En dit is weer waarom zijn hele manier van communiceren gewoon altijd zo bizar is. Stel je voor: "Droopie, echt een ontzettende sukkel, echt een enorme lul die echt helemaal niks kan, is het niet met mij eens. Ik heb gelijk en ik heb zelfs meer gelijk dan iemand óóit heeft gehad, dat zei iedereen ook tegen mij! Niet van die kansloze sukkels, maar mensen die echt aan de top staan, die vonden mij allemaal echt geweldig en hadden nog nooit zoiets geweldigs gezien!"quote:Op donderdag 31 oktober 2024 23:58 schreef Droopie het volgende:
[ x ]
Het is grappig en ik hoop dat Harris niet wint, maar die Trump is zo impulsief, lees zo'n tweet en je verwacht zo'n text eerder van een 12 jarige knul die met Fortnite verliest, dan van een president.
Dat snap ik nog wel. Ik kan me indenken dat er zeker wel mensen zijn die op basis van inhoud gewoon niet op Harris willen stemmen, maar die ook totaal niet op een schreeuwende psychopaat willen stemmen, terwijl dat dan het enige alternatief is (want ja, kutsysteem). Dan sta je voor een keuze: stemmen voor een schreeuwende en mentaal niet meer gezonde psychopaat of voor iemand die wat meer fatsoen kent, maar waar je het op inhoud niet mee eens bent?quote:Op vrijdag 1 november 2024 04:31 schreef OMG het volgende:
Zwevende kiezers zijn natuurlijk gewoon lui die er niet voor uit durven te komen Trump te stemmen. Snap niet hoe je de afgelopen jaren überhaupt hierover nog kan zweven.
Ja, dat vind ik het meest walgelijk aan Donald Trump. Moord en brand schreeuwen over niet-bestaande verkiezingsfraude.quote:Op vrijdag 1 november 2024 03:38 schreef Kijkertje het volgende:
ELECTION FRAUD!
[ x ]
[ x ]
Trump klaagt dat er (wellicht) frauduleuze stembiljetten in onderzoek zijn en de controlemechanismen dus hun werk doen![]()
Krijgen we binnenkort STOP THE STEAL!!!! zeker ook weer?![]()
What the...quote:
En dat je zoiets leest en dan denkt: 'Die man moet aan het hoofd staan van het machtigste land ter wereld, daarom stem ik op hem'.quote:Op vrijdag 1 november 2024 08:30 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En dit is weer waarom zijn hele manier van communiceren gewoon altijd zo bizar is. Stel je voor: "Droopie, echt een ontzettende sukkel, echt een enorme lul die echt helemaal niks kan, is het niet met mij eens. Ik heb gelijk en ik heb zelfs meer gelijk dan iemand óóit heeft gehad, dat zei iedereen ook tegen mij! Niet van die kansloze sukkels, maar mensen die echt aan de top staan, die vonden mij allemaal echt geweldig en hadden nog nooit zoiets geweldigs gezien!"
Ik ben vrij volgende week, dus ik ga de 5e dat cicrus allemaal live volgen met chips & bier, kaasplankje & wijnquote:Op vrijdag 1 november 2024 08:55 schreef Breekfast het volgende:
Weet iemand een site waar het overzicht van de laatste peilingen wordt bijgehouden?
Als ik Twitter lees dan schiet het alle kanten op: de één twittert dat Harris een duidelijke voorsprong heeft, de ander twitter dat Trump steeds meer kans maakt. Ik heb geen idee hoe het er nu werkelijk voor staat
Hier nog eentje, weet alleen niet of ik s'avonds ga slapen.quote:Op vrijdag 1 november 2024 09:01 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik ben vrij volgende week, dus ik ga de 5e dat cicrus allemaal live volgen met chips & bier, kaasplankje & wijn
Ga je uitgebreid kijken en genieten van hoe Trump wint?quote:Op vrijdag 1 november 2024 09:01 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik ben vrij volgende week, dus ik ga de 5e dat cicrus allemaal live volgen met chips & bier, kaasplankje & wijn
Jonge mannen schijnen nu de zwevende groep te zijn:quote:Op vrijdag 1 november 2024 04:20 schreef Kijkertje het volgende:
Goeie vraag. Ook niks over tegengekomen en mss is daar nog weinig over te zeggen?
Typen of schrijven in de ruimste zin van het woord zal hij uiteraard nog wel kunnen hoor. Ik acht hem alleen niet in staat om een moderne applicatie te openen, danwel te begrijpen op een smartphonequote:Op vrijdag 1 november 2024 08:27 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Je bedoelt te zeggen dat de man te dement is om überhaupt nog iets leesbaar te kunnen typen?
Die ongewenste buitenlanders blijven nog wel even. Die moeten eerst voor miljarden dollars in kampen worden gestopt waar hun status wordt uitgeplozen. Op 20 miljoen mensen gaan er natuurlijk op zijn minst enkele honderdduizenden *met* legale status opgepakt worden per abuis. Dat allemaal uitzoeken zal ook wel een paar jaartjes duren en ondertussen gaan we natuurlijk schrijnende beelden zien van de deportatiekampen waar kinderen weer van ouders gescheiden gaan worden, voedsel en zorg ondermaats zullen zijn etc. Pakweg een overvol Ter Apel, maar dan keer 1 miljoen.quote:Op donderdag 31 oktober 2024 17:15 schreef Klopkoek het volgende:
De economie krimpt gelijk met 10% maar dan heb je wel alle ongewenste buitenlanders eruit. Ik vind het krankzinnig en gevaarlijk.
En wat zeggen de peilingen over Pennsylvania?quote:Op vrijdag 1 november 2024 09:57 schreef EttovanBelgie het volgende:
Alles hangt af van Pennsylvania.
Verliest Harris Pennsylvania, is het over.
Trump staat voor.quote:Op vrijdag 1 november 2024 10:04 schreef Breekfast het volgende:
[..]
En wat zeggen de peilingen over Pennsylvania?
Ik dacht dat we geen peilingen meer zouden volgen na de brexit en Clinton/ Trump 2016quote:Op vrijdag 1 november 2024 10:04 schreef Breekfast het volgende:
[..]
En wat zeggen de peilingen over Pennsylvania?
Als ik bovenstaande post lees van @EttovanBelgie dan is dit toch heel dramatisch voor Harris?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |