In het echt niet, ouder gemaakt voor deze film omdat Tom Holland haar zoon speelt en er maar 13 jaar leeftijdsverschil tussen zitquote:Op zaterdag 22 augustus 2026 17:09 schreef Troel het volgende:
Zo zag ik eergisteren The Odyssey en ik vond Anne Hathaway er zo oud uit zien. Ze is een half jaar jonger dan ik ben
Oh wat leuk!quote:Op maandag 24 augustus 2026 10:46 schreef hilliebillie het volgende:
[..]
Netjes, ik ken het niet en ben ook geen topo-held (en is best lastig, zonder de omlijning van Nederland om dan goed in te schatten hoe Limburg loopt bijvoorbeeldmaar best grappig om eens te doen.
#Polderprikker nummer 84 • 4514/5000
🟩941 🟨852 🟩972 🟩943 🟨806
https://polderprikker.nl/
Slim zo schanu om een abo te nemen zodat het ook geen probleem is om maar even te moeten gaan en dat ze het park dan ook leert kennen. Ik heb helaas geen ideeën, maar wellicht kun je chat-gpt hier over wat opties vragen (zodat je weet wat er in de buurt zit) en dan bekijken of die opties bij jullie wensen passen?
Ik weet ook niet hoe druk slagharen tegenwoordig is en of dat nog een beetje in de richting zit? (Wat ik hierboven al zei is mn topo niet een van mn sterkste kanten)
Het grote nadeel van de Apenheul vind ik dat je eerst een kilometer moet lopen voordat je daadwerkelijk in het park bent. Vooral de terugweg als je snel naar huis wilt, vind ik dat echt heel naar.quote:Op maandag 24 augustus 2026 11:03 schreef FlyingFish het volgende:
Slagharen is vaak redelijk rustig, zelfs hartje zomer viel dat nog mee. En als het zwembad erbij in zit kun je daar ook in de winter heen. Sowieso zijn ze ook alle schoolvakanties open, waaronder de kerstvakantie, en zijn hun abonnementen spotgoedkoop.
Walibi zou ik niet aanraden, ook vanwege het publiek dat daar vooral komt en iets minder sociaal is.
En iets als Apenheul? Dat vinden mijn kinderen geweldig, en een kinderwagen is daar een groot pluspunt bij de loslopende apen. Maar ik kan me ook voorstellen dat dat voor Jewel vooral een minpunt is. Alleen is parkeren prijzig als je dat elke keer moet betalen voor een bezoek van twee uurtjes. Bij Hellendoorn zit dat erbij in en dat scheelt een hoop. Geen idee hoe dat bij slagharen zit, daar zitten we altijd in een huisje.
Dat is voor Schanu waarschijnlijk wel een belangrijk punt idd.quote:Op maandag 24 augustus 2026 12:25 schreef Troel het volgende:
[..]
Het grote nadeel van de Apenheul vind ik dat je eerst een kilometer moet lopen voordat je daadwerkelijk in het park bent. Vooral de terugweg als je snel naar huis wilt, vind ik dat echt heel naar.
Hele goede toevoeging, bedankt. Dan valt deze helaas af want wij moeten inderdaad echt snel weg kunnen gaan als dat nodig isquote:Op maandag 24 augustus 2026 12:25 schreef Troel het volgende:
[..]
Het grote nadeel van de Apenheul vind ik dat je eerst een kilometer moet lopen voordat je daadwerkelijk in het park bent. Vooral de terugweg als je snel naar huis wilt, vind ik dat echt heel naar.
quote:Op maandag 24 augustus 2026 14:23 schreef Tink89 het volgende:
Aah wat sneu voor Juul!
En BE: nee, ik dus niet. Ik zat er 40 km noordelijker dan de bedoeling was. Oeps. Maar ik ben er in mijn hele leven dan ook maar 1 of 2 keer geweest. Eigenlijk vind ik alles boven Rotterdam gewoon moeilijk. Swalmen kan ik wel zo naartoe rijden, maar aanprikken? Mwoah...
#Polderprikker nummer 84 • 4172/5000
🟨728 🟩944 🟨831 🟨877 🟨792
https://polderprikker.nl/
En die laatste was een gok.
Dat is met Disney toch niet veel anders. Afhankelijk van welk hotel je kiest.quote:Op maandag 24 augustus 2026 14:16 schreef Schanu het volgende:
[..]
Hele goede toevoeging, bedankt. Dan valt deze helaas af want wij moeten inderdaad echt snel weg kunnen gaan als dat nodig is![]()
Exode, wat ontzettend sneu voor Juul dat ze weer door haar enkel is gegaan, veel beterschap voor haar
Klopt zeker, maar Disney is eenmalig meerdere dagen en zo'n abonnement kopen we voor een heel jaar. Dus dan vind ik dat wel een belangrijkere afweging.quote:Op maandag 24 augustus 2026 14:36 schreef vencodark het volgende:
[..]
Dat is met Disney toch niet veel anders. Afhankelijk van welk hotel je kiest.
Wij gaan een dag eerder rijden zodat we op de 1e dag om 8.30, uitgerust, in het park kunnen staan.quote:Op maandag 24 augustus 2026 12:01 schreef Schanu het volgende:
@:Vicky, dan is jullie aankomstdag onze vertrekdag
Bedankt voor alle tips! Alle opties zijn 50 tot 60 minuten rijden voor ons (we wonen in een dorp naast Zwolle namelijk) dus ik moet even nadenken over de haalbaarheid. Mijn 8 jarige gaat op 5 september naar Drouwenerzand met andere jonge mantelzorgers uit onze gemeente dus kan dan meteen vragen of dat iets is waar ze vaker naartoe zou willen.
Slagharen zijn we 1 keer geweest en dat was toen echt geen succes omdat je heel veel moest lopen. Maar toen hadden we nog geen buggy en zette Jewel op 1/4e van het park de hakken in het zand en konden we weer naar huis. De rest van het park toen dus niet eens kunnen zienWel het overwegen waard dus.
Apenheul en Wildlands zijn ook leuk, daar had ik nog niet eens aan gedacht! Ik zie wel dat Apenheul alleen seizoenskaarten geeft (en geen jaarkaarten) dus dat is jammer, maar alsnog zeker het overwegen waard.
Thanks allemaal!
Wat een wonderlijke veronderstellingquote:Op maandag 24 augustus 2026 12:03 schreef BE het volgende:
[..]
Oh wat leuk!Ik ben ook zeker geen topo held, maar vooralsnog viel het me aardig mee de eerste keer.
#Polderprikker nummer 84 • 4612/5000
🟦1000 🟩994 🟨819 🟩968 🟨831
https://polderprikker.nl/
Die 1000 is Scheveningen, dat kunnen we allemaal wel vinden toch?![]()
Eh... blijkbaar?quote:Op maandag 24 augustus 2026 15:45 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Wat een wonderlijke veronderstelling
Ik polderprik in SCUL. Ben eerlijk gezegd meestal ook gewoon te beroerd om zo ver in te zoomen dat ik iets als een kade kan zien.quote:Op maandag 24 augustus 2026 14:35 schreef laziness het volgende:
Je denkt dat die pier heel herkenbaar is voor iedereen maar hier in het oosten zijn er best veel nooit bij zee geweest bleek in de klas van mijn kind.
Polderprikker key wordsquote:Op maandag 24 augustus 2026 15:48 schreef BE het volgende:
[..]
Eh... blijkbaar?
Ik zou denken dat iedereen toch wel weet dat Scheveningen aan Den Haag vast ligt en weet ook iedereen Den Haag wel te vinden toch, bij benadering?
Maar goed... my bad...
Ik zat me toevallig vanmorgen af te vragen of Jewel haar foknaam was of haar echte naam.quote:Op maandag 24 augustus 2026 14:54 schreef Schanu het volgende:
[..]
Klopt zeker, maar Disney is eenmalig meerdere dagen en zo'n abonnement kopen we voor een heel jaar. Dus dan vind ik dat wel een belangrijkere afweging.
Plus dat we bij een dagje uit tegelijkertijd naar huis moeten (als gezin, want met de auto terug naar huis) en het dan makkelijker voorkomt dat we net te laat vertrekken omdat we de situatie verkeerd inschatten omdat we rekening moeten houden met 2 kinderen. Dat we bijvoorbeeld voor de 8 jarige nog 10 minuten willen blijven zodat zij ook kan schakelen naar het vroeger dan gepland naar huis gaan, en die 10 minuten dan voor Jewel teveel blijken.
Bij Disney kunnen we als het nodig is echter opsplitsen en kan één van ons op stel en sprong naar het hotel als het nodig is terwijl de ander met de jongste verder kan. En zullen we sowieso ook vaste rustmomenten plannen in het hotel, dus park en hotel over de dag heen voldoende afwisselen zodat ze het beter volhoudt.
Maar inderdaad, het kan desondanks nog steeds voorkomen dat we haar gillend, schoppend en slaand naar het hotel moeten terugkrijgen en dat zal langer lopen zijn dan de Apenheul![]()
Ps. ik noemde de 8 jarige altijd Vlokje maar dat past zo niet dat ik het nooit (meer) gebruik. De 8 jarige versus Jewel klinkt echter ook zo oneerlijk, dus vanaf nu doop ik de 8 jarige hier om naar Né.
Wat fijn dat je dochter je is komen helpen met het huishouden Livelink! Heerlijk als alles weer schoon en opgeruimd is
Ik woon op fietsafstand van Scheveningen en had hem foutquote:Op maandag 24 augustus 2026 15:48 schreef BE het volgende:
[..]
Eh... blijkbaar?
Ik zou denken dat iedereen toch wel weet dat Scheveningen aan Den Haag vast ligt en weet ook iedereen Den Haag wel te vinden toch, bij benadering?
Maar goed... my bad...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |