Ze zal er wel weer aan toe zijn.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:15 schreef Beertjeteddy het volgende:
Ach Sanneke gaat weer eens op vakantie.
En altijd maar zeiken dat ze zo weinig op vakantie gaan e.d.
Ik heb echt wel sympathie voor hun moeizame huizenjacht, de huizenmarkt is een totale ramp. Maar dat ze nu schrijft dat haar kind geen thuis heeft vind ik wel echt ongepast… ze wonen in een ruime woning met tuin en eigen kamer voor die kleine. Ja, de eigenaren willen het verkopen, en tuurlijk begrijp ik dat dat stress geeft (vooral als je er pas na tig maanden achterkomt dat je niet onder normaal huurrecht valt). Maar kom op zeg, er zijn legio twintigers en dertigers die noodgedwongen thuis wonen, ook met baby’s, of nog als een student met huisgenoten wonen.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:21 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Ze zal er wel weer aan toe zijn.
Zij heeft het klagen en zeuren uitgevonden. Dit zei ik eerder over Judith maar inmiddels denk ik dat Sanneke toch eerder was. Een gedeelde eerste plaats zou ook nog kunnen.
Te triest voor woordenquote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:11 schreef Moedervan4kids het volgende:
Morgen weer een dag niet eten bij HVK en daarna droge pasta. Ik heb geen woorden hiervoor en ergens hoop ik dat instanties meekijken.
De woningmarkt is inderdaad drama voor iedereen. En ik weet niet beter dan dat ze een huis hadden voordat ze in deze hut trokken.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:33 schreef Louuuu_lou het volgende:
[..]
Ik heb echt wel sympathie voor hun moeizame huizenjacht, de huizenmarkt is een totale ramp. Maar dat ze nu schrijft dat haar kind geen thuis heeft vind ik wel echt ongepast… ze wonen in een ruime woning met tuin en eigen kamer voor die kleine. Ja, de eigenaren willen het verkopen, en tuurlijk begrijp ik dat dat stress geeft (vooral als je er pas na tig maanden achterkomt dat je niet onder normaal huurrecht valt). Maar kom op zeg, er zijn legio twintigers en dertigers die noodgedwongen thuis wonen, ook met baby’s, of nog als een student met huisgenoten wonen.
Ik denk dat hij vooral niet meer meedoet aan dingen als interviews, foto-sessies etc.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:06 schreef Jenn1806 het volgende:
Voor iemand die niet gefilmd/gepost wil worden op het kanaal van zijn moeder is Sam toch opvallend veel op beeld. Of is dat de prijs die hij moet betalen voor een poke bowl op zijn verjaardag?
Volgens mij is daar gewoon het camping seizoen voorbij en weer meer tijd voor het gezin en sociale media. Was vorig jaar ook ergens rond deze tijdquote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:58 schreef Harper het volgende:
Alhoewel ik de reactie(s) van Ivan en Linda Kraan op AM´s post van gisteren kon waarderen, is het wel toevallig dat ze juist nu, na maandenlange media-stilte, weer van zich laten horen op hun Insta-kanaal.
Zo lijkt iedereen op zijn manier proberen te profiteren.
Ik heb ze de afgelopen week volgens mij toch minstens 2 x gezien in stories. Of ik moet me wel heel erg vergissen.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:58 schreef Harper het volgende:
Alhoewel ik de reactie(s) van Ivan en Linda Kraan op AM´s post van gisteren kon waarderen, is het wel toevallig dat ze juist nu, na maandenlange media-stilte, weer van zich laten horen op hun Insta-kanaal.
Zo lijkt iedereen op zijn manier proberen te profiteren.
Ik sta ook versteld van haar houding hierin. Zo van ja doe ik het toch fout, dan komen we daar later achter en leren we daarvan.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:04 schreef Jenn1806 het volgende:
Ik kan er gewoon met mijn hoofd niet bij dat AM achter alles wat ze post staat, dat ze dat echt allemaal oke vindt. Hartstikke goed als er binnen een gezin vrijuit gesproken wordt over bv menstruatie. Maar je maakt mij niet wijs dat twee meiden van net 12 jaar kunnen beslissen dat het oké is dat iedereen kan zien welke maat ondergoed ze dragen. Waarom vind je als ouder zijnde het oké dat tienduizenden vreemden dat van je tienerdochters weten?? Daarnaast zijn zij grotendeels opgegroeid met een camera op ze gericht, een moeder die alles deelt, een vader die niet ingrijpt en ouders normaliseren het hele gebeuren. Zij zijn gewoonweg loyaal aan hun ouders, het zit er waarschijnlijk zo ingebakken daar thuis dat niemand ook maar denkt aan weigeren van content. Ze mogen trouwens ook niet meekijken op insta dus weten waarschijnlijk 90% van wat moeders post niet eens..
Geld en bewijsdrang.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:46 schreef NineMilka het volgende:
[..]
Ik sta ook versteld van haar houding hierin. Zo van ja doe ik het toch fout, dan komen we daar later achter en leren we daarvan.
Het gaat hier wel over je kinderen, jeetje. Opvoeden en voor je kinderen zorgen is geen experiment.
En vooral, het hoeft allemaal niet. Dat hele online delen van je kinderen, het hoeft gewoon niet. Waarom zou je zo bewust kiezen voor het mogelijk maken van onherstelbare fouten en schade als je het ook gewoon niet kan doen.
🤣quote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:54 schreef Barbamamaatje het volgende:
Mijn hoogtepunt vandaag was Debbie die (g)een rondje in kan kleuren terwijl een kleurboek geen probleem lijkt.....
Wat een besef ....
Ze vraagt ook weer om tips in de omgeving, horeca die 's middags vroeg open is en alles moet rolstoelvriendelijk (haar moeder zal dan wel meegaan). Ze doet uiteindelijk niks met tips, ja erover zeuren wat er mis mee is.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:21 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Ze zal er wel weer aan toe zijn.
Zij heeft het klagen en zeuren uitgevonden. Dit zei ik eerder over Judith maar inmiddels denk ik dat Sanneke toch eerder was. Een gedeelde eerste plaats zou ook nog kunnen.
Zo hoopt ze natuurlijk op uitnodigingen.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:59 schreef papierentas het volgende:
[..]
Ze vraagt ook weer om tips in de omgeving, horeca die 's middags vroeg open is en alles moet rolstoelvriendelijk (haar moeder zal dan wel meegaan). Ze doet uiteindelijk niks met tips, ja erover zeuren wat er mis mee is.
Ik kan er eerlijk gezegd weinig sympathie voor opbrengen. Ze heeft zelf een prima huurhuis in Rotterdam opgezegd voor een tijdelijke woning. Zonder haar rechten goed uit te zoeken, wat dat wist ze zogenaamd. En nu zit ze met de gebakken peren.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:33 schreef Louuuu_lou het volgende:
[..]
Ik heb echt wel sympathie voor hun moeizame huizenjacht, de huizenmarkt is een totale ramp. Maar dat ze nu schrijft dat haar kind geen thuis heeft vind ik wel echt ongepast… ze wonen in een ruime woning met tuin en eigen kamer voor die kleine. Ja, de eigenaren willen het verkopen, en tuurlijk begrijp ik dat dat stress geeft (vooral als je er pas na tig maanden achterkomt dat je niet onder normaal huurrecht valt). Maar kom op zeg, er zijn legio twintigers en dertigers die noodgedwongen thuis wonen, ook met baby’s, of nog als een student met huisgenoten wonen.
Zij kan enkel met zichzelf en haar eigen mening dealen.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 21:58 schreef Aardbeienyoghurt het volgende:
Sanneke die denkt dat mensen politiek niet begrijpen alleen maar omdat GroenLinks-PvdA niet zo groot is geworden als ze hadden gehoopt 😂. Deal met democratie Sanneke
Komt omdat zij een diehard fan is van GroenLinks. Echt heftig dat je gaat lopen janken maar dat doet ze dus elke keer als ze niet winnen.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 21:58 schreef Aardbeienyoghurt het volgende:
Sanneke die denkt dat mensen politiek niet begrijpen alleen maar omdat GroenLinks-PvdA niet zo groot is geworden als ze hadden gehoopt 😂. Deal met democratie Sanneke
Ze had van kleins af aan in mijn ogen meer op het eten uit moeten doen.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 21:41 schreef slowie het volgende:
Ik vind veel van hvk, maar ze had nu 2 lekkere opties voor de kinderen en ik snap dat ze 't niet wilt weg gooien en morgen weer probeert. Misschien kan ze meer moeite doen qua samen eten etc., maar ik vind 't niet gek dat ze nu niet nog iets gaat maken voor de kinderen
Komt omdat Roy in het buitenland is, hebben we dat meegekregen? Roy is in het buitenland.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:57 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
🤣
Ze zal nog wel flitsen hebben gezien door die bril.
En morgenochtend zijn ze weer vroeg wakker. Wat ze dan niet snapt. Maar die kinderen worden wakker van de honger lijkt mij.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 22:10 schreef Henrike het volgende:
[..]
Ze had van kleins af aan in mijn ogen meer op het eten uit moeten doen.
Louay eet blijkbaar wel van alles.
Zoals al vaker gezegd: het eten is daar ook totaal niet aantrekkelijk. Daarbij zitten ze met de tablet voor hun neus en zitten ze niet samen aan tafel.
Het feit dat ze dus vandaag niet hebben gegeten en ze datzelfde geweigerde eten morgen weer opgewarmd voorgezet krijgen vind ik ronduit belachelijk.
2 dagen geen fatsoenlijke maaltijd.
En dan de derde dag droge pasta.
Maak een soepje of een omelet met stokbrood en kruidenboter of iets.
Die kids hebben toch honger denk ik.
Zie ze wel vaak snaaien, misschien hebben ze geen honger daardoor.
Mijn dochter vond het al gênant dat oma het wist. Laat staan 100.000 onbekende mensenquote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:04 schreef Jenn1806 het volgende:
Ik kan er gewoon met mijn hoofd niet bij dat AM achter alles wat ze post staat, dat ze dat echt allemaal oke vindt. Hartstikke goed als er binnen een gezin vrijuit gesproken wordt over bv menstruatie. Maar je maakt mij niet wijs dat twee meiden van net 12 jaar kunnen beslissen dat het oké is dat iedereen kan zien welke maat ondergoed ze dragen. Waarom vind je als ouder zijnde het oké dat tienduizenden vreemden dat van je tienerdochters weten?? Daarnaast zijn zij grotendeels opgegroeid met een camera op ze gericht, een moeder die alles deelt, een vader die niet ingrijpt en ouders normaliseren het hele gebeuren. Zij zijn gewoonweg loyaal aan hun ouders, het zit er waarschijnlijk zo ingebakken daar thuis dat niemand ook maar denkt aan weigeren van content. Ze mogen trouwens ook niet meekijken op insta dus weten waarschijnlijk 90% van wat moeders post niet eens..
Waaaat? In het buitenland? Sinds wanneer? Wanneer terug? Vandaar die chagrijnige tronie vanochtend. Ze moest haar nest uit.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 22:12 schreef Henrike het volgende:
[..]
Komt omdat Roy in het buitenland is, hebben we dat meegekregen? Roy is in het buitenland.
Ooit was Sam haar lievelingetje. Dat was voordat ze Jim het huis had gezet. Nu zit ze vol met schuldgevoel en probeert het voor haarzelf op deze manier goed te maken.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:21 schreef Lodelie het volgende:
"gelukkig daar is Jim (inclusief❤️)"
Verjaardag van Sam wordt gevierd, maar het is wel duidelijk op wie Am echt aan het wachten is...
Nou dat, en ze wist volgens mij niet eens hoe ze de broodtrommels klaar moest maken.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 22:20 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Waaaat? In het buitenland? Sinds wanneer? Wanneer terug? Vandaar die chagrijnige tronie vanochtend. Ze moest haar nest uit.
Ja dat weet ik ook wel bijna zeker.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 22:17 schreef Lalaland79 het volgende:
En mor
[..]
En morgenochtend zijn ze weer vroeg wakker. Wat ze dan niet snapt. Maar die kinderen worden wakker van de honger lijkt mij.
Ik gisteren en vandaag.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:39 schreef Latteanais het volgende:
[..]
Ik heb ze de afgelopen week volgens mij toch minstens 2 x gezien in stories. Of ik moet me wel heel erg vergissen.
Idd zeker niets mis met mbo.. ook niet die loi cursus die ze deed.. maar ze is niet verder dan hoofdstuk 1 gekomen dus hoezo denkt ze hoog opgeleid te zijn?quote:Op woensdag 29 oktober 2025 23:20 schreef Nieve het volgende:
Debbie laat zich weer kennen op TT. Iemand reageert met "Stemmen op long covid" oid en zij reageert eerst dat het echt wel bewezen is dat de ziekte bestaat, dat vind ik al opmerkelijk dat ze de behoefte voelt dat te zeggen maar ze reageert ook 2 uur(!) daarna nog weer een keer met "lager opgeleid zeker?".
Gieren, ze heeft zelf ook 'maar' 2 dagen het mbo gedaan![]()
Daaronder ergens reageert ze dan weer "ik zie iedereen als gelijke". Meid, wat wil je nou?! Laat je niet zo kennen zeg, mijn hemel. Ook haar (niet zo intelligente) antwoord op de vraag wat ze beter wil in de zorg is het lezen waard (ik, ik, ik, ik oh en ik!). Even vergeten dat GL/PVDA vooral voor solidariteit is denk ik.
(voor de duidelijkheid, ik kijk dus niet neer op mbo)
Ze blaast wel vaker hoog van de toren, behoorlijk misplaatst als ik zie wat eruit komt als ze inhoudelijk probeert te reageren. Iets met een klok en een klepel.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 23:31 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Idd zeker niets mis met mbo.. ook niet die loi cursus die ze deed.. maar ze is niet verder dan hoofdstuk 1 gekomen dus hoezo denkt ze hoog opgeleid te zijn?
Ze hebben geen bank daar waar ze op kan hangen.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 01:24 schreef Utopica het volgende:
Snap ook niet waarom ze zich nooit opgeeft als stembureaulid: want je krijgt geld! En ze is zo politiek ingesteld altijd.
Maarja, moet je wel echt wat doen..
Ja, daar doet Judith het voor. En daarom voelde ze zich dus gepasseerd dat ze dit jaar geen bureaulid was.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 06:47 schreef Huisopdehoek het volgende:
Zou dit de reden zijn dat Judith zich opgeeft als stembureaulid en nu baalde dat ze niet (ook) overdag aan het werk kon?
Krijg ik als lid van een stembureau of teller een vergoeding?
Ja, je krijgt voor het werken op het stembureau een vergoeding. De hoogte van die vergoeding hangt af van jouw rol en taken in het stembureau en verschilt per gemeente. Voor een stembureaulid gaat het vaak om een bedrag tussen de ¤ 100 en ¤ 150. Voor tellers vaak om een bedrag van ¤ 40.
Laat naar bed (en dat had zomaar nog later kunnen worden) en vandaag naar Amsterdam. Ik hoop dat ze niet te vermoeid is.
Verwacht denk ik niet. Gehoopt (of gewild) denk ik. Maar iedereen weet ook dat Debbie niet echt respect heeft voor het geloof. Tenzij het gaat om het geloof van de moeder van de buurman. En vergeet niet dat Debbie andere belangen heeft wat zorg betreft. Haar belangen.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 07:48 schreef Huisopdehoek het volgende:
Had Debbie een andere verkiezingsuitslag verwacht in Barneveld? Of sowieso de biblebelt?
Omdat ze daar een post over maakt?
Ik denk dat ze ook wel heel teleurgesteld is in de uitslag van PvdA/GL. Die partij is er voor haar, tenslotte. Aldus Debbie. Maar wat verwacht ze precies? Geen eigen bijdrage meer, alternatieve zorg en meer vergoedingen voor privé-klinieken. Vrij vertaald vind ik dit in het geval van Debbie gewoon ‘onder de radar gratis jarenlang ziekte uit blijven melken’. In het geval van Debbie dus he, helemaal los van wat ze dan ook voor ziektes zegt te hebben.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 07:48 schreef Huisopdehoek het volgende:
Had Debbie een andere verkiezingsuitslag verwacht in Barneveld? Of sowieso de biblebelt?
Omdat ze daar een post over maakt?
Ze kan dit soort discussies beter niet aangaan. Alles draait bij haar om zichzelf. En dat mag. Maar doe niet alsof je het zo goed voor hebt met je medemens als je je eigen gezin al volledig om jezelf laat draaien. In Debbie haar ogen is er maar één iemand belangrijk: Debbie.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 23:20 schreef Nieve het volgende:
Debbie laat zich weer kennen op TT. Iemand reageert met "Stemmen op long covid" oid en zij reageert eerst dat het echt wel bewezen is dat de ziekte bestaat, dat vind ik al opmerkelijk dat ze de behoefte voelt dat te zeggen maar ze reageert ook 2 uur(!) daarna nog weer een keer met "lager opgeleid zeker?".
Gieren, ze heeft zelf ook 'maar' 2 dagen het mbo gedaan![]()
Daaronder ergens reageert ze dan weer "ik zie iedereen als gelijke". Meid, wat wil je nou?! Laat je niet zo kennen zeg, mijn hemel. Ook haar (niet zo intelligente) antwoord op de vraag wat ze beter wil in de zorg is het lezen waard (ik, ik, ik, ik oh en ik!). Even vergeten dat GL/PVDA vooral voor solidariteit is denk ik.
(voor de duidelijkheid, ik kijk dus niet neer op mbo)
Het zal best mooi worden. Ik hoop vooral dat ze er gelukkiger van wordt (deze vrouw maakt altijd zo'n zoekende en totaal ongelukkige indruk op mij). Zelf al 2 keer weken (!) extra ziekenhuis aan complicaties bij noodzakelijke operaties overgehouden, dus in geen honderd jaar dat ik voor een niet-noodzakelijke operatie onder het mes ga. Ik snap er ook niets van, maar mijn blik is natuurlijk ernstig gekleurd door mijn ervaringen (ik slaagde er daarna nog een keer in om bij een doodsimpele ingreep aan mijn hand een zeldzame infectie op te lopen, waaraan na een jaar tobben en AB een tweede, veel zwaardere operatie nodig was).quote:Op donderdag 30 oktober 2025 08:23 schreef Beppie12345 het volgende:
Gelukkig Lotte is geopereerd. Aparte vent die vriend. Snap helemaal niet haar reden. Ze ziet er heel goed uit en wat boeien die paar streepjes. Gesnij in gezond lichaam. Gaat haar niet helpen denk ik. Littekens zullen groter zijn dan die strepen.
Dat is natuurlijk heel persoonlijk. Ik begrijp het als iemand zo’n operatie wil. Ook wanneer iemand het niet wil (zelf bijv. niet gekozen voor een reconstructie na borstkanker). Ik hoop alleen dat ze dit heeft gedaan voor zichzelf. De omslag van ‘losse buik geaccepteerd’ naar ‘losse buik moet weg’ kan ook. Maar tezamen met een nieuwe liefde geeft bij mij wat twijfels. Maar voorlopig weer voldoende content! Dat is ook wat waard.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 08:23 schreef Beppie12345 het volgende:
Gelukkig Lotte is geopereerd. Aparte vent die vriend. Snap helemaal niet haar reden. Ze ziet er heel goed uit en wat boeien die paar streepjes. Gesnij in gezond lichaam. Gaat haar niet helpen denk ik. Littekens zullen groter zijn dan die strepen.
Wat ze dan niet snapt of niet kan aflezen, veel te hoogbegaafd en last van adhd is dat de Biblebelt het best goed gedaan heeft!quote:Op donderdag 30 oktober 2025 07:48 schreef Huisopdehoek het volgende:
Had Debbie een andere verkiezingsuitslag verwacht in Barneveld? Of sowieso de biblebelt?
Omdat ze daar een post over maakt?
De enige reden dat Judith zich opgeeft is geldquote:Op donderdag 30 oktober 2025 06:47 schreef Huisopdehoek het volgende:
Zou dit de reden zijn dat Judith zich opgeeft als stembureaulid en nu baalde dat ze niet (ook) overdag aan het werk kon?
Krijg ik als lid van een stembureau of teller een vergoeding?
Ja, je krijgt voor het werken op het stembureau een vergoeding. De hoogte van die vergoeding hangt af van jouw rol en taken in het stembureau en verschilt per gemeente. Voor een stembureaulid gaat het vaak om een bedrag tussen de ¤ 100 en ¤ 150. Voor tellers vaak om een bedrag van ¤ 40.
Laat naar bed (en dat had zomaar nog later kunnen worden) en vandaag naar Amsterdam. Ik hoop dat ze niet te vermoeid is.
Dit is wel bruto, en kan hoger zijn als je voorzitter of plaatsvervangend voorzitter bent (onze gemeente krijgt een vz bijv. ¤200)quote:Op donderdag 30 oktober 2025 06:47 schreef Huisopdehoek het volgende:
Zou dit de reden zijn dat Judith zich opgeeft als stembureaulid en nu baalde dat ze niet (ook) overdag aan het werk kon?
Krijg ik als lid van een stembureau of teller een vergoeding?
Ja, je krijgt voor het werken op het stembureau een vergoeding. De hoogte van die vergoeding hangt af van jouw rol en taken in het stembureau en verschilt per gemeente. Voor een stembureaulid gaat het vaak om een bedrag tussen de ¤ 100 en ¤ 150. Voor tellers vaak om een bedrag van ¤ 40.
Laat naar bed (en dat had zomaar nog later kunnen worden) en vandaag naar Amsterdam. Ik hoop dat ze niet te vermoeid is.
Hoe ze ook zegt ‘en sporten kan ik niet meer’. Dat deed ze voorheen ook al nietquote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:32 schreef Gooischevrouw het volgende:
Nou ik kwam Debbie met haar Wellis reclame zojuist tegen in mijn Facebook tijdlijn hoor 🤦♀ niet naar gezocht wel gekregen. De eerste reactie daaronder: wauw…. Ben benieuwd of er nog meer reacties komen.
Ik volg Debbie al een flinke tijd. Maar ze heeft inderdaad nog nooit iets aan sport gedaan. Of dat moet voor haar 'a Dutch mom in Liverpool' era zijn geweest.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:51 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Hoe ze ook zegt ‘en sporten kan ik niet meer’. Dat deed ze voorheen ook al niet
Ooit ging ze op advies van een behandelaar 5 minuten wandelen 😂 echt vind hem nog steeds grappig... in 5 minuten ben ik net de straat uit.. sporten en Debbie.. 😂quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:51 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Hoe ze ook zegt ‘en sporten kan ik niet meer’. Dat deed ze voorheen ook al niet
Heeft ze die 5 min. ooit gehaald?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:57 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Ooit ging ze op advies van een behandelaar 5 minuten wandelen 😂 echt vind hem nog steeds grappig... in 5 minuten ben ik net de straat uit.. sporten en Debbie.. 😂
Die was ik vergeten 🫣 dat 5 minuten wandelenquote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:57 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Ooit ging ze op advies van een behandelaar 5 minuten wandelen 😂 echt vind hem nog steeds grappig... in 5 minuten ben ik net de straat uit.. sporten en Debbie.. 😂
Ik heb helaas haar Liverpool era gemist 😆quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:54 schreef ZombieQueen het volgende:
[..]
Ik volg Debbie al een flinke tijd. Maar ze heeft inderdaad nog nooit iets aan sport gedaan. Of dat moet voor haar 'a Dutch mom in Liverpool' era zijn geweest.
Wat moet Sjamadriaan daarmee dan?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:46 schreef sophierr het volgende:
Ik heb de stories van AM over het menstruatieondergoed van haar kinderen doorgestuurd aan Sjamadriaan en Tim Hofman. Hopelijk wordt ze publiekelijk aan de schandpaal genageld.
Gemist is groot woord hoor... toen en nu verschild niet veel behalve haar diagnoses zijn andersquote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:05 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Ik heb helaas haar Liverpool era gemist 😆
Die is ook groot tegenstander van het uitbuiten van kinderen en zeker voor dit soort producten.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:08 schreef NineMilka het volgende:
[..]
Wat moet Sjamadriaan daarmee dan?
Jawel, een periode van een paar maanden voor de derde zwangerschap (of derde kind, ze had miskramen natuurlijk) en LC ging ze naar de sportschool. Zoals veel dingen in haar leven een blauwe maandag waar dan wel eeuwig aan gerefereerd wordt, maar nooit iets aan sport klopt niet.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:54 schreef ZombieQueen het volgende:
[..]
Ik volg Debbie al een flinke tijd. Maar ze heeft inderdaad nog nooit iets aan sport gedaan. Of dat moet voor haar 'a Dutch mom in Liverpool' era zijn geweest.
Ieder sprintje naar Zeeman en de nagel studio is al langer.. dus in die zin ja... het gaat op zich ook niet om het feit of ze loopt.. maar dat ze beweert dat iemand 5 minuten zou aanraden 😂 1km zou ik snappen voor iemand die begint te wandelen... half uur 👌 maar 5 minuten? Ja als je net een nieuwe knie of heup hebt gekregen misschienquote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:02 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Heeft ze die 5 min. ooit gehaald?
Maar ze heeft de kinderen enkel benoemd en niet getoond nu toch of heb ik berichten gemist? Ze heeft alleen gezegd dat de 12 jarige de boxers het fijnste vinden en Julia de strings.. of ik heb iets gemistquote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:21 schreef sophierr het volgende:
[..]
Die is ook groot tegenstander van het uitbuiten van kinderen en zeker voor dit soort producten.
Echt? Dit is volledig nieuws voor mij 🤔 Debbie naar de sportschool zou toch minstens een shitload aan sportkleding betekenen en mega veel berichten dat ze gaat.. ik kan me hier totaal niets van herinneren 🤔quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:21 schreef NineMilka het volgende:
[..]
Jawel, een periode van een paar maanden voor de derde zwangerschap (of derde kind, ze had miskramen natuurlijk) en LC ging ze naar de sportschool. Zoals veel dingen in haar leven een blauwe maandag waar dan wel eeuwig aan gerefereerd wordt, maar nooit iets aan sport klopt niet.
Klopt, dit weet ik ook nog.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:21 schreef NineMilka het volgende:
[..]
Jawel, een periode van een paar maanden voor de derde zwangerschap (of derde kind, ze had miskramen natuurlijk) en LC ging ze naar de sportschool. Zoals veel dingen in haar leven een blauwe maandag waar dan wel eeuwig aan gerefereerd wordt, maar nooit iets aan sport klopt niet.
Ik kan ook prima een selfie maken in sportkleding op de trap van een sportschool/voor de deur van Basic Fit. En dan weer heel snel weg! 😁quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:46 schreef Earring het volgende:
[..]
Klopt, dit weet ik ook nog.
Maakte ze een selfie op de trap van de sportschool. Dit was van korte duur maar ze heeft het wel gedaan
Ik bedoel meer die opdracht van de behandelaar. Of ze in die zin die 5 min. ooit heeft gehaald. Ik kan me nog herinneren dat ze dan in het donker even ging lopen. Moeizaam, moeizaam.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:21 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Ieder sprintje naar Zeeman en de nagel studio is al langer.. dus in die zin ja... het gaat op zich ook niet om het feit of ze loopt.. maar dat ze beweert dat iemand 5 minuten zou aanraden 😂 1km zou ik snappen voor iemand die begint te wandelen... half uur 👌 maar 5 minuten? Ja als je net een nieuwe knie of heup hebt gekregen misschien
Ja maar dat is Debbie 😂 jas aantrekken is dan al een opgave.. maar uren over een beurs no problemoquote:Op donderdag 30 oktober 2025 11:15 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Ik bedoel meer die opdracht van de behandelaar. Of ze in die zin die 5 min. ooit heeft gehaald. Ik kan me nog herinneren dat ze dan in het donker even ging lopen. Moeizaam, moeizaam.
Maar de kerstmarkt enzo gingen dan prima🙄
Ze plaatste foto's waarvan ik denk wat wil je daar nog aan verbeteren. Ja wat slappe huid. Maat ja dat litteken is denk ik opvallender. Die vriend is vreemd.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 08:33 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk heel persoonlijk. Ik begrijp het als iemand zo’n operatie wil. Ook wanneer iemand het niet wil (zelf bijv. niet gekozen voor een reconstructie na borstkanker). Ik hoop alleen dat ze dit heeft gedaan voor zichzelf. De omslag van ‘losse buik geaccepteerd’ naar ‘losse buik moet weg’ kan ook. Maar tezamen met een nieuwe liefde geeft bij mij wat twijfels. Maar voorlopig weer voldoende content! Dat is ook wat waard.
Ik kan mij best voorstellen dat een slappe buik lastig kan zijn met kleding. Ik weet het niet zeker, het is wat ik mij zou kunnen voorstellen. Het enige wat ik hoop is dat de nieuwe liefde niet de doorslag heeft gegeven. Ik ben ontzettend blij met mijn lijf. Ben dat ook een tijdje niet geweest en dus ging ik daar iets aan doen. Ik snap het echt wanneer iemand iets gaat doen om blijer te worden met zichzelf.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 11:35 schreef Beppie12345 het volgende:
[..]
Ze plaatste foto's waarvan ik denk wat wil je daar nog aan verbeteren. Ja wat slappe huid. Maat ja dat litteken is denk ik opvallender. Die vriend is vreemd.
Dat zou mij ook niet verbazen. De naam is al genoemd.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 11:43 schreef Lovelii2026 het volgende:
Dit gaat vast om een samenwerking met de arts …..
Ja gedurende een paar maanden volgens mij. Resultaat was toen ook wel te zien en ze heeft over sporten ook wel meerdere keren gedeeld.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:34 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Echt? Dit is volledig nieuws voor mij 🤔 Debbie naar de sportschool zou toch minstens een shitload aan sportkleding betekenen en mega veel berichten dat ze gaat.. ik kan me hier totaal niets van herinneren 🤔
Die blauwe maandag moet wel erg blauw geweest zijn
Ik geloof je hoor! Maar herinner er echt niets van 🤷quote:Op donderdag 30 oktober 2025 11:47 schreef NineMilka het volgende:
[..]
Ja gedurende een paar maanden volgens mij. Resultaat was toen ook wel te zien en ze heeft over sporten ook wel meerdere keren gedeeld.
En let op, dit gezeur zal de komende periode blijven. Kind jarig, Sinterklaas én kerst. Dus waarschijnlijk 3x cadeau gezever.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 12:07 schreef Johanna38 het volgende:
Sanneke heeft het zo slecht en iedereen en alles is tegen haar. En ze is dik en heeft autisme en niemand helpt haar. En haar gezondheid is echt echt heel goed. Bijna niemand kwam op kraamvisite of neemt haar nu mee uit. Gelukkig kan ze lekker mantelzorgen met haar bakfiets. En nu maakt ze een lijst voor ieeeeedereen die op de verjaardag van M komt. He?! En nu had ze net op Vinted een bak met speelgoed voor hem gekocht. Echt tering, ik kan niet meer.
En dan dat geëmmer over die cadeaukaart. Kan zij weer naar de lekkere dingen winkel. Oh nee, dat is die andere. Sanneke komt niet verder dan haar bank, haar bed en oeeeeeverloos gezanik.
Alsof je, zeker op die leeftijd, een berg cadeautjes moet hebben voor verjaardag én sinterklaas én kerst, terwijl je kind het knisperen van het papier ongetwijfeld het leukste vindt.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 12:10 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
En let op, dit gezeur zal de komende periode blijven. Kind jarig, Sinterklaas én kerst. Dus waarschijnlijk 3x cadeau gezever.
Precies. Desnoods pak je de cadeautjes steeds opnieuw in.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 12:20 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
Alsof je, zeker op die leeftijd, een berg cadeautjes moet hebben voor verjaardag én sinterklaas én kerst, terwijl je kind het knisperen van het papier ongetwijfeld het leukste vindt.
En dat filmen in het donker (maar is misschien haar Halloween-thema).quote:Op donderdag 30 oktober 2025 12:27 schreef Earring het volgende:
Bij Sanneke kwam er niemand op kraamvisite. Zal dat met de verjaardag anders zijn omdat ze denkt heeel veel kadootjes te krijgen?
Wat een ontzettende zeurpiet is zij toch. En dan dat gemompel van Dion ook steeds op de achtergrond. Irritant
ik! Ik heb bericht gekregen met de vraag om wie het gaat en dat ze er intern naar gaan kijkenquote:Op donderdag 30 oktober 2025 12:41 schreef Huisopdehoek het volgende:
Wie had ook alweer de loopband terug gestuurd en aangegeven dat ze eens goed moesten kijken met welke (wannabe) fluflu ze in zee gaan?
Ooit nog wat op gehoord?
Zou ze hem hebben moeten terugsturen?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 12:44 schreef Barbamamaatje het volgende:
[..]
ik! Ik heb bericht gekregen met de vraag om wie het gaat en dat ze er intern naar gaan kijken
En dan in het voorjaar/zomer weer zeuren dat er zoveel leuke cadeaus te koop zijn en hoe erg het is dat haar kind z’n verjaardag, Sint en kerst alledrie in dezelfde periode heeft 🫠quote:Op donderdag 30 oktober 2025 12:10 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
En let op, dit gezeur zal de komende periode blijven. Kind jarig, Sinterklaas én kerst. Dus waarschijnlijk 3x cadeau gezever.
En dat een kind niet valt te plannen.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 13:15 schreef Louuuu_lou het volgende:
[..]
En dan in het voorjaar/zomer weer zeuren dat er zoveel leuke cadeaus te koop zijn en hoe erg het is dat haar kind z’n verjaardag, Sint en kerst alledrie in dezelfde periode heeft 🫠
Debbie kan dat wel. Die heeft overwogen om de zwangerschap van de jongste iets uit te stellen ivm de trouwerij van haar zwager. Was ook weer zo’n bijzonder verhaal.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 13:19 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
En dat een kind niet valt te plannen.
Repeat.
Ik ben bijna jaloers want nieuwsgierig🤣quote:Op donderdag 30 oktober 2025 13:18 schreef Gooischevrouw het volgende:
OMG er gaat iets niet goed hoor, ze verschijnt inmiddels ook in mijn Instagram feed…. Hellup! 😂
Terugsturen vast niet. Dan had ze er iets over gedeeld. Dat mensen haar niks gunnen enzo.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 12:46 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
Zou ze hem hebben moeten terugsturen?
We horen/zien er niets meer van, maar misschien hoefde ze er maar 1x ‘reclame’ voor te maken.
Ja maar ja maar ze is hoogbegaafd hè. Vergeet dat niet!quote:Op woensdag 29 oktober 2025 23:31 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Idd zeker niets mis met mbo.. ook niet die loi cursus die ze deed.. maar ze is niet verder dan hoofdstuk 1 gekomen dus hoezo denkt ze hoog opgeleid te zijn?
Ik gun haar de wereld.....quote:Op donderdag 30 oktober 2025 13:29 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Terugsturen vast niet. Dan had ze er iets over gedeeld. Dat mensen haar niks gunnen enzo.
Sorry maar iemand een luie vrouw met obesitas noemen is toch geen schelden?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 13:58 schreef Barbamamaatje het volgende:
[..]
Ik gun haar de wereld.....
Ik heb alleen een hekel aan bedrijven die spullen weggeven aan mensen die totaal niet passen bij het product....
Nee. We gaan niet schelden.
Je noemde haar een luie obesitas. En dat was het.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 15:12 schreef Barbamamaatje het volgende:
[..]
Sorry maar iemand een luie vrouw met obesitas noemen is toch geen schelden?
We hebben het over de reclame van een loopband waar iemand aan gekoppeld is. Ik benoem haar persoon en geef geen mening over haar.
En ik probeer haar juist aan alle kanten te vermijden 🤣quote:Op donderdag 30 oktober 2025 13:28 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Ik ben bijna jaloers want nieuwsgierig🤣
Ik keek maar even wat er dan staat. Ik begrijp niet als je het boek vandaag krijgt dat je het al uit hebt.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 15:16 schreef Harper het volgende:
En weer zijn de boeken van AM een dag voor de boekpresentatie bezorgd.
Leuk voor degenen die erop zaten te wachten, maar wel ontzettend knullig.
Hoe was zij daar toen dan? Ook de hele dag klagen?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:17 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Gemist is groot woord hoor... toen en nu verschild niet veel behalve haar diagnoses zijn anders
Ik vind de timing van haar beslissing, nu ze net een nieuwe liefde heeft, wel toevalligquote:Op donderdag 30 oktober 2025 11:44 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Ik kan mij best voorstellen dat een slappe buik lastig kan zijn met kleding. Ik weet het niet zeker, het is wat ik mij zou kunnen voorstellen. Het enige wat ik hoop is dat de nieuwe liefde niet de doorslag heeft gegeven. Ik ben ontzettend blij met mijn lijf. Ben dat ook een tijdje niet geweest en dus ging ik daar iets aan doen. Ik snap het echt wanneer iemand iets gaat doen om blijer te worden met zichzelf.
Excuus, dat was zeker niet mijn bedoeling... ik heb dan sneller getypt dan ik dacht want het ging mij om het beeld dat ze laat zien (lui en zwaar) in relatie tot het product.....quote:Op donderdag 30 oktober 2025 15:15 schreef Donna het volgende:
[..]
Je noemde haar een luie obesitas. En dat was het.
Misschien had je de zinsopbouw dan helemaal mis, want het stond er behoorlijk onfatsoenlijk.
Ik kan de gemiddelde thriller in een uur of 3 lezen als ik echt kan focussenquote:Op donderdag 30 oktober 2025 15:49 schreef Maretakje het volgende:
[..]
Ik keek maar even wat er dan staat. Ik begrijp niet als je het boek vandaag krijgt dat je het al uit hebt.
Tenminste als ik een goed geschreven boek lees dan heb ik dat niet in een uurtje of 2 uit. Ik ben dan misschien een langzame lezer. Ik denk dat het genoeg zegt over de kwaliteit van de chat gpt proza.
Bij een goed boek slok ik elk woord op, dus toch een langzame lezer.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 16:17 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Ik kan de gemiddelde thriller in een uur of 3 lezen als ik echt kan focussen. Dus zo'n boek waarschijnlijk nog wel sneller
.
Er wordt nog serieus op geboden ook. Het is natuurlijk wel een collectors item met handtekening. Over een jaar of 10 is hij natuurlijk vele malen meer waard dan nu 🙃quote:Op donderdag 30 oktober 2025 16:39 schreef Citroentjes65 het volgende:
Niet eens volgende week…de eerste staat nu al op marktplaats…😬
Ik zag het. En wat staan er van haar eerste ‘bestseller’ veel te koop daarquote:Op donderdag 30 oktober 2025 16:39 schreef Citroentjes65 het volgende:
Niet eens volgende week…de eerste staat nu al op marktplaats…😬
Dat vind ik ook. Daarom zeg ik ook dat ik hoop dat ze dit doet omdat ze het zelf wil.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 16:01 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Ik vind de timing van haar beslissing, nu ze net een nieuwe liefde heeft, wel toevallig
Inderdaad, ik zie ook alleen maar rode vlaggen, die gaat op dezelfde voet verder als voor haar opname.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 16:07 schreef Hocuspocus2 het volgende:
Pascal vd Haas is met haar 2e wandeling van de dag bezig. Volgens mij moet zij in haar toestand helemaal niet zoveel bewegen? Echt alleen maar rode vlaggen.
En via marktplaats verkoopt ze allerlei proteine repen, die eet ze dus ook al niet opquote:Op donderdag 30 oktober 2025 16:07 schreef Hocuspocus2 het volgende:
Pascal vd Haas is met haar 2e wandeling van de dag bezig. Volgens mij moet zij in haar toestand helemaal niet zoveel bewegen? Echt alleen maar rode vlaggen.
Dat was vorige keer toch ook al? Nu weer de schuld van postNL? Ik snap daar niets van, stom ook voor de mensen die bij de presentatie aanwezig zijn.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 15:16 schreef Harper het volgende:
En weer zijn de boeken van AM een dag voor de boekpresentatie bezorgd.
Leuk voor degenen die erop zaten te wachten, maar wel ontzettend knullig.
Kunnen ze vast aan de straatstenen niet kwijt, alle volgmoekesquote:Op donderdag 30 oktober 2025 16:57 schreef Earring het volgende:
[..]
Ik zag het. En wat staan er van haar eerste ‘bestseller’ veel te koop daar
Echt waar? Wauw.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 17:58 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
En via marktplaats verkoopt ze allerlei proteine repen, die eet ze dus ook al niet op
Ze heeft de kinderen niet in hun ondergoed op de foto gezet nee, maar wel foto’s en linkjes van het product met informatie welke maat ze dragen van welk product.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:31 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Maar ze heeft de kinderen enkel benoemd en niet getoond nu toch of heb ik berichten gemist? Ze heeft alleen gezegd dat de 12 jarige de boxers het fijnste vinden en Julia de strings.. of ik heb iets gemist
Nou en wat ik zo verwerpelijk vind is dat ze er flink geld mee verdient. En niet omdat ze een taboe wil doorbreken of omdat haar dochters graag willen vertellen welke maat en welk ondergoed ze dragen, maar only en alleen voor de pegels voor mutti.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:17 schreef Louuuu_lou het volgende:
[..]
Ze heeft de kinderen niet in hun ondergoed op de foto gezet nee, maar wel foto’s en linkjes van het product met informatie welke maat ze dragen van welk product.
AM denkt weer een zelfverzonnen jaren 80 taboe over menstruatie te moeten doorbreken. Kennelijk wil ze niet inzien dat de kritiek niet gaat over menstruatie maar over het delen van informatie en plaatjes van het ondergoed van je kinderen. Ik zou het precies even ongepast vinden als ze foto’s van de bh’s van haar kinderen + bh maat zou delen.
De plangoeroe.. 🤪quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:37 schreef Lodelie het volgende:
Am is te laat.
Maarten is thuis, geen enkele andere verplichting. Ga dan eerder weg!!
Ze kan ook gewoon thuis blijven ipv voor een paar onnozele dames een stukje voor te lezen uit haar "boek". En dan uuuuren onderweg MET bolderkar vol met haar knipplakchatgptbazelblaadjes. Wat een idiote toestand!quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:37 schreef Lodelie het volgende:
Am is te laat.
Maarten is thuis, geen enkele andere verplichting. Ga dan eerder weg!!
Dit is wat je als moeder toch niet wilt... dat kind is 4!quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:53 schreef Limburgsemeid het volgende:
Die nieuwe post van MB. Kinderarbeid in 3 2 1😫
En dan die Patrick die erop reageert…
Er is weer een shitload aan Terstal content online gekomen waar kinderen weer even mogen poseren vandaag 🥲quote:Op donderdag 30 oktober 2025 20:02 schreef Memm het volgende:
Ik vind écht dat er regels moeten komen betreft online influencers mét kinderen die óók reclame moeten maken. Want tig keer omkleden en filmpjes moeten maken voor mama is ook kinderarbeid. 🙄
Precies. En ook zo'n comment als die van die Patrick laat zien waarom je kind openbaar delen überhaupt niet meer kan. Het is gewoon geld en aandacht boven het welzijn van je kind plaatsen, heel kwalijk.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 20:02 schreef Memm het volgende:
Ik vind écht dat er regels moeten komen betreft online influencers mét kinderen die óók reclame moeten maken. Want tig keer omkleden en filmpjes moeten maken voor mama is ook kinderarbeid. 🙄
O echt hè, nou dat is nog eens leuk een adventskalender delen met je broer.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:42 schreef JaNeeDan het volgende:
Debbie: iedereen heeft een adventskalender. Maar de jongens delen er één. De oudste had toch ook kunnen delen
Debbie had genoeg aan 1 kind. Geen idee waarom zij een 2e en 3e wilde.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 20:15 schreef Henrike het volgende:
[..]
O echt hè, nou dat is nog eens leuk een adventskalender delen met je broer.
Zoë heeft er 1
Roy heeft er 1 en Debbie heeft er 1.
De jongens mogen ook niet boven komen kijken, haar prinses wel.
Ook mag Zoë helpen uitpakken en de jongens kijke toe.
Ik vind het zo sneu om te zien dat Zoë echt mama's prinses is, kan het meisje niks aan doen maar voor de jongens vind ik het sneu, valt me vaker op.
En wat is ze weer hyper.... altijd als Roy weg is valt me op.
En nu de adventkalender openen. Geduld kennen ze niet en wordt ook niet aangeleerdquote:Op donderdag 30 oktober 2025 20:15 schreef Henrike het volgende:
[..]
O echt hè, nou dat is nog eens leuk een adventskalender delen met je broer.
Zoë heeft er 1
Roy heeft er 1 en Debbie heeft er 1.
De jongens mogen ook niet boven komen kijken, haar prinses wel.
Ook mag Zoë helpen uitpakken en de jongens kijke toe.
Ik vind het zo sneu om te zien dat Zoë echt mama's prinses is, kan het meisje niks aan doen maar voor de jongens vind ik het sneu, valt me vaker op.
En wat is ze weer hyper.... altijd als Roy weg is valt me op.
Wat zegt Patrick?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:53 schreef Limburgsemeid het volgende:
Die nieuwe post van MB. Kinderarbeid in 3 2 1😫
En dan die Patrick die erop reageert…
Heeft hij onlangs niet zijn baan opgezegd?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 20:20 schreef Henrike het volgende:
Pff die joerie die een col naar muts laat veranderen.
Dat je als man je daar voor leent en dat overdreven blije hoofd erbij.
Kerel ga wat nuttigs doen
Bijzonder weer hè. Altijd als een dode vogelquote:Op donderdag 30 oktober 2025 20:23 schreef Muisjeruisje het volgende:
Zoo, Debbie is weer lekker hysterisch aan het krijsen als ze met Zoë die kalender openmaakt 🫣
Ik vind vooral de foto van Patrick "eng"quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:53 schreef Limburgsemeid het volgende:
Die nieuwe post van MB. Kinderarbeid in 3 2 1😫
En dan die Patrick die erop reageert…
Maar ja, MB Ollie heeft weer een maandje hypotheek verdiend dus MB vindt het wel prima om het op socials te knallen en niet naar de beste vriendinnen app te sturen. Ik vraag me trouwens af hoeveel beste vriendinnen apps MB heeft?!😂quote:Op donderdag 30 oktober 2025 20:37 schreef Henrike het volgende:
[..]
Ik vind vooral de foto van Patrick "eng"
Dat zou mij dus alleen al tegenhouden bij het plaatsen van foto's van mijn kind op social media.
Dat je het in je groepsapp naar vriendinnen stuurt leuk, maar dit soort griezels weten je dus ook te vinden.,
Gatver 🤮quote:Op donderdag 30 oktober 2025 20:42 schreef Memm het volgende:
[..]
Onder dat reclame filmpje van O:
(Staat onder verborgen reacties.)
"Love you too baby"
Ik zal die naïviteit van MB, of wat het dan ook is, nooit begrijpen. Zeker met haar eigen misbruikverhaal zou ze beter moeten weten.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 20:37 schreef Henrike het volgende:
[..]
Ik vind vooral de foto van Patrick "eng"
Dat zou mij dus alleen al tegenhouden bij het plaatsen van foto's van mijn kind op social media.
Dat je het in je groepsapp naar vriendinnen stuurt leuk, maar dit soort griezels weten je dus ook te vinden.,
‘Maar er zijn nog geen regels dus doen we het naar ons beste weten’quote:Op donderdag 30 oktober 2025 20:42 schreef Memm het volgende:
[..]
Onder dat reclame filmpje van O:
(Staat onder verborgen reacties.)
"Love you too baby"
Ik snap het sowieso niet: je rijdt in de spits naar Brabant. Dat is altijd druk. Ik rijd regelmatig die kant op voor werk en reken dan standaard 1.5 uur extra reistijd (en dat is soms nog krap!). Ik snap echt niet waarom je dan zo laat vertrekt (en het overkomt haar niet voor het eerst).quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:37 schreef Lodelie het volgende:
Am is te laat.
Maarten is thuis, geen enkele andere verplichting. Ga dan eerder weg!!
MB wel, oma ook. Want die reageert ook. De domheid, echt stuitend.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:53 schreef popje het volgende:
[..]
Dit is wat je als moeder toch niet wilt... dat kind is 4!
Er staat nog reactie van een man met 🫶🫶quote:Op donderdag 30 oktober 2025 20:42 schreef Memm het volgende:
[..]
Onder dat reclame filmpje van O:
(Staat onder verborgen reacties.)
"Love you too baby"
En wie ligt er op 1 van de foto's in z'n onderbroek op de grond? Dat vind ik okk een aparte foto om te posten😅quote:Op donderdag 30 oktober 2025 21:31 schreef lila01 het volgende:
[..]
MB wel, oma ook. Want die reageert ook. De domheid, echt stuitend.
En Z heeft moeite met eten waar wat meer structuur in zit. Hij heeft zitten eten tot kokhalzen aan toe. Zo creëer je toch eetproblemen? Pureer de saus of je AVG eten. Erg zielig voor dat mannetjequote:Op donderdag 30 oktober 2025 21:49 schreef slowie het volgende:
Hvk:
De kinderen hebben toch 't eten van gister opgegeten! 👏🏼
Ik vind het wel supervies dat ze die boterham nog door de jongste laat eten nadat allemaal dieren deze gelikt hebben én op de grond is gevallen bij de kinderboerderij 🤮
Maar de jongens dan? Zouden die er ook al aan hebben mogen zitten?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 20:19 schreef Lalaland79 het volgende:
[..]
En nu de adventkalender openen. Geduld kennen ze niet en wordt ook niet aangeleerd
Ik vind het echt eng dat zo'n man reageert op een foto van zo'n klein meiske.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 21:05 schreef lila01 het volgende:
[..]
Ik zal die naïviteit van MB, of wat het dan ook is, nooit begrijpen. Zeker met haar eigen misbruikverhaal zou ze beter moeten weten.
Zo zielig, ze weet al dat Zayn een achterstand heeft en waarschijnlijk autisme( als ik het goed heb)quote:Op donderdag 30 oktober 2025 21:59 schreef Lalaland79 het volgende:
[..]
En Z heeft moeite met eten waar wat meer structuur in zit. Hij heeft zitten eten tot kokhalzen aan toe. Zo creëer je toch eetproblemen? Pureer de saus of je AVG eten. Erg zielig voor dat mannetje
Het commentaar van die Patrick is weg zie ik nuquote:Op donderdag 30 oktober 2025 20:10 schreef Nieve het volgende:
[..]
Precies. En ook zo'n comment als die van die Patrick laat zien waarom je kind openbaar delen überhaupt niet meer kan. Het is gewoon geld en aandacht boven het welzijn van je kind plaatsen, heel kwalijk.
En dan neem je al die mensen nog niet mee die anoniem meekijken, want het is een open account. Ik vind het onbegrijpelijk. Dan ben je voor mij - juist als moeder met een misbruikverleden - af.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 21:33 schreef lila01 het volgende:
[..]
Er staat nog reactie van een man met 🫶🫶
Kan een vriend zijn, maar maakt MB, onze supermom, blijkbaar niet uit.
Ik hoop dat het ooit tot haar doordringt hoe gevaarlijk en schadelijk dit is.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 23:10 schreef Zomerzonnetjw het volgende:
[..]
En dan neem je al die mensen nog niet mee die anoniem meekijken, want het is een open account. Ik vind het onbegrijpelijk. Dan ben je voor mij - juist als moeder met een misbruikverleden - af.
Er is zoveel bekend over wat er met beelden van kinderen door kwaadwillenden gebeurt. En bij Mies is het ook nog eens overduidelijk in welk huis ze woont, welke school, voetbalclub etc. Daar moet je gewoon mee uitkijken.
Ik heb MB een privébericht gestuurd om haar te wijzen op die engerd en dat ze voorzichtig moet zijn met het plaatsen van beelden van haar dochter, omdat iedere gek kan meekijken. Twee uur geleden heeft ze mijn bericht gelezen, zie ik. En daarna de reacties weggehaald.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 22:53 schreef Limburgsemeid het volgende:
Ze heeft de reacties weggehaald. Sorry maar dat maakt het naar mijn mening nóg triester. Zien wat er gebeurt en vervolgens gewoon door gaan met je dochter zo te laten staan.🥲 dan heb je ze echt niet allemaal meer in het laatje, ik zou me doodschrikken en doodschamen.
Onwaarschijnlijk 😢quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 00:08 schreef lila01 het volgende:
[..]
Ik hoop dat het ooit tot haar doordringt hoe gevaarlijk en schadelijk dit is.
En zit je nu in de blokkendoos?quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 00:09 schreef lila01 het volgende:
[..]
Ik heb MB een privébericht gestuurd om haar te wijzen op die engerd en dat ze voorzichtig moet zijn met het plaatsen van beelden van haar dochter, omdat iedere gek kan meekijken. Twee uur geleden heeft ze mijn bericht gelezen, zie ik. En daarna de reacties weggehaald.
Nee, ik ben heel netjes geblevenquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 00:20 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
En zit je nu in de blokkendoos?
Tamara (greatgrandemultimama) had een reactie geplaatst ook.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 00:09 schreef lila01 het volgende:
[..]
Ik heb MB een privébericht gestuurd om haar te wijzen op die engerd en dat ze voorzichtig moet zijn met het plaatsen van beelden van haar dochter, omdat iedere gek kan meekijken. Twee uur geleden heeft ze mijn bericht gelezen, zie ik. En daarna de reacties weggehaald.
Het ergste is dan nog dat ze gewoon het filmpje laat staan van het meiske. Terwijl ze je waarschuwing heeft gelezen. Maar ja het is een campagne dus kan ze ook niet zomaar verwijderen zonder conseque. Wat een vreselijk idee..quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 00:09 schreef lila01 het volgende:
[..]
Ik heb MB een privébericht gestuurd om haar te wijzen op die engerd en dat ze voorzichtig moet zijn met het plaatsen van beelden van haar dochter, omdat iedere gek kan meekijken. Twee uur geleden heeft ze mijn bericht gelezen, zie ik. En daarna de reacties weggehaald.
Ik denk dat ze dat wel weet. Maarja money talksquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 00:08 schreef lila01 het volgende:
[..]
Ik hoop dat het ooit tot haar doordringt hoe gevaarlijk en schadelijk dit is.
Het is donderdag hè. Tijd voor wijn in het clubhuis. Filmpjes op straat maken. Podcast opnemen. Zaterdag ochtend naar de voetbal - niet mijn weekend maar toch samen. Daarna weer terug naar het clubhuis en zondag de klaver weer compleet.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 07:23 schreef Limburgsemeid het volgende:
En dat allemaal terwijl Olivia bij papa is en mama
Nog een glas wijn wegtikt bij Iris (zie stories Iris), ze zat dus gewoon te zuipen in Amsterdam ipv zich druk te maken om haar dochter.
En dat is helemaal oke..... Ik wil niet meedoen aan aan een trend waarbij "influencers" op deze wijze worden ingezet.... dezelfde band zag je bij heel veel anderen ook, daar heb je mij niet over gehoord.... het heeft te maken met zorgvuldigheid en het serieus nemen van je doelgroepquote:Op donderdag 30 oktober 2025 18:53 schreef Flipperkast_007 het volgende:
Je koopt dus een loopband, omdat je die zelf graag wilt en dan stuur je hem terug omdat Sanneke het product als samenwerking heeft gekregen?
Jij je werk, zij haar werk. Waarom je loopband terugsturen? jij wilde dat ding toch? En dan maakt het toch niet uit of het bedrijf in lokaal krantje X staat of een influencer iets opstuurt? Ik begrijp dat gewoon echt niet. En dan ook nog de reden erbij vermelden, met als doel dat het bedrijf niet meer samenwerkt met die influencer. Ik vind het kinderachtig. Echt waar.
Ik zag een foutjequote:Op vrijdag 31 oktober 2025 07:23 schreef Limburgsemeid het volgende:
En dat allemaal terwijl Olivia bij papa is en mama
Nog een glas fles wijn wegtikt bij Iris (zie stories Iris), ze zat dus gewoon te zuipen in Amsterdam ipv zich druk te maken om haar dochter.
Vooral sneu voor familieleden waarbij ze niet langskomt op speciale gelegenheden en energie " spaart".quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 09:02 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Ja hoor! Debbie gaat met de party bus! 😂 die wilt gewoon niet eens meer geloofwaardig overkomen
Zou ze haar oordoppen, zonnebril, zonnebloem ketting en elektrische rolstoel meenemen?quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 09:02 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Ja hoor! Debbie gaat met de party bus! 😂 die wilt gewoon niet eens meer geloofwaardig overkomen
Met Roy. Stelletje clowns🤡🤡quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 09:02 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Ja hoor! Debbie gaat met de party bus! 😂 die wilt gewoon niet eens meer geloofwaardig overkomen
Ze is al helemaal aan het indekken met zielige textjes 😂🤦♂️ dat het te zwaar is maar toch doet enzovoort.. er straks weer een week vanaf ligt..quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 09:15 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Met Roy. Stelletje clowns🤡🤡
Hoezo kan dit wel maar je gezicht laten zien op de bruiloft van een familielid niet? En ja, de ene dag zal de andere niet zijn. Dat gelul kennen we inmiddels wel.
Die vrouw 🫣quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 09:28 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Ze is al helemaal aan het indekken met zielige textjes 😂🤦♂️ dat het te zwaar is maar toch doet enzovoort.. er straks weer een week vanaf ligt..
Ik vind haar echt zo bijzonder in haar keuzes..
Deze geweldige moeder krijgt niet eens brood trommels gevuld.. is die lamp in der bril toch niet zo fantastisch
Echt medelijden met die kinderen dat ze nooit op 1 staan
Ik snap je wel hoor. Prima als het naar bepaalde influecers wordt verstuurd maar als je het naar een Sanneke stuurt kan ik je product ook niet serieus nemen. Dat ding ligt ergens in haar huis onder het stof te stinken of ze heeft hem gewoon verkocht.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 08:30 schreef Barbamamaatje het volgende:
[..]
En dat is helemaal oke..... Ik wil niet meedoen aan aan een trend waarbij "influencers" op deze wijze worden ingezet.... dezelfde band zag je bij heel veel anderen ook, daar heb je mij niet over gehoord.... het heeft te maken met zorgvuldigheid en het serieus nemen van je doelgroep
Een partybus lijkt mij echt een levende hel op aarde met mijn LC.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 09:28 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Ze is al helemaal aan het indekken met zielige textjes 😂🤦♂️ dat het te zwaar is maar toch doet enzovoort.. er straks weer een week vanaf ligt..
Ik vind haar echt zo bijzonder in haar keuzes..
Deze geweldige moeder krijgt niet eens brood trommels gevuld.. is die lamp in der bril toch niet zo fantastisch
Echt medelijden met die kinderen dat ze nooit op 1 staan
En ze heeft op Facebook weer een oproep voor Halloween morgen door de wijk.. dat mag Roy weer lekker oplossen terwijl zij de oproep heeft gedaan... maar goed dat is voor de kinderen en dat boeit haar dus weer niets! Vanavond draait om haar en de 3 regels die ze toegevoegd heeft aan het boek van Annemarie..quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 09:41 schreef Maremare het volgende:
[..]
Die vrouw 🫣
Bakken energie verspild aan dat hysterische gedoe met die adventkalenders, opzetten van de kerstboom etc. Als ze zich echt zo belabberd voelt als ze zegt dan zou ik toch echt niet in die bus gaan zitten vanavond.
Misschien had ze naar het UWV kunnen gaan met een partybus, dan kan een afspraak op locatie wel gewoon 😂quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 09:44 schreef Beertjeteddy het volgende:
[..]
Een partybus lijkt mij echt een levende hel op aarde met mijn LC.
Maarja, Debbie heeft een speciaal soort longcovid waardoor een UWV gesprek op locatie te zwaar is en een partybus helemaal prima...
Maar Roy is ook niet goed wijs dat hij zich hiervoor leent, sowieso snap ik niet dat hij zulke oogkleppen op heeft.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 09:47 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
En ze heeft op Facebook weer een oproep voor Halloween morgen door de wijk.. dat mag Roy weer lekker oplossen terwijl zij de oproep heeft gedaan... maar goed dat is voor de kinderen en dat boeit haar dus weer niets! Vanavond draait om haar en de 3 regels die ze toegevoegd heeft aan het boek van Annemarie..
Nee.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 06:27 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Tamara (greatgrandemultimama) had een reactie geplaatst ook.
Aan de ene kant goed, aan de andere kant plaatst zij ook vaak genoeg haar kinderen in badkleding op insta. Oké, ze heeft een prive account en ze zegt te monitoren wie haar volgt, maar kan dat echt met zo'n 2000 volgers?
En Roy mag mee 😆quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 09:02 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Ja hoor! Debbie gaat met de party bus! 😂 die wilt gewoon niet eens meer geloofwaardig overkomen
Debbie:quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 09:52 schreef Iris2.0 het volgende:
Gek neusje heeft ze van onderaf gefilmd. En wat doet ze weer apartig met dat mondje. Zo bewust van de camera
Ze trekt inderdaad weer raar met haar mondquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 09:52 schreef Iris2.0 het volgende:
Gek neusje heeft ze van onderaf gefilmd. En wat doet ze weer apartig met dat mondje. Zo bewust van de camera
Ze heeft nu al helemaal een verhaal klaar dat ze een spoonie is en dat die nooit laten weten dat ze pijn hebben maar het eigenlijk allemaal niet meer aankunnen... Misschien moet ze vanavond die bril opdoen in de bus.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 09:41 schreef Maremare het volgende:
[..]
Die vrouw 🫣
Bakken energie verspild aan dat hysterische gedoe met die adventkalenders, opzetten van de kerstboom etc. Als ze zich echt zo belabberd voelt als ze zegt dan zou ik toch echt niet in die bus gaan zitten vanavond.
Denk dat er genoeg lichtjes zijn 😂 och moet er niet aan denken met die bus mee te moeten 😂quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 10:14 schreef popje het volgende:
[..]
Ze heeft nu al helemaal een verhaal klaar dat ze een spoonie is en dat die nooit laten weten dat ze pijn hebben maar het eigenlijk allemaal niet meer aankunnen... Misschien moet ze vanavond die bril opdoen in de bus.
Die haren zijn niet gewassen. Check haar stories van gisteren en die van vanochtend. Hopelijk vindt ze daar vandaag nog wat kracht voor.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 09:48 schreef Henrike het volgende:
En weer valt ze gigantisch door de mand:
Hele week voor de kinderen gezorgd, een kerstboom opzetten, filmpjes posten. Adventskalender hysterisch uitpakken en filmen.
Ze zag er prima verzorgd uit, haren gewassen.
En dan noemt ze zichzelf vergeetachtig omdat ze Jay zijn haren niet had gedaan en de broodtrommels niet had gevuld.
Eerder deze week zagen we al dat ze gewoon totaal niet weet wat ze moet doen om haar kinderen op school te krijgen.
Dit omdat ze dit nooit hoeft.
En dan dat getrek met die lip weer in de auto.
Ik vind het bizar dat ze dus vanavond wel naar AM gaat met Roy, hoe belangrijk is dat dan?
Bruiloften zegt ze af maar dit kan in de avond wel nadat je een week alleen bent geweest?
En Roy weet dus nu dat ze het hele weekend weer in bed ligt, zal ze de fotoshoot ook afzeggen?
Wat een actrice .
En blijkbaar helpen de spuitjes b12 en afval medicatie dus niet zo goed dat ze zich weer fit en energiek voelt.
Leugenaar is het
Ik denk dat ze hoopt dat er juichende menigtes staanquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 10:14 schreef Huisopdehoek het volgende:
En hengelt ze nou naar een juichende fanclub met de vermelding van de vertrek- en aankomsttijden?
Zou @:demanvandevrouwaanwieherboekisopgedragen ook aanwezig zijn? Mee met de partybus?
En aankomen op het Museumplein met herrie en vuur op het dak van de bus.. Echt?
Waar staat dat ze met de partybus gaat?quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 09:02 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Ja hoor! Debbie gaat met de party bus! 😂 die wilt gewoon niet eens meer geloofwaardig overkomen
Dat viel mij ook op. Met die foto komt het nogal dramatisch over. Ik snap ook niet zo goed waarom je een tekst denkt te moeten delen die iemand jou gestuurd heeft.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 10:24 schreef Keesie123 het volgende:
Lijkt wel een rouwkaart bij Lotte in het ziekenhuis (is het niet).
Zelfs als ze niet met de bus mee gaat is het raar dat ze gaat.. annemarie zegt dat iedereen die mee werkte aan het boek met de bus ging..quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 10:25 schreef NineMilka het volgende:
[..]
Waar staat dat ze met de partybus gaat?
Oh ja! Want daarvoor waren de nagels alvast gedaan.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 10:57 schreef Mirp het volgende:
Debbie heeft dit weekend toch ook een fotoshoot? Kan niet op deze week!
Oef... feestje, fotoshoot, Halloween gebeuren 🥸 lekker actief...word flink op de lc uit knop drukken dit weekendquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 10:57 schreef Mirp het volgende:
Debbie heeft dit weekend toch ook een fotoshoot? Kan niet op deze week!
Ik kwam hier om dat te typen ja!! Sneu voor haar dt het herstel minder goed gaat dan ze had gehoopt.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 10:24 schreef Keesie123 het volgende:
Lijkt wel een rouwkaart bij Lotte in het ziekenhuis (is het niet).
Ja het herstel met zo'n operatie is echt pittig de eerste dagen. Ik had alleen een borstverkleining en kon echt helemaal niks en de pijn was real zeg maar. Wel een van de beste keuzes die ik ooit gemaakt heb voor mijzelf. In die zin snap ik Lotte wel, een ander vindt er misschien niks mis mee maar dit is echt heel persoonlijks. Wel echt heel gek dat de chirurg wordt getagd.. zou het? Zou het een samenwerking zijn?quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 11:35 schreef Aardbeienyoghurt het volgende:
[..]
Ik kwam hier om dat te typen ja!! Sneu voor haar dt het herstel minder goed gaat dan ze had gehoopt.
Ik acht de kans wel heel groot dat het een samenwerking is, misschien betaalt ze een deel zelf, maar dat ze het volle pond zelf betaalt lijkt mij zeer onwaarschijnlijk. En het mag natuurlijk, maar ik vind het jammer dat mensen hier vaak niet transparant over zijn (zie het eerdere kanteltraject, waar ze ook zeker niet eerlijk over is geweest).quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 11:40 schreef Missinglink24 het volgende:
[..]
Ja het herstel met zo'n operatie is echt pittig de eerste dagen. Ik had alleen een borstverkleining en kon echt helemaal niks en de pijn was real zeg maar. Wel een van de beste keuzes die ik ooit gemaakt heb voor mijzelf. In die zin snap ik Lotte wel, een ander vindt er misschien niks mis mee maar dit is echt heel persoonlijks. Wel echt heel gek dat de chirurg wordt getagd.. zou het? Zou het een samenwerking zijn?
Klopt, het kanteltraject bleek ook een samenwerking en daar leek nog wel wat mis mee te zijn waarna Lotte er ineens een heel stuk stiller over was.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 11:43 schreef Tarantelle het volgende:
[..]
Ik acht de kans wel heel groot dat het een samenwerking is, misschien betaalt ze een deel zelf, maar dat ze het volle pond zelf betaalt lijkt mij zeer onwaarschijnlijk. En het mag natuurlijk, maar ik vind het jammer dat mensen hier vaak niet transparant over zijn (zie het eerdere kanteltraject, waar ze ook zeker niet eerlijk over is geweest).
Haha ja die viel me ook op, ze kan niks verzinnen 🙃🙃quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 12:05 schreef Mallorcameisje het volgende:
Debbie; “en ik denk dat de combi ongesteld en wintertijd het is. Ik kan anders ook niks ‘verzinnen’” 😱 Wauw 👀🧐
Nee dat snap ik, de rest heeft ze allemaal al vol op haar bingo kaartquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 12:05 schreef Mallorcameisje het volgende:
Debbie; “en ik denk dat de combi ongesteld en wintertijd het is. Ik kan anders ook niks ‘verzinnen’” 😱 Wauw 👀🧐
Koen heeft er jarenlang aan meegewerkt. En natuurlijk kan hij van gedachten veranderen. Zolang MB de kinderen deelt ga ik er vanuit dat hij het prima vindt.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 12:18 schreef Kletsdoos165 het volgende:
Ik ben benieuwd wat Koen er nu van vindt dat zijn kinderen steeds zo mis gebruikt worden op social media. Zijn grote online afwezigheid en onzichtbaarheid lijkt een statement.
Ik denk dat dit best een ding kan gaan worden in het ouderschapsplan
O haha dat had ik niet eens gezien , kan dus maar zo een oude foto van die app zijn, aandacht aandacht aandachtquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 12:10 schreef Nieve het volgende:
Alles is al gezegd over Debbie.
Van melodramatisch een kaartje schrijven voor het huwelijk van je neef naar partyen in een bus terwijl je visible app (datum afgeplakt!) zegt dat je rustig aan moet doen. Wat is het verschil?
Het eerste levert haar persoonlijk niks op qua aandacht en dat laatste wel, makkelijke keuze dus voor haar.
Met dat laatste ben ik het absoluut eens. Ik vind het niet zo ethisch, maar ja, het kan, het mag en het gebeurt natuurlijk best vaak.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 11:50 schreef Missinglink24 het volgende:
[..]
Klopt, het kanteltraject bleek ook een samenwerking en daar leek nog wel wat mis mee te zijn waarna Lotte er ineens een heel stuk stiller over was.
Het komt gewoon zo raar bij me binnen dat een medische ingreep commercieel wordt benaderd, ook door de chirurg.
Even hun socials volgen vandaag🙃😂quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 11:33 schreef Missinglink24 het volgende:
Oeh ga zo vertrekken voor een weekendje Amsterdam, misschien spot ik alle dames wel in het wild, MB, AM, Debbie.. die partybus met vuurwerk is niet te missen toch 😂
Cosmetische chirurgie is al jaren een groot verdienmodel, dus ook dit soort dingen.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 11:50 schreef Missinglink24 het volgende:
[..]
Klopt, het kanteltraject bleek ook een samenwerking en daar leek nog wel wat mis mee te zijn waarna Lotte er ineens een heel stuk stiller over was.
Het komt gewoon zo raar bij me binnen dat een medische ingreep commercieel wordt benaderd, ook door de chirurg.
En het is Halloween. Energie voor 10 die meidquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 10:57 schreef Mirp het volgende:
Debbie heeft dit weekend toch ook een fotoshoot? Kan niet op deze week!
👀quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 11:33 schreef Missinglink24 het volgende:
Oeh ga zo vertrekken voor een weekendje Amsterdam, misschien spot ik alle dames wel in het wild, MB, AM, Debbie.. die partybus met vuurwerk is niet te missen toch 😂
Hij is volgens mij nooit zo van het alles online gooien geweestquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 12:18 schreef Kletsdoos165 het volgende:
Ik ben benieuwd wat Koen er nu van vindt dat zijn kinderen steeds zo mis gebruikt worden op social media. Zijn grote online afwezigheid en onzichtbaarheid lijkt een statement.
Ik denk dat dit best een ding kan gaan worden in het ouderschapsplan
Hij was zelf misschien niet zo aanwezig op zijn eigen insta maar als hij er problemen mee zou hebben dat zijn kinderen online worden gedeeld had hij daar vast al eerder iets mee gedaan.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 13:10 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Hij is volgens mij nooit zo van het alles online gooien geweest
Zou hij iets in te brengen hebben gehad bij MB? 🫣quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 13:19 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Hij was zelf misschien niet zo aanwezig op zijn eigen insta maar als hij er problemen mee zou hebben dat zijn kinderen online worden gedeeld had hij daar vast al eerder iets mee gedaan.
Ik zou toch persoonlijk toch niet heel gelukkig zijn als een kinder-uitbuiter haar boek over kinderuitbuiting (en hoe zwaar dat wel niet voor de moeder is) aan mij of mijn nét overleden partner opdraagt 😬quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 10:14 schreef Huisopdehoek het volgende:
En hengelt ze nou naar een juichende fanclub met de vermelding van de vertrek- en aankomsttijden?
Zou @:demanvandevrouwaanwieherboekisopgedragen ook aanwezig zijn? Mee met de partybus?
En aankomen op het Museumplein met herrie en vuur op het dak van de bus.. Echt?
Geen idee. Maar dat vraag ik me bij veel meer partners van fluflu’s af. Ik vind de ouders die de kinderen delen fout. Hun partners niet minder.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 13:33 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Zou hij iets in te brengen hebben gehad bij MB? 🫣
Hoef je dan, volgens haar werkboek, alleen in oktober schoon te maken?quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 13:34 schreef Muisjeruisje het volgende:
Joejoe jongens, allemaal even commenten bij Milou onder haar laatste taaktober reel, dan krijg je gratis haar eigen geknutselde werkboek 🤦♀
Denk op 4 momenten: toen die kinderen verwekt moesten worden.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 13:33 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Zou hij iets in te brengen hebben gehad bij MB? 🫣
😆quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 13:50 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Hoef je dan, volgens haar werkboek, alleen in oktober schoon te maken?
Twee uurtjes (17-19u), dan is het weer gedaan.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 10:52 schreef Tarantelle het volgende:
Demammavan: ondanks dat ik veel dingen die Annemarie doet ronduit veroordeel hoop ik dat ze een leuke en gezellige avond heeft.
En ze leest lekker mee hier 😉🫣quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 12:09 schreef Missinglink24 het volgende:
[..]
Haha ja die viel me ook op, ze kan niks verzinnen 🙃🙃
Het woordje ‘verzinnen’ vind ik in haar geval weer heel veelzeggend ook 😳quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 12:22 schreef Henrike het volgende:
[..]
Nee dat snap ik, de rest heeft ze allemaal al vol op haar bingo kaart
Wou dat ik dat kon.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 11:28 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Oef... feestje, fotoshoot, Halloween gebeuren 🥸 lekker actief...word flink op de lc uit knop drukken dit weekend
Haar hele bestaan draait om en op verzinnen.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 14:15 schreef Mallorcameisje het volgende:
[..]
Het woordje ‘verzinnen’ vind ik in haar geval weer heel veelzeggend ook 😳
Zo'n sneu mens, dat je iedereen voor de gek wilt houden met je zgn ziek zijn, net als die afslankreclame; meer energie en fitter, j a op moment wanneer zij dat wil.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 14:13 schreef Mallorcameisje het volgende:
[..]
En ze leest lekker mee hier 😉🫣
Het is dat die vrouw geen schaamte kent, want reclame maken voor zoiets is echt om je kapot te schamen.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 14:19 schreef NineMilka het volgende:
Vooral ‘model blijven staan’, Debbie: https://nos.nl/artikel/25(...)eld-overleg-met-arts
Nou datquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 14:15 schreef Mallorcameisje het volgende:
[..]
Het woordje ‘verzinnen’ vind ik in haar geval weer heel veelzeggend ook 😳
Je hebt helemaal gelijk. Wat zij kan kan ik echt niet. Ja op een goede dag kan ik iets meer maar dan de dag erna is het wel echt afzien.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 14:16 schreef Beertjeteddy het volgende:
[..]
Wou dat ik dat kon.
En dan blijven mensen het maar raar vinden dat vele hier zichzelf kapot irriteren aan haar gedrag. Het is gewoon absoluut niet fair wat zij doet.
Ja had het ook gelezen, en straks maar weer klagen. Maar het was toch zo veilig? Even een foto van je medicatie en het ligt op je deurmatquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 14:19 schreef NineMilka het volgende:
Vooral ‘model blijven staan’, Debbie: https://nos.nl/artikel/25(...)eld-overleg-met-arts
Da’s dan weer een geluk bij een ongeluk voor Sanneke! Hoeft ze zich niet druk te maken over die berg met cadeautjesquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 14:41 schreef Earring het volgende:
Sanneke is verdrietig omdat mensen doen of ze niet bestaat. Weer over kraambezoek en niet komen terwijl hij nu bijna 1 wordt. (Threads)
Dus al die kadootjes die ze zegt te krijgen zullen ook wel meevallen
En dat boek dat over het influence-leven van AM gaat. Wie moeten we dan niet vergeten? He?!quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 15:09 schreef Huisopdehoek het volgende:
AM die voor in het boek (voor de man van Jennifer denk ik) zet ‘zodat we haar niet vergeten’
Heb je daar een boek voor nodig dan? 🙄
Sorry, ik vind het echt raar allemaal.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 15:09 schreef Huisopdehoek het volgende:
AM die voor in het boek (voor de man van Jennifer denk ik) zet ‘zodat we haar niet vergeten’
Heb je daar een boek voor nodig dan? 🙄
‘… of nog steeds roepen dat ze op kraamvisite komen’. Wie roepen dat dan? En ‘nog steeds’? Waarom heeft ze die dan niet letterlijk en figuurlijk ontvriend?quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 14:41 schreef Earring het volgende:
Sanneke is verdrietig omdat mensen doen of ze niet bestaat. Weer over kraambezoek en niet komen terwijl hij nu bijna 1 wordt. (Threads)
Dus al die kadootjes die ze zegt te krijgen zullen ook wel meevallen
Ik denk dat ze eerst is wat moet doen aan dat haar van haar. En ze zou toch een beugel nemen?quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 15:18 schreef Rimboequeen het volgende:
AM is naar haar idee opgedoft, ik vind haar nu nog meer lijken op een bepaald dier. En zo vreemd dat ze zichzelf nog steeds niet kan opmaken. Totaal niet leerbaar dus.
Geweldig ja! En naar binnen gaan en alle aandacht opeisen zoals AM ook deed op die boot.😂 dat blijft toch echt een hilarische gebeurtenis he? Dat gebler op die kadequote:Op vrijdag 31 oktober 2025 16:02 schreef Johanna38 het volgende:
Het zou toch leuk zijn al Linda en Ivan Kraan onverwacht komen aanrennen bij de bus. “ANNEMARIEEEEE! Kijk eens hier! Joehooooooeeee!”
Ja, dat verbaasde mij ook.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 14:08 schreef Harper het volgende:
[..]
Twee uurtjes (17-19u), dan is het weer gedaan.
Het verbaast me een beetje. Het tijdstip, en hoe snel ze weer naar huis gaan.
Dat was echt gewoon genant.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 16:10 schreef Earring het volgende:
[..]
Geweldig ja! En naar binnen gaan en alle aandacht opeisen zoals AM ook deed op die boot.😂 dat blijft toch echt een hilarische gebeurtenis he? Dat gebler op die kade
Debbie moet naar bedquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 16:23 schreef Lalaland79 het volgende:
[..]
Anders past het niet in de schema?🙄
Denk dat de rolstoel niet in de bus past.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 16:25 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Debs toch niet in de bus... hoort ze niet bij de hoofd gasten?
Het boek aan de man van en de text "zodat we haar niet vergeten" bijzonder ongepast en raar in een boek dat over iets heel anders gaat 🤷🤦♂️
Stond net op het schoolplein (hele kleine school) en toen was een groepje moeders het boek van Annemarie aan het bespreken 😵 ze waren hem allemaal aan het lezen.. vond het even een heel raar moment 🤣
Maar wanneer heeft ze die fotoshoot dan?quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 16:27 schreef Muisjeruisje het volgende:
Debbie en Roy zijn onderweg, energie voor 10 zo te zien, en morgen met lodderige ogen in bed scrollen
En AM maar klagen over de ouderavonden/10 minuten gesprekken die niet Haar Tijd zijn.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 16:27 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Ik vind de tijd ook raar.. dat is toch beetje standaard etens tijd??
Nee morgen foto shoot he! Daarna ingestort en mag Roy weer voor de kinderen zorgenquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 16:27 schreef Muisjeruisje het volgende:
Debbie en Roy zijn onderweg, energie voor 10 zo te zien, en morgen met lodderige ogen in bed scrollen
Het zijn echt twee kinderen die zelf kinderen hebben. Steeds als ik hem zie vraag ik me af hoe het kan dat hij een prima baan heeft.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 16:29 schreef Muisjeruisje het volgende:
Hoe Roy op de foto staat 🤦♀
Die vent is echt niet goed hoor, dat hij hier allemaal aan mee doet. Infantiele clowns
Het zal heel goed bedoeld zijn en uit een goed hart komen, maar ik vind het een vreemde boodschap om mee te geven aan nabestaanden. Ik zou er zelf niet voor gekozen hebben.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 15:09 schreef Huisopdehoek het volgende:
AM die voor in het boek (voor de man van Jennifer denk ik) zet ‘zodat we haar niet vergeten’
Heb je daar een boek voor nodig dan? 🙄
Dat vraag ik me ook weleens af 🫣quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 16:44 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Het zijn echt twee kinderen die zelf kinderen hebben. Steeds als ik hem zie vraag ik me af hoe het kan dat hij een prima baan heeft.
Echt hè, net terug van paar dagen buitenland.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 16:29 schreef Muisjeruisje het volgende:
Hoe Roy op de foto staat 🤦♀
Die vent is echt niet goed hoor, dat hij hier allemaal aan mee doet. Infantiele clowns
Nou, dit. De kinderen zullen papa gemist hebben (neen ik aan) en dan gaat hij meteen weer de hort opquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 16:52 schreef Henrike het volgende:
[..]
Echt hè, net terug van paar dagen buitenland.
En dan hupsakee met je vrouw die nooit wat kan en alles afzegt mee in de auto voor een boekpresentatie.
Ga wat leuks met je gezin doen
Met die wastas om z'n schouder!quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 16:53 schreef Muisjeruisje het volgende:
Maarten die probeert te hakken als hij de bus uit komt 😂😂😂
Tja moet van de nr1 van het gezinquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 16:55 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Nou, dit. De kinderen zullen papa gemist hebben (neen ik aan) en dan gaat hij meteen weer de hort op
Hier moet een topictitel van gemaakt wordenquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 17:00 schreef Weerikier het volgende:
[..]
Met die wastas om z'n schouder!
Waar zit ik naar te kijken?! Ik kom niet meer bij 😂 Dit is niet serieus hoe ze een boek gaan presenteren toch? Nou Debbie er nog bij en de waanzin is compleet.
Jawel, moeten ze ook zelf weten hoor, maar het komt op mij allemaal weer erg tokkie over.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 17:00 schreef Weerikier het volgende:
[..]
Met die wastas om z'n schouder!
Waar zit ik naar te kijken?! Ik kom niet meer bij 😂 Dit is niet serieus hoe ze een boek gaan presenteren toch? Nou Debbie er nog bij en de waanzin is compleet.
Dit zegt mij dat Roy weet dat Debbie niet ziek is. Anders zou je als man zeggen dat dit feest niet doorgaat.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 16:52 schreef Henrike het volgende:
[..]
Echt hè, net terug van paar dagen buitenland.
En dan hupsakee met je vrouw die nooit wat kan en alles afzegt mee in de auto voor een boekpresentatie.
Ga wat leuks met je gezin doen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |