Nu.nlquote:In een woning aan de Elzenstraat in Blerick heeft maandagochtend een steekincident plaatsgevonden. Daarbij is een minderjarig meisje om het leven gekomen, meldt de politie.
Een man en vrouw, de bewoners van het pand, zijn opgepakt. De politie wil niets zeggen over de relatie tussen de minderjarige en de verdachten. "De politie doet volop onderzoek naar de toedracht van dit heftige incident."
Verdachten zouden haar ouders zijn. Crazy.quote:’Doodgestoken meisje in Blerick was 14 jaar, opgepakte verdachten zijn haar ouders’
Blerick- Een minderjarig meisje is maandagochtend omgekomen bij een steekincident in Blerick. Een man en een vrouw zijn aangehouden. Bronnen van De Telegraaf melden dat het slachtoffertje 14 jaar oud was, de verdachten zouden haar ouders zijn. De politie wil dit niet bevestigen.
Het meisje kwam maandagochtend om in een woning aan de Elzenstraat in het Limburgse Blerick, meldt de politie. De verdachten zijn de bewoners van het pand. De politie wil verder niets zeggen over de relatie tussen de minderjarige en de verdachten. „De politie doet volop onderzoek naar de toedracht van dit heftige incident.”
Op beelden is te zien hoe de omgeving bij de woning is afgezet. Blerick hoort bij de gemeente Venlo. De melding van het steekincident kwam rond 06.30 uur binnen.
https://www.telegraaf.nl/(...)uders/146694398.html
Jij trekt het begrip 'Randstad' wel heel erg breed.quote:Op maandag 20 april 2026 11:37 schreef Irmak_Spermabak het volgende:
Altijd wat daar in de Randstad. Blij dat ik in de provincie woon.
Het zal ook eens niet, als dat zo is dan heb ik wel weer een donkerbruin vermoeden van de redenenquote:Op maandag 20 april 2026 11:52 schreef DefKu het volgende:
Zou gaan om een 14-jarig meisje van een Marokkaans gezin.
Altijd weer die nette mensenquote:De buurvrouw zegt dat ze beide ouders kende als hele nette mensen. "Ze boden altijd aan om te helpen." De buurvrouw zegt altijd vroeg op te zijn. "En toen zag ik ineens allemaal politie en een traumahelikopter. Van deze nette mensen had ik dit echt nooit verwacht."
Bron: RTL
Eerwraak? Dat moet dan haast wel.quote:Op maandag 20 april 2026 11:52 schreef DefKu het volgende:
Zou gaan om een 14-jarig meisje van een Marokkaans gezin.
Misschien kun je dit wellicht meer specificeren richting een bepaald gedeelte van het mensdom!quote:Op maandag 20 april 2026 12:02 schreef Kanaroe het volgende:
Dit was het eerste 'nieuws' dat ik vandaag hoorde.
Waar gaat het heen met het mensdom?
Verdrietig
Ja, dit soort nieuws kan ik niet meer wakker om liggen na ruim 20 jaar internet.quote:Op maandag 20 april 2026 11:49 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Is dat het enige wat je hierin triggert?
Ies koeltoer.quote:
Zeker met een Jan aan het daten.quote:Op maandag 20 april 2026 11:52 schreef DefKu het volgende:
Zou gaan om een 14-jarig meisje van een Marokkaans gezin.
Pa heeft een kapperszaak.quote:Op maandag 20 april 2026 11:52 schreef DefKu het volgende:
Zou gaan om een 14-jarig meisje van een Marokkaans gezin.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
'Om te helpen". Ze kwamen zeker altijd vragen of ze problemen had..quote:Op maandag 20 april 2026 11:57 schreef KinKiJan het volgende:
De buurvrouw zegt dat ze beide ouders kende als hele nette mensen. "Ze boden altijd aan om te helpen." De buurvrouw zegt altijd vroeg op te zijn. "En toen zag ik ineens allemaal politie en een traumahelikopter. Van deze nette mensen had ik dit echt nooit verwacht."
Bron: RTL
quote:Op maandag 20 april 2026 12:24 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Pa heeft een kapperszaak.Zie in Blerick alleen maar buitenlandse namen bij die kapperszakenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Waarom open je een topic als je niet wil dat mensen er over gaan speculeren?quote:
Jij bent nogal stellig met wat de oorzaak is. We weten nog niks.quote:Op maandag 20 april 2026 12:28 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Waarom open je een topic als je niet wil dat mensen er over gaan speculeren?
edit: dus alleen jij mag het
Liever niet eigenlijkquote:Op maandag 20 april 2026 12:05 schreef matspontius het volgende:
[..]
Misschien kun je dit wellicht meer specificeren richting een bepaald gedeelte van het mensdom!
https://www.ad.nl/binnenl(...)lieve-meid~a32bfc22/quote:Verbijstering bij vriendin van moeder van doodgestoken meisje (14): ‘Het was zo’n lieve meid’
Het minderjarige meisje dat maandagochtend in Blerick is doodgestoken, zat op het plaatselijke Blariacumcollege, bevestigt een woordvoerder van de school aan het AD. Een goede vriendin van de moeder reageert vol ongeloof op de dood van het meisje en de arrestatie van haar ouders. „Ik ben er helemaal van af. Zij was een van de allerliefste meisjes die ik ken.”
Nouja, op facebook zijn het allemaal mocro's die reageren onder het bericht dus de aanname dat het marokkanen zijn lijkt wel te kloppen.quote:Op maandag 20 april 2026 12:29 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Jij bent nogal stellig met wat de oorzaak is. We weten nog niks.
Geen moeilijke vragen stellen, we hebben een mannenprobleem in Nederland.quote:Op maandag 20 april 2026 12:48 schreef Kottnauer het volgende:
Als er in dit soort berichten het woord “mes” staat, is er 95% kans dat er een islam-achtergrond is.
Waarom dat zo is, weet ik niet. Om één of andere manier hebben die mensen de neiging om messen te gebruiken om een conflict op te lossen.
Het is niet zo dat er bij andere levensbeschouwingen geen messen worden gebruikt. Zelf gebruik ik ook dagelijks een mes. Een ontzettend handig ding voor van alles en nog wat.
Maar je leest nooit in de krant: de bakker in Epe heeft zijn dochter doodgestoken. Of de dominee in Staphorst heeft een verschil van mening met een van zijn dorpsgenoten met het mes beslecht.
Kan iemand dit fenomeen verklaren?
Dus als er een trend gesignaleerd wordt onder bepaalde bevolkingsgroepen dan wuif je dat gemakshalkve weg met dood is dood. Als dit wederom een gevalletje van eerwraak is dan is dit wel degelijk iets om te benoemen want dat soort middeleeuws en achterlijk gedachtengoed strookt op geen enkele wijze met de normen en waarden in onze samenleving.quote:Op maandag 20 april 2026 12:30 schreef Kanaroe het volgende:
[..]
Liever niet eigenlijk
Lees hier dat het wellicht om eerwraak gaat
Maakt het niet "meer of minder" erg wat mij betreft.
Bijna alle moordenaars hebben een, voor hen, legitieme reden.
Het meisje is dood en blijft dood
Nu heb ik zin in een kapsalon.quote:Op maandag 20 april 2026 12:52 schreef Cruzinats het volgende:
Het gezin woont aan de Elzenstraat en de vader zou een kapperszaak hebben 'op de hoek'.
Dat moet dan wel Kapsalon Wahyana West zijn.
Dat komt omdat we hier geen voorstander van kindhuwelijken en trouwen met je nichten en neven zijn.quote:Op maandag 20 april 2026 13:52 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Wij zijn meer van de kindermisbruik en incest. Heb jij een verklaring voor dat fenomeen?
Over Epe gesproken: https://nl.wikipedia.org/wiki/Eper_incestzaak
Blerick heeft ook prima buurten/wijken.quote:Op maandag 20 april 2026 13:27 schreef Geschiedkundige het volgende:
Blerick, wat een achterbuurt is dat zeg. Ik kom er zo min mogelijk.
Blerick in de Randstad?quote:Op maandag 20 april 2026 11:37 schreef Irmak_Spermabak het volgende:
Altijd wat daar in de Randstad. Blij dat ik in de provincie woon.
Volgens mij zeg jij nooit iets raars hoorquote:Op maandag 20 april 2026 13:54 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Blerick heeft ook prima buurten/wijken.
Die wijk is inderdaad het afvoerputje.
Waarom zijn mijn Posts trouwens weg? Ik zei toch niks raars.
De familie? Waar lees je dat behalve dat een buurvrouw zei dat ze aardig en behulpzaam waren.quote:Op maandag 20 april 2026 13:53 schreef matspontius het volgende:
Uiteraard lees je over deze familie niets dan goeds, echte modelburgers zijn het in een echte modelwijk! Uit het niets wordt dan een 14-jarig meisje doodgestoken, zo maar - omdat het zo'n hele fijne familie en gezin is![]()
Even afgaande op de cultuurnormen is het vast de schuld van de tafel dat dit meisje nu dood is
Ik reageerde vast op jouw diarree.quote:Op maandag 20 april 2026 13:56 schreef matspontius het volgende:
[..]
Volgens mij zeg jij nooit iets raars hoor![]()
Net waar we op zaten te wachten, geruchten.quote:Op maandag 20 april 2026 12:27 schreef MissButterflyy het volgende:
Er gaan geruchten dat de vader de moeder mishandelde en dat het meisje het voor haar moeder wilde opnemen…
quote:Op maandag 20 april 2026 13:59 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik reageerde vast op jouw diarree.
Gelukkig staat er zeer belangrijke informatie inquote:Op maandag 20 april 2026 14:01 schreef PieterDeRijcke het volgende:
Wat vreselijk voor Nour.![]()
https://www.ad.nl/binnenl(...)~a32bfc22/?slug_rd=1
quote:De vader en zijn zoons zijn ontzettend goed in het kappersvak, zegt de vriendin van de moeder. „Ze kunnen knippen als de beste, zijn zoons net nog iets beter dan hijzelf.
Zeker.quote:Op maandag 20 april 2026 14:09 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Gelukkig staat er zeer belangrijke informatie in
[..]
quote:Terwijl de politie nog volop onderzoek doet bij de woning, staat collega Mohammed met een brok in zijn keel in de zaak. Hij is sinds bijna drie jaar mede-eigenaar van de kapsalon van de vader die nu is opgepakt.
Nou inderdaad, wat een flauwekul! Ze proberen, zoals gewoonlijk, de afschuwelije daad, te verzachten met allerlei niet ter zake doende shit .....quote:Op maandag 20 april 2026 14:09 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Gelukkig staat er zeer belangrijke informatie in
[..]
Huiselijk geweld komt in alle lagen van de samenleving voor hoor.quote:Op maandag 20 april 2026 13:53 schreef matspontius het volgende:
Uiteraard lees je over deze familie niets dan goeds, echte modelburgers zijn het in een echte modelwijk! Uit het niets wordt dan een 14-jarig meisje doodgestoken, zo maar - omdat het zo'n hele fijne familie en gezin is![]()
Even afgaande op de cultuurnormen is het vast de schuld van de tafel dat dit meisje nu dood is
Ja dat vemoeden van jou kennen we intussen welquote:Op maandag 20 april 2026 11:55 schreef matspontius het volgende:
[..]
Het zal ook eens niet, als dat zo is dan heb ik wel weer een donkerbruin vermoeden van de redenen![]()
![]()
Ook in het artikel:quote:Op maandag 20 april 2026 14:13 schreef matspontius het volgende:
[..]
Nou inderdaad, wat een flauwekul! Ze proberen, zoals gewoonlijk, de afschuwelije daad, te verzachten met allerlei niet ter zake doende shit .....
Desondanks 'weten' lieden hier weer precies wat er gebeurd is. Zonder schaamte dat eeuwige gedram over de rug van slachtoffers, in dit geval dat dode meisje is nou precies wat jij noemt niet te zake doende shit. Zum Kotzen...quote:Wat er precies aan het drama voorafging, wordt nog onderzocht.
Wat zijn de goede buurten in Blerick? Ik kan er zo niet op komen. Hooguit iets minder slechte voor mijn gevoelquote:Op maandag 20 april 2026 13:54 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Blerick heeft ook prima buurten/wijken.
Die wijk is inderdaad het afvoerputje.
Waarom zijn mijn Posts trouwens weg? Ik zei toch niks raars.
quote:Op maandag 20 april 2026 13:00 schreef matspontius het volgende:
[..]
Dus als er een trend gesignaleerd wordt onder bepaalde bevolkingsgroepen dan wuif je dat gemakshalkve weg met dood is dood. Als dit wederom een gevalletje van eerwraak is dan is dit wel degelijk iets om te benoemen want dat soort middeleeuws en achterlijk gedachtengoed strookt op geen enkele wijze met de normen en waarden in onze samenleving.
Als je op maandagochtend om 6 uur al hoog in de emotie zit gaat er ergens wel iets mis, zou je zeggenquote:Op maandag 20 april 2026 14:47 schreef Durmada het volgende:
Orgaanhandel? Buitenechtelijke affaire met een vrouw uit Oost-Europa? Het is altijd gissen met dit soort tragedies, erg naar.
Best gewaagd want de kans dat hij gelijk heeft is niet onaanzienlijk.quote:Op maandag 20 april 2026 14:16 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ja dat vemoeden van jou kennen we intussen wel![]()
![]()
![]()
Kans is aanwezig als je in bijna alle topics soortgelijke dingen roeptquote:Op maandag 20 april 2026 15:09 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Best gewaagd want de kans dat hij gelijk heeft is niet onaanzienlijk.
Sjeesus wat vreselijk voor die vrouwquote:Op maandag 20 april 2026 12:27 schreef MissButterflyy het volgende:
Er gaan geruchten dat de vader de moeder mishandelde en dat het meisje het voor haar moeder wilde opnemen…
?quote:Op maandag 20 april 2026 11:55 schreef matspontius het volgende:
[..]
Het zal ook eens niet, als dat zo is dan heb ik wel weer een donkerbruin vermoeden van de redenen![]()
![]()
Meuleveld.quote:Op maandag 20 april 2026 14:20 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Wat zijn de goede buurten in Blerick? Ik kan er zo niet op komen. Hooguit iets minder slechte voor mijn gevoel
Maar ik kom dan ook uit een dorp.
Hout-Blerick is erg mooi wonen.quote:Op maandag 20 april 2026 14:20 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Wat zijn de goede buurten in Blerick? Ik kan er zo niet op komen. Hooguit iets minder slechte voor mijn gevoel
Maar ik kom dan ook uit een dorp.
Nou ja ik was ook niet blij toen mijn wekker af ging vanochtend, maar nee zo hoog in de emotie zat het nou ook weer niet.quote:Op maandag 20 april 2026 14:51 schreef Caland het volgende:
[..]
Als je op maandagochtend om 6 uur al hoog in de emotie zit gaat er ergens wel iets mis, zou je zeggen
quote:Op maandag 20 april 2026 15:29 schreef MissButterflyy het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)ermen/146708833.html
Vader bivakkeerde al een tijdje in een schuur achter de woning en sloot zich af van het gezin?
Vreemd verhaal.
Gek, altijd die verhalen hoe geweldig de betrokken personen waren.quote:Op maandag 20 april 2026 15:31 schreef MissButterflyy het volgende:
Jeugdzorg was ook betrokken bij het gezin…
Jawel, jawel maar vanuit feministisch standpunt is de man altijd de dader en schuldige. Begrijp dat toch 🙄quote:Op maandag 20 april 2026 15:36 schreef Zoddie het volgende:
[..]
[..]
Gek, altijd die verhalen hoe geweldig de betrokken personen waren.
(Vreemd genoeg hoor je niets over de vrouw, alleen over de man)
Maar dan later blijkt er wel tekenen te zijn geweest.
Er wordt altijd flink geblaat door dit soort types. Totdat de feiten op tafel liggen - dan zie/hoor je ze niet meer 😎quote:Op maandag 20 april 2026 15:09 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Best gewaagd want de kans dat hij gelijk heeft is niet onaanzienlijk.
Jeugdzorg blinkt vaak uit in te laat zijn.quote:Op maandag 20 april 2026 15:31 schreef MissButterflyy het volgende:
Jeugdzorg was ook betrokken bij het gezin…
quote:Op maandag 20 april 2026 15:29 schreef MissButterflyy het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)ermen/146708833.html
Vader bivakkeerde al een tijdje in een schuur achter de woning en sloot zich af van het gezin?
Vreemd verhaal.
Ook apart.quote:Op 1 maart van dit jaar vond er op het adres waar de familie woont een vuurwerkexplosie plaats. Of het gezin daarbij betrokken was is niet duidelijk.
quote:Op maandag 20 april 2026 15:25 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Hout-Blerick is erg mooi wonen.
Hout-Blerick ja. Dat is geen wijk van Blerick, maar een apart dorp.quote:Op maandag 20 april 2026 15:20 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
[..]
Meuleveld.
https://allecijfers.nl/buurt/meuleveld-venlo/
Er is werkelijk niks feministisch aan een dergelijk standpunt. Ironisch gezien probeer je een maatschappelijke stroming voor gelijke rechten en behandeling van vrouwen de schuld te geven voor het geven van de schuld aan mannen.quote:Op maandag 20 april 2026 15:43 schreef matspontius het volgende:
[..]
Jawel, jawel maar vanuit feministisch standpunt is de man altijd de dader en schuldige. Begrijp dat toch 🙄
quote:Op maandag 20 april 2026 11:52 schreef DefKu het volgende:
Zou gaan om een 14-jarig meisje van een Marokkaans gezin.
In hetzelfde artikel waarin bericht wordt gegeven over dat er een meisje vermoord is en de vader is opgepakt:quote:Op maandag 20 april 2026 13:53 schreef matspontius het volgende:
Uiteraard lees je over deze familie niets dan goeds, echte modelburgers zijn het in een echte modelwijk! Uit het niets wordt dan een 14-jarig meisje doodgestoken, zo maar - omdat het zo'n hele fijne familie en gezin is![]()
Even afgaande op de cultuurnormen is het vast de schuld van de tafel dat dit meisje nu dood is
Dat zijn de relevante achtergrond feiten die er toe doen!quote:Op maandag 20 april 2026 17:58 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
In hetzelfde artikel waarin bericht wordt gegeven over dat er een meisje vermoord is en de vader is opgepakt:
‘Knippen als de beste’
De vader en zijn zoons zijn ontzettend goed in het kappersvak, zegt de vriendin van de opgepakte vrouw. „Ze kunnen knippen als de beste, zijn zoons net nog iets beter dan hijzelf.
Allemachtig
Eerwraak misschien.quote:Op maandag 20 april 2026 11:49 schreef matspontius het volgende:
Ok, hoe ziek in je hoofd moet je wel niet zijn om je eigen dochter dood te steken?. Ik kan me daar echt helemaal niets bij voorstellen ........
Vader woont in een schuurtje achter de woning, jeugdzorg erbij, moeder mishandeld en hij kan zo goed knippen.....quote:Op maandag 20 april 2026 15:29 schreef MissButterflyy het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)ermen/146708833.html
Vader bivakkeerde al een tijdje in een schuur achter de woning en sloot zich af van het gezin?
Vreemd verhaal.
Omroep Venloquote:Shock, verdriet en vragen rond dood Nour (14) uit Blerick
Blerick is in shock nadat maandag in de vroege ochtend de 14-jarige Nour werd doodgestoken. Waarom ging ze dood, vraagt de buurt zich af. Burgemeester Antoin Scholten is geschokt door het incident.
Vriendinnen hebben bloemen gelegd
Er zijn veel mensen op de been in Blerick. Vriendinnen leggen bloemen neer.
Wilde verhalen
De politie doet geen uitspraken over de relatie tussen het meisje en de twee aangehouden verdachten, maar volgens buren gaat het om de ouders van het meisje. Over wat er zich voorafgaand aan het drama in het gezin heeft afgespeeld, gaan de meest wilde verhalen rond. 'Maar het heeft weinig zin om daarover te speculeren, de waarheid zal ooit naar boven komen, maar triest is dit natuurlijk wel', zegt een buurtbewoner.
Kapperszaak
'Heel erg. Het was een heel normaal gezin, aardige mensen. Eigenlijk heb ik nooit iets negatiefs gehoord', zegt een buurvrouw. De vader heeft een kapperszaak in Blerick. Het gezin bestaat uit meerdere dochters en (stief)zonen. Maar wat er maandagochtend binnen de muren van dit gezin is voorgevallen, weet niemand.
Fatale steekpartij
Rond 6.30 uur werd de steekpartij gemeld. Het minderjarige meisje raakte volgens de eerste berichten zwaargewond. Later meldde de politie dat ze overleden was. De politie doet verder geen mededelingen over de zaak. Ook de advocaat van de vader kan geen reactie geven. De verdachten zitten in beperkingen. De man is maandagmiddag op het politiebureau van Venlo verhoord, maar onduidelijk is wat hij daar heeft gezegd.
School
Nour zat in de tweede klas van het Blariacumcollege in Blerick. Over twee dagen begint daar de meivakantie. 'We zijn in de loop van de ochtend door de politie geïnformeerd. Daarna hebben we zelf leraren en leerlingen op de hoogte gesteld. Leerlingen die naar huis wilden, mochten dat. Ook is er een herdenkingsplek in school ingericht', zegt de school.
Alle ouders en leerlingen hebben inmiddels een brief ontvangen. 'Dit ingrijpende voorval heeft plaatsgevonden in huiselijke kring. We zijn enorm geraakt door dit verlies en onze gedachten gaan uit naar familie en vrienden', schrijft de school.
Lief kind
Een buurvrouw die naast het huis woont waar het meisje is neergestoken, zegt tegen de NOS dat ze het verschrikkelijk vindt wat er is gebeurd. Het meisje was zondag nog bij haar thuis om te spelen met haar kind. 'Het is zo'n lief kind, ze was heel vaak bij ons, haar moeder ook.' Volgens de buurvrouw waren er wel problemen tussen de ouders van het meisje.
Gemeente
De gemeente Venlo leeft mee met de buurt. Burgemeester Antoin Scholten laat weten geschokt te zijn. Hij wordt door de politie op de hoogte gehouden en kan niet inhoudelijk op de zaak ingaan zolang het politieonderzoek nog loopt.
Geen idee, maar het gaat dus blijkbaar om een samengesteld gezin.quote:Op maandag 20 april 2026 18:19 schreef Momo het volgende:
Doet mij denken aan een aantal jaar terug waar de vader al jaren lang het gezin mishandelde en een scheiding in die cultuur not done was, vrouw uitgehuwelijkt aan hem toen ze nog heel jong was. Toen stak hij haar neer omdat het eten niet goed was.
Dat laatste is wel terecht.quote:Op maandag 20 april 2026 18:19 schreef Momo het volgende:
Doet mij denken aan een aantal jaar terug waar de vader al jaren lang het gezin mishandelde en een scheiding in die cultuur not done was, vrouw uitgehuwelijkt aan hem toen ze nog heel jong was. Toen stak hij haar neer omdat het eten niet goed was.
Dit kun je al precies uittekenen ja. Wat een cultuurquote:Op maandag 20 april 2026 18:10 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Eerwraak misschien.
Misschien had ze stiekem een vriendje. Dat weet ik niet he, dat gok ik.
Ja, omdat ze werd vermoord. Godsamme zeg.quote:Op maandag 20 april 2026 18:25 schreef MissButterflyy het volgende:
Waarom ging ze dood, vraagt de buurt zich af.
Dit vind ik wel zo'n achterlijke discussie, wat de neuk heeft dat met dit onderwerp te maken? En waarom moeten meisjes (of jongens) met elkaar douchen?quote:Op maandag 20 april 2026 20:19 schreef Lyrebird het volgende:
Dit is net als met die handbalmeisjes die niet wilden douchen: ouders, begin er niet aan. Als je je kinderen als moslim op wil laten groeien, doe dat dan vooral in een moslimland. Niet in Nederland.
Je kop in het zand steken kennen we ook wel.quote:Op maandag 20 april 2026 14:16 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ja dat vemoeden van jou kennen we intussen wel![]()
![]()
![]()
Van jou respecteer ik dit welquote:Op maandag 20 april 2026 21:59 schreef Nicksanders het volgende:
[..]
Je kop in het zand steken kennen we ook wel.
Kinderbescherming/toezicht: Check
Islam: Check
Rest zal ook check worden.
In fijne en nette families worden altijd kinderen doodgestoken, toch? Lulverhaal dit inderdaad, er wordt weer geprobeerd om deze tragedie te bagetalliseren door de focus ergens anders op te leggenquote:Op maandag 20 april 2026 23:44 schreef Mubassie het volgende:
Ze kunnen lullen wat ze willen maar dit zijn dus geen nette mensen.
Zwetsverhaaltjes altijd
Da's altijd als er iets gebeurt wat het daglicht niet kan verdragen. Altijd zijn het nette lieve mensen en we hadden het noooooooit verwacht. Dit hoor je werkelijk altijd. Ik vraag me af of buurtbewoners dat altijd zeggen om een soort van schuldgevoel te kunnen sussen door te zeggen, denken dat het inderdaad nette mensen waren en dat ze niks verkeerds hebben kunnen zien.quote:Op maandag 20 april 2026 22:24 schreef littlemindy het volgende:
Warrig verhaal. "Nette lieve mensen" , maar vader slaapt in de schuur, op 1 maart vond er een vuurwerkexplosie plaats op hetzelfde adres en er zou mogelijk sprake zijn van mishandeling van de moeder.
Ook wel logisch, 95% van Nederland kent de buurt niet meer dan het paar keer per week gedag zeggen op straat.quote:Op dinsdag 21 april 2026 08:13 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Da's altijd als er iets gebeurt wat het daglicht niet kan verdragen. Altijd zijn het nette lieve mensen en we hadden het noooooooit verwacht.
Iedereen weet dat de extremistische Islam niet in het westen thuishoort behalve onze politiek. Ze blijven maar wegkijken. Hier ook van die verhalen. Die jongens koos uiteindelijk wel uit angst voor zijn familie en verbrak de relatie maar.quote:Op maandag 20 april 2026 20:19 schreef Lyrebird het volgende:
Een moslim opdrachtgever van me lag overhoop met z’n oudste zoon (16 jaar). Die had een relatie met een niet-moslim meisje. Pa over de zeik, zoon kwam op straat terecht. Hij heeft ten einde raad z’n hele familie terug gestuurd naar Jordanië.
Deze ouders zitten in een onmogelijke situatie. Ze willen gebruik maken van onze economische vrijheden (alhoewel hij niet te spreken was over leningen en belastingen), maar vasthouden aan de sociale normen waar ze zelf mee zijn opgegroeid. Die twee gaan niet samen.
Dit is net als met die handbalmeisjes die niet wilden douchen: ouders, begin er niet aan. Als je je kinderen als moslim op wil laten groeien, doe dat dan vooral in een moslimland. Niet in Nederland.
Een knipmes natuurlijk.quote:Op dinsdag 21 april 2026 11:09 schreef Kottnauer het volgende:
Wat is het moordwapen? Ik gok een kapperschaar.
Als je "ten einde raad" bent omdat je zoon een vriendin heeft buiten jouw bubbel, dan had ie hier echt helemaal maar dan ook helemaal niks te zoeken. Ik wil niet weten hoe hij de vrouwen in zijn gezin behandelde. Jammer dat je zo'n vent er niet uit kunt tiefen en zijn ondergeschikten zoon, vrouw en dochters hier niet kunt houden.quote:Op maandag 20 april 2026 20:19 schreef Lyrebird het volgende:
Een moslim opdrachtgever van me lag overhoop met z’n oudste zoon (16 jaar). Die had een relatie met een niet-moslim meisje. Pa over de zeik, zoon kwam op straat terecht. Hij heeft ten einde raad z’n hele familie terug gestuurd naar Jordanië.
Deze ouders zitten in een onmogelijke situatie. Ze willen gebruik maken van onze economische vrijheden (alhoewel hij niet te spreken was over leningen en belastingen), maar vasthouden aan de sociale normen waar ze zelf mee zijn opgegroeid. Die twee gaan niet samen.
Dit is net als met die handbalmeisjes die niet wilden douchen: ouders, begin er niet aan. Als je je kinderen als moslim op wil laten groeien, doe dat dan vooral in een moslimland. Niet in Nederland.
Even redelijk offtopic, maar ik vond dit ook zo'n absurd verhaal. Blijkbaar nog enigzins vrij opgevoed, maar niettemin is trouwen met een autochtone inwoner van het land waar je zelf ook al tijden woont zo onoverkomelijk voor je dat je je dochter daarom al jaren niet meer spreekt. Krankzinnig bekrompen gedachtegoed.quote:Op dinsdag 21 april 2026 19:27 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Als je "ten einde raad" bent omdat je zoon een vriendin heeft buiten jouw bubbel, dan had ie hier echt helemaal maar dan ook helemaal niks te zoeken. Ik wil niet weten hoe hij de vrouwen in zijn gezin behandelde. Jammer dat je zo'n vent er niet uit kunt tiefen en zijn ondergeschikten zoon, vrouw en dochters hier niet kunt houden.
Ik vind het vooral erg interessant (bij gebrek aan een beter woord; curieus?) om te lezen dat zij blijft proberen het mooie mee te nemen van haar achtergrond ondanks hoe pijnlijk de afwijzing van haar geluk moet zijn.quote:Op dinsdag 21 april 2026 19:36 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Even redelijk offtopic, maar ik vond dit ook zo'n absurd verhaal. Blijkbaar nog enigzins vrij opgevoed, maar niettemin is trouwen met een autochtone inwoner van het land waar je zelf ook al tijden woont zo onoverkomelijk voor je dat je je dochter daarom al jaren niet meer spreekt. Krankzinnig bekrompen gedachtegoed.
De buren weten niks? Van deze lieve kapper?quote:Op dinsdag 21 april 2026 18:17 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ja, de verdachten zitten in beperking. Wat valt er nog meer te zeggen dan?
Dit is de praktijk.quote:Op dinsdag 21 april 2026 19:27 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Als je "ten einde raad" bent omdat je zoon een vriendin heeft buiten jouw bubbel, dan had ie hier echt helemaal maar dan ook helemaal niks te zoeken. Ik wil niet weten hoe hij de vrouwen in zijn gezin behandelde. Jammer dat je zo'n vent er niet uit kunt tiefen en zijn ondergeschikten zoon, vrouw en dochters hier niet kunt houden.
Heb vandaag wat collega’s gesproken die er wonen en het meisje kenden. Ze zijn erg verdrietig over wat er is gebeurd, het was echt een lieve meid die van het leven wilde genieten. Ze droeg geen hoofddoekje.quote:Op dinsdag 21 april 2026 21:21 schreef matthijst het volgende:
[..]
De buren weten niks? Van deze lieve kapper?
In Japan zijn ze dan ook niet gek en is intolerantie naar mensen die zich niet conformeren de norm. Dat is verschillend van hier, waar diversiteit een containerbegrip lijkt te zijn geworden van vooral geen vraagtekens zetten bij dingen, ook als ze onverenigbaar zijn met onze normen.quote:Op dinsdag 21 april 2026 21:24 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Dit is de praktijk.
Ik heb dit zelf meegemaakt als immigrant in Japan en Zuid-Korea. Er zijn bepaalde normen en waarden die haaks staan op waar je zelf mee bent opgegroeid. Die kun je niet opgeven. Dat is fysiek onmogelijk.
Voorbeeldje: het is voor Japanse supervisors nog steeds normaal om je studenten voor rot te schelden, te kleineren en te slaan. Ik pas daar voor. “Dan moet je je maar aanpassen aan de normen van je gastland” gaat gewoonweg niet op.
Ik ben daardoor - en doordat ik zelf met een buitenlandse getrouwd ben - erg skeptisch geworden over de multiculturele droom. Het is ongelofelijk naïef om mensen binnen te halen uit culturen met normen en waarden die haaks staan op onze waarden.
Oeiquote:Op donderdag 23 april 2026 17:20 schreef KinKiJan het volgende:
Moeder verdacht van doodsteken Nour (14) in Blerick, vader vrijgelaten
Zag ik niet aankomen
Het was de vader met de mentale problemen die in een huisje in de tuin moest wonen vanwege probleemgedrag.quote:Op donderdag 23 april 2026 17:41 schreef Geschiedkundige het volgende:
Iedereen direct die vader bijna de doodstraf toewensen. Maar goed dat hij nog niet opgehangen is dan.
Gek nee. Maar daarom altijd even afwachten voor mensen veroordelen.quote:Op donderdag 23 april 2026 17:44 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het was de vader met de mentale problemen die in een huisje in de tuin moest wonen vanwege probleemgedrag.
Zo raar is het niet dat sommige users hem verdachten de dader te zijn. Maar soms liggen de zaken net wat anders blijkt maar weer.
Kan die mooi GTA 6 spelen.quote:Op donderdag 23 april 2026 17:41 schreef Geschiedkundige het volgende:
Iedereen direct die vader bijna de doodstraf toewensen. Maar goed dat hij nog niet opgehangen is dan.
quote:Op donderdag 23 april 2026 17:20 schreef KinKiJan het volgende:
Moeder verdacht van doodsteken Nour (14) in Blerick, vader vrijgelaten
Zag ik niet aankomen
Eind november toch?quote:Op donderdag 23 april 2026 17:50 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Ooit ja. Schiet eens op Rockstar.
Als je geloof boven je kinderen staat is er heel wat mis met dat geloof en met jezelf.quote:Op maandag 20 april 2026 20:19 schreef Lyrebird het volgende:
Een moslim opdrachtgever van me lag overhoop met z’n oudste zoon (16 jaar). Die had een relatie met een niet-moslim meisje. Pa over de zeik, zoon kwam op straat terecht. Hij heeft ten einde raad z’n hele familie terug gestuurd naar Jordanië.
Deze ouders zitten in een onmogelijke situatie. Ze willen gebruik maken van onze economische vrijheden (alhoewel hij niet te spreken was over leningen en belastingen), maar vasthouden aan de sociale normen waar ze zelf mee zijn opgegroeid. Die twee gaan niet samen.
Dit is net als met die handbalmeisjes die niet wilden douchen: ouders, begin er niet aan. Als je je kinderen als moslim op wil laten groeien, doe dat dan vooral in een moslimland. Niet in Nederland.
Klopt, moest even goed lezen.quote:Op donderdag 23 april 2026 17:20 schreef KinKiJan het volgende:
Moeder verdacht van doodsteken Nour (14) in Blerick, vader vrijgelaten
Zag ik niet aankomen
Klopt, maar door de eerdere berichtgeving (vader die moeder zou mishandelen en in een tuinhuisje zou verblijven) ging ik uit van een ander scenario.quote:Op donderdag 23 april 2026 21:57 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Vader is net zo bizar, toch?
Fijn, die betrouwbare inside information van mensen uit het gehucht.quote:Op dinsdag 21 april 2026 21:25 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Heb vandaag wat collega’s gesproken die er wonen en het meisje kenden. Ze zijn erg verdrietig over wat er is gebeurd, het was echt een lieve meid die van het leven wilde genieten. Ze droeg geen hoofddoekje.
Maar mensen zijn ook bang om te praten in die buurt en hebben geen zin in gezeik. Dus dan zeggen ze van niks te weten. Maar wel: ik hoop dat die klootzak nooit meer vrijkomt.
Blerick is het übertokkiedeel van tokkiestad Venlo. Je kunt er niet teveel van verwachten.quote:Op donderdag 23 april 2026 22:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Fijn, die betrouwbare inside information van mensen uit het gehucht.
Alsof 'gewoon' doodsteken nog niet erg genoeg was. Misselijkmakend gewoonquote:Gedode Nour (14) in Blerick lag met tape vastgebonden op bed moeder
De politie heeft de 14-jarige Nour, die vermoedelijk werd doodgestoken door haar moeder, op 20 april gevonden op het bed van de moeder. Het meisje was met tape vastgebonden aan haar enkels en haar polsen. Ook ter hoogte van haar nek en mond was tape aangebracht.
Dat zei het Openbaar Ministerie woensdag tijdens de eerste openbare zitting in de zaak tegen de moeder, de 59-jarige Fouzia R. De zaak dient in de rechtbank in Roermond.
De vrouw was niet in de rechtszaal aanwezig. Zij heeft bij haar arrestatie direct bekend dat zij haar dochter heeft gedood, met een groot aantal messteken. Waarom en door wie het kind is vastgebonden, is volgens het OM nog niet duidelijk geworden, ondanks intensief onderzoek hiernaar. Forensisch onderzoek naar sporen op de gebruikte tape kan hier mogelijk meer duidelijkheid in brengen. Daarnaast moet er ook een antwoord komen op de vraag of de moeder het vastbinden wel alleen gedaan kan hebben.
Het meisje werd in de ochtend van 20 april gedood in een woning aan de Elzenstraat in het Venlose stadsdeel Blerick. De politie pakte direct na de melding haar vader en moeder op. De vader kwam weer op vrije voeten, maar geldt nog wel als verdachte.
Psychiatrische problemen
Moeder zit sinds haar aanhouding in voorarrest. Inmiddels is bevolen dat zij voor gedragskundige observatie wordt opgenomen in het Pieter Baan Centrum. Volgens de officier van justitie kampt de vrouw met psychiatrische problemen. De vrouw is volgens het OM niet te verhoren. Zij zou niet begrijpen dat Nour dood is en dat zij daar de oorzaak van is, ondanks haar bekentenis.
Ten tijde van het dodelijke geweld was ook nog een zus van Nour in de woning aanwezig. Zij heeft verklaard dat zij wakker werd van geschreeuw en dat zij heeft gezien dat haar vader haar moeder 'leek weg te trekken' bij haar zus.
Het is volgens de officier nog volslagen onduidelijk waarom Nour is gedood. Er is tot dusver volop gespeculeerd, maar "niemand heeft er nog opheldering over gegeven." De aanklager gaf aan dat er tot dusver in het onderzoek veelvuldig is afgeluisterd, maar dat ook dat niet tot opheldering over een motief heeft geleid. "Niemand heeft eigenlijk enig idee hoe het zit."
R. "weet wat zij heeft gedaan", aldus de officier, "en heeft gezegd dat vader de oorzaak is van dit alles. Wat ze daarmee bedoelt, heeft ze nog niet kunnen uitleggen."
bron:RTL Nieuws
Nu.nlquote:De politie heeft de veertienjarige Nour op 20 april gevonden op het bed van haar moeder, die de tiener vermoedelijk heeft doodgestoken. Het meisje was volgens het Openbaar Ministerie met tape vastgebonden aan haar enkels en haar polsen.
Ook ter hoogte van de nek en mond van het meisje was tape aangebracht, bleek woensdag tijdens de eerste openbare zitting in de zaak tegen de moeder bij de rechtbank in Roermond.
De 59-jarige Fouzia R. was niet in de rechtszaal aanwezig. Zij heeft bij haar arrestatie direct bekend dat zij haar dochter heeft gedood, met een groot aantal messteken. Waarom en door wie het kind is vastgebonden, is volgens het OM nog niet duidelijk geworden, ondanks intensief onderzoek hiernaar. Forensisch onderzoek naar sporen op de gebruikte tape kan dit mogelijk duidelijker maken.
Het meisje werd in de ochtend van 20 april gedood in een woning aan de Elzenstraat in het Venlose stadsdeel Blerick. De politie pakte direct na de melding haar vader en moeder op. De vader kwam weer op vrije voeten, maar geldt nog wel als verdachte. De moeder zit sinds haar aanhouding in voorarrest.
Inmiddels is bevolen dat zij voor gedragskundige observatie wordt opgenomen in het Pieter Baan Centrum. Volgens de officier van justitie kampt de vrouw met psychiatrische problemen. Ze is volgens het OM niet te verhoren. Ze zou niet begrijpen dat Nour dood is en dat zij daar de oorzaak van is, ondanks haar bekentenis.
Zus werd wakker van geschreeuw
Ten tijde van het dodelijke geweld was een zus van Nour in de woning aanwezig. Zij heeft verklaard dat ze wakker werd van geschreeuw en dat ze heeft gezien dat haar vader haar moeder "leek weg te trekken" bij haar zus.
Het is volgens de officier nog volslagen onduidelijk waarom Nour is gedood. "Niemand heeft daar nog opheldering over gegeven." R. "weet wat zij heeft gedaan", aldus de officier, "en heeft gezegd dat de vader de oorzaak is van dit alles. Wat ze daarmee bedoelt, heeft ze nog niet kunnen uitleggen."
Eerder bevestigde Veilig Thuis al tegenover de NOS, De Limburger en De Telegraaf dat in het verleden tweemaal melding is gedaan over het gezin. De laatste melding was van twee jaar geleden. Toen is ook hulpverlening ingezet.
Er is nog geen datum voor een volgende zitting bekend.
Natuurlijk...quote:Op woensdag 29 juli 2026 18:27 schreef MissButterflyy het volgende:
Vader zit trouwens in Marokko nu.
Ja, het huis is helemaal verlaten nu. Er woont niemand meer. Vader is met de horizon vertrokken.quote:
Enig idee hoe het zit met die zus dan?quote:Op woensdag 29 juli 2026 18:45 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ja, het huis is helemaal verlaten nu. Er woont niemand meer. Vader is met de horizon vertrokken.
https://omroepvenlo.nl/ni(...)ar-de-vragen-blijvenquote:Op woensdag 29 juli 2026 19:39 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Enig idee hoe het zit met die zus dan?
Dit vinden wij met zijn allen heel bijzonder.quote:Op woensdag 29 juli 2026 18:27 schreef MissButterflyy het volgende:
Vader zit trouwens in Marokko nu.
Pikachu.gifquote:Op woensdag 29 juli 2026 19:55 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Dit vinden wij met zijn allen heel bijzonder.
Hmhm, want ik dacht dat zij (afhankelijk van haar leeftijd inderdaad) daar wellicht nu nog woonde.quote:Op woensdag 29 juli 2026 19:55 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
https://omroepvenlo.nl/ni(...)ar-de-vragen-blijven
Geen idee. Ze heeft nog wat oudere broers. Geen idee ook hoe oud dat meisje is.
Horror. Wat zijn er toch een kwaadaardige mensen op de wereld.quote:Op woensdag 29 juli 2026 17:56 schreef KinKiJan het volgende:
Vandaag was de eerste openbare zitting in deze zaak.
[..]
Alsof 'gewoon' doodsteken nog niet erg genoeg was. Misselijkmakend gewoon
Is cultuur, dat andere meisje hadden ze toch ook vastgebonden in het water geflikkerd.quote:Op woensdag 29 juli 2026 20:03 schreef Perrin het volgende:
[..]
Horror. Wat zijn er toch een kwaadaardige mensen op de wereld.
Ikke niet begrijpquote:Op woensdag 29 juli 2026 18:44 schreef tesssssssss het volgende:
De vrouw is volgens het OM niet te verhoren. Zij zou niet begrijpen dat Nour dood is en dat zij daar de oorzaak van is, ondanks haar bekentenis."
Zou best kunnen dat ze zo de war is.quote:
Is cultuurdingetje. Moet je niet willen begrijpen. Schaamte. Zoiets. Hopelijk wel al zijn uitkeringen stop gezet @uwvquote:Op woensdag 29 juli 2026 19:55 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Dit vinden wij met zijn allen heel bijzonder.
1 groot toneelspel om maar geen schuld te hoeven erkennen en bij voorkeur in de slachtofferrol duiken.quote:Op woensdag 29 juli 2026 18:44 schreef tesssssssss het volgende:
[ x ]
Uit het artikel;
"Moeder zit sinds haar aanhouding in voorarrest. Inmiddels is bevolen dat zij voor gedragskundige observatie wordt opgenomen in het Pieter Baan Centrum. Volgens de officier van justitie kampt de vrouw met psychiatrische problemen. De vrouw is volgens het OM niet te verhoren. Zij zou niet begrijpen dat Nour dood is en dat zij daar de oorzaak van is, ondanks haar bekentenis."
En de vader zit weer lekker in zijn thuisland. Want als het te heet onder de voeten wordt, dan willen ze ineens wèl terug.quote:Op donderdag 30 juli 2026 08:44 schreef deedeetee het volgende:
Wat een afschuwelijke zaak. En de rest van de familie liet het gebeuren zonder ook maar iets te doen om het meisje te helpen of te beschermen ?
En nu is de moeder blijkbaar geestesziek ?
Wat een familie....
Dan is hij één van de weinigen, meestal zijn die Marokkanen als de dood dat ze daar opgepakt (en berecht) wordenquote:Op donderdag 30 juli 2026 09:34 schreef vosss het volgende:
[..]
En de vader zit weer lekker in zijn thuisland. Want als het te heet onder de voeten wordt, dan willen ze ineens wèl terug.
Die leveren nog altijd geen eigen onderdanen uit voor zo ver mij bekend.quote:Op donderdag 30 juli 2026 09:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Dan is hij één van de weinigen, meestal zijn die Marokkanen als de dood dat ze daar opgepakt (en berecht) worden
Dan is hij behoorlijk dom om dat risico te nemen. Lekker gemarteld worden genotquote:Op donderdag 30 juli 2026 09:40 schreef vosss het volgende:
[..]
Die leveren nog altijd geen eigen onderdanen uit voor zo ver mij bekend.
En het enige wat daar dan tegenover staat is dat Nederland verwacht dat Marokko de vervolging over neemt.
Nederland verwacht het. Er is geen verplichting. Ik ken ook geen voorbeelden dat ze het overnemen trouwens. Zou kunnen dat die er wel zijn hoor, maar ik ken ze niet en vind dit nogal vrijblijvend.quote:Op donderdag 30 juli 2026 09:42 schreef Caland het volgende:
[..]
Dan is hij behoorlijk dom om dat risico te nemen. Lekker gemarteld worden genot
Dit zijn geen mensen.quote:Op woensdag 29 juli 2026 21:38 schreef matspontius het volgende:
[..]
1 groot toneelspel om maar geen schuld te hoeven erkennen en bij voorkeur in de slachtofferrol duiken.
Gvd, wat een beesten zijn dat geweest om dat meisje van 14 zo af te maken. Dit soort mensen hebben wat mij betreft geen enkel bestaansrecht!!! Op kosten van de staat en dus ons gaat dit soort stront weer het traject van de GGZ in. Wat een feestneus is dit land aan het worden 🤮🤮
Meisjes zijn dan ook niks waard in die culturen.quote:Op donderdag 30 juli 2026 08:44 schreef deedeetee het volgende:
Wat een afschuwelijke zaak. En de rest van de familie liet het gebeuren zonder ook maar iets te doen om het meisje te helpen of te beschermen ?
En nu is de moeder blijkbaar geestesziek ?
Wat een familie....
Het betreft buitenlanders. Hoe is hier welke blanke dan ook schuld aan?quote:Op donderdag 30 juli 2026 09:51 schreef Edding345 het volgende:
Blerick, klinkt als een witte buurt
Of gaat men nu ook hier buitenlanders de schuld geven?
Ik heb het over die moederquote:Op donderdag 30 juli 2026 10:20 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Jawel hoor moslims zijn ook mensen maar dan anders....
Dat ben ik helemaal met je eens. Ik vergelijk ze met beesten maar dat is een zware belediging voor de beesten. Dit soort barbaars kut volk is nog minder dat een stuk stinkend stront 🤮🤮quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |