Nederland alweer een plekje in de top 50 weten te bemachtigen zoals vorig jaarquote:Griekse Keuken Op Nummer Eén, Indiase Keuken Op De 12e Plaats Volgens Taste Atlas-onderzoek
De Indiase keuken heeft de 12e plaats behaald op de Taste Atlas-lijst van de 100 beste keukens ter wereld. De populaire gids voor eten en reizen onthulde woensdag zijn eindejaarsranglijst, die categorieën bestrijkt zoals keukens, gerechten, dranken, voedselregio's, legendarische restaurants en meer. De Griekse keuken stond bovenaan de Taste Atlas Awards 2024-25-lijst, gevolgd door de Italiaanse en Mexicaanse keukens op respectievelijk de tweede en derde plaats, en daarna de Spaanse en Portugese keukens. Volgens de website van Taste Atlas waren Gyros, Souvlaki, Moussaka, Griekse Salade, Tzatziki en Pastitsio de populairste Griekse gerechten.
De ranglijst is opgesteld op basis van 4.77.287 geldige beoordelingen voor 15.478 gerechten in de Taste Atlas-database, waarbij de keukens met de hoogste gemiddelde scores hun respectieve posities behaalden.
Bekijk de Top 50 van de 100 Beste Keukens ter Wereld-lijst:
.
Staat prima op 7. Behoort tot de wereldtop, maar niet de beste.quote:Op woensdag 11 december 2024 18:30 schreef GerryDV het volgende:
Indonesië had natuurlijk gewoon op 1 gemoeten.
39quote:Op woensdag 11 december 2024 18:30 schreef KvanG het volgende:
Litouwen staat op 38. Het is maar dat jet het weet.
quote:Op woensdag 11 december 2024 18:31 schreef Hexagon het volgende:
Eens, Grieks vind ik ook het lekkerst
Ethiopie mag wel hoger
Ik wilde stiekem Litouwen een plekje omhoog doen schuiven. Maar dan heb je weer van die betweters die de boel saboteren.quote:
Zat een restaurant in de straat waar ik als student op kamers woonde. Vond het heerlijk.quote:Op woensdag 11 december 2024 18:34 schreef Mikeytt het volgende:
[..]![]()
Maar niet Ethiopië
Ethiopië is echt het enige land ter wereld dat een nationaal gerecht heeft waarbij je gelijk liever een hutspot eet
[ afbeelding ]
Grieks is wel meer dan dat broodje gyros van de foodtruck om 2 uur 's nachts hequote:Op woensdag 11 december 2024 18:32 schreef Jahr00n het volgende:
Lekker van die goedkope gyros en souvlaki vreten als je bezopen bent. Verder natuurlijk een hele schrale keuken die in het teken van kwantiteit staat
haten op rice and beans... Dan ben je gewoon afquote:Op woensdag 11 december 2024 18:33 schreef heywoodu het volgende:
Brazilië staat ook flink hoog voor een land waar de gemiddelde mens zowel 's middags als 's avonds fantasieloos rijst met natte bonen en een half stukje vlees eet.
Toch niet zo heel gek, juist omdat het een immigratieland is zijn er veel invloeden vanuit allerlei werelddelen. Het zou juist gek zijn als ze niet zo hoog staan.quote:
slechter zelfs. Noorwegen staat op 73quote:Op woensdag 11 december 2024 18:37 schreef Dven het volgende:
Toevallig één van de dingen waar Noorwegen niet veel beter scoort dan Nederland.
Die heeft overduidelijk nooit Amerikaanse bbq gegetenquote:Op woensdag 11 december 2024 18:39 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Toch niet zo heel gek, juist omdat het een immigratieland is zijn er veel invloeden vanuit allerlei werelddelen. Het zou juist gek zijn als ze niet zo hoog staan.
Prima toch. Heel erg ondergewaardeerde keuken.quote:
Thais eten heeft me eigenlijk nooit echt ge-wow'dquote:
is ook maar 0,04 score verschilquote:Op woensdag 11 december 2024 18:38 schreef Ali_boo het volgende:
Kroatië en Servië in de top 20. Waar Servië op plaats 15 staat en Kroatië op 17e plek. Wat best wel apart is sinds ze bijna identieke keukens hebben
ik vind dat gefermenteerde brood gewoon echt niet lekkerquote:Op woensdag 11 december 2024 18:34 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Zat een restaurant in de straat waar ik als student op kamers woonde. Vond het heerlijk.
Als je regionaal kijkt + onze snacks, dan zijn dat wel de beterenquote:Op woensdag 11 december 2024 18:40 schreef -XOR- het volgende:
Nederland boven Ethiopie kan echt niet
Zelfde met Algerije en Marokko, dafuqquote:Op woensdag 11 december 2024 18:38 schreef Ali_boo het volgende:
Kroatië en Servië in de top 20. Waar Servië op plaats 15 staat en Kroatië op 17e plek. Wat best wel apart is sinds ze bijna identieke keukens hebben
??quote:Op woensdag 11 december 2024 18:47 schreef Flitsbezorger het volgende:
[..]
Zelfde met Algerije en Marokko, dafuq
Lijkt erop dat we vooral opgekrikt zijn door deze:quote:Op woensdag 11 december 2024 18:53 schreef TornadoDK het volgende:
Ik woon in Griekenland en ik ben het hier niet mee eens, gore meuk hier.
Wat is de Nederlandse keuken? Ik kan alleen maar stampot bedenken
Gast ik ken je langer dan vandaag, ga geen discussie met een trolletje voeren die er niks vanaf weetquote:Op woensdag 11 december 2024 18:54 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
??
De Algerijnse keuken kent wat gelijkenissen, maar is echt heel anders dan de Marokkaanse keuken... In Marokko gebruiken ze veel andere kruiden en is de keuken best eensgezind met wat verschillen tussen de Arabieren en de oorspronkelijke bewoners.
In Oost- en Zuid-Algerije is er echt een hele andere keuken
Ah, bij AH allerhande geshopt?quote:Op woensdag 11 december 2024 18:57 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Lijkt erop dat we vooral opgekrikt zijn door deze:
- Nonnevot
- Zeeuwse Bolus
- Poffertjes
- Stroopwafel
- Appeltaart
- Reypenaer
- Zoervleis
- Boterkoek
- Rijsttafel (ja, echt)
De Britten moeten het denk ik ook vooral van de chicken Masala hebben.quote:
Ja, is goed. Vertel de volgende Algerijn die je ziet maar dat het voedsel daar hetzelfde is als in Marokkoquote:Op woensdag 11 december 2024 18:58 schreef Flitsbezorger het volgende:
[..]
Gast ik ken je langer dan vandaag, ga geen discussie met een trolletje voeren die er niks vanaf weet
Zoek iemand anders voor je act
Uitgebraakt cq. gescheten door een of andere lokale zwerfhond.quote:Op woensdag 11 december 2024 18:34 schreef Mikeytt het volgende:
[..]![]()
Maar niet Ethiopië
Ethiopië is echt het enige land ter wereld dat een nationaal gerecht heeft waarbij je gelijk liever een hutspot eet
[ afbeelding ]
Ik spreek ze elke dag en wij zijn het vaak met elkaar eens jaquote:Op woensdag 11 december 2024 18:59 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Ja, is goed. Vertel de volgende Algerijn die je ziet maar dat het voedsel daar hetzelfde is als in Marokko
allemaal britse gerechtenquote:Op woensdag 11 december 2024 18:58 schreef -XOR- het volgende:
[..]
De Britten moeten het denk ik ook vooral van de chicken Masala hebben.
Kapsalonquote:Op woensdag 11 december 2024 18:57 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Lijkt erop dat we vooral opgekrikt zijn door deze:
- Nonnevot
- Zeeuwse Bolus
- Poffertjes
- Stroopwafel
- Appeltaart
- Reypenaer
- Zoervleis
- Boterkoek
- Rijsttafel (ja, echt)
injera is fantastisch.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:00 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Uitgebraakt cq. gescheten door een of andere lokale zwerfhond.
quote:Op woensdag 11 december 2024 19:00 schreef Flitsbezorger het volgende:
[..]
Ik spreek ze elke dag en wij zijn het vaak met elkaar eens ja
Maar ja dat past niet bij je act
quote:So, Is Algerian And Moroccan Food The Same?
To summarize, while there are certain commonalities between Algerian and Moroccan food - such as a love for couscous and similar cultural influences - they are quite distinct in their culinary approach. Algerian food is simpler and less spiced, reflecting the pastoral way of life of its Berber origins. Moroccan food, on the other hand, celebrates the use of spices, fruits, and nuts, reflecting its historical connections with the Spice Road.
godslastering ditquote:
Een van de meest overgewaardeerde keukens die er isquote:
minus dat gore platbroodquote:
Meeste zijn snacks/zoetigheid. Ik dacht dat het om echt eten ging.quote:Op woensdag 11 december 2024 18:57 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Lijkt erop dat we vooral opgekrikt zijn door deze:
- Nonnevot
- Zeeuwse Bolus
- Poffertjes
- Stroopwafel
- Appeltaart
- Reypenaer
- Zoervleis
- Boterkoek
- Rijsttafel (ja, echt)
Nederlandse pannenkoekenquote:Op woensdag 11 december 2024 18:57 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Lijkt erop dat we vooral opgekrikt zijn door deze:
- Nonnevot
- Zeeuwse Bolus
- Poffertjes
- Stroopwafel
- Appeltaart
- Reypenaer
- Zoervleis
- Boterkoek
- Rijsttafel (ja, echt)
U heeft kennissen in de EBI? Ik zit daar achter de bewakingscamera.quote:Op woensdag 11 december 2024 18:59 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Ja, is goed. Vertel de volgende Algerijn die je ziet maar dat het voedsel daar hetzelfde is als in Marokko
In de Vlaamse pot hebben ze iets anders gevonden dan de hond van de Chinees.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:11 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nederlandse pannenkoeken![]()
Zwaar superieur aan die dikke droge krengen uit de VS
Uhquote:Op woensdag 11 december 2024 19:14 schreef yessie234 het volgende:
[..]
In de Vlaamse pot hebben ze iets anders gevonden dan de hond van de Chinees.
Rusland staat nog boven Nederland! En ik vind Russische gerechten amper te eten.quote:Op woensdag 11 december 2024 18:30 schreef KvanG het volgende:
Litouwen staat op 38. Het is maar dat jet het weet.
Ik denk niet dat ze de Griek in Nederland hiervoor genomen hebbenquote:Op woensdag 11 december 2024 18:32 schreef Jahr00n het volgende:
Lekker van die goedkope gyros en souvlaki vreten als je bezopen bent. Verder natuurlijk een hele schrale keuken die in het teken van kwantiteit staat
Beiden prima op z'n tijd. Heb liever Amerikaanse pannenkoeken als ontbijt. Nederlandse pannenkoeken passen meer als avondeten.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:11 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nederlandse pannenkoeken![]()
Zwaar superieur aan die dikke droge krengen uit de VS
En zo wel, dan nog niet op z'n Grieks.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:21 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze de Griek in Nederland hiervoor genomen hebben
Oh die rijst met drap is wel lekker hoor, daar niet van, maar het is natuurlijk niet bijzonder ofzo.quote:Op woensdag 11 december 2024 18:36 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
haten op rice and beans... Dan ben je gewoon af
regionaal prima joh.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:17 schreef RetepV het volgende:
[..]
Rusland staat nog boven Nederland! En ik vind Russische gerechten amper te eten.
Tzatziki, moussaka, spanakopita, calamari,quote:Op woensdag 11 december 2024 18:32 schreef Jahr00n het volgende:
Lekker van die goedkope gyros en souvlaki vreten als je bezopen bent. Verder natuurlijk een hele schrale keuken die in het teken van kwantiteit staat
wtf is 'echt eten'?quote:Op woensdag 11 december 2024 19:10 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Meeste zijn snacks/zoetigheid. Ik dacht dat het om echt eten ging.
Zaltbommelquote:Op woensdag 11 december 2024 18:30 schreef GerryDV het volgende:
Indonesië had natuurlijk gewoon op 1 gemoeten.
daarbuiten toch genoeg variatiequote:Op woensdag 11 december 2024 19:22 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Oh die rijst met drap is wel lekker hoor, daar niet van, maar het is natuurlijk niet bijzonder ofzo.
Staat op 87, met allemaal gerechten die niet Israëlisch zijnquote:Op woensdag 11 december 2024 19:24 schreef Nober het volgende:
Wel Libanon, Iran, Palestina maar geen Israël.
Grieks Specialiteiten Restaurant Zorba de Griekquote:Op woensdag 11 december 2024 19:23 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Tzatziki, moussaka, spanakopita, calamari,
Mwah, ik vind het altijd zo matig om een worstje of een stuk vlees typisch voor een land te noemen. Het is niet zo dat het vlees an sich heel anders is ofzo.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:24 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
daarbuiten toch genoeg variatie
[ afbeelding ]
Je bedoelt ingrediënten mag ik hopen.quote:Op woensdag 11 december 2024 19:01 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
allemaal britse gerechten
[ afbeelding ]
Dat komt door boven de rivieren.quote:Op woensdag 11 december 2024 20:25 schreef Harvest89 het volgende:
Griekenland en Italië gun ik wat mij betreft een welverdiende eerste plaats.
Superfood.
Nederland staat ook op 45 nog veel te hoog.
Die moeten het hebben van die gore slappe frietjes en vette vis waar ze azijn en erwtensaus op gooien in plaats van mayonaise.quote:Op woensdag 11 december 2024 18:58 schreef -XOR- het volgende:
[..]
De Britten moeten het denk ik ook vooral van de chicken Masala hebben.
Ik ken alleen maar de Bossche bol.quote:Op woensdag 11 december 2024 20:26 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat komt door boven de rivieren.
De Brabantse keuken is van Italiaanse allure.
Voor bezoekers van de Efteling zeker.quote:Op woensdag 11 december 2024 20:26 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat komt door boven de rivieren.
De Brabantse keuken is van Italiaanse allure.
Nog iets wat Brabant superieur maakt inderdaad.quote:Op woensdag 11 december 2024 20:30 schreef yessie234 het volgende:
[..]
Voor bezoekers van de Efteling zeker.
Voor haar brievenbus zeker.quote:Op woensdag 11 december 2024 20:28 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ik ken alleen maar de Bossche bol.
Ach, de Belgen van het COC hebben ook hun beste tijd gehad.quote:Op woensdag 11 december 2024 20:31 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nog iets wat Brabant superieur maakt inderdaad.
Ik denk dan meer aan hoofdgerecht maaltijden niet aan dit soort tussendoortjes.quote:
Op Cyprus moet je eerst door een labyrint lopen en met een minotaurus vechten voordat je een glaasje ouzo mag drinken.quote:Op woensdag 11 december 2024 20:32 schreef silverhill het volgende:
En hoezo Griekenland op 1 en Cyprus op 50?
Beef Wellington, Full English, de trifle.... shepherd's pie... yorkshire puddingquote:Op woensdag 11 december 2024 20:27 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Die moeten het hebben van die gore slappe frietjes en vette vis waar ze azijn en erwtensaus op gooien in plaats van mayonaise.
Zure zult en worstenbroodjes?quote:Op woensdag 11 december 2024 20:26 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat komt door boven de rivieren.
De Brabantse keuken is van Italiaanse allure.
Als het ondergewaardeerd is waarom dan plaats 13? Is toch vrij hoog...quote:Op woensdag 11 december 2024 18:41 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Prima toch. Heel erg ondergewaardeerde keuken.
Japan heeft wel de beste presentatie vind ik.quote:Op woensdag 11 december 2024 22:08 schreef RotatoR het volgende:
Wat een onzin lijstje. Japan hoort op 1.
https://youtube.com/shorts/lbLW9d9PhJA
Liever de Belgische idd.quote:Op donderdag 12 december 2024 08:29 schreef gwn_een_user het volgende:
japanse en franse keukens zijn nogal overgewaardeerd
mediteraans
nederlands??wat, pepernootjes en andijvestamppot?
Barbeque. Als in low n slow?quote:
Wat is dit? Vijf verschillende soorten diarree met wat sla erbij?quote:Op woensdag 11 december 2024 18:34 schreef Mikeytt het volgende:
[..]![]()
Maar niet Ethiopië
Ethiopië is echt het enige land ter wereld dat een nationaal gerecht heeft waarbij je gelijk liever een hutspot eet
[ afbeelding ]
Gedeelde 1e plaats met Turkije dan, die zijn verantwoordelijk voor het döner-godenvoer.quote:Op woensdag 11 december 2024 18:30 schreef GerryDV het volgende:
Indonesië had natuurlijk gewoon op 1 gemoeten.
Een land waar ze boos worden als je iets bij je pasta eet dat oma er niet bij deed, of als je het op een ander moment eet dan oma deed, etc...nee, die mogen lekker onderaan bungelen.quote:Op woensdag 11 december 2024 22:12 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Italia moet natuurlijk ter aller tijden op 1 staan.
...of als je het waagt je spaghetti in stukjes te breken, omdat dat makkelijker eet.quote:Op donderdag 12 december 2024 08:52 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Een land waar ze boos worden als je iets bij je pasta eet dat oma er niet bij deed, of als je het op een ander moment eet dan oma deed, etc...nee, die mogen lekker onderaan bungelen.
Mag dit wel?quote:Op donderdag 12 december 2024 09:14 schreef Eightyone het volgende:
[..]
...of als je het waagt je spaghetti in stukjes te breken, omdat dat makkelijker eet.
Laat ze dit maar niet zien.
[ link | afbeelding ]
Spotted dickquote:Op woensdag 11 december 2024 20:48 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Beef Wellington, Full English, de trifle.... shepherd's pie... yorkshire pudding
Voor echte verfijning moet je naar een michelinster restaurant, niet naar een aziatische toko hoe lekker die ook is trouwens.quote:Op donderdag 12 december 2024 09:24 schreef Perrin het volgende:
GrieksOvergewaardeerd tokkievoer met hun bergen gegrild vlees en patat.
Indonesisch, Japans, Vietnamees, Koreaans, Thais dat is waar de verfijning en de smaak zit, mensen.
Leer proeven.
Alleen de vreetschuren in Nederland kennen en dan doen alsof je wereldkeukenkenner bentquote:Op donderdag 12 december 2024 09:24 schreef Perrin het volgende:
GrieksOvergewaardeerd tokkievoer met hun bergen gegrild vlees en patat.
Indonesisch, Japans, Vietnamees, Koreaans, Thais dat is waar de verfijning en de smaak zit, mensen.
Leer proeven.
De boterkoek is misschien wel de beste zoete snack ter wereld.quote:Op donderdag 12 december 2024 09:31 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
Nederland verdient de laagste plaats met zijn stomme stamppotten en zetmeelbommen.
Een gegrild visje eten op een Grieks eiland maakt het niet veel beter hoor TS.quote:Op donderdag 12 december 2024 09:40 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Alleen de vreetschuren in Nederland kennen en dan doen alsof je wereldkeukenkenner bent
Dit. En Argentinië veel hoger.quote:Op woensdag 11 december 2024 18:30 schreef GerryDV het volgende:
Indonesië had natuurlijk gewoon op 1 gemoeten.
Is die Ethiopische prut met een stuk brood wel echt eten danquote:Op woensdag 11 december 2024 19:10 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Meeste zijn snacks/zoetigheid. Ik dacht dat het om echt eten ging.
Ik kan je van harte de kolokhitokeftedes, stifado en mavromatikasalata aanraden, maar die vind je waarschijnlijk niet in de Fusion Plaza.quote:Op donderdag 12 december 2024 09:44 schreef Perrin het volgende:
[..]
Een gegrild visje eten op een Grieks eiland maakt het niet veel beter hoor TS.
Krijg nu al last van mijn darmen, of is dit nadat mijn voorganger er last van had?quote:Op woensdag 11 december 2024 18:34 schreef Mikeytt het volgende:
[..]![]()
Maar niet Ethiopië
Ethiopië is echt het enige land ter wereld dat een nationaal gerecht heeft waarbij je gelijk liever een hutspot eet
[ afbeelding ]
Bedoel je op zijn Grieks?quote:Op woensdag 11 december 2024 18:31 schreef Hexagon het volgende:
Eens, Grieks vind ik ook het lekkerst
Ethiopie mag wel hoger
Toeristenvoer?quote:Op donderdag 12 december 2024 13:12 schreef Richestorags het volgende:
Ladingen wit brood, gefrituurd voedsel (hallo croquetas), pimientos de Padron, gare tapas, bocadillos, in liters olijfolie gefrituurde slappe friet, ensalada mixta, tortilla. Mijn hemel.
Misschien dat het in Zuid Spanje beter is..
Veelvliegende instagrammers in hun ontembare zucht naar lokale authenticiteit hebben bedacht dat elk land zijn eigen keuken moet hebben, een restaurantkeuken weltverstaan want het bestaat immers voor hen. Maar nationale keukens zijn een 19e eeuwse ontwikkeling net als restaurants, en het verarmde Nederland importeerde de Franse vinding van het restaurant samen met de Franse keuken. Een Nederlandse restaurantkeuken heeft nooit bestaan.quote:Op woensdag 11 december 2024 18:53 schreef TornadoDK het volgende:
Ik woon in Griekenland en ik ben het hier niet mee eens, gore meuk hier.
Wat is de Nederlandse keuken? Ik kan alleen maar stampot bedenken
Ja, dat verbaasde me ook, want van alle landen waar ik op vakantie geweest ben, vind ik de Litouwse keuken misschien wel de lekkerste.quote:Op woensdag 11 december 2024 18:30 schreef KvanG het volgende:
Litouwen staat op 38. Het is maar dat jet het weet.
In Ramallah heb je genoeg restaurants waar je heerlijk kunt eten. Het is daar geen Gaza.quote:Op donderdag 12 december 2024 17:27 schreef Weltschmerz het volgende:
We staan boven "Palestine" wat op zich geen verdienste is aangezien dat al bijna een eeuw niet meer bestaat. Maar fijn dat mensen die doen alsof nog goed te eten hebben, recente berichten daarover zijn dus niet waar.
[..]
Veelvliegende instagrammers in hun ontembare zucht naar lokale authenticiteit hebben bedacht dat elk land zijn eigen keuken moet hebben, een restaurantkeuken weltverstaan want het bestaat immers voor hen. Maar nationale keukens zijn een 19e eeuwse ontwikkeling net als restaurants, en het verarmde Nederland importeerde de Franse vinding van het restaurant samen met de Franse keuken. Een Nederlandse restaurantkeuken heeft nooit bestaan.
Hoe weet jij hoe zweetvoeten smaken?quote:Op donderdag 12 december 2024 21:33 schreef Hathor het volgende:
Alles wat Grieken maken smaakt naar zweetvoeten.
In zekere zin misschien wel. Echter heb ik langs de hele Camino Francés en de del Norte bijna geen normaal voedsel kunnen vinden. Best apart voor zes weken...quote:
Vast wel, maar dit is natuurlijk puur om Palestina op een lijst van landen te krijgen alsof het dat ook is.quote:Op donderdag 12 december 2024 21:29 schreef Jemoederniet het volgende:
[..]
In Ramallah heb je genoeg restaurants waar je heerlijk kunt eten. Het is daar geen Gaza.
Nou, voor de Spaanse charcuterie wil ik wel een lans breken. Vooral de jamon iberico pata negra bellotas, maar er zijn ook heel goede chorizo's en salchichons (en er is nog veel meer).quote:Op donderdag 12 december 2024 22:59 schreef Richestorags het volgende:
[..]
In zekere zin misschien wel. Echter heb ik langs de hele Camino Francés en de del Norte bijna geen normaal voedsel kunnen vinden. Best apart voor zes weken...
Is toch iets anders. Marokko heeft meer invloeden van buitenaf.quote:Op woensdag 11 december 2024 18:47 schreef Flitsbezorger het volgende:
[..]
Zelfde met Algerije en Marokko, dafuq
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |