abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_217693559
Ach BBB.

quote:
BBB’er stapt uit Eerste Kamerfractie, en neemt z’n zetel mee

BBB-Eerste Kamerlid Eric Kemperman is maandag plotseling uit de BBB-fractie van de senaat gestapt. De reden is nog onbekend. Hij neemt zijn zetel mee en begint voor zichzelf. De BBB-fractie telt nu nog vijftien zetels.

https://www.ad.nl/politie(...)-zetel-mee~a5a5ad46/
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_217693632
quote:
Ah, het doorgeefluik van Vastgoed Beheer. Daar mis je als partij niks aan, zelfs BBB niet.
Misschien is er geen gevoel dat groter geluk geeft dan dat men voor andere mensen iets kan betekenen (Dietrich Bonhoeffer )
  maandag 19 mei 2025 @ 23:19:29 #4
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_217693897
quote:
0s.gif Op maandag 19 mei 2025 18:29 schreef Hanca het volgende:

[..]
Neutraliteit, lees: beide strijdende partijen niet steunen, is zeer zeker wel mogelijk en zelfs de enige optie.
Het wordt een semantische discussie want momenteel heeft Israël de steun van de regering.
Zg. neutraliteit als mogelijk is onzinnig want dat is dan ook een keuze, wat imo inhoudt dat je als regering je er verder niet over moet uitlaten noch bemoeien en dingen moeten laten zoals ze gaan.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
  maandag 19 mei 2025 @ 23:36:41 #5
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_217693977
quote:
0s.gif Op maandag 19 mei 2025 18:53 schreef tizitl2 het volgende:

[..]
Je hebt als staat gewoon de plicht voedsel en water door te laten, dat is oorlogsrecht.

Door dat niet te doen wordt het treffen van burgers wel een doel. Ze kunnen immers ook knokken tegen Hamas met voedsel en water voor de bevolking.

Heb ik het nog niet eens over tal van andere zaken.

Ja Hamas is een terreurorganisatie die bestreden mag worden, maar wel binnen de grenzen van de proportionaliteit en binnen de grenzen van het oorlogsrecht en andere verdragen.

Zo niet dan begaat Israël gewoon misdaden tegen de menselijkheid zoals ieder ander la d, democratisch of niet.
Hmmm.... (oorlogs)recht werkt alleen wanneer beide partijen zich daar aan houden.
Hamas, ook als vertegenwoordiging van Gazanen, doet dat sws op geen enkele wijze: aanslagen, gijzeling, burgers blootstellen aan door haar zelf afgeroepen geweld etc.etc.

En dan als je als staat voedsel, water en wat dies meer allemaal zou moeten doorlaten; betekent dit daar simpelweg ter plaatse dat hamas in haar misleijdende manipulatie daarmee wordt gefaciliteerd.
Een gevoed en onderdak zijnd Gaza, zal zich als hamas nooit (hoeven) overgeven aan Israël.

De wereld is simpel door te zeggen hoe (een ander) iets niet moet maar wordt een stuk ingewikkelder met hoe dan wel. En dat geldt op meer vlakken waar gezetelde politiek tegen zelf opgeworpen muren aanloopt: pensioen, wonen, immigratie, toeslagen, belasting, stikstof, energie, infra etc.etc.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_217693990
quote:
12s.gif Op maandag 19 mei 2025 23:19 schreef Vallon het volgende:

[..]
Het wordt een semantische discussie want momenteel heeft Israël de steun van de regering.
Zg. neutraliteit als mogelijk is onzinnig want dat is dan ook een keuze, wat imo inhoudt dat je als regering je er verder niet over moet uitlaten noch bemoeien en dingen moeten laten zoals ze gaan.
Neutraal is geen optie hier.

We horen onvoorwaardelijk aan de kant van de burgerbevolking te staan, ongeacht waar die wonen. Dat de strijdende partijen daar geen boodschap aan hebben betekent niet dat wij daarin mee moeten.

En ja dat betekend sancties richting Israël wat mij betreft, want alleen wijzen naar Hamas die het ook doet bij het schenden van het oorlogsrecht heeft echt geen pas. Bovendien is het niet alleen in Gaza raak maar ook op de Westelijke Jordaanoever en houdt men nog steeds delen van zowel Libanon als Syrië buiten de Golan bezet, terwijl Syrië helemaal niets ondernomen heeft.

Als Israël als staat geen hoger niveau ambieert dan een groepering die het zelf als terroristisch bestempeld of ordinair landjepik is men daar vrij ver heen en dienen ze ook gelijk aan die acties behandeld te worden. Ik zie overigens veel liever dat men daar tot een regering komt zonder extremisten en weer naar een duurzame vrede gaat streven. Zowel met de Palestijnen als de buurlanden.
  maandag 19 mei 2025 @ 23:52:59 #7
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_217694071
quote:
Duurde nog lang.
pi_217694078
quote:
18s.gif Op maandag 19 mei 2025 23:36 schreef Vallon het volgende:

[..]
Hmmm.... (oorlogs)recht werkt alleen wanneer beide partijen zich daar aan houden.
Hamas, ook als vertegenwoordiging van Gazanen, doet dat sws op geen enkele wijze: aanslagen, gijzeling, burgers blootstellen aan door haar zelf afgeroepen geweld etc.etc.

En dan als je als staat voedsel, water en wat dies meer allemaal zou moeten doorlaten; betekent dit daar simpelweg ter plaatse dat hamas in haar misleijdende manipulatie daarmee wordt gefaciliteerd.
Een gevoed en onderdak zijnd Gaza, zal zich als hamas nooit (hoeven) overgeven aan Israël.
Dat Hamas een terreurorganisatie is kan nooit een rechtvaardiging worden maar 2 miljoen burgers dood te hongeren of bloot te stellen aan ziektes (gevolg van geen schoon water). Dan kun je elke massamoord in de geschiedenis wel gaan vergoelijken. Israël is geen terreurgroep maar een staat, daar horen andere verantwoordelijken bij.

Overigens mogen volgens het recht prima dat voedsel als IDF zelf dat voedsel en water gaan uitdelen als bezettende macht, los van Hamas. Of het een andere organisatie laten doen, allemaal prima. Wat alleen echt niet mag is de burgerbevolking blokkeren en maar laten creperen.

Verder gaan Hamas zich nooit overgeven, die hebben niets te verliezen en daarnaast is Hamas is een idee. Het hele idee dat ze Hamas kunnen verslaan is onzinnig en men heeft nog vrijwel geen gijzelaar teruggekregen middels geweld. Wat Hamas verslaat is ontwikkeling in Gaza en een ander idee, een idee van een andere toekomst. Gaat alleen niet gebeuren zolang ontwikkeling daar onmogelijk wordt gemaakt door Hamas en politici als Netanyahu.
  dinsdag 20 mei 2025 @ 00:02:16 #9
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_217694108
quote:
0s.gif Op maandag 19 mei 2025 22:42 schreef Hanca het volgende:

[..]
Ah, het doorgeefluik van Vastgoed Beheer. Daar mis je als partij niks aan, zelfs BBB niet.
Een gek die interviews geeft aan dit wappieblad hoort niet eens in de senaat thuis
https://deanderekrant.nl/(...)emperman-2024-03-10/

quote:
De actie is typerend voor wat Kemperman ziet als zijn missie: mensen ervan bewust maken dat er ‘meer aan de hand’ is. Dat onze samenleving de verkeerde kant op wordt gestuurd. Hij doet dat bewust binnen BBB en niet via bijvoorbeeld FVD. “Ik heb vaak sympathie voor de ideeën van FVD. Hier spreek ik ook wel over binnen mijn partij. Maar Forum zet zich door hun benadering vaak buitenspel. Dat is jammer, gezien het vele gedegen parlementaire werk dat zij leveren met vaak interessante standpunten.”
We zien je binnenkort wel terug bij die wappenpartij, Eric
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_217695652
quote:
1s.gif Op maandag 19 mei 2025 21:14 schreef Hanca het volgende:

[..]
De simpele uitleg:

Mensen hebben nu gespaard en krijgen daarna een gegarandeerd pensioen. Maar de huidige generatie gepensioneerden heeft gespaard met een levensverwachting van 72-74 en die is inmiddels 79-83. Lees: ze krijgen dus veel meer jaren pensioen dan ze voor gespaard hebben. Dat deel waar ze niet voor gespaard hebben, komt uit de potten van de jongeren. Gaat goed zo lang het een enkeling is, gaat mis met een complete babyboomgeneratie die de potten leeg gaat halen.

Het nieuwe stelsel is anders: daar spaar je een bedrag, in een persoonlijke pot. Aan het begin van je pensioen kijken ze naar de gemiddelde levensverwachting op dat moment en daar wordt je pensioen op aangepast. Als je langer leeft, kan dat uit potten van mensen komen die de gemiddelde levensverwachting niet halen, het is immers een gemiddelde. Zo hoeven de potten van jongere generaties niet aangesproken te worden.

Dat is heel simpel het verschil tussen het oude en het nieuwe pensioen.

Nu heb je met dat nieuwe stelsel dus individuele potten, dan weet je ook dat de pot van iemand van 30 voorlopig nog niet nodig is. Die kun je dus iets risicovoller beleggen, mocht het tegenvallen zijn er jaren genoeg om terug op te bouwen. De potten van mensen van 55+ worden dan weer voorzichtiger belegd dan nu het geval is. Uiteindelijk zou dit volgens iedereen die er verstand van heeft een hoger rendement en dus meer pensioen op moeten leveren.

Nou hebben de mensen van rond die 55 dus een probleem. Die hebben het rendementrijke risicovolle beleggen niet gehad en gaan minder rendement krijgen in de laatste jaren. Daar is geld voor gereserveerd, om dat te compenseren.
Alles helder behalve dit punt ik heb juist begrepen dat juist 30ers en 40ers gecompenseerd moeten worden in het nieuwe stelsel. En dat strookt niet met jouw verhaal ook heb ik daar juist een hard hoofd in dat het gaat gebeuren. Wat mij betreft stop je de indexering van de huidige pensioenen en betaal je daar de compensatie van. Wie gaat dat anders doen?
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_217695887
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 10:16 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]
Alles helder behalve dit punt ik heb juist begrepen dat juist 30ers en 40ers gecompenseerd moeten worden in het nieuwe stelsel. En dat strookt niet met jouw verhaal ook heb ik daar juist een hard hoofd in dat het gaat gebeuren. Wat mij betreft stop je de indexering van de huidige pensioenen en betaal je daar de compensatie van. Wie gaat dat anders doen?
Nee, het zijn de 45-55ers die worden gecompenseerd bij het invaren: https://www.rijksoverheid(...)euwe-pensioenstelsel

En dat geld wordt apart gereserveerd bij het invaren, het wordt dus betaald uit de huidige pensioenpotten.
Misschien is er geen gevoel dat groter geluk geeft dan dat men voor andere mensen iets kan betekenen (Dietrich Bonhoeffer )
pi_217695980
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 10:42 schreef Hanca het volgende:

[..]
Nee, het zijn de 45-55ers die worden gecompenseerd bij het invaren: https://www.rijksoverheid(...)euwe-pensioenstelsel

En dat geld wordt apart gereserveerd bij het invaren, het wordt dus betaald uit de huidige pensioenpotten.
Ik lees hier iets heel anders.
https://www.pfzw.nl/over-(...)html#tab-compensatie

quote:
Je krijgt compensatie als je bent geboren in de periode van 1 januari 1959 tot en met 31 december 1995 en op 31 december 2025 werkt in zorg en welzijn. Ook krijg je compensatie als je (gedeeltelijk) arbeidsongeschikt bent en premievrije pensioenopbouw hebt.
quote:
of en hoe ze werknemers compenseren die er op achteruit gaan
Voor werknemers van 40 tot 55 jaar is mogelijk compensatie nodig. Zij kunnen er op achteruitgaan, omdat alle werknemers straks dezelfde premie gaan betalen. Deze groep kan dan minder pensioen opbouwen, omdat hun pensioenpremie dan korter kan renderen.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
  dinsdag 20 mei 2025 @ 12:04:27 #13
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_217696574
Ach Hans...

RIP
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_217696642
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 10:50 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]
Ik lees hier iets heel anders.
https://www.pfzw.nl/over-(...)html#tab-compensatie
[..]
[..]

Dat gaat toch over die groep 40-55?

De uitleg waarom is inderdaad wel wat anders, waarschijnlijk is het beide waar (en wil PFZW geen nadruk leggen op dat iets risicovoller beleggen voor jongere leden, aangezien daar zeer onterecht het woord casinopensioen aan wordt gehangen).

PFZW is iig nog steeds van plan per 1 januari over te gaan. En dat is één van de grootste.
Misschien is er geen gevoel dat groter geluk geeft dan dat men voor andere mensen iets kan betekenen (Dietrich Bonhoeffer )
pi_217696897
Al iets bekend over het standpunt van DENK?
  dinsdag 20 mei 2025 @ 12:58:46 #16
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_217697118
Binnen een week Jan Terlouw en Hans Wiegel. Die generatie is nu echt weg.
pi_217697345
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 12:58 schreef Hexagon het volgende:
Binnen een week Jan Terlouw en Hans Wiegel. Die generatie is nu echt weg.
Hebben we, kijkend naar de zittende politici, mensen die in de buurt komen van de 'statigheid' van deze oude (helaas overleden) rotten?
Rutte was naar mijn idee de laatste die nog binnen dat spectrum van politici viel, misschien een stukje Bontenbal? Van der Staaij hoorde ook in dat rijtje naar mijn bescheiden mening.
  dinsdag 20 mei 2025 @ 13:27:11 #18
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_217697381
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 13:24 schreef ChrisCarter het volgende:

[..]
Hebben we, kijkend naar de zittende politici, mensen die in de buurt komen van de 'statigheid' van deze oude (helaas overleden) rotten?
Rutte was naar mijn idee de laatste die nog binnen dat spectrum van politici viel, misschien een stukje Bontenbal? Van der Staaij hoorde ook in dat rijtje naar mijn bescheiden mening.
Het is niet helemaal een eerlijke vergelijking natuurlijk. Waarschijnlijk dachten ze in 1980 ook zo over Wiegel en Terlouw. Dat soort legendevorming kost ook een soort nostalgische input.
pi_217697557
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 13:24 schreef ChrisCarter het volgende:

[..]
Hebben we, kijkend naar de zittende politici, mensen die in de buurt komen van de 'statigheid' van deze oude (helaas overleden) rotten?
Rutte was naar mijn idee de laatste die nog binnen dat spectrum van politici viel, misschien een stukje Bontenbal? Van der Staaij hoorde ook in dat rijtje naar mijn bescheiden mening.
Timmermans lijkt me ook niet veel minder, hoor.

Het probleem is: Yeşilgöz, Wilders, Van der Plas, Van Vroonhoven, dat is natuurlijk wel allemaal minder.
Misschien is er geen gevoel dat groter geluk geeft dan dat men voor andere mensen iets kan betekenen (Dietrich Bonhoeffer )
  dinsdag 20 mei 2025 @ 14:02:19 #20
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_217697778
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 13:41 schreef Hanca het volgende:

[..]
Timmermans lijkt me ook niet veel minder, hoor.

Het probleem is: Yeşilgöz, Wilders, Van der Plas, Van Vroonhoven, dat is natuurlijk wel allemaal minder.
Deels gaat het ook over de periode daarna.

Terlouw en Wiegel waren beide niet al te beste ministers, maar dat is men alweer vergeten.
  dinsdag 20 mei 2025 @ 14:07:42 #21
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_217697833
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 12:58 schreef Hexagon het volgende:
Binnen een week Jan Terlouw en Hans Wiegel. Die generatie is nu echt weg.
Van Agt vorig jaar en Bolkestein in februari dit jaar. Exit alle oude reuzen.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  dinsdag 20 mei 2025 @ 14:08:54 #22
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_217697845
edit
  dinsdag 20 mei 2025 @ 14:09:22 #23
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_217697851
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 14:08 schreef Hexagon het volgende:
edit
Ja ik keek scheef.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_217697921
Denk stemt tegen het amendement van NSC
pi_217698107
Wij van de democratie zijn van mening dat u niet mag beslissen over wat wij met uw geld gaan doen en u verplicht moet meedoen in het gokpaleis.
pi_217698195
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 14:42 schreef Kickinalfa het volgende:
Wij van de democratie zijn van mening dat u niet mag beslissen over wat wij met uw geld gaan doen en u verplicht moet meedoen in het gokpaleis.
Die verplichting volgt uit de CAO, niet uit deze wet. Ze zijn wel van mening dat een aan de poldertafel onderhandeld akkoord, deze pensioenwet, die is aangenomen in beide kamers ook gewoon op een ordentelijke manier moet worden ingevoerd. Inspraak is er geweest, via de werknemersorganisaties. Dat is ook waar het hoort.

De FNV leden hebben bijvoorbeeld gewoon ingestemd: https://nos.nl/artikel/23(...)-met-pensioenakkoord

Zo werkt het in Nederland. En dan niet dat akkoord na invoering en als er al diverse pensioenfondsen over zijn naar het nieuwe stelsel weer openbreken op een manier dat het onuitvoerbaar wordt en zo duur, dat polder er op de manier van NSC waarschijnlijk nooit mee had ingestemd. Dat is wanstaltig slecht bestuur, waar NSC voor staat.
Misschien is er geen gevoel dat groter geluk geeft dan dat men voor andere mensen iets kan betekenen (Dietrich Bonhoeffer )
pi_217698260
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 00:02 schreef Szura het volgende:

[..]
Een gek die interviews geeft aan dit wappieblad hoort niet eens in de senaat thuis
https://deanderekrant.nl/(...)emperman-2024-03-10/
[..]
We zien je binnenkort wel terug bij die wappenpartij, Eric
Op 1 punt is hij dan weer net minder gek dan BBB:
https://www.ad.nl/politie(...)swijze-bbb~adfde724/

quote:
In een toelichting zegt hij dat ‘sociale huisvesting is ingezet als politiek wisselgeld. Daar heb ik moeite mee’. Hij doelt daarbij op de bevriezing van de sociale huren die zijn partij in onderhandelingen met PVV, VVD en NSC heeft afgesproken, met grote gevolgen voor de sociale woningcorporaties.
Misschien is er geen gevoel dat groter geluk geeft dan dat men voor andere mensen iets kan betekenen (Dietrich Bonhoeffer )
  dinsdag 20 mei 2025 @ 15:02:38 #28
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_217698288
Het amendement Joseph gaat het dus niet halen omdat DENK tegen is, dan wordt het 75-75.

Maar omdat ze het niet halen, willen NSC en BBB daarom maar tegen de uitstelwet stemmen :'). Wat een ongekende puinzooi maken die prutsers ervan.
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_217698383
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 15:02 schreef Szura het volgende:
Het amendement Joseph gaat het dus niet halen omdat DENK tegen is, dan wordt het 75-75.

Maar omdat ze het niet halen, willen NSC en BBB daarom maar tegen de uitstelwet stemmen :'). Wat een ongekende puinzooi maken die prutsers ervan.
We gaan zo eerst hoofdelijk stemmen dus dan zien we of alle kikkers in de kruiwagen zitten.
pi_217698408
Ouwehand is er niet, dus als er niet gepaird wordt krijgen we 75-74 voor de tegenstanders van het amendement. Waarschijnlijk pairen ze wel en dat betekent volgende week nogmaals stemmen.
pi_217698426
Wat is dit voor een wanstaltige motie, in een keer uitspreken alle nationale koppen uit wetgeving te willen verwijderen zonder inhoudelijk debat over de inhoud van specifieke wetgeving :N
pi_217698435
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 15:14 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
We gaan zo eerst hoofdelijk stemmen dus dan zien we of alle kikkers in de kruiwagen zitten.
en iedereen moet er ook maar zijn en niet in de file/in een stilstaande trein staan.

quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 15:18 schreef Faraday01 het volgende:
Ouwehand is er niet, dus als er niet gepaird wordt krijgen we 75-74 voor de tegenstanders van het amendement. Waarschijnlijk pairen ze wel en dat betekent volgende week nogmaals stemmen.
Doen we aan pairen in Nederland?
pi_217698447
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 15:23 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
en iedereen moet er ook maar zijn en niet in de file/in een stilstaande trein staan.
[..]
Doen we aan pairen in Nederland?
Ja bijna altijd wel.
pi_217698453
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 15:18 schreef Faraday01 het volgende:
Ouwehand is er niet, dus als er niet gepaird wordt krijgen we 75-74 voor de tegenstanders van het amendement. Waarschijnlijk pairen ze wel en dat betekent volgende week nogmaals stemmen.
Normaal wordt er in Nederland niet gepaird, zie de donorwet.
Misschien is er geen gevoel dat groter geluk geeft dan dat men voor andere mensen iets kan betekenen (Dietrich Bonhoeffer )
pi_217698462
Stemming van de voorgaande motie 74-71 dus 5 leden afwezig.
pi_217698468
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 15:25 schreef Hanca het volgende:

[..]
Normaal wordt er in Nederland niet gepaird, zie de donorwet.
Bij medisch ethische onderwerpen niet, bij veel andere onderwerpen wel.
pi_217698478
Nu wil Joseph de hoofdelijke stemming uitstellen, wat een farce _O-
  dinsdag 20 mei 2025 @ 15:29:00 #38
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_217698479
God wil dat domme wijf ook nog de hoofdelijke stemming uitstellen :')
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_217698485
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 15:29 schreef Szura het volgende:
God wil dat domme wijf ook nog de hoofdelijke stemming uitstellen :')
Dan denk ik dat er niet gepaird is.
pi_217698486
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 15:27 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Bij medisch ethische onderwerpen niet, bij veel andere onderwerpen wel.
Dit is inmiddels ook wel een soort ethische kwestie geworden, tegenstanders zijn echt fel tegen dit amendement.
Misschien is er geen gevoel dat groter geluk geeft dan dat men voor andere mensen iets kan betekenen (Dietrich Bonhoeffer )
pi_217698494
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 15:29 schreef Hanca het volgende:

[..]
Dit is inmiddels ook wel een soort ethische kwestie geworden, tegenstanders zijn echt fel tegen dit amendement.
Gezien het feit dat ze uit wilde stellen, denk ik dat ze de stemmen niet heeft.

Dat zou erg prettig zijn.
pi_217698506
Minister is mee aan het turven haha
pi_217698510
Amendement verworpen _O_ 72-73

Wetsvoorstel ook aangenomen
pi_217698512
*O*
  dinsdag 20 mei 2025 @ 15:34:01 #45
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_217698516
DIKKE DOEI
72-73 hahahaha
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_217698517
72-73 amendement is weg :)
Misschien is er geen gevoel dat groter geluk geeft dan dat men voor andere mensen iets kan betekenen (Dietrich Bonhoeffer )
  dinsdag 20 mei 2025 @ 15:34:57 #47
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_217698525
Hahaha wet ook aangenomen

Ach NSC
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_217698533
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 15:34 schreef Szura het volgende:
Hahaha wet ook aangenomen

Ach NSC
De wet was een simpele 'we geven de pensioenfondsen iets meer tijd', verder niet zo spannend. De pensioenwet is al een tijd aangenomen.

Er werd al gespeculeerd dat de minister de wet in zou trekken als dit amendement het had gehaald.
Misschien is er geen gevoel dat groter geluk geeft dan dat men voor andere mensen iets kan betekenen (Dietrich Bonhoeffer )
  dinsdag 20 mei 2025 @ 15:36:50 #49
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_217698547
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 15:36 schreef Hanca het volgende:

[..]
De wet was een simpele 'we geven de pensioenfondsen iets meer tijd', verder niet zo spannend. De pensioenwet is al een tijd aangenomen.

Er werd al gespeculeerd dat de minister de wet in zou trekken als dit amendement het had gehaald.
Ja maar NSC en BBB kwamen dus met een nutteloos dreigement om ook deze uitstelwet tegen te houden. Dat is dus ook al gefaald.
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_217698555
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 mei 2025 15:36 schreef Hanca het volgende:

[..]
De wet was een simpele 'we geven de pensioenfondsen iets meer tijd', verder niet zo spannend. De pensioenwet is al een tijd aangenomen.

Er werd al gespeculeerd dat de minister de wet in zou trekken als dit amendement het had gehaald.
Het is wel extreem triest dat regeringspartijen tegen deze wet stemmen omdat hun amendement verworpen is. Dan ben je heel klein en een slechte verliezer.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')