Ja maar nu echt alternatief, en niet wetende wat ze met zichzelf aan moet.quote:Op donderdag 4 december 2025 15:42 schreef nostra het volgende:
[..]
Hoe gekker, hoe beter. Relatiemateriaal was het toch niet voor Marco.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op donderdag 4 december 2025 15:39 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Wat is het lievelingsnummer van Marco Borsato?
Dom gelul.quote:Op donderdag 4 december 2025 15:09 schreef r_one het volgende:
[..]
Praesumptio innocentiae
Er is geen daad begaan. Althans geen strafbare.
Maan is geen klein meisje meer dat liedjes voor kleine meisjes en pubers zingt. Maan is een volwassen vrouw geworden en daar hoort ook verandering bij. Zo hoort het leven te zijn.quote:Op donderdag 4 december 2025 15:39 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Nee dat valt wel mee, ze is alleen nogal een beetje gek aan het doen.
Niet meer het lieve girl next door meisje
Je bedoelt 'unus testis, nullus testis'quote:Op donderdag 4 december 2025 15:54 schreef matthijst het volgende:
[..]
Dom gelul.
1 bewijs is geen bewijs.
Zo eindigen veel van dit soort zaken.
Niet per se deze trouwens, maar genoeg andere.
Ik heb het dan ook over de omslag in haar carrière. Ze had best potentie. Maar is de alternatieve weg in geslagen, heeft een vriend die nogal bekend staat als grootverbruiker van drank en drugs, en daar lijkt zij in mee te gaan.quote:Op donderdag 4 december 2025 15:56 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Maan is geen klein meisje meer dat liedjes voor kleine meisjes en pubers zingt. Maan is een volwassen vrouw geworden en daar hoort ook verandering bij. Zo hoort het leven te zijn.
Daarom is ze toch niet raar?
Ik had het ook over de omslag in de muziek, dat hierin een verandering heeft plaatsgevonden en dat hoort nu eenmaal bij en daar is niks raars aan.quote:Op donderdag 4 december 2025 16:08 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Ik heb het dan ook over de omslag in haar carrière. Ze had best potentie. Maar is de alternatieve weg in geslagen, heeft een vriend die nogal bekend staat als grootverbruiker van drank en drugs, en daar lijkt zij in mee te gaan.
Ze heeft geen platenlabel meer, en ze zal tegenwoordig eerder op het poppodium van appelkutteveen staan dan in een Ziggo dome.
Ze was over de periode waarover ik het had ook al geen klein meisje meer hoor.
Zou leontine dat ook denken toendertijd?quote:Op donderdag 4 december 2025 15:44 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Hier was het gewoon een schatje
Haar vader is tv producent. Maan zit waarschijnlijk al sinds de middelbare school aan de coke en cock.quote:Op donderdag 4 december 2025 15:44 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Ja maar nu echt alternatief, en niet wetende wat ze met zichzelf aan moet.
Bekijk deze YouTube-video
Hier was het gewoon een schatje
De cock van DJ tony pohhhhquote:Op donderdag 4 december 2025 16:52 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Haar vader is tv producent. Maan zit waarschijnlijk al sinds de middelbare school aan de coke en cock.
Jij bent soms een beetje naïef, Nathalie heeft al laten weten bezig te zijn met een boek.quote:Op donderdag 4 december 2025 16:32 schreef MissButterflyy het volgende:
Vrijspraak, zoals ik dacht. Hopelijk is dit circus nu voorbij, gaat het OM niet in hoger beroep en laat Marco de aangifte van smaad ook zitten.
Lijkt me voor alle betrokkenen het beste.
15quote:Op donderdag 4 december 2025 15:39 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Wat is jouw lievelingsnummer van Marco Borsato?
Ach, de een heeft het over 'hopen', de ander over 'moeten'. Komt in feite op hetzelfde neer.quote:Op donderdag 4 december 2025 17:08 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik ben naïef?![]()
Ik heb nog een eigen leven en ben hier niet constant mee bezig op fok.
Verder moet Marco helemaal niks, maar vooral doen waar hij zich goed bij voelt.
69quote:
Grab them by the pussyquote:
Thx4: https://uitspraken.rechtspraak.nl/details?id=ECLI:NL:RBMNE:2025:6495quote:Op donderdag 4 december 2025 17:27 schreef r_one het volgende:
[..]
Ach, de een heeft het over 'hopen', de ander over 'moeten'. Komt in feite op hetzelfde neer.
Ik denk overigens dat het OM wel in beroep gaat. Want laten we wel wezen, dit vandaag is wel een enorm gezichtsverlies voor het OM. Wat een pleefiguur zeg (en ja ze hebben zich dit zelf ingebrokt maar dan nog)![]()
Ik denk ook dat Borsato zijn aangifte van smaad/laster niet intrekt (verwachting: sepot) en hem en duo Knoops kennende zal hij de dame(s) ook wel civielrechtelijk dagen. Al was het al om zijn naam verder te zuiveren. Want wat heeft hij nog te verliezen?
En wat Ootje zegt: niks doen = afwachten wat Nathalie nog allemaal gaat doen (waaronder dat boek). Ik ging niet nogmaals geduldig afwachten hoe ik nogmaals publiekelijk te kakken werd gezet, meteen je tanden laten zien zodat moeder het wel uit haar bolle kop laat Borsato nog verder te bechadigen.
Voor de materiële schade hoeft-ie het niet te doen, zo vermogend zijn de Thielens niet.
Just my 2 cents
Van een kale kut kip kan je niet plukken.quote:Op donderdag 4 december 2025 15:15 schreef Gia het volgende:
[..]
Dan kan Marco dat meisje en die moeder aanklagen wegens laster.
Misschien verdient ze straks wel heel veel met dat boek. Die moeder.quote:Op donderdag 4 december 2025 17:52 schreef superniger het volgende:
[..]
Van een kale kut kip kan je niet plukken.
Waarom zouden ze in hoger beroep gaan, dan?quote:Op donderdag 4 december 2025 18:02 schreef Masberum het volgende:
Ik hoop dat het OM in hoger beroep gaat, dit soort drama trekt mij wel
Ik dacht dat als er onvoldoende bewijs is maar er niet gesteld wordt dat iemand onschuldig is het vaak naar de hogere rechter gaat om het te laten toetsen.. er was ook geen uitspraak over de betrouwbaarheid van de aangifte. En volgens mij ook dat het om een zedenzaak gaat met een minderjarige en een publiek figuur.. dan kan ik me voorstellen dat ze een extra duidelijke uitspraak willen hebben..quote:Op donderdag 4 december 2025 18:10 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Waarom zouden ze in hoger beroep gaan, dan?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |