FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2025 #56 Het volgende hoofdstuk
Mexicanobakkervrijdag 26 december 2025 @ 15:44
Clc23QL.gif

[Afbeelding: @MadMaster]
[OP-tekst: @Fred_B]

De bladeren vallen van de bomen, de dagen worden korter, het weer wordt meer en meer geschikt voor erwtensoep, kortom: De Top 2000 van 2025 komt eraan! En dat betekent na 26 edities dat de Lijst der Lijsten toetreedt tot de Club van 27. Hopelijk wordt het niet de zwanenzang van de lijst, al was dat onderwerp in het verder weinig historische jaar 2025 helaas wel het immer terugkerende thema.

Ron, Dieuwertje, Manuëla, Gerard en Joke, Loretta, Harmen, (Don) Leo, Jonnie, de carrière van Marco, de ene na de andere verruilde het tijdelijke voor het eeuwige dit jaar. En op muziekgebied was dat niet anders. Het overleden muzikanten-topic is in elk geval een topic op FOK! dat nog wel draait, zullen we maar zeggen. Je kan moeiteloos een nog veel langere opsomming maken van topartiesten, voor wie de dood nu niet meer zoiets is als de poes van hun grootje. Hopelijk zijn zij niet uit ons hart, en krijgen ze de bonus die ze verdienen in de Top 2000.

Er waren gelukkig ook leuke dingen. De kiezer Schoof de matige premier aan de kant voor airmilesverzamelaar Rob Jetten. We kregen ook een nieuwe Paus, namelijk Leo XIV. Iemand die een naam kiest waarin hij Cruijff én Beenhakker eert, kan toch niet anders dan een enorme verbinder zijn. Mathieu van der Poel won in San Remo en Roubaix en reed dagenlang in de gele trui. En we hadden nog die geslaagde NAVO-top, waar het land even van in rep en roer was.

Ondertussen werkt de Amerikaanse vredesactivist Donald Trump aan een einde van de oorlog in Israël. Ook dat was een terugkerend thema in 2025, en dan niet de ons ook al ontvallen IJzeren Rinus, maar de strijd in het Midden-Oosten. Bijna niemand weet nog hoe het winnende liedje op het ESF heet, maar dat Israël ook meedeed, is niemand ontgaan. Er is nu op papier sprake van een staakt-het-vuren, maar een echt einde van het geweld in de regio lijkt een illusie.

Radio 2 Top 2000: Editie 2025

Tijd voor belangrijkere zaken! Op donderdag 25 december, een paar minuten na middernacht, beginnen we met de Top 2000. Zonder de huisvlijt van Bart Arens deze keer, maar wel met een editie met een mooie strijd voor de eerste plaats. Wordt het de volgens de Radio 2-luisteraars grootste band van de 20e eeuw of die van de 21e eeuw die het jaar mag afsluiten, Bohemian Rhapsody of Fix You? Of krijgen we een verrassing?

Daarnaast kan de lijst in beweging worden gezet door hernieuwde aandacht voor artiesten die overleden, of grotere gezelschappen die één van hun leden verloren. Golden Earring, Black Sabbath, Beach Boys, Supertramp, om er maar een paar te noemen die de Top 2000 elk jaar weer de nodige juichmomentjes geven. Ook gaat het persoonlijke drama van Freek van Suzan ongetwijfeld een flinke stempel op de lijst drukken.

Wat het ook wordt, we gaan ons weer kunnen opmaken voor een week vermaak met genoeg pareltjes ertussen. De vele kopieën ten spijt, blijft de Top 2000 toch het enige origineel dat er echt toe doet.

yTFK7Zw.png


Wat mag ik allemaal niet missen?

A. Stemmen. De stemweek is van 1 december t/m 5 december (16:00 uur).
B. De Top 2000-Quiz: Thomas van Luyn en Leo Blokhuis doen 4 quizzen dit jaar, vanaf 23 november wekelijks op NPO 3 om 20:20 uur.
C. Top 2000 a gogo: De welbekende slippendrager met Diederik Ebbinge en Leo Blokhuis, vanaf 26 december dagelijks op NPO 1.
D. De Top 2000 a gogo-podcast: Te beluisteren in je favoriete podcast-app, met (inderdaad) Leo Blokhuis.
E. De Top 2000 zelf: Van 25 t/m 31 december 168 uur lang alle hits.
F. Het Top 2000 Café: Dat is er uiteraard ook weer dit jaar. Radio 2 maakt binnenkort bekend wanneer de verplichte inschrijving opent om een uurtje mee te hossen in Hilversum.

yTFK7Zw.png


Stemmen

Na het voorproefje voor de Tweede Kamer is het nu tijd voor het echte werk: een stemlijst van 35 favorieten maken voor de Top 2000. Vanaf 1 december kan er tot en met 8 december een ruime week gestemd worden. Het is aan een ieder om voor zich te bepalen wat de platen zijn met de meeste eeuwigheidswaarde. Maar het is leuk om even in de geschiedenis te duiken. Er zijn momenteel 546 platen die in alle edities van de Top 2000 aanwezig waren. Dat worden elk jaar een aantal minder, en ook dit jaar staan er weer veel klassiekers aan de rand van de afgrond. 35 ervan zelfs bij de onderste 240 in de lijst:
SPOILER
The Beatles When I'm Sixty-Four
Paul McCartney & Wings Live And Let Die
Carpenters (They Long To Be) Close To You
John Denver Thank God I'm a Country Boy
Labi Siffre (Something Inside) So Strong
Roy Orbison Oh, Pretty Woman
Johnny Cash A Thing Called Love
Jefferson Airplane Somebody To Love
Fats Domino Blueberry Hill
The Beach Boys Sloop John B
The Babys Isn't It Time
Grace Jones La Vie En Rose
Ph.D. I Won't Let You Down
Otis Redding I've Got Dreams To Remember
Chris Isaak Blue Hotel
The Kinks Waterloo Sunset
Crowded House Into Temptation
Steely Dan Do It Again
Scott McKenzie San Francisco (Be Sure To Wear Flowers In Your Hair)
Dan Hartman Relight My Fire
The Robert Cray Band Right Next Door (Because Of Me)
The Beatles Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
Nina Simone My Baby Just Cares For Me
Boudewijn de Groot Een Meisje Van 16
Gilbert Becaud Nathalie
Reinhard Mey Gute Nacht Freunde
James Taylor You've Got A Friend
Foreigner Cold As Ice
The Beatles I Am The Walrus
Joe Cocker & Jennifer Warnes Up Where We Belong
Armand Ben Ik Te Min
Ultravox Dancing With Tears In My Eyes
Boudewijn de Groot En Elly Nieman Prikkebeen
The Rolling Stones Jumpin' Jack Flash
ABBA The Name Of The Game
Het is een kwestie van deze 35 even kopiëren, en je hebt een stemlijst waar het gepruts in de Vinexwijk of bij NCRV-families bij zal verbleken. Maar ook een enkeling uit deze lijst een reddingsstem gunnen zou de lijst al enorm laten opfleuren.

Voor degenen die nog wat meer inspiratie willen welke platen ze op hun lijstje kunnen zetten:

- @Cassa95 maakte zoals ieder jaar weer een analyse welke nummers er nieuw zijn op de keuzelijst: Klik
- @DecoAoreste maakte vorig jaar een overzicht van welke goed scorende platen in alternatieve muzieklijsten nog ontbreken in de Top 2000: Klik



yTFK7Zw.png

Staat ie in de top 2000?
Wil jij weten of de tracks waarop jij hebt gestemd in de NPO Radio 2 Top 2000 staan? Je kunt het vanaf 11 december checken via staatieindetop2000.nl

Overzichtenlijstjes:
Op https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php staat de lijst van 2024, inclusief statistieken

yTFK7Zw.png


Presentatie:

00.00 – 02.00 uur Jeroen van Inkel
02.00 – 04.00 uur Daniël Lippens
04.00 – 06.00 uur Tim Op het Broek
06.00 – 08.00 uur Tannaz Hajeby
08.00 – 10.00 uur Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 – 12.00 uur Bart Arens
12.00 – 14.00 uur Annemieke Schollaardt
14.00 – 16.00 uur Paul Rabbering
16.00 – 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 – 20.00 uur Emmely de Wilt
20.00 – 22.00 uur Morad El Ouakili
22.00 – 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen

yTFK7Zw.png


Social media Radio 2:
NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

yTFK7Zw.png


Meeluisteren:
DAB+:
Op een DAB+-radio kun je NPO Radio 2 ontvangen via kanaal 12 C / 227,36 MHz.

FM-etherfrequenties
https://www.nporadio2.nl/frequenties

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

Terugluisteren kan via de site van Radio 2.

yTFK7Zw.png


De Top 2000 in beeld

NPO 1 Extra:
Vanaf 24 december 23:00 uur kan er gekeken worden naar jolige mensen in het café.

NPO 3:
Diep in de nacht. Daar kijkt dus nog steeds niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000

yTFK7Zw.png


Historie van de Radio 2 Top 2000

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino blijft een held! _O_

De Magie van 25x Top 2000:
https://npo.nl/start/seri(...)izoen-1/25x-top-2000

De eerste Top 2000 op Spotify:
Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden. Ook uitzendingen zelf van die eerste editie, met het gepraat van de dj's over binnengekomen faxen ( :')!), kun je vast wel ergens vinden.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen

SPOILER
yTFK7Zw.png

De lijst door de jaren heen:
(afbeelding volgt zodra de nieuwe lijst bekend is)

@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2025
@PippenScottie & @ok01 stelden samen: FOK!2000 2022
@Mexicanobakker gebruikte het jaar 2025 om alle 4851 platen die ooit in de Top 2000 stonden te reviewen. Van Johnny Reggae tot A Forest, allemaal kwamen ze aan de beurt. De eerste episode van deze monsterklus is hier te vinden.

gCKrvCn.jpeg


yTFK7Zw.png

Nog wat classics:
SPOILER
Bekijk deze YouTube-video
Bekijk deze YouTube-video

HJM heeft wel een mededeling voor iedereen die op Claudia wil stemmen:
Bekijk deze YouTube-video

Hilarisch photoshopje uit 2022, wat ArnieAlberts ruim een jaar later in zijn archief terugvond en chaos in de reeks mee veroorzaakte:
IMG-20221228-WA0026.jpg

aG1eu5E.gif
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
ec4c429ae94ae8e51b15f359931cec61.gif
FOK!ers in beeld:
SPOILER: PippenScottie
SPOILER: Dagoduck
FH4X3HW.jpg
Dago.jpg
dago3.jpg
image.png
image.png
image.png
fb05421448991200c8fc6f0dfa83f05c.gif
4fa581c37f510284b336ffb6a7f22395.gif
6845bc9e8fd3a409a4e2bf5ddcd9e371.gif
ef98f579ac3c4e84614e492f6bd571d7.gif
042ae4072846034fffdb4ac11b8e7372.gif
image.png
giphy-downsized-large.gif
SPOILER: ArnieAlberts
SPOILER: Gretzl
Yx9AZq.jpg
LnFMyA.jpg
IMG-3149.jpg
IMG-3150.jpg
OKivs9.jpg
giphy.gif
Grafische aankleding van het topic:
SPOILER: overzichtje met toepasselijke smileys
hippie.gifshalalie_draaiorgel.gifjake.gifjamiroquai.gifmetal.gifrasta.gifsmilegabber2.gifsoul.giftheking.gif

asmile.giflinkhaan.gifpunk.gifpunk2.gif

disco.gifdj_party.gif

muzieksmile.gifarmanimania_audiojoy.gifcheerlie-headset.gifdj.giffluiter.gifmuziek.gifmuziek-ani.gifmusic.gif

dance.gifdiscosmilie.gifzweef.gif

En de verzameling van @Berkery staat hier: https://www.berkery.nl/fok/00smile/top2000/
SPOILER: gifjes en afbeeldingen
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 15:45
Beter dan het origineel van Peter Fox
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 15:45
Let op

Roken is dodelijk
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 15:45
Ik denk dat dit Genes is
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 15:45
Matige TT.
PippenScottievrijdag 26 december 2025 @ 15:45
Niet helemaal relevant, maar die docu over Puff Daddy was ook wel fucked up
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 15:45
Smoke weed every day
ok01vrijdag 26 december 2025 @ 15:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:45 schreef PippenScottie het volgende:
Niet helemaal relevant, maar die docu over Puff Daddy was ook wel fucked up
Staat nog op mn watchlist
Scorpion_17vrijdag 26 december 2025 @ 15:45
Slappe plasser
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 15:45
_O_
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 15:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:45 schreef PippenScottie het volgende:
Niet helemaal relevant, maar die docu over Puff Daddy was ook wel fucked up
Ga ik noteren
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 15:45
Genesis is ook een band die ik nog wat aandachtiger moet beluisteren
Fred_Bvrijdag 26 december 2025 @ 15:45
@TT Exodus?
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 15:45
*O*
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 15:45
Ik weet dat dit Genesis is.
ok01vrijdag 26 december 2025 @ 15:46
Een van de beste van Genesis _O_
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 15:46
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:45 schreef MTheBassman het volgende:
Genesis is ook een band die ik nog wat aandachtiger moet beluisteren
dit zeg je elk jaar man.
PippenScottievrijdag 26 december 2025 @ 15:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:45 schreef Scorpion_17 het volgende:
Slappe plasser
Er zijn middelen tegen Scorpie. Hoef je je niet voor te schamen ook
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 15:46
Ohja deze naziplaat :')
Fred_Bvrijdag 26 december 2025 @ 15:46
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:45 schreef Dagoduck het volgende:
Ik weet dat dit Genesis is.
Die staan er ook vrij phil in.
Mexicanobakkervrijdag 26 december 2025 @ 15:46
Staat wel heel Phil Collins in de lijst
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 15:46
Ik hoor hem heel de tijd 'sieg heil' roepen :@
Bargehassusvrijdag 26 december 2025 @ 15:46
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:45 schreef Dagoduck het volgende:
Ik weet dat dit Genesis is.
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 15:47
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:46 schreef peaceman het volgende:

[..]
dit zeg je elk jaar man.
Maar ik heb nu een excel sheet :7

(Maar ja, ik vergeet vaker dingen die ik hier zeg)
PippenScottievrijdag 26 december 2025 @ 15:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:45 schreef ok01 het volgende:

[..]
Staat nog op mn watchlist
Diddy komt er niet heul goed vanaf
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 15:47
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:45 schreef MTheBassman het volgende:
Genesis is ook een band die ik nog wat aandachtiger moet beluisteren
Pak dan vooral het vroege werk met Peter Gabriel als zanger :Y
4-elementsvrijdag 26 december 2025 @ 15:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
Staat wel heel Phil Collins in de lijst
Er was een tijd dat elke scheet van Phil Radio 2 paradeplaat werd...
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 15:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:46 schreef LTVDK het volgende:
Ohja deze naziplaat :')
Een Naziplaat? Dat is wel een erg bijzondere benaming
Scorpion_17vrijdag 26 december 2025 @ 15:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
Staat wel heel Phil Collins in de lijst
Volgend jaar wsl nog meer na zn dood
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 15:47
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:47 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
Maar ik heb nu een excel sheet :7

(Maar ja, ik vergeet vaker dingen die ik hier zeg)
je weet dat excel al langer bestaat? :P
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 15:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:46 schreef Bargehassus het volgende:

[..]

Jaaa, iemand die hapt! *O*
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 15:48
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:47 schreef peaceman het volgende:

[..]
je weet dat excel al langer bestaat? :P
Nee
PippenScottievrijdag 26 december 2025 @ 15:48
Welk Phil Collins nummer verdient de grootste dodenbonus?
Diaan73vrijdag 26 december 2025 @ 15:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:47 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Volgend jaar wsl nog meer na zn dood
:o
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 15:48
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:48 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
Nee
Groningen zeker?
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 15:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:48 schreef PippenScottie het volgende:
Welk Phil Collins nummer verdient de grootste dodenbonus?
Another day in Paradise B-)
Fred_Bvrijdag 26 december 2025 @ 15:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:47 schreef 4-elements het volgende:

[..]
Er was een tijd dat elke scheet van Phil Radio 2 paradeplaat werd...
Dat was 30 jaar terug ook wel het echte Radio2-geluid.
Mexicanobakkervrijdag 26 december 2025 @ 15:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:48 schreef PippenScottie het volgende:
Welk Phil Collins nummer verdient de grootste dodenbonus?
Send in the Clowns
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 15:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:48 schreef PippenScottie het volgende:
Welk Phil Collins nummer verdient de grootste dodenbonus?
Easy Lover
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 15:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:48 schreef PippenScottie het volgende:
Welk Phil Collins nummer verdient de grootste dodenbonus?
Youll be in my heart :X :X :X
Fred_Bvrijdag 26 december 2025 @ 15:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:48 schreef PippenScottie het volgende:
Welk Phil Collins nummer verdient de grootste dodenbonus?
Something Happened On The Way To Heaven?
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 15:49
Faith No more cover
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 15:49
Na mijn stemplaat volgend uur maar even douchen.
Diaan73vrijdag 26 december 2025 @ 15:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:48 schreef PippenScottie het volgende:
Welk Phil Collins nummer verdient de grootste dodenbonus?
Geen enkele wat mij betreft. :@
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 15:49
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:48 schreef peaceman het volgende:

[..]
Easy Lover
Die plaat ga ik door de jaren heen ook steeds meer waarderen ja :Y
Pindakaasfanaticusvrijdag 26 december 2025 @ 15:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:48 schreef PippenScottie het volgende:
Welk Phil Collins nummer verdient de grootste dodenbonus?
De volledige Tarzansoundtrack. _O_
Niznovrijdag 26 december 2025 @ 15:49
the joke is on me
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 15:50
Oh vet weer de Bee Gees.

Zo te horen een vrij oud nummer van ze
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 15:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:49 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Die plaat ga ik door de jaren heen ook steeds meer waarderen ja :Y
en lekker vrolijk. Philip Bailey erbij ^O^
Gale_Boettichervrijdag 26 december 2025 @ 15:50
I started a joke O+
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 15:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:49 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Die plaat ga ik door de jaren heen ook steeds meer waarderen ja :Y
En ik krijg er steeds meer een grafhekel aan
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 15:50
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:49 schreef Nizno het volgende:
the joke is on me
Ben jij het lachertje?
Mexicanobakkervrijdag 26 december 2025 @ 15:50
Joke met de karaoke
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 15:50
O+ O+
Niznovrijdag 26 december 2025 @ 15:50
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:50 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Ben jij het lachertje?
ja. wist je dat nog niet?
Bargehassusvrijdag 26 december 2025 @ 15:50
No one's laughing.
Pindakaasfanaticusvrijdag 26 december 2025 @ 15:50
Joke met de karaoke.
Diaan73vrijdag 26 december 2025 @ 15:50
O+ O+
4-elementsvrijdag 26 december 2025 @ 15:50
SPOILER
Hier had een goede grap kunnen staan. Maar ik doe niet aan grapjes.
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 15:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
Joke met de karaoke
Joke was van dat orgel toch?
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 15:50
Robin had ook echt een mooie stem O+
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 15:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:50 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Joke met de karaoke.
Al besproken.
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 15:51
quote:
2s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:50 schreef Diaan73 het volgende:
O+ O+
^) ?
Gale_Boettichervrijdag 26 december 2025 @ 15:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:48 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Send in the Clowns
Ken alleen die van Sinatra. Die is schitterend
Fred_Bvrijdag 26 december 2025 @ 15:51
O+ O+ O+ O+ O+
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 15:51
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:50 schreef peaceman het volgende:

[..]
en lekker vrolijk. Philip Bailey erbij ^O^
Al zou ik denk ik zelf voor Land Of Confusion gaan, maar dat is dan ook een stemplaat :+
Bargehassusvrijdag 26 december 2025 @ 15:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:50 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Joke met de karaoke.
Joke stop toch met koken.
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 15:51
Joke Bruijs
Pindakaasfanaticusvrijdag 26 december 2025 @ 15:51
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:50 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Al besproken.
Joke stop toch met koken?
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 15:51
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:51 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Al zou ik denk ik zelf voor Land Of Confusion gaan, maar dat is dan ook een stemplaat :+
beide kan prima.
Pindakaasfanaticusvrijdag 26 december 2025 @ 15:51
Grafzooi ;(
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 15:51
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:50 schreef Nizno het volgende:

[..]
ja. wist je dat nog niet?
Nee, kan noot een greintje humor bij jou ontdekken
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 15:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:51 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Grafzooi ;(
_O- _O-
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 15:52
Pak ik een Grolsch of een witbier van brouwerij t IJ?

Keuzes keuzes..
Fred_Bvrijdag 26 december 2025 @ 15:52
quote:
5s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:52 schreef peaceman het volgende:
Pak ik een Grolsch of een witbier van brouwerij t IJ?

Keuzes keuzes..
Ja
4-elementsvrijdag 26 december 2025 @ 15:52
quote:
5s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:52 schreef peaceman het volgende:
Pak ik een Grolsch of een witbier van brouwerij t IJ?

Keuzes keuzes..
Bier > Grolsch
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 15:52
quote:
5s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:52 schreef peaceman het volgende:
Pak ik een Grolsch of een witbier van brouwerij t IJ?

Keuzes keuzes..
Wit bier
Niznovrijdag 26 december 2025 @ 15:52
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:51 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Nee, kan noot een greintje humor bij jou ontdekken
puhpuhpuhpuhpuhpuhpuhpuhpokerface
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 15:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:52 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Ja
dank voor je hulp ;(
Mexicanobakkervrijdag 26 december 2025 @ 15:52
quote:
5s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:52 schreef peaceman het volgende:
Pak ik een Grolsch of een witbier van brouwerij t IJ?

Keuzes keuzes..
Ja, die pak jij.
Mexicanobakkervrijdag 26 december 2025 @ 15:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:52 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Ja
Gvd reeds besproken
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 15:53
O+

Mijn broers schoonvader is hier fan van. Ik kan dit ook wel waarderen
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 15:53
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:51 schreef peaceman het volgende:

[..]
beide kan prima.
Maar gok dat You'll Be In My Heart dan de grootste boost zal krijgen, de gemiddelde stemmer kennende :+
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 15:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:53 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Gvd reeds besproken
je begint langzaam te worden mex
Cupfightervrijdag 26 december 2025 @ 15:53
CCR _O_
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 15:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:53 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Maar gok dat You'll Be In My Heart dan de grootste boost zal krijgen, de gemiddelde stemmer kennende :+
of Jesus he knows me -O-
Bargehassusvrijdag 26 december 2025 @ 15:53
CCR.

*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 15:54
Ik hoor Creedence Clearwater Revival.
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 15:54
Witbier it is....
Mexicanobakkervrijdag 26 december 2025 @ 15:54
Ik CCR al komen
Niznovrijdag 26 december 2025 @ 15:54
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:54 schreef peaceman het volgende:
Witbier it is....
met een gele kraag?
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 15:54
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:53 schreef peaceman het volgende:

[..]
of Jesus he knows me -O-
Terwijl die qua cynisme wel briljant is natuurlijk. In The Air Tonight is ook wel een kanshebber
4-elementsvrijdag 26 december 2025 @ 15:55
CCR heeft er tegenwoordig gewoon meer nummers in staan dan in het begin van de Top 2000. Had ik toch niet verwacht. Wel fijn. ^O^
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 15:55
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:54 schreef Nizno het volgende:

[..]
met een gele kraag?
dat is pas als ik ga plassen
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 15:55
Deze zanger klinkt als een dude die ik ooit op de basisschool als klasgenoot had.
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 15:55
Ik heb ook nog witbier van het IJ in de koelkast liggen volgens mij, maar eerst moet de fles Hugo leeg. Dat gaat vandaag nog wel lukken
Pindakaasfanaticusvrijdag 26 december 2025 @ 15:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:54 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Terwijl die qua cynisme wel briljant is natuurlijk. In The Air Tonight is ook wel een kanshebber
Vond die cover van Ghost daarvan ook echt heel lekker _O_
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 15:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:54 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Terwijl die qua cynisme wel briljant is natuurlijk.
eens, maar gewoon niet zo'n lekker nummer vind ik.
Pindakaasfanaticusvrijdag 26 december 2025 @ 15:55
quote:
88s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:55 schreef Bomenverzameling het volgende:
Ik heb ook nog witbier van het IJ in de koelkast liggen volgens mij, maar eerst moet de fles Hugo leeg. Dat gaat vandaag nog wel lukken
De fles Hiigo?
Mexicanobakkervrijdag 26 december 2025 @ 15:55
quote:
88s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:55 schreef Bomenverzameling het volgende:
Ik heb ook nog witbier van het IJ in de koelkast liggen volgens mij, maar eerst moet de fles Hugo leeg. Dat gaat vandaag nog wel lukken
Die fles Hiigo ging net al leeg.
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 15:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:55 schreef 4-elements het volgende:
CCR heeft er tegenwoordig gewoon meer nummers in staan dan in het begin van de Top 2000. Had ik toch niet verwacht. Wel fijn. ^O^
Zijn volgens mij ook al vrij lang steady in de lijst zo met de nummers die ze hebben.
Mexicanobakkervrijdag 26 december 2025 @ 15:55
VERDOMME
ShinyStarvrijdag 26 december 2025 @ 15:56
Eén van de mindere van CCR in de lijst
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 15:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:55 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
De fles Hiigo?
Dan zou ik het meteen na de eerste slok door de WC hebben gespoeld en de fles in de glasbak
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 15:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
VERDOMME
ik zei het toch? _O-
Niznovrijdag 26 december 2025 @ 15:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:55 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
De fles Hiigo?
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:55 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Die fles Hiigo ging net al leeg.
hij was te snel en ik te traag......
PippenScottievrijdag 26 december 2025 @ 15:56
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:51 schreef ChevyCaprice het volgende:
Joke Bruijs
Killing Joke Bruijs is wel een goede popquiznaam
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 15:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:55 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
Vond die cover van Ghost daarvan ook echt heel lekker _O_
Die ken ik niet, maar Ghost en cover klinkt al als iets dat ik niet hoef te horen
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 15:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:55 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:

[..]
De fles Hiigo?
Goedzo, eindelijk een keer als eerste!
Gretzlvrijdag 26 december 2025 @ 15:57
IMG-4680.jpg

16 *G*
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 15:57
Ruud de Wild, zucht.
Scorpion_17vrijdag 26 december 2025 @ 15:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:57 schreef Gretzl het volgende:
[ link | afbeelding ]

16 *G*
Play Well Beast :W
Niznovrijdag 26 december 2025 @ 15:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:57 schreef Gretzl het volgende:
[ link | afbeelding ]

16 *G*
6 7
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 15:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:57 schreef Gretzl het volgende:
[ link | afbeelding ]

16 *G*
Bij nader inzien altijd 8eraf
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 15:57
1489 Cold - Chris Stapleton _O_
1488 Farewell To The Fairground - White Lies :?
1487 Talkin' Bout A Revolution - Tracy Chapman :?
1486 Where The Heart Is - Haevn :?
1485 Frozen - Madonna O+
1484 Vas-y (Ga Maar) - Suzan & Freek & Claude :X
1483 Voltooid Verleden Tijd - Is Ook Schitterend O+
1482 De Weg - Guus Meeuwis O+
1481 Streets Of London - Ralph McTell :? :?
1480 Babooshka - Kate Bush O+
1479 Big Log - Robert Plant O+
Bargehassusvrijdag 26 december 2025 @ 15:58
Biertje?
Fred_Bvrijdag 26 december 2025 @ 15:58
Ik ben er vandoor voor vandaag. Tot morgen :W
Niznovrijdag 26 december 2025 @ 15:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:58 schreef Fred_B het volgende:
Ik ben er vandoor voor vandaag. Tot morgen :W
:W
Scorpion_17vrijdag 26 december 2025 @ 15:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:58 schreef Fred_B het volgende:
Ik ben er vandoor voor vandaag. Tot morgen :W
Feestze Fredje :W
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 15:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:58 schreef Fred_B het volgende:
Ik ben er vandoor voor vandaag. Tot morgen :W
:W
Niznovrijdag 26 december 2025 @ 15:59
gijs weer even op 2
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 15:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:58 schreef Fred_B het volgende:
Ik ben er vandoor voor vandaag. Tot morgen :W
:W
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 15:59
1489 Cold - Chris Stapleton :?
1488 Farewell To The Fairground - White Lies :?
1487 Talkin' Bout A Revolution - Tracy Chapman :)
1486 Where The Heart Is - Haevn :?
1485 Frozen - Madonna O+
1484 Vas-y (Ga Maar) - Suzan & Freek & Claude :?
1483 Voltooid Verleden Tijd - Is Ook Schitterend :?
1482 De Weg - Guus Meeuwis -O-
1481 Streets Of London - Ralph McTell :?
1480 Babooshka - Kate Bush *O* *O* *O*
1479 Big Log - Robert Plant :7
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:00
Aardige hoogtes en diepe dalen komend uur
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 16:00
Hij begint al meteen te haspelen die Ruud |:( |:(
Niznovrijdag 26 december 2025 @ 16:00
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:59 schreef MTheBassman het volgende:
1485 Frozen - Madonna

en alle stemmers verwachten Olaf
Pindakaasfanaticusvrijdag 26 december 2025 @ 16:00
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:55 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Die fles Hiigo ging net al leeg.
Gifbeker?
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:01
Oh nee. Ruud -O-
PippenScottievrijdag 26 december 2025 @ 16:01
Ik hoor net dat Hiigo uit Zwolle komt.
Nu vind ik Tankstation een leuk liedje
Pindakaasfanaticusvrijdag 26 december 2025 @ 16:01
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:00 schreef Nizno het volgende:

[..]
en alle stemmers verwachten Olaf
Die tijd dat Let it Go erin stond. Maar dan van zo'n ingetogen dude met een akoestische gitaar of piano.
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 16:01
quote:
99s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:00 schreef Nizno het volgende:

[..]
en alle stemmers verwachten Olaf
Bekijk deze YouTube-video
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 16:03
Frozen, de op 1-na beste plaat van Madonna _O_ Isla Bonito is natuurlijk de beste, maar die is gisteren al geweest -O-
ShinyStarvrijdag 26 december 2025 @ 16:04
Die Ruud de Wild heeft volgens mij een hekel aan de Top 2000.
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:03 schreef LTVDK het volgende:
Frozen, de op 1-na beste plaat van Madonna _O_ Isla Bonito is natuurlijk de beste, maar die is gisteren al geweest -O-
Borderline, Live to tell
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:04 schreef ShinyStar het volgende:
Die Ruud de Wild heeft volgens mij een hekel aan de Top 2000.
nou ik ook aan hem, dus dat compenseert een beetje
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 16:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:04 schreef ShinyStar het volgende:
Die Ruud de Wild heeft volgens mij een hekel aan de Top 2000.
En wij een hekel aan Ruud, zo is de cirkel rond
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:04
quote:
88s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:04 schreef Bomenverzameling het volgende:

[..]
En wij een hekel aan Ruud, zo is de cirkel rond
reeds besproken
Gale_Boettichervrijdag 26 december 2025 @ 16:04
Cold wel lekker zo voor tijdens parkwandeling
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 16:05
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:04 schreef peaceman het volgende:

[..]
Borderline, Live to tell
Zie dat er maar 5 platen van Madonna in de lijst staan :o
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 16:05
quote:
_O_
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 16:06
Aan Ruud kan ik me niet zo ergeren of zo. Ik kan ergens wel lachen om zijn dronken geklooi
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 16:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:05 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Zie dat er maar 5 platen van Madonna in de lijst staan :o
Over een paar jaar nog eentje ofzo.
Mexicanobakkervrijdag 26 december 2025 @ 16:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:04 schreef ShinyStar het volgende:
Die Ruud de Wild heeft volgens mij een hekel aan de Top 2000.
Dat constateren wij al zo'n 10 jaar ja :D
Gretzlvrijdag 26 december 2025 @ 16:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 15:57 schreef Gretzl het volgende:
[ link | afbeelding ]

16 *G*
Gewonnen met 27 VS. 25
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:05 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Zie dat er maar 5 platen van Madonna in de lijst staan :o
schandalig weinig ja..
like a prayer is ook tof trouwens.
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 16:06
quote:
Denk dat die knul even een strepsils moet nemen :{
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 16:06
Ik vind Cold echt geweldig. Heeft mijn vader ook op gestemd :+ :+ :+
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 16:07
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:06 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Over een paar jaar nog eentje ofzo.
Dan staan er nog 10 extra Soes&Vreek platen in zeker
Mexicanobakkervrijdag 26 december 2025 @ 16:07
Paolo Nutini mag al vroeg van stal.
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
Paolo Nutini mag al vroeg van stal.
die mag er wel wat vaker in komen. Better man en looking for something O+
Pindakaasfanaticusvrijdag 26 december 2025 @ 16:08
Cold en Frozen zo kort achter elkaar??? Manipulatie!!!1
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:08 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Cold en Frozen zo kort achter elkaar??? Manipulatie!!!1
Dat cold as ice er niet bij staat....
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 16:09
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:08 schreef peaceman het volgende:

[..]
Dat cold as ice er niet bij staat....
Die is gisteren al geweest helaas
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 16:09
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:08 schreef peaceman het volgende:

[..]
Dat cold as ice er niet bij staat....
Gelukkig staat Winter van Tori Amos hoger dan dit
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 16:09
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:07 schreef peaceman het volgende:

[..]
die mag er wel wat vaker in komen. Better man en looking for something O+
Dacht vroeger dat dat echt zo'n irritant hiticoontje was met zijn New Shoes :r Tot ik Iron Sky hoorde, die sloeg echt gelijk in als een bom _O_ O+
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:09
quote:
88s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:09 schreef Bomenverzameling het volgende:

[..]
Die is gisteren al geweest helaas
nou ja, toen was het ook al cold, dus vooruit.
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 16:10
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:09 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
Gelukkig staat Winter van Tori Amos hoger dan dit
Ice Queen van WIthin moet denk ik ook nog komen?? :@
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 16:10
Hier kan ik weinig mee
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:09 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Dacht vroeger dat dat echt zo'n irritant hiticoontje was met zijn New Shoes :r Tot ik Iron Sky hoorde, die sloeg echt gelijk in als een bom _O_ O+
wmb is dat lang zijn beste niet van dat album.
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:10
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:10 schreef MTheBassman het volgende:
Hier kan ik weinig mee
dat laat me koud
Mexicanobakkervrijdag 26 december 2025 @ 16:10
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:10 schreef peaceman het volgende:

[..]
wmb is dat lang zijn beste niet van dat album.
New Shoes is best matig ja
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 16:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:08 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Cold en Frozen zo kort achter elkaar??? Manipulatie!!!1
Sluit goed op elkaar aan
Bargehassusvrijdag 26 december 2025 @ 16:11
Ik vind het best mooi...
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:10 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
New Shoes is best matig ja
Candy vind ik wel leuk.
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 16:11
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:10 schreef MTheBassman het volgende:
Hier kan ik weinig mee
Respecteer ik helemaal.

Ik vind het zelf op zich wel een mooie.
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 16:12
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:11 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]
Respecteer ik helemaal.

Ik vind het zelf op zich wel een mooie.
Ik begrijp ook wel dat iemand dit leuk vindt zeg maar :D was niet heel erg per se.
4-elementsvrijdag 26 december 2025 @ 16:12
Kende dit niet. Maar valt niet tegen.
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 16:13
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:10 schreef peaceman het volgende:

[..]
wmb is dat lang zijn beste niet van dat album.
Iron Sky raakt me gewoon op een bepaalde manier O+
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 16:13
Voormalige stemplaat _O_
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 16:13
White Lies Matter
4-elementsvrijdag 26 december 2025 @ 16:14
White Lies O+
ShinyStarvrijdag 26 december 2025 @ 16:14
Witte leugens *O* *O* *O*
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:13 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Iron Sky raakt me gewoon op een bepaalde manier O+
dat snap ik. CC erin is wel erg sterk gedaan.
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 16:15
Live gezien uiteraard.

setlist-image-v1?id=4be4cbae
Edit this setlist | More White Lies setlists
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 16:16
Rustig hier zeg.
4-elementsvrijdag 26 december 2025 @ 16:16
Het tempo zit er nog niet echt in, he? :P
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 16:16
We'll head south just hold my hand now *O* :muziek:
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 16:16
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:16 schreef Dagoduck het volgende:
Rustig hier zeg.
Soms space ik hem een beetje of zo.
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 16:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:16 schreef 4-elements het volgende:
Het tempo zit er nog niet echt in, he? :P
Voorbereiden op nog wat sociale verplichtingen denk ik.
Niznovrijdag 26 december 2025 @ 16:16
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:16 schreef Dagoduck het volgende:
Rustig hier zeg.
Ruudrust
4-elementsvrijdag 26 december 2025 @ 16:17
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:16 schreef Dagoduck het volgende:
Rustig hier zeg.
Ik kan gewoon volgen wat er wordt gezegd. Eng...
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 16:17
Iemand die dacht dat dit vroeger een man was???
Poppejans1.4vrijdag 26 december 2025 @ 16:17
Tracy mag altijd wmb
Koen66vrijdag 26 december 2025 @ 16:17
Ben ik ook weer eens, NPO 1 extra op
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 16:18
Ja Tracy Chapman altijd een goede artiest.

Klinkt nu al als een mooi lied ook. Lekker fijn in het gehoor.
Mexicanobakkervrijdag 26 december 2025 @ 16:18
Ik geloof dat ik Tracy
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 16:18
STEMPLAAT

SPOILER
0032 (0027) Metallica - One
0052 (0047) Rage Against The Machine - Killing In The Name
0087 (0087) The Beatles - Blackbird
0117 (0064) U2 - Sunday Bloody Sunday
0118 (0095) Pink Floyd - Another Brick In The Wall
0136 (0140) Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son
0249 (0160) De Dijk - Dansen Op De Vulkaan
0287 (0409) Doe Maar - De Bom
0332 (0297) Iron Maiden - Run To The Hills
0356 (0331) Nena - 99 Luftballons
0433 (0540) Neil Young - Old Man
0569 (0531) Boudewijn de Groot - Welterusten Mijnheer De President
0582 (0565) Neil Young - Rockin' In The Free World
0603 (0863) Aretha Franklin - Respect
0747 (0788) Neil Young - Like A Hurricane
0785 (1046) Neil Young - Harvest Moon
0964 (1106) Bob Dylan - Blowin' In The Wind
1060 (1455) Kate Bush - Army Dreamers
1067 (0981) Arctic Monkeys - When The Sun Goes Down
1150 (1512) Sam Cooke - A Change Is Gonna Come
1177 (1184) Midnight Oil - Beds Are Burning
1206 (1196) Rammstein - Amerika
1268 (1220) Crosby, Stills, Nash & Young - Almost Cut My Hair
1487 (1596) Tracy Chapman - Talkin' Bout A Revolution
1643 (1458) Peter Gabriel - Biko
1692 (1563) Orchestral Manoeuvres In The Dark - Enola Gay
1926 (1847) Frankie Goes to Hollywood - Two Tribes
Bargehassusvrijdag 26 december 2025 @ 16:18
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:16 schreef Dagoduck het volgende:
Rustig hier zeg.
Muziek doet het even niet voor me.
Niznovrijdag 26 december 2025 @ 16:18
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:17 schreef MTheBassman het volgende:
Iemand die dacht dat dit vroeger een man was???
ik niet
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:18
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:17 schreef MTheBassman het volgende:
Iemand die dacht dat dit vroeger een man was???
nee
4-elementsvrijdag 26 december 2025 @ 16:18
Kan dan weer vrij weinig met Tracy...
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 16:19
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:17 schreef MTheBassman het volgende:
Iemand die dacht dat dit vroeger een man was???
Nee ik niet. Jij wel?
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:19
Ze heeft een paar mooie albums gemaakt.
RedShoevrijdag 26 december 2025 @ 16:19
Chap man 8-)
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 16:19
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:18 schreef peaceman het volgende:

[..]
nee
Ik ook niet, heb eigenlijk dat zelf niet zo begrepen.

Maar goed de flauwe grappen quotum moet nog wat omhoog enzo.
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 16:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:18 schreef 4-elements het volgende:
Kan dan weer vrij weinig met Tracy...
Moest toch op een manier mijn lijstje met protestliedjes vullen.
Bargehassusvrijdag 26 december 2025 @ 16:20
Colin!
Niznovrijdag 26 december 2025 @ 16:20
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:19 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
Ik ook niet, heb eigenlijk dat zelf niet zo begrepen.

Maar goed de flauwe grappen quotum moet nog wat omhoog enzo.
the joke was on you
ShinyStarvrijdag 26 december 2025 @ 16:20
Café is ook erg enthousiast om Ruud te horen.
4-elementsvrijdag 26 december 2025 @ 16:20
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:19 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Moest toch op een manier mijn lijstje met protestliedjes vullen.
Dat valt dan weer te waarderen. En liever dit dan vele andere songs die ik vandaag al voorbij hoorde komen.
Bennyvrijdag 26 december 2025 @ 16:21
Kopen zonder kijken-liedje
4-elementsvrijdag 26 december 2025 @ 16:22
Die Ruud kan ook nooit iets geloofwaardig uit zijn bek krijgen he...
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 16:22
HAEVN werd bekend met een liedje in een BMW-reclame maar die muziek was gewoon nagedaan van James Blake.
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 16:22
Plassertje is inmiddels weer slap hiero
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:22
Beetje saai, maar beter dan sipje en sopje.
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 16:22
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:21 schreef Benny het volgende:
Kopen zonder kijken-liedje
De tijd dat ik een liedje kocht is sowieso lang geleden persoonlijk
RedShoevrijdag 26 december 2025 @ 16:22
giphy.gif
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 16:23
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:22 schreef peaceman het volgende:
Beetje saai, maar beter dan sipje en sopje.
Maak je geen zorgen, die komen zo weer.
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 16:23
Dit ken ik niet, wordt er ook niet heel warm van eigenlijk
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 16:23
Oh een lied van een Nederlandse groep. Wel vet gedaan.
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:23
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:23 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Maak je geen zorgen, die komen zo weer.
jemig. is die emmer met bagger nog steeds niet leeg
4-elementsvrijdag 26 december 2025 @ 16:23
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:23 schreef LTVDK het volgende:
Dit ken ik niet, wordt er ook niet heel warm van eigenlijk
Het kon de weg naar jouw hart niet vinden?
Bargehassusvrijdag 26 december 2025 @ 16:23
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:23 schreef LTVDK het volgende:
Dit ken ik niet, wordt er ook niet heel warm van eigenlijk
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 16:24
Gelukkig nu Madonna _O_
Mexicanobakkervrijdag 26 december 2025 @ 16:24
Warm bad.
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:24
beetje wachtkamer muziek
Bargehassusvrijdag 26 december 2025 @ 16:25
*O* *O* *O*
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 16:25
Ik zing nu even Madonna
Koen66vrijdag 26 december 2025 @ 16:25
Woehoe Woehoe
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
Warm bad.
dat is opmerkelijk bij bevriezing
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 16:25
Madonna. Groots popster was dat altijd wel.
Gretzlvrijdag 26 december 2025 @ 16:25
Madonna queeeeeeeen
*; *; *; *; *; *; *; *; *; *; *; *; *;
Met haar allermooiste O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Gretzlvrijdag 26 december 2025 @ 16:25
Waar blijven de Frozen gifjes?
ShinyStarvrijdag 26 december 2025 @ 16:25
Eén van mijn favoriete Madonna nummers. :Y
Scorpion_17vrijdag 26 december 2025 @ 16:25
Beste madonna dit
Koen66vrijdag 26 december 2025 @ 16:26
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:25 schreef ChevyCaprice het volgende:
Madonna. Groots popster was dat altijd wel.
Goede act, al te best zingen kon ze nooit
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:25 schreef Scorpion_17 het volgende:
Beste madonna dit
nee, wel een leuke
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 16:26
Mis eigenlijk wel Ray Of Light in de lijst
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 16:26
Madonna staat ook op mijn excel lijst met nog te beluisteren discografieën. Ik hoop daar ook een keertje aan toe te komen.
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 16:26
O+ O+ O+
alopiovrijdag 26 december 2025 @ 16:26
:W terug van de lunch. Alle verplichtingen gehad nu
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 16:27
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:26 schreef MTheBassman het volgende:
Madonna staat ook op mijn excel lijst met discografieën. Ik hoop daar ook een keertje aan toe te komen.
Ik voorspel dat je dit in 2035 nog een keer zegt
Koen66vrijdag 26 december 2025 @ 16:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:26 schreef alopio het volgende:
:W terug van de lunch. Alle verplichtingen gehad nu
Vanavond nog goormet hier
Poppejans1.4vrijdag 26 december 2025 @ 16:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:25 schreef Scorpion_17 het volgende:
Beste madonna dit
Like a prayer vind ik tof
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 16:27
quote:
88s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:27 schreef Bomenverzameling het volgende:

[..]
Ik voorspel dat je dit in 2035 nog een keer zegt
Hoogstwaarschijnlijk wel ja
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 16:27
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:26 schreef Koen66 het volgende:

[..]
Goede act, al te best zingen kon ze nooit
Met een legertje goede producenten kan er goed materiaal uitkomen.
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 16:28
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:27 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]
Met een legertje goede producenten kan er goed materiaal uitkomen.
+ autotune
Mexicanobakkervrijdag 26 december 2025 @ 16:28
Pure Shores is wel mooier dan dit
4-elementsvrijdag 26 december 2025 @ 16:28
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:27 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]
Met een legertje goede producenten kan er goed materiaal uitkomen.
Tegenwoordig heb je daar autotune voor. :r
PippenScottievrijdag 26 december 2025 @ 16:28
It’s better to burn out than it is to Roest
camilerovrijdag 26 december 2025 @ 16:28
Into the groove vind ik de leukste Madonna, al is die origineel van Sonic Youth uiteraard
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
Pure Shores is wel mooier dan dit
Live to tell ook.
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 16:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:28 schreef 4-elements het volgende:

[..]
Tegenwoordig heb je daar autotune voor. :r
Reeds besproken
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 16:29
quote:
88s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:28 schreef Bomenverzameling het volgende:

[..]
+ autotune
Dat bestond dacht ik nog in het vroege deel van haar carrière. Dus stem kwaliteit had ze zeker wel denk ik
camilerovrijdag 26 december 2025 @ 16:29
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:28 schreef PippenScottie het volgende:
It’s better to burn out than it is to Roest
Roest never sleeps. Geen wonder dat ie niet zo snel meer schaatst
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:29
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:29 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]
Dat bestond dacht ik nog in het vroege deel van haar carrière. Dus stem kwaliteit had ze zeker wel denk ik
sowieso had ze wel pluspunten
Niznovrijdag 26 december 2025 @ 16:29
kloot
Mexicanobakkervrijdag 26 december 2025 @ 16:29
Een Claude-jaar.
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 16:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:28 schreef camilero het volgende:
Into the groove vind ik de leukste Madonna, al is die origineel van Sonic Youth uiteraard
Jaaaa Herman van Idols _O-
alopiovrijdag 26 december 2025 @ 16:30
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:27 schreef Koen66 het volgende:

[..]
Vanavond nog goormet hier
Ja wel eten straks maar dat is relax samen
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 16:30
Ruud 'Biertje?' de Wild
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 16:30
AUW mijn oren
PippenScottievrijdag 26 december 2025 @ 16:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:29 schreef camilero het volgende:

[..]
Roest never sleeps. Geen wonder dat ie niet zo snel meer schaatst
Stuur je neef eens op hem af
Scorpion_17vrijdag 26 december 2025 @ 16:30
Ik ben echt blij dat dit suzan en freek dag is en niet 31 december
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 16:30
Ja ok, ga dan

get-out-cary-grant.gif
Poppejans1.4vrijdag 26 december 2025 @ 16:30
TrioKots
alopiovrijdag 26 december 2025 @ 16:30
quote:
6s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:30 schreef MTheBassman het volgende:
Ruud 'Biertje?' de Wild
Ik snap Ruud wel. Bier is goed
Mexicanobakkervrijdag 26 december 2025 @ 16:30
Oh deze had ik wel hoger verwacht.

Dan heb ik geen verklaring waarom Claude zo slecht presteert in de lijst dit jaar.
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:30 schreef Poppejans1.4 het volgende:
TrioKots
goed anticonceptiemiddel
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 16:31
Suzanne, Freek EN CLAUDE

Eat your heart out.
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 16:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
Oh deze had ik wel hoger verwacht.

Dan heb ik geen verklaring waarom Claude zo slecht presteert in de lijst dit jaar.
Zo is het leven
ShinyStarvrijdag 26 december 2025 @ 16:31
We hadden toch al zeker een uur geen Suzan en Freek meer gehoord...
alopiovrijdag 26 december 2025 @ 16:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
Oh deze had ik wel hoger verwacht.

Dan heb ik geen verklaring waarom Claude zo slecht presteert in de lijst dit jaar.
Misschien is hij een Claudezak geweest
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 16:31
Mute.
OscarMopperkontvrijdag 26 december 2025 @ 16:31
Alweer Suzan & Freek.... die lekker z'n ziekte uitmelkt
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 16:31
buh-bye.gif
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 16:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
Oh deze had ik wel hoger verwacht.

Dan heb ik geen verklaring waarom Claude zo slecht presteert in de lijst dit jaar.
Deze is sterk gezakt ten opzichte van vorig jaar
Bargehassusvrijdag 26 december 2025 @ 16:31
Claute-nummer.
alopiovrijdag 26 december 2025 @ 16:32
Suzan en Freek zijn het fysieke manifest van een wooninspiratiebord. Alles aan hen is op elkaar afgestemd: hun stemmen, hun outfits, hun meningen — zelfs hun ruzies zijn in harmonie. Ze ademen latte-tonen en communiceren uitsluitend in termen als “warm wit” en “zacht contrast”. Hun woonkamer lijkt ontworpen door een algoritme dat gevoelens omzet in linnen texturen.
Ze drinken cappuccino’s met een schuimkraag die precíes past bij de bank, en elke plant in huis heeft een naam én een backstory. Hun spontaniteit is strak gestyled; hun imperfectie zorgvuldig gepland. Als er ooit iets misgaat, is dat alleen omdat de diffuser leeg is.
Suzan en Freek zijn niet gewoon een stel — ze zijn een zorgvuldig gecureerde lifestyle. Een stille reminder dat sommige mensen geboren worden als koppel... en anderen als interieurcollectie.
camilerovrijdag 26 december 2025 @ 16:32
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:30 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Stuur je neef eens op hem af
Die heult met de Canadese vijanden tegenwoordig, geloof ik
MTheBassmanvrijdag 26 december 2025 @ 16:32
Ja dit is wel heel erg
houdjemondvrijdag 26 december 2025 @ 16:32
Ruud tapt :Y
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 16:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:31 schreef OscarMopperkont het volgende:
Alweer Suzan & Freek.... die lekker z'n ziekte uitmelkt
Je en dan is die ook nog eens ziek
Ceevrijdag 26 december 2025 @ 16:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
Oh deze had ik wel hoger verwacht.

Dan heb ik geen verklaring waarom Claude zo slecht presteert in de lijst dit jaar.
Zelfs C’est la vie staat er niet in en dit is de enige S&F die daalt ipv stijgt of nieuw binnenkomt. ;(
ChevyCapricevrijdag 26 december 2025 @ 16:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:31 schreef OscarMopperkont het volgende:
Alweer Suzan & Freek.... die lekker z'n ziekte uitmelkt
Dat doen de stemmers vooral
Poppejans1.4vrijdag 26 december 2025 @ 16:32
Nog mooi even naar de wc nu alvorens stemplaatgenot
LTVDKvrijdag 26 december 2025 @ 16:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:32 schreef alopio het volgende:
Suzan en Freek zijn het fysieke manifest van een wooninspiratiebord. Alles aan hen is op elkaar afgestemd: hun stemmen, hun outfits, hun meningen — zelfs hun ruzies zijn in harmonie. Ze ademen latte-tonen en communiceren uitsluitend in termen als “warm wit” en “zacht contrast”. Hun woonkamer lijkt ontworpen door een algoritme dat gevoelens omzet in linnen texturen.
Ze drinken cappuccino’s met een schuimkraag die precíes past bij de bank, en elke plant in huis heeft een naam én een backstory. Hun spontaniteit is strak gestyled; hun imperfectie zorgvuldig gepland. Als er ooit iets misgaat, is dat alleen omdat de diffuser leeg is.
Suzan en Freek zijn niet gewoon een stel — ze zijn een zorgvuldig gecureerde lifestyle. Een stille reminder dat sommige mensen geboren worden als koppel... en anderen als interieurcollectie.
Gewoon een VT Wonen foldertje dus?
alopiovrijdag 26 december 2025 @ 16:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:32 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Nog mooi even naar de wc nu alvorens stemplaatgenot
Snap ik, ik krijg ook diarree van Zipje en Zopje
alopiovrijdag 26 december 2025 @ 16:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:33 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Gewoon een VT Wonen foldertje dus?
Dit ja.
Mexicanobakkervrijdag 26 december 2025 @ 16:33
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:32 schreef Cee het volgende:

[..]
Zelfs C’est la vie staat er niet in en dit is de enige S&F die daalt ipv stijgt of nieuw binnenkomt. ;(
Ja, leg maar uit. Zijn mensen zo boos over de ESF-beslissing ofzo?
OscarMopperkontvrijdag 26 december 2025 @ 16:33
Volle asbak
Lege glazen
Cupfightervrijdag 26 december 2025 @ 16:34
Dit vind ik ook schitterend
Bargehassusvrijdag 26 december 2025 @ 16:34
Mooi. O+ O+ O+
Poppejans1.4vrijdag 26 december 2025 @ 16:34
Stemplaat! _O_
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 16:34
O+ O+ O+ O+

Weer een stemplaat van mijn vader
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:33 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ja, leg maar uit. Zijn mensen zo boos over de ESF-beslissing ofzo?
alsof hij daar wat aan kan doen.... als dat de reden is, voor het zakken van Claude zijn mensen echt niet meer te redden
OscarMopperkontvrijdag 26 december 2025 @ 16:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:34 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Stemplaat! _O_
_O_ Hulde
camilerovrijdag 26 december 2025 @ 16:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:33 schreef OscarMopperkont het volgende:
Volle asbak
Lege glazen
Het leven van een Fok!er tijdens de top2000 samengevat
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 16:35
IK BEN HAAR KWIJT
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:35
Mooi deze.
houdjemondvrijdag 26 december 2025 @ 16:35
O+
Bomenverzamelingvrijdag 26 december 2025 @ 16:35
Maar ik ben niet kaal
Bargehassusvrijdag 26 december 2025 @ 16:35
"Een beetje verliefd!"
ShinyStarvrijdag 26 december 2025 @ 16:35
Is Ook Schitterend!

Groningen *O* *O*
alopiovrijdag 26 december 2025 @ 16:35
Dit is wel een fijne
peacemanvrijdag 26 december 2025 @ 16:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:35 schreef camilero het volgende:

[..]
Het leven van een Fok!er tijdens de top2000 samengevat
mijn glas is idd leeg. komt wel dichtbij zo.
houdjemondvrijdag 26 december 2025 @ 16:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:34 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Stemplaat! _O_
Standje Henk hier :Y O+
OscarMopperkontvrijdag 26 december 2025 @ 16:35
Maar wat je niet hebt gehad
Raak je ook niet kwijt

Voltooid verleden tijd

Pure poezie
Dagoduckvrijdag 26 december 2025 @ 16:35
Nee, dit is niet het einde van het feest.
camilerovrijdag 26 december 2025 @ 16:35
quote:
88s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:35 schreef Bomenverzameling het volgende:
Maar ik ben niet kaal
Bomen zijn kaal in de winter, Bos
Ceevrijdag 26 december 2025 @ 16:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 december 2025 16:33 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ja, leg maar uit. Zijn mensen zo boos over de ESF-beslissing ofzo?
Corrupt woke feestje dit dat, gelijk hebben ze :(
(Nee ik heb geen idee, Waylon’s inzending en Jeangu’s beide nummers haalden de lijst ook niet en de flopshow van 2023 ook niet dus het is misschien toch gewoon een kwestie van wat de gemiddelde Nederlander wel of niet aanspreekt.