Maar hij gaat wel voor die bal en het wordt prompt een doelpunt.... daar kan je europacups mee winnen!quote:Op dinsdag 21 december 2004 23:46 schreef RayMania het volgende:
[..]
Hij raakte de bal toevallig aan ....en die keeper was ook niet echt lekker bezig ...
Hij is ook al weer wat ouder.... en als hij aan zijn carriere denkt, dan zou ik als ik hem was eens kijken of er een club is waar hij in de basis kan spelen.quote:Op dinsdag 21 december 2004 23:56 schreef Suijk het volgende:
Voor de Ridder zou het gewoon beter zijn om zijn plaats te weten. Hou oud is ie nou helemaal? Een rechtsbuiten is het niet en op zijn positie lopen (nog) betere spelers rond. Simpel.
10 miljoen, maar ik ben het met je eens. Echter komt Morientes never nooit naar de Nederlandse competitie.quote:Op woensdag 22 december 2004 00:38 schreef cultheld het volgende:
5 miljoen voor Charisteas is pure kapitaalvernietiging als je nagaat dat de vraagprijs voor Morientes 5 miljoen euro bedraagt
Waarom niet, hij wilde ook wel voor Monaco voetballen toch. Ik denk dat hij zich slechts druk maakt om drie dingen:quote:Op woensdag 22 december 2004 00:57 schreef twi het volgende:
[..]
10 miljoen, maar ik ben het met je eens. Echter komt Morientes never nooit naar de Nederlandse competitie.
De Franse competitie is ondanks dat het niet overloopt van kwaliteit nog altijd wat aansprekender dan de Nederlandse.quote:Op woensdag 22 december 2004 01:13 schreef cultheld het volgende:
[..]
Waarom niet, hij wilde ook wel voor Monaco voetballen toch. Ik denk dat hij zich slechts druk maakt om drie dingen:
1- basisplaats
2- salaris
3- schitteren in de Champions League
Het zou natuurlijk wel een stunt zijn he, zo'n speler op de Nederlandse veldenquote:Op woensdag 22 december 2004 01:27 schreef twi het volgende:
[..]
De Franse competitie is ondanks dat het niet overloopt van kwaliteit nog altijd wat aansprekender dan de Nederlandse.
1- Check
2- Geen check
3- Als als als check
Die 5 miljoen is niet de vraag prijs maar het eerste aanbod ...quote:Op woensdag 22 december 2004 00:38 schreef cultheld het volgende:
5 miljoen voor Charisteas is pure kapitaalvernietiging als je nagaat dat de vraagprijs voor Morientes 5 miljoen euro bedraagt
1- is niet 100% zeker bij LFC, wel aannemelijk, zeker zolang Cissé uitgeschakeld isquote:Op woensdag 22 december 2004 01:13 schreef cultheld het volgende:
[..]
Waarom niet, hij wilde ook wel voor Monaco voetballen toch. Ik denk dat hij zich slechts druk maakt om drie dingen:
1- basisplaats
2- salaris
3- schitteren in de Champions League
'He's on his way to Ajax' met zo'n big smile erbij, haha.quote:Op woensdag 22 december 2004 10:00 schreef Doc het volgende:
Een maandje geleden was er het gerucht dat die gare theejas naar LFC komen http://forums.thisisanfield.info/viewtopic.php?t=6916
Wel een geinig thread
Dat lijkt me dus appeltje eitje. Angelos dus met nummer 9 in het rood-wit.quote:Die Zeit des 24-jährigen Angreifers beim SV Werder neigt sich dennoch dem Ende entgegen. Denn Charisteas ist sich prinzipiell mit Ajax einig, so sein Berater Paul Koutsoliakos am Dienstag gegenüber dem kicker. "Wir sind in den Gesprächen ziemlich weit und müssen nur noch Kleinigkeiten regeln."
Babel dus met 49 op de bank.. Jammer... Hopen dat Angelos een beetje kan scoren, desnoods gaan we 4-2-4 spelen! Mitea - Babel - Angelos - Rosalesquote:Op woensdag 22 december 2004 11:20 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Dat lijkt me dus appeltje eitje. Angelos dus met nummer 9 in het rood-wit.
Babel zal nog steeds zijn minuten blijven maken. En we hebben echt een extra spits nodig.quote:Op woensdag 22 december 2004 11:22 schreef VoreG het volgende:
[..]
Babel dus met 49 op de bank.. Jammer... Hopen dat Angelos een beetje kan scoren, desnoods gaan we 4-2-4 spelen! Mitea - Babel - Angelos - Rosales
Uit een stukje in de Telegraaf vanmorgen. Gelukkig ziet hij dat zelf ook wel in.quote:Als de komst van EK-topscorer Angelos Charisteas van Werder Bremen een dezer dagen wordt bezegeld, zal de aanvaller wellicht een stapje terug moeten doen. „Natuurlijk wil ik alles spelen, maar ik begrijp heel goed dat Ajax een extra spits koopt. Ik ben achttien jaar en jonge spelers zijn nu eenmaal minder constant dan ervaren profs. Bovendien zal ik van een speler als Charisteas alleen maar heel veel kunnen leren.”
De reactie van Babel is ongetwijfeld ingegeven door het gesprek dat hij vorige week voerde met zijn trainer-coach Koeman. Daarin zat een aardig verjaardagscadeau verpakt. „Ik kreeg te horen dat ik definitief ben overgeheveld naar de Aselectie. Volgens de trainer houdt dat een vaste plaats bij de eerste achttien in en ook na de komst van een nieuwe spits in de winter zal ik mijn speelminuten krijgen in Ajax 1. Wel even wat anders dan in de A1 of als reserve bij het tweede elftal.”
Geloof me, all we need is Harry.quote:Op woensdag 22 december 2004 11:37 schreef zjroentje het volgende:
Zoniet, dan wordt Daggla gelynched.
En als die dan geblesseerd is heb je uhm......Niets.quote:Op woensdag 22 december 2004 12:22 schreef HeyFreak het volgende:
vergeet die griek en laat babel staan....
Nu is het ook nog afwachten. Die Charisteas zie ik ook geen potten breken en dan heb je een hele dure bankzitter...alweer...quote:Op woensdag 22 december 2004 12:23 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
En als die dan geblesseerd is heb je uhm......Niets..
Mwa, hij presteert iig onder druk en heeft weinig kansen nodig om er een goaltje in te prikken.quote:Op woensdag 22 december 2004 12:25 schreef HeyFreak het volgende:
[..]
Nu is het ook nog afwachten. Die Charisteas zie ik ook geen potten breken en dan heb je een hele dure bankzitter...alweer...
quote:Geruchten over een op handen zijnde transfer daargelaten: Ajax en de talentvolle middenvelder c.q. rechtsbuiten hebben overeenstemming bereikt over het vernieuwen van het contract van de Amsterdamse Ajacied. De overeenstemming betreft een contract op basis van verbeterde voorwaarden tot en met 30 juni 2007.
"Het is fijn dat Ajax vertrouwen in mij heeft. Uiteraard zal ik mijn uiterste best doen een bijdrage te leveren in de strijd om het landskampioenschap, de Amstel Cup en de UEFA Cup", zegt Daniël de Ridder op Ajax.nl.
Jullie zien alweer het belangrijkste punt over het hoofd. Hij is Europees Kampioen!quote:Op woensdag 22 december 2004 12:25 schreef HeyFreak het volgende:
[..]
Nu is het ook nog afwachten. Die Charisteas zie ik ook geen potten breken en dan heb je een hele dure bankzitter...alweer...
Ja, en de winnende goal he.quote:Op woensdag 22 december 2004 12:31 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Jullie zien alweer het belangrijkste punt over het hoofd. Hij is Europees Kampioen!
Bij een discussie kan je de concurrent altijd van repliek dienen met "Maar wij hebben een Europees Kampioen in de gelederen."
Tja dat had met Santos ook geen effectquote:Op woensdag 22 december 2004 12:31 schreef zjroentje het volgende:
!
Bij een discussie kan je de concurrent altijd van repliek dienen met "Maar wij hebben een Europees Kampioen in de gelederen."."
Saai, schmaai.quote:Op woensdag 22 december 2004 12:38 schreef HeyFreak het volgende:
Griekenland Europees kampioen met het meest saaie team ooit
Naja, afwachten maar...
alweer? hij was toch al eerder boos opgestapt?quote:Op woensdag 22 december 2004 12:43 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Saai, schmaai.
Kampioenen!!!.
Sunday Oliseh is trouwens boos opgestapt bij Borussia. Terughalen is wel een optie, opzich..
leek me opzich beter voor zijn ontwikkeling om hem te verhuren.quote:Daniel de Ridder verlengt contract bij Ajax
22/12/2004 12:22
Daniel de Ridder heeft een nieuw contract bij Ajax getekend. De twintigjarige Amsterdammer verlengde zijn medio 2005 aflopende verbintenis met twee jaar én gaat beter verdienen.
'Het is fijn dat Ajax vertrouwen in mij heeft. Uiteraard zal ik mijn uiterste best doen een bijdrage te leveren in de strijd om het landskampioenschap, de Amstel Cup en de UEFA Cup', laat De Ridder weten.
De Ridder debuteerde elf maanden geleden als rechtsbuiten in de hoofdmacht tegen Roda JC en kwam in het seizoen 2003/04 tot vijftien wedstrijden, waarin hij één keer scoorde.
Dit seizoen is zijn inbreng veel beperkter. Alleen tegen SC Heerenveen startte hij in de basis en vijf keer viel hij in. Ronald Koeman ziet in hem geen echte rechtsbuiten meer maar gebruikt De Ridder wel als vervanger van Tom De Mul en Mauro Rosales.
Verschillende clubs toonden interesse om De Ridder over te nemen in de winterstop. Vitesse informeerde maar vond hem te duur en Willem II ziet in De Ridder een optie om op huurbasis de rechterflank te komen versterken.
Iemand die zijn contract verlengd kan nog steeds verhuurd worden. Wel goed dat zijn contract wordt verlengd.quote:Op woensdag 22 december 2004 12:47 schreef jimjim1983 het volgende:
staat nu ook op VI:
[..]
leek me opzich beter voor zijn ontwikkeling om hem te verhuren.
Nee, hij had een andere speler (teamgenoot) een klap op z'n kokosnoot gegeven en heeft toen een jaartje voor volgens mij Wolfsburg gespeeld. Of Bochum?quote:Op woensdag 22 december 2004 12:45 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
alweer? hij was toch al eerder boos opgestapt?
Ah, dacht dat 't andersom wasquote:Op woensdag 22 december 2004 13:09 schreef zjroentje het volgende:
Na die klap op die kokosnoot kon hij vertrekken bij Bochum, en ging hij weer terug naar de BVB.
Ik was ook wel een fan van Sunday.. Erg nuttige speler en hij heeft nog maar een jaar van z'n contract over..quote:Op woensdag 22 december 2004 13:43 schreef twi het volgende:
[..]
Ah, dacht dat 't andersom wasNouja, ik hoef 'm bij Ajax niet terug. Hij is inmiddels ook al 30. In z'n tijd bij Ajax was ik een van de weinigen die wat in 'm zag, geloof ik.
Die terugspeelbalquote:Op woensdag 22 december 2004 13:43 schreef twi het volgende:
[..]
Ah, dacht dat 't andersom wasNouja, ik hoef 'm bij Ajax niet terug. Hij is inmiddels ook al 30. In z'n tijd bij Ajax was ik een van de weinigen die wat in 'm zag, geloof ik.
Ik was ook altijd wel fan, alleen om hem nu nog weer terug te halen? no thanx...quote:Op woensdag 22 december 2004 13:43 schreef twi het volgende:
[..]
Ah, dacht dat 't andersom wasNouja, ik hoef 'm bij Ajax niet terug. Hij is inmiddels ook al 30. In z'n tijd bij Ajax was ik een van de weinigen die wat in 'm zag, geloof ik.
Hij gaf een kopstoot aan Vahid Hashemian (nu Bayern), waardoor diens neus brak.quote:Op woensdag 22 december 2004 13:43 schreef twi het volgende:
[..]
Ah, dacht dat 't andersom wasNouja, ik hoef 'm bij Ajax niet terug. Hij is inmiddels ook al 30. In z'n tijd bij Ajax was ik een van de weinigen die wat in 'm zag, geloof ik.
Van Beukering ook, wat is je punt?quote:Op woensdag 22 december 2004 16:26 schreef kreischer2000 het volgende:
In fifa 2005 doet charisteas het goed bij ajax hij legt er de ene na de andere in, ja ik zie het wel zitten
Dat jij niet de enige bent die zijn kennis uit onzinnige bronnen haaltquote:Op woensdag 22 december 2004 16:27 schreef cultheld het volgende:
[..]
Van Beukering ook, wat is je punt?
Achter mijn post had eenquote:Op woensdag 22 december 2004 16:27 schreef cultheld het volgende:
[..]
Van Beukering ook, wat is je punt?
ze waren nu toch verplicht die cijfers bekend te maken omdat ze op de beurs zitten (of staan?)?quote:Op woensdag 22 december 2004 17:26 schreef Da_Sandman het volgende:
Och, ik geloof het ook niet. Ajax doet toch geen uitspraken over de financiën, dus ja...
quote:Op woensdag 22 december 2004 17:25 schreef cultheld het volgende:
Hahahahaha 1,2 miljoen per jaar, dat is echt te veel voor Charisteas. Deze aankoop zal leiden tot het definitieve ontslag van Knoeiman, wát een kapitaalvernietiging is dit zeg, daar kan geen Leandro tegen op (die kostte weliswaar hetzelfde maar zuigt niet zoveel salaris weg).
Sneller dan 2015 bedoel jequote:Op woensdag 22 december 2004 17:31 schreef VoreG het volgende:
Ajax doet hier nooit uitspraken over, al zal Angelos wel komen. Babel leert van hem, wordt nog beter en we worden steeds sneller en sneller kampioen. Altijd leuk.
Paniekaankoop? Ze hebben een half jaar kunnen zoeken naar een spits.quote:Op woensdag 22 december 2004 17:57 schreef Cheiron het volgende:
Charisteas... ik vind het niets. Ik hoop voor Koeman en consorten dat dit niet miskoop # 25 wordt...
Paniekaankoop...
quote:Spakenburg strikt Ajax voor oefenpot
Spakenburg speelt op zaterdag 8 januari een oefenwedstrijd tegen Ajax. Het duel begint om half drie op sportpark De Westmaat. Ajax zal met een groot aantal spelers uit de A-selectie aantreden.
Dat is lekker dichtbij, eens kijken of ik erbij kan zijn.quote:
Ik weet 't niet, op de 1 of andere manier heb ik bij hem het gevoel dat ie een grote mislukkeling is. Dat gevoel had ik ook bij Boukhari, Soetaers, Anastasiou en Obodaiquote:Op woensdag 22 december 2004 18:45 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik ben blij dat Ajax Charisteas heeft aangetrokken. Waarom zou hij een miskoop zijn? Ik denk dat hij Ajax en de supporters niet gaat teleurstellen. Maar dan moet hij wel de tijd krijgen om zich te settelen.
dat gevoel hebben wij bij jou ookquote:Op woensdag 22 december 2004 18:49 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ik weet 't niet, op de 1 of andere manier heb ik bij hem het gevoel dat ie een grote mislukkeling is. Dat gevoel had ik ook bij Boukhari, Soetaers, Anastasiou en Obodai
quote:Ajax neemt Charisteas definitief over van Werder
Ajax heeft Angelos Charisteas overgenomen van Werder Bremen, zo bevestigde algemeen directeur Arie van Eijden tegenover RTV Noord-Holland. De Amsterdammers betalen rond de 4,8 miljoen eurovoor de spits die naar verluidt 1,2 miljoen gaat verdienen.
"Donderdag zullen de handtekeningen worden gezet en dan is de overgang van Charisteas naar Ajax definitief rond", heeft Van Eijden volgens de provinciale zender verklaard.
De spits die Griekenland afgelopen zomer Europees Kampioen maakte, is al enige tijd ontrevreden in Bremen. Zelden staat hij in de basis. Vorig maand tegen Freiburg mocht hij een keer beginnen en scoorde gelijk een hattrick (6-0).
bron: Voetbalzone ( en van Eijden)
quote:Op woensdag 22 december 2004 18:50 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
dat gevoel hebben wij bij jou ook
en volgens mij had je dat zelfs bij Chivu, Maxwell en Zlatan.
daar heb je ook geen voetbalinzicht voor nodig hoorquote:Op woensdag 22 december 2004 18:49 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ik weet 't niet, op de 1 of andere manier heb ik bij hem het gevoel dat ie een grote mislukkeling is. Dat gevoel had ik ook bij Boukhari, Soetaers, Anastasiou en Obodai
Obodai is niet gekocht maar speelde al een poos in het 2de en weet niet hoelang hij al bij Ajax was.quote:Op woensdag 22 december 2004 18:49 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ik weet 't niet, op de 1 of andere manier heb ik bij hem het gevoel dat ie een grote mislukkeling is. Dat gevoel had ik ook bij Boukhari, Soetaers, Anastasiou en Obodai
Van Maxwell wist ik hoe goed hij was aangezien ik er bij was in Terborg toen Ajax hem scoutte, hij speelde daar de sterren van de hemel. Zlatan en Chivu kon ik niet beoordelen toen ze kwamen omdat ik ze nooit had zien spelen daa rvoorquote:Op woensdag 22 december 2004 18:50 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
dat gevoel hebben wij bij jou ook
en volgens mij had je dat zelfs bij Chivu, Maxwell en Zlatan.
nee maar je zegt dat je een bepaald gevoel had bij die spelers, je baseert het dus niet op je voetbalkennis.quote:Op woensdag 22 december 2004 19:13 schreef cultheld het volgende:
[..]
Van Maxwell wist ik hoe goed hij was aangezien ik er bij was in Terborg toen Ajax hem scoutte, hij speelde daar de sterren van de hemel. Zlatan en Chivu kon ik niet beoordelen toen ze kwamen omdat ik ze nooit had zien spelen daa rvoor
Aggelos scoort vanaf de bank dit seizoen echter toch aardig, gemeten naar minuten. Dus dat zegt niet al te veel.quote:Op woensdag 22 december 2004 19:16 schreef Spideyman het volgende:
Mijn God het is Koeman weer gelukt. Een notoire bankzitter die gemiddeld 1 doelpunt per 4 wedstrijden maakt.
Niet te filmen dit. Heeft Ajax dan zo weinig geld op de bankrekening?
Hij volgt sowieso pas 3 jaar voetbal in het algemeen.quote:Op woensdag 22 december 2004 19:19 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
nee maar je zegt dat je een bepaald gevoel had bij die spelers, je baseert het dus niet op je voetbalkennis.
Een meevoetballende spits is voor Ajax nog veel belangrijker...quote:Op woensdag 22 december 2004 19:16 schreef Spideyman het volgende:
Mijn God het is Koeman weer gelukt. Een notoire bankzitter die gemiddeld 1 doelpunt per 4 wedstrijden maakt.
Niet te filmen dit. Heeft Ajax dan zo weinig geld op de bankrekening?
Gaat ie weg dan?quote:Op woensdag 22 december 2004 19:24 schreef TheGeneral het volgende:
4,8 miljoen. Ze konden beter Babel houden.
Sja, als je 10 minuten per wedstrijd speelt is het best aardig hoorquote:Op woensdag 22 december 2004 19:16 schreef Spideyman het volgende:
Mijn God het is Koeman weer gelukt. Een notoire bankzitter die gemiddeld 1 doelpunt per 4 wedstrijden maakt.
Niet te filmen dit. Heeft Ajax dan zo weinig geld op de bankrekening?
Nee, ik bedoelde Babel houden voor in de spits. Want nu zal Charisteas in de spits komen en babel waarschijnlijk bank. Ik zie liever babel spelen.quote:Op woensdag 22 december 2004 19:25 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Gaat ie weg dan?.
Ow, en ik hoop echt dat het door gaat..
Harry is een held!
Zo goed kunnen, op vi.nl staat echter dat hij in z'n hele carriere 160 wedstrijden in 9 seizoenen heeft gespeeld en daarin 38 keer scoorde.quote:Op woensdag 22 december 2004 19:24 schreef methodmich het volgende:
[..]
Aggelos scoort vanaf de bank dit seizoen echter toch aardig, gemeten naar minuten. Dus dat zegt niet al te veel.
Heeft niks met geld te maken. Henry wou sowieso bij Arsenal blijven.quote:Op woensdag 22 december 2004 19:16 schreef Spideyman het volgende:
Mijn God het is Koeman weer gelukt. Een notoire bankzitter die gemiddeld 1 doelpunt per 4 wedstrijden maakt.
Niet te filmen dit. Heeft Ajax dan zo weinig geld op de bankrekening?
8 seizoenen he?quote:Op woensdag 22 december 2004 19:29 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Zo goed kunnen, op vi.nl staat echter dat hij in z'n hele carriere 160 wedstrijden in 9 seizoenen heeft gespeeld en daarin 38 keer scoorde.
Maar is dit nou de spits waar je op had gehoopt? Je zou toch denken dat Ajax genoeg geld en naamsbekendheid heeft om een echte topper te strikken.
Echte toppers, op Laudrupjes na, komen niet naar NL. En terecht.quote:Op woensdag 22 december 2004 19:29 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Zo goed kunnen, op vi.nl staat echter dat hij in z'n hele carriere 160 wedstrijden in 9 seizoenen heeft gespeeld en daarin 38 keer scoorde.
Maar is dit nou de spits waar je op had gehoopt? Je zou toch denken dat Ajax genoeg geld en naamsbekendheid heeft om een echte topper te strikken.
quote:Op woensdag 22 december 2004 19:28 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Ik vind 't geldweggooierij. Deze man moet duidelijk nog overtuigen.
Ik had Babel 't volste vertrouwen gegeven.
klopt, en ervaring heeft hij wel en wellicht kan hij er ook meteen staan.quote:Op woensdag 22 december 2004 19:58 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Echte toppers, op Laudrupjes na, komen niet naar NL. En terecht.
Alleen competitie en bekerquote:Op woensdag 22 december 2004 20:04 schreef s0d het volgende:
Schoot me net ff iets te binnen, mag Angelos nu zn doelpuntjes mee gaan pikken in de UEFA-cup of alleen in de eredivisie/amstel cup ?
En dan komen zulke spelers alleen als ze op hun retour zijn om lekker af te bouwen.quote:Op woensdag 22 december 2004 19:58 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Echte toppers, op Laudrupjes na, komen niet naar NL. En terecht.
helaas niet in de UEFA cupquote:Op woensdag 22 december 2004 20:04 schreef s0d het volgende:
Schoot me net ff iets te binnen, mag Angelos nu zn doelpuntjes mee gaan pikken in de UEFA-cup of alleen in de eredivisie/amstel cup ?
Brian was nog top, Michael idd op z;n retour jah.quote:Op woensdag 22 december 2004 20:06 schreef twi het volgende:
[..]
En dan komen zulke spelers alleen als ze op hun retour zijn om lekker af te bouwen.
Ajax is Brian's laatste club geweest, dus hoe je het ook wendt of keert, je kunt niet zeggen dat 'ie toen in de zomer van z'n carriere zat, na een half jaar FC Kopenhagen.quote:Op woensdag 22 december 2004 20:19 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Brian was nog top, Michael idd op z;n retour jah.
Het staat op NOS-teletekst en op VI.nl , dus het lijkt mij officieelquote:Op woensdag 22 december 2004 20:27 schreef Shreyas het volgende:
Is het al helemaal zeker dat Charisteas naar Ajax gaat, of is het weer een van de vele geruchten?
Misschien niet rond de leeftijd 24 tot 28, maar jonger en ouder moet toch wel lukken. Ik noem een Van Hooijdonk een Ronaldo een Romário. Geld speelt daar een voorname rol in, kijk bv maar naar al die gearriveerde vedettes die nu in Quatar voetballen. Die gaan dus echt niet voor het sportieve aspect daar in die zandbak ballen. Door een Griekse bankzitter aan te trekken maak je de concurrentie dus echt niet bang.quote:Op woensdag 22 december 2004 19:58 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Echte toppers, op Laudrupjes na, komen niet naar NL. En terecht.
Dat zou echt super zijn, maar idd waarschijnlijk alleen maar sensatiequote:Op woensdag 22 december 2004 20:46 schreef twi het volgende:
WTFPablo Aimar is altijd welkom
Maar denk dat dat dikke onzin is.
waar komt dit bericht vandaan?quote:Op woensdag 22 december 2004 20:44 schreef F1Bas het volgende:
22/12/2004 - Ajax in verband gebracht met Pablo Aimar
(Van onze verslaggever RvN)
Volgens het Spaanse Levante zou naast een Engelse club ook Ajax interesse hebben getoond voor de Argentijnse middenvelder Pablo Aimar van Valencia. De 25-jarige middenvelder is in onmin geraakt met Valencia trainer Claudio Ranieri en komt dit seizoen relatief weinig aan spelen toe. Hij zou hebben laten weten te willen vertrekken bij de Spaanse topclub.
Hoe concreet de interesse is is de vraag. Het is bekend dat Koeman heel graag een ervaren middenvelder aan zijn selectie toe zou willen voegen. Aimar zou naast een sportieve waarde ook een extra commerciele waarde hebben, omdat hij in Japan zou zijn uitgegroeid tot een idool.
Bronquote:Aimar wants to go away
SERVICES
Enviar esta noticia Enviar esta página
To print this news To print this page
Contact with us To contact
Previous To return Following
The Argentinean knows clearly that Ranieri does not have him
Levante-EMV, Valencia
Pablo Aimar does not hold more. The Argentine player is meditating to leave the discipline of the Valencia if he follows without counting for Claudius Ranieri. Mediapunta so little trusts that it changes its luck, that his representative Gustavo Mascardi will travel in the next days to Valencia to approach the situation with the club. As it advanced RÃ dio 9 last night, Aimar is arranged to leave taking advantage of the opening the market winter. Supplies it does not need. Aside from some English equipment, the Ajax de Koeman already has been interested in its services.
The relation of the Argentinean with Ranieri has gone of badly in worse. The drop that has overwhelmed the patience with the Pibe was the party of Saturday before Barcelona when it jumped to the Camp Nou when they were left only five minutes. This critical moment and its substitution during the party of the Werder Bremen have made clear to the player who the Italian technician does not have him.
Aimar takes disputed 12 parties, seven like titling and five like substitutes. Ever since it arrived in 2000 coming from River Plate never has been unquestionable for HÊctor CÃēper, Rafael BenÃtez and Ranieri.
The Valencia is divided before the possible march of one of the maximum assets of the club. Whereas a part of the Council considers that there is no essential player, other members of the armor-piercing core of the director of Juan To be accustomed to dissuade to Ranieri that it has marginalized to the Pibe.
Aside from its sport situation, Aimar has opened the Japanese market to the Valencia, where Ãdolo is everything. As much that the player finishes filing for the Mizuno company, leader in the Asian market, after breaking with Accepted, its mark of always.
Je bent alleen vergeten te noemen hoe graag Tevez wel niet naar psv wilde, het was de enigeste club waar hij heen wildequote:Op woensdag 22 december 2004 21:12 schreef Dr.Daggla het volgende:
De kans dat een speler als Aimar naar Ajax komt is net zo groot als de kans dat Tevez naar psv zou gaan, denk ik..
Correctiequote:Op woensdag 22 december 2004 21:12 schreef Dr.Daggla het volgende:
De kans dat een speler als Aimar naar Ajax komt is net zo groot als de kans dat Beckham naar Zwolle zou gaan, denk ik..
Zo...heeft hij ook eens zelfkennisquote:Op woensdag 22 december 2004 21:23 schreef Spideyman het volgende:
Spelfouten en non-humor
Snel weg hier.
Dat was Tevez naar psv alquote:Op woensdag 22 december 2004 21:39 schreef cultheld het volgende:
Grap van de eeuw gewoon.
Sonck was ook een 4 - 4 - 2 spits, what is your point?quote:Op woensdag 22 december 2004 21:42 schreef HomerJ het volgende:
Charisteas is toch een 4-4-2 spits
Ik denk niet dat hij in 4-3-3 systeem kan spelen
dat zal zijn punt juist zijnquote:Op woensdag 22 december 2004 21:45 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Sonck was ook een 4 - 4 - 2 spits, what is your point?![]()
Klopt, wat kan Aimar nou wat Boukhari, Soetaers en vedette Sonck niet kunnen?quote:Op woensdag 22 december 2004 21:45 schreef jimjim1983 het volgende:
ach die Aimar die kunnen we toch niet gebruiken
En wat als hij wel komt? Vreet jij dan je lampenclubdasje op?quote:Op woensdag 22 december 2004 21:39 schreef cultheld het volgende:
Proest, Aimar van mijn Valencia naar AjaxGrap van de eeuw gewoon. Hij staat vandaag ook gewoon in de basis bij Valencia, kwam alleen niet aan spelen toe omdat ie ernstig geblesseerd was
VBL => NWS/POLquote:Op woensdag 22 december 2004 22:37 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ja en alle Marokkanen zijn crimineel.
Dan koop ik een seizoenskaart van AFC.quote:Op woensdag 22 december 2004 22:09 schreef PJORourke het volgende:
[..]
En wat als hij wel komt? Vreet jij dan je lampenclubdasje op?
Laten we hopen de eerste.quote:Op woensdag 22 december 2004 22:54 schreef JeroenV het volgende:
AFC of AFC Ajax?
AFCquote:Op woensdag 22 december 2004 22:54 schreef JeroenV het volgende:
AFC of AFC Ajax?
Bij de club van Cheque van Geld voel je je vast wel thuis...quote:Op woensdag 22 december 2004 23:09 schreef cultheld het volgende:
AFC
Hopen dat het dus andersom gaat als met Sonckquote:Op woensdag 22 december 2004 22:23 schreef MrJonez het volgende:
Ik hoop dat ik er helemaal naast zit, maar ik moet eerlijk bekennen dat ik meer onder de indruk was van Sonck voordat ie naar Amsterdam kwam.
Niet in de zomer nee, maar hij heeft genoeg leuke dingen laten zien bij Ajax. Een speler die al duidelijk op z'n retour zou zijn , had Ajax niet gered van een nog dramatischere klassering destijds. Vergeet niet dat we dankzij Brian nog wat wedstrijden wonnen. En dan met name in het eerste half jaar. Als Kinkladze dat jaar nog zou hebben gespeeld, was Ajax misschien niet eens 8e geworden ofzoquote:Op woensdag 22 december 2004 20:22 schreef twi het volgende:
[..]
Ajax is Brian's laatste club geweest, dus hoe je het ook wendt of keert, je kunt niet zeggen dat 'ie toen in de zomer van z'n carriere zat, na een half jaar FC Kopenhagen.
Moet je daarvoor dan betalen?quote:
hopen dat hij eens op het middenveld mag beginnen.quote:Ajax weigert De Ridder te verhuren
23/12/2004 10:02
Daniel de Ridder kwam dit seizoen amper in actie voor Ajax, toch weigeren de Amsterdammers de rechtspoot te verhuren: 'Geen discussie over mogelijk.'
De Ridder ondertekende woensdag een nieuw en verbeterd contract bij Ajax. De verbintenis loopt tot de zomer van 2007. Willem II was de meest recente club, die de hoop uitsprak De Ridder tijdelijk over te nemen van Ajax. Maar de Tilburgers zullen verder moeten zoeken naar een rechtsbuiten.
Eerder deze week had coach Ronald Koeman een evaluatiegesprek met De Ridder, waarin de trainer verklaarde zeer tevreden te zijn met de ontwikkeling die de twintigjarige Amsterdammer tijdens de eerste seizoenshelft heeft doorgemaakt. Bovendien maakte Koeman duidelijk dat hij weigerde in te stemmen met een verhuur aan Willem II of Vitesse.
Algemeen directeur Arie van Eijden bevestigde dat in het Algemeen Dagblad: 'Een huurovereenkomst in niet eens ter sprake geweest. Geen discussie over mogelijk.' Tot tevredenheid van De Ridder, zo liet zijn zaakwaarnemer, Karel Jansen, weten: 'Ajax toonde met een verbeterd contract aan dat het verder wil met Daniel.'
Dit seizoen moest De Ridder tot nu toe vooral vanaf de bank toekijken, aangezien Mauro Rosales de voorkeur geniet. Wel is het hem gelukt om Tom De Mul voorbij te streven in de pikorde van Koeman. In het begin van het seizoen kreeg de Belg nog de voorkeur.
Condoleer mij lieverquote:Op donderdag 23 december 2004 00:23 schreef rubbereend het volgende:
ik wel even alle ajacieden van harte feliciteren met het contracteren van Charisteas
Alle Grieken zijn dopingzondaarsquote:Op woensdag 22 december 2004 22:37 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ja en alle Marokkanen zijn crimineel.
Nee Alex is lekkerquote:Op donderdag 23 december 2004 12:32 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Alle Grieken zijn dopingzondaarsEn ze hebben rare hoofden.
Ja, en Lucius ziet er uit alsof ie net tot 3 kan tellen.quote:Op donderdag 23 december 2004 12:32 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Alle Grieken zijn dopingzondaarsEn ze hebben rare hoofden.
www.goal.comquote:Op donderdag 23 december 2004 12:07 schreef twi het volgende:
Nog geen enkele buitenlandse bron gevonden eigenlijk, dus ja...Ben benieuwd wanneer 't officieel wordt dan.
Nou, dat misschien wel, maar in ieder geval niet om bij een Nederlandse club te voetballen.quote:Op donderdag 23 december 2004 12:29 schreef twi het volgende:
Ach, Aimar zal nooit naar Nederland komen.
quote:"Ιπτάμενος Ολλανδός"
Μετά από μαραθώνιες διαβουλεύσεις, ο Αγγελος Χαριστέας είναι και τυπικά παίκτης του Αγιαξ, όπως ανακοίνωσε η πλευρά των Ολλανδών το βράδυ της Τετάρτης.
Στην επιβεβαίωση της μεταγραφής προχώρησε ο γενικός διευθυντής του Αγιαξ, Αρι Βαν Αϊντεν, με δηλώσεις του σε τηλεοπτικούς σταθμούς της Ολλανδίας. Μάλιστα, αποκάλυψε πως για την μετακίνηση του Χαριστέα δαπανήθηκε το ποσό των 4,8 εκ.ευρώ, τα οποία δόθηκαν στη Βέρντερ και το ποσό των 1,2 εκ.ευρώ ετησίως για τον ποδοσφαιριστή.
Οι Γερμανοί από την πλευρά τους είναι ικανοποιημένοι από το οικονομικό μέρος της συμφωνίας, καθώς ουδέποτε περίμεναν πως θα ικανοποιηθούν οι απαιτήσεις τους και θα πάρουν τόσα χρήματα. Ωστόσο, αυτή η κίνηση του Βαν Αϊντεν να ανακοινώσει πριν της ώρας της την μεταγραφή, εκνεύρισε τον γενικό διευθυντή της Βέρντερ, Κλάους Αλοφς, ο οποίος με δηλώσεις του στο "kicker" αφήνει να εννοηθεί πως θα "χαλάσει" την μεταγραφή γιατί παραβιάστηκε η συμφωνία των δύο πλευρών. Μάλιστα, τονίζει πως θέλει και τις 200.000 ευρώ ακόμη για να συμπληρωθούν τα 5 εκατομμύρια.
Εδώ που έφτασαν τα πράγματα δεν υπάρχει περίπτωση να "ναυαγήσει" η μεταγραφή, καθώς η κακή συνεννόηση οφείλεται στο ότι όλα γίνονται μέσω τηλεφωνικών συνδιαλέξεων. Αλλωστε τα χρήματα που ήθελαν οι Γερμανοί, τα παίρνουν και με το παραπάνω.
Ο διεθνής στράικερ την Πέμπτη θα πάει στην Ολλανδία για να περάσει από τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις και στη συνέχεια θα γίνει η επίσημη παρουσίασή του από την διοίκηση του Αίαντα.
Ο Χαριστέας είναι ο τρίτος Έλληνας που θα φορέσει τη φανέλα του Αγιαξ, ενώ θα είναι συμπαίκτης με τον Γιάννη Αναστασίου. Το ρόδι είχε... σπάσει ο Νίκος Μαχλάς.
Tegen FC Kwakkie misschien, maar niet tegen een club zoals Juve, ik ben ook jood in hart en nieren (AJAX-jood danquote:Op dinsdag 21 december 2004 22:02 schreef StarGazer het volgende:
We hebben een B, een A, een B, een E en een L... BABEL
Onze garantie op doelpunten
Voetballers zien er over het algemeen niet als de slimste uit, en spreken zonder ongeveer 152 keer uhh, ja uhhh, uhhh naja uhhh te zeggen, schijnt bij velen niet mogelijk te zijn. Vraag dat maar aan de broertjes de Boer.quote:
Tegen Juve stond hij aardig zijn mannetje. Scoren was er nog niet bij nee. Voor de rest ga ik niet in op je postquote:Op donderdag 23 december 2004 12:37 schreef EmPulSe het volgende:
[..]
Tegen FC Kwakkie misschien, maar niet tegen een club zoals Juve, ik ben ook jood in hart en nieren (AJAX-jood dan) , maar Babel is nog niet opgewassen tegen spelers van echt grote clubs.
Gewoon van die miljoenen een goede spits kopen geen trievel van de Graafschap enz.
Aannemelijk maken dat Grieken niet sporen. Want waren het niet de Grieken die Aristķteles tot het drinken van een gifbeker dwongen?quote:Op donderdag 23 december 2004 12:34 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ja, en Lucius ziet er uit alsof ie net tot 3 kan tellen.
Wat is je punt..
Een jood zou dit nooit zeggen. Je hebt Babel immers dan toch echt zelf aan het werk gezien tegen een Juve en een Bayern...quote:Op donderdag 23 december 2004 12:37 schreef EmPulSe het volgende:
[..]
Tegen FC Kwakkie misschien, maar niet tegen een club zoals Juve, ik ben ook jood in hart en nieren (AJAX-jood dan) , maar Babel is nog niet opgewassen tegen spelers van echt grote clubs.
Gewoon van die miljoenen een goede spits kopen geen trievel van de Graafschap enz.
Ja en waar gaat het om? Scoren, iets wat Zlatan kon als de beste, de kwakzalvers, gewoon laten gaan!quote:Op donderdag 23 december 2004 12:40 schreef JaWi het volgende:
[..]
Tegen Juve stond hij aardig zijn mannetje. Scoren was er nog niet bij nee. Voor de rest ga ik niet in op je post.
Er zijn ook AJAX-joden die wel realistisch denkenquote:Op donderdag 23 december 2004 12:41 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Een jood zou dit nooit zeggen. Je hebt Babel immers dan toch echt zelf aan het werk gezien tegen een Juve en een Bayern...
Dat doen ze al netjes bij de nos en de kranten. Zou niet weten waarom we dat zelf moeten gaan bijhoudenquote:Op donderdag 23 december 2004 12:46 schreef EmPulSe het volgende:
Dan moeten jullie maar weer eigenwijs zijn, laten we de score van Babel tegen de amateurclubs in de eredivisie maar eens bij houden. Kijken hoe vaak hij scoort.
quote:Op donderdag 23 december 2004 12:50 schreef JaWi het volgende:
de Ridder is trouwens naar Israël gevlogen om kerst te vieren met zijn familie, wat een bron toch dat schiphol.
Vertaald:quote:
Het gaat alleen om het aantal doelpunten zeg je? Tel het aantal doelpunten van Zlatan nog eens naquote:Op donderdag 23 december 2004 12:46 schreef EmPulSe het volgende:
Dan moeten jullie maar weer eigenwijs zijn, laten we de score van Babel tegen de amateurclubs in de eredivisie maar eens bij houden. Kijken hoe vaak hij scoort.
Zlaten scoren als de beste? Ja, die paar keer dat 'ie het per seizoen deed, waren ze meestal wel mooi ja.quote:Op donderdag 23 december 2004 12:42 schreef EmPulSe het volgende:
[..]
Ja en waar gaat het om? Scoren, iets wat Zlatan kon als de beste, de kwakzalvers, gewoon laten gaan!
quote:Op donderdag 23 december 2004 12:57 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Vertaald:
... De granaatappel had...
Verstandig........................quote:Op donderdag 23 december 2004 12:59 schreef The_Hives het volgende:
[..]
Het gaat alleen om het aantal doelpunten zeg je? Tel het aantal doelpunten van Zlatan nog eens na
En kijk overigens dan eens voor de grap hoeveel Babel er de laatste wedstrijden heeft gemaakt.
de enige keer dat ik er op in ga![]()
quote:Charisteas-Wechsel noch nicht perfekt
Die Entscheidung im Fall Charisteas war zunächst für Donnerstag angekündigt. Dann schien die Sache etwas überraschend bereits am Mittwochabend über die Bühne gegangen zu sein. Denn Ajax-Direktor Arie van Eijden verkündete im Fernsehen den vollzogenen Transfer - für 4,8 Millionen Euro Ablöse.
Letzte Wasserstandsmeldung in Sachen Charisteas: Es geht immer noch ums liebe Geld.
Zu wenig, befand Werders Sportdirektor Klaus Allofs daraufhin. Er hatte bereits am Nachmittag gegenüber dem kicker erklärt, dass die beiden Vereine noch "ein bisschen auseinander" seien. So fordern die Hanseaten weiterhin um die fünf Millionen Euro, während Ajax inzwischen immerhin 4,8 Millionen Euro nach Bremen überweisen will.
Diese Zahl verkündete am Mittwochabend jedenfalls van Eijden in einem regionalen TV-Sender. Der neue Vertrag gelte bis 2008. Diese Daten muss Ajax als Aktiengesellschaft in einer Ad-Hoc-Mitteilung öffentlich kund tun.
Doch nun also ein erneutes Dementi von Allofs, der zurzeit mit seiner Familie im Weihnachtsurlaub in Florida weilt. Allofs stellt zugleich jedoch mit Nachdruck fest: "Am Donnerstag fällt die Entscheidung - so oder so. Wir pokern nicht!"
Für den Europameister ist Ajax der Wunschverein. Werder Bremen war dies zum Schluss nicht mehr. Denn trotz starker Leistungen bei der EURO in Portugal kam der 24-Jährige in dieser Spielzeit nicht an Miroslav Klose und Ivan Klasnic vorbei. Lediglich zwei Mal stand der 2002 für knapp drei Millionen Euro von Aris Saloniki nach Norddeutschland gekommene Hellene in der Startelf. Bei insgesamt elf Einsätzen erzielte er jedoch immerhin fünf Treffer (kicker-Durchschnittsnote: 3,20).
quote:Charisteas change not yet perfectly
The decision in the case Charisteas was first announced for Thursday. Then the thing seemed to have surprisingly already gone to something at the Wednesday evening over the stage. Because Ajax director Arie van Eijden announced the carried out transfer in the television - for 4.8 million euro replace.
Last water level message in things Charisteas: It concerns still the dear money.
Too little, found Werders director of sport Klaus Allofs thereupon it. He had already explained in the afternoon opposite the kicker that the two associations were still "a little apart". Thus the Hanseaten demands further around the five million euro, while Ajax wants nevertheless to transfer in the meantime 4.8 million euro to Bremen.
This number announced van Eijden in a regional TV transmitter anyhow at the Wednesday evening. The new contract applies until 2008. Ajax must do these data as corporation in a Ad-Hoc-report publicly kund.
To the topic
But now thus a renewed Dementi of Allofs, which stays to to time with its family in the Weihnachtsurlaub in Florida. Allofs determines at the same time however with reproduction: "on Thursday the decision falls - in such a way or so. We pokern not!"
For the European champion Ajax is the desire association. Werder Bremen was not this in the end any more. Because despite strong achievements with the EURO in Portugal the 24-Jaehrige in this play time did not go past at Miroslav Klose and Ivan Klasnic. Only stood for two times the 2002 for scarcely three million euro of Aris Saloniki to Northern Germany Hellene come in the starting eleven. With altogether eleven employments it however nevertheless obtained five hits (kicker average note: 3,20).
hoezo, Koeman heeft een neus voor spitsen, zo kocht hij ooit Bob Peters om maar eens een wereld ster te noemenquote:
quote:Op donderdag 23 december 2004 13:20 schreef rubbereend het volgende:
[..]
hoezo, Koeman heeft een neus voor spitsen, zo kocht hij ooit Bob Peters om maar eens een wereld ster te noemen
quote:Op donderdag 23 december 2004 13:20 schreef rubbereend het volgende:
[..]
hoezo, Koeman heeft een neus voor spitsen, zo kocht hij ooit Bob Peters om maar eens een wereld ster te noemen
Ik hoop alleen van harte dat ze hem wel goed begeleiden, en dat hij niet zo eindigt als van der Vaartquote:Op donderdag 23 december 2004 12:41 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Je hebt Babel immers dan toch echt zelf aan het werk gezien tegen een Juve en een Bayern...
Koeman is dan ook een verdediger, Babel heeft samengewerkt met Van Basten, waar hij dan ook wel veel van geleerd heeftquote:Op donderdag 23 december 2004 13:54 schreef Chadi het volgende:
Babel is over een jaar goed genoeg voor de TOP maar wel met een andere leermeester dan Koeman.
en nu kan hij bij Charisteas in de leerquote:Op donderdag 23 december 2004 14:00 schreef Vom het volgende:
[..]
Koeman is dan ook een verdediger, Babel heeft samengewerkt met Van Basten, waar hij dan ook wel veel van geleerd heeft![]()
Wiens kloon ben je?quote:Op donderdag 23 december 2004 12:37 schreef EmPulSe het volgende:
[..]
Tegen FC Kwakkie misschien, maar niet tegen een club zoals Juve, ik ben ook jood in hart en nieren (AJAX-jood dan) , maar Babel is nog niet opgewassen tegen spelers van echt grote clubs.
Gewoon van die miljoenen een goede spits kopen geen trievel van de Graafschap enz.
Beter van niet, dan wordt Babel een luie hond.quote:Op donderdag 23 december 2004 14:02 schreef rubbereend het volgende:
[..]
en nu kan hij bij Charisteas in de leer
oh, dan gaat hij naar PSVquote:Op donderdag 23 december 2004 14:00 schreef twi het volgende:
Misschien hebben ze het over 't broertje van Aimar. Speelt nog bij River Plate, dacht ik
quote:Angelos Charisteas (Werder Bremen): Spits die snel kwam, maar bij Werder na een redelijk debuutjaar een beetje op een zijspoor geraakte. Rehhagel behoudt het vertrouwen in Charisteas (24), die eerder bewees met zijn lengte en snelheid voorin een gevaar te kunnen wezen. Scoorde bij zijn debuut in de nationale ploeg na 2 minuten.
hou je daar toch niet mee bezig. hij komt toch never nooit niet.quote:Op donderdag 23 december 2004 15:23 schreef Nashje het volgende:
Nog enige nieuwe berichten over Aimar?
1,2 ,3 .. kilo vuurwerk. Ach tot drie moet hij wel komen hoor.quote:Op donderdag 23 december 2004 12:34 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ja, en Lucius ziet er uit alsof ie net tot 3 kan tellen.
Wat is je punt..
Zei ie toen niet dat Otto em er alleen bijgehaald had omdat ie goed duits sprakquote:Op donderdag 23 december 2004 16:06 schreef Da_Sandman het volgende:
Maar Daggla, ik kan me herinneren dat je voor het EK en tijdens de eerste wedstrijd weinig kapot was van Angelos...
Net als Van der Vaart zeker?quote:Op donderdag 23 december 2004 14:05 schreef cultheld het volgende:
[..]
Wiens kloon ben je?![]()
Babel wordt de spits van de toekomst samen met Huntelaar
quote:Dr.Daggla (Moderator) - zaterdag 12 juni 2004 @ 18:04
KUTCHARISTEAS FLIKKER OP .
En waar kwam Aristķteles vandaan?quote:Op donderdag 23 december 2004 12:41 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Aannemelijk maken dat Grieken niet sporen. Want waren het niet de Grieken die Aristķteles tot het drinken van een gifbeker dwongen?
Dat-ie naar Isreal gaat wil ik wel geloven maardat-ie daar Kerst gaat vieren zit er denk ik niet inquote:Op donderdag 23 december 2004 12:50 schreef JaWi het volgende:
de Ridder is trouwens naar Israël gevlogen om kerst te vieren met zijn familie, wat een bron toch dat schiphol.
zijn het eens geen hartproblemen krijgen we dit!quote:Op donderdag 23 december 2004 17:12 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Werder Bremen ontkent transfer Charisteas;
De overgang van Angelos Charisteas naar Ajax is nog niet rond. Werder Bremen laat via Klaus Allofs weten dat er nog een flink gat zit tussen het bod van de Amsterdammers en de vraagrpijs.
De Griek heeft zelf een principe-akkoord met de Amsterdammers. Hij moet nog wel worden gekeurd. Charisteas, maker van de winnende goal in de finale van EURO2004, moet in Amsterdam Zlatan Ibrahimovic opvolgen.
Bron: RTL Text.
Er is dus nog hoop dat die niet komtquote:Op donderdag 23 december 2004 17:18 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
zijn het eens geen hartproblemen krijgen we dit!
Nee jij wilt dus liever keus nummer 4 of 5 als spits?quote:Op donderdag 23 december 2004 17:32 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Er is dus nog hoop dat die niet komt
Nee, dat was Socrates.quote:Op donderdag 23 december 2004 12:41 schreef Spideyman het volgende:
Aannemelijk maken dat Grieken niet sporen. Want waren het niet de Grieken die Aristķteles tot het drinken van een gifbeker dwongen?
Dat jij het niet ziet in Babel dat is jouw probleemquote:
Ja Socrates inderdaad. Maar hij werd wel degelijk gedwongen, als hij de beker zelf niet opdronk zou hij worden doodgeslagen. Z'n vrouw moest in bedwang worden gehouden door keizerlijke soldaten en zag hoe haar man voor haar ogen stierf aan de beker dollekervel.quote:Op donderdag 23 december 2004 17:38 schreef keeper het volgende:
Tot zover dit educationele moment in VBL.
Ja grootste en sterke held enzovoort, het vervolg heb ik verdrongenquote:Op donderdag 23 december 2004 18:02 schreef Spideyman het volgende:
Kennen jullie het verhaal van de Griekse halfgod Ajax al?
Ehm nee dat is niet zo hoor. Socrates ging eerst in bad, z'n volgelingen moesten huilen, hij maande hen tot stoppen met huilen, kreeg vorstelijk te eten etc. 1 bewaker moest ook huilen omdat Socrates totaal niet kwaad was op de bewakers en volledige medewerking gafquote:Op donderdag 23 december 2004 17:59 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Ja Socrates inderdaad. Maar hij werd wel degelijk gedwongen, als hij de beker zelf niet opdronk zou hij worden doodgeslagen. Z'n vrouw moest in bedwang worden gehouden door keizerlijke soldaten en zag hoe haar man voor haar ogen stierf aan de beker dollekervel.
Net als Seneca, nog een bekende filosoof vermoord door de Grieken.
Die laatste woorden kloppen inderdaad, ik heb 't toevallig onlangs gelezen in een boek van Geert Mak en René van Stipriaan waarin een getuigenis van Plato is verwerktquote:Op donderdag 23 december 2004 18:24 schreef keeper het volgende:
Naja, de exacte loop der dingen zal wel niet te achterhalen zijn, maar ik bedoelde meer dat het dus kwam omdat hij ter dood veroordeeld was. Hij werd niet zomaar gedwongen.
Dat van die jury grootte klopt trouwens.
Socrates laatste woorden waren Crito, ik ben Asclepius een haan schuldig, betaal jij de schuld?
Een haan was het traditionele offer aan Asclepius voor een zachte dood.
Met dank aan wikipedia voor dat laatste feitje.
Die Arie, die stiekem voor PSV/Feyenoord is, heeft natuurlijk zo'n rode kop omdat ie zich helemaal ziek heeft gelachen toen Charisteas naar Ajax kwamquote:
Komt omdat ie bij Aris Saloniki heeft gespeeldquote:Op donderdag 23 december 2004 16:06 schreef Da_Sandman het volgende:
Maar Daggla, ik kan me herinneren dat je voor het EK en tijdens de eerste wedstrijd weinig kapot was van Angelos...
Ik ookquote:Op donderdag 23 december 2004 20:44 schreef F1Bas het volgende:
Ik ben blij met onze nieuwe spits, heb er een goed gevoel over.
Xantippe, die vrouw van Socrates was een secreet en Seneca een Romein ...quote:Op donderdag 23 december 2004 17:59 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Ja Socrates inderdaad. Maar hij werd wel degelijk gedwongen, als hij de beker zelf niet opdronk zou hij worden doodgeslagen. Z'n vrouw moest in bedwang worden gehouden door keizerlijke soldaten en zag hoe haar man voor haar ogen stierf aan de beker dollekervel.
Net als Seneca, nog een bekende filosoof vermoord door de Grieken.
Briljante voetballer Socrates. Schijnt wel een filosophisch type te zijnquote:Op donderdag 23 december 2004 22:48 schreef Doc het volgende:
[..]
Xantippe, die vrouw van Socrates was een secreet en Seneca een Romein ...
ik ben ook blij met jullie spits en k heb er ook een goed gevoel overquote:Op donderdag 23 december 2004 20:44 schreef F1Bas het volgende:
Ik ben blij met onze nieuwe spits, heb er een goed gevoel over.
Denk het wel ja. Das ook z'n nummer in het Griekse elftalquote:Op donderdag 23 december 2004 23:35 schreef zjroentje het volgende:
Hij zal vast en zeker nummer 9 krijgen.
Komt inderdaad pauperig over.quote:Op vrijdag 24 december 2004 00:06 schreef JeroenV het volgende:
Maar waarom niet gelijk die 9 erop? Dat doen ze normaal wel. Zit er nog een verrassing aan te komen? Zal wel niet, maar het valt me zo op...
Je hebt het fout. Echt.quote:Op vrijdag 24 december 2004 00:10 schreef Schanulleke het volgende:
Nu hij er is zal ik er (voorlopig) wel achterstaan, maar ik zie het niet zitten in die Charisteas. Ik hoop dat ik het fout heb.
Niet in de spits iig.quote:Op vrijdag 24 december 2004 00:19 schreef keeper het volgende:
Als deze spits mislukt wil ik nooit meer iets Grieks zin bij Ajax.
Ik hoop dat hij deze ook krijgt.quote:Op vrijdag 24 december 2004 00:18 schreef Dr.Daggla het volgende:
Verwacht trouwens niet instant-miracles. Geef um even de tijd.. Zelfs Zlatan had dat nodig..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |