quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:05 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Nazi Duitsland heeft helemaal niet samen met de Russen wo2 veroorzaakt. Nazi duitsland en Rusland waren vijanden en Duitsland is zelfs Rusland binnen gevallen. Misschien ben je in de war met Japan.
quote:De gearresteerde verdachte in Maagdenburg was volgens informatie uit veiligheidskringen tot nu toe niet als islamist bekend bij de Duitse autoriteiten. Volgens eerste bevindingen zou de man ongeveer 50 jaar oud zijn en afkomstig uit Saoedi-Arabië. Volgens informatie van BILD werkte hij als arts in het Klinikum Magdeburg.
Integendeel. Ze zetten stappen en proberen stappen te zetten die de afgelopen decennia niet gezet zijn. Als er al 1 van de 100’dingen lukt is dat vooruitgang. Als het ze niet lukt ligt het niet aan hem maar aan het feit dat er nog net wat teveel de boel zitten te traineren vanuit de EU, NSC of de oppositie. Dat kun je dan moeilijk de PVV aanrekenen. Zorgt wel dat als het klapt ze de volgende keer alleen mogen regeren.quote:Op vrijdag 20 december 2024 21:59 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
PVV, de partij vol met incompetente idioten maken er een tyfuszooi van, dus is het nu allemaal de schuld van de EU.![]()
Is toch weer eens iets anders dan de schuld van Wouter Bos.
Dus al die doktors en chirurgen en tandartsen zijn ook al niet te vertrouwen.quote:
Ik geef mijn mening op een discussieforum.quote:
Die whatsapp screenshot waarop 'de dader' te zien was, ging dus om een heel ander persoon. Andere omgeving ook..quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:01 schreef Stupidisco het volgende:
Nieuwe beelden van de aanhouding
[ x ]
Misschien je conversietherapie wat minder etalerenquote:Op vrijdag 20 december 2024 22:07 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ik geef mijn mening op een discussieforum.
Deal with it. Ga misschien eerst ergens even uit huilen zodat je weer met wat minder emotie kunt reageren.
duizenden gewonden? Het gaat tot nu toe om 80 gewonden.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:07 schreef la_perle_rouge het volgende:
Duizendenden gewonden en waarschijnlijk meerdere doden en ze kunnen niets uitsluiten, alles is nu nog speculatie (zit ik even simultaan 1 te vertalen.
Je was erbij?quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:07 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
duizenden gewonden? Het gaat tot nu toe om 80 gewonden.
Dan is het eigenlijk nog erger als hij een arts is.quote:
Laat alleen maar weer zien dat het niets met uitzichtloosheid te maken heeft, maar gewoon met pure haat.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:07 schreef Momo het volgende:
[..]
Wel weer opvallend, je verwacht eerder iemand zonder werk etc.
Voor de buhne wel.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:06 schreef Lospedrosa het volgende:
In den beginne waren het nog partners/concollegas
Klopt dat maakt het alleen maar religieuzer.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:08 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dan is het eigenlijk nog erger als hij een arts is.
Werkt goed die vrouwen aan de leiding.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:08 schreef epicbeardman het volgende:
[ afbeelding ]
Ondertussen Merkel en von de Leyen die Europa in deze nachtmerrie hebben gebracht.
#disbandEU
quote:Pas gisteren herdacht Berlijn de slachtoffers van Breitscheidplatz
Gisteren was het precies acht jaar geleden dat de verschrikkelijke aanslag op de kerstmarkt op de Berlijnse Breitscheidplatz plaatsvond. Tijdens een oecumenische kerkdienst in en voor de kerk herdachten nabestaanden en politieke vertegenwoordigers de doden en gewonden. In 2016 pleegde de islamist Anis Amri een aanslag op de nabijgelegen kerstmarkt, waarbij twaalf mensen omkwamen – een ander slachtoffer bezweek later aan zijn verwondingen
Eerst is de “uiterst linkse” 1 te links, en nu … ik heb duidelijk tuzenden gehoord.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:07 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
duizenden gewonden? Het gaat tot nu toe om 80 gewonden.
In den beginne waren het nog partners/concollegas. Pas vanaf 1942 verklaarden ze elkaar de oorlog.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:06 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Goed opgelet wel bij geschiedenis. Wel eens van het Nazi-Sovjetpact gehoord?
Een arts zou mensen juist moeten genezen, niet vermoorden, bedoel ik. Ook nog.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:09 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Klopt dat maakt het alleen maar religieuzer.
Het is namelijk geen islamiet met PTSS.
Blijkbaar zegt het Molotov-Ribbentroppact je niets. Ik zou me, als ik jou was, even inlezen.quote:Op vrijdag 20 december 2024 21:53 schreef MissButterflyy het volgende:
Nazi Duitsland heeft helemaal niet samen met de Russen wo2 veroorzaakt. Nazi duitsland en Rusland waren vijanden en Duitsland is zelfs Rusland binnen gevallen. Misschien ben je in de war met Japan.quote:[ afbeelding ] Op vrijdag 20 december 2024 21:33 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Jij weet het beter? Dan leg maar uit.
Goed verhaal.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:00 schreef Momo het volgende:
[..]
[..]
Volgens mij bedoeld hij dit als reactie op dat sommige mensen bij de doden in Gaza iets vergelijkbaars zeggen.
Dat zijn dozijnenquote:Op vrijdag 20 december 2024 22:09 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Eerst is de “uiterst linkse” 1 te links, en nu … ik heb duidelijk tuzenden gehoord.
Maar das werd jetzt im Moment alles geprüft.
Weer een of ander nieuw zelfverzonnen woord op de ETTO bingolijst.quote:
Flikker toch op, geef liever Assad de schuld.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:08 schreef epicbeardman het volgende:
[ afbeelding ]
Ondertussen Merkel en von de Leyen die Europa in deze nachtmerrie hebben gebracht.
#disbandEU
Dit is vooral Merkel's ellende.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:08 schreef epicbeardman het volgende:
[ afbeelding ]
Ondertussen Merkel en von de Leyen die Europa in deze nachtmerrie hebben gebracht.
#disbandEU
Geen enkele media geven duizenden gewonden aan... 80 is momenteel wat alle grote media posten, sommigen 'minstens 50'quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:09 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Eerst is de “uiterst linkse” 1 te links, en nu … ik heb duidelijk tuzenden gehoord.
Maar das werd jetzt im Moment alles geprüft.
Bron: Bildquote:Haseloff: Twee doden, waaronder een klein kind
De premier van Saksen-Anhalt, Reiner Erich Haseloff (CDU), heeft aangekondigd dat er minstens twee doden zijn gevallen, waaronder, volgens hem, een klein kind.
Dus er was al snel een dokter ter plaatse. Dat scheelt weer.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:08 schreef la_perle_rouge het volgende:
Een dokter/arts uit SaoudiArabië.
Dutzenden is tientallen (of zo iets)quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:07 schreef la_perle_rouge het volgende:
Duizendenden gewonden en waarschijnlijk meerdere doden en ze kunnen niets uitsluiten, alles is nu nog speculatie (zit ik even simultaan 1 te vertalen.
Blijft verrassend dat zelfs mensen die nog best wat verstand hebben toch gelovig kunnen zijn. Zodra je vandaag de dag betrokken bent bij wetenschap zou je toch niet meer zo achterlijk moeten zijn om zo fundamentalistisch een religie aan te hangen.quote:
De auto was verder leeg.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:11 schreef LaDaDiDa het volgende:
Hoe weten ze zo snel dat hij alleen gehandeld zou hebben?
Dat zeg ik, dozijnenquote:Op vrijdag 20 december 2024 22:12 schreef Jippie het volgende:
[..]
Dutzenden is tientallen (of zo iets)
Allemaal verschillen nieuwszenders en kranten die iets anders zeggen...quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:12 schreef LaDaDiDa het volgende:
2 doden tot nu toe, geen 11. Wel veel zwaargewonden..
Ah we hebben een insider!quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:12 schreef LaDaDiDa het volgende:
2 doden tot nu toe, geen 11. Wel veel zwaargewonden..
Dan kan al dat Merkel wir schaffen das gebash ook weer de prullenbak in.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:08 schreef Droopie het volgende:
Was de man sinds 2004 in Duitsland en sinds 2006 als dokter werkzaam.
Dat zeiden ze zodat mensen niet denken dat er nu, as we speak, een andere dader rondloopt.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:11 schreef LaDaDiDa het volgende:
Hoe weten ze zo snel dat hij alleen gehandeld zou hebben?
Over bingolijsten gesproken.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:13 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dan kan al dat Merkel wir schaffen das gebash ook weer de prullenbak in.
Belachelijk altijd als mensen hun hele onderbuik met haat legen in dit soort topics voordat het hele verhaal bekend is.
Bild heeft een half uurtje terug ''11'' ook weggehaald uit hun nieuwsbericht en nu staat er weer 'minstens 2'quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:12 schreef Momo het volgende:
[..]
Allemaal verschillen nieuwszenders en kranten die iets anders zeggen...
Media heeft het over 11, er is nog veel onduidelijk.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:12 schreef LaDaDiDa het volgende:
2 doden tot nu toe, geen 11. Wel veel zwaargewonden..
Is vaak zo, in dit stadium van een aanslag of ramp. Maar even afwachten tot de rook letterlijk en figuurlijk is opgetrokken.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:12 schreef Momo het volgende:
[..]
Allemaal verschillen nieuwszenders en kranten die iets anders zeggen...
Ik snap niet dat ze jou zo lang op dit forum laten trollen. Als het aan mij lag had jij echt al heel lang een ban gehad.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:13 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dan kan al dat Merkel wir schaffen das gebash ook weer de prullenbak in.
Belachelijk altijd als mensen hun hele onderbuik met haat legen in dit soort topics voordat het hele verhaal bekend is.
quote:Scholz and Faeser travel to the scene of accident
Federal Chancellor Olaf Scholz and Minister of the Interior Nancy Faeser will travel to Magdeburg on BILD information on the site of the accident on Saturday.
Een klein kind. In tegenstelling tot een groot kind. Zoals die Harvester of zoiets hier.quote:
In den beginne waren het nog partners/concollegas. Pas vanaf 1942 verklaarden ze elkaar de oorlog.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:06 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Goed opgelet wel bij geschiedenis. Wel eens van het Nazi-Sovjetpact gehoord?
In veel media is dat weer verwijderd.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:14 schreef Jippie het volgende:
Media heeft het over 11, er is nog veel onduidelijk.
quote:Saxony-Anhalt's Prime Minister Reiner Erich Haseloff (CDU) has announced that there should have been at least two deaths – including a toddler, including an infant.
Ook in topics over rellen in Frankrijk of de aanslag in Israël staat deze man steevast aan de verkeerde kant van de geschiedenis. Het zou evengoed een troll kunnen zijn. Maargoed, het geeft wel leven in de brouwerij. Ik denk eerlijk gezegd dat hij zichzelf kan identificeren met deze public enemies en het daarom altijd voor ze opneemt.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:14 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ik snap niet dat ze jou zo lang op dit forum laten trollen.
Alleen was deze man blijkbaar al jaren in Duitsland en stond niet bekend als anti-westers? Maar tķch niet te vertrouwen dus…quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:16 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Zoiets dus
[ afbeelding ]
Disclaimer: uiteraard doel ik niet op de goede fijne vredelievende moslims, maar de kwaadwillende en anti-Westerse 🙂
quote:Citizen telephone for those affected and relatives
The Magdeburg police have set up a Bürgertelefon under the phone number 0391 – 546 1690 – exclusively for those affected and relatives.
Ja, okee, maar andere mensen krijgen een ban voor een scheet.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:17 schreef GerryDV het volgende:
[..]
Ook in topics over rellen in Frankrijk of de aanslag in Israël staat deze man steevast aan de verkeerde kant van de geschiedenis. Het zou evengoed een troll kunnen zijn. Maargoed, het geeft wel leven in de brouwerij.
Dat doen anderen ook.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:17 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Als het aan mij lag kregen andere users een ban. Zo gaat dat nu eenmaal.
Ik gedraag me gewoon netjes. Troll niet, geef gewoon mijn mening.
Waarom heb je trouwens bij deze niet je default PI? Volgens mij ben je vergeten je hartje aan te zetten.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:15 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
In veel media is dat weer verwijderd.
Nu staat er weer dit:
[..]
heb mijn default PI even aangepast naar de blauwe omdat t wat ongepast leek.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:19 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Waarom heb je trouwens bij deze niet je default PI? Volgens mij ben je vergeten je hartje aan te zetten.
De islam te verbieden in de westerse wereld, te beginnen in de Europese Unie.quote:
Dat wel ja, ik zie alleen geen oplossing.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:16 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Volgens de deugbrigade is dit allemaal gelul.
En zelfs nu kijken ze nog weg.
Nadat al dat moordende islamtuig terug is gestuurd, moeten we wat met die 5de colonne doen.
Levens gevaarlijk, zoals we dat continu zien.
Grappig om iemands geschiedenis kennis bedroevend te noemen en dan deze post te maken. Rusland heeft de herbewapening van Duitsland mogelijk gemaakt en de oorlog is gestart met een gezamenlijke en afgesproken invasie van Polen. Dat Duitsland de Russen als eerste heeft verraden doet niks af aan het feit dat ze aan de start van WW2 bondgenoten waren. Vandaar ook dat het zo tenenkrommend is dat ze zo dwepen met hun strijd tegen fascisme.quote:Op vrijdag 20 december 2024 21:53 schreef MissButterflyy het volgende:
Nazi Duitsland heeft helemaal niet samen met de Russen wo2 veroorzaakt. Nazi duitsland en Rusland waren vijanden en Duitsland is zelfs Rusland binnen gevallen. Misschien ben je in de war met Japan.
Dat ze die er maar gauw onderuit halen dan.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:20 schreef MissButterflyy het volgende:
In ieder geval een kind onder de doden volgens nu.nl.
Het is vooral Merkel die de poorten voor al die moslimterroristen en Arabische clans wagenwijd open gezet heeft.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:10 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Flikker toch op, geef liever Assad de schuld.
Een groot probleem is dat het radicale door het andere deel niet geuit wordt maar wel zwijgzaam goedgekeurd. Daarom is er uit eigen islamitische hoek geen zelfreinigend vermogen of verlichting. Dat maakt de groep als geheel vrij onvoorspelbaar en onwenselijk.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:19 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
De islam te verbieden in de westerse wereld, te beginnen in de Europese Unie.
De aanslagen op onschuldige mensen komen voort uit beginselen van die religie. Intolerantie voor anders- en ongelovigen, narcisme en de heilige opdracht tot wereldoverheersing. De radicale variant van deze beginselen wordt door veel moslims niet gedeeld in het westen, maar door teveel wel.
Er vallen doden. Dat moet stoppen.
Het in de islam ingebouwde narcisme voorkomt dat je ze genoeg kunt veranderen om het risico op deze aanslagen weg te nemen. Daarom moet de eerste stap zijn om deze religie te verbieden en zij die niet willen bekeren of de islam willen afzweren, uit de EU te zetten.
Opzich geen slecht idee, alleen hoe wil je dat voor elkaar krijgen ?quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:19 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
De islam te verbieden in de westerse wereld, te beginnen in de Europese Unie.
De aanslagen op onschuldige mensen komen voort uit beginselen van die religie. Intolerantie voor anders- en ongelovigen, narcisme en de heilige opdracht tot wereldoverheersing. De radicale variant van deze beginselen wordt door veel moslims niet gedeeld in het westen, maar door teveel wel.
Er vallen doden. Dat moet stoppen.
Het in de islam ingebouwde narcisme voorkomt dat je ze genoeg kunt veranderen om het risico op deze aanslagen weg te nemen. Daarom moet de eerste stap zijn om deze religie te verbieden en zij die niet willen bekeren of de islam willen afzweren, uit de EU te zetten.
"Dutzende" zijn dozijnen.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:12 schreef Jippie het volgende:
[..]
Dutzenden is tientallen (of zo iets)
Ah natuurlijk, een blond Arisch wijffie.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:16 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Zoiets dus
[ afbeelding ]
Disclaimer: uiteraard doel ik niet op de goede fijne vredelievende moslims, maar de kwaadwillende en anti-Westerse 🙂
Ja, en zo had Duitsland wel meer bondgenoten.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:20 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Grappig om iemands geschiedenis kennis bedroevend te noemen en dan deze post te maken. Rusland heeft de herbewapening van Duitsland mogelijk gemaakt en de oorlog is gestart met een gezamenlijke en afgesproken invasie van Polen. Dat Duitsland de Russen als eerste heeft verraden doet niks af aan het feit dat ze aan de start van WW2 bondgenoten waren. Vandaar ook dat het zo tenenkrommend is dat ze zo dwepen met hun strijd tegen fascisme.
Dit doet mij denken aan het wereldbeeld dat Adolf droomde.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:19 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
De islam te verbieden in de westerse wereld, te beginnen in de Europese Unie.
De aanslagen op onschuldige mensen komen voort uit beginselen van die religie. Intolerantie voor anders- en ongelovigen, narcisme en de heilige opdracht tot wereldoverheersing. De radicale variant van deze beginselen wordt door veel moslims niet gedeeld in het westen, maar door teveel wel.
Er vallen doden. Dat moet stoppen.
Het in de islam ingebouwde narcisme voorkomt dat je ze genoeg kunt veranderen om het risico op deze aanslagen weg te nemen. Daarom moet de eerste stap zijn om deze religie te verbieden en zij die niet willen bekeren of de islam willen afzweren, uit de EU te zetten.
Ze hebben niet samen wo2 veroorzaakt, dat beweerde iemand eerder in deze topicreeks.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:15 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
In den beginne waren het nog partners/concollegas. Pas vanaf 1942 verklaarden ze elkaar de oorlog.
Alleen waren Joden geen terroristische aanslagen aan het plegen op willekeurige onschuldige Duitsers vanuit een barbaarse enge ideologie.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:24 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Dit doet mij denken aan het wereldbeeld dat Adolf droomde.
quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:27 schreef JaxStrumleyII het volgende:
Nou, afwachten maar tot Nederlandse moslims zich straks bedreigd gaan voelen en een toename van ‘islamofobie’ zien. Want binnen een dag of twee zal het verhaal wel weer zo gedraaid zijn dat het de schuld van de racistische Europeanen is dat deze man tot een wanhoopsdaad kwam.
Super! Waarmee maak je dit soort plaatjes? Ik wil dit ookquote:Op vrijdag 20 december 2024 22:08 schreef epicbeardman het volgende:
[ afbeelding ]
Ondertussen Merkel en von de Leyen die Europa in deze nachtmerrie hebben gebracht.
#disbandEU
Islamofobie zou beleid moeten worden.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:27 schreef JaxStrumleyII het volgende:
Nou, afwachten maar tot Nederlandse moslims zich straks bedreigd gaan voelen en een toename van ‘islamofobie’ zien. Want binnen een dag of twee zal het verhaal wel weer zo gedraaid zijn dat het de schuld van de racistische Europeanen is dat deze man tot een wanhoopsdaad kwam.
Weet je wat pas drek is? Gezellig een rondje over een kerstmarkt lopen en toekijken hoe een 1 jarig kind onder een auto wordt meegesleurd door een debiel.quote:
I want what you’re having! 😅quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:26 schreef Viesdik het volgende:
Heeft extreem rechts hier het antwoord op?
Misschien.
Heeft extreem links hier het antwoord op?
Ja, want het ligt aan alles wat een blanke huidskleur heeft.
Heeft de rest hier het antwoord op????????????
NOOIT GEHAD
Je wordt vandaag wakker met een piri hoer die minister Faber voor rotte vis uitmaakt, terwijl minister faber op alle fronten wordt tegengewerkt (wie had dat niet van te voren zien aankomen????????), een claudia de breij die vindt dat de wereld moet zijn zoals de efteling en een voormalig Duitse kanselier die prijs krijgt.
Niet dat ik denk dat de PVV een antwoord heeft op dit probleem? Nee, ze zijn er te dom voor.
En mensen die onderdeel uitmaken van een systeem, die zijn zo fucking bang dat hun reputatie afbrokkelt als er ook maar een keertje iemand serieus met de vuist op tafel slaat.
En wie kreeg er vorige week ook alweer in Amsterdam erkenning? DIe dikke volgepropte 'wir schaffen das' bradwursthoer van een Merkel.
En ondertussen zijn de grootste **gezwellen die ons leven bepalen, voor ons aan het uitmaken wie de echte vijanden zijn.
JJAAAAAAAAAAAAA DAT IS RUSLAND.. Ze hacken onze systemmennnnnnn
JJAAAAAAAAAAAAA DAT IS RUSLAND.. Want zijn hebben het minst corrupte sprookjesparadijs op aarde aangevallen.
JJAAAAAAAAAAAAA DAT IS RUSLAND.. Want Putin is een soort Hitler
JAAAAAAAAAA Dat zijn een handjevol geiteneukende HAMASstrijders in een zandbak omdat ze een aantal mensen hebben ontvoerd!!!!
En de gevaccineerde brainwashslaven dansen al juichen mee in de leugenpolonaise.
Inderdaad, dat eeuwige gedram in zulke topics is vermoeiend. Elke keer weer die steeds op hoog volume klinkende langspeelplaatjes en dat gewelles/nietes.quote:
Het staat je vrij een anti-moslim partij of wat dan ook te starten. Of steek een moskee in de fik, roep er toe op. Ga je gang.quote:Op vrijdag 20 december 2024 22:27 schreef Cuendillar het volgende:
Het is een arts.
Het is geen idioot, niemand uit de onderlaag, niet een gestoorde.
Het gevaar is veel groter dan we ons beseffen.
Ik stel voor dat we de discussie nu gaan richten op hoe de islam te verbieden en hoe de moslims te bekeren of uit te zetten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |