En Khashoggi was dan wel op papier een Amerikaan, maar hij heeft wel een rare naam en was waarschijnlijk moslim, dus ja, dan ligt dat toch anders.quote:Op dinsdag 18 november 2025 23:02 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Dat vinden ze juist aantrekkelijk omdat het herkenbaar is voor ze.
'Trump is speaking our language'
De democraten hebben vrijwel nooit een strategische overwinning gezien die ook grotendeels in de zak van het grote geld zitten. Maar je analyse gaat ook totaal niet op. Misschien moet je je eens verdiepen in wat mensen als Sanders of AOC of Mamdani zeggen, dat is helemaal geen defaitistisch slachtofferschap. Tegelijk steken ze ook niet zo hard hun kop in het zand om te doen alsof een democratische overwinning bij de stembus halen de hele strijd is.quote:Op dinsdag 18 november 2025 12:20 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Je mag er best over klagen. Maar het gaat verder dan dat.
Iedere keer dat Trump een nederlaag om zijn oren krijg, of de democraten een strategische overwinning hebben komt er altijd weer een of andere zeikende linkserd met een zuur verhaal dat gaat van:
"Ja maar die MAGA lui vinden dat toch niet erg en FOX news ook niet en mensen zijn allemaal geindoctrineerd en daarom geen kans blablabla"
En dat was niet alleen onder het presidentschap van Trump. Ook tijdens Bush was dat al zo. Terwijl Trump en de republikeinen in werkelijkheid ook gewoon verkiezingen hebben verloren. Dus blijkbaar is het allemaal niet zo doorslaggevend als die linkse lui willen geloven voor hun zo fijne slachtofferrol.
Men moet daar gewoon eens mee ophouden. Het is strontirritant, leidt tot niets en komt zwak over.
Eindelijk leiders die net zo achterlijk zijn als een groot deel van het electoraat. En daar wonen wij dan mee op 1 aardbol.quote:Op dinsdag 18 november 2025 23:02 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Dat vinden ze juist aantrekkelijk omdat het herkenbaar is voor ze.
'Trump is speaking our language'
Ik heb het niet over de politici. Ik heb het over de mensen op dit forum en andere social media.quote:Op woensdag 19 november 2025 02:10 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
De democraten hebben vrijwel nooit een strategische overwinning gezien die ook grotendeels in de zak van het grote geld zitten. Maar je analyse gaat ook totaal niet op. Misschien moet je je eens verdiepen in wat mensen als Sanders of AOC of Mamdani zeggen, dat is helemaal geen defaitistisch slachtofferschap. Tegelijk steken ze ook niet zo hard hun kop in het zand om te doen alsof een democratische overwinning bij de stembus halen de hele strijd is.
Het is eerder dit type gelul dat de democraten ook constant uitslaan. Alles ook maar een beetje links krijgt altijd de schuld van enig falen bij de democraten. Zelfs al is die linkerflank ongeveer nooit degene die de koers bepaalt.
Tja als je social media als maatstaf neemt van menselijk gedrag kom je denk ik ook niet tot goede analyses.quote:Op woensdag 19 november 2025 08:36 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik heb het niet over de politici. Ik heb het over de mensen op dit forum en andere social media.
Als iemand dat over Charlie Kirk zou zeggen dan lopen ze te schuimbekken.quote:Op dinsdag 18 november 2025 22:40 schreef Kijkertje het volgende:
Oh 'Khashoggi had it coming' om in mootjes gehakt te worden en MBS wist er niet van!
https://bsky.app/profile/atrupar.com/post/3m5wc7pimqs2u
[ afbeelding ]
En ABC en een journaliste worden uitgescholden vanwege vragen over Khashoggi/ Epstein.
https://bsky.app/profile/volts.wtf/post/3m5we2vfia22c
[ afbeelding ]
https://bsky.app/profile/donmoyn.bsky.social/post/3m5wik2z5hs2i
[ afbeelding ]
“You’re mentioning somebody that was extremely controversial. A lot of people didn’t like that gentleman that you’re talking about. Whether you liked him or didn’t like him, things happen,” Trump said in the Oval Office as he presided over a pageant-filled visit for the de facto Saudi leader."quote:Op woensdag 19 november 2025 09:20 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Als iemand dat over Charlie Kirk zou zeggen dan lopen ze te schuimbekken.
Ja maar Kashoggi was journalist, enemy of the people.quote:Op woensdag 19 november 2025 09:20 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Als iemand dat over Charlie Kirk zou zeggen dan lopen ze te schuimbekken.
Op zich ook wel slim. Rightwing media kunnen continue nieuwtjes uit dat lopende onderzoek plaatsen en de namen van de onderzochte (democraten) heel veel laten vallen. Dan wordt de naam Trump wat minder genoemd en wordt Epstein steeds meer verbonden met het rijtje namen van personen 'uit het onderzoek'.quote:Op woensdag 19 november 2025 10:11 schreef Gunner het volgende:
Moet wel dat Clinton-verhaal zijn. Anders zou trump niet ineens zo stellig voor vrijgave zijn.
Ja typisch he, in de stratosfeer van immense rijkdom is er geen probleem tussen een Joods iemand, een Christen en eenquote:Op woensdag 19 november 2025 10:39 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Het verspreid zich als een olievlek
https://youtube.com/shorts/RRvcEj4rH4A?si=FDL6el0OJWe_5kZz
De power of pussyquote:Op woensdag 19 november 2025 12:48 schreef Beathoven het volgende:
a typisch he, in de stratosfeer van immense rijkdom is er geen probleem tussen een Joods iemand, een Christen en een
Moslim, een atheist, een democraat en een republikein etc en zijn ze allemaal voor goede verstandhouding en is het allemaal perfect.. behalve dat ze allemaal rond een bro-code van sex-trafficing hangen.
En imho komt Clinton er in afpersingspogingen tot nu toe nog goed af. Geile Donald ging echt zo all-in dat zelfs Epstein verbaasd leek. Dus die was later dan ook echt goed afpersbaar door Israel en Rusland.quote:
Trump daarentegen organiseerde regelmatig modellenparty's, niet alleen in Mar-a-Lago maar ook in New York.quote:Op woensdag 19 november 2025 13:32 schreef Beathoven het volgende:
[..]
En imho komt Clinton er in afpersingspogingen tot nu toe nog goed af. Geile Donald ging echt zo all-in dat zelfs Epstein verbaasd leek. Dus die was later dan ook echt goed afpersbaar door Israel en Rusland.
Wat we tot nu toe over Bill Clinton weten.
- ja, hij is door Epstein uitgenodigd en had contact maar dat maakt iemand nog niet een dader
- is volgens Epstein zelf niet meegeweest naar zn eiland, mogelijk heeft ie bedankt.
- lijkt toch niet de Bubba van Trump te zijn
- Clinton werd door de slachtoffers die 'm gezien hebben als een aardige man afgeschilderd.
- er is een schilderij van hem gemaakt van hem in Lewinsky's jurk, maar Lewinsky was niet minderjarig en is niet geforceerd daartoe. Zie ook haar keynotes.
Ik klop het af hoor, want de doos van pandorra (de files) is niet open. Maar Trump lijkt met zijn trips naar het eiland ook een feest voor meerdere personen met vele meisjes georganiseerd te hebben, waarbij alleen hij en Jeffrey de werkelijke gasten waren.
Van Bush is overigens ook een schilderij gemaakt met twee torentjes en papieren vliegtuigjes, maar ook dat kan gewoon een afpersingspoging zijn. Iedereen kan zoiets laten schilderen.
Maar eerlijk is eerlijk, als Clinton in de files voorkomt moet hij op zijn minst ook onderzocht worden, net als alle anderen die in de files voorkomen.quote:Op woensdag 19 november 2025 13:32 schreef Beathoven het volgende:
[..]
En imho komt Clinton er in afpersingspogingen tot nu toe nog goed af. Geile Donald ging echt zo all-in dat zelfs Epstein verbaasd leek. Dus die was later dan ook echt goed afpersbaar door Israel en Rusland.
Wat we tot nu toe over Bill Clinton weten.
- ja, hij is door Epstein uitgenodigd en had contact maar dat maakt iemand nog niet een dader
- is volgens Epstein zelf niet meegeweest naar zn eiland, mogelijk heeft ie bedankt.
- lijkt toch niet de Bubba van Trump te zijn
- Clinton werd door de slachtoffers die 'm gezien hebben als een aardige man afgeschilderd.
- er is een schilderij van hem gemaakt van hem in Lewinsky's jurk, maar Lewinsky was niet minderjarig en is niet geforceerd daartoe. Zie ook haar keynotes.
Ik klop het af hoor, want de doos van pandorra (de files) is niet open. Maar Trump lijkt met zijn trips naar het eiland ook een feest voor meerdere personen met vele meisjes georganiseerd te hebben, waarbij alleen hij en Jeffrey de werkelijke gasten waren.
Van Bush is overigens ook een schilderij gemaakt met twee torentjes en papieren vliegtuigjes, maar ook dat kan gewoon een afpersingspoging zijn. Iedereen kan zoiets laten schilderen.
In de e-mails is nog niets beschadigends gevonden. En iedereen die iets beschadigends heeft gedaan volgens de files moet worden onderzocht. Epstein kende in die tijd velen, maar zocht ze ook bewust op. Hem kennen of met hem een kop koffie drinken is niet voldoende. Thiel staat er ook in, maar als uit de files blijkt dat hij niets bijzonders op zn kerfstok heeft mbt Epstein dan blijft ie alleen een eikel om andere redenen (waar hij voor vervolgd kan worden). Maar wat Epstein betreft is iedereen waar geen grote vieze lucht rond hangt innocent until proven guilty.quote:Op woensdag 19 november 2025 15:25 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Maar eerlijk is eerlijk, als Clinton in de files voorkomt moet hij op zijn minst ook onderzocht worden, net als alle anderen die in de files voorkomen.
Er gaan geruchten dat Trump vanuit het huidige ICE zn eigen privéleger aan het vormen is voor als de boel onhoudbaar wordt. ICE is in zekere zin al een autocratisch legertje, dus die drempel overgaan is niet een hele grote stap.quote:Neemt niet weg dat Trump hele rare sprongen maakt rond deze zaak, net als een aantal anderen. Ongeacht of dat democraten of republikeinen zijn, het is tijd voor verantwoordelijkheid voor eigen acties nemen.
Ik vind het aanschaffen van middellange-afstands rakketen (of iets in die orde van grootte iig) geen gerucht.quote:Op woensdag 19 november 2025 16:23 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Er gaan geruchten dat Trump vanuit het huidige ICE zn eigen privéleger aan het vormen is voor als de boel onhoudbaar wordt. ICE is in zekere zin al een autocratisch legertje, dus die drempel overgaan is niet een hele grote stap.
Zouden ze bij Hugo Boss al uniformen klaar hebben liggen?quote:Op woensdag 19 november 2025 16:23 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Er gaan geruchten dat Trump vanuit het huidige ICE zn eigen privéleger aan het vormen is voor als de boel onhoudbaar wordt. ICE is in zekere zin al een autocratisch legertje, dus die drempel overgaan is niet een hele grote stap.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |