SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Revolutions are the locomotives of history.
[img]https://i.imgur.com/jDiUACq.png[/img]
Het volk heeft zich in 2014 al zeer duidelijk uitgesproken over deze hele kwestie.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:19 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
De noodtoestand in stand houden in dit conflict is onzinnig, maar dat is met deze hele oorlog wel zo.
Dit conflict is zwaar politiek van aard en heeft snel inbreng nodig van de burgers. Zelensky's approval rating is 57%. Concerning om het zacht te zeggen in oorlogstijd...
1 van Poetin's grote eisen is het oplossen van dit probleem. Ik zie het probleem oprecht niet om dit op te lossen voor meer onderhandelingskracht??quote:Ukraine's Nazi problem is real, even if Putin's 'denazification' claim isn't
quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:29 schreef Mikeytt het volgende:
https://www.nbcnews.com/t(...)laim-war-ncna1290946
[..]
1 van Poetin's grote eisen is het oplossen van dit probleem. Ik zie het probleem oprecht niet om dit op te lossen voor meer onderhandelingskracht??
Lijkt me dat het uitroeien van letterlijke nazi's sowieso op de agenda staat, ongeacht eisen van buitenaf.
Er is denk ik werkelijk niemand die gaat verkondigen dat Rusland een democratisch walhalla is met uitstekende verkiezingen.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:30 schreef oheng het volgende:
Fun fact: putin regeert al 6-7 presidentstermijnen, en is daarmee zelf een niet-legitieme president.
Dat hele nazi ding is natuurlijk een gelegenheids argument)je) van Poetin. Wel aparrt dat legacy media daarover rapporteren.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:30 schreef The-BFG het volgende:
[..]![]()
![]()
Dat hele Nazi verhaal is al 3 jaar geleden compleet debunked.
Bild. Sensatienieuws waar verder vrij weinig van kloptquote:Op woensdag 19 februari 2025 21:32 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Trump geeft Europa dus aan rusland. Verrader.
Is een trollaccount en een nog best succesvolle ook.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:34 schreef The-BFG het volgende:
Trouwens zo'n @:Mikeytt met een fucking UI van de grootste moordenaar allertijden die kritiek heeft op Zelensky
Zo, Mike Pence zelfs. Vice-president tijdens Trump 1quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:27 schreef recursief het volgende:
Er is opeens een aantal Republikeinen die zich vrij ferm uitspreken tegen de standpunten van Trump. Dat er maar meer mogen volgen. Een aantal sleutelfiguren:
Mike Pence:
[ x ]
Er is niets debunked.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:30 schreef The-BFG het volgende:
[..]![]()
![]()
Dat hele Nazi verhaal is al 3 jaar geleden compleet debunked.
Het probleem is dat de meeste Nazi's in Rusland zitten.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:29 schreef Mikeytt het volgende:
https://www.nbcnews.com/t(...)laim-war-ncna1290946
[..]
1 van Poetin's grote eisen is het oplossen van dit probleem. Ik zie het probleem oprecht niet om dit op te lossen voor meer onderhandelingskracht??
Lijkt me dat het uitroeien van letterlijke nazi's sowieso op de agenda staat, ongeacht eisen van buitenaf.
Dat terugtrekken is overigens nog niet zo makkelijk. Die militairen hebben hier hun bases, en infrastructuur, betaald door Europa. Hen terughalen zorgt ervoor dat ze in de VS gestald moeten worden, wat de VS geld kost.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:32 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Trump geeft Europa dus aan rusland. Verrader.
Omdat die legacy media gewoon shit wel onderzoekt? Overigens in zo'n beetje elk land ga je Nazi's of extreem linkse debielen vinden.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:34 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat hele nazi ding is natuurlijk een gelegenheids argument)je) van Poetin. Wel aparrt dat legacy media daarover rapporteren.
Ik denk dat we vooral onderschat hebben hoe effectief de russische propaganda is. Zowel wappie links als wappie rechts papegaaien de Kremlin leugens na.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:37 schreef polderturk het volgende:
Lijkt me duidelijk dat Trump een agent van Poetin is.
We hebben Poetin onderschat. We hebben hem uitgelachen, omdat hij honderden duizenden verliezen heeft geleden in Oekraïne. Hij heeft echter wel zeer succesvol politieke invloed vergaard in Europa en de VS. Hij is een gehaaide FSB man.
[ x ]
Jouw UI is ook zeer zorgwekkend... Net zo'n foute ideologie als die van Nazi's.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:36 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Er is niets debunked.
Ik vind het serieus zorgwekkend hoeveel (neo-)nazisymbolen er te vinden zijn op de foto's die ze zelf publiceren.
Klopt. Eens.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:38 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Omdat die legacy media gewoon shit wel onderzoekt? Overigens in zo'n beetje elk land ga je Nazi's of extreem linkse debielen vinden.
Je bedoelt denk ik dat vooral 1 groep in de politieke discussie hem heeft onderschat?quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:37 schreef polderturk het volgende:
We hebben Poetin onderschat. We hebben hem uitgelachen
Dat viel me al op tijdens Corona.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:39 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Ik denk dat we vooral onderschat hebben hoe effectief de russische propaganda is. Zowel wappie links als wappie rechts papegaaien de Kremlin leugens na.
Voor een discussie over Mao ben je welkom in mijn topic in POL > "China is socialistisch. Het ultra-kapitalistische fabeltje"quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:39 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Jouw UI is ook zeer zorgwekkend... Net zo'n foute ideologie als die van Nazi's.
europa moet heel snel massaal miljoenen dodelijke autonome drones producerenquote:Op woensdag 19 februari 2025 21:07 schreef Mikeytt het volgende:
Trump is gevaarlijk omdat hij simpelweg knettergek is. Europa moet de banden met de rest van de wereld herstellen om nog relevant te willen blijven.
De halve wereld dood-sanctioneren onder bevel van de VS lijkt toch niet goed te zijn.
McConnell zelfs. Al is zijn positie nu ook anders omdat ie niet meer herkozen hoeft te worden.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:27 schreef recursief het volgende:
Er is opeens een aantal Republikeinen die zich vrij ferm uitspreken tegen de standpunten van Trump. Dat er maar meer mogen volgen. Een aantal sleutelfiguren:
Mike Pence:
[ x ]
Don Bacon (Republikein in het Huis van Afgevaardigden)
[ x ]
John Bolton (voormalig veiligheidsadviseur onder Trump 1):
[ x ]
Liz Cheney:
[ x ]
Senator Rounds heeft Zelensky "the duly elected president of Ukraine" genoemd.
Daar heb ik geen discussie voor nodig hoor, de beste man heeft nog meer doden op zijn geweten dan de Oostenrijkse snorremans.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:41 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Voor een discussie over Mao ben je welkom in mijn topic in POL > "China is socialistisch. Het ultra-kapitalistische fabeltje"
Ga ik niet in het Oekraïne topic bespreken.
volgens de werkelijkeheid van Trump nietquote:Op woensdag 19 februari 2025 21:30 schreef oheng het volgende:
Fun fact: putin regeert al 6-7 presidentstermijnen, en is daarmee zelf een niet-legitieme president.
?quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:42 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
europa moet heel snel massaal miljoenen dodelijke autonome drones produceren
de AI steun van Palantir en Starlink zal nu ook wel weg vallen
Leuke poging om de aandacht af te leiden met een hyperbool.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:33 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Er is denk ik werkelijk niemand die gaat verkondigen dat Rusland een democratisch walhalla is met uitstekende verkiezingen.
JD Vance of de blonde dochter.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:43 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
volgens de werkelijkeheid van Trump niet
iik ben benieuwd wat er in de USA gebeurt in 2028
Vance is toch die science fiction schrijver?quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:44 schreef UitStraling het volgende:
[..]
JD Vance of de blonde dochter.
quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:48 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Ja, en water is nat. Ik mis hier het punt? Er is niemand hier die zegt dat Poetin een democratisch verkozen legitieme president is neem ik aan?
[..]
Hoezo illegale verkiezingen? De noodtoestand kan gewoon opgeheven worden.
En waarom zou ik eisen dat Poetin af moet treden? Ik eis ook niet dat Zelensky af moet treden.
Ik zeg enkel dat men niet moet klagen als mensen de legitimiteit van Zelensky in twijfel trekken vanwege het blokkeren van verkiezingen. Dat hij president blijft, kan me een worst wezen.
oh oh oh. Zou denken dat Republikeinen hun hersencellen bij mekaar rapen en hem officieel afzetten.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:58 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Ja, dit is echt het officiële account
quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:58 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Ja, dit is echt het officiële account
Nee, ligt er te dik bovenop.quote:Op woensdag 19 februari 2025 21:35 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Is een trollaccount en een nog best succesvolle ook.
Lijkt me vooral zorgwekkend voor Zelensky. 57% approval in een tijd waarin eenheid zo ontzettend belangrijk is...quote:
Zo snel mogelijk betekend toch helemaal niets? Als de voorwaarden niet goed zijn is het niet mogelijk en gaat het niet door.quote:
Hoe zou dat toch komen.quote:
Hij krijgt zelfs kritiek van zijn voormalige vicepresident.quote:Op woensdag 19 februari 2025 22:23 schreef Tengano het volgende:
Wow, dus Trump 'de fixer' krijgt nu ook al tegengas uit zijn eigen kamp![]()
En dan gaat het dus om issues die eigenlijk niks met America te maken hebben. Goed om te horen dat we nog steeds bondgenoten aan de andere kant hebben.
Ja, die zag ik bovenin staan en dat raakte mij het meest. Het was destijds ook Pence die die bestorming destijds ook tegen probeerde te houden.quote:Op woensdag 19 februari 2025 22:48 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Hij krijgt zelfs kritiek van zijn voormalige vicepresident.
[ x ]
In amerikaanse diplomatieke kringen noemen ze europa "just like your ex wife".quote:Op woensdag 19 februari 2025 22:50 schreef Lospedrosa het volgende:
Komt allemaal goed jongens,
Even paar dagen uitloggen en dan eens zien.
Teveel emotie momenteel
Die Mikeytt moet je niet al te serieus nemen, grootste troll van dit forum.quote:
De EU is een grote pain in the ass voor Trump en vooral Musk.quote:Op woensdag 19 februari 2025 22:53 schreef ExTec het volgende:
[..]
In amerikaanse diplomatieke kringen noemen ze europa "just like your ex wife".
"They never forget anything".
Wat, als je bedenkt, dat zelfs onze nederige NL ambtenarij, ouder is dat dan de VS zelf, niet zo vreemd is.
De EU kent 27 landen en dus ook 27 meningen.quote:Op woensdag 19 februari 2025 22:56 schreef Lospedrosa het volgende:
De EU is een grote pain in the ass voor Trump en vooral Musk.
Dat gedrag geeft momenteel een grote backlash
Ach er komt een hele grote oorlog aanquote:Op woensdag 19 februari 2025 22:56 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
De EU is een grote pain in the ass voor Trump en vooral Musk.
Dat gedrag geeft momenteel een grote backlash
Hoe zie dat voor je? Het gaat juist van kwaad tot erger.quote:Op woensdag 19 februari 2025 22:50 schreef Lospedrosa het volgende:
Komt allemaal goed jongens,
Even paar dagen uitloggen en dan eens zien.
Teveel emotie momenteel
Gewoon Canada, Australie en Oekraine bij de EU betrekken en een vet dik EU leger optuigenquote:Op woensdag 19 februari 2025 23:01 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ach er komt een hele grote oorlog aan
Of Trump , XI , Poetin gooien het op een accoordje en dan is de EU de sjaak
Als er oorlog komt dan is het een toetsenbord oorlog met kleine autonome bommenwerpers , zoals de B21 ,
geen miljoen soldaten meer dat zie je nu al in Oekraine
Bekijk deze YouTube-video
En wat dan nog, dat zien we dan wel weer.quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:03 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Hoe zie dat voor je? Het gaat juist van kwaad tot erger.
Klinkt niet als 'komt wel goed'.quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:05 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
En wat dan nog, dat zien we dan wel weer.
Als er een brief in de post ligt dat je je moet melden bij defensie. Dan mag je je pas druk maken.
Nee.quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:01 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ach er komt een hele grote oorlog aan
Of Trump , XI , Poetin gooien het op een accoordje en dan is de EU de sjaak
Als er oorlog komt dan is het een toetsenbord oorlog met kleine autonome bommenwerpers , zoals de B21 ,
geen miljoen soldaten meer dat zie je nu al in Oekraine
Bekijk deze YouTube-video
Aan het front kun je best een mooie tijd hebben.quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:06 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Klinkt niet als 'komt wel goed'.
dik vet leger ???quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:04 schreef Tengano het volgende:
[..]
Gewoon Canada, Australie en Oekraine bij de EU betrekken en een vet dik EU leger optuigen![]()
Bring it on
dat is oorlog van de 20 ste eeuwquote:Op woensdag 19 februari 2025 23:05 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
En wat dan nog, dat zien we dan wel weer.
Als er een brief in de post ligt dat je je moet melden bij defensie. Dan mag je je pas druk maken.
De hele VS en eigenlijk de hele wereld is een grote pain in the ass voor Trump en vooral Musk, zolang niet iedereen doet wat zij zeggen. Want dat is hun doel. Wereldheerschappij.quote:Op woensdag 19 februari 2025 22:56 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
De EU is een grote pain in the ass voor Trump en vooral Musk.
Dat gedrag geeft momenteel een grote backlash
Frankrijk en Engeland zijn kernmachten.quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:21 schreef polderturk het volgende:
Mijn plan voor Europa:
Landen in Europa moeten direct atoomwapens produceren en stationeren in Polen, de Baltische staten en Oekraïne. We kunnen ze ook doneren. Nederland kan Plutonium uit de kerncentrales halen en het gebruiken om kernwapens te bouwen. Kernwapens bieden zekerheid. Dit zou de eerste prioriteit moeten zijn.
Europees leger, dan hoeft niet elk land de kosten te dragen van die dingen.quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:21 schreef polderturk het volgende:
Mijn plan voor Europa:
Landen in Europa moeten direct atoomwapens produceren en stationeren in Polen, de Baltische staten en Oekraïne. We kunnen ze ook doneren. Nederland kan Plutonium uit de kerncentrales halen en het gebruiken om kernwapens te bouwen. Kernwapens bieden zekerheid. Dit zou de eerste prioriteit moeten zijn.
Penz heeft die dag de democratie gered in de VS.quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:23 schreef einzeinz het volgende:
Mike Pence kan al jaren niet meer door een deur met Trump!
Herinner je je nog de bestorming van het Capitool?
Pence heeft in ieder geval meer verstand en fatsoen in z'n kleine teen dan Trump in z'n hele lijf.quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:23 schreef einzeinz het volgende:
Mike Pence kan al jaren niet meer door een deur met Trump!
Herinner je je nog de bestorming van het Capitool?
Wij hebben een ex-spion als MP.quote:
Macron, de verliezer van de verkiezingen in Frankrijk.quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:25 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[ afbeelding ]
Er zullen gezelligere onderonsjes geweest zijn, maar wel goed dat Europa de dialoog zoekt.
En met Starmer heeft hij ook al geen blanco verleden.quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:38 schreef einzeinz het volgende:
Macron, de verliezer van de verkiezingen in Frankrijk.
Trump lacht die gewoon weg!
Sterker nog.. voor ieder serieus Navo lid.quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:21 schreef polderturk het volgende:
Mijn plan voor Europa:
Landen in Europa moeten direct atoomwapens produceren en stationeren in Polen, de Baltische staten en Oekraïne. We kunnen ze ook doneren. Nederland kan Plutonium uit de kerncentrales halen en het gebruiken om kernwapens te bouwen. Kernwapens bieden zekerheid. Dit zou de eerste prioriteit moeten zijn.
Trump kon er niet mee lachen. Je herinnert je vast nog dat die Trump aanhangers Pence wilden lynchen en Trump niets deed om het tegen te houden!quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:27 schreef xzaz het volgende:
[..]
Penz heeft die dag de democratie gered in de VS.
België heeft niets!quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:28 schreef phpmystyle het volgende:
Ik heb gehoord dat als Belgische soldaten naar Oekraine gaan die soldaten dan door een ander land beveiligd moeten worden omdat ze zelf precies geen enkele luchtverdediging hebben.
Ze kunnen die troepen uit Molenbeek sturen; die zijn goed bewapend.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Man is de baas, vrouw kent haar plaats.
Belgie, net als NL, FR, DE, etc, hebben geen statische luchtverdedigingen. Daar gebruiken we ons luchtmachten voor.quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:28 schreef phpmystyle het volgende:
Ik heb gehoord dat als Belgische soldaten naar Oekraine gaan die soldaten dan door een ander land beveiligd moeten worden omdat ze zelf precies geen enkele luchtverdediging hebben.
Mensen die typen 'ik heb gehoord' moet je ook niet serieus nemen.quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:51 schreef ExTec het volgende:
[..]
Belgie, net als NL, FR, DE, etc, hebben geen statische luchtverdedigingen. Daar gebruiken we ons luchtmachten voor.
Maar dank voor je ongebreidelde wishful thinking fantasie hier weer loslaten.
Of eigenlijk: niet. Maar pro-putin trolls are gonna troll.
Roodkapje.quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:57 schreef xzaz het volgende:
[..]
Mensen die typen 'ik heb gehoord' moet je ook niet serieus nemen.
Ik heb gehoord dat een wolf zich verkleed heeft als een oude dame
Dat is natuurlijk al 4 jaar geen vriend meer van hem.quote:Op woensdag 19 februari 2025 22:48 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Hij krijgt zelfs kritiek van zijn voormalige vicepresident.
[ x ]
Dat is een beetje vergelijkbaar met de Israël juichaapjes hier.quote:Op donderdag 20 februari 2025 00:01 schreef ExTec het volgende:
Ook ff een verduidelijking he:
Die mensen die behoren tot wat we soms noemen de "vredesbrigade", zijn pro-putin, niet pro-rus.
Want het lot van de gemiddelde rus, boeit ze niks.
Als de imperialistische gek putin z'n doelen maar behaald.
Dat dit doel 100.000en rus sloebers hun leven kost?
Boeit ze niks
quote:Op woensdag 19 februari 2025 23:47 schreef phpmystyle het volgende:
Is het nou echt zo erg als we Russisch moeten leren?
NL-SSRals er een taal is die gaat uitsterven dan is het wel het Cyrillisch Russisch , en Cyrillisch GrieksSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
iedereen praat Engels daarEr gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
ik denk dat de defense mogelijkheden van Europa best meevallen Helsing is op AI drone capaciteit te wagen aan Palantirquote:Op woensdag 19 februari 2025 23:28 schreef phpmystyle het volgende:
Ik heb gehoord dat als Belgische soldaten naar Oekraine gaan die soldaten dan door een ander land beveiligd moeten worden omdat ze zelf precies geen enkele luchtverdediging hebben.
quote:HX-2 is een nieuw type aanvalsdrone: softwaregedefinieerd en massaal te produceren. HX-2 is in staat om artillerie, pantservoertuigen en andere militaire doelen aan te vallen op een afstand buiten het gezichtsveld (tot 100 km).
De ingebouwde kunstmatige intelligentie zorgt ervoor dat HX-2 immuun is voor vijandelijke elektronische oorlogsvoering (EW) door zijn vermogen om doelen te zoeken, opnieuw te identificeren en aan te vallen, zelfs zonder signaal of continue dataverbinding.
Een menselijke operator blijft op de hoogte van alle kritieke beslissingen.
Je kunt je net zo goed druk maken over wat er gebeurt als de marsmannetjes landenquote:Op donderdag 20 februari 2025 00:09 schreef SymbolicFrank het volgende:
Voor hoeveel mensen gaat het hier in Nederland een koude douche zijn als we straks in oorlog zijn? Hoeveel kunnen zich dat eigenlijk voorstellen? Dat het bomalarm af kan gaan als je naar de supermarkt gaat en de schappen daar vrijwel leeg zijn? Dat de stroom de hele tijd uitvalt? Dat je naar je werk gaat en het gebouw en je collega's daar in stukken liggen? Dat je niet weet of je morgen nog wakker wordt?
Interessante reactie. Is het leger er om dat te voorkomen of om terug te vechten nadat het is gebeurd? Dat lijkt me toch wel een heel belangrijk onderscheid.quote:Op donderdag 20 februari 2025 00:14 schreef sp3c het volgende:
[..]
Je kunt je net zo goed druk maken over wat er gebeurt als de marsmannetjes landen
In België is het helemaal kapotgemaakt, veel erger dan hierquote:Op donderdag 20 februari 2025 00:14 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ik denk dat de defense mogelijkheden van Europa best meevallen Helsing is op AI drone capaciteit te wagen aan Palantir
https://helsing.ai/hx-2
ze maken nu 6000 per maand van die kamikaze dingen
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |