Kom je speciaal hierheen om dat even te zeggen?quote:Op zondag 14 september 2025 09:46 schreef Lospedrosa het volgende:
Nou wel klaar met dit onderwerp.
Doei.
Officer Tatumquote:Op zondag 14 september 2025 10:02 schreef Mylene het volgende:
[..]
Een hoop donkere mensen die het opnemen voor Kirk. Ook bijeenkomsten.
[ x ]
Heel subtiel draagt de schrijver bij aan polarisatie:quote:Op zondag 14 september 2025 04:30 schreef Wantie het volgende:
Opiniestuk ut Grunn:
Hoe gaan we meer kogels voorkomen? Die vraag is belangrijker dan waar die vandaan kwam
[..]
Mijn punt is juist dat niet iedere ‘zwarte’ persoon vindt dat Charlie Kirk een racist was. Dat narrative klopt niet.quote:
de mensen die het geweld goedpraten veroordelen zijn een groter probleem dan de mensen die het geweld goedpraten.quote:Op zondag 14 september 2025 10:11 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Heel subtiel draagt de schrijver bij aan polarisatie:
In het uiterste spectrum van de linkerflank wordt door een fractie gejuicht om de politieke moord. Daartegenover staan rechtse krachten die de verschrikkelijke aanslag aangrijpen om iedereen die links van hen staat verantwoordelijk te houden.
Dus bij links is het het uiterste spectrum (wat overigens duidelijk niet waar is), maar het zijn wel gewoon rechtse krachten.
Uh-huh.
Je hebt het notabene tegen een pro palliequote:Op zondag 14 september 2025 10:13 schreef Mylene het volgende:
[..]
Mijn punt is juist dat niet iedere ‘zwarte’ persoon vindt dat Charlie Kirk een racist was. Dat narrative klopt niet.
QEDquote:Op zondag 14 september 2025 10:05 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
En hoe vind je zelf dat het tot nu toe gaat?
Oproepen tot geweld valt nergens onder vrijheid van meningsuiting.quote:Op zondag 14 september 2025 09:34 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Vrijheid van meningsuiting is maar onhandig. Weg ermee.
Halsema gaat daar in beginsel niet over.quote:Op zondag 14 september 2025 09:43 schreef raptorix het volgende:
Dat Halsema dit toestaat is niet zo vreemd, sowieso een partij van (ex) Terroristen.
Ik ‘hoor’ het je zeggen…quote:Op zondag 14 september 2025 09:51 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
De context is dat extreem rechts allerlei samenzweringen had van marxisme naar boze gay lover en dat hij daar met een grote grijns aan meedeed.
Jij vindt Vandaag Inside kwaadaardige media?quote:Op zondag 14 september 2025 09:58 schreef Fretwork het volgende:
[..]
En dat is dan geen kwaadaardige media neem ik aan?
Ja dat was het in eerste instantie al, al snap ik dat je "kunst" een beetje vrij wil houden.quote:Op zondag 14 september 2025 09:50 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dat zou onzin zijn natuurlijk. Maar het is wel bizar dat Paradiso deze klootzak een podium heeft gegeven.
Beetje matig kritische houding weer. het is natuurlijk niet onderzoekje = feitelijk vaststelling, maar afgezien daarvan kan ik ook niet terugvinden dat het om 80% zou gaan wat een vermeende hoax zou zijn. Als ik over dit soort onderzoek hoor in deze hoek, dan ben ik altijd benieuwd naar de concrete onderbouwing van cases en de data. Ik bedoel als je elke zaak waar uiteindelijk geen veroordeling uitkomt, maar waar in de media is gesproken over een 'mogelijke hate crime' een hoax noemt, dan kom je wellicht wel aan een mooi percentage, maar dan moet je ook elke mishandeling of inbraak die niet tot een veroordeling leidt een hoax gaan noemen en dan kom je ook wel tot mooie percentages natuurlijk. Reviews van z'n boek die ingaan op z'n wijze van dataverzameling schetsen niet per se een heel rooskleurig beeld wat dat aangaat.quote:Op zondag 14 september 2025 10:05 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Natuurlijk heb je ook gewelddadige gekken bij extreem rechts (waarom wordt hier steeds over links of rechts gesproken zonder toevoeging extreem, waarmee je de plank mi behoorlijk misslaat).
Overigens: cijfers over hate crimes met een korrel zout nemen: Wilfred Reilly (Kentucky State Uni) heeft onderzoek gedaan naar hate crimes en het overgrote deel daarvan (80%) bleek een hoax te zijn. Hij heeft er zelfs een boek over geschreven.
Niet per se, al denk ik wel dat ze makkelijk en goedkoop proberen te scoren voor betere commercie.quote:Op zondag 14 september 2025 10:24 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Jij vindt Vandaag Inside kwaadaardige media?
Helaas voorzien de forumregels niet in sancties voor smakeloze en harteloze posts.quote:Op zondag 14 september 2025 07:59 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Die vrouw moer achter het aanrecht blijven, aldus Kirk.
Het lijkt erop dat Netanyahu de regering Trump aan de Epstein client list heeft herinnert:quote:Op zondag 14 september 2025 04:34 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]
Fijn dat Bibi nog een keer ontkent dat Israel achter de aanslag zit
[ link | afbeelding ]
img code for forums
Scherp gezien.quote:Op zondag 14 september 2025 10:11 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Heel subtiel draagt de schrijver bij aan polarisatie:
In het uiterste spectrum van de linkerflank wordt door een fractie gejuicht om de politieke moord. Daartegenover staan rechtse krachten die de verschrikkelijke aanslag aangrijpen om iedereen die links van hen staat verantwoordelijk te houden.
Dus bij links is het het uiterste spectrum (wat overigens duidelijk niet waar is), maar het zijn wel gewoon rechtse krachten.
Uh-huh.
goed plan , misschien moeten ze dat samen uitpratenquote:Op zondag 14 september 2025 07:59 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Die vrouw moet achter het aanrecht blijven, aldus Kirk.
Als het bepaalde mensen uitkomt ja.quote:Op zondag 14 september 2025 09:34 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Vrijheid van meningsuiting is maar onhandig. Weg ermee.
Het feit dat deze Amerikaanse overheid kritiek op een buitenlands regime wil censureren is natuurlijk vrij schokkend voor de VS, net als b.v. vlagverbrandingen waarvoor ze door het hooggerechtshof al zijn teruggefloten. Het is wat dat betreft vrij duidelijk. Deze Amerikaanse regering heeft echt helemaal niets op met de vrijheid van meningsuiting, enkel met 'de vrijheid van mijn meningsuiting'.quote:Op zondag 14 september 2025 10:35 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Als het bepaalde mensen uitkomt ja.
Lees het boek gewoon als je echt geïnteresseerd bent. Hij is volledig open met al zijn data en alles is te verifiëren.quote:Op zondag 14 september 2025 10:26 schreef Monolith het volgende:
[..]
Beetje matig kritische houding weer. het is natuurlijk niet onderzoekje = feitelijk vaststelling, maar afgezien daarvan kan ik ook niet terugvinden dat het om 80% zou gaan wat een vermeende hoax zou zijn. Als ik over dit soort onderzoek hoor in deze hoek, dan ben ik altijd benieuwd naar de concrete onderbouwing van cases en de data. Ik bedoel als je elke zaak waar uiteindelijk geen veroordeling uitkomt, maar waar in de media is gesproken over een 'mogelijke hate crime' een hoax noemt, dan kom je wellicht wel aan een mooi percentage, maar dan moet je ook elke mishandeling of inbraak die niet tot een veroordeling leidt een hoax gaan noemen en dan kom je ook wel tot mooie percentages natuurlijk. Reviews van z'n boek die ingaan op z'n wijze van dataverzameling schetsen niet per se een heel rooskleurig beeld wat dat aangaat.
Nee, want zoals gezegd: de discussie ging over de vraag of hij had gezegd dat alle zwarte vrouwen te dom zijn.quote:Op zondag 14 september 2025 10:27 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Niet per se, al denk ik wel dat ze makkelijk en goedkoop proberen te scoren voor betere commercie.
Jij was toch degene die de NOS kwaadaardig noemde vanwege het vertellen van een onvolledig verhaal met betrekking tot racisme?
Dan is het filmpje middenin knippen, net voordat hij het meest racistische zegt toch wel op zn minst net zo kwaadaardig?
Wat dat betreft ook wel weer een schril contrast in hun medialandschap, waar iemand van MSNBC werd ontslagen die in feite zei dat wie wind zaait storm zal oogsten en op Fox News een host doodleuk loopt te propageren dat daklozen maar vermoord zouden moeten worden zonder enig gevolg.quote:Op zondag 14 september 2025 09:36 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
oproepen tot geweld en aanmoedigen om op mensen te gaan jagen is wel een stapje verder natuurlijk.
Deze schrijver is verantwoordelijk voor wat hij schrijft, niet eender welke groep hij toe behoort. Anders is het ook weer een mannenprobleem.quote:Op zondag 14 september 2025 10:32 schreef quo_ het volgende:
[..]
Scherp gezien.
Links is inderdaad zeer geslepen in het downplayen en omdraaien.
Nee. Het ging niet om vvmu, maar om oproepen tot geweld.quote:Op zondag 14 september 2025 10:35 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Als het bepaalde mensen uitkomt ja.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |