Dan niet meer op reageren. Ik laat mij ook wel eens pakken in topics waar het om arbeid en sociale zekerheden gaat. Maar uiteindelijk laat ik het dan toch maar doodbloeden of ga even off topic om de lucht wat te klaren.quote:Op woensdag 29 juli 2026 23:28 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Kan je doen, netjes tegenargumenten geven. En een paar dagen later herhalen ze dezelfde leugen weer, kan je wel weer dezelfde tegenargumenten geven, maar dat houdt ook wel een keer op.
Helemaal zo'n php, die weet precies welk van zijn opmerkingen de meest felle reacties uitlokt, die plaatst die reacties dan om de zoveel tijd. En dat is 100%, puur om te provoceren.
Helpt niet veel want je ziet wel alle reacties. Ik heb 1 user op hidden staan (niet php of Mikey) en dat helpt ook al niet veel. Ga niet zeggen wie het is maar ook een err.. "provocateur".quote:Op woensdag 29 juli 2026 23:05 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Ah, wist ik niet. Gaat mij wat ver om speciaal een abo aan te schaffen om phpmystyle uit mijn overzicht te muten
En ze nu bij bouwen is wel een uitdaging.quote:Op donderdag 30 juli 2026 00:13 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Er zijn niet genoeg schuilkelders overal nog.
Kyiv bijv had 41 schuildkelders in de planning staan om bij te bouwen, zijn er nog maar 9 van gemaakt. Mensen zijn zeer ontevreden met Klitschko als burger. (misschien is een ex bokser ook niet de beste kandidaat voor burgemeester :p )
Dat durf ik eerlijk gezegd niet te zeggen. Nooit op een foto gezien iig.quote:Op donderdag 30 juli 2026 00:23 schreef cybje2228 het volgende:
[..]
En ze nu bij bouwen is wel een uitdaging.
De metro stations zitten compleet vol op de foto's die ik zie. Weet jij of the mensen ook dieper de tunnel in gaan om te schuilen?
Was er vandaag ook schuldig aan ja, soms reageer ik iets teveel uit emotie op ragebait zeker als ik weet dat er ook nog eens een enorme aanval komt vannacht.quote:Op donderdag 30 juli 2026 00:23 schreef Perox het volgende:
[..]
Helpt niet veel want je ziet wel alle reacties. Ik heb 1 user op hidden staan (niet php of Mikey) en dat helpt ook al niet veel. Ga niet zeggen wie het is maar ook een err.. "provocateur".
Ik vind Mikey of php ook niet het probleem, het probleem is dat men reageert én een ingang biedt voor een vervolg, waardoor zaken dooretteren. Ik mag jullie tippen om bijvoorbeeld eens te reageren op de situatie zónder iemand te quoten, dat helpt vaak veel beter. Als het dan toch moet.
Dat doe ik ook wel vaker in topics over arbeid, sociale zekerheden waar ik het meeste in te vinden ben.quote:Op donderdag 30 juli 2026 00:30 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Was er vandaag ook schuldig aan ja, soms reageer ik iets teveel uit emotie op ragebait zeker als ik weet dat er ook nog eens een enorme aanval komt vannacht.
Sommige bronnen zoals de welbekende PPP statistieken zoals hieronder te vinden is wordt domweg niet geaccepteerd omdat dat niet in het straatje past van dat Rusland een arm land is. Terwijl uit onafhankelijk statistieken blijkt dat het een land is vergelijkbaar met Portugal of Spanje.quote:Op woensdag 29 juli 2026 22:54 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Als mensen pro-Rusland of anti-Oekraïne willen zijn is dat prima. Vooral doen. Probleem is alleen dat de onderliggende argumentatie doorgaans zeer matig is, al tientallen zo niet honderden keren feitelijk is weerlegd, maar toch mag blijven staan omdat leugens en desinformatie als “ander geluid” worden gezien.
Het kost 10 seconden om een topic te ontregelen met bagger, terwijl andere users daarna veel langer bezig zijn om het keer op keer in het topic te weerleggen, omdat het bij negeren onweersproken in het topic blijft staan.
Maar dat is allemaal allang bekend, er wordt niks mee gedaan en dat is een bewuste keuze.
Amen.quote:Op woensdag 29 juli 2026 23:17 schreef LXIV het volgende:
[..]
Jij wil helemaal geen argumenten horen. Want de laatste drie argumenten die je noemt zijn gewoon fatsoenlijk en zouden in een discussie hier gewoon gebruikt moeten kunnen worden.
Je bent lichtelijk hysterisch en hebt ook de neiging om andermans argumenten te verdraaien. Zo maak je van "Rusland zal een drone-fabriek als doelwit boven een kinderdagverblijf verkiezen" "Rusland valt geen burgerdoelen aan"
Ook het pathetische goedpraten van genocide. Ik zie juist jou en je maten thumbs up geven bij aanvallen op burgerdoelen.
En zeg al helemaal niet dat je alle standpunten respecteert, mits fatsoenlijk, want als er iemand is die de hele tijd loopt te janken om bans van users met een andere mening ben jij het wel.
quote:Op donderdag 30 juli 2026 00:52 schreef skysherrif het volgende:
TU's hebben hun kh101/55s gelanceerd.
??quote:Op donderdag 30 juli 2026 01:31 schreef skysherrif het volgende:
[ x ]
Kinderen worden onder het puin gehaald na een zircon een woonwijk raakte.
Ondertussen zie ik totaaldebielen met een putin pf posten terwijl dit aan de gang is.
quote:Op donderdag 30 juli 2026 01:31 schreef skysherrif het volgende:
[ x ]
Kinderen worden onder het puin gehaald na een zircon een woonwijk raakte.
Ondertussen zie ik totaaldebielen met een putin pf posten terwijl dit aan de gang is.
https://t.me/kievinfo_kyiv/93287quote:😰 As of 2:55 PM, unfortunately, the death of one person has been confirmed, - Kyiv Military Administration.
nou dat wist hij toen ook nietquote:Op donderdag 30 juli 2026 01:34 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
??
ONder de gordel.
Bedank Verhofstadt maar. Die stond te scanderen dat het goed is als Oekraine de pad naar het Westen zou bewandelen.
Wetende dat Rusland dit niet zou accepteren.
Niemand wil terug naar de USSR.quote:Op donderdag 30 juli 2026 02:01 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nou dat wist hij toen ook niet
maar een vrij land zijn dat wil ieder land
ook Hongarije wil noot meer terug naar de USSR
Putin wel, maar het oude communistisch systeemquote:
Vlad een communistquote:Op donderdag 30 juli 2026 02:07 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Putin wel, maar het oude communistisch systeem
massa produktie zonder kopers en zonder handel
Boeie, is en blijft een vuile massamoordenaar.quote:Op donderdag 30 juli 2026 02:12 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Vlad een communist?
Vlad is gewoon iemand die het liberale economische systeem toejuicht.
quote:Op donderdag 30 juli 2026 03:42 schreef skysherrif het volgende:
CLAIM DAT EEN KRUISRAKET 30KM IN POOLS GEBIED VLOOG
Deze "waarheid" komt uit je onderbuikquote:Op donderdag 30 juli 2026 02:12 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Vlad een communist?
Vlad is gewoon iemand die het liberale economische systeem toejuicht.
quote:AI-overzicht
Ja, president Vladimir Poetin is inderdaad bezig met een grootschalige, recordbrekende nationalisatiegolf van private bedrijven in Rusland.
Sinds de invasie van Oekraïne in 2022 is de staatsgreep op de economie in een stroomversnelling geraakt, met een absolute piek in 2025 en 2026.
Alleen al in 2025 nam de overheid voor meer dan 3,1 biljoen roebel (ruim 30 miljard euro) aan bezittingen in beslag, een vervijfvoudiging ten opzichte van het jaar daarvoor.
De totale opbrengst van deze onteigeningen sinds 2022 wordt inmiddels geschat op circa 90 miljard dollar.
Waarom nationaliseert het Kremlin zoveel bedrijven?
Financieren van de oorlogskas:
De enorme kosten van de oorlog in Oekraïne zetten de Russische begroting zwaar onder druk.
Confiscated bezittingen worden ingezet om de staatskas te spekken.
Bestraffen van deloyale elites:
Oligarchen die kritiek leveren op het regime, weigeren "vrijwillige" oorlogsbijdragen te betalen of hun kapitaal naar het buitenland sluizen, raken hun bedrijven kwijt.
Belonen van getrouwen:
De genationaliseerde bedrijven blijven zelden lang in staatshanden.
Ze worden vaak snel en goedkoop doorgesluisd naar een nieuwe generatie zakenlieden die blind loyaal is aan Poetin.
Controle over strategische sectoren:
De overheid eist directe controle op over vitale infrastructuur, defensiebedrijven, transport en de energiesector om de oorlogseconomie draaiende te houden.
Welke bedrijven en sectoren worden getroffen?
De "deprivatisering" treft inmiddels de hele breedte van de economie:
Grote infrastructuur:
Bekende miljardairs verloren miljardenactiva, zoals Dmitry Kamenshchik die de controle over de luchthaven Domodedovo kwijtraakte.
Ook de grootste magazijnbeheerder van het land, Raven Russia, werd overgedragen aan de staat.
Westerse activa:
Bedrijven uit "onvriendelijke" landen die hun activiteiten wilden staken, zien hun fabrieken en eigendommen met gedwongen megakortingen (of via speciale decreten) onteigend worden
.Landbouw en industrie:
Grote landbouwconcerns zoals varkensvleesproducent Rusagro (beheerder van 800.000 hectare grond) en de drankenproducent Smirnov zijn recent doelwit geworden van versnelde inbeslagnames.
Hoe pakt het Kremlin dit juridisch aan?
Om de schijn van legaliteit op te houden, gebruikt de Russische procureur-generaal specifieke juridische routes via de rechtbanken:
.
quote:AI-overzicht
Rusland nationaliseert in toenemende mate ook grote, invloedrijke en beursgenoteerde bedrijven.
Het Kremlin gebruikt hiervoor juridische claims, corruptieonderzoeken en staatsdecreten om bezittingen af te pakken van ondernemers en oligarchen die niet loyaal worden geacht.
Achtergrond van de nationalisaties
Doelwit:
Zowel westerse bedrijven als eigendommen van de eigen Russische zakenelite en beursgenoteerde concerns.
Methode:
Via de rechter of via geheime presidentiële decreten worden aandelen overgedragen aan de Russische staat of bondgenoten.
Precies.quote:Op woensdag 29 juli 2026 22:52 schreef Breekfast het volgende:
[..]
phpmystyle dan ook meenemen. Alleen dan is het een eerlijke test.
Het enige wat we nog niet geprobeerd hebben is negeren... Bizarquote:Op woensdag 29 juli 2026 22:56 schreef Spablauw214 het volgende:
Je kan je in 80 bochten wringen, er is simpelweg geen steekhoudende argumentatie aan te voeren die de Russische invasie in Oekraïne legitimeert.
Ik heb het in ieder geval nog niet gezien.
ja, heb ik gehad, maar als iemand php quote kun je z'n onzin alsnog lezen, dus functie is vrij zinloos.quote:
In een USSR "putin style" is nauwelijks nog privaat bezit mogelijk , alleen geputiniseerd bezit , waarschuijnlijk is de corruptie binnen die geputiniseerde bedrijven nog erger dan binnen de echte staatsbedrijvenquote:
Kun jij je voorstellen als de landbouw in handen komt van PRO ?quote:AI-overzicht Ja, dat klopt helemaal.
Naast de bekendere Kolchozen (collectieve boerderijen) richtte het regime van Stalin ook op grote schaal Sovchozen op.
Hier zijn de belangrijkste kenmerken van de Sovchozen:
Staatsbedrijven:
Een Sovchoz was volledig eigendom van de Sovjetstaat.
Werknemers:
De boeren waren geen lid van een coöperatie, maar arbeiders in loondienst van de overheid.
Vaste lonen:
Zij ontvingen een vast salaris, onafhankelijk van de jaarlijkse oogstopbrengst.
Modelfunctie:
Ze waren vaak groter dan Kolchozen en moesten dienen als modern, mechanisch voorbeeld voor de landbouw.
Volledige afdracht:
De gehele productie ging rechtstreeks naar de staat.
De WAARHEID! "quote:Op donderdag 30 juli 2026 03:59 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Deze "waarheid" komt uit je onderbuik
vraag: poetin is bezig om steeds meer bedrijven te nationaliseren
[..]
[..]
quote:AI-overzicht
Ach, wat jammer weer.quote:AI-overzicht
Rusland is tegenwoordig kapitalistisch.quote:Op donderdag 30 juli 2026 04:51 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
In een USSR "putin style" is nauwelijks nog privaat bezit mogelijk
Dan fungeert de staat als producent , klant, tussen handel en vaak ook als consument
Dat is exact het communisme uit de tijd van Stalin ,
Stalin richtte ook de Sovchozen op, de mega boerderijen waar het graan en Tarwe lag te verrotten in de opslag om dat de tussenhandel niet werkt of ontbrak
En de bevolking verhongerde
[..]
Kun jij je voorstellen als de landbouw in handen komt van PRO ?
Blijf alsjeblieft. Ik zal samen met je strijden.quote:Op donderdag 30 juli 2026 07:14 schreef Spablauw214 het volgende:
Ik heb besloten om, na de frontale aanval door LXIV gisteravond, in ieder geval tijdelijk te stoppen met dit topic. Fijne voortzetting.
Helaas.quote:Op woensdag 29 juli 2026 23:56 schreef Lospedrosa het volgende:
Heeft Exec, of hoe heet die, nu eindelijk even pauze ja?
Zie hem al 2 pagina’s niet meer.
Geen enkel probleem mee. Ik vind het geneuzel allemaal niet zo interessant.quote:Moeilijk topic om je cool te keepen he?
quote:Zelensky: ruim 70 raketten en 280 drones gebruikt bij aanvallen
Rusland heeft bij aanvallen op Oekraïne meer dan 70 raketten en 280 drones ingezet. Dat meldde de Oekraïense president Volodymyr Zelensky, die op X sprak over zeker acht doden.
Zelensky had eerder al gewaarschuwd dat er een grote aanval aan zat te komen. Hij meldde dat 260 drones konden worden teruggehouden en dat ook veel kruisraketten zijn gestopt.
De president schreef dat zijn militairen 'ondanks het acute tekort aan luchtverdedigingsraketten' ongelooflijke dingen presteren. Hij stelde wel dat Rusland ook veel ballistische raketten heeft gebruikt.
Onduidelijk is nog in welke mate die projectielen ook zijn tegengehouden.
Speculatie van nu.nl is begonnenquote:Onbekend object slaat in op Pools grondgebied en laat krater van 10 meter achter
Rusland heeft Oekraïne in de nacht van woensdag op donderdag zwaar onder vuur genomen met luchtaanvallen. In Polen ging het luchtalarm af en sloeg een "onbekend object" in, wat een krater met een diameter van 10 meter veroorzaakte.
Het Russische ministerie van Defensie bevestigt donderdagochtend dat het onder meer de regio Dnipro, hoofdstad Kyiv en de westelijke grensregio Lviv heeft aangevallen. Polen stuurde uit voorzorg gevechtsvliegtuigen de lucht in om het luchtruim te verdedigen.
De aanvallen op Lviv zorgden er ook voor dat in het nabijgelegen Polen het luchtalarm afging, meldt persbureau PAP. Poolse autoriteiten maakten donderdagochtend melding van een explosie die had plaatsgevonden in de regio Lublin, die grenst aan Oekraïne.
Het Poolse leger zegt dat een Poolse F-16 om 3.40 uur een "onbekend object" waarnam. Het gevechtsvliegtuig verloor het object uit het zicht voordat het kon worden onderschept. Een helikopter zag later dat het object was ingeslagen. De inslag veroorzaakte een krater met een diameter van 10 meter.
Hulpdiensten zijn aanwezig, maar het is niet duidelijk wat de schade is en of er slachtoffers zijn gevallen. Het is ook onduidelijk of de inslag werd veroorzaakt door een Russische drone of raket. Het zou niet voor het eerst zijn dat Rusland het Poolse luchtruim schendt.
Even afwachten.quote:Op donderdag 30 juli 2026 09:23 schreef Mikeytt het volgende:
https://www.nu.nl/spannin(...)10-meter-achter.html
[..]
Speculatie van nu.nl is begonnen
Klopt, of een deel van de verdediging, maar alle media spreken nou al over waarschijnlijke Russische raketten.quote:Op donderdag 30 juli 2026 09:26 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Even afwachten.
Mogelijk een afzwaaier waar geen opzet bij is. Escalatie lijkt mij dan ook niet zinvol.
Poetin is de rijkste man op aarde veeeel rijker dan Elon Muskquote:Op donderdag 30 juli 2026 07:39 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Rusland is tegenwoordig kapitalistisch.
Kan heel goed. Het gaat mij om de intentie.quote:Op donderdag 30 juli 2026 09:31 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Klopt, of een deel van de verdediging, maar alle media spreken nou al over waarschijnlijke Russische raketten.
Zonde idd.quote:Op donderdag 30 juli 2026 09:36 schreef BennieButtfuck het volgende:
[..]
Waarom zou je stoppen door een "frontale aanval" van een rancuneuze grijze duif? Dat is nou een kerel die je moet negeren.
Ja alles is geputiniseerd , ik vrees voor een enorme corruptie binnen die putinbedrijvenquote:Op donderdag 30 juli 2026 07:39 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Rusland is tegenwoordig kapitalistisch.
Gaan toch geen fuck doen joh.quote:Op donderdag 30 juli 2026 09:23 schreef Mikeytt het volgende:
https://www.nu.nl/spannin(...)10-meter-achter.html
[..]
Speculatie van nu.nl is begonnen
Zullen de graan opslag fasciliteiten wel zijnquote:Op donderdag 30 juli 2026 09:41 schreef Mikeytt het volgende:
Flinke branden. Benieuwd naar de berichtgeving. Zie nog geen (grote) Nederlandse media die erover geschreven hebben.
[ afbeelding ]
Het kapitalisme is binnen Marxistisch-Leninistisch gedachtegoed simpelweg de voorganger van het staatskapitalisme en socialismequote:Op donderdag 30 juli 2026 07:39 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
Rusland is tegenwoordig kapitalistisch.
Klopt. Hooguit oproepen tot het 22ste sanctiepakket.quote:Op donderdag 30 juli 2026 09:42 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Gaan toch geen fuck doen joh.
Zou kunnen, al lijkt brandstof nu het meest reëel.quote:Op donderdag 30 juli 2026 09:42 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Zullen de graan opslag fasciliteiten wel zijn
maar nu is alles geputiniseerdquote:Op donderdag 30 juli 2026 09:45 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Het kapitalisme is binnen Marxistisch-Leninistisch gedachtegoed simpelweg de voorganger van het staatskapitalisme en socialisme
Feodalisme > kapitalisme > staatskapitalisme > socialisme, waarin socialisme ook gewoon een staatskapitalistische monopolie is die ten dienste staat van het volk.
Zelf ook geen fan van Poetin's hervormingen, en die gedachte is ook groeiende in Rusland. Steeds meer jongeren neigen naar de communistische partij daar ze weer een Leninist op de plek willen hebben staan.quote:Op donderdag 30 juli 2026 09:49 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
maar nu is alles geputiniseerd
en erg efficent zal het er niet toe gaan ben ik bang
Klopt. En dat is ook het meeste verstandige wat je kan zien gezien de penibele situatie.quote:Op donderdag 30 juli 2026 09:46 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Klopt. Hooguit oproepen tot het 22ste sanctiepakket.
Jij niet echt, die anderen zijn prima gastenquote:Op donderdag 30 juli 2026 09:55 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
LXIV, Blaz, ikzelf Isidrom, Achja. Dat zijn juiste de betere posters in dit topic.
Alleen die worden voortdurend uitgescholden door de Zelensky fanboys.
klopt het aantal privé ondernemingen daalt nu forsquote:Op donderdag 30 juli 2026 09:57 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Zelf ook geen fan van Poetin's hervormingen, en die gedachte is ook groeiende in Rusland.
Steeds meer jongeren neigen naar de communistische partij daar ze weer een Leninist op de plek willen hebben staan.
Maar ondanks alles zie ik dit nog steeds als vooruitgang.
Nog maar een paar jaar geleden was nog heel erg veel geprivatiseerd, en dat lijkt ook steeds minder te zijn.
quote:De oproep van het bedrijfsleven komt van de Russische Unie van Industriëlen en Ondernemers (RSPP). In gesprek met Poetin heeft de brancheorganisatie haar zorgen geuit over de golf van nationalisaties in Rusland.
De RSPP wil dat het nationaliseren van bedrijven wordt gestopt of dat het Kremlin de eigenaren van de bedrijven gaat betalen voor de overname. '
Als de staat iets nodig heeft, nationaliseer het dan, betaal ervoor, koop het van de eigenaar', zegt Alexander Shokhin, voorman van de RSPP.
Hij verwacht overigens niet dat het Kremlin naar de wens van het bedrijfsleven zal luisteren. '
Ze zullen zeggen dat er nooit geld is.'
quote:Op donderdag 30 juli 2026 10:01 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Erg mooi.
Wel benieuwd naar de update van de Wildberries-bingokaart
Die boytcot wil nog niet echt lukken he? Beetje discipline vriend.quote:Op donderdag 30 juli 2026 10:06 schreef sp3c het volgende:
[..]
Jij niet echt, die anderen zijn prima gasten
quote:
Ik had je weer mooi in het ootje.quote:
Onderstaande kunnen hun borst ook nog wel nat maken denk ik.quote:
Er is eerder deze maand een raffinaderij in Omsk door drones aangevallen, dus dan moet Wildberries daar ook wel lukken.quote:Op donderdag 30 juli 2026 10:26 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Onderstaande kunnen hun borst ook nog wel nat maken denk ik.
Voronezh
Kotovsk
Saratov
Krasny Bor
Samara
Ufa
Tula
Novosibirsk (te ver weg waarschijnlijk)
Omsk (te ver weg?)
Vladivostok te ver
Een deze dagen is ozon aan de beurt. Ondanks deze, waarvan ik me afvroeg of die AI was:quote:Op donderdag 30 juli 2026 10:26 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Onderstaande kunnen hun borst ook nog wel nat maken denk ik.
Voronezh
Kotovsk
Saratov
Krasny Bor
Samara
Ufa
Tula
Novosibirsk (te ver weg waarschijnlijk)
Omsk (te ver weg?)
Vladivostok te ver
Goed nieuws. Maar bij dit soort zaken heb ik altijd wel: waarom is dit in vredesnaam niet eerder gedaan? als je je onderdeel voelt van de oorlog (wat Finland zeker doet), dan zijn dit toch een van de eerste zaken waar je achteraan gaat?quote:Op woensdag 29 juli 2026 23:39 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Binnenkort minder Kremlin propaganda online.
Wederzijdse redundantie.quote:Op donderdag 30 juli 2026 10:39 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Goed nieuws. Maar bij dit soort zaken heb ik altijd wel: waarom is dit in vredesnaam niet eerder gedaan? als je je onderdeel voelt van de oorlog (wat Finland zeker doet), dan zijn dit toch een van de eerste zaken waar je achteraan gaat?
Die wildberries mevrouw KIM is een hele goede vriendin van Poetin.quote:Op donderdag 30 juli 2026 10:28 schreef ExTec het volgende:
[..]
Een deze dagen is ozon aan de beurt. Ondanks deze, waarvan ik me afvroeg of die AI was:
[ x ]
Hebben zowel magyar als de firepoint maker meermaals gezegd dat ze de volgende zijn.
wilde besjes gaat faillietquote:Op donderdag 30 juli 2026 10:23 schreef ExTec het volgende:
Wildberries heeft rond de 9 miljard roebel aan schulden ofzo.
Bekijk deze YouTube-video
En waarom dan nu wel de keuze?quote:Op donderdag 30 juli 2026 10:41 schreef ExTec het volgende:
[..]
Wederzijdse redundantie.
Internet verkeer loopt via de snelste weg die je kan vinden, en anders welke route dan ook.
Dus verkeer naar azie zou voor finland trager kunnen worden als je rus afsluit.
Het ging meer om een stroom aansluiting dan een pure data verbinding. Was beide.quote:
Hmmm oke. Naja, goed nieuws in elk geval. Kan best wat schelen, als de Russen geen alternatieve routes vinden.quote:Op donderdag 30 juli 2026 11:00 schreef ExTec het volgende:
[..]
Het ging meer om een stroom aansluiting dan een pure data verbinding. Was beide.
Dat ze van stroom afwillen, duidelijk. Dan is data denk ik nu bijvangst.
Hebben ze. Wordt alleen trager. Verkeer zal (bv) naar beneden moeten, kazahstan ofzo, dan westwaards, en vanaf polen omhoog ofzo.quote:Op donderdag 30 juli 2026 11:05 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Hmmm oke. Naja, goed nieuws in elk geval. Kan best wat schelen, als de Russen geen alternatieve routes vinden.
Als het net zo traag gaat als hun militaire overwinningen, dan gaat het traag genoegquote:Op donderdag 30 juli 2026 11:08 schreef ExTec het volgende:
[..]
Hebben ze. Wordt alleen trager. Verkeer zal (bv) naar beneden moeten, kazahstan ofzo, dan westwaards, en vanaf polen omhoog ofzo.
Eerst maar eens onderzoek laten doen en afwachten op de uitkomsten?quote:
Nah, zijn afzwaaiers/stoute generaals.quote:Op donderdag 30 juli 2026 11:55 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Eerst maar eens onderzoek laten doen en afwachten op de uitkomsten?
Ook dat kan niet bevestigd worden op voorhand zonder dat er zorgvuldig onderzoek is verricht.quote:Op donderdag 30 juli 2026 12:00 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nah, zijn afzwaaiers/stoute generaals.
Kan niet anders.
Putini s een eigenlijk soort Robin Hood, hij neemt van de rijke mensen die een bedrijf in Ruzzia groot hebben gemaakl en geeft gedeeltes ervan aan arme nobodys die bereid zijn om zijn kloten te likkenquote:Op donderdag 30 juli 2026 12:08 schreef LXIV het volgende:
Als je trouwens een afstandelijke en objectieve beschouwing wil van de diverse users op dit forum kun je grok vragen dit te doen. Dan zeg je:
Geef een beeld van user XXXX op het forum forum.fok.nl over zijn standpunten en houding in discussies
Dan heb je tenminste een neutrale mening over wie de trollen zijn en wie oprecht op dit forum.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |