Eeuwige roem!quote:Op maandag 10 maart 2025 11:20 schreef D. het volgende:
Ik lees dat er leuke prijzen te winnen zijn, maar was dat afgelopen seizoen niet zo? Of waren alle prijzen alleen voor de nr. 1?
Ah, zoquote:Op maandag 10 maart 2025 11:26 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Eeuwige roem!
En gegarandeerd deelname voor het volgende seizoen
Williams en Alpine gaan beter zijn lijkt mij.quote:Op maandag 10 maart 2025 11:34 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Die prijzen van AM zijn gevaarlijk.
Stroll is ook gevaarlijkquote:Op maandag 10 maart 2025 11:34 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Die prijzen van AM zijn gevaarlijk.
Nope. Alleen Haas en Sauber. Zelfs als je twee onderdelen Sauber neemt kun je nog niks anders nemen. Dacht dat het niet mogelijk was maar het is nog slechter met de keuzes gesteld dan vorig jaar. Sauber kiest niemand (dat is gewoon een rijdende afzetting), dus blijft er voor iedereen alleen maar 4 Haas onderdelen over.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 12:26 schreef nils7 het volgende:
Met dat budget houdt het niet echt over.
Heb eerst alles Sauber erin gekwakt en dan kijken wat je kan.
Maar man man man. De keuze is nie reuze
Lance Stroll is geen keusquote:Op dinsdag 11 maart 2025 19:54 schreef Nattekat het volgende:
Ik zat even te twijfelen aan mijn topgeheime strategie, maar bedacht me dat mensen die dit niet doorhebben sowieso wel kansloos ten onder zullen gaan later dit seizoen.
[ afbeelding ]
Jep, absoluut alleen maar Sauber en Haas. Niets anders is mogelijk, walgelijke prijsverdeling.
Je kan zelfs nog een RB onderdeel aanschaffen met een beetje knutselen.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 19:59 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
Lance Stroll is geen keusDan wil je gewoon geen punten
Ja Isaak Hadjar. En dan heb je sowieso drie kansloze keuzes. Zou mij verwonderen als Sauber punten scoort dit jaar. Ze hebben amper doorontwikkeld en zetten alles op de komst van Audi volgend jaar. En ik zie Isaak Hadjar ook niet veel punten pakken in het begin.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:04 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je kan zelfs nog een RB onderdeel aanschaffen met een beetje knutselen.
RB, niet Hadjar.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:18 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
Ja Isaak Hadjar. En dan heb je sowieso drie kansloze keuzes. Zou mij verwonderen als Sauber punten scoort dit jaar. Ze hebben amper doorontwikkeld en zetten alles op de komst van Audi volgend jaar. En ik zie Isaak Hadjar ook niet veel punten pakken in het begin.
1. Heb je op zitten letten? McLaren is de favoriet, RBR wordt door velen niet eens het tweede team genoemd.quote:Paar punten om over na te denken.
1.Waarom kost Lando Norris meer dan Verstappen. Volgens mij was Verstappen vorig jaar toch echt de kampioen.
2. Waarom is Red Bull bij de motoren 4rde keus en bij het Chasis 2de keus?
3. In het verleden waren de prijzen van de coureurs afgestemd op het aantal punten dat het jaar daarvoor gehaald was. Daarom was Verstappen vorig jaar erg duur. Waarom is daar dit jaar vanaf geweken?
4. Waarom is er nooit rekening gehouden met de hoeveelheid races. Nu zijn er meer races dan 10 jaar geleden maar je budget is hetzelfde gebleven. Snap je nu zelf niet dat daar iets mis is? Als er meer races zijn moet het budget evenredig omhoog.
Neemt niet weg dat ik het leuk vind om mee te doen maar er wordt nooit naar opbouwende kritiek geluisterd.
Als er meer races zijn, kan je meer geld verdienen. Er is niet meer budget nodig.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:18 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
4. Waarom is er nooit rekening gehouden met de hoeveelheid races. Nu zijn er meer races dan 10 jaar geleden maar je budget is hetzelfde gebleven. Snap je nu zelf niet dat daar iets mis is? Als er meer races zijn moet het budget evenredig omhoog.
Dus je maakt een manager afgaande op wensdenken in plaats van de realiteit. Beetje vreemd om een manager af te stemmen op wie de favoriet is. Je weet evengoed als ik dat dat na een paar races totaal kan omslaan. De enige juiste methode is gewoon de eindstand van vorig jaar te pakken.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:23 schreef Nattekat het volgende:
[..]
RB, niet Hadjar.
[..]
1. Heb je op zitten letten? McLaren is de favoriet, RBR wordt door velen niet eens het tweede team genoemd.
Geweldig antwoord. Chapo. Je had ook gewoon Sauber of Williams bovenaan kunnen zetten. Kan ook allemaal.quote:2. Omdat het kan
Ja en voor de zomerstop had Verstappen meer punten. Wat is nu precies je punt. Dat je gewoon willekeur gebruikt bij het samenstellen van de kosten. Laten we dit jaar de races vanaf de zomerstop pakken als referentiepunt. Lijkt mij dat de beste coureur van het hele jaar bovenaan staat en niet vanaf de zomerstopquote:
Je snapte het vorig jaar ook al niet. Als er meer races zijn dan kunnen de coureurs meer punten verdienen en aangezien de kosten voor een coureur tot nu toe altijd bepaald werden door de punten zijn ze gewoon duurder dan voorheen met de huidige situatie. In het verleden kon ik wel een leuke keuze maken in het begin. Als je de drie laagste keuzes toen nam kon je vaak ergens de nummer 4 van kiezen. Ik heb even de manager van 2015 gekeken en toen waren de goedkoopste opties 25 miljoen (3x). Nu 33 miljoen. Scheelt toch 24 miljoen in totaal.quote:4. Ik snap die logica niet. Meer budget aan het begin van het seizoen + meer races = iedereen heeft 4xMcLaren na de zomerstop. (alle onderdelen zouden proportioneel duurder worden als je het startbudget verhoogt, maar goed)
Het budget is voor iedereen hetzelfde en er is ieder jaar een winnaar.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:40 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
Dus je maakt een manager afgaande op wensdenken in plaats van de realiteit. Beetje vreemd om een manager af te stemmen op wie de favoriet is. Je weet evengoed als ik dat dat na een paar races totaal kan omslaan. De enige juiste methode is gewoon de eindstand van vorig jaar te pakken.
[..]
Geweldig antwoord. Chapo. Je had ook gewoon Sauber of Williams bovenaan kunnen zetten. Kan ook allemaal.
[..]
Ja en voor de zomerstop had Verstappen meer punten. Wat is nu precies je punt. Dat je gewoon willekeur gebruikt bij het samenstellen van de kosten. Laten we dit jaar de races vanaf de zomerstop pakken als referentiepunt. Lijkt mij dat de beste coureur van het hele jaar bovenaan staat en niet vanaf de zomerstop
[..]
Je snapte het vorig jaar ook al niet. Als er meer races zijn dan kunnen de coureurs meer punten verdienen en aangezien de kosten voor een coureur tot nu toe altijd bepaald werden door de punten zijn ze gewoon duurder dan voorheen met de huidige situatie. In het verleden kon ik wel een leuke keuze maken in het begin. Als je de drie laagste keuzes toen nam kon je vaak ergens de nummer 4 van kiezen. Ik heb even de manager van 2015 gekeken en toen waren de goedkoopste opties 25 miljoen (3x). Nu 33 miljoen. Scheelt toch 24 miljoen in totaal.
Resultaten behaald in het verleden zijn geen garantie voor de toekomst.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 20:40 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
Dus je maakt een manager afgaande op wensdenken in plaats van de realiteit. Beetje vreemd om een manager af te stemmen op wie de favoriet is. Je weet evengoed als ik dat dat na een paar races totaal kan omslaan. De enige juiste methode is gewoon de eindstand van vorig jaar te pakken.
Het gaat niet alleen om de beste coureur, maar de combinatie. McLaren was vorig jaar het beste team, Verstappen de beste coureur in het derde team. Lijkt me dat de combinatie ongeveer wel klopt.quote:[..]
Geweldig antwoord. Chapo. Je had ook gewoon Sauber of Williams bovenaan kunnen zetten. Kan ook allemaal.
[..]
Ja en voor de zomerstop had Verstappen meer punten. Wat is nu precies je punt. Dat je gewoon willekeur gebruikt bij het samenstellen van de kosten. Laten we dit jaar de races vanaf de zomerstop pakken als referentiepunt. Lijkt mij dat de beste coureur van het hele jaar bovenaan staat en niet vanaf de zomerstop
[..]
Hoe meer races hoe meer kosten in het begin om te voorkomen dat iedereen halverwege het seizoen al het topteam bij elkaar kan kopen.quote:Je snapte het vorig jaar ook al niet. Als er meer races zijn dan kunnen de coureurs meer punten verdienen en aangezien de kosten voor een coureur tot nu toe altijd bepaald werden door de punten zijn ze gewoon duurder dan voorheen met de huidige situatie. In het verleden kon ik wel een leuke keuze maken in het begin. Als je de drie laagste keuzes toen nam kon je vaak ergens de nummer 4 van kiezen. Ik heb even de manager van 2015 gekeken en toen waren de goedkoopste opties 25 miljoen (3x). Nu 33 miljoen. Scheelt toch 24 miljoen in totaal.
Ik ben voor de grap gaan kijken hoe 2015 was afgelopen met de 5 extra races die we nu hebben.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 21:29 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Hoe meer races hoe meer kosten in het begin om te voorkomen dat iedereen halverwege het seizoen al het topteam bij elkaar kan kopen.
Dus dat ze in 2015 goedkoper waren klopt wel. Toen waren er minder races. Verhoudingsgewijs klopt het wel ongeveer. 25 miljoen toen is vergelijkbaar met ruim 30 miljoen nu.
Klopt.quote:Op woensdag 12 maart 2025 17:15 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Hadden we deze discussie vorig jaar ook niet?
Ieder jaar....quote:Op woensdag 12 maart 2025 17:15 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Hadden we deze discussie vorig jaar ook niet?
De meerderheid denkt daar zo over.quote:Op woensdag 12 maart 2025 15:58 schreef gukde het volgende:
Ik vind het eigenlijk wel leuk dat je begint met zo weinig budget.
Had gewoon het cijfertje van de URL verandert maar schrok wel even toen ik op team management keek en ik Daniel Ricciardo in m’n team zag.quote:
Ja, staat al de hele tijd in de OPquote:Op vrijdag 14 maart 2025 11:45 schreef nils7 het volgende:
[..]
Had gewoon het cijfertje van de URL verandert maar schrok wel even toen ik op team management keek en ik Daniel Ricciardo in m’n team zag.
Maar gaf het meer aan voor de web admin om het aan te passen
niet op t podium helaasquote:Op vrijdag 14 maart 2025 13:41 schreef TheFreshPrince het volgende:
Als het zondag regent dan komen de regenrijders bovendrijven.
Dus moet nog maar even goed nadenken.
Is Hulk al eens gefinished in een regenrace?
Komen ook de q points er vandaag ?quote:
Is het mogelijk om met Yuki te starten dan?quote:Op zaterdag 15 maart 2025 09:44 schreef lobotm het volgende:
Denk dat ik vrij aardig zit alleen ik heb niet de punten van yuki gekregen dus bungel nu ergens onderaan
Met de "buy credits" knopquote:Op zaterdag 15 maart 2025 12:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Is het mogelijk om met Yuki te starten dan?
Had ik moeten doen dan. Kwam nu net een miljoen tekort.quote:
200 euro per coin. Yuki is 300 coins toch?quote:
ik heb in elk geval een motor en chassis van Aston.quote:
Ik ook, hoppa 385 puntjesquote:
Pole in Istanbul in de regen…quote:Op zondag 16 maart 2025 12:41 schreef Nattekat het volgende:
Ik haat het feit dat mensen met Stroll de best mogelijke score hebben nu.
Grindbak in Brazilië 2024 in de regen.quote:
Stroll is een goede regenrijder (mede met die ingeving dubbel AM), maar ik had even niet bedacht dat Alonso hem naast de baan zou parkeren.quote:Op zondag 16 maart 2025 12:41 schreef Nattekat het volgende:
Ik haat het feit dat mensen met Stroll de best mogelijke score hebben nu.
Alonso heeft hem dan ook op de baan geparkeerdquote:Op zondag 16 maart 2025 20:19 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Stroll is een goede regenrijder (mede met die ingeving dubbel AM), maar ik had even niet bedacht dat Alonso hem naast de baan zou parkeren.
Nee, een semi-rookie nemen dat is pas slimquote:Op zondag 16 maart 2025 12:41 schreef Nattekat het volgende:
Ik haat het feit dat mensen met Stroll de best mogelijke score hebben nu.
Alonso was niet zo handig neequote:Op maandag 17 maart 2025 19:34 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Nee, een semi-rookie nemen dat is pas slim
I did thatquote:Op vrijdag 21 maart 2025 12:34 schreef nils7 het volgende:
Toch stiekem blij dat ik nog geen Williams onderdeel kon kopen 😅
Williams en Haas wil je nu hebben. Bulls nog wel oké door de Q. Sauber en Aston dramaquote:
Voor Haas had ik de vorige keer blijkbaar moeten kiezen, dat mislukte nu dus.quote:Op zondag 23 maart 2025 09:34 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Williams en Haas wil je nu hebben. Bulls nog wel oké door de Q. Sauber en Aston drama
Aan mijn score te zien is het al aangepastquote:Op zondag 23 maart 2025 15:41 schreef Rnie het volgende:
Neem aan dat nu Leclerc, Hamilton en Gasly gediskwalificeerd zijn, dit wel wordt aangepast?
Het heeft er niet eens foutief in gestaanquote:Op zondag 23 maart 2025 15:56 schreef flipsen het volgende:
[..]
Aan mijn score te zien is het al aangepast
Ocon + Haas motor hier, P41quote:Op zondag 23 maart 2025 15:32 schreef flipsen het volgende:
Je zal Ocon in je team hebben zitten, samen met een Haas chassisSta opeens op plekkie 31
![]()
En vanaf nu gaat het alleen maar bergafwaarts natuurlijk...
Nieuws gemist dat hij Liam vervangt?quote:Op woensdag 26 maart 2025 11:58 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Daar heb je nog tot 5 april 4.29u de tijd voor.
Niet als je enig verstand van Formule 1 hebt.quote:Op woensdag 26 maart 2025 12:51 schreef Nieuwschierig het volgende:
Het is moeilijk te verklaren dat een 4-voudig werelkampioen goedkoper is dan Norris die af en toe een race wint.
Als ik het me goed herinner in vorige gevallen verandert er niets.quote:Op woensdag 26 maart 2025 13:44 schreef Bayswater het volgende:
Liam wordt Yuki en andersom. Zo doet Scorito het tenminste. Benieuwd wat de fokcrew doet.
Qua prijs niet nee.quote:Op woensdag 26 maart 2025 14:15 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Als ik het me goed herinner in vorige gevallen verandert er niets.
Dan leg het mij maar eens uit.quote:Op woensdag 26 maart 2025 13:19 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Niet als je enig verstand van Formule 1 hebt.
Gewoon dat Max een kutauto heeft en het totaal niet realistisch is om te verwachten dat die kampioen wordt, dus is die goedkoper dan een echte titelkandidaat. Uiteindelijk zijn die prijzen een verwachting van de makers van de verhoudingen in het nieuwe seizoen en de verwachting was vooraf al niet dat Max kampioen gaat worden en na 2 races is de verwachting er zeker niet.quote:Op woensdag 26 maart 2025 15:09 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Dan leg het mij maar eens uit.
Als Max uit die kutauto nog zoveel punten haalt zou hij juist veel meer waard moeten zijn in het spel.quote:Op woensdag 26 maart 2025 15:19 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Gewoon dat Max een kutauto heeft en het totaal niet realistisch is om te verwachten dat die kampioen wordt, dus is die goedkoper dan een echte titelkandidaat. Uiteindelijk zijn die prijzen een verwachting van de makers van de verhoudingen in het nieuwe seizoen en de verwachting was vooraf al niet dat Max kampioen gaat worden en na 2 races is de verwachting er zeker niet.
Eigenlijk is Max nog 5-10 miljoen te duur als je puur naar de eerste 2 races kijkt.
quote:Op woensdag 26 maart 2025 18:03 schreef Nieuwschierig het volgende:
Als Max uit die kutauto nog zoveel punten haalt zou hij juist veel meer waard moeten zijn in het spel.
Je weet dat coureurs in een chassis rijden? Een goede coureur in een slecht chassis gaat niet veel punten halen.quote:Op woensdag 26 maart 2025 18:23 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Goede coureur >> Coureur duur
Slechte chassis >> Chassis goedkoop
Daarom hebben ze ook hun eigen prijs in het spel. Alleen zijn de verhoudingen in het spel niet realistisch.quote:Op woensdag 26 maart 2025 18:24 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Je weet dat coureurs in een chassis rijden? Een goede coureur in een slecht chassis gaat niet veel punten halen.
Ik heb echt geen idee of je aan het trollen bent of gewoon dom bent, maar ik stop hier mee.quote:Op woensdag 26 maart 2025 18:27 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Daarom hebben ze ook hun eigen prijs in het spel. Alleen zijn de verhoudingen in het spel niet realistisch.
Misschien moet je iets rustiger aandoen met de alcohol buiten het weekend.quote:Op woensdag 26 maart 2025 18:28 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Ik heb echt geen idee of je aan het trollen bent of gewoon dom bent, maar ik stop hier mee.
Nu wel, schuld van Pasen!quote:Op maandag 21 april 2025 20:08 schreef D. het volgende:
Ik zie dat de manager weer open is, maar de punten van de race staan er nog niet bij
Toevallig wel!quote:Op maandag 19 mei 2025 20:25 schreef TheFreshPrince het volgende:
Manager is weer open maar geen punten of budget.
Is er iemand met vakantie?
Williams? Of Haas?quote:
AMquote:
Valt heel erg mee hoor. Na Australië stond ik 304e, nu 48e. Ik heb slechtere jaren gehad.quote:Op zondag 29 juni 2025 21:22 schreef tothierennietverder het volgende:
Goh als je ook eenmaal het seizoen verkeerd start in de manager dan is er ook geen houden meer aan he? 😂😂 Volgend jaar beter dan maar.
Zullen users zijn geweest die Kimi als rijder hadden.quote:Op dinsdag 1 juli 2025 17:02 schreef Bierscheet het volgende:
Waren er al veel mensen die Verstappen al hadden en daardoor zo zijn gezakt? De uitslag was extreem positief hier, maar ik had Max gelukkig niet.
Had dat niet 12:29 moeten zijn?quote:Rondemelding
De volgende ronde is de GP van Groot-Brittannië.
Je hebt nog tot zaterdag 5 juli 2025 13:29 uur om je team aan te passen voor de komende ronde.
Ja, is alsnog aangepast. Had hem al ingevuld toen ik nog geen tijdschema had gezien en had met het tijdsverschil rekening gehouden maar daar doet de F1 niet aan blijkbaar.quote:
*in before boze users die komen klagen dat ze nog wilden wisselenquote:Op zaterdag 5 juli 2025 12:47 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Ja, is alsnog aangepast. Had hem al ingevuld toen ik nog geen tijdschema had gezien en had met het tijdsverschil rekening gehouden maar daar doet de F1 niet aan blijkbaar.
Pech, het is altijd voor VT3quote:Op zaterdag 5 juli 2025 12:49 schreef D. het volgende:
[..]
*in before boze users die komen klagen dat ze nog wilden wisselen
quote:Op maandag 14 april 2025 14:31 schreef flipsen het volgende:
Ik heb toch maar mooi 31e gestaan dit seizoen. Intussen alweer 100 plekken lager
Tot nu toe was het wat mij betreft een aaneenschakeling van verkeerde keuzes. Ik zie wel dat ik inmiddels op 75 sta dus misschien is er nog wat te redden...quote:Op dinsdag 1 juli 2025 18:12 schreef Twieki het volgende:
[..]
Valt heel erg mee hoor. Na Australië stond ik 304e, nu 48e. Ik heb slechtere jaren gehad.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |