abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_221643653
quote:
2s.gif Op zaterdag 22 augustus 2026 17:09 schreef Troel het volgende:
Zo zag ik eergisteren The Odyssey en ik vond Anne Hathaway er zo oud uit zien. Ze is een half jaar jonger dan ik ben :'(
In het echt niet, ouder gemaakt voor deze film omdat Tom Holland haar zoon speelt en er maar 13 jaar leeftijdsverschil tussen zit ;)
pi_221643665
Grappig dat Polderprikker. Ik kende het niet. Maar ben wel goed met topo (zat er steeds 3 km vanaf, max 5)

#Polderprikker nummer 84 • 4868/5000
🟩974 🟩975 🟩966 🟩977 🟩976
https://polderprikker.nl/

Wij hebben sinds 2013 een abonnement op de dierentuin. Een jaartje gestort en dat was geen succes dus vorig jaar weer opnieuw abonnement genomen (korting ook kwijt, dat was jammer). Komend jaar weer en waarschijnlijk krijgen we van oma nog een tweede abonnement erbij op een andere dierentuin voor de afwisseling. Het is gewoon fijn om laagdrempelig even een rondje te doen, soms wat korter, soms wat langer, soms in het weekend, soms gewoon na school even.
pi_221643683
Als je echt een pretpark wilt dan zou ik idd kijken naar Slagharen. Walibi zou ik niet doen, dat is echt heel veel prikkels en ik denk dat de doelgroep ook wat anders is (niet zozeer asociaal maar meer groepen jongeren, minder gezinnen met kinderen).
pi_221643973
@Schanu van 22 tot en met 26.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_221644023
@Vicky, dan is jullie aankomstdag onze vertrekdag :D

Bedankt voor alle tips! Alle opties zijn 50 tot 60 minuten rijden voor ons (we wonen in een dorp naast Zwolle namelijk) dus ik moet even nadenken over de haalbaarheid. Mijn 8 jarige gaat op 5 september naar Drouwenerzand met andere jonge mantelzorgers uit onze gemeente dus kan dan meteen vragen of dat iets is waar ze vaker naartoe zou willen.

Slagharen zijn we 1 keer geweest en dat was toen echt geen succes omdat je heel veel moest lopen. Maar toen hadden we nog geen buggy en zette Jewel op 1/4e van het park de hakken in het zand en konden we weer naar huis. De rest van het park toen dus niet eens kunnen zien :') Wel het overwegen waard dus.

Apenheul en Wildlands zijn ook leuk, daar had ik nog niet eens aan gedacht! Ik zie wel dat Apenheul alleen seizoenskaarten geeft (en geen jaarkaarten) dus dat is jammer, maar alsnog zeker het overwegen waard.

Thanks allemaal!
  maandag 24 augustus 2026 @ 12:03:08 #81
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_221644033
quote:
1s.gif Op maandag 24 augustus 2026 10:46 schreef hilliebillie het volgende:

[..]
Netjes, ik ken het niet en ben ook geen topo-held (en is best lastig, zonder de omlijning van Nederland om dan goed in te schatten hoe Limburg loopt bijvoorbeeld :D maar best grappig om eens te doen.

#Polderprikker nummer 84 • 4514/5000
🟩941 🟨852 🟩972 🟩943 🟨806
https://polderprikker.nl/

Slim zo schanu om een abo te nemen zodat het ook geen probleem is om maar even te moeten gaan en dat ze het park dan ook leert kennen. Ik heb helaas geen ideeën, maar wellicht kun je chat-gpt hier over wat opties vragen (zodat je weet wat er in de buurt zit) en dan bekijken of die opties bij jullie wensen passen?

Ik weet ook niet hoe druk slagharen tegenwoordig is en of dat nog een beetje in de richting zit? (Wat ik hierboven al zei is mn topo niet een van mn sterkste kanten :P )
Oh wat leuk! *O* Ik ben ook zeker geen topo held, maar vooralsnog viel het me aardig mee de eerste keer.

#Polderprikker nummer 84 • 4612/5000
🟦1000 🟩994 🟨819 🟩968 🟨831
https://polderprikker.nl/

Die 1000 is Scheveningen, dat kunnen we allemaal wel vinden toch? ;)
***
  Redactie Frontpage maandag 24 augustus 2026 @ 12:25:39 #82
35189 crew  Troel
scherp en bot
pi_221644293
quote:
1s.gif Op maandag 24 augustus 2026 11:03 schreef FlyingFish het volgende:
Slagharen is vaak redelijk rustig, zelfs hartje zomer viel dat nog mee. En als het zwembad erbij in zit kun je daar ook in de winter heen. Sowieso zijn ze ook alle schoolvakanties open, waaronder de kerstvakantie, en zijn hun abonnementen spotgoedkoop.

Walibi zou ik niet aanraden, ook vanwege het publiek dat daar vooral komt en iets minder sociaal is.

En iets als Apenheul? Dat vinden mijn kinderen geweldig, en een kinderwagen is daar een groot pluspunt bij de loslopende apen. Maar ik kan me ook voorstellen dat dat voor Jewel vooral een minpunt is. Alleen is parkeren prijzig als je dat elke keer moet betalen voor een bezoek van twee uurtjes. Bij Hellendoorn zit dat erbij in en dat scheelt een hoop. Geen idee hoe dat bij slagharen zit, daar zitten we altijd in een huisje.
Het grote nadeel van de Apenheul vind ik dat je eerst een kilometer moet lopen voordat je daadwerkelijk in het park bent. Vooral de terugweg als je snel naar huis wilt, vind ik dat echt heel naar.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_221644320
#Polderprikker nummer 84 • 4340/5000
🟦1000 🟩972 🟨846 🟩939 🟨583
https://polderprikker.nl/

Maar dat verbaasd me niet. Vraag dingen in het Noorden en de score gaat omhoog :P

Drouwenerzand vond ik met de kids op die leeftijd ook prima. Maar ik miste daar wel wat rustigere plekken. Oudste deed dan het liefst een paar rondjes oldtimer of de paardenbaan. Ik weet niet hoe dat tegenwoordig is.

Slagharen en Hellendoorn schelen niet zoveel in mijn beleving.
Kan me van Hellendoorn herinneren dat we 1 rondje park deden, dan picknick en zwemmen om daarna nog een rondje te doen. Dat was wel lekker overzichtelijk. Wel op een studiedag. Dat hielp met wachttijden.
pi_221644774
Nou dat Timmerdorp was van korte duur, Juul na 1,5 uur al op moeten halen omdat ze weer eens door haar enkel was gegaan :{ Nu koelen en vandaag laten tapen, zodat ze morgen hopelijk weer kan lopen.
  Redactie Frontpage maandag 24 augustus 2026 @ 14:10:04 #85
35189 crew  Troel
scherp en bot
pi_221644952
Oh, dat is balen @exode
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_221644968
quote:
2s.gif Op maandag 24 augustus 2026 12:25 schreef Troel het volgende:

[..]
Het grote nadeel van de Apenheul vind ik dat je eerst een kilometer moet lopen voordat je daadwerkelijk in het park bent. Vooral de terugweg als je snel naar huis wilt, vind ik dat echt heel naar.
Dat is voor Schanu waarschijnlijk wel een belangrijk punt idd.
pi_221644975
quote:
2s.gif Op maandag 24 augustus 2026 12:25 schreef Troel het volgende:

[..]
Het grote nadeel van de Apenheul vind ik dat je eerst een kilometer moet lopen voordat je daadwerkelijk in het park bent. Vooral de terugweg als je snel naar huis wilt, vind ik dat echt heel naar.
Hele goede toevoeging, bedankt. Dan valt deze helaas af want wij moeten inderdaad echt snel weg kunnen gaan als dat nodig is :X

Exode, wat ontzettend sneu voor Juul dat ze weer door haar enkel is gegaan, veel beterschap voor haar :*
  maandag 24 augustus 2026 @ 14:23:07 #88
319308 Tink89
To live is to dance
pi_221645009
Aah wat sneu voor Juul!

En BE: nee, ik dus niet. Ik zat er 40 km noordelijker dan de bedoeling was. Oeps. Maar ik ben er in mijn hele leven dan ook maar 1 of 2 keer geweest. Eigenlijk vind ik alles boven Rotterdam gewoon moeilijk. Swalmen kan ik wel zo naartoe rijden, maar aanprikken? Mwoah...

#Polderprikker nummer 84 • 4172/5000
🟨728 🟩944 🟨831 🟨877 🟨792
https://polderprikker.nl/

En die laatste was een gok.
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
  maandag 24 augustus 2026 @ 14:30:17 #89
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_221645064
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2026 14:23 schreef Tink89 het volgende:
Aah wat sneu voor Juul!

En BE: nee, ik dus niet. Ik zat er 40 km noordelijker dan de bedoeling was. Oeps. Maar ik ben er in mijn hele leven dan ook maar 1 of 2 keer geweest. Eigenlijk vind ik alles boven Rotterdam gewoon moeilijk. Swalmen kan ik wel zo naartoe rijden, maar aanprikken? Mwoah...

#Polderprikker nummer 84 • 4172/5000
🟨728 🟩944 🟨831 🟨877 🟨792
https://polderprikker.nl/

En die laatste was een gok.
:o Vertekend perspectief van mij dus, het is hier op een half uurtje. ;)

Mij moet je daar dan tegen weer niks vragen over Brabant en Limburg
***
  maandag 24 augustus 2026 @ 14:35:12 #90
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_221645095
Je denkt dat die pier heel herkenbaar is voor iedereen maar hier in het oosten zijn er best veel nooit bij zee geweest bleek in de klas van mijn kind.
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_221645102
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2026 14:16 schreef Schanu het volgende:

[..]
Hele goede toevoeging, bedankt. Dan valt deze helaas af want wij moeten inderdaad echt snel weg kunnen gaan als dat nodig is :X

Exode, wat ontzettend sneu voor Juul dat ze weer door haar enkel is gegaan, veel beterschap voor haar :*
Dat is met Disney toch niet veel anders. Afhankelijk van welk hotel je kiest.
  maandag 24 augustus 2026 @ 14:39:30 #92
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_221645123
Om allerlei redenen heb ik de laatste tijd een enorme achterstand in het huishouden opgelopen. Huis was totaal niet opgeruimd en ook niet helemaal schoon. En hoe erger de achterstand, hie moeilijker je die wegkrijgt. Dus nu is mijn dochter vanochtend gekomen en blijft deze week om alles goed aan te pakken. Ze is echt als een razende Roeland aan de gang. Als ze zo doorgaat is het huis morgen alweer spik en span!
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
pi_221645216
quote:
1s.gif Op maandag 24 augustus 2026 14:36 schreef vencodark het volgende:

[..]
Dat is met Disney toch niet veel anders. Afhankelijk van welk hotel je kiest.
Klopt zeker, maar Disney is eenmalig meerdere dagen en zo'n abonnement kopen we voor een heel jaar. Dus dan vind ik dat wel een belangrijkere afweging.

Plus dat we bij een dagje uit tegelijkertijd naar huis moeten (als gezin, want met de auto terug naar huis) en het dan makkelijker voorkomt dat we net te laat vertrekken omdat we de situatie verkeerd inschatten omdat we rekening moeten houden met 2 kinderen. Dat we bijvoorbeeld voor de 8 jarige nog 10 minuten willen blijven zodat zij ook kan schakelen naar het vroeger dan gepland naar huis gaan, en die 10 minuten dan voor Jewel teveel blijken.

Bij Disney kunnen we als het nodig is echter opsplitsen en kan één van ons op stel en sprong naar het hotel als het nodig is terwijl de ander met de jongste verder kan. En zullen we sowieso ook vaste rustmomenten plannen in het hotel, dus park en hotel over de dag heen voldoende afwisselen zodat ze het beter volhoudt.

Maar inderdaad, het kan desondanks nog steeds voorkomen dat we haar gillend, schoppend en slaand naar het hotel moeten terugkrijgen en dat zal langer lopen zijn dan de Apenheul :X

Ps. ik noemde de 8 jarige altijd Vlokje maar dat past zo niet dat ik het nooit (meer) gebruik. De 8 jarige versus Jewel klinkt echter ook zo oneerlijk, dus vanaf nu doop ik de 8 jarige hier om naar Né.

Wat fijn dat je dochter je is komen helpen met het huishouden Livelink! Heerlijk als alles weer schoon en opgeruimd is O+
pi_221645320
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2026 12:01 schreef Schanu het volgende:
@:Vicky, dan is jullie aankomstdag onze vertrekdag :D

Bedankt voor alle tips! Alle opties zijn 50 tot 60 minuten rijden voor ons (we wonen in een dorp naast Zwolle namelijk) dus ik moet even nadenken over de haalbaarheid. Mijn 8 jarige gaat op 5 september naar Drouwenerzand met andere jonge mantelzorgers uit onze gemeente dus kan dan meteen vragen of dat iets is waar ze vaker naartoe zou willen.

Slagharen zijn we 1 keer geweest en dat was toen echt geen succes omdat je heel veel moest lopen. Maar toen hadden we nog geen buggy en zette Jewel op 1/4e van het park de hakken in het zand en konden we weer naar huis. De rest van het park toen dus niet eens kunnen zien :') Wel het overwegen waard dus.

Apenheul en Wildlands zijn ook leuk, daar had ik nog niet eens aan gedacht! Ik zie wel dat Apenheul alleen seizoenskaarten geeft (en geen jaarkaarten) dus dat is jammer, maar alsnog zeker het overwegen waard.

Thanks allemaal!
Wij gaan een dag eerder rijden zodat we op de 1e dag om 8.30, uitgerust, in het park kunnen staan.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_221645419
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2026 12:03 schreef BE het volgende:

[..]
Oh wat leuk! *O* Ik ben ook zeker geen topo held, maar vooralsnog viel het me aardig mee de eerste keer.

#Polderprikker nummer 84 • 4612/5000
🟦1000 🟩994 🟨819 🟩968 🟨831
https://polderprikker.nl/

Die 1000 is Scheveningen, dat kunnen we allemaal wel vinden toch? ;)
Wat een wonderlijke veronderstelling :D
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  maandag 24 augustus 2026 @ 15:48:49 #96
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_221645428
quote:
1s.gif Op maandag 24 augustus 2026 15:45 schreef Vanyel het volgende:

[..]
Wat een wonderlijke veronderstelling :D
Eh... blijkbaar?
Ik zou denken dat iedereen toch wel weet dat Scheveningen aan Den Haag vast ligt en weet ook iedereen Den Haag wel te vinden toch, bij benadering?
Maar goed... my bad...
***
pi_221645439
quote:
1s.gif Op maandag 24 augustus 2026 14:35 schreef laziness het volgende:
Je denkt dat die pier heel herkenbaar is voor iedereen maar hier in het oosten zijn er best veel nooit bij zee geweest bleek in de klas van mijn kind.
Ik polderprik in SCUL. Ben eerlijk gezegd meestal ook gewoon te beroerd om zo ver in te zoomen dat ik iets als een kade kan zien.
Behalve natuurlijk bij het O+ nijntjepleintje O+
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_221645446
quote:
3s.gif Op maandag 24 augustus 2026 15:48 schreef BE het volgende:

[..]
Eh... blijkbaar?
Ik zou denken dat iedereen toch wel weet dat Scheveningen aan Den Haag vast ligt en weet ook iedereen Den Haag wel te vinden toch, bij benadering?
Maar goed... my bad...
Polderprikker key words

Maar zelfs dat Scheveningen aan Den Haag vast ligt lijkt me geen algemene kennis. Ik was minstens 15 toen ik voor het eerst onderzocht hoe je naar Scheveningen kon en toen was ik voor mijn omgeving nog aan de vroege kant, de meeste klasgenoten gingen duizend keer liever naar Duitsland of België dan naar de Nederlandse kust.

Tikje West Nederland centric dit :P
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_221645576
quote:
0s.gif Op maandag 24 augustus 2026 14:54 schreef Schanu het volgende:

[..]
Klopt zeker, maar Disney is eenmalig meerdere dagen en zo'n abonnement kopen we voor een heel jaar. Dus dan vind ik dat wel een belangrijkere afweging.

Plus dat we bij een dagje uit tegelijkertijd naar huis moeten (als gezin, want met de auto terug naar huis) en het dan makkelijker voorkomt dat we net te laat vertrekken omdat we de situatie verkeerd inschatten omdat we rekening moeten houden met 2 kinderen. Dat we bijvoorbeeld voor de 8 jarige nog 10 minuten willen blijven zodat zij ook kan schakelen naar het vroeger dan gepland naar huis gaan, en die 10 minuten dan voor Jewel teveel blijken.

Bij Disney kunnen we als het nodig is echter opsplitsen en kan één van ons op stel en sprong naar het hotel als het nodig is terwijl de ander met de jongste verder kan. En zullen we sowieso ook vaste rustmomenten plannen in het hotel, dus park en hotel over de dag heen voldoende afwisselen zodat ze het beter volhoudt.

Maar inderdaad, het kan desondanks nog steeds voorkomen dat we haar gillend, schoppend en slaand naar het hotel moeten terugkrijgen en dat zal langer lopen zijn dan de Apenheul :X

Ps. ik noemde de 8 jarige altijd Vlokje maar dat past zo niet dat ik het nooit (meer) gebruik. De 8 jarige versus Jewel klinkt echter ook zo oneerlijk, dus vanaf nu doop ik de 8 jarige hier om naar Né.

Wat fijn dat je dochter je is komen helpen met het huishouden Livelink! Heerlijk als alles weer schoon en opgeruimd is O+
Ik zat me toevallig vanmorgen af te vragen of Jewel haar foknaam was of haar echte naam.
  Moderator maandag 24 augustus 2026 @ 16:26:06 #100
403253 crew  Meke
Fuck the EBU!
pi_221645656
quote:
3s.gif Op maandag 24 augustus 2026 15:48 schreef BE het volgende:

[..]
Eh... blijkbaar?
Ik zou denken dat iedereen toch wel weet dat Scheveningen aan Den Haag vast ligt en weet ook iedereen Den Haag wel te vinden toch, bij benadering?
Maar goed... my bad...
Ik woon op fietsafstand van Scheveningen en had hem fout _O- Ik zat veel te noordelijk naar die pier te zoeken dus dacht dat hij er wellicht niet op stond :+
Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')