Cultuur van de dood.quote:Op zondag 16 februari 2025 11:58 schreef HowardRoark het volgende:
Hier weer wat vredelievende Palestijnse kinderen. Kinderen waar men zich in bepaalde Westerse kringen zo druk over maakt.
[ x ]
[ x ]
Oei Eylon maakt qua tekst onderscheid tussen Hamas en de kinderen. Dat past niet bij jouw postquote:Op zondag 16 februari 2025 11:58 schreef HowardRoark het volgende:
Hier weer wat vredelievende Palestijnse kinderen. Kinderen waar men zich in bepaalde Westerse kringen zo druk over maakt.
[ x ]
[ x ]
quote:Some 20 ultra-Orthodox Israelis detained by IDF after they illegally entered Lebanon overnight
A group of some 20 ultra-Orthodox Jewish Israelis illegally entered Lebanon overnight, before being detained by IDF troops and handed over to the police.
Israel Police say that it received reports from the IDF that the suspects were detained inside Lebanon after they crossed the border.
The group was apparently trying to reach the tomb of Rav Ashi, a fourth-century Babylonian scholar who is believed buried in the hills near Manara in the Galilee panhandle.
The shrine marking his burial spot straddles the Blue Line and is situated within a militarized compound hemmed in between an IDF post and UNIFIL base.
Police note that crossing the border illegally is punishable with up to four years in jail.
Precies ja, ipv ze te "verdedigen", jaagt Hamas de Palestijnen liever de vernietiging in.quote:Op zondag 16 februari 2025 11:23 schreef Chadi het volgende:
[..]
Daarnaast ook of de factoren man made zijn met dat doel of niet.
Als je mensen voedsel, electra, zorg onthoudt en afbreekt en ook nog eens met zulke wapens aanvalt, dan spreek je van genocidale intenties omdat je een populatie als geheel wil decimeren. Daar is geen twijfel over mogelijk. Het is genocide.
Als ik de toonzetting van de beste tweeter al zie ‘de organisatie die zijn eigen bevolking uitmoorde’ dan nodigt het niet uit om verder te lezen. Zou er eigenlijk een conflict bestaan dat dusdanig polariseert dan dit conflict? Waarbij met name één kant geen enkele kritiek duldt op haar kant van de zaak? Ik geloof niet dat er iemand te vinden is die Hamas wil goedpraten ofzo. Maar van de andere kant is de nuance vaak totaal zoek.quote:Op zondag 16 februari 2025 12:44 schreef HowardRoark het volgende:
Ook weer opmerkelijk dit. Een congres van Al Jazeera, waar de leider van Hamas zit te spreken over hoe men meer oorlog wil. En dit is dan een mediakanaal die talloze Westerse journalisten klakkeloos overnemen in hun berichtgeving.
[ x ]
definitief afrekenen met de restanten van HAMASquote:
."quote:Amerikaanse minister Rubio pleit in Israël voor 'eliminatie' Hamas
Jippie 16-02-2025 14:47 print
De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Marco Rubio, is van mening dat de Palestijnse groep Hamas "uitgeschakeld" moet worden.
Rubio maakte deze opmerking zondag tijdens een persconferentie met de Israëlische premier Benjamin Netanyahu, met wie hij in Jeruzalem overleg voerde.
"Hamas kan geen militaire of bestuurlijke macht behouden", verklaarde Rubio. Netanyahu verzekerde Rubio dat Israël daarvoor zal zorgen. Hij dreigde ook met het "openen van de poorten van de hel" als Hamas niet alle Israëlische gijzelaars vrijlaat die ze nog vasthouden.
Ze gaven ook aan dat ze de plannen besproken hebben die president Donald Trump voor de Gazastrook heeft. Trump wil dat het gebied na het conflict tussen Hamas en Israël onder Amerikaanse controle komt.
De Palestijnen zouden naar naburige landen moeten verhuizen.
Netanyahu verklaarde dat de VS en Israël samenwerken om "Trumps gedurfde visie" te verwezenlijken.
Iran
Iran, Syrië en Libanon kwamen ook aan bod. Rubio legde de nadruk op het feit dat Iran, volgens hem, verantwoordelijk is voor alles wat de vrede en veiligheid in de regio in gevaar brengt, en dat het land geen kernwapens mag ontwikkelen.
Netanyahu verklaarde dat Israël sinds het begin van de oorlog in Gaza Iran "een gevoelige klap" heeft toegebracht.
Hij zei er zeker van te zijn dat hij met Amerikaanse steun "het werk zal afmaken
Zou knap zijn. Vanuit de VS en Israël kregen we medio januari de berichten dat Hamas het aantal verloren terroristen al had weten aan te vervangen met jonge terroristen waardoor Hamas weer even groot is en sterk is als voor 7 oktober.... Maar nu gaat het wel echt lukkenquote:Op zondag 16 februari 2025 17:25 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
definitief afrekenen met de restanten van HAMAS
[..]
."
ik denk dat het toch neerkomt op een verplaatsing van dit vechtclubjequote:Op zondag 16 februari 2025 19:30 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Zou knap zijn. Vanuit de VS en Israël kregen we medio januari de berichten dat Hamas het aantal verloren terroristen al had weten aan te vervangen met jonge terroristen waardoor Hamas weer even groot is en sterk is als voor 7 oktober.... Maar nu gaat het wel echt lukken![]()
Nee hoor. Gewoon naar de hel bombarderen.quote:Op zondag 16 februari 2025 19:35 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ik denk dat het toch neerkomt op een verplaatsing van dit vechtclubje
Dat kan ookquote:Op zondag 16 februari 2025 20:06 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Nee hoor. Gewoon naar de hel bombarderen.
Misschien kan de optie verhongeren terug op tafelquote:Op zondag 16 februari 2025 20:06 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Nee hoor. Gewoon naar de hel bombarderen.
BOEHOEHOEquote:Op zondag 16 februari 2025 21:15 schreef egayalS het volgende:
Ondertussen zijn we wel gewend dat de terroristen van Hamas mensen als schild gebruiken.
Oh, wacht...
[ x ]
Weer een kankerpatient die niet op de lijst van de terroristen ruil stond?quote:Op zondag 16 februari 2025 21:26 schreef egayalS het volgende:
Ondertussen zijn we wel gewend dat de terroristen van Hamas mensen martelen.
Oh, wacht...
Benieuwd wanneer de NOS met een artikel met persoonlijke profielen komt over de uitgemergelde en gemartelde Palestijnse krijgsgevangenen die in deze ruil zijn vrijgelaten
[ x ]
Je wilt toch niet impliceren dat het anti-semitisme, je weet wel dat hardnekkige fenomeen dat ze altijd zeggen keihard te willen bestrijden, vaak toch wel ERG goed uitkomt en instrumenteel is op allerlei gebiedenquote:Op zondag 16 februari 2025 21:33 schreef egayalS het volgende:
Petje af voor de Israel lobby dat de VS bespeelt als een viool.
Sen. Mark Warner, at the Munich Security Conference, wants you to know the real story behind the TikTok ban—that Israel was the driving force behind its passage in Congress:
“I want to see if you're going to tell the real story,” Warner said to former congressman Mike Gallagher, a Palantir executive who, alongside Warner, first introduced the bill labeling TikTok a national security threat.
Gallagher responded: “The bill was still dead until October 7th. And people started to see a bunch of anti-Semitic content on the platform, and suddenly our bill had legs again.”
[ x ]
Fixed*quote:Op maandag 17 februari 2025 14:36 schreef Cuendillar het volgende:
Um, goed verhaal... lekker kort.
Kortom, het groeiende antisemitisme is toch weer de schuld van de joden de Israëlische regering en iedereen die de misdaden steunt.
All bombs away.quote:Op zondag 16 februari 2025 22:05 schreef Cuendillar het volgende:
Ik krijg het idee dat Slayage de "find out"-fase niet zo leuk vindt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |