Neutraal, omdat ik het ook niet weet wat de onderwerpen betreft die in deze subfora worden behandeld. BNW zie ik als een vrijpiraterij en TRU is echt iets voor spookverhalen.quote:Op maandag 4 augustus 2025 17:46 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Ben je vóór of tégen het willen ontkrachten van BNW of TRU onderwerpen?
TRU is zo goed als dood.quote:Op maandag 4 augustus 2025 22:16 schreef Vincent_student het volgende:
[..]
Neutraal, omdat ik het ook niet weet wat de onderwerpen betreft die in deze subfora worden behandeld. BNW zie ik als een vrijpiraterij en TRU is echt iets voor spookverhalen.
Zo jammer. Ik wil er graag meer leven in brengen, maar ja, ik maak nooit wat mee wat geestesverschijningen betreft.quote:
Modbashing. Wtf is dit voor opmerking van een redactie frontpage, bedankt collega.quote:Op maandag 4 augustus 2025 18:38 schreef Jigzoz het volgende:
F&L / 2 miljard doden
Door dit open te laten sta je toe dat iemand die overduidelijk psychisch niet in orde is zichzelf voor de leeuwen gooit. Dat lijkt me onethisch.
Wtf. Dat was letterlijk feedback.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 03:52 schreef Mijk het volgende:
[..]
Modbashing. Wtf is dit voor opmerking van een redactie frontpage, bedankt collega.
Dat doe ik, daarom laat ik t open , maar je kunt toch mensen niet psychisch niet in orde noemen die dat kunnen denken, of ben je ook van het "er is 1 mening acceptabel" .com?quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 04:26 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Wtf. Dat was letterlijk feedback.
Neem gewoon je moderatietaak serieus. Dat is niet wegflikkeren wat je persoonlijk niet goed uitkomt, maar de discussie in goede banen leiden. En in dit geval iemand in bescherming nemen. Dan kun je je wel verschuilen achter 'misschien wordt het nog wat', maar iedereen zag bij voorbaat al dat het niks meer was dan een stuk rood vlees.
Laffe call dit.
Nee, ik ben niet van erismaar1mening.com. Ik ben wel van neemjetaakserieus.nl.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 04:39 schreef Mijk het volgende:
[..]
Dat doe ik, daarom laat ik t open , maar je kunt toch mensen niet psychisch niet in orde noemen die dat kunnen denken, of ben je ook van het "er is 1 mening acceptabel" .com?
Ja, kunnen we dat overlaten aan wat ik hier doe, maar persoonlijke aanvallen als "psychisch niet in orde" vind ik ernstig. Kun je mij een laffe call noemen, maar als er een laffe call is is dat t wel.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 04:46 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Nee, ik ben niet van erismaar1mening.com. Ik ben wel van neemjetaakserieus.nl.
Dat is geen persoonlijke aanval, maar simpelweg een gortdroge constatering die iedereen kan maken.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 04:48 schreef Mijk het volgende:
[..]
Ja, kunnen we dat overlaten aan wat ik hier doe, maar persoonlijke aanvallen als "psychisch niet in orde" vind ik ernstig. Kun je mij een laffe call noemen, maar als er een laffe call is is dat t wel.
Ohja, dus alles wat die andere mening heeft dan jij, is psychisch niet in orde en de constatering maak je dan... behalve ik?quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 04:57 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Dat is geen persoonlijke aanval, maar simpelweg een gortdroge constatering die iedereen kan maken.
Behalve jij dus, kennelijk.
Ik zeg letterlijk het tegenovergestelde.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 04:59 schreef Mijk het volgende:
[..]
Ohja, dus alles wat die andere mening heeft dan jij, is psychisch niet in orde en de constatering maak je dan... behalve ik?
Ik ga verder geen politieke discussie met je aan ofzo, maar mensen op deze manier behandelen, is imo ver beneden peil, inferieur en kwalijk.
Ok, dat hoor ik wel van de FA's dan, bedankt voor je bijdrage, ik weet verder niet wat een stropoppenfeest is en ik hoop (ook voor jezelf) dat je mensen met wat meer respect kunt behandelen, want dit lijkt nergens op.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 05:08 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Ik zeg letterlijk het tegenovergestelde.
Dat je er een stropoppenfeest van maakt is tekenend. Ik denk niet dat je geschikt bent om moderator te zijn.
Ook weer tekenend. Argumentatieleer is zo ongeveer les 1 van de filosofie.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 05:11 schreef Mijk het volgende:
[..]
Ok, dat hoor ik wel van de FA's dan, bedankt voor je bijdrage, ik weet verder niet wat een stropoppenfeest is
Nogmaals: mijn punt was dat je iemand voor de leeuwen gooit door zo'n topic open te laten. Dan kun je dat framen als 'ik ben hier de koene ridder en jij bent slecht', maar ik zei wat ik zei en niets anders.quote:en ik hoop (ook voor jezelf) dat je mensen met wat meer respect kunt behandelen, want dit lijkt nergens op.
Met die anderhalve reactie per dag? Dat lijkt me toch niet.quote:Ik doe mn best hier de shit in gareel te houden maar je moet beseffen dat dit 1 vd moeilijkste fora is om te modden
Try me.quote:als je tegen mensen hun levenswegen spreekt he. Dan kun je iemand psychische niet in orde noemen, maar wat vind jij ervan als je psychisch niet in orde wordt genoemd?
Ik denk dat je niet geschikt bent als moderator.quote:We kunnen gewoon als volwassen mensen reageren toch, ipv allerlei namecalling? Of ben ik nou echt zo ver uit de bocht daarmee?
Ja oke, anderhalve reactie per dag? Wellicht heb ik nog een account waarmee ik hier vanaf 2001 post en welliht lees ik veel ofzo... dus wellicht geen irrelevante zaken erbij halen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 05:25 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Ook weer tekenend. Argumentatieleer is zo ongeveer les 1 van de filosofie.
[..]
Nogmaals: mijn punt was dat je iemand voor de leeuwen gooit door zo'n topic open te laten. Dan kun je dat framen als 'ik ben hier de koene ridder en jij bent slecht', maar ik zei wat ik zei en niets anders.
[..]
Met die anderhalve reactie per dag? Dat lijkt me toch niet.
[..]
Try me.
[..]
Ik denk dat je niet geschikt bent als moderator.
Doe maar. Als het goed is valt er weinig op af te dingen. Maar waarschijnlijk ben je alleen maar uit op 'nah, zo laag ben ik niet'.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 05:31 schreef Mijk het volgende:
Je laat iig niet jezelf van een beste kant zien hier, dat is duidelijk, zou ik dan ook je frontpage functie in twijfel moeten trekken of wat?
Ik ben het wel eens met zijn opmerking. Ik had het er ook niet mee eens kunnen zijnquote:Op dinsdag 5 augustus 2025 03:52 schreef Mijk het volgende:
[..]
Modbashing. Wtf is dit voor opmerking van een redactie frontpage, bedankt collega.
Mijn God, iedereen kan lezen dat die teksten afkomstig zijn van iemand die in een psychose verkeert. Daarentegen verwijder jij neutrale, geen ruziezoekende posts van andere users. Begrijp jij nou verdomme niet dat dit enorme fricties oproept? Doe eens beter je best! Je bent - denk ik - best wel in staat om goed te modereren maar wat je er nu van bakt slaat helemaal nergens op.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 04:59 schreef Mijk het volgende:
[..]
Ohja, dus alles wat die andere mening heeft dan jij, is psychisch niet in orde en de constatering maak je dan... behalve ik?
Ik vind het behoorlijk bijzonder dat er zo gesproken wordt over een topic wat een hypothese in acht neemt, maargoed, dat zal mijn verkeerde mening dan wel zijn. Bedankt voor de bemoedigende woorden verder.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 06:53 schreef Geldprintkabouter het volgende:
[..]
Ik ben het wel eens met zijn opmerking. Ik had het er ook niet mee eens kunnen zijn
[..]
Mijn God, iedereen kan lezen dat die teksten afkomstig zijn van iemand die in een psychose verkeert. Daarentegen verwijder jij neutrale, geen ruziezoekende posts van andere users. Begrijp jij nou verdomme niet dat dit enorme fricties oproept? Doe eens beter je best! Je bent - denk ik - best wel in staat om goed te modereren maar wat je er nu van bakt slaat helemaal nergens op.
Graag gedaan. Doe gewoon wat je moet doen en dan komt het vertrouwen wel weer terug.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 07:04 schreef Mijk het volgende:
[..]
Ik vind het behoorlijk bijzonder dat er zo gesproken wordt over een topic wat een hypothese in acht neemt, maargoed, dat zal mijn verkeerde mening dan wel zijn. Bedankt voor de bemoedigende woorden verder.
Vind het toch wel bijzonder dat het topic dicht zou moeten vanwege het risico op aasgierengedrag ?quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 04:26 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Wtf. Dat was letterlijk feedback.
Neem gewoon je moderatietaak serieus. Dat is niet wegflikkeren wat je persoonlijk niet goed uitkomt, maar de discussie in goede banen leiden. En in dit geval iemand in bescherming nemen. Dan kun je je wel verschuilen achter 'misschien wordt het nog wat', maar iedereen zag bij voorbaat al dat het niks meer was dan een stuk rood vlees.
Laffe call dit.
Wat een ontzettend slechte reactie. Het is weer een typisch gevalletje van de zaken verkeerd voorstellen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 08:23 schreef Jappie het volgende:
[..]
Vind het toch wel bijzonder dat het topic dicht zou moeten vanwege het risico op aasgierengedrag ?
True..er zijn hier volwassen mensen die zich voor een groot deel van hun postgeschiedenis gedragen als kleine kinderen en idd stelselmatig bezig zijn om onder de huid van anderen te kruipen maar moet je voor dat soort gedrag dan maar zwichten ?
Ik meende nu juist dat je gezien de aard en inhoud van dit subforum een volwassener houding van een ieder zou mogen verwachten; met andere woorden dat zelfs extreme ideeen en opvattingen met fatsoenlijke argumentatie zonder nare bijgeluiden zouden moeten kunnen worden weerlegd.
Zoals ik het nu zie heerst er onvrede ivm een paar m.i. terechte mod acties die resulteren in pogingen tot sabotage en karaktermoord van de Mod.
Ik pleit voor het laatste. De filosoof Harry Frankfurt heeft hierover geschreven in zijn essay "On Bullshit". Volgens hem is klinkklare onzin (bullshit) niet hetzelfde als een leugen. Hij vindt bullshit erger dan een leugen. Een leugenaar weet de waarheid en probeert deze bewust te verbergen. Een 'bullshitter' daarentegen, geeft niets om de waarheid en is enkel geïnteresseerd in het effect van zijn woorden.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 09:23 schreef vrijgevochten het volgende:
De vraag is natuurlijk hoe om te gaan met wappies.
Moet je hun levensopvatting eren en niet teveel reuring geven door het topic gewoon te laten voor wat het is. Immers een wappie wil juist vaak een tegenreactie.
Of moet je het meer reguleren en op slot doen omdat het vaak klinkklare nonsens is.
Is dit een correct antwoord op een vraag of een mening die een persoonlijke voorkeur weergeeft?quote:
Goh, wanneer kunnen we weer een bijdrage van jouw hand op de FP verwachten? #neemjetaakserieus.nlquote:Op dinsdag 5 augustus 2025 04:46 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Nee, ik ben niet van erismaar1mening.com. Ik ben wel van neemjetaakserieus.nl.
Terechte klacht. Ik zal daar eens over nadenken.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 11:35 schreef Jippie het volgende:
[..]
Goh, wanneer kunnen we weer een bijdrage van jouw hand op de FP verwachten? #neemjetaakserieus.nl
Dacht dat je daar inmiddels wel uit zou zijn. Ik weet dat je een fatsoenlijk persoon bent, gedraag je daar dan ook naar in de discussies. Als crew moeten we het goede voorbeeld geven, mensen belachelijk maken om een mening die afwijkt van je eigen visie is gewoon niet gewenst.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 11:53 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Terechte klacht. Ik zal daar eens over nadenken.
Ik zie bovenstaande zeker niet als iemand belachelijk maken om een mening die afwijkt van mijn visie, maar ik wil me er verder wel in schikken hoor. Wat mij betreft is het allemaal niet zo groot.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 12:17 schreef Jippie het volgende:
[..]
Dacht dat je daar inmiddels wel uit zou zijn. Ik weet dat je een fatsoenlijk persoon bent, gedraag je daar dan ook naar in de discussies. Als crew moeten we het goede voorbeeld geven, mensen belachelijk maken om een mening die afwijkt van je eigen visie is gewoon niet gewenst.
Jij bent een perfecte moraalridder die weet hoe het hoort. Jouw wijsheid strekt ons allen tot voorbeeld, mogen we je aanraken?quote:Op woensdag 6 augustus 2025 12:17 schreef Jippie het volgende:
[..]
Dacht dat je daar inmiddels wel uit zou zijn. Ik weet dat je een fatsoenlijk persoon bent, gedraag je daar dan ook naar in de discussies. Als crew moeten we het goede voorbeeld geven, mensen belachelijk maken om een mening die afwijkt van je eigen visie is gewoon niet gewenst.
Zou jij t normaal vinden als iemand tegen je zegt dat je psychisch niet in orde bent vanwege je mening? Of?quote:Op woensdag 6 augustus 2025 13:56 schreef Geldprintkabouter het volgende:
[..]
Jij bent een perfecte moraalridder die weet hoe het hoort. Jouw wijsheid strekt ons allen tot voorbeeld, mogen we je aanraken?
Dat was idd een misplaatste en zelfs schandalige opmerking. Je was even van het padje met een paar absurde beslissingen maar je hebt jezelf weer herpakt. De besten kunnen dit overkomen, zelfs mij.quote:Op woensdag 6 augustus 2025 14:18 schreef Mijk het volgende:
[..]
Zou jij t normaal vinden als iemand tegen je zegt dat je psychisch niet in orde bent vanwege je mening? Of?
Goed, ik wil voorstellen om dit topic te behouden waarvoor het is, en dat zijn gebeurtenissen in dit subforum, geen gevecht tussen politieke spectra of meningen wat richting dat gaat.
Dus graag discussie elders voortzetten, DM Jippie maar als je m daarover wilt vragen of wat wil zeggen, maar ik stel voor dat we t niet hier doen.
Sorry maar dit gaat niet om het vergeven van fouten maar om oneigenlijk gebruik van modprivileges en dubbele standaarden.quote:Op woensdag 3 september 2025 17:06 schreef Dotteke het volgende:
“Als jullie de mensen vergeven wat ze verkeerd doen, zal jullie hemelse Vader jullie ook vergeven wat jullie verkeerd doen. Maar als jullie andere mensen niet vergeven, zal jullie Vader jullie ook niet vergeven.” - Mattheüs 6:14-15
Ik ben degene die steeds vroeg om gewoon bewijs te leveren voor een stelling, en Mijk zelf haalde er allerlei randzaken bij waar ik vervolgens wel op moet reageren. Die randzaken hadden steeds betrekking op mijn persoon: 'jij vraagt om bewijs?' 'weet je dat niet'? 'jij zou toch meer kennis moeten hebben' 'o ja jij hebt gelijk hoor ali', enzovoorts.quote:Op woensdag 3 september 2025 18:47 schreef Armani XL het volgende:
Ik zie niet dat er misbruik gemaakt wordt van modprivileges. Dat zou betekenen dat inhoudelijke posts verwijderd worden en dat gebeurt niet. Ik zie wel dat er meerdere keren gevraagd is om niet steeds door te gaan met zuigen maar de discussie weer terug te brengen naar het eigenlijke onderwerp. Daarop wordt inderdaad gewoon gemod.
Misschien is het handig om gewoon even wat afstand te nemen, diep adem te halen en je af te vragen of deze strijd echt nodig is of dat het gewoon leuker is om de discussie aan te gaan.
Oké, moet jij weten.quote:Op woensdag 3 september 2025 19:10 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Ik laat dit niet zomaar voorbijgaan, want dit is geen normale gang van zaken.
Hij gebruikt zijn knopjes zodra ik hem erop wijs dat hij op de man speelt en niet inhoudelijk reageert. Door het om te draaien en te doen alsof ik op de man speel.quote:Op woensdag 3 september 2025 19:21 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Oké, moet jij weten.
Je klacht heb ik gelezen, ik heb ernaar gekeken en ik zie niet dat Mijk zijn knopjes aan het misbruiken is.
Eerlijk gezegd, Wat ik vooral zie in dat topic is iemand die heel graag gelijk wil hebben en dat ook graag van anderen wil horen. Een beetje een betweter.quote:Op woensdag 3 september 2025 19:22 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Hij gebruikt zijn knopjes zodra ik hem erop wijs dat hij op de man speelt en niet inhoudelijk reageert. Door het om te draaien en te doen alsof ik op de man speel.
Zie je dat echt niet nee?
Dit is geen aanval, verre van.quote:Misschien is het handig om gewoon even wat afstand te nemen, diep adem te halen en je af te vragen of deze strijd echt nodig is of dat het gewoon leuker is om de discussie aan te gaan.
Maar goed, mijn mening. Hoef je het niet mee eens te zijn.quote:Ik hoef geen afstand te nemen of diep adem te halen, ik ben zeer kalm en benoem wat er feitelijk is gebeurd. Dat kun je zelf ook nalezen. Ook dit is trouwens er randzaken bij halen: alsof mijn emotionele gesteldheid iets te maken heeft met de feiten, en mijn verhaal zouden ondermijnen. Kijk gewoon naar hoe de discussie daadwerkelijk is gegaan?
Iemand die heel graag gelijk wil hebben?quote:Op woensdag 3 september 2025 19:34 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd, Wat ik vooral zie in dat topic is iemand die heel graag gelijk wil hebben en dat ook graag van anderen wil horen. Een beetje een betweter.
Dat is overigens geen aanval, maar gewoon de indruk die ik krijg van je manier van posten.
Verder moeten je discussiepartners heel erg op hun woorden passen omdat je overal iets achter zoekt. Hetzelfde als hierboven en je reactie op mij:
[..]
Dit is geen aanval, verre van.
Maar jij ziet dat meteen anders volgens mij want je gaat er meteen volop in:
[..]
Maar goed, mijn mening. Hoef je het niet mee eens te zijn.
Je wilde dat er iemand naar keek, heb ik gedaan. Mooier kan ik het niet maken.
Ter verduidelijking van bovenstaande.quote:Op woensdag 3 september 2025 12:04 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Nee, ik ga niet meer op je in, want je bewijst steeds:
1. Je ontwijkt directe vragen die de zwakte van je stellingen onderstrepen
2. Je leidt de aandacht af met persoonlijke opmerkingen en insinuaties
3. Je misbruikt je modprivileges wanneer je het niet kunt winnen.
Ik ga me niet wagen aan discussies met jou als het zo moet.
Mijk, post 84 kwam na gisteren, en nadat je al aan Panterjong had toegegeven dat je inderdaad geen hard bewijs hebt.quote:Op woensdag 3 september 2025 19:52 schreef Mijk het volgende:
Ali, kort, ik ga er zelf niet teveel aan vuil maken.
Jij vraagt om onderbouwingen.
Dat doe ik zo goed als ik kan (post 84 bijv), dat is inhoudelijk , waar je naar vroeg ("wat is er overgenomen dan?")
Daarna reageer jij met logica en waarheid , dat dat iets anders is, endaar kan ik in komen.
Dan vraag ik om een inhoudelijke reactie op het gestelde in post 84, daar wil je niet op reageren.
Gaat dan afgeven op alles, en blijft volhouden dat ik niet inhoudelijk reageer.
Zelf reageer je daaronder nergens inhoudelijk meer op post 84 met als argument dat je niet meer reageert omdat ik niet inhoudelijk reageer....
Zuivere projectie. En hier laat ik t verder bij van mijn kant.
[..]
Ter verduidelijking van bovenstaande.
1. Ik ontwijk niet de inhoud, ik gaf m, nogmaals post 84.
2. Dat doe jij met punt 3 hieronder
3. Das makkelijk he je bent niet in staat mn argument te weerleggen en gaat dan zélf afwijken van de inhoud.
Dit was ook waarom ik zei Ali, een Christen die mij komt vragen om "hard bewijs", zie je de ironie? Bewijzen doen er selectief toe voor vele religieuze mensen, zo weet ik al wel langer. Er is niet eens wetenschappelijk hard bewijs dat Mozes uberhaupt bestaan heeft, er waren geen videobeelden, geen archeologisch bewijs, niets daarvan.quote:Op woensdag 3 september 2025 20:07 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Mijk, post 84 kwam na gisteren, en nadat je al aan Panterjong had toegegeven dat je inderdaad geen hard bewijs hebt.
Verder is post 84 een flutpost met geen enkel hard of historisch bewijs om je claim te onderbouwen.
Dus nee, houd alsjeblieft op.
Ik houd het verder voor gezien hier.
Opnieuw haal je er randzaken bij.quote:Op woensdag 3 september 2025 20:15 schreef Mijk het volgende:
[..]
Dit was ook waarom ik zei Ali, een Christen die mij komt vragen om "hard bewijs", zie je de ironie? Bewijzen doen er selectief toe voor vele religieuze mensen, zo weet ik al wel langer. Er is niet eens wetenschappelijk hard bewijs dat Mozes uberhaupt bestaan heeft, er waren geen videobeelden, geen archeologisch bewijs, niets daarvan.
Dus als je als fundamentalistisch Christen gaat vragen om bewijzen, terwijl je eerder zei dat logica er niet toe doet maar waarheid wel, waar nagenoeg nul bewijzen zijn voor datgeen waarin je gelooft.... begrijp je de contradictie?
Zo ja, dan snap je waar ik vandaan kom.
Zo nee, dan is t voor mij ook goed zo.
Geef een mod toch niet zoveel kracht en blijf je ding doenquote:Op woensdag 3 september 2025 20:56 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Opnieuw haal je er randzaken bij.
Mijn geloof is geen excuus voor jou om maar stellingen neer te plempen en te duiken zodra je wordt gevraagd om bewijs voor de waarheid ervan te geven.
Ik zei niet dat logica er niet toe doet, ik zei dat de kracht van logica afhangt van de waarheid van de onderliggende aannames.
Wat voor jou logisch is, is daarom voor een ander niet automatisch waar of goed onderbouwd.
Maar goed, je wilt het niet snappen, je blijft maar bezig over mij, en neemt geen enkele verantwoordelijkheid voor je eigen acties.
Ik heb geen zin om als een soort tweederangsuser hier behandeld te worden door jou of wie dan ook, dus ik ben weg.
Zullen we de hele theologie en alle religies dan maar opdoeken Ali? Die zijn immers géén van allen bewezen, het komt niet eens in de buurt van bewijs.quote:Op woensdag 3 september 2025 20:56 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Mijn geloof is geen excuus voor jou om maar stellingen neer te plempen en te duiken zodra je wordt gevraagd om bewijs voor de waarheid ervan te geven.
Begrijp jij wel waar je het over hebt?quote:Op woensdag 3 september 2025 20:56 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Ik zei niet dat logica er niet toe doet, ik zei dat de kracht van logica afhangt van de waarheid van de onderliggende aannames.
Logischer kan ik het niet maken.quote:Premisse 1: speculatief van aard; niet gebaseerd op feiten
Premisse 2: speculatief van aard; niet gebaseerd op feiten
Conclusie: niet gebaseerd op feiten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |