FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Trump inauguratie topic #7 MAGA
supernigerdinsdag 21 januari 2025 @ 08:52
quote:
Trump beëdigd als president
Donald Trump is voor de tweede keer beëdigd als president van de Verenigde Staten. Hij werd direct daarna gefeliciteerd door nu oud-president Biden. Buiten het Capitol klonken saluutschoten om de machtswisseling te markeren.

Trump gebruikte twee bijbels voor de ceremonie: het exemplaar dat zijn voorganger Lincoln in 1861 bij zich had voor zijn inhuldiging en een die hij van zijn moeder cadeau had gekregen.

Het is pas de tweede keer dat een oud-president weet terug te keren naar het Witte Huis: de eerste keer dat dat gebeurde was in 1893 toen Grover Cleveland terugkeerde in het ambt.
quote:
Wereldleiders reageren op inauguratie Trump
De eerste wereldleiders hebben gereageerd op de beëdiging van Trump.

"Het vrede-door-kracht-beleid dat Trump heeft aangekondigd biedt een kans om het Amerikaanse leiderschap te versterken en een rechtvaardige vrede op de langere termijn te bereiken", schrijft de Oekraïense president Zelensky op X.

De Duitse bondskanselier Scholz feliciteert Trump met zijn tweede ambtstermijn en benadrukt dat de VS een onmisbare bondgenoot is voor Duitsland. "Zoals altijd streven we naar een goede trans-Atlantische relatie. De Europese Unie is met 27 lidstaten en ruim 400 miljoen inwoners een sterke Unie", aldus Scholz.

De Israëlische premier Netanyahu zegt naar de samenwerking met Trump uit te kijken. "Zodat we de resterende gijzelaars terug naar huis kunnen brengen en de militaire capaciteiten van Hamas vernietigen. Dan kan Gaza nooit meer een bedreiging voor Israël vormen", zegt Netanyahu.

Ook NAVO-baas Rutte heeft van zich laten horen. "Veel succes, president Trump. De NAVO kijkt ernaar uit om nauw met u samen te werken en de mondiale aandachtspunten aan te pakken
Samenvatting van de decreten: Meer info vind je hier

Immigratie
-Trump heeft een nationale noodtoestand uitgeroepen als het gaat om illegale immigratie. Door dat te doen, kan hij Amerikaanse troepen naar de grens tussen de Verenigde Staten en Mexico sturen.

-In zijn inauguratiespeech zei Trump ook dat hij zou proberen om alle pogingen van illegale immigranten om binnen te komen zou stoppen. En dat alle migranten die worden betrapt op een illegale oversteek, gearresteerd zouden worden.

-Trump heeft Mexicaanse criminele bendes laten aanmerken als terreurorganisaties.
Ook ontstaat daardoor de mogelijkheid voor het Amerikaanse leger om militaire operaties uit te voeren op Mexicaanse bodem. Onder andere het Sinaloakartel en het Jaliscokartel zijn genoemd als mogelijke doelwitten.


Transgenderrechten en diversiteitsprogramma's
-Het decreet dat Trump maandag in de Oval Office tekende, staat dat in de VS alleen nog mannen en vrouwen worden erkend. Kiezen voor een neutrale optie voor geslacht, zoals een X, bij bijvoorbeeld een paspoortaanvraag wordt onmogelijk.

-De president wil ook het diversiteitsbeleid van de overheid afschaffen. Hij kondigde aan een samenleving te smeden die "kleurenblind is en gebaseerd op verdienste" en wil een eind maken aan het "woke" gedachtengoed.

Energie, gezondheid en klimaat
-Net als op het gebied van immigratie, riep Trump ook een noodtoestand uit op het gebied van energie. Hij ondertekende een decreet dat Amerikaanse energieproductie moet stimuleren, hoewel die productie volgens NBC News al op recordhoogte ligt.

-De energienoodtoestand moet ervoor zorgen dat er weer meer geboord kan worden naar olie en gas.

-De VS gaat zich ook terugtrekken uit het Klimaatakkoord van Parijs
-Trump gaat een overheidsregel zou intrekken die het producenten van elektrische auto's verplicht de uitstoot terug te dringen.
-de VS vertrekt uit de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO).

Gratie voor betogers Capitool en vaker doodstraffen
-Trump verleende, zoals hij al had aangekondigd, gratie aan ongeveer vijftienhonderd bestormers van het Capitool.
-Trump heeft een decreet getekend dat er volgens Amerikaanse media voor moet zorgen dat de doodstraf vaker uitgevoerd kan worden. The Washington Post schrijft dat het ministerie van Justitie de opdracht krijgt om de doodstraf te vragen voor zeer ernstige misdrijven waarbij een overheidsbeambte om het leven is gebracht of de verdachte een persoon is die illegaal in de VS verblijft.

Naamswijzigingen en Panamakanaal
-Trump heeft in zijn eerste uren als president van de VS een decreet getekend dat de Golf van Mexico omdoopt tot Golf van Amerika. Ook de berg Denali in Alaska gaat weer Mount McKinley heten. De naam was in 2015 veranderd toen de Democraat Barack Obama in het Witte Huis zat.

De autoriteiten in de Amerikaanse staat Florida lijken de naam Golf van Amerika in een persbericht over het weer al te hebben omarmd.

Het is niet geheel duidelijk of de Amerikaanse president het recht heeft om internationale wateren te hernoemen.

-Panamakanaal: Trump deed in de inauguratiespeech de belofte om het Panamakanaal in te nemen.
Trump zei dat Panama zich niet houdt aan de afspraken over het kanaal dat de VS aanlegde door het Midden-Amerikaanse land. "We gaan het terugnemen", beloofde hij. Hoe hij dat precies wil doen, met economische druk of militair ingrijpen, zei hij niet.

Importheffingen
De importheffingen van 25 procent die Trump overweegt voor producten uit Mexico en Canada kunnen ingaan op 1 februari. Dat heeft Trump bekendgemaakt na zijn inauguratie maandag.

Overheidsmaatregelen
-Trump flink gaan snijden in het ambtenarenapparaat van de federale regering. Voor die taak wordt Elon Musk verantwoordelijk, die een eigen 'ministerie' (DOGE) krijgt om de overheid efficiënter te maken. In werkelijkheid zal het geen echt ministerie, maar eerder een soort taskforce zijn.

-Op Trumps agenda staat verder het plan om het makkelijker te maken om overheidsmedewerkers die niet partijgebonden zijn te ontslaan. Dat heeft mogelijk gevolgen voor duizenden medewerkers. En Trump wil thuiswerken ontmoedigen.[/q]

Bekijk deze YouTube-video

k7nlO7q.gif
9hc7vc.jpg
6wZVOCi.gif

[ Bericht 46% gewijzigd door Frutsel op 21-01-2025 10:37:15 ]
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 08:53
quote:
5s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:51 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Wie heeft er ook op Musk gestemd dat ze hem daar zoveel macht geven? Verdient hij die macht op één of andere manier die ik niet zie?
Hmm.

Hmm.

Heb je dezelfde mate van moeite met andere celebs die de politiek beïnvloeden of bijvoorbeeld met het vorige management van Twitter dat onder één hoedje speelde met de Democraten?
MoreDakkadinsdag 21 januari 2025 @ 08:54
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:53 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Hmm.

Hmm.

Heb je dezelfde mate van moeite met andere celebs die de politiek beïnvloeden of bijvoorbeeld met het vorige management van Twitter dat onder één hoedje speelde met de Democraten?
Dezelfde vraag geldt voor jou natuurlijk. Als je vindt dat Musk nu geen probleem is dan vind je ook dat het oude twitter-regime geen probleem was.
Red_85dinsdag 21 januari 2025 @ 08:55
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:46 schreef Lospedrosa het volgende: [..] Dit is een goeie. Het waren trouwens reacties op hooligans toch?
Niet alleen in Amsterdam. Wereldwijd gingen de propali demo's gepaard met het nodige leuzen, oproepen en gebaren. Daar werd niet zo fanatiek op gereageerd door links en media als dit. Terwijl het tijdens de propali demo's wel gemeend is. Maar ow ow ow ow wat zijn ze zielig, die mensen van 'verzet'.

Hoe dwaas musk ook is, ik vind dit wel weer een hele zielige hypocriete huil reactie hoor.
NoXiadinsdag 21 januari 2025 @ 08:56
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:52 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]
Onder welk gender valt bijv. Raven van Dorsf?

Een genetische afwijking (intersekse/hemafrodiet)

[ Bericht % gewijzigd door Frutsel op 21-01-2025 09:05:26 ]
Red_85dinsdag 21 januari 2025 @ 08:56
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:53 schreef Pizzakoppo het volgende:
Die blik ook van hem bij die Hitlergroet…

Wat een gek.
Heeft eigenlijk ook niks te zoeken in een landsbestuur
xpompompomxdinsdag 21 januari 2025 @ 08:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:56 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Heeft eigenlijk ook niks te zoeken in een landsbestuur
Vooral dit.
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 08:57
quote:
2s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:56 schreef NoXia het volgende:

[..]
Een genetische afwijking (intersekse/hemafrodiet)
Ah ok, zeg maar tussen beide genders in?
Lospedrosadinsdag 21 januari 2025 @ 08:57
Een ding is zeker. Wat mij betreft.
Musk verspeeld zijn hand en is straks wel exit op het wereldpodium en trekt zich terug in de techwereld.
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 08:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:56 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Heeft eigenlijk ook niks te zoeken in een landsbestuur
Nee het is bizar om te zien.
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 08:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:54 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Dezelfde vraag geldt voor jou natuurlijk. Als je vindt dat Musk nu geen probleem is dan vind je ook dat het oude twitter-regime geen probleem was.
Ik vind dat Musk in principe wel te veel invloed heeft. Dat vind ik bij wel meer bekendheden. Zeker in de Amerikaanse politieke die afhankelijk is van donaties. Maar aangezien dat nooit geproblematiseerd is, vind ik het raar om dat nu ineens wel te doen.
Perrindinsdag 21 januari 2025 @ 08:58
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:55 schreef Canopus het volgende:
Iedere weldenkend mens kan niet ontkennen dat dit een Hitlergroet is. Het is echter de vraag, waarom Musk dit gebaar heeft gemaakt. Wat is zijn motivatie? Is het om te provoceren, om te misleiden, of misschien om verwarring te zaaien? Het is ook een onderwerp waar de hele wereld nu over tweet, wat mogelijk ook een manier is om inkomsten te genereren. En Musk en geld is praktisch één woord.
Om de geopolitiek te beinvloeden, iets waar hij al maanden mee bezig is.

De nieuwe Westerse wereldorde is een netwerk van pseudonationalistische populisten die naar de poppen dansen van de oligarchie in de VS.
NoXiadinsdag 21 januari 2025 @ 08:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:57 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]
Ah ok, zeg maar tussen beide genders in?
Nee, gewoon een man of vrouw met een afwijking.
Lospedrosadinsdag 21 januari 2025 @ 08:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:58 schreef Perrin het volgende:

[..]
Om de geopolitiek te beinvloeden, iets waar hij al maanden mee bezig is.

De nieuwe Westerse wereldorde is een netwerk van pseudonationalistische populisten die naar de poppen dansen van de oligarchie in de VS.
Same Old, is altijd zo geweest.
MoreDakkadinsdag 21 januari 2025 @ 08:59
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:57 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Ik vind dat Musk in principe wel te veel invloed heeft. Dat vind ik bij wel meer bekendheden. Zeker in de Amerikaanse politieke die afhankelijk is van donaties. Maar aangezien dat nooit geproblematiseerd is, vind ik het raar om dat nu ineens wel te doen.
Maar het oude twitter-regime was dus ook prima?
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 09:00
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:56 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Vooral dit.
Hmm. Vind je dit ook van andere bekendheden, zoals Bill Gates bijvoorbeeld, die geregeld met wereldleiders treft om te praten over het politieke beleid?
xpompompomxdinsdag 21 januari 2025 @ 09:00
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:57 schreef Lospedrosa het volgende:
Een ding is zeker. Wat mij betreft.
Musk verspeeld zijn hand en is straks wel exit op het wereldpodium en trekt zich terug in de techwereld.
Dat zou heel mooi zijn. Denk echter dat hij en zijn miljardairsvriendjes de nieuw verworven macht en invloed net iets te fijn vinden om zomaar op te geven.
Pleun2011dinsdag 21 januari 2025 @ 09:00
Is de democratie in Amerika nu ten grave gedragen?
xpompompomxdinsdag 21 januari 2025 @ 09:01
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:00 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Hmm. Vind je dit ook van andere bekendheden, zoals Bill Gates bijvoorbeeld, die geregeld met wereldleiders treft om te praten over het politieke beleid?
Dat is heel wat anders dan direct het beleid bepalen.
Red_85dinsdag 21 januari 2025 @ 09:01
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:55 schreef Canopus het volgende:
Iedere weldenkend mens kan niet ontkennen dat dit een Hitlergroet is. Het is echter de vraag, waarom Musk dit gebaar heeft gemaakt. Wat is zijn motivatie? Is het om te provoceren, om te misleiden, of misschien om verwarring te zaaien? Het is ook een onderwerp waar de hele wereld nu over tweet, wat mogelijk ook een manier is om inkomsten te genereren. En Musk en geld is praktisch één woord.
Nu heel hard schreeuwen 'het is een nazi', maar toen de propali's met de gestrekte arm al schreeuwend door de straten liepen en hun Jodenhaat kenbaar maakten, was het muisstil.
Mexicanobakkerdinsdag 21 januari 2025 @ 09:02
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:45 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Hoe moeten we het lezen?

Trump zegt ik los dat binnen 24 uur op.

Is dat dan dat de tijd ingaat als hij start met de poging door daar waarschijnlijk heen te gaan?
Of vanaf zijn aantreding?
Of ergens over 2 jaar maar hij mag er maar 24uur over doen.
Binnen 24 uur na aantreding zei hij meen ik.
TLCdinsdag 21 januari 2025 @ 09:02
De enige goede nazi is de soup nazi :s)
Perrindinsdag 21 januari 2025 @ 09:02
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:59 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Same Old, is altijd zo geweest.
Een tijdje terug deed iedereen nog een beetje hun best er een sausje van beschaving en morele verhevenheid over te gieten. Nu gaan alle remmen los.
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 09:04
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:58 schreef NoXia het volgende:

[..]
Nee, gewoon een man of vrouw met een afwijking.
Laten we deze discussie even parkeren!
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 09:04
quote:
2s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:00 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Dat zou heel mooi zijn. Denk echter dat hij en zijn miljardairsvriendjes de nieuw verworven macht en invloed net iets te fijn vinden om zomaar op te geven.
Exact. Dit smaakt naar meer en juist nu is het masker af. Ze zijn in de openbaarheid getreden en merken dat er niks geen backlash is.
Red_85dinsdag 21 januari 2025 @ 09:05
quote:
2s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:01 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Dat is heel wat anders dan direct het beleid bepalen.
Direct politiek beleid gaat musk ook niet voeren he. Efficientie in het overheidsapparaat.

Nou dat kan iedere halfmongool in ieder land.
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 09:05
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:00 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Hmm. Vind je dit ook van andere bekendheden, zoals Bill Gates bijvoorbeeld, die geregeld met wereldleiders treft om te praten over het politieke beleid?
In combinatie met donaties vergeet je nog. Walgelijk idd.
opgebaardedinsdag 21 januari 2025 @ 09:05
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:55 schreef Canopus het volgende:
Iedere weldenkend mens kan niet ontkennen dat dit een Hitlergroet is. Het is echter de vraag, waarom Musk dit gebaar heeft gemaakt. Wat is zijn motivatie? Is het om te provoceren, om te misleiden, of misschien om verwarring te zaaien? Het is ook een onderwerp waar de hele wereld nu over tweet, wat mogelijk ook een manier is om inkomsten te genereren. En Musk en geld is praktisch één woord.
Ik zie mezelf toch wel als weldenkend en ik zit al jaren, enigszins subjectief, op Musk te zeiken. Maar ik zie er geen hitler groet in. Daar ging het veel te snel voor. Het deed me wel denken aan de Romeinse groet en zeker omdat het twee keer gebeurd.

En wellicht is het niks en was Musk in zijn extreme enthousiasme gewoon onhandig. Ik wil dat best geloven. Ik ken dat niet, die extreme pieken van negaticiteit of vrolijkheid, maar die Elon Musk zat bij die speech echt in een wereld waar ik nog nooit ben geweest.

Het stoort me dat het bekende kamp maximaal inzet om de mensen die schrikken van wat er gebeurt aan te vallen en direct al te concluderen dat er helemaal niks aan de hand is. Ongeacht Musks geschiedenis. Ik begin me over die groep mensen die toch tamelijk groot is en groter wordt zorgen te maken. Die polarisatie bevalt me niet
Momodinsdag 21 januari 2025 @ 09:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:01 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Nu heel hard schreeuwen 'het is een nazi', maar toen de propali's met de gestrekte arm al schreeuwend door de straten liepen en hun Jodenhaat kenbaar maakten, was het muisstil.
Maakt nog wel wat uit voor de aandacht dat een van de machtigste en rijke mannen ter wereld het doet op een moment dat miljoenen kijken dan een of andere activistische Gerda op een plein in Amstelveen he.
Red_85dinsdag 21 januari 2025 @ 09:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:02 schreef TLC het volgende:
De enige goede nazi is de soup nazi :s)
Nazi goreng.
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 09:06
quote:
2s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:01 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Dat is heel wat anders dan direct het beleid bepalen.
Ahh, oké, dus dan is het ineens geen probleem meer. Daar gaan we al.

Het gaat je dus niet om de invloed van miljardairs, maar welke politieke voorkeur ze hebben. Als het aansluit bij jouw eigen progressief linkse gedachtegoed is het wel best, betreft het rechts en conservatief ingestelde mensen is het pas een probleem.

Kortom, Gates of een Soros is prima, maar een Musk of Adelson is problematisch. Got it.
Frutseldinsdag 21 januari 2025 @ 09:07
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:57 schreef Lospedrosa het volgende:
Een ding is zeker. Wat mij betreft.
Musk verspeeld zijn hand en is straks wel exit op het wereldpodium en trekt zich terug in de techwereld.
De linker of de rechter?
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 09:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:05 schreef Momo het volgende:

[..]
Maakt nog wel wat uit voor de aandacht dat een van de machtigste en rijke mannen ter wereld het doet op een moment dat miljoenen kijken dan een of andere activistische Gerda op een plein in Amstelveen he.
Daadwerkelijk antisemitisme moet je altijd afkeuren. Wat we nu zien is dat het gezocht wordt waar er eigenlijk geen sprake van is, er waar er wel sprake van is wordt het gebagatelliseerd of zelfs van weggekeken.
Richestoragsdinsdag 21 januari 2025 @ 09:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:54 schreef MoreDakka het volgende:

[..]
Dezelfde vraag geldt voor jou natuurlijk. Als je vindt dat Musk nu geen probleem is dan vind je ook dat het oude twitter-regime geen probleem was.
Dat is niet hetzelfde. Ik vind dit niet problematisch maar Musk zijn invloed op Twitter net zo problematisch als het oude Twitter regime. Je kan prima zaken scheiden. Of denk jij soms dat als mensen dit geen probleem vinden ze helemaal nergens een probleem kunnen hebben met Musk?
Zoddiedinsdag 21 januari 2025 @ 09:09
quote:
2s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:01 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Dat is heel wat anders dan direct het beleid bepalen.
Dat en controle over het grootse social media platform.
Dat is eng gevaarlijk.
Wienerschnitzelsdinsdag 21 januari 2025 @ 09:10
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:57 schreef Lospedrosa het volgende:
Een ding is zeker. Wat mij betreft.
Musk verspeeld zijn hand en is straks wel exit op het wereldpodium en trekt zich terug in de techwereld.
Omdat die een romeinse groet brengt die willens en wetens verkeerd wordt uitgelegd :')

en over 4 jaar allemaal weer verbaasd zijn dat de normale man niet in dit soort domme frames trapt. |:(
Red_85dinsdag 21 januari 2025 @ 09:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:05 schreef Momo het volgende:

[..]
Maakt nog wel wat uit voor de aandacht dat een van de machtigste en rijke mannen ter wereld het doet op een moment dat miljoenen kijken dan een of andere activistische Gerda op een plein in Amstelveen he.
Ow dat is het opeens....

Actief met 1000'en tegelijk oproepen om Joden te vermoorden en daar je muil over houden als media. Gewoon buiten de talkshows en het nieuws houden. Maar dit, dit is opeens wel van belang. Terwijl het ene absoluut als dergelijk gebaar gezien kan worden met die leuzen er bij.

Yeah, right.
De totale hypocrisie, het druipt er gewoon vanaf.
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 09:10
quote:
2s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:09 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Gaaaaaaaap. :O :O :O Wat ben jij toch een ontzettend vermoeiend figuur man.
Ik benoem slechts jouw hypocrisie. Misschien is het handig daar wat aan te doen en je niet selectief druk te maken over miljardairs die de politiek beïnvloeden als ze toevallig eens niet jouw geprefereerde gedachtegoed hebben.
Momodinsdag 21 januari 2025 @ 09:11
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:08 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Daadwerkelijk antisemitisme moet je altijd afkeuren. Wat we nu zien is dat het gezocht wordt waar er eigenlijk geen sprake van is, er waar er wel sprake van is wordt het gebagatelliseerd of zelfs van weggekeken.
Moeten we het altijd groot maken op social media als iemand onbekend ergens een op een plein zoiets doet? Dan maak je die mensen toch veel groter dan ze zijn?
xpompompomxdinsdag 21 januari 2025 @ 09:11
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:10 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Ik benoem slechts jouw hypocrisie. Misschien is het handig daar wat aan te doen en je niet selectief druk te maken over miljardairs die de politiek beïnvloeden als ze toevallig eens niet jouw geprefereerde gedachtegoed hebben.
Mijn vermeende hypocrisie is vooral een wens die in je hoofd zit.
Perrindinsdag 21 januari 2025 @ 09:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:11 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Hij toont wel de enorme bak van linkse hypocrisie aan.
Nee het toont vooral aan dat je de aandacht van Musk wil afleiden en zijn gedrag wil goedpraten.
Canopusdinsdag 21 januari 2025 @ 09:12
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:05 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Ik zie mezelf toch wel als weldenkend en ik zit al jaren, enigszins subjectief, op Musk te zeiken. Maar ik zie er geen hitler groet in. Daar ging het veel te snel voor. Het deed me wel denken aan de Romeinse groet en zeker omdat het twee keer gebeurd.

En wellicht is het niks en was Musk in zijn extreme enthousiasme gewoon onhandig. Ik wil dat best geloven. Ik ken dat niet, die extreme pieken van negaticiteit of vrolijkheid, maar die Elon Musk zat bij die speech echt in een wereld waar ik nog nooit ben geweest.

Het stoort me dat het bekende kamp maximaal inzet om de mensen die schrikken van wat er gebeurt aan te vallen en direct al te concluderen dat er helemaal niks aan de hand is. Ongeacht Musks geschiedenis. Ik begin me over die groep mensen die toch tamelijk groot is en groter wordt zorgen te maken. Die polarisatie bevalt me niet
Het deed je wel denken aan de Romeinse groet. Die lijkt er toch ook duidelijk op?

Waarom zou Musk de Romeinse groet brengen?
Wienerschnitzelsdinsdag 21 januari 2025 @ 09:13
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:12 schreef Canopus het volgende:

[..]
Het deed je wel denken aan de Romeinse groet. Die lijkt er toch ook duidelijk op?

Waarom zou Musk de Romeinse groet brengen?
Omdat mannen enkel kunnen denken aan het Romeinse rijk. Dat is de meme...
michiel_merkdinsdag 21 januari 2025 @ 09:13
Musk stond te stuiteren als een kleuter, dat is misschien wel zorgwekkender.
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 09:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:10 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Omdat die een romeinse groet brengt die willens en wetens verkeerd wordt uitgelegd :')

en over 4 jaar allemaal weer verbaasd zijn dat de normale man niet in dit soort domme frames trapt. |:(
Romeinse groet :') Schei toch uit. Musk is een onvervalste anti-Semiet lol
Wienerschnitzelsdinsdag 21 januari 2025 @ 09:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:14 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]
Romeinse groet :') Schei toch uit. Musk is een onvervalste anti-Semiet lol
Aparte antisemiet is het dan
GhzE5SqW0AAyyej?format=png&name=small
GhxBwVBWYAA_Uch?format=jpg&name=medium
Momodinsdag 21 januari 2025 @ 09:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:10 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Ow dat is het opeens....

Actief met 1000'en tegelijk oproepen om Joden te vermoorden en daar je muil over houden als media. Gewoon buiten de talkshows en het nieuws houden. Maar dit, dit is opeens wel van belang. Terwijl het ene absoluut als dergelijk gebaar gezien kan worden met die leuzen er bij.

Yeah, right.
De totale hypocrisie, het druipt er gewoon vanaf.
Je snapt toch wel dat als iemand bekend dat doet dat enorm anders is? Zeker als je een positie van macht hebt.
Hoezo is dat hypocriet? Waarom moeten mensen zich daar over uitspreken? Moeten anderen dan ook weer actief iets zeggen als de andere partij grenzen over gaat?
opgebaardedinsdag 21 januari 2025 @ 09:16
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:06 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Ahh, oké, dus dan is het ineens geen probleem meer. Daar gaan we al.

Het gaat je dus niet om de invloed van miljardairs, maar welke politieke voorkeur ze hebben. Als het aansluit bij jouw eigen progressief linkse gedachtegoed is het wel best, betreft het rechts en conservatief ingestelde mensen is het pas een probleem.

Kortom, Gates of een Soros is prima, maar een Musk of Adelson is problematisch. Got it.
Zo'n Gates of Soros zijn volgens mij niet bezig om groepen mensen tegen over elkaar te zetten, om een vuurtje te stoken en deze maximaal op te blazen.

De invloed van biljonairs vind ik niet correct, ik ben dan ook voor een enorm progressief belastingsysteem en een politiek systeem waar onafhankelijke rechtspraak is en in een democratie waar de minderheid beschermd wordt. Alleen waar de biljonairs voor staan dat maakt dat ik bij de een wel een probleem heb en de ander minder. Er is een gigantisch verschil tussen zo'n Gates of Musk en wat zij met Amerika en de rest van de wereld willen of zich voor inzetten. Essentieel verschil en dat heeft niks te maken met links, liberaal, rechts of achterlijk.

Je zag vorige week toch hoe Musk zich met de Britse politiek bemoeide? Onwaarheden, valse waarheden en gewoon onzin teksten maximaal publiceerde om mensen tegen over elkaar te zetten en politici met naam en toenaam direct benoemen met alle gevolgen van dien.

Wil jij die malloot, die toevallig extreem conservatief is, en zijn daden echt vergelijken met een Gates die zich inzet voor maatregelen tegen klimaatverandering en gezondheid van arme kinderen overal ter wereld?
Momodinsdag 21 januari 2025 @ 09:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:14 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]
Romeinse groet :') Schei toch uit. Musk is een onvervalste anti-Semiet lol
Nah... een megalomaan en aandachtshoer.
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 09:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:11 schreef Momo het volgende:

[..]
Moeten we het altijd groot maken op social media als iemand onbekend ergens een op een plein zoiets doet? Dan maak je die mensen toch veel groter dan ze zijn?
Ik vind dat dit altijd aangepakt moet worden, jij niet dan?

En in de huidige tijd met sociale media zullen zulke dingen daar belanden, dat is moeilijk tegen te houden.
quote:
2s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:12 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
lInKsE hYpOcRiSiE :O
Correct.

Aan die kant van het politieke spectrum zit zeer veel hypocrisie, goed dat je eigenlijk aan wat zelfreflectie doet. Hou dit vast 14.gif
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 09:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:15 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Aparte antisemiet is het dan
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ok, zoek nu de anti-semitische tweets erbij ok? Zeg maar voor de juiste context.
Mexicanobakkerdinsdag 21 januari 2025 @ 09:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:15 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Aparte antisemiet is het dan
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Antisemiet of niet, het is in ieder geval mokerdom.
xzazdinsdag 21 januari 2025 @ 09:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:19 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Antisemiet of niet, het is in ieder geval mokerdom.
Hoezo is het dom?
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 09:20
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:16 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Zo'n Gates of Soros zijn volgens mij niet bezig om groepen mensen tegen over elkaar te zetten, om een vuurtje te stoken en deze maximaal op te blazen.

De invloed van biljonairs vind ik niet correct, ik ben dan ook voor een enorm progressief belastingsysteem en een politiek systeem waar onafhankelijke rechtspraak is en in een democratie waar de minderheid beschermd wordt. Alleen waar de biljonairs voor staan dat maakt dat ik bij de een wel een probleem heb en de ander minder. Er is een gigantisch verschil tussen zo'n Gates of Musk en wat zij met Amerika en de rest van de wereld willen of zich voor inzetten. Essentieel verschil en dat heeft niks te maken met links, liberaal, rechts of achterlijk.

Je zag vorige week toch hoe Musk zich met de Britse politiek bemoeide? Onwaarheden, valse waarheden en gewoon onzin teksten maximaal publiceerde om mensen tegen over elkaar te zetten en politici met naam en toenaam direct benoemen met alle gevolgen van dien.

Wil jij die malloot, die toevallig extreem conservatief is, en zijn daden echt vergelijken met een Gates die zich inzet voor maatregelen tegen klimaatverandering en gezondheid van arme kinderen overal ter wereld?
Ook mensen zoals Gates beïnvloeden de wereldpolitiek, dan kun je daar smoesjes voor bedenken dat het in die gevallen wel acceptabel en goed is, maar dat is een subjectief waardeoordeel. Je bent óf van mening dat miljardairs dit mogen doen óf je keurt het in alle gevallen af. Allerlei rare dubbele standaarden en selectieve verontwaardiging waarom het de ene keer wel goed zou zijn en en de andere keer niet, geeft blijk van hypocrisie.

Ik zou het liever ook niet zien, maar je houdt het simpelweg niet tegen. Hele rijke mensen hebben in de huidige wereld die invloed nu eenmaal, als Gates het dus mag doen, mogen Musk, Soros en Adelson het ook.
Momodinsdag 21 januari 2025 @ 09:20
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:17 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Ik vind dat dit altijd aangepakt moet worden, jij niet dan?

[..]

Een Nazi groet is officieel niet strafbaar volgens mij in Nederland. Echt aanpakken kun je het dan niet echt. Mensen kunnen er hun mening over geven. Hoeveel waarde heeft een ophef op social media in een bepaalde bubbel? Er zijn zoveel dingen waar je je druk over kan maken. Moet je bij elke moord/verkrachting/ramp etc. iets op social media plaatsen dat je het afkeurt en vreselijk vind, anders ben je hypocriet?
Richestoragsdinsdag 21 januari 2025 @ 09:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:12 schreef Perrin het volgende:

[..]
Nee het toont vooral aan dat je de aandacht van Musk wil afleiden en zijn gedrag wil goedpraten.
:')

Musk leidt vooral de aandacht van zichzelf af. Genoeg dingen om je zorgen over te maken bij die vent:
-Hij is extreem snel op zijn pik getrapt en wisselt van politieke kleur als die een keer niet wordt uitgenodigd
-Hij runt Twitter als zijn privé koninkrijk
-Hij heeft ongekend veel politieke macht
-Zijn bedrijven hebben niks met werknemersrechten
-Hij staat een soort dystopische tech samenleving voor
-Hij wil overal alleen de credits voor ook als hij niet de enige bedenker is van iets
-Hij roept steeds gekkere dingen, o.a. over Engeland

Maar een armgebaartje is het probleem?
Perrindinsdag 21 januari 2025 @ 09:21
Een crosspostje.

quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:19 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
De rijkste en 'slimste mens op aarde', die 'per ongeluk' en 'uit enthousiasme' twee keer de Hitlergroet brengt, met een tekst die erg klinkt als 14 words en 'this is what victory looks like' (wat betekend sieg heil eigenlijk? ;)). Zegt eerder deze maand dat de AFD de enige is die Duitsland kan redden, een zeer extreemrechtse partij. Nee, ging echt per ongeluk hoor!
Perrindinsdag 21 januari 2025 @ 09:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:21 schreef Richestorags het volgende:

[..]
:')

Musk leidt vooral de aandacht van zichzelf af. Genoeg dingen om je zorgen over te maken bij die vent:
-Hij is extreem snel op zijn pik getrapt en wisselt van politieke kleur als die een keer niet wordt uitgenodigd
-Hij runt Twitter als zijn privé koninkrijk
-Zijn bedrijven hebben niks met werknemersrechten
-Hij staat een soort dystopische tech samenleving voor
-Hij wil overal alleen de credits voor ook als hij niet de enige bedenker is van iets
-Hij roept steeds gekkere dingen, o.a. over Engeland

Maar een armgebaartje is het probleem?
Voor jou is dat armgebaartje duidelijk geen probleem.
Perrindinsdag 21 januari 2025 @ 09:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:17 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Jij hebt het maar druk met wat handgewapper.
Zo houden we elkaar lekker bezig. Ik voel me een stuk comfortabeler aan de zijde van de lui die dit gedrag veroordelen. Jij blijkbaar aan de andere kant.
xpompompomxdinsdag 21 januari 2025 @ 09:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:22 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Ah nog meer persoonlijke beschuldigingen.
Ik begon hier niet met het aanvallen van users hé?
Momodinsdag 21 januari 2025 @ 09:23
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:21 schreef Richestorags het volgende:

[..]
:')

Musk leidt vooral de aandacht van zichzelf af. Genoeg dingen om je zorgen over te maken bij die vent:
-Hij is extreem snel op zijn pik getrapt en wisselt van politieke kleur als die een keer niet wordt uitgenodigd
-Hij runt Twitter als zijn privé koninkrijk
-Hij heeft ongekend veel politieke macht
-Zijn bedrijven hebben niks met werknemersrechten
-Hij staat een soort dystopische tech samenleving voor
-Hij wil overal alleen de credits voor ook als hij niet de enige bedenker is van iets
-Hij roept steeds gekkere dingen, o.a. over Engeland

Maar een armgebaartje is het probleem?
Een armgebaar als dat doen op een moment als dat kun je wel toevoegen aan de lijst problemen hoor. Meneer weet echt wel wat hij aan het doen is. Meneer moest de koning van het feestje zijn, niet Trump.
Richestoragsdinsdag 21 januari 2025 @ 09:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:21 schreef Perrin het volgende:

[..]
Voor jou is dat armgebaartje duidelijk geen probleem.
Klopt omdat het geen nazigroet is. Goedkope frame. Je negeert ook verder dat ik aan alle kanten Musk problematisch noem verder. Verblind ofzo?
onlogischdinsdag 21 januari 2025 @ 09:25
twitter
Wienerschnitzelsdinsdag 21 januari 2025 @ 09:26
Wel grappig eigenlijk, Trump stapt uit de klimaatakkoorden en WHO, stopt met ontwikkelingshulp, sluit de grens, stopt met alle genderpolitiek, stopt met alle diversiteitspolitiek.

en waar houdt links Fok zich mee bezig, Musk die een romeinse groet brengt. :')
Geeft de prioriteiten weer goed aan.
Mexicanobakkerdinsdag 21 januari 2025 @ 09:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:20 schreef xzaz het volgende:

[..]
Hoezo is het dom?
Omdat je een beweging maakt die zo uitgelegd en geïnterpreteerd kan worden. Als je politiek wil meedoen is dat natuurlijk niet zo handig.
Red_85dinsdag 21 januari 2025 @ 09:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:21 schreef Perrin het volgende:

[..]
Voor jou is dat armgebaartje duidelijk geen probleem.
Dit is ook geen probleem natuurlijk. Waren immers allemaal sjaantjes uit amstelveen.

https://x.com/EYakoby/sta(...)oet-hitlergroet.html
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 09:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:26 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Wel grappig eigenlijk, Trump stapt uit de klimaatakkoorden en WHO, stopt met ontwikkelingshulp, sluit de grens, stopt met alle genderpolitiek, stopt met alle diversiteitspolitiek.

en waar houdt links Fok zich mee bezig, Musk die een romeinse groet brengt. :')
Geeft de prioriteiten weer goed aan.
Er is ruimte voor alle onderwerpen. Snij ze gerust aan.
Mexicanobakkerdinsdag 21 januari 2025 @ 09:27
Uit de WHO stappen is wel stuitend natuurlijk, een beetje als een kleuter die geen snoepje krijgt van zijn mama.
Red_85dinsdag 21 januari 2025 @ 09:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:26 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Wel grappig eigenlijk, Trump stapt uit de klimaatakkoorden en WHO, stopt met ontwikkelingshulp, sluit de grens, stopt met alle genderpolitiek, stopt met alle diversiteitspolitiek.

en waar houdt links Fok zich mee bezig, Musk die een romeinse groet brengt. :')
Geeft de prioriteiten weer goed aan.
Nu is het wel een probleem. Maar toen het massaal tijdens de propali demos on show was, toen niet.
onlogischdinsdag 21 januari 2025 @ 09:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
Uit de WHO stappen is wel stuitend natuurlijk, een beetje als een kleuter die geen snoepje krijgt van zijn mama.
Drill drill drill baby
xpompompomxdinsdag 21 januari 2025 @ 09:29
quote:
10s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:25 schreef onlogisch het volgende:
[ x ]
Als het goed is kreeg Trump al briefings over de nationale veiligheid tijdens zijn kandidaatschap, dus hij zou dit eigen al lang moeten weten.
deedeeteedinsdag 21 januari 2025 @ 09:29
Maar eerst eens afwachten wat Trump en consorten allemaal met succes gaan doen hoor. Wat een opwinding weer over niks Musk : zwaait met zijn arm..... :D
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 09:29
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:21 schreef Richestorags het volgende:

[..]
:')

Musk leidt vooral de aandacht van zichzelf af. Genoeg dingen om je zorgen over te maken bij die vent:
-Hij is extreem snel op zijn pik getrapt en wisselt van politieke kleur als die een keer niet wordt uitgenodigd
-Hij runt Twitter als zijn privé koninkrijk
-Hij heeft ongekend veel politieke macht
-Zijn bedrijven hebben niks met werknemersrechten
-Hij staat een soort dystopische tech samenleving voor
-Hij wil overal alleen de credits voor ook als hij niet de enige bedenker is van iets
-Hij roept steeds gekkere dingen, o.a. over Engeland

Maar een armgebaartje is het probleem?
Ik weet niet hoe oud je bent, maar dat gebaar heeft nogal een bittere herinnering achter gelaten in onze familie.
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 09:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:26 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Wel grappig eigenlijk, Trump stapt uit de klimaatakkoorden en WHO, stopt met ontwikkelingshulp, sluit de grens, stopt met alle genderpolitiek, stopt met alle diversiteitspolitiek.

en waar houdt links Fok zich mee bezig, Musk die een romeinse groet brengt. :')
Geeft de prioriteiten weer goed aan.
"Romeinse groet" :{
Dit is in deze context (waaronder het recente gedweep van Musk met partijen als de AFD en openlijk anti-semieten) bijna net zo treurig als zeggen dat een hakenkruis eigenlijk een hindoeïstisch symbool is.
Frutseldinsdag 21 januari 2025 @ 09:29
quote:
10s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:25 schreef onlogisch het volgende:
[ x ]
Het worden mooie jaren O+ :')

En reken maar dat we over 4 jaar gewoon doorgaan met dit 'beleid'
onlogischdinsdag 21 januari 2025 @ 09:30
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:29 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Als het goed is kreeg Trump al briefings over de nationale veiligheid tijdens zijn kandidaatschap, dus hij zou dit eigen al lang moeten weten.
'als het goed is'. Een president die uren voor het einde van zijn ambtstermijn nog even wat mensen vrijpleit vertrouw ik niet helemaal in het goed doorgeven van alle info aan de volgende president.
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 09:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:24 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Klopt omdat het geen nazigroet is. Goedkope frame. Je negeert ook verder dat ik aan alle kanten Musk problematisch noem verder. Verblind ofzo?
Hoe gaat de Nazi-groet dan en hoe klinken de 14 words? Gaat die groet dan niet vanuit het hart, maar vanuit de ribben?
Richestoragsdinsdag 21 januari 2025 @ 09:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:23 schreef Momo het volgende:

[..]
Een armgebaar als dat doen op een moment als dat kun je wel toevoegen aan de lijst problemen hoor. Meneer weet echt wel wat hij aan het doen is. Meneer moest de koning van het feestje zijn, niet Trump.
Alleen kan je niet iemand verbieden een ambigu armgebaar te maken en dus is het totaal irrelevant om er aandacht aan te besteden als de werkelijke discussie op een veel fundamenteler niveau moet worden gevoerd:
De invloed van miljardairs op de nieuwsvergaring, politiek en vrijheid van meningsuiting.
cynicusdinsdag 21 januari 2025 @ 09:30
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:55 schreef Canopus het volgende:
Iedere weldenkend mens kan niet ontkennen dat dit een Hitlergroet is. Het is echter de vraag, waarom Musk dit gebaar heeft gemaakt. Wat is zijn motivatie? Is het om te provoceren, om te misleiden, of misschien om verwarring te zaaien? Het is ook een onderwerp waar de hele wereld nu over tweet, wat mogelijk ook een manier is om inkomsten te genereren. En Musk en geld is praktisch één woord.
Gewoon, virtue-signaling dat het weer mag. Alles wat al die jaren al in je buik borrelde maar door links en woke onderdrukt werd mag onder Trump weer gewoon in het openbaar: Fascist zijn is niks om je voor te schamen.
xpompompomxdinsdag 21 januari 2025 @ 09:31
quote:
10s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:30 schreef onlogisch het volgende:

[..]
'als het goed is'. Een president die uren voor het einde van zijn ambtstermijn nog even wat mensen vrijpleit vertrouw ik niet helemaal in het goed doorgeven van alle info aan de volgende president.
Daar ging Biden niet over. Maar een president die 1500 terroristen een pardon geeft in zijn eerste dag vertrouw je wel?
Mexicanobakkerdinsdag 21 januari 2025 @ 09:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:26 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Wel grappig eigenlijk, Trump stapt uit de klimaatakkoorden en WHO, stopt met ontwikkelingshulp, sluit de grens, stopt met alle genderpolitiek, stopt met alle diversiteitspolitiek.

en waar houdt links Fok zich mee bezig, Musk die een romeinse groet brengt. :')
Geeft de prioriteiten weer goed aan.
Buiten uit de WHO stappen:
- Gender en diversiteitspolitiek was nogal voorspelbaar en zou niet iets moeten zijn waar de overheid zich bezig mee moet houden, zeker niet in een land als Amerika.
- Klimaatakkoorden zat er in, jammer want je wil globaal afspraken maken, als iedereen z'n reet er mee afveegt heeft het nul zin.
- Ontwikkelingshulp lijkt me voor Amerika hoogstens prio richting Latijns-Amerikaanse landen.
- Grenzen sluiten is een wat rigide oplossing die waarschijnlijk niet alle problemen oplost.

Tot zover!
Richestoragsdinsdag 21 januari 2025 @ 09:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:29 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Ik weet niet hoe oud je bent, maar dat gebaar heeft nogal een bittere herinnering achter gelaten in onze familie.
Jij gaat er vanuit dat het een Hitlergroet is.
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 09:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:27 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Nu is het wel een probleem. Maar toen het massaal tijdens de propali demos on show was, toen niet.
Zegt wie, precies?
sinterklaaskapoentjedinsdag 21 januari 2025 @ 09:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:31 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Jij gaat er vanuit dat het een Hitlergroet is.
Ja wat was het anders?
opgebaardedinsdag 21 januari 2025 @ 09:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:15 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Aparte antisemiet is het dan
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Iirc waren de gebeurtenissen uit jouw afbeeldingen een gevolg van onderstaande tweet. Musk ging na deze tweet en de ontstane rel naar Israël

twitter
Zoddiedinsdag 21 januari 2025 @ 09:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:30 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Alleen kan je niet iemand verbieden een ambigu armgebaar te maken en dus is het totaal irrelevant om er aandacht aan te besteden als de werkelijke discussie op een veel fundamenteler niveau moet worden gevoerd:
De invloed van miljardairs op de nieuwsvergaring, politiek en vrijheid van meningsuiting.
Toch kun je er in duitsland voor gearresteerd en vervolgd worden.
Mrs.Peeldinsdag 21 januari 2025 @ 09:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:15 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Aparte antisemiet is het dan
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Even iets heel anders, je zou toch denken dat hij genoeg geld heeft voor een sjaal. Daar hoeft hij toch zijn kind niet voor te gebruiken? Ik zie hem dat vaker doen. Ik zie nooit andere mannen of vrouwen hun kind als sjaal dragen tijdens werkbezoeken.

:?
Eyjafjallajoekulldinsdag 21 januari 2025 @ 09:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:32 schreef Droopie het volgende:
[ x ]

Goedemorgen
Verschil is natuurlijk dat hij jeuk had aan zijn neus (zag je ook in de video meen ik me te herinneren)

De videos van musk however....hmmmm.
WheeledWarriordinsdag 21 januari 2025 @ 09:35
Gaat het hier nou nog steeds over Musk :')
Red_85dinsdag 21 januari 2025 @ 09:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:31 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Zegt wie, precies?
Exact.
Stilte. Geen ophef, afkeur of afkeer. Niks.

Buiten de talkshows en het nieuws houden. Verzwijgen. Niet goed voor de beeldvorming van die arme 'onderdrukte' Jodenmensenhaters.

En nu? Nu links het niet eens is met iemand: 'probleem!'
Richestoragsdinsdag 21 januari 2025 @ 09:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:33 schreef Zoddie het volgende:

[..]
Toch kun je er in duitsland voor gearresteerd en vervolgd worden.
Als je een Hitlergroet doet. Dat was bij dit verre van zeker...
TweedeKlumdinsdag 21 januari 2025 @ 09:36
Ja het kan beter over de inhoud van de volstrekt gestoorde plannetjes van Trump gaan.
Mexicanobakkerdinsdag 21 januari 2025 @ 09:37
quote:
10s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:30 schreef onlogisch het volgende:

[..]
'als het goed is'. Een president die uren voor het einde van zijn ambtstermijn nog even wat mensen vrijpleit vertrouw ik niet helemaal in het goed doorgeven van alle info aan de volgende president.
Ja, zoals toen op 19 januari 2021?
Red_85dinsdag 21 januari 2025 @ 09:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:32 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]
Ja wat was het anders?
Wat zijn dit?

https://x.com/EYakoby/sta(...)oet-hitlergroet.html
Eyjafjallajoekulldinsdag 21 januari 2025 @ 09:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:36 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Als je een Hitlergroet doet. Dat was bij dit verre van zeker...
Even serieus. Wat zijn de verschillen? Want als je ze naast elkaar zie in bewegend beeld lijkt het wel erg veel op elkaar.
NeeOfTochJAdinsdag 21 januari 2025 @ 09:37
GhzOnWEWoAAm9CQ?format=jpg&name=large
Frutseldinsdag 21 januari 2025 @ 09:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:36 schreef TweedeKlum het volgende:
Ja het kan beter over de inhoud van de volstrekt gestoorde plannetjes van Trump gaan.
Misschien kun je ze straks even opsommen voor in de OP van het volgende topic? O+
Toine51dinsdag 21 januari 2025 @ 09:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 08:45 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]
Ah ok, speculeren ipv constateren.
Jij doet toch precies hetzelfde?
_O-
Jij speculeert ook over zijn groet, of is het omdat Pizzakoppo het zegt, dan is het zo?
:')
Ben jij het alwetend orakel hier?
Ik constateer, dus dan is het waar.
:')
Teringjantje zeg...
Red_85dinsdag 21 januari 2025 @ 09:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:36 schreef TweedeKlum het volgende:
Ja het kan beter over de inhoud van de volstrekt gestoorde plannetjes van Trump gaan.
Echt he?

Een vermeende nazi saluut is blijkbaar belangrijker.
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 09:39
quote:
En nu? Two wrongs don't make a right.
Mexicanobakkerdinsdag 21 januari 2025 @ 09:39
quote:
Volgens mij is het 2 of oneindig. Dit klopt dus niet!
cynicusdinsdag 21 januari 2025 @ 09:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:26 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Wel grappig eigenlijk, Trump stapt uit de klimaatakkoorden en WHO, stopt met ontwikkelingshulp, sluit de grens, stopt met alle genderpolitiek, stopt met alle diversiteitspolitiek.

en waar houdt links Fok zich mee bezig, Musk die een romeinse groet brengt. :')
Geeft de prioriteiten weer goed aan.
Je kan je druk maken om van alles, lange lijsten maken van alle beleid van Trump waar je het mee oneens bent, argumenteren, debateren...

En dan komt dat gebaar van Musk dat het met één simpele handeling, één symbool samenvat wat er allemaal mis is met de Trump beweging. Helder. Logisch dat dit wordt opgepikt.

Zie het als de regenboogvlag die voor rechts symboliseert wat er allemaal mis is met links van rechts of woke of whatever.
Perrindinsdag 21 januari 2025 @ 09:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:38 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Echt he?

Een vermeende nazi saluut is blijkbaar belangrijker.
Zo belangrijk dat al jouw posts erover gaan.
opgebaardedinsdag 21 januari 2025 @ 09:39
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:12 schreef Canopus het volgende:

[..]
Het deed je wel denken aan de Romeinse groet. Die lijkt er toch ook duidelijk op?

Waarom zou Musk de Romeinse groet brengen?
Omdat hij een conservatieve rakker is die niet wil dat 'volkeren' mengen, het land staat voorop en de autoritaire leider weet wat het volk wil.

Ik lees niet al zijn tweets maar die Romeinse groet past goed bij zijn standpunten dunkt me
Eyjafjallajoekulldinsdag 21 januari 2025 @ 09:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:38 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Echt he?

Een vermeende nazi saluut is blijkbaar belangrijker.
Dat is zo. Maar met Musk die zoveel macht lijkt te krijgen (en zo dichtbij Trump staat) is het toch wel goed om te weten met wat voor persoon we te maken hebben :P
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 09:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:38 schreef Toine51 het volgende:

[..]
Jij doet toch precies hetzelfde?
_O-
Jij speculeert ook over zijn groet, of is het omdat Pizzakoppo het zegt, dan is het zo?
:')
Ben jij het alwetend orakel hier?
Ik constateer, dus dan is het waar.
:')
Teringjantje zeg...
Nou, zeg dat.
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 09:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:31 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Jij gaat er vanuit dat het een Hitlergroet is.
Hoe doe je die dan, niet vanuit het hart?
Canopusdinsdag 21 januari 2025 @ 09:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:30 schreef cynicus het volgende:

[..]
Gewoon, virtue-signaling dat het weer mag. Alles wat al die jaren al in je buik borrelde maar door links en woke onderdrukt werd mag onder Trump weer gewoon in het openbaar: Fascist zijn is niks om je voor te schamen.
Duidelijk ja. Na al die jaren mag iedereen het weten. We schreeuwen het van de daken!
Het Fascisme is terug en groter dan ooit.
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 09:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:41 schreef Toine51 het volgende:

[..]
Zo he, lekker op de man spelen.
Pro-genocide figuur, Israël-steuner...
:')

Pilletjes al gehad? Of mss 1 teveel op?
Allebei kappen met die persoonlijke aanvallen.
Toine51dinsdag 21 januari 2025 @ 09:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:40 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]
Nou, zeg dat.
Duidelijk.
Geen argumenten meer..

How obvious...
:')
Droopiedinsdag 21 januari 2025 @ 09:41
quote:
2s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:39 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]
Dat is zo. Maar met Musk die zoveel macht lijkt te krijgen (en zo dichtbij Trump staat) is het toch wel goed om te weten met wat voor persoon we te maken hebben :P
Kan je beter zijn biografie lezen ipv een foto beoordelen.

Die gast is op een bepaalde manier knettergek, ver van de politiek houden.

Maar een fascist is het ook weer niet.
WheeledWarriordinsdag 21 januari 2025 @ 09:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:41 schreef Droopie het volgende:

[..]
Kan je beter zijn biografie lezen ipv een foto beoordelen.

Die gast is op een bepaalde manier knettergek, ver van de politiek houden.

Maar een fascist is het ook weer niet.
Arrogant, pompeus, narcistisch zijn wel trekjes die bij Trump en Musk passen.
TweedeKlumdinsdag 21 januari 2025 @ 09:42
quote:
6s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:37 schreef Frutsel het volgende:

[..]
Misschien kun je ze straks even opsommen voor in de OP van het volgende topic? O+
Geen tijd. :@
BertVdinsdag 21 januari 2025 @ 09:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:33 schreef Zoddie het volgende:

[..]
Toch kun je er in duitsland voor gearresteerd en vervolgd worden.
Daar waren ze wel laat mee.

Ik zie dit als houterig sociaal onhandig en enthousiast.


rt9823_zo-maak-je-mensen-enthousiast-voor-je-event@2x.jpg
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 09:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:41 schreef Droopie het volgende:

[..]
Kan je beter zijn biografie lezen ipv een foto beoordelen.

Die gast is op een bepaalde manier knettergek, ver van de politiek houden.

Maar een fascist is het ook weer niet.
Een biografie is op geen wijze representatief voor de werkelijkheid. Voor niemand niet. Zie eerder zijn tweets of interviews voor een goed beeld.
Noberdinsdag 21 januari 2025 @ 09:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:36 schreef TweedeKlum het volgende:
Ja het kan beter over de inhoud van de volstrekt gestoorde plannetjes van Trump gaan.
Zoals?
Eyjafjallajoekulldinsdag 21 januari 2025 @ 09:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:41 schreef Droopie het volgende:

[..]
Kan je beter zijn biografie lezen ipv een foto beoordelen.

Die gast is op een bepaalde manier knettergek, ver van de politiek houden.

Maar een fascist is het ook weer niet.
De schrijver van zijn biografie heeft vorige week zijn zorgen geuit over Elon's gedrag.

Dus wat dat betreft.... :P

Maar of het een fascist is weet ik ook niet. Ik denk het niet. Maar mensen met heel veel geld en macht raken wel vaak van het padje af.

Elon lijkt mij ook een pure narcissist trouwens. Daar heeft ie in ieder geval echt alle trekjes van. En die gaan vaak door tot het uiterste om aandacht te krijgen. Het is meer dat dit me zorgen baart dan dat ie fascist zou zijn oid.
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 09:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:35 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[ x ]
Nee, das niet vanuit de borst. Een Hitlergroet komt vanuit het hart. Bekijk Nazifilmpjes maar, hand op het hart, dan arm strak in een bepaalde hoek met de handpalm naar beneden en weer terug naar het hart.
Droopiedinsdag 21 januari 2025 @ 09:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:42 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Arrogant, pompeus, narcistisch zijn wel trekjes die bij Trump en Musk passen.
Rancuneus, egoistisch en solistisch ook.
GoldenAgedinsdag 21 januari 2025 @ 09:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:41 schreef Toine51 het volgende:
Israël-steuner
niks mis mee
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 09:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:35 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Exact.
Stilte. Geen ophef, afkeur of afkeer. Niks.

Buiten de talkshows en het nieuws houden. Verzwijgen. Niet goed voor de beeldvorming van die arme 'onderdrukte' Jodenmensenhaters.

En nu? Nu links het niet eens is met iemand: 'probleem!'
Nee, je draait het nu om, wil je zeggen dat mensen geen problemen hebben met gasten op straat die de Hitlergroet brengen? Dat is een aanname, die je vervolgens gebruikt om de groet tijdens de fucking inauguratie van de nieuwe president goed te praten.
MoreDakkadinsdag 21 januari 2025 @ 09:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:08 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Dat is niet hetzelfde. Ik vind dit niet problematisch maar Musk zijn invloed op Twitter net zo problematisch als het oude Twitter regime. Je kan prima zaken scheiden. Of denk jij soms dat als mensen dit geen probleem vinden ze helemaal nergens een probleem kunnen hebben met Musk?
Neuh, maar dat was meer een reactie op die poster.
Perrindinsdag 21 januari 2025 @ 09:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:42 schreef BertV het volgende:

[..]
Daar waren ze wel laat mee.

Ik zie dit als houterig sociaal onhandig en enthousiast.

[ afbeelding ]
Twee keer achter elkaar, ondertussen meerdere nazi-referenties uitsprekende. Wat is die man toch onhandig hè?

quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:19 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
De rijkste en 'slimste mens op aarde', die 'per ongeluk' en 'uit enthousiasme' twee keer de Hitlergroet brengt, met een tekst die erg klinkt als 14 words en 'this is what victory looks like' (wat betekent sieg heil eigenlijk? ;)). Zegt eerder deze maand dat de AFD de enige is die Duitsland kan redden, een zeer extreemrechtse partij. Nee, ging echt per ongeluk hoor!
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 09:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:37 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ja, zoals toen op 19 januari 2021?
Precies, toen heeft meneer helemaal niets doorgegeven en maandenlang (nu zelfs nog) staan liegen dat hij had moeten winnen en dus de boel 'rigged' is.
Mexicanobakkerdinsdag 21 januari 2025 @ 09:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:46 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Precies, toen heeft meneer helemaal niets doorgegeven en maandenlang (nu zelfs nog) staan liegen dat hij had moeten winnen en dus de boel 'rigged' is.
Maar wel nog wat mensen gratie verleend!
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 09:50
quote:
Dit soort troep mag je in BNW laten.

[ Bericht 22% gewijzigd door Frutsel op 21-01-2025 09:52:16 ]
Frutseldinsdag 21 januari 2025 @ 09:50
OP aangepast nav laatste nieuws en decreten - aanvullingen of updates zijn welkom
phpmystyledinsdag 21 januari 2025 @ 09:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:50 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
:|W

Echt hoor.

[ afbeelding ]
WHO is een gepolitiseerde organisatie.
Nationaal kunnen we beter gezondheidsvraagstukken oppakken.
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 09:51
Kappen met de COVID discussie. Die voer je maar in het daarvoor bestemde topic of in BNW.
Lospedrosadinsdag 21 januari 2025 @ 09:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:10 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Omdat die een romeinse groet brengt die willens en wetens verkeerd wordt uitgelegd :')

en over 4 jaar allemaal weer verbaasd zijn dat de normale man niet in dit soort domme frames trapt. |:(
Nee omdat die ruzie krijgt met iedereen en hun moeders
TweedeKlumdinsdag 21 januari 2025 @ 09:54
Tja Musk, weet je wie er ook zo goed was in spreken voor grote menigtes? :')
WheeledWarriordinsdag 21 januari 2025 @ 09:54
De problemen in de USA zijn natuurlijk wel fundamenteler dan een poppetje Trump of een poppetje Musk.
WheeledWarriordinsdag 21 januari 2025 @ 09:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:54 schreef TweedeKlum het volgende:
Tja Musk, weet je wie er ook zo goed was in spreken voor grote menigtes? :')
Martin Luther King?
phpmystyledinsdag 21 januari 2025 @ 09:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:55 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Martin Luther King?
Obama ook.
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 09:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:51 schreef Pizzakoppo het volgende:
Kappen met de COVID discussie. Die voer je maar in het daarvoor bestemde topic of in BNW.
Al is het ergens wel relevant, omdat Trump banden met het WHO breekt. Overigens zit er ook een antivaxxer op gezondheid en dan nog zijn er Trumpfans die doen alsof we allemaal de goede kant opgaan met hem als president.

Het is anti-alles. Anti-politiek en politieke incorrectheid en dit zijn wel verontrustende gebeurtenissen, gevoed door het BNW-geneuzel van zijn fans en Trump zelf. Nota bene een van de adviserende virologen wordt aangewezen als 'politieke vijand'. De wereld is nu BNW, feitenloos en als een stel lemmingen (uit de docu) de afgrond inrennen.
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 09:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:55 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Al is het ergens wel relevant, omdat Trump banden met het WHO breekt. Overigens zit er ook een antivaxxer op gezondheid en dan nog zijn er Trumpfans die doen alsof we allemaal de goede kant opgaan met hem als president.

Het is anti-alles. Anti-politiek en politieke incorrectheid en dit zijn wel verontrustende gebeurtenissen, gevoed door het BNW-geneuzel van zijn fans en Trump zelf. Nota bene een van de adviserende virologen wordt aangewezen als 'politieke vijand'. De wereld is nu BNW, feitenloos en als een stel lemmingen (uit de docu) de afgrond inrennen.
Zeker, en dat mag ook stevig bediscussieerd worden hoor. Alleen de complottheorieën mogen in BNW blijven.
Canopusdinsdag 21 januari 2025 @ 09:57
Ik hou mijn hart vast als de vogelgriep voor een nieuwe pandemie gaat zorgen. De eerste gevallen zijn al bekend in de VS.
Dat gaat nooit goed komen :{
Mexicanobakkerdinsdag 21 januari 2025 @ 09:58
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:57 schreef Canopus het volgende:
Ik hou mijn hart vast als de vogelgriep voor een nieuwe pandemie gaat zorgen. De eerste gevallen zijn al bekend in de VS.
Dat gaat nooit goed komen :{
We geven gewoon een experimenteel kankermedicijn, alles komt goed!
TweedeKlumdinsdag 21 januari 2025 @ 09:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:54 schreef WheeledWarrior het volgende:
De problemen in de USA zijn natuurlijk wel fundamenteler dan een poppetje Trump of een poppetje Musk.
Klopt, de armoede, de staat van het onderwijs, de zeer verouderde infrastructuur, de totaal idioot ingerichte onbetaalbare zorg, de politiek in Washington die al jaren gefrustreerd wordt door de GOP.
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 09:59
Het is door @Vis1980 al eerder aangehaald, maar dit zijn de zogenaamde "14 woorden":

quote:
We must secure the existence of our people and a future for white children
Dit is de tekst die Elon bij zijn gebaar uitsprak:
quote:
It is thanks to you that the future of civilisation is assured.
Zo een slimme man, en dan zulke domme dingen doen. Of zou het toch een bewussie zijn?
Mexicanobakkerdinsdag 21 januari 2025 @ 10:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:59 schreef TweedeKlum het volgende:

[..]
Klopt, de armoede, de staat van het onderwijs, de zeer verouderde infrastructuur, de totaal idioot ingerichte onbetaalbare zorg, de politiek in Washington die al jaren gefrustreerd wordt door de GOP.
En daar gaat geen enkele kandidaat iets aan veranderen. Dat land is doodziek ingericht.
MMaRsudinsdag 21 januari 2025 @ 10:02
Raar dat mijn bericht word weggehaald.

quote:
Net als op het gebied van immigratie, riep Trump ook een noodtoestand uit op het gebied van energie. Hij ondertekende een decreet dat Amerikaanse energieproductie moet stimuleren, hoewel die productie volgens NBC News al op recordhoogte ligt.

De energienoodtoestand moet ervoor zorgen dat er weer meer geboord kan worden naar olie en gas.

De VS gaat zich ook terugtrekken uit het Klimaatakkoord van Parijs, meldde het Witte Huis maandag tijdens de inauguratie. Bovendien zei Trump dat hij een overheidsregel zou intrekken die het producenten van elektrische auto's verplicht de uitstoot terug te dringen.
Waarom doet die mongool dit? Man man man, wat een kneus
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 10:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:01 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
En daar gaat geen enkele kandidaat iets aan veranderen. Dat land is doodziek ingericht.
De ultieme kapitalistische staat. Je wordt succesvol of je hebt niet hard genoeg je best gedaan.
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 10:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:57 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Omdat geld moet rollen.
Omdat domheid regeert. Men gelooft die ene sjaak op het internet, die dagelijks alle wereldgebeurtenissen aan een groot complot linkt en daar zijn inkomsten uithaalt. Zo'n 15 jaar geleden begon nepnieuws ineens op te komen en de kijkers daarvan zijn enorm gegroeid sindsdien in aantallen. Die lieten zich allemaal loskoppelen van journalistiek, wetenschap, onderwijs en medische kennis. Je zag ook tijdens corona hoeveel mensen zich daardoor lieten leiden en geloofden dat vaccins slecht zijn. En in plaats van zich erin te verdiepen bleven ze rondhangen in dezelfde 'bronnen' van al die Sjaken op het internet. Waar in 2016 er nog genoeg mensen waren die nog helder konden kijken, zijn er tijdens corona heel veel van het pad afgegaan.

Het komt vooral neer op:

this-is-so-sad-v0-75bake1zlqnc1.jpeg?auto=webp&s=ffca64ad540e15543766829af08c68a59c058f74
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 10:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:57 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]
Zeker, en dat mag ook stevig bediscussieerd worden hoor. Alleen de complottheorieën mogen in BNW blijven.
Ware het niet dat de complottheorie nu aan de macht is in Amerika.
lovelidinsdag 21 januari 2025 @ 10:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:03 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Ware het niet dat de complottheorie nu aan de macht is in Amerika.
Maar wie was/waren de afgelopen 4 jaar aan de macht?
phpmystyledinsdag 21 januari 2025 @ 10:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:03 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Ware het niet dat de complottheorie nu aan de macht is in Amerika.
Wel nee.
Dit is anti overheidsgeneuzel van jou.
cynicusdinsdag 21 januari 2025 @ 10:07
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:51 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
WHO is een gepolitiseerde organisatie.
Nationaal kunnen we beter gezondheidsvraagstukken oppakken.
Dit is zo kortzichtig. Ja, wij kunnen best veel nationaal oppakken (maar zeker niet alles). Maar arme landen hebben niet de middelen, de infrastructuur, de kennis en het geld om dat ook te doen.

En, misschien nog wel het belangrijkste, denk je dat ziektes zich aan nationale grenzen houden?

Mij lijkt het zeer verstandig om (infectie)ziektes wereldwijd aan te pakken en beleid af te stemmen. Is het beter om de nieuwe MERS/SARS/TB/etc. epidemie ter plekke in Azie/Afrika te bestrijden of pas op het moment dat het ons land binnenkomt?
Geschiedkundigedinsdag 21 januari 2025 @ 10:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:02 schreef Cruzinats het volgende:

[..]
Jezus kerel, dit is wel heel vergezocht.

Als je oprecht denk dat Musk een nazi is dan zou ik je adviseren om je nog eens in te lezen in het nationaal-socialisme. Als er iets op Hitler en het derde rijk lijkt is het wel de EU.
:+

We vernietigen ook massaal bevolkingsgroepen? We onderdrukken met militaire hand de bevolking? We voeren een expansie-oorlog tegen de untermensch? We runnen al weet ik hoe lang een oorlogseconomie?

Nou vooruit, er komen wel weer meer fascistische trekjes terug de politiek in, die geef ik je. Maar verder?
Droopiedinsdag 21 januari 2025 @ 10:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:43 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]
Een biografie is op geen wijze representatief voor de werkelijkheid. Voor niemand niet. Zie eerder zijn tweets of interviews voor een goed beeld.
Nou, die mening deel ik niet.
Het is een dikke pil van jeugd tot Space X.
Als je dan ziet hoe die raketten ontwierp, kan ik wel beeld maken hoe die gaat bezuinigen.
Basp1dinsdag 21 januari 2025 @ 10:09
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:06 schreef phpmystyle het volgende:.

Jouw domme x screenshot slaat ook nergens op.
LOL juist met deze opmerking bevestig je dat screenshot. _O-
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 10:09
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:06 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Wat jij beschouwt als waarheid, is voor anderen nog voer voor twijfel.
Wetenschap is sowieso twijfelen en altijd kritisch blijven.

Jouw domme x screenshot slaat ook nergens op.
Leg dan maar eens heel goed uit waarom dat screenshot nergens op slaat. Want helaas gaat het wel zo. Je kan je leven gewijd hebben aan de wetenschap, vroeg of laat komt er een nono langs die "selluuf ondersoek" heeft gedaan en die alle kennis die je hebt opgebouwd, staande op de schouders van je voorgangers, als onzin afdoet.
phpmystyledinsdag 21 januari 2025 @ 10:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:07 schreef cynicus het volgende:

[..]

Mij lijkt het zeer verstandig om (infectie)ziektes wereldwijd aan te pakken en beleid af te stemmen. Is het beter om de nieuwe MERS/SARS/TB/etc. epidemie ter plekke in Azie/Afrika te bestrijden of pas op het moment dat het ons land binnenkomt?
Ik ben het niet perse oneens. Maar er zal opnieuw gekeken worden hoe en met welke organisatie dat het beste kom. WHO heeft teveel invloed op van alles en nog wat.
Het zou best kunnen dat er weer een nieuwe organisatie komt in afgeslankte en hervormde vorm.
Mexicanobakkerdinsdag 21 januari 2025 @ 10:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:08 schreef Nober het volgende:
[ x ]
Ik ken denk ik niemand die heeft zitten juichen voor Hamas. Ze zijn er wel, overigens zijn dat hoofdzakelijk religekkies.
phpmystyledinsdag 21 januari 2025 @ 10:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:09 schreef recursief het volgende:

[..]
Leg dan maar eens heel goed uit waarom dat screenshot nergens op slaat. Want helaas gaat het wel zo. Je kan je leven gewijd hebben aan de wetenschap, vroeg of laat komt er een nono langs die "selluuf ondersoek" heeft gedaan en die alle kennis die je hebt opgebouwd, staande op de schouders van je voorgangers, als onzin afdoet.
Je leven hebben gewijd aan de wetenschap betekent niet dat je de waarheid in pacht hebt. Dat is dus ook totaal geen argument.
Ik hoef verder niets uit te leggen, lees mijn eerdere posts en een en ander word jou duidelijk.
Basp1dinsdag 21 januari 2025 @ 10:12
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:10 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
WHO heeft teveel invloed op van alles en nog wat.

Waarop en nog wat heeft de WHO dan teveel invloed volgens jou?
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 10:14
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:11 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Je leven hebben gewijd aan de wetenschap betekent niet dat je waarheid in pacht hebt. Dat is dus ook totaal geen argument.
Drie drogredenen in twee zinnen. Heel knap.
quote:
Ik hoef verder niets uit te leggen, lees mijn eerdere posts en een en ander word jou duidelijk.
Er wordt me wel iets duidelijk, dat klopt. :)
phpmystyledinsdag 21 januari 2025 @ 10:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:14 schreef recursief het volgende:

[..]
Drie drogredenen in twee zinnen. Heel knap.
[..]
Er wordt me wel iets duidelijk, dat klopt. :)
Das mooi :)
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 10:15
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:14 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Das mooi :)
Niet wat jij hoopt dat me duidelijk wordt. Dat is me ook wel duidelijk. Maar als je niet wil toelichten waarom iets volgens jou klinkkare onzin is, dan heb je op een discussieforum ook niks te zoeken.
Zoddiedinsdag 21 januari 2025 @ 10:15
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:11 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Je leven hebben gewijd aan de wetenschap betekent niet dat je de waarheid in pacht hebt. Dat is dus ook totaal geen argument.
Ik hoef verder niets uit te leggen, lees mijn eerdere posts en een en ander word jou duidelijk.
Dus jij denkt dat wetenschap nooit een feit is? Maar meer een mening?
Ook al is het peer reviewed en door tal van anderen nagekeken?
phpmystyledinsdag 21 januari 2025 @ 10:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:15 schreef recursief het volgende:

[..]
Niet wat jij hoopt dat me duidelijk wordt. Dat is me ook wel duidelijk. Maar als je niet wil toelichten waarom iets volgens jou klinkkare onzin is, dan heb je op een discussieforum ook niks te zoeken.
Ik heb het jou toegelicht. Je hebt niet noodzakelijkerwijs gelijk omdat je je leven hebt gewijd aan wetenschap.
Duidelijker kan ik het je niet maken.

En door :)
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 10:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:15 schreef Zoddie het volgende:

[..]
Dus jij denkt dat wetenschap nooit een feit is? Maar meer een mening?
Ook al is het peer reviewed en door tal van anderen nagekeken?
En reproduceerbaar, en falsifieerbaar.
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 10:17
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:16 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Ik heb het jou toegelicht. Je hebt niet noodzakelijkerwijs gelijk omdat je je leven hebt gewijd aan wetenschap.
Duidelijker kan ik het je niet maken.

En door :)
Dat is geen toelichting. Ik geef het op. Als je het niet duidelijker kan maken blijft het feitenvrij.
Zoddiedinsdag 21 januari 2025 @ 10:19
Dit is letterlijk:

"Ik heb een mening"
Wetenschap heeft bewezen dat die mening niet klopt.
" :( Wetenschap klopt niet!"
TweedeKlumdinsdag 21 januari 2025 @ 10:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:11 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ik ken denk ik niemand die heeft zitten juichen voor Hamas. Ze zijn er wel, overigens zijn dat hoofdzakelijk religekkies.
Dan zou ik nog maar eens goed naar de foto's kijken van de laatste demonstratie op de Dam.
phpmystyledinsdag 21 januari 2025 @ 10:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:15 schreef Zoddie het volgende:

[..]
Dus jij denkt dat wetenschap nooit een feit is? Maar meer een mening?
Ook al is het peer reviewed en door tal van anderen nagekeken?
Wetenschap is altijd onderhevig aan nieuwe inzichten.
Maar waar hebben wij het eigenlijk over? Ik (h)erken niks.

Dus even concretiseren welke wetenschap er genegeerd wordt ?
In elk geval fijn dat we terug gaan naar de wetenschap dat er alleen mannen en vrouwen bestaan. En niks wat daar tussen of buiten valt.
Basp1dinsdag 21 januari 2025 @ 10:21
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:16 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Ik heb het jou toegelicht. Je hebt niet noodzakelijkerwijs gelijk omdat je je leven hebt gewijd aan wetenschap.
Duidelijker kan ik het je niet maken.

En door :)
Nou beantwoord dan maar de openstaande vraag aan jou.

Waarop en nog wat heeft de WHO dan teveel invloed volgens jou?
Mexicanobakkerdinsdag 21 januari 2025 @ 10:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:20 schreef TweedeKlum het volgende:

[..]
Dan zou ik nog maar eens goed naar de foto's kijken van de laatste demonstratie op de Dam.
Ja je hebt een paar die een beetje doorslaan in de hoop op een vreedzame oplossing inderdaad en daardoor aan de verkeerde kant van het gelijk komen te staan.
xpompompomxdinsdag 21 januari 2025 @ 10:23
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:16 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Ik heb het jou toegelicht. Je hebt niet noodzakelijkerwijs gelijk omdat je je leven hebt gewijd aan wetenschap.
Duidelijker kan ik het je niet maken.

En door :)
We weten hier natuurlijk niet wat jouw vakgebied is, maar je bent het dus eens met de stelling dat de mening van elke andere user op dit forum over jouw vakgebied net zo waardevol is, ook al heb je er aardig wat jaartjes voor moeten studeren terwijl de andere users er niet meer van weten dan wat één of andere opruier er over zei in een enkele post op facebook ?
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 10:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:59 schreef recursief het volgende:
Het is door @:Vis1980 al eerder aangehaald, maar dit zijn de zogenaamde "14 woorden":
[..]
Dit is de tekst die Elon bij zijn gebaar uitsprak:
[..]
Zo een slimme man, en dan zulke domme dingen doen. Of zou het toch een bewussie zijn?
Verder natuurlijk een totaal normale man, als je kijkt naar de namen van zijn kinderen en dat hij contact heeft verbroken met een van hen, wegens andere keuzes.
xpompompomxdinsdag 21 januari 2025 @ 10:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:08 schreef Nober het volgende:
[ x ]
Mooi. Ik heb nooit gecheered voor Hamas, dus ik kan en mag Muks veilig een (neo)nazi noemen.
phpmystyledinsdag 21 januari 2025 @ 10:24
quote:
2s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:23 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
We weten hier natuurlijk niet wat jouw vakgebied is, maar je bent het dus eens met de stelling dat de mening van elke andere user op dit forum over jouw vakgebied net zo waardevol is, ook al heb je er aardig wat jaartjes voor moeten studeren terwijl de andere users er niet meer van weten dan wat één of andere opruier er over zei in een enkele post op facebook ?
Nee?
Hoe kom jij tot die conclusie?
xpompompomxdinsdag 21 januari 2025 @ 10:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:23 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Verder natuurlijk een totaal normale man, als je kijkt naar de namen van zijn kinderen en dat hij contact heeft verbroken met een van hen, wegens andere keuzes.
Ekte conservatieve family values. O+ O+
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 10:25
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:07 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Wel nee.
Dit is anti overheidsgeneuzel van jou.
Vandaar dat ie uit de WHO stapt en het klimaatakkoord.
xpompompomxdinsdag 21 januari 2025 @ 10:27
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:24 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Nee?
Hoe kom jij tot die conclusie?
Dat halen we uit je posts hier.
Zoddiedinsdag 21 januari 2025 @ 10:30
Om 1 of andere reden doet me dit aan Iron Sky denken, die film met de nazi's op de dark side of the moon.
Geweldige film trouwens!
Linkse_Boomknuffelaardinsdag 21 januari 2025 @ 10:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:25 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Vandaar dat ie uit de WHO stapt en het klimaatakkoord.
En dat vind ik dus een goed idee.

Ik heb ook niets meer met dat CO2 gedram eigenlijk.

Maar goed ik ga er niet inhoudelijk op in anders is het weer off-topic.

Er is milieuproblematiek, teveel afval, teveel auto's, maar CO2 of klimaatopwarming is een scam.

Tot dusver zie ik weinig echt negatief aan Musk/Trump/Kennedy. Maar de toekomst gaat het uitwijzen.
phpmystyledinsdag 21 januari 2025 @ 10:31
quote:
2s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:27 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Dat halen we uit je posts hier.
Maar wel een onjuiste conclusie. Je knoopt zaken aan elkaar die ik niet heb gezegd.
onlogischdinsdag 21 januari 2025 @ 10:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:03 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Omdat domheid regeert. Men gelooft die ene sjaak op het internet, die dagelijks alle wereldgebeurtenissen aan een groot complot linkt en daar zijn inkomsten uithaalt. Zo'n 15 jaar geleden begon nepnieuws ineens op te komen en de kijkers daarvan zijn enorm gegroeid sindsdien in aantallen. Die lieten zich allemaal loskoppelen van journalistiek, wetenschap, onderwijs en medische kennis. Je zag ook tijdens corona hoeveel mensen zich daardoor lieten leiden en geloofden dat vaccins slecht zijn. En in plaats van zich erin te verdiepen bleven ze rondhangen in dezelfde 'bronnen' van al die Sjaken op het internet. Waar in 2016 er nog genoeg mensen waren die nog helder konden kijken, zijn er tijdens corona heel veel van het pad afgegaan.

Het komt vooral neer op:

[ afbeelding ]
_O_
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 10:32
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:10 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Ik ben het niet perse oneens. Maar er zal opnieuw gekeken worden hoe en met welke organisatie dat het beste kom. WHO heeft teveel invloed op van alles en nog wat.
Het zou best kunnen dat er weer een nieuwe organisatie komt in afgeslankte en hervormde vorm.
Kom op nou, niet zo zwak. Ten eerste hebben ze die invloed helemaal niet, ze geven adviezen. Ten tweede komt er helemaal niets en kun je niet iets afbouwen en dan zogenaamd opperen dat er een mogelijkheid bestaat dat er iets voor terugkomt, al dan niet in afgeslankte vorm. Er zit een antivaxxer op gezondheid, er gaat helemaal niets gebeuren om op wetenschappelijke basis het zorgstelsel te verbeteren. Stereker nog, het wordt helemaal afgebroken. We wachten al jaren op de zorgplannen van Trump, die echt over twee weken komen, hoor.

Het is antipolitiek, niets gaat gebeuren om het land of de wereld beter te maken. Het is puur en alleen zelfverrijking.
Leandradinsdag 21 januari 2025 @ 10:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:59 schreef recursief het volgende:
Het is door @:Vis1980 al eerder aangehaald, maar dit zijn de zogenaamde "14 woorden":
[..]
Dit is de tekst die Elon bij zijn gebaar uitsprak:
[..]
Zo een slimme man, en dan zulke domme dingen doen. Of zou het toch een bewussie zijn?
Absoluut bewust, hij is racist as fuck, wat niet echt een verrassing is voor een Zuid-Afrikaan.
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 10:34
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:31 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:

[..]
En dat vind ik dus een goed idee.

Ik heb ook niets meer met dat CO2 gedram eigenlijk.

Maar goed ik ga er niet inhoudelijk op in anders is het weer off-topic.

Er is milieuproblematiek, teveel afval, teveel auto's, maar CO2 of klimaatopwarming is een scam.

Tot dusver zie ik weinig echt negatief aan Musk/Trump/Kennedy. Maar de toekomst gaat het uitwijzen.
Als er iets is waar consensus over bestaat is het dat CO2 een krachtig broeikasgas is. En controleerbare, herhaalbare en falsifieerbare metingen laten zien dat de concentratie CO2 in de atmosfeer met name sinds de industriele revolutie heel hard is gestegen. En de temperatuur op aarde ook.
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 10:34
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:11 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Je leven hebben gewijd aan de wetenschap betekent niet dat je de waarheid in pacht hebt. Dat is dus ook totaal geen argument.
Ik hoef verder niets uit te leggen, lees mijn eerdere posts en een en ander word jou duidelijk.
'Wetenschap is ook maar een mening'

Kijk, hier gaat het echt fout. De aversie tegen onderwijs, medici, wetenschap en feiten zijn echt stuitend. Alles afbreken, want die kennis is ook maar een mening. En dat soort feitenloze drek is nu aan de macht. Totaal van de gekke.
Basp1dinsdag 21 januari 2025 @ 10:35
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:31 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Maar wel een onjuiste conclusie. Je knoopt zaken aan elkaar die ik niet heb gezegd.
Dan moet je een vraag over jou beschuldigingen jegens de WHO eens beantwoorden. :D
phpmystyledinsdag 21 januari 2025 @ 10:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:32 schreef Vis1980 het volgende:

[..]

Het is antipolitiek, niets gaat gebeuren om het land of de wereld beter te maken. Het is puur en alleen zelfverrijking.
Toon dat eens aan dat men er zit en zichzelf onwettig zelf verrijkt.
phpmystyledinsdag 21 januari 2025 @ 10:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:34 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
'Wetenschap is ook maar een mening'

Niet gezegd.
Ik zeg dat binnen de wetenschap er altijd getwijfeld wordt.
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 10:36
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:35 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Niet gezegd.
Ik zeg dat binnen de wetenschap er altijd getwijfeld wordt.
Ja, maar niet op de manier die jij denkt.
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 10:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:20 schreef TweedeKlum het volgende:

[..]
Dan zou ik nog maar eens goed naar de foto's kijken van de laatste demonstratie op de Dam.
Maar zijn dat dan de mensen die nu over de groet van Musk vallen? Ikzelf vind het in elke vorm onacceptabel en zorgelijk. Of het nu een gozer op straat is of een machthebbend persoon. (!)
Basp1dinsdag 21 januari 2025 @ 10:37
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:35 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Niet gezegd.
Ik zeg dat binnen de wetenschap er altijd getwijfeld wordt.
Ja ze twijfelen idd nog steeds over een ronde aarde en een 6000 jaar geschapen aarde. :W
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 10:37
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:35 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Niet gezegd.
Ik zeg dat binnen de wetenschap er altijd getwijfeld wordt.
Een theorie is bewezen. Maar dat betekend niet dat er niet aan getornd mag worden of niet onderhevig is aan verandering of zelfs compleet van tafel kan worden geveegd. Het is onderhevig aan de instrumenten en kennis beschikbaar. Een nuance die aan veel mensen voorbijgaat.
Zorrodinsdag 21 januari 2025 @ 10:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:36 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Maar zijn dat dan de mensen die nu over de groet van Musk vallen? Ikzelf vind het in elke vorm onacceptabel en zorgelijk. Of het nu een gozer op straat is of een machthebbend persoon. (!)
https://www.ed.nl/buitenl(...)itlergroet~a0c00a05/

En nu?
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 10:42
quote:
Gezien alle context, het geflirt van Musk met extreem-rechts, de woorden die hij er bij uitsprak, denk ik dat de ADL de plank weleens mis kan slaan.
Leandradinsdag 21 januari 2025 @ 10:42
quote:
Er staat letterlijk in je artikel dat het volgens de Israëlische media wel een hitlegroet was, maar de ADL weet het beter?

quote:
Een ongemakkelijk gebaar. Zo noemt de in New York gevestigde Anti-Defamation League (ADL), een organisatie die zich inzet tegen antisemitisme, de gestrekte arm die Elon Musk maandagavond schuin omhoog stak in de Capital One Arena in Washington. Israëlische media schreven dat de techmiljardair de Hitlergroet leek te brengen.
Momodinsdag 21 januari 2025 @ 10:44
Tiktok baas was ook aanwezig

twitter
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 10:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:44 schreef Momo het volgende:
Tiktok baas was ook aanwezig

[ x ]
Godsamme wat is dit voor absurd theater?
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 10:46
Nogmaals, geen persoonlijke aanvallen.
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 10:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:45 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Ik heb je post geliked maar ik ben het niet met je eens.
Dus wat zegt het?
Ik vind dit een hele goede post. Niet geliked.
Red_85dinsdag 21 januari 2025 @ 10:47
Hier wordt gemod :D
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 10:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:46 schreef recursief het volgende:

[..]
Ik vind dit een hele goede post. Niet geliked.
Like=like back
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 10:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:47 schreef Red_85 het volgende:
Hier wordt gemod :D
B-)
Zoddiedinsdag 21 januari 2025 @ 10:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:44 schreef Momo het volgende:
Tiktok baas was ook aanwezig

[ x ]
Hoe eng is dat.

Twitter, Meta en Tiktok aanwezig.
Eigenlijk bijna ALLE social media is aanwezig en speciaal plekje gekregen.

Social media wat iedereen beinvloed....
Isdatzodinsdag 21 januari 2025 @ 10:48
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:35 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Niet gezegd.
Ik zeg dat binnen de wetenschap er altijd getwijfeld wordt.
Met het grote verschil dat die twijfel de vorm heeft van een discussie die gevoerd wordt door mensen met begrip van de materie en daar inhoudelijke argumenten voor aandragen.
Momodinsdag 21 januari 2025 @ 10:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:48 schreef Zoddie het volgende:

[..]
Hoe eng is dat.

Twitter, Meta en Tiktok aanwezig.
Eigenlijk bijna ALLE social media is aanwezig en speciaal plekje gekregen.

Social media wat iedereen beinvloed....
En al de sociale media bazen ook de anus van Trump likken, want anders komen er straks maatregelen tegen je platform.
Isdatzodinsdag 21 januari 2025 @ 10:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:47 schreef Red_85 het volgende:
Hier wordt gemod :D
Wat was er nou weer mis met m'n Stevie Wonder-post.
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 10:50
quote:
9s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:50 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Wat was er nou weer mis met m'n Stevie Wonder--post.
Mocht niet van @:onlogisch

Edit: man wat een faal zeg
xpompompomxdinsdag 21 januari 2025 @ 10:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:48 schreef Zoddie het volgende:

[..]
Hoe eng is dat.

Twitter, Meta en Tiktok aanwezig.
Eigenlijk bijna ALLE social media is aanwezig en speciaal plekje gekregen.

Social media wat iedereen beinvloed....
En mensen die al jaaaren de mond vol hebben over de "staatsmedia" gaan hier niks over zeggen.
Isdatzodinsdag 21 januari 2025 @ 10:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:50 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]
Mocht niet van @:Onlogisch
Wat een lul ik ga hem ontslaan zodra ik president van de foks ben
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 10:51
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:48 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Met het grote verschil dat die twijfel de vorm heeft van een discussie die gevoerd wordt door mensen met begrip van de materie en daar inhoudelijke argumenten voor aandragen.
We zitten hier nu eenmaal op een openbaar forum, daar zal worden gediscussieerd worden over van alles en ook dingen die wetenschappers zeggen. Je kunt niet verwachten dat mensen hier alles braaf napapegaaien. Ik vind dat soms ook wel eens irritant, als het bijvoorbeeld over historische feiten gaat, maar dit is wel hoe het op een plek als FOK! werkt.
sinterklaaskapoentjedinsdag 21 januari 2025 @ 10:51
quote:
Ook een goeie vraag
#ANONIEMdinsdag 21 januari 2025 @ 10:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:48 schreef Zoddie het volgende:

[..]
Hoe eng is dat.

Twitter, Meta en Tiktok aanwezig.
Eigenlijk bijna ALLE social media is aanwezig en speciaal plekje gekregen.

Social media wat iedereen beinvloed....
Chinese toestanden.
Isdatzodinsdag 21 januari 2025 @ 10:53
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:51 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
We zitten hier nu eenmaal op een openbaar forum, daar zal worden gediscussieerd worden over van alles en ook dingen die wetenschappers zeggen. Je kunt niet verwachten dat mensen hier alles braaf napapegaaien. Ik vind dat soms ook wel eens irritant, als het bijvoorbeeld over historische feiten gaat, maar dit is wel hoe het op een plek als FOK! werkt.
Het punt was dat de 'twijfel' van Gerda die iets gelezen heeft dat op facebook heb gestaan toch een ander gewicht draagt.
Pizzakoppodinsdag 21 januari 2025 @ 10:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:48 schreef Zoddie het volgende:

[..]
Hoe eng is dat.

Twitter, Meta en Tiktok aanwezig.
Eigenlijk bijna ALLE social media is aanwezig en speciaal plekje gekregen.

Social media wat iedereen beinvloed....
Ongekende propaganda mogelijkheden. Derde ambtstermijn? Even peilen op de Social media…
TheFreshPrincedinsdag 21 januari 2025 @ 10:54
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:42 schreef Leandra het volgende:

[..]
Er staat letterlijk in je artikel dat het volgens de Israëlische media wel een hitlegroet was, maar de ADL weet het beter?
[..]

Musk is slim genoeg om te weten hoe hij kan provoceren en vervolgens de vermoorde onschuld spelen.

Hij beseft ook wel dat zo'n groet en zo'n uitspraak daarna geïnterpreteerd kan worden zoals het geïnterpreteerd is door velen. Maar hij kan ook zeggen dat we er teveel achter zoeken, omdat het 1 op 1 geen echte Hitlergroet was en de "14 woorden" niet letterlijk zijn uitgesproken.

Vanuit de hoek van "white supremacy" op X was er waardering voor, zoals eerder ook gemeld in deze reeks.

Er zijn tientallen andere manieren om een groet te brengen die geen controverse oproept, dus je kan rustig stellen dat dit (doordachte) opzet is.
Zoddiedinsdag 21 januari 2025 @ 10:54
De eigenaren van TikTok, Twitter en Meta zijn aanwezig bij de Presidents inauguration, vooraan.
De personen die totale controle kunnen hebben over wat mensen beinvloeden en te zien krijgen.

En complotdenkers steunen het... 8)7
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 10:54
quote:
Dat is slechts het opkomen voor mensenrechten volgens sommigen. Vooral degenen die zich héél drukmaken over Musk.
TheFreshPrincedinsdag 21 januari 2025 @ 10:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:54 schreef Zoddie het volgende:
De eigenaren van TikTok, Twitter en Meta zijn aanwezig bij de Presidents inauguration, vooraan.
De personen die totale controle kunnen hebben over wat mensen beinvloeden en te zien krijgen.

En complotdenkers steunen het... 8)7
Het is wel een ingewikkelde spagaat in BNW aan het worden, er zullen wel wat pezen scheuren.
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 10:55
quote:
9s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:54 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Dat is slechts het opkomen voor mensenrechten volgens sommigen. Vooral degenen die zich héél drukmaken over Musk.
Zegt wie? :?
Perrindinsdag 21 januari 2025 @ 10:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:54 schreef Zoddie het volgende:
De eigenaren van TikTok, Twitter en Meta zijn aanwezig bij de Presidents inauguration, vooraan.
De personen die totale controle kunnen hebben over wat mensen beinvloeden en te zien krijgen.

En complotdenkers steunen het... 8)7
Nu gebeurt het tenminste openlijk ipv achter de schermen.
Zoddiedinsdag 21 januari 2025 @ 10:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:55 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Het is wel een ingewikkelde spagaat in BNW aan het worden, er zullen wel wat pezen scheuren.
Ach ja, het zijn dezelfde mensen die doodsgbang zijn dat er een 5g chip in hun gestopt wordt maar wel Elon steunen die letterlijk chips in mensen stopt. _O-
#ANONIEMdinsdag 21 januari 2025 @ 10:59
quote:
9s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:56 schreef Perrin het volgende:

[..]
Nu gebeurt het tenminste openlijk ipv achter de schermen.
Nou ja, ik moest wel lachen dat een door de Staat gesponsorde omroep (VPRO) zich beklaagd over het feit dat Twitter "een politiek wapen" is geworden en dat ze daarom maar vertrekken. Dan heb je toch wel een kilotje of 5 boter op je hoofd hoor.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 21-01-2025 10:59:17 ]
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 11:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:45 schreef recursief het volgende:

[..]
Godsamme wat is dit voor absurd theater?
Loyaliteit en persoonlijk bedrag schenken aan de president en hij haalt de ban weg. Rijke mensen kunnen gewoon wetten kopen, Alles om het eigen gewin, toegejuicht door mensen die niet kunnen wachten op deze autocratie, naar Russische maatstaven.
Mensen_doe_rustigdinsdag 21 januari 2025 @ 11:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:15 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Aparte antisemiet is het dan
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Human shield.

Was toch fout? :{w
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 11:02
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:53 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Het punt was dat de 'twijfel' van Gerda die iets gelezen heeft dat op facebook heb gestaan toch een ander gewicht draagt.
Nee hoor, mensen van allerlei status kunnen het eens of oneens zijn met wetenschappers.

De visies over veel kwesties binnen de wetenschap lopen vaak uiteen. Als de ene politicus zich gedachtegoed baseert op een socialistische econoom en de andere politicus op een kapitalistische econoom. Wie heeft er gelijk? Het zijn wetenschappers.

Om nog maar te zwijgen over de politisering van de wetenschap als het gaat over onderwerpen zoals gender, racisme of de situatie in het Midden-Oosten. Als wetenschappers bizarre taal uitslaan, zal simpelweg niet iedereen daar in meegaan.

Zo kunnen er honderden wetenschappers zeggen dat er 55 geslachten zijn en dat er zoiets als 'wit privilege' bestaat. Ga je het merendeel van de burgers niet van overtuigen.
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 11:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:48 schreef Zoddie het volgende:

[..]
Hoe eng is dat.

Twitter, Meta en Tiktok aanwezig.
Eigenlijk bijna ALLE social media is aanwezig en speciaal plekje gekregen.

Social media wat iedereen beinvloed....
Maar de NOS is propaganda!!!1!
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 11:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:01 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Loyaliteit en persoonlijk bedrag schenken aan de president en hij haalt de ban weg. Rijke mensen kunnen gewoon wetten kopen, Alles om het eigen gewin, toegejuicht door mensen die niet kunnen wachten op deze autocratie, naar Russische maatstaven.
Dit is al heel lang het geval en niets nieuws.

Hele rijke mensen kunnen de politiek beïnvloeden, zou niet zo moeten zijn, maar is wel het geval.
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 11:05
Overigens heb ik Danny nog niet op de foto gezien, dus je kunt moeilijk stellen dat alle grote social media-bazen er zijn.
Isdatzodinsdag 21 januari 2025 @ 11:05
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:02 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Nee hoor, mensen van allerlei status kunnen het eens of oneens zijn met wetenschappers.

De visies over veel kwesties binnen de wetenschap lopen vaak uiteen. Als de ene politicus zich gedachtegoed baseert op een socialistische econoom en de andere politicus op een kapitalistische econoom. Wie heeft er gelijk? Het zijn wetenschappers.

Om nog maar te zwijgen over de politisering van de wetenschap als het gaat over onderwerpen zoals gender, racisme of de situatie in het Midden-Oosten. Als wetenschappers bizarre taal uitslaan, zal simpelweg niet iedereen daar in meegaan.

Zo kunnen er honderden wetenschappers zeggen dat er 55 geslachten zijn en dat er zoiets als 'wit privilege' bestaat. Ga je het merendeel van de burgers niet van overtuigen.
miss-the-point-300x300.png

Discussie gevoerd op basis van inhoudelijke argumenten door mensen met kennis van de materie > > Facebookgerda's met een mening.
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 11:06
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:03 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Dit is al heel lang het geval en niets nieuws.

Hele rijke mensen kunnen de politiek beïnvloeden, zou niet zo moeten zijn, maar is wel het geval.
Dus dan maar full blown op standje 11 het tot het extreme uitbuiten. Ja, ja, ; het zou niet zo moeten zijn; .
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 11:07
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:05 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

Discussie gevoerd op basis van inhoudelijke argumenten door mensen met kennis van de materie > > Facebookgerda's met een mening.
Jup, wen er maar alvast aan, de aankomende jaren gaan ze alles proberen af te breken, want wetenschap is woke, onderwijs is woke, medici zijn woke, en journalisten doen aan propaganda.
StateOfMinddinsdag 21 januari 2025 @ 11:07
quote:
10s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:51 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
En mensen die al jaaaren de mond vol hebben over de "staatsmedia" gaan hier niks over zeggen.
Niet ontoevallig zijn dat ook dezelfde mensen die zich altijd druk maken over de loeminadi 😱 en de elite 😱

Veel meer elite dan dit wordt het niet, open en bloot zelfs.

En dezelfde figuren staan nu te juichen :') |:(
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 11:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:02 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Maar de NOS is propaganda!!!1!
Daar zit een kern van waarheid in. De berichtgeving van de NOS is inderdaad erg vooringenomen. Beide kunnen natuurlijk waar zijn: sociale media is en de macht hiervan is problematisch én de berichtgeving van de NOS is ook erg problematisch.
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:05 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

Discussie gevoerd op basis van inhoudelijke argumenten door mensen met kennis van de materie > > Facebookgerda's met een mening.
Je kunt het telkens af proberen te doen met deze rare hyperbool, maar dat lost niets op. Wetenschappers zullen kritiek krijgen en niet iedereen zal hun visie voor de waarheid aannemen, van Facebookgerda's tot politici en andere invloedrijke mensen.
Frutseldinsdag 21 januari 2025 @ 11:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:53 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]
Ongekende propaganda mogelijkheden. Derde ambtstermijn? Even peilen op de Social media…
Genoeg 'marionetten' die dat beleid nog willen doorzetten, al dan niet familie.
Isdatzodinsdag 21 januari 2025 @ 11:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:07 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Jup, wen er maar alvast aan, de aankomende jaren gaan ze alles proberen af te breken, want wetenschap is woke, onderwijs is woke, medici zijn woke, en journalisten doen aan propaganda.
Samengevat: zaken die mij niet bevallen, zoals informatie die mij niet sterkt in mijn opvattingen, zijn WOKE.

Zo gaat dit land al dagen gebukt onder WOKE mist.
Isdatzodinsdag 21 januari 2025 @ 11:09
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:08 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Je kunt het telkens af proberen te doen met deze rare hyperbool, maar dat lost niets op. Wetenschappers zullen kritiek krijgen en niet iedereen zal hun visie voor de waarheid aannemen, van Facebookgerda's tot politici en andere invloedrijke mensen.
Je meent het?
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 11:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:07 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Jup, wen er maar alvast aan, de aankomende jaren gaan ze alles proberen af te breken, want wetenschap is woke, onderwijs is woke, medici zijn woke, en journalisten doen aan propaganda.
Als medici, wetenschappers en journalisten onzin uitslaan kan dat maar zo onder woke-isme en propaganda vallen. De enige reden dat mensen dit steunen is omdat men denkt via die manier hun eigen politieke gedachtegoed te kunnen legitimeren.
#ANONIEMdinsdag 21 januari 2025 @ 11:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:02 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Maar de NOS is propaganda!!!1!
De NOS is een inderdaad een vorm van propaganda. Het ene sluit het andere niet uit.
xpompompomxdinsdag 21 januari 2025 @ 11:11
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:09 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Samengevat: zaken die mij niet bevallen, zoals informatie die mij niet sterkt in mijn opvattingen, zijn WOKE.

Zo gaat dit land al dagen gebukt onder WOKE mist.
Ik vermoed dat onze schoonmaakster hier ook LINKS en WOKE is aangezien ik net zelf de bonen in de koffiemachine moest bijvullen.
Frutseldinsdag 21 januari 2025 @ 11:11
Maar met al die social media invloeden achter je en al die 'rijken'... denk ik dat de Democraten met een ijzersterke 'nieuwe' kandidaat moeten komen met een heel goed verhaal willen ze uberhaupt een kans maken.
De invloed van bijvoorbeeld AI en Social Media op dit soort verkiezingen is ingrijpend en bedenkelijk. Dus dan moet je van hetzelfde laken en pak zijn.
Isdatzodinsdag 21 januari 2025 @ 11:12
quote:
8s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:11 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Ik vermoed dat onze schoonmaakster hier ook LINKS en WOKE is aangezien ik net zelf de bonen in de koffiemachine moest bijvullen.
Deporteren die hap.
#ANONIEMdinsdag 21 januari 2025 @ 11:12
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:11 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Als medici, wetenschappers en journalisten onzin uitslaan kan dat maar zo onder woke-isme en propaganda vallen. De enige reden dat mensen dit steunen is omdat men denkt via die manier hun eigen politieke gedachtegoed te kunnen legitimeren.
Woke links: "Wiskunde is racistisch"

Conservatief Rechts: "Wiskunde is gewoon wiskunde"

Woke links: "Arrrrgh ze breken de wetenschap affffffff"
Frutseldinsdag 21 januari 2025 @ 11:12
quote:
8s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:11 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Ik vermoed dat onze schoonmaakster hier ook LINKS en WOKE is aangezien ik net zelf de bonen in de koffiemachine moest bijvullen.
Hebben jullie daar geen decreet voor getekend?
Isdatzodinsdag 21 januari 2025 @ 11:12
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:12 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Woke links: "Wiskunde is racistisch"

Conservatief Rechts: "Wiskunde is gewoon wiskunde"

Woke links: "Arrrrgh ze breken de wetenschap affffffff"
Ja precies zó gaat het!!
Red_85dinsdag 21 januari 2025 @ 11:14
quote:
9s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 10:54 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Dat is slechts het opkomen voor mensenrechten volgens sommigen. Vooral degenen die zich héél drukmaken over Musk.
Ik ben ook geen musk supporter. In tegendeel zelfs. Die idioot heeft niets te zoeken in de politiek.

Maar trump stapt uit who en parijs, tekent nog een aantal rare decreten van non issues, zet een hoop mensen te kakken, heeft half spionerend tech uitgenodigd bij de inauguratie en waar gaat links over zeuren?

De rechterarm van een of ander maf figuur terwijl diezelfde rechterarm het afgelopen jaar meerdere malen is gebezigd bij een hoop protesten waar links het wel mee eens was, maar toen geen probleem verder... werkelijk.

Om te kotsen. |:( :r
#ANONIEMdinsdag 21 januari 2025 @ 11:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:11 schreef Frutsel het volgende:
Maar met al die social media invloeden achter je en al die 'rijken'... denk ik dat de Democraten met een ijzersterke 'nieuwe' kandidaat moeten komen met een heel goed verhaal willen ze uberhaupt een kans maken.
De invloed van bijvoorbeeld AI en Social Media op dit soort verkiezingen is ingrijpend en bedenkelijk. Dus dan moet je van hetzelfde laken en pak zijn.
Laten we eens beginnen met een kandidaat jonger dan 60 die een zin normaal kan uitspreken en die niet gekozen is omdat het een vrouw,zwart,trans,non-binair of Furry is. Gewoon eens iemand met fatsoenlijke capaciteiten, flair en een goed verhaal ipv identity politics.

Dan zouden de Dems toch wel eens aangenaamd verrast kunnen worden wat dat oplevert, een goede kandidaat met een goed verhaal.
Linkse_Boomknuffelaardinsdag 21 januari 2025 @ 11:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:00 schreef Pleun2011 het volgende:
Is de democratie in Amerika nu ten grave gedragen?
Als Trump daadwerkelijk de deep-state gaat ontmantelen, hetgeen hij dikwijls toegezegd heeft te doen, zou dit juist betekenen dat de VS eindelijk een volwaardige democratie wordt.

In Nederland regeren ambtenaren geleid door de deep-state en heeft de politiek niets te vertellen en worden dingen doorgedrukt die niet democratisch tot stand gekomen zijn.

Als Trump woord houdt - en dat is natuurlijk nog maar afwachten - dan zou de VS democratischer zijn dan Nederland.
xpompompomxdinsdag 21 januari 2025 @ 11:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:12 schreef Frutsel het volgende:

[..]
Hebben jullie daar geen decreet voor getekend?
quote:
8s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:12 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Deporteren die hap.
Zal ze zo wel eens even duidelijk maken dat er maar twee genders in Palestina zijn.
Ali_boodinsdag 21 januari 2025 @ 11:14
quote:
0s.gif Op maandag 20 januari 2025 23:15 schreef Momo het volgende:

[..]
Waarom moet alles links of rechts zijn, waarom kunnen mensen hier geen commentaar op leveren? Dit soort aandachtshoeren gedrag is debiel voor iedereen al zouden ze BIJ1 of FvD lid zijn.
Tuurlijk mag je hier commentaar op hebben. Waar het echter misgaat, is wanneer mensen hun eigen interpretatie aan de beelden geven.

Musk is excentriek en contactgestoord. En in zijn enthousiasme heeft die zijn liefde voor het land geuit, op een iets wat ongelukkige manier. Maar je gaat me niet wijsmaken dat daar kwade intenties achter zaten. En iedereen die denkt dat die hier Adolf, verheerlijk, dient belachelijk gemaakt te worden.

Wat zeker niet geholpen heeft, is zijn druggebruik die dag. Het was zeker niet de enige awkward moment die we van hem hebben gezien die dag.

twitter


Of wie kan zich de 'dark maga' incident herinneren

GettyImages-2176089209.jpg?format=webp

Die gezicht van Trump ook :D

SEI224588298.jpg?width=1200&height=1200&fit=crop

Musk is gewoon een weirdo :P
StateOfMinddinsdag 21 januari 2025 @ 11:14
quote:
8s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:11 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Ik vermoed dat onze schoonmaakster hier ook LINKS en WOKE is aangezien ik net zelf de bonen in de koffiemachine moest bijvullen.
Koffiebonen zijn bruin, aan zulks racisme werk ik niet mee :{w

Gr gr de schoonmaakster
#ANONIEMdinsdag 21 januari 2025 @ 11:14
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:09 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Samengevat: zaken die mij niet bevallen, zoals informatie die mij niet sterkt in mijn opvattingen, zijn WOKE.

Zo gaat dit land al dagen gebukt onder WOKE mist.
quote:
10s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:12 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Ja precies zó gaat het!!
Red_85dinsdag 21 januari 2025 @ 11:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:11 schreef Frutsel het volgende:
Maar met al die social media invloeden achter je en al die 'rijken'... denk ik dat de Democraten met een ijzersterke 'nieuwe' kandidaat moeten komen met een heel goed verhaal willen ze uberhaupt een kans maken.
De invloed van bijvoorbeeld AI en Social Media op dit soort verkiezingen is ingrijpend en bedenkelijk. Dus dan moet je van hetzelfde laken en pak zijn.
Daaag democratie.

Ja...
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 11:15
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:08 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Daar zit een kern van waarheid in. De berichtgeving van de NOS is inderdaad erg vooringenomen. Beide kunnen natuurlijk waar zijn: sociale media is en de macht hiervan is problematisch én de berichtgeving van de NOS is ook erg problematisch.
[..]
Je kunt het telkens af proberen te doen met deze rare hyperbool, maar dat lost niets op. Wetenschappers zullen kritiek krijgen en niet iedereen zal hun visie voor de waarheid aannemen, van Facebookgerda's tot politici en andere invloedrijke mensen.
Wetenschap een 'visie' noemen... Maar over de macht van social media en Trump, dat gaat dus veel te ver naar jouw idee?
xpompompomxdinsdag 21 januari 2025 @ 11:16
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:14 schreef StateOfMind het volgende:

[..]
Koffiebonen zijn bruin, aan zulks racisme werk ik niet mee :{w

Gr gr de schoonmaakster
De schoonmaakster is Surinaams dus dan is het geen racisme.
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 11:17
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:09 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Samengevat: zaken die mij niet bevallen, zoals informatie die mij niet sterkt in mijn opvattingen, zijn WOKE.

Zo gaat dit land al dagen gebukt onder WOKE mist.
Vanochtend nog stapte ik op zo'n WOKE stukje Lego nadat ik die WOKE wekker mij wakker had gemaakt.
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 11:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:11 schreef Frutsel het volgende:
Maar met al die social media invloeden achter je en al die 'rijken'... denk ik dat de Democraten met een ijzersterke 'nieuwe' kandidaat moeten komen met een heel goed verhaal willen ze uberhaupt een kans maken.
De invloed van bijvoorbeeld AI en Social Media op dit soort verkiezingen is ingrijpend en bedenkelijk. Dus dan moet je van hetzelfde laken en pak zijn.
Mwah. De Democraten hebben ook veel rijke mensen achter zich en ook al meermaals sociale media in hun voordeel gebruikt. Neem de campagne van Obama 2008, zie bijvoorbeeld: How Obama Tapped Into Social Networks' Power.

Het probleem is dat het gedachtegoed van de Democraten steeds radicaler en linkser is geworden, dat spreekt steeds minder Amerikanen aan. Als men weer wat deradicaliseert en het midden zoekt, kunnen zij ook weer de verkiezingen winnen.
Frutseldinsdag 21 januari 2025 @ 11:17
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:14 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Laten we eens beginnen met een kandidaat jonger dan 60 die een zin normaal kan uitspreken en die niet gekozen is omdat het een vrouw,zwart,trans,non-binair of Furry is. Gewoon eens iemand met fatsoenlijke capaciteiten, flair en een goed verhaal ipv identity politics.

Dan zouden de Dems toch wel eens aangenaamd verrast kunnen worden wat dat oplevert, een goede kandidaat met een goed verhaal.
Eens, ken jij iemand in de DP?

tegelijkertijd kan een maximale leeftijdsgrens invoeren ook wel nuttig zijn. Bijv. Max 70 jaar als je je kandidaat wil stellen en een zittend president nooit ouder dan 80 kan zijn.
Ali_boodinsdag 21 januari 2025 @ 11:18
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:14 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:

[..]
Als Trump daadwerkelijk de deep-state gaat ontmantelen, hetgeen hij dikwijls toegezegd heeft te doen, zou dit juist betekenen dat de VS eindelijk een volwaardige democratie wordt.

In Nederland regeren ambtenaren geleid door de deep-state en heeft de politiek niets te vertellen en worden dingen doorgedrukt die niet democratisch tot stand gekomen zijn.

Als Trump woord houdt - en dat is natuurlijk nog maar afwachten - dan zou de VS democratischer zijn dan Nederland.
Trump is de Deep State, al die tech miljardairs zitten er niet voor niks :P
TweedeKlumdinsdag 21 januari 2025 @ 11:18
quote:
2s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:16 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
De schoonmaakster is Surinaams dus dan is het geen racisme.
Dus de witte baas heeft een zwart knechtje? Tssss :+
Perrindinsdag 21 januari 2025 @ 11:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:18 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
Trump is de Deep State, al die tech miljardairs zitten er niet voor niks :P
Veel deeper dan dat wordt het niet nee. Open en bloot de oligarchie.
Frutseldinsdag 21 januari 2025 @ 11:19
quote:
8s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:14 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
[..]
Zal ze zo wel eens even duidelijk maken dat er maar twee genders in Palestina zijn.
Je loopt achter. Palestina hebben we bij een ander decreet hernoemd naar Jodistina waarbij we moeten aangeven dat we het Suez Kanaal terug willen, desnoods via economische maatregelen (ik sluit militair niet uit) en we het Suez Kanaal hernoemen naar Bibi Kanaal
Jaeger85dinsdag 21 januari 2025 @ 11:19
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:14 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:

[..]
Als Trump daadwerkelijk de deep-state gaat ontmantelen, hetgeen hij dikwijls toegezegd heeft te doen, zou dit juist betekenen dat de VS eindelijk een volwaardige democratie wordt.

In Nederland regeren ambtenaren geleid door de deep-state en heeft de politiek niets te vertellen en worden dingen doorgedrukt die niet democratisch tot stand gekomen zijn.

Als Trump woord houdt - en dat is natuurlijk nog maar afwachten - dan zou de VS democratischer zijn dan Nederland.
Hij vervangt het gewoon met zijn eigen deepstate waarbij de burger nog minder te zeggen heeft. Waar je op baseer dat het nu democratischer zal gaan worden is mij een raadsel. Je hebt de voorste rij tijdens inauguratie toch ook gezien? De tech oligarchen hebben een coup gepleegd en die hebben niets met democratie.
Isdatzodinsdag 21 januari 2025 @ 11:20
quote:
10s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:14 schreef Scorpie het volgende:

[..]
[..]

Fair enough.
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 11:20
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:14 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:

[..]
Als Trump daadwerkelijk de deep-state gaat ontmantelen, hetgeen hij dikwijls toegezegd heeft te doen, zou dit juist betekenen dat de VS eindelijk een volwaardige democratie wordt.

In Nederland regeren ambtenaren geleid door de deep-state en heeft de politiek niets te vertellen en worden dingen doorgedrukt die niet democratisch tot stand gekomen zijn.

Als Trump woord houdt - en dat is natuurlijk nog maar afwachten - dan zou de VS democratischer zijn dan Nederland.
Kijk eens, hebben we nu zelfs Deep State in Nederland? En je weet zeker dat je niet naar Amerikaanse complotfilmpjes heb zitten kijken en jezelf hebt overtuigd dat het dan ook over Nederland moet gaan?
Linkse_Boomknuffelaardinsdag 21 januari 2025 @ 11:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:18 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
Trump is de Deep State, al die tech miljardairs zitten er niet voor niks :P
Klopt wellicht, daar heeft Jensen al voor gewaarschuwd (en de Simpsons, een occulte serie).

Dus je kan hier best gelijk in hebben.

Ik blijf alert.
Frutseldinsdag 21 januari 2025 @ 11:22
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:17 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Mwah. De Democraten hebben ook veel rijke mensen achter zich en ook al meermaals sociale media in hun voordeel gebruikt. Neem de campagne van Obama 2008, zie bijvoorbeeld: How Obama Tapped Into Social Networks' Power.

Het probleem is dat het gedachtegoed van de Democraten steeds radicaler en linkser is geworden, dat spreekt steeds minder Amerikanen aan. Als men weer wat deradicaliseert en het midden zoekt, kunnen zij ook weer de verkiezingen winnen.
Dat zie je hier ook. Het midden is zoek, links en rechts zitten kloven uit elkaar en willen geen stap dichter bij elkaar zetten. Je merkt het onder burgers dat als je links bent dat je fout bent, als je rechts bent ook en men elkaar er op afrekent en of met de nek aankijkt. Dat is in Amerika nog erger dan hier, mede door de invloed van (Social) Media denk ik. Ze moeten gewoon weer eens normaal doen.
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 11:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:20 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Kijk eens, hebben we nu zelfs Deep State in Nederland? En je weet zeker dat je niet naar Amerikaanse complotfilmpjes heb zitten kijken en jezelf hebt overtuigd dat het dan ook over Nederland moet gaan?
Nederland heeft een ambtenarenapparaat waar binnen sommige kringen activisme een steeds groter probleem vormt. Dit staat ook gewoon in de media trouwens, dus dat is geen complottheorie.
Linkse_Boomknuffelaardinsdag 21 januari 2025 @ 11:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:19 schreef Jaeger85 het volgende:

[..]
Hij vervangt het gewoon met zijn eigen deepstate waarbij de burger nog minder te zeggen heeft. Waar je op baseer dat het nu democratischer zal gaan worden is mij een raadsel. Je hebt de voorste rij tijdens inauguratie toch ook gezien? De tech oligarchen hebben een coup gepleegd en die hebben niets met democratie.
Klopt, dat is ook weer zo. ;(

Hoe dan ook kan je alleen maar voor de deep-state kiezen. Kamala is overduidelijk deep-state en Trump/Musk iets minder duidelijk, maar al die tech-mensen (zeker dat neuralink van Musk is eng) is ook niets.
Sherlock_Holmesdinsdag 21 januari 2025 @ 11:24
Dit alles brengt me wel terug naar mijn jeugd. Fox Mulder is er niets bij.
TweedeKlumdinsdag 21 januari 2025 @ 11:24
Elect a clown, expect a circus.
Ali_boodinsdag 21 januari 2025 @ 11:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:19 schreef Perrin het volgende:

[..]
Veel deeper dan dat wordt het niet nee. Open en bloot de oligarchie.
Het zal even duren voordat zijn aanhang beseft dat ze bedrogen zijn. Vooralsnog is het de goed nieuws show, waar die al zijn beloftes waar maakt. Maar er zal een moment komen waar zelfs zijn eigen mensen tegen hem zullen keren
Starhopperdinsdag 21 januari 2025 @ 11:25
twitter
MMaRsudinsdag 21 januari 2025 @ 11:25
Musk was tijdens de inauguratie ook Path of Exile 2 aan het spelen... Hoe? Tja, alleen als je anderen op je account laat boosten :+

twitter
Vis1980dinsdag 21 januari 2025 @ 11:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:22 schreef Frutsel het volgende:

[..]
Dat zie je hier ook. Het midden is zoek, links en rechts zitten kloven uit elkaar en willen geen stap dichter bij elkaar zetten. Je merkt het onder burgers dat als je links bent dat je fout bent, als je rechts bent ook en men elkaar er op afrekent en of met de nek aankijkt. Dat is in Amerika nog erger dan hier, mede door de invloed van (Social) Media denk ik. Ze moeten gewoon weer eens normaal doen.
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:23 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Nederland heeft een ambtenarenapparaat waar binnen sommige kringen activisme een steeds groter probleem vormt. Dit staat ook gewoon in de media trouwens, dus dat is geen complottheorie.
Dan is er nog geen reden om BNW-geneuzel te posten in het topic.
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 11:27
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:23 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Nederland heeft een ambtenarenapparaat waar binnen sommige kringen activisme een steeds groter probleem vormt. Dit staat ook gewoon in de media trouwens, dus dat is geen complottheorie.
Waar in de media kan ik dat lezen?
Frigglesdinsdag 21 januari 2025 @ 11:27
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:14 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:

[..]
Als Trump daadwerkelijk de deep-state gaat ontmantelen, hetgeen hij dikwijls toegezegd heeft te doen, zou dit juist betekenen dat de VS eindelijk een volwaardige democratie wordt.

In Nederland regeren ambtenaren geleid door de deep-state en heeft de politiek niets te vertellen en worden dingen doorgedrukt die niet democratisch tot stand gekomen zijn.

Als Trump woord houdt - en dat is natuurlijk nog maar afwachten - dan zou de VS democratischer zijn dan Nederland.
Succes om het pad weer terug te vinden.
Perrindinsdag 21 januari 2025 @ 11:28
quote:
9s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:25 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
Het zal even duren voordat zijn aanhang beseft dat ze bedrogen zijn. Vooralsnog is het de goed nieuws show, waar die al zijn beloftes waar maakt. Maar er zal een moment komen waar zelfs zijn eigen mensen tegen hem zullen keren
Dan is het tijd voor zijn opvolger en begint de populistencyclus opnieuw.
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 11:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:27 schreef recursief het volgende:

[..]
Waar in de media kan ik dat lezen?
Zelfs op de site van de overheid zelf (zie eerste link). Hier meer linkjes:

In gesprek met de secretaris-generaal over activisme en ambtenaarschap
Zeger van der Wal: ‘Activisme is meer iets voor de politiek of Greenpeace, niet voor de ambtenaar’
Enkele honderden ambtenaren protesteren met brandbrief tegen klimaatbeleid
Wanneer mogen ambtenaren 'nee' zeggen tegen de politiek?
Ambtenaren in omstreden Gaza-protest: ‘Zeker ongebruikelijk’
MMaRsudinsdag 21 januari 2025 @ 11:32
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:14 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:

[..]
Als Trump daadwerkelijk de deep-state gaat ontmantelen, hetgeen hij dikwijls toegezegd heeft te doen, zou dit juist betekenen dat de VS eindelijk een volwaardige democratie wordt.

In Nederland regeren ambtenaren geleid door de deep-state en heeft de politiek niets te vertellen en worden dingen doorgedrukt die niet democratisch tot stand gekomen zijn.

Als Trump woord houdt - en dat is natuurlijk nog maar afwachten - dan zou de VS democratischer zijn dan Nederland.
Bro. Hoe fucking blind kan je zijn?

TRUMP IS DEEP STATE
cynicusdinsdag 21 januari 2025 @ 11:32
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:23 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Nederland heeft een ambtenarenapparaat waar binnen sommige kringen activisme een steeds groter probleem vormt. Dit staat ook gewoon in de media trouwens, dus dat is geen complottheorie.
Ambtenaren zijn de vierde macht en zijn ook gewoon mensen. Ze mogen dus een mening hebben en zelfs -shock horror- er voor op komen. Dit staat bijna letterlijk zo in de gedragscode van het Rijk.

Ze mogen niet alles maar hoeven ook niet blindelings achter hun minister aan te lopen.
Basp1dinsdag 21 januari 2025 @ 11:33
Heeft Trump nu al een decreet ondertekend voor een verlaging van de ei prijzen. :D
Momodinsdag 21 januari 2025 @ 11:34
quote:
10s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:14 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
Tuurlijk mag je hier commentaar op hebben. Waar het echter misgaat, is wanneer mensen hun eigen interpretatie aan de beelden geven.

Musk is excentriek en contactgestoord. En in zijn enthousiasme heeft die zijn liefde voor het land geuit, op een iets wat ongelukkige manier. Maar je gaat me niet wijsmaken dat daar kwade intenties achter zaten. En iedereen die denkt dat die hier Adolf, verheerlijk, dient belachelijk gemaakt te worden.

Wat zeker niet geholpen heeft, is zijn druggebruik die dag. Het was zeker niet de enige awkward moment die we van hem hebben gezien die dag.

[ x ]

Of wie kan zich de 'dark maga' incident herinneren

[ afbeelding ]

Die gezicht van Trump ook :D

[ afbeelding ]

Musk is gewoon een weirdo :P
Musk is niet gewoon een weirdo, maar een weirdo met veel macht, die honger is naar nog meer macht. Gevaarlijk.
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 11:34
quote:
Maar waar staat nou dat het een (in jouw woorden) steeds groter probleem vormt? Of is het misschien iets van alle tijden?
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 11:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:32 schreef cynicus het volgende:

[..]
Ambtenaren zijn de vierde macht en zijn ook gewoon mensen. Ze mogen dus een mening hebben en zelfs -shock horror- er voor op komen. Dit staat bijna letterlijk zo in de gedragscode van het Rijk.

Ze mogen niet alles maar hoeven ook niet blindelings achter hun minister aan te lopen.
Nee, ambtenaren zouden simpelweg moeten uitvoeren wat de politici (de gekozen volksvertegenwoordigers) beslissen. Niet eigenhandig beleid maken of beïnvloeden in lijn met hun eigen politieke voorkeuren. Dan krijg je dus een zogeheten 'deep-state': een ecosysteem binnen de politiek die hun eigen zin doordrijft op een manier dat het niet strookt met wat het volk wil.
Frigglesdinsdag 21 januari 2025 @ 11:36
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:35 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Nee, ambtenaren zouden simpelweg moeten uitvoeren wat de politici (de gekozen volksvertegenwoordigers) beslissen. Niet eigenhandig beleid maken of beïnvloeden in lijn met hun eigen politieke voorkeuren. Dan krijg je dus een zogeheten 'deep-state': een ecosysteem binnen de politiek die hun eigen zin doordrijft op een manier dat het niet strookt met wat het volk wil.
Befehl ist befehl.

Het simpelweg uitvoeren wat de politici hebben besloten is trouwens precies de oorzaak van de toeslagenaffaire. Daar werd niet meer zelfstandig nagedacht. Dat heeft toch een partij goed gedaan.
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 11:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:34 schreef recursief het volgende:

[..]
Maar waar staat nou dat een een(in jouw woorden) steeds groter probleem vormt? Of is het misschien iets van alle tijden?
Mijn punt was dat het activisme van ambtenaren in de media besproken wordt. Dat het een steeds groter probleem vormt zijn het activisme rondom het klimaat de oorlog in Israël goede voorbeelden van, daar gaan sommigen van de artikelen die ik had gelinkt ook over.
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 11:39
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:35 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Nee, ambtenaren zouden simpelweg moeten uitvoeren wat de politici (de gekozen volksvertegenwoordigers) beslissen. Niet eigenhandig beleid maken of beïnvloeden in lijn met hun eigen politieke voorkeuren. Dan krijg je dus een zogeheten 'deep-state': een ecosysteem binnen de politiek die hun eigen zin doordrijft op een manier dat het niet strookt met wat het volk wil.
Ambtenaren hebben ook alle burgerrechten die andere burgers ook hebben. Ze mogen dus deelnemen aan demonstraties en ze hebben de vrijheid om hun mening te uiten. Dat hoeft een correcte uitoefening van hun ambt in beginsel niet in de weg te staan.
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 11:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:36 schreef Friggles het volgende:

[..]
Befehl ist befehl.
Inderdaad, want de volksvertegenwoordigers moeten het beleid uitstippelen. Niet ambtenaren, waar het grootste deel ook nog eens progressief links is, waar het merendeel van Nederland juist meer rechts en conservatief is.

Je creëert anders een schijndemocratie. Het volk zegt A, de politici bepalen A, de ambtenaren doen B of gaan op zijn minst pad A op alle mogelijke manieren tegenwerken.
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 11:40
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:39 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Inderdaad, want de volksvertegenwoordigers moeten het beleid uitstippelen. Niet ambtenaren, waar het grootste deel ook nog eens progressief links is, waar het merendeel van Nederland juist meer rechts en conservatief is.

Hoe weet je dat nou weer? Zijn daar cijfers over?
Isdatzodinsdag 21 januari 2025 @ 11:40
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:35 schreef HowardRoark het volgende:
Dan krijg je dus een zogeheten 'deep-state'
Dat is niet de deep state waar het in wappelonië over gaat: dat is er namelijk één die bestierd wordt door één of ander obscuur centraal orgaan.
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 11:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:39 schreef recursief het volgende:

[..]
Ambtenaren hebben ook alle burgerrechten die andere burgers ook hebben. Ze mogen dus deelnemen aan demonstraties en ze hebben de vrijheid om hun mening te uiten. Dat hoeft een correcte uitoefening van hun ambt in beginsel niet in de weg te staan.
Buiten hun werk zeker, niet tijdens hun werk en onder de naam van het overheidsinstantie waar men werkt.
Perrindinsdag 21 januari 2025 @ 11:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:33 schreef Basp1 het volgende:
Heeft Trump nu al een decreet ondertekend voor een verlaging van de ei prijzen. :D
Nee wel voor verhoging van de medicijnprijzen.
WheeledWarriordinsdag 21 januari 2025 @ 11:42
quote:
7s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:40 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Dat is niet de deep state waar het in wappelonië over gaat: dat is er namelijk één die bestierd wordt door één of ander obscuur centraal orgaan.
Liefst met invloed van aliens of bodyswitchers.
June.dinsdag 21 januari 2025 @ 11:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 09:26 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Wel grappig eigenlijk, Trump stapt uit de klimaatakkoorden en WHO, stopt met ontwikkelingshulp, sluit de grens, stopt met alle genderpolitiek, stopt met alle diversiteitspolitiek.

en waar houdt links Fok zich mee bezig, Musk die een romeinse groet brengt. :')
Geeft de prioriteiten weer goed aan.
Die groet is toch ook gewoon verwerpelijk? Maar inderdaad, de rest is ook zorgelijk. Nu uit de WHO stappen is ongelooflijk dom, maar ja. De WHO is corrupt he en big pharma, dus die moeten weg :') ;(
tong80dinsdag 21 januari 2025 @ 11:45
Bekijk deze YouTube-video

:T
Ali_boodinsdag 21 januari 2025 @ 11:46
quote:
9s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:24 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:

[..]
Klopt, dat is ook weer zo. ;(

Hoe dan ook kan je alleen maar voor de deep-state kiezen. Kamala is overduidelijk deep-state en Trump/Musk iets minder duidelijk, maar al die tech-mensen (zeker dat neuralink van Musk is eng) is ook niets.
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:34 schreef Momo het volgende:

[..]
Musk is niet gewoon een weirdo, maar een weirdo met veel macht, die honger is naar nog meer macht. Gevaarlijk.
Levensgevaarlijk idd

Trump signals he will start pushing for a new world order in first 100 days

https://uk.news.yahoo.com(...)world-164605886.html

Dit verdient wellicht een eigen topic _O-
HowardRoarkdinsdag 21 januari 2025 @ 11:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:40 schreef recursief het volgende:

[..]
Hoe weet je dat nou weer? Zijn daar cijfers over?
Jazeker, zie bijvoorbeeld:

Ambtenaren stemmen vooral D66, GroenLinks of VVD
GroenLinks grootste partij onder gemeenteambtenaren

Het ambtenarenapparaat leunt naar progressief en links, de samenleving naar conservatief en rechts.

En zie ook dit:
quote:
Het beeld dat uit dit onderzoek naar boven komt is dat als het gaat om de politieke houding van ambtenaren ten opzichte van hun werk, het traditionele links/rechts-onderscheid nog steeds relevant is. Hoe linkser de eigen politieke oriëntatie van de ambtenaar, hoe groter de kans is dat hij/zij zich op een meer politieke wijze tot zijn/haar werk verhoudt. Andersom geldt hetzelfde: hoe rechtser de eigen politieke oriëntatie van de ambtenaar, hoe groter de kans dat hij/zij zich op een meer politiek neutrale wijze tot zijn/haar werk verhoudt.

Bron
recursiefdinsdag 21 januari 2025 @ 11:46
quote:
14s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:40 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Buiten hun werk zeker, niet tijdens hun werk en onder de naam van het overheidsinstantie waar men werkt.
Ik durf wel te beweren dat er maar heel weinig ambtenaren zijn die onder werktijd, in uniform of met een badge van de werkgever aan het demonstreren zijn. De geinterviewde SG in jouw lijstje met artikelen geeft dat ook al min of meer aan: prima als je acitivistisch bent, zolang dat maar niet botst met je ambtelijke taak. Daar is een spanningsveld, maar dat gaat in het algemeen toch heel prima.
Ali_boodinsdag 21 januari 2025 @ 11:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:46 schreef Ali_boo het volgende:

[..]
[..]
Levensgevaarlijk idd

Trump signals he will start pushing for a new world order in first 100 days

https://uk.news.yahoo.com(...)world-164605886.html

Dit verdient wellicht een eigen topic _O-
@mods, mag ik hier een aparte topic over openen of willen jullie dit liever niet in NWS hebben?
Frutseldinsdag 21 januari 2025 @ 11:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 januari 2025 11:42 schreef June. het volgende:

[..]
Die groet is toch ook gewoon verwerpelijk? Maar inderdaad, de rest is ook zorgelijk. Nu uit de WHO stappen is ongelooflijk dom, maar ja. De WHO is corrupt he en big pharma, dus die moeten weg :') ;(
Veel Amerikanen zijn enorm gefrustreerd over verzekeringen en zorgverzekeraars. Vorige maand werd er nog een CEO doodgeschoten vanwege de frustratie. Giet er een mooi sausje over en koppel dat aan de WHO en de woede wordt alleen maar groter. Veel mensen zien het niet of weten niet beter. Andersom zijn er ook mensen die het niet meer dan terecht vinden dat de VS deze stap zet.

Voor ons Europeanen zijn sommige beslissingen daar totale kolder, voor hun de normaalste zaak van de wereld. Andersom zal dat ook wel gelden.