https://www.ad.nl/politie(...)-zetel-mee~a5a5ad46/quote:BBB’er stapt uit Eerste Kamerfractie, en neemt z’n zetel mee
BBB-Eerste Kamerlid Eric Kemperman is maandag plotseling uit de BBB-fractie van de senaat gestapt. De reden is nog onbekend. Hij neemt zijn zetel mee en begint voor zichzelf. De BBB-fractie telt nu nog vijftien zetels.
Ah, het doorgeefluik van Vastgoed Beheer. Daar mis je als partij niks aan, zelfs BBB niet.quote:Op maandag 19 mei 2025 22:30 schreef superniger het volgende:
Ach BBB.
[..]
https://www.ad.nl/politie(...)-zetel-mee~a5a5ad46/
Het wordt een semantische discussie want momenteel heeft Israël de steun van de regering.quote:Op maandag 19 mei 2025 18:29 schreef Hanca het volgende:
[..]
Neutraliteit, lees: beide strijdende partijen niet steunen, is zeer zeker wel mogelijk en zelfs de enige optie.
Hmmm.... (oorlogs)recht werkt alleen wanneer beide partijen zich daar aan houden.quote:Op maandag 19 mei 2025 18:53 schreef tizitl2 het volgende:
[..]
Je hebt als staat gewoon de plicht voedsel en water door te laten, dat is oorlogsrecht.
Door dat niet te doen wordt het treffen van burgers wel een doel. Ze kunnen immers ook knokken tegen Hamas met voedsel en water voor de bevolking.
Heb ik het nog niet eens over tal van andere zaken.
Ja Hamas is een terreurorganisatie die bestreden mag worden, maar wel binnen de grenzen van de proportionaliteit en binnen de grenzen van het oorlogsrecht en andere verdragen.
Zo niet dan begaat Israël gewoon misdaden tegen de menselijkheid zoals ieder ander la d, democratisch of niet.
Neutraal is geen optie hier.quote:Op maandag 19 mei 2025 23:19 schreef Vallon het volgende:
[..]
Het wordt een semantische discussie want momenteel heeft Israël de steun van de regering.
Zg. neutraliteit als mogelijk is onzinnig want dat is dan ook een keuze, wat imo inhoudt dat je als regering je er verder niet over moet uitlaten noch bemoeien en dingen moeten laten zoals ze gaan.
Duurde nog lang.quote:Op maandag 19 mei 2025 22:30 schreef superniger het volgende:
Ach BBB.
[..]
https://www.ad.nl/politie(...)-zetel-mee~a5a5ad46/
Dat Hamas een terreurorganisatie is kan nooit een rechtvaardiging worden maar 2 miljoen burgers dood te hongeren of bloot te stellen aan ziektes (gevolg van geen schoon water). Dan kun je elke massamoord in de geschiedenis wel gaan vergoelijken. Israël is geen terreurgroep maar een staat, daar horen andere verantwoordelijken bij.quote:Op maandag 19 mei 2025 23:36 schreef Vallon het volgende:
[..]
Hmmm.... (oorlogs)recht werkt alleen wanneer beide partijen zich daar aan houden.
Hamas, ook als vertegenwoordiging van Gazanen, doet dat sws op geen enkele wijze: aanslagen, gijzeling, burgers blootstellen aan door haar zelf afgeroepen geweld etc.etc.
En dan als je als staat voedsel, water en wat dies meer allemaal zou moeten doorlaten; betekent dit daar simpelweg ter plaatse dat hamas in haar misleijdende manipulatie daarmee wordt gefaciliteerd.
Een gevoed en onderdak zijnd Gaza, zal zich als hamas nooit (hoeven) overgeven aan Israël.
Een gek die interviews geeft aan dit wappieblad hoort niet eens in de senaat thuisquote:Op maandag 19 mei 2025 22:42 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ah, het doorgeefluik van Vastgoed Beheer. Daar mis je als partij niks aan, zelfs BBB niet.
We zien je binnenkort wel terug bij die wappenpartij, Ericquote:De actie is typerend voor wat Kemperman ziet als zijn missie: mensen ervan bewust maken dat er ‘meer aan de hand’ is. Dat onze samenleving de verkeerde kant op wordt gestuurd. Hij doet dat bewust binnen BBB en niet via bijvoorbeeld FVD. “Ik heb vaak sympathie voor de ideeën van FVD. Hier spreek ik ook wel over binnen mijn partij. Maar Forum zet zich door hun benadering vaak buitenspel. Dat is jammer, gezien het vele gedegen parlementaire werk dat zij leveren met vaak interessante standpunten.”
Alles helder behalve dit punt ik heb juist begrepen dat juist 30ers en 40ers gecompenseerd moeten worden in het nieuwe stelsel. En dat strookt niet met jouw verhaal ook heb ik daar juist een hard hoofd in dat het gaat gebeuren. Wat mij betreft stop je de indexering van de huidige pensioenen en betaal je daar de compensatie van. Wie gaat dat anders doen?quote:Op maandag 19 mei 2025 21:14 schreef Hanca het volgende:
[..]
De simpele uitleg:
Mensen hebben nu gespaard en krijgen daarna een gegarandeerd pensioen. Maar de huidige generatie gepensioneerden heeft gespaard met een levensverwachting van 72-74 en die is inmiddels 79-83. Lees: ze krijgen dus veel meer jaren pensioen dan ze voor gespaard hebben. Dat deel waar ze niet voor gespaard hebben, komt uit de potten van de jongeren. Gaat goed zo lang het een enkeling is, gaat mis met een complete babyboomgeneratie die de potten leeg gaat halen.
Het nieuwe stelsel is anders: daar spaar je een bedrag, in een persoonlijke pot. Aan het begin van je pensioen kijken ze naar de gemiddelde levensverwachting op dat moment en daar wordt je pensioen op aangepast. Als je langer leeft, kan dat uit potten van mensen komen die de gemiddelde levensverwachting niet halen, het is immers een gemiddelde. Zo hoeven de potten van jongere generaties niet aangesproken te worden.
Dat is heel simpel het verschil tussen het oude en het nieuwe pensioen.
Nu heb je met dat nieuwe stelsel dus individuele potten, dan weet je ook dat de pot van iemand van 30 voorlopig nog niet nodig is. Die kun je dus iets risicovoller beleggen, mocht het tegenvallen zijn er jaren genoeg om terug op te bouwen. De potten van mensen van 55+ worden dan weer voorzichtiger belegd dan nu het geval is. Uiteindelijk zou dit volgens iedereen die er verstand van heeft een hoger rendement en dus meer pensioen op moeten leveren.
Nou hebben de mensen van rond die 55 dus een probleem. Die hebben het rendementrijke risicovolle beleggen niet gehad en gaan minder rendement krijgen in de laatste jaren. Daar is geld voor gereserveerd, om dat te compenseren.
Nee, het zijn de 45-55ers die worden gecompenseerd bij het invaren: https://www.rijksoverheid(...)euwe-pensioenstelselquote:Op dinsdag 20 mei 2025 10:16 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Alles helder behalve dit punt ik heb juist begrepen dat juist 30ers en 40ers gecompenseerd moeten worden in het nieuwe stelsel. En dat strookt niet met jouw verhaal ook heb ik daar juist een hard hoofd in dat het gaat gebeuren. Wat mij betreft stop je de indexering van de huidige pensioenen en betaal je daar de compensatie van. Wie gaat dat anders doen?
Ik lees hier iets heel anders.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 10:42 schreef Hanca het volgende:
[..]
Nee, het zijn de 45-55ers die worden gecompenseerd bij het invaren: https://www.rijksoverheid(...)euwe-pensioenstelsel
En dat geld wordt apart gereserveerd bij het invaren, het wordt dus betaald uit de huidige pensioenpotten.
quote:Je krijgt compensatie als je bent geboren in de periode van 1 januari 1959 tot en met 31 december 1995 en op 31 december 2025 werkt in zorg en welzijn. Ook krijg je compensatie als je (gedeeltelijk) arbeidsongeschikt bent en premievrije pensioenopbouw hebt.
quote:of en hoe ze werknemers compenseren die er op achteruit gaan
Voor werknemers van 40 tot 55 jaar is mogelijk compensatie nodig. Zij kunnen er op achteruitgaan, omdat alle werknemers straks dezelfde premie gaan betalen. Deze groep kan dan minder pensioen opbouwen, omdat hun pensioenpremie dan korter kan renderen.
Dat gaat toch over die groep 40-55?quote:Op dinsdag 20 mei 2025 10:50 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Ik lees hier iets heel anders.
https://www.pfzw.nl/over-(...)html#tab-compensatie
[..]
[..]
Hebben we, kijkend naar de zittende politici, mensen die in de buurt komen van de 'statigheid' van deze oude (helaas overleden) rotten?quote:Op dinsdag 20 mei 2025 12:58 schreef Hexagon het volgende:
Binnen een week Jan Terlouw en Hans Wiegel. Die generatie is nu echt weg.
Het is niet helemaal een eerlijke vergelijking natuurlijk. Waarschijnlijk dachten ze in 1980 ook zo over Wiegel en Terlouw. Dat soort legendevorming kost ook een soort nostalgische input.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 13:24 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Hebben we, kijkend naar de zittende politici, mensen die in de buurt komen van de 'statigheid' van deze oude (helaas overleden) rotten?
Rutte was naar mijn idee de laatste die nog binnen dat spectrum van politici viel, misschien een stukje Bontenbal? Van der Staaij hoorde ook in dat rijtje naar mijn bescheiden mening.
Timmermans lijkt me ook niet veel minder, hoor.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 13:24 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Hebben we, kijkend naar de zittende politici, mensen die in de buurt komen van de 'statigheid' van deze oude (helaas overleden) rotten?
Rutte was naar mijn idee de laatste die nog binnen dat spectrum van politici viel, misschien een stukje Bontenbal? Van der Staaij hoorde ook in dat rijtje naar mijn bescheiden mening.
Deels gaat het ook over de periode daarna.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 13:41 schreef Hanca het volgende:
[..]
Timmermans lijkt me ook niet veel minder, hoor.
Het probleem is: Yeşilgöz, Wilders, Van der Plas, Van Vroonhoven, dat is natuurlijk wel allemaal minder.
Van Agt vorig jaar en Bolkestein in februari dit jaar. Exit alle oude reuzen.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 12:58 schreef Hexagon het volgende:
Binnen een week Jan Terlouw en Hans Wiegel. Die generatie is nu echt weg.
Ja ik keek scheef.quote:
Die verplichting volgt uit de CAO, niet uit deze wet. Ze zijn wel van mening dat een aan de poldertafel onderhandeld akkoord, deze pensioenwet, die is aangenomen in beide kamers ook gewoon op een ordentelijke manier moet worden ingevoerd. Inspraak is er geweest, via de werknemersorganisaties. Dat is ook waar het hoort.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 14:42 schreef Kickinalfa het volgende:
Wij van de democratie zijn van mening dat u niet mag beslissen over wat wij met uw geld gaan doen en u verplicht moet meedoen in het gokpaleis.
Op 1 punt is hij dan weer net minder gek dan BBB:quote:Op dinsdag 20 mei 2025 00:02 schreef Szura het volgende:
[..]
Een gek die interviews geeft aan dit wappieblad hoort niet eens in de senaat thuis
https://deanderekrant.nl/(...)emperman-2024-03-10/
[..]
We zien je binnenkort wel terug bij die wappenpartij, Eric
quote:In een toelichting zegt hij dat ‘sociale huisvesting is ingezet als politiek wisselgeld. Daar heb ik moeite mee’. Hij doelt daarbij op de bevriezing van de sociale huren die zijn partij in onderhandelingen met PVV, VVD en NSC heeft afgesproken, met grote gevolgen voor de sociale woningcorporaties.
We gaan zo eerst hoofdelijk stemmen dus dan zien we of alle kikkers in de kruiwagen zitten.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:02 schreef Szura het volgende:
Het amendement Joseph gaat het dus niet halen omdat DENK tegen is, dan wordt het 75-75.
Maar omdat ze het niet halen, willen NSC en BBB daarom maar tegen de uitstelwet stemmen. Wat een ongekende puinzooi maken die prutsers ervan.
en iedereen moet er ook maar zijn en niet in de file/in een stilstaande trein staan.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:14 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
We gaan zo eerst hoofdelijk stemmen dus dan zien we of alle kikkers in de kruiwagen zitten.
Doen we aan pairen in Nederland?quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:18 schreef Faraday01 het volgende:
Ouwehand is er niet, dus als er niet gepaird wordt krijgen we 75-74 voor de tegenstanders van het amendement. Waarschijnlijk pairen ze wel en dat betekent volgende week nogmaals stemmen.
Ja bijna altijd wel.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:23 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
en iedereen moet er ook maar zijn en niet in de file/in een stilstaande trein staan.
[..]
Doen we aan pairen in Nederland?
Normaal wordt er in Nederland niet gepaird, zie de donorwet.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:18 schreef Faraday01 het volgende:
Ouwehand is er niet, dus als er niet gepaird wordt krijgen we 75-74 voor de tegenstanders van het amendement. Waarschijnlijk pairen ze wel en dat betekent volgende week nogmaals stemmen.
Bij medisch ethische onderwerpen niet, bij veel andere onderwerpen wel.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:25 schreef Hanca het volgende:
[..]
Normaal wordt er in Nederland niet gepaird, zie de donorwet.
Dan denk ik dat er niet gepaird is.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:29 schreef Szura het volgende:
God wil dat domme wijf ook nog de hoofdelijke stemming uitstellen
Dit is inmiddels ook wel een soort ethische kwestie geworden, tegenstanders zijn echt fel tegen dit amendement.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:27 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Bij medisch ethische onderwerpen niet, bij veel andere onderwerpen wel.
Gezien het feit dat ze uit wilde stellen, denk ik dat ze de stemmen niet heeft.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:29 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dit is inmiddels ook wel een soort ethische kwestie geworden, tegenstanders zijn echt fel tegen dit amendement.
De wet was een simpele 'we geven de pensioenfondsen iets meer tijd', verder niet zo spannend. De pensioenwet is al een tijd aangenomen.quote:
Ja maar NSC en BBB kwamen dus met een nutteloos dreigement om ook deze uitstelwet tegen te houden. Dat is dus ook al gefaald.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:36 schreef Hanca het volgende:
[..]
De wet was een simpele 'we geven de pensioenfondsen iets meer tijd', verder niet zo spannend. De pensioenwet is al een tijd aangenomen.
Er werd al gespeculeerd dat de minister de wet in zou trekken als dit amendement het had gehaald.
Het is wel extreem triest dat regeringspartijen tegen deze wet stemmen omdat hun amendement verworpen is. Dan ben je heel klein en een slechte verliezer.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:36 schreef Hanca het volgende:
[..]
De wet was een simpele 'we geven de pensioenfondsen iets meer tijd', verder niet zo spannend. De pensioenwet is al een tijd aangenomen.
Er werd al gespeculeerd dat de minister de wet in zou trekken als dit amendement het had gehaald.
Ja, pensioenfondsen krijgen alleen een jaar extra tijdquote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:38 schreef Adrie072 het volgende:
Dus alles kan doorgaan vinden of dat positief of negatief is daargelaten?
Alles kan doorgaan en dat is door kamer, polder en leden van werknemersorganisaties al als positief beoordeeld.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:38 schreef Adrie072 het volgende:
Dus alles kan doorgaan vinden of dat positief of negatief is daargelaten?
Op zich heeft hij met het idee dat de PVV bewust ophef veroorzaakt en het daardoor verstandig is die ruimte niet te bieden inhoudelijk nog een punt ook.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:38 schreef Hanca het volgende:
Denk had wel deels een bijzondere uitleg: https://www.ad.nl/politie(...)enplan-nsc~a9de8145/
PVV is voor, dus zijn wij tegen...
quote:De beslissende (niet uitgebrachte) stem bleek achteraf van PvdD-leider Esther Ouwehand te komen. De voor- en tegenstanders hadden een afspraak gemaakt dat twee Kamerleden uit elk kamp (PVV en NSC enerzijds, PvdA/GL en D66 anderzijds) afwezig zouden zijn. Maar dinsdag was ook Ouwehand, wiens partij voor zou stemmen, afwezig.
Waarom die afspraak?quote:
Omdat je de menselijke maat wilt bewaren en niet bijvoorbeeld doodzieke mensen wilt dwingen naar de kamer te komen.quote:
Dat was ook een van de kritiekpunten van de Raad van State. Er werd via een amendement op een nauwelijks gerelateerd niet-controversieel wetje geprobeerd om een fundamentele stelselwijziging door te drukken. Dat is niet de juiste weg, daarvoor bestaat het recht van initiatief.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:36 schreef Hanca het volgende:
[..]
De wet was een simpele 'we geven de pensioenfondsen iets meer tijd', verder niet zo spannend. De pensioenwet is al een tijd aangenomen.
Om te voorkomen dat ingrijpende wetgeving of moties stranden in de Kamer omdat een lid toevallig afwezig is door ziekte of door officiële verplichtingen. Gewoon collegialiteit, het werkt ook twee kanten op.quote:
Joseph kan nu beter iets anders gaan doen. Ze zat alleen in de tweede kamer voor de pensioenen en ze heeft zich bij veel mensen niet erg geliefd gemaakt hiermee.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 17:08 schreef Janneke141 het volgende:
Nou, gelukkig maar. Met je goed bestuur.
Probleem is: ze heeft gestudeerd voor pensioenen en is in die sector ook niet echt meer welkom.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 17:28 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Joseph kan nu beter iets anders gaan doen. Ze zat alleen in de tweede kamer voor de pensioenen en ze heeft zich bij veel mensen niet erg geliefd gemaakt hiermee.
Ja, dat kan echt niet. Buitengewoon sneu.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 15:37 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Het is wel extreem triest dat regeringspartijen tegen deze wet stemmen omdat hun amendement verworpen is. Dan ben je heel klein en een slechte verliezer.
Tja, dit is door haar op alle mogelijke manieren onhandig aangepakt.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 17:30 schreef Hanca het volgende:
[..]
Probleem is: ze heeft gestudeerd voor pensioenen en is in die sector ook niet echt meer welkom.
Het is trouwens prima als er kamerleden zijn die het invaren kritisch volgen, als ze dat maar wel eerlijk doen en toe durven geven dat het nieuwe stelsel beter is. Maar dingen als die compensatie, daar moet de Kamer ook scherp zijn.
Misschien kan ze wel een piramidefonds beginnen.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 17:30 schreef Hanca het volgende:
[..]
Probleem is: ze heeft gestudeerd voor pensioenen en is in die sector ook niet echt meer welkom.
Het is trouwens prima als er kamerleden zijn die het invaren kritisch volgen, als ze dat maar wel eerlijk doen en toe durven geven dat het nieuwe stelsel beter is. Maar dingen als die compensatie, daar moet de Kamer ook scherp zijn.
Volgens mij beschouwt NSC zich als een soort genootschap van de ronde tafel: iedereen is gelijk. Allemaal leuk en juridisch misschien ook wel waar dat elke volksvertegenwoordiger zijn eigen mandaat heeft. Maar dan kan ook niemand een ander tegenhouden. En dan krijg je dus echt een groep ongeleide projectielen. Dat gevoel heb ik bij NSC echt, ze denken ook praktisch allemaal het op elk onderwerp beter te weten dan allerlei adviseurs van de Kamer.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 17:59 schreef tizitl2 het volgende:
[..]
Eigenlijk zou je hier een fractievoorzitter willen zien die toen het stroef begon te gaan een beetje helpt bij tact en persoonlijke vaardigheden. Maar NSC mist die rem lijkt het.
Het zelfdestuctieplan?quote:Op dinsdag 20 mei 2025 18:08 schreef Hexagon het volgende:
Is er al een NSC plan dat wel de eindstreep heeft gehaald?
Och, dat weet ik niet. Zal sterk van de functie afhangen. Ze zal een uitstekende actuaris zijn.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 17:30 schreef Hanca het volgende:
[..]
Probleem is: ze heeft gestudeerd voor pensioenen en is in die sector ook niet echt meer welkom.
Grappig, ik vraag me ook al tijden af waarom ze in dit kabinet zitten.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:43 schreef miss_sly het volgende:
Ja, Wilders is er nu écht klaar mee.
[ twitter ]
Alweer?quote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:43 schreef miss_sly het volgende:
Ja, Wilders is er nu écht klaar mee.
[ twitter ]
Blaffende honden bijten (in dit geval helaas) niet, Wilders gaat dit kabinet nooit laten vallen en dat weet de rest inmiddels ook. Anders had hij het al gedaan. Als je te vaak dreigt, heeft het geen effect meer.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:43 schreef miss_sly het volgende:
Ja, Wilders is er nu écht klaar mee.
[ twitter ]
voor de zeventigste is hij er klaar meequote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:43 schreef miss_sly het volgende:
Ja, Wilders is er nu écht klaar mee.
[ twitter ]
Natuurlijk niet. Faber doet het fantastisch, maar ze wordt de hele tijd dwarsgezeten door linkse ambtenaren en D66-rechtersquote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:51 schreef Hanca het volgende:
Maar goed, stel je voor dat de rest hier naar Wilders luistert en verantwoordelijk minister Faber een MvW aan smeert, Wilders moet dan wel voor stemmen toch?
owja wat heeft Fabertje tot nu dan bereikt concreet?quote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:52 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Faber doet het fantastisch, maar ze wordt de hele tijd dwarsgezeten door linkse ambtenaren en D66-rechters
Nee, maar nu écht echt!quote:
Jij ook al? Dat den Geert nu pas die vraag heeft ...quote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:44 schreef Perrin het volgende:
[..]
Grappig, ik vraag me ook al tijden af waarom ze in dit kabinet zitten.
Beren toch ?quote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:52 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Faber doet het fantastisch, maar ze wordt de hele tijd dwarsgezeten door linkse ambtenaren en D66-rechters
Goh, de wekelijkse "klaar mee" tweet. Het wordt wel erg voorspelbaar he?quote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:43 schreef miss_sly het volgende:
Ja, Wilders is er nu écht klaar mee.
[ twitter ]
Net zoals de NSC, de BBB en VVD er klaar mee zijn. En bij uitbreiding de meeste ministers, 85% van Nederland en alle instituties. En toch blijven ze zitten. Het pluche is erg plakkerigquote:Op dinsdag 20 mei 2025 20:43 schreef miss_sly het volgende:
Ja, Wilders is er nu écht klaar mee.
[ twitter ]
En met zon internationale invloed dat alle rijke westerse landen gevolgd zijn!quote:Op dinsdag 20 mei 2025 23:38 schreef Hexagon het volgende:
Uit het overlijdenstopic over Hans Wiegel kunnen we leren dat de multiculturele samenleving een rechtse uitvinding is. Dat topic gaan we nog heel vaak refereren.
NWS / Hans Wiegel overleden.
Dat zie je verkeerd. Dit betekent dat Wiegel links was.quote:Op dinsdag 20 mei 2025 23:38 schreef Hexagon het volgende:
Uit het overlijdenstopic over Hans Wiegel kunnen we leren dat de multiculturele samenleving een rechtse uitvinding is. Dat topic gaan we nog heel vaak refereren.
NWS / Hans Wiegel overleden.
Idd. Niemand gelooft dat het om goedkope arbeid gaat en dat de werkgevers massaal profiteren van het importeren van buitenlandse arbeidskrachten terwijl ze de kosten daarvan op de samenleving afwentelen, ook al is dat precies wat er speelt. Het is een links complot!!quote:Op woensdag 21 mei 2025 07:35 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Dat zie je verkeerd. Dit betekent dat Wiegel links was.
Nee joh, gewoon doordrammen dat het een rechtse uitvinding was. Veel leuker.quote:Op woensdag 21 mei 2025 07:35 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Dat zie je verkeerd. Dit betekent dat Wiegel links was.
Dat dringt nooit door in hun alternatieve werkelijkheid met compleet herziene definities van links en rechts.quote:Op woensdag 21 mei 2025 08:11 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nee joh, gewoon doordrammen dat het een rechtse uitvinding was. Veel leuker.
Onder leiding van het toen ook al verfoeilijke D’66 en (niet bestaande) Groen Links!quote:Op woensdag 21 mei 2025 07:37 schreef Perrin het volgende:
[..]
Idd. Niemand gelooft dat het om goedkope arbeid gaat en dat de werkgevers massaal profiteren van het importeren van buitenlandse arbeidskrachten terwijl ze de kosten daarvan op de samenleving afwentelen, ook al is dat precies wat er speelt. Het is een links complot!!
Er is ook een wetswijziging voor nodig om onderscheid te maken tussen de corporatiewoningen en particuliere woningen, allereerst is dat erg krap (moet voor 30 juni, dacht ik), daarnaast is er geen meerderheid voor in de Eerste Kamer.quote:Op woensdag 21 mei 2025 12:12 schreef Faraday01 het volgende:
Vanmiddag debat over de huurbevriezing. Minister heeft een brief gestuurd en daarin staat blijkbaar dat de bevriezing van de huren juridisch kwetsbaar is als er niet voldoende compensatie geboden wordt. En dat gaat om een miljard per jaar en niet alleen voor de eerste 2 jaar. Rechtszaak van Aedes gaat ook definitief door.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |