Gevoelens doen er alleen toe als je paragnost bent.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:31 schreef R-woud93 het volgende:
Ik heb het gevoel dat dit met een sisser af gaat lopen
Dan snap ik oprecht niet waarom je het wel opzoekt hierquote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:31 schreef Whiskers2009 het volgende:
Wordt tijd voor bevestigd nieuws.
Begin de zich herhalende geruchten en fantasietjes nu écht beu te worden
bevestigd nieuwsquote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:32 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dan snap ik oprecht niet waarom je het wel opzoekt hier
Ja, nee laat dan maar zittenquote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:32 schreef T3hTommay het volgende:
[..]
Gevoelens doen er alleen toe als je paragnost bent.
Of Jack van Gelder.
Mart Smeets kan er anders ook wat van.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:32 schreef T3hTommay het volgende:
[..]
Gevoelens doen er alleen toe als je paragnost bent.
Of Jack van Gelder.
Halve punt want raceafstand niet gehaald.quote:
Ik hoop het zo.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:31 schreef R-woud93 het volgende:
Ik heb het gevoel dat dit met een sisser af gaat lopen
Ik niet. Waarom zou Joost anders al zijn stories van gisteren hebben verwijderd en gestopt met ESF volgen. Die komt niet meer terugquote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:31 schreef R-woud93 het volgende: Ik heb het gevoel dat dit met een sisser af gaat lopen
Al zijn dit wel de updates waar we wat aan hebben.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:34 schreef Greys het volgende:
Dit is dezelfde Israëlische man uit de treitervideo met de NLse beveiliger. Hij geniet.
[ x ]
Dit soort mensen echt wtfquote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:34 schreef Greys het volgende:
Dit is dezelfde Israëlische man uit de treitervideo met de NLse beveiliger. Hij geniet.
[ x ]
Het is gewoon EK2000 all over againquote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:32 schreef Paul het volgende:
Al die weken rondom Joost en dan straks de finale niet mee mogen doen 😵
heb je een linkje naar beelden daarvan toevallig?quote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:32 schreef marcodej het volgende:
Onze vriend liep er al niet jofel bij in de vlaggenparade.
Die is klaar.
Ook als diegene het zelf veroorzaakt heeft eventueel?quote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:34 schreef Remco het volgende:
[..]
Al zijn dit wel de updates waar we wat aan hebben.
Dit is een journalist en hij brengt nieuws, wow....quote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:34 schreef Greys het volgende:
Dit is dezelfde Israëlische man uit de treitervideo met de NLse beveiliger. Kijk maar naar z'n profielfoto. Hij geniet.
[ x ]
Nee dan natuurlijk niet, maar dit is wel een 'bewijs' dat Joost echt zijn biezen heeft gepakt itt al die tientallen andere uit de lucht gegrepen theorieen.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:35 schreef Greys het volgende:
[..]
Ook als diegene het zelf veroorzaakt heeft eventueel?
Dat dat hij dan op een hele bijzondere manier..quote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:35 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Dit is een journalist en hij brengt nieuws, wow....
Dat IS het al toch?quote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dit zou wel geschiedenis schrijven zijn.
Dat zijn geen journalisten. Journalisten dansen niet mee met ESF actsquote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:35 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Dit is een journalist en hij brengt nieuws, wow....
Al putten die natuurlijk uit exact dezelfde bronnen als wij.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:36 schreef voetbalmanager2 het volgende:
'Fysieke confrontatie' dus aldus RTL
Al besprokenquote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dit zou wel geschiedenis schrijven zijn.
Gatver, ik kan dat gestook echt niet hebben.quote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:34 schreef Greys het volgende:
Dit is dezelfde Israëlische man uit de treitervideo met de NLse beveiliger. Kijk maar naar z'n profielfoto. Hij geniet.
[ x ]
Mwah, nu is het gewoon een relletje. Bij een DQ is het wel echt geschiedenis schrijven.quote:
Zelfde geruchten gelezen als wij..quote:Op vrijdag 10 mei 2024 18:36 schreef voetbalmanager2 het volgende:
'Fysieke confrontatie' dus aldus RTL
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |