Die Zeeuwen ook altijdquote:Op woensdag 1 april 2026 14:23 schreef Redefine het volgende:
[..]
Maar @:Luctor.et.emergo staat dan ook bekend om zijn gemeenheid
quote:Op woensdag 1 april 2026 14:23 schreef Redefine het volgende:
[..]
Maar @:Luctor.et.emergo staat dan ook bekend om zijn gemeenheid
Die heb je helemaal niet aan, zei je eerder op de dag!quote:Op woensdag 1 april 2026 14:34 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]Er worden grappen in mijn schoenen geschoven.
Daarom is het ook makkelijker om daar de grappen in te schuiven.quote:Op woensdag 1 april 2026 14:37 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Die heb je helemaal niet aan, zei je eerder op de dag!
Ik trek ze nu gelijkquote:Op woensdag 1 april 2026 14:02 schreef Meke het volgende:
[..]
Wel slim dat jij gelijkloopt, ik heb ze één jaar uit elkaar. Vorig jaar dus paspoort verlengd, zonder brilDit jaar benieuwd wat ze bij het rijbewijs van me verwachten
Nee geen grappen. Die maak jij namelijk nooitquote:Op woensdag 1 april 2026 14:34 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]Er worden grappen in mijn schoenen geschoven.
Kan je niet gewoon onopvallend dezelfde foto gebruiken?quote:Op woensdag 1 april 2026 14:02 schreef Meke het volgende:
[..]
Wel slim dat jij gelijkloopt, ik heb ze één jaar uit elkaar. Vorig jaar dus paspoort verlengd, zonder brilDit jaar benieuwd wat ze bij het rijbewijs van me verwachten
Ja bij mij gaat het om 15 maanden ofzo geloof ik, dus dat voelt wat meer overdreven.quote:Op woensdag 1 april 2026 14:39 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik trek ze nu gelijk. Paspoort was geldig tot mei, rijbewijs tot oktober. Dat ze beide in hetzelfde jaar verlopen is niet bewust gedaan.
Ik heb nog overwogen om ze niet gelijk te trekken wegens 'zonde' van de niet gebruikte maanden op het rijbewijs, tot ik even ging rekenen hoe zonde dat eventueel zou zijn. Dat kwam neer op ongeveer een euro. Zonder op te scheppen: dat kan ik wel hebben
En nu hoef ik een keer minder naar het gemeentehuis
Nee dat mag niet, en volgens mij kan ik nu wel mijn rijbewijs digitaal verlengen dus moet de fotograaf de pasfoto rechtstreeks naar het gemeentehuis sturenquote:Op woensdag 1 april 2026 14:57 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Kan je niet gewoon onopvallend dezelfde foto gebruiken?
Je kan het proberen maar een competente medewerker valt het wel opquote:Op woensdag 1 april 2026 14:57 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Kan je niet gewoon onopvallend dezelfde foto gebruiken?
Kon vorige keer ookquote:Op woensdag 1 april 2026 15:03 schreef Meke het volgende:
[..]
Ja bij mij gaat het om 15 maanden ofzo geloof ik, dus dat voelt wat meer overdreven.
En die euro heb je natuurlijk ook weer uitgespaard doordat je de pasfoto nu dubbelop kunt gebruiken
Volgens mij kan dat, maar is het niet verplichtquote:Op woensdag 1 april 2026 15:03 schreef Meke het volgende:
[..]
Nee dat mag niet, en volgens mij kan ik nu wel mijn rijbewijs digitaal verlengen dus moet de fotograaf de pasfoto rechtstreeks naar het gemeentehuis sturen
Ja, leek me wel handig nu ik toch alleen een rijbewijs hoef te doenquote:Op woensdag 1 april 2026 15:33 schreef H_T het volgende:
[..]
Volgens mij kan dat, maar is het niet verplicht
Dat is fake news. Ik hoorde hem vanochtend nog op 3FMquote:Op woensdag 1 april 2026 14:20 schreef Redefine het volgende:
[..]
Vandaag schijnt op alle radiozenders een Ed Sheeran vrije dag te zijn, dus je kunt vrijuit Sky Radio luisteren.
Ik ben er vorige keer wel mee weggekomen met iets van 3/4 jaar ertussen. Maar dan was het waarschijnlijk een incompetente medewerkerquote:Op woensdag 1 april 2026 15:17 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Je kan het proberen maar een competente medewerker valt het wel op
Of je skincareroutine werpt zijn vruchten afquote:Op woensdag 1 april 2026 16:11 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik ben er vorige keer wel mee weggekomen met iets van 3/4 jaar ertussen. Maar dan was het waarschijnlijk een incompetente medewerker
1 aprilquote:Op woensdag 1 april 2026 16:09 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Dat is fake news. Ik hoorde hem vanochtend nog op 3FM
Dan weet ik niet of ik wel eens een competente medewerker heb gehad. Ik pak altijd gewoon de laatste pasfoto die ik heb laten maken voor iets anders en als ik zelf vind dat ik nog voldoende lijk neem ik hem mee. Nog nooit niet goed genoeg geweest.quote:Op woensdag 1 april 2026 15:17 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Je kan het proberen maar een competente medewerker valt het wel op
Hooivorken!quote:
Ah lekker warmquote:
Ja sorry, ik was afgeleidquote:Op dinsdag 31 maart 2026 21:06 schreef Fred_B het volgende:
Italië en Zweden staan voor. @:strani levert weer eens niet.
Ik wist dat ook nietquote:Op woensdag 1 april 2026 17:52 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dan weet ik niet of ik wel eens een competente medewerker heb gehad. Ik pak altijd gewoon de laatste pasfoto die ik heb laten maken voor iets anders en als ik zelf vind dat ik nog voldoende lijk neem ik hem mee. Nog nooit niet goed genoeg geweest.
Ik wist niet eens dat zo'n foto niet ouder dan zes maanden mocht zijn, kom ik net pas achter.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |