You wouldn't say.quote:Op donderdag 17 september 2026 12:58 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ik ben al 6 keer verhuisd in 40 jaar en steeds naar nieuwbouw die in het weiland gebouwd is
ja ik ging op een gegeven moment ook loeien en gras etenquote:
Vermeer heeft zich nooit als het helderste licht getoond, en toch weet hij altijd weer te verrassen.quote:
Beter belt-ie Pogi even voor het spul dat hij gebruikt.quote:Op donderdag 17 september 2026 11:47 schreef Perrin het volgende:
Klaver neemt even een energie-gelletje. Politiek is topsport.
Die heeft het écht goede spul. Met zo'n gelletje loopt Klaver straks de 400 meter op de volgende Olympische Spelen.quote:Op donderdag 17 september 2026 14:52 schreef nostra het volgende:
[..]
Beter belt-ie Pogi even voor het spul dat hij gebruikt.
Ja, als je twee kanten bekijk plant je de gewenste mening in de hoofdjes van kinderen. Je leert ze dan niet luisteren, formuleren, discussieren en nadenken.quote:Op donderdag 17 september 2026 14:52 schreef Frozen-assassin het volgende:
MonaActualiteit is verboden kennelijk. Twee kanten bekijken is verboden.
Daarom wordt deze van twee kanten bekijken methodiek ook niet onderwezen op de FvD-school in Almere.quote:Op donderdag 17 september 2026 15:06 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ja, als je twee kanten bekijk plant je de gewenste mening in de hoofdjes van kinderen. Je leert ze dan niet luisteren, formuleren, discussieren en nadenken.
ouderen mogen kennelijk nog steeds niet werkenquote:In de begroting wordt de maximale arbeidskorting met ¤ 244 verhoogd (van ¤ 5.685 naar ¤ 5.929).
quote:Voor 2026 en 2027 zijn de bedragen en percentages van de heffingskortingen, zoals in de tabel hieronder weergegeven. De cijfers voor 2027 zijn nog onder voorbehoud en kunnen nog wijzigen.
Heffingskortingen 2026 2027
Maximale algemene heffingskorting onder AOW-leeftijd ¤ 3.115 ¤ 3.154
Maximale algemene heffingskorting vanaf AOW-leeftijd ¤ 1.556 ¤ 1.596
Afbouwpercentage algemene heffingskorting onder AOW-leeftijd 6,398% 6,638%
Afbouwpercentage algemene heffingskorting vanaf AOW-leeftijd 3,195% 3,358%
Maximale arbeidskorting onder AOW-leeftijd ¤ 5.685 ¤ 5.929
Maximaal afbouwpercentage arbeidskorting onder AOW-leeftijd 6,510% 6,510%
Maximale inkomensafhankelijke combinatiekorting onder AOW-leeftijd ¤ 3.032 ¤ 2.918
Jonggehandicaptenkorting ¤ 923 ¤ 935
Maximale ouderenkorting ¤ 2.067 ¤ 1.993
Alleenstaande-ouderenkorting ¤ 540 ¤ 547
Zei hij nou dat pakjes cocaine naast de paprika chips ligt?quote:Op donderdag 17 september 2026 15:39 schreef Frozen-assassin het volgende:
Geert heeft of een drugsdealer die hem keihard oplicht met gemengde troep als zijn lijntje goedkoper is dan een glaasje bier of hij drinkt wel hele dure speciaal biertjes
Ja....quote:Op donderdag 17 september 2026 15:41 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Zei hij nou dat pakjes cocaine naast de paprika chips ligt?
Ongetwijfeld.quote:Op donderdag 17 september 2026 15:42 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ja....
Enige waar hij wel gelijk in heeft is dat een loopjongetje sneller bij jou thuis is dan de pizzabezorger.
Wel levensloopbestendig toch?quote:Op donderdag 17 september 2026 13:54 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ja ik ging op een gegeven moment ook loeien en gras eten
Dat zou ik ook niet weten. Valt wat te zeggen voor beide kanten.quote:Op donderdag 17 september 2026 15:43 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ongetwijfeld.
Of een keiharde war on drugs nou echt effectiever is dan legalisatie van iets als xtc vind ik nog niet zo evident, maar die drugsrunnertjes zijn wel jong en vallen al jong in de verkeerde handen.
Ik denk dat de geschiedenis en ervaring uitwijst dat die war niet te winnen is. Niet alleen in Nederland, maar ook in de VS en alle landen waar drugs geproduceerd, verhandeld en gebruikt wordt. En de agressie wordt ook niet minder.quote:Op donderdag 17 september 2026 15:46 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dat zou ik ook niet weten. Valt wat te zeggen voor beide kanten.
Er gaat wel echt enorm veel geld om in drugsmilieu dus of je die war gaat winnen tsja... Kan me voorstellen dat ze nu nog makkelijker wegkomen en goedkoper uit zijn door tieners via Snapchat te ronselen...
laat toch iedereen lekker slikken en spuiten wat ie wilquote:Op donderdag 17 september 2026 15:46 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dat zou ik ook niet weten. Valt wat te zeggen voor beide kanten.
Er gaat wel echt enorm veel geld om in drugsmilieu dus of je die war gaat winnen tsja... Kan me voorstellen dat ze nu nog makkelijker wegkomen en goedkoper uit zijn door tieners via Snapchat te ronselen...
voor een lijntje moet men nu 4 fietsen stelenquote:Op donderdag 17 september 2026 15:49 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik denk dat de geschiedenis en ervaring uitwijst dat die war niet te winnen is. Niet alleen in Nederland, maar ook in de VS en alle landen waar drugs geproduceerd, verhandeld en gebruikt wordt. En de agressie wordt ook niet minder.
Michael Heemels?quote:Op donderdag 17 september 2026 15:39 schreef Frozen-assassin het volgende:
Geert heeft of een drugsdealer die hem keihard oplicht met gemengde troep als zijn lijntje goedkoper is dan een glaasje bier of hij drinkt wel hele dure speciaal biertjes
Er is vraag naar, het kosten bakken met geld om er iets tegen te doen.quote:Op donderdag 17 september 2026 15:49 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik denk dat de geschiedenis en ervaring uitwijst dat die war niet te winnen is. Niet alleen in Nederland, maar ook in de VS en alle landen waar drugs geproduceerd, verhandeld en gebruikt wordt. En de agressie wordt ook niet minder.
Klaver spreekt van 'permanente formatie' - https://nos.nl/l/2631197#UPDATE-97232652quote:Klaver spreekt van 'permanente formatie'
17:56
De eerste spreker in de tweede termijn is Pro-leider Klaver. Hij komt niet met moties om de begroting aan te passen. Klaver zegt weer dat als het kabinet brede steun wil uit de Tweede Kamer, de bezuinigingen op de sociale zekerheid écht van tafel moeten.
Hij denkt dat de politiek "een najaar tegemoetgaat met nog heel veel onzekerheid en veel gesprekken." Volgens Klaver is het kabinet beland in een "permanente formatie". "En dat is de verantwoordelijkheid van het kabinet."
Klaver had veel meer druk kunnen zetten. Door gisteren al weg te geven dat hij een mvw niet zou steunen heeft hij zijn eigen onderhandelingspositie ondergraven.quote:Op donderdag 17 september 2026 18:50 schreef capricia het volgende:
[..]
Klaver spreekt van 'permanente formatie' - https://nos.nl/l/2631197#UPDATE-97232652
Klaver heeft gelijk.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |