SPOILER: Oorspronkelijke OPOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:
LIVESTREAM
Bekijk deze YouTube-video
Nee hoor, dan is er heel snel weer het volgende.quote:Op donderdag 10 juli 2025 20:30 schreef EttovanBelgie het volgende:
Weet je...
Ik vind het onderhand wel akkoord.
Hef Isral maar op, laat dat 'Frie Pallestein' islamitisch theocratisch hellhole nummer zoveel worden in het M.O.
Zijn we hier in ieder geval, HOPELIJK, verlost van al die woke hippies, BN'ers, baarden en hoofddoeken en hun selectief geblaat.
Doe alsjeblieft maar niet, dan wordt het alleen maar erger omdat men dan denkt dat het activisme zin heeft. En in de meest radicale kringen heeft men een volledige wensenlijst van wat er allemaal op de schop moet en dat is min of meer de hele Westerse samenleving. Zie bijvoorbeeld:quote:Op donderdag 10 juli 2025 20:30 schreef EttovanBelgie het volgende:
Weet je...
Ik vind het onderhand wel akkoord.
Hef Isral maar op, laat dat 'Frie Pallestein' islamitisch theocratisch hellhole nummer zoveel worden in het M.O.
Zijn we hier in ieder geval, HOPELIJK, verlost van al die woke hippies, BN'ers, baarden en hoofddoeken en hun selectief geblaat.
Ik kan hoe dan ook geen Palestina vlag meer zien.quote:Op donderdag 10 juli 2025 21:06 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Doe alsjeblieft maar niet, dan wordt het alleen maar erger omdat men dan denkt dat het activisme zin heeft. En in de meest radicale kringen heeft men een volledige wensenlijst van wat er allemaal op de schop moet en dat is min of meer de hele Westerse samenleving. Zie bijvoorbeeld:
'I cannot wait for the West to fall'
[ twitter ]
Hier soortgelijke retoriek:
[ twitter ]
En hier zelfs van een vooraanstaand hoogleraar: ‘Oppressed people must create a set of revolutionary institutions to take power away from their oppressors’
[ twitter ]
Ten slotte nog iemand die in tijden van oorlog tegen zijn eigen land zou vechten en wenst dat het Westen valt:
[ tiktok ]
Deze mensen moet zo ver mogelijk van de knoppen af als het maar kan en als Isral zou vallen is het enkel koren op hun molen.
En Cultural appropiation geld alleen wanneer ze zin hebben om schuimbekkend een kind te pesten die een kimono draagt.quote:Op donderdag 10 juli 2025 21:09 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik kan hoe dan ook geen Palestina vlag meer zien.
Hypocriete bende.
Het is dan ook al een tijdje een verbond tussen woke en islam.quote:Op donderdag 10 juli 2025 22:30 schreef Zoddie het volgende:
[..]
En Cultural appropiation geld alleen wanneer ze zin hebben om schuimbekkend een kind te pesten die een kimono draagt.
Hiervoor wordt het allemaal aan de kant gezet om te laten zien dat ze Hamas steunen.
Daar had ik nog niet eens over nagedacht.quote:Op donderdag 10 juli 2025 22:30 schreef Zoddie het volgende:
[..]
En Cultural appropiation geld alleen wanneer ze zin hebben om schuimbekkend een kind te pesten die een kimono draagt.
Hiervoor wordt het allemaal aan de kant gezet om te laten zien dat ze Hamas steunen met hun keffiyeh.
auw soo true that ...het pijn doetquote:Op donderdag 10 juli 2025 22:31 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Het is dan ook al een tijdje een verbond tussen woke en islam.
Ik kan enkel grimassen om die Nederlandse jongens en meisjes en hun onbelezen stupiditeit.
In een Joods gebouw of in een joods gebouw?quote:Op vrijdag 11 juli 2025 06:32 schreef Aether het volgende:
https://www.geenstijl.nl/(...)eren-in-het-stamcafe
[ x ]
Het fascistisch regime werkt prima, de angst die mensen nu hebben om met Joden gezien te worden past precies in het wereldje van de pro-pallies.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 06:32 schreef Aether het volgende:
https://www.geenstijl.nl/(...)eren-in-het-stamcafe
[ x ]
Het Jodendom is de religie van het Joodse volk, ja, Joden kunnen seculier zijn of zelfs een andere religie gaan aanhangen, maar volgens de Joodse wet blijven zij onderdeel van het Joodse volk. En een bekering tot het Jodendom is trouwens een zeldzaamheid en een erg lang traject, waar weinigen de toestemming voor krijgen en sommigen dan ook nog in de tussentijd afhaken. Het Jodendom is in tegenstelling tot bijv. het Christendom en de Islam namelijk geen religie met bekeringsdrang.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 09:18 schreef Hallulama het volgende:
[..]
In een Joods gebouw of in een joods gebouw?
Joods gebouw betekent van het Joodse volk, en joods gebouw betekent de religie (jodendom) ondersteunend.
Er zijn Joden die niet joods zijn, en er zijn joden die niet Joods zijn.
Joods ben je geboren (of erkend), en joods kun je worden.
Maar ik mis waarschijnlijk iets want het CIDI weet dit als geen ander. Zou het misschien een stagiair zijn geweest?
Ik snap berhaupt niet waarom een bedrijfsuitje in een religieus gebouw zou moeten plaatsvinden. Waarom gaan ze niet gewoon karten en/of steengrillen? Scheiding kerk en staat toch?quote:Op vrijdag 11 juli 2025 11:50 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het Jodendom is de religie van het Joodse volk, ja, Joden kunnen seculier zijn of zelfs een andere religie gaan aanhangen, maar volgens de Joodse wet blijven zij onderdeel van het Joodse volk. En een bekering tot het Jodendom is trouwens een zeldzaamheid en een erg lang traject, waar weinigen de toestemming voor krijgen en sommigen dan ook nog in de tussentijd afhaken. Het Jodendom is in tegenstelling tot bijv. het Christendom en de Islam namelijk geen religie met bekeringsdrang.
Een uitje richting aan synagoge afzeggen is simpelweg het gelijkstellen van het Jodendom en Joden aan de Isral en/of de Isralische regering, want daar komt het op neer.
Moet je trouwens ook even nagaan als dit met andere groepen zou gebeuren: 'De Gemeente Utrecht heeft besloten om een bezoek aan een plaatselijke moskee af te zeggen om verwarring of associatie met religieuze standpunten te vermijden'.
Bepaalde media (en we weten allemaal wel welke) zouden schuimbekkend over elkaar vallen om als eerste van 'Islamofobie' en zelfs 'racisme' te spreken.
Goede vraag, maar veel synagoges in Nederland zijn na de Holocaust niet meer in gebruik en dienen nu als cultureel erfgoed en hebben soms ook andere functies zoals musea of evenementenlocatie. En zo ook die in Enschede, als ik even kijk op hun website bieden zijn een rondleiding aan en hebben een permanente tentoonstellingquote:Op vrijdag 11 juli 2025 12:59 schreef Hallulama het volgende:
[..]
Ik snap berhaupt niet waarom een bedrijfsuitje in een religieus gebouw zou moeten plaatsvinden. Waarom gaan ze niet gewoon karten en/of steengrillen? Scheiding kerk en staat toch?
Verhuurt de synagoge misschien vergaderruimtes, of bieden ze ruimtes voor algemeen nut?
Beste collega's, welkom, we zullen vandaag dit, en daarna dat, en vervolgens zus en zo, en we sluiten af met een besnijdenis, geheel volgens traditie en het personeelsbeleid? ;-)
Precies. Een aantal jaar geleden stond ik tijdens een historische stadswandeling ook eerst in in een synagoge en daarna in een kerkgebouw. Daar vertelde de gids iets over een symbool van een halve maan dat daar stond in relatie tot een historische gebeurtenis waarbij de Turken betrokken waren. Vulde een Turkse collega dat verhaal aan.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 14:51 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Goede vraag, maar veel synagoges in Nederland zijn na de Holocaust niet meer in gebruik en dienen nu als cultureel erfgoed en hebben soms ook andere functies zoals musea of evenementenlocatie. En zo ook die in Enschede, als ik even kijk op hun website bieden zijn een rondleiding aan en hebben een permanente tentoonstelling
Niet herkenbaar, ik heb gisteren in Muiden kerk, fort en het kasteel bezocht. Dat inspireerde mij tot het schreeuwen van "leve Holland, dood aan de Spanjolen", waarop ik alle buitenlandse toeristen binnen de vesting om het leven gebracht heb.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 16:28 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Precies. Een aantal jaar geleden stond ik tijdens een historische stadswandeling ook eerst in in een synagoge en daarna in een kerkgebouw. Daar vertelde de gids iets over een symbool van een halve maan dat daar stond in relatie tot een historische gebeurtenis waarbij de Turken betrokken waren. Vulde een Turkse collega dat verhaal aan.
Alles verliep zonder dat er mensen cultuur, religie of geschiedenis met elkaar verwarden, niemand riep over Palestina of was bang geassocieerd te worden met al dan niet zionistische Joden of Christenen voor Isral.
Dat doet mij herinneren aan die keer dat ik Leve de Republiek! begon te krijsen in de tuinen van Paleis het Loo. Immers elke status quo die mij welgevallig is in de geschiedenis is een geldig excuus om iets te eisen.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 16:38 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Niet herkenbaar, ik heb gisteren in Muiden kerk, fort en het kasteel bezocht. Dat inspireerde mij tot het schreeuwen van "leve Holland, dood aan de Spanjolen", waarop ik alle buitenlandse toeristen binnen de vesting om het leven gebracht heb.
En dan maar zeggen dat MBOers geen verstand hebbenquote:Op vrijdag 11 juli 2025 22:27 schreef cosmosis het volgende:
Waarom zijn de Universiteiten extreem links? Is wel interessant om te weten waar dat vandaan komt, is het intelligentie, of afzetten tegen de gevestigde orde? Je ziet deze trend niet op het MBO....
Een combinatie denk ik.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 22:27 schreef cosmosis het volgende:
Waarom zijn de Universiteiten extreem links? Is wel interessant om te weten waar dat vandaan komt, is het intelligentie, of afzetten tegen de gevestigde orde? Je ziet deze trend niet op het MBO....
Uni's in NL zijn op dit moment vooral woke bolwerken die met kritisch denken geen zak van doen hebbenquote:Op vrijdag 11 juli 2025 23:45 schreef Perrin het volgende:
Universiteiten worden vaak als 'links' gezien omdat ze plekken zijn waar kritisch denken, sociale rechtvaardigheid en verandering centraal staan.
Hoger opgeleiden hebben gemiddeld progressievere ideen en universiteiten trekken mensen aan die maatschappelijk betrokken zijn.
Op het MBO ligt de nadruk juist op praktijk en werk waardoor politieke ideologie minder speelt.
Kritisch denken staat al jarenlang niet meer centraal op universiteiten. 'Dogmatisch denken' is een betere omschrijving. Er zijn namelijk inmiddels vele onderwerpen, waar elke millimeter afwijken van bepaalde standpunten als een zonde wordt gezien.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 23:45 schreef Perrin het volgende:
Universiteiten worden vaak als 'links' gezien omdat ze plekken zijn waar kritisch denken, sociale rechtvaardigheid en verandering centraal staan.
Hoger opgeleiden hebben gemiddeld progressievere ideen en universiteiten trekken mensen aan die maatschappelijk betrokken zijn.
Op het MBO ligt de nadruk juist op praktijk en werk waardoor politieke ideologie minder speelt.
quote:Statement on Contributions to Advancing Diversity, Equity, and Inclusion - Statement on your contributions to diversity, equity and inclusion, including information about your understanding of these topics, your record of activities to date, and your specific plans and goals for advancing equity and inclusion if hired at Berkeley (for additional information go to https://ofew.berkeley.edu/recruitment/contributions-diversity).
Bronquote:All applicants must submit a diversity statement. In this statement, please describe how you can support UMass Lowell's commitment to diversity, equity, inclusion (DEI), justice, and belonging. Describe how your teaching, service, and/or leadership (as applicable) has supported the success of students and/or colleagues; and/or describe the impact others have had on you as relating to DEI and your future plans for supporting DEI.
En niet alleen met die komiek. Een strijkkwartet, een filmregisseur, een bejaarde zangeres. Stilte.quote:
Fixed. We weten allemaal dat dat in Nederland al lang niet meer zo is.quote:Op vrijdag 11 juli 2025 23:45 schreef Perrin het volgende:
Universiteiten worden vaak als 'links' gezien omdat ze plekken zijn waar kritisch denken, sociale rechtvaardigheid en verandering centraal horen te staan.
quote:Op zaterdag 12 juli 2025 19:16 schreef EttovanBelgie het volgende:
Ik herhaal: Pro Palestina is een doodenge sekte.
Een vergaarbak van marxisten, Gloria Wekker-adepten, salafisten en wahabi's.
Ach Chadi toch.quote:
Ja, die steeds opzichtigere wijze om Isral gelijk te stellen aan het Nazisme is nog zo'n smaakvol staaltje Pro-Palestina.quote:
Welnee, dan richten ze zich op herstelbetalingen voor negers.quote:Op donderdag 10 juli 2025 20:30 schreef EttovanBelgie het volgende:
Weet je...
Ik vind het onderhand wel akkoord.
Hef Isral maar op, laat dat 'Frie Pallestein' islamitisch theocratisch hellhole nummer zoveel worden in het M.O.
Zijn we hier in ieder geval, HOPELIJK, verlost van al die woke hippies, BN'ers, baarden en hoofddoeken en hun selectief geblaat.
Je hoeft je best niet eens te doen om ze ermee te vergelijken. Ze doen het zelf met hun acties en politieke uitspraken en decennia lang beleid.quote:Op zondag 13 juli 2025 11:30 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, die steeds opzichtigere wijze om Isral gelijk te stellen aan het Nazisme is nog zo'n smaakvol staaltje Pro-Palestina.
Pro-Israli... inderdaad, Chadi, de straten, universiteiten, media en academia puilen uit van pro-Israli met net zo'n rabiate selectiviteit als het rondreizend circus van zondagsactivisten waar we nu al anderhalf jaar last van hebben, met hun gesloop, gedreig en geboycot.
En laten we gewoon eerlijk zijn: mensenrechten interesseert die club niets. Het interesseert ze vooral of over de rug van de 'juiste' slachtoffers politiek en religie bedreven kan worden.
Dat is precies waarom ik niet met die cult geassocieerd wil worden. Omdat het daar dus helemaal niet gaat om mensenrechten.quote:Op zondag 13 juli 2025 12:49 schreef Chadi het volgende:
[..]
Je hoeft je best niet eens te doen om ze ermee te vergelijken. Ze doen het zelf met hun acties en politieke uitspraken en decennia lang beleid.
Het is niet dat het ontbreekt aan interesse in mensenrechten bij pro Palestina groeperingen. Het is dat het jou ontbreekt aan humaniteit richting palestijnen anders had je ook bij hen opgestaan voor hun rechten. Immers de rechten van n zijn de rechten van allen. Maar voor types zoals jij zijn sommige mensen meer gelijk dan anderen waardoor die vergelijking niet opgaat.
De selectieve verontwaardiging bij je als het gaat om palestijnen is doordruipt van sepsis en spreekt boekdelen.
Isral heeft inmiddels erkend omdat ze er niet omheen konden. Dus wat nou doorgeefluik?quote:Op zondag 13 juli 2025 14:50 schreef Homey het volgende:
Nu.nl speelt weer doorgeefluikje voor Hamas:
https://www.nu.nl/midden-(...)e-water-haalden.html
Erkend met een d. Let op het kofschip!quote:Op maandag 14 juli 2025 09:47 schreef Chadi het volgende:
[..]
Isral heeft inmiddels erkent omdat ze er niet omheen konden. Dus wat nou doorgeefluik?
Dit soort artikelen zijn er inmiddels elke dag. Iedereen keer opnieuw van 'lokale autoriteiten', 'lokale medici', Al Jazeera, of 'het Palestijnse persbureau Wafa'. Zie ook:quote:Op zondag 13 juli 2025 14:50 schreef Homey het volgende:
Nu.nl speelt weer doorgeefluikje voor Hamas:
https://www.nu.nl/midden-(...)e-water-haalden.html
Dit is een betrouwbare bron volgens de Westerse media, een 'persbureau' dat geallieerd was aan een terreurorganisatie.quote:Wafa (Arabic: ???, lit. 'trust', an acronym of Arabic: ????? ??????? ?????????? Wikalat al-Anba al-Filastiniya, lit. 'Palestinian News Agency'), also referred to in English as the Palestine News Agency and the Palestinian News & Info Agency, is the official state-run news agency of the Palestinian National Authority (PNA). Before the formation of the PNA in 1994, Wafa was the official news agency of the Palestine Liberation Organization.
Bron
Hmm.quote:Op zondag 13 juli 2025 12:49 schreef Chadi het volgende:
[..]
Je hoeft je best niet eens te doen om ze ermee te vergelijken. Ze doen het zelf met hun acties en politieke uitspraken en decennia lang beleid.
Het is niet dat het ontbreekt aan interesse in mensenrechten bij pro Palestina groeperingen. Het is dat het jou ontbreekt aan humaniteit richting palestijnen anders had je ook bij hen opgestaan voor hun rechten. Immers de rechten van n zijn de rechten van allen. Maar voor types zoals jij zijn sommige mensen meer gelijk dan anderen waardoor die vergelijking niet opgaat.
De selectieve verontwaardiging bij je als het gaat om palestijnen is doordruipt van sepsis en spreekt boekdelen.
Propaganda van Hamas heeft geen inhoud. Het zijn verzinsels. Dat weet jij ook wel.quote:Op maandag 14 juli 2025 09:55 schreef Chadi het volgende:
[..]
En heb je inhoudelijks nog wat toe te voegen?
Isral zelf geeft het toe. Is het dan nog steeds propaganda van hamas?quote:Op maandag 14 juli 2025 10:17 schreef Homey het volgende:
[..]
Propaganda van Hamas heeft geen inhoud. Het zijn verzinsels. Dat weet jij ook wel.
Wat bedoel je met welke rechten? Zijn er humanitaire rechten waar zij geen aanspraak op mogen maken waar anderen wel aanspraak op kunnen maken?quote:Op maandag 14 juli 2025 10:15 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit soort artikelen zijn er inmiddels elke dag. Iedereen keer opnieuw van 'lokale autoriteiten', 'lokale medici', Al Jazeera, of 'het Palestijnse persbureau Wafa'. Zie ook:
[..]
Dit is een betrouwbare bron volgens de Westerse media, een 'persbureau' dat geallieerd was aan een terreurorganisatie.
[..]
Hmm.
En welke rechten hebben we het hier precies over?
Jij stelt dat het mensen aan humaniteit ontbreekt als men niet staat voor de rechten van de Palestijnen. Dan zul je toch ook moeten onderbouwen om welke rechten het gaat. En 'humanitaire rechten' is te vaag. Wat bedoel je precies? Welke rechten hebben anderen wel, die de Palestijnen niet hebben?quote:Op maandag 14 juli 2025 10:53 schreef Chadi het volgende:
[..]
Wat bedoel je met welke rechten? Zijn er humanitaire rechten waar zij geen aanspraak op mogen maken waar anderen wel aanspraak op kunnen maken?
En we doen het met lokale.. Dat komt omdat Isral anderen de toegang heeft ontzegd zodat het niet naar buiten komt.
Prachtig en zeer bijzonder gebouw. Ik kan een bezoek iedereen aanraden. Deze synagoge maakt samen met kerken en moskeen onderdeel uit van www.grootstemuseum.nlquote:Op vrijdag 11 juli 2025 06:32 schreef Aether het volgende:
https://www.geenstijl.nl/(...)eren-in-het-stamcafe
[ x ]
Dit zijn de feiten. Misschien kan de NOS (eindelijk) eens belichten hoe Hamas te werk gaat zodat bepaalde mensen hun ogen openen. Voor zover hun gendoctrineerde brein dat toelaat...quote:Op maandag 14 juli 2025 11:37 schreef Gia het volgende:
Voedseltekorten.
Ik zag gisterenavond bij nieuwsuur een item hierover. Een vader die elke dag op zoek gaat naar voedsel voor zijn kinderen. Het eerste wat opvalt is dat moeder, uiteraard niet in beeld mag. De kindertjes wel.
Dan gaat vader naar de markt, waar kramen vol liggen met mooie groenten, grote tomaten, zakken suiker en ga zo maar door. Hij wil suiker kopen, maar dat kost 60 euro voor een kilo. Dat heeft hij niet.
Vervolgens hoor je dat er weer 4 vrachtwagens met voedsel verwacht worden. 3 ervan worden overvallen en geplunderd, waardoor er weer te weinig voedsel is.
Wat gebeurt er met dat geplunderde voedsel en wie doet dat? Hamas? En het dan verkopen op de markt tegen woekerprijzen. Er is dus gewoon voedsel, maar het wordt niet verdeeld onder de bevolking. Ze mogen het heel duur kopen.
Dit ligt dan niet aan Isral, maar aan degenen die de voedselhulp onderscheppen en plunderen.
Welnee, die Marielle Tweebeeke zat weer heel meelevend te kijken bij dit onderwerp, want wat was die vader toch zielig en het ligt allemaal aan dat slechte Isral.quote:Op maandag 14 juli 2025 11:55 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Dit zijn de feiten. Misschien kan de NOS (eindelijk) eens belichten hoe Hamas te werk gaat zodat bepaalde mensen hun ogen openen. Voor zover hun gendoctrineerde brein dat toelaat...
Ja, dan ga je onderhand de hoop op objectieve berichtgeving wel opgeven helaas.quote:Op maandag 14 juli 2025 11:58 schreef Gia het volgende:
[..]
Welnee, die Marielle Tweebeeke zat weer heel meelevend te kijken bij dit onderwerp, want wat was die vader toch zielig en het ligt allemaal aan dat slechte Isral.
Als ze al het voedsel wat in noord-Gaza is, eerlijk, gratis, verdelen onder de bevolking, heeft iedereen genoeg te eten. Maar nee, Hamas moet er aan kunnen verdienen. Niet normaal, dit.
Wat Israel zegt zijn toch zionistische leugens volgens jou? Wat is het nu?quote:Op maandag 14 juli 2025 10:50 schreef Chadi het volgende:
[..]
Isral zelf geeft het toe. Is het dan nog steeds propaganda van hamas?
From the River to the sea, Press like and Subscribe to me!quote:Op maandag 14 juli 2025 11:58 schreef Gia het volgende:
[..]
Welnee, die Marielle Tweebeeke zat weer heel meelevend te kijken bij dit onderwerp, want wat was die vader toch zielig en het ligt allemaal aan dat slechte Isral.
Als ze al het voedsel wat in noord-Gaza is, eerlijk, gratis, verdelen onder de bevolking, heeft iedereen genoeg te eten. Maar nee, Hamas moet er aan kunnen verdienen. Niet normaal, dit.
Volgens jou is het waarheid wat ze zeggen. Dus wat is het?quote:Op maandag 14 juli 2025 12:15 schreef Homey het volgende:
[..]
Wat Israel zegt zijn toch zionistische leugens volgens jou? Wat is het nu?
De rechten zijn goed beschreven in het verdrag van Genve. Dus kom daar niet over miepen alsof je niet weet welke rechtenquote:Op maandag 14 juli 2025 10:59 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Jij stelt dat het mensen aan humaniteit ontbreekt als men niet staat voor de rechten van de Palestijnen. Dan zul je toch ook moeten onderbouwen om welke rechten het gaat. En 'humanitaire rechten' is te vaag. Wat bedoel je precies? Welke rechten hebben anderen wel, die de Palestijnen niet hebben?
Zwaar gendoctrineerd. Slechte opvoeding gehad, waarschijnlijk.quote:Op maandag 14 juli 2025 17:44 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
Ja. En jouw opmerking geeft meteen maar aan wat voor zieke geest je hebt. Van harte daarmee
Zeg jij het maar, jij kwam ermee.quote:Op maandag 14 juli 2025 18:35 schreef Chadi het volgende:
[..]
Volgens jou is het waarheid wat ze zeggen. Dus wat is het?
Nou nee. Jij zei dat het een hamas doorgeef Luik was. En dus in feite onbetrouwbaar. Nu dat Isral zegt dat zij er achter zaten, heb jij vast een meningquote:
Huh voedselhulp problemen maar de Palestijnen zelf vragen 60 euro voor een kilo suiker???quote:Op maandag 14 juli 2025 16:39 schreef Gia het volgende:
https://nos.nl/nieuwsuur/(...)t-deepfakes-illegaal
Zie het item over Gaza. Vanaf 2.45 beelden van verse groente op een kraam. Waarom is dit eten niet gewoon verdeeld, maar moeten ze het kopen? Kan me niet voorstellen dat er nog gewoon geboerd kan worden in dat gebied.
Volgens jou is alles wat Isral zegt ‘hasbara’. Maar dan moet een toegeving voor iets ook een leugen op zich zijn. Jouw logica toch? Wees wel consistent in wat je zegt, anders spreek je jezelf tegen.quote:Op maandag 14 juli 2025 19:10 schreef Chadi het volgende:
[..]
Nou nee. Jij zei dat het een hamas doorgeef Luik was. En dus in feite onbetrouwbaar. Nu dat Isral zegt dat zij er achter zaten, heb jij vast een mening
Ah, en jij denkt deze wetten selectief toe te passen op alleen de Palestijnen of hoe moeten we dat zien?quote:Op maandag 14 juli 2025 18:37 schreef Chadi het volgende:
[..]
De rechten zijn goed beschreven in het verdrag van Genve. Dus kom daar niet over miepen alsof je niet weet welke rechten
Je ziet het toch! Evenals al die verse groenten op die kraam. En daar moeten ze de hoofdprijs voor betalen.quote:Op maandag 14 juli 2025 19:16 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Huh voedselhulp problemen maar de Palestijnen zelf vragen 60 euro voor een kilo suiker???
Schandalig.quote:Op maandag 14 juli 2025 20:06 schreef Gia het volgende:
[..]
Je ziet het toch! Evenals al die verse groenten op die kraam. En daar moeten ze de hoofdprijs voor betalen.
Hamas berooft en plundert de voedselconvooien en verkoopt het voor veel geld.
Nee jij wil ze niet toepassen op Palestijnen. Daarom loop je hier te draaien.quote:Op maandag 14 juli 2025 19:33 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ah, en jij denkt deze wetten selectief toe te passen op alleen de Palestijnen of hoe moeten we dat zien?
Hmm, dat is dan vreemd. Want wat betreft gelden zulke richtlijnen in alle omstandigheden. Jij hebt het daarentegen alleen maar over de Palestijnen als je kunt wijzen naar Isral.quote:Op dinsdag 15 juli 2025 07:32 schreef Chadi het volgende:
[..]
Nee jij wil ze niet toepassen op Palestijnen. Daarom loop je hier te draaien.
Nou nee. Dat is een smoes die jij gebruikt om het niet over de rechten van Palestijnen te hebben en niet over de schendingen daarvan door Isral. Voor mij zijn alle mensen gelijk. De n is niet meer gelijk dan een ander.quote:Op dinsdag 15 juli 2025 10:29 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hmm, dat is dan vreemd. Want wat betreft gelden zulke richtlijnen in alle omstandigheden. Jij hebt het daarentegen alleen maar over de Palestijnen als je kunt wijzen naar Isral.
Volgens de Geneefse Conventies is het bijvoorbeeld ook verboden om burgers als menselijk schild te gebruiken, burgers te gijzelen of doelbewust geweld te gebruiken jegens burgers. Dingen waar de Palestijnen en hun beleidsbepalers zich schuldig aan maken.
Alleen daar horen we jou niet over, een tendens die breder merkbaar is in de Arabische en Islamitische wereld en helaas ook in de Islamitische gemeenschappen in het Westen.
'Ik ben gewoon voor mensenrechten'
'Ik ben tegen onschuldige slachtofers'
'Er komen vrouwen en kinderen om het leven'
'Voor de Palestijnen zijn is gewoon humaan zijn'
Zulke argumenten horen we dan. Wat erg opmerkelijk is, want als de Palestijnse terroristen door Isralische dorpen trekken dan staat men te juichen met gebak en muntthee, ineens gelden mensenrechten dan niet meer en kan het men niets schelen dat er vrouwen of kinderen het slachtoffer worden.
Helaas denkt Hamas anders over mensenrechten.quote:Op dinsdag 15 juli 2025 11:26 schreef Chadi het volgende:
[..]
Nou nee. Dat is een smoes die jij gebruikt om het niet over de rechten van Palestijnen te hebben en niet over de schendingen daarvan door Isral. Voor mij zijn alle mensen gelijk. De n is niet meer gelijk dan een ander.
Hamas is uit hetzelfde hout gesneden als Isral. Het gaat ze om macht en haat richting Isral.quote:Op dinsdag 15 juli 2025 23:10 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Helaas denkt Hamas anders over mensenrechten.
Dit gewoon uit je strot krijgen. Hilarisch.quote:Op woensdag 16 juli 2025 09:07 schreef Chadi het volgende:
[..]
Hamas is uit hetzelfde hout gesneden als Isral. Het gaat ze om macht en haat richting Isral.
De Palestijnen fungeren als boksbal.
Goh. Verrassend weer.quote:
quote:De BBC heeft laten weten dat het Arabische woord ‘yahud’, wat gewoon ‘Jood’ betekent, ook in de toekomst in nieuwsberichten en documentaires vertaald zal blijven worden als ‘Israli’, ‘zionist’ en zelfs als ‘IDF-soldaat’. Op die manier probeert de Britse publieke omroep te voorkomen dat de kijker de indruk krijgt dat Palestijnen antisemieten zijn wanneer zij spreken over hun haat jegens de Joden. Ook dit was een van de kritiekpunten over de documentaire Gaza: How to survive a warzone. De BBC zal bijvoorbeeld de leuze ‘Dood aan de Joden’ blijven vertalen als ‘Dood aan de zionisten’ of zelfs ‘Dood aan de IDF’.
https://niw.nl/bbc-blijft(...)d-jood-te-vermijden/
Wat fijn dat ze die mensen even helpen duiden wat ze eigenlijk bedoelen. Dat is totaal niet denigrerend dat je dat voor hen bepaalt.quote:
Hij laat zich zien op plekken met de meeste sympathisanten voor een conflict, dus de meeste kans op stemmen op zijn persoontje.quote:Op woensdag 16 juli 2025 20:19 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Goh. Verrassend weer.
En natuurlijk is populist Timmermans er weer bij.
Denk ook dat hij hiermee op het verkeerde paard aan het wedden is. De achterban van de oude PvdA wordt steeds verder vervreemd, en voor de harde kern van GL gaat het nooit ver genoeg.quote:Op maandag 21 juli 2025 09:57 schreef Gia het volgende:
[..]
Hij laat zich zien op plekken met de meeste sympathisanten voor een conflict, dus de meeste kans op stemmen op zijn persoontje.
Beetje dom, want de palliwappies schreeuwen wel het hardst, maar zoveel zijn het er nu ook weer niet dat je daarmee de verkiezingen gaat winnen.
Geen enkele organisatie komt op voor de ellende in Soedan, dus daar hoor je Timmerfrans ook niet over. Verspilde moeite want dat trekt geen extra kiezers.
quote:Op maandag 21 juli 2025 09:57 schreef Gia het volgende:
[..]
Hij laat zich zien op plekken met de meeste sympathisanten voor een conflict, dus de meeste kans op stemmen op zijn persoontje.
Beetje dom, want de palliwappies schreeuwen wel het hardst, maar zoveel zijn het er nu ook weer niet dat je daarmee de verkiezingen gaat winnen.
Geen enkele organisatie komt op voor de ellende in Soedan, dus daar hoor je Timmerfrans ook niet over. Verspilde moeite want dat trekt geen extra kiezers.
Hand in hand met aanhangers van het Iraanse regime...quote:Op woensdag 16 juli 2025 20:19 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Goh. Verrassend weer.
En natuurlijk is populist Timmermans er weer bij.
Laf.quote:
En vervolgens heel links wat zich er nee in laat.quote:
Generaliseren mag niet, niet ieder links medemens heeft sympathie voor religies.quote:Op maandag 21 juli 2025 11:59 schreef Red_85 het volgende:
[..]
En vervolgens heel links wat zich er nee in laat.
Met het terrorisme.
Dat is waar je dus op stemt de aankomende verkiezingen bij ze: moslimterrorisme, keihard antisemitisme, haat, steun aan moord, dood en verderf.
Communistische dictaturen proberen dikwijls religie te vervangen door de partij als (af)god.quote:Op maandag 21 juli 2025 13:05 schreef torentje het volgende:
[..]
Generaliseren mag niet, niet ieder links medemens heeft sympathie voor religies.
quote:De Universiteit van Californi in Los Angeles (UCLA) is akkoord met een schikking van meer dan 6 miljoen dollar in een discriminatiezaak die was aangespannen door Joodse studenten en docenten. Zij hadden de UCLA aangeklaagd omdat deze tijdens pro-Palestijnse protesten vorig jaar een zogenoemde Jodenvrije zone op de campus had toegestaan.
Ruim 2,3 miljoen dollar gaat naar organisaties die antisemitisme bestrijden. Volgens de klagers gingen bestuurders tijdens de protesten vrijwillig door de knien voor antisemieten. ,,Ze zijn nu gewaarschuwd: Joden behandelen als tweederangsburgers is verkeerd, illegaal en zeer kostbaar", aldus de voorzitter van een organisatie die de klagers vertegenwoordigde.
Het gaat om de jongste schikking door een Amerikaanse universiteit na beschuldigingen van Jodenhaat. UCLA werd vorig voorjaar een brandhaard toen de protesten in het hele land escaleerden door de oorlog van Isral tegen de Hamas in de Gazastrook.
https://www.ed.nl/buitenl(...)%2Fwww.google.com%2F
Niets hiervan in het NOS journaal.quote:Op woensdag 30 juli 2025 10:44 schreef Aether het volgende:
Novum: gehele Arabische Liga en Turkije roepen Hamas op zich te ontwapenen en oorlog te staken
https://www.geenstijl.nl/5184758/hamas
De resolutie van zeven pagina's is ondertekend door alle 22 landen van de Arabische Liga, Turkije, de gehele Europese Unie, nog zestien andere landen en heet de "New York Declaration".
Een zwarte dag voor PvdA-GroenLinksquote:Op woensdag 30 juli 2025 10:44 schreef Aether het volgende:
Novum: gehele Arabische Liga en Turkije roepen Hamas op zich te ontwapenen en oorlog te staken
https://www.geenstijl.nl/5184758/hamas
De resolutie van zeven pagina's is ondertekend door alle 22 landen van de Arabische Liga, Turkije, de gehele Europese Unie, nog zestien andere landen en heet de "New York Declaration".
Ja, ok, Hamas ontwapend en alles zou dan moeten leiden naar de 'two state solution'. Tricky.quote:Op woensdag 30 juli 2025 10:44 schreef Aether het volgende:
Novum: gehele Arabische Liga en Turkije roepen Hamas op zich te ontwapenen en oorlog te staken
https://www.geenstijl.nl/5184758/hamas
De resolutie van zeven pagina's is ondertekend door alle 22 landen van de Arabische Liga, Turkije, de gehele Europese Unie, nog zestien andere landen en heet de "New York Declaration".
Die gaan morgen gewoon weer iedereen lastig vallen op de stations met de eis dat Nederland ze ook moet herkennen, zonder door te hebben wat de voorwaarden zijn hoor.quote:Op woensdag 30 juli 2025 11:34 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Een zwarte dag voor PvdA-GroenLinks
Een soort overwinning voor de PA, en zie Isral momenteel niet snel met deze voorwaarden akkoord gaan.quote:Op woensdag 30 juli 2025 11:34 schreef Montagui het volgende:
[..]
Ja, ok, Hamas ontwapend en alles zou dan moeten leiden naar de 'two state solution'. Tricky.
Joden hebben een zeer sterke wil tot zelfbeschikking en Isral is een duidelijke natiestaat dus die gaan echt niet luisteren naar een stel domme antisemitische brulapen ergens in Nederland. Nederland wat zelf steeds meer gaat lijden onder religieus extremisme en tribalisme zelf gemporteerd uit Afrika en het M-O.quote:Op woensdag 30 juli 2025 11:42 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Die gaan morgen gewoon weer iedereen lastig vallen op de stations met de eis dat Nederland ze ook moet herkennen, zonder door te hebben wat de voorwaarden zijn hoor.
Domme naeve figuren....quote:
Hamas heeft veel aanhang in west-Europa en dat geeft alleen maar aan dat west-Europa zelf een probleem heeft. Niet zozeer israel, dat wel snapt hoe om te gaan met de radicale islam: hard aanpakken.quote:Op donderdag 31 juli 2025 10:05 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Domme naeve figuren....
Het uiteindelijke resultaat, mocht die er komen, zal hun nog vies tegenvallen...
Die propagandamotor van hamas draait op volle toeren en deze figuren zijn de brandstof...
8 jaar geleden voorspeld door UAE minister.quote:Op donderdag 31 juli 2025 10:17 schreef Homey het volgende:
[..]
Hamas heeft veel aanhang in west-Europa en dat geeft alleen maar aan dat west-Europa zelf een probleem heeft. Niet zozeer israel, dat wel snapt hoe om te gaan met de radicale islam: hard aanpakken.
Mja, de propaganda en het activisme heeft wel degelijk effecten natuurlijk. De publieke opinie in veel landen heeft zich tegen Isral (en zelfs Joden) gekeerd en allerlei landen hebben of zijn bezig met het erkennen van een 'Palestijnse staat'. Canada schijnt nu ook die stap alweer te zetten.quote:Op donderdag 31 juli 2025 10:05 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Domme naeve figuren....
Het uiteindelijke resultaat, mocht die er komen, zal hun nog vies tegenvallen...
Die propagandamotor van hamas draait op volle toeren en deze figuren zijn de brandstof...
Britten dreigen Palestijnse staat te erkennenquote:Op donderdag 31 juli 2025 10:34 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Mja, de propaganda en het activisme heeft wel degelijk effecten natuurlijk. De publieke opinie in veel landen heeft zich tegen Isral (en zelfs Joden) gekeerd en allerlei landen hebben of zijn bezig met het erkennen van een 'Palestijnse staat'. Canada schijnt nu ook die stap alweer te zetten.
En natuurlijk zie je dat het voornamelijk landen met een linkse regering (waar intersecionliteit, anti-Westerse sentimenten en Islamofilie dus een rol zullen spelen) betreft (Spanje, Noorwegen, Canada) of landen zoals Ierland die een flinke geschiedenis hebben met terreur. Maar de geest is wat dit betreft uit de fles. Frankrijk zal volgen, het VK verwacht ik ook nog wel.
quote:Does Keir Starmer understand that from 1948 to 1967, Palestinians had exactly the state they’re now demanding, under Egyptian and Jordanian rule, and they didn’t build a nation.
Instead, they joined Arab armies in a war of extermination against Israel, and that's how they end up losing the land.
Does he know that in 2005, Israel gave the Palestinians full control of Gaza? Not as part of a peace deal, but unilaterally, withdrawing every soldier and citizen.
That was their chance to build a model state, to show the world they could govern peacefully and responsibly.
Had they turned Gaza into a peaceful, prospeous city, they could have leveraged it to demand the West Bank and East Jerusalem.
Instead, they turned it into a hub for terrorism.
In 2000, Israel withdrew from southern Lebanon. Hezbollah tookover.
In 2005, Israel withdrew from Gaza. Hamas took over.
Now, Starmer demands Israel hand over the West Bank. What exactly does he think will rise there?
October 7 happened because Israel did what Starmer wants Israel to do again.
https://substack.com/@danburmawi/note/c-140479550
Correct.quote:Op donderdag 31 juli 2025 11:28 schreef Aether het volgende:
[..]
Britten dreigen Palestijnse staat te erkennen
[..]
Een eigen staat blijft men als de belangrijkste oplossing voor de problemen zien hoewel Hamas al meerdere keren heeft aangegeven dat het ze daar helemaal niet om gaat.quote:Op donderdag 31 juli 2025 11:50 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Correct.
Een 'Palestijnse staat' is ook niets meer dan symboolpolitiek waarmee rechtvaardiging en erkenning wordt uitgesproken voor de 'Palestijnse zaak'. Waar zal dit toe leiden? Meer terrorisme natuurlijk.
Zou men niet verbazen als dat nog sneller gaat, bijvoorbeeld binnen vijf jaar.quote:Ik kan nu al voorspellen: binnen een jaar of tien a vijftien gaat er het eerste (Westerse) land komen dat Isral niet langer zal erkennen als een staat. Dat wordt de volgende stap. Daar zijn sinds deze oorlog al oproepen toe dit te bewerkstelligen. Zie bijvoorbeeld: 'Instead of recognising 'Palestine', countries should withdraw recognition of Israel'.
Is dat niet de kroeg van Ajax-fans? Wat een idioten om daar 'Frie Palestaain' te schreeuwen.quote:
Volgens mij kan dat helemaal nietquote:Op donderdag 31 juli 2025 12:22 schreef Aether het volgende:
[..]
Een eigen staat blijft men als de belangrijkste oplossing voor de problemen zien hoewel Hamas al meerdere keren heeft aangegeven dat het ze daar helemaal niet om gaat.
En de rol van Egypte wordt hier vaak niet gezien want die zitten ook niet te wachten op een terreurstaat aan hun grenzen.
Maar er wordt op veel zaken voorbijgegaan wat je nodig hebt om een land/staat te runnen. Momenteel gebruikt men de Isralische munt in Gaza en de Palestijnse gebieden, Isral int belasting voor Hamas, levert vrijwel gratis water en elektriciteit, er werkten 10.000den Gazanen in Isral. Wat gaat Gaza produceren als basis van hun economie?
[..]
Zou men niet verbazen als dat nog sneller gaat, bijvoorbeeld binnen vijf jaar.
Tja, dat wordt genegeerd. Je ziet de uitspraken van de Palestijnse leiders hier zelden tot nooit in de media verschijnen omdat dit natuurlijk de ware aard van de Palestijnse samenleving zou bloot leggen wat dwars tegen het gewenste narratief ingaat waarbij Palestijnen als 'onschuldige', 'onderdrukte' 'inheemsen' worden weggezet, met wie we allemaal norm voor medelijden moeten hebben. Dit waar elke Isralische politicus maar een scheet hoeft te laten en het is meteen voorpaginanieuws.quote:Op donderdag 31 juli 2025 12:22 schreef Aether het volgende:
[..]
Een eigen staat blijft men als de belangrijkste oplossing voor de problemen zien hoewel Hamas al meerdere keren heeft aangegeven dat het ze daar helemaal niet om gaat.
Doet er allemaal niet toe. Er moet per s een Palestijnse staat komen zo vinden sommigen.quote:Op donderdag 31 juli 2025 12:22 schreef Aether het volgende:
Maar er wordt op veel zaken voorbijgegaan wat je nodig hebt om een land/staat te runnen. Momenteel gebruikt men de Isralische munt in Gaza en de Palestijnse gebieden, Isral int belasting voor Hamas, levert vrijwel gratis water en elektriciteit, er werkten 10.000den Gazanen in Isral. Wat gaat Gaza produceren als basis van hun economie?
Dat zou ook zeker kunnen, nu is dat wellicht nog net te radicaal, maar zoals ik al zei: de geest is uit de fles en binnen bepaalde contreien beleeft men dit conflict inmiddels met een bijna religieuze bezieling. Vooral bij een aanzienlijk deel aan de linkerkant van het politieke spectrum in het Westen, is de totale vernietiging van Isral al langer een droom.quote:Op donderdag 31 juli 2025 12:22 schreef Aether het volgende:
[..]
Zou men niet verbazen als dat nog sneller gaat, bijvoorbeeld binnen vijf jaar.
Ik hoop het, of eigenlijk dat het helemaal niet zal gebeuren, maar als je ziet wat binnen twee jaar als norm is geworden, hoe ver universiteiten toegegeven hebben, bedrijven worden geterroriseerd, gemeenten zich met buitenlandse politiek bemoeien en ambtenaren hun werkgever onder druk zetten, kan er binnen nog een paar jaar veel veranderen.quote:Op donderdag 31 juli 2025 17:09 schreef HowardRoark het volgende:
Dat zou ook zeker kunnen, nu is dat wellicht nog net te radicaal, maar zoals ik al zei: de geest is uit de fles en binnen bepaalde contreien beleeft men dit conflict inmiddels met een bijna religieuze bezieling. Vooral bij een aanzienlijk deel aan de linkerkant van het politieke spectrum in het Westen, is de totale vernietiging van Isral al langer een droom.
Scherp opgemerkt.quote:Op donderdag 10 juli 2025 22:30 schreef Zoddie het volgende:
[..]
En Cultural appropiation geld alleen wanneer ze zin hebben om schuimbekkend een kind te pesten die een kimono draagt.
Hiervoor wordt het allemaal aan de kant gezet om te laten zien dat ze Hamas steunen met hun keffiyeh.
Er is heel veel misinformatie: zo stond een bericht op Twitter dat Isral sinds 7 oktober maar liefst 3 schoolbussen vol kinderen per dag doodde! Dat bericht werd vol verontwaardiging heel veel gedeeld!quote:Op maandag 14 juli 2025 11:55 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Dit zijn de feiten. Misschien kan de NOS (eindelijk) eens belichten hoe Hamas te werk gaat zodat bepaalde mensen hun ogen openen. Voor zover hun gendoctrineerde brein dat toelaat...
Nou dat mens zal in elk geval niet omkomen van de hongerquote:Op donderdag 31 juli 2025 17:13 schreef HowardRoark het volgende:
Hier trouwens een voorbeeld van deze 'religieuze bezieling' in de pro-Palestijnse kringen:
[ twitter ]
Het geeft ook meteen weer hoever de politiek van moreel juist handelen af zit. Het bevat in feite vele facetten van wat er mis is met de politiek tegenwoordig. De genocide had gestopt kunnen en moeten worden. Maar politici keken weg en krijgen nu de rekening.quote:Op donderdag 31 juli 2025 20:50 schreef phpmystyle het volgende:
Het is bijzonder hoe Gaza een symbool is geworden voor de progressieven - maar tegenwoordig all-over politieke spectrum- om je te uiten tegen het westen, en als je hen steunt dat je dan een goed mens bent.
Er is geen genocide gaande.quote:Op donderdag 31 juli 2025 21:02 schreef Chadi het volgende:
[..]
Het geeft ook meteen weer hoever de politiek van moreel juist handelen af zit. Het bevat in feite vele facetten van wat er mis is met de politiek tegenwoordig. De genocide had gestopt kunnen en moeten worden. Maar politici keken weg en krijgen nu de rekening.
In Cataloni heerst er nogal een pro-Palestijns en anti-Isral sentiment, dus dat zal niet.quote:Op donderdag 31 juli 2025 21:11 schreef UitStraling het volgende:
Lach me kapot als Isral besluit Cataloni en Koerdistan als land te erkennen.
Don't stick your dick in crazy, hm ok?quote:Op donderdag 31 juli 2025 17:13 schreef HowardRoark het volgende:
Hier trouwens een voorbeeld van deze 'religieuze bezieling' in de pro-Palestijnse kringen:
[ twitter ]
Ik zag gister een man roepen dat ze al 5 maanden honger lijden...quote:Op donderdag 31 juli 2025 21:04 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Er is geen genocide gaande.
Maar ik hoor deze mensen niet schreeuwen over het lot van de oeigoeiren in China bijvoorbeeld, of een van de vele andere plaatsen waar mensen onjuist behandeld worden. Gaza staat symbool voor iets heel anders.
Moslims en in het bijzonder pali's hebben geen schaamte als het om hun ideologie en vijanden gaat.quote:Op donderdag 31 juli 2025 21:24 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Ik zag gister een man roepen dat ze al 5 maanden honger lijden...
Nou zag ik deze man en hij zag er toch verdomd goed uit voor iemand die nauwelijks te bikken had...
Geldt ook voor die kinderen.
Die zien er idd bar slecht uit, in tegenstelling tot de moeder...
Ik krijg toch echt de indruk dat er vies over de rug van die kinderen propaganda gespeeld wordt...
Iets teveel chemische troep gebruikt tijdens het kliko reinigen.quote:Op donderdag 31 juli 2025 21:49 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[ afbeelding ]
https://www.geenstijl.nl/(...)nyahu-hitler-footer]
Ambtenaar Jeroen moet gewoon lekker z'n werk doen en zijn persoonlijke politieke overtuigingen prive houden.
Gemeente Helmondquote:Op donderdag 31 juli 2025 21:49 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[ afbeelding ]
https://www.geenstijl.nl/(...)nyahu-hitler-footer]
Ambtenaar Jeroen moet gewoon lekker z'n werk doen en zijn persoonlijke politieke overtuigingen prive houden.
Ambtenaar Jeroen had gewoon lekker z'n werk moeten doen, nu moet hij ander werk gaan doen want als ambtenaar is hij niet te vertrouwen.quote:Op donderdag 31 juli 2025 21:49 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[ afbeelding ]
https://www.geenstijl.nl/(...)nyahu-hitler-footer]
Ambtenaar Jeroen moet gewoon lekker z'n werk doen en zijn persoonlijke politieke overtuigingen prive houden.
https://www.omroepbrabant(...)g-gemeente-grijpt-inquote:De gemeente Helmond heeft een ambtenaar op de vingers getikt die zijn e-mail afsloot met een opmerkelijk statement. Onder de digitale handtekening van de technisch medewerker Afval en Reiniging stond de tekst: 'Is er een verschil tussen Netanyahu en Hitler, vraag ik me af'. De gemeente laat weten dat de handtekening inmiddels is aangepast en dat persoonlijke opvattingen niet thuishoren in zakelijke e-mails.
In extreemlinkse kringen wordt er op Twitter openlijk gesproken over het ontkennen van het bestaansrecht van Isral. Het is een hypocriete bende.quote:Op donderdag 31 juli 2025 21:15 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
In Cataloni heerst er nogal een pro-Palestijns en anti-Isral sentiment, dus dat zal niet.
quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 12:25 schreef mackinac het volgende:
Hitler ambtenaar wordt niet ontslagen maar krijgt een 'waarschuwing':
[..]
https://www.omroepbrabant(...)g-gemeente-grijpt-in
Eigen schuld dan, waarom luistert Netanyahu dan ook niet naar de gemeente Helmond?quote:"Wij zijn ons er wel van bewust dat de situatie in Isral en de Palestijnse gebieden sterke gevoelens oproept, ook bij onze medewerkers. Betreffende de ontwikkelingen in Gaza heeft het college van Burgemeester en Wethouders eind mei het kabinet een brief gestuurd met de oproep een duidelijke grens te trekken ten aanzien van het handelen van Isral."
Er zijn wel meer dingen die sterke gevoelens oproepen, zoals voetbal, religie en seks, maar we hebben met zijn allen afgesproken dat we dat niet gaan lopen meenemen in alles.quote:Wij zijn ons er wel van bewust dat de situatie in Isral en de Palestijnse gebieden sterke gevoelens oproept
Ik vind het altijd juist heel interessant om te horen hoe een ambtenaar in functie tegen allerlei conflicten aankijkt. Ben ook heel benieuwt wat de mening van Jeroen over Tibet is.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:26 schreef Qarrad het volgende:
Er zijn wel meer dingen die sterke gevoelens oproepen, zoals voetbal, religie en seks, maar we hebben met zijn allen afgesproken dat we dat niet gaan lopen meenemen in alles.
Ik vermoed dat Jeroen eigenlijk Ali heet.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 12:25 schreef mackinac het volgende:
Hitler ambtenaar wordt niet ontslagen maar krijgt een 'waarschuwing':
[..]
https://www.omroepbrabant(...)g-gemeente-grijpt-in
Prima kattennaam, die verbergen zich ook het liefst in nauwe slecht zichbare en bereikbare plekken.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:02 schreef Glazenmaker het volgende:
Omdat ik jullie en Isral allemaal stom vind, ga ik mijn nieuwe kat met Adolf snor Yahya noemen.
https://www.geenstijl.nl/(...)lariteit-steeg-yahya
Er komen per dag zoveel kinderen om die als menselijk schild zijn gebruikt door hamas. Dat bedoel je toch. Toch?quote:Op donderdag 31 juli 2025 19:16 schreef LXIV het volgende:
[..]
Er is heel veel misinformatie: zo stond een bericht op Twitter dat Isral sinds 7 oktober maar liefst 3 schoolbussen vol kinderen per dag doodde! Dat bericht werd vol verontwaardiging heel veel gedeeld!
Blijkt bij narekenen met de officile cijfers dat het slechts om n schoolbus per dag gaat. Zo worden mensen op het verkeerde been gezet en jodenhaat aangewakkerd!
In elk land zijn zieke kinderen. Alleen gebruikt hamas deze voor propaganda. De kindjes zijn door een zeer ernstige ziekte compleet uitgemergeld en dat laat men voorkomen alsof dat door de honger komt. Terwijl moeder, die het kindje vasthoudt, overgewicht heeft. Kan niet, h, als moeder zorg je eerst dat je kind eten heeft en dan jij pas. Dus deze beelden kloppen totaal niet.quote:Op donderdag 31 juli 2025 21:24 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Ik zag gister een man roepen dat ze al 5 maanden honger lijden...
Nou zag ik deze man en hij zag er toch verdomd goed uit voor iemand die nauwelijks te bikken had...
Geldt ook voor die kinderen.
Die zien er idd bar slecht uit, in tegenstelling tot de moeder...
Ik krijg toch echt de indruk dat er vies over de rug van die kinderen propaganda gespeeld wordt...
Jij snapt 'em.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:54 schreef Gia het volgende:
[..]
In elk land zijn zieke kinderen. Alleen gebruikt hamas deze voor propaganda. De kindjes zijn door een zeer ernstige ziekte compleet uitgemergeld en dat laat men voorkomen alsof dat door de honger komt. Terwijl moeder, die het kindje vasthoudt, overgewicht heeft. Kan niet, h, als moeder zorg je eerst dat je kind eten heeft en dan jij pas. Dus deze beelden kloppen totaal niet.
Heb ook beelden gezien van een klein kindje dat een zak meel droeg. Daarna moest de 'take' overgedaan worden met een ander kindje en dezelfde zak meel.
Een marktkraam vol met vers fruit en groente, meel en suiker, met achterlijk hoge prijzen. Hoezo wordt dat niet gewoon verdeeld? Wie moet eraan verdienen? Hamas?
Ik schaam me dood voor mijn gemeente. Mijn excuses!quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:11 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
[..]
Eigen schuld dan, waarom luistert Netanyahu dan ook niet naar de gemeente Helmond?
GS krijgt mail: 'Verwijder foto Yahya Sinwar uit bericht over populaire babynaam, associatie is islamofoob, gemeld bij Raad voor Journalistiek'quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:02 schreef Glazenmaker het volgende:
Omdat ik jullie en Isral allemaal stom vind, ga ik mijn nieuwe kat met Adolf snor Yahya noemen.
https://www.geenstijl.nl/(...)lariteit-steeg-yahya
Je moet er niet eens meer gek van opkijken als men nog hun gelijk weet te halen ook. Zoals we weten bestaat 'Islamofobie' niet eens, net zoals 'Christofobie' dit ook niet doet, maar het is een term die driftig wordt gebruikt om kritiek op de Islam en moslims te kop in te drukken. En binnen bepaalde Westerse contreien valt men hier natuurlijk meteen voor.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 14:39 schreef Aether het volgende:
[..]
GS krijgt mail: 'Verwijder foto Yahya Sinwar uit bericht over populaire babynaam, associatie is islamofoob, gemeld bij Raad voor Journalistiek'
https://www.geenstijl.nl/5184795/islamofobie-yahya
[ afbeelding ]
Nee, ik heb het over de kinderen die worden doodgeschoten als ze in de rij staan voor voedselquote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:50 schreef Gia het volgende:
[..]
Er komen per dag zoveel kinderen om die als menselijk schild zijn gebruikt door hamas. Dat bedoel je toch. Toch?
Isral schiet echt niet dagelijks willens en wetens een bus kinderen dood als vergelding.
Er is nog hoopquote:Op vrijdag 1 augustus 2025 14:43 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Je moet er niet eens meer gek van opkijken als men nog hun gelijk weet te halen ook. Zoals we weten bestaat 'Islamofobie' niet eens, net zoals 'Christofobie' dit ook niet doet, maar het is een term die driftig wordt gebruikt om kritiek op de Islam en moslims te kop in te drukken. En binnen bepaalde Westerse contreien valt men hier natuurlijk meteen voor.
quote:Aangifte van discriminatie tegen journalist Duk geseponeerd
Nieuwsbericht | 01-08-2025 | 12:57
https://www.om.nl/actueel(...)list-duk-geseponeerd
Het Openbaar Ministerie heeft de aangiften van de Stichting Meld Islamofobie en The March 30 Movement tegen journalist Wierd Duk geseponeerd. De aangevers verzochten het OM om de journalist te vervolgen voor aanzetten tot haat, discriminatie en geweld, opruiing en eenvoudige belediging, nadat hij twee berichten op social mediaplatform X had geplaatst. Volgens het OM zijn de uitingen niet strafbaar.
Ik ook als de heren en dames raadsleden van Hilversum, bestuurders van een veredeld dorp, veel kostbare vergadertijd aan de Gazaanse kwestie verspillen en stelling innemen in de illusie daar ze daar enige macht over zouden hebben. Het lukt jullie al niet om een winkelstraat normaal te herinrichten, ga je daar maar wat meer mee bezig houden.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:58 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik schaam me dood voor mijn gemeente. Mijn excuses!
Je zou je sowieso moeten schamen als je uit Helmond komtquote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:58 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik schaam me dood voor mijn gemeente. Mijn excuses!
Zou me niks verbazen als het een Fokker was, heb dat nieuwsbericht hier op Fok gedeeld en werd sneller als het licht meteen weggecensureerd. @Basp1 , was it you..? Of anders de mod “Straatcommando” die wel om het nieuwsbericht kon lachen dat een van de grootste terroristen van de laatste decennia nu de meest populaire binnenkomer in de lijst van jongensnamen is in het VK…quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 14:39 schreef Aether het volgende:
[..]
GS krijgt mail: 'Verwijder foto Yahya Sinwar uit bericht over populaire babynaam, associatie is islamofoob, gemeld bij Raad voor Journalistiek'
https://www.geenstijl.nl/5184795/islamofobie-yahya
[ afbeelding ]
Joh, je moet niet alles geloven wat je voorgespiegeld wordt.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 14:49 schreef LXIV het volgende:
[..]
Nee, ik heb het over de kinderen die worden doodgeschoten als ze in de rij staan voor voedsel
Inmiddels geloven heel erg veel mensen dat dus wel. Zelfs mensen die ik altijd redelijk verstandig achtte. Maar de massa media, waarvan velen altijd dachten dat ze zeer betrouwbaar en onafhankelijk waren, heeft uitstekend zijn (activistische) werk gedaan inmiddels…quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 15:50 schreef Gia het volgende:
[..]
Joh, je moet niet alles geloven wat je voorgespiegeld wordt.
Er wordt hooguit geschoten op mensen die voedseltransporten en distributieplekken aanvallen. En terecht.
Je maakt mij niet wijs dat, als er kindertjes rustig in een rij op hun beurt wachten, er Isralische soldaten komen en ze allemaal doodschieten.
Er zijn genoeg objectieve ooggetuigen, Amerikanen van het Rode Kruis of contractors, die hiervan berichten.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 15:50 schreef Gia het volgende:
[..]
Joh, je moet niet alles geloven wat je voorgespiegeld wordt.
Er wordt hooguit geschoten op mensen die voedseltransporten en distributieplekken aanvallen. En terecht.
Je maakt mij niet wijs dat, als er kindertjes rustig in een rij op hun beurt wachten, er Isralische soldaten komen en ze allemaal doodschieten.
gastquote:Op vrijdag 1 augustus 2025 16:07 schreef LXIV het volgende:
[..]
Er zijn genoeg objectieve ooggetuigen, Amerikanen van het Rode Kruis of contractors, die hiervan berichten.
https://x.com/ShaykhSulaiman/status/1940708446611141062
Geen enkele reden hen niet eerder te geloven dan een genocidiale Israelier die belang heeft bij verdoezelen
Amen.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:50 schreef Gia het volgende:
[..]
Er komen per dag zoveel kinderen om die als menselijk schild zijn gebruikt door hamas. Dat bedoel je toch. Toch?
Isral schiet echt niet dagelijks willens en wetens een bus kinderen dood als vergelding.
Wel weer een pareltje dat accountquote:Op vrijdag 1 augustus 2025 16:07 schreef LXIV het volgende:
[..]
Er zijn genoeg objectieve ooggetuigen, Amerikanen van het Rode Kruis of contractors, die hiervan berichten.
https://x.com/ShaykhSulaiman/status/1940708446611141062
Geen enkele reden hen niet eerder te geloven dan een genocidiale Israelier die belang heeft bij verdoezelen
De logica ontgaat mij dan ook dat Isral wel hulpgoederen en voedselpakketten naar Gaza blijft sturen en toelaten, en dan zogezegd willekeurig op Palestijnen schiet. Maar dat is voor de paliwappies blijkbaar een realistisch scenario.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 13:50 schreef Gia het volgende:
[..]
Er komen per dag zoveel kinderen om die als menselijk schild zijn gebruikt door hamas. Dat bedoel je toch. Toch?
Isral schiet echt niet dagelijks willens en wetens een bus kinderen dood als vergelding.
Precies dat. Dat zijn middeleeuwse taferelen die we eerder bij islam zouden verwachten.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 17:27 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
De logica ontgaat mij dan ook dat Isral wel hulpgoederen en voedselpakketten naar Gaza blijft sturen en toelaten, en dan zogezegd willekeurig op Palestijnen schiet. Maar dat is voor de paliwappies blijkbaar een realistisch scenario.
Er zijn dan ook genoeg accounts die aangeven dat het met name Hamas-groeperingen zijn die schieten op Gazanen bij de voedseldistributie punten.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 17:56 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Precies dat. Dat zijn middeleeuwse taferelen die we eerder bij islam zouden verwachten.
Basp1 is niet eens mod dus die kans is klein. Misschien ook niet zomaar willekeurige users gaan beschuldigen.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 15:02 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Zou me niks verbazen als het een Fokker was, heb dat nieuwsbericht hier op Fok gedeeld en werd sneller als het licht meteen weggecensureerd. @:Basp1 , was it you..? Of anders de mod “Straatcommando” die wel om het nieuwsbericht kon lachen dat een van de grootste terroristen van de laatste decennia nu de meest populaire binnenkomer in de lijst van jongensnamen is in het VK…
Nee ik lachte om je hilarische claim dat je hier niks slechts over buitenlanders mag zeggen.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 15:02 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Zou me niks verbazen als het een Fokker was, heb dat nieuwsbericht hier op Fok gedeeld en werd sneller als het licht meteen weggecensureerd. @:Basp1 , was it you..? Of anders de mod “Straatcommando” die wel om het nieuwsbericht kon lachen dat een van de grootste terroristen van de laatste decennia nu de meest populaire binnenkomer in de lijst van jongensnamen is in het VK…
Er is hier inderdaad gelukkig alle ruimte voor een ongezouten mening over onderwerpen zoals bijvoorbeeld migratie. Mits je het gewoon een beetje onderbouwing geeft.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 18:13 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Nee ik lachte om je hilarische claim dat je hier niks slechts over buitenlanders mag zeggen.
Zijn ook totaal geen beelden van. Gewoon nul. Niks.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 15:50 schreef Gia het volgende:
[..]
Joh, je moet niet alles geloven wat je voorgespiegeld wordt.
Er wordt hooguit geschoten op mensen die voedseltransporten en distributieplekken aanvallen. En terecht.
Je maakt mij niet wijs dat, als er kindertjes rustig in een rij op hun beurt wachten, er Isralische soldaten komen en ze allemaal doodschieten.
Daarentegen lijkt het me ook bijna onmogelijk om -ware- beelden te te kunnen tonen. Het is altijd vanuit Isralisch perspectief (omdat die journalisten niet in dat gebied kunnen komen) of vanuit Hamas perspectief (omdat zij vanuit hun gebied de beelden kunnen manipuleren).quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 23:32 schreef Homey het volgende:
[..]
Zijn ook totaal geen beelden van. Gewoon nul. Niks.
Palestijnen zijn dan ook gewoon Arabische migranten met een door de Egyptenaar Arafat verzonnen identiteit.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 19:25 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Er is hier inderdaad gelukkig alle ruimte voor een ongezouten mening over onderwerpen zoals bijvoorbeeld migratie. Mits je het gewoon een beetje onderbouwing geeft.
Al die verhalen over zogenaamde mensen die zijn doodgeschoten door de IDF zijn verzonnen. Totaal geen bewijs voor. Je zou toch echt wat beelden verwachten, helemaal van Hamas. Maar die heeft ze zelfs niet.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 23:57 schreef Montagui het volgende:
[..]
Daarentegen lijkt het me ook bijna onmogelijk om -ware- beelden te te kunnen tonen. Het is altijd vanuit Isralisch perspectief (omdat die journalisten niet in dat gebied kunnen komen) of vanuit Hamas perspectief (omdat zij vanuit hun gebied de beelden kunnen manipuleren).
Het komt dan dus neer om verifieerbare beelden die direct vanuit dat gebied komen van NIET Israeliers of Hamassers.
En ook DAT (die bronnen) moet je weer verifiren.
Ik heb zo'n vermoeden dat de hedendaagse media zich daar niet meer om bekommerd, en het geld, opdracht van bovenhand, e/o 'meedoen met de massa' regeert.
Ik kan namelijk niet snappen dat je met je ziel meedoet aan het verketteren van de Joden (overal ter wereld).
Palestina is onder bevolkingen de grootste scam ooit. Bizar hoeveel geld naar Palestina is gegaan en wat ze er van gebakken hebben.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 08:46 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Palestijnen zijn dan ook gewoon Arabische migranten met een door de Egyptenaar Arafat verzonnen identiteit.
Elke zogenaamde Palestijn (als ze zouden bestaan) zou in Gaza miljonair kunnen zijn.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 09:45 schreef Homey het volgende:
[..]
Palestina is onder bevolkingen de grootste scam ooit. Bizar hoeveel geld naar Palestina is gegaan en wat ze er van gebakken hebben.
Klopt, de Palestijn is by far de meest gesubsidieerde persoon op aarde ooit.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 09:50 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Elke zogenaamde Palestijn (als ze zouden bestaan) zou in Gaza miljonair kunnen zijn.
Marokko, Algerije, Tunesi, Libi, Egypte, Jemen, Libanon, Syri en Irak 0 Joden, terwijl er toch genoeg eeuwenlang woonden.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 10:45 schreef Homey het volgende:
[..]
Klopt, de Palestijn is by far de meest gesubsidieerde persoon op aarde ooit.
Deel idd maar de financile hulp gedeeld door het aantal Palestijnen. Kom je idd uit op iedereen zou eigenlijk multi-miljonair zijn in Palestina. Mits ze hun buren niet lastig zouden vallen.
Antisemitisme kent een hele hoge prijs anno de 21e eeuw. Het is niet meer de 20e eeuw toen Europeanen en Arabieren dachten we sollen even met die joden die zich toch niet kunnen verdedigen.
Correct.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 08:46 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Palestijnen zijn dan ook gewoon Arabische migranten met een door de Egyptenaar Arafat verzonnen identiteit.
Volgens Westerse activisten en veel mensen binnen progressieve en linkse contreien, ligt het allemaal aan Isral. Palestijnen treft nul blaam, dat zijn slechts onderdrukte mensen van kleur n tevens moslims, die kun je dus niets kwalijk nemen.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 09:45 schreef Homey het volgende:
[..]
Palestina is onder bevolkingen de grootste scam ooit. Bizar hoeveel geld naar Palestina is gegaan en wat ze er van gebakken hebben.
Ik denk dat dit vies tegen kan vallen. Er gaat gigantisch veel geld naar de Palestijnse gebieden en Palestijnen in Jordani. Een eindeloze stroom aan geld zonder verbetering. De OECD schatte het bedrag van de VN tussen 1994 en 2020 op 40 miljard. Plus de VS met 5,2 miljard sinds 1994 en de EU met honderden miljoenen per jaar. De naburige woestijn landen hebben ook miljarden geschonken, maar dat laatste zou allemaal in de zakken van de Hamas leiders terecht gekomen dus die laatste bedragen kunnen we niet meetellen. Het gaat om mega bedragen, maar op een bevolking van 6 miljoen is dat lang niet genoeg om ze allemaal miljonair te maken.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 10:45 schreef Homey het volgende:
[..]
Klopt, de Palestijn is by far de meest gesubsidieerde persoon op aarde ooit.
Deel idd maar de financile hulp gedeeld door het aantal Palestijnen. Kom je idd uit op iedereen zou eigenlijk multi-miljonair zijn in Palestina. Mits ze hun buren niet lastig zouden vallen.
Iemand die Sulaiman heet objectief noemen in deze kwestie. Waar hij woont, doet er niet toe.quote:Op vrijdag 1 augustus 2025 16:07 schreef LXIV het volgende:
[..]
Er zijn genoeg objectieve ooggetuigen, Amerikanen van het Rode Kruis of contractors, die hiervan berichten.
https://x.com/ShaykhSulaiman/status/1940708446611141062
Geen enkele reden hen niet eerder te geloven dan een genocidiale Israelier die belang heeft bij verdoezelen
Nou ja, laten we even realistisch zijn.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 11:19 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ik denk dat dit vies tegen kan vallen. Er gaat gigantisch veel geld naar de Palestijnse gebieden en Palestijnen in Jordani. Een eindeloze stroom aan geld zonder verbetering. De OECD schatte het bedrag van de VN tussen 1994 en 2020 op 40 miljard. Plus de VS met 5,2 miljard sinds 1994 en de EU met honderden miljoenen per jaar. De naburige woestijn landen hebben ook miljarden geschonken, maar dat zou allemaal in de zakken van de Hamas leiders terecht gekomen dus die kun en we niet meetellen. Het gaat om mega bedragen, maar op een bevolking van 6 miljoen is dat lang niet genoeg om ze allemaal miljonair te maken.
Kijk je naar de buurman die krijgen sinds 1994 voor zeker 3 miljard aan steun van alleen de VS. Vorig jaar onder Biden nog een extra 12 miljard. Opgeteld is dat veel en veel meer dan aan die ellendige Palestijnen is besteed.
Zeker waar. En zonder die dreiging has Isral ook geen miljarden per jaar nodig gehad voor zelfverdediging. Zonde van het geld, er had zoveel ellende bespaard kunnen worden.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 11:33 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nou ja, laten we even realistisch zijn.
Een ondergronds tunnelnetwerk van de honderden kilometers aanleggen, een enorme lading aan wapens, dat kost natuurlijk allemaal wel wat. Ook zijn de Palestijnse leiders multimiljonairs of of zelfs miljardairs waaronder de vermeende vredespartner Mahmoud Abbas, wiens vermogen op meer dan 100 miljoen wordt geschat. Waar denk je dat dit vandaan komt?
Als dit geld dus wl allemaal goed zou zijn verdeeld en echt zou zijn gestoken in het welzijn van de Palestijnse burgers, zag de samenleving er daar compleet anders uit. Het had oprecht een klein Dubai kunnen zijn of zo.
Dochter van Arafat is de erfgename van 8 miljard dollar en bezit hele straten in Londen en Parijs.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 09:45 schreef Homey het volgende:
[..]
Palestina is onder bevolkingen de grootste scam ooit. Bizar hoeveel geld naar Palestina is gegaan en wat ze er van gebakken hebben.
Wat is nou belangrijker, jouw treinreis of Gaza?quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 15:54 schreef MissButterflyy het volgende:
Pro Palestijnse demonstranten die het treinverkeer op het moment dwars zitten…
Prima als je je punt wil maken, maar laat reizigers gewoon met rust en daar hebben de Palestijnen ook niks aan.
Mensen vervelen zich weer in het weekend ofzo.
Tijd dat de politie dit tuig gewoon eens keihard van het spoor/ de snelweg af slaat.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 15:54 schreef MissButterflyy het volgende:
Pro Palestijnse demonstranten die het treinverkeer op het moment dwars zitten…
Prima als je je punt wil maken, maar laat reizigers gewoon met rust en daar hebben de Palestijnen ook niks aan.
Mensen vervelen zich weer in het weekend ofzo.
Mijn treinreis, logischerwijs.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 15:55 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Wat is nou belangrijker, jouw treinreis of Gaza?
Allebei. Trein gewoon laten rijden, krijg je vanzelf meer aandacht voor Gaza. Win-win.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 15:55 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Wat is nou belangrijker, jouw treinreis of Gaza?
quote:Frankrijk staakt Gazaans studenten-evacuatieprogramma na opduiken antisemitische tweets studente Nour Atallah
https://www.geenstijl.nl/(...)t-gazaanse-opvang-op
Net als je denkt geen antisemitische studenten uit Gaza binnen te halen, blijken ze het wel!
We gaan ze halen! En dan krijg je ze dus ook. Als voorloper van het Franse besluit van half juli Gazaanse vluchtelingen toe te gaan laten, liep er dus al een soort evacuatieprogramma voor Gazaanse studenten. Als onderdeel van dat programma kwam o.a. de Gazaanse Nour Atallah (25) op 11 juli naar Frankrijk vanwege "academische excellentie", maar nog geen drie weken later wordt ze gesommeerd weer te vertrekken […]
Bekende drogargumentatie.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 17:15 schreef loveli het volgende:
[..]
Allebei. Trein gewoon laten rijden, krijg je vanzelf meer aandacht voor Gaza. Win-win.
De gegijzelden.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 15:55 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Wat is nou belangrijker, jouw treinreis of Gaza?
Tja, en dit zijn de mensen een deel in het Westen vindt dat Isral vrede mee moet maken en concessies richting doen. Het is immers zo ontzettend belangrijk dat er een Palestijnse staat komt, precies wat de Palestijnse terroristen van Hamas ook willen:quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 21:57 schreef Nober het volgende:
[..]
De gegijzelden.
[ x ]
https://x.com/AvivaKlompas/status/1951725239638827105
[ x ]
https://x.com/amjadt25/status/1951065466421518569
'Want de Palestijnen zijn zo zielig'quote:Hamas: wij leggen wapens niet neer voordat er een Palestijnse staat is
Hamas is niet van plan de wapens neer te leggen voordat er een onafhankelijke Palestijnse staat is. "Het gewapende verzet kan niet worden opgegeven zolang onze nationale rechten niet zijn hersteld. Het belangrijkste is een onafhankelijke soevereine Palestijnse staat met Jeruzalem als hoofdstad", staat in een verklaring van de groepering.
Daarmee reageert Hamas op uitspraken van de Amerikaanse topdiplomaat Steve Witkoff, die momenteel in Isral is. Witkoff speelt een belangrijke rol bij de onderhandelingen tussen Isral en Hamas. Hij stelde vanmiddag dat hij een deal wil die onder meer inhoudt dat Hamas alle gijzelaars vrijlaat en de wapens neerlegt. In ruil daarvoor zou er een einde komen aan de oorlog in de Gazastrook.
Uit de reactie blijkt dat Hamas die voorwaarden onacceptabel vindt. De onderhandelingen over een staakt-het-vuren in Gaza lijken muurvast te zitten. Vorige week haalde Isral zijn onderhandelaars terug uit Qatar.
Beelden schokken mij niet zo vaak meer..quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 21:57 schreef Nober het volgende:
[..]
De gegijzelden.
[ x ]
https://x.com/AvivaKlompas/status/1951725239638827105
Mooie kans om van ze af te rakenquote:Op zaterdag 2 augustus 2025 16:07 schreef Haags het volgende:
Beetje flauw dat ze hiervoor al het treinverkeer stilleggen.
Het wordt gepresenteerd als een probleem dat ie op de rails ligt, hoop heisa. Maar ik snap er helemaal niks van.quote:
En weer is Nederland het meest antisemitisch van Europa. Niet raar als onze staatszender en de DPG media complex 24/7 antisemitische haatpropaganda tettert.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 23:14 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Beelden schokken mij niet zo vaak meer..
Maar dit wel. Dit doet mij serieus iets aan denken. En wr flikt Europa het om de verkeerde kant te kiezen.
Een bloedzonde is het.
Bijzonder.quote:Op zaterdag 2 augustus 2025 23:33 schreef Homey het volgende:
[..]
En weer is Nederland het meest antisemitisch van Europa. Niet raar als onze staatszender en de DPG media complex 24/7 antisemitische haatpropaganda tettert.
Iemand maakte op Twitter een overzicht van de cartoons in kranten als Trouw sinds 7 oktober. Leken allemaal verdacht veel op de nazi cartoons in Der Strmer van de vorige eeuw.
Zo snel en makkelijk herhaalt de geschiedenis zich.
Dit moeten ze eens laten zien in al die pro-gaza programma's.quote:Op zondag 3 augustus 2025 08:57 schreef Mubassie het volgende:
Alle acteurs even op een voetstuk gezet op X
https://x.com/GAZAWOOD1?t=qZWmHb2_Cur6vbwK2-_IEQ&s=09
De radicalisering van bepaalde mensen binnen die contreien is dan ook verbijsterend om te zien. Het mag duidelijk zijn dat sommigen binnen de pro-Palestijnse kliek en zeker het bredere gedachtegoed dat men omarmd (insteken op de vernietiging en ontmanteling van Isral) zeer gevaarlijk is. Het valt ook op dat de usual suspects hier op FOK! alle topics over dit conflict en de toenemende polarisatie en antisemitisme in de samenleving, structureel mijden.quote:Op zondag 3 augustus 2025 09:35 schreef Cruzinats het volgende:
Ik volg de hele pallywood show niet, interesseert me werkelijk waar geen hol en ik hoop dat Isral nog een keer flink in het offensief gaat, maar geloven linkse wappies echt dat de kinderen in Gaza zandkoekjes en zandtaarten eten omdat er verder niks is? Zo naif zijn is toch gewoon een gevaar voor de samenleving?
Het is wachten op de eerste linkse partij die het bestaansrecht van Isral ontkent. De Erdoganlikkers van Denk doen dat al, maar die invloed is klein. Echter: op Twitter ontkennen diverse leden van PvdA-GL het bestaansrecht van Isral. Ook in de SP borrelt het.quote:Op zondag 3 augustus 2025 09:55 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
De radicalisering van bepaalde mensen binnen die contreien is dan ook verbijsterend om te zien. Het mag duidelijk zijn dat sommigen binnen de pro-Palestijnse kliek en zeker het bredere gedachtegoed dat men omarmd (insteken op de vernietiging en ontmanteling van Isral) zeer gevaarlijk is. Het valt ook op dat de usual suspects hier op FOK! alle topics over dit conflict en de toenemende polarisatie en antisemitisme in de samenleving, structureel mijden.
Op basis van de afgelopen jaren het laatste.quote:Op zondag 3 augustus 2025 00:47 schreef TheGreatAlfonso het volgende:
Gaan we er deze keer dan ook wat aan doen? Of blijven we opnieuw hoofdschuddend aan de zijlijn staan toekijken?
Ik denk niet dat een Palestijns land iets als een grondwet zou hebben. Het zijn Arabieren; die zijn veel meer gericht op sultanaten, emiraten, dictaturen, kortom, stammen. Ik denk dat je dat zo moet laten, want dat is wat werkt voor die mensen.quote:Op zondag 3 augustus 2025 05:48 schreef UitStraling het volgende:
De nieuwe Palestijnse grondwet,
"Alle macht van de staat Palestina zal aangewend worden om de staat Isral te vernietigen"
"Op homofilie staat de doodstraf"
"Voor het verkrachten en vermoorden van een Westerse vrouw heeft elke inwoner recht op een Yasser Arafat lintje en een gratis baal rijst"
"Allahu Akbar"
Correct.quote:Op zondag 3 augustus 2025 10:04 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Het is wachten op de eerste linkse partij die het bestaansrecht van Isral ontkent. De Erdoganlikkers van Denk doen dat al, maar die invloed is klein. Echter: op Twitter ontkennen diverse leden van PvdA-GL het bestaansrecht van Isral. Ook in de SP borrelt het.
Prachtig dit.quote:Op zondag 3 augustus 2025 08:57 schreef Mubassie het volgende:
Alle acteurs even op een voetstuk gezet op X
https://x.com/GAZAWOOD1?t=qZWmHb2_Cur6vbwK2-_IEQ&s=09
Complete generatie die niet heeft opgelet bij geschiedenis. Of er een stijve/natte van kreeg.quote:Op zondag 3 augustus 2025 10:21 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Correct.
In de NRC kwam men afgelopen week al met een op-ed van 'Islam-kenner' en 'Arabist' over hoe het Westen, Isral volledig zou moeten boycotten: 'We moeten Isral volledig boycotten'.
Zogenaamd dan om het redden, wat heel raar is als je een land volledig wilt afsluiten van de wereld, dan steek je natuurlijk in op de vernietiging. En dan weer verwijzen naar alle radicaal tot extreemlinkse Isralische groepjes, die 'dit ook zouden willen'.
Het mag duidelijk zijn: het fantaseren over de ontmanteling van Isral is allang begonnen in zulke kringen, maar velen zijn slim genoeg om dit vervolgens wel via allerlei eufemismes en rookgordijnen te presteren.
Ik durf zelfs te stellen dat er onder de Palliewappies figuren rondlopen die blij zijn met deze oorlog, omdat ze nu ongehinderd hun antisemitisme kunnen uiten.quote:Op zondag 3 augustus 2025 10:28 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Complete generatie die niet heeft opgelet bij geschiedenis. Of er een stijve/natte van kreeg.
Stelletje psychopaten
Dat niet alleen, ondertussen trekt een kwart (!) van de Nederlandse jongeren de ernst van de de Holocaust al in twijfel.quote:Op zondag 3 augustus 2025 10:28 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Complete generatie die niet heeft opgelet bij geschiedenis. Of er een stijve/natte van kreeg.
Stelletje psychopaten
Zonder enige twijfel, we weten allemaal dat vooral binnen de Islamitische gemeenschappen, antisemitisme een groot probleem is. Het gros van de pro-Palestijnse activisten, zien moslims als een onderdrukte minderheid 'naar wie geluisterd moet worden'.quote:Op zondag 3 augustus 2025 10:36 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Ik durf zelfs te stellen dat er onder de Palliewappies figuren rondlopen die blij zijn met deze oorlog, omdat ze nu ongehinderd hun antisemitisme kunnen uiten.
Een 'bepaalde' groep ja met 'bepaalde' afkomst. En daarbij de woke-helpers van het linkse politieke gedrocht.quote:Op zondag 3 augustus 2025 10:47 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat niet alleen, ondertussen trekt een kwart (!) van de Nederlandse jongeren de ernst van de de Holocaust al in twijfel.
Moet je nagaan hoe dat in de volgende generaties zal zijn, waarbij ook een steeds groter wordende groep moslims zit, die leeftijdsgenoten benvloeden met de ideen die men thuis opdoet en tevens pro-Palestijnse activisme.
[..]
Zonder enige twijfel, we weten allemaal dat vooral binnen de Islamitische gemeenschappen, antisemitisme een groot probleem is. Het gros van de pro-Palestijnse activisten, zien moslims als een onderdrukte minderheid 'naar wie geluisterd moet worden'.
Daarnaast is er ook weer een toename in allerlei complottheorien merkbaar, over hoe 'Joden de wereld controleren' of 'de Zionistische lobby' overal aan de touwtjes trekt.
Nou, ik durf wel te stellen dat het lang niet alleen maar Islamitische jongeren zijn waar dit soort denkbeelden leven. Genoeg autochtone jongeren waar dit ook een probleem zal zijn, grote kans dat dit voornamelijk autochtone jongeren betreft die veel vrienden met een migratieachtergrond uit Islamitische landen hebben.quote:Op zondag 3 augustus 2025 11:56 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Een 'bepaalde' groep ja met 'bepaalde' afkomst. En daarbij de woke-helpers van het linkse politieke gedrocht.
Zo zonde van de arbeiderspartijen, het voormalige links. Kon mooi tegenwicht bieden aan het economisch rechts van vvd66.
We are fucked.
Zelfs dat niet eens.quote:Op zondag 3 augustus 2025 12:58 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nou, ik durf wel te stellen dat het lang niet alleen maar Islamitische jongeren zijn waar dit soort denkbeelden leven. Genoeg autochtone jongeren waar dit ook een probleem zal zijn, grote kans dat dit voornamelijk autochtone jongeren betreft die veel vrienden met een migratieachtergrond uit Islamitische landen hebben.
Lang niet alleen jonge vrouwen, ook meer dan genoeg jonge mannen. Er komt een hele generatie geradicaliseerde jongeren uit de Westerse universiteiten, die in veel te veel gevallen radicaal tot extremistisch links gedachtegoed omarmen dat ook nog eens uitgesproken anti-Westers is.quote:Op zondag 3 augustus 2025 13:22 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Zelfs dat niet eens.
Met name ook de ultralinkse "meisjes" van de uni.
Niet alleen dat, maar wat denk je dat er gebeurd als de helft van de klaslokaal allochtoon is met hun eigen normen en waarden?quote:Op zondag 3 augustus 2025 11:56 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Een 'bepaalde' groep ja met 'bepaalde' afkomst. En daarbij de woke-helpers van het linkse politieke gedrocht.
Zo zonde van de arbeiderspartijen, het voormalige links. Kon mooi tegenwicht bieden aan het economisch rechts van vvd66.
We are fucked.
Tja die palliewappies zijn zo ver links dat NOS voor hun rechts is.quote:Op zondag 3 augustus 2025 17:36 schreef Aether het volgende:
https://www.geenstijl.nl/(...)-end-up-in-the-hague
[ afbeelding ]
Dit soort mensen zouden opgepakt moeten worden wegens opruiing en aangezet tot haat en geweld. Maar nee, bij de NOS besluit men dergelijke individuen als bron te gebruiken. Hier even een recap waar we mee te maken hebben:quote:Op zondag 3 augustus 2025 17:36 schreef Aether het volgende:
https://www.geenstijl.nl/(...)-end-up-in-the-hague
[ afbeelding ]
Het blijkt dus van wel helaas.quote:Op zondag 3 augustus 2025 18:52 schreef Mubassie het volgende:
Hopelijk een kwestie van tijd voordat deze Pettit de verkeerde tegenkomt. Kan toch niet dit.
Heb ook bij een podcast gehoord dat hij een gastcollege op Universiteit Leiden had waar hij de Nederlandse studenten opriep hun leven te geven voor de Palestijnse zaak: groot gejuich van de studenten. Hoofd van de uni nog navragen wat hij nu bedoelde; zelfs als het letterlijk wordt gezegd komt het blijkbaar niet aan.quote:Op zondag 3 augustus 2025 18:39 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
We zitten inmiddels op het punt dat deze man kan stellen dat 'Hitler gelijk had' en dan nog zullen er geen gevolgen zijn.
Dat vind ik altijd zo bijzonder aan die complot lui. Joden zijn de grootste ratten, het “onderras” en moet je volledig afslachten en verdelgen, en op hetzelfde moment roepen ze dat Joden alle grote bedrijven, politici en banken in hun macht hebben. Dat doen ze dan toch aardig goed dan, als “onderras”. 99.9% van de mensen eindigt als een simpele arbeider met nauwelijks macht. Maar de grote misvormde onderras ratten zijn zo slim dat ze alles en iedereen controleren lol.quote:Op zondag 3 augustus 2025 10:47 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat niet alleen, ondertussen trekt een kwart (!) van de Nederlandse jongeren de ernst van de de Holocaust al in twijfel.
Moet je nagaan hoe dat in de volgende generaties zal zijn, waarbij ook een steeds groter wordende groep moslims zit, die leeftijdsgenoten benvloeden met de ideen die men thuis opdoet en tevens pro-Palestijnse activisme.
[..]
Zonder enige twijfel, we weten allemaal dat vooral binnen de Islamitische gemeenschappen, antisemitisme een groot probleem is. Het gros van de pro-Palestijnse activisten, zien moslims als een onderdrukte minderheid 'naar wie geluisterd moet worden'.
Daarnaast is er ook weer een toename in allerlei complottheorien merkbaar, over hoe 'Joden de wereld controleren' of 'de Zionistische lobby' overal aan de touwtjes trekt.
ja gaan ze op Schiphol protesteren en dan kwaad als ze niet meer op Schiphol mogen komen om naar Ibiza te vliegenquote:Op zondag 3 augustus 2025 13:22 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Zelfs dat niet eens.
Met name ook de ultralinkse "meisjes" van de uni.
Denk dat het om dit fragment ging (6:44 minuut).quote:Op zondag 3 augustus 2025 19:13 schreef Aether het volgende:
[..]
Heb ook bij een podcast gehoord dat hij een gastcollege op Universiteit Leiden had waar hij de Nederlandse studenten opriep hun leven te geven voor de Palestijnse zaak: groot gejuich van de studenten. Hoofd van de uni nog navragen wat hij nu bedoelde; zelfs als het letterlijk wordt gezegd komt het blijkbaar niet aan.
Hoor je toch ook bij voetbal interviews?quote:Op zondag 3 augustus 2025 17:59 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Niet alleen dat, maar wat denk je dat er gebeurd als de helft van de klaslokaal allochtoon is met hun eigen normen en waarden?
Dan zal dat effect hebben op Autochtoonse jongeren in die klas, die gaan ook steeds meer zo denken en dat zie je ook in de cijfers.
Men wordt conservatiever, anti-homo, anti-vrouwen.
Ik hoor en zie nu al steeds vaker blonde hollandse meisjes en jongens met zwaar Marokkaans accent spreken.
https://www.ad.nl/binnenl(...)scriminatie~a44306afquote:Hovenier weigert boom te snoeien bij synagoge ‘vanwege Gaza’: ‘Gaan aangifte doen van discriminatie’
Vlak voordat de monumentale kastanjeboom in de achtertuin bij een synagoge gesnoeid wordt, zegt de hovenier opeens af. Collega’s weigeren te werken voor een Joodse instelling vanwege de ‘verschrikkelijke situatie in Gaza’, schrijft het groenbedrijf aan de Liberaal Joodse Gemeente Den Haag.
Dat leed interesseert je geen flikker. Kap met faken.quote:Op maandag 4 augustus 2025 20:44 schreef bianconeri het volgende:
En ondertussen gaat de genocide in Gaza door en gaat Isral gewoon heel Gaza bezetten en dus annexeren.
En Nederland?
Lacht er om en kent nog altijd veel mensen die de genocide ontkennen en toejuichen.
Dus Isral bied hulpgoederen aan. Voedsel is aangeboden via het Rode Kruis.quote:Op maandag 4 augustus 2025 20:44 schreef bianconeri het volgende:
En ondertussen gaat de genocide in Gaza door en gaat Isral gewoon heel Gaza bezetten en dus annexeren.
En Nederland?
Lacht er om en kent nog altijd veel mensen die de genocide ontkennen en toejuichen.
Heb je je achternaam al laten veranderen in "Genocide"? Allerjezus ventquote:Op maandag 4 augustus 2025 20:44 schreef bianconeri het volgende:
En ondertussen gaat de genocide in Gaza door en gaat Isral gewoon heel Gaza bezetten en dus annexeren.
En Nederland?
Lacht er om en kent nog altijd veel mensen die de genocide ontkennen en toejuichen.
Is het zo gek voor je dat sommige mensen WEL om anderen geven?quote:Op maandag 4 augustus 2025 20:45 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat leed interesseert je geen flikker. Kap met faken.
Isral laat voedsel en water niet door.quote:Op maandag 4 augustus 2025 21:03 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Dus Isral bied hulpgoederen aan. Voedsel is aangeboden via het Rode Kruis.
Wat doet Hamas? Die stellen eisen en laat de hulp alleen door op hun voorwaarden.
Vervolgens komt hier in het nieuws dat Isral geen hulpgoederen doorlaat.
Zo lang de genocide en uberhaupt al het terreur door blijft gaan gaat er ook geen einde komen aan Hamas.quote:Op maandag 4 augustus 2025 21:27 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Heb je je achternaam al laten veranderen in "Genocide"? Allerjezus vent![]()
Maak je maar eens wat drukker om de rol van Hamas.
Over mij?quote:Op maandag 4 augustus 2025 21:33 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Is het zo gek voor je dat sommige mensen WEL om anderen geven?
Ik weet niet over wie dat meer zegt (kuch, over jou, kuch).
[..]
Isral laat voedsel en water niet door.
Dropt bommen op burgers. Staat bij voedselpunten om lekker op wanhopige burgers te schieten.
Heel goed hoor.
Mijn hemel.quote:Op maandag 4 augustus 2025 21:34 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Zo lang de genocide en uberhaupt al het terreur door blijft gaan gaat er ook geen einde komen aan Hamas.
Isral is de reden wrm Hamas bestaat en als Isral de wapens neerlegt en stopt met terreur ook de reden dat Hamas zal stoppen.
Er staan duizenden voedselpakketten klaar! maar worden tegen gehouden... nee niet door Israel!!! we houden het graag links..in nederland...dus verdraaien het graagquote:Op maandag 4 augustus 2025 21:03 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Dus Isral bied hulpgoederen aan. Voedsel is aangeboden via het Rode Kruis.
Wat doet Hamas? Die stellen eisen en laat de hulp alleen door op hun voorwaarden.
Vervolgens komt hier in het nieuws dat Isral geen hulpgoederen doorlaat.
Geloof je dat nou zelf? Hamas is opgericht puur om de religie-ideologie, en komt voort uit de Palestijnse Moslimbroederschap. Met als doel het oprichten van een islamitische staat.quote:Op maandag 4 augustus 2025 21:34 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Zo lang de genocide en uberhaupt al het terreur door blijft gaan gaat er ook geen einde komen aan Hamas.
Isral is de reden wrm Hamas bestaat en als Isral de wapens neerlegt en stopt met terreur ook de reden dat Hamas zal stoppen.
Uhm ja....quote:Op maandag 4 augustus 2025 21:36 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Mijn hemel.
Ja bianconeri... dan wordt dat altijd al zo diverse, democratische, tolerante, vrije Palestina weer wat het altijd is geweest... een baken van vrijheid en gelijkheid.
Dan lieg je.quote:Op maandag 4 augustus 2025 21:34 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Over mij?
Ik kom ook weleens in topics waarin het gaat over leed van vrouwen, homoseksuelen, armen, zieken, ouderen, mensen in Darfur, Jemen...
Jou daar nog nooit gezien.
Hamas is er als tegen stem tegen de terreur van Israel.quote:Op maandag 4 augustus 2025 21:46 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Geloof je dat nou zelf? Hamas is opgericht puur om de religie-ideologie, en komt voort uit de Palestijnse Moslimbroederschap. Met als doel het oprichten van een islamitische staat.
Er zijn redenen waarom Egypte het zooitje daar weghoudt.
Als Isral zichzelf opheft, is het niet klaar. Hamas schiet ook doodleuk op andere Palestijnen, zoals critici, politieke tegenstanders en vermeende collaborateurs.
Duik nog dieper in de IDF propaganda lol.quote:Op maandag 4 augustus 2025 21:53 schreef Thorelf het volgende:
respect voor Israel dat zich al decennia staande houdt in dit gebied....en absoluut geen respect voor de europese landen die de weg kwijt zijn!!
Klopt, daarom vluchten Palestijnse LGBTQ'ers al decennia naar Isral.quote:Op maandag 4 augustus 2025 21:59 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Uhm ja....
Met een land dat alleen maar alles wil controleren en dag in dag uit ellende veroorzaakt...
Dan krijg je opstandelingen.
Hamas als tegenstem...quote:Op maandag 4 augustus 2025 22:00 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Hamas is er als tegen stem tegen de terreur van Israel.
Als Israel al die ellende niet meer uitvoert dan is er geen enkele reden nog voor Hamas.
[..]
Duik nog dieper in de IDF propaganda lol.
Hou toch op met je morele chantage, gespeelde morele verontwaardiging en ander salonfaehig gedeug vor de buhne.quote:Op maandag 4 augustus 2025 21:59 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Uhm ja....
Met een land dat alleen maar alles wil controleren en dag in dag uit ellende veroorzaakt...
Dan krijg je opstandelingen.
[..]
Dan lieg je.
En jij bent hypocriet als je in andere topics wel gaat zeuren over het leed van anderen.
Terwijl je ondertussen genocide steunt.
Blijf dan aan 1 kant he...
Waarom ga je je zelf niet mee vechten voor de islamitische zaak eigenlijk?quote:Op maandag 4 augustus 2025 21:59 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Uhm ja....
Met een land dat alleen maar alles wil controleren en dag in dag uit ellende veroorzaakt...
Dan krijg je opstandelingen.
[..]
Dan lieg je.
En jij bent hypocriet als je in andere topics wel gaat zeuren over het leed van anderen.
Terwijl je ondertussen genocide steunt.
Blijf dan aan 1 kant he...
waarom schiet Hamas dan op (andere) Palestijnen?quote:Op maandag 4 augustus 2025 22:00 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Hamas is er als tegen stem tegen de terreur van Israel.
Als Israel al die ellende niet meer uitvoert dan is er geen enkele reden nog voor Hamas.
wow waar kom jij onder vandaan gekropen!! ojaa woke nederland etc... wake up my boy.. en laat je brein werken.quote:Op maandag 4 augustus 2025 22:00 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Hamas is er als tegen stem tegen de terreur van Israel.
Als Israel al die ellende niet meer uitvoert dan is er geen enkele reden nog voor Hamas.
[..]
Duik nog dieper in de IDF propaganda lol.
zieltjes winnen in de westerse wereld! en vele dombo's volgenquote:Op maandag 4 augustus 2025 22:07 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
waarom schiet Hamas dan op (andere) Palestijnen?
Niet alleen dombo's maar ook bijna sluwe islamitische levenshaters.quote:Op maandag 4 augustus 2025 22:10 schreef Thorelf het volgende:
[..]
zieltjes winnen in de westerse wereld! en vele dombo's volgen
true de moslims zijn de adders en de gematigde moslims het gras die ze verscholen houden!quote:Op maandag 4 augustus 2025 22:13 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Niet alleen dombo's maar ook bijna sluwe islamitische levenshaters.
Gooi jezelf weg, je bent echt totaal niet serieus te nemen.quote:Op maandag 4 augustus 2025 21:34 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Zo lang de genocide en uberhaupt al het terreur door blijft gaan gaat er ook geen einde komen aan Hamas.
Isral is de reden wrm Hamas bestaat en als Isral de wapens neerlegt en stopt met terreur ook de reden dat Hamas zal stoppen.
Dat is mooi. Dat shithole moet volledig schoongeveegd worden.quote:Op maandag 4 augustus 2025 20:44 schreef bianconeri het volgende:
En ondertussen gaat Isral gewoon heel Gaza bezetten
vergeet niet dat dit persoon op een andere site geprezen wordt!!quote:Op maandag 4 augustus 2025 22:23 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Dat is mooi. Dat shithole moet volledig schoongeveegd worden.
Krijg je er van als je mensen hun eigen graf laat graven nadat ze eerst 1.5 jaar lang zijn uitgemergeld en dat ook nog eens wereldkundig gaat maken.quote:Op maandag 4 augustus 2025 22:23 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Dat is mooi. Dat shithole moet volledig schoongeveegd worden.
hee free palestina!!quote:Op maandag 4 augustus 2025 22:32 schreef spectrumanalyser het volgende:
onbegrijpelijk dat er hier lieden zijn die Hamas afschilderen als een eenvoudige politieke partij waar de hele bevolking achter staat.
Alsof je zegt dat Hamas ook wel naar Nederland mag komen, want wij hebben ook veel tunnels nodig.
Mja, kon je maar een land bevrijden van een religie.quote:
Godverdomme wat een gestoorde quatsch.quote:Op maandag 4 augustus 2025 21:34 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Zo lang de genocide en uberhaupt al het terreur door blijft gaan gaat er ook geen einde komen aan Hamas.
Isral is de reden wrm Hamas bestaat en als Isral de wapens neerlegt en stopt met terreur ook de reden dat Hamas zal stoppen.
gaat helaas niet lukken denk ik...is met moedermelk ingegoten ! zelfs hier in nederland geboren blijven ze anti de westerse cultuurquote:Op maandag 4 augustus 2025 22:35 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Mja, kon je maar een land bevrijden van een religie.
whats wrong with you?? je bent eng en dom... he mijn mening!quote:Op maandag 4 augustus 2025 21:34 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Zo lang de genocide en uberhaupt al het terreur door blijft gaan gaat er ook geen einde komen aan Hamas.
Isral is de reden wrm Hamas bestaat en als Isral de wapens neerlegt en stopt met terreur ook de reden dat Hamas zal stoppen.
WIDM: Extreme editionquote:Op maandag 4 augustus 2025 22:32 schreef spectrumanalyser het volgende:
Alsof je zegt dat Hamas ook wel naar Nederland mag komen, want wij hebben ook veel tunnels nodig.
joh die zit hier al lang! gesteund door Timmermansquote:Op maandag 4 augustus 2025 22:32 schreef spectrumanalyser het volgende:
onbegrijpelijk dat er hier lieden zijn die Hamas afschilderen als een eenvoudige politieke partij waar de hele bevolking achter staat.
Alsof je zegt dat Hamas ook wel naar Nederland mag komen, want wij hebben ook veel tunnels nodig.
Iets met een uitkering en een sociale huurwoning vermoed ik zo. Plus die chill stoel van ikea zit wel erg geriefelijk.quote:Op maandag 4 augustus 2025 22:05 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Waarom ga je je zelf niet mee vechten voor de islamitische zaak eigenlijk?
7 oktober. My friend.quote:Op maandag 4 augustus 2025 21:34 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Zo lang de genocide en uberhaupt al het terreur door blijft gaan gaat er ook geen einde komen aan Hamas.
Isral is de reden wrm Hamas bestaat en als Isral de wapens neerlegt en stopt met terreur ook de reden dat Hamas zal stoppen.
beetje moeilijk dit. hamas bestaat veel langer.. Israel is niet begonnen.. zij willen vrede. 7 okt..druppel!! en europa wordt bijna wordt overspoeld door dr 3e wereld..gaat er helaas nog in geloven ook.. ik zal altijd blijven geloven in het het goede...ik wil een vredige wereldquote:
Hamas gaat met wortel en tak weg.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 00:04 schreef Thorelf het volgende:
[..]
beetje moeilijk dit. hamas bestaat veel langer.. Israel is niet begonnen.. zij willen vrede. 7 okt..druppel!! en europa wordt bijna wordt overspoeld door dr 3e wereld..gaat er helaas nog in geloven ook.. ik zal altijd blijven geloven in het het goede...ik wil een vredige wereld
i wishquote:Op dinsdag 5 augustus 2025 00:10 schreef capricia het volgende:
[..]
Hamas gaat met wortel en tak weg.
Een van de weinig leuzen van de palliwappies waar ik achter sta.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is de religie, dat krijg je niet weg. In Gaza zijn gezinnen met wel 9 of 10 kinderen. Het gedachtegoed 'moet' doorgegeven worden en groeien.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 00:10 schreef capricia het volgende:
[..]
Hamas gaat met wortel en tak weg.
Dat is een gevolg van wat er voor 7 oktober gebeurde en nu nog steeds gaande is. Palestijnen worden systematisch een toekomst op hun leefgebied onmogelijk gemaakt door kolonialisme.quote:
De Palestijnen zijn een verzinseltje van Yasser Arafat.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 09:24 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dat is een gevolg van wat er voor 7 oktober gebeurde en nu nog steeds gaande is. Palestijnen worden systematisch een toekomst op hun leefgebied onmogelijk gemaakt door kolonialisme.
Kunst vernielen? Wat er in Gaza gebeurd is erger!quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 19:49 schreef WheeledWarrior het volgende:
Zodra de zomervakanties voorbij zijn zullen ze wel weer gaan demonstreren. Nu eerst even 2 weken zonnen aan de Costa of in Griekenland of Turkije.
quote:Gemeenteraad wil dat Amsterdam gewonde en zieke Palestijnen gaat opvangen
Meerdere partijen in de Amsterdamse gemeenteraad stellen voor om Palestijnen uit Gaza die dringend medische hulp nodig hebben, op te vangen in Amsterdam. Dat schrijven ze in een brief met schriftelijke vragen aan het college.
De brief is ondertekend door coalitiepartijen GroenLinks, PvdA en D66 en ook door oppositiepartijen Denk, Volt en de SP. Ze schrijven dat Nederland n van de weinige West-Europese landen is die nog geen aanstalten maakt om mensen uit Gaza op te vangen.
"Het demissionaire kabinet geeft aan de mogelijkheid tot financile en praktische steun aan medische evacuaties te onderzoeken", schrijven de raadsleden. "Maar ze geven hierbij nadrukkelijk de voorkeur aan opvang in de regio. Nederland doet voorlopig dus niets, terwijl er nu leiderschap nodig is om de genocide in Gaza te stoppen."
Mocht het Amsterdamse college besluiten om gewonde en zieke Palestijnen te willen opvangen, dan kan dat alleen als het Rijk ze evacueert. De raadsleden vragen burgemeester Femke Halsema en verantwoordelijk wethouder Rutger Groot-Wassink daarom ook of ze 'actief' met het kabinet in gesprek kunnen gaan over medische evacuaties uit Gaza.
https://www.at5.nl/artike(...)of-zieke-palestijnen
Ja dat zal de acceptatie van homo- en vrouwenrechten ten goede komen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 20:05 schreef Aether het volgende:
Gewonde Gazanen WELKOM IN AMSTERDAM
https://www.geenstijl.nl/(...)-welkom-in-amsterdam
Goed idee! Zitten daar toevallig ook zwangere vrouwen tussen?quote:
Ja, precies. Weer van die raadsleden die de plaatselijke politiek met de landelijke verwarren. Ga weer (terug) de Kamer in als je je met internationaal beleid wilt bemoeien.quote:Mocht het Amsterdamse college besluiten om gewonde en zieke Palestijnen te willen opvangen, dan kan dat alleen als het Rijk ze evacueert. De raadsleden vragen burgemeester Femke Halsema en verantwoordelijk wethouder Rutger Groot-Wassink daarom ook of ze 'actief' met het kabinet in gesprek kunnen gaan over medische evacuaties uit Gaza.
Britse babynaam die meest in populariteit steeg: "Yahya", voor het eerst in Top 100quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 20:58 schreef Haags het volgende:
[..]
Goed idee! Zitten daar toevallig ook zwangere vrouwen tussen?
[ x ]
Verdringing speelt ook een rol. Veel echte gemeente taken worden totaal verwaarloosd, die lui zijn alleen maar bezig met Gaza dit en dat. gehersenspoeld in een online antisemitische fuik.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 21:17 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Is helemaal niet aan de gemeente Amsterdam.
[..]
Ja, precies. Weer van die raadsleden die de plaatselijke politiek met de landelijke verwarren. Ga weer (terug) de Kamer in als je je met internationaal beleid wilt bemoeien.
Daarom de Westerse volgers van Palestina gelijkstellen aan henzelf en ze behandelen als een terroristische organisatie, hoog tijd om de linkse troep ook eens hier op te ruimen en te vervolgen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 21:48 schreef Homey het volgende:
https://m.bild.de/politik(...)ttps%3A%2F%2Ft.co%2F
Hoe Hamas visueel de propaganda oorlog voert.
Man man manquote:Op dinsdag 5 augustus 2025 21:48 schreef Homey het volgende:
https://m.bild.de/politik(...)ttps%3A%2F%2Ft.co%2F
Hoe Hamas visueel de propaganda oorlog voert.
Er is maar 1 kant die hier in NL de boel op stelten aan het zetten is.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 22:04 schreef Niels0Kurovski het volgende:
Isral en Hamas, allebei fout. Wat is daar moeilijk aan? Echt belachelijk dat zoveel mensen zo krampachtig partij kiezen.
Het is gewoon pure propaganda en reclame voor hun partijen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 21:17 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Is helemaal niet aan de gemeente Amsterdam.
[..]
Ja, precies. Weer van die raadsleden die de plaatselijke politiek met de landelijke verwarren. Ga weer (terug) de Kamer in als je je met internationaal beleid wilt bemoeien.
De wapenindustrie is de hoofdschuldige want die leveren wapens aan labiele groepen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 22:04 schreef Niels0Kurovski het volgende:
Isral en Hamas, allebei fout. Wat is daar moeilijk aan? Echt belachelijk dat zoveel mensen zo krampachtig partij kiezen.
Op zich zie ik het probleem niet met medische hulp bieden aan mensen die het nodig hebben. Er worden nu ook mensen uit Gaza naar Isral en Jordani getransporteerd voor de genocide medische hulp. Als er plekken en middelen zijn hiervoor, waarom dan niet?quote:
Het is natuurlijk een opmaat naar asielopvang van Gazanen en er zijn voorlopig genoeg ziekenhuizen in de regio (Qatar, Saudi-Arabi, Turkije, Oman, VAE).quote:Op woensdag 6 augustus 2025 10:05 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Op zich zie ik het probleem niet met medische hulp bieden aan mensen die het nodig hebben. Er worden nu ook mensen uit Gaza naar Isral en Jordani getransporteerd voor de genocide medische hulp. Als er plekken en middelen zijn hiervoor, waarom dan niet?
Beetje raar alleen dat het vanuit Amsterdam wordt gespind in plaats van door het land als geheel.
Het probleem is: ze doen amper iets voor de stad zelf. Ik vermoed dat veel van die raadsleden in een online fuik zitten. Lubach noemde dat de fabeltjesfuik. Zij zitten in een antisemitische haatfuik.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 22:36 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Het is gewoon pure propaganda en reclame voor hun partijen.
Even laten zien hoe veel je deugd, wetend dat het toch niet gaat gebeuren maar het staat goed voor je volgers.
Lekker slijmen bij de studenten van sociale wetenschappen.
De Palestijnen hebben voornamelijk geen eigen staat, omdat hun leiders 5 keer een staat hebben afgewezen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 09:24 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dat is een gevolg van wat er voor 7 oktober gebeurde en nu nog steeds gaande is. Palestijnen worden systematisch een toekomst op hun leefgebied onmogelijk gemaakt door kolonialisme.
De terechte kritiek op de Isralische regering verbleekt, omdat door verschillende figuren:quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 22:04 schreef Niels0Kurovski het volgende:
Isral en Hamas, allebei fout. Wat is daar moeilijk aan? Echt belachelijk dat zoveel mensen zo krampachtig partij kiezen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |