En 3 mensen hebben je bewijs aangeleverd, maar dit ontken je ook zeker?quote:Op woensdag 13 mei 2026 18:33 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik lieg niet, ik zeg dat ik er nooit bewijs van heb gezien.
En in mijn 'bubbel' bezoek ik AZC's en spreek ik daadwerkelijk omwonenden en heb ik vlak bij een AZC gewoond, wat is jouw bubbel?
Dat sowieso. En niet alleen met mannelijke jeugd.quote:Op woensdag 13 mei 2026 18:34 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dank voor het bewijs, idee is dus: alleen kleine AZC's plaatsen. Liever 5 AZC's met 50 plekken dan 1 van 250, dat heb ik altijd al geroepen.
Hardenberg is een 'teringzooi' door anti-AZC figuren.quote:Op woensdag 13 mei 2026 18:35 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
En 3 mensen hebben je bewijs aangeleverd, maar dit ontken je ook zeker?
Hardenberg. Een grote teringzooi qua overlast door AZC's. Het COA dat elke belofte niet nakomt.
Wat wil je hier nu mee zeggen? Ozdil gebruikt nota bene weer eens het woord neoliberalisme (en afgeleiden).quote:Op woensdag 13 mei 2026 18:34 schreef nostra het volgende:
[..]
https://www.ewmagazine.nl(...)f-narratief-1565500/
Dat een stukje achtergrondsanalyse (kan je het mee eens zijn of niet) wel zo aardig is, in plaats van één of andere interruptie van 5 seconden.quote:Op woensdag 13 mei 2026 18:45 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Wat wil je hier nu mee zeggen? Ozdil gebruikt nota bene weer eens het woord neoliberalisme (en afgeleiden).
Hier is dat Ipsos onderzoek waar 'Ozduk' over schrijft.quote:Op woensdag 13 mei 2026 18:34 schreef nostra het volgende:
[..]
https://www.ewmagazine.nl(...)f-narratief-1565500/
Nee, ik gewoon geen genoegen met dat antwoord. De belastingdienst moet dan maar gesaneerd worden. 'Kan niet' hoor ik wel vaker, en het blijkt altijd niet waar te zijn. Het is 'wil niet', en dat is toch echt een ander verhaal.quote:Op woensdag 13 mei 2026 17:24 schreef Hanca het volgende:
[..]
Iedereen wil dat, maar het kan simpelweg nog niet volgens de belastingdienst. Maar goed, feiten heb jij wel vaker lak aan, toch?
het is te makkelijk die toeslagen knopjes om aan te draaienquote:Op woensdag 13 mei 2026 18:55 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Nee, ik gewoon geen genoegen met dat antwoord. De belastingdienst moet dan maar gesaneerd worden. 'Kan niet' hoor ik wel vaker, en het blijkt altijd niet waar te zijn. Het is 'wil niet', en dat is toch echt een ander verhaal.
Iedere politicus roept iets over toeslagen afschaffen maar doet vervolgens niets. Conclusie: ze willen het eigenlijk niet.
Lezen wij hetzelfde artikel?quote:Op woensdag 13 mei 2026 18:36 schreef Hanca het volgende:
[..]
Hardenberg is een 'teringzooi' door anti-AZC figuren.
https://www.trouw.nl/binn(...)ielzoekers~bbcbd044/
Joh laat gaan. Ik geef het op. Het is allemaal vredelievend volk, dat goed inburgert en een verrijking voor vrouwen en de samenleving is.quote:Op woensdag 13 mei 2026 19:13 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Lezen wij hetzelfde artikel?
"Er waren steekpartijen, diefstallen in het centrum, overlast door vuil, intimidaties"
"
Een inwoner, haar dochter werd fysiek lastig gevallen".
Deze dochter betaalt de prijs van het vertroetelbeleid.
En dan zijn mensen boos dat er tegen wordt geprotesteerd?
Heb je het nou over het zwarte hoodie volk dat "Daar moet een piemol in" schreeuwd naar vrouwelijke wethouders?quote:Op woensdag 13 mei 2026 19:19 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Joh laat gaan. Ik geef het op. Het is allemaal vredelievend volk, dat goed inburgert en een verrijking voor vrouwen en de samenleving is.
Wat wil je nou bereiken? Dat is tuig. Oppakken die handel. Zo moeilijk is het niet om beide kanten te veroordelen hoor.quote:Op woensdag 13 mei 2026 19:43 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Heb je het nou over het zwarte hoodie volk dat "Daar moet een piemol in" schreeuwd naar vrouwelijke wethouders?
Maar wat "snapt" deze jurist dan dat een bestuurder niet snapt (zowel Kohnstamm als Wolfsen waren ook juristen). De bestuursvoorzitter van Philips, Sony, Apple of ASML is ook niet altijd een techneut of ingenieur (soms wel: Kleisterlee was dat).quote:Op woensdag 13 mei 2026 19:51 schreef nostra het volgende:
De de AP heeft eindelijk eens iemand nodig die het snapt, of dat bestuurlijk lekker valt is niet de grootste zorg.
For starters, het begrip "gerechtvaardigd belang" in een commerciële wereld (zie KNLTB en de de totaal andere invulling die de AP geeft ten opzichte van hun Europese peers).quote:Op woensdag 13 mei 2026 20:10 schreef Klopkoek het volgende:
Maar wat "snapt" deze jurist dan dat een bestuurder niet snapt (zowel Kohnstamm als Wolfsen waren ook juristen).
Ik weet wel wat je daarvan moet denken. De lobby gaat beleid maken op die manier. Zeer slecht voor onze democratie en onze privacy. Iemand die voor Meta werkt mag ook na het arbeidsverband geen kritiek op Meta hebben, dat staat in hun contract. Dat maakt het dus onmogelijk dat deze man zijn werk goed kan doen.quote:Op woensdag 13 mei 2026 19:31 schreef Klopkoek het volgende:
[ afbeelding ]
https://www.bnr.nl/nieuws(...)ch-dit-kan-echt-niet
Tsja. Ik weet niet wat ik hiervan moet denken.
Dat je technische kennis van binnenuit nodig kan hebben begrijp ik, maar dit is geen technische functie. Dit is een politiek-bestuurlijke functie.
Wolfsen en daar weer voor Kohnstamm waren (oud-)politici.
Precies zoals VVD het graag ziet. De werkenden mogen alle lasten dragen.quote:De belastingverhoging is nodig om de stijgende uitgaven aan defensie te betalen. De term ‘vrijheidsbijdrage’ komt van CDA-leider Henri Bontenbal, die voorstelde dat zowel werkenden als bedrijven een deel zouden betalen. Voorlopig is alleen de bijdrage van werkenden uitgewerkt: de inkomstenbelasting en sociale premies gaan omhoog.
Dat lukt al niet. De term 'bijna gratis' komt me ook de keel uit.quote:Op woensdag 13 mei 2026 19:54 schreef nostra het volgende:
En hoezeer ik ook van de kettingzaag houd, begin gewoon eens met één toeslag. De KOT ofzo.
Hele GDPR is echt de grootste onzin. Totaal kansloze wetgeving. Je kan er echt helemaal niks mee.quote:Op woensdag 13 mei 2026 20:26 schreef nostra het volgende:
[..]
For starters, het begrip "gerechtvaardigd belang" in een commerciële wereld (zie KNLTB en de de totaal andere invulling die de AP geeft ten opzichte van hun Europese peers).
Daarmee zeg je dus dat deze man de belangen van het grootbedrijf gaat dienen. Want de KNLTB zaak ging over het doorspelen/doorverkopen van gegevens over hun leden naar de sponsoren van de KNLTB.quote:Op woensdag 13 mei 2026 20:26 schreef nostra het volgende:
[..]
For starters, het begrip "gerechtvaardigd belang" in een commerciële wereld (zie KNLTB en de de totaal andere invulling die de AP geeft ten opzichte van hun Europese peers).
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |