Dat je restricties oplegt aan tieners, dat snap ik helemaal. Drinken, autorijden, stemmen: er gelden tal van beperkingen voor minderjarigen.quote:Op maandag 18 november 2024 18:28 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Stel je voor dat je psychische hulp aanbied aan mensen die last hebben van mentale problemen.
Wat een horror, het is natuurlijk veel beter om ze hun tieten af te laten snijden en een stuk uit hun bovenbeen laten snijden zodat ze een penis hebben.
Vanwaar dan de tegenstand? Is het omdat ik het zeg? Ik snap oprecht niet waarom het een aantasting is van je persoonlijke vrijheid om psychische hulp aan te bieden. Als je een volwassen persoon bent dan moet je het inderdaad helemaal zelf weten, maar dat is niet waar de meeste mensen met spijt zitten.quote:Op maandag 18 november 2024 19:16 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat je restricties oplegt aan tieners, dat snap ik helemaal. Drinken, autorijden, stemmen: er gelden tal van beperkingen voor minderjarigen.
Maar laat volwassenen lekker zelf bepalen wat ze doen. Als zij zich willen laten ombouwen, dan is het hun feestje.
Persoonlijk snap ik het niet, kan mij ook niet verplaatsen in transgenders. Maar dat hoeft ook niet, het is mijn zaak namelijk niet.
Als die mensen daar gelukkig mee zijn, dan good for them. Krijgen ze spijt? Tsja, kut voor ze.
Het leger gaat niet ingezet worden tegen burgers maar tegen illegalen.quote:Op maandag 18 november 2024 18:46 schreef TheFreshPrince het volgende: [..] Ik denk niet dat alles staten daar heel blij mee gaan zijn, leger inzetten tegen burgers. En wat willen ze doen? Van deur naar deur? Ik kan me voorstellen dat illegalen niet allemaal met een bordje "ik ben illegaal" rondlopen.
What could possibly go wrong.quote:Op maandag 18 november 2024 19:20 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het leger gaat niet ingezet worden tegen burgers maar tegen illegalen.
Met de anti trans wetgeving van Trump hoef je niet meer te wachten: het gebeurt sowieso niet.quote:Op maandag 18 november 2024 19:19 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Vanwaar dan de tegenstand? Is het omdat ik het zeg? Ik snap oprecht niet waarom het een aantasting is van je persoonlijke vrijheid om psychische hulp aan te bieden. Als je een volwassen persoon bent dan moet je het inderdaad helemaal zelf weten, maar dat is niet waar de meeste mensen met spijt zitten.
De meeste mensen met spijt zijn relatief vroeg in transitie gegaan en ik vind het beter dat men daar mee wacht en eerst psychische hulp aanbied.
Wat gebeurt niet?quote:Op maandag 18 november 2024 19:21 schreef Wantie het volgende:
[..]
Met de anti trans wetgeving van Trump hoef je niet meer te wachten: het gebeurt sowieso niet.
Mijn 'tegenstand' richt zich vooral op conservatieven in de VS, die zich niet beperken tot de discussie over tieners, maar een complete cultuurstrijd hebben opgetuigd rondom transgenders in het algemeen.quote:Op maandag 18 november 2024 19:19 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Vanwaar dan de tegenstand? Is het omdat ik het zeg? Ik snap oprecht niet waarom het een aantasting is van je persoonlijke vrijheid om psychische hulp aan te bieden. Als je een volwassen persoon bent dan moet je het inderdaad helemaal zelf weten, maar dat is niet waar de meeste mensen met spijt zitten.
De meeste mensen met spijt zijn relatief vroeg in transitie gegaan en ik vind het beter dat men daar mee wacht en eerst psychische hulp aanbied.
Je onbegrensde naïviteit is er één voor in de boekenquote:Op maandag 18 november 2024 19:20 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het leger gaat niet ingezet worden tegen burgers maar tegen illegalen.
Trump hoeft maar 1x zonder enig bewijs het woordje 'antifa' te laten vallen als er een keer een demonstratie is en dergelijke figuren zullen juichen dat "links eindelijk eens krijgt wat het verdient".quote:Op maandag 18 november 2024 20:27 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
Je onbegrensde naïviteit is er één voor in de boeken
25 miljoen illegalen, waarvan er een groot gedeelte inmiddels zo is ingeburgerd, dat er ook genoeg Amerikanen gaan zijn die het gaan proberen tegen te houden. Geef ze gewoon een pardon en zo kan men belasting betalen, waar Amerika meer aan overhoudt dan het leger inzetten en weer een mensonterende situatie gaan opzoeken, met nogal wat kosten.quote:Op maandag 18 november 2024 19:20 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het leger gaat niet ingezet worden tegen burgers maar tegen illegalen.
Minder dan 1 procent van de mensen die in transitie gaan hebben spijt volgens onderzoeken.quote:Op maandag 18 november 2024 19:19 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Vanwaar dan de tegenstand? Is het omdat ik het zeg? Ik snap oprecht niet waarom het een aantasting is van je persoonlijke vrijheid om psychische hulp aan te bieden. Als je een volwassen persoon bent dan moet je het inderdaad helemaal zelf weten, maar dat is niet waar de meeste mensen met spijt zitten.
De meeste mensen met spijt zijn relatief vroeg in transitie gegaan en ik vind het beter dat men daar mee wacht en eerst psychische hulp aanbied.
Het sprookje dat je kind ‘s morgens naar school gaat als een jongen en s’ middags thuiskomt als een meisje, zo bizar en van de pot gerukt dat het niet te geloven is dat er mensen zijn die het voor zoete koek slikken.quote:Op maandag 18 november 2024 21:16 schreef kipknots het volgende:
[..]
Minder dan 1 procent van de mensen die in transitie gaan hebben spijt volgens onderzoeken.
Weet je waarom? Omdat ze ook psychische hulp aangeboden krijgen.
Dat is waarom je argument niet serieus te nemen is. Alsof dokters zomaar bij tieners bij het minste of geringste een transitie inzetten...
De bedoeling is uiteraard die mensen te schaden. Als je in het verkeerde lichaam geboren bent is wachten tot je 18e een lijdensweg. Plus dat je als man bijvoorbeeld door je testosteron een lagere stem en adamsappel zal krijgen. Kunnen de MAGAs de trans mensen makkelijker spotten zeker ofzo.quote:Op maandag 18 november 2024 21:16 schreef kipknots het volgende:
[..]
Minder dan 1 procent van de mensen die in transitie gaan hebben spijt volgens onderzoeken.
Weet je waarom? Omdat ze ook psychische hulp aangeboden krijgen.
Dat is waarom je argument niet serieus te nemen is. Alsof dokters zomaar bij tieners bij het minste of geringste een transitie inzetten...
Bijvoorbeeldquote:Op maandag 18 november 2024 20:44 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Trump hoeft maar 1x zonder enig bewijs het woordje 'antifa' te laten vallen als er een keer een demonstratie is en dergelijke figuren zullen juichen dat "links eindelijk eens krijgt wat het verdient".
quote:Op maandag 18 november 2024 21:47 schreef la_perle_rouge het volgende:
Na alle kritiek en commentaar : https://eu.usatoday.com/s(...)meeting/76400312007/
The hosts of MSNBC's "Morning Joe" revealed Monday that they met with Trump at his Mar-a-Lago resort in Florida on Friday, which Brzezinski noted was the "first time we have seen him in seven years." She said they had also not spoken to Trump at all since March 2020, other than a phone call Scarborough made to the former president after he survived an assassination attempt in July.
"In this meeting, President Trump was cheerful, he was upbeat, he seemed interested in finding common ground with Democrats on some of the most divisive issues," Brzezinski said. "And for those asking why we would go speak to the president-elect during such fraught times, especially between us, I guess I would ask back, 'Why wouldn't we?'"
The "Morning Joe" hosts have been outspoken critics of Trump on their show but at one time had a better relationship with the president-elect, communicating with him frequently on and off the air. In December 2016, Scarborough told Politico that they "talk to Trump a few times a week."
But their relationship took a turn after Trump assumed office as the MSNBC hosts increasingly took issue with his actions as president and as Trump attacked the "crazy" and "psycho" hosts on social media. In a controversial 2017 tweet, Trump wrote that Brzezinski "was bleeding badly from a face-lift" when she came to Mar-a-Lago the previous year.
Brzezinski told viewers on Monday that although she and Scarborough have "deep concerns about President Trump's actions and words," nearly 80 million Americans voted for him, so it's "time to do something different, and that starts with not only talking about Donald Trump, but also talking with him." She added that they told Trump they will continue to "push back hard" on him when appropriate.
Scarborough previously said that Americans who vote for Trump this year would be "knowingly voting for a fascist" and "a racist." He also said on "Morning Joe" that Trump is a threat to democracy and the 2024 election would determine whether "Madisonian democracy survives."
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lbanhytx6k2p
Er zijn twee redenen dat dit soort dingen rondgaan en dat Chivaz er steeds op hamert: er zit een kern van waarheid in* en de Democratische partij heeft op dit soort onderwerpen een maximalistische positie ingenomen die men eigenlijk nooit wil verdedigen, of alleen kan verdedigen met leugens en talking points. Dat komt omdat die posities min of meer zijn opgedrongen door activistische organisaties die binnen de partij enorme invloed hebben vergaard. Een goed opiniestuk in de NYT hierover:quote:Op maandag 18 november 2024 21:31 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Het sprookje dat je kind ‘s morgens naar school gaat als een jongen en s’ middags thuiskomt als een meisje, zo bizar en van de pot gerukt dat het niet te geloven is dat er mensen zijn die het voor zoete koek slikken.
https://archive.ph/zHXoCquote:Interest groups tend to be nonprofit organizations dedicated to advancing a single issue or set of related issues that they often hope to get on the Democrats’ agenda. At their best, these groups can be productive partners in building power and legislating. But many have grown too big, adopted overly expansive mandates and become disastrously cavalier about the basic realities of American politics in ways that end up undermining their own goals.
To cite a few examples, when Kamala Harris was running for the Democratic nomination in 2019, the A.C.L.U. pushed her to articulate a position on surgeries for transgender prisoners, needlessly elevating an obscure issue into the public debate as a purity test, despite the fact that current law already gave prisoners access to gender-affirming care. This became a major line of attack for Mr. Trump in the closing weeks of this year’s election. Now, with the G.O.P.’s ascent to dominance, transgender Americans are unquestionably going to be worse off.
https://archive.ph/csVlyquote:Representative Seth Moulton, Democrat of Massachusetts, is facing a barrage of criticism and protest in his deep-blue state for suggesting that his party’s struggles in this month’s election could be traced to its support for allowing transgender girls to play in girls’ sports.
Mr. Moulton’s campaign manager resigned in protest. The Democratic governor of Massachusetts rebuked him. And the chair of the political science department at Tufts University threatened to block his students from interning in Mr. Moulton’s office.
A rally has been scheduled for Sunday in Salem, Mass., Mr. Moulton’s hometown, aimed at standing with the transgender community, said Kyle Davis, a Democrat and a Salem city councilor who has called on the congressman to resign.
“We’re certainly rejecting the narrative that trans people are to be scapegoated or fear-mongered against,” Mr. Davis said.
In the interview that touched off the furor, given recently to The New York Times, Mr. Moulton said Democrats had spent “too much time trying not to offend anyone.”
“I have two little girls. I don’t want them getting run over on a playing field by a male or formerly male athlete,” he said. “But as a Democrat, I’m supposed to be afraid to say that.”
Mr. Moulton has since defended his remarks, arguing that he is giving voice to a popular but rarely expressed view among elected Democrats.
“I’ve never had more people, parents and, by the way, a lot of L.G.B.T.Q. community members, reach out to me and say, ‘Thank you for saying this,’” he said in an interview on Friday. “Some of them are just speaking authentically as parents. Some of them believe the trans movement has gone too far. It is imperiling the progress we’ve made.”
Mr. Moulton specifically said Gov. Maura Healey, Democrat of Massachusetts, was “out of step” with most Americans.
Post die onderzoeken ff.quote:Op maandag 18 november 2024 21:16 schreef kipknots het volgende:
[..]
Minder dan 1 procent van de mensen die in transitie gaan hebben spijt volgens onderzoeken.
Weet je waarom? Omdat ze ook psychische hulp aangeboden krijgen.
Dat is waarom je argument niet serieus te nemen is. Alsof dokters zomaar bij tieners bij het minste of geringste een transitie inzetten...
Bedankt voor het voorbeeld weerquote:Op maandag 18 november 2024 23:08 schreef Vis1980 het volgende:
Hebben we niet ergens een transgenderhaattopic? Volgens mij hoort dat niet hier thuis.
Wat is dit nu weer voor rare framing.quote:Op maandag 18 november 2024 22:25 schreef MoreDakka het volgende:
Maar het stapelt op. De partij wordt gezien als een partij voor de elite, een partij voor mensen die het zich kunnen veroorloven om absurde ideeën van activistische groepen te omarmen, ideeën die in de samenleving in het algemeen totaal niet leven. Het hele transgender gedoe is daar een voorbeeld van, een proxy.
Puberteitsremmers worden wel degelijk gebruikt bij de jeugdige transgenders. Het gebruik van dat soort medicatie heeft verregaande gevolgen voor de rest van je leven.quote:
Nee, het is niet irrelevant. Het ligt in het verlengde daarvan.quote:Op maandag 18 november 2024 23:34 schreef MoreDakka het volgende:
En zo gaat het hé. Persoonlijke aanvallen en irrelevant geneuzel over het homohuwelijk. Geheel volgens verwachting
Je zit dus hier:quote:Op maandag 18 november 2024 23:56 schreef Knipoogje het volgende:
Dat marginale transgender geneuzel blijft ook maar doorgaan de hele tijd hier. Ik snap dat rechts het gebruikt als cultureel wedge issue en het continue opnieuw ter sprake brengt, het liefst met een hele sterke mening zodat progressief Nederland zich gedwongen voelt te reageren, maar het is zo'n non-issue. 0.6% van de bevolking. En het aantal dat een daadwerkelijke geslachtsverandering liet ondergaan is slechts enkele duizenden. Op 18 miljoen Nederlanders. Maar nee, topic na topic moet volgespamd worden
Zo voorspelbaar.quote:Op maandag 18 november 2024 22:25 schreef MoreDakka het volgende:
- Het gebeurt niet
- Het gebeurt misschien maar op zo'n kleine schaal dat het niet relevant is
Zo voorspelbaar weer deze reactie van je.quote:Op dinsdag 19 november 2024 00:04 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Je zit dus hier:
[..]
Zo voorspelbaar.
Ach, in ieder geval kan Hollywood volgend jaar wraak nemen door een vrouw bij de Oscars te vervangen. Hun eigen versie van de uitslag van de presidentsracequote:Op maandag 18 november 2024 19:23 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Mijn 'tegenstand' richt zich vooral op conservatieven in de VS, die zich niet beperken tot de discussie over tieners, maar een complete cultuurstrijd hebben opgetuigd rondom transgenders in het algemeen.
Ik vind Johnson wel het ultieme voorbeeld van een religekkie die de christelijke waarden aan zijn laars lapt om het volk zijn dogma's op te kunnen leggen. Hij grimlacht er ook altijd bij. Creepy!quote:"But today, the notion of the president of the United States simply sending Congress home on his say-so is one Trump and his enablers could exploit to ram through his parade of horribles. It all hinges on whether Johnson is willing to play ball."
Kinderen kapot zien worden geschoten op scholen heeft dat ook.quote:Op maandag 18 november 2024 23:47 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Puberteitsremmers worden wel degelijk gebruikt bij de jeugdige transgenders. Het gebruik van dat soort medicatie heeft verregaande gevolgen voor de rest van je leven.
Dat begrijp ik dan weer niet. Zo moeilijk is dat toch niet? Je hoeft je alleen maar voor te stellen dat jij (als man) voor de rest van je leven een vrouwenlichaam hebt, iedere maand ongesteld wordt en zwanger kan worden. En dat niet alleen je wordt door je omgeving en de maatschappij dag in dag uit als zodanig aangesproken, benaderd en behandeld. Je kan je ook niet voorstellen dat vrouwen anders behandeld worden dan mannen, onderling anders met elkaar omgaan, zich anders gedragen? Wat denk je dat dat geestelijk met je doet, zeker als je van kinds af aan met dat probleem zit en je steeds maar in die (verkeerde) rol geduwd wordt.quote:Op maandag 18 november 2024 19:16 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat je restricties oplegt aan tieners, dat snap ik helemaal. Drinken, autorijden, stemmen: er gelden tal van beperkingen voor minderjarigen.
Maar laat volwassenen lekker zelf bepalen wat ze doen. Als zij zich willen laten ombouwen, dan is het hun feestje.
Persoonlijk snap ik het niet, kan mij ook niet verplaatsen in transgenders. Maar dat hoeft ook niet, het is mijn zaak namelijk niet.
Als die mensen daar gelukkig mee zijn, dan good for them. Krijgen ze spijt? Tsja, kut voor ze.
quote:Evidence suggests that less than 1% of transgender people who undergo gender-affirming surgery report regret. That proportion is even more striking when compared to the fact that 14.4% of the broader population reports regret after similar surgeries.
Hier ging het om:quote:
Leuk bedacht, maar het gaat hier om de anti transgender wet die Trump wil invoeren.quote:Op maandag 18 november 2024 23:47 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Puberteitsremmers worden wel degelijk gebruikt bij de jeugdige transgenders. Het gebruik van dat soort medicatie heeft verregaande gevolgen voor de rest van je leven.
Maar die krijgen ze niet zomaar die hebben daarvoor eerst vele gesprekken gehad met psychologen en niet zoals jij het framed.quote:Op maandag 18 november 2024 23:47 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Puberteitsremmers worden wel degelijk gebruikt bij de jeugdige transgenders. Het gebruik van dat soort medicatie heeft verregaande gevolgen voor de rest van je leven.
The cats and the dogs.quote:Op maandag 18 november 2024 23:52 schreef Vis1980 het volgende:
Na de illegalen en transgenders, wat is de volgende groep die onmenselijk gemaakt gaat worden?
Mooi.quote:Op dinsdag 19 november 2024 06:38 schreef Monolith het volgende:
Republikeinse senatoren staan nog niet op de banken voor de benoeming van Gaetz:
https://www.politico.com/(...)hics-report-00190295
Moet nog zien of ze ook daadwerkelijk voet bij stuk gaan houden natuurlijk.quote:
Het is wat genuanceerder dan kiezen tussen transitie en ongelukkig zijn. Kinderwens bv. is niet iets waar de gemiddelde elfjarige zich van bewust is als het over puberteitsremmers gaat.quote:Op dinsdag 19 november 2024 06:18 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Maar die krijgen ze niet zomaar die hebben daarvoor eerst vele gesprekken gehad met psychologen en niet zoals jij het framed.![]()
Mensen ongelukkig laten zijn de rest van hun leven omdat conservatieve een andere moraal hebben hoe onethisch is dat?
Maar waar ik zit is dus gewoon een harde waarheid. Prima als je dat niet wil accepteren, maar de aantallen en statistieken spreken voor zich. Dat het verder in de perceptie van conservatieven niet zoveel uitmaakt, dat kan ik wel zien. Ze worden immers dag in dag uit gebombardeerd door anti-trans media.quote:Op dinsdag 19 november 2024 00:04 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Je zit dus hier:
[..]
Zo voorspelbaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |