Je kan de boost ook gebruiken als je voor iemand rijdt. Je bent in de war met de inhaalmodus die je alleen mag gebruiken als je binnen een seconde van je voorganger rijdt.quote:Op vrijdag 17 april 2026 19:05 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Het voordeel is wel dat de coureur zelf invloed heeft op het deployen van energie in tegenstelling tot de F1
En push to pass geldt voor iedere coureur, niet alleen als je vlak achter een ander rijdt, zoals de huidige Boost of voorheen DRS. Je kunt het dus ook gebruiken om te verdedigen.
“Is” zegt die. Nee mensen vinden het een probleem.quote:Op vrijdag 17 april 2026 19:40 schreef Mano_ het volgende:
[..]
Je snap echt niet wat het probleem met de '26-regs is he?
Jah, sinds ik de nieuwe layout aan heb staan is m'n custom css niet meer actiefquote:Op vrijdag 17 april 2026 21:12 schreef Zorro het volgende:
[..]
Ik vind het vervelender dat mensen niet snappen wat negeren betekent
Nou ik heb toevallig gewoon de objectieve uitleg van ChatGPT erin gegooid dus wat klaag je? Of je moet me weer eens zwartmaken.quote:Op vrijdag 17 april 2026 19:51 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Hij snapt niet eens wat push to pass in Indycar is.
CHatGPT gebruikenquote:Op vrijdag 17 april 2026 22:39 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Nou ik heb toevallig gewoon de objectieve uitleg van ChatGPT erin gegooid dus wat klaag je? Of je moet me weer eens zwartmaken.
Staat er misinformatie in dat stuk tekst?quote:
Dat je ChatGPT gebruikt om je mening te vormenquote:Op zaterdag 18 april 2026 08:43 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Staat er misinformatie in dat stuk tekst?
In dat geval hoor ik hier graag een toelichting over
Nou ik denk ook kritisch na als je gewoon even leest wat ik zeg. En nog handiger: ook begrijpt.quote:Op zaterdag 18 april 2026 09:03 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dat je ChatGPT gebruikt om je mening te vormen![]()
Leer eens kritisch na te denken en zelf je mening te vormen door informatie te zoeken ipv om een AI bot te gebruiken die dingen voor je uitkauwt.
Waarom vermoeiende discussies voeren met iemand die dat niet waard is?quote:Op zaterdag 18 april 2026 09:03 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dat je ChatGPT gebruikt om je mening te vormen![]()
Leer eens kritisch na te denken en zelf je mening te vormen door informatie te zoeken ipv om een AI bot te gebruiken die dingen voor je uitkauwt.
Het jeukte teveel. Mijn fout.quote:Op zaterdag 18 april 2026 09:10 schreef Tarado het volgende:
[..]
Waarom vermoeiende discussies voeren met iemand die dat niet waard is?
Dit slaat trouwens ook helemaal nergens op.quote:Op zaterdag 18 april 2026 09:03 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dat je ChatGPT gebruikt om je mening te vormen![]()
Maar wel twee keer keihard op me inhakken.quote:
*Gaat genieten van het perenijsje*quote:Op zaterdag 18 april 2026 09:27 schreef Nattekat het volgende:
[..]
*peerijsje aangeeft*
Met de complimenten van @:essnhills
Was niet echt een discussie hè. Meer een frontale aanval.quote:Op zaterdag 18 april 2026 09:10 schreef Tarado het volgende:
[..]
Waarom vermoeiende discussies voeren met iemand die dat niet waard is?
quote:Op zaterdag 18 april 2026 09:27 schreef Nattekat het volgende:
[..]
*peerijsje aangeeft*
Met de complimenten van @:essnhills
quote:Op zaterdag 18 april 2026 09:28 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
*Gaat genieten van het perenijsje*
Kritiekloos stil blijven doet dat helemaal niet.quote:Op maandag 20 april 2026 15:38 schreef opgebaarde het volgende:
Toto heeft het over collega's en als ook de werknemers de sport afvallen komt dat de sport niet ten goede. Vind ik.
Zijn nog een aantal gespreksrondes gaande over wat mogelijk is. Denk aan het einde van deze week.quote:Op maandag 20 april 2026 16:07 schreef Tijn het volgende:
Er is nog niks bekend over eventuele wijzigingen voor Miami, toch?
Nog niet nee. Zal in de week van de race wel bekend worden, wellicht nog wat eerder.quote:Op maandag 20 april 2026 16:07 schreef Tijn het volgende:
Er is nog niks bekend over eventuele wijzigingen voor Miami, toch?
Vandaag laatste gesprekken tussen FIA, FOM en de teams en daarna moet er gestemd worden in de WMSC om eventuele nieuwe regels erdoor te krijgen.quote:Op maandag 20 april 2026 16:07 schreef Tijn het volgende:
Er is nog niks bekend over eventuele wijzigingen voor Miami, toch?
Dit slaat echt als een tang op een varken, het is te hopen dat de FIA met een betere oplossing komt.quote:Op maandag 20 april 2026 17:09 schreef Nieuwschierig het volgende:
Enige goede oplossing voor dit seizoen is een regel dat wie ingehaald wordt pas diegene 2 volle ronden later mag inhalen.
Luisteren naar de fans lol.quote:Op maandag 20 april 2026 15:25 schreef Red_85 het volgende:
https://www.nu.nl/formule(...)amers-te-houden.html
Prima toto, als iedereen zn bek moet houden en vooral niet moet luisteren naar de fans, weet je wat er dan gebeurd? Dan gaat de f1 er binnenkort 'lang niet meer zo goed voorstaan'.
Bang voor je investering?
Dan zou Verstappen zijn teamgenoot op een lagere fuel op 100% kunnen rijden, iedereen inhalen en dan terugschakelenquote:Op maandag 20 april 2026 17:09 schreef Nieuwschierig het volgende:
Enige goede oplossing voor dit seizoen is een regel dat wie ingehaald wordt pas diegene 2 volle ronden later mag inhalen.
Dit is denk ik niet de manier. Jojo’ing (als dat is wat je bedoelt) is denk ik ook een verschijnsel wat we zien als (deels) gevolg van suboptimaal energiemanagement omdat de teams de boel nog niet geoptimaliseerd hebben. Mogelijkheid.quote:Op maandag 20 april 2026 17:09 schreef Nieuwschierig het volgende:
Enige goede oplossing voor dit seizoen is een regel dat wie ingehaald wordt pas diegene 2 volle ronden later mag inhalen.
Dat zegt hij toch niet, hij vindt dat de direct betrokkenen zoals teams en coureurs de kritiek intern moeten houden want samen verkopen ze een product. Zit wel wat in, maar dan moet je er wel voor zorgen dat je met een geloofwaardig product komt en dat is er nu niet.quote:Op maandag 20 april 2026 15:25 schreef Red_85 het volgende:
https://www.nu.nl/formule(...)amers-te-houden.html
Prima toto, als iedereen zn bek moet houden en vooral niet moet luisteren naar de fans, weet je wat er dan gebeurd? Dan gaat de f1 er binnenkort 'lang niet meer zo goed voorstaan'.
Bang voor je investering?
Oh, dus ze zijn er nog niet eens uit wat ze gaan doenquote:Op maandag 20 april 2026 17:03 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Vandaag laatste gesprekken tussen FIA, FOM en de teams en daarna moet er gestemd worden in de WMSC om eventuele nieuwe regels erdoor te krijgen.
Exact mijn punt.quote:Op maandag 20 april 2026 17:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat zegt hij toch niet, hij vindt dat de direct betrokkenen zoals teams en coureurs de kritiek intern moeten houden want samen verkopen ze een product. Zit wel wat in, maar dan moet je er wel voor zorgen dat je met een geloofwaardig product komt en dat is er nu niet.
Op zich een stap in de goede richting. Maar dit:quote:Op maandag 20 april 2026 18:07 schreef Tarado het volgende:
A new “low power start detection” system has been developed, capable of identifying cars with abnormally low acceleration shortly after clutch release.
In such cases, an automatic MGU-K deployment will be triggered to ensure a minimum level of acceleration and mitigate start-related risks without introducing any sporting advantage.
Is dan wel veiliger, maar niet sportiever. Want wie zn start verneukt, zit niet met de consequenties. Want 'without sporting advantage' lijkt mij een beetje sterk.quote:A new “low power start detection” system has been developed, capable of identifying cars with abnormally low acceleration shortly after clutch release.
In such cases, an automatic MGU-K deployment will be triggered to ensure a minimum level of acceleration and mitigate start-related risks without introducing any sporting advantage.
Dat kan, als is dat in de praktijk totaal onmogelijk met maar 8 megajoule per ronde, maar het dwingt de rijders om hun energie verdedigend in te zetten en niet hun berekende voorgeprogrammeerde energie output te blijven volgen.quote:Op maandag 20 april 2026 17:15 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Dan zou Verstappen zijn teamgenoot op een lagere fuel op 100% kunnen rijden, iedereen inhalen en dan terugschakelen
'Gassen'quote:Op maandag 20 april 2026 18:50 schreef ZaZoe het volgende:
11 daagjes nog,...dan gaan we weer gassen,. time flies when you're having NO fun
Dat gaan we zeker doen vanavond.quote:
Nevermind, had nog even verder moeten lezenquote:Op maandag 20 april 2026 16:07 schreef Tijn het volgende:
Er is nog niks bekend over eventuele wijzigingen voor Miami, toch?
Dus grofweg sneller kunnen laden (hogere piek 350KW), minder kunnen laden (7 ipv 8 MJ), minder boost, en ook MGU-K energie op minder plekken, en op meer circuits restricties, en een hulpje als iemand zijn start verneukt.quote:
Ik ben nog niet overtuigd maar moet het eerst in actie zien.quote:Op dinsdag 21 april 2026 12:25 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Dus grofweg sneller kunnen laden (hogere piek 350KW), minder kunnen laden (7 ipv 8 MJ), minder boost, en ook MGU-K energie op minder plekken, en op meer circuits restricties, en een hulpje als iemand zijn start verneukt.
Hmmm...we zullen zien.
Opladenquote:
Het zijn sowieso niet meer dan wat tweaks natuurlijk. Fundamenteel blijft het hetzelfde.quote:Op dinsdag 21 april 2026 12:27 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik ben nog niet overtuigd maar moet het eerst in actie zien.
De auto blijft hetzelfde, maar een verandering in parameters kan wel degelijk aanzienlijk verschil aanbrengen.quote:Op dinsdag 21 april 2026 12:47 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het zijn sowieso niet meer dan wat tweaks natuurlijk. Fundamenteel blijft het hetzelfde.
Jij kan het fantastisch vinden, maar als ik reddit en andere forums zo lees vind 90% van de fanbase het niks hoe het nu gaat. Ik denk dat ze zichzelf dit keer te hard in hun voet hebben geschoten. Gerommel in de marge gaat niet helpen.quote:Op dinsdag 21 april 2026 12:41 schreef ChevyCaprice het volgende:
Wel mooi dit. Mensen schrijven de sport af na 3 races maar zoals Olav al poneerde: de sport geeft altijd antwoord![]()
Heel mooi hoe deze sport zichzelf corrigeert.
Wel uniek hoor, dit. Ik kan me niet herinneren dat er ooit zo'n flater is geslagen bij een nieuw reglement in F1.quote:Op dinsdag 21 april 2026 16:23 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Ik denk dat ze zichzelf dit keer te hard in hun voet hebben geschoten. Gerommel in de marge gaat niet helpen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |