https://www.telegraaf.nl/(...)n-dode-twee-gewondenquote:Rotterdam - Bij een steekpartij aan de voet van de Erasmusbrug in Rotterdam is een dode gevallen. Twee personen raakten zwaargewond, zo meldt de Rotterdamse politie.
Een man zou onder de brug wild om zich heen hebben gestoken, zo weten getuigen op de brug. Er is een aanhouding verricht. De aangehouden man is een van de gewonden. Een van de gewonden is naar het ziekenhuis gebracht. De politie en hulpdiensten zijn in groten getale aanwezig. De politie zegt op X druk bezig te zijn met het onderzoek.
Een en ander zou het gevolg zijn van een incident nabij museum Remastered aan het Willemsplein. Daar worden mensen opgevangen en zijn afzetlinten geplaatst.
De schuldvraag is duidelijk, een of andere doorgedraaide malloot, het zal je zoon maar zijn.quote:Op zondag 22 september 2024 00:11 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik vind het onzettend zielig voor die jongen die is vermoord. Mijn medeleven gaan ook uit naar zijn ouders en andere nabestaanden. Dit moet ontzettend heftig zijn. We vervallen vaak in de schuldvraag en gaan hier te snel aan voorbij. Het zal je zoon maar zijn.
Leermomentje.²
Absoluut. Het is duidelijk dat het om een verwarde vent gaat. Maar ik denk alleen dat het weinig eer doet aan dit hele gebeuren door voornamelijk te focussen op de schuldvraag.quote:Op zondag 22 september 2024 00:14 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
De schuldvraag is duidelijk, een of andere doorgedraaide malloot, het zal je zoon maar zijn.
Dat vermoeden deel ik.quote:Op zondag 22 september 2024 00:16 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Absoluut. Het is duidelijk dat het om een verwarde vent gaat. Maar ik denk alleen dat het weinig eer doet aan dit hele gebeuren door voornamelijk te focussen op de schuldvraag.²
Hopelijk gaan de nabestaanden niet radicaliseren.quote:Op zondag 22 september 2024 00:14 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
De schuldvraag is duidelijk, een of andere doorgedraaide malloot, het zal je zoon maar zijn.
Ik zou als moeder elke moslim doodschieten.quote:Op zondag 22 september 2024 00:24 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Hopelijk gaan de nabestaanden niet radicaliseren.
Waar moeten we anders onze persoonlijke miserie de schuld van geven? Net als Turken moeten tutteren moeten wij onze onderbuikgevoelens voeden door moslims en islam de schuld te geven. Dat geeft ons grote blij. Moet schuld geven.quote:Op zondag 22 september 2024 00:16 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Absoluut. Het is duidelijk dat het om een verwarde vent gaat. Maar ik denk alleen dat het weinig eer doet aan dit hele gebeuren door voornamelijk te focussen op de schuldvraag.²
Pardon?quote:Op zondag 22 september 2024 00:27 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Ik zou als moeder elke moslim doodschieten.
quote:Op zondag 22 september 2024 00:29 schreef Zefi het volgende:
[..]
Waar moeten we anders onze persoonlijke miserie de schuld van geven? Net als Turken moeten tutteren moeten wij onze onderbuikgevoelens voeden door moslims en islam de schuld te geven. Dat geeft ons grote blij. Moet schuld geven.
Ah zo. Dat gaat toch wel een stap te ver. Maar ik kan je volgen.quote:Op zondag 22 september 2024 00:36 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Vanuit wanhoop en boosheid, dat kun je toch wel begrijpen dan?
Een stap te ver? Volg jij Gaza wel?quote:Op zondag 22 september 2024 00:44 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ah zo. Dat gaat toch wel een stap te ver. Maar ik kan je volgen.²
Binnen de moslimwereld schering en inslag e/o met de paplepel ingegoten.quote:Op zondag 22 september 2024 00:24 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Hopelijk gaan de nabestaanden niet radicaliseren.
Pak de VS er even bij, net zo rot.quote:Op zondag 22 september 2024 00:50 schreef Montagui het volgende:
[..]
Binnen de moslimwereld schering en inslag e/o met de paplepel ingegoten.
911 = bijna 3.000 doden, het Westen doodt bijna 4 miljoenquote:Op zondag 22 september 2024 00:50 schreef Montagui het volgende:
Binnen de moslimwereld schering en inslag e/o met de paplepel ingegoten.
Met cijfers overtuig je geen enkele tegenstander, want de bron is altijd gekleurd. Wraakzuchtig is m.i. elk volk, vooral met een repressief regime en een dictator.quote:Op zondag 22 september 2024 00:55 schreef Triggershott het volgende:
[..]
911 = bijna 3.000 doden, het Westen doodt bijna 4 miljoen
7/10 = zo'n 1.200 doden, Israël doodt 186.000
Het is wel duidelijk wie wraakzuchtiger en bloeddorstiger is, maar uiteindelijk zal iedereen verantwoording moeten afleggen voor hun (mis)daden bij God, Netanyahu zal je niet redden.
Wat een typische reactie, zeg dan niks als je niks te melden hebt.quote:Op zondag 22 september 2024 00:56 schreef Montagui het volgende:
Meteen reacties van moslims.
Typisch.
Van wie ben jij een kloon eigenlijk?quote:Op zondag 22 september 2024 01:01 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Wat een typische reactie, zeg dan niks als je niks te melden hebt.
HUH??? Loop hier al 20 jaar rond op dit forum. Wie ben jij eigenlijk?quote:Op zondag 22 september 2024 01:07 schreef Hathor het volgende:
[..]
Van wie ben jij een kloon eigenlijk?
Als je hier al 20 jaar rondloopt zou je dat niet hoeven vragen.quote:Op zondag 22 september 2024 01:09 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
HUH??? Loop hier al 20 jaar rond op dit forum. Wie ben jij eigenlijk?
Kennelijk zijn je posts mij niet eerder opgevallen, de vraag is al erg hautain. Maar goed, on-topic, de dader vind ik geen terrorist, alleen alweer een verwarde jongen.quote:Op zondag 22 september 2024 01:12 schreef Hathor het volgende:
[..]
Als je hier al 20 jaar rondloopt zou je dat niet hoeven vragen.
Je plaat blijft hangen.quote:Op zondag 22 september 2024 01:15 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Kennelijk zijn je posts mij niet eerder opgevallen, de vraag is al erg hautain. Maar goed, on-topic, de dader vind ik geen terrorist, alleen alweer een verwarde jongen.
Met meerdere accounts, domme koekwaus.quote:Op zondag 22 september 2024 01:13 schreef Hathor het volgende:
Geregistreerd 2017 en die koekwous loopt hier al 20 jaar rond.
Ik meld feiten, moslims gaan meteen in de verdediging met (in dit geval) whatsaboutisms.quote:Op zondag 22 september 2024 01:01 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Wat een typische reactie, zeg dan niks als je niks te melden hebt.
De enige verklaring is armoede.quote:Op zondag 22 september 2024 01:18 schreef Montagui het volgende:
[..]
Ik meld feiten, moslims gaan meteen in de verdediging met (in dit geval) whatsaboutisms.
Steek die hand eens in eigen boezem en ga eens schoon schip maken in de eigen gelederen.
Sta binnen het geloof eens op tegen die achterlijkheid.
Zijn de moslims die de islam een vredelievende en accepterende vinden godsdienst niet in de meerderheid?
DOE-ER-DAN-WAT-AAN.
De rest van de wereld is het beu.
Tja, dat is een beetje het probleem. Iedereen die de VS/Israël steunt moet kapot.quote:Op zondag 22 september 2024 00:52 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Pak de VS er even bij, net zo rot.
Heel de wereld stemt tegen Israël in de VN, alleen Wilders en Micronesië steunen Israël door dik en dun.quote:
nee hoor... ik steun israel ...altijd !!quote:Op zondag 22 september 2024 01:42 schreef Triggershott het volgende:
[..]
Heel de wereld stemt tegen Israël in de VN, alleen Wilders en Micronesië steunen Israël door dik en dun.
Ze hebben daar mensen in het leger nodig, je bent vast van harte welkom. Ze zitten nu daar ook arme en getraumatiseerde asielzoekers te paaien voor het leger.quote:Op zondag 22 september 2024 01:47 schreef Thorelf het volgende:
[..]
nee hoor... ik steun israel ...altijd !!
prima we hebben er genoeg hier!quote:Op zondag 22 september 2024 01:57 schreef Zefi het volgende:
[..]
Ze hebben daar mensen in het leger nodig, je bent vast van harte welkom. Ze zitten nu daar ook arme en getraumatiseerde asielzoekers te paaien voor het leger.
Het is ook het systeem waarin verwarde mensen hun weg moeten zien te gaan vinden. Mijn werk is extreem verwarde mensen uit hun verwardheid te halen. Je steekt er weken lang veel energie en tijd in om ze weer te ontwarren. Soms ben je gewoon mentaal gesloopt na een dag werken.quote:Op zondag 22 september 2024 00:14 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
De schuldvraag is duidelijk, een of andere doorgedraaide malloot, het zal je zoon maar zijn.
Dus toch een kloon.quote:Op zondag 22 september 2024 01:16 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Met meerdere accounts, domme koekwaus.
Wraakacties tegen islam, dan maken de aantallen echt niet uit, vrind. Gewoon machtsvertoon.quote:Op zondag 22 september 2024 00:55 schreef Triggershott het volgende:
[..]
911 = bijna 3.000 doden, het Westen doodt bijna 4 miljoen
7/10 = zo'n 1.200 doden, Israël doodt 186.000
Het is wel duidelijk wie wraakzuchtiger en bloeddorstiger is, maar uiteindelijk zal iedereen verantwoording moeten afleggen voor hun (mis)daden bij God, Netanyahu zal je niet redden.
Al besproken.quote:Op zondag 22 september 2024 08:49 schreef MissButterflyy het volgende:
Verdachte Ayoub heeft eerder ook zijn eigen moeder neergestoken
https://nos.nl/artikel/25(...)-in-2022-zijn-moeder
Oké, dat wist ik niet.quote:Op zondag 22 september 2024 08:50 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Al besproken.
Misschien dat het erbij kan in de OP.
Bewust goochelen met getallenquote:Op zondag 22 september 2024 00:55 schreef Triggershott het volgende:
[..]
7/10 = zo'n 1.200 doden, Israël doodt 186.000
Daar was hij duidelijk nog niet klaar voorquote:Op zondag 22 september 2024 08:53 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Oké, dat wist ik niet.
Maar als ik het zo lees vraag ik me af waarom hij in vrijheid mocht rondlopen.
Hij woonde in Amersfoort in een beschermde woonvorm voor criminele jongeren om terug te keren de maatschappij in.
quote:Ondertussen wordt steeds meer duidelijk wat zich die avond heeft afgespeeld. Ooggetuigen proberen twee dagen later het incident te verwerken. Zo ook Ad Beckeringh, die donderdagavond met zijn achternicht in een nabijgelegen restaurant at en zag hoe de dader met grote messen bleef steken, ondanks smeekbedes van het slachtoffer.
Beckeringh en zijn achternicht liepen na het eten naar zijn huis toen ze opeens geschreeuw hoorden. Toen ze iets verder liepen zagen ze een man op de grond liggen. "Die schopte naar een andere man met twee grote messen in zijn hand. Daarmee stak hij meerdere malen in op de man op de grond", zegt hij tegen de NOS.
Het slachtoffer riep heel hard: 'ga weg, ga weg', zegt de 70-jarige Beckeringh. "Dat ging door merg en been, hij was duidelijk in doodsangst. Maar de man bleef doorsteken ondanks het smeken van het slachtoffer. Dat was verschrikkelijk om te zien."
https://nos.nl/artikel/25(...)-in-2022-zijn-moeder
Ongelofelijk triest voor de omstanders om dit mee te maken, het slachtoffer had helaas geen schijn van kans…quote:
Verschrikkelijk.quote:
Hoogland is tegenwoordig (sinds 1974) gemeente Amersfoort, dus dat klopt dan wel weer met de berichtgeving dat het een Amersfoorter betrof.quote:Op zondag 22 september 2024 09:54 schreef Tjoent het volgende:
Geen idee of dit al is geplaatst maar als dit dezelfde figuur is, waar het sterk op lijkt, woonde ie eerst in Hoogland.
Waslijst aan ellende... en het k-woord voert uiteraard weer eens de boventoon.
https://www.rtvutrecht.nl(...)-vijf-maanden-cel-in
Dan stuiten ze op een derde man, Ayoub M. Als ze hem vragen zijn ID-bewijs te laten zien, beledigt hij de agenten met leuzen als "vieze kankerlijers, ik neuk jullie kankermoeders". Ook hier wordt hij weer in de boeien geslagen en in een onopvallende dienstwagen gezet, waarna de agenten verder onderzoek in de wijk willen doen.
Tot hun grote verbazing zien ze hun eigen auto wegrijden. M. heeft zich op een of andere manier uit zijn gordel weten te wurmen en is ondanks de handboeien achter het stuur gekropen. Zijn rit met de politieauto blijft beperkt tot enkele meters; hij knalt al snel op een lantaarnpaal waarmee hij de auto total loss rijdt. De rechter wijst de vordering van ruim 14.000 euro van de politie wel af, omdat volgens haar niet duidelijk is of de leasemaatschappij of de politie zelf de schade op moest hoesten.
quote:Op zondag 22 september 2024 09:54 schreef Tjoent het volgende:
Geen idee of dit al is geplaatst maar als dit dezelfde figuur is, waar het sterk op lijkt, woonde ie eerst in Hoogland.
Waslijst aan ellende... en het k-woord voert uiteraard weer eens de boventoon.
https://www.rtvutrecht.nl(...)-vijf-maanden-cel-in
Dan stuiten ze op een derde man, Ayoub M. Als ze hem vragen zijn ID-bewijs te laten zien, beledigt hij de agenten met leuzen als "vieze kankerlijers, ik neuk jullie kankermoeders". Ook hier wordt hij weer in de boeien geslagen en in een onopvallende dienstwagen gezet, waarna de agenten verder onderzoek in de wijk willen doen.
Tot hun grote verbazing zien ze hun eigen auto wegrijden. M. heeft zich op een of andere manier uit zijn gordel weten te wurmen en is ondanks de handboeien achter het stuur gekropen. Zijn rit met de politieauto blijft beperkt tot enkele meters; hij knalt al snel op een lantaarnpaal waarmee hij de auto total loss rijdt. De rechter wijst de vordering van ruim 14.000 euro van de politie wel af, omdat volgens haar niet duidelijk is of de leasemaatschappij of de politie zelf de schade op moest hoesten.
quote:Inbraak moskee
Een maand later zet M. zijn zinnen opnieuw op een auto. Op 17 maart breekt hij 's avonds laat in bij de Mevlana Camii-moskee in Amersfoort. Daar pakt hij uit de la van de keuken 80 euro aan muntgeld en een autosleutel, die hij gebruikt om een rode personenauto op het parkeerterrein te stelen. Even later wordt hij door de politie aangehouden, die hem aantreft in de rode auto met het gestolen muntgeld.
Een paar dagen later zou hij een boa in Amersfoort voor 'kankerlijer' hebben uitgemaakt, maar dat acht de rechtbank onvoldoende bewezen
Een CM was ook wel genoeg geweest om tot een ZM te gaan en daarna richting Forensische psychiatrie.quote:Op zondag 22 september 2024 10:02 schreef MissButterflyy het volgende:
Ze hebben hem geen tbs met dwangverpleging gegeven, maar in een rechtzaak tegen hem was dat wel een optie. Hadden ze dat nu maar wel gedaan.
Dit is exact zoals ik het voor ogen had. Ik vind het eigenlijk nog verbazingwekkend vaak goed gaan aangezien ons land veel meer geesteszieke (verwarde) personen kent. Maar dit blijven gelukkig nog steeds incidenten.quote:Op zondag 22 september 2024 09:54 schreef Tjoent het volgende:
Geen idee of dit al is geplaatst maar als dit dezelfde figuur is, waar het sterk op lijkt, woonde ie eerst in Hoogland.
Waslijst aan ellende... en het k-woord voert uiteraard weer eens de boventoon.
https://www.rtvutrecht.nl(...)-vijf-maanden-cel-in
Dan stuiten ze op een derde man, Ayoub M. Als ze hem vragen zijn ID-bewijs te laten zien, beledigt hij de agenten met leuzen als "vieze kankerlijers, ik neuk jullie kankermoeders". Ook hier wordt hij weer in de boeien geslagen en in een onopvallende dienstwagen gezet, waarna de agenten verder onderzoek in de wijk willen doen.
Tot hun grote verbazing zien ze hun eigen auto wegrijden. M. heeft zich op een of andere manier uit zijn gordel weten te wurmen en is ondanks de handboeien achter het stuur gekropen. Zijn rit met de politieauto blijft beperkt tot enkele meters; hij knalt al snel op een lantaarnpaal waarmee hij de auto total loss rijdt. De rechter wijst de vordering van ruim 14.000 euro van de politie wel af, omdat volgens haar niet duidelijk is of de leasemaatschappij of de politie zelf de schade op moest hoesten.
Ik denk dat de islam ook een grote aantrekkingskracht op geestelijke gestoorden heeft. Daarom zie je vaak de combinatie islam/gestoord.quote:Op zondag 22 september 2024 10:43 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dit is exact zoals ik het voor ogen had. Ik vind het eigenlijk nog verbazingwekkend vaak goed gaan aangezien ons land veel meer geesteszieke (verwarde) personen kent. Maar dit blijven gelukkig nog steeds incidenten.
Maar het onderstreept wel dat het islamitische karakter dat velen er achterzochten klinkklare onzin bleek. Gelukkig.²
De beweegredenen voor moord zijn niet relevant?quote:Op zondag 22 september 2024 10:51 schreef BansheeBoy het volgende:
Als iemand goed gek is, zoals je het zelf zegt, dan zijn zijn beweegredenen niet zo relevant:
• Begeleid wonen
• Medicatie
• Mastiek
• Meerdere incidenten (waaronder moeder neersteken)
Deze man was verward. Riep ik al vanaf dag een. Mooi om te zien dat de funderingen hiervoor nu ook extern door neutralen wordt aangeleverd.²
Toch gaat het OM uitzoeken of er niet sprake is van een terroristisch motief. Dus juich niet te vroeg.quote:Op zondag 22 september 2024 10:51 schreef BansheeBoy het volgende:
Als iemand goed gek is, zoals je het zelf zegt, dan zijn zijn beweegredenen niet zo relevant:
• Begeleid wonen
• Medicatie
• Mastiek
• Meerdere incidenten (waaronder moeder neersteken)
Deze man was verward. Riep ik al vanaf dag een. Mooi om te zien dat de funderingen hiervoor nu ook extern door neutralen wordt aangeleverd.²
Het is een beetje een schandvlek waar men liever niet over praat.quote:Op zondag 22 september 2024 11:19 schreef Alpha0 het volgende:
Weinig aandacht in de Vaderlandse pers over dit incident zeg.
Mwah, er is verder niet veel nieuws, er zal weer meer nieuws naar buiten komen de komende tijd.quote:Op zondag 22 september 2024 11:23 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het is een beetje een schandvlek waar men liever niet over praat.
Zijn geschiedenis, motieven, verwondingen en achtergronden. Er is een hoop extra info bekend geworden sinds zijn terreurdaad.quote:Op zondag 22 september 2024 11:25 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Mwah, er is verder niet veel nieuws, er zal weer meer nieuws naar buiten komen de komende tijd.
Waar wil je het verder dan over hebben? De verdachte is meteen opgepakt.
Dader is opgepakt, onderzoeken zijn gestart, valt niet zoveel meer te meldenquote:Op zondag 22 september 2024 11:19 schreef Alpha0 het volgende:
Weinig aandacht in de Vaderlandse pers over dit incident zeg.
Er zijn verschillende nieuwsberichten geplaatst over zijn verleden.quote:Op zondag 22 september 2024 11:27 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Zijn geschiedenis, motieven, verwondingen en achtergronden. Er is een hoop extra info bekend geworden sinds zijn terreurdaad.
Hij is gek, zeg je notabene zelf. Zowat alles wat ie zegt neem ik daarom met een korretje zout.quote:Op zondag 22 september 2024 10:55 schreef sp3c het volgende:
[..]
De beweegredenen voor moord zijn niet relevant?
de beweegredenen voor moord zijn voor jou niet interessant????quote:Op zondag 22 september 2024 13:17 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Hij is gek, zeg je notabene zelf. Zowat alles wat ie zegt neem ik daarom met een korretje zout.²
niet echt maar ok, bedanktquote:Op zondag 22 september 2024 13:49 schreef FlippingCoin het volgende:
Als er een zwarte crimineel doodgaat in dat derdewereldland krijgt het nog meer aandacht dan een aanslag in Nederland, dat kunnen we wel concluderen nu.
Jawel echtquote:
In algemene zin zijn deze wel degelijk interessant. Ik vind ze echter minder relevant als het een gek betreft. Kan niet zo zijn dat ik iemand enerzijds als gek beschouw en aan de andere kant hem toch serieus neem. Hij is gek.quote:Op zondag 22 september 2024 13:44 schreef sp3c het volgende:
[..]
de beweegredenen voor moord zijn voor jou niet interessant????
nee totaal niet, er gaan zoveel zwarte criminelen dood ieder jaar, hoor je niks over tot allerlei randdebielen het halve land erom in de fik gaan lopen stekenquote:
ow dat boeit me verder allemaal nietquote:Op zondag 22 september 2024 13:53 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
In algemene zin zijn deze wel degelijk interessant. Ik vind ze echter minder relevant als het een gek betreft. Kan niet zo zijn dat ik iemand enerzijds als gek beschouw en aan de andere kant hem toch serieus neem. Hij is gek.²
Fucking bullshitquote:Op zondag 22 september 2024 13:55 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee totaal niet, er gaan zoveel zwarte criminelen dood ieder jaar, hoor je niks over tot allerlei randdebielen het halve land erom in de fik gaan lopen steken
Wat boeit je verder (allemaal) niet?quote:Op zondag 22 september 2024 13:56 schreef sp3c het volgende:
[..]
ow dat boeit me verder allemaal niet
quote:
quote:
Fantastisch weer, iemand met potentie en ambitie om niets gedood door een kansloze debiel die in zijn leven alleen maar overlast en leed heeft veroorzaakt en nu waarschijnlijk voor jaren het straftraject mag gaan belasten.quote:Op zondag 22 september 2024 13:55 schreef vacuum1 het volgende:
De Telegraaf heeft een lang artikel met meer informatie over het slachtoffer:
"De 32-jarige man die donderdagavond door de 22-jarige vermeende terreurverdachte Ayoub M. werd doodgestoken aan de voet van de Erasmusbrug in Rotterdam, woonde nog maar een klein half jaar in de Maasstad. De Duitse stedenbouwkundige en landschapsontwerper Philipp maakte in april zijn langgekoesterde droom waar door te verhuizen van Hamburg naar Rotterdam."
In de Maasstad werkte hij bij een bureau dat zich bezighoudt met architectuur, stedenbouw en landschapsontwerp. Philipp richtte zich specifiek op thema’s als klimaatverandering, bodem- en waterbeheer, circulariteit en groene steden, zowel in Nederland als daarbuiten. „Ik ben nu zo enthousiast over wat er komen gaat – nieuwe mensen, nieuwe ideeën, nieuwe projecten. Als je ervoor openstaat, laten we dan contact maken en samen problemen oplossen!”, schreef hij in maart op zijn LinkedIn.
Philipp was eind augustus nog op zoek naar een kamer of appartement in Rotterdam of omgeving, blijkt uit een bericht op Facebook. De Duitser hield van tekenen, skaten en was geïnteresseerd in architectuurgeschiedenis en de natuur. In Rotterdam liep zijn tijdelijke huurovereenkomst af, en hij zocht nieuwe woonruimte voor maximaal 900 euro. „Ik sta ook open om samen met anderen op zoek te gaan naar appartementen.
Uit het niets werd de Duitser doodgestoken door vermoedelijk Ayoub M. uit Amersfoort, die meermalen ’Allahoe Akbar’ schreeuwde. M zou donderdagavond iets na achten ’s avonds dood en verderf bij de voet van de Erasmusbrug hebben gezaaid. Hij zou zijn moordtocht in de garage onder de brug zijn begonnen. Daar werd als eerste een 33-jarige man uit Zwitserland neergestoken. Dit slachtoffer raakte ernstig gewond en moest naar het ziekenhuis worden gebracht. Vrijdag mocht hij het hospitaal weer verlaten."
https://www.telegraaf.nl/(...)st-om-wat-komen-gaat
of je het wel of niet serieus neemt allemaalquote:Op zondag 22 september 2024 13:57 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Wat boeit je verder (allemaal) niet?²
Tja als je het niet wil zien prima hoor.quote:
Yep, prachtig die kansenparelsquote:Op zondag 22 september 2024 13:57 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Fantastisch weer, iemand met potentie en ambitie om niets gedood door een kansloze debiel die in zijn leven alleen maar overlast en leed heeft veroorzaakt en nu waarschijnlijk voor jaren het straftraject mag gaan belasten.
Ja, hij was verward.quote:Op zondag 22 september 2024 13:57 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Fantastisch weer, iemand met potentie en ambitie om niets gedood door een kansloze debiel die in zijn leven alleen maar overlast en leed heeft veroorzaakt en nu waarschijnlijk voor jaren het straftraject mag gaan belasten.
Zowaar iets waar ik het wel redelijk mee eens kan zijn. Ik ben er ook wel van overtuigd dat de bezuinigingen op de geestelijke zorg in meerdere opzichten meer kosten dan ze opleveren. Pound, foolish.quote:Op zondag 22 september 2024 13:59 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ja, hij was verward.
Volgens mij wordt er aardig bezuinigd op de geestelijke gezondheidszorg. Dit zijn daarvan helaas de resultaten. M.i. een prijs die we niet moeten willen betalen.²
Ja, precies dat inderdaad. Je kan aan de voorkant beter investeren om aan de achterkant meer over te houden. Beetje dom of ze denken dat het zo'n vaart niet loopt. Maar ik zou als regering niet bouwen op aannames.quote:Op zondag 22 september 2024 14:01 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Zowaar iets waar ik het wel redelijk mee eens kan zijn. Ik ben er ook wel van overtuigd dat de bezuinigingen op de geestelijke zorg in meerdere opzichten meer kosten dan ze opleveren. Pound, foolish.
mjah deze jongen zat al in een heel traject, dat hielp blijkbaar nietquote:Op zondag 22 september 2024 14:01 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Zowaar iets waar ik het wel redelijk mee eens kan zijn. Ik ben er ook wel van overtuigd dat de bezuinigingen op de geestelijke zorg in meerdere opzichten meer kosten dan ze opleveren. Pound, foolish.
Over het algemeen ben ik tegen het invoeren van een doodstraf vanwege het onomkeerbare karakter er van. Dit soort genetisch afval, dat behalve veel ellende nooit iets anders aan een samenleving zal bijdragen, doet die mening wel eens wankelen.quote:Op zondag 22 september 2024 13:57 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Fantastisch weer, iemand met potentie en ambitie om niets gedood door een kansloze debiel die in zijn leven alleen maar overlast en leed heeft veroorzaakt en nu waarschijnlijk voor jaren het straftraject mag gaan belasten.
Laten we een misdadige inborst dan ook niet verwarren met een geestesziekte. We hebben het hier gewoon over een stuk tuig.quote:Op zondag 22 september 2024 14:07 schreef sp3c het volgende:
[..]
mjah deze jongen zat al in een heel traject, dat hielp blijkbaar niet
Ik denk dat als ie eenmaal onderzocht is er ook (weer) zal blijken dat deze gozer laagbegaafd is. Dat blijkt ook wel uit z'n vorige daden.quote:Op zondag 22 september 2024 14:17 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Laten we een misdadige inborst dan ook niet verwarren met een geestesziekte. We hebben het hier gewoon over een stuk tuig.
Dat zie ik toch anders. Als iemand aan de anti-pyschotica zit en begeleid woont heb je eigenlijk de perfecte cocktail om iemand weg te zetten als geestesziek.quote:Op zondag 22 september 2024 14:17 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Laten we een misdadige inborst dan ook niet verwarren met een geestesziekte. We hebben het hier gewoon over een stuk tuig.
Laagbegaafd zou zomaar kunnen. Komt nogal voor in culturen waar neven graag met nichten trouwen en nageslacht produceren. In mijn ogen is dat iets anders dan lijden aan een mentale aandoening.quote:Op zondag 22 september 2024 14:19 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Ik denk dat als ie eenmaal onderzocht is er ook (weer) zal blijken dat deze gozer laagbegaafd is. Dat blijkt ook wel uit z'n vorige daden.
Je moet ook een combinatie niet uitsluiten.quote:Op zondag 22 september 2024 14:23 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Laagbegaafd zou zomaar kunnen. Komt nogal voor in culturen waar neven graag met nichten trouwen en nageslacht produceren. In mijn ogen is dat iets anders dan lijden aan een mentale aandoening.
Dit.quote:Op zondag 22 september 2024 14:30 schreef sp3c het volgende:
je kunt niks uitsluiten nog, religieus terreur ook niet
Heel misschien aanvankelijk. Al riep ik het toen ook meteen hoor. Maar nu de feiten beschikbaar zijn kunnen we dat wel 100% uitsluiten. En dat doe ik dan ook graag.quote:Op zondag 22 september 2024 14:30 schreef sp3c het volgende:
je kunt niks uitsluiten nog, religieus terreur ook niet
Hoor je nog iets over de islamofoob Gerben van V. die twee maanden geleden zijn Marokkaanse buurman doodschoot?quote:Op zondag 22 september 2024 11:19 schreef Alpha0 het volgende:
Weinig aandacht in de Vaderlandse pers over dit incident zeg.
Er loopt al een algemeen steektopic waar al heel vaak in wordt gepost.quote:Op zondag 22 september 2024 14:31 schreef HeatWave het volgende:
[ x ]
Nu bijna dagelijks, ook in Nederland.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |