Dat heb ik nou net van jou geleerd hoever je met leugens kan komenquote:Op zondag 19 april 2026 21:35 schreef timmmmm het volgende:
Moderators delen geen bans uit. Je moet je leugens wel stoelen op de realiteit, anders geloven nog minder mensen je
Je bent er dus wel uitgetrapt omdat je zo succesvol wasquote:Op zondag 19 april 2026 21:35 schreef timmmmm het volgende:
Moderators delen geen bans uit. Je moet je leugens wel stoelen op de realiteit, anders geloven nog minder mensen je
Sowieso, Victor Vlamquote:Op zondag 19 april 2026 22:09 schreef Remco het volgende:
Victor Vlam over Sigrid Kaag, dat is me ook een partij makkelijk scoren en sowieso 3 jaar te laat.
Destijds met De Communicado’s was het best geinig maar die is om Kieft te citeren toch iets te veel in zichzelf gaan gelovon.quote:
Pakte aan uiteraardquote:Op zondag 19 april 2026 08:18 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Onzin. Hij zei niet dat jonge islamitische migranten arbeidsmigranten waren, hij zei dat de grootste groep migranten arbeidsmigranten waren. Dat kan je gewoon opzoeken als feit.
Over pels (pakte Derksen haar nou in of aan? Verschilt nogal in betekenis…) zei Derksen dat ze stond te schreeuwen, waarvan Klaver droog opmerkte dat ze gewoon aan een discussie meedeed. Ook reageerde klaver op het “kutwijf” en gaf Klaver aan dat dat niet heel veel toevoegt.
Tis net of mensen omdat ze Klaver (of wie dan ook) zo’n penis vinden dat ze helemaal niet meer opletten wat er nou door wie gezegd wordt en wat dat betekent.
Robert Maaskant over Sigrid Kaag vind ik niet minder erg.quote:Op zondag 19 april 2026 22:09 schreef Remco het volgende:
Victor Vlam over Sigrid Kaag, dat is me ook een partij makkelijk scoren en sowieso 3 jaar te laat.
ach onze voorouders die gingen ook naar Canada om een toekomst op te bouwen , want hier had men het na de oorlog wel gezien, geen werk , geen huizen,quote:Op maandag 20 april 2026 02:21 schreef Niels_ het volgende:
[..]
Pakte aan uiteraardPels lijkt me enorm aseksueel, dus die wordt door niemand ingepakt. Als zij ergens binnentreedt, slaat bij alle buren de automatische verwarming aan (zou Johan zeggen).
Volgens mij bedoelde Derksen met zijn opmerking dat verreweg de meeste asielzoekers hier louter of primair om economische redenen komen (de zogeheten ''gelukszoekers'') en niet omdat ze op de vlucht zijn voor oorlog en geweld.
Dat lijkt me evident: vrijwel allemaal zijn ze talloze veilige landen doorkruist en hebben
En het is inmiddels gewoon z’n verdienmodel gewordenquote:Op zondag 19 april 2026 22:45 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Destijds met De Communicado’s was het best geinig maar die is om Kieft te citeren toch iets te veel in zichzelf gaan gelovon.
Leuke reactie, echt waar! Maar ook hier moet ik de genuanceerde rol weer spelen. Zonder zoiets zwakrechts als de VVD in de regering komt de ramp, zoals die zich ook in bv. Frankrijk aan het voltrekken is, alleen maar sneller naderbij.quote:Op zondag 19 april 2026 21:24 schreef Tasmaniak het volgende:
[..]
Dus op de VVD stemmen heeft geen zin.
Onze voorouders gingen naar een cultureel gelijkaardig land met een verwante taal en droegen daar - uitzonderingen daargelaten - sterk bij aan de economie (er is/was in die landen ook niet een zo ruime verzorgingsstaat als in NL). Verder spreken nogal wat van hen na decennia nog amper Nederlands - of het moet al zijn met een dik accent en met veel Engelse woorden door hun zinnen heen.quote:Op maandag 20 april 2026 04:37 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ach onze voorouders die gingen ook naar Canada om een toekomst op te bouwen , want hier had men het na de oorlog wel gezien, geen werk , geen huizen,
zo zit het ook met migranten, er zal een enkeling bij zitten die iets van oorlog gezien heeft of homo is , maar ze komen voor werk te vinden , geld verdienen, om naar thuis te sturen
Naar Papa en Mama en hun vrouwtje en kindje
En dat geld zal en moet er komen, als ze niet mogen werken van links, dan gaan ze het stelen ,maar dat geld komt er
De overtocht kostte hen een godsvermogen, vaak geleend van deze of gene
Daarom daar een visum aanvragen voor je hierheen komt
wie hier is die moet terug , ook kinderen en ouderen
Maar links is al sinds 2017 niet aan de macht in Frankrijk.quote:Op maandag 20 april 2026 18:59 schreef Battlecruiser het volgende:
[..]
Leuke reactie, echt waar! Maar ook hier moet ik de genuanceerde rol weer spelen. Zonder zoiets zwakrechts als de VVD in de regering komt de ramp, zoals die zich ook in bv. Frankrijk aan het voltrekken is, alleen maar sneller naderbij.
migratie is van alle tijdenquote:Op maandag 20 april 2026 19:56 schreef Niels_ het volgende:
[..]
Onze voorouders gingen naar een cultureel gelijkaardig land met een verwante taal en droegen daar - uitzonderingen daargelaten - sterk bij aan de economie (er is/was in die landen ook niet een zo ruime verzorgingsstaat als in NL). Verder spreken nogal wat van hen na decennia nog amper Nederlands - of het moet al zijn met een dik accent en met veel Engelse woorden door hun zinnen heen.
Het leeuwendeel van de Afrikanen en Arabieren trekt naar een hun cultureel totaal wezensvreemd land en belandt zeer bovengemiddeld vaak in de bijstand - zij kosten de samenleving gemiddeld (veel) meer dan dat ze de samenleving geld opleveren.
Daarnaast spreken veel voormalige gastarbeiders van de eerste generatie na decennia vaak juist nog amper Nederlands - of het moet al zijn met een dik accent, wederom. Precies het omgekeerde dus.
Dit is dus een vergelijking/vergoelijking die als kut op Dirk slaat, net als die van mensen die roepen ''dat migratie van alle tijden is''.
De omvang van de migratie is van belang, de aard, de culturele afstand van de migrant tot het gastland, het wel/niet aanwezig zijn van een verzorgingsstaat, de beschikbaarheid van genoeg woningen, het totale landoppervlakte (Nederland is een van de dichtstbevolkte landen ter wereld) etc. etc.
Hoho, links blokkeert daar elke bezuiniging/ verandering middels gigastakingen door de vakbonden. En die zijn…?quote:Op maandag 20 april 2026 19:59 schreef Tasmaniak het volgende:
[..]
Maar links is al sinds 2017 niet aan de macht in Frankrijk.
Heb je je er wel eens in verdiept welke sectoren vrijwel volledig op migranten draaien? Hoezo geen bijdrage? Bij mij brengt geen enkele autochtoon nog een pakketje aan de deur. In de keukens en in de afwas werken vrijwel uitsluitend migranten, ook over de landbouw, de slachterijen en zelfs de zorg nog maar te zwijgen. Om de doodeenvoudige reden dat wij te weinig kinderen krijgen en de kinderen die we krijgen geven de voorkeur een makkelijke weinig toevoegende bullshitbanen zoals communicatie expert, adviseur, Procesmanager of YouTuber/influencer. Dat is de bittere realiteit. Qua arbeidsmarkt zijn we een soort golfstaatje geworden. Het zware werk wil vrijwel niemand meer doen. Leuk en aardig, maar dat heeft consequenties. En dat is exact de reden dat ook rechtse partijen zoals de VVD en het CDA het migratievraagstuk niet echt oplossen. Om de doodeenvoudige reden dat migratie gewoonweg nodig is.quote:Op maandag 20 april 2026 19:56 schreef Niels_ het volgende:
[..]
Onze voorouders gingen naar een cultureel gelijkaardig land met een verwante taal en droegen daar - uitzonderingen daargelaten - sterk bij aan de economie (er is/was in die landen ook niet een zo ruime verzorgingsstaat als in NL). Verder spreken nogal wat van hen na decennia nog amper Nederlands - of het moet al zijn met een dik accent en met veel Engelse woorden door hun zinnen heen.
Het leeuwendeel van de Afrikanen en Arabieren trekt naar een hun cultureel totaal wezensvreemd land en belandt zeer bovengemiddeld vaak in de bijstand - zij kosten de samenleving gemiddeld (veel) meer dan dat ze de samenleving geld opleveren. Daarnaast spreken veel voormalige gastarbeiders van de eerste generatie na decennia vaak juist nog amper Nederlands - of het moet al zijn met een dik accent, wederom. Precies het omgekeerde dus.
Dit is dus een vergelijking/vergoelijking die als kut op Dirk slaat, net als die van mensen die roepen ''dat migratie van alle tijden is''. De omvang van de migratie is van belang, de aard, de culturele afstand van de migrant tot het gastland, het wel/niet aanwezig zijn van een verzorgingsstaat, de beschikbaarheid van genoeg woningen, het totale landoppervlakte (Nederland is een van de dichtstbevolkte landen ter wereld) etc. etc.
Daarom stem (extreem)rechtsquote:Op maandag 20 april 2026 20:02 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
migratie is van alle tijden
We hebben pas het begin gezien , er komt een miljard mensen naar Europa , naar het noorden van Europa
Dat weet jij ook wel
woningen worden echt wel gebouwd
Ja maar wel sneu dat ze hem afzeiken maar hij niet mag komen om ze van repliek te dienenquote:Op maandag 20 april 2026 22:21 schreef ikweethetookniet het volgende:
SS genot helemaal afgebrand tot zijn enkels![]()
Dat is waar en Fransen zijn erg stakerig.quote:Op maandag 20 april 2026 21:10 schreef Battlecruiser het volgende:
[..]
Hoho, links blokkeert daar elke bezuiniging/ verandering middels gigastakingen door de vakbonden. En die zijn…?
quote:Op maandag 20 april 2026 22:23 schreef DrDentz het volgende:
Ja maar wel sneu dat ze hem afzeiken maar hij niet mag komen om ze van repliek te dienen
@ikweethetookniet is sowieso een zij om te beginnen. En valt op accountants met de look van Sander.quote:Op zondag 19 april 2026 21:21 schreef Tasmaniak het volgende:
[..]
Niet echt, hoezo? Omdat iemand die links is hier automatisch een lul is?
Aangezien SS een verdienmodel heeft gemaakt van zijn effectbejag missen we daar niks aan. Lekker laten raaskallen in de azijnbode en vooral in Zweden blijven. Wegwezen met die ophitser.quote:Op maandag 20 april 2026 22:23 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Ja maar wel sneu dat ze hem afzeiken maar hij niet mag komen om ze van repliek te dienen
Ja, heel dapper als je hem niet meer durft uit te nodigen omdat hij je dan met feiten en argumenten om je oren slaat waar je geen weerwoord op hebt. Poeh poeh.quote:Op maandag 20 april 2026 22:21 schreef ikweethetookniet het volgende:
SS genot helemaal afgebrand tot zijn enkels![]()
Johan Derksen is geen held.quote:Op dinsdag 21 april 2026 10:53 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Ja, heel dapper als je hem niet meer durft uit te nodigen omdat hij je dan met feiten en argumenten om je oren slaat waar je geen weerwoord op hebt. Poeh poeh.
Helemaal waar wat je daar zegt. Maar toch kan je zo niet doorgaan met dit immigratiebeleid. 1) dit land is te klein voor massaimmigratie, alles is nu al overvol in het westen, waar het werk is. Die nieuwe immigranten hebben ook weer voorzieningen nodig, dus weer meer immigranten erbij, enz. Wanneer wordt het land onleefbaar vol? 2) neem als voorbeeld Japan waar hetzelfde demografische probleem + het hoge opleidingsniveau ook deze problemen gaven. Ze hebben daar technische oplossingen voor bedacht. 3) er komen niet alleen goedwillende hardwerkende immigranten. Een te hoog percentage komt voor uitkeringen (bv. De Somaliers die na 10 jaar nog steeds in de bijstand zitten) en criminaliteit. Luister naar de burgers die in de buurt van een AZC wonen of liever naar de winkeliers daar.quote:Op maandag 20 april 2026 21:16 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Heb je je er wel eens in verdiept welke sectoren vrijwel volledig op migranten draaien? Hoezo geen bijdrage? Bij mij brengt geen enkele autochtoon nog een pakketje aan de deur. In de keukens en in de afwas werken vrijwel uitsluitend migranten, ook over de landbouw, de slachterijen en zelfs de zorg nog maar te zwijgen. Om de doodeenvoudige reden dat wij te weinig kinderen krijgen en de kinderen die we krijgen geven de voorkeur een makkelijke weinig toevoegende bullshitbanen zoals communicatie expert, adviseur, Procesmanager of YouTuber/influencer. Dat is de bittere realiteit. Qua arbeidsmarkt zijn we een soort golfstaatje geworden. Het zware werk wil vrijwel niemand meer doen. Leuk en aardig, maar dat heeft consequenties. En dat is exact de reden dat ook rechtse partijen zoals de VVD en het CDA het migratievraagstuk niet echt oplossen. Om de doodeenvoudige reden dat migratie gewoonweg nodig is.
Eindelijk iemand met een inhoudelijke reactiequote:Op dinsdag 21 april 2026 09:34 schreef nostra het volgende:
@:ikweethetookniet is sowieso een zij om te beginnen. En valt op accountants met de look van Sander.
Exact om die reden moet het probleem niet plat geslagen worden zoals populistisch rechts doet en ook niet gebagatelliseerd worden zoals PRO helaas te vaak doet. Ik ben op zoek naar een partij die het probleem als geheel aanpakt. Die oog heeft voor de probleem die te massale migratie met zich mee brengt, maar die ook oog heeft voor de arbeidsmarkt en die problemen die daar ontstaan. Niet alles is met techniek te ondervangen. De regering moet daarin veel sturender zijn. Ook als het gaat om bijvoorbeeld onderwijs. Je ziet nu met defensie dat je best mensen warm kunt maken voor een bepaald beroep. Maar elke overheidsbemoeienis wordt als betutteling gezien en daar zijn politici doodsbang voor.quote:Op dinsdag 21 april 2026 12:11 schreef Battlecruiser het volgende:
[..]
Helemaal waar wat je daar zegt. Maar toch kan je zo niet doorgaan met dit immigratiebeleid. 1) dit land is te klein voor massaimmigratie, alles is nu al overvol in het westen, waar het werk is. Die nieuwe immigranten hebben ook weer voorzieningen nodig, dus weer meer immigranten erbij, enz. Wanneer wordt het land onleefbaar vol? 2) neem als voorbeeld Japan waar hetzelfde demografische probleem + het hoge opleidingsniveau ook deze problemen gaven. Ze hebben daar technische oplossingen voor bedacht. 3) er komen niet alleen goedwillende hardwerkende immigranten. Een te hoog percentage komt voor uitkeringen (bv. De Somaliers die na 10 jaar nog steeds in de bijstand zitten) en criminaliteit. Luister naar de burgers die in de buurt van een AZC wonen of liever naar de winkeliers daar.
maar dan kunnen we niet barmhartig zijn hequote:
Nou, bel de krant. Ik ben het hier ook nagenoeg volledig mee eensquote:Op dinsdag 21 april 2026 13:12 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Exact om die reden moet het probleem niet plat geslagen worden zoals populistisch rechts doet en ook niet gebagatelliseerd worden zoals PRO helaas te vaak doet. Ik ben op zoek naar een partij die het probleem als geheel aanpakt. Die oog heeft voor de probleem die te massale migratie met zich mee brengt, maar die ook oog heeft voor de arbeidsmarkt en die problemen die daar ontstaan. Niet alles is met techniek te ondervangen. De regering moet daarin veel sturender zijn. Ook als het gaat om bijvoorbeeld onderwijs. Je ziet nu met defensie dat je best mensen warm kunt maken voor een bepaald beroep. Maar elke overheidsbemoeienis wordt als betutteling gezien en daar zijn politici doodsbang voor.
Een visie op welke sectoren er in dit land willen hebben en hoe groot die mogen zijn is ook nodig. Ook daar schuilt het gevaar van ons liberale denken (we bepalen zelf wel wat voor bedrijf we willen hebben. De overheid heeft daar niets mee te maken) waarbij de overheid direct als vijand gezien wordt en we weer met omgekeerde vlaggen te maken krijgen. Dus zo eenvoudig is het helaas allemaal niet.
Overigens vwb het laatste: ik heb zelf anderhalf jaar op 40 meter van een crisis noodopvang gewoond. Ik was huiverig, mijn kinderen zijn klein en speelden net buiten. Enige vorm van Nimby was mij niet vreemd en in mijn dorp waren de nodige protesten. Maar het heeft er 1,5 jaar gezeten en we hebben 0 overlast gehad. Ook de winkeliers hebben vooral geprofiteerd van de extra bewoners. Daarmee wil ik niks bagatelliseren, ik zou niet willen ruilen met Ter Apel, maar dit hoor je ook vaker. Protest als het er dreigt te komen, begrip en meeleven als het er is en weggaat.
Maar waarom zegt hij dat tegen mij?quote:Op dinsdag 21 april 2026 12:27 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Eindelijk iemand met een inhoudelijke reactie![]()
Het kan dus wel
Deze uitzending heeft een reclameblok nodig!quote:Op woensdag 22 april 2026 22:04 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Rare aflevering die maar niet van de grond wil komen en wat zijn Rutger en die Wiert vervelend zeg, in mijn optiek dan.
En zoals altijd eendimensionaal belicht?quote:Op donderdag 23 april 2026 01:43 schreef Parafernalia het volgende:
Goh ze hebben het eindelijk weer eens over de vluchtelingenproblematiek! Werd weer eens tijd zeg
Kutger is niet te doen, gister ook niet gekeken.quote:
Niet alleen zijn lach, er komt geen zinnig verstandig woord uit als hij praatquote:Op donderdag 23 april 2026 12:06 schreef Dutch_view het volgende:
Kutger is niet te doen, gister ook niet gekeken.
Zijn meer mensen in mijn omgeving die niet meer kijken vanwege zijn irritante gelach![]()
Kan het gewoon niet laten zijn stem te verheffen als er iemand het waagt negatief over Poetin te pratenquote:Op donderdag 23 april 2026 13:01 schreef matthijst het volgende:
Die Wierd was vroegah nog wel te doen, maar nu totaal van 't padje.
Vroeger was hij ook niet te doen hoor.quote:Op donderdag 23 april 2026 13:01 schreef matthijst het volgende:
Die Wierd was vroegah nog wel te doen, maar nu totaal van 't padje.
Nou nou die eretitel laat ik aan Helenequote:Op donderdag 23 april 2026 22:34 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Morgen weer Tina.De grootste mediahoer van Nederland.
Als ik Chris Woerts nooit meer op tv zou zien, zou ik hem niet missen. (Heel zacht uitgedrukt.)quote:
Snap ik maar hij heeft wel insane veel kennisquote:Op donderdag 23 april 2026 23:00 schreef Tasmaniak het volgende:
[..]
Als ik Chris Woerts nooit meer op tv zou zien, zou ik hem niet missen. (Heel zacht uitgedrukt.)
Van tv-deals, sponsorcontracten en bitcoins. Daar ben ik zelf minder mee bezigquote:Op donderdag 23 april 2026 23:13 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Snap ik maar hij heeft wel insane veel kennis
Alleen is ongeveer niets interessantquote:Op donderdag 23 april 2026 23:13 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Snap ik maar hij heeft wel insane veel kennis
Echt niet normaal. Die is vaker op tv dan ervoorquote:Op donderdag 23 april 2026 22:34 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Morgen weer Tina.De grootste mediahoer van Nederland.
Die is niet al te snugger.quote:Op vrijdag 24 april 2026 02:12 schreef Parafernalia het volgende:
Hebben ze het weer over hoe Lale Gul zich moet gedragen..
Waarom haal jij arbeidsmigranten erbij (ook daar vind ik dat we op termijn weer veel zelfvoorzienender moeten zijn - laten we beginnen met de voorwaarden voor het krijgen van kinderen door autochtone vrouwen zo gunstig mogelijk maken) terwijl ik het over asielmigranten heb? En nee, die laatste is geen marginale groep zoals door links vaak wordt beweerd - vanwege gezinshereniging en veel lagere remigratie dan arbeids- en studiemigranten.quote:Op maandag 20 april 2026 21:16 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Heb je je er wel eens in verdiept welke sectoren vrijwel volledig op migranten draaien? Hoezo geen bijdrage? Bij mij brengt geen enkele autochtoon nog een pakketje aan de deur. In de keukens en in de afwas werken vrijwel uitsluitend migranten, ook over de landbouw, de slachterijen en zelfs de zorg nog maar te zwijgen. Om de doodeenvoudige reden dat wij te weinig kinderen krijgen en de kinderen die we krijgen geven de voorkeur een makkelijke weinig toevoegende bullshitbanen zoals communicatie expert, adviseur, Procesmanager of YouTuber/influencer. Dat is de bittere realiteit. Qua arbeidsmarkt zijn we een soort golfstaatje geworden. Het zware werk wil vrijwel niemand meer doen. Leuk en aardig, maar dat heeft consequenties. En dat is exact de reden dat ook rechtse partijen zoals de VVD en het CDA het migratievraagstuk niet echt oplossen. Om de doodeenvoudige reden dat migratie gewoonweg nodig is.
Dit is alvast je grootste onzin. De andere sectoren ben ik niet in thuis, maar dit is gewoonweg niet waar.quote:Op maandag 20 april 2026 21:16 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
In de keukens en in de afwas werken vrijwel uitsluitend migranten
Is goed Tim.quote:Op maandag 27 april 2026 17:17 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dit is alvast je grootste onzin. De andere sectoren ben ik niet in thuis, maar dit is gewoonweg niet waar.
Zucht. Oké, dan leg ik het nog een keer uit. Een asielmigrant werkt heel vaak ook gewoon. Iemand die voor werk hier komt wonen is een arbeidsmigrant, maar als je niet voor werk hier komt omdat je vlucht dan kun je nog wel gewoon werken.quote:Op vrijdag 24 april 2026 19:13 schreef Niels_ het volgende:
[..]
Waarom haal jij arbeidsmigranten erbij (ook daar vind ik dat we op termijn weer veel zelfvoorzienender moeten zijn - laten we beginnen met de voorwaarden voor het krijgen van kinderen door autochtone vrouwen zo gunstig mogelijk maken) terwijl ik het over asielmigranten heb? En nee, die laatste is geen marginale groep zoals door links vaak wordt beweerd - vanwege gezinshereniging en veel lagere remigratie dan arbeids- en studiemigranten.
Volledig terecht toch? Ze zeiken vaak genoeg zelfs SBS programma's af, kan RTL(Boulevard) een voorbeeld aan nemen.quote:Op maandag 27 april 2026 22:01 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ook altijd maar de concurrentie afzeiken (RTL Tonight)![]()
Dat zegt trouwens wel over ze dat ze het een relevant programma vinden
Dat was voorgaande keer geen succes, zeker niet als we er snel uitliggen. Alleen duurt VI nu wel korter (slechts 2 weken).quote:Op dinsdag 28 april 2026 10:41 schreef ikweethetookniet het volgende:
Voetbalkoorts stijgt: Vandaag Inside en Oranjezomer met WK-voetbal tweemaal per avond
https://www.rtl.nl/boulev(...)zendingen-wk-voetbal
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |