Een zeer logisch plan en het enige haalbare wat nog op tafel ligt. Zelfs Brekelmans geeft nu eindelijk toe wat een ieder met een beetje verstand al lang had gezien. Winnen van Rusland betekent westerse troepen in Oekraïne en daar hebben de Amerikanen geen zin in. Geld ook voor de Europese burgers maar helaas denken de Europese politici nog er anders over. Als de VS wegvalt dan volgen de Europeanen vanzelf. Word wel genieten hoor hoe Rutte straks zich in allerlei bochten moet wringen om uit te leggen dat dit toch echt de juiste beslissing is.quote:Op woensdag 4 december 2024 19:44 schreef Montov het volgende:
Trump's plan for Ukraine comes into focus: Territorial concessions but NATO off the table
https://www.reuters.com/w(...)ff-table-2024-12-04/
Het plan van Trump geeft alles wat Putin wil en niets wat Ukraine nodig heeft. Alles voor vrede in onze tijd.
Waarom zou Poetin daar genoegen mee nemen, in de wetenschap dat Oekraïne geen lid wordt van de NAVO, geen wapens meer krijgt van het westen en steeds meer met de rug tegen de muur staat?quote:Op donderdag 5 december 2024 20:52 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Een zeer logisch plan en het enige haalbare wat nog op tafel ligt. Zelfs Brekelmans geeft nu eindelijk toe wat een ieder met een beetje verstand al lang had gezien. Winnen van Rusland betekent westerse troepen in Oekraïne en daar hebben de Amerikanen geen zin in. Geld ook voor de Europese burgers maar helaas denken de Europese politici nog er anders over. Als de VS wegvalt dan volgen de Europeanen vanzelf. Word wel genieten hoor hoe Rutte straks zich in allerlei bochten moet wringen om uit te leggen dat dit toch echt de juiste beslissing is.
Zeker als niemand zich aan een verdrag hoeft te houden dat niet meer bevalt zoals hij zelf beweerde.quote:Op donderdag 5 december 2024 21:31 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Waarom zou Poetin daar genoegen mee nemen, in de wetenschap dat Oekraïne geen lid wordt van de NAVO, geen wapens meer krijgt van het westen en steeds meer met de rug tegen de muur staat?
Mijn punt is dat de situatie een stuk complexer is dan even een wat land verdelen en een dealtje sluiten.
Zelfs als Poetin akkoord gaat heb je niet de zekerheid dat hij zich aan de afspraken blijft houden, zeker als Oekraïne geen lid is van de NAVO en de Amerikanen er niets voor voelen om Kiev van wapens te blijven voorzien.
Het Hongarije playbook (en dat van alle landen die tot autocratie vervallen) wordt goed gevolgd. Billionaire owners van media doen aan appeasement van de autocraat om te voorkomen dat ze lastig worden gevallen met de volle macht van de overheid. Zorgwekkend.quote:Op donderdag 5 december 2024 19:38 schreef Kijkertje het volgende:
Bij de LA Times moeten krantenkoppen nu ook eerst ter goedkeuring voorgelegd worden aan de eigenaar:
Vooral bizar dat bully gedrag dus beloond wordt en tegelijkertijd dezelfde conservatieven illegalen willen uitzetten omdat die de wet overtredenquote:Op vrijdag 6 december 2024 09:29 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Dat moet jou goed doen, hoe de moordende en verkrachtende extreem-rechtse hordes beloond gaan worden voor hun gedrag. Een droom die uitkomt toch?
Genieten van moord, verkrachting en genocide, mooi man!
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lco5ubgfi22bquote:Op woensdag 4 december 2024 22:18 schreef Kijkertje het volgende:
Kash Patel begint nu al te dreigen met een aanklacht tegen Olivia Troye (voormalig Homeland Security/ Counterterrorism Adviseur van Mike Pence) die bij MSNBC uit de school klapte over zijn gevaarlijke gedrag voor de staatsveiligheid onder Trump.
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lcir3jcnbs2a
[ afbeelding ]
Het bewuste fragment:
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lcftjvcfxc2y
[ afbeelding ]
Reactie Olivia Troye:
[ afbeelding ]
Misschien is de vraag eerder: waarom zou Putin daar geen genoegen mee nemen? Dat het in de ideale wereld niet de beste oplossing is, is logisch. Maar alles in overweging nemend (langdurig/voortslepend bloedvergieten, strijd, vernieling etc.), is het voor nu wellicht de minst slechte.quote:Op donderdag 5 december 2024 21:31 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Waarom zou Poetin daar genoegen mee nemen, in de wetenschap dat Oekraïne geen lid wordt van de NAVO, geen wapens meer krijgt van het westen en steeds meer met de rug tegen de muur staat?
Mijn punt is dat de situatie een stuk complexer is dan even een wat land verdelen en een dealtje sluiten.
Zelfs als Poetin akkoord gaat heb je niet de zekerheid dat hij zich aan de afspraken blijft houden, zeker als Oekraïne geen lid is van de NAVO en de Amerikanen er niets voor voelen om Kiev van wapens te blijven voorzien.
Assad is het beste wat de Syriërs kunnen wensen het alternatief zijn radicale islamisten en daar heeft de bevolking veel meer last van.quote:Op zaterdag 7 december 2024 15:16 schreef Ulx het volgende:
Heeft Trump al kwaad gereageerd op de gebeurtenissen in Syrië?
De timing is kut: Als het goed gaat worden Assad en de Russen verdreven onder Biden. Gaat het mis moet hij waarschijnlijk kiezen tussen Russische of Israëlische belangen.
De covidperiode.quote:Op zaterdag 7 december 2024 17:41 schreef Kijkertje het volgende:
Beloningen voor het opsporen van illegalen. Waar kennen we dat ook weer van![]()
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lcq3645lk226
[ afbeelding ]
Hegseth zei tegen Trump:quote:Op zaterdag 7 december 2024 17:56 schreef Kijkertje het volgende:
Niks aan de hand:
https://bsky.app/profile/acyn.bsky.social/post/3lcog33zcxm23
[ afbeelding ]
Bovendien zegt Hegseth gestopt te zijn met drinken/ belooft hij niet te drinken als hij door de Senaat goedgekeurd wordt als Min. van Defensie:
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lckal6gouk2h
[ afbeelding ]
Duidelijk eentje gekozen op, ehm, kwaliteiten.quote:Op zaterdag 7 december 2024 19:36 schreef Ulx het volgende:
[..]
Hegseth zei tegen Trump:
"Nou okee dan maar. Wat je wil. Dan kom ik voortaan niet elke dag dronken op mijn werk. Jezus, wat een gezeik. En jaaahaaaa, ik zal voortaan ook geen vrouwen in hun tieten knijpen. Godsamme wat een politiek correct geneuzel. Tjongejonge."
Dat is niet alleen jouw punt hoor, dat ziet iedereen met een beetje verstand van zaken.quote:Op donderdag 5 december 2024 21:31 schreef KoosVogels het volgende:
Mijn punt is dat de situatie een stuk complexer is dan even een wat land verdelen en een dealtje sluiten.
Ben toch wel benieuwd waar je op doelt met je vergelijking. Kan mij niet herinneren dat je geld kreeg voor het 'verklikken' van ongevaccineerden (ik vermoed dat je daarnaar hint).quote:
Zelensky wil wel gebied afstaan, maar dan onder de voorwaarde dat Oekraine bij de NAVO komt. Begrijpelijke eis, want anders gaat Rusland daarna weer lekker verder na op adem te zijn gekomen.quote:Op zaterdag 7 december 2024 22:10 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Dat is niet alleen jouw punt hoor, dat ziet iedereen met een beetje verstand van zaken.
Poetin/Rusland erkent Oekraïne niet als soeverein land en Zelensky/Oekraïne wil geen gebieden afstaan.
Nog los van de bewezen onbetrouwbaarheid van Poetin in het verleden.
Die 'vredesdeal' wordt een grote faal.
Zelensky wil niet erkennen dat Oekraïens grondgebied Russisch wordt.quote:Op zaterdag 7 december 2024 22:57 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Zelensky wil wel gebied afstaan, maar dan onder de voorwaarde dat Oekraine bij de NAVO komt. Begrijpelijke eis, want anders gaat Rusland daarna weer lekker verder na op adem te zijn gekomen.
Uit je eigen bron:quote:Op zaterdag 7 december 2024 23:01 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Zelensky wil niet erkennen dat Oekraïens grondgebied Russisch wordt.
BNR: Zelensky tegen afstaan grondgebied in geval van staakt-het-vuren met Rusland
quote:'De vraag is dus of Poetin überhaupt wel akkoord gaat met een verkiezing land de huidige bestandslijn. Daar zijn we nog lang niet uit en die ellende gaat nog veel langer duren.' Daarbij vraagt de defensiespecialist zich ook af wat er in zo'n geval gebeurt met de rest van Oekraïne. 'Zelensky wil dat de rest van het gebied dan onderdeel van de NAVO wordt. [...]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |