Vindt het altijd wel bijzonder hoe een aantal personen hier op Fok hun empathie eventjes uitzetten om een punt te kunnen maken. Waarschijnlijk stopt hun empathie sowieso voorbij hun directe familie. De rest kan doodvallen. Moet je maar luisteren.quote:Op woensdag 28 januari 2026 13:04 schreef Momo het volgende:
[..]
Jij wil deze man op zelfde niveau zetten als drugscriminelen en ander gespuis? Ja hij heeft de wet overtreden, maar is (hoe ver wij weten) een nette burger geweest die gewerkt heeft en die kinderen heeft die Amerikaan staatsburger zijn. Het zou in sommige gevallen gewoon verstandiger zijn voor alle partijen om sommige mensen wel een paspoort te geven.
Doodslag zou de betere benaming zijn ja. Moord is sowieso iets dat met voorbedachte rade gedaan dient te worden dacht ik.quote:Op woensdag 28 januari 2026 13:08 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ook dat zou het geen moord maken en nog steeds zou ik gewoon het onderzoek af willen wachten.
Zeker geen willekeurigheid. Niet voor iedereen zo maar een pardon, mensen met een criminele record kan je sowieso uitsluiten en mensen die nog niet lang in de VS zijn. Waar je de grenzen en regels dan legt is een ander verhaal. Ik denk dat het een stuk gezeik scheelt als ICE enkel achter mensen aan gaan die daadwerkelijk crimineel zijn of nog kort in de VS zijn.quote:Op woensdag 28 januari 2026 13:06 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Dan pleit je dus voor een generaal pardon op bepaalde gronden? Tenminste, als je geen willekeur wil.
Kan hoor. Vind ik heel menslievend van je. Maar vooralsnog is dat niet de case daar. En ik zie dat er ook niet zo snel van komen, eerlijk gezegd.
Dan beloon je dus mensen die jaar na jaar bewust de wet overtreden.quote:Op woensdag 28 januari 2026 13:10 schreef Momo het volgende:
[..]
Zeker geen willekeurigheid. Niet voor iedereen zo maar een pardon, mensen met een criminele record kan je sowieso uitsluiten en mensen die nog niet lang in de VS zijn. Waar je de grenzen en regels dan legt is een ander verhaal. Ik denk dat het een stuk gezeik scheelt als ICE enkel achter mensen aan gaan die daadwerkelijk crimineel zijn of nog kort in de VS zijn.
epicboosman die anderen iets gaat uitleggen over brainwashingquote:Op woensdag 28 januari 2026 12:42 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon overdrijven hoor en doorhebben dat je gemanipuleerd wordt door dan wel het nieuws of de democratische leiders/burgemeesters.
De vergelijking die je maakt slaat helemaal nergens op, als FvD de grootste zal zijn dankzij verkiezingen en deze actief in Nederland opzoek gingen naar illegalen die niet asielprocedure in willen en in illegaliteit willen blijven. Dan ging ik echt niet in de wijken met mijn BMW X5 voor de politie agenten neerzetten en als een klein labiel emotioneel kind gaan fluiten of tantrums hebben.
Die mensen komen helemaal voorbereid met extra mags en speciale Signal apps, georganiseerd.. dat er uberhaupt mensen zijn die dit verdedigen zegt genoeg over hoe goed de brainwashing werkt.
Is hard beleid altijd een juist beleid?quote:Op woensdag 28 januari 2026 13:12 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Dan beloon je dus mensen die jaar na jaar bewust de wet overtreden.
Dat dit een heel hard beleid is, vind ik ook. Maar wel een heel duidelijk beleid.
Het waren toch echt de pro-vax wappies die fantaseerden hoe mensen die niet wilden meedoen aan die mondkapjes farce en experimentele vaccins maar allemaal even keihard corona moesten krijgen om de pijp uit te gaan.quote:Op woensdag 28 januari 2026 13:08 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Vindt het altijd wel bijzonder hoe een aantal personen hier op Fok hun empathie eventjes uitzetten om een punt te kunnen maken. Waarschijnlijk stopt hun empathie sowieso voorbij hun directe familie. De rest kan doodvallen. Moet je maar luisteren.
Maar oh wee, als ze zelf iets opgelegd worden door de overheid. Dan is het land te klein. Een mondkapje, een snelheidslimiet, welke regel dan ook die ze wel raakt. Individualisme ten top. Treurig ergens.
Er zijn altijd zielige verhaaltjes.quote:Op woensdag 28 januari 2026 13:13 schreef Momo het volgende:
[..]
Is hard beleid altijd een juist beleid?
Dat heeft niets met mijn punt te maken, maar fijn dat je je aangesproken voeltquote:Op woensdag 28 januari 2026 13:14 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Het waren toch echt de pro-vax wappies die fantaseerden hoe mensen die niet wilden meedoen aan die mondkapjes farce en experimentele vaccins maar allemaal even keihard corona moesten krijgen om de pijp uit te gaan.
Ah ja weer uit geluld en nog deeltje projectie ook. Wie is er nu echt boos op ICE, 5 7 topics met "FUCK ICE" in titelquote:Op woensdag 28 januari 2026 13:13 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
epicboosman die anderen iets gaat uitleggen over brainwashing
Kan het niet zijn dat omdat zijn collega ging schieten die ander dacht: waarom ook niet?quote:Op woensdag 28 januari 2026 13:38 schreef Black_Baron het volgende:
Amerikaans ministerie in voorlopig rapport: twee agenten schoten op Alex Pretti - https://nos.nl/l/2599965
Het was hier wel al bekend dat twee agenten van de Border Patrol op Alex Pretti geschoten hebben. Maar toch blijf ik dat opmerkelijk vinden.
Bedoel, als er één agent een inschattingsfout maakt, dat kan (helaas) altijd. Maar twee?
Dan zit er wellicht iets niet goed in de geweldsinstructie..maar aan de andere kant: de rest ging dan weer niet schieten.quote:Op woensdag 28 januari 2026 13:39 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Kan het niet zijn dat omdat zijn collega ging schieten die ander dacht: waarom ook niet?
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op woensdag 28 januari 2026 13:19 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
Er zijn altijd zielige verhaaltjes.
Ik woon daar niet. En kennelijk staat de meerderheid van de mensen daar wel achter dit beleid. Het was tenslotte een speerpunt van de verkiezingsbelofte van Trump.
Zelf ben ik bijvoorbeeld niet zo voor hun wapenwetten, dat burgers daar gewoon mee over straat kunnen. Maar het is niet mijn werkelijkheid. Dus ze zoeken het maar uit daar. Zij willen het kennelijk wel.
Vooralsnog zie ik dat ze gewoon de wet handhaven bij die vent, en dat zielige verhaaltjes geen reden zijn om eindeloos de wet te mogen overtreden.
Maar om antwoord te geven op je vraag: de hard- of zachtheid van beleid zegt niets over de vraag of het altijd juist beleid is.
Het lijkt de après ski wel in Oostenrijk, zodra er wat Hollanders aan komen schuiven...quote:Op woensdag 28 januari 2026 13:19 schreef Elan het volgende:
https://kaotic.com/video/ccd7e06d_20260114083640_t
Niveautje daar
Trump is president hè.quote:Op woensdag 28 januari 2026 09:54 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Wat heeft Trump hier nou weer mee te maken? Altijd maar Trump met jou.
Kortom, ze hebben hun dood aan zichzelf te danken.quote:Een recividist die meerdere malen het leven zuur maakt van federale agenten zou in menig land een kogel kunnen verwachten, laat staan in Amerika waar er jaarlijks duizenden de verkeerde keuze maken en de politie geen andere optie dan schieten overlaat.
We moeten niet vergeten dat hele lieve anti-gun burgers zoals Pretti, ook gewoon uit rancune rond lopen met wapens. The View zat gisteren zelfs de 2a te verdedigen, omdat Pretti een pipa had. Ja the View!![]()
Wat Pretti, Good deden was gewoon not so good, als ze thuis waren gebleven hadden hen kinderen nog gewoon een vader en moeder gehad die leefde, maar nee. Zo emotioneel labiel en gebrainwashed om te sterven als matyr voor paar illegalen.
Het gaat de democraten ook helemaal niet om de illegalen, maar de winst en macht die ze er mee kunnen behouden door ze in de illegaliteit te houden.
Nou viel dat wel een beetje mee maar sommigen maken toch wel een opmerkelijke draai idd:quote:Op woensdag 28 januari 2026 13:14 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Het waren toch echt de pro-vax wappies die fantaseerden hoe mensen die niet wilden meedoen aan die mondkapjes farce en experimentele vaccins maar allemaal even keihard corona moesten krijgen om de pijp uit te gaan.
quote:Op woensdag 28 januari 2026 14:03 schreef Wantie het volgende:
[..]
Trump is president hè.
[..]
Kortom, ze hebben hun dood aan zichzelf te danken.
Best een heftige mening.
Deze logica volgende is volgens jou dan ook Kirk zelf schuldig aan zijn dood had hij maar geen speeches meer moeten geven.quote:Op woensdag 28 januari 2026 14:19 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Dusja, hij is inderdaad zelf schuldig aan zijn dood.
quote:Op woensdag 28 januari 2026 14:22 schreef Isdatzo het volgende:
Ja als je niet op de plek was waar je doodgeschoten werd dan was je er nog geweest.
Tegen zulke ijzersterke argumenten is natuurlijk geen kruid gewassen.
quote:Op woensdag 28 januari 2026 14:27 schreef Perox het volgende:
De kunst is om het moment dat de kogel op plek x is dat jij dan niet op plek x bent.
Had deze loser dus niet slim gedaan. Eigen schuld dus.
/s
Voor jullie is het normaal om in 2 weken in schermutselingen met federale agenten eerst een rib te breken en dan zelfs week later in een situatie te belanden waarbij je geëxecuteerd wordt? Nou dan mag je zelf toch wel eens achter de oren krabben waar je mee bezig bent. Wat nu helaas moeilijk zal gaan.quote:Op woensdag 28 januari 2026 14:39 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Deze logica volgende is volgens jou dan ook Kirk zelf schuldig aan zijn dood had hij maar geen speeches meer moeten geven..
Hij kan zich niet meer achter de oren krabben. Hij is namelijk afgeknald terwijl hij al was uitgeschakeld.quote:Op woensdag 28 januari 2026 15:06 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
[..]
[..]
Voor jullie is het normaal om in 2 weken in schermutselingen met federale agenten eerst een rib te breken en dan zelfs week later in een situatie te belanden waarbij je geëxecuteerd wordt? Nou dan mag je zelf toch wel eens achter de oren krabben waar je mee bezig bent. Wat nu helaas moeilijk zal gaan.
En de Kirk redenatie, gast.. hoe emotioneel labiel moet je zijn om die vergelijking te maken. Die was niet aan het vechten met iemand.
Geen idee, maar het is in beide gevallen hoe dan ook totaal gestoord om zoiets te zeggen.quote:Op woensdag 28 januari 2026 16:22 schreef Ali_boo het volgende:
Is dit bewust of is het gewoon een lompe hork?
[ x ]
Two tier presidenting.quote:Op woensdag 28 januari 2026 16:27 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Geen idee, maar het is in beide gevallen hoe dan ook totaal gestoord om zoiets te zeggen.
Hij is immers president van alle inwoners van het land, niet alleen van de mensen die op hem gestemd hebben. Al vrees dat dat een te hoog gegrepen gedachte is voor iemand met kwaadaardig narcisme.
Dat geldt dan voor iedereen he?quote:Op woensdag 28 januari 2026 14:19 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Als ze daar niet waren, waren ze dan dood geweest? je postte zelf foto's van daadwerkelijke demonstraties zoals hierboven, zijn daar doden gevallen? mensen gepeppersprayed? nee..
Ik zeg niet dat hij dood moest, als hij daar niet was geweest op dat moment met zijn fluitje en wapen maar gewoon thuis op de bank met zijn kids, dan had hij nu nog geleefd ja. Dusja, hij is inderdaad zelf schuldig aan zijn dood.
Hij is dus geëxecuteerd volgens jou.quote:Op woensdag 28 januari 2026 15:06 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
[..]
[..]
Voor jullie is het normaal om in 2 weken in schermutselingen met federale agenten eerst een rib te breken en dan zelfs week later in een situatie te belanden waarbij je geëxecuteerd wordt? Nou dan mag je zelf toch wel eens achter de oren krabben waar je mee bezig bent. Wat nu helaas moeilijk zal gaan.
En de Kirk redenatie, gast.. hoe emotioneel labiel moet je zijn om die vergelijking te maken. Die was niet aan het vechten met agenten.
Haar dagen zijn geteld, afschuiven op Trump gaat niet helpen.quote:Op woensdag 28 januari 2026 17:32 schreef Barbusse het volgende:
Nu Bovino weg is en de kritiek op puppy killer Noem toeneemt, gaat ze vol op het Nuremberg defense orgel:
[ link | afbeelding ]
Het is een beetje een aparte kerel soms. Dit is niet nieuw…quote:Op woensdag 28 januari 2026 16:22 schreef Ali_boo het volgende:
Is dit bewust of is het gewoon een lompe hork?
[ x ]
Ik zou zeggen tegen de buren: hou uw honden, geiten en overige dieren binnen…quote:Op woensdag 28 januari 2026 17:37 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Haar dagen zijn geteld, afschuiven op Trump gaat niet helpen.
https://www.vrt.be/vrtnws(...)donald-trump-boycot/quote:Op woensdag 28 januari 2026 17:32 schreef Barbusse het volgende:
Nu Bovino weg is en de kritiek op puppy killer Noem toeneemt, gaat ze vol op het Nuremberg defense orgel:
[ link | afbeelding ]
Als er nou iemand is die in dezen beter koest kan blijven…quote:Op woensdag 28 januari 2026 17:43 schreef theguyver het volgende:
[..]
https://www.vrt.be/vrtnws(...)donald-trump-boycot/
Vond dit wel erg bijzonder om te lezen op dezelfde site..
Blatter![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Mee eens, enorm hypocriet. Zie het nut van een boycot niet in, Qatar kon ook.quote:Op woensdag 28 januari 2026 17:45 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Als er nou iemand is die in dezen beter koest kan blijven…
Schaamteloos.
Dus dan is doodschieten een gepaste oplossing...quote:Op woensdag 28 januari 2026 08:49 schreef incel het volgende:
[..]
De meeste mensen vinden het vooral niet normaal dat Amerikaanse staatsburgers de overheid, (politie)agenten en hulpverleners van hun werk afhouden en blokkeren en belagen en weerhouden om de wet uit te voeren.
Dat is zegmaar de oorzaak van dit probleem.
In Minnesota is het dragen van een wapen gewoon een burgerrecht..quote:Op woensdag 28 januari 2026 09:20 schreef incel het volgende:
[..]
Niemand zegt dat ze dood moeten, maar dat is wel het risico wat ze nemen wanneer ze met vuurwapen op zak de confrontatie opzoeken. Het is altijd triest als mensen dood gaan, maar liever de daders dood dan de onschuldige agenten het slachtoffer.
Joh, niet gaan quoten, negeren is beter, anders zitten we zo op deeltje 50, was net blij dat meneer Incel zich een tijdje koest hield..quote:Op woensdag 28 januari 2026 17:51 schreef Wantie het volgende:
[..]
In Minnesota is het dragen van een wapen gewoon een burgerrecht..
En nu opeens maakt het dragen van een wapen je tot dader.
En die mag dan dus dood.
De agent is dan onschuldig kennelijk.
Deze mensen zijn compleet de weg kwijt, ik hoop dat ze zelf een keer met de politie te maken krijgen en dan met ze gaan vechten. Laten we dan wel hopen dat er iemand staat te filmen, want zelfs de Nederlandse politie geeft je klappen als je ze aanvalt.quote:Op woensdag 28 januari 2026 15:06 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
[..]
[..]
Voor jullie is het normaal om in 2 weken in schermutselingen met federale agenten eerst een rib te breken en dan zelfs week later in een situatie te belanden waarbij je geëxecuteerd wordt? Nou dan mag je zelf toch wel eens achter de oren krabben waar je mee bezig bent. Wat nu helaas moeilijk zal gaan.
En de Kirk redenatie, gast.. hoe emotioneel labiel moet je zijn om die vergelijking te maken. Die was niet aan het vechten met agenten.
De Nederlandse politie schiet je niet neer.quote:Op woensdag 28 januari 2026 18:17 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Deze mensen zijn compleet de weg kwijt, ik hoop dat ze zelf een keer met de politie te maken krijgen en dan met ze gaan vechten. Laten we dan wel hopen dat er iemand staat te filmen, want zelfs de Nederlandse politie geeft je klappen als je ze aanvalt.
Dat ligt compleet van de situatie af.quote:Op woensdag 28 januari 2026 18:19 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
De Nederlandse politie schiet je niet neer.
Als je een wapen trekt dan loop je ook kans om neergeschoten te worden. Maar goed dat is het punt niet, het punt is dat je niet moet bemoeien met politiewerk. Dat standpunt was/is echt niet controversieel behalve in Minneapolis waar de bevolking zo gek is gemaakt dat ze denken te vechten tegen de reïncarnatie van het derde Reich.quote:Op woensdag 28 januari 2026 18:19 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
De Nederlandse politie schiet je niet neer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |