Extra aanwijzingen voor dit topic:quote:Het project, opgezet in 2022, heeft tot doel tienduizenden conservatieven te rekruteren om huidige federale ambtenaren te vervangen – die sommige Republikeinen karakteriseren als onderdeel van de 'deep state' – en om de doelstellingen van de volgende Republikeinse president te bevorderen. Het gaat uit van een vergaande interpretatie van de theorie van de unitaire uitvoerende macht, een omstreden interpretatie van artikel II van de grondwet van de Verenigde Staten die ervan uitgaat dat de president bij zijn inauguratie absolute zeggenschap over de uitvoerende macht verkrijgt.
Project 2025 beoogt diepgaande veranderingen binnen de overheid, met name het economisch en sociaal beleid en de rol van de federale overheid en haar agentschappen. In het plan wordt voorgesteld de financiering voor het ministerie van Justitie te verlagen, de FBI en het ministerie van Binnenlandse Veiligheid (DHS) te ontmantelen, de regelgeving op het gebied van milieu en klimaatverandering sterk te verminderen ten gunste van de winning van fossiele brandstoffen, het ministerie van Handel op te heffen en de onafhankelijkheid van federale agentschappen zoals de Federal Communications Commission (FCC) en de Federal Trade Commission (FTC) te beëindigen.
Zie statement van Kallas. Impliciete instemming.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 17:55 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ja, de EU is nu dus ook niet meer geloofwaardig.
Post-intelligentie lijkt het ook.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:01 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
We zijn in het post-ethisch tijdperk.
En daar paraderen onze regeringsleiders dan kwispelend achteraan. Een marcabere voorstelling.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:03 schreef Stefanovich het volgende:
wat een eigenpijperij zegtotaalidioten
Hoe ging het voor de rest met je cursus russisch?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:05 schreef Perrin het volgende:
[..]
En daar paraderen onze regeringsleiders dan kwispelend achteraan.
Bewoording was "managen".quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:07 schreef KoosVogels het volgende:
2026 kan weleens een heel vervelend jaar worden.
En begrijp ik nou goed dat de Amerikanen een invasie overwegen? Hoe gaan ze anders dat land 'besturen'?
Als je niks zinnigs te zeggen hebt, hou dan je mond.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:07 schreef ExTec het volgende:
[..]
Hoe ging het voor de rest met je cursus russisch?
'We're gonna run', lees ik overal. Dat komt neer op besturen, en zo wordt het ook geïnterpreteerd door de pundits.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:08 schreef ExTec het volgende:
[..]
Bewoording was "managen".
Betekent niet perse besturen.
Hij die constant zit te janken "dat onze leiders weer eens dit doen of juist niet!!!!quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:10 schreef Perrin het volgende:
[..]
Als je niks zinnigs te zeggen hebt, hou dan je mond.
Wie is hier verstandiger, hij die tevreden is met deze achterlijke situatie of hij die er van walgt?
Waarschijnlijk door niks te doen. Rusland bezet landen aan de lopende band.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:11 schreef phpmystyle het volgende:
Hoe zou het westen reageren als Rusland de president ging ontvoeren van een ander land en bezetten omdat er vanuit dat land naar eigen zeggen veel drugs wordt geëxporteerd ?
Zijn ze te incapabel voor.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:11 schreef phpmystyle het volgende:
Hoe zou het westen reageren als Rusland de president ging ontvoeren van een ander land en bezetten omdat er vanuit dat land naar eigen zeggen veel drugs wordt geëxporteerd ?
Schaam jij je niet voor het feit dat ze achter die achterlijke Oranje idioot aanwaggelen?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:11 schreef ExTec het volgende:
[..]
Hij die constant zit te janken "dat onze leiders weer eens dit doen of juist niet!!!!", iig niet.
Je snapt wat ik bedoel. Europese waarden zijn gewoon een brac a brac aan hypocrisie en vervallen moraal.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:12 schreef Perrin het volgende:
[..]
Waarschijnlijk door niks te doen. Rusland bezet landen aan de lopende band.
Nee, niet echt.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:12 schreef Perrin het volgende:
[..]
Schaam jij je niet voor het feit dat ze achter die achterlijke Oranje idioot aanwaggelen?
Jij blijft maar bezig met de reactie van de EU.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:11 schreef phpmystyle het volgende:
Hoe zou het westen reageren als Rusland de president ging ontvoeren van een ander land en bezetten omdat er vanuit dat land naar eigen zeggen veel drugs wordt geëxporteerd ?
Ja, de uber-troll heeft een ander topic gevonden waar hij kan gaan zitten zeiken op de EU.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:14 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jij blijft maar bezig met de reactie van de EU.
Die orde lag al op het sterfbed. Hoog tijd om als Europa dat onder ogen te komen. De tijd van aanmodderen onder de vleugels van daddy VS is voorbij.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:14 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jij blijft maar bezig met de reactie van de EU.
Er zijn hier meer urgente ontwikkelingen gaande dan de vraag hoe de EU reageert.
De VS maakt het hiermee een einde aan de op regels gebaseerde internationale orde die het westen ba WOII op poten zette.
De eu doet niks anders dan iedereen de maat nemen die zich niet houdt aan die rule bases order. En nu blijft het stil.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:14 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jij blijft maar bezig met de reactie van de EU.
Er zijn hier meer urgente ontwikkelingen gaande dan de vraag hoe de EU reageert.
De VS maakt het hiermee een einde aan de op regels gebaseerde internationale orde die het westen ba WOII op poten zette.
Waar gaat deze topic precies over?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:16 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
De eu doet niks anders dan iedereen de maat nemen die zich niet houdt aan die rule bases order. En nu blijft het stil.
Dat lijkt mij uitermate relevant.
Die waarden worden vliegensvlug over boord gekieperd zodra het even ongemakkelijk wordt.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:16 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
De eu doet niks anders dan iedereen de maat nemen die zich niet houdt aan die rule bases order. En nu blijft het stil.
Dat lijkt mij uitermate relevant.
Maar dat was al langer duidelijk. Zie de westerse reactie op de vernietigende oorlog in Gaza.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:17 schreef Perrin het volgende:
[..]
Die waarden worden vliegensvlug over boord gekieperd zodra het even ongemakkelijk wordt.
Heeft niks met hypocrisie of vervallen moraal te maken. Gewoon, een gebrek aan ruggengraat. De waarden zijn er wel, maar worden niet altijd verdedigd. Oa het gevolg van een rechtssysteem dat afhankelijk en (geo)politiek gevoelig is geworden, waardoor principes niet meer consequent worden gehandhaafd.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:13 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je snapt wat ik bedoel. Europese waarden zijn gewoon een brac a brac aan hypocrisie en vervallen moraal.
Zeker. Tijd om op te houden met die moralistische lulkoek dus en te werken aan onze machtspositie.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:18 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Maar dat was al langer duidelijk. Zie de westerse reactie op de vernietigende oorlog in Gaza.
Deze reeks gaat over de Amerikaanse politiek. Als jij een boom op wil zetten over hoe de EU omgaat met deze crisis, doe dat dan vooral.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:16 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
De eu doet niks anders dan iedereen de maat nemen die zich niet houdt aan die rule bases order. En nu blijft het stil.
Dat lijkt mij uitermate relevant.
Het wordt eens tijd dat meer mensen Thucydides lezen. Die wist 2400 jaar geleden al meer over machtsverhoudingen dan menig Europeaan nu.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:19 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Heeft niks met hypocrisie of vervallen moraal te maken. Gewoon, een gebrek aan ruggengraat. De waarden zijn er wel, maar worden niet altijd verdedigd. Oa het gevolg van een rechtssysteem dat afhankelijk en (geo)politiek gevoelig is geworden, waardoor principes niet meer consequent worden gehandhaafd.
Je verwoordt het netjes en ik be het eens.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:19 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Heeft niks met hypocrisie of vervallen moraal te maken. Gewoon, een gebrek aan ruggengraat. De waarden zijn er wel, maar worden niet altijd verdedigd. Oa het gevolg van een rechtssysteem dat afhankelijk en (geo)politiek gevoelig is geworden, waardoor principes niet meer consequent worden gehandhaafd.
Schaamteloos? Of verfrissend eerlijk? Heb je liever dat ze een of ander lulverhaaltje vertellen waar je in kunt geloven?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:32 schreef TheVulture het volgende:
Hebben de Democraten al gereageerd, met name na die schaamteloze persconferentie waarbij het ware motief gewoon onomwonden werd benoemd?
Meestal doe je boots on the ground aansluitend aan de openingsoverture. Niet achteraf.quote:
De beste tijd was 15 jaar geleden. De tweede beste tijd is nu.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:40 schreef mcmlxiv het volgende:
Hoogste tijd voor de start van 1 Europese defensie volledig gebaseerd op Europees materieel en met een begroting vergelijkbaar met de Amerikaanse. De komende jaren gaan neo-kolonialisme en neo-imperialisme de koers van de VS en China bepalen. Aan ons om of ten onder te gaan of de derde wereldmacht te worden.
Laten we beginnen met een serieus Europees nucleair wapenprogramma waarmee we ons ook tegen de VS kunnen verdedigen.
Bang om de VS nog verder te verliezen. Wetende dat we ze voorlopig nog gewoon nodig zullen hebben en dat stuurt nu de reacties. Tegelijk maakt dat het vrijwel onmogelijk om ‘goed’ te reageren. Linksom of rechtsom.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:21 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je verwoordt het netjes en ik be het eens.
Maar het gaat mij om de fermheid van de reactie als het gaat om conflicten elders en hoe er nú gereageerd wordt. Wat jij lijkt te voorstaan is reaalpolitiek evenals ik. Maar tot voor kort was dat immoreel, fout en afkeurenswaardig.
Regels die uiteraard voor iedereen gelden behalve de VS.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:14 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jij blijft maar bezig met de reactie van de EU.
Er zijn hier meer urgente ontwikkelingen gaande dan de vraag hoe de EU reageert.
De VS maakt het hiermee een einde aan de op regels gebaseerde internationale orde die het westen ba WOII op poten zette.
Vergeet niet dat Trump sprak over “rebuilding the infrastructure”. Klinkt als nationbuilding geheel gefinancierd door Venezuela compleet met een overheid compleet in de Amerikaanse zak.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:33 schreef Perrin het volgende:
[..]
Schaamteloos? Of verfrissend eerlijk? Heb je liever dat ze een of ander lulverhaaltje vertellen waar je in kunt geloven?
Sprookjes zijn voor kinderen.
[ x ]
Klinkt leuk maar de EU is een communistisch dramaquote:Op zaterdag 3 januari 2026 18:40 schreef mcmlxiv het volgende:
Hoogste tijd voor de start van 1 Europese defensie volledig gebaseerd op Europees materieel en met een begroting vergelijkbaar met de Amerikaanse. De komende jaren gaan neo-kolonialisme en neo-imperialisme de koers van de VS en China bepalen. Aan ons om of ten onder te gaan of de derde wereldmacht te worden.
Laten we beginnen met een serieus Europees nucleair wapenprogramma waarmee we ons ook tegen de VS kunnen verdedigen.
Cuba en Nicaragua als side-project. A New American Century.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 19:22 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Vergeet niet dat Trump sprak over “rebuilding the infrastructure”. Klinkt als nationbuilding geheel gefinancierd door Venezuela compleet met een overheid compleet in de Amerikaanse zak.
Ik denk dat die hetzelfde reageren als onze regeringsleiders. Mensen zijn nu eenmaal volgzame kuddedieren. Autocraten maken daar handig gebruik van.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 19:25 schreef Kansenjongere het volgende:
Ik ben eigenlijk benieuwder naar het oordeel van het Amerikaanse Congres. Zou daar echt niet 1 republikein zitten die wel over een ruggengraat beschikt en niet enkel kwispelt naar zijn baasje?
Zie dat ook niet snel gebeuren.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 19:26 schreef ludovico het volgende:
[..]
Klinkt leuk maar de EU is een communistisch drama
Tuurlijk jongen. Zoveel communistenquote:Op zaterdag 3 januari 2026 19:26 schreef ludovico het volgende:
[..]
Klinkt leuk maar de EU is een communistisch drama
Ik weet het niet zo goed. De VS zegt eigenlijk een machtsovername te doen, alsof ze Venezuela de 51e staat gaan maken oid.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 19:25 schreef Kansenjongere het volgende:
Ik ben eigenlijk benieuwder naar het oordeel van het Amerikaanse Congres. Zou daar echt niet 1 republikein zitten die wel over een ruggengraat beschikt en niet enkel kwispelt naar zijn baasje?
He, maar het gaat toch om drugs?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 19:37 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Ik weet het niet zo goed. De VS zegt eigenlijk een machtsovername te doen, alsof ze Venezuela de 51e staat gaan maken oid.
Ik snap het hele argument rondom US oil interests ook niet zo goed, VS is niet de eigenaar ervan. Hij zegt dus eigenlijk dat de VS er gaat boren, zodat ik net zei.
Oh en als Venezuela dat niet wil, dan komt er nog een aanval. Dit is toch gewoon een staatsgreep door een andere natie, of hoe je dat ook noemt?
Met dank aan je grote vriend Trump - al moet natuurlijk worden gezegd dat de VS zich de afgelopen 70 jaar vaker gedroeg als een supermacht voor wie andere regels gelden.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 19:19 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Regels die uiteraard voor iedereen gelden behalve de VS.
Ja, dat is het. Los van of je Maduro's leiderschap kunt pruimen is dit gewoon echt tegen alle internationale regels in. Het is walgelijk en Europa zal wel weer niet durven veroordelen.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 19:37 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Ik weet het niet zo goed. De VS zegt eigenlijk een machtsovername te doen, alsof ze Venezuela de 51e staat gaan maken oid.
Ik snap het hele argument rondom US oil interests ook niet zo goed, VS is niet de eigenaar ervan. Hij zegt dus eigenlijk dat de VS er gaat boren, zodat ik net zei.
Oh en als Venezuela dat niet wil, dan komt er nog een aanval. Dit is toch gewoon een staatsgreep door een andere natie, of hoe je dat ook noemt?
Net als de USSR destijds.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 19:42 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Met dank aan je grote vriend Trump - al moet natuurlijk worden gezegd dat de VS zich de afgelopen 70 jaar vaker gedroeg als een supermacht voor wie andere regels gelden.
EU gaat veel te ver joh, met hun censuur onzin ed.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 19:32 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Tuurlijk jongen. Zoveel communisten
Is iets een misdaad als er geen uitvoerende macht is om de betrokken personen voor de rechter te brengen? Wat stelt die wetgeving precies voor als men ongestraft kan doen wat hij wil? Impotente woorden op krachteloos papier. Mensen die daarmee wapperen, wat denken ze te bereiken?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 19:52 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ja, dat is het. Los van of je Maduro's leiderschap kunt pruimen is dit gewoon echt tegen alle internationale regels in. Het is walgelijk en Europa zal wel weer niet durven veroordelen.
Dit zijn gewoon oorlogsmisdaden.
Ik zou voor MANGO gaan, Make America's Neighbors Obsolete.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 19:22 schreef Arcee het volgende:
Trump gaat die heel Noord en Zuid Amerika annexeren. Onder het motto MANGA: Make America's Neighbors Great Again.
Nou inderdaad. Misinformatie tegen gaan is zoveel erger dan de president van een ander land ontvoeren.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:15 schreef ludovico het volgende:
[..]
EU gaat veel te ver joh, met hun censuur onzin ed.
Ja, maar alleen zeggen dat je iets gaat doen, maakt het niet zo. Al geef ik toe dat dit een pijnpunt is waar het in het witte huis wel vaker schuurt.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 19:37 schreef beefkeek het volgende:
De VS zegt eigenlijk een machtsovername te doen,
Nee tuurlijk, de komende dagen zal er meer duidelijk worden. Maar op ‘t moment heeft het daar wel de schijn van.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:45 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, maar alleen zeggen dat je iets gaat doen, maakt het niet zo. Al geef ik toe dat dit een pijnpunt is waar het in het witte huis wel vaker schuurt.
Ik denk dat hij zich eerder heeft laten inspireren door zijn favoriete restaurantketen.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:43 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik zou voor MANGO gaan, Make America's Neighbors Obsolete.
Dat is MANO.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:43 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik zou voor MANGO gaan, Make America's Neighbors Obsolete.
En weer een kandidaat (nu al) voor de domste post van 2026.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 19:26 schreef ludovico het volgende:
[..]
Klinkt leuk maar de EU is een communistisch drama
Dictator.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:43 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Nou inderdaad. Misinformatie tegen gaan is zoveel erger dan de president van een ander land ontvoeren.
Makequote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:43 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik zou voor MANGO gaan, Make America's Neighbors Obsolete.
Magatards kunnen toch niet lezen.quote:
Het maakt niet zoveel uit wie het is. Het is een staatshoofd van een soeverein land, daar heeft de VS niets over te zeggen.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 20:58 schreef ludovico het volgende:
[..]
Dictator.
Misinformatie tegengaan, lol, Orwell.
Zodra iemand als Wilders aan de macht is gaat het hier net zo. Netjes buigen en knielen.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:24 schreef Bluesdude het volgende:
In Nederland kan de regering niet een ander land binnenvallen, bezetten, de macht overnemen.
Dat accepteert de Tweede Kamer niet.
In Amerika accepteert het Congress wel dit soort agressie van de president, kennelijk.
Niks checks and balances. Dat is een mythe
Nee hoor, Trump veegt gewoon z'n narcistische reet af met het Congress.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:24 schreef Bluesdude het volgende:
In Amerika accepteert het Congress wel dit soort agressie van de president, kennelijk.
Hou toch op, zoveel landen worden geleid door immoreel tuig en het wordt er echt niet beter van als je dat zijn beloop laat hebben.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:14 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Het maakt niet zoveel uit wie het is. Het is een staatshoofd van een soeverein land, daar heeft de VS niets over te zeggen.
In de VS maken ze het nu inderdaad wel heel bont. Hoog tijd om in te grijpen.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:39 schreef ludovico het volgende:
[..]
Hou toch op, zoveel landen worden geleid door immoreel tuig en het wordt er echt niet beter van als je dat zijn beloop laat hebben.
Venezuela was inderdaad meerdere landen aan het binnenvallen en hun leider is corrupt. De ironie.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:39 schreef ludovico het volgende:
[..]
Hou toch op, zoveel landen worden geleid door immoreel tuig en het wordt er echt niet beter van als je dat zijn beloop laat hebben.
Macht speelt zeker nog een rol dus Rusland zal de dans ontspringen en een Noord Korea allicht ook.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:40 schreef Perrin het volgende:
[..]
In de VS maken ze het nu inderdaad wel heel bont. Hoog tijd om in te grijpen.
Heb je de persconferentie van Trump gezien? Waarin hij aangaf dat het om olie etc ging? Of bedoelde met immoreel tuig Trump?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:39 schreef ludovico het volgende:
[..]
Hou toch op, zoveel landen worden geleid door immoreel tuig en het wordt er echt niet beter van als je dat zijn beloop laat hebben.
Vooralsnog lijken we tevreden met Trump zijn bips kussen en hopen dat iemand ooit voor gerechtigheid zorgt. Gejammer van de zwakken.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:47 schreef -XOR- het volgende:
De VS krijgt nog wel eens een keer een grote klapper te verduren en dan kunnen ze eens kijken hoeveel vrienden ze nog hebben.
Ik zou het juist uitspreken, hoe meer landen, hoe beter.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:50 schreef Perrin het volgende:
[..]
Vooralsnog lijken we tevreden met Trump zijn bips kussen en hopen dat iemand ooit voor gerechtigheid zorgt. Gejammer van de zwakken.
Ze hebben een nieuw 9/11 nodig, effe pas op de plaats.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:50 schreef Perrin het volgende:
[..]
Vooralsnog lijken we tevreden met Trump zijn bips kussen en hopen dat iemand ooit voor gerechtigheid zorgt. Gejammer van de zwakken.
Sja vooralsnog hebben we de VS hard nodig aangezien we ons op briljante wijze volledig afhankelijk van ze hebben gemaakt.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:52 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ze hebben een nieuw 9/11 nodig, effe pas op de plaats.
Verkeerde oorlog/ verkeerde topic.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:50 schreef Vis1980 het volgende:
Hebben ze al met Noek gedreigd? Dat is vaak wel een bewezen motivator.
Ik ben een beetje bang dat Oekraine wordt weggeven aan Putler om Rusland bij China weg te lokken, dus veel gaan we daar niet meer aan hebben.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:54 schreef Perrin het volgende:
[..]
Sja vooralsnog hebben we de VS hard nodig aangezien we ons op briljante wijze volledig afhankelijk van ze hebben gemaakt.
Ik zou ze nog niet te snel een pijnlijk einde toewensen.
Grondoffensief als men in Venezuela niet wil luisteren, met een gek aan de macht kan het noemen van Noek zo vanuit het niets komen via Twitter.quote:
Zou nieuw dieptepunt worden, vandaar dat ik neig naar nee, maar zeg nooit nooit.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:57 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Grondoffensief als men in Venezuela niet wil luisteren, met een gek aan de macht kan het noemen van Noek zo vanuit het niets komen via Twitter.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |