Wil je lachen (huilen?), hier is er nog één: Bekijk deze YouTube-videoquote:Op maandag 16 maart 2026 17:41 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Echt volledig de weg kwijt. Dit is toch geen staatshoofd? Dit is iemand die denkt dat hij als enigede wijsheid in pacht heeft en dat een land en een regering zijn persoonlijke speeltjes zijn en er zijn om zijn persoonlijke overtuigingen door te drukken, ongeacht de consequenties.
Deze jaren gaan de VS nog enorm in hun reet bijten zodra Trump weg is.
Het is één grote 🤡-show ondertussen, dat land..quote:Op maandag 16 maart 2026 17:41 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Echt volledig de weg kwijt. Dit is toch geen staatshoofd? Dit is iemand die denkt dat hij als enigede wijsheid in pacht heeft en dat een land en een regering zijn persoonlijke speeltjes zijn en er zijn om zijn persoonlijke overtuigingen door te drukken, ongeacht de consequenties.
Deze jaren gaan de VS nog enorm in hun reet bijten zodra Trump weg is.
Bovendien, Greta Thunberg is ergens juist een enorme aanjager van scientific progress en technological advances. Energietransitie is nu eenmaal een enorme aanjager.quote:Op maandag 16 maart 2026 17:36 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ik vind dat gequote stukje best een goede beschrijving van de politiek van de regering Trump, als ik eerlijk ben. Hier bv:
[..]
Fact check: Trump falsely claims, again, that his pre-9/11 book warned about Osama bin Ladenquote:Op maandag 16 maart 2026 17:47 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Wil je lachen (huilen?), hier is er nog één: Bekijk deze YouTube-video
Trump: "Ik heb 9/11 een jaar voordat het gebeurde al voorspelt, ik wist het allemaal al. Ik wist dat ze de doorvoerroute gingen gebruiken, ik wist het allemaal."
Word vooral doodmoe van alle slappe kneuzen als de zogenaamd zo rechtgeaarde Mike Johnson en pruik Susie Wiles die er maar naast zitten en deze demente ouwe gek maar in het zadel blijven houden.quote:
quote:Op maandag 2 maart 2026 12:49 schreef la_perle_rouge het volgende:
Hoe groot is de kans dat Trump/USA als het allemaal niet zo gladjes verloopt als in zijn dementia-dromen, een beroep op de NAVO gaat doen?
quote:Op maandag 2 maart 2026 12:57 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Niet. De VS wordt hier immers niet aangevallen.
Gelukkig hoeven we niet zo bang zijn voor zijn: « ik zal onthouden welke landen me steunen ». Hij is niet eens meer in staat te onthouden wat hij voor ontbijt had.quote:Op maandag 2 maart 2026 13:16 schreef Perrin het volgende:
[..]
Op de NAVO misschien niet maar op NAVO-landen individueel, zeker.
En als Iran tegenaanvallen weken of zelfs maanden vol kan houden terwijl het regime overleeft.. Erg benieuwd hoe dit afloopt.
De kristallen bol was weer goed gepoetst.quote:Op maandag 16 maart 2026 18:18 schreef la_perle_rouge het volgende:
Herhaling van 2 weken geleden
[..]
[..]
[..]
Gelukkig hoeven we niet zo bang zijn voor zijn: « ik zal onthouden welke landen me steunen ». Hij is niet eens meer in staat te onthouden wat hij voor ontbijt had.
Maar hij heeft heul geen hulp nodig:quote:Op maandag 16 maart 2026 18:18 schreef la_perle_rouge het volgende:
Herhaling van 2 weken geleden
[..]
[..]
[..]
Gelukkig hoeven we niet zo bang zijn voor zijn: « ik zal onthouden welke landen me steunen ». Hij is niet eens meer in staat te onthouden wat hij voor ontbijt had.
Ja maar dat is gewoon trollen natuurlijk. Deze aanvallen op landen die veel olie exporteren naar China zijn niet willekeurig. Of heb jij wel het idee dat het toevallig is dat zowel Venezuela als Iran flink olie naar China exporteerden.quote:Op maandag 16 maart 2026 18:41 schreef Perrin het volgende:
Ondertussen zelfs bij Xi bedelen om de rommel in Iran te helpen opruimen.^100
[ x ]
Jezus wat een slechte meme. Wat zijn de consequenties dan?quote:
Ook zonder dementie is Trump zo. Uiteindelijk worden veel mensen zo als ze nooit tegenspraak duiden en jaknikkers om zich heen hebben.quote:Op maandag 16 maart 2026 19:20 schreef Barbusse het volgende:
Toen bij m'n vader dementie werd vastgesteld werd z'n rijbewijs afgenomen. Trump daarintegen krijgt niet alleen een groot rijbewijs, maar ook een 18 tonner volgestouwd met brandbare chemicaliën waarmee hij nu door een woonwijk raast.
Ook zonder Trump is Amerika zo. Het is niet alsof zijn voorgangers niet vaak excursies in het Midden-Oosten hebben gedaan met vergelijkbaar resultaat.quote:Opamaandag 16 maart 2026 21:03 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Ook zonder dementie is Trump zo. Uiteindelijk worden veel mensen zo als ze nooit tegenspraak duiden en jaknikkers om zich heen hebben.
En een eventuele democraat (áls dat al gebeurt) die het op moet lossen lukt het niet in die vier jaar, waardoor er opnieuw eentje met Trumpiaans gedachtengoed komt te zitten, enzovoort.quote:Op maandag 16 maart 2026 17:41 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Echt volledig de weg kwijt. Dit is toch geen staatshoofd? Dit is iemand die denkt dat hij als enigede wijsheid in pacht heeft en dat een land en een regering zijn persoonlijke speeltjes zijn en er zijn om zijn persoonlijke overtuigingen door te drukken, ongeacht de consequenties.
Deze jaren gaan de VS nog enorm in hun reet bijten zodra Trump weg is.
Inderdaad, de VS is geen democratie zoals de landen in Europa dat zijn, de president heeft er veel te weinig tegenmacht. Doorgaans komt de VS uit democratiemetingen als 'flawed democracy'.quote:Op maandag 16 maart 2026 21:05 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ook zonder Trump is Amerika zo. Het is niet alsof zijn voorgangers niet vaak excursies in het Midden-Oosten hebben gedaan met vergelijkbaar resultaat.
Amerika is al tijden een autocratie maar omdat het een bondgenoot is doen we net alsof het daar democratisch is.
Tja ik denk ook dat zo'n twee partijen stelsel waar beide partijen het belang van multitinationals en miljardairs nastreven ook niet echt democratisch is. Dan hebben we het nog niet over de media die ongeveer volledig in handen is van een handjevol miljardairs. Wat dat betreft natuurlijk komisch dat types als Trump en Hegseth het nog meer willen gelijkschakelen. Dan werkt de illusie van vrijheid die ze nu hebben juist niet meer.quote:Op maandag 16 maart 2026 21:12 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Inderdaad, de VS is geen democratie zoals de landen in Europa dat zijn, de president heeft er veel te weinig tegenmacht. Doorgaans komt de VS uit democratiemetingen als 'flawed democracy'.
Ik heb het over zijn gedrag, niet zijn oorlog.quote:Op maandag 16 maart 2026 21:05 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ook zonder Trump is Amerika zo. Het is niet alsof zijn voorgangers niet vaak excursies in het Midden-Oosten hebben gedaan met vergelijkbaar resultaat.
Amerika is al tijden een autocratie maar omdat het een bondgenoot is doen we net alsof het daar democratisch is.
Vanuit een zeker oogpunt beredenerend lijkt het nieuwe vrede vooral over Netanyahu tevreden houden te gaan en het gegeven dat belangen van hem en de olichargen te zwaard worden verdedigd. Infantino kan met het kapitaal van de FIFA ook als land optreden en zat daarom ook in dat peace board.quote:
Que?quote:Op maandag 16 maart 2026 21:46 schreef Vis1980 het volgende:
Ik lees net dat cancel cultuur veel erger is dan racisme, hier op Fok. En terecht, al die slaven en mensen ophangen aan lantarenpalen, van dat stigma komt cancel culture niet meer vanaf eigenlijk.
Wat doen we dan eigenlijk hier nog op deze site? Ik vind het prettig met sommige users, maar Fok! kraamt soms zelfs grotere onzin uit dan Trump zelf. En ik maar denken dat cancel culture eigenlijk dood was, ik zie het eigenlijk alleen nog maar gebeuren bij MAGA, dat cancelen. Bijvoorbeeld over de Paus.
En eigenlijk vind ik zelf op het moment het grootste probleem dat er zoveel beireidheid tot oorlog en onmenselijke toestanden is.
De conclusie die je nu trekt voor Rusland is wellicht precies de reden waarom Trump die uitspraak doet.quote:Op maandag 16 maart 2026 08:01 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Hiervoor is de NAVO niet bedoeld en als de NAVO zich zo gaat opstellen is het gevaarlijk en heeft Rusland gelijk gehad met de aanval op Oekraine.
quote:De Kamer,
gehoord de beraadslaging,
verzoekt de regering om de Amerikaanse president Donald Trump en de Israëlische premier
Benjamin Netanyahu voor te dragen als kandidaten voor de Nobelprijs voor de Vrede,
en gaat over tot de orde van de dag.
Wilders
Markuszower
ZIEK.quote:Op maandag 16 maart 2026 22:57 schreef Vis1980 het volgende:
Ik hoop niet dat je net gegeten hebt, maar kijk uit, je bent gewaarschuwd!!!
(DISCLAIMER: Grote kans op accute kotsneigingen)
https://www.tweedekamer.nl/kamerstukken/moties/detail?id=2026Z05072&did=2026D11542
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Korte versie is al interessant.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |