Ja, weet ik nu ook, mijn oprechte excuses, maar als je tegelijk luistert, vertaalt en schrijft gaat er wel eens iets mis. En aangezien de meesten hier noch Duits noch Frans begrijpen, vind ik dat ik niet letterlijk moet opschrijven wat ik hoor.quote:
Want Joden pleegden inderdaad aanslagen op onschuldige mensen omdat die niet Joods waren.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:24 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Dit doet mij denken aan het wereldbeeld dat Adolf droomde.
Uhmquote:Op vrijdag 20 december 2024 22:29 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Het staat je vrij een anti-moslim partij of wat dan ook te starten. Of steek een moskee in de fik, roep er toe op. Ga je gang.
Ik heb het plaatje niet gemaakt, maar als je het meisje wil framen als 'Arisch' dan is dat jouw beleving.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:23 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Ah natuurlijk, een blond Arisch wijffie.
Goede reactie, missbutterflyy!quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:29 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Het staat je vrij een anti-moslim partij of wat dan ook te starten. Of steek een moskee in de fik, roep er toe op. Ga je gang.
Gaat mij over dat offtopic geneuzel over WO2. Kan het een keer ontopic blijven?quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:29 schreef Treinhoer het volgende:
[..]
Weet je wat pas drek is? Gezellig een rondje over een kerstmarkt lopen en toekijken hoe een 1 jarig kind onder een auto wordt meegesleurd door een debiel.
Ik vond je post zo achterlijk dat ik naar de start ben gegaan voor ik je een reactie gaf. Deze post ook weer. Echt bizar dat een zelfverklaarde geschiedeniskenner blijkbaar denkt dat de tweede wereld oorlog in 1941 is gestart. Het is dat of je weet zelf niet meer waar je nou over post in een post waarin je mij beschuldigd van niet teruglezen.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:24 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ja, en zo had Duitsland wel meer bondgenoten.
Nogmaals, ik haakte in op een post veel eerder in deze topicreeks.
In 1941 viel Duitsland al Rusland binnen.
Rationele angst is geen fobiequote:Op vrijdag 20 december 2024 22:28 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Islamofobie zou beleid moeten worden.
Nee.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:32 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Gaat mij over dat offtopic geneuzel over WO2. Kan het een keer ontopic blijven?
Zoals je weet, zijn wij het niet vaak eens.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:13 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dan kan al dat Merkel wir schaffen das gebash ook weer de prullenbak in.
Belachelijk altijd als mensen hun hele onderbuik met haat legen in dit soort topics voordat het hele verhaal bekend is.
Het is inderdaad irritant.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:29 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Inderdaad, dat eeuwige gedram in zulke topics is vermoeiend. Elke keer weer die steeds op hoog volume klinkende langspeelplaatjes en dat gewelles/nietes.
Voor users die relevante info over een gebeurtenis willen posten en/of lezen boeit dat eeuwige genuil echt geen ene moer. En dit is pas #2 in de reeks... Wordt denk ik een vroege ram op de 'kuttopic'-knop deze keer.
Het is geen fobie (angst). Het is een gezonde en logische afkeer van een pseudo kankergezwel dat de samenleving infiltreerd. Fobie doet onterecht denken dat er een irreëele en letterlijke angst is. Als jij zegt dat je liever niet overreden wordt door een vrachtwagen dan gaat niemand zeggen dat je een fobie daar voor hebt.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:28 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Islamofobie zou beleid moeten worden.
Ik zeg helemaal niet dat de tweede wereldoorlog in 1941 is gestart, kan je niet lezen?quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:32 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik vond je post zo achterlijk dat ik naar de start ben gegaan voor ik je een reactie gaf. Deze post ook weer. Echt bizar dat een zelfverklaarde geschiedeniskenner blijkbaar denkt dat de tweede wereld oorlog in 1941 is gestart. Het is dat of je weet zelf niet meer waar je nou over post in een post waarin je mij beschuldigd van niet teruglezen.
Wat drijft moslims toch om dit te doen? ken genoeg moslims en heb ook goede moslim vrienden. Maar het blijft keer op keer terugkomen.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:27 schreef Cuendillar het volgende:
Het is een arts.
Het is geen idioot, niemand uit de onderlaag, niet een gestoorde.
Het gevaar is veel groter dan we ons beseffen.
Ik stel voor dat we de discussie nu gaan richten op hoe de islam te verbieden en hoe de moslims te bekeren of uit te zetten.
Dat zie ik niemand doen, als dat zo is mogen ze wag mij betreft ook een ban krijgen.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:33 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Het is inderdaad irritant.
Toch is dit nog een van de weinige plekken waar je kunt zeggen wat je wil. Als iemand allerlei rechts extremistische haat of populistische bagger neergooit moet dat gewoon kunnen blijven staan.
Interpretatie van dat achterlijke boek van hun.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:34 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Wat drijft moslims toch om dit te doen? ken genoeg moslims en heb ook goede moslim vrienden. Maar het blijft keer op keer terugkomen.
Het is goed dat ik er bij zit. Want ik had zomaar ondersteboven kunnen lazeren van verbazing bij deze slimme en nuttige bijdrage van jou.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:11 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Je hoorde waarschijnlijk 'Dutzende' wat dozijnen betekend.
Ja die heb ik ook wel eens geprobeerd bij onze islam wappies hier, maar ze doen dan net of ze het niet snappen.quote:
Maar dat is dus eigenlijk extra zorgwekkend. Ik denk dat heel goed naar de omgeving van deze man zal worden gekeken… was hij onder de invloed van bepaalde radicale imams gekomen? Zo ja, zijn moskee onmiddellijk sluiten en alle betrokkenen direct uitwijzen. Het risico is té groot aan het worden.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:33 schreef Repentless het volgende:
[..]
Als een Saoedische arts dan emigreert naar Duitsland om daar te werken, is er (denk ik) weinig reden om aan te nemen dat die 20 jaar later van plan is een aanslag te plegen.
Heb je ze al eens kritisch aangesproken op hun geloof? Kun je ze opnieuw leren kennen.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:34 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Wat drijft moslims toch om dit te doen? ken genoeg moslims en heb ook goede moslim vrienden. Maar het blijft keer op keer terugkomen.
Soort 7 oktober 2022 gevoel qua Fok!quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:29 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Inderdaad, dat eeuwige gedram in zulke topics is vermoeiend. Elke keer weer die steeds op hoog volume klinkende langspeelplaatjes en dat gewelles/nietes.
Voor users die relevante info over een gebeurtenis willen posten en/of lezen boeit dat eeuwige genuil echt geen ene moer. En dit is pas #2 in de reeks... Wordt denk ik een vroege ram op de 'kuttopic'-knop deze keer.
Succes daarmee. Wat een idioot plan.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:27 schreef Cuendillar het volgende:
Ik stel voor dat we de discussie nu gaan richten op hoe de islam te verbieden en hoe de moslims te bekeren of uit te zetten.
een zieke hond ben jequote:Op vrijdag 20 december 2024 21:48 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Overdrijven is een kunst nauurlijk.
Er zijn een paar doden. Wat natuurlijk vreselijk is. Maar in verhouding met de populatie stelt dit natuurlijk weinig voor.
Daar komt bij dat geen enkele Duitse politieke partij deze actie top zal vinden.
Dat gaat zeker ook onderzocht worden.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:36 schreef JaxStrumleyII het volgende:
[..]
Maar dat is dus eigenlijk extra zorgwekkend. Ik denk dat heel goed naar de omgeving van deze man zal worden gekeken… was hij onder de invloed van bepaalde radicale imams gekomen? Zo ja, zijn moskee onmiddellijk sluiten en alle betrokkenen direct uitwijzen. Het risico is té groot aan het worden.
Hij mist z'n familie.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:38 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat gaat zeker ook onderzocht worden.
Ben dan ook benieuwd wat die idioot tot deze moordaanslag heeft doen komen.
Wat heeft dit nou te maken met allemaal andere artsen van bepaalde afkomsten die gewoon hun werk doen?quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:39 schreef PzKpfw het volgende:
Maar dit soort artsen waren er allemaal nodig in de toekomst volgens bepaalde lieden.
Getalsmatig goochelen met het aantal slachtoffers en dat af doen als "stelt weinig voor" is bepaald niet netjes.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:17 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Als het aan mij lag kregen andere users een ban. Zo gaat dat nu eenmaal.
Ik gedraag me gewoon netjes. Troll niet, geef gewoon mijn mening.
Er zijn daar nu inderdaad wel wat artsen nodig.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:39 schreef PzKpfw het volgende:
Maar dit soort artsen waren er allemaal nodig in de toekomst volgens bepaalde lieden.
Poging zoveel. De onderstaande twee feotem zijn beide waar:quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:34 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik zeg helemaal niet dat de tweede wereldoorlog in 1941 is gestart, kan je niet lezen?
In 1941 viel Duitsland Rusland binnen.
Idd, maak het ze makkelijk. Kunnen "ons" in het ziekenhuis euthaniseren.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:39 schreef PzKpfw het volgende:
Maar dit soort artsen waren er allemaal nodig in de toekomst volgens bepaalde lieden.
Niet alleen dat, het is een combinatie van factoren. Maar het is wel fascinerend. De meeste moslims bleven thuis, maar wat dreef al die duizenden islamieten destijds om naar het kalifaat te trekken en daar als IS de beest uit te hangen? Joden, christenen, boeddhisten, hindoes, etc., geen andere religie die dit soort gelovigen produceert.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:35 schreef Poefbank het volgende:
[..]
Interpretatie van dat achterlijke boek van hun.
Deze aanslag spreekt dat anders wel tegen.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:40 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wat heeft dit nou te maken met allemaal andere artsen van bepaalde afkomsten die gewoon hun werk doen?
Het is niet bepaald zo dat artsen van bepaalde afkomsten massaal aan het moorden slaan hier.
Ja zo kun je ook naar China en dan 10 Chinezen afknallen. Maar das niet erg hoor daar zijn er heel veel van! Procentueel merk je dat nauwelijksquote:Op vrijdag 20 december 2024 22:40 schreef quo_ het volgende:
[..]
Getalsmatig goochelen met het aantal slachtoffers en dat af doen als "stelt weinigl voor" is bepaald niet netjes.
Je kunt draaien tot je een ons weegt met je deugende praatjes, je zou gewoon van dit forum geflikkerd moeten worden.
Wat was er op 7 oktober 2022 dan?quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:37 schreef Droopie het volgende:
[..]
Soort 7 oktober 2022 gevoel qua Fok!
De eerste uren ging het daar nog over feiten, werd er stelling genomen qua meningen en dag in dag uit dezelfde puist uitknijperij van beide kanten.
Ja, zijn er meer artsen mee bezig dan?quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:41 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Deze aanslag spreekt dat anders wel tegen.
Je bent alleen maar de ellende aan het minimaliseren. Het is er niet eentje. Het is aanslag na aanslag, Jodenjacht, rellen, kleinere criminaliteit, een grote meerderheid uit dezelfde hechte groep die alles gedoogd. Het is een immense botsing tussen culturen waarbij welvarende Westerse landen laatig gevallen worden met een achterlijk geloof en dito cultuur. Hou toch op met downplayen man.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:37 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Succes daarmee. Wat een idioot plan.
Miljoenen en miljoenen moslims, die geen vlieg kwaad doen en hun steentje bijdragen, en jij wilt ze allemaal uit zetten vanwege een debiel in een auto.
Dat sluit ik niet uit.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:42 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ja, zijn er meer artsen mee bezig dan?
Roy Donders en vriendin maakten toen bekend dat ze een meisje kregen.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:42 schreef Justinn het volgende:
[..]
Wat was er op 7 oktober 2022 dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |