Voor dat iemand gaat roepen: 'Het is nu niet zo dat hij over andere mensen altijd zo'n vriendelijk woord heeft, dus hij is helemaal geen racist.',- dat is een kromme redenering. Dat hij buiten zwarte vrouwen óók geen respect kan opbrengen voor latino's, moslims, aziaten, vrouwen in het algemeen, transgenders, joden, etc., betekent niet dat hij het niet op zwarte vrouwen gemunt heeft, het betekent dat hij het daar óók op gemunt heeft. Het is gewoon een hele uitgebreide vorm van racisme, xenofobie, mysogonie, etc.quote:
Nou moet daarbij wel de kanttekening gemaakt worden dat Trump door zijn hoge leeftijd nog stamt uit een tijd dat denigrerend doen over zwarte mensen sws veel gewoner was (vooral in taalgebruik) en dat zijn vader duidelijk geen lichtend voorbeeld was voor hem maar ik heb niet de indruk dat hij erg veranderd is. Wat dat betreft is hij ook nog steeds zijn authentieke zelfquote:Op vrijdag 2 augustus 2024 02:06 schreef JAM het volgende:
[..]
Voor dat iemand gaat roepen: 'Het is nu niet zo dat hij over andere mensen altijd zo'n vriendelijk woord heeft, dus hij is helemaal geen racist.',- dat is een kromme redenering. Dat hij buiten zwarte vrouwen óók geen respect kan opbrengen voor latino's, moslims, aziaten, vrouwen in het algemeen, homoseksuelen, joden, etc., betekent niet dat hij het niet op zwarte vrouwen gemunt heeft, het betekent dat hij het daar óók op gemunt heeft. Het is gewoon een hele uitgebreide vorm van racisme, xenofobie, mysogonie, etc.
Al wat niet blank en rechts is en al wat niet doet alsof hij succesvol en christelijk is, zal er aan moeten geloven.
Trump heeft het ook rustig over 'Black jobs' en ziet daar niets racistisch in.quote:As told by Fred C. Trump III, the former president’s nephew, in “All in the Family: The Trumps and How We Got this Way,” it goes like this: Someone had slashed a two-foot gash in the soft-top of his Uncle Donald’s beloved Cadillac Eldorado convertible. Donald Trump was furious. He called over his young nephew to take a look.
Though Donald Trump could not have known who did it, he “disgustedly” blamed Black people, twice using the n-word to describe those he believed to be the culprits.
“I knew that was a bad word,” Fred Trump, who spells out the pejorative in full in his book, recalls thinking at the time.
Fred Trump’s vividly detailed recollection of that day — which he writes took place when he was a “preteen” in the early 1970s, when Uncle Donald was in his mid- to late 20s — prompts him to ponder whether his uncle was “a racist.” The author cuts his uncle a bit of a break, noting that, in those days, “people said all kinds of crude, thoughtless, prejudiced things.” He also does some equivocating, hyperbolically writing that, “in one way or another, maybe everyone in Queens was a racist then.”
De kans op winst voor de Dems is inderdaad gestegen sinds Harris het stokje heeft overgenomen.quote:Op donderdag 1 augustus 2024 22:43 schreef Hexagon het volgende:
[..]
De MAGA's zijn voor de democraten helemaal niet interessant. Die stemmen nog op Trump als hij hun huis in de fik zet. En ze hebben die MAGA lui ook helemaal niet nodig is uit de verkiezingen van 2020 gebleken.
De democraten moeten vooral zorgen dat hun achterban duidelijk heeft dat thuisblijven linke soep is en wanneer dat leuk, en ze voldoende gaan stemmen, dan herhalen ze het kunstje uit 2020 gewoon.
Te zeker zijn van winst heeft de Democraten in 2016 de overwinning gekost, ze kwamen niet stemmen. Dat, en het ineens heropende onderzoek, en de acties van Poetins trollbots op sociale media.quote:Op vrijdag 2 augustus 2024 04:46 schreef Toby56 het volgende:
[..]
De kans op winst voor de Dems is inderdaad gestegen sinds Harris het stokje heeft overgenomen.
Vermoedelijk bedoelen we andere dingen met 'in play'. Dat kan gebeuren. In jouw verhaal klopt het dat ze niet 'in play' zijn. Electoraal zijn ze niet interessant meer.
De twijfelaars moeten overtuigd worden, vooral in de swinging states. Het begint er in elk geval sterk op te lijken dat Harris een alternatief als RFK jr. definitief onschadelijk aan het maken is.
Maar ik ga de huid van de beer nog niet verkopen.
Jawel hoor.quote:Op vrijdag 2 augustus 2024 03:57 schreef Kijkertje het volgende:
Maar goed niemand heeft het meer over zijn belabberde beleidsplannen (Project 2025):
[ x ]
[ x ]
Zelfs de 4e keer (hopelijk). Met als 3e het besluit om zich niet meer verkiesbaar te stellen.quote:Op vrijdag 2 augustus 2024 07:23 schreef AnneX het volgende:
Duidelijker kan het niet worden gezegd!
[ x ]
quote:People think they diss my person
By stating I'm darkly packed
I know this, so, I point at Q-Tip
And he states, "Black is Black"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En Me, Myself and I past ook goed bij de ultieme narcist Trump, bedacht ik mij later.Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
quote:Op vrijdag 2 augustus 2024 08:23 schreef Arcee het volgende:
TT komt trouwens uit Me, Myself and I van De La Soul, of in ieder geval was dat de referentie waar ik aan dacht:
[..]Ik kan dat stukje tekst niet lezen zonder in mijn hoofd daarna "oooh hooo hooo hooo.. " te zingenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En Me, Myself and I past ook goed bij de ultieme narcist Trump, bedacht ik mij later.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
Ter verdediging van De Donald, De Donald discrimineert iedereen die niet De Donald is, of hij daarbij verschil maakt tussen boreale en non-boreale critici vind ik lastig te beoordelen.quote:Op vrijdag 2 augustus 2024 02:06 schreef JAM het volgende:
[..]
Voor dat iemand gaat roepen: 'Het is nu niet zo dat hij over andere mensen altijd zo'n vriendelijk woord heeft, dus hij is helemaal geen racist.',- dat is een kromme redenering. Dat hij buiten zwarte vrouwen óók geen respect kan opbrengen voor latino's, moslims, aziaten, vrouwen in het algemeen, transgenders, joden, etc., betekent niet dat hij het niet op zwarte vrouwen gemunt heeft, het betekent dat hij het daar óók op gemunt heeft. Het is gewoon een hele uitgebreide vorm van racisme, xenofobie, mysogonie, etc.
Al wat niet blank en rechts is en al wat niet doet alsof hij succesvol en christelijk is, zal er aan moeten geloven.
Nee, dat is gewoon weirdquote:Op vrijdag 2 augustus 2024 10:32 schreef Ulx het volgende:
[ x ]
Ik kan zeggen dat het niet raar is, maar dan zou men mij weer van wokisme beschuldigen.
Niet zo verwonderlijk dat hij niet erg blij is. Hij roept al een paar maanden dat die journalist vrij komt als hij gekozen werd omdat Poetin dat persoonlijk voor hem zou doen als gunst en voor niemand anders. Dat heeft die zelfs nog tijdens het debat met Biden gezegd.quote:Op vrijdag 2 augustus 2024 09:09 schreef xpompompomx het volgende:
Opmerkelijk is dat Trump, zo te lezen, erg blij is met de gevangenenruil:
[ afbeelding ]
Toch lullig als je zo genaaid word door je maatje Poetinquote:Op vrijdag 2 augustus 2024 14:07 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Niet zo verwonderlijk dat hij niet erg blij is. Hij roept al een paar maanden dat die journalist vrij komt als hij gekozen werd omdat Poetin dat persoonlijk voor hem zou doen als gunst en voor niemand anders. Dat heeft die zelfs nog tijdens het debat met Biden gezegd.
Beetje zuur dus dat die nu vrij komt en hij dat niet meer kan roepen.
Je bent sarcastisch, vermoed ik.quote:Op vrijdag 2 augustus 2024 14:50 schreef KoosVogels het volgende:
In het alternatieve MAGA-universum heeft Poetin deze deal gemaakt uit angst voor Trump. Want als die straks aan de macht komt staan alle 'bad guys' stijf van angst.
Trump, die de conclusies van zijn eigen inlichtingendiensten afwees en zich achter Poetin schaarde. Poetin zou doodsbang zijn voor die Trump.
Andersom zou ik denken.quote:Op vrijdag 2 augustus 2024 14:50 schreef KoosVogels het volgende:
In het alternatieve MAGA-universum heeft Poetin deze deal gemaakt uit angst voor Trump. Want als die straks aan de macht komt staan alle 'bad guys' stijf van angst.
Trump, die de conclusies van zijn eigen inlichtingendiensten afwees en zich achter Poetin schaarde. Poetin zou doodsbang zijn voor die Trump.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |