Inderdaad volgens mij wordt het een topper.quote:Op dinsdag 14 december 2004 02:01 schreef cultheld het volgende:
Iedereen onderschat Hofs.
Juist een vuil huftertje is het maar dat heb je tegenwoordig juist nodig met voetbal.quote:Op dinsdag 14 december 2004 08:09 schreef Bananenman het volgende:
Vuil huftertje is het. Maargoed, zoals golfer zegt, weer een middelmatige middenvelder voor feyenoord
Hij past dus wel in het elftal.quote:Op dinsdag 14 december 2004 12:55 schreef pascalheister het volgende:
leuke suptopper voor feyenoord
quote:Op dinsdag 14 december 2004 13:25 schreef JooB het volgende:
Dit is dus de Grote nieuwe aankoop. 1,45 m. Altijd handig bij corners.
Bommel was al verder hoor, van Bommel kon vervolgens ook vrij moeiteloos mee bij PSVquote:Op dinsdag 14 december 2004 13:41 schreef cultheld het volgende:
Hofs laat de laatste tijd hele leuke dingen zien hoor. Van Bommel was bij Fortuna in die tijd eigenlijk een zelfde soort speler en kijk waar ie nu staat
Ja maar ook nog maar sinds de voorbereiding van dit seizoen. Daarvoor viel hij (mij) echt niet op. Hij ziet er ook wat dikkig uit, zal wel teveel opgetrokken zijn met dikke Theo.quote:Op dinsdag 14 december 2004 13:41 schreef cultheld het volgende:
Hofs laat de laatste tijd hele leuke dingen zien hoor. Van Bommel was bij Fortuna in die tijd eigenlijk een zelfde soort speler en kijk waar ie nu staat
Maar qua mentaliteit is Hofs net Van Bommel. Ik denk dat als ie voldoende speeltijd krijgt tussen mensen als Kalou, Ghaly, Ono en Kuijt, dat 't een hele grote kan worden.quote:Op dinsdag 14 december 2004 13:42 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Bommel was al verder hoor, van Bommel kon vervolgens ook vrij moeiteloos mee bij PSV
quote:Op dinsdag 14 december 2004 13:45 schreef cultheld het volgende:
[..]
Maar qua mentaliteit is Hofs net Van Bommel. Ik denk dat als ie voldoende speeltijd krijgt tussen mensen als Kalou, Ghaly, Ono en Kuijt, dat 't een hele grote kan worden.
Jewel zie Gullit.quote:Op dinsdag 14 december 2004 15:53 schreef Tyler..Durden het volgende:
"Kalou in de basis inplaats van Buffel, dat kan toch niet!?"
Daar ben ik ook al tijden van overtuigd.quote:Op dinsdag 14 december 2004 18:27 schreef cultheld het volgende:
Ik vind Stijn Vreven wel wat voor Feyenoord, als verlengstuk van de harde kern zullen we maar zeggen
Het lijkt mij wel een van Bommel , maar dan ene met iets minder kwaliteit.quote:Op dinsdag 14 december 2004 18:00 schreef methodmich het volgende:
Wat zie jij er PSV'igs in dan?
Harde kernquote:Op dinsdag 14 december 2004 18:27 schreef cultheld het volgende:
Ik vind Stijn Vreven wel wat voor Feyenoord, als verlengstuk van de harde kern zullen we maar zeggen
z'n eerste natte droomquote:Op zondag 19 februari 2006 13:49 schreef the_legend_killer het volgende:
Waarom trekt hij zo'n rare kop ?
Is hij gevallen ?
NO WAY!quote:Op zondag 19 februari 2006 13:52 schreef the_legend_killer het volgende:
Hij droomt zeker van zijn droom transfer naar Ajax.
Leuke slogan voor Nieuw Rechts!quote:Op zondag 19 februari 2006 17:49 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Daarom geen waarden maar daden!
Het is een betere optie dan Sneijder.quote:Op maandag 20 februari 2006 09:58 schreef Smeich het volgende:
Aardig vaak zelf tegen gespeeld.. die kleine rat!
Jammer dat hij niet meer in Arnhem balt, maar hopelijk komt die in Oranje!
Dat vind ik dan weer niet. Daarvoor mist hij het verfijnde.quote:Op maandag 20 februari 2006 10:06 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Het is een betere optie dan Sneijder.
Hofs zie ik betere duels uitvechten.quote:Op maandag 20 februari 2006 16:46 schreef methodmich het volgende:
[..]
Dat vind ik dan weer niet. Daarvoor mist hij het verfijnde.
Beetje goede speler op Sneijder en hij is uit de wedstrijd.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 23:42 schreef Erasmusch het volgende:
En Sneijdert is een echte 10 natuurlijk.
Is dat ergquote:Op maandag 20 februari 2006 09:51 schreef SupaMario het volgende:
Mooie speler alleen soms iets te fel maar de laatste tijd kan ie zich nog aardig inhouden!
Met alleen uitvechten kom je er ook niet. Sneijder is juist een positionele voetballer (al is het wel een heel iel klein ventje), terwijl Hofs typisch zo'n Nederlandse competitie voetballer is: Goed in Nederland, middelmatig elders. Hofs is heus wel een redelijke voetballer, hij heeft echter niet de specifieke kwaliteiten zoals Sneijder en daar draait het tegenwoordig toch om.quote:Op woensdag 22 februari 2006 13:33 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Beetje goede speler op Sneijder en hij is uit de wedstrijd.
Terwijl ik Hofs het dan nog zie uitvechten.
Ook niet. Dat vind ik meer een traditionele halfspeler in het prehistorische 4-3-3 systeem.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 23:42 schreef Erasmusch het volgende:
En Sneijdert is een echte 10 natuurlijk.
Ik geef Hofs door zijn vechtlust juist meer potentie in het buitenland.quote:Op woensdag 22 februari 2006 15:44 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
Met alleen uitvechten kom je er ook niet. Sneijder is juist een positionele voetballer (al is het wel een heel iel klein ventje), terwijl Hofs typisch zo'n Nederlandse competitie voetballer is: Goed in Nederland, middelmatig elders. Hofs is heus wel een redelijke voetballer, hij heeft echter niet de specifieke kwaliteiten zoals Sneijder en daar draait het tegenwoordig toch om.
quote:Op maandag 5 juni 2006 16:41 schreef tong80 het volgende:
Hij heeft me positief verrast. Had niet gedacht dat ie zo goed zou gaan spelen na de eerste 3 wedstrijden.
quote:Op maandag 5 juni 2006 17:26 schreef Nellid het volgende:
BR: Dat kan je van elke speler zeggen lullo.
quote:Op dinsdag 14 december 2004 01:19 schreef golfer het volgende:
Gefeliciteerd F'noord met alweer een middelmatige middenvelder.
quote:Op dinsdag 14 december 2004 13:38 schreef rubbereend het volgende:
hofs is niet beter dan andere middenvelders in Nederland, Takak is al beter. En wanneer blonk Hofs nou uit, de nacompetitie van vorig jaar?
Even een waarschuwing, doorposten met iemand anders account is ook niet toegestaan, dat weet je he?quote:
Nee dat wist ik niet....quote:Op maandag 5 juni 2006 19:04 schreef Suijk het volgende:
[..]
Even een waarschuwing, doorposten met iemand anders account is ook niet toegestaan, dat weet je he?
Dat kan ik niet controleren. Daarom de waarschuwing, loesj.quote:Op maandag 5 juni 2006 19:07 schreef Loesj het volgende:
[..]
Nee dat wist ik niet....
Maar wie zegt dat ik niet gewoon mezelf ben en niet Dirk-Kuijt?
Okquote:Op maandag 5 juni 2006 19:12 schreef Suijk het volgende:
[..]
Dat kan ik niet controleren. Daarom de waarschuwing, loesj.
Hey nicky ook hierquote:Op dinsdag 6 juni 2006 18:33 schreef SlodderJos het volgende:
Ik wil iedereen bedankuh die op me gestem heb.
De voortekenen zeggen van wel.quote:Op maandag 31 juli 2006 17:43 schreef Beschouw het volgende:
Wordt dit het seizoen van Nicky?
belangrijkere vraag: komt dit topic ooit vol?quote:Op maandag 31 juli 2006 17:43 schreef Beschouw het volgende:
Wordt dit het seizoen van Nicky?
Pfff, echt niet.quote:Op maandag 31 juli 2006 18:50 schreef DeVinger het volgende:
Hofs en Janssen bij Feyenoord, dat zou toch wat wezen
Samen hebben ze tanden voor één
Klopt.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 13:48 schreef Gollemrulez het volgende:
hij is vast ontzettend sympathiek, maar voor een goed gesprek lijkt hij me niet de aangewezen persoon.
quote:Op woensdag 2 augustus 2006 13:52 schreef Erasmusch het volgende:
Stappen met hem en dikke en dunne Theo lijkt me dan wel weer een spektakel.
Bij Vitesse moesten de spelers van Mike Snoei ooit op alfabetische volgorde van hun achternaam gaan staan. Snoei moest Nick als laatste in de rij zetten, wist niet waar hij heen moest.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 13:48 schreef Gollemrulez het volgende:
hij is vast ontzettend sympathiek, maar voor een goed gesprek lijkt hij me niet de aangewezen persoon.
klopt, enige verschil is dat Hofs wel z'n goals meepiktquote:Op dinsdag 12 december 2006 14:31 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Hofs speelt dit seizoen btw bedroevend slecht, slechtere balcontrole dan Chari
quote:Hofs drie maanden buitenspel
ROTTERDAM - Feyenoord kan naar schatting drie maanden niet beschikken over Nicky Hofs. De middenvelder is geopereerd aan de knie, waarbij een stukje kraakbeen is verwijderd en het gewricht is schoongemaakt.
Hofs had al langer klachten, maar een precieze diagnose was nog niet gesteld. De middenvelder is in het verleden al twee keer eerder getroffen door zware knieblessures die hem tijden aan de kant hielden.
Ongelooflijk eigenlijk dat ie op zijn leeftijd nog geen volledig seizoen heeft gespeeld op 1 bij Vitesse na dacht ik.quote:Hofs maakt verrassende rentree
Nicky Hofs maakte verrassend twintig minuten voor tijd zijn rentree voor Feyenoord na maanden blessureleed. De middenvelder zou dit seizoen niet meer in actie komen. Vorige week liet hij al weten te hopen dat er een klein kansje was op speelminuten tegen Groningen. Beenhakker gaf hem die kans.
Terug naar Vitesse zou ik zeggen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 13:12 schreef vitessezuid113 het volgende:
Hij zal het dit seizoen wel moeten hebben van invalbeurtjes en af en toe een keer in de basis.
Juist spelers als Hofs heb je nodig. Mn grootste vrees dit jaar is de breedte van Feijenoord. De basis is strek maar daarna valt het tegen. Hofs is gewoon een prima voetballer.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 13:55 schreef DeVinger het volgende:
Hebben hem niet bepaald nodig
quote:'Boefje' gehard door tegenslag
Door SJOERD MOSSOU
ROTTERDAM - Drie zware blessures drukten een fors stempel op de loopbaan van Nicky Hofs (24). Juist daarom geniet de middenvelder nu van het nieuwe Feyenoord, dat morgen aantreedt tegen zijn oude club Vitesse. ,,Dat ik mezelf steeds heb teruggeknokt, dáár ben ik trots op.’’
Het liefst zette Nicky Hofs vroeger een stap achteruit als Roy Makaay voorbijliep. Zwijgend keek het jeugdspelertje dan naar de spits van Vitesse 1, in de schaduw van Nieuw Monnikenhuize.
,,Op de velden naast het oude Vitesse-stadion liepen de selectiespelers vaak tussen de jeugd door,’’ vertelt Hofs. ,,Dan kwamen ze even bij onze wedstrijden kijken, of je zag elkaar bij de kleedkamers. Maar ik was een heel verlegen jongen. Makaay aanspreken of iets vragen, dat durfde ik niet. Hij maakte meestal de doelpunten in het eerste, dus dat maakte indruk.’’
Morgen staan Hofs en Makaay zij aan zij in het shirt van Feyenoord, als de offensieve tandem van de Rotterdamse ploeg. In het uitduel met Vitesse, de club waar ze allebei de jeugd doorliepen. Makaay speelde tien jaar niet in Arnhem, Hofs is pas tweeënhalf seizoen weg.
,,Maar natuurlijk is dat een speciale wedstrijd,’’ vindt de voetballer. ,,Ik woon nog steeds in Arnhem, vlakbij het Gelredome. Theo Janssen woont een straat verderop. En natuurlijk beginnen mensen erover op straat. Doe maar rustig aan, zeggen ze dan.’’
Hofs maakte in Arnhem deel uit van een veelbelovende, jonge generatie voetballers. De ‘Boefjes van Vitesse’ werden ze genoemd; Hofs, Janssen en huidig NEC-spits Jhon van Beukering. In ongeveer dezelfde periode braken ook Michael Jansen, Ruud Knol en Remco van der Schaaf door. Van al die spelers is Hofs de enige die nu bij een topclub speelt.
De Feyenoorder mag dan het gezicht van een kwajongen hebben, als hij praat valt het wel mee met de bravoure. Het vuur zit bij Hofs vooral in zijn voeten. ,,Ik ben rustiger dan veel mensen misschien denken,’’ zegt Hofs. ,,Misschien komt dat ook wel door de blessures die ik heb gehad, daardoor ga je toch anders tegen dingen aankijken.’’
Twee keer scheurde Hofs een kruisband en afgelopen seizoen stond hij maandenlang aan de kant met een kraakbeenprobleem. ,,Vooral de laatste keer heb ik het een tijdje heel moeilijk gehad. Bij de eerste twee blessures kon ik de knop vrij snel omzetten, maar de derde keer kostte dat wel een week of twee. Ik was heel emotioneel. Soms vroeg ik me echt af of het nog wel goed zou komen. Op de operatietafel was ik heel erg zenuwachtig. Toen ik hoorde dat het wéér tegenviel, was ik het even helemaal kwijt.’’
Af en toe probeert hij zich voor te stellen hoe zijn carrière eruit had gezien zonder die tegenspoed. Hofs is pas 24 jaar, maar stond anderhalf seizoen buitenspel, verdeeld over drie periodes. ,,Toevallig had ik het er vanochtend over met Eldridge Rojer. Hij woont ook in Arnhem en reed met me mee naar Excelsior, waar hij nu ook revalideert van een blessure. ‘Hoe zou het gegaan zijn als het niet zus of zo…’, vroeg ik me af. Maar het antwoord daarop zal ik toch nooit weten.’’
Hofs koestert de hoogtepunten uit zijn nog jonge loopbaan. Zoals het gouden EK met Jong Oranje in Portugal, of zijn debuut voor Vitesse in het betaalde voetbal. ,,Dat was op mijn vaders verjaardag,’’ vertelt Hofs. ,,Maar de keren dat ik me heb teruggeknokt na een blessure, dáár ben ik echt trots op. Met dank aan mijn gezin, want zonder hen had ik het nooit gekund. Zij gaven de extra kracht die ik nodig had.’’
De beloning vindt Hofs nu op het veld bij Feyenoord. ,,Als je ziet hoe we soms voetballen, dan kan ik daar echt van genieten. Zoals de eerste helft tegen Heerenveen, of bij die goal van De Guzman tegen Roda JC. Dit is gewoon een heel goed team, met fantastische spelers.’’
Voetballen zonder pijn is niettemin een illusie voor Hofs. ,,Af en toe voel ik die knie nog wel eens, maar als ik speel, denk ik daar geen seconde aan. In de duels ben ik wel wat slimmer geworden. Tegen een amateurclub in de voorbereiding ga ik niet meer blind door om een bal te halen. Dat heb ik wel geleerd.’’
Hofs bloeit op in de rug van Makaay, die hij als spelmaker voortdurend moet voeden. ,,Bij Vitesse was ik te jong om dat echt goed te zien, maar nu merk ik pas hoe geweldig Roy kan voetballen. Bijna elke kans is een goal, op de training ook.’’
Deze week speelden Makaay en Hofs een voetbalquiz over Feyenoord en Vitesse. ,,Peter Houtman stelde de vragen, met beelden erbij,’’ vertelt Hofs. ,,Voor Feyenoord TV was dat. Vond ik nog best moeilijk hoor. Roy is tien jaar weggeweest uit Nederland, maar hij wist net zoveel als ik. Een gelijkspelletje werd het. Meer zat er niet in.’’
En er komen weer wat weekjes bij.quote:Feyenoord-middenvelder Hofs zes weken aan de kant
Datum: 12-nov-2007 16:40
Nicky Hofs is zes weken uitgeschakeld. De middenvelder van Feyenoord onderging vorige week een operatie waarbij er een scheurtje in zijn meniscus werd verwijderd, meldt Feyenoord maandag op zijn website. Aanvankelijk leek Hofs drie tot vier weken aan de kant te staan. Hofs kampte al enkele weken met knieklachten.
Twee weken geleden schoot zijn knie tijdens de training 'op slot', waarna er werd besloten tot een kijkoperatie. Daarin kwam het scheurtje in zijn meniscus aan het licht. Hofs speelde dit seizoen acht competitieduels en was daarin goed voor drie goals en één assist.
quote:Hofs langer bij Feyenoord
ROTTERDAM - Feyenoord heeft het contract van Nicky Hofs met twee jaar verlengd tot medio 2010. De 24-jarige middenvelder kwam in januari 2005 over van Vitesse. Bij de Rotterdammers speelde Hofs in drie jaar tijd 62 competitieduels, waarin hij zeventien keer scoorde. De Feyenoorder kwam tot nu toe een keer uit voor Oranje.
quote:Op woensdag 13 februari 2008 21:41 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Ik kwam Hofs net nog tegen bij de IKEA in Duiven
Grapjes in combinatie met zijn lengte zijn natuurlijk niet grappigquote:Feyenoorder Hofs wil doorgroeien
ROTTERDAM - Nicky Hofs blijft nog tot minimaal 2010 bij Feyenoord spelen. Het contract van de aanvallende middenvelder werd gisteren met twee jaar verlengd. Tot volle tevredenheid van de speler, die al enkele weken wist dat de Rotterdamse club van plan was om de eenzijdige optie in zijn contract te lichten.
,,Voor de club en de speler is dit een goede zaak,’’ licht Hofs´zaakwaarnemer Louis Laros van de VVCS toe.
,,Nick heeft het geweldig naar zijn zin bij Feyenoord. In de eerste helft van het seizoen liep het fantastisch, vooral door de samenwerking met Roy Makaay. Het is alleen jammer dat Nick daarna een tijdje geblesseerd raakte.’’
Als Feyenoord Hofs niet voor 1 april een nieuw contract had gegeven, zou hij komende zomer transfervrij zijn geweest.
Laros: ,,Een vertrek is nooit aan de orde geweest. Vorige week hebben we al een gesprek met Peter Bosz (technisch directeur, red.) gehad, waarin duidelijk werd dat de club graag verder wilde. Nu hij hersteld is, wil Nicky weer net zo belangrijk voor Feyenoord worden als in de periode daarvoor. Hij wil absoluut doorgroeien.’’
De statistieken tonen aan dat Hofs, die één interland met het Nederlands elftal achter zijn naam heeft staan, zich nog volop ontwikkelt.
Hofs is veel belangrijker voor het team geworden dan vroeger. Bij Vitesse maakte hij een goal per vijf wedstrijden, bij Feyenoord scoort hij een doelpunt per drie duels. Dit seizoen heeft hij in 18 officiële wedstrijden zes keer het net gevonden.
Hofs kwam in januari 2005 over van Vitesse, de club waar hij ook werd opgeleid. Hij heeft in de Kuip inmiddels 62 competitieduels achter zijn naam staan en is populair bij de supporters.
Komende zondag speelt Hofs overigens in de Kuip tegen zijn oude club (14.30 uur).
Toch wel behoorlijk mislukt bij Feyenoord kan je stellen.quote:'Ook Hofs mag vertrekken bij Feyenoord'
02 juli 2008
De nieuwe Feyenoord-trainer Gertjan Verbeek wenst geen gebruik te willen maken van Nicky Hofs. De 25-jarige middenvelder is volgens RTV Rijnmond op de transferlijst geplaatst. Hofs mag daardoor net als Danny Buijs en Serginho Greene op zoek naar een andere club.
Hofs maakte eind 2004 de overstap van Vitesse naar Feyenoord, maar kon de hoge verwachtingen als groot talent niet waarmaken. Geplaagd door vele blessures kwam de Arnhemmer tot slechts 58 wedstrijden voor de Rotterdamse club, waarin hij 18 doelpunten maakte. Afgelopen seizoen speelde de éénvoudig international slechts elf duels.
quote:Op woensdag 2 juli 2008 23:34 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Ook briljant om zijn contract in Februari nog te verlengen trouwens.
quote:Vorige week hebben we al een gesprek met Peter Bosz (technisch directeur, red.) gehad, waarin duidelijk werd dat de club graag verder wilde.
quote:Voorkeur Hofs ligt in het buitenland
Volgens Louis Laros, de zaakwaarnemer van Nicky Hofs, wil de middenvelder van Feyenoord het liefst vertrekken naar het buitenland. Laros sluit een langer verblijf in Rotterdam echter nog niet uit.
"Hij mág weg, ja. Nicky krijgt gewoon nog een gesprek met de nieuwe trainer Gertjan Verbeek over zijn perspectief, maar hij ziet ook wel dat het dringen is op het middenveld van Feyenoord. Dat maakt hem wat onrustig. Hij is ook zijn nummer kwijt", zo vertelt Laros in VI.
De zaakwaarnemer verwacht echter niet dat Hofs zijn hoofd laat hangen. "Maar Nicky heeft wel zwaardere tegenslagen overwonnen. Ik ben ervan overtuigd dat als hij een eerlijke kans krijgt, hij die zal grijpen. En als er iets interessants voorbijkomt, zal Nicky erover nadenken. Hij staat overal voor open. Dan moet je denken aan het buitenland."
quote:Hofs over Qatar-gerucht: "Het is klinkklare onzin"
04 augustus 2008
Nick Hofs zat zondag niet bij de selectie van Feyenoord tijdens het oefenduel tegen Celtic (3-1 verlies Feyenoord). De middenvelder van de club uit de havenstad zou volgens diverse media rond zijn met een club uit Qatar.
Hofs zelf zegt echter dat hier niets van waar is: "Het is klinkklare onzin", zo vertelt hij na afloop van Feyenoord-Celtic (3-1 verlies Feyenoord). De absentie van de speler zou te maken hebben met een teenblessure. Desondanks lijkt de voormalige speler van Vitesse niet voor te komen in de plannen van trainer Gertjan Verbeek.
Lekker naar de Engelse eerste divisie.quote:Op maandag 4 augustus 2008 13:12 schreef DeVinger het volgende:
Hofs moet lekker naar de subtop in Nederland gaan enm mss nog wel beter naar het buitenland. Qatar kan ik me niet voorstellen voor zo'n gozer. Hofs is niet het niveau dat Feyenoord moet nastreven.
Ronald de Boer was daar anders erg positief over. Helemaal over het onderwijs en dat kan vast geen kwaad bij de familie Hofs.quote:Op maandag 4 augustus 2008 13:18 schreef Dos37 het volgende:
Hij heeft toch ook kinderen en een vrouw, lijkt me niet dat je die meeneemt naar Qatar een ideale situatie is.
quote:Op maandag 4 augustus 2008 13:20 schreef Grulez het volgende:
[..]
Ronald de Boer was daar anders erg positief over. Helemaal over het onderwijs en dat kan vast geen kwaad bij de familie Hofs.
quote:Op maandag 4 augustus 2008 13:20 schreef Grulez het volgende:
[..]
Ronald de Boer was daar anders erg positief over. Helemaal over het onderwijs en dat kan vast geen kwaad bij de familie Hofs.
quote:Verbeek laakt 'onprofessionele' Hofs
Door ROB HARTOG
ROTTERDAM - Gertjan Verbeek ergert zich aan het in zijn ogen onprofessionele gedrag van een aantal van zijn spelers. Na afloop van het Jubileumtoernooi van het honderdjarige Feyenoord hekelde de opvolger van Bert van Marwijk in de Kuip met name Nicky Hofs, afwezig in het slotduel met de Schotse landskampioen Celtic.
,,Die heeft al een tijdje last van een blaar op zijn voet, maar hij is daarmee gewoon door blijven lopen,’’ verklaarde de ontstemde coach. ,,In de eerste wedstrijd tegen Borussia Dortmund kreeg hij pijn. ’s Nachts had hij koorts. Er moest uiteindelijk zelfs een kleine chirurgische ingreep aan te pas komen om hem van die blaar te verlossen. Ik vind zoiets onprofessioneel. Als prof laat je jezelf behandelen bij lichamelijk ongemak.’’
De houding van Hofs - voor wie amper nog toekomst is bij de Rotterdamse club, zodra zich een serieuze koper meldt mag hij vertrekken uit de Kuip - was niet het enige waar Verbeek zich aan stoorde. Voorafgaand aan het duel met Celtic stuurde hij een aantal spelers terug naar de kleedkamer omdat die de verkeerde noppen onder hun schoenen hadden. Wie die zondaars waren, wilde de coach niet vertellen.
,,Maar ook dat is een vorm van onprofessioneel gedrag,’’ oordeelde de trainer hard. ,,Op dit niveau mag dat niet gebeuren. Of het me tegenvalt dat ik dergelijke zaken bij Feyenoord aantref? Ach, bij Heerenveen ergerde ik me er ook wel eens aan. Vooral de jeugd is niet altijd even professioneel bezig. Feyenoord verschilt in dat opzicht niet zo veel van Heerenveen.’’
Hofs wil niet voetballen in Nijmegenquote:Op maandag 4 augustus 2008 14:32 schreef andre347 het volgende:
[..]
![]()
Hij kan inderdaad beter naar een subtopper. NEC of weer terug naar Vitesse.
quote:Hofs van Feyenoord naar Vitesse
ARNHEM - Nicky Hofs keert terug bij Vitesse. De middenvelder wordt door Feyenoord verhuurd aan de Arnhemse eredivisieclub. Technich directeur Marc van Hintum neomde de terugkeer 'fantastisch'. ,,Wij zijn geweldig blij dat hij weer richting Arnhem komt', zei 'Van Hintum op de website van Vitesse. ,,Hij is voor ons een hele goede speler, met een echte drive. Het is belangrijk voor hem dat hij weer aan spelen toe komt. Het waren lange onderhandelingen, maar we zijn er gelukkig uitgekomen.''
Hofs verruilde Vitesse in 2004 voor Feyenoord. ,,Ik wilde alleen maar aan Vitesse worden verhuurd en voor mij is dit weer een mooie kans om veel aan spelen toe te komen,'' aldus Hofs over de terugkeer naar de club waar hij zijn profloopbaan begon.
quote:Hofs aangehouden na incident Arnhem
Vitesse-speler Nicky Hofs is zondagavond aangehouden na een incident op het Nieuwe Plein in Arnhem. Na een nacht in de cel is de voetballer weer vrijgelaten.
"Nicky is inderdaad aanwezig geweest op de plek, waar vlak daarvoor een vechtpartij plaats had", verklaart zijn advocaat Hermesdorf van De Kempenaer Advocaten. "Hij is aangehouden vanwege het plegen van een strafbaar feit. Nicky ontkent schuld aan dit feit. We gaan nu de politie-dossiers inzien."
De club wil niet op de zaak ingaan, omdat het een privé-kwestie betreft.
© Omroep Gelderland
Met Theet?quote:Op dinsdag 4 november 2008 23:16 schreef the_undertaker het volgende:
Wat zou er gebeurd zijn? Ruzie om een frikandel?
Mooiquote:Op donderdag 6 november 2008 01:46 schreef Tyler..Durden het volgende:
Het verhaal is dus dat zijn schoonmoeder, vrouw en een paar kampervrienden van Hofs in elkaar geslagen waren in een shaormazaakje naast cafe het pleintje. Hofs wou naar zijn vrouw toe terwijl de politie hem tegenhield. Toen heeft Nicky's schoonvader een ruit kapot geslagen en escaleerde de boel.
Tjah, je komt uit Klarendal of niet...
...Prima döner daar bij Delight trouwensquote:Op donderdag 6 november 2008 01:46 schreef Tyler..Durden het volgende:
Het verhaal is dus dat zijn schoonmoeder, vrouw en een paar kampervrienden van Hofs in elkaar geslagen waren in een shaormazaakje naast cafe het pleintje. Hofs wou naar zijn vrouw toe terwijl de politie hem tegenhield. Toen heeft Nicky's schoonvader een ruit kapot geslagen en escaleerde de boel.
Tjah, je komt uit Klarendal of niet...
quote:Bos wil Hofs graag voor Vitesse behouden
Door Mike Boeschoten
Vrijdag, 20 februari 2009, 21:14
Theo Bos wil de van Feyenoord gehuurde Nicky Hofs graag voor Vitesse behouden. De trainer heeft de Arnhemse clubleiding gevraagd om de 25-jarige middenvelder los te weken bij de Rotterdammers.
"Ik zou Nicky graag behouden voor Vitesse. Daar is intern ook over gesproken ja", zo liet Bos aan De Gelderlander weten. "Het is een Arnhemse jongen met veel kwaliteiten. Ik weet alleen niet of het mogelijk is. Er hangt een prijskaartje aan zo'n speler."
Hofs, die nog een contract heeft tot 2010 bij Feyenoord, speelt tot eind dit seizoen op huurbasis voor Vitesse. De club heeft een optie tot koop bedongen in de deal. Bos is momenteel bezig om de selectie voor volgend seizoen op orde te brengen. Hij wil daar 1 april mee klaar zijn.
Nopequote:
dat begon vorig seizoen aardig jaquote:Op zondag 22 februari 2009 08:29 schreef Keltie het volgende:
Vind Hofs - Makaay een beter koppel als Guzman - Makaay.
ik ook (de Hofs op het veld dan)quote:Maargoed, ik heb sowieso een zwak voor Hofs.
quote:Hofs wil snel duidelijkheid van Feyenoord
Door Carlo Willemsen
Maandag, 06 april 2009, 10:06
Nicky Hofs wil deze maand duidelijkheid hebben van Feyenoord. De middenvelder, die momenteel op huurbasis voor Vitesse speelt, weet nog altijd niet waar hij volgend seizoen speelt. De keuze gaat in elk geval tussen Feyenoord, Vitesse of het buitenland.
"Ik heb maar twee clubs in Nederland waar ik wil spelen", aldus Hofs in de Gelderlander. "Dat weet iedereen. Feyenoord bepaalt. Daar heb ik weinig invloed op, omdat ik nog een jaar onder contract sta. Als Feyenoord me wil verkopen, dan is deze zomer het goede moment. Volgend jaar ben ik immers transfervrij. Maar ik kan er pas echt iets over zeggen als ik weet wat Feyenoord wil."
"Ik wil snel weten waar ik aan toe ben", vervolgt Hofs. "Ik wil het voor het einde van deze maand weten."
quote:Hofs en Vitesse praten over definitieve terugkeer
Datum: 27-apr-2009 12:02
Nicky Hofs (foto, midden) is in gesprek met Vitesse over een eventuele definitieve terugkeer naar Arnhem. De middenvelder die nog tot 2010 bij Feyenoord onder contract staat kreeg onlangs van de Rotterdamse clubleiding te horen gekregen dat hij geen deel uit maakt van de plannen van toekomstig Feyenoord-trainer Mario Been.
‘We hebben oriënterend gesproken, en elkaars plannen aangehoord,’ aldus Hofs in de Gelderlander. ‘Vitesse is een serieuze optie, tenzij Feyenoord een absurde transfersom vraagt. Het is natuurlijk geen straf hier te voetballen, maar iedereen weet dat ik graag een keer in het buitenland wil spelen. Daar is het gezien mijn leeftijd nu de tijd voor,’ vindt de middenvelder, die nog geen concrete buitenlandse aanbieding heeft.
De 25-jarige Hofs maakte halverwege seizoen 2004/05 de overstap van Vitesse naar Feyenoord. Hij speelde 68 wedstrijden voor de Rotterdamse club, waarin hij 21 keer tot scoren kwam. Hofs komt dit seizoen al op huurbasis voor de Arnhemmers uit. (BB)
Ruilen met van Wolfswinkelquote:Op maandag 27 april 2009 13:51 schreef rubbereend het volgende:
Vitesse gaat weer verlies lijden dit seizoen, hebben geen rooie cent...... waarvan betalen ze hem
ER gaan een aantal zeer dure spelers de deur uit: contracten ontbondenquote:Op maandag 27 april 2009 13:51 schreef rubbereend het volgende:
Vitesse gaat weer verlies lijden dit seizoen, hebben geen rooie cent...... waarvan betalen ze hem
quote:Hofs: "Hopelijk regelen Feyenoord en Vitesse iets"
28 juni 2009
"Nicky moet blijven", zongen fans van Feyenoord zaterdag, toen Nick Hofs na afloop van het oefenduel tegen SC Feyenoord wat handtekeningen uit stond te delen. Maar helaaas voor de fans, Nicky blijft niet. De éénvoudig international maakt geen deel uit van de plannen van coach Mario Been en wil dus weg. "Het liefst zo snel mogelijk."
Hofs deed een half uurtje mee in de 'broederstrijd' tussen Feyenoord en SC Feyenoord (0-5), die gehouden werd op Varkenoord. De middenvelder speelde aardig en was een paar keer dicht bij een goal, maar het zal weinig veranderd hebben aan de plannen van coach Been. "Nicky mag weg, zijn perspectief is beperkt", zei hij vorige week. Voor de positie achter de spits heeft Been met Luigi Bruins, Georginio Wijnaldum, Jonathan de Guzman en Jon Dahl Tomasson genoeg opties.
En dus is de 26-jarige Hofs druk op zoek naar een nieuwe club. "Vitesse heeft interesse, plus nog een aantal clubs uit het buitenland", vertelt hij aan FCUpdate.nl. Een terugkeer naar Arnhem, waar hij het afgelopen seizoen al op huurbasis speelde, heeft zijn voorkeur. "Maar Vitesse moet er eerst uitkomen met Feyenoord en dat is voorlopig een probleem. Er zit nog een flink gat tussen vraag en aanbod. Het is voor een club als Vitesse ook niet eenvoudig om financiële middelen te vinden voor een transfer. Hopelijk kunnen de teams toch nog iets regelen, want ik zou graag weer voor Vitesse spelen."
Mocht een transfer naar Arnhem definitief niet doorgaan, moet Hofs verder kijken. Nog een seizoen bij Feyenoord blijven heeft zeker niet zijn voorkeur. "Ik vind het fantastisch dat het Legioen me zo steunt, tijdens de eerste training zongen ze ook al dat ik moest blijven. Dat voelt goed, maar we weten allemaal dat ik komend seizoen niet voor Feyenoord zal spelen. De trainer heeft me laten weten dat ik niet op veel speeltijd hoef te rekenen, dus wil ik graag weg. Het liefst zo snel mogelijk, zodat ik genoeg tijd heb om met mijn nieuwe club oefenduels te spelen en te trainen."
Of dat in Nederland of in het buitenland is, maakt de aanvallende middenvelder niet uit. "Als er iets moois komt, ga ik er naar kijken. Ik sta overal voor open."
quote:Op dinsdag 14 december 2004 12:52 schreef Suijk het volgende:
Prima vervanger van iedereen, wordt misschien de Lucius van feyenoord.
Later vandaag dus meer duidelijkheid.quote:Ultimatum voor Hofs
ROTTERDAM - Feyenoord en Vitesse zijn akkoord over de transfersom voor Nicky Hofs. Vandaag praat de middenvelder met Vitesse over het contractaanbod voor twee jaar.
,,De bal ligt bij Nicky,’’ zegt technisch directeur Marc van Hintum. ,,Onderhandelingsruimte in ons aanbod zit er niet meer. Hij moet vandaag ‘ja’ zeggen, anders is er geen deal.’’
Hofs zei eerder naar een buitenlandse club te willen.
AD
quote:Hofs kiest toch voor vervolg bij Vitesse
Nicky Hofs speelt volgend seizoen vrijwel zeker voor Vitesse. De Arnhemse club is al enige tijd akkoord met Feyenoord over de te betalen transfersom en nadert nu ook een akkoord met de speler zelf.
Lange tijd wilde Hofs wachten op een eventuele aanbieding uit het buitenland, maar de aanvallende middenvelder heeft nu toch voor Vitesse gekozen. "We zijn zo goed als rond", bevestigt Hofs tegenover Omroep Gelderland.
Ook Paul van der Kraan, algemeen directeur van Vitesse, beaamt dat een transfer nabij is. "De laatste plooien moeten nog worden gladgestreken. Het is een kwestie van dagen. Het zat muurvast, alle partijen wilden teveel. Maar de situatie is nu veranderd."
quote:HOFS VOOR 2 JAAR NAAR 'ZIJN' VITESSE
Hofs voor 2 jaar Vitessenaar
Vitesse en Nicky Hofs hebben overeenstemming bereikt over een tweejarig contract. De Arnhemmer maakt daarmee een einde aan een lange periode van onzekerheid over zijn voetballende toekomst. De aanvallende middenvelder blijft, net als het laatste jaar, in het geelzwart spelen.
Hofs voegt zich zaterdagochtend meteen bij de selectie, van wie hij de meeste spelers natuurlijk nog kent van het afgelopen seizoen. In het voetbaljaar 2008/2009 speelde Hofs 30 competitieduels waarin hij zeven maal scoorde. Daarvoor speelde hij drieënhalf seizoenen in Rotterdam.
Na de oefensessie op zaterdagmorgen bepaalt hoofdtrainer Theo Bos of hij Hofs toevoegt aan de selectie die het zaterdagmiddag in Angeren opneemt tegen Lokomotiv Sofia.
Vitesse.nl
Tweede divisie Oostenrijk zekerquote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:57 schreef JH87 het volgende:
Mooi! Gewoon bij voorbaat een belangrijke aanwinst. Had Hofs daarentegen ook wel een buitenlandse transfer gegund, hij wordt toch al oud inmiddels.
Hehe, jaloers op wat? Hofs is een lelijke mongoloïde middelmatig voetballende dwerg die heeft gefaald bij nota bene Feyenoord, en blij mag zijn dat 'ie nog bij Vitesse mag spelen.quote:
Doe jij je nec-brilletje maar is afquote:Op zaterdag 18 juli 2009 01:30 schreef NEC-Nijmegen het volgende:
[..]
Hehe, jaloers op wat? Hofs is een lelijke mongoloïde middelmatig voetballende dwerg die heeft gefaald bij nota bene Feyenoord, en blij mag zijn dat 'ie nog bij Vitesse mag spelen.
quote:Op zaterdag 18 juli 2009 01:36 schreef DeVinger het volgende:
[..]
Doe jij je nec-brilletje maar is af
Het moge voor de enigszins goede verstaander duidelijk zijn dat ik lang niet zo slecht denk over Vitesse, retard. Theo Janssen vind ik een goeie speler die ik graag bij NEC zou zien, Hofs daarentegen niet, omdat ie ongetwijfeld wederom zal falen buiten z'n geboortestad. Ik heb bij hem sowieso altijd al het idee gehad dat 'ie niet helemaal lekker is.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 17:04 schreef DeVinger het volgende:
Je mag hem best haten omdat je voor NEC bent en blind van woede bent en omdat je zelf geen opleiding hebt gehad en daardoor clubliefde wat te letterlijk neemt, maar je kunt moeilijk ontkennen dat het een absolute versterking is voor Vitesse. Bij Feyenoord is het er inderdaad niet volledig uitgekomen, maar hij is daar zeker van waarde geweest en zijn kwaliteiten laten zien. Hij is alleen te blessuregevoelig voor de top vermoed ik, een avontuur in het buitenland had Janssen ook altijd op zijn lijstje, maar ze verlangen toch gewoon allebei naar de FEBO waarschijnlijk. Ik ben iig heel blij dat hij wederom bij Vitesse te bewonderen is
Dat is inherent aan het voetbal he, dat de meeste voetballers niet helemaal lekker zijn.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 18:31 schreef NEC-Nijmegen het volgende:
[..]
Het moge voor de enigszins goede verstaander duidelijk zijn dat ik lang niet zo slecht denk over Vitesse, retard. Theo Janssen vind ik een goeie speler die ik graag bij NEC zou zien, Hofs daarentegen niet, omdat ie ongetwijfeld wederom zal falen buiten z'n geboortestad. Ik heb bij hem sowieso altijd al het idee gehad dat 'ie niet helemaal lekker is.
Ben benieuwd: als Merab wat andere middenvelders haalt is ie zo weer uit de basisquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |