En allemaal dansen rond de miljoenen bankrekening van Ajax en blijven graaienquote:Op donderdag 6 november 2025 13:00 schreef WheeledWarrior het volgende:
Een optocht van kale en semi-kale frauders in de Arena.
Stop hem dan direct in het Lucky pak.quote:Op donderdag 6 november 2025 12:59 schreef ikweethetookniet het volgende:
Heitinga kan na aanstelling Ten Hag verder in ‘John de Wolf-rol’ bij Ajax
Een ontslag als hoofdtrainer van Ajax betekent niet dat John Heitinga definitief moet vertrekken uit de Johan Cruijff ArenA, zo meldt De Telegraaf. Intern wordt namelijk besproken om hem in een ‘John de Wolf-rol’ assistent te maken.
De positie van Heitinga bij Ajax wankelt. De voormalig verdediger werd afgelopen zomer aangesteld als opvolger van Francesco Farioli, maar zijn eerste maanden in Amsterdam zijn absoluut niet goed. In de Eredivisie staat Ajax na elf duels vierde met een achterstand van acht punten op koplopers Feyenoord en PSV. In de Champions League gaat het ronduit slecht. Na nederlagen tegen Internazionale (0-2), Olympique Marseille (4-0) en Chelsea (5-1) ging Ajax woensdag in eigen huis hard onderuit tegen Galatasaray (0-3), waardoor de ploeg van Heitinga kansloos laatste staat.
https://www.fcupdate.nl/v(...)de-wolf-rol-bij-ajax
Zelfs dat nietquote:Op donderdag 6 november 2025 13:03 schreef Adames het volgende:
[..]
Stop hem dan direct in het Lucky pak.
Die kale fraudeur ziet dit natuurlijk als escape om zijn eigen hachje te redden omdat hij zijn lot verbonden heeft aan domme Sjon.quote:Op donderdag 6 november 2025 13:03 schreef Adames het volgende:
[..]
Stop hem dan direct in het Lucky pak.
Ajax is de politiek in het klein : Pluche-behoud , ellebogenwerk , elkaar bedonderen en overleven.quote:Op donderdag 6 november 2025 13:09 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Die kale fraudeur ziet dit natuurlijk als escape om zijn eigen hachje te redden omdat hij zijn lot verbonden heeft aan domme Sjon.
Dat laatste is natuurlijk klinklare onzin. Liverpool verloor 5 wedstrijden achter elkaar en dan gaan mensen al snel zoeken naar factoren die veranderd zijn. Heitinga ging weg; conclusie: Heitinga was de missing link (aldus 5 supporters op X).quote:Op donderdag 6 november 2025 12:54 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Scheelt wel een oprotpremie en Arne was niet negatief over hem in die rol (volgens sommigen was die zelfs de stille kracht achter het succes in die rol)
Ook, en zodat ze geen ontslagvergoeding hoeven te betalen. Maar dit moet je natuurlijk nooit accepteren als Heitinga zijnde,quote:Op donderdag 6 november 2025 13:09 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Die kale fraudeur ziet dit natuurlijk als escape om zijn eigen hachje te redden omdat hij zijn lot verbonden heeft aan domme Sjon.
Als je accepteert dat Gordon je in je kont neukt, lijkt me dit ook mogelijk.quote:Op donderdag 6 november 2025 13:34 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Ook, en zodat ze geen ontslagvergoeding hoeven te betalen. Maar dit moet je natuurlijk nooit accepteren als Heitinga zijnde,
Dat was Overmars.quote:Op donderdag 6 november 2025 13:42 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Als je accepteert dat Gordon je in je kont neukt, lijkt me dit ook mogelijk.
Nee hoor.quote:
Nee. Overmars zette zijn dick op de foto. Sjon was met Gordon.quote:
Ook Overmars. Gordon heeft lang geleden ook al een keer geroepen dat ie met een Ajax speler had geneukt.quote:Op donderdag 6 november 2025 15:38 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Nee. Overmars zette zijn dick op de foto. Sjon was met Gordon.
Finidi of Davidsgenotquote:Op donderdag 6 november 2025 15:46 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Ook Overmars. Gordon heeft lang geleden ook al een keer geroepen dat ie met een Ajax speler had geneukt.
quote:Op donderdag 6 november 2025 15:46 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Ook Overmars. Gordon heeft lang geleden ook al een keer geroepen dat ie met een Ajax speler had geneukt.
en hoe denken jullie dat Frank erachter is gekomen dat homo's een slechte motoriek hebben.quote:
Daarvoor hoef je niet het bed in te duikenquote:Op donderdag 6 november 2025 15:56 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
[..]
en hoe denken jullie dat Frank erachter is gekomen dat homo's een slechte motoriek hebben.
quote:Op donderdag 6 november 2025 16:00 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Daarvoor hoef je niet het bed in te duiken
Dit was al in jaren 90, is uiteindelijk nog een rechtzaak om geweest.quote:Op donderdag 6 november 2025 15:46 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Ook Overmars. Gordon heeft lang geleden ook al een keer geroepen dat ie met een Ajax speler had geneukt.
Die heeft nog een oprotpremie doorlopend tot juni ofzo? Dan moet ie wel heel graag aan de slag willen, want bij Ajax zal ie niet meer verdienen.quote:
Stukje bewustwording.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:20 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik had dit vandaag nog niet verwacht. Maar nu heeft sjon weer alle tijd voor Gordon
maar is met klem verzocht door RvB en RvC om zijn contract uit te dienen tot einde van het seizoen, maar gaat eerder weg mocht er sneller een vervanger worden gevondenquote:Op donderdag 6 november 2025 16:18 schreef Black-Death het volgende:
Ook Kroes heeft zijn positie "ter beschikking gesteld"
Ja ik vind het een proleetquote:Op donderdag 6 november 2025 16:23 schreef BobW het volgende:
Willen we dat Kroes ook gaat?
Hij was zowel verantwoordelijk voor Farioli als Heitinga, lastig.
Ook eigenlijk geen zin in weer een rondje bestuurlijke chaos
Nu de ongeschikte td nog.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:25 schreef StevenHyde het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nu nog een geschikte trainer vinden.
Maar de ongeschikte trainer hebben ze eindelijk eruit geknikkerd.
Ging toen ook weken over de geaardheid van Overmars. Denk daarom nog steeds dat die dickpik een afleiding wasquote:Op donderdag 6 november 2025 16:14 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dit was al in jaren 90, is uiteindelijk nog een rechtzaak om geweest.
Die gaat dus ook weg eind van het seizoen of zodra er een vervanger is.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:25 schreef Red_85 het volgende:
Jesus fucking hell dat heeft lang geduurd.
Nu die faker Kroes nog.
quote:Vertrek Alex Kroes
Alex Kroes heeft zijn positie per direct ter beschikking gesteld, maar de andere directieleden en de Raad van Commissarissen hebben de technisch directeur met klem verzocht om ten behoeve van de continuïteit de komende tijd aan te blijven. Kroes: "Mijn contract loopt aan het einde van het seizoen af, mocht de club eerder een technisch directeur aantrekken dan draag ik mijn werkzaamheden op dat moment over."
Beter. Keizer heeft zich ook 2 keer mogen bemoeien met het eerste en beide keren was het drama.quote:
Mooi.quote:
Farioli halen was zijn enige goede actie, en mss Dolberg en Gloukh.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:23 schreef BobW het volgende:
Willen we dat Kroes ook gaat?
Hij was zowel verantwoordelijk voor Farioli als Heitinga, lastig.
Ook eigenlijk geen zin in weer een rondje bestuurlijke chaos
Hij heeft van dichtbij gezien hoe het moet.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:29 schreef Adames het volgende:
Nou mooi nieuws. Het lek is boven.
Grim gaat de rest van het seizoen redden. CL winst is nog mogelijk.
Zo lang laten aanklooien dat eigenlijk het hele seizoen al naar de klote is.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:30 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Farioli halen was zijn enige goede actie, en mss Dolberg en Gloukh.
Maar hij heeft Farioli weg gejaagd, het Henderson verdomd moeilijk gemaakt om zich welkom te voelen, Heitinga gehaald en langdurig laten aanklooien.
Henderson was ook wel erg moeilijk hoor. Werd het hele jaar neergezet als dure postbodevoetballer. Nu hij weg is, was het opeens een Beckenbauer.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:30 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Farioli halen was zijn enige goede actie, en mss Dolberg en Gloukh.
Maar hij heeft Farioli weg gejaagd, het Henderson verdomd moeilijk gemaakt om zich welkom te voelen, Heitinga gehaald en langdurig laten aanklooien.
Zijn de blessures dit jaar nog steeds de schuld van Priske?quote:Op donderdag 6 november 2025 16:31 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ontzettend oneerlijk dat we geen enkele keer tegen dit Ajax met Heitinga mochten spelen, terwijl wij jullie twee keer hebben laten spelen tegen Priske afgelopen jaar.
Ik ben best een beetje ziedend.
Jullie hebben al een keer tegen interim Heitinga mogen spelen.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:31 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ontzettend oneerlijk dat we geen enkele keer tegen dit Ajax met Heitinga mochten spelen, terwijl wij jullie twee keer hebben laten spelen tegen Priske afgelopen jaar.
Ik ben best een beetje ziedend.
O.a. ik riep al dat we hem gingen missen en hem laten gaan meer geld ging kosten dan hem behouden.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:32 schreef Adames het volgende:
[..]
Henderson was ook wel erg moeilijk hoor. Werd het hele jaar neergezet als dure postbodevoetballer. Nu hij weg is, was het opeens een Beckenbauer.
Fromquote:Op donderdag 6 november 2025 16:34 schreef raptorix het volgende:
From maakt seizoen af, volgend seizoen Wiegman.
de dure postbode frame kwam volgens mij dan ook vooral van niet Ajacieden. Onterecht iddquote:Op donderdag 6 november 2025 16:33 schreef The-BFG het volgende:
[..]
O.a. ik riep al dat we hem gingen missen en hem laten gaan meer geld ging kosten dan hem behouden.
Grim.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:34 schreef raptorix het volgende:
Grim maakt seizoen af, volgend seizoen Wiegman.
die blijft niet lang zitten denk ik zoquote:Op donderdag 6 november 2025 16:43 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Grim.
Dit seizoen is klaar.
(bijna) alles was beter geweest denk ik dan deze ttquote:Op donderdag 6 november 2025 16:45 schreef -XOR- het volgende:
Hoe kan Heitinga er nu uitgegooid worden terwijl we 60 minuten beter waren?
Was trouwens een mooiere TT geweest: 60 minuten beter.
Heeft wel wat spelers verkocht maar ik denk dat veel andere TD's dat ook wel was gelukt.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:48 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Kroes bijna nog een teleurstellendere aanstelling dan Mislintat? Wel iets minder schade aangericht.
En dat wil wat zeggen na de beunhazen van afgelopen jaren.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:41 schreef mitt het volgende:
Long overdue.
Heitinga is echt de slechtste Ajax trainer ooit geweest.
quote:Op zondag 17 september 2023 16:27 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
Johnny Heitinga died for this
quote:Op zondag 29 oktober 2023 15:57 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Nu mis ik wel een type Heitinga die de ranglijst ophangt in de kleedkamer.
Ik heb wel een beetje het gevoel alsof ik de grote terugkeer van Johnny heb gemanifesteerd voor jullie jongens, sorry daarvoor.quote:Op donderdag 14 maart 2024 22:31 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
Zou Johnny Heitinga het echt zo veel slechter hebben gedaan?
Het seizoen was al klaar. Het is niet alsof je van deze selectie ineens een topselectie kan maken door Harry Potter voor de groep te zetten.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:43 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Grim.
Dit seizoen is klaar.
daar gaan wequote:Op woensdag 5 november 2025 09:41 schreef Paul het volgende:
[..]
zal je zien dt heitinga ontslagen wordt, Grim gaat trainen en ze keihard 5-0 winne zondag
dat zegt dan ook niemandquote:Op donderdag 6 november 2025 17:00 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het seizoen was al klaar. Het is niet alsof je van deze selectie ineens een topselectie kan maken door Harry Potter voor de groep te zetten.
Als je dit vraagt in het Feyenoord-topic geef ik uitgebreid antwoord vriend.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:33 schreef Adames het volgende:
[..]
Zijn de blessures dit jaar nog steeds de schuld van Priske?
Welke schaal?quote:Op donderdag 6 november 2025 16:55 schreef Themeparktommy het volgende:
Pak Schaal Podcast was net iets te vroeg vandaag
PSV lijkt me stug, maar AZ zou wel een goeie stap zijn voor hem, een club waar het echt moet is toch wat anders.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:17 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik zou trouwens snel die trainer van Telstar oppikken voordat je te laat bent. Want anders gaat AZ of PSV hem gauw strikken denk ik.
Ten Hag kan natuurlijk ook, maar die is wel heel gigantisch geflopt afgelopen jaren. Kan zomaar helemaal verkeerd lopen.
Net als vroeger en in de nabije toekomst , gaat het weer lang duren voordat er poppetjes zijn ingevuld omdat iedereen in die club mede zeggenschap wilt hebben , en dat zijn er veel.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:21 schreef 3rr0r het volgende:
Lekker onnodig lang tot dit besluit genomen werd, terwijl zo goed als iedereen zag dat dit niet goed ging komen.
Heeft Sneijder zich al aangeboden?quote:Op donderdag 6 november 2025 17:23 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Net als vroeger en in de nabije toekomst , gaat het weer lang duren voordat er poppetjes zijn ingevuld omdat iedereen in die club mede zeggenschap wilt hebben , en dat zijn er veel.
Zelfs die idioot zag dat je tegen Marseille maar beter niet op de middenlijn kan verdedigen.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:26 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Heeft Sneijder zich al aangeboden?
Dat was misschien wel het meeste schokkende wat ik heb zien gebeuren onder Sjon. Tactisch de les gelezen krijgen door Sneijder of all people.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:27 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Zelfs die idioot zag dat je tegen Marseille maar beter niet op de middenlijn kan verdedigen.
Dit ja, het is nu 1 stap vooruit, maar dat kunnen er straks weer 3 achteruit zijn.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:23 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Net als vroeger en in de nabije toekomst , gaat het weer lang duren voordat er poppetjes zijn ingevuld omdat iedereen in die club mede zeggenschap wilt hebben , en dat zijn er veel.
Ik niet. Ik vind Correia zeker een goede trainer maar voorlopig wel alleen bij volksclubs gewerkt. Bij Telstar heb je maar met 20 man in kantoor en 20 man op veld te maken. Bij Ajax heb je met vereende krachten van RvC, bestuursraad, debielen van F-Side en 200 man staf te maken.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:17 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik zou trouwens snel die trainer van Telstar oppikken voordat je te laat bent. Want anders gaat AZ of PSV hem gauw strikken denk ik.
Ten Hag kan natuurlijk ook, maar die is wel heel gigantisch geflopt afgelopen jaren. Kan zomaar helemaal verkeerd lopen.
De verkopen waren vrijwel allemaal met hooguit winst op boekwaarde, niet op aankoop. Dus daar gaat geen talent verloren.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:49 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Heeft wel wat spelers verkocht maar ik denk dat veel andere TD's dat ook wel was gelukt.
Aanstelling van Heitinga en Keizer was natuurlijk vanaf het begin gedoemd om te mislukken.
Verder is er voor enkele posities in het elftal vrij weinig gedaan afgelopen zomer.
Tot nu toe missschien, maar hij wordt dan ook flink tegengewerkt door de politieke burelen, waar Diamantaugen vrij spel kreeg. Gelukkig gaat Ajax op de volgende ALV kijken hoe ze de organisatiestructuur kunnen aanpassen, zodat Alex alsnog de sleutels van het huis krijgtquote:Op donderdag 6 november 2025 16:48 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Kroes bijna nog een teleurstellendere aanstelling dan Mislintat? Wel iets minder schade aangericht.
Positie ter beschikking toch, hij vertrekt sowieso eind seizoen, ik zou daar niet op wachten.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:59 schreef Tjacka het volgende:
Heeft kroes zijn ontslag ingediend of is dit weer zo'n sneaky manier?
Akkoord.quote:Op donderdag 6 november 2025 13:42 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Als je accepteert dat Gordon je in je kont neukt, lijkt me dit ook mogelijk.
Dat tegenwerken valt toch wel mee, al denk ik dat Heitinga geen beslissing van hem was.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:59 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Tot nu toe missschien, maar hij wordt dan ook flink tegengewerkt door de politieke burelen, waar Diamantaugen vrij spel kreeg. Gelukkig gaat Ajax op de volgende ALV kijken hoe ze de organisatiestructuur kunnen aanpassen, zodat Alex alsnog de sleutels van het huis krijgt
Volgens Fallentijn wel toch? Beuker was tegen, maar ja Fallentijn.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:01 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat tegenwerken valt toch wel mee, al denk ik dat Heitinga geen beslissing van hem was.
Let nou maar op. Die “positie ter beschikking” is een wassen neus. Hij loopt al tijden te jammeren dat het te bureaucratisch is, en toevallig gaan ze hier nu ineens wat aan doen (wat haaks staat op de eerdere bevindingen met Mislintat). Kroes grijpt via een omweg alsnog de macht.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:01 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat tegenwerken valt toch wel mee, al denk ik dat Heitinga geen beslissing van hem was.
Ja maar gepusht door het pluche van de bestuursraad, daarom was hij het zo aan het verkopen #Slotball etc.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:05 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Volgens Fallentijn wel toch? Beuker was tegen, maar ja Fallentijn.
Lijkt me niet, maar we gaan het zien .quote:Op donderdag 6 november 2025 18:06 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Let nou maar op. Die “positie ter beschikking” is een wassen neus. Hij loopt al tijden te jammeren dat het te bureaucratisch is, en toevallig gaan ze hier nu ineens wat aan doen (wat haaks staat op de eerdere bevindingen met Mislintat). Kroes grijpt via een omweg alsnog de macht.
Je ziet die constructie in Duitsland ook wel eens. Als ze geen oprotpremie willen betalen wordt personeel nog tot einde seizoen op de loonlijst gehouden met óf een minimale functie als chef inkoop pen en papier of non actief maar wel in dienst, zodat die premie wat kleiner is.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:06 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Let nou maar op. Die “positie ter beschikking” is een wassen neus. Hij loopt al tijden te jammeren dat het te bureaucratisch is, en toevallig gaan ze hier nu ineens wat aan doen (wat haaks staat op de eerdere bevindingen met Mislintat). Kroes grijpt via een omweg alsnog de macht.
Zijn contract loopt af dus het maakt niet uit, als je hem er nu uittrapt kost het tot eind seizoen, dan kan je beter hebben dat hij het eea overdraagt aan z'n opvolger.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:12 schreef Sabata het volgende:
[..]
Je ziet die constructie in Duitsland ook wel eens. Als ze geen oprotpremie willen betalen wordt personeel nog tot einde seizoen op de loonlijst gehouden met óf een minimale functie als chef inkoop pen en papier of non actief maar wel in dienst, zodat die premie wat kleiner is.
Overdracht van 1 minuut en een kladblokje.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zijn contract loopt af dus het maakt niet uit, als je hem er nu uittrapt kost het tot eind seizoen, dan kan je beter hebben dat hij het eea overdraagt aan z'n opvolger.
Waar komt dat fabeltje vandaan dat die Kroes zo'n slimme vos zou zijnquote:Op donderdag 6 november 2025 18:06 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Let nou maar op. Die “positie ter beschikking” is een wassen neus. Hij loopt al tijden te jammeren dat het te bureaucratisch is, en toevallig gaan ze hier nu ineens wat aan doen (wat haaks staat op de eerdere bevindingen met Mislintat). Kroes grijpt via een omweg alsnog de macht.
Waar lees je dat laatste dan?quote:Op donderdag 6 november 2025 18:31 schreef Haringkop2 het volgende:
Weer een club icoon met pek en veren weggejaagd. Wat een warme club zeg.
En nog te gierig om een fatsoenlijke oprotpremie te betalen
''Clubicoon''quote:Op donderdag 6 november 2025 18:31 schreef Haringkop2 het volgende:
Weer een club icoon met pek en veren weggejaagd. Wat een warme club zeg.
En nog te gierig om een fatsoenlijke oprotpremie te betalen
Dat mag slechts beperkt,het moet enigzins in lijn van je functie zijn, kortom trainer bij d-tjes vast wel, washok medewerker nee.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:12 schreef Sabata het volgende:
[..]
Je ziet die constructie in Duitsland ook wel eens. Als ze geen oprotpremie willen betalen wordt personeel nog tot einde seizoen op de loonlijst gehouden met óf een minimale functie als chef inkoop pen en papier of non actief maar wel in dienst, zodat die premie wat kleiner is.
Nee.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:56 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Ik hoop dat Ajax nu voor de volgende jongen van de club gaat.
Mag ik Patrick Kluivert voordragen?
quote:Op donderdag 6 november 2025 19:28 schreef Black-Death het volgende:
Er moet nog veel veranderen bij Ajax, maar dit is wel een goede eerste stap.
Wiegman als coach zou ik wek gaaf vinden.
Net alsof hij kan schrijven hahahaquote:Op donderdag 6 november 2025 19:03 schreef De_Kraam het volgende:
Helaas dit jaar geen fillumpie meer van jonge Sjon die aan ouwe Sjon vraagt hoe belangrijk de Klassieker is. Dat was echt een pareltje van de media afdeling.
Bekijk deze YouTube-video
Heel Ajax zit te wachten op moment dat ze foto,s gaat sturen van haar poesquote:Op donderdag 6 november 2025 19:28 schreef Black-Death het volgende:
Wiegman als coach zou ik wek gaaf vinden.
Wtf x2quote:Op donderdag 6 november 2025 19:32 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Heel Ajax zit te wachten op moment dat ze foto,s gaat sturen van haar poes![]()
quote:Op donderdag 6 november 2025 19:32 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Heel Ajax zit te wachten op moment dat ze foto,s gaat sturen van haar poes![]()
Bij clubicoon denk ik aan spelers als Cruijf en Litmanen, niet domme Sjon die maar een middelmatige verdediger was.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:31 schreef Haringkop2 het volgende:
Weer een club icoon met pek en veren weggejaagd. Wat een warme club zeg.
En nog te gierig om een fatsoenlijke oprotpremie te betalen
ìk word al maanden wakker met het gevoel dat ajax echt helemaal de klote gaatquote:Op donderdag 6 november 2025 19:33 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Kroes werd wakker met gevoel dat Heitinga weg moest bij Ajax: 'Geen progressie'
Zo word ik al weken wakker
RENT FREE, maar goed je weer voor een paar uur in ons midden te hebben Klaas. Je wordt gemist.quote:Op donderdag 6 november 2025 19:34 schreef wieishet het volgende:
[..]
ìk word al maanden wakker met het gevoel dat ajax echt helemaal de klote gaat
goed gevoel
Weer een nieuwe relkloon Klaas?quote:Op donderdag 6 november 2025 19:34 schreef wieishet het volgende:
waarom zou ten hag bij deze failliete club willen werken
Alleen geen hartfalen.quote:Op donderdag 6 november 2025 19:14 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Flauw. Heeft echt alles wat Ajax zoekt.
De kans op hartfalen is een stuk groter in Rotterdam dan elders in het land. Vaak zo in achtergestelde regio's met veel laaggeletterdheid.quote:
Ik zou je wat vertellen. Toen hij werd aangesteld dacht ik dat al!!quote:Op donderdag 6 november 2025 19:33 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Kroes werd wakker met gevoel dat Heitinga weg moest bij Ajax: 'Geen progressie'
Zo word ik al weken wakker
Eerlijk gezegd vind ik grapjes over hartfalen best wel laag. Beetje van het niveau KankerVanGaal en z’n KankerWijf. Beetje stoken moet kunnen, maar er zijn belangrijker zaken in het leven dan tegen een bal schoppen.quote:
Niet per se slim, sluw is een betere omschrijving. Die inderdaad ook beter past bij het type malafide autoverkoper. Het type skin in the game.quote:Op donderdag 6 november 2025 18:29 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Waar komt dat fabeltje vandaan dat die Kroes zo'n slimme vos zou zijnIk zie hem louter de onbetrouwbare auto verkoper uithangen en domme dingen doen.
Je bent een goed mens.quote:Op donderdag 6 november 2025 19:59 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd vind ik grapjes over hartfalen best wel laag. Beetje van het niveau KankerVanGaal en z’n KankerWijf. Beetje stoken moet kunnen, maar er zijn belangrijker zaken in het leven dan tegen een bal schoppen.
Zou wel tof zijn hoor.quote:Op donderdag 6 november 2025 16:34 schreef raptorix het volgende:
Grim maakt seizoen af, volgend seizoen Wiegman.
Hem aanstellen kan nog gebeuren maar hem zo laat wegsturen is echt ongelooflijk. Dan ook nog mensen in het stadion die hem nog steeds verdedigdequote:Op donderdag 6 november 2025 20:17 schreef TheVulture het volgende:
Had de pushmelding niet meer verwacht vanmiddag, maar eindelijk
Is Wiegman tactisch zo'n Godin?quote:Op donderdag 6 november 2025 20:25 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zou wel tof zijn hoor.
Eerste grote profclub van naam met een vrouw als trainer.
Ik niet, heeft redelijk zwaar gefaald na ajax.quote:Op donderdag 6 november 2025 20:14 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Nog steeds alle vertrouwen in de trainer ETH. Hopelijk wil hij nog.
Raar.quote:Op donderdag 6 november 2025 19:33 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Kroes werd wakker met gevoel dat Heitinga weg moest bij Ajax: 'Geen progressie'
Zo word ik al weken wakker
Al een paar jaar eigenlijk.quote:Op donderdag 6 november 2025 19:34 schreef wieishet het volgende:
[..]
ìk word al maanden wakker met het gevoel dat ajax echt helemaal de klote gaat
goed gevoel
Gelukkig kan het ook snel weer omdraaien in de voetbalwereld.quote:
Heitinga die ook nog boos isquote:Op donderdag 6 november 2025 19:33 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Kroes werd wakker met gevoel dat Heitinga weg moest bij Ajax: 'Geen progressie'
Zo word ik al weken wakker
Die jongen is echt verstandelijk beperkt.quote:Op donderdag 6 november 2025 20:38 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Heitinga die ook nog boos is![]()
Hoe kan je zo'n plaat voor je kop hebben?
Die zal daar niet voor niks altijd zijn gebleven ondanks interesse van meerdere clubs. Zie dat niet zomaar gebeuren.quote:Op donderdag 6 november 2025 20:49 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
Noorse competitie eindigt 30 november blijkbaar, dus misschien het eeuwige gerucht Knutsen maar weer naar bovenhalen.
Ik imagineer mij een vechtpartij bij de lokale kebab met Michael van Gerwen.quote:Op donderdag 6 november 2025 20:46 schreef Tjacka het volgende:
John zou zonder het voetbal denk ik beveiliger zijn geworden van de lokale kroeg in Alphen aan de Rijn
Hem aanstellen is toch echt wel een blunder. Zijn beperkte vaardigheden bleken al tijdens zijn interimperiode. Wat pionnetjes neerzetten in Liverpool maakt dat echt niet beter.quote:Op donderdag 6 november 2025 20:26 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Hem aanstellen kan nog gebeuren maar hem zo laat wegsturen is echt ongelooflijk. Dan ook nog mensen in het stadion die hem nog steeds verdedigde
Volgens mij wel in de jaren 80/90 in Duitsland al eens geweest als ik me niet vergis.quote:Op donderdag 6 november 2025 20:25 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zou wel tof zijn hoor.
Eerste grote profclub van naam met een vrouw als trainer.
Daar schat ik MvG te intelligent voorquote:Op donderdag 6 november 2025 21:08 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ik imagineer mij een vechtpartij bij de lokale kebab met Michael van Gerwen.
Ik snap niet dat mensen hem een sympathieke gozer vinden, maar dat zou wel aan mij liggenquote:Op donderdag 6 november 2025 21:16 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Hem aanstellen is toch echt wel een blunder. Zijn beperkte vaardigheden bleken al tijdens zijn interimperiode. Wat pionnetjes neerzetten in Liverpool maakt dat echt niet beter.
Nee dat zie ik ook niet echt.quote:Op donderdag 6 november 2025 21:23 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Ik snap niet dat mensen hem een sympathieke gozer vinden, maar dat zou wel aan mij liggen
Of salesmanager in huishoudelijke artikelen.quote:Op donderdag 6 november 2025 21:08 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ik imagineer mij een vechtpartij bij de lokale kebab met Michael van Gerwen.
Mijn vriend kent hem niet, maar als hij hem op TV ziet zegt hij altijd: Lekker pijpbekje.quote:Op donderdag 6 november 2025 21:23 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Ik snap niet dat mensen hem een sympathieke gozer vinden, maar dat zou wel aan mij liggen
Verhaal is dat die financieel enorm profiteert van de doorverkopen van zijn spelersquote:Op donderdag 6 november 2025 20:56 schreef papert het volgende:
[..]
Die zal daar niet voor niks altijd zijn gebleven ondanks interesse van meerdere clubs. Zie dat niet zomaar gebeuren.
Ben vandaag blij dat Heitinga weg gaat. Hoop vooral niet op een bord op schoot gescout persoon. Zou niet rouwig zijn om Ten Hag, maar hoop stiekem wel op een buitenlandse trainer.
Blij dat Gordon weer een nieuwe liefde heeft. Het FOK!forum feliciteert jullie beide.quote:Op donderdag 6 november 2025 21:58 schreef raptorix het volgende:
[..]
Mijn vriend kent hem niet, maar als hij hem op TV ziet zegt hij altijd: Lekker pijpbekje.
Of het zou toch niet... https://www.telegraaf.nl/video/na-ontslag-heitinga-louis-van-gaal-moet-het-opknappen/103177211.htmlquote:Op donderdag 6 november 2025 20:45 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Toch maar Ron Jans benaderen
Ik denk dat NetFlix gelijk rechten koop om dat te mogen volgenquote:Op donderdag 6 november 2025 22:06 schreef stokj het volgende:
[..]
Of het zou toch niet... https://www.telegraaf.nl/video/na-ontslag-heitinga-louis-van-gaal-moet-het-opknappen/103177211.html
Om vervolgens de eerste grote profclub te zijn die dat vrouwtje na 3 maanden er weer uit wipt.quote:Op donderdag 6 november 2025 20:25 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zou wel tof zijn hoor.
Eerste grote profclub van naam met een vrouw als trainer.
Omdat de technisch directeur niet van haar billen af kan blijven als ze voorbij loopt.quote:Op donderdag 6 november 2025 22:23 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Om vervolgens de eerste grote profclub te zijn die dat vrouwtje na 3 maanden er weer uit wipt.
quote:Op donderdag 6 november 2025 22:08 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik denk dat NetFlix gelijk rechten koop om dat te mogen volgen
Die snapt toch ook helemaal geen hol meer van het moderne voetbal joh. Dat moet toch iedereen wel duidelijk zijn na zijn laatste klussen.quote:Op donderdag 6 november 2025 22:22 schreef cosmosis het volgende:
Louis van Gaal zou echt mn eeuweige held worden (Als hij dat niet al zou zijn) om lekker Ajax uit het slop te halen...Zou persoonlijk een standbeeld kleien voor zn vrouw
Ik zou zijn vrouw nog een beurt geven als dat gebeurtquote:Op donderdag 6 november 2025 22:22 schreef cosmosis het volgende:
Louis van Gaal zou echt mn eeuweige held worden (Als hij dat niet al zou zijn) om lekker Ajax uit het slop te halen...Zou persoonlijk een standbeeld kleien voor zn vrouw
Fernanda of Truus?quote:Op donderdag 6 november 2025 22:34 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Ik zou zijn vrouw nog een beurt geven als dat gebeurt
Nu al indekken.quote:Op donderdag 6 november 2025 23:23 schreef De_Pel het volgende:
Ik vind het toch wel jammer dat Sjon weg is voor 14 december
Klopt. Met ondertussen 11 blessures ben ik niet heel erg onder de indruk van spelers 11-18.quote:
Moet je wat mazzel mee hebben dat ze heel blijven. Prima elftal staat er verder bij Feyenoord. Je kan met die begrotingen van Nederlandse clubs nou eenmaal niet vijftien/zestien basisspelers hebben. Dan zit je snel aan de bedelstaf zonder Champions League.quote:Op donderdag 6 november 2025 23:36 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Klopt. Met ondertussen 11 blessures ben ik niet heel erg onder de indruk van spelers 11-18.
Je moet hem wel de tijd gunnen om iets op te bouwen vind ikquote:Op donderdag 6 november 2025 16:23 schreef BobW het volgende:
Willen we dat Kroes ook gaat?
Hij was zowel verantwoordelijk voor Farioli als Heitinga, lastig.
Ook eigenlijk geen zin in weer een rondje bestuurlijke chaos
Competitievervalsing in optima formaquote:Op donderdag 6 november 2025 16:31 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ontzettend oneerlijk dat we geen enkele keer tegen dit Ajax met Heitinga mochten spelen, terwijl wij jullie twee keer hebben laten spelen tegen Priske afgelopen jaar.
Ik ben best een beetje ziedend.
Ik vind de aanstelling van Heitinga vooral bizar. Bijna iedereen had van tevoren z'n twijfels.quote:Op donderdag 6 november 2025 17:21 schreef 3rr0r het volgende:
Lekker onnodig lang tot dit besluit genomen werd, terwijl zo goed als iedereen zag dat dit niet goed ging komen.
juist Stuttgart is een prima vergelijking met Ajax, want ook deze club is door Sven Mislintat op de rand van de afgrond gebracht met warrig management. en ook die club had een grote selectie die eigenlijk niet zoveel waard was op twee spelers na. na Mislintat's zijn ze door de twee volgende interim coaches op de rand van de degradatie gebracht, waarna het bestuur werd ontslagen.quote:Op donderdag 6 november 2025 23:46 schreef Wotte het volgende:
[..]
Moet je wat mazzel mee hebben dat ze heel blijven. Prima elftal staat er verder bij Feyenoord. Je kan met die begrotingen van Nederlandse clubs nou eenmaal niet vijftien/zestien basisspelers hebben. Dan zit je snel aan de bedelstaf zonder Champions League.
Dat is uiteindelijk de realiteit . Neem nou Stuttgart dat zit op minimaal 200 miljoen euro omzet. Dat redt geen club in Nederland zonder uitzonderlijke prestaties.
Daarom ben ik er niet rouwig om dat Kroes ook oprot aan het einde van dit seizoen. Charlatan in optima forma, een soort Mislintat light. Totaal door de mand gevallen.quote:Op vrijdag 7 november 2025 07:48 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Ik vind de aanstelling van Heitinga vooral bizar. Bijna iedereen had van tevoren z'n twijfels.
En 41 is gewoon te jong.
quote:Ontkennen dat Ten Hag in beeld is, doet Kroes niet. Uitsluiten dat een eventuele aanstelling van de populaire Tukker hem nog kan doen besluiten om de komende jaren, zoals Ten Hag en Overmars eerder deden, een succesvolle tandem te vormen, doet hij wel resoluut. „Het is voor mij sowieso geen optie meer om te verlengen.”
HAhahaha.quote:Op donderdag 6 november 2025 19:33 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Kroes werd wakker met gevoel dat Heitinga weg moest bij Ajax: 'Geen progressie'
Zo word ik al weken wakker
En daarnaast meer verwachten dan het vorige seizoen met een mindere selectie. Wat een afgang van het bestuurquote:Op donderdag 6 november 2025 21:16 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Hem aanstellen is toch echt wel een blunder. Zijn beperkte vaardigheden bleken al tijdens zijn interimperiode. Wat pionnetjes neerzetten in Liverpool maakt dat echt niet beter.
Op z'n Limburgs in haar oor fluisteren, "wij zijn Ajax" en ondertussen haar keel erotisch dicht knijpen.quote:Op donderdag 6 november 2025 22:34 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Ik zou zijn vrouw nog een beurt geven als dat gebeurt
Klopt hoor, maar het verschil met de bank is wel erg groot. Als Borges en Nieuwkoop het verschil moeten gaan maken, dan kan je het tegen elke ploeg moeilijk krijgen, zelfs een pak hem beet Hercules.quote:Op donderdag 6 november 2025 23:46 schreef Wotte het volgende:
[..]
Moet je wat mazzel mee hebben dat ze heel blijven. Prima elftal staat er verder bij Feyenoord. Je kan met die begrotingen van Nederlandse clubs nou eenmaal niet vijftien/zestien basisspelers hebben. Dan zit je snel aan de bedelstaf zonder Champions League.
Dat is uiteindelijk de realiteit . Neem nou Stuttgart dat zit op minimaal 200 miljoen euro omzet. Dat redt geen club in Nederland zonder uitzonderlijke prestaties.
Gelukkig heeft hij dit zelf ook wel door. Dat is al heel wat.quote:Op vrijdag 7 november 2025 08:54 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Daarom ben ik er niet rouwig om dat Kroes ook oprot aan het einde van dit seizoen. Charlatan in optima forma, een soort Mislintat light. Totaal door de mand gevallen.
Ja als dan misschien welquote:Op vrijdag 7 november 2025 09:22 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Klopt hoor, maar het verschil met de bank is wel erg groot. Als Borges en Nieuwkoop het verschil moeten gaan maken, dan kan je het tegen elke ploeg moeilijk krijgen, zelfs een pak hem beet Hercules.
Als we met de beste elf Persbal zouden kunnen spelen tegen de rommel van Sjonnie, dan was het gegarandeerd een vermakelijke oorwassing met 3 of meer doelpunten verschil geworden. Met 5 wisselspelers bij ons en een fatsoenlijke trainer bij jullie zal dat wel meevallen.
Ik weet niet of hij zijn systeem kan aanpassen naar het materiaal wat hij heeft. Van zijn tijd bij Man U moet ik zeggen dat het erop lijkt dat hij het niet kan.quote:Op vrijdag 7 november 2025 09:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ten Hag is natuurlijk ook vooral bekeken door een roze bril van 2018-2019.
Mwa, Frank de Boer was 40 en Farioli 35.quote:Op vrijdag 7 november 2025 07:48 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Ik vind de aanstelling van Heitinga vooral bizar. Bijna iedereen had van tevoren z'n twijfels.
En 41 is gewoon te jong.
Tenzij die een aflopend contract heeft lijkt me dat geen optie gezien de idiote opstelling van AZ als het op ons aankomt.quote:Op vrijdag 7 november 2025 09:43 schreef Wotte het volgende:
Max Huibert is eigenlijk de enige logische keuze om Kroes op te volgen.
Wat me ook gewoon heeft gestoord: hij kan totaal niet met de media omgaan. Heel snel en vaak geirriteerd. Ik vind dat altijd een teken aan de wand met hoe een trainer omgaat met zijn groep.quote:Op vrijdag 7 november 2025 09:52 schreef WheeledWarrior het volgende:
Het heeft niet zoveel met leeftijd te maken maar met kwaliteit. Heitinga heeft gewoon niet de capaciteiten om hoofdtrainer van Ajax te zijn.
Kan je een heel rijtje toptrainers opnoemen die een slechte omgang hadden/hebben met de media.quote:Op vrijdag 7 november 2025 10:43 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Wat me ook gewoon heeft gestoord: hij kan totaal niet met de media omgaan. Heel snel en vaak geirriteerd. Ik vind dat altijd een teken aan de wand met hoe een trainer omgaat met zijn groep.
Dat is de beste TD binnen de landsgrenzen. Een buitenlander gaat 'm niet worden.quote:Op vrijdag 7 november 2025 10:14 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Tenzij die een aflopend contract heeft lijkt me dat geen optie gezien de idiote opstelling van AZ als het op ons aankomt.
Neequote:Op vrijdag 7 november 2025 09:43 schreef Wotte het volgende:
Max Huibert is eigenlijk de enige logische keuze om Kroes op te volgen.
Komt ook niet verder dan wat loze kreten over inzet, schouders eronder en knokken. Zeg maar hetzelfde wat ze op zondag in de vijfde klasse ook roepen in de kleedkamer.quote:Op vrijdag 7 november 2025 10:43 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Wat me ook gewoon heeft gestoord: hij kan totaal niet met de media omgaan. Heel snel en vaak geirriteerd. Ik vind dat altijd een teken aan de wand met hoe een trainer omgaat met zijn groep.
Een beetje zoals de gemiddelde trainer, alleen werd Heitinga er wel op afgerekend.quote:Op vrijdag 7 november 2025 11:28 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Komt ook niet verder dan wat loze kreten over inzet, schouders eronder en knokken. Zeg maar hetzelfde wat ze op zondag in de vijfde klasse ook roepen in de kleedkamer.
Omdat Heitinga ook niet verder dan dat kwam in trainingen/in de kleedkamer.quote:Op vrijdag 7 november 2025 11:32 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Een beetje zoals de gemiddelde trainer, alleen werd Heitinga er wel op afgerekend.
Hij is gewoon weer een zondebok van onze zieke club.quote:Op vrijdag 7 november 2025 11:32 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Een beetje zoals de gemiddelde trainer, alleen werd Heitinga er wel op afgerekend.
Had gewoon nooit aangesteld moeten worden. Onbegrijpelijke keuze.quote:Op vrijdag 7 november 2025 11:45 schreef Houniet het volgende:
[..]
Hij is gewoon weer een zondebok van onze zieke club.
Dat zeg ik, zieke club.quote:Op vrijdag 7 november 2025 11:47 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Had gewoon nooit aangesteld moeten worden. Onbegrijpelijke keuze.
Wat is dit voor smeerpijperij.quote:Op vrijdag 7 november 2025 09:11 schreef Houniet het volgende:
[..]
Op z'n Limburgs in haar oor fluisteren, "wij zijn Ajax" en ondertussen haar keel erotisch dicht knijpen.
Stukje TBS.quote:Op vrijdag 7 november 2025 11:50 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Wat is dit voor smeerpijperij.
Ik ben net vrij gelaten.quote:
De twijfels die Ajax had zijn nu wel alleen maar toegenomenquote:Op vrijdag 7 november 2025 14:45 schreef Sabata het volgende:
Even afwachten wat Wolfsburg vanavond doet en dan Paul Simonis even bellen
Laten we ophouden met trainers van de categorie Simonis/Steijn/Pastoor/Correia/Schreuder/Keizer.quote:Op vrijdag 7 november 2025 14:45 schreef Sabata het volgende:
Even afwachten wat Wolfsburg vanavond doet en dan Paul Simonis even bellen
Waarom zou je dat willen?quote:Op vrijdag 7 november 2025 14:45 schreef Sabata het volgende:
Even afwachten wat Wolfsburg vanavond doet en dan Paul Simonis even bellen
Dacht dat je mijn bedoeldequote:Op vrijdag 7 november 2025 14:45 schreef Sabata het volgende:
Even afwachten wat Wolfsburg vanavond doet en dan Paul Simonis even bellen
Deze was wel tekenend daarin, jaquote:Op vrijdag 7 november 2025 10:43 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Wat me ook gewoon heeft gestoord: hij kan totaal niet met de media omgaan. Heel snel en vaak geirriteerd. Ik vind dat altijd een teken aan de wand met hoe een trainer omgaat met zijn groep.
Wel beduidend minder. De bizarre winst tegen Aston Villa verbloemd een hoop.quote:Op vrijdag 7 november 2025 14:57 schreef Adames het volgende:
[..]
De twijfels die Ajax had zijn nu wel alleen maar toegenomen
GAE doet het zonder hem ook dit jaar prima
Verbloemdquote:Op vrijdag 7 november 2025 16:51 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Wel beduidend minder. De bizarre winst tegen Aston Villa verbloemd een hoop.
Of pakt nu de verantwoordelijkheid met een vleugellamme TD, lijkt me niet meer dan logisch.quote:Op vrijdag 7 november 2025 16:44 schreef PowerLoungen het volgende:
https://www.vi.nl/nieuws/(...)k-naar-eerste-elftal
Beukert begint de macht te grijpen.
Zullen we die idioot van een frikandel-Mike maar gewoon negeren? Zeker met de huidige crisis.quote:Op vrijdag 7 november 2025 17:05 schreef Wienerschnitzels het volgende:
’Louis van Gaal heeft John Heitinga het nekschot gegeven’
Missen ook wel veel sleutelspelers nu (Edvardsen, Breum, Nauber) en dat kunnen ze bij een club als Go Ahead eigenlijk niet opvangen.quote:Op vrijdag 7 november 2025 16:51 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Wel beduidend minder. De bizarre winst tegen Aston Villa verbloemd een hoop.
Wie dan ook het nekschot heeft gegeven, het is 4 maanden te laat, op wat idioten na waarvan er zelfs zijn die het bij Ajax voor het zeggen hebben, geloofde niemand in Heitinga.quote:Op vrijdag 7 november 2025 17:05 schreef Wienerschnitzels het volgende:
’Louis van Gaal heeft John Heitinga het nekschot gegeven’
Heeft het ook alleen goed gedaan omdat die organisatie goed staatquote:Op vrijdag 7 november 2025 18:14 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Simonis heeft minder bewezen dan Ten Hag. Beetje recency bias als je hem wil.
jij denkt serieus dat Ten Hag in dit project stapt terwijl zijn status al zoveel schade heeft opgelopen?quote:Op vrijdag 7 november 2025 18:14 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Simonis heeft minder bewezen dan Ten Hag. Beetje recency bias als je hem wil.
Dat lijkt me een hele goede ontwikkeling. Die Inigo Perez die hij schijnbaar naar Ajax wilde halen staat ondertussen in de top van de Primera Division. Als je met zo'n naam en Farioli op de proppen kunt komen mag je van mij wel meer invloed krijgenquote:Op vrijdag 7 november 2025 16:44 schreef PowerLoungen het volgende:
https://www.vi.nl/nieuws/(...)k-naar-eerste-elftal
Beukert begint de macht te grijpen.
Er is hoogstens één zinnetje aan gewijd. Maar ja, in deze tijden van totale hang naar vroeger kan ik het begrijpen.quote:Op vrijdag 7 november 2025 19:26 schreef PowerLoungen het volgende:
Drank de Boer volgens de NOS jawel
Sjonnie Silooy er maar naast , Deef Klaassen voor altijd op nummer 10 .quote:Op vrijdag 7 november 2025 19:36 schreef Sabata het volgende:
[..]
Er is hoogstens één zinnetje aan gewijd. Maar ja, in deze tijden van totale hang naar vroeger kan ik het begrijpen.
Met welk geld?quote:Op vrijdag 7 november 2025 19:48 schreef Alpha0 het volgende:
Supportersclub AFCA roept op: "Haal Ajax van de beurs"
Al die achterdeurtjespolitiek bij Ajax heeft niks te maken met de beurs, die gaat dat eerder tegen omdat je op sommige zaken transparant moet zijn. Het probleem zijn natuurlijk de amateurs van de bestuursraad en de leden.quote:Op vrijdag 7 november 2025 19:48 schreef Alpha0 het volgende:
Supportersclub AFCA roept op: "Haal Ajax van de beurs"
quote:Op vrijdag 7 november 2025 19:00 schreef TheVulture het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)wordt/103307348.html
Bij Sjaak is de dementie definitief ingetreden
quote:Op vrijdag 7 november 2025 19:26 schreef PowerLoungen het volgende:
Drank de Boer volgens de NOS jawel
https://www.youtube.com/shorts/A3ZG31EAS8Y Dit gesprek heeft ook 'diepgang'...quote:Op vrijdag 7 november 2025 17:05 schreef Wienerschnitzels het volgende:
’Louis van Gaal heeft John Heitinga het nekschot gegeven’
quote:Op vrijdag 7 november 2025 19:26 schreef PowerLoungen het volgende:
Drank de Boer volgens de NOS jawel
quote:Amsterdam, 7 november 2025 – Ajax heeft bekendgemaakt dat user Wotte is aangesteld als nieuwe hoofdtrainer van het eerste elftal. Hij volgt John Heitinga op, die eerder deze week afscheid nam van de club.
Dus elke trainer die wil is zo dom dat wij hem niet zouden moeten willenquote:Op vrijdag 7 november 2025 18:58 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
jij denkt serieus dat Ten Hag in dit project stapt terwijl zijn status al zoveel schade heeft opgelopen?
Zo ja, is dat ergens ook al een teken om het niet te willen.
'Sterke persoonlijkheid'quote:Op zaterdag 8 november 2025 08:32 schreef DeeBee het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)lijkheid-als-interim
Zeggen waar het op staat!!1111!
Weer een collectie loze kreten, de terreur van de spruitjeslucht zal dit seizoen nog niet over zijn...
Zondag 12:15 uit is al meer dan genoeg om een 1-tje in te vullen.quote:Op zaterdag 8 november 2025 09:47 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
'Sterke persoonlijkheid'
We vullen een 1-tje in op het Toto-formulier voor morgen.
quote:Op vrijdag 7 november 2025 09:08 schreef Houniet het volgende:
[..]
En daarnaast meer verwachten dan het vorige seizoen met een mindere selectie. Wat een afgang van het bestuuren dan allemaal naar JH wijzen. Het is echt ongelooflijk.
Er zijn altijd uitzonderingen.quote:Op vrijdag 7 november 2025 09:50 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Mwa, Frank de Boer was 40 en Farioli 35.
Hij werd 4 keer kampioen met een selectie die echt minder is dan deze.quote:Op zaterdag 8 november 2025 11:02 schreef Parafernalia het volgende:
De Boer hoeven we het verder niet over te hebben denk ik
Zou je hem willen als nieuwe trainer/coach?quote:Op zaterdag 8 november 2025 11:29 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Hij werd 4 keer kampioen met een selectie die echt minder is dan deze.
Maar laten we hem vooral blijven afbranden, dat is wat we hier kunnen.
quote:Op zaterdag 8 november 2025 11:29 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Hij werd 4 keer kampioen met een selectie die echt minder is dan deze.
Maar laten we hem vooral blijven afbranden, dat is wat we hier kunnen.
En daarna heeft hij overal waar hij kwam enorm gefaald. Maar laten we vooral doen alsof het echt een toptrainer is met zijn U-opbouw, dan hoeven we niet na te denken over andere opties.quote:Op zaterdag 8 november 2025 11:29 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Hij werd 4 keer kampioen met een selectie die echt minder is dan deze.
Maar laten we hem vooral blijven afbranden, dat is wat we hier kunnen.
Die deed het idd heel goed buiten de eredivisiequote:Op zaterdag 8 november 2025 12:32 schreef GGMM het volgende:
De Boer heeft het leuk gedaan bij Ajax, maar is daarna in het buitenland overal mislukt.
Nee, laten we dan maar voor Ten Hag gaan.
Ik weet nog dat ik hier discussies moest voeren over de open sollicitaties van Peter Bosz bij Ajax. Toen hingen velen hier ook het narratief aan dat we hem niet moesten halen omdat hij overal gefaald had.quote:Op zaterdag 8 november 2025 12:39 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
En daarna heeft hij overal waar hij kwam enorm gefaald. Maar laten we vooral doen alsof het echt een toptrainer is met zijn U-opbouw, dan hoeven we niet na te denken over andere opties.
Dit is, met alle respect, een dom argument. Het voetbal en het aantal punten en de Europese prestaties waren onder Ten Hag veel beter dan onder Drank. De vergelijking in de post hierboven over Peter Bosz is treffender, eerlijk gezegd.quote:Op zaterdag 8 november 2025 12:32 schreef GGMM het volgende:
De Boer heeft het leuk gedaan bij Ajax, maar is daarna in het buitenland overal mislukt.
Nee, laten we dan maar voor Ten Hag gaan.
quote:Op zaterdag 8 november 2025 12:32 schreef GGMM het volgende:
De Boer heeft het leuk gedaan bij Ajax, maar is daarna in het buitenland overal mislukt.
Nee, laten we dan maar voor Ten Hag gaan.
Ja in dat oude krot op zuid kijken ze inderdaad altijd naar de toekomst.quote:Op zaterdag 8 november 2025 13:08 schreef AmenhotepIV het volgende:
Verbaasd me dat er altijd naar het verleden wordt gekeken, nooit naar de toekomst (zoals bij FEY/PSV/AZ).
Ze kunnen het trainingscomplex beter "Het Verleden" noemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |