abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_216674503
Samenvatting 7 oktober tot met 29 januari (wiki)

De oorlog tussen Hamas en Isral is een escalatie van het Isralisch-Palestijns conflict die begon op 7 oktober 2023 en zich ontwikkelde tot een Isralische invasie in de Gazastrook.

De aanleiding van de inval in de Gazastrook was een gecordineerde verrassingsaanval door de militante beweging Hamas vanuit de Gazastrook op Isral, onder de naam Operatie Al-Aqsa-storm. Duizenden raketten werden afgevuurd op Isralische plaatsen in de grensstreek, terwijl ongeveer 3.000 militanten de grens met Isral doorbraken en aanslagen pleegden op Isralische militaire bases, woonwijken en een muziekfestival, waarbij circa 1.200 mensen werden gedood, waarvan 846 burgers. Naar schatting 200-250 personen werden gevangengenomen en als gijzelaars naar de Gazastrook overgebracht. Hamas verklaarde dat de aanval een reactie was op het geweld van Isralische kolonisten, de blokkade van de Gazastrook, de ontheiliging van de Al-Aqsamoskee in Jeruzalem, evenals op de wreedheden die in de afgelopen decennia van Isralische zijde waren begaan tegen de Palestijnen.

In reactie op de aanval voerden de Isralische strijdkrachten (IDF) wekenlang dag en nacht bombardementen uit op de Gazastrook. Langs de grens werd een troepenmacht samengetrokken ter voorbereiding op een grondoffensief, met als doel de vernietiging van Hamas en het opsporen en bevrijden van de Isralische gijzelaars. In heel Gaza werden huizen en civiele infrastructuur vernietigd. Na een aantal korte voorbereidende grondoperaties werd begin november een grootschalig Isralisch grondoffensief gestart.

IDF voerde tevens invallen uit op de bezette Westelijke Jordaanoever. Ook in het grensgebied tussen Isral en Libanon liepen de spanningen op en waren er meerdere confrontaties tussen Hezbollah en IDF. Nadat Hezbollah-militanten vanuit Libanon raketten hadden afgevuurd op Isral, reageerde Isral met luchtaanvallen op Libanon.

Op 26 oktober publiceerde het door Hamas aangestuurde Ministerie van Volksgezondheid in Gaza een lijst van ruim 7.000 personen die tussen 7 en 26 oktober in de Gazastrook werden gedood, waaronder bijna 3.000 kinderen en ruim 3.000 vrouwen, met nog zo'n 2.700 vermisten. Ook daarna viel er nog een onbekend aantal doden en gewonden. Nieuwsmedia en internationale organisaties zoals de WHO achtten de genoemde aantallen betrouwbaar. Volgens voorlopige tellingen waren er op 10 november meer dan 11.000 Palestijnen gedood, waaronder ruim 4.500 kinderen, met nog zo'n 2.700 vermisten. Op de Westelijke Jordaanoever werden sinds het begin van de oorlog tot half november meer dan 190 Palestijnen gedood, waarvan ruim 50 kinderen. Wijdverbreide burgerdoden hebben ertoe geleid dat zowel Isral als Hamas zijn beschuldigd van oorlogsmisdaden.

Isral spoorde de 1,1 miljoen inwoners van het noordelijke deel van de Gazastrook aan om te evacueren naar het zuiden, terwijl Hamas de bewoners opriep in hun huizen te blijven. De Verenigde Naties (VN) meldde dat er ongeveer 1,7 miljoen Palestijnen, meer dan 70% van de bevolking van Gaza, intern ontheemd waren geraakt. Ongeveer 500.000 Israli's werden gevacueerd.Mensenrechtenorganisaties riepen op tot de opname van vluchtelingen uit de Gazastrook.De oorlog heeft geleid tot een ernstige humanitaire crisis in Gaza. Verschillende hulporganisaties hebben Isral ervan beschuldigd honger te gebruiken als oorlogswapen. De VN heeft gewaarschuwd voor de dreiging van hongersnood en de verspreiding van ziekten in de regio, als gevolg van de afsluiting van water, brandstof, voedsel en elektriciteit door Isral. De VN en veel landen riepen op tot een onmiddellijk staakt-het-vuren.

Op 27 januari 2023 heeft het Internationaal Gerechtshof een tussentijdse uitspraak gedaan in de zaak Zuid-Afrika vs Isral [af]. Het Hof zag het potentile risico van genocidale daden tegen de bevolking van Gaza en herinnerde Isral aan zijn naleving van de Genocide Conventie en vroeg Isral binnen een maand te rapporteren over de gevraagde taken.

SPOILER: Twitteraccounts van een aantal betrouwbare twitteraars
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Kaart van de Gazastrook en informatie over de Gazastrook
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Geschiedenis conflict
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Enkele belangrijke links
Liveblog Nu.nl
Liveblog NOS
Liveblog AD

SPOILER: Livestreams
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hier verder.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  vrijdag 14 februari 2025 @ 09:25:34 #2
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_216675787
Gelukkig is de OP niet hopeloos verouderd.
KuikenGuppy
pi_216678494
twitter


twitter


quote:
Russian Ambassador to Israel Anatoly Viktorov says that Moscow has evidence indicating Alexander (Sasha) Trufanov’s health is deteriorating. He is expected to be released tomorrow.

Sasha, a Russian-Israeli citizen, was 27 years old when he was abducted from Kibbutz Nir Oz. His father was murdered during the attack, while his mother, grandmother, and partner were also taken hostage.
twitter


[ Bericht 22% gewijzigd door Nober op 14-02-2025 13:00:19 ]
  vrijdag 14 februari 2025 @ 15:29:22 #4
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_216680511
Sagi zal morgen voor het eerst zijn dochtertje ontmoeten, zijn vrouw was zwanger op 7 oktober 2023.
KuikenGuppy
  vrijdag 14 februari 2025 @ 19:03:59 #5
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_216683276
Hopelijk gaat het wat rustiger morgen als deze mensen vrij gelaten worden door hamas. De vrijlating vorige week zag er erg onprettig uit. -O-
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_216683728
Hoe genocide eruit ziet middels een grafiek.

twitter
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_216683802
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 februari 2025 19:03 schreef deedeetee het volgende:
Hopelijk gaat het wat rustiger morgen als deze mensen vrij gelaten worden door hamas. De vrijlating vorige week zag er erg onprettig uit. -O-
Maak jezelf maar niks wijs, dat gaat net zo barbaars verlopen als altijd. Hamas kent geen respect, voor niks. Liever alles kapot en dood dan vrede.
  vrijdag 14 februari 2025 @ 20:39:37 #8
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_216684578
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 februari 2025 19:39 schreef egayalS het volgende:
Hoe genocide eruit ziet middels een grafiek.

[ x ]
Nee genocide ziet er uit zoals ze dat in de concentratiekampen vroeger aanpakten. Daar moest je de hele dag leven op een stukje brood en daarnaast was het de bedoeling dat je je letterlijk dood werkte.

En jouw idolen van Hamas hebben dat goed overgenomen of wellicht zelf ook uitgevonden. Die Israelische gijzelaars zijn uitgehongerd; kregen ook maar een stukje brood per dag, zaten gewoon in het donker, hebben niet mogen douchen, werden geslagen en daarnaast zijn er nog andere dingen gebeurd waar niet over gesproken wordt omdat het of te gruwelijk of te beschamend is, maar het is wel bekend.

Daarnaast werd ze verteld dat hun familie dan nog in leven was en later werd ze gezegd dat ze toch dood waren en daar moesten ze dan 'hartelijk' om lachen.

Dit zijn geen verzetsmensen @egayalS, dit zijn gewoon smerige sadisten en jij zou je kapot moeten schamen dat jij dit soort psychopatische griezels hier nog loopt te verdedigen ook.

Bekijk deze YouTube-video

[ Bericht 0% gewijzigd door Tengano op 14-02-2025 21:36:23 ]
pi_216684766
twitter
pi_216685049
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 februari 2025 19:39 schreef egayalS het volgende:
Hoe genocide eruit ziet middels een grafiek.

[ x ]
Een genocide heeft niets te maken met de levensverwachting. In een land als Tsjaad is er een lage levensverwachting, dat wil niet zeggen dat er daar een genocide is. Een daadwerkelijk genocide is een verschrikking zoals de Holocaust of de Armeense genocide, opmerkelijk genoeg wordt die laatste door jou nog altijd ontkend.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216685099
quote:
IDF Chief of Staff Apologizes to Released Hostage Soldiers

Lt. Gen. Herzi Halevi apologized to the four recently released female surveillance soldiers, admitting the military failed to take their warnings seriously before October 7.

“You were amazing soldiers. I apologize for what you endured in captivity,” Halevi told them in a morning meeting.

The soldiers—Agam Berger, Liri Albag, Naama Levy, and Karina Ariev—detailed their 15-month captivity under Hamxs and the events of October 7, when they were kidnapped from Nahal Oz.

Halevi acknowledged their correct warnings before the attack and assured them the IDF would conduct a full investigation, urging them to participate in the inquiry.

The fifth released soldier, Daniella Gilboa, was not present.
twitter
pi_216689870
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 februari 2025 19:45 schreef havanagila het volgende:

[..]
Maak jezelf maar niks wijs, dat gaat net zo barbaars verlopen als altijd. Hamas kent geen respect, voor niks. Liever alles kapot en dood dan vrede.
De video die Hamas gisteren heeft gepubliceerd is bijna net zo misselijk als die wekelijkse parade met oorkonde. In de video zie je Alexander Turbanov, hij wordt zometeen vrijgelaten, hij ziet er vrolijk en goed uit, beelden aan zee hoe hij van de zee geniet, een broodje eet tijdens het vissen, steentjes in het water aan het gooien is etc. Alsof er helemaal niks aan de hand is of was. Hoe krijgt iemand ook dit weer verzonnen :r
pi_216690139
twitter


twitter
pi_216690542
quote:
De twee weken geleden vrijgelaten Keith Siegel zegt dat hij emotioneel en fysiek is mishandeld tijdens zijn gevangenschap in Gaza. "Ik leefde continu in angst", zegt hij in een videoboodschap.

Hij zegt dat hij werd bespuugd en geschopt en dat zijn behandeling slechter werd naarmate de oorlog voortduurde. Op de plek waar hij werd vastgehouden was geen licht en gebrek aan water. Hij richt zich in de video tot president Trump, die hij bedankt voor zijn vrijlating. Ook vraagt hij hem te zorgen dat de overige gijzelaars ook vrijkomen. Siegel roept alle partijen op het bestand na te leven.
Apart om Trump ervoor te bedanken, via welke gedachtengang meent hij het aan Trump te danken te hebben?
pi_216690654
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 februari 2025 14:46 schreef 3rr0r het volgende:

[..]
Apart om Trump ervoor te bedanken, via welke gedachtengang meent hij het aan Trump te danken te hebben?
Noa Aragami is ook een Trump supporter. Stond op zelfs achter hem bij een speech voordat hij weer herkozen werd.

Snap dat ook niet helemaal, maar blijkbaar hebben ze toch vertrouwen in hem.
  zaterdag 15 februari 2025 @ 19:20:43 #16
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_216694696
If you are weak, appear strong.
Intolerant voor intolerantie
pi_216694768
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 februari 2025 14:46 schreef 3rr0r het volgende:

[..]
Apart om Trump ervoor te bedanken, via welke gedachtengang meent hij het aan Trump te danken te hebben?
Biden heeft het niet geregeld en stuurde ook na 7 oktober nog steeds miljarden naar hamas.

twitter
  zaterdag 15 februari 2025 @ 22:45:05 #19
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216695943
Israel voelt zich gesterkt om nu de hele gazastrook definitief op te ruimen , een tweede keer 7 oktober dat mag nooit meer gebeuren.
https://www.telegraaf.nl/(...)-aanvalsplannen-voor

waar de goedwillende Gazanen heen gaan dat is nog niet duidelijk, de HAMAS strijders gaan hemelen dat is klaar
quote:
Isralisch leger waarschuwt Hamas: 'We bereiden aanvalsplannen voor'

Ondanks de vrijlating van gijzelaars door de Palestijnse terreurorganisatie Hamas werkt het Isralisch leger aan "aanvalsplannen" om alle gijzelaars te bevrijden.
Dat heeft Herzi Halevi, de stafchef van het Isralische leger, zaterdag verkondigd in een korte mededeling.

"Naast het grote enthousiasme dat gepaard gaat met de terugkeer van elke gijzelaar, realiseren we ons binnen het leger ook dat het onze taak is ze allemaal thuis te brengen", aldus Halevi. "
We doen enorme inspanningen om dat te verwezenlijken en bereiden tegelijkertijd ook aanvalsplannen voor."

Hamas roept op zijn beurt de Verenigde Staten op om Isral te "dwingen" om zijn afspraken na te komen.
De Amerikaanse president Donald Trump herhaalde op zijn socialemediaplatform Truth Social echter dat Hamas zaterdag alle gijzelaars moest vrijlaten.
"Isral moet nu beslissen wat ze zullen doen, de Verenigde Staten zullen hun beslissing steunen", aldus de Amerikaanse president.

In de eerste fase van het bestand hebben Isral en Hamas afgesproken dat 33 gijzelaars zouden worden vrijgelaten in ruil voor 1904 Palestijnse gevangenen.

Met de vrijlating van drie gijzelaars zaterdag werden tot nog toe negentien van de resterende Isralische gijzelaars vrijgelaten. Daarnaast liet Hamas ook nog vijf Thaise gijzelaars vrij.

De onderhandelingen over een tweede fase van het bestand, waarin de vrijlating van de overblijvende 43 gijzelaars en een permanent wapenstilstand moeten worden afgeklopt, zijn nog niet vergevorderd.
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216696733
@TT

twitter
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_216697615
Je ziet hem zelfs z'n buik inhouden :')
  zondag 16 februari 2025 @ 01:32:16 #22
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216697704
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 februari 2025 09:16 schreef Nober het volgende:
[ x ]

[ x ]
Die nichten dragen gewoon roze :')
pi_216698956
twitter


twitter
  zondag 16 februari 2025 @ 10:00:47 #24
466281 WismutVeilchen83
Gelderlander is ook schuld!
pi_216699555
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 februari 2025 19:39 schreef egayalS het volgende:
Hoe genocide eruit ziet middels een grafiek.

[ x ]
Volgens gebruiker @Eagles89 is de bevolking flink toegenomen en is dit allemaal linkse propaganda.
Rini dankjewel.
  zondag 16 februari 2025 @ 10:02:50 #25
466281 WismutVeilchen83
Gelderlander is ook schuld!
pi_216699571
quote:
14s.gif Op vrijdag 14 februari 2025 21:05 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Een genocide heeft niets te maken met de levensverwachting. In een land als Tsjaad is er een lage levensverwachting, dat wil niet zeggen dat er daar een genocide is. Een daadwerkelijk genocide is een verschrikking zoals de Holocaust of de Armeense genocide, opmerkelijk genoeg wordt die laatste door jou nog altijd ontkend.
Het gaat ook niet om de lage levensverwachting na sich, maar om de enorme keldering van de levensverwachting in die grafiek.
Rini dankjewel.
pi_216700574
quote:
0s.gif Op zondag 16 februari 2025 10:00 schreef WismutVeilchen83 het volgende:

[..]
Volgens gebruiker @:eagles89 is de bevolking flink toegenomen en is dit allemaal linkse propaganda.
Wat @HowardRoark met voorbeelden al zei, genocides zijn echt van een totaal andere orde, al heeft een Amnesty International wel eventjes heel snel kortgeleden de definitie van genocide speciaal in hun handboek aangepast zodat die tch ook voor Israel kon gaan gelden, zucht. Overigens heb ik nooit gezegd dat Israel heilig is, maar ik weet wel welke van de twee partijen de betere is, en ik weet ook dat als je steun uitspreekt voor een bevolking die in meerderheid het andere volk compleet met vrouwen kinderen en ouderen wilt uitmoorden, je heel erg ver heen bent. Het is geen vergelijk tussen die twee kampen, echt totaal niet gewoon, ondanks dat Israel zker ook vaak fouten maakt. Maar het feit dat ze binnen Israel en bij bondgenoten dat ook altijd zeer sterk benoemen, en je die zelfreflectie bij de andere partij totaaaal niet hoort, weet ik al wel welke de betere is.
pi_216700655
quote:
0s.gif Op zondag 16 februari 2025 10:02 schreef WismutVeilchen83 het volgende:

[..]
Het gaat ook niet om de lage levensverwachting na sich, maar om de enorme keldering van de levensverwachting in die grafiek.
Oorlog doet wat met levensverwachting, over het algemeen.

Tenminste, dat heb ik ooit ergens gehoord.

Doodscultussen zijn er ook niet al te goed voor.
Intolerant voor intolerantie
pi_216700658
quote:
0s.gif Op zondag 16 februari 2025 10:02 schreef WismutVeilchen83 het volgende:

[..]
Het gaat ook niet om de lage levensverwachting na sich, maar om de enorme keldering van de levensverwachting in die grafiek.
Daarnaast ook of de factoren man made zijn met dat doel of niet.
Als je mensen voedsel, electra, zorg onthoudt en afbreekt en ook nog eens met zulke wapens aanvalt, dan spreek je van genocidale intenties omdat je een populatie als geheel wil decimeren. Daar is geen twijfel over mogelijk. Het is genocide.
pi_216700701
US shipment of heavy bombs held up by Biden administration arrives in Israel
https://www.timesofisrael(...)n-arrives-in-israel/
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
pi_216700742
quote:
0s.gif Op zondag 16 februari 2025 11:26 schreef Aether het volgende:
US shipment of heavy bombs held up by Biden administration arrives in Israel
https://www.timesofisrael(...)n-arrives-in-israel/
Niet onze oorlog, toch?
pi_216700827
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
pi_216701189
Hier weer wat vredelievende Palestijnse kinderen. Kinderen waar men zich in bepaalde Westerse kringen zo druk over maakt.

twitter

twitter
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  zondag 16 februari 2025 @ 12:32:39 #33
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216701667
quote:
13s.gif Op zondag 16 februari 2025 11:58 schreef HowardRoark het volgende:
Hier weer wat vredelievende Palestijnse kinderen. Kinderen waar men zich in bepaalde Westerse kringen zo druk over maakt.

[ x ]
[ x ]
Cultuur van de dood.
pi_216701852
Ook weer opmerkelijk dit. Een congres van Al Jazeera, waar de leider van Hamas zit te spreken over hoe men meer oorlog wil. En dit is dan een mediakanaal die talloze Westerse journalisten klakkeloos overnemen in hun berichtgeving.

twitter
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216702162
quote:
13s.gif Op zondag 16 februari 2025 11:58 schreef HowardRoark het volgende:
Hier weer wat vredelievende Palestijnse kinderen. Kinderen waar men zich in bepaalde Westerse kringen zo druk over maakt.

[ x ]
[ x ]
Oei Eylon maakt qua tekst onderscheid tussen Hamas en de kinderen. Dat past niet bij jouw post
pi_216702534
Dit zijn simpelweg kleine Hamas aanhangertjes. Die worden op jonge leeftijd al gendoctrineerd in dat wereldbeeld.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216702599
En tot zover ook weer het verhaal dat het Isralische leger zou samenspelen met zulke mensen, een narratief dat geregeld opduikt, vooral in veel Westerse media.
quote:
Some 20 ultra-Orthodox Israelis detained by IDF after they illegally entered Lebanon overnight

A group of some 20 ultra-Orthodox Jewish Israelis illegally entered Lebanon overnight, before being detained by IDF troops and handed over to the police.

Israel Police say that it received reports from the IDF that the suspects were detained inside Lebanon after they crossed the border.

The group was apparently trying to reach the tomb of Rav Ashi, a fourth-century Babylonian scholar who is believed buried in the hills near Manara in the Galilee panhandle.

The shrine marking his burial spot straddles the Blue Line and is situated within a militarized compound hemmed in between an IDF post and UNIFIL base.

Police note that crossing the border illegally is punishable with up to four years in jail.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216703143
quote:
0s.gif Op zondag 16 februari 2025 11:23 schreef Chadi het volgende:

[..]
Daarnaast ook of de factoren man made zijn met dat doel of niet.
Als je mensen voedsel, electra, zorg onthoudt en afbreekt en ook nog eens met zulke wapens aanvalt, dan spreek je van genocidale intenties omdat je een populatie als geheel wil decimeren. Daar is geen twijfel over mogelijk. Het is genocide.
Precies ja, ipv ze te "verdedigen", jaagt Hamas de Palestijnen liever de vernietiging in.
pi_216704708
twitter
  zondag 16 februari 2025 @ 16:49:10 #40
466281 WismutVeilchen83
Gelderlander is ook schuld!
pi_216705911
quote:
13s.gif Op zondag 16 februari 2025 12:44 schreef HowardRoark het volgende:
Ook weer opmerkelijk dit. Een congres van Al Jazeera, waar de leider van Hamas zit te spreken over hoe men meer oorlog wil. En dit is dan een mediakanaal die talloze Westerse journalisten klakkeloos overnemen in hun berichtgeving.

[ x ]
Als ik de toonzetting van de beste tweeter al zie ‘de organisatie die zijn eigen bevolking uitmoorde’ dan nodigt het niet uit om verder te lezen. Zou er eigenlijk een conflict bestaan dat dusdanig polariseert dan dit conflict? Waarbij met name n kant geen enkele kritiek duldt op haar kant van de zaak? Ik geloof niet dat er iemand te vinden is die Hamas wil goedpraten ofzo. Maar van de andere kant is de nuance vaak totaal zoek.
Rini dankjewel.
  zondag 16 februari 2025 @ 17:25:20 #41
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216706349
quote:
0s.gif Op zondag 16 februari 2025 15:36 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
definitief afrekenen met de restanten van HAMAS

quote:
Amerikaanse minister Rubio pleit in Isral voor 'eliminatie' Hamas
Jippie 16-02-2025 14:47 print
De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Marco Rubio, is van mening dat de Palestijnse groep Hamas "uitgeschakeld" moet worden.

Rubio maakte deze opmerking zondag tijdens een persconferentie met de Isralische premier Benjamin Netanyahu, met wie hij in Jeruzalem overleg voerde.

"Hamas kan geen militaire of bestuurlijke macht behouden", verklaarde Rubio. Netanyahu verzekerde Rubio dat Isral daarvoor zal zorgen. Hij dreigde ook met het "openen van de poorten van de hel" als Hamas niet alle Isralische gijzelaars vrijlaat die ze nog vasthouden.

Ze gaven ook aan dat ze de plannen besproken hebben die president Donald Trump voor de Gazastrook heeft. Trump wil dat het gebied na het conflict tussen Hamas en Isral onder Amerikaanse controle komt.

De Palestijnen zouden naar naburige landen moeten verhuizen.
Netanyahu verklaarde dat de VS en Isral samenwerken om "Trumps gedurfde visie" te verwezenlijken.

Iran
Iran, Syri en Libanon kwamen ook aan bod. Rubio legde de nadruk op het feit dat Iran, volgens hem, verantwoordelijk is voor alles wat de vrede en veiligheid in de regio in gevaar brengt, en dat het land geen kernwapens mag ontwikkelen.
Netanyahu verklaarde dat Isral sinds het begin van de oorlog in Gaza Iran "een gevoelige klap" heeft toegebracht.

Hij zei er zeker van te zijn dat hij met Amerikaanse steun "het werk zal afmaken
."
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216708393
quote:
0s.gif Op zondag 16 februari 2025 17:25 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
definitief afrekenen met de restanten van HAMAS
[..]
."
Zou knap zijn. Vanuit de VS en Isral kregen we medio januari de berichten dat Hamas het aantal verloren terroristen al had weten aan te vervangen met jonge terroristen waardoor Hamas weer even groot is en sterk is als voor 7 oktober.... Maar nu gaat het wel echt lukken :Y
  zondag 16 februari 2025 @ 19:35:28 #43
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216708470
quote:
1s.gif Op zondag 16 februari 2025 19:30 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Zou knap zijn. Vanuit de VS en Isral kregen we medio januari de berichten dat Hamas het aantal verloren terroristen al had weten aan te vervangen met jonge terroristen waardoor Hamas weer even groot is en sterk is als voor 7 oktober.... Maar nu gaat het wel echt lukken :Y
ik denk dat het toch neerkomt op een verplaatsing van dit vechtclubje
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216709095
quote:
0s.gif Op zondag 16 februari 2025 19:35 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
ik denk dat het toch neerkomt op een verplaatsing van dit vechtclubje
Nee hoor. Gewoon naar de hel bombarderen.
Intolerant voor intolerantie
  zondag 16 februari 2025 @ 20:06:50 #45
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_216709108
quote:
1s.gif Op zondag 16 februari 2025 20:06 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Nee hoor. Gewoon naar de hel bombarderen.
Dat kan ook
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_216709478
quote:
1s.gif Op zondag 16 februari 2025 20:06 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Nee hoor. Gewoon naar de hel bombarderen.
Misschien kan de optie verhongeren terug op tafel
Nobody will let us cause 2 million civilians to die of hunger, even though it might be justified and moral
pi_216710255
Ondertussen zijn we wel gewend dat de terroristen van Hamas mensen als schild gebruiken.

Oh, wacht...

twitter
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_216710271
quote:
0s.gif Op zondag 16 februari 2025 21:15 schreef egayalS het volgende:
Ondertussen zijn we wel gewend dat de terroristen van Hamas mensen als schild gebruiken.

Oh, wacht...

[ x ]
BOEHOEHOE :+

Raar he, dat ze eerder een onschuldige lieve Palestijn in bloederige lappen vlees laten uiteen spatten door zo'n laffe boobytrap dan een eigen soldaat. Echt, heel bijzonder. :+

Niet alsof Hamas geen boobytraps zou plaatsen in burger objecten, want ze zijn veel te lief, toch? :+
Intolerant voor intolerantie
pi_216710390
Ondertussen zijn we wel gewend dat de terroristen van Hamas mensen martelen.

Oh, wacht...

Benieuwd wanneer de NOS met een artikel met persoonlijke profielen komt over de uitgemergelde en gemartelde Palestijnse krijgsgevangenen die in deze ruil zijn vrijgelaten

twitter
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_216710460
quote:
0s.gif Op zondag 16 februari 2025 21:26 schreef egayalS het volgende:
Ondertussen zijn we wel gewend dat de terroristen van Hamas mensen martelen.

Oh, wacht...

Benieuwd wanneer de NOS met een artikel met persoonlijke profielen komt over de uitgemergelde en gemartelde Palestijnse krijgsgevangenen die in deze ruil zijn vrijgelaten

[ x ]
Weer een kankerpatient die niet op de lijst van de terroristen ruil stond?
pi_216710469
Petje af voor de Israel lobby dat de VS bespeelt als een viool.

Sen. Mark Warner, at the Munich Security Conference, wants you to know the real story behind the TikTok ban—that Israel was the driving force behind its passage in Congress:

“I want to see if you're going to tell the real story,” Warner said to former congressman Mike Gallagher, a Palantir executive who, alongside Warner, first introduced the bill labeling TikTok a national security threat.

Gallagher responded: “The bill was still dead until October 7th. And people started to see a bunch of anti-Semitic content on the platform, and suddenly our bill had legs again.”

twitter
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_216711056
Ik krijg het idee dat Slayage de "find out"-fase niet zo leuk vindt.
Intolerant voor intolerantie
pi_216715822
twitter


twitter


[ Bericht 33% gewijzigd door Nober op 17-02-2025 12:06:09 ]
  Moderator maandag 17 februari 2025 @ 13:10:40 #54
8781 crew  Frutsel
pi_216717570
quote:
0s.gif Op zondag 16 februari 2025 21:33 schreef egayalS het volgende:
Petje af voor de Israel lobby dat de VS bespeelt als een viool.

Sen. Mark Warner, at the Munich Security Conference, wants you to know the real story behind the TikTok ban—that Israel was the driving force behind its passage in Congress:

“I want to see if you're going to tell the real story,” Warner said to former congressman Mike Gallagher, a Palantir executive who, alongside Warner, first introduced the bill labeling TikTok a national security threat.

Gallagher responded: “The bill was still dead until October 7th. And people started to see a bunch of anti-Semitic content on the platform, and suddenly our bill had legs again.”

[ x ]
Je wilt toch niet impliceren dat het anti-semitisme, je weet wel dat hardnekkige fenomeen dat ze altijd zeggen keihard te willen bestrijden, vaak toch wel ERG goed uitkomt en instrumenteel is op allerlei gebieden :') (Zo ja, dan heb je gelijk)

Zeg, je zoekt een excuus voor een inval in een ander land: "Heeej, daar zitten Nazi's, BOMB THEM!" <-- de Evangelisten heb je standaard mee, die stemmen altijd YES bij "zullen we bombarderen in een Moslim land?". Als de brave hondjes die ze zijn.. even likken!

Zeg, je zoekt een manier iemand te diffameren: "Anti-semiet, en uiteraard, een Nazi! Pak ze!!" <- met de Media in koor, in unisono. Als ze je moeten hebben of je kwaakt teveel waarheid, BAN! Block en Demonetize.. shut it down.

Met alle respect, maar dit "trucje" werkt nu al zo lang. Voor een ieder die er nog steeds intrapt: Sorry, je gedraagt je niet anders dan een getrainde hond die op commando bij het woord "nazi" of "anti-semiet" gaat mee blaffen i.e. meehuilen met de wolven in het bos.

Maar stel je 1 simpele fokking vraag: "Zeg eh, maar hoe denken Joden dan eigenlijk over ons?"

"Jaaa daag, daar gaan we mooi niet op in, wat een bizarre vraag Buikbrein! hoe kom je erop?!" :D :D Nog niemand is ooit op die vraag ingegaan hier, iedereen weet het zo goed als het om anti-semitisme gaat, en klimmen maar al te graag in de pen om je kokketerend de les te lezen over de Holocaust en weet ik t wat allemaal..

Maar die simpele vraag: Wat zegt Judaisme, de religie, over ons?? Die kunnen ze plots niet beantwoorden, da's te moeilijk, te complex?? :D

Zo dan nu even pootje geven, en af!! in je mandje, als een goede hond, als een goede Goyim. Braaf!

Denk dat iedereen hier inmiddels wel doorheeft hoe het werkt, je mag op Christenen en Moslims of je Westerse Europese medemens zoveel bashen als je wilt, ALL day long.. maar zeg 1 ding over Joden en/of Judaisme: You're OUT!!!

Iemand die het nog wilt proberen? be my guest, kijk eens hoe ver je komt :D :D :D

Tik 3x eenzelfde bashende zin, en vul Jood, Christen en Moslim bij elke zin.. welke zou blijven staan? Well well well, goh, nou wat zal het worden.

[ Bericht 4% gewijzigd door Buikbrein op 17-02-2025 13:34:20 ]
pi_216718812
Um, goed verhaal... lekker kort. :D

Kortom, het groeiende antisemitisme is toch weer de schuld van de joden. :')
Intolerant voor intolerantie
pi_216718850
quote:
9s.gif Op maandag 17 februari 2025 14:36 schreef Cuendillar het volgende:
Um, goed verhaal... lekker kort. :D

Kortom, het groeiende antisemitisme is toch weer de schuld van de joden de Isralische regering en iedereen die de misdaden steunt.
Fixed*
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
  maandag 17 februari 2025 @ 15:25:25 #58
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_216719465
quote:
11s.gif Op zondag 16 februari 2025 22:05 schreef Cuendillar het volgende:
Ik krijg het idee dat Slayage de "find out"-fase niet zo leuk vindt.
All bombs away.
pi_216721698
Benieuwd of slayage vrijdag met een paar stilliggende magere voor dood acterende terroristen komt aanzetten als counteraanval.

twitter
  maandag 17 februari 2025 @ 18:57:35 #60
464166 Captain_Jack_Sparrow
Why is all the rum gone?
pi_216722218
quote:
0s.gif Op maandag 17 februari 2025 13:25 schreef Buikbrein het volgende:

Anti-semitisme is prima.

Ik heb even alle kul uit je post verwijderd en samengevat tot wat je werkelijk zegt.
"This is the day you will always remember as the day you almost caught Captain Jack Sparrow".
pi_216722245
twitter


Rare extremisten die Joden. Ik zou graag willen dat alle posters die moslims over 1 kam scheerden NU erkennen dat dit betekent dat het Jodendom ook een religie van haat en geweld is. Ik wacht geduldig af.
freedom comes when you learn to let go, creation comes when you learn to say no.
pi_216722771
quote:
1s.gif Op maandag 17 februari 2025 18:59 schreef Nexum het volgende:
[ x ]

Rare extremisten die Joden. Ik zou graag willen dat alle posters die moslims over 1 kam scheerden NU erkennen dat dit betekent dat het Jodendom ook een religie van haat en geweld is. Ik wacht geduldig af.
Wat je zegt ben je zelf? Tering wat een domme post.
pi_216722870
quote:
1s.gif Op maandag 17 februari 2025 18:59 schreef Nexum het volgende:
[ x ]

Rare extremisten die Joden. Ik zou graag willen dat alle posters die moslims over 1 kam scheerden NU erkennen dat dit betekent dat het Jodendom ook een religie van haat en geweld is. Ik wacht geduldig af.
Dan kun je hl lang wachten. :D
Intolerant voor intolerantie
pi_216723500
quote:
1s.gif Op maandag 17 februari 2025 18:59 schreef Nexum het volgende:
[ x ]

Rare extremisten die Joden. Ik zou graag willen dat alle posters die moslims over 1 kam scheerden NU erkennen dat dit betekent dat het Jodendom ook een religie van haat en geweld is. Ik wacht geduldig af.
Tja, een uitzonderingsgeval maakt nog niet de norm die er wel is binnen Islamtische kringen.

Aanslagen vanuit de Islamtische hoek zijn in het Westen helaas meer regel dan uitzondering. Er is zoals we weten een enorm lijst van kommer en kwel die moslims hebben aangericht. Terrorisme door moslimfundamentalisten is dan ook de voornaamste reden dat de inlichtingen- en veiligheidsdiensten in het Westen 24/7 op alert staan.

Dat er dan ook een keer een Jood is die overgaat tot geweld, nota bene jegens andere Joden, dat kan. Dit individu dient dan ook hard bestraft te worden. Maar dat wil niet zeggen dat er nu uit die hoek hetzelfde gevaar dreigt als vanuit de Islamtische.

De realiteit blijft namelijk dat Joden over het algemeen zeer goed gentegreerd en geassimileerd zijn en uitblinken op talloze vlakken. Moslims daarentegen weten zich over het algemeen helaas voornamelijk op negatieve manieren te onderscheidenen, waaronder dus terrorisme.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  maandag 17 februari 2025 @ 21:19:10 #65
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_216724619
Hamas geeft vrijdag vijf lichamen van gijzelaars vrij.
KuikenGuppy
pi_216725250
quote:
1s.gif Op maandag 17 februari 2025 18:59 schreef Nexum het volgende:
[ x ]

Rare extremisten die Joden. Ik zou graag willen dat alle posters die moslims over 1 kam scheerden NU erkennen dat dit betekent dat het Jodendom ook een religie van haat en geweld is. Ik wacht geduldig af.
De grap is dat msm deze idiote vorm van terrorisme niet oppikken omdat de dader niet moslim is.

Artikel over deze aanslag en eerdere anti Palestijnse en islamofobe aanslagen in de VS sinds de start van de Gaza oorlog.

Hij is een guy die helemaal op is gegaan in de genocidale psychose van de Isralis waardoor hij denkt dat het de normaalste zaak van de wereld is om random Palestijnen ook in Florida te doden zoals de Israelis doen in Palestina

Two Israelis shot in Miami by man who thought he was targeting Palestinians
Mordechai Brafman, who shot victims 17 times, said he 'saw two Palestinians' and tried to kill them
https://www.middleeasteye(...)hey-were-palestinian
One of the victims was wounded in the shoulder, while the other suffered a graze wound on the forearm. Brafman, described by Israeli outlet Ynet as a "Florida Jew", was arrested shortly after the shooting.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_216725543
Uiteraard was de aanslag van deze Ashkenazi jood tegen de twee mizrahi joden aNtiSEmiTisCH :Y)

twitter


What most people don't get about the incident in Miami where a Jewish man shot two other Israelis whom he thought were Palestinians is the (inter-Jewish) racism:

The shooter is an Ashkenazi. A white European Jew. His victims are Arab Jews. To him, brown Jews look like Arabs. But that's only because they are.

If there ever was a more perfect demonstration of the fake and made-up idea of a Jewish ethnicity, or nation, I never heard about it.

His victims, by the way, would rather he shot them again than admit they're Arabs. Zionist brainwashing is the strongest propaganda material invented by mankind
-
And so Arab Jews would rather die than face their Arabness, and white Jews would rather kill Arab Jews than acknowledge the humanity of Arabs

twitter
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_216725672
quote:
0s.gif Op maandag 17 februari 2025 21:57 schreef egayalS het volgende:

[..]
De grap is dat msm deze idiote vorm van terrorisme niet oppikken omdat de dader niet moslim is.
Boehoehoe _O-
Intolerant voor intolerantie
pi_216726313
Ik slaap de laatste tijd echt heel slecht vanwege het feit dat beide kanten krijgsgevangene niet 5 sterren-hotel achtig behandelen.

Buitengewoon schokkend. Ik kom er niet echt overheen.
  dinsdag 18 februari 2025 @ 09:51:30 #70
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_216728845
Verwachte vrijlatingen:
20 februari, 4 lichamen van gijzelaars
22 februari, 3 levende gijzelaars
27 februari, 4 lichamen van gijzelaars
8 maart, 3 gijzelaars, waaronder Avera Mengistu en Hisham al-Sayed die al 10 jaar gegijzeld zijn
KuikenGuppy
  Moderator dinsdag 18 februari 2025 @ 10:02:53 #71
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_216729007
quote:
0s.gif Op maandag 17 februari 2025 23:24 schreef theunderdog het volgende:
Ik slaap de laatste tijd echt heel slecht vanwege het feit dat beide kanten krijgsgevangene niet 5 sterren-hotel achtig behandelen.

Buitengewoon schokkend. Ik kom er niet echt overheen.
Nou en?

LIF is een deurtje verder
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_216729562
quote:
On October 7, during the massacre in Nir Oz, vile terrorists from the Al-Mujahideen movement kidnapped Shiri Bibas and her young children, Ariel and Kfir, from their home and took them into Gaza (while Hebrew speakers were heard in the background)…

The Shin Bet and the IDF knew—and still know—where the Bibas family is being held, but the Military Advocate General classified the kidnappers as “civilians,” preventing their rescue…

Around 100 legal officials arrived at the IDF headquarters in the Kirya early on the morning of October 7, blocking Netanyahu from declaring war and preventing the Air Force from striking the Nukhba forces to avoid harming “uninvolved civilians.”

Everything points to deep involvement of the judicial system in the events of October 7, which is why they are doing everything they can to conceal the information. This is also why they are now pushing for the establishment of a state commission of inquiry…

Shiri Bibas and her children could have been rescued long ago—if not for the absurd directives of the legal system.
twitter


quote:
According to Amit Segal's (@amit_segal) report on Channel 12 News, the Military Advocate General, Brig. Gen. Yifat Tomer-Yerushalmi, has classified the kidnappers of the Bibas family as "citizens" rather than combatants. This classification has prevented the IDF from targeting these individuals, effectively hindering efforts to rescue Shiri Bibas and her children.

Segal revealed that despite the IDF positively identifying the kidnappers of the Bibas family, who are still living in Gaza, they are not being targeted due to this legal classification. The Military Advocate General's decision was accepted by IDF Chief of Staff Lt. Gen. Herzi Halevi and acquiesced to by Defense Minister Yoav Gallant.

This legal interpretation is based on "Additional Protocol I" of the Geneva Convention, which deals with civilians participating in military activities. According to this protocol, such civilians are only legitimate targets during their active participation in these activities. However, this interpretation has been criticized as inappropriate for the current situation, with some arguing that it protects individuals who committed atrocious crimes against humanity.

The decision has sparked controversy, with critics arguing that it hampers Israel's ability to rescue hostages like Shiri Bibas and her children, and potentially protect its citizens from future attacks
twitter
  dinsdag 18 februari 2025 @ 11:51:22 #73
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_216730760
De hele Hamas show van afgelopen weekend, van voor en achter de schermen.

twitter
pi_216730976
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 10:02 schreef sp3c het volgende:

[..]
Nou en?

LIF is een deurtje verder
Ik was sarcastisch.
  Moderator dinsdag 18 februari 2025 @ 15:00:54 #75
8781 crew  Frutsel
  dinsdag 18 februari 2025 @ 15:53:28 #76
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_216733655
quote:
'Iran zal op het juiste moment nieuwe aanval op Isral uitvoeren'

Iran zal op een 'geschikt moment' een derde golf aan raketaanvallen op Isral uitvoeren. Dat meldt de plaatsvervangend opperbevelhebber van de Islamitische Revolutionaire Garde Ali Fadavi volgens het Iraanse persbureau Mehr.

Fadavi zegt niet wanneer deze aanval zou plaatsvinden. Afgelopen week gaven de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Marco Rubio en de Isralische premier Benjamin Netanyahu nog aan dat Iran "in bedwang" dient te worden gehouden. Daarmee doelen ze vooral op het tegenhouden van de nucleaire ontwikkelingen in het land.

Iran viel Isral vorig jaar al aan in april en in oktober. Bij deze offensieven wist het Isralische leger de meeste raketten te onderscheppen. In totaal kwamen drie mensen om het leven. Isral sloeg op beide momenten ook terug.

https://www.telegraaf.nl/(...)e-twee-kinderen-vrij
Wel heel prettig dat dat land nog geen kernwapens heeft.

Op verzoek van @opgebaarde verplaatst naar

Tengano in NWS / Confrontaties tussen Isral en Iran #18 Vergeet niet te tanken.

[ Bericht 6% gewijzigd door Tengano op 18-02-2025 16:10:45 ]
  dinsdag 18 februari 2025 @ 16:03:03 #77
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_216733744
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 15:00 schreef Frutsel het volgende:
[ x ]

Hamas on Tuesday said that it will release the dead bodies of four Israeli hostages on Thursday, including the two youngest people held by the group, Kfir and Ariel Bibas.
https://edition.cnn.com/2(...)se-bibas-family-intl
KuikenGuppy
pi_216733802
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 15:53 schreef Tengano het volgende:

[..]
Wel heel prettig dat dat land nog geen kernwapens heeft.
Dit kan beter in het NWS / Confrontaties tussen Isral en Iran #18 Vergeet niet te tanken. topic

Iran had al mazzel dat Isral niks deed als vergelding op de aanval van 4 november. Als ze echt iets proberen dan kan het niet anders dat Isral met backup van vredesstichter Trump heel hard terug slaat. En dan nu echt heel hard en terecht.
pi_216733809
Wanneer Vance zich beklaagd over Duitse censuur, dan heeft hij het niet over het feit dat Duitsers al vele maanden pro Palestina activisten, waarbij Joden oververtegenwoordigd zijn, censureren of mensenrechten organisaties intimideren omdat de Duitsers met hart en ziel het zionistsche project dienen. Maar dan heeft hij enkelt over zijn rechts extremistische matties in Duitsland.

twitter


twitter


[ Bericht 41% gewijzigd door egayalS op 18-02-2025 16:28:26 ]
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_216733895
Boehoehoehoehoe :D
Fafo, vriend. Fafo.
pi_216736550
quote:
9s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 16:03 schreef Burdie het volgende:

[..]
Hamas on Tuesday said that it will release the dead bodies of four Israeli hostages on Thursday, including the two youngest people held by the group, Kfir and Ariel Bibas.
https://edition.cnn.com/2(...)se-bibas-family-intl
Kinderen doden laat dat maar aan terroristen over.
pi_216736699
Uitje van oorlogsmisdadigers naar Amsterdam verpest ;(

twitter
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_216737059
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 16:08 schreef egayalS het volgende:
Wanneer Vance zich beklaagd over Duitse censuur, dan heeft hij het niet over het feit dat Duitsers al vele maanden pro Palestina activisten, waarbij Joden oververtegenwoordigd zijn, censureren of mensenrechten organisaties intimideren omdat de Duitsers met hart en ziel het zionistsche project dienen. Maar dan heeft hij enkelt over zijn rechts extremistische matties in Duitsland.

[ x ]

[ x ]
Ordinaire intimidatie voorkomen is geen censuur.
pi_216737293
De berlinale dacht de politiek buiten de deur te houden dit jaar na alle aNtiSEmiTisME geneuzel vorig jaar. Maar toen kwam Tilda Swinton haar oeuvre prijs in ontvangst nemen _O_ geweldig hoe ze in haar speech, dat feitelijk een ode aan de cinema is minutenlang spreekt over een voor de Duitsers zo controversile onderwerp. Zoals iemand in de comments van de video zegt, "to say this today in Germany, which is reminding of the 1930s"

"Swinton wilde zich ook duidelijk uitspreken tegen de situatie in Gaza, omdat we ‘getuige zijn van een door staten gepleegde en internationaal mogelijk gemaakte massamoord’. Swinton: ‘Ik ben hier om mijn onwrikbare solidariteit te betuigen aan een ieder die zich verzet tegen de onacceptabele, zelfgenoegzame houding van onze hebzuchtige regeringen, die vriendelijk doen tegen planeetvernietigers en oorlogsmisdadigers." https://www.volkskrant.nl(...)statements~b5d99957/

Bekijk deze YouTube-video
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_216737618
Hmm. Ik las net dit over haar:
quote:
'In 1983, Swinton graduated from New Hall at the University of Cambridge with a degree in social and political sciences. While at Cambridge, she joined the Communist Party; she later joined the Scottish Socialist Party. It was in college that Swinton began performing on stage.'
Dan legt meteen bloot waar zulke denkbeelden en een gebrek aan historische kennis vandaan komen.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216737766
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 16:08 schreef egayalS het volgende:
Wanneer Vance zich beklaagd over Duitse censuur, dan heeft hij het niet over het feit dat Duitsers al vele maanden pro Palestina activisten, waarbij Joden oververtegenwoordigd zijn, censureren of mensenrechten organisaties intimideren omdat de Duitsers met hart en ziel het zionistsche project dienen. Maar dan heeft hij enkelt over zijn rechts extremistische matties in Duitsland.

[ x ]

[ x ]
Het aanpakken van mensen die antisemitisch en Islamitisch terrorisme verheerlijken is prima, dit zou elk land moeten doen.

Bijzondere reactie trouwens onder n van die tweets, dit legt meteen bloot waar het veel moslims allemaal om te doen is. Het is allemaal religieus tribalisme, uit gevoelens van religieuze en etnische suprematie over Joden.

twitter


[ Bericht 15% gewijzigd door HowardRoark op 18-02-2025 20:27:50 ]
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216738095
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 19:40 schreef egayalS het volgende:
Uitje van oorlogsmisdadigers naar Amsterdam verpest ;(

[ x ]
Ik ben heel benieuwd of dit echt is gebeurd en wat er is gebeurd. Dat wordt me uit jouw visie uiteraard niet duidelijk.
Intolerant voor intolerantie
  dinsdag 18 februari 2025 @ 20:37:24 #88
229935 damsco
Internetheld sinds 2008
pi_216738262
quote:
9s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 16:03 schreef Burdie het volgende:

[..]
Hamas on Tuesday said that it will release the dead bodies of four Israeli hostages on Thursday, including the two youngest people held by the group, Kfir and Ariel Bibas.
https://edition.cnn.com/2(...)se-bibas-family-intl
Baby’s vermoorden omdat ze Joods zijn heeft wel wat trekjes van genocide. Benieuwd wat onze genocide expert @bianconeri hier van vindt, hoewel het zijn Joodse baby’s dus ik vermoed dat ik het antwoord wel kan raden.
  dinsdag 18 februari 2025 @ 20:44:05 #89
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_216738503
Wat ik uberhaupt niet begrijp waarom deze mensen baby's willen doden en zich daar tegen verzetten.

Hoe precies is een baby een bedreiging voor deze 'mensen' dat ze zich daartegen moeten verzetten en zo'n baby moeten vermoorden?

Please enlighten me you peace loving Palestinian people & aanhangers :?

Het gaat hier immers niet om collateral damage.

En denk je werkelijk dat er een god bestaat die daar 72 maagden voor geeft. Really :?


@egayalS

quote:
Het 6e gebod: Gij zult niet doden


[ Bericht 10% gewijzigd door Tengano op 18-02-2025 20:53:12 ]
pi_216738782
quote:
9s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 20:37 schreef damsco het volgende:

[..]
Baby’s vermoorden omdat ze Joods zijn heeft wel wat trekjes van genocide. Benieuwd wat onze genocide expert @:bianconeri hier van vindt, hoewel het zijn Joodse baby’s dus ik vermoed dat ik het antwoord wel kan raden.
Snap je het dan niet? Het zijn geen babies... het zijn zionisten.
Intolerant voor intolerantie
pi_216739450
Wat een nare manier van discussieren hier
  dinsdag 18 februari 2025 @ 22:07:01 #92
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_216740129
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 21:27 schreef Origami94 het volgende:
Wat een nare manier van discussieren hier
Niet bedoeld om te overtuigen of zelfs maar van gedachten te wisselen. Meer van dit niveau:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_216740293
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 21:27 schreef Origami94 het volgende:
Wat een nare manier van discussieren hier
Alleen sukkels discussiren online :P

https://medium.com/westen(...)res-why-c35b7995d3dd
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  dinsdag 18 februari 2025 @ 22:20:08 #94
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_216740331

pi_216742297
quote:
9s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 20:37 schreef damsco het volgende:

[..]
Baby’s vermoorden omdat ze Joods zijn heeft wel wat trekjes van genocide. Benieuwd wat onze genocide expert @:bianconeri hier van vindt, hoewel het zijn Joodse baby’s dus ik vermoed dat ik het antwoord wel kan raden.
Of het joden zijn of niet kan mij geen bal schelen. Kap met dat walgelijke antisemitisme toeschrijven.

Dat er babies gedood worden is walgelijk en heel heftig.
En zoals ik al vaak gezegd heb is Hamas terroristisch.

Echter om jouw pro-genocide standpunt aan te halen:
Isral doet dit keer 10. Dus waarom zo hypocriet verontwaardigd als het om joden gaat?
Maar bij genocide op moslims sta je te juichen.
pi_216742581
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 21:27 schreef Origami94 het volgende:
Wat een nare manier van discussieren hier
Aldus de user die doelbewust menig topic probeert te laten ontsporen met whataboutisms, stropoppen en ad hominems. Ik ontvang regelmatig van jou een of andere mention in een topic, waarbij je mij dan op een bepaalde manier wil wegzetten. Prima verder, ik lig er niet wakker van, maar kom dan hier niet zo schijnheilig doen over het niveau van discussiren.
quote:
3s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 20:56 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Snap je het dan niet? Het zijn geen babies... het zijn zionisten.
Dit is het nieuwe eufemisme om naar Joden te verwijzen.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216742636
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 februari 2025 20:44 schreef Tengano het volgende:
Wat ik uberhaupt niet begrijp waarom deze mensen baby's willen doden en zich daar tegen verzetten.

Hoe precies is een baby een bedreiging voor deze 'mensen' dat ze zich daartegen moeten verzetten en zo'n baby moeten vermoorden?

Please enlighten me you peace loving Palestinian people & aanhangers :?

Het gaat hier immers niet om collateral damage.

En denk je werkelijk dat er een god bestaat die daar 72 maagden voor geeft. Really :?

@:egayalS
[..]
[ afbeelding ]
Tja, Palestijnse terroristen (en trouwens ook een heleboel Palestijnse burgers) moet dit gebied vrij van Joden zijn.

Immers, zo is men van mening, dit is 'hun' land. Dit is zogenaamd Islamitisch en Arabisch grondgebied. En binnen die kringen gaat men nu eenmaal snel over tot geweld, dat zien we in Europa ook. Er hoeft dan ook maar iemand een Koran in de brand te steken of er komen n of meerdere woedende en soms zelfs bewapende moslims achter deze persoon aan.

De leiders van Hamas hadden zelfs aangegeven (recent nog) 7 oktober te willen herhalen zolang als het nodig is om Isral te vernietigen. En dit zijn dan de mensen waar menig naeve Westering besloten heeft zich achter te scharen.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  woensdag 19 februari 2025 @ 09:38:02 #98
229935 damsco
Internetheld sinds 2008
pi_216743274
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2025 07:26 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Of het joden zijn of niet kan mij geen bal schelen. Kap met dat walgelijke antisemitisme toeschrijven.

Dat er babies gedood worden is walgelijk en heel heftig.
En zoals ik al vaak gezegd heb is Hamas terroristisch.

Echter om jouw pro-genocide standpunt aan te halen:
Isral doet dit keer 10. Dus waarom zo hypocriet verontwaardigd als het om joden gaat?
Maar bij genocide op moslims sta je te juichen.
Isral brengt geen baby’s om. Dus die vlieger gaat niet op ook al denk jij vanuit je antisemitische gedachtegang van wel.

Ik zie dat je veel zaken bedenkt en dat als feit brengt. Zoals dat ik juich voor genocide op moslims, wat natuurlijk een lachwekkende leugen is wat je ook helemaal niet kan aantonen. Het is tevens een domme leugen juist omdat het zo ridicuul en makkelijk aantoonbaar onjuist is. Je bent een clowntje dus. Wel vermakelijk hoor.
pi_216743366
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2025 07:26 schreef bianconeri het volgende:
Of het joden zijn of niet kan mij geen bal schelen. Kap met dat walgelijke antisemitisme toeschrijven.
Gezien je pohi is dat lastig te geloven. Leugenaar.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_216743687
quote:
0s.gif Op maandag 17 februari 2025 22:14 schreef egayalS het volgende:
Uiteraard was de aanslag van deze Ashkenazi jood tegen de twee mizrahi joden aNtiSEmiTisCH :Y)

[ x ]

What most people don't get about the incident in Miami where a Jewish man shot two other Israelis whom he thought were Palestinians is the (inter-Jewish) racism:

The shooter is an Ashkenazi. A white European Jew. His victims are Arab Jews. To him, brown Jews look like Arabs. But that's only because they are.

If there ever was a more perfect demonstration of the fake and made-up idea of a Jewish ethnicity, or nation, I never heard about it.

His victims, by the way, would rather he shot them again than admit they're Arabs. Zionist brainwashing is the strongest propaganda material invented by mankind
-
And so Arab Jews would rather die than face their Arabness, and white Jews would rather kill Arab Jews than acknowledge the humanity of Arabs

[ x ]
Lach me de ballen uit mijn broek. De ene zionist die de andere beschiet en dat anderen daar de schuld van krijgen. Lijkt Isral wel.
pi_216743738
quote:
1s.gif Op woensdag 19 februari 2025 09:38 schreef damsco het volgende:

[..]
Isral brengt geen baby’s om. Dus die vlieger gaat niet op ook al denk jij vanuit je antisemitische gedachtegang van wel.

Ik zie dat je veel zaken bedenkt en dat als feit brengt. Zoals dat ik juich voor genocide op moslims, wat natuurlijk een lachwekkende leugen is wat je ook helemaal niet kan aantonen. Het is tevens een domme leugen juist omdat het zo ridicuul en makkelijk aantoonbaar onjuist is. Je bent een clowntje dus. Wel vermakelijk hoor.
https://interactive.aljaz(...)000-children-killed/

Know their names
Palestinian children killed in Israeli attacks on Gaza


The Gaza Strip is a graveyard for thousands of children, the United Nations has said.

Since October 7, 2023, Israeli attacks have killed at least 16,800 children, according to Palestinian officials. That is one Palestinian child killed every 30 minutes, or about one out of every 65 children in the Gaza Strip.

Thousands more are missing under the rubble, most of them presumed dead.

The surviving children, who have endured the traumatic impact of multiple wars, have spent their lives under the shadow of an Israeli blockade, influencing every aspect of their existence from birth.


Here are the names of some of those children killed


0 years old

Didn't reach their first birthday


Noura Walid Abdulsalam Shaheen (0 years old)

Maryam Nour Al-Din Wael Daban (0 years old)

Fatima Louay Rafiq Al-Sultan (0 years old)

Watan Mohammed Abd Al-Rahim Al-Madhoon (0 years old)

Mohammad Al-Jabbari Said Misbah Al-Khour (0 years old)

Diyaa Ahmed Abd Al-Aati Saleh Moussa (0 years old)

Oday Mohammed Rafiq Al-Sultan (0 years old)

Mohammed Nidal Hisham Attallah (0 years old)

Ahmad Shadi Talal Al-Haddad (0 years old)

Masa Mohammed Youssef Nasr (0 years old)

Ayat Abd Al-Aziz Omar Farwana (0 years old)

Maalek Mohammed Shafeeq Abu-Al-Kas (0 years old)

Sarah Abd Al-Rahman Mohammed Hamad (0 years old)

Mohammed Saleh Mahmoud Al-Deiri (0 years old)

Mecca Ahmed Eid Abu-Sherekh (0 years old)

Iyad Abd Al-Rahman Jihad Muhaysen (0 years old)

Adam Mohammed Sameer Abu-Ajwah (0 years old)

Alayan Abd Al-Rahman Alayan Al-Ashqar (0 years old)

Alma Moumen Mohammed Hamdan (0 years old)

Diyaa Mohammed Zuheir Al-Bar'ai (0 years old)

Misk Abd Al-Hai Sami Al-Halabi (0 years old)

Elina Moumen Riad Al-Rifi (0 years old)

Ali Raed Khalil Rahmi (0 years old)

Younis Wissam Abdullah Afaneh (0 years old)

Celine Abd Al-Hadi Adel Zahir (0 years old)

Asil Amir Ali Al-Ashi (0 years old)

Mira Abd Al-Rahman Fathi Radwan (0 years old)

Fatima Mohammed Kamel Faisal Akela (0 years old)

Mohammed Abd Al-Karim Mohammed Jabir Al-Safadi (0 years old)

Anas Abdullah Bahaa Al-Din Sakik (0 years old)

Sobhi Hamdan Sobhi Hassouna (0 years old)

Celine Ehab Ayman Al-Bahtiti (0 years old)

Mohammed Mazen Abdullah Al-Sanwar (0 years old)

Mohammed Abd Al-Samad Maher Mohsen (0 years old)

George Sobhi George Al-Souri (0 years old)

Osama Ahmed Mohammed Hamada (0 years old)

Elaf Karim Abdullah Al-Aywa (0 years old)

Masa Jalal Moein Al-Harkaly (0 years old)

Hassan Hamza Hassan Al-Omosa (0 years old)

Anas Abd Al-Aziz Mohammad Zahir (0 years old)

Daughter/Sona Hani Awada (0 years old)

Niveen Mohammad Sameer Saadeh (0 years old)

Issam Mohammad Issam Farag (0 years old)

Ismail Ahmed Ismail Farhat (0 years old)

Jouri Anas Bassam Shamia (0 years old)

Aliya Abd Al-Noor Sami Al-Souri (0 years old)

Kinan Amin Marwan Abu-Shakian (0 years old)

Roz Abd Al-Aziz Mohammad Al-Ghoul (0 years old)

Mohammad Hamid Nidal Aloua (0 years old)

Salama Mohammad Marwan Abu-Atiwi (0 years old)

Sham Ahmed Fawzi Al-Qafidi (0 years old)

Luay Mahmoud Saleh Al-Ajrami (0 years old)

Daughter/Shahd Omar Al-Qattati (0 years old)

Lana Yasser Nassif Hijazi (0 years old)

Abdullah Mohammad Abd Al-Hamid Mehana (0 years old)

Son/Ahmed Fouad Sikeik (0 years old)

Raed Ehab Raed Salmanaly (0 years old)

Omar Ahmed Abd Al-Nasir Shamlakh (0 years old)

Moaz Abd Al-Fattah Khaled Al-Zuhairi (0 years old)

Maria Yasser Kamal Al-Masry (0 years old)

Raed Khaled Raed Rajab (0 years old)

Malak Abd Al-Salam Ali Abu-Saif (0 years old)

Iyla Mohammad Salem Al-Dremli (0 years old)

Sela Mahmoud Jamal Abu-Dhahir (0 years old)

Layan Rami Anwar Faisal (0 years old)

Najwa Mahmoud Fathi Radwan (0 years old)

Mohammad Ahmed Salem Al-Qanou (0 years old)

Yomna Omar Riyadh Al-Rifi (0 years old)

Basil Mohammad Hossam Abu-Jaser (0 years old)

Yasmine Khalil Jawad Abu-Binat (0 years old)

Ayla Adi Abd Al-Jawad Abu-Ras (0 years old)

Noor Yousef Bassam Abu-Hasira (0 years old)

Juwan Ali Nasr Amer (0 years old)

Saba Ahmed Ali Al-Qazzaz (0 years old)

Fadel Maysara Mohammad Abu-Hasira (0 years old)

Anisa Mahmoud Ahmed Ali (0 years old)

Omar Jihad Omar Al-Bahtini (0 years old)

Sundus Mohamed Sobhi Samara (0 years old)

Farah Hosam Abd Al-Karim Hanoun (0 years old)

Kenan Ahmed Ismail Al-Hattab (0 years old)

Layan Abd Al-Karim Asaad Al-Dahshan (0 years old)

Mahmoud Fadi Khaled Al-Baba (0 years old)

Abd Al-Khaleq Fadi Khaled Al-Baba (0 years old)

Maha Fadi Khaled Al-Baba (0 years old)

Khaled Fadi Khaled Al-Baba (0 years old)

Hamza Mohamed Abd Al-Hamid Ashour (0 years old)

Yasmin Ramez Abd Al-Razzaq Al-Masri (0 years old)

Reem Zakaria Yehia Badawi (0 years old)

Joud Bahaa Eldin Haidar Al-Nadeem (0 years old)

Najwa Ahmed Fathy Radwan (0 years old)

Mahmoud Eid Mohamed Nabhan (0 years old)

Suzan Iyad Mohamed Al-Ashi (0 years old)

Kanary Moatasem Mahmoud Aql (0 years old)

Atef Majd Atef Darwish (0 years old)

Tala Mohamed Rafeeq Abu-Ghali (0 years old)

Ghaith Rami Khaled Abu-Riya (0 years old)

Sidra Yehia Khalil Abu-Zarifa (0 years old)

Mohamed Hosam Ashraf Shahin (0 years old)

Sahar Mohamed Raed Musleh (0 years old)

Waad Waleed Sameer Sabah (0 years old)

Bassam Mohamed Jamil Al-Maqousi (0 years old)

Ali Islam Sameer Abu-Al-Einin (0 years old)

Esraa Ahed Mohamed Radwan (0 years old)

Son/ Ghadir Mohamed Kaid Shafoot (0 years old)

Saber Sabri Abdullah Al-Farra (0 years old)

Samar Bara Mohamed Abu-Ghbit (0 years old)

Mohamed Ahmed Sami Al-Amawi (0 years old)

Hour Khamis Suleiman Al-Khateeb (0 years old)

Maria Khaled Nasr Al-Jed (0 years old)

Kanzy Mohamed Ayman Al-Khateeb (0 years old)

Nada Anas Ayman Abd (0 years old)

Odai Adel Mohamed Al-Ghosein (0 years old)

Malak Murad Ammar Barash (0 years old)

Jory Murad Ammar Barash (0 years old)

Hour Osama Suleiman Abu-Sanima (0 years old)

Misk Ahmed Abd Al-Karim Hararah (0 years old)

Hour Youssef Rashad Abu-Safi (0 years old)

Daughter/Aisha Mohamed Ibrahim Abu-Matwi (0 years old)

Daughter/Suhair Mohamed Shahda Khattab (0 years old)

Son/Ilham Ahmed Hammad Khattab (0 years old)

Daughter/Ilham Ahmed Hammad Khattab (0 years old)

Jouri Mohamed Mohamed Abu-Sultan (0 years old)

Maram Mohamed Mustafa Abu-Ghoula (0 years old)

Mahmoud Hassan Khalil Obeid (0 years old)

Yamen Mahmoud Abbas Muqata (0 years old)

Yusuf Saher Nasr Abu-Sahlool (0 years old)

Nazira Saher Nasr Sahlool (0 years old)

Malak Saher Nasr Abu-Sahlool (0 years old)

Carmel Alaa Walid Hamdan (0 years old)

Asil Mansour Khaled Al-Louh (0 years old)

Misk Yusuf Zuhair Al-Qanousi (0 years old)

Amal Mohamed Jumaa Abu-Soueis (0 years old)

Kenan Shadi Hashem Mushtaha (0 years old)

Sila Islam Mousa Al-Talbani (0 years old)

Mai Ibrahim Labad (0 years old)

Baraa Mohamed Fawzi Shaldan (0 years old)

Tariq Mohamed Fawzi Shaldan (0 years old)

Raafat Mohamed Raafat Abed (0 years old)

Mohamed Naim Nasr Ayad (0 years old)

Ziad Mohamed Jamil Habib (0 years old)

Suhaib Ahmed Moein Zakout (0 years old)

Fatima Saleh Yasser Al-Hout (0 years old)

Habiba Hesham Abd Al-Aty Abu-Jarri (0 years old)

Masa Mohamed Hamza Al-Rifi (0 years old)

Kamla Rabee Faraj Al-Ata'out (0 years old)

Mohamed Malik Mahmoud Al-Marnakh (0 years old)

Daughter/ Zeinab Mohamed Al-Abed Nawwas (0 years old)

Abd Al-Rahman Zayed Ziad Mahani (0 years old)

Salma Ahmed Ezzat Azzam (0 years old)

Samira Ahmed Ezzat Azzam (0 years old)

Ibrahim Abd Al-Fattah Said Salam (0 years old)

Son/ Anwar Ahmed Mohamed Darwish (0 years old)

Habiba Hesham Hassan Abu-Jarri (0 years old)

Rahaf Deeb Mahmoud Al-Skafi (0 years old)

Maysaa Deeb Mahmoud Al-Skafi (0 years old)

Tabarak Ahmed Mahmoud Abbas (0 years old)

Son of Israa Jamal Salem Abu-Mazkour (0 years old)

Sewar Hossam Talal Abu-Atiwi (0 years old)

Khitam Bara'a Abd Al-Bari Abu-Foul (0 years old)

Ahmed Saed Amer Ayash (0 years old)

Girl/Randa Mohammed Abd Al-Qader Wahba (0 years old)

Daughter/Mona Jamal Mohammed Abu-Layla (0 years old)

Mohannad Ahmed Jumaa Azzam (0 years old)

Yasser Salah Yasser Al-Dalou (0 years old)

Daughter/Nidal Jalal Al-Banna (0 years old)

Zain Omar Zuhair Al-Daour (0 years old)

Son/Alaa Murad Ali Binat (0 years old)

Wissam Wissam Naeem Abu-Anza (0 years old)

Insam Mahmoud Jihad Al-Louh (0 years old)

Son/Nabila Nasr Mohammed Nofal (0 years old)

Mohammad Ehab Eddin Khaled Owaidah (0 years old)

Son/Rahima Saadi Mohammed Shahin (0 years old)

Sara Arafat Hameed Al-Arjani (0 years old)

Wateen Yahya Khaled Abu-Hilal (0 years old)

Siyala Raafat Jamal Shatat (0 years old)

Nisreen Mohammed Mohammed Al-Najjar (0 years old)

Rakan Moumen Mousa Rabee (0 years old)

Sanad Bilal Nabil Amara (0 years old)

Hala Yasser Hamed Al-Sinnwar (0 years old)

Hamadah Ibrahim Mohammed Al-Hajj Yousuf (0 years old)

Maria Maher Yahya Al-Sikk (0 years old)

Mohammad Saeed Adel Abu-Al-Rous (0 years old)

Rateel Yasser Juma Abu-Al-Fita (0 years old)

Bisan Ibrahim Mohammed Al-Mallahi (0 years old)

Jannat Naji Abd Al-Rahman Abu-Hammad (0 years old)

Ahmed Mohammed Amin Nofal (0 years old)

Malak Abd Al-Rahman Ayash Darwish (0 years old)

Rital Khalil Yahya Al-Batsh (0 years old)

Ahmed Alaa Abd Al-Majeed Issa (0 years old)

Qais Mohammed Ramadan Obeid (0 years old)

Ibrahim Ammar Saad Al-Qara (0 years old)

Karam Amjad Hafez Shamlakh (0 years old)

Rafif Mahmoud Aref Al-Faqaawi (0 years old)

Al-Anoud Suleiman Jaber Al-Qirinaawi (0 years old)

Hour Mohammed Ibrahim Al-Mamlouk (0 years old)

Maimouna Saher Said Al-Sayyid (0 years old)

Rami Raafat Nidal Al-Amawasi (0 years old)

Hour Rashad Said Habib (0 years old)

Mohammed Omar Mustafa Shehab (0 years old)

Raafat Khalil Raafat Anan (0 years old)

Sanaa Ghassan Wagdi Hamouda (0 years old)

Mohammed Nour Al-Din Yahya Al-Aqad (0 years old)

Hassan Mohammed Hassan Abu-Dakkah (0 years old)

Saif Ashraf Karim Abu-Hijr (0 years old)

Abd Al-Raouf Ibrahim Abd Al-Raouf Al-Farra (0 years old)

Hassan Ibrahim Abd Al-Karim Abu-Dwaba (0 years old)

Tulin Ibrahim Barjas Awaijeh (0 years old)

Khaled Bilal Mohammed Abu-Al-Omrein (0 years old)

Tasnim Ramzi Awda Qarman (0 years old)

Habiba Ashraf Mahmoud Abu-Assi (0 years old)

Samira Ziyad Abd Al-Qader Al-Smeiri (0 years old)

Mohammed Basel Mahmoud Al-Khayat (0 years old)

Huda Mustafa Hatem Abu-Seif (0 years old)

Abd Al-Rahman Samir Salama Saad (0 years old)

Doaa Ali Hassan Al-Ghandour (0 years old)

Ghaith Yasser Nabil Noufal (0 years old)

Mohammed Mustafa Khalil Tammous (0 years old)

Misk Mahmoud Ibrahim Hejazi (0 years old)

Malak Walid Yousef Abu-Al-Khair (0 years old)

Mazeen Hassan Mazen Al-Tawil (0 years old)

Muayyad Mohammed Masoud Ashour (0 years old)

Rafif Alaa Labib Al-Tabatabai (0 years old)

Useid Haider Moen Al-Aff (0 years old)

Batoul Khaled Shaaban Dawas (0 years old)

Lynn Khaled Shaaban Dawas (0 years old)

Sewar Khaled Saber Abu-Qashlan (0 years old)

Wateen Bara'a Abd Al-Rahman Al-Hour (0 years old)

Rafif Walid Sabri Al-Nabahin (0 years old)

Fatima Mohammed Rizk Al-Wawi (0 years old)

Bilal Khaled Mohammed Sobh (0 years old)

Zein Al-Din Suleiman Moin Al-Najjar (0 years old)

Malak Jihad Mohammed Al-Nemnem (0 years old)

Rajwa Mahmoud Zuhdi Abu-Sharia (0 years old)

Kinan Akram Sameeh Karim (0 years old)

Jannah Hisham Mohammed Hamouda (0 years old)

Tolin Ibrahim Jihad Al-Maghari (0 years old)

Miyan Yahya Yousef Al-Astal (0 years old)

Mostafa Mohammed Farid Qandil (0 years old)

Moatasem Kanaan Farid Al-Jamal (0 years old)

Mohammed Eyad Maher Abu-Leila (0 years old)

Tahani Ezz Al-Din Ahmed Zourob (0 years old)

Ayloul Omar Kamel Abu-Rahmeh (0 years old)

Hanan Mohammed Abd Al-Hakim Asfour (0 years old)

Hour Omar Mahmoud Al-Azib (0 years old)

Lana Yousef Emad Lolo (0 years old)

Wateen Sharif Bakr Al-Batniji (0 years old)

Raghad Ahmed Oudah Abu-Khattab (0 years old)

Aisha Jihad Jalal Shaheen (0 years old)

Mohammed Hussein Mohammed Abu-Hamed (0 years old)

Osayd Hussein Mohammed Abu-Hamed (0 years old)

Badr Yasser Rafiq Abu-Habib (0 years old)

Asia Hussein Ahmed Hamad (0 years old)

Aseel Mohammed Jumah Dhahir (0 years old)

Alma Adnan Jamal Al-Qatraoui (0 years old)

Moaz Hani Mohammed Al-Aidi (0 years old)

Mohammed Alaa Othman Mohammed (0 years old)

Belal Mohammed Kamal Hamdan (0 years old)

Hamza Abd Al-Samad Taysir Abu-Warda (0 years old)

Maryam Khaled Suhail Abed (0 years old)

Hour Hazem Ahmed Al-Madhoun (0 years old)

Ryan Abd Al-Rahim Jamal Al-Qatraoui (0 years old)

Eliana Mohammed Nabil Mukhaimer (0 years old)

Sari Mahmoud Abd Al-Aziz Alayan (0 years old)

Mohammed Hani Mohammed Al-Zahar (0 years old)

Mohammed Mohammed Hosni Abu-Sharar (0 years old)

Zaher Mohammed Zaher Abu-Awaili (0 years old)

Ibrahim Ahmed Salem Azzam (0 years old)

Omar Ismail Omar Sharaf (0 years old)

Hind Khaled Ahmed Jahjouh (0 years old)

Saba Ramez Mohammed Abu-Maamar (0 years old)

Mervat Wissam Maher Al-Daalesa (0 years old)

Shaimaa Saeed Nabil Al-Laham (0 years old)

Maria Khaled Zakaria Al-Shantti (0 years old)

Rima Mohammed Sabri Al-Braim (0 years old)

Issa Mahmoud Mohammed Qarmoot (0 years old)

Abd Al-Rahim Ahmed Abd Al-Rahim Awad (0 years old)

Wateen Munzer Saher Khattab (0 years old)

Zain Mohammed Ali Al-Zard (0 years old)

Mohammed Taher Ahmed Abu-Younis (0 years old)

Majd Ismail Jad Hamad (0 years old)

Khaled Hamza Khaled Al-Louh (0 years old)

Abd Al-Hakim Mohammed Abd Al-Hakim Hussein (0 years old)

Taj Arafat Ramadan Al-Balawi (0 years old)

Ibrahim Al-Mu'tasim Waleed Al-Qouqa (0 years old)

Ahmed Saeed Ahmed Fouda (0 years old)

Mohammed Suleiman Kamel Farajallah (0 years old)

Amr Mahmoud Tayseer Abu-Al-Laban (0 years old)

Hadeel Othman Khalil Saydam (0 years old)

Mira Omar Fares Sukkar (0 years old)

Sila Mohammed Suleiman Abu-Amsha (0 years old)

Mu'tasim Billah Moad Hamad Hamad (0 years old)

Layan Mohammed Youssef Hussein (0 years old)

Zain Shihada Mustafa Al-Shaer (0 years old)

Jehad Mohammed Ra'fat Al-Da'lais (0 years old)

Mahmoud Amjad Saeed Bakhit (0 years old)

Yaqeen Karam Khadr Al-Turk (0 years old)

Qutaiba Diaa Mohammed Abu-Qaliq (0 years old)

Zain Mohammed Khaled Al-Houbi (0 years old)

Raseel Ahmed Abd Al-Bari Abu-Foul (0 years old)

Mohammed Tamer Muslih Al-Qanoua (0 years old)

Osama Mohammed Adeeb Asleem (0 years old)

Abd Al-Hakim Mohammed Abd Al-Hakim Abu-Al-Shaar (0 years old)

Abdullah Amir Abdullah Al-Khour (0 years old)

Alma Ahmed Mohammed Al-Atal (0 years old)

Ahmed Moamen Ahmed Daloul (0 years old)

Zaid Khaled Jumaa Al-Bahbahani (0 years old)

Youssef Haitham Youssef Abu-Mahadi (0 years old)

Fatima Ahmed Salah Al-Sawafiri (0 years old)

Wateen Abd Rabbo Taleb Abu-Jrei (0 years old)

Mohammed Talaat Ibrahim Al-Hassaineh (0 years old)

Salma Adnan Abd Al-Karim Abu-Mustafa (0 years old)

Judy Ahmed Akram Al-Araqaan (0 years old)

Sanad Mohammed Sami Salman (0 years old)

Obaida Bilal Youssef Abu-Mailaq (0 years old)

Sama Ibrahim Majid Al-Wadeeah (0 years old)

Noor Rami Naeem Al-Asmar (0 years old)

Qais Ali Nabil Al-Aidi (0 years old)

Moustafa Hani Issam Saqallah (0 years old)

Salma Ibrahim Basem Shaaban (0 years old)

Wael Amir Sharif Assaf (0 years old)

Moaz Mohammed Jawad Al-Wadeeah (0 years old)

Yazan Ahmed Mohammed Al-Attar (0 years old)

Joud Abdullah Ahmed Qassem (0 years old)

Nasr Alaa Nasr Jargon (0 years old)

Nabil Saif Al-Islam Nabil Al-Hallol (0 years old)

Khaled Moamen Amin Shubair (0 years old)

Sama Mohammed Yousef Darwish (0 years old)

Alaa Al-Din Ali Kamal Balatah (0 years old)

Rayan Abdullah Zakaria Al-Astal (0 years old)

Nabil Bilal Nabil Al-Aidi (0 years old)

Aws Mohammed Hussein Al-Atal (0 years old)

Salam Wael Ahmed Al-Astal (0 years old)

Sanad Yaseen Moustafa Al-Zeinati (0 years old)

Jewel Atallah Ibrahim Al-Amash (0 years old)

Hurriya Ahmed Imran Ghabn (0 years old)

Mohammed Fadi Mohammed Al-Loqa (0 years old)

Taqa Mousa Khalil Abu-Nussairah (0 years old)

Malek Azzouz Ali Awad (0 years old)

Warda Mahmoud Allam Al-Yazji (0 years old)

Mohammed Ahmed Riyad Abu-Zurqa (0 years old)

Adam Majdi Jaber Al-Dahdouh (0 years old)

Mohammed Amr Mohammed Magari (0 years old)

Basima Ibrahim Mohammed Al-Souri (0 years old)

Sobhi Ramzi Sobhi Al-Ajal (0 years old)

Mousab Mohammed Smeeh Subeih (0 years old)

Elias Mohammed Emad Iyyad (0 years old)


En nog 16.700 anderen
pi_216743828
quote:
1s.gif Op woensdag 19 februari 2025 09:38 schreef damsco het volgende:

[..]
Isral brengt geen baby’s om. Dus die vlieger gaat niet op ook al denk jij vanuit je antisemitische gedachtegang van wel.

Ik zie dat je veel zaken bedenkt en dat als feit brengt. Zoals dat ik juich voor genocide op moslims, wat natuurlijk een lachwekkende leugen is wat je ook helemaal niet kan aantonen. Het is tevens een domme leugen juist omdat het zo ridicuul en makkelijk aantoonbaar onjuist is. Je bent een clowntje dus. Wel vermakelijk hoor.
Israel heeft genoeg babies en kinderen vermoord, dus waar heb jij het over?
Jij steunt alles wat gedaan wordt tegen moslims.

quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2025 09:45 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Gezien je pohi is dat lastig te geloven. Leugenaar.
Ik heb nog nooit enige anti-Jood opmerking gemaakt noch gehint naar enige dislike tegen joden.
Israel staat niet gelijk aan joden, zoals jij en andere genocide steuners graag denken.
  woensdag 19 februari 2025 @ 10:57:26 #103
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_216744330
Nieuwe tactische adviezen van Mosab.

Bekijk deze YouTube-video
  woensdag 19 februari 2025 @ 11:49:07 #104
229935 damsco
Internetheld sinds 2008
pi_216744952
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2025 10:13 schreef Chadi het volgende:

[..]
https://interactive.aljaz(...)000-children-killed/

Know their names
Palestinian children killed in Israeli attacks on Gaza


The Gaza Strip is a graveyard for thousands of children, the United Nations has said.

Since October 7, 2023, Israeli attacks have killed at least 16,800 children, according to Palestinian officials. That is one Palestinian child killed every 30 minutes, or about one out of every 65 children in the Gaza Strip.

Thousands more are missing under the rubble, most of them presumed dead.

The surviving children, who have endured the traumatic impact of multiple wars, have spent their lives under the shadow of an Israeli blockade, influencing every aspect of their existence from birth.


Here are the names of some of those children killed


0 years old

Didn't reach their first birthday


Noura Walid Abdulsalam Shaheen (0 years old)

Maryam Nour Al-Din Wael Daban (0 years old)

Fatima Louay Rafiq Al-Sultan (0 years old)

Watan Mohammed Abd Al-Rahim Al-Madhoon (0 years old)

Mohammad Al-Jabbari Said Misbah Al-Khour (0 years old)

Diyaa Ahmed Abd Al-Aati Saleh Moussa (0 years old)

Oday Mohammed Rafiq Al-Sultan (0 years old)

Mohammed Nidal Hisham Attallah (0 years old)

Ahmad Shadi Talal Al-Haddad (0 years old)

Masa Mohammed Youssef Nasr (0 years old)

Ayat Abd Al-Aziz Omar Farwana (0 years old)

Maalek Mohammed Shafeeq Abu-Al-Kas (0 years old)

Sarah Abd Al-Rahman Mohammed Hamad (0 years old)

Mohammed Saleh Mahmoud Al-Deiri (0 years old)

Mecca Ahmed Eid Abu-Sherekh (0 years old)

Iyad Abd Al-Rahman Jihad Muhaysen (0 years old)

Adam Mohammed Sameer Abu-Ajwah (0 years old)

Alayan Abd Al-Rahman Alayan Al-Ashqar (0 years old)

Alma Moumen Mohammed Hamdan (0 years old)

Diyaa Mohammed Zuheir Al-Bar'ai (0 years old)

Misk Abd Al-Hai Sami Al-Halabi (0 years old)

Elina Moumen Riad Al-Rifi (0 years old)

Ali Raed Khalil Rahmi (0 years old)

Younis Wissam Abdullah Afaneh (0 years old)

Celine Abd Al-Hadi Adel Zahir (0 years old)

Asil Amir Ali Al-Ashi (0 years old)

Mira Abd Al-Rahman Fathi Radwan (0 years old)

Fatima Mohammed Kamel Faisal Akela (0 years old)

Mohammed Abd Al-Karim Mohammed Jabir Al-Safadi (0 years old)

Anas Abdullah Bahaa Al-Din Sakik (0 years old)

Sobhi Hamdan Sobhi Hassouna (0 years old)

Celine Ehab Ayman Al-Bahtiti (0 years old)

Mohammed Mazen Abdullah Al-Sanwar (0 years old)

Mohammed Abd Al-Samad Maher Mohsen (0 years old)

George Sobhi George Al-Souri (0 years old)

Osama Ahmed Mohammed Hamada (0 years old)

Elaf Karim Abdullah Al-Aywa (0 years old)

Masa Jalal Moein Al-Harkaly (0 years old)

Hassan Hamza Hassan Al-Omosa (0 years old)

Anas Abd Al-Aziz Mohammad Zahir (0 years old)

Daughter/Sona Hani Awada (0 years old)

Niveen Mohammad Sameer Saadeh (0 years old)

Issam Mohammad Issam Farag (0 years old)

Ismail Ahmed Ismail Farhat (0 years old)

Jouri Anas Bassam Shamia (0 years old)

Aliya Abd Al-Noor Sami Al-Souri (0 years old)

Kinan Amin Marwan Abu-Shakian (0 years old)

Roz Abd Al-Aziz Mohammad Al-Ghoul (0 years old)

Mohammad Hamid Nidal Aloua (0 years old)

Salama Mohammad Marwan Abu-Atiwi (0 years old)

Sham Ahmed Fawzi Al-Qafidi (0 years old)

Luay Mahmoud Saleh Al-Ajrami (0 years old)

Daughter/Shahd Omar Al-Qattati (0 years old)

Lana Yasser Nassif Hijazi (0 years old)

Abdullah Mohammad Abd Al-Hamid Mehana (0 years old)

Son/Ahmed Fouad Sikeik (0 years old)

Raed Ehab Raed Salmanaly (0 years old)

Omar Ahmed Abd Al-Nasir Shamlakh (0 years old)

Moaz Abd Al-Fattah Khaled Al-Zuhairi (0 years old)

Maria Yasser Kamal Al-Masry (0 years old)

Raed Khaled Raed Rajab (0 years old)

Malak Abd Al-Salam Ali Abu-Saif (0 years old)

Iyla Mohammad Salem Al-Dremli (0 years old)

Sela Mahmoud Jamal Abu-Dhahir (0 years old)

Layan Rami Anwar Faisal (0 years old)

Najwa Mahmoud Fathi Radwan (0 years old)

Mohammad Ahmed Salem Al-Qanou (0 years old)

Yomna Omar Riyadh Al-Rifi (0 years old)

Basil Mohammad Hossam Abu-Jaser (0 years old)

Yasmine Khalil Jawad Abu-Binat (0 years old)

Ayla Adi Abd Al-Jawad Abu-Ras (0 years old)

Noor Yousef Bassam Abu-Hasira (0 years old)

Juwan Ali Nasr Amer (0 years old)

Saba Ahmed Ali Al-Qazzaz (0 years old)

Fadel Maysara Mohammad Abu-Hasira (0 years old)

Anisa Mahmoud Ahmed Ali (0 years old)

Omar Jihad Omar Al-Bahtini (0 years old)

Sundus Mohamed Sobhi Samara (0 years old)

Farah Hosam Abd Al-Karim Hanoun (0 years old)

Kenan Ahmed Ismail Al-Hattab (0 years old)

Layan Abd Al-Karim Asaad Al-Dahshan (0 years old)

Mahmoud Fadi Khaled Al-Baba (0 years old)

Abd Al-Khaleq Fadi Khaled Al-Baba (0 years old)

Maha Fadi Khaled Al-Baba (0 years old)

Khaled Fadi Khaled Al-Baba (0 years old)

Hamza Mohamed Abd Al-Hamid Ashour (0 years old)

Yasmin Ramez Abd Al-Razzaq Al-Masri (0 years old)

Reem Zakaria Yehia Badawi (0 years old)

Joud Bahaa Eldin Haidar Al-Nadeem (0 years old)

Najwa Ahmed Fathy Radwan (0 years old)

Mahmoud Eid Mohamed Nabhan (0 years old)

Suzan Iyad Mohamed Al-Ashi (0 years old)

Kanary Moatasem Mahmoud Aql (0 years old)

Atef Majd Atef Darwish (0 years old)

Tala Mohamed Rafeeq Abu-Ghali (0 years old)

Ghaith Rami Khaled Abu-Riya (0 years old)

Sidra Yehia Khalil Abu-Zarifa (0 years old)

Mohamed Hosam Ashraf Shahin (0 years old)

Sahar Mohamed Raed Musleh (0 years old)

Waad Waleed Sameer Sabah (0 years old)

Bassam Mohamed Jamil Al-Maqousi (0 years old)

Ali Islam Sameer Abu-Al-Einin (0 years old)

Esraa Ahed Mohamed Radwan (0 years old)

Son/ Ghadir Mohamed Kaid Shafoot (0 years old)

Saber Sabri Abdullah Al-Farra (0 years old)

Samar Bara Mohamed Abu-Ghbit (0 years old)

Mohamed Ahmed Sami Al-Amawi (0 years old)

Hour Khamis Suleiman Al-Khateeb (0 years old)

Maria Khaled Nasr Al-Jed (0 years old)

Kanzy Mohamed Ayman Al-Khateeb (0 years old)

Nada Anas Ayman Abd (0 years old)

Odai Adel Mohamed Al-Ghosein (0 years old)

Malak Murad Ammar Barash (0 years old)

Jory Murad Ammar Barash (0 years old)

Hour Osama Suleiman Abu-Sanima (0 years old)

Misk Ahmed Abd Al-Karim Hararah (0 years old)

Hour Youssef Rashad Abu-Safi (0 years old)

Daughter/Aisha Mohamed Ibrahim Abu-Matwi (0 years old)

Daughter/Suhair Mohamed Shahda Khattab (0 years old)

Son/Ilham Ahmed Hammad Khattab (0 years old)

Daughter/Ilham Ahmed Hammad Khattab (0 years old)

Jouri Mohamed Mohamed Abu-Sultan (0 years old)

Maram Mohamed Mustafa Abu-Ghoula (0 years old)

Mahmoud Hassan Khalil Obeid (0 years old)

Yamen Mahmoud Abbas Muqata (0 years old)

Yusuf Saher Nasr Abu-Sahlool (0 years old)

Nazira Saher Nasr Sahlool (0 years old)

Malak Saher Nasr Abu-Sahlool (0 years old)

Carmel Alaa Walid Hamdan (0 years old)

Asil Mansour Khaled Al-Louh (0 years old)

Misk Yusuf Zuhair Al-Qanousi (0 years old)

Amal Mohamed Jumaa Abu-Soueis (0 years old)

Kenan Shadi Hashem Mushtaha (0 years old)

Sila Islam Mousa Al-Talbani (0 years old)

Mai Ibrahim Labad (0 years old)

Baraa Mohamed Fawzi Shaldan (0 years old)

Tariq Mohamed Fawzi Shaldan (0 years old)

Raafat Mohamed Raafat Abed (0 years old)

Mohamed Naim Nasr Ayad (0 years old)

Ziad Mohamed Jamil Habib (0 years old)

Suhaib Ahmed Moein Zakout (0 years old)

Fatima Saleh Yasser Al-Hout (0 years old)

Habiba Hesham Abd Al-Aty Abu-Jarri (0 years old)

Masa Mohamed Hamza Al-Rifi (0 years old)

Kamla Rabee Faraj Al-Ata'out (0 years old)

Mohamed Malik Mahmoud Al-Marnakh (0 years old)

Daughter/ Zeinab Mohamed Al-Abed Nawwas (0 years old)

Abd Al-Rahman Zayed Ziad Mahani (0 years old)

Salma Ahmed Ezzat Azzam (0 years old)

Samira Ahmed Ezzat Azzam (0 years old)

Ibrahim Abd Al-Fattah Said Salam (0 years old)

Son/ Anwar Ahmed Mohamed Darwish (0 years old)

Habiba Hesham Hassan Abu-Jarri (0 years old)

Rahaf Deeb Mahmoud Al-Skafi (0 years old)

Maysaa Deeb Mahmoud Al-Skafi (0 years old)

Tabarak Ahmed Mahmoud Abbas (0 years old)

Son of Israa Jamal Salem Abu-Mazkour (0 years old)

Sewar Hossam Talal Abu-Atiwi (0 years old)

Khitam Bara'a Abd Al-Bari Abu-Foul (0 years old)

Ahmed Saed Amer Ayash (0 years old)

Girl/Randa Mohammed Abd Al-Qader Wahba (0 years old)

Daughter/Mona Jamal Mohammed Abu-Layla (0 years old)

Mohannad Ahmed Jumaa Azzam (0 years old)

Yasser Salah Yasser Al-Dalou (0 years old)

Daughter/Nidal Jalal Al-Banna (0 years old)

Zain Omar Zuhair Al-Daour (0 years old)

Son/Alaa Murad Ali Binat (0 years old)

Wissam Wissam Naeem Abu-Anza (0 years old)

Insam Mahmoud Jihad Al-Louh (0 years old)

Son/Nabila Nasr Mohammed Nofal (0 years old)

Mohammad Ehab Eddin Khaled Owaidah (0 years old)

Son/Rahima Saadi Mohammed Shahin (0 years old)

Sara Arafat Hameed Al-Arjani (0 years old)

Wateen Yahya Khaled Abu-Hilal (0 years old)

Siyala Raafat Jamal Shatat (0 years old)

Nisreen Mohammed Mohammed Al-Najjar (0 years old)

Rakan Moumen Mousa Rabee (0 years old)

Sanad Bilal Nabil Amara (0 years old)

Hala Yasser Hamed Al-Sinnwar (0 years old)

Hamadah Ibrahim Mohammed Al-Hajj Yousuf (0 years old)

Maria Maher Yahya Al-Sikk (0 years old)

Mohammad Saeed Adel Abu-Al-Rous (0 years old)

Rateel Yasser Juma Abu-Al-Fita (0 years old)

Bisan Ibrahim Mohammed Al-Mallahi (0 years old)

Jannat Naji Abd Al-Rahman Abu-Hammad (0 years old)

Ahmed Mohammed Amin Nofal (0 years old)

Malak Abd Al-Rahman Ayash Darwish (0 years old)

Rital Khalil Yahya Al-Batsh (0 years old)

Ahmed Alaa Abd Al-Majeed Issa (0 years old)

Qais Mohammed Ramadan Obeid (0 years old)

Ibrahim Ammar Saad Al-Qara (0 years old)

Karam Amjad Hafez Shamlakh (0 years old)

Rafif Mahmoud Aref Al-Faqaawi (0 years old)

Al-Anoud Suleiman Jaber Al-Qirinaawi (0 years old)

Hour Mohammed Ibrahim Al-Mamlouk (0 years old)

Maimouna Saher Said Al-Sayyid (0 years old)

Rami Raafat Nidal Al-Amawasi (0 years old)

Hour Rashad Said Habib (0 years old)

Mohammed Omar Mustafa Shehab (0 years old)

Raafat Khalil Raafat Anan (0 years old)

Sanaa Ghassan Wagdi Hamouda (0 years old)

Mohammed Nour Al-Din Yahya Al-Aqad (0 years old)

Hassan Mohammed Hassan Abu-Dakkah (0 years old)

Saif Ashraf Karim Abu-Hijr (0 years old)

Abd Al-Raouf Ibrahim Abd Al-Raouf Al-Farra (0 years old)

Hassan Ibrahim Abd Al-Karim Abu-Dwaba (0 years old)

Tulin Ibrahim Barjas Awaijeh (0 years old)

Khaled Bilal Mohammed Abu-Al-Omrein (0 years old)

Tasnim Ramzi Awda Qarman (0 years old)

Habiba Ashraf Mahmoud Abu-Assi (0 years old)

Samira Ziyad Abd Al-Qader Al-Smeiri (0 years old)

Mohammed Basel Mahmoud Al-Khayat (0 years old)

Huda Mustafa Hatem Abu-Seif (0 years old)

Abd Al-Rahman Samir Salama Saad (0 years old)

Doaa Ali Hassan Al-Ghandour (0 years old)

Ghaith Yasser Nabil Noufal (0 years old)

Mohammed Mustafa Khalil Tammous (0 years old)

Misk Mahmoud Ibrahim Hejazi (0 years old)

Malak Walid Yousef Abu-Al-Khair (0 years old)

Mazeen Hassan Mazen Al-Tawil (0 years old)

Muayyad Mohammed Masoud Ashour (0 years old)

Rafif Alaa Labib Al-Tabatabai (0 years old)

Useid Haider Moen Al-Aff (0 years old)

Batoul Khaled Shaaban Dawas (0 years old)

Lynn Khaled Shaaban Dawas (0 years old)

Sewar Khaled Saber Abu-Qashlan (0 years old)

Wateen Bara'a Abd Al-Rahman Al-Hour (0 years old)

Rafif Walid Sabri Al-Nabahin (0 years old)

Fatima Mohammed Rizk Al-Wawi (0 years old)

Bilal Khaled Mohammed Sobh (0 years old)

Zein Al-Din Suleiman Moin Al-Najjar (0 years old)

Malak Jihad Mohammed Al-Nemnem (0 years old)

Rajwa Mahmoud Zuhdi Abu-Sharia (0 years old)

Kinan Akram Sameeh Karim (0 years old)

Jannah Hisham Mohammed Hamouda (0 years old)

Tolin Ibrahim Jihad Al-Maghari (0 years old)

Miyan Yahya Yousef Al-Astal (0 years old)

Mostafa Mohammed Farid Qandil (0 years old)

Moatasem Kanaan Farid Al-Jamal (0 years old)

Mohammed Eyad Maher Abu-Leila (0 years old)

Tahani Ezz Al-Din Ahmed Zourob (0 years old)

Ayloul Omar Kamel Abu-Rahmeh (0 years old)

Hanan Mohammed Abd Al-Hakim Asfour (0 years old)

Hour Omar Mahmoud Al-Azib (0 years old)

Lana Yousef Emad Lolo (0 years old)

Wateen Sharif Bakr Al-Batniji (0 years old)

Raghad Ahmed Oudah Abu-Khattab (0 years old)

Aisha Jihad Jalal Shaheen (0 years old)

Mohammed Hussein Mohammed Abu-Hamed (0 years old)

Osayd Hussein Mohammed Abu-Hamed (0 years old)

Badr Yasser Rafiq Abu-Habib (0 years old)

Asia Hussein Ahmed Hamad (0 years old)

Aseel Mohammed Jumah Dhahir (0 years old)

Alma Adnan Jamal Al-Qatraoui (0 years old)

Moaz Hani Mohammed Al-Aidi (0 years old)

Mohammed Alaa Othman Mohammed (0 years old)

Belal Mohammed Kamal Hamdan (0 years old)

Hamza Abd Al-Samad Taysir Abu-Warda (0 years old)

Maryam Khaled Suhail Abed (0 years old)

Hour Hazem Ahmed Al-Madhoun (0 years old)

Ryan Abd Al-Rahim Jamal Al-Qatraoui (0 years old)

Eliana Mohammed Nabil Mukhaimer (0 years old)

Sari Mahmoud Abd Al-Aziz Alayan (0 years old)

Mohammed Hani Mohammed Al-Zahar (0 years old)

Mohammed Mohammed Hosni Abu-Sharar (0 years old)

Zaher Mohammed Zaher Abu-Awaili (0 years old)

Ibrahim Ahmed Salem Azzam (0 years old)

Omar Ismail Omar Sharaf (0 years old)

Hind Khaled Ahmed Jahjouh (0 years old)

Saba Ramez Mohammed Abu-Maamar (0 years old)

Mervat Wissam Maher Al-Daalesa (0 years old)

Shaimaa Saeed Nabil Al-Laham (0 years old)

Maria Khaled Zakaria Al-Shantti (0 years old)

Rima Mohammed Sabri Al-Braim (0 years old)

Issa Mahmoud Mohammed Qarmoot (0 years old)

Abd Al-Rahim Ahmed Abd Al-Rahim Awad (0 years old)

Wateen Munzer Saher Khattab (0 years old)

Zain Mohammed Ali Al-Zard (0 years old)

Mohammed Taher Ahmed Abu-Younis (0 years old)

Majd Ismail Jad Hamad (0 years old)

Khaled Hamza Khaled Al-Louh (0 years old)

Abd Al-Hakim Mohammed Abd Al-Hakim Hussein (0 years old)

Taj Arafat Ramadan Al-Balawi (0 years old)

Ibrahim Al-Mu'tasim Waleed Al-Qouqa (0 years old)

Ahmed Saeed Ahmed Fouda (0 years old)

Mohammed Suleiman Kamel Farajallah (0 years old)

Amr Mahmoud Tayseer Abu-Al-Laban (0 years old)

Hadeel Othman Khalil Saydam (0 years old)

Mira Omar Fares Sukkar (0 years old)

Sila Mohammed Suleiman Abu-Amsha (0 years old)

Mu'tasim Billah Moad Hamad Hamad (0 years old)

Layan Mohammed Youssef Hussein (0 years old)

Zain Shihada Mustafa Al-Shaer (0 years old)

Jehad Mohammed Ra'fat Al-Da'lais (0 years old)

Mahmoud Amjad Saeed Bakhit (0 years old)

Yaqeen Karam Khadr Al-Turk (0 years old)

Qutaiba Diaa Mohammed Abu-Qaliq (0 years old)

Zain Mohammed Khaled Al-Houbi (0 years old)

Raseel Ahmed Abd Al-Bari Abu-Foul (0 years old)

Mohammed Tamer Muslih Al-Qanoua (0 years old)

Osama Mohammed Adeeb Asleem (0 years old)

Abd Al-Hakim Mohammed Abd Al-Hakim Abu-Al-Shaar (0 years old)

Abdullah Amir Abdullah Al-Khour (0 years old)

Alma Ahmed Mohammed Al-Atal (0 years old)

Ahmed Moamen Ahmed Daloul (0 years old)

Zaid Khaled Jumaa Al-Bahbahani (0 years old)

Youssef Haitham Youssef Abu-Mahadi (0 years old)

Fatima Ahmed Salah Al-Sawafiri (0 years old)

Wateen Abd Rabbo Taleb Abu-Jrei (0 years old)

Mohammed Talaat Ibrahim Al-Hassaineh (0 years old)

Salma Adnan Abd Al-Karim Abu-Mustafa (0 years old)

Judy Ahmed Akram Al-Araqaan (0 years old)

Sanad Mohammed Sami Salman (0 years old)

Obaida Bilal Youssef Abu-Mailaq (0 years old)

Sama Ibrahim Majid Al-Wadeeah (0 years old)

Noor Rami Naeem Al-Asmar (0 years old)

Qais Ali Nabil Al-Aidi (0 years old)

Moustafa Hani Issam Saqallah (0 years old)

Salma Ibrahim Basem Shaaban (0 years old)

Wael Amir Sharif Assaf (0 years old)

Moaz Mohammed Jawad Al-Wadeeah (0 years old)

Yazan Ahmed Mohammed Al-Attar (0 years old)

Joud Abdullah Ahmed Qassem (0 years old)

Nasr Alaa Nasr Jargon (0 years old)

Nabil Saif Al-Islam Nabil Al-Hallol (0 years old)

Khaled Moamen Amin Shubair (0 years old)

Sama Mohammed Yousef Darwish (0 years old)

Alaa Al-Din Ali Kamal Balatah (0 years old)

Rayan Abdullah Zakaria Al-Astal (0 years old)

Nabil Bilal Nabil Al-Aidi (0 years old)

Aws Mohammed Hussein Al-Atal (0 years old)

Salam Wael Ahmed Al-Astal (0 years old)

Sanad Yaseen Moustafa Al-Zeinati (0 years old)

Jewel Atallah Ibrahim Al-Amash (0 years old)

Hurriya Ahmed Imran Ghabn (0 years old)

Mohammed Fadi Mohammed Al-Loqa (0 years old)

Taqa Mousa Khalil Abu-Nussairah (0 years old)

Malek Azzouz Ali Awad (0 years old)

Warda Mahmoud Allam Al-Yazji (0 years old)

Mohammed Ahmed Riyad Abu-Zurqa (0 years old)

Adam Majdi Jaber Al-Dahdouh (0 years old)

Mohammed Amr Mohammed Magari (0 years old)

Basima Ibrahim Mohammed Al-Souri (0 years old)

Sobhi Ramzi Sobhi Al-Ajal (0 years old)

Mousab Mohammed Smeeh Subeih (0 years old)

Elias Mohammed Emad Iyyad (0 years old)


En nog 16.700 anderen
Die zijn niet vermoord door Isral, maar zijn simpelweg slachtoffer geworden door de acties van Palestijnen zelf (ook wel Hamas genoemd, maar komt op zelfde neer). Maar islamieten willen maar wat graag de slachtofferkaart trekken. Met jouw logica hebben de geallieerden ook duizenden baby’s vermoord in Nazi-Duitsland. Leuk geprobeerd, maar je moet toch echt bij je islamtische broeders zijn die op een heilige oorlog uit zijn. Nogmaals, Isral heeft geen baby’s vermoord in tegenstelling tot de Palestijnen, dat is de waarheid waar je mee zult moeten leven. Hoe graag je dit ook in de schoenen van Isral wilt schuiven. Wat ik overigens prima snap, want wat voor beest moet je zijn om zoiets goed te keuren. Ik zou dan ook liever mijn hoofd in het zand stoppen.
  woensdag 19 februari 2025 @ 11:56:50 #105
229935 damsco
Internetheld sinds 2008
pi_216745089
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2025 10:19 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Israel heeft genoeg babies en kinderen vermoord, dus waar heb jij het over?
Jij steunt alles wat gedaan wordt tegen moslims.
[..]
Ik heb nog nooit enige anti-Jood opmerking gemaakt noch gehint naar enige dislike tegen joden.
Israel staat niet gelijk aan joden, zoals jij en andere genocide steuners graag denken.
Ik steun elk land dat zich verdedigd tegen de eeuwige bloeddorst van de islam. Daarnaast kots ik op antisemieten die elke gelegenheid aangrijpen om hun onderbuik te laten spreken. Je houdt mij niet voor de gek.
pi_216745181
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2025 10:13 schreef Chadi het volgende:

[..]
https://interactive.aljaz(...)000-children-killed/

Know their names
Palestinian children killed in Israeli attacks on Gaza

En nog 16.700 anderen
Maar dit zijn toch martelaren? :?
Intolerant voor intolerantie
pi_216745553
quote:
7s.gif Op woensdag 19 februari 2025 11:56 schreef damsco het volgende:

[..]
Ik steun elk land dat zich verdedigd tegen de eeuwige bloeddorst van de islam. Daarnaast kots ik op antisemieten die elke gelegenheid aangrijpen om hun onderbuik te laten spreken. Je houdt mij niet voor de gek.
Een land dat zich aan het verdedigen is steun ik ook, zoals Oekraine bv.
Een land dat zich agressief gedraagt en er alles aan doet om anderen uit te roeien zoals Israel doet tegen de Palestijnen zal ik nooit steunen.

Ik ben zelf ook tegen antisemieten. Ik heb op FOK! overigens nog nooit een antisemiet gezien.
pi_216745609
quote:
1s.gif Op woensdag 19 februari 2025 11:49 schreef damsco het volgende:

[..]
Die zijn niet vermoord door Isral, maar zijn simpelweg slachtoffer geworden door de acties van Palestijnen zelf (ook wel Hamas genoemd, maar komt op zelfde neer).
Ah ja, dus als Hamas kinderen dood is het walgelijk en een moord.
Maar als Israel duizenden kinderen dood is het eigen schuld dikke bult.

Je ziet toch zelf ook wel hoe ongelofelijk dom en hypocriet je klinkt?

quote:
11s.gif Op woensdag 19 februari 2025 12:01 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Maar dit zijn toch martelaren? :?
Stel dat zou zo zijn, wat boeit dat?
Kleine kinderen worden bruut afgeslacht door Israel. En jij gaat dat goed praten door te zeggen dat het ''martelaren'' zijn.

Echt :') De pro-genocide kamp is te walgelijk voor woorden :r
  woensdag 19 februari 2025 @ 12:57:09 #109
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_216746155
quote:
Ik zag hier ook al een artikel over bij The Guardian. Dat zijn toch wel de kringen waar je in meer of mindere mate sympathie zult vinden voor het Palestijnse terrorisme.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216746170
Maar het is echt een religie van vrede hoor jongens ...

twitter
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216746222
quote:
1s.gif Op woensdag 19 februari 2025 11:49 schreef damsco het volgende:

[..]
Die zijn niet vermoord door Isral, maar zijn simpelweg slachtoffer geworden door de acties van Palestijnen zelf (ook wel Hamas genoemd, maar komt op zelfde neer). Maar islamieten willen maar wat graag de slachtofferkaart trekken. Met jouw logica hebben de geallieerden ook duizenden baby’s vermoord in Nazi-Duitsland. Leuk geprobeerd, maar je moet toch echt bij je islamtische broeders zijn die op een heilige oorlog uit zijn. Nogmaals, Isral heeft geen baby’s vermoord in tegenstelling tot de Palestijnen, dat is de waarheid waar je mee zult moeten leven. Hoe graag je dit ook in de schoenen van Isral wilt schuiven. Wat ik overigens prima snap, want wat voor beest moet je zijn om zoiets goed te keuren. Ik zou dan ook liever mijn hoofd in het zand stoppen.
Dat niet alleen, het is maar de vraag wat er berhaupt van zo'n lijst klopt en ook zitten er de nodige Hamas strijdertjes bij zodra je boven de leeftijd van 12 a 13 jaar komt. Heel tragisch, maar zelf minderjarigen gebruikt men voor terrorisme.

En uiteraard komt zulke propaganda van Al Jazeera, een mediakanaal waar men dus ook conferenties organiseert met Hamas leiders, terroristen als journalisten heeft maar volgens sommige Westerse media hartstikke betrouwbaar is.

Trouwens ook weer hilarisch:

twitter
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216748877
https://nos.nl/liveblog/2(...)ngst-voor-arrestatie

Hier staat wat meer info over die twee Isralische militairen die Nederland inderdaad in alle haast hebben verlaten omdat ze zo stom zijn geweest foto's op social media te plaatsen en omdat Isral/het IDF nou eenmaal onder een gigantisch vergrootglas ligt.
Intolerant voor intolerantie
pi_216749069
Als je nu nog steeds foto’s van jezelf in uniform in Gaza op social media hebt staan verdien je het bijna om gepakt te worden. Het is al verboden om je persoonlijke mobieltje mee te nemen naar vijandelijk gebied, uitzonderingen daargelaten. Als je dan ook nog foto’s en filmpjes gaat maken, die vervolgens online zet op social media waar je ook nog eens deelt waar je 24/7 bent, ben je echt debiel bezig.
pi_216749337
quote:
9s.gif Op woensdag 19 februari 2025 13:15 schreef HowardRoark het volgende:
Maar het is echt een religie van vrede hoor jongens ...

[ x ]
Als dit iets zegt over de islam, wat zeggen de juichende en lachende smileys bij afbeeldingen van zwaargewonden of dode Palestijnse baby's en kleuters?
pi_216749809
quote:
1s.gif Op woensdag 19 februari 2025 17:13 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Als dit iets zegt over de islam, wat zeggen de juichende en lachende smileys bij afbeeldingen van zwaargewonden of dode Palestijnse baby's en kleuters?
Altijd maar weer die morele equivalent proberen te creren h. Daar doe ik verder niet aan mee. De Islam is uniek wat dit betreft en niet op een positieve manier. Er is geen andere religie die zulke teksten in de heilige boeken heeft staan:
quote:
llah's Messenger said, "The Hour will not be established until you fight with the Jews, and the stone behind which a Jew will be hiding will say. "O Muslim! There is a Jew hiding behind me, so kill him."
En dit sentiment zien we dus ook terug in de beleving van veel moslims online.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216750193
quote:
14s.gif Op woensdag 19 februari 2025 17:51 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Altijd maar weer die morele equivalent proberen te creren h. Daar doe ik verder niet aan mee. De Islam is uniek wat dit betreft en niet op een positieve manier. Er is geen andere religie die zulke teksten in de heilige boeken heeft staan:
Veel woorden voor: islamiet moet normaal doen en wij niet-islamieten mogen lachen en juichen bij (half)dode baby's en kleuters.
pi_216750242
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2025 16:53 schreef oblo het volgende:
Als je nu nog steeds foto’s van jezelf in uniform in Gaza op social media hebt staan verdien je het bijna om gepakt te worden. Het is al verboden om je persoonlijke mobieltje mee te nemen naar vijandelijk gebied, uitzonderingen daargelaten. Als je dan ook nog foto’s en filmpjes gaat maken, die vervolgens online zet op social media waar je ook nog eens deelt waar je 24/7 bent, ben je echt debiel bezig.
Wij zitten niet in hun situatie. Ik kan me best voorstellen dat soldaten (meestal jonge mensen) van het Isralische leger best bij zijn dat ze eens los mochten gaan op dat volk dat hen dood wil hebben omdat ze Joods zijn. Als je dit dan ziet in dat licht... "Gaat goed, he, die tweede holocaust? :D "

Hoewel... nee, dat kan ik niet... maar ergens snap ik het wel.

Het is uiteraard goed vergelijkbaar met die blije filmpjes van Palestijnen bij het lanceren van raketten naar Isral, maar zoals we inmiddels weten, is het ene een stuk kwalijker dan het andere. Joden liggen onder een vergrootglas. Dat, en Gazanen gaan niet op vakantie naar andere landen, dat ook. :P
Intolerant voor intolerantie
pi_216750551
quote:
1s.gif Op woensdag 19 februari 2025 18:26 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Wij zitten niet in hun situatie. Ik kan me best voorstellen dat soldaten (meestal jonge mensen) van het Isralische leger best bij zijn dat ze eens los mochten gaan op dat volk dat hen dood wil hebben omdat ze Joods zijn. Als je dit dan ziet in dat licht... "Gaat goed, he, die tweede holocaust? :D "

Hoewel... nee, dat kan ik niet... maar ergens snap ik het wel.

Het is uiteraard goed vergelijkbaar met die blije filmpjes van Palestijnen bij het lanceren van raketten naar Isral, maar zoals we inmiddels weten, is het ene een stuk kwalijker dan het andere. Joden liggen onder een vergrootglas. Dat, en Gazanen gaan niet op vakantie naar andere landen, dat ook. :P
Voor elk ding dat iemand doet kan je wel zeggen dat je het ergens wel snapt, het is een nutteloze opmerking en ik snap niet zo goed wat het toevoegt.
pi_216750582
quote:
1s.gif Op woensdag 19 februari 2025 18:22 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Veel woorden voor: islamiet moet normaal doen en wij niet-islamieten mogen lachen en juichen bij (half)dode baby's en kleuters.
Nee, je tuigt simpelweg een stropop op. Geen enkele user hier heeft daar nog om zitten lachen en juichen. Naast het feit natuurlijk dat de slachtoffers aan Palestijnse kant het resultaat zijn van hun eigen terreur en vechtwijze.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216750963
quote:
1s.gif Op woensdag 19 februari 2025 11:49 schreef damsco het volgende:

[..]
Die zijn niet vermoord door Isral, maar zijn simpelweg slachtoffer geworden door de acties van Palestijnen zelf (ook wel Hamas genoemd, maar komt op zelfde neer). Maar islamieten willen maar wat graag de slachtofferkaart trekken. Met jouw logica hebben de geallieerden ook duizenden baby’s vermoord in Nazi-Duitsland. Leuk geprobeerd, maar je moet toch echt bij je islamtische broeders zijn die op een heilige oorlog uit zijn. Nogmaals, Isral heeft geen baby’s vermoord in tegenstelling tot de Palestijnen, dat is de waarheid waar je mee zult moeten leven. Hoe graag je dit ook in de schoenen van Isral wilt schuiven. Wat ik overigens prima snap, want wat voor beest moet je zijn om zoiets goed te keuren. Ik zou dan ook liever mijn hoofd in het zand stoppen.
Isralische slachtoffers bestaan niet
pi_216751017
quote:
1s.gif Op woensdag 19 februari 2025 19:18 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Ik heb van jou nog nooit een kwalijk woord horen zeggen over die telegram groepen of over kolonisten die met vuur en vuurwapens dorpen aanvallen. Hier in deze reeks is bijna iedereen er bijzonder stil over op 1 joodse user, een mod, een trol en twee of drie islamitische users na. Als het geen onderwerp is dan is het blijkbaar niet bijzonder of zelfs prima.
Waarom moet ik in een topic over de oorlog tussen Isral en de Palestijnse terreurgroeperingen in de Gazastrook iets gaan zeggen over een situatie op de Westelijke Jordaanoever? Het betreft allemaal weer whataboutisms. Bovendien je mijn posts dan niet goed bijgehouden, want over hardalim zoals de Hilltop Youth heb ik vaak genoeg afkeurend gepost.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216751301


Van links naar rechts: Shiri Bibas, Kfir Bibas, Ariel Bibas en Oded Lifshitz

Zij keren morgen dood terug. :{
  woensdag 19 februari 2025 @ 20:38:36 #124
229935 damsco
Internetheld sinds 2008
pi_216752679
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2025 19:43 schreef oblo het volgende:
[ afbeelding ]

Van links naar rechts: Shiri Bibas, Kfir Bibas, Ariel Bibas en Oded Lifshitz

Zij keren morgen dood terug. :{
Maar zijn geen slachtoffer hoor, want die bestaan niet aan Joodse kant aldus onderstaande aanhanger van de religie van vrede. Koekoek.

quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2025 19:22 schreef Chadi het volgende:

[..]
Isralische slachtoffers bestaan niet
.
pi_216752742
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2025 19:43 schreef oblo het volgende:
[ afbeelding ]

Van links naar rechts: Shiri Bibas, Kfir Bibas, Ariel Bibas en Oded Lifshitz

Zij keren morgen dood terug. :{
Over Oded Lifshitz.
:

He and his wife are peace activists who worked for Israeli organization "On the Way to Recovery", which helps aid Palestinian citizens in need of medical care in getting transportation to Israeli hospitals across the border.

En kindje en baby van 9 maanden... triest.
  woensdag 19 februari 2025 @ 20:53:22 #126
229935 damsco
Internetheld sinds 2008
pi_216752989
Palestijnen hebben zich op hun meest gruwelijk manier aan de wereld getoond, een onschuldige baby afslachten. Maar wat wil je ook met een wrede bloeddorstige profeet als voorbeeld.
pi_216753030
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2025 19:22 schreef Chadi het volgende:

[..]
Isralische slachtoffers bestaan niet
Deze gaat even in mijn bookmarks.
Intolerant voor intolerantie
pi_216758687
Walgelijk tuig.
twitter
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_216758836
quote:
13s.gif Op woensdag 19 februari 2025 20:55 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Deze gaat even in mijn bookmarks.
Mooi zo dat was exact zo gepland.
pi_216758850
quote:
9s.gif Op woensdag 19 februari 2025 20:38 schreef damsco het volgende:

[..]
Maar zijn geen slachtoffer hoor, want die bestaan niet aan Joodse kant aldus onderstaande aanhanger van de religie van vrede. Koekoek.
[..]
.
Palestijnen gaan niet dood of worden niet vermoord omdat ze martelaren zijn volgens een aanhanger van het zionisme
  donderdag 20 februari 2025 @ 09:33:43 #131
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216758917
quote:
0s.gif Op woensdag 19 februari 2025 19:22 schreef Chadi het volgende:

[..]
Isralische slachtoffers bestaan niet
Aah, je hebt goed opgelet naar wat Mohammed allemaal verkondige over Joden.
  donderdag 20 februari 2025 @ 09:37:06 #132
229935 damsco
Internetheld sinds 2008
pi_216758957
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 09:18 schreef superniger het volgende:
Walgelijk tuig.
[ x ]
Dit is de vijand waar Isral mee te dealen heeft. Een vijand van ongekende wreedheid waar zelfs een baby niet meer veilig is.
  donderdag 20 februari 2025 @ 09:37:56 #133
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_216758969
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 09:18 schreef superniger het volgende:
Walgelijk tuig.
[ x ]
Die maken er weer een gezellig feestje van.
KuikenGuppy
  donderdag 20 februari 2025 @ 09:45:47 #134
229935 damsco
Internetheld sinds 2008
pi_216759072
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 09:33 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Aah, je hebt goed opgelet naar wat Mohammed allemaal verkondige over Joden.
Mooi dat langzaam de ware aard bij zulke lieden naar boven komt, waar eerst nog allerlei randzaken werden aangehaald waarom het gerechtvaardigd was dat de palestijnen al jaren dood en verderf zaaien wordt nu een complete bevolkingsgroep niet meer als mens erkent. Waar hebben we dit toch eerder gezien in de recente geschiedenis.

Islam is een rotte vrucht, niet voor niets dat de gehele islamtische wereld een puinzooi is.
  donderdag 20 februari 2025 @ 09:49:43 #135
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216759135
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 09:29 schreef Chadi het volgende:

[..]
Palestijnen gaan niet dood of worden niet vermoord omdat ze martelaren zijn volgens een aanhanger van het zionisme
Het maakt het gewoon makkelijker als je zegt dat je Joden haat. Waarom al die moeite doen om het te ontkennen?
pi_216759183
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 09:37 schreef damsco het volgende:

[..]
Dit is de vijand waar Isral mee te dealen heeft. Een vijand van ongekende wreedheid waar zelfs een baby niet meer veilig is.
Gelukkig heeft Israel nog nooit, maar dan ook echt nog nooit een kind gedood. :D
  donderdag 20 februari 2025 @ 09:54:24 #137
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216759201
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 09:53 schreef Raphaelo het volgende:

[..]
Gelukkig heeft Israel nog nooit, maar dan ook echt nog nooit een kind gedood. :D
Hey, een whataboutism.

Vertel anders even wanneer Isral een baby heeft ontvoerd en deze heeft omgelegd?
pi_216759210
quote:
1s.gif Op woensdag 19 februari 2025 17:13 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Als dit iets zegt over de islam, wat zeggen de juichende en lachende smileys bij afbeeldingen van zwaargewonden of dode Palestijnse baby's en kleuters?
Niets.
  donderdag 20 februari 2025 @ 09:56:47 #139
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216759227
quote:
1s.gif Op woensdag 19 februari 2025 17:13 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Als dit iets zegt over de islam, wat zeggen de juichende en lachende smileys bij afbeeldingen van zwaargewonden of dode Palestijnse baby's en kleuters?
Dat er Joden zijn die zich niet op basis van religieuze teksten maar als persoon verlagen tot dat niveau.
pi_216759235
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 09:54 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Hey, een whataboutism.

Vertel anders even wanneer Isral een baby heeft ontvoerd en deze heeft omgelegd?
Israel heeft op dit moment meer dan 300 kinderen vast in 'administratieve detentie', oftewel gegijzeld. Het is niet moelijk op te zoeken vriend. En wat betreft de dode kinderen, als je echt wilt zoek ik wel even wat foto's voor je op die ik je PB. Ik hoor het wel!
  donderdag 20 februari 2025 @ 09:57:57 #141
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216759245
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 09:57 schreef Raphaelo het volgende:

[..]
Israel heeft op dit moment meer dan 300 kinderen vast in 'administratieve detentie', oftewel gegijzeld. Het is niet moelijk op te zoeken vriend. En wat betreft de dode kinderen, als je echt wilt zoek ik wel even wat foto's voor je op die ik je PB. Ik hoor het wel!
Zijn dat babies en zijn die vermoord?
pi_216759478
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 09:56 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Dat er Joden zijn die zich niet op basis van religieuze teksten maar als persoon verlagen tot dat niveau.
Eens hoor alleen dan kan de nuance wel gemaakt worden. Net zoals bij die man in Amerika die dacht op basis van huidskleur even twee Palestijnen dood te schieten.
pi_216759744
Vermoord door Isral met Amerikaanse wapens.

twitter

twitter

twitter

twitter
pi_216759747
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 09:56 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Dat er Joden zijn die zich niet op basis van religieuze teksten maar als persoon verlagen tot dat niveau.
En op basis van intolerantie voor intolerantie. Veel van de daden van Isral, waaronder de oorlogsmisdaden die we hebben gezien, komen daaruit voort. Vanuit haat voor het volk dat jou haat.
Intolerant voor intolerantie
  donderdag 20 februari 2025 @ 10:36:32 #145
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_216759789
Hamas heeft vandaag definitief zijn eigen doodsvonnis bezegeld.
  donderdag 20 februari 2025 @ 10:39:03 #146
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216759823
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 10:36 schreef Tengano het volgende:
Hamas heeft vandaag definitief zijn eigen doodsvonnis bezegeld.
Maar oh wat zaten ze te juichen, die doodscultus op 7 oktober. Ze gooien een boemerang maar snappen niet dat die ooit terugkomt.
pi_216759915
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 10:36 schreef Tengano het volgende:
Hamas heeft vandaag definitief zijn eigen doodsvonnis bezegeld.
Alweer? :')

Er is maar n ding belangrijk momenteel en dat is de gijzelaars vrij krijgen.

De rest komt later.
Intolerant voor intolerantie
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter donderdag 20 februari 2025 @ 11:12:30 #148
485843 crew  Jippie
pi_216760417
Walgelijk vertoon die doodskisten
pi_216760547
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 10:36 schreef Tengano het volgende:
Hamas heeft vandaag definitief zijn eigen doodsvonnis bezegeld.
Welnee, die krijgen weer zoveel miljard binnenkort en de top viert feest in Qatar.
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
  donderdag 20 februari 2025 @ 11:48:20 #150
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_216761021
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 11:21 schreef Aether het volgende:
Welnee, die krijgen weer zoveel miljard binnenkort en de top viert feest in Qatar.
Laat ik het zo zeggen. Als je dit nog kunt supporten dan is er iets heel serieus mis met je.

#grenzeloos

[ Bericht 1% gewijzigd door Tengano op 20-02-2025 11:56:02 ]
pi_216761176
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 10:32 schreef Nober het volgende:

[ x ]
Alleen hier al om dient hamas volledig bij de ballen opgehangen te worden.

Hoe kun je dit nog blijven steunen @Slayage. Tuig dat je dr bent.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_216761200
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 10:39 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Maar oh wat zaten ze te juichen, die doodscultus op 7 oktober. Ze gooien een boemerang maar snappen niet dat die ooit terugkomt.
En dan staat de wereld weer in brand
'geNoCiDUuUhUHuuhhhUUHHmimimimi'
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_216761974
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 11:56 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Alleen hier al om dient hamas volledig bij de ballen opgehangen te worden.

Hoe kun je dit nog blijven steunen @:Slayage. Tuig dat je dr bent.
Lekker aan het pearlclutchen over (toegegeven) respectloze uitingen maar wel achter tienduizenden/honderdduizenden onschuldige doden blijven staan. Iets zegt me dat je je morele prioriteiten niet helemaal in de juiste volgorde hebt staan.
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
pi_216761990
quote:
1s.gif Op woensdag 19 februari 2025 20:53 schreef damsco het volgende:
Palestijnen hebben zich op hun meest gruwelijk manier aan de wereld getoond, een onschuldige baby afslachten. Maar wat wil je ook met een wrede bloeddorstige profeet als voorbeeld.
Dit is ook wat de Palestijnse cultuur is. Maar helaas zijn er juist veel mensen in het Westen die sympathie voor deze mensen tonen en als met moet kiezen tussen Isral en de Palestijnen, voor deze laatste groep kiest.
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 09:57 schreef Raphaelo het volgende:

[..]
Israel heeft op dit moment meer dan 300 kinderen vast in 'administratieve detentie', oftewel gegijzeld. Het is niet moelijk op te zoeken vriend. En wat betreft de dode kinderen, als je echt wilt zoek ik wel even wat foto's voor je op die ik je PB. Ik hoor het wel!
Hmm. Je bedoelt dat Isral terroristen oppakt? Dat klopt en de Palestijnen zetten daar ook minderjarigen voor in. En als deze minderjarigen vervolgens om het leven komen dan gaat het narratief weer dat 'Isral 'zomaar' Palestijnse kinderen vermoord'.

Het is erg naef te noemen als je nog altijd in deze verhalen trapt. Kijk, hier heb je twee van deze "onschuldige" minderjarigen, die gelukkig meteen worden gelimineerd nadat men Isralische militairen neersteekt. Zie bijvoorbeeld hier en hier.

En vervolgens verschijnen er na zulke aanslagen ook nog allemaal berichten op de socials dat er zomaar, zonder enige reden, Palestijnse kinderen zijn neergeschoten of opgepakt. Media zoals Quds, Al Jazeera en Wafa papegaaien dat nog keurig na.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216762068
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 12:41 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
Lekker aan het pearlclutchen over (toegegeven) respectloze uitingen maar wel achter tienduizenden/honderdduizenden onschuldige doden blijven staan. Iets zegt me dat je je morele prioriteiten niet helemaal in de juiste volgorde hebt staan.
Nee hoor, de Palestijnen zijn zelf een oorlog begonnen en hebben de gevolgen ondervonden van hun acties.

We gaan ook niet zeggen dat het toch zo verschrikkelijk is dat er tijdens de Tweede Wereldoorlog zoveel onschuldige Duitse burgers om het leven zijn gekomen. Duitsland begon een genocidale oorlog en heeft de gevolgen daarvan ondervonden.

Net zoals we dat nu trouwens niet doen in de oorlog in Oekrane als er Russen om het leven komen. Rusland is zelf die oorlog begonnen, alle slachtoffers komen op hun conto. Dat had men die oorlog maar niet moeten starten.

Dit rare idee bij sommigen om van daders en terroristen, slachtoffers te maken is bespottelijk. En we weten welke mensen dit doen, in welke kringen dit populair is en ook waarom men dit specifiek doet als het om Palestijnen gaat.

Dat zijn immers moslims en mensen van kleur, dus daarmee volgens sommige al per definitie onderdrukte slachtoffers wiens geweld en barbarisme 'te begrijpen' valt en in 'de juiste context' moet worden geplaatst.

Nou, bekijk het maar, weldenkende mensen met een functionerend moreel kompas doen hier niet aan mee.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216762165
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 12:41 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
Lekker aan het pearlclutchen over (toegegeven) respectloze uitingen maar hunnie... :'(
Toch weer even naar de ander wijzen, he. :')

Kun je het niet laten, of heb je gewoon niets anders?
Intolerant voor intolerantie
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter donderdag 20 februari 2025 @ 13:29:06 #157
485843 crew  Jippie
pi_216762601
Jongens laten we hier die walgelijke oorlog niet nadoen, zelfs niet dunnetjes.
pi_216763891
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 12:41 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
Lekker aan het pearlclutchen over (toegegeven) respectloze uitingen maar wel achter tienduizenden/honderdduizenden onschuldige doden blijven staan. Iets zegt me dat je je morele prioriteiten niet helemaal in de juiste volgorde hebt staan.
Wat jij wil, terroristenmaatje.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  donderdag 20 februari 2025 @ 16:04:46 #159
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_216764670
quote:
14s.gif Op donderdag 20 februari 2025 12:43 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Dit is ook wat de Palestijnse cultuur is. Maar helaas zijn er juist veel mensen in het Westen die sympathie voor deze mensen tonen en als met moet kiezen tussen Isral en de Palestijnen, voor deze laatste groep kiest.
[..]
Hmm. Je bedoelt dat Isral terroristen oppakt? Dat klopt en de Palestijnen zetten daar ook minderjarigen voor in. En als deze minderjarigen vervolgens om het leven komen dan gaat het narratief weer dat 'Isral 'zomaar' Palestijnse kinderen vermoord'.

Het is erg naef te noemen als je nog altijd in deze verhalen trapt. Kijk, hier heb je twee van deze "onschuldige" minderjarigen, die gelukkig meteen worden gelimineerd nadat men Isralische militairen neersteekt. Zie bijvoorbeeld hier en hier.

En vervolgens verschijnen er na zulke aanslagen ook nog allemaal berichten op de socials dat er zomaar, zonder enige reden, Palestijnse kinderen zijn neergeschoten of opgepakt. Media zoals Quds, Al Jazeera en Wafa papegaaien dat nog keurig na.
Mwoh, er zitten gewoon mensen in "administratieve detentie" buiten het normale strafrecht om waarvan dus niet bewezen is dat ze ook echt iets gedaan hebben.

Aan de andere kant worden er nu Palestijnse gevangen vrijgelaten die (uit mijn hoofd) 48x levenslang hebben gekregen, verdiend, vanwege bewezen uitgebreide deelname aan terroristische wandaden.

Dus ja, er zijn echt onschuldige slachtoffers en Hamas heeft liever die andere categorie terug dan die blijkbaar.
pi_216765300
Wat een gejank en een hoop kabaal om slechts 3 doden. Ze zijn oorverdovend stil als het gaat om meer dan 50.000 Palestijnen die omgelegd zijn door het zionistische broeinest van terreur.
  donderdag 20 februari 2025 @ 17:13:41 #161
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_216765650
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 16:45 schreef Chadi het volgende:
Wat een gejank en een hoop kabaal om slechts 3 doden. Ze zijn oorverdovend stil als het gaat om meer dan 50.000 Palestijnen die omgelegd zijn door het zionistische broeinest van terreur.
Daar ben ik ook vaak genoeg niet stil over geweest.

Dit is verder een bijzonder smakeloze en respectloze actie van Hamas, is net zo goed om te kotsen. :r
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_216765675
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 17:13 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Daar ben ik ook vaak genoeg niet stil over geweest.

Dit is verder een bijzonder smakeloze en respectloze actie van Hamas, is net zo goed om te kotsen. :r
Wat dacht je van de reactie van onze Chadi?
Intolerant voor intolerantie
pi_216765690
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 17:13 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Daar ben ik ook vaak genoeg niet stil over geweest.

Dit is verder een bijzonder smakeloze en respectloze actie van Hamas, is net zo goed om te kotsen. :r
Ik was bijna positief verrast dat ze bij het geven van de kisten aan het rode kruis niet ook nog vier oorkondes meegaven.

Toch? Toch? Dat hebben ze niet gedaan hoop ik
pi_216765726
twitter


Welkom in Hamasterdam
Zonder wrijving geen glans
pi_216765841
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 16:45 schreef Chadi het volgende:
Wat een gejank en een hoop kabaal om slechts 3 doden. Ze zijn oorverdovend stil als het gaat om meer dan 50.000 Palestijnen die omgelegd zijn door het zionistische broeinest van terreur.
Dat eerste walgelijke zinnetje van je geeft al aan hoe jij erin staat, dat je geen ene fuck geeft om die 3 doden. Als je ook maar een beetje medelijden voelde, dan had je het anders verwoord.

En dan verwacht je wel dat anderen medelijden hebben met doden van de andere kant?

Jij en de mensen naar wie je beschuldigen uit? Two sides of the same coin.
  donderdag 20 februari 2025 @ 17:25:10 #166
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_216765862
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 17:15 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Wat dacht je van de reactie van onze Chadi?
Waarom wil je dat weten?
Is dat belangrijk?
Wie dit leest is een lezer van dit
  Moderator donderdag 20 februari 2025 @ 17:26:02 #167
213134 crew  Momo
WLR en ESF hooligan
pi_216765873
quote:
2s.gif Op donderdag 20 februari 2025 11:12 schreef Jippie het volgende:
Walgelijk vertoon die doodskisten
Ja werkelijk walgelijk.
pi_216765878
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 17:18 schreef Haags het volgende:
[ x ]

Welkom in Hamasterdam
Jammer dat ze niet langer waren gebleven. Dan had het recht hier met een probleem gezeten.
pi_216765888
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 17:23 schreef oblo het volgende:

[..]
Dat eerste walgelijke zinnetje van je geeft al aan hoe jij erin staat, dat je geen ene fuck geeft om die 3 doden. Als je ook maar een beetje medelijden voelde, dan had je het anders verwoord.

En dan verwacht je wel dat anderen medelijden hebben met doden van de andere kant?

Jij en de mensen naar wie je beschuldigen uit? Two sides of the same coin.
Jij bent.. bla bla. Waar is je verontwaardiging als het om palestijnen gaat?
pi_216765996
twitter


De tekst van de verspreide leaflets
quote:
To the honorable people of Gaza,

After the events that have taken place, the temporary ceasefire, and before the implementation of Trump's mandatory plan—which will impose forced displacement upon you whether you accept it or not—we have decided to make one final appeal to those who wish to receive aid in exchange for cooperating with us. We will not hesitate for a moment to provide assistance.

Reconsider your position. The world map will not change if all the people of Gaza cease to exist. No one will feel for you, and no one will ask about you. You have been left alone to face your inevitable fate. Iran cannot even protect itself, let alone protect you, and you have seen with your own eyes what has happened. Neither America nor Europe care about Gaza in any way. Even your Arab countries, which are now our allies, provide us with money and weapons while sending you only shrouds.

There is little time left—the game is almost over.

Whoever wishes to save themselves before it is too late, we are here, remaining until the end of time."
De deportatie is aangekondigd, maar iedereen kan gelukkig nog wel een beetje noodhulp verdienen. Niet helemaal duidelijk wat ze moeten doen, maar het is net zoals de rest vast weer ethisch moreel acceptabel
  donderdag 20 februari 2025 @ 17:34:18 #171
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216766004
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 17:18 schreef Haags het volgende:
[ x ]

Welkom in Hamasterdam
Halsema moet echt oneervol worden ontslagen. Vroeger stelden we andere voorbeelden met incompetente bestuurders, die tijd hoeven we w.m.b. niet naar terug. Oneervol ontslag en een verbod op een bestuursfunctie is voorlopig genoeg.

Verder is het FAFO voor Arnoud van Doorn en die andere sneuneus. Misschien vallen ze ooit nog wel van een balkon.
pi_216766013
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 17:27 schreef Chadi het volgende:

[..]
Jij bent.. bla bla. Waar is je verontwaardiging als het om palestijnen gaat?
Kijk mijn post geschiedenis maar door. Ik heb mij nooit respectloos geuit over Palestijnse burgers en ik heb meermaals posts geplaatst over foute acties van Israel jegens Palestijnse burgers.

quote:
Wat een gejank en een hoop kabaal om slechts 3 doden.
Dit is een walgelijk zinnetje.
  donderdag 20 februari 2025 @ 17:42:15 #173
131800 Tarado
cap de fusca
pi_216766118
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 17:33 schreef opgebaarde het volgende:
[ x ]

De tekst van de verspreide leaflets
[..]
De deportatie is aangekondigd, maar iedereen kan gelukkig nog wel een beetje noodhulp verdienen. Niet helemaal duidelijk wat ze moeten doen, maar het is net zoals de rest vast weer ethisch moreel acceptabel
Ik heb wel m'n twijfels over de echtheid van dit.
  donderdag 20 februari 2025 @ 17:51:01 #174
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_216766316
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 17:42 schreef Tarado het volgende:

[..]
Ik heb wel m'n twijfels over de echtheid van dit.
Inderdaad. Dan zou het snel groots nieuws zijn.
Wie dit leest is een lezer van dit
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter donderdag 20 februari 2025 @ 18:00:21 #175
485843 crew  Jippie
pi_216766558
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 16:45 schreef Chadi het volgende:
Wat een gejank en een hoop kabaal om slechts 3 doden. Ze zijn oorverdovend stil als het gaat om meer dan 50.000 Palestijnen die omgelegd zijn door het zionistische broeinest van terreur.
Jij bepaalt niet om wie iemand jankt of niet, elke onschuldige dode is er n te veel.

De dood van Kfir Bibas spreekt mij om persoonlijke redenen erg aan, maar dat wil niet zeggen dat ik de dood van andere vermoorde kinderen minder erg vindt.
pi_216766807
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 17:25 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Waarom wil je dat weten?
Is dat belangrijk?
:') 8)7
Intolerant voor intolerantie
  donderdag 20 februari 2025 @ 18:17:53 #177
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_216766836
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 18:16 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
:') 8)7
Ik lees hier van beide kanten diep trieste, walgelijke reacties.
Dus ga maar weer terug je hok in. :W
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_216766858
quote:
2s.gif Op donderdag 20 februari 2025 18:00 schreef Jippie het volgende:

[..]
Jij bepaalt niet om wie iemand jankt of niet, elke onschuldige dode is er n te veel.

De dood van Kfir Bibas spreekt mij om persoonlijke redenen erg aan, maar dat wil niet zeggen dat ik de dood van andere vermoorde kinderen minder erg vindt.
Het spreekt je om persoonlijke redenen aan? De andere 17.000 niet? Is het familie van je?
  donderdag 20 februari 2025 @ 18:19:16 #179
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_216766872
Oh nee, wacht. Ik ga weer terug mijn hok in.
Deze dieptrieste reeks heb ik al een tijd geleden voor een groot deel de rug toegekeerd.

Dus alsnog: :W :W
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_216766943
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 17:27 schreef Chadi het volgende:

[..]
Jij bent.. bla bla. Waar is je verontwaardiging als het om palestijnen gaat?
Het Palestijnse terrorisme maakt hen de daders van de deze oorlog. Dat kan simpelweg niet op dezelfde voet worden gezet als de onschuldige en vaak vredelievende, pro-Palestijnse Isralirs uit de overwegende linkse kibbutzim bij de Gazastrook. Een voorbeeld hiervan is Oded Lifshitz, wiens lichaam ook vandaag werd vrijgegeven voor de Palestijnse terroristen:
quote:
Oded Lifshitz was a journalist, a prominent figure in the kibbutz movement and a peace activist. He volunteered with the "Road to Recovery" organization, which transports Palestinian children who are ill to hospitals in Israel. In their yard at Nir Oz, Oded, and Yocheved nurtured a magnificent cactus garden, which remained abandoned after their abduction. Dozens of volunteers came together to rehabilitate the garden as a symbol of solidarity and hope for his return.

Bron
Zo vinden we het ook verschrikkelijk dat er in de Tweede Wereldoorlog Joden, Roma en andere minderheden of goedwillende burgers zijn om het leven zijn gekomen en minder erg dat er ook miljoenen Duitsers zijn omgekomen. Duitsland was immers de grote aanstichter van die genocidale oorlog.

In Islamtische en Arabische kringen begrijpen sommige maar niet dat je niet eerst een oorlog starten en daarbij op brute wijze lukraak burgers gaan martelen, verkrachten en afslachten om jezelf vervolgens in een slachtofferrol manoeuvreren zodra er wordt teruggeslagen.
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 17:33 schreef opgebaarde het volgende:
[ x ]

De tekst van de verspreide leaflets
[..]
De deportatie is aangekondigd, maar iedereen kan gelukkig nog wel een beetje noodhulp verdienen. Niet helemaal duidelijk wat ze moeten doen, maar het is net zoals de rest vast weer ethisch moreel acceptabel
Hmm. Mocht dit kloppen: waar zou er sprake zijn van een genocide?
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 17:33 schreef opgebaarde het volgende:
[ x ]

De tekst van de verspreide leaflets
[..]
De deportatie is aangekondigd, maar iedereen kan gelukkig nog wel een beetje noodhulp verdienen. Niet helemaal duidelijk wat ze moeten doen, maar het is net zoals de rest vast weer ethisch moreel acceptabel
Dat is het zeker. Wederom, zoals inmiddels al tientallen keren herhaald: de Palestijnen zijn deze oorlog zelf begonnen.

En dit is de zoveelste oorlog die men zelf is begonnen in een lange reeks van geweld, bloedige aanslagen en ander terrorisme doelbewust gericht op Joden en later ook andere Israelirs. Een spiraal van geweld die teruggaat tot in de 19e eeuw.

En jij blijft maar doen en stug volhouden dat deze mensen eigenlijk slachtoffers zijn. Dit is niet waar en je draait daarmee de geschiedenis om. Het valt in lijn met de uitspraken die Trump recent deed over de oorlog in Oekrane.

[ Bericht 5% gewijzigd door HowardRoark op 20-02-2025 18:29:16 ]
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  Moderator donderdag 20 februari 2025 @ 18:24:02 #181
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_216766957
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 17:33 schreef opgebaarde het volgende:
[ x ]

De tekst van de verspreide leaflets
[..]
De deportatie is aangekondigd, maar iedereen kan gelukkig nog wel een beetje noodhulp verdienen. Niet helemaal duidelijk wat ze moeten doen, maar het is net zoals de rest vast weer ethisch moreel acceptabel
Walgelijk op walgelijk incident tussen deze twee wrede en brute partijen die oorlog voeren.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_216767010
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 18:24 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]
Walgelijk op walgelijk incident tussen deze twee wrede en brute partijen die oorlog voeren.
Er is maar n brute en tevens barbaarse partij en dit zijn de Palestijnse terroristen en hun adepten. Van ook maar enige morele equivalent (ondanks dat sommige die op fnuikende wijze proberen te creren) met Isral is hier geen sprake.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  donderdag 20 februari 2025 @ 18:31:35 #183
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216767057
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 18:24 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]
Walgelijk op walgelijk incident tussen deze twee wrede en brute partijen die oorlog voeren.
Gegokt en verloren.
pi_216767065
quote:
14s.gif Op donderdag 20 februari 2025 18:22 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Het Palestijnse terrorisme maakt hen de daders van de deze oorlog. Dat kan simpelweg niet op dezelfde voet worden gezet als de onschuldige en vaak vredelievende, pro-Palestijnse Isralirs uit de overwegende linkse kibbutzim bij de Gazastrook. Een voorbeeld hiervan is Oded Lifshitz, wiens lichaam ook vandaag werd vrijgegeven voor de Palestijnse terroristen:
[..]
Zo vinden we het ook verschrikkelijk dat er in de Tweede Wereldoorlog Joden, Roma en andere minderheden of goedwillende burgers zijn om het leven zijn gekomen en minder erg dat er ook miljoenen Duitsers zijn omgekomen. Duitsland was immers de grote aanstichter van die genocidale oorlog.

In Islamtische en Arabische kringen begrijpen sommige maar niet dat je niet eerst een oorlog starten en daarbij op brute wijze lukraak burgers gaan martelen, verkrachten en afslachten om jezelf vervolgens in een slachtofferrol manoeuvreren zodra er wordt teruggeslagen.
[..]
Hmm. Mocht dit kloppen: waar zou er sprake zijn van een genocide?
[..]
Dat is het zeker. Wederom, zoals inmiddels al tientallen keren herhaald: de Palestijnen zijn deze oorlog zelf begonnen.

En dit is de zoveelste oorlog die men zelf is begonnen in een lange reeks van geweld, bloedige aanslagen en ander terrorisme doelbewust gericht op Joden en later ook andere Israelirs. Een spiraal van geweld die teruggaat tot in de 19e eeuw.

En jij blijft maar doen en stug volhouden dat deze mensen eigenlijk slachtoffers zijn. Dit is niet waar en je draait daarmee de geschiedenis om. Het valt in lijn met de uitspraken die Trump recent deed over de oorlog in Oekrane.
Wat een hoop flauwekul. Palestijnen zijn slachtoffers van kolonialisme en brute bezetting door zionisten.
pi_216767085
Hier weer wat beelden van de "onschuldige mensen" in de Palestijnse samenleving:

twitter

twitter
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  donderdag 20 februari 2025 @ 18:34:09 #186
131800 Tarado
cap de fusca
pi_216767098
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 18:31 schreef Chadi het volgende:

[..]
Palestijnen spelen het slachtoffer.
:D je bent zelf flauwekul
  Moderator donderdag 20 februari 2025 @ 18:34:26 #187
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_216767100
quote:
14s.gif Op donderdag 20 februari 2025 18:28 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Er is maar n brute en tevens barbaarse partij en dit zijn de Palestijnse terroristen en hun adepten. Van ook maar enige morele equivalent (ondanks dat sommige die op fnuikende wijze proberen te creren) met Isral is hier geen sprake.
Deze twee partijen halen het slechtste in elkaar naar boven. De n nog op grotere schaal dan de ander
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_216767105
quote:
14s.gif Op donderdag 20 februari 2025 18:22 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Hmm. Mocht dit kloppen: waar zou er sprake zijn van een genocide?
[..]
Dat is het zeker. Wederom, zoals inmiddels al tientallen keren herhaald: de Palestijnen zijn deze oorlog zelf begonnen.

En dit is de zoveelste oorlog die men zelf is begonnen in een lange reeks van geweld, bloedige aanslagen en ander terrorisme doelbewust gericht op Joden en later ook andere Israelirs. Een spiraal van geweld die teruggaat tot in de 19e eeuw.

En jij blijft maar doen en stug volhouden dat deze mensen eigenlijk slachtoffers zijn. Dit is niet waar en je draait daarmee de geschiedenis om. Het valt in lijn met de uitspraken die Trump recent deed over de oorlog in Oekrane.
Palestijnen zijn net zoveel slachtoffer als Isral slachtoffer is in dat achterlijke gebied C en Oost Jerusalem
pi_216767120
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 18:31 schreef Chadi het volgende:

[..]
Wat een hoop flauwekul. Palestijnen zijn slachtoffers van kolonialisme en brute bezetting door zionisten.
Ook dit hebben we al tot in treurnis besproken in deze reeks:

Isral is een legitiem land in het gebied waar Joden de inheemse bewoners zijn. Het is daarmee dus gn koloniale staat en ook werd er wordt niets bezet. De Palestijnen zijn er verzameling van Arabieren uit de regio, waarvan velen pas zelfs in de 20e eeuw voor werk richting die gebied kwamen. Zij hebben nooit een land gehad. Zelfs de Palestijnse identiteit als een exclusief Arabisch en Islamitische identiteit is een recente uitvinden.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  donderdag 20 februari 2025 @ 18:36:06 #190
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216767122
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 18:34 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]
Deze twee partijen halen het slechtste in elkaar naar boven. De n nog op grotere schaal dan de ander
Het verschil is dat de ene partij een chihauha is en de andere een leeuw. De chihauha kan dus beter niet de leeuw zijn oor afknagen in zijn slaap.
  donderdag 20 februari 2025 @ 18:36:42 #191
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216767132
quote:
14s.gif Op donderdag 20 februari 2025 18:35 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Ook dit hebben we al tot in treurnis besproken in deze reeks:

Isral is een legitiem land in het gebied waar Joden de inheemse bewoners zijn. Het is daarmee dus gn koloniale staat en ook werd er wordt niets bezet. De Palestijnen zijn er verzameling van Arabieren uit de regio, waarvan velen pas zelfs in de 20e eeuw voor werk richting die gebied kwamen. Zij hebben nooit een land gehad. Zelfs de Palestijnse identiteit als een exclusief Arabisch en Islamitische identiteit is een recente uitvinden.
Het symbool van de Palestijnen is een corrupte Egyptische terrorist.
pi_216767156
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 18:34 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Palestijnen zijn net zoveel slachtoffer als Isral slachtoffer is in dat achterlijke gebied C en Oost Jerusalem
De Palestijn zijn gn slachtoffer. En deze oorlog speelt zich af in de Gazastrook, niet in de Westelijke Jordaanoever. Kortom, met whataboutisms ga je het ook niet redden.

En over de Westelijke Jordaanoever gesproken: De Palestijnen is deze voor 95% aangeboden door Ehud Barak in 2000, wat direct werd afgewezen door de Arafat. Een tweestatenoplossing is namelijk nooit de insteek geweest, een totale vernietiging van Isral helaas wel.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216767211
Ik hoop echt dat de AIVD meeleest.

Sommige reacties hier. :r
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_216767510
quote:
14s.gif Op donderdag 20 februari 2025 18:39 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
De Palestijn zijn gn slachtoffer. En deze oorlog speelt zich af in de Gazastrook, niet in de Westelijke Jordaanoever. Kortom, met whataboutisms ga je het ook niet redden.
:')

Zodra in Judea en Samaria Arabische dorpen aangevallen worden of Arabieren door het leger uitgeschakeld worden dan is het weer wel n volk, maar nu niet hoor, maar nu even niet en later vanavond weer wel.

quote:
En over de Westelijke Jordaanoever gesproken: De Palestijnen is deze voor 95% aangeboden door Ehud Barak in 2000, wat direct werd afgewezen door de Arafat. Een tweestatenoplossing is namelijk nooit de insteek geweest, een totale vernietiging van Isral helaas wel.
Netjes. Ik zie dat dit een zogenaamde red herring is. Mooi gedaan, fijne drogreden.

Sterke afleiding om over die zogenaamde tweede staat te beginnen zodat dat achterlijke beleid in gebied C genegeerd kan worden. Netjes, terwijl in gebied c wel duidelijk wordt dat iemand helemaal niet uit is op vrede. Maar om te reageren op jouw afleiding was het volgens mij geen eigen staat. De Arabieren kregen geen volledige zeggenschap over die eigen staat. Geen autonoom gebied. Geen controle over de eigen landsgrenzen, geen autonoom grondgebied, geen beschikking over de radiogolven, geen enkele controle over de lucht en dus mogelijkheid mogelijkheid tot vliegen, het opzetten van een leger was uit den boze en alle vuurwapens moesten worden ingeleverd en er zou geen vrije export zijn. Dat is geen eigen staat

Bovenstaande laat onverlet dat de Palestijnse bestuurders absoluut de verkeerde keuzes hebben gemaakt zoals ze altijd doen en het conflict er heel anders uit had kunnen zien. Oja ik ben maximaal tegen Hamas en die andere terrrostische clubjes
pi_216767748
quote:
14s.gif Op donderdag 20 februari 2025 18:35 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Ook dit hebben we al tot in treurnis besproken in deze reeks:

Isral is een legitiem land in het gebied waar Joden de inheemse bewoners zijn. Het is daarmee dus gn koloniale staat en ook werd er wordt niets bezet. De Palestijnen zijn er verzameling van Arabieren uit de regio, waarvan velen pas zelfs in de 20e eeuw voor werk richting die gebied kwamen. Zij hebben nooit een land gehad. Zelfs de Palestijnse identiteit als een exclusief Arabisch en Islamitische identiteit is een recente uitvinden.
Geen onzin lullen. Palestijnen zijn verjaagd uit hun land door niet inheemse bewoners.
pi_216767776
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 18:34 schreef Tarado het volgende:

[..]
:D je bent zelf flauwekul
Daar zijn zionistjes goed in. Tot in den treurnis melken ze hun slachtoffer rol uit.
  Moderator donderdag 20 februari 2025 @ 19:19:20 #197
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_216767828
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 18:36 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Het verschil is dat de ene partij een chihauha is en de andere een leeuw. De chihauha kan dus beter niet de leeuw zijn oor afknagen in zijn slaap.
Daarom mag je volgens sommigen ook niet van een conflict spreken maar van een "kwestie"
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter donderdag 20 februari 2025 @ 19:19:23 #198
485843 crew  Jippie
pi_216767831
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 18:18 schreef Chadi het volgende:

[..]
Het spreekt je om persoonlijke redenen aan? De andere 17.000 niet? Is het familie van je?
Ik zeg juist dat ik de andere onschuldige dode kinderen net zo erg vind. Graag goed lezen en mijn woorden niet verdraaien.

Zijn die 17.000 andere kinderen familie van jou? Zie je nou wat voor domme opmerking je tegen mij maakt.

Eigenlijk gaat het jou geen flikker aan waarom juist Kfir mij raakt, snappen zul je het toch niet.
pi_216767835
Voor een succesvolle zionistische project in Palestina moet je zo min mogelijk Christenen als moslims hebben
twitter

twitter
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_216767860
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 19:14 schreef Chadi het volgende:

[..]
Geen onzin lullen. Palestijnen zijn verjaagd uit hun land door niet inheemse bewoners.
Onzin. Aangezien de Kanaannieten nagenoeg uitgestorven zijn, zijn de nakomelingen vande Isralieten de inheemse bevolking. En daar hoort bij dat iedereen die geen Israelliet is, verdreven mag worden. Ook al woont die er al 1500 jaar
  donderdag 20 februari 2025 @ 19:21:19 #201
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216767869
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 19:16 schreef Chadi het volgende:

[..]
Daar zijn zionistjes goed in. Tot in den treurnis melken ze hun slachtoffer rol uit.
Egypte en Jordani wilden hun leftovers van de oorlog niet terugnemen zodat ze het slachtofferschap eeuwig in stand konden houden.

De meeste Palestijnen blijven liever eeuwig slachtoffer dan een eigen staat accepteren.

Maar goed, jij moet je leven lang toekijken hoe Isral blijft floreren.
  Moderator donderdag 20 februari 2025 @ 19:23:20 #202
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_216767897
quote:
14s.gif Op donderdag 20 februari 2025 18:28 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Er is maar n brute en tevens barbaarse partij en dit zijn de Palestijnse terroristen en hun adepten. Van ook maar enige morele equivalent (ondanks dat sommige die op fnuikende wijze proberen te creren) met Isral is hier geen sprake.
Ze moorden allebei onschuldigen.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  donderdag 20 februari 2025 @ 19:25:12 #203
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216767928
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 19:21 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Onzin. Aangezien de Kanaannieten nagenoeg uitgestorven zijn, zijn de nakomelingen vande Isralieten de inheemse bevolking. En daar hoort bij dat iedereen die geen Israelliet is, verdreven mag worden. Ook al woont die er al 1500 jaar
De Isralieten kunnen ook een subset zijn van de Kanaannieten.
pi_216768243
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 19:25 schreef Richestorags het volgende:

[..]
De Isralieten kunnen ook een subset zijn van de Kanaannieten.
Zeker, het is zelfs wetenschappelijk aangetoond. Dat de Kananieten voortleven in de moderne Joden maar ook in Arabieren.
pi_216768294
twitter


Gestoorde figuren.
pi_216768592
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
twitter


oh and they added the following verses from the Quran on top:

"We will certainly test you with a touch of fear and famine and loss of property, life, and crops. Give good news to those who patiently endure—who say, when struck by a disaster, “Surely to Allah we belong and to Him we will ˹all˺ return." They are the ones who will receive Allah’s blessings and mercy. And it is they who are ˹rightly˺ guided."
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_216768778
quote:
2s.gif Op donderdag 20 februari 2025 19:19 schreef Jippie het volgende:

[..]
Ik zeg juist dat ik de andere onschuldige dode kinderen net zo erg vind. Graag goed lezen en mijn woorden niet verdraaien.

Zijn die 17.000 andere kinderen familie van jou? Zie je nou wat voor domme opmerking je tegen mij maakt.

Eigenlijk gaat het jou geen flikker aan waarom juist Kfir mij raakt, snappen zul je het toch niet.
Jij begint er over dat het je persoonlijk raakt. Dan hoef je niet met die jiba kaba aan te komen dat een ander het niet snapt omdat je het zelf niet kan of wil uitleggen. Hou het bij jezelf.
pi_216768812
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 19:21 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Onzin. Aangezien de Kanaannieten nagenoeg uitgestorven zijn, zijn de nakomelingen vande Isralieten de inheemse bevolking. En daar hoort bij dat iedereen die geen Israelliet is, verdreven mag worden. Ook al woont die er al 1500 jaar
Bla uit de oude doos om goed te praten dat Oost Europeanen en Amerikanen daar de inheemse bevolking uitroeien.
pi_216768916
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 19:53 schreef egayalS het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ x ]

oh and they added the following verses from the Quran on top:

"We will certainly test you with a touch of fear and famine and loss of property, life, and crops. Give good news to those who patiently endure—who say, when struck by a disaster, “Surely to Allah we belong and to Him we will ˹all˺ return." They are the ones who will receive Allah’s blessings and mercy. And it is they who are ˹rightly˺ guided."
Smeerlappen.
pi_216769065
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 19:53 schreef egayalS het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ x ]

oh and they added the following verses from the Quran on top:

"We will certainly test you with a touch of fear and famine and loss of property, life, and crops. Give good news to those who patiently endure—who say, when struck by a disaster, “Surely to Allah we belong and to Him we will ˹all˺ return." They are the ones who will receive Allah’s blessings and mercy. And it is they who are ˹rightly˺ guided."
^O^
Intolerant voor intolerantie
pi_216769125
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 20:11 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
^O^
Vind je maar al te goed. Hou die droom vast.
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter donderdag 20 februari 2025 @ 20:14:04 #212
485843 crew  Jippie
pi_216769136
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 20:00 schreef Chadi het volgende:

[..]
Jij begint er over dat het je persoonlijk raakt. Dan hoef je niet met die jiba kaba aan te komen dat een ander het niet snapt omdat je het zelf niet kan of wil uitleggen. Hou het bij jezelf.
Ik leg het niet aan jou uit, dat is heel iets anders. Verdraai mijn woorden niet.
pi_216769280
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 20:13 schreef Chadi het volgende:

[..]
Vind je maar al te goed. Hou die droom vast.
Wat brabbel jij?
Intolerant voor intolerantie
pi_216769284
quote:
Many people in the West don’t know that there are many, many “Bibas families” out there. Destroyed forever by Hamas…

Eli Sharabi was released last week. Hamas murdered his wife Lianne and daughters Noiya and Yahel on Oct. 7th

He thought they would meet him as he was released.
twitter
pi_216770150
Iets met een splinter en een balk.
twitter
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  donderdag 20 februari 2025 @ 21:03:26 #216
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216770280
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 20:01 schreef Chadi het volgende:

[..]
Bla uit de oude doos om goed te praten dat Oost Europeanen en Amerikanen daar de inheemse bevolking uitroeien.
Mag deze misleidende en kwaadaardige frame blijven staan?

De "Oost-Europeanen" hebben gewoon genetische markers uit het MO en de grootste etnische groep in Isral zijn Mizrahi Joden uit het MO.

Verder zijn er twee miljoen Arabische Israli met volledige rechten.
  donderdag 20 februari 2025 @ 21:12:53 #217
229935 damsco
Internetheld sinds 2008
pi_216770508
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 20:57 schreef egayalS het volgende:
Iets met een splinter en een balk. [ x ]
Dode terroristen vergelijken met kinderlijkjes
pi_216771255
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 21:03 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Mag deze misleidende en kwaadaardige frame blijven staan?

De "Oost-Europeanen" hebben gewoon genetische markers uit het MO en de grootste etnische groep in Isral zijn Mizrahi Joden uit het MO.

Verder zijn er twee miljoen Arabische Israli met volledige rechten.
Gentische markers die elke Amerikaan ook heeft en dus een claim heeft op Engeland of Frankrijk. Wat een kronkel!
  donderdag 20 februari 2025 @ 21:38:00 #219
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216771310
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 21:35 schreef Chadi het volgende:

[..]
Gentische markers die elke Amerikaan ook heeft en dus een claim heeft op Engeland of Frankrijk. Wat een kronkel!
Ja leuk, het zijn geen Oost-Europeanen en Isral bestaat uit veel meer dan de door jou genoemde groepen.

Het bestaan van Isral is verder gewoon terecht. Niet vanwege de historische banden, de religieuze bullshit en wat dan ook maar omdat ze het land hebben aangekocht en verder eerlijk toegewezen gekregen hebben van de beheerder van het gebied, die een extreem redelijke 2-statenoplossing voorstelde.

De Arabieren konden daar niet mee akkoord gegaan en hebben gegokt en verloren, waarna Isral haar plekje definitief had verdiend op de map. En daarom is het nog steeds een erkend, soeverein land.
pi_216771407
Zaterdag...

Breakdown of the prisoners to be released:
quote:
🔹 445 prisoners from Gaza who were arrested after October 7.
🔹 51 prisoners with life sentences.
🔹 59 prisoners sentenced to prolonged imprisonment.
🔹47 prisoners who were released in the Gilad Shalit deal in 2011 and were re-arrested.
🔹 200 women and children from Gaza who were arrested during the war, and will be released in exchange for the return of the bodies.
twitter


https://www.i24news.tv/en(...)r#Echobox=1739970532

quote:
BREAKING: Multiple empty busses exploded in various locations in Bat Yam, a southern suburb of Tel Aviv, the Israeli police says. There were no reported injuries. Security sources suspect the bombs were set to detonate tomorrow. Bus drivers were instructed to search for explosives and the light rail in Tel Aviv was stopped.
twitter


twitter
  donderdag 20 februari 2025 @ 21:46:11 #221
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216771522
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 21:41 schreef Nober het volgende:
Zaterdag...

Breakdown of the prisoners to be released:
[..]
[ x ]

https://www.i24news.tv/en(...)r#Echobox=1739970532
[..]
[ x ]

[ x ]
Het verhaal van die vredesactivist lijkt me iets te gunstig uitpakken (slechts 100k voorstanders van oktober 7) maar het maakt wel duidelijk dat Hamas de ware onderdrukker is van de Palestijnen.
pi_216771572
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 21:38 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Ja leuk, het zijn geen Oost-Europeanen en Isral bestaat uit veel meer dan de door jou genoemde groepen.
Dat is hem al tig keer uitgelegd in deze reeks, met bronnen en cijfers en alles. Het heeft geen zin, hij zal deze antisemitische complottheorie zo lang als hij leeft geloven.
  donderdag 20 februari 2025 @ 21:49:50 #223
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216771600
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 21:48 schreef oblo het volgende:

[..]
Dat is hem al tig keer uitgelegd in deze reeks, met bronnen en cijfers en alles. Het heeft geen zin, hij zal deze antisemitische complottheorie zo lang als hij leeft geloven.
Het is meer zodat andere mensen niet per ongeluk die shit gaan geloven. Hij is niet meer te redden.
pi_216772414
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 20:57 schreef egayalS het volgende:
Iets met een splinter en een balk.
Iets met je even stil houden. Vijf bommen in bussen, godzijdank op tijd ontdekt.

Jij staat achter mensen die alleen maar willen doden. Is je haat dan zo sterk dat je dat niet ziet?
Intolerant voor intolerantie
pi_216774440
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 21:46 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Het verhaal van die vredesactivist lijkt me iets te gunstig uitpakken (slechts 100k voorstanders van oktober 7) maar het maakt wel duidelijk dat Hamas de ware onderdrukker is van de Palestijnen.
Het mag duidelijk zijn na gisteren dat Isral bestaat uit een hoop baby moordenaars. Zelfs hun eigen kinderen gooien ze plat onder het handbal directive. Als de palestijnen maar vermoord worden daarbij.
  vrijdag 21 februari 2025 @ 00:00:03 #226
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216774463
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 22:26 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Iets met je even stil houden. Vijf bommen in bussen, godzijdank op tijd ontdekt.

Jij staat achter mensen die alleen maar willen doden. Is je haat dan zo sterk dat je dat niet ziet?
In zijn ogen is iedere Koerd PKK en iedere Jood een Zionist.
  vrijdag 21 februari 2025 @ 00:01:28 #227
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216774475
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 23:58 schreef Chadi het volgende:

[..]
Het mag duidelijk zijn na gisteren dat Isral bestaat uit een hoop baby moordenaars. Zelfs hun eigen kinderen gooien ze plat onder het handbal directive. Als de palestijnen maar vermoord worden daarbij.
En ze blijven bestaan. Vind je dat jammer?
pi_216774508
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 00:01 schreef Richestorags het volgende:

[..]
En ze blijven bestaan. Vind je dat jammer?
Ja best wel. Jij?
  vrijdag 21 februari 2025 @ 00:07:55 #229
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216774523
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 00:05 schreef Chadi het volgende:

[..]
Ja best wel. Jij?
Ik vind het enorm prachtig dat Isral blijft bestaan. Een land voor de Joden maar ook voor Arabieren die erbij willen. Ik hoop alleen dat ze als het straks wat rustiger is een iets meer gematigde regering krijgen, wat idioten eruit halen/bestraffen en wat settlers gaan aanpakken.
pi_216774729
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 20:20 schreef Nober het volgende:

[..]
[ x ]
Het lichaam van de vrouw blijkt niet de moeder van de kinderen te zijn…
pi_216774754
Man man man...
quote:
Isral zegt dat Hamas gisteren de lichamen van de kinderen Kfir en Ariel Bibas heeft overgedragen, maar niet dat van hun moeder Shiri Bibas.

Van wie het teruggegeven lichaam dan wel is, blijft onduidelijk. Volgens Isral komt het DNA ook niet overeen met dat van een van de andere gijzelaars.
pi_216774914
Vuile schoften.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  vrijdag 21 februari 2025 @ 03:17:13 #233
464166 Captain_Jack_Sparrow
Why is all the rum gone?
pi_216774946
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 19:23 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]
Ze moorden allebei onschuldigen.
Definieer 'onschuldigen'. Zijn de Palestijnse 'burgers' die massaal stonden te juigen op straat na de beestachtige slachting door Hamas op de Israelische bevolking op 07 oktober 2023 onschuldig in jouw ogen?
"This is the day you will always remember as the day you almost caught Captain Jack Sparrow".
  vrijdag 21 februari 2025 @ 05:47:49 #234
464166 Captain_Jack_Sparrow
Why is all the rum gone?
pi_216775283
Beesten zijn het.....
"This is the day you will always remember as the day you almost caught Captain Jack Sparrow".
pi_216775529
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 00:00 schreef Richestorags het volgende:

[..]
In zijn ogen is iedere Koerd PKK en iedere Jood een Zionist.
En hij ziet de ironie daarvan niet eens, wedden?
Intolerant voor intolerantie
pi_216775535
Dus honderden Palestijnse terroristen vrijgelaten voor een onbekende vrouw.

Slim gedaan!

Ik denk dat het nu wel klaar is. Tijd voor de definitieve vernietiging van Hamas.
Intolerant voor intolerantie
pi_216775616
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 07:29 schreef Cuendillar het volgende:
Dus honderden Palestijnse terroristen vrijgelaten voor een onbekende vrouw.

Slim gedaan!

Ik denk dat het nu wel klaar is. Tijd voor de definitieve vernietiging van Hamas.
Er zijn gisteren geen Palestijnen vrijgelaten
pi_216775846
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 07:50 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Er zijn gisteren geen Palestijnen vrijgelaten
Inderdaad, dat vindt zaterdag plaats. Dus z slim waren ze toch niet.

Nou ja, wat verwacht je van een groepering die 7 oktober 2023 uitvoert.
Intolerant voor intolerantie
  vrijdag 21 februari 2025 @ 08:40:35 #239
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216775850
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 07:27 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
En hij ziet de ironie daarvan niet eens, wedden?
Natuurlijk niet.
  vrijdag 21 februari 2025 @ 08:52:58 #240
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_216775941
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 01:42 schreef 3rr0r het volgende:
Man man man...
[..]

Dit is echt next level mindfuck.
KuikenGuppy
pi_216776051
Wat een nachtmerrie voor de vader dit. Onvoorstelbaar.
pi_216776078
@egayalS en @BansheeBoy kunnen dit vast wel weer bagatelliseren
pi_216776264
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 09:06 schreef JopieKlaassen het volgende:
@:egayals en @:bansheeboy kunnen dit vast wel weer bagatelliseren
Eerst nog maar eens zien of het uberhaupt waar is, niet?
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
pi_216776299
quote:
BREAKING:

Shiri, Ariel and Kfir Bibas were NOT held by Hamas, but a much smaller terrorist group which brutally murdered the boys.

Shiri Bibas is currently missing. We don't know her status.
twitter


[ Bericht 38% gewijzigd door Nober op 21-02-2025 09:32:38 ]
  vrijdag 21 februari 2025 @ 09:26:59 #245
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_216776332
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 08:39 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Inderdaad, dat vindt zaterdag plaats. Dus z slim waren ze toch niet.

Nou ja, wat verwacht je van een groepering die 7 oktober 2023 uitvoert.
Dit is juist heel slim, want door deze (walgelijke) move komt de vrijlating van de Palestijnse gevangenen op losse schroeven te staan, waarna Hamas en al hun flying monkeys kunnen gaan koeren dat Isral zich niet aan de afspraken houdt.

Of het lichaam niet dat van mevrouw Bibas was doet er niet eens toe voor de opinie, want feiten zijn daarvoor irrelevant. Dat is het spel dat Hamas beheerst als geen ander en dat welig tiert in de fuikjes van Slayage & Co. Je kunt het een miljoen keer uitleggen, maar 7 Oktober is daar eigenlijk door de Mossad uitgevoerd, alle Joden kunnen terug naar Polen en dat ziekenhuis met 5 miljard doden was ook geen eigen raket.
pi_216776618
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 19:01 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
:')

Zodra in Judea en Samaria Arabische dorpen aangevallen worden of Arabieren door het leger uitgeschakeld worden dan is het weer wel n volk, maar nu niet hoor, maar nu even niet en later vanavond weer wel.
[..]
Het gaat er zich om waar de oorlog zich afspeelt. En dat is niet in de Westelijke Jordaanoever.

Daar heb je ook schermutselingen, maar dat staat los van deze oorlog. De enige reden dat jij die Westelijke Jordaanoever erbij probeert te pakken is zodat je naar Isral kunt wijzen, maar de conflicten daar, komen van beide kanten.
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 19:01 schreef opgebaarde het volgende:
Sterke afleiding om over die zogenaamde tweede staat te beginnen zodat dat achterlijke beleid in gebied C genegeerd kan worden. Netjes, terwijl in gebied c wel duidelijk wordt dat iemand helemaal niet uit is op vrede. Maar om te reageren op jouw afleiding was het volgens mij geen eigen staat. De Arabieren kregen geen volledige zeggenschap over die eigen staat. Geen autonoom gebied. Geen controle over de eigen landsgrenzen, geen autonoom grondgebied, geen beschikking over de radiogolven, geen enkele controle over de lucht en dus mogelijkheid mogelijkheid tot vliegen, het opzetten van een leger was uit den boze en alle vuurwapens moesten worden ingeleverd en er zou geen vrije export zijn. Dat is geen eigen staat
Welk land heb je het over? De Palestijnen hebben nooit een eigen land gehad. Al die mogelijkheden die men daarvoor heeft gehad, heeft men zelf afgewezen. Nu hebben sommige, voornamelijk progressief linkse overheden in het Westen, wel een 'Palestijnse staat' erkend, maar dit is pure symboolpolitiek.

Er zijn eisen waar elke staat aan moet voldoen (zie de criteria opgesteld in het Verdrag van Montevideo) en daar voldoet een Palestijnse staat niet aan. Daarnaast is het ook onbegrijpelijk dat sommigen zo eager zijn om een staat toe te wijzen aan een losse verzameling van Arabische moslims, die moslimfundamentalisme, antisemitisme, terrorisme en martelaarschap tot de kernelementen van hun cultuur hebben gemaakt.
quote:
1s.gif Op donderdag 20 februari 2025 19:01 schreef opgebaarde het volgende:
Bovenstaande laat onverlet dat de Palestijnse bestuurders absoluut de verkeerde keuzes hebben gemaakt zoals ze altijd doen en het conflict er heel anders uit had kunnen zien. Oja ik ben maximaal tegen Hamas en die andere terrrostische clubjes
Dit kun je elke keer wel zeggen, maar je kakelt hun standpunten tot op bepaalde hoogte wel telkens na.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  vrijdag 21 februari 2025 @ 09:44:39 #247
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_216776619
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 09:03 schreef LaDaDiDa het volgende:
Wat een nachtmerrie voor de vader dit. Onvoorstelbaar.
Ik zou het wel sterk vinden als hij dit overleeft.

Genoeg mensen die na zo'n drama het emotioneel, mentaal niet meer trekken en er een punt achter zetten. Maar ik mag hopen dat die man goede begeleiding krijgt.

Ben nu wel benieuwd of ze die vrouw dan toch nog levend in handen hebben als een seksslaaf bijvoorbeeld, want voor moslims is dat gewoon geaccepteerd.
pi_216776712
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 19:14 schreef Chadi het volgende:

[..]
Geen onzin lullen. Palestijnen zijn verjaagd uit hun land door niet inheemse bewoners.
Hmm.

Hmm.

Je lijkt niet echt te begrijpen hoe inheemsheid werkt. Arabische moslims kennen voor een groot gedeelte hun origine in het Arabisch Schiereiland. Waarom denk je dat een land als Saoedi-Arabi zo heet? Vanuit daar is men via moslimlegers aan grote veroveringen begonnen wat behoorlijk goed lukte doordat het in een periode was waarin zowel het Romeinse Rijk als het Byzantijnse Rijk in verval waren.

Het werkt echter niet zo dat als Arabische moslims een gebied veroveren, men hier meteen de inheemse bewoners zijn. Anders zouden we moeten concluderen dat Arabische moslims eigenlijk de inheemse bewoners zijn van Spanje, Portugal, Zuid-Frankrijk en Turkse moslims eigenlijk die van de Balkan en Griekenland.
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 05:47 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
Beesten zijn het.....
Tja, zodra Isral iets terugdoet zijn het volgens veel Westerse media weer allemaal hartstikke onschuldige, lieve mensen die slechts een tweestatenoplossing willen en heeft Isral het gedaan. Het kan dus nogal wisselen.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216776730
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 09:26 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Dit is juist heel slim, want door deze (walgelijke) move komt de vrijlating van de Palestijnse gevangenen op losse schroeven te staan, waarna Hamas en al hun flying monkeys kunnen gaan koeren dat Isral zich niet aan de afspraken houdt.
Dat is leuk voor ze.

Maar het gekrijs en gestampvoet heeft tot nu toe geen fluit uitgehaald.

Zijn er diplomatieke banden verbroken? Volgens mij niet. Zelfs de meeste universiteiten hebben dat niet gedaan met Isralische uni's. Dus ze winnen de propagandaoorlog... maar ze hebben er helemaal niets aan. De haatfuikjes waar Slayage en Chadi deel van uitmaken blijven gevoed, maar dat gebeurde ook al vr deze oorlog.
quote:
Of het lichaam niet dat van mevrouw Bibas was doet er niet eens toe voor de opinie, want feiten zijn daarvoor irrelevant. Dat is het spel dat Hamas beheerst als geen ander en dat welig tiert in de fuikjes van Slayage & Co. Je kunt het een miljoen keer uitleggen, maar 7 Oktober is daar eigenlijk door de Mossad uitgevoerd, alle Joden kunnen terug naar Polen en dat ziekenhuis met 5 miljard doden was ook geen eigen raket.
Wedden dat die bommen in de bussen ook een false flag waren? ;)

Zoals eerder al werd gezegd, mensen in de haatfuiken zijn al verloren. Haat is een dwingeland die je niet snel loslaat, maar aan het einde van dit verhaal bestaat en floreert Isral nog en zijn hun tegenstanders verslagen, verdreven en wellicht heropgevoed. Ik maak me geen zorgen om Isral, maar wel om wat de gefrustreerde haatfuikers in Europa gaan doen als Isral eenmaal de overwinning heeft geclaimd. Zou een Slayage om zich heen gaan schieten in een bus of tram, bijvoorbeeld?
Intolerant voor intolerantie
pi_216776766
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 09:03 schreef LaDaDiDa het volgende:
Wat een nachtmerrie voor de vader dit. Onvoorstelbaar.
Dit was de norm voor Joden in Europa na de Holocaust. Velen, vooral die uit landen zoals Polen, Griekenland en Litouwen maar ook Nederland. waren hun complete familie kwijt van soms honderden mensen. Met 'geluk' was er nog ergens een nicht of een neef over. Daar moest men het dan mee doen.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  vrijdag 21 februari 2025 @ 09:55:24 #251
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_216776775
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 09:53 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Dat is leuk voor ze.

Maar het gekrijs en gestampvoet heeft tot nu toe geen fluit uitgehaald.

Zijn er diplomatieke banden verbroken? Volgens mij niet. Zelfs de meeste universiteiten hebben dat niet gedaan met Isralische uni's. Dus ze winnen de propagandaoorlog... maar ze hebben er helemaal niets aan. De haatfuikjes waar Slayage en Chadi deel van uitmaken blijven gevoed, maar dat gebeurde ook al vr deze oorlog.
[..]
Wedden dat die bommen in de bussen ook een false flag waren? ;)

Zoals eerder al werd gezegd, mensen in de haatfuiken zijn al verloren. Haat is een dwingeland die je niet snel loslaat, maar aan het einde van dit verhaal bestaat en floreert Isral nog en zijn hun tegenstanders verslagen, verdreven en wellicht heropgevoed. Ik maak me geen zorgen om Isral, maar wel om wat de gefrustreerde haatfuikers in Europa gaan doen als Isral eenmaal de overwinning heeft geclaimd. Zou een Slayage om zich heen gaan schieten in een bus of tram, bijvoorbeeld?
Ik denk dat het wel degelijk een fluit heeft uitgehaald. Niet voor de Palestijnen trouwens, maar de publieke opinie is er niet milder op geworden. Een deel van de stemmen op de PVV zijn denk ik ook een rechtstreeks gevolg van de krijsende hordes op straat.
  vrijdag 21 februari 2025 @ 09:57:12 #252
28033 Pek
je moet wat
pi_216776806
Struggles van een doodscultuur, ze kunnen hun lijken niet eens uit elkaar houden. :')
The difference between the three Abrahamic religions:
- Christianity mumbling to the ceiling,
- Judaism mumbling to the wall,
- Islam mumbling to the floor.
pi_216776869
quote:
13s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 09:54 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Dit was de norm voor Joden in Europa na de Holocaust. Velen, vooral die uit landen zoals Polen, Griekenland en Litouwen maar ook Nederland. waren hun complete familie kwijt van soms honderden mensen. Met 'geluk' was er nog ergens een nicht of een neef over. Daar moest men het dan mee doen.
Het is natuurlijk lastig te vergelijken, maar denk dat dit nog wel een stuk traumatischer is, zelfs dan de tweede wereldoorlog. De Duitsers waren systematisch wreed, maar Hamas is sadistisch.

Plus dat de joden na de tweede wereld oorlog naar Isral konden, en daar met een groep die allemaal hetzelfde hadden meegemaakt het land opbouwen.

Hier komt die man terug na een jaar in tunnels te hebben gezeten, hoop op samenkomst. Dan horen dat niemand het heeft overleefd van je gezin, en dan nog dit. Ik denk inderdaad dat de meeste mensen echt compleet zouden instorten. Hopelijk krijgt hij veel steun.
pi_216776967
quote:
14s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 09:51 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Hmm.

Hmm.

Je lijkt niet echt te begrijpen hoe inheemsheid werkt. Arabische moslims kennen voor een groot gedeelte hun origine in het Arabisch Schiereiland. Waarom denk je dat een land als Saoedi-Arabi zo heet? Vanuit daar is men via moslimlegers aan grote veroveringen begonnen wat behoorlijk goed lukte doordat het in een periode was waarin zowel het Romeinse Rijk als het Byzantijnse Rijk in verval waren.

Het werkt echter niet zo dat als Arabische moslims een gebied veroveren, men hier meteen de inheemse bewoners zijn. Anders zouden we moeten concluderen dat Arabische moslims eigenlijk de inheemse bewoners zijn van Spanje, Portugal, Zuid-Frankrijk en Turkse moslims eigenlijk die van de Balkan en Griekenland.
[..]
Tja, zodra Isral iets terugdoet zijn het volgens veel Westerse media weer allemaal hartstikke onschuldige, lieve mensen die slechts een tweestatenoplossing willen en heeft Isral het gedaan. Het kan dus nogal wisselen.
Je haalt hiermee je eigen argument onderuit. Je zou je zionistische project dan toch ergens in Afrika moeten houden. De claim dat joden dan inheems zijn, vervalt met jouw uitleg. Voor de joden woonden daar andere volkeren.
pi_216777038
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 09:55 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Ik denk dat het wel degelijk een fluit heeft uitgehaald. Niet voor de Palestijnen trouwens, maar de publieke opinie is er niet milder op geworden. Een deel van de stemmen op de PVV zijn denk ik ook een rechtstreeks gevolg van de krijsende hordes op straat.
Dat is waar, het omgekeerd evenredige is natuurlijk eveneens waar.

En laten we de pogrom in Amsterdam niet vergeten.
Intolerant voor intolerantie
pi_216777058
quote:
14s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 09:44 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Het gaat er zich om waar de oorlog zich afspeelt. En dat is niet in de Westelijke Jordaanoever.

Daar heb je ook schermutselingen, maar dat staat los van deze oorlog. De enige reden dat jij die Westelijke Jordaanoever erbij probeert te pakken is zodat je naar Isral kunt wijzen, maar de conflicten daar, komen van beide kanten.
Hoe kan het van beide kanten komen als het beleid in dat gebied al sinds de verovering in 1967 zo is? Ik kan me gewoon niet voorstellen dat een lands buitenlandbeleid voor het ene gebied anders is als voor het andere gebied waar dezelfde agressieve racistische mensen wonen. Jij blijkbaar wel en dan hebben we toch weer iets gevonden waar wij van mening verschillen.

quote:
[..]
Welk land heb je het over? De Palestijnen hebben nooit een eigen land gehad. Al die mogelijkheden die men daarvoor heeft gehad, heeft men zelf afgewezen. Nu hebben sommige, voornamelijk progressief linkse overheden in het Westen, wel een 'Palestijnse staat' erkend, maar dit is pure symboolpolitiek.

Er zijn eisen waar elke staat aan moet voldoen (zie de criteria opgesteld in het Verdrag van Montevideo) en daar voldoet een Palestijnse staat niet aan. Daarnaast is het ook onbegrijpelijk dat sommigen zo eager zijn om een staat toe te wijzen aan een losse verzameling van Arabische moslims, die moslimfundamentalisme, antisemitisme, terrorisme en martelaarschap tot de kernelementen van hun cultuur hebben gemaakt.
Jij had het (jij begon ineens) over de tweestaten oplossing en dat de Palestijnen dit hebben afgewezen. Ik reageerde gewoon ontopic op dat meest recente aanbod waar jij het iver has, je noemde zelfs een jaartal.

Je kunt mij en anderen wel regelmatig van drogredenen betichten, maar je doet het zelf continu zoals in deze tekst...

quote:
[..]
Dit kun je elke keer wel zeggen, maar je kakelt hun standpunten tot op bepaalde hoogte wel telkens na.
En wie is die 'hun'?
Ik moet dat soort dingen kakelen omdat mensen zoals jij mijn posts heel graag willen zien als racisme. Terwijl als ik hetzelfde over Palestijnen post het weer geen racisme is.
pi_216777132
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 10:01 schreef LaDaDiDa het volgende:

[..]
Het is natuurlijk lastig te vergelijken, maar denk dat dit nog wel een stuk traumatischer is, zelfs dan de tweede wereldoorlog. De Duitsers waren systematisch wreed, maar Hamas is sadistisch.

Plus dat de joden na de tweede wereld oorlog naar Isral konden, en daar met een groep die allemaal hetzelfde hadden meegemaakt het land opbouwen.

Hier komt die man terug na een jaar in tunnels te hebben gezeten, hoop op samenkomst. Dan horen dat niemand het heeft overleefd van je gezin, en dan nog dit. Ik denk inderdaad dat de meeste mensen echt compleet zouden instorten. Hopelijk krijgt hij veel steun.
Mwah, het is natuurlijk ook lastig om leed te vergelijken. Moeten we eigenlijk ook niet doen, maar onderschat zeker niet het leed van de Tweede Wereldoorlog. Veel mensen wisten ook niet hoe het met hun familie was, als je een oorlog dan hebt overleefd en niemand is er meer, dan zie ik zeker gelijkenissen met de huidige situatie.

Daarnaast zijn ook veel Joden op brute wijze om het leven gebracht buiten de gaskamers, vooral in Litouwen en ook Oekrane zijn in menig dorpje Joden om het leven gebracht op manieren die schrikbarende gelijkenissen vertonen met de barbarij van de Palestijnen.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_216777173
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 09:24 schreef Nober het volgende:

[..]
[ x ]
Sta je daar met je Hamas parade en een verkeerd lijk. Ben je gewoon hard genaaid door zo'n groepje doodseskaders. Die lijken heb je ook niet gratis gekregen als Hamas zijnde. Kan je weer je hand ophouden omdat he het verkeerde lijk hebt gekocht.

Hoi met Hamas... []
Ja sorry 14 dagen bedenktermijn zit erop. []
pi_216777257
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 10:13 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Hoe kan het van beide kanten komen als het beleid in dat gebied al sinds de verovering in 1967 zo is? Ik kan me gewoon niet voorstellen dat een lands buitenlandbeleid voor het ene gebied anders is als voor het andere gebied waar dezelfde agressieve racistische mensen wonen. Jij blijkbaar wel en dan hebben we toch weer iets gevonden waar wij van mening verschillen.
Wat hebben de grenzen te maken met schermutselingen tussen Joden en Palestijnen? Er zijn op de Westelijke Jordaanoever eigenlijk de hele tijd schermutselingen, maar dit heeft toch geen invloed op de grenzen? Na de aanslagen van 7 oktober zijn de grenzen tussen Isral en de Gazastrook toch ook niet veranderd?
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 10:13 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Jij had het (jij begon ineens) over de tweestaten oplossing en dat de Palestijnen dit hebben afgewezen. Ik reageerde gewoon ontopic op dat meest recente aanbod waar jij het iver has, je noemde zelfs een jaartal.

Je kunt mij en anderen wel regelmatig van drogredenen betichten, maar je doet het zelf continu zoals in deze tekst...
Het aanbod van 2000, waarbij er 95% van de Westelijke Jordaanoever naar de Palestijnen zou gaan, zou natuurlijk wl toch een eigen staat hebben geleid. Jij stelde van niet. De Palestijnen wezen dit echter af.
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 10:13 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
En wie is die 'hun'?
Ik moet dat soort dingen kakelen omdat mensen zoals jij mijn posts heel graag willen zien als racisme. Terwijl als ik hetzelfde over Palestijnen post het weer geen racisme is.
Dat verwijst natuurlijk naar de verscheidene Palestijnse terreurgroeperingen. En ik zie jou posts verder niet als racisme.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  Moderator vrijdag 21 februari 2025 @ 11:05:32 #260
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_216777758
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 03:17 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:

[..]
Definieer 'onschuldigen'. Zijn de Palestijnse 'burgers' die massaal stonden te juigen op straat na de beestachtige slachting door Hamas op de Israelische bevolking op 07 oktober 2023 onschuldig in jouw ogen?
Waar zijn ze schuldig aan dan?
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  vrijdag 21 februari 2025 @ 11:29:16 #261
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_216778068
Benieuwd hoe lang Israel deze suffe spelletjes nog laat spelen.
Trumpie krijgt er ook al jeuk van lijkt het.
Nog even lekker doorgaan, met de verkeerde lijken terugsturen, trollen met die postertjes en bussen opblazen. En dan blazen ze Gaza van de kaart, gaan ze zelf wel op zoek naar eventuele overlevenden of lijken.
Haters everywhere but I don't really care.
pi_216778319
quote:
14s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 10:29 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Wat hebben de grenzen te maken met schermutselingen tussen Joden en Palestijnen? Er zijn op de Westelijke Jordaanoever eigenlijk de hele tijd schermutselingen, maar dit heeft toch geen invloed op de grenzen? Na de aanslagen van 7 oktober zijn de grenzen tussen Isral en de Gazastrook toch ook niet veranderd?
Grenzen? Ik wijs (wees) naar gebied C en Oost Jerusalem omdat dit naar mijn mening aantoont hoe Israel echt 'in de wedstrijd zit'. De wedstrijd met de Palestijnen (Palestijnense bewoners). En dan heb ik het niet over de oorlog met Hamas, PIJ etc (Gaza?) of de eindeloze dreiging van die terroristen. Verdediging is sowieso legitiem

quote:
[..]
Het aanbod van 2000, waarbij er 95% van de Westelijke Jordaanoever naar de Palestijnen zou gaan, zou natuurlijk wl toch een eigen staat hebben geleid. Jij stelde van niet. De Palestijnen wezen dit echter af.
Ik somde een deel van de voorwaarden op die bij dat aanbod hoorde van een 'eigen staat'. Het geeft context aan die eigen staat en dat is een context die niet past dat romantische verhaal van 'ja maar die Palestijnen wezen een eigen staat af'. Jij kende die voorwaarden al wel
  vrijdag 21 februari 2025 @ 11:45:42 #263
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_216778358
Erg man. Een hoop schofterij over en weer. Ik wens iedereen veels wijsheid toe. Als israel maar niet weer onschuldige Palestijnen gaat benadelen hierdoor. Ik zie ze er wel voor aan. Of beter gezegd, dat hebben ze steeds gedaan.

:{
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_216779298
quote:
Hamas zegt dat de stoffelijke resten van gijzelaar Shiri Bibas lijken te zijn vermengd met andere menselijke resten die in de Gazastrook in het puin zijn gevonden.
NOS

Vermengd zeggen ze, dus dan zou er DNA van meerdere mensen moeten zijn bij wat men heeft overgedragen. Maar dat haal ik niet uit wat Israel meldt. Die zeggen dat het een ander iemand is en niet dat stukjes van de Israelische zijn en andere stukjes van een onbekende.
pi_216779301
Dus nu blijkt dus dat familie Bibas niet vast werden gehouden door Hamas, maar door een kleinere nog radicalere groep.

Tja....
  vrijdag 21 februari 2025 @ 12:37:39 #266
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_216779368
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 12:34 schreef 3rr0r het volgende:

[..]
NOS

Vermengd zeggen ze, dus dan zou er DNA van meerdere mensen moeten zijn bij wat men heeft overgedragen. Maar dat haal ik niet uit wat Israel meldt. Die zeggen dat het een ander iemand is en niet dat stukjes van de Israelische zijn en andere stukjes van een onbekende.
Het lichaam was volgens het idf gekleed, daaruit maak ik op dat het een heel lichaam was en niet enkel wat losse stukjes.

[ Bericht 0% gewijzigd door Burdie op 21-02-2025 13:04:01 ]
KuikenGuppy
pi_216779397
quote:
15s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 11:45 schreef BansheeBoy het volgende:
Erg man. Een hoop schofterij over en weer. Ik wens iedereen veels wijsheid toe.

:{
:')
Intolerant voor intolerantie
  vrijdag 21 februari 2025 @ 12:45:46 #268
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_216779563
quote:
17s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 12:38 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
:')
Goh, wat erg. Ik maak ook eens een spelfout. :N

:{
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  vrijdag 21 februari 2025 @ 13:17:14 #269
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_216780112
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 11:29 schreef matthijst het volgende:
Benieuwd hoe lang Israel deze suffe spelletjes nog laat spelen.
Trumpie krijgt er ook al jeuk van lijkt het.
Nog even lekker doorgaan, met de verkeerde lijken terugsturen, trollen met die postertjes en bussen opblazen. En dan blazen ze Gaza van de kaart, gaan ze zelf wel op zoek naar eventuele overlevenden of lijken.
Het is hoe dan ook de bedoeling van Netanyahu om dat hele Hamas uit te roeien. Probleem is wel dat die zich nog steeds in die tunnels verschuilen en waarschijnlijk onder de lokale bevolking, ziekenhuizen en scholen als artsen en verplegers ed. Lijkt me erg lastig om die allemaal uit te schakelen.

En ik vraag me af of die Navy Seals dit nou wel even snel zouden kunnen klaren. Die zijn wel heel goed, maar Israel heeft toch ook wel van dat type manschappen lijkt mij.
pi_216780240
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 17:27 schreef Chadi het volgende:

[..]
Jij bent.. bla bla. Waar is je verontwaardiging als het om palestijnen gaat?
Zoek jij maar eens een foto op waarbij hordes juichende Isralische kinderen te zien zijn terwijl dode Palestijnen als een soort trofee op een podium worden gezet. Ik wens je veel succes.

Daarbij erkent Hamas zelf dat een Palestijns leven minder waard is dan een Isralitisch leven (of lichaam) gezien de verhoudingen in 'gevangenen' die geruild worden. Gevangen staat bewust tussen quotes, want een significant deel bij de Palestijnen is namelijk dood.
pi_216780492
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 11:29 schreef matthijst het volgende:
Benieuwd hoe lang Israel deze suffe spelletjes nog laat spelen.
Trumpie krijgt er ook al jeuk van lijkt het.
Nog even lekker doorgaan, met de verkeerde lijken terugsturen, trollen met die postertjes en bussen opblazen. En dan blazen ze Gaza van de kaart, gaan ze zelf wel op zoek naar eventuele overlevenden of lijken.
Het punt is dat als Isral de oorlog voortzet en echt eens de Palestijnse terroristen gaat uitschakelen zonder terughouden, dan krijgt het de hele internationale gemeenschap over zich heen want oh jee, de zogenaamd lieve, onschuldige Palestijnen.

'Genocide! Genocide!' jammert en snikt men dan. Daarom wordt er verwacht dat Isral maar met deze situatie moet leven, een situatie waar geen enkel ander land mee te maken heeft.

De realiteit is natuurlijk dat geen enkel land met deze situatie te maken zou moeten hebben, het is een onleefbare situatie om naast een groep mensen te leven die al meer dan een eeuw lang, moslimfundamentalisme, terrorisme en antisemitisme tot de kernelementen van hun cultuur hebben gemaakt.

Isral had allang eens carte blanche moeten krijgen om de Palestijnse terreurgroeperingen volledig uit te schakelen, ongeacht de consequenties. En als dat wil zeggen dat de deze mensen bereid zijn hier honderduizenden van hun eigen burgers voor op te offeren, dan is dat maar zo.

Mensen die hun kinderen van kinds af aan leren om Joden en het Westen te haten en het hoogst haalbare in het leven zien om als 'martelaar' te sterven voor 'allah' terwijl men al slachtend door een Isralisch dorp trekt, een zelfmoordaanslag uitvoert in een druk restaurant of met een auto inrijdt op een stel Joden bij een bushalte, zullen in deze wereld niet worden gemist.

Het is een totale gotsp dat mensen in het Westen zulke barbaren zijn gaan omarmen en zich daar om bekommeren.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  vrijdag 21 februari 2025 @ 13:58:26 #272
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_216780779
quote:
0s.gif Op donderdag 20 februari 2025 17:18 schreef Haags het volgende:
[ x ]

Welkom in Hamasterdam
Ondertussen nog wel een extra miljoen euro naar Gaza overgemaakt…
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
  vrijdag 21 februari 2025 @ 15:23:55 #273
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_216781738
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 13:58 schreef nixxx het volgende:

[..]
Ondertussen nog wel een extra miljoen euro naar Gaza overgemaakt…
Naar het 'onafhankelijke' rode kruis he.
KuikenGuppy
  vrijdag 21 februari 2025 @ 16:28:18 #274
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_216782863
Ik zeg maar niks maar ik dnk wel.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_216783412
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 16:34 schreef egayalS het volgende:
Isral lobby strikes again. "Gij zult Palestijnse kinderen niet portretteren als mensen"

[ x ][ x ]
Voor het eerst (gedeeltelijk) eens. Ik vind deze terugtrekking van BBC ook bijzonder. Alleen is niet de schuld van de BBC. Een lobby kan elk bepaalde invloed uitoefenen, maar het is de BBC die ervoor heeft gekozen ervoor te vallen.
pi_216786558
Geen show niks.

twitter


quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 16:34 schreef egayalS het volgende:
Isral lobby strikes again. "Gij zult Palestijnse kinderen niet portretteren als mensen"

[ x ][ x ]
Zoon van een hamas terrorist las ik. Ook een kind natuurlijk. Maar vermeld dat dan.
pi_216788073
Van mij mag Isral snel weer verdergaan met het droppen van bommen op Gaza.
  vrijdag 21 februari 2025 @ 22:31:43 #278
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_216788151
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 22:27 schreef Pleun2011 het volgende:
Van mij mag Isral snel weer verdergaan met het droppen van bommen op Gaza.
Zal niet zo heel lang meer duren.

Maar eerst proberen ze dit stadium nog van nut te laten zijn om toch nog wat gijzelaars vrij te krijgen; hoe meer hoe beter.

And all gloves are off, als iig alle gijzelaars binnen zijn...
pi_216788153
quote:
15s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 11:45 schreef BansheeBoy het volgende:
Erg man. Een hoop schofterij over en weer. Ik wens iedereen veels wijsheid toe. Als israel maar niet weer onschuldige Palestijnen gaat benadelen hierdoor. Ik zie ze er wel voor aan. Of beter gezegd, dat hebben ze steeds gedaan.

:{
Er zijn geen onschuldige Palestijnen.
pi_216788182
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 22:31 schreef Tengano het volgende:

[..]
Zal niet zo heel lang meer duren.

Maar eerst proberen ze dit stadium nog van nut te laten zijn om toch nog wat gijzelaars vrij te krijgen; hoe meer hoe beter.

And all gloves are off, als iig alle gijzelaars binnen zijn...
Ja klopt, hoe meer gijzelaars vrij zijn hoe beter. Maar als je dat grafvolk ziet klooien met die lichamen en als je weet hoe ze die mensen hebben behandeld.. van mij mag Gaza worden weggevaagd.
  vrijdag 21 februari 2025 @ 22:42:46 #281
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_216788295
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 22:31 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]
Er zijn geen onschuldige Palestijnen.
Pardon? Een kolvende moeder, een oma op zolder, of Fatima de kleuter?

:{
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_216788358
quote:
15s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 22:42 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Pardon? Een kolvende moeder, een oma op zolder, of Fatima de kleuter?

:{
Waarom zouden die mij iets moeten boeien. Er is zoveel ellende in de wereld. Moslims overal ter wereld huilen krokodillentranen voor de Palestijnen, maar in de praktijk steekt niemand een poot voor ze uit. Een land als Egypte houdt zijn grenzen hermetisch gesloten. Waarom zou dat zijn denk je? Daar hoor je nooit iemand over.
pi_216788607
quote:
15s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 22:42 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Pardon? Een kolvende moeder, een oma op zolder, of Fatima de kleuter?

:{
Het erge van dit commentaar is dat jij geen zier geeft om alledrie deze voorbeelden.
Intolerant voor intolerantie
pi_216788843
Avera Mengistu
Hisham al-Sayed
quote:
The hostages named include two individuals, Avera Mengistu and Hisham al-Sayed, who have been held for nearly a decade, captured before the October 7, 2023, attack, and four others taken during that attack.
Omer Wankert
Omer Shem Tov
Eliya Cohen
Tal Shoham

twitter


twitter


[ Bericht 16% gewijzigd door Nober op 21-02-2025 23:27:50 ]
  vrijdag 21 februari 2025 @ 23:28:09 #285
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_216788919
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 23:05 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
Het erge van dit commentaar is dat jij geen zier geeft om alledrie deze voorbeelden.
Hoe kom jij tot deze belachelijke conclusie? :{

:{
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  vrijdag 21 februari 2025 @ 23:31:17 #286
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_216788962
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 21:12 schreef Nober het volgende:
Geen show niks.

[ x ]
[..]

"Oh sorry, we hebben per ongeluk het verkeerde lichaam meegegeven want de resten zijn vermengd met die van andere lijken onder het puin dus het was geen doen om het lichaam van de gijzelaar te vinden."

Dag later:
"Hier heb je zonder aankondiging alsnog het juiste lichaam dat we ineens wel konden vinden."
pi_216789154
Bezetter gonna bezet

twitter
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_216789343
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 23:31 schreef Qarrad het volgende:

[..]
"Oh sorry, we hebben per ongeluk het verkeerde lichaam meegegeven want de resten zijn vermengd met die van andere lijken onder het puin dus het was geen doen om het lichaam van de gijzelaar te vinden."

Dag later:
"Hier heb je zonder aankondiging alsnog het juiste lichaam dat we ineens wel konden vinden."
Afleiding van het feit dat er een baby van 9 maanden vermoord is. En dat de Isralirs daar achter zouden komen.
  Moderator zaterdag 22 februari 2025 @ 00:35:26 #289
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_216789486
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 22:31 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]
Er zijn geen onschuldige Palestijnen.
Te makkelijk dit.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_216790211
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 23:31 schreef Qarrad het volgende:

[..]
"Oh sorry, we hebben per ongeluk het verkeerde lichaam meegegeven want de resten zijn vermengd met die van andere lijken onder het puin dus het was geen doen om het lichaam van de gijzelaar te vinden."

Dag later:
"Hier heb je zonder aankondiging alsnog het juiste lichaam dat we ineens wel konden vinden."
Ziek 'spelletje', halen ze kennelijk nog leedvermaak uit. Echter laten ze direct zien dat ze in hun broek schijten door direct alsnog het juiste lijk dat ze achter de hand hadden te sturen (als dat lijk wel de juiste vrouw blijkt te zijn)
pi_216791047
quote:
15s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 23:28 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]
Hoe kom jij tot deze belachelijke conclusie? :{

:{
Ongeveer gelijke delen troll en taqiyya van jouw kant.

Het zou een megastunt zijn (en petje af) als je helemaal geen moslim blijkt te zijn maar gewoon full on trol. :D
Intolerant voor intolerantie
  zaterdag 22 februari 2025 @ 09:21:08 #292
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_216791107
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 februari 2025 09:10 schreef Cuendillar het volgende:
Het zou een megastunt zijn (en petje af) als je helemaal geen moslim blijkt te zijn maar gewoon full on trol. :D
Ik ben overtuigd Moslim en je aangeleverde "argumenten" om te staven dat het lot van onschuldige Palestijnen mij niks kan schelen is papier mach based.

:{
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
  zaterdag 22 februari 2025 @ 10:25:42 #293
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_216791706
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 12:34 schreef theunderdog het volgende:
Dus nu blijkt dus dat familie Bibas niet vast werden gehouden door Hamas, maar door een kleinere nog radicalere groep.

Tja....
Echt diep treurig dat het zo is gegaan met die kinderen en hun moeder.
Zo’n lief en onschuldig gezin, bah. En de kinderen zijn dus niet bij een bombardement om het leven gekomen maar vermoord. Waarom?
En wat is er met de moeder gebeurd? Is ze wel bij een bombardement om het leven gekomen of ook vermoord? Daar zal binnenkort wel meer bekend over worden.

En er zijn natuurlijk heel veel onschuldige mensen in deze oorlog om het leven gekomen, zij waren wel HET symbool van de gijzelaars. Diep treurig dat het zo is geindigd. Wel hebben de nabestaanden nu duidelijkheid. Dat dan wel.
Wie dit leest is een lezer van dit
  zaterdag 22 februari 2025 @ 10:31:27 #294
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_216791761
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 februari 2025 00:35 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]
Te makkelijk dit.
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 februari 2025 00:35 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]
Te makkelijk dit.
Was dat maar waar, het is helemaal niet zo gemakkelijk om de normale * onschuldige * mens nog te zien ( en te vinden ) in het Palestijnse volk. Mijn gezonde verstand zegt mij dat die er natuurlijk moeten zijn, maar de vraag is hoeveel zijn dat er ?
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  zaterdag 22 februari 2025 @ 10:39:43 #295
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216791838
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 23:47 schreef egayalS het volgende:
Bezetter gonna bezet

[ x ]
Heb je hier ook bewijs voor?
  zaterdag 22 februari 2025 @ 10:41:46 #296
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216791859
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 februari 2025 10:31 schreef deedeetee het volgende:

[..]
[..]
Was dat maar waar, het is helemaal niet zo gemakkelijk om de normale * onschuldige * mens nog te zien ( en te vinden ) in het Palestijnse volk. Mijn gezonde verstand zegt mij dat die er natuurlijk moeten zijn, maar de vraag is hoeveel zijn dat er ?
Ik gok zelf op hooguit 30%.
  zaterdag 22 februari 2025 @ 10:47:48 #297
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_216791935
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 februari 2025 22:34 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]
Ja klopt, hoe meer gijzelaars vrij zijn hoe beter. Maar als je dat grafvolk ziet klooien met die lichamen en als je weet hoe ze die mensen hebben behandeld.. van mij mag Gaza worden weggevaagd.
Wegvagen lost niet zoveel op. Het radicaliseert de rest van het gebied dan weer enorm.

Ik vind de Oekranse aanpak wel goed. Rusland gedraagt zich als een soort Hamas en Oekrane verdedigt zich met hand en tand, methodisch en geraffineerd zonder dat ze zich te buiten gaan aan allerlei wreedheden.

Het doel van dit soort psychologische terreur van Hamas is juist om Isral te verleiden om zelf haar beschaving helemaal op te geven.
pi_216792220
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 februari 2025 10:47 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Wegvagen lost niet zoveel op. Het radicaliseert de rest van het gebied dan weer enorm.

Ik vind de Oekranse aanpak wel goed. Rusland gedraagt zich als een soort Hamas en Oekrane verdedigt zich met hand en tand, methodisch en geraffineerd zonder dat ze zich te buiten gaan aan allerlei wreedheden.

Het doel van dit soort psychologische terreur van Hamas is juist om Isral te verleiden om zelf haar beschaving helemaal op te geven.
Daar heb je gelijk in. Ik beschouw Palestijnen als dezelfde categorie als Russen: slecht. Maar je moet ze inderdaad op verstandige wijze bestrijden. Zoals de 'ecologische rattenbestrijder' die ik laatst sprak. Op milieuvriendelijke wijze ratten om zeep helpen is sympathieker dan het aloude rattengif.
pi_216792325
Livestream voor wie de vrijlating van de gegijzelden wil zien: https://n12.co.il/
pi_216792370
Dit topic is een prachtig voorbeeld van heel de wereld blind maken. Als die nieuwe trieste stunt van Hamas goede reden is om heel Gaza weg te vagen dan had Hamas 7 oktober eigenlijk nog groter moeten doen. In een eindeloze cyclus waarin beide partijen elkaar in de jaren 60 al hadden moeten uitmoorden. Israel misbruikt dode mensen namelijk ook al decennia als ruilmiddel en drukmiddel om mensen koest te houden.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')