abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_213226538
0s.gif Op woensdag 3 april 2024 11:22 schreef Zoddie het volgende:
Samenvatting 7 oktober tot met 29 januari (wiki)

De oorlog tussen Hamas en Israël is een escalatie van het Israëlisch-Palestijns conflict die begon op 7 oktober 2023 en zich ontwikkelde tot een Israëlische invasie in de Gazastrook.

De aanleiding van de inval in de Gazastrook was een gecoördineerde verrassingsaanval door de militante beweging Hamas vanuit de Gazastrook op Israël, onder de naam Operatie Al-Aqsa-storm. Duizenden raketten werden afgevuurd op Israëlische plaatsen in de grensstreek, terwijl ongeveer 3.000 militanten de grens met Israël doorbraken en aanslagen pleegden op Israëlische militaire bases, woonwijken en een muziekfestival, waarbij circa 1.200 mensen werden gedood, waarvan 846 burgers. Naar schatting 200-250 personen werden gevangengenomen en als gijzelaars naar de Gazastrook overgebracht. Hamas verklaarde dat de aanval een reactie was op het geweld van Israëlische kolonisten, de blokkade van de Gazastrook, de ontheiliging van de Al-Aqsamoskee in Jeruzalem, evenals op de wreedheden die in de afgelopen decennia van Israëlische zijde waren begaan tegen de Palestijnen.

In reactie op de aanval voerden de Israëlische strijdkrachten (IDF) wekenlang dag en nacht bombardementen uit op de Gazastrook. Langs de grens werd een troepenmacht samengetrokken ter voorbereiding op een grondoffensief, met als doel de vernietiging van Hamas en het opsporen en bevrijden van de Israëlische gijzelaars. In heel Gaza werden huizen en civiele infrastructuur vernietigd. Na een aantal korte voorbereidende grondoperaties werd begin november een grootschalig Israëlisch grondoffensief gestart.

IDF voerde tevens invallen uit op de bezette Westelijke Jordaanoever. Ook in het grensgebied tussen Israël en Libanon liepen de spanningen op en waren er meerdere confrontaties tussen Hezbollah en IDF. Nadat Hezbollah-militanten vanuit Libanon raketten hadden afgevuurd op Israël, reageerde Israël met luchtaanvallen op Libanon.

Op 26 oktober publiceerde het door Hamas aangestuurde Ministerie van Volksgezondheid in Gaza een lijst van ruim 7.000 personen die tussen 7 en 26 oktober in de Gazastrook werden gedood, waaronder bijna 3.000 kinderen en ruim 3.000 vrouwen, met nog zo'n 2.700 vermisten. Ook daarna viel er nog een onbekend aantal doden en gewonden. Nieuwsmedia en internationale organisaties zoals de WHO achtten de genoemde aantallen betrouwbaar. Volgens voorlopige tellingen waren er op 10 november meer dan 11.000 Palestijnen gedood, waaronder ruim 4.500 kinderen, met nog zo'n 2.700 vermisten. Op de Westelijke Jordaanoever werden sinds het begin van de oorlog tot half november meer dan 190 Palestijnen gedood, waarvan ruim 50 kinderen. Wijdverbreide burgerdoden hebben ertoe geleid dat zowel Israël als Hamas zijn beschuldigd van oorlogsmisdaden.

Israël spoorde de 1,1 miljoen inwoners van het noordelijke deel van de Gazastrook aan om te evacueren naar het zuiden, terwijl Hamas de bewoners opriep in hun huizen te blijven. De Verenigde Naties (VN) meldde dat er ongeveer 1,7 miljoen Palestijnen, meer dan 70% van de bevolking van Gaza, intern ontheemd waren geraakt. Ongeveer 500.000 Israëli's werden geëvacueerd.Mensenrechtenorganisaties riepen op tot de opname van vluchtelingen uit de Gazastrook.De oorlog heeft geleid tot een ernstige humanitaire crisis in Gaza. Verschillende hulporganisaties hebben Israël ervan beschuldigd honger te gebruiken als oorlogswapen. De VN heeft gewaarschuwd voor de dreiging van hongersnood en de verspreiding van ziekten in de regio, als gevolg van de afsluiting van water, brandstof, voedsel en elektriciteit door Israël. De VN en veel landen riepen op tot een onmiddellijk staakt-het-vuren.

Op 27 januari 2023 heeft het Internationaal Gerechtshof een tussentijdse uitspraak gedaan in de zaak Zuid-Afrika vs Israël [af]. Het Hof zag het potentiële risico van genocidale daden tegen de bevolking van Gaza en herinnerde Israël aan zijn naleving van de Genocide Conventie en vroeg Israël binnen een maand te rapporteren over de gevraagde taken.

SPOILER: Twitteraccounts van een aantal betrouwbare twitteraars
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Kaart van de Gazastrook en informatie over de Gazastrook
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Geschiedenis conflict
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Enkele belangrijke links
Liveblog Nu.nl
Liveblog NOS
Liveblog AD

SPOILER: Livestreams
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Intolerant voor intolerantie
pi_213226620
quote:
14s.gif Op dinsdag 16 april 2024 09:00 schreef HowardRoark het volgende: Correct. Uitstekende analyse. [ twitter ] [ x ]
Instagram School of Law _O_
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
pi_213226746
quote:
1s.gif Op dinsdag 16 april 2024 08:44 schreef Chadi het volgende:

[..]
Het hele punt is dat Israël vanaf het begin dat niet bood. Het was en is exclusief voor joden. Wat er daarna overblijft is voor de rest. Dat joden van heide en ver daar iets kunnen claimen terwijl de oorspronkelijke bewoners verjaagd worden en hun sporen gewist worden om plaats te maken voor joden is hier illustratief voor.
Je haalt daarmee de enige wet aan die echt werkelijk een doorn is in het oog. Ik wil graag dat je mij meer voorbeelden geeft van wetten die specifiek voor Joden zijn en niet voor alle Israëli. Ik bedoel dan specifiek niet discriminerende voorbeelden, zoals die ook in Nederland ervaren worden - wetten.

Onteigening van land gebeurde bij alle Palestijnse mensen, ook de Joodse gemeenschap verloor huizen en land. Israël is één van de landen in de wereld met het minste particuliere grondbezit - Ik denk dat dit ook zorgt voor een kwestie die mensen dus niet goed begrijpen, namelijk die van de vooroorlogse situatie (vóór 1920), van Nederland waarbij pachten een van de meest normaalste zaken was. Dat kun je vandaag de dag in Nederland niet echt bedenken, hè? Dat je een huis koopt maar niet de grond. Tegenwoordig is in Nederland pachten en 'canonrecht een relatief onbekend begrip.

Toen Israël werd gesticht werd dus het liefste alle grond staat bezit, dat hoorde bij de ideologie van het zionisme. Overigens heeft dit dus niets per definitie te maken met de Joden in dit plan, maar met de commu-socialistische staatsvorm. Ook Groot-Britannië en de Volkenbond was maar al te blij met het idee van een Zionistische Jodenstaat, omdat in die tijd van oprichting de wereldorde zo was dat hiervan gedacht werd dat dit de wederopbouw van een gebied zou versterken. Dat is natuurlijk staatkundig gezien ook: Nederland had Wilhelmina die overduidelijk op die socialistische grondslag wederopbouw trachtte te bewerkstelligen.

De Arabische wereld had nog een uitdaging, namelijk het grote verdrijven van Joden uit hun gebieden en er kwam dus mede een andere belangrijke vraag: wat nu met de Joden? De uitkomst van de Zionistische beweging voor een Joodse staat (voor het Mandaatgebied Palestina) was een voorgedragen plan en er werd in de B-gebieden van de Volkenbond besproken om een aangenomen lijn te volgen. Daarbij maakte Groot-Britannië de keuze voor het plan van Balfour.

Natuurlijk is daar een stokje voor gestoken, oorlog na oorlog kwam; maar er zijn mensen die veel van dit gedachtengoed nog willen najagen en denken dat dit rust en stabiliteit zou bieden. Echter: tijden veranderen. Dus mijn overtuiging is dat dit natuurlijk (ook geopolitiek en staatkundig) nooit zo zal werken. We hebben ook geen USSR meer en China wordt met argusogen bekeken.


Nethanyahu mag dan het idee hebben dat hij alles inderdaad exclusief voor Joden wil hebben, maar gelukkig is dat niet het geval en is er genoeg tegendruk om rare ideeën uit het hoofd te laten. Niet alleen tegendruk van de Israëli (gelukkig maar), internationaal evengoed. Verder leef je overduidelijk niet in Israël en ben je er volgensmij nooit geweest.

Van de "heides" en zo ver, komen de Joden evenmin - maar dat grapje was je vorige keer al gemaakt door mij.

Wat ik nu geschreven heb is volgensmij ook voor de lampenkap in dit geval.. ;)


RP - altijd k*t na grote bijdrage dan topic sluit.

[ Bericht 1% gewijzigd door HannahVrede op 16-04-2024 14:01:46 ]
pi_213226880
quote:
1s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:07 schreef HannahVrede het volgende:

[..]
Je haalt daarmee de enige wet aan die echt werkelijk een doorn is in het oog. Ik wil graag dat je mij meer voorbeelden geeft van wetten die specifiek voor Joden zijn en niet voor alle Israëli. Ik bedoel dan specifiek niet discriminerende voorbeelden, zoals die ook in Nederland ervaren worden - wetten.

Onteigening van land gebeurde bij alle Palestijnse mensen, ook de Joodse gemeenschap verloor huizen en land. Israël is één van de landen in de wereld met het minste particuliere grondbezit - ik denk dat dit ook zorgt voor een kwestie die mensen dus niet goed begrijpen, namelijk die van de vooroorlogse situatie (vóór 1920) van Nederland waarbij pachten een van de meest normaalste zaken was. Kun je toch vandaag de dag in Nederland neit echt bedenken hè? Dat je een huis koopt maar niet de grond. Tegenwoordig is in Nederland pachten en 'canonrecht een relatief onbekend begrip.

Toen Israël werd gesticht werd dus het liefste alle grond staat bezit, dat hoorde bij de ideologie van het zionisme. Overigens heeft dit dus niets per definitie te maken met de Joden in dit plan, maar met de commu-socialistische staatsvorm. Ook Groot-Britannië en de Volkenbond was maar al te blij met het idee van een Zionistische Jodenstaat, omdat in die tijd van oprichting de wereldorde zo was dat hiervan gedacht werd dat dit de wederopbouw van een gebied zou versterken. Dat is natuurlijk staatkundig gezien ook: Nederland had Wilhelmina die overduidelijk op die socialistische grondslag wederopbouw trachtte te bewerkstelligen.

De Arabische wereld had nog ene uitdaging namelijk het grote bedrijven van Joden uit de gebieden en er kwam dus mede een andere belangrijke vraag: wat nu met hen? De uitkomst van de Zionistische beweging voor een Joodse stata voor het Mandaatgebied Palestina was een voorgedragen plan en werd in de B-gebied bespreken aangenomen als de lijn te volgen.

Natuurlijk is daar een stokje voor gestoken, oorlog na oorlog kwam; maar er zijn mensen die veel van dit gedachtengoed nog willen najagen en denken dat dit rust en stabiliteit zou bieden. Echter: tijden veranderen. Dus mijn overtuiging is dat dit natuurlijk (ook geopolitiek en staatkundig) nooit zo zal zijn. (We hebben ook geen USSR meer en China wordt met argusogen bekeken)

Nethanyahu mag dan het idee hebben dat hij alles inderdaad exclusief voor Joden wil hebben, maar gelukkig is dat niet het geval en is er genoeg tegendruk om rare ideeën uit het hoofd te laten. Niet alleen tegendruk van de Israëli (gelukkig maar), internationaal evengoed. Verder leer je overduidelijk niet in Israël en ben je er volgensmij nooit geweest.

Van de "heides" en zo ver komen de Joden evenmin - maar dat grapje was je vorige keer al gemaakt door mij.

Wat ik nu geschreven heb is volgensmij ook voor de lampenkap in dit geval.. ;)

RP - altijd k*t na grote bijdrage dan topic sluit.
Israel gaat steeds meer richting deze denkwijze. Dat is het hele eieren eten.
pi_213227010
https://twitter.com/afalkhatib

Dit account is overigens een groot voorbeeld voor allen. Een Gazaanse-Amerikaan, die ondanks dat hij vele familieleden is verloren in de oorlog tussen Israel en de Palestijnse gebieden, de beschaving in zich blijft houden om zowel tegen Hamas als bepaalde figuren binnen de Israëlische regering en hun beleidskeuzes.

Zowel aan de diehard Palestijnse (lees Hamas tuig) als aan de diehard-Israelische (Lees Netanyahu tuig) kant mogen ze hem niet. Als de haat van zulk rot komt, dan weet je dat je aan de goede kant van de geschiedenis staat.
pi_213227055
https://twitter.com/afalkhatib/status/1780118883678187810

Ebrahem Elmadhoun. Pro-Hamas propagandist, die voor de oorlog uitbrak een veilig onderkomen heeft gevonden in Turkije. En dan zitten er hier ook nog mensen die Hamas als een vrijheids-organisatie zien tegen het Israelische geweld + bezetting.

Jullie hebben in jullie fanatieke anti-Israel kijk niet door dat jullie sympathie hebben voor een organisatie die exact hetzelfde wil voor de Palestijnen als Ben Gvir. Dood.
pi_213227075
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:18 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Israel gaat steeds meer richting deze denkwijze. Dat is het hele eieren eten.
Zoals je in mijn bijdrage kan lezen, en ook nog specifiek aanhaalt, was dit dan ook ooit het idee voor het land Israël.

Dat betekend niet dat dit daadwerkelijk ook zo gebeurd is. Er zijn leiders geweest met specifieks ideeën (en ik mijn ogen ook vreemde ideeën) zoals de wet voor aliyah: maar het is niet zo dat je als 'niet-Jood' niet kan leven in Israël omdat de wetten je tegen zitten. Discriminatie is er wel - maar dat is inherent aan een samenleving.

Eigenlijk vroeg ik dus @Chadi alleen om meer staatkundige onderbouwing en erkenning voor de complexiteit van een samenleving waarin groeperingen van cultureel-religeus belang de aardbeien plukken. Ik zeg dus niet dat er zich geen problemen voor doen - sterker nog: ik heb duidelijk vermeld dat de enige manier zware demonstraties en in de Knesset de rem er op zetten de enige "democratische" (eerder sociocratische) manier is.

Niets van dit al zou eigenlijk mijn voorstelling zijn voor een land - maar de visie van sommigen over wat Israël verworden is naar aanleiding van een verdelingsplan (VN/B-gebied/Balfour) en wat het nu is verworden - is wat anders dan wat jij aanhaalt - 'wat het aan het worden is'.

Die toekomst hebben we nog in eigen handen. 't kan alle kanten op.

[ Bericht 0% gewijzigd door HannahVrede op 16-04-2024 14:04:07 ]
pi_213227094
edit
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_213227135
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:18 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Israel gaat steeds meer richting deze denkwijze. Dat is het hele eieren eten.
Valt me op dat velen Israël nog zien als een soort goed functionerende liberale democratie met Westerse normen, waarden en idealen. En niet als een land met conservatieve, etnisch-nationalistische gekkies aan de macht met een officieel aangeklaagde premier die eigenlijk niet meer op die positie zou moeten zitten maar zijn macht tot in het uiterste gebruikt om afzetting en tralies te voorkomen. Een regering en premier die vóór 7 oktober nog voorstander waren van Hamas als machthebber in Gaza en hen financieel steunden omdat dat goed uitkwam voor hun radicale gedachtegoed.
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
pi_213227146
https://www.timesofisrael(...)and-hostage-release/.

De meest rechtse politici van Israel en de leiding van Hamas zitten samen in de kroeg: zegt een rechtse politicus tegen een Hamas leider: 'alle Palestijnen zijn terroristen'. Zegt de Hamas leider: 'haha klopt, en anders zorgen wij er wel voor dat ze het worden'.
pi_213227178
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:46 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
Valt me op dat velen Israël nog zien als een soort goed functionerende liberale democratie met Westerse normen, waarden en idealen. En niet als een land met conservatieve, etnisch-nationalistische gekkies aan de macht met een officieel aangeklaagde premier die eigenlijk niet meer op die positie zou moeten zitten maar zijn macht tot in het uiterste gebruikt om afzetting en tralies te voorkomen.
Nog altijd veel beter dan al die islamitische landen om hen heen, waar echt 0,0 vrijheid is voor vrouwen, homo's en andersdenkenden.

Wanneer wordt bijvoorbeeld Khamenei achter de tralies gezet? Heeft er ooit iemand op die man kunnen stemmen?
pi_213227193
quote:
1s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:38 schreef HannahVrede het volgende:

[..]
Zoals je in mijn bijdrage kan lezen, en ook nog specifiek aanhaalt, was dit dan ook ooit het idee voor het land Israël.

Dat betekend niet dat dit daadwerkelijk ook zo gebeurd is. Er zijn leiders geweest met specifieks ideeën (en ik mijn ogen ook vreemde ideeën) zoals de wet voor aliyah: maar het is niet zo dat je als niet Jood niet kan leven in Israël omdat de wetten je tegen zitten. Discriminatie is er wel - maar dat is inherent aan een samenleving.

Eigenlijk vroeg ik dus @:Chadi alleen om meer staatkundige onderbouwing en erkenning voor de complexiteit van een samenleving waarin groeperingen van cultureel-religeus belang de aardbeien plukken. Ik zeg dus niet dat er zich geen problemen voor doen - sterker nog: ik heb duidelijk vermeld dat de enige manier zware demonstraties en in de Knesset de rem er op zetten de enige "democratische" (eerder sociocratische) manier is.

Niets van dit al zou eigenlijk mijn voorstelling zijn voor een land - maar de visie van sommigen over wat Israël verworden is naar aanleiding van een verdelingsplan (B-gebied/Balfour) en wat het nu is verworden - is wat anders dan wat jij aanhaalt 'wat het aan het worden is'.

Die toekomst hebben we nog in eigen handen. Alle kanten op.
Ik waardeer je bijdrage altijd. Je doet goed je best om op iedereen inhoudelijk te reageren. Maar het valt mij wel op dat je moeite hebt met patronen herkennen. Herkennen welke richting iets op gaat.

Dat er opinie verschillen bestaan in een land is evident. Maar we zien dat Israel steeds rechtser wordt. Dat radicale kolonisten aan invloed winnen. Iemand als Ben Gvir heeft nu gewoon een gedegen functie in de politiek, terwijl hij nog niet lang geleden op een terroristenlijst stond.

Hij was/is aanhanger van Baruch Goldstein en heeft mede een klimaat gecreëerd waardoor Rabin werd vermoord.
pi_213227195
Ook opvallend: al die ceasefire now mensjes zijn opeens muisstil toen Iran Israël aanviel.

Als de raketten de "juiste kant" opgaan, moet er even geen wapenstilstand plaatsvinden.
pi_213227228
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:50 schreef Homey het volgende:
Ook opvallend: al die ceasefire now mensjes zijn opeens muisstil toen Iran Israël aanviel.

Als de raketten de "juiste kant" opgaan, moet er even geen wapenstilstand plaatsvinden.
Ik weet niet wat er mis is met die mensen maar fucking hooggeplaatste officieren bagatelliseren die stortvloed raketten nog, wat is er mis met die lui?!
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213227232
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:46 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
Valt me op dat velen Israël nog zien als een soort goed functionerende liberale democratie met Westerse normen, waarden en idealen. En niet als een land met conservatieve, etnisch-nationalistische gekkies aan de macht met een officieel aangeklaagde premier die eigenlijk niet meer op die positie zou moeten zitten maar zijn macht tot in het uiterste gebruikt om afzetting en tralies te voorkomen. Een regering en premier die vóór 7 oktober nog voorstander waren van Hamas als machthebber in Gaza en hen financieel steunden omdat dat goed uitkwam voor hun radicale gedachtegoed.
Dat komt omdat goedweer praatjes makkelijker is dan de cynische waarheid.

Israel is alles behalve een liberaal, westers land. Het is zelfs een vrij achterlijk land op bepaalde gebieden. Toch moet het westen het land blijven steunen (niet in alles, maar als algeheel beeld). Waarom? Israel is onze (van het westen) ogen en oren in het Midden-Oosten.

Duitsland heeft recent geleden de Arrow 3 van Israel gekocht. Mensen hebben het vaak over 'schuldbesef', daar gaat het allang niet meer om. Afd is relatief groot in Duitsland, die hebben 0 schuldbesef. Belangen. Daar gaat het om.
pi_213227238
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:31 schreef theunderdog het volgende:
Zowel aan de diehard Palestijnse (lees Hamas tuig)
Wat is dit dan, noem het gewoon barbaarse terroristen?
Bij tuig denk je aan kleine en grote criminelen, dit is een hele andere orde.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213227240
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:50 schreef Homey het volgende:
Ook opvallend: al die ceasefire now mensjes zijn opeens muisstil toen Iran Israël aanviel.

Als de raketten de "juiste kant" opgaan, moet er even geen wapenstilstand plaatsvinden.
Die "vergelding" van Iran was het beste wat kon gebeuren. Het was geen serieuze aanval maar een getelefoneerde actie om spierballen te laten zien en daarmee het boek te kunnen sluiten. Als Israël niet meegaat met het afsluiten van deze situatie dan is Israël volledig verantwoordelijk voor de gevolgen. Vergeet niet dat deze escalatie begon met een aanval van Israël op een consulaat.
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
pi_213227243
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:53 schreef ludovico het volgende:

[..]
Ik weet niet wat er mis is met die mensen maar fucking hooggeplaatste officieren bagatelliseren die stortvloed raketten nog, wat is er mis met die lui?!
Is gewoon verschil in opinie. Niets bijzonders.
pi_213227244
Uhuh. En Iran heeft net zoals Israël het recht zich te 'verdedigen'
pi_213227248
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:55 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Is gewoon verschil in opinie. Niets bijzonders.
:')
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213227250
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:55 schreef ludovico het volgende:

[..]
Wat is dit dan, noem het gewoon barbaarse terroristen?
Bij tuig denk je aan kleine en grote criminelen, dit is een hele andere orde.
Ik noem het zoals ik wil. Of krijg je nu kosher-tranen?
  dinsdag 16 april 2024 @ 13:56:11 #22
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_213227254
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:50 schreef Homey het volgende:
Ook opvallend: al die ceasefire now mensjes zijn opeens muisstil toen Iran Israël aanviel.

Als de raketten de "juiste kant" opgaan, moet er even geen wapenstilstand plaatsvinden.
Correct.

Deze mensen zijn ineens niet meer voor een staakt-het-vuren als Israël wordt aangevallen, dat juichen ze alleen maar toe. Pas als Israël plannen maakt om terug te slaan, dan komen de oproepen voor vrede en een staak-het-vuren. Wat natuurlijk precies benadrukt wat de achterliggende intenties zijn.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_213227256
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:55 schreef ludovico het volgende:

[..]
:')
Ja dus
pi_213227261
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:55 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Is gewoon verschil in opinie. Niets bijzonders.
Geen suffe kut die dat had geroepen op het moment dat die raketten de lucht in gingen, maar na afloop vooral dit prediken, terwijl ze alle steun hebben gehad van andere landen, kon Israël dat zelf aan of was het penibel? Man hou toch op.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213227267
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:55 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Ik noem het zoals ik wil. Of krijg je nu kosher-tranen?
Je mag vanalles, maar als je een terrorist niet kan onderscheiden van een crimineel heb je poep in je ogen.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213227268
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:56 schreef ludovico het volgende:

[..]
Geen suffe kut die dat had geroepen op het moment dat die raketten de lucht in gingen, maar na afloop vooral dit prediken, terwijl ze alle steun hebben gehad van andere landen, kon Israël dat zelf aan of was het penibel? Man hou toch op.
Nergens zeg ik dat het eens ben met die opinie. Houd je emoties eens in bedwang.
pi_213227277
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:57 schreef ludovico het volgende:

[..]
Je mag vanalles, maar als je een terrorist niet kan onderscheiden van een crimineel heb je poep in je ogen.
Dit gaat over Israel-Hamas. Over je fetisj met poep mag je een eigen topic openen.
pi_213227279
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:57 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Nergens zeg ik dat het eens ben met die opinie. Houd je emoties eens in bedwang.
Zie de werkelijkheid zoals die is i.p.v. fantasieverhaaltjes.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213227280
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:58 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Dit gaat over Israel-Hamas. Over je fetisj met poep mag je een eigen topic openen.
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:57 schreef theunderdog het volgende:
Houd je emoties eens in bedwang.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213227284
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:53 schreef ludovico het volgende:

[..]
Ik weet niet wat er mis is met die mensen maar fucking hooggeplaatste officieren bagatelliseren die stortvloed raketten nog, wat is er mis met die lui?!
Simpel: een virus in hun hoofd genaamd antisemitisme. Helaas moeilijker uit te bannen dan het coronavirus.

Je ziet ook een geregisseerde frame in de Nederlandse media van: het was maar een symbolische tegengeluid van Iran.

Extreem bagatelliserend. Ook worden relevante feiten verzwegen; buurlanden als Jordanië kwamen Israël te hulp. Die willen ook geen Iraanse raketten in hun luchtruim en terecht. Lying by omission heet dat in het Engels en dat wordt bewust gedaan. Zo rolt Nederlandse (antisemitische) propaganda.

Ik kijk wel eens op Geenstijl, dat is in de verslaggeving van gebeurtenissen als de laatste paar dagen echt een baken van licht in het duisternis van de Nederlandse media. Wat een bagger en hoe sloom de NOS is, erg triest om te zien. En dan te bedenken dat de NPO bijna een miljard (!!!) steun krijgt van de staat. Wat een armoe.
pi_213227289
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:58 schreef ludovico het volgende:

[..]
Zie de werkelijkheid zoals die is i.p.v. fantasieverhaaltjes.
Spiegel spiegel aan de wand..
pi_213227292
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:55 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
Die "vergelding" van Iran was het beste wat kon gebeuren. Het was geen serieuze aanval maar een getelefoneerde actie om spierballen te laten zien en daarmee het boek te kunnen sluiten. Als Israël niet meegaat met het afsluiten van deze situatie dan is Israël volledig verantwoordelijk voor de gevolgen. Vergeet niet dat deze escalatie begon met een aanval van Israël op een consulaat.
Officieel weten we niet wie 't gedaan heeft en was de aanval van Iran een oorlogsverklaring. Zoals Iran ook al jaren werkt aan destabilisatie en het financieren van terroristische clubjes die Israël willen aanvallen
pi_213227295
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:55 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
Die "vergelding" van Iran was het beste wat kon gebeuren. Het was geen serieuze aanval maar een getelefoneerde actie om spierballen te laten zien en daarmee het boek te kunnen sluiten. Als Israël niet meegaat met het afsluiten van deze situatie dan is Israël volledig verantwoordelijk voor de gevolgen. Vergeet niet dat deze escalatie begon met een aanval van Israël op een consulaat.
Fout. Iran is volledig verantwoordelijk voor haar daden. Vergaat dat niet. De rest is whataboutismery en goedpraterij van de misdaden van het Ayatollah regime.
pi_213227303
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:58 schreef Homey het volgende:

[..]
Simpel: een virus in hun hoofd genaamd antisemitisme. Helaas moeilijker uit te bannen dan het coronavirus.

Je ziet ook een geregisseerde frame in de Nederlandse media van: het was maar een symbolische tegengeluid van Iran.

Extreem bagatelliserend. Ook worden relevante feiten verzwegen; buurlanden als Jordanië kwamen Israël te hulp. Die willen ook geen Iraanse raketten in hun luchtruim en terecht. Lying by omission heet dat in het Engels en dat wordt bewust gedaan. Zo rolt Nederlandse (antisemitische) propaganda.

Ik kijk wel eens op Geenstijl, dat is in de verslaggeving van gebeurtenissen als de laatste paar dagen echt een baken van licht in het duisternis van de Nederlandse media. Wat een bagger en hoe sloom de NOS is, erg triest om te zien. En dan te bedenken dat de NPO bijna een miljard (!!!) steun krijgt van de staat. Wat een armoe.
Het is niet alleen de NOS.

AD, Volkskrant... De Groene Amsterdammer...
Wat is er niet verknipt woke? Telegraaf? Dat staat niet echt voor kwaliteit, maar ach, tenminste minder biased.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
  dinsdag 16 april 2024 @ 14:00:01 #35
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_213227306
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:55 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
Die "vergelding" van Iran was het beste wat kon gebeuren. Het was geen serieuze aanval maar een getelefoneerde actie om spierballen te laten zien en daarmee het boek te kunnen sluiten. Als Israël niet meegaat met het afsluiten van deze situatie dan is Israël volledig verantwoordelijk voor de gevolgen. Vergeet niet dat deze escalatie begon met een aanval van Israël op een consulaat.
Een aanval met meer 120 Ballistische raketten, 30 kruisraketten en 170 drones betreft geen serieuze aanval?

Hmm.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_213227310
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:59 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Spiegel spiegel aan de wand..
Kerel je schaart terroristen onder hetzelfde kopje als criminelen. Hoe kan jij mij denken de maat te kunnen nemen hierin. _O-
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213227314
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:55 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Is gewoon verschil in opinie. Niets bijzonders.
Die officier was van de landmacht, en dit ging toch echt om een luchtaanval. Wat een flapdrol die gast overigens, moest duidelijk het NPO frame van "ach het valt erg mee, puur symboliek" bevestigen. Nul kritische vragen ook van de journalist in de uitzending, uiteraard.
pi_213227324
quote:
10s.gif Op dinsdag 16 april 2024 14:00 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Een aanval met meer 120 Ballistische raketten, 30 kruisraketten en 170 drones betreft geen serieuze aanval?

Hmm.
Het is écht stuitend, dat zoveel mensen denken dat het allemaal wel meevalt.
Overigens ook alleen maar NADAT er nauwelijks slachtoffers waren gevallen.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
pi_213227327
quote:
10s.gif Op dinsdag 16 april 2024 14:00 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Een aanval met meer 120 Ballistische raketten, 30 kruisraketten en 170 drones betreft geen serieuze aanval?

Hmm.
Omgekeerd kan Israël precies hetzelfde doen. Exact dezelfde aantallen terugschieten. Is dat dan ook geen serieuze aanval en puur symbolisch?

Hoe zou de NPO dit dan duiden?
pi_213227329
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 14:00 schreef ludovico het volgende:

[..]
Kerel je schaart terroristen onder hetzelfde kopje als criminelen. Hoe kan jij mij denken de maat te kunnen nemen hierin. _O-
Al die emoties. Heb je directe familieleden die betrokken zijn binnen dit conflict?
pi_213227336
"Wij Israelis kunnen nergens anders heen"

twitter
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
pi_213227350
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 14:02 schreef egayalS het volgende:
"Wij Israelis kunnen nergens anders heen"

[ x ]
Palestijnen - zijn Arabieren - er zijn 22 Arabische landen.

Pas op dat je in je anti-Israel retoriek niet aan teveel zelf-owns gaat doen, eqayalS.
  dinsdag 16 april 2024 @ 14:05:02 #43
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_213227360
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:59 schreef Homey het volgende:

[..]
Fout. Iran is volledig verantwoordelijk voor haar daden. Vergaat dat niet. De rest is whataboutismery en goedpraterij van de misdaden van het Ayatollah regime.
Voornamelijk dat laatste. Het is opvallend om te zien dat radicaal linksgeoriënteerden zoals Ronald-Koeman in deze kwestie de kant van Iran kiezen. En dan ook nog beweren dat Israël dit is begonnen. Maar natuurlijk, het land dat zelf al decennialang wordt aangevallen door proxies van Iran.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_213227421
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:50 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Ik waardeer je bijdrage altijd. Je doet goed je best om op iedereen inhoudelijk te reageren. Maar het valt mij wel op dat je moeite hebt met patronen herkennen. Herkennen welke richting iets op gaat.

Dat er opinie verschillen bestaan in een land is evident. Maar we zien dat Israel steeds rechtser wordt. Dat radicale kolonisten aan invloed winnen. Iemand als Ben Gvir heeft nu gewoon een gedegen functie in de politiek, terwijl hij nog niet lang geleden op een terroristenlijst stond.

Hij was/is aanhanger van Baruch Goldstein en heeft mede een klimaat gecreëerd waardoor Rabin werd vermoord.
Wat vind ik het vervelend dat je mij op een positie plaatst die ik niet wens, namelijk mijzelf moeten verdedigen tegen een persoonlijke aanname dat ik iets wel of niet zou herkennen of inzien. Verschillen van mening is geen optie bij je?

Ik zelf vind dat ik geen moeite heb met patronen herkennen - ik leg ze juist uit. Maar jij kan natuurlijk jouw eigen mening hierop maken: ik zie oorlog voor zoals wat het is. Oorlog.

Ik zal sluiten dus met de woorden die ik eerder aanhaalde: het kan nog alle kanten op.
pi_213227454
quote:
1s.gif Op dinsdag 16 april 2024 14:09 schreef HannahVrede het volgende:

[..]
Wat vind ik het vervelend dat je mij op een positie plaatst die ik niet wens, namelijk mijzelf moeten verdedigen tegen een persoonlijke aanname dat ik iets wel of niet zou herkennen of inzien. Verschillen van mening is geen optie bij je?

Ik zelf vind dat ik geen moeite heb met patronen herkennen - ik leg ze juist uit. Maar jij kan natuurlijk jouw eigen mening hierop maken: ik zie oorlog voor zoals wat het is. Oorlog.

Ik zal sluiten dus met de woorden die ik eerder aanhaalde: het kan nog alle kanten op.
Soms is het zaak om je discussiepartner te wijzen op zijn/haar vermogen tot zelfreflectie.
  dinsdag 16 april 2024 @ 14:18:21 #46
3542 Gia
User under construction
pi_213227510
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 14:01 schreef Homey het volgende:

[..]
Omgekeerd kan Israël precies hetzelfde doen. Exact dezelfde aantallen terugschieten. Is dat dan ook geen serieuze aanval en puur symbolisch?

Hoe zou de NPO dit dan duiden?
Dit ja. Zou m.i. een prima antwoord zijn.
  dinsdag 16 april 2024 @ 14:21:14 #47
330914 Sherlock_Holmes
2de plaats WIDM prono 2020
pi_213227545
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:55 schreef ludovico het volgende:

[..]
Wat is dit dan, noem het gewoon barbaarse terroristen?
Bij tuig denk je aan kleine en grote criminelen, dit is een hele andere orde.
Ach, soms zet Hamas ook maar wat David Hasselhoff op :7

Ik ben er wel blij mee dat mensen open kaart spelen. In de schaduw is het altijd iets lastiger te herkennen.

Wellicht een neveneffect waar Hamas juist niet blij mee is, maar je kunt niet alles hebben.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
pi_213227721
vreemd gedoe zo, israel en iran willen beiden eigenlijk niet dat het eskaleert, maar kunnen ook niet niets doen. wachten dagen met daarwerkelijke acties, en dan is alles al besrpoken met vriend en vijand, internationaal.

het lijkt erop dat israel toch wel gaat reageren. maar dat zal ook weer een eenmalige actie zijn. en dan iran weer?
pi_213227754
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 14:01 schreef Homey het volgende:

[..]
Omgekeerd kan Israël precies hetzelfde doen. Exact dezelfde aantallen terugschieten. Is dat dan ook geen serieuze aanval en puur symbolisch?

Hoe zou de NPO dit dan duiden?
Een nieuwe reactie van Israël zou nergens op slaan en niet uit te leggen zijn als symbolisch en niet-serieus gezien de consulaataanval van Israël en de tegenreactie van Iran daarop. Het zou een teken zijn nieuwe escalatie. Tit for tat heeft al plaatsgevonden. Daarnaast is het luchtafweer van Iran waarschijnlijk niet zo goed als die van Israël en hebben zij weinig omliggende bevriende landen die kunnen helpen om ze uit de lucht te schieten. Dus nee, exact hetzelfde terug doen is niet één op één vergelijkbaar. Ik mag hopen dat je begrijpt dat context en omstandigheden uitmaken en de volgorde waarin dingen gebeuren ook.
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
pi_213227849
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 14:42 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
Een nieuwe reactie van Israël zou nergens op slaan en niet uit te leggen zijn als symbolisch en niet-serieus gezien de consulaataanval van Israël en de tegenreactie van Iran daarop. Het zou een teken zijn nieuwe escalatie. Tit for tat heeft al plaatsgevonden. Daarnaast is het luchtafweer van Iran waarschijnlijk niet zo goed als die van Israël en hebben zij weinig omliggende bevriende landen die kunnen helpen om ze uit de lucht te schieten. Dus nee, exact hetzelfde terug doen is niet één op één vergelijkbaar. Ik mag hopen dat je begrijpt dat context en omstandigheden uitmaken en de volgorde waarin dingen gebeuren ook.
Nope. Het uitschakelen van Iraanse terroristen was de tat. Wat Iran nu heeft gedaan is weer een nieuwe tit.

En goh wat raar dat Iran weinig bevriende landen kent. Hoe zou dat toch komen?
  dinsdag 16 april 2024 @ 15:05:01 #51
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_213227988
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 14:42 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
Een nieuwe reactie van Israël zou nergens op slaan en niet uit te leggen zijn als symbolisch en niet-serieus gezien de consulaataanval van Israël en de tegenreactie van Iran daarop. Het zou een teken zijn nieuwe escalatie. Tit for tat heeft al plaatsgevonden. Daarnaast is het luchtafweer van Iran waarschijnlijk niet zo goed als die van Israël en hebben zij weinig omliggende bevriende landen die kunnen helpen om ze uit de lucht te schieten. Dus nee, exact hetzelfde terug doen is niet één op één vergelijkbaar. Ik mag hopen dat je begrijpt dat context en omstandigheden uitmaken en de volgorde waarin dingen gebeuren ook.
Dus aanvallen moeten worden afgesteld op de kwaliteit van de luchtafweer en hoeveelheid bontgenoten van een land? Wat een belachelijke redering weer. Iran had Israël niet moeten aanvallen, zo simpel is het. Iran is dit begonnen en dat doet het al decennialang. Een paar dagen geleden kwam dit nog naar voren:
quote:
Argentina court blames Iran for 1990s terror attacks on Israeli embassy, AMIA center

Branding Islamic Republic a ‘terrorist state,’ ruling says Hezbollah carried out deadly bombings on Tehran’s orders, calls 1994 bombing of Jewish center a crime against humanity
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_213228042
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 14:51 schreef Homey het volgende:

[..]
Nope. Het uitschakelen van Iraanse terroristen was de tat. Wat Iran nu heeft gedaan is weer een nieuwe tit.
:')

5 ambtenaren waaronder 2 generaals (en 6 Syrische burgers). Jij of Israël kan dat terroristen vinden maar in de internationale betrekkingen wordt dat niet zo gezien natuurlijk. En al helemaal niet oke om dit te doen tegen een consulaat.

quote:
En goh wat raar dat Iran weinig bevriende landen kent. Hoe zou dat toch komen?
Dat is weer een hele andere discussie en niet relevant in deze.
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
  dinsdag 16 april 2024 @ 15:14:53 #53
496005 Jan_Onderwater
Culinair tegen Corona
pi_213228086
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 15:10 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
:')

5 ambtenaren waaronder 2 generaals (en 6 Syrische burgers). Jij of Israël kan dat terroristen vinden maar in de internationale betrekkingen wordt dat niet zo gezien natuurlijk. En al helemaal niet oke om dit te doen tegen een consulaat.
[..]
Dat is weer een hele andere discussie en niet relevant in deze.
Als je oorlog wilt voeren met de regels van de oorlog, dan trek je een uniform aan. Sim-pel. Anders moet je niet zeuren dat je lik op stuk krijgt.
  dinsdag 16 april 2024 @ 15:17:33 #54
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_213228104
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 15:10 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
:')

5 ambtenaren waaronder 2 generaals (en 6 Syrische burgers). Jij of Israël kan dat terroristen vinden maar in de internationale betrekkingen wordt dat niet zo gezien natuurlijk. En al helemaal niet oke om dit te doen tegen een consulaat.
[..]
Dat is weer een hele andere discussie en niet relevant in deze.
Allemaal vriendjes van Assad, zou je moeten toejuichen. En het was niet op het consulaat. :')
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_213228149
quote:
14s.gif Op dinsdag 16 april 2024 15:05 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Dus aanvallen moeten worden afgesteld op de kwaliteit van de luchtafweer en hoeveelheid bontgenoten van een land? Wat een belachelijke redering weer.
Als je een aanval wil uitvoeren die weinig schade en weinig slachtoffers oplevert omdat het vooral een symbolische waarde moet hebben dan zijn dat soort dingen zeker relevant ja. Te weinig staat te zwak, te veel zorgt voor teveel schade en slachtoffers. Wat te veel of te weinig is hangt af van de capaciteiten van het doelwit.

quote:
Iran had Israël niet moeten aanvallen, zo simpel is het. Iran is dit begonnen en dat doet het al decennialang.
Ik begin te denken dat jij echt denkt dat het zo simpel is. Dat de ander altijd begint en Israël nooit begint. En als Israël wel begint dan is dat met goede reden. Lekker makkelijk.

quote:
Een paar dagen geleden kwam dit nog naar voren:
[..]

Koeien zo oud dat zelfs Israël ze niet gebruikt als reden om aan te vallen. Je hoeft me overigens niet te overtuigen dat Hezbollah en de machthebbers in Iran kut zijn, dat weet iedereen wel.
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
  dinsdag 16 april 2024 @ 15:39:35 #56
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_213228274
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 15:22 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
Als je een aanval wil uitvoeren die weinig schade en weinig slachtoffers oplevert omdat het vooral een symbolische waarde moet hebben dan zijn dat soort dingen zeker relevant ja. Te weinig staat te zwak, te veel zorgt voor teveel schade en slachtoffers. Wat te veel of te weinig is hangt af van de capaciteiten van het doelwit.
[..]
Ik begin te denken dat jij echt denkt dat het zo simpel is. Dat de ander altijd begint en Israël nooit begint. En als Israël wel begint dan is dat met goede reden. Lekker makkelijk.
[..]
Koeien zo oud dat zelfs Israël ze niet gebruikt als reden om aan te vallen. Je hoeft me overigens niet te overtuigen dat Hezbollah en de machthebbers in Iran kut zijn, dat weet iedereen wel.
Nee, het lijkt er voornamelijk op dat jij in elke situatie Israël lijkt te problematiseren. Of het om de Palestijnse terroristen gaat of nu Iran, twee behoorlijk kwaadaardige partijen, leg jij het probleem iedere keer opnieuw bij Israël.

Jij was toch tevens de user die van mening was dat Israël na 7 oktober maar concessies moest doen richting Hamas? Ik zou je vooral dus afvragen waar jouw eigen anti-Israël sentiment vandaan komt, in plaats het probleem bij mensen te zoeken die nog een goed functionerend moreel kompas hebben en weten dat in zulke situaties Israël de partij is die gesteund moet worden.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  dinsdag 16 april 2024 @ 15:40:42 #57
131800 Tarado
capô de fusca
pi_213228288
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 15:10 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
:')

5 ambtenaren waaronder 2 generaals (en 6 Syrische burgers). Jij of Israël kan dat terroristen vinden maar in de internationale betrekkingen wordt dat niet zo gezien natuurlijk. En al helemaal niet oke om dit te doen tegen een consulaat.
[..]
Dat is weer een hele andere discussie en niet relevant in deze.
Van jou moest Israel toch juist dit soort precisie aanvallen ondernemen? Nu ze het doen is het weer niet goed en het was niet het consulaat maar het gebouw ernaast maar dat wist je vast ook wel.
pi_213228678
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 15:40 schreef Tarado het volgende:

[..]
Van jou moest Israel toch juist dit soort precisie aanvallen ondernemen? Nu ze het doen is het weer niet goed en het was niet het consulaat maar het gebouw ernaast maar dat wist je vast ook wel.
Tegen Hamas in Gaza ja, (liever) niet in andere landen en al helemaal niet op overheidsgebouwen :')

quote:
en het was niet het consulaat maar het gebouw ernaast maar dat wist je vast ook wel.
Wel het consulaat. En het gebouw ernaast is de ambassade. Maar dat wist je vast wel.
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
  dinsdag 16 april 2024 @ 16:32:24 #59
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_213228759
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 15:40 schreef Tarado het volgende:

[..]
Van jou moest Israel toch juist dit soort precisie aanvallen ondernemen? Nu ze het doen is het weer niet goed en het was niet het consulaat maar het gebouw ernaast maar dat wist je vast ook wel.
Correct.

Het is daarom ook een en al gedraai om maar in elke situatie met de vinger naar Israël te kunnen wijzen. Zelfs al moet er in de bres worden gesprongen voor het op ongeveer alle vlakken walgelijke en verwerpelijke Iraanse regime. Het laat wederom zien hoe diep de antipathie jegens de enige Joodste staat ter wereld bij sommigen zit.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  dinsdag 16 april 2024 @ 16:46:41 #60
131800 Tarado
capô de fusca
pi_213228913
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 16:22 schreef Ronald-Koeman het volgende:

[..]
Tegen Hamas in Gaza ja, (liever) niet in andere landen en al helemaal niet op overheidsgebouwen :')
[..]
Wel het consulaat. En het gebouw ernaast is de ambassade. Maar dat wist je vast wel.
Wiki is je beste vriend, ik hou het voorlopig hierop
quote:
RIYADH: Suspected Israeli strikes struck a military building adjacent to the Iranian embassy in Syria on Monday, Al Arabiya reported citing sources.

The Iranian Revolutionary Guards confirmed that seven of its members, including two senior officers, had been killed, ramping up regional tensions over Israel’s military campaign in Gaza.

Iran’s ambassador to Syria said the strike hit a consular building in the embassy compound and that his residence was on the top two floors.

But the Arab broadcaster said the raid did not target the Iranian embassy in Damascus, but rather a military headquarters adjacent to it.
Maar hoe dan ook een prima actie.
  Moderator dinsdag 16 april 2024 @ 17:41:33 #61
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_213229401
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 13:53 schreef ludovico het volgende:

[..]
Ik weet niet wat er mis is met die mensen maar fucking hooggeplaatste officieren bagatelliseren die stortvloed raketten nog, wat is er mis met die lui?!
Niets

Die hebben er gewoon verstand van
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_213229460
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 17:04 schreef Akathisia het volgende:
Did 50 Nova festival survivors commit suicide? The shocking testimonial heard at the Knesset

https://www.reddit.com/r/worldnews/s/xocULmK68g

Gaaf land, zoals Rutte het zou zeggen.
What the fuck
We weten natuurlijk niet hoeveel het er echt zijn, maar zijn verklaring is bijzonder schokkend. Al was het vijftig keer minder

En
According to recent studies, 600,000 Israelis were awaiting psychological support since October 7.

Dit realiseren we (wie zich aangevallen voelt moet dat vooral voelen) ons te weinig of onvoldoende, wat 7 oktober met al die Israëliërs gedaan heeft. Ik kan me gewoon niet voorstellen hoe erg dit is geweest
  dinsdag 16 april 2024 @ 17:50:21 #63
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_213229478
Iran heeft ook gewoon heel bewust voor de eerste keer ondubbelzinnig een aanval uitgevoerd vanaf hun eigen grondgebied. Dat is nog eens een escalatie. En gecoördineerd met aanvallen uit Irak en Yemen en Libanon. Dat geeft gewoon openlijk aan dat die landen/ terreurorganisaties in opdracht van Iran werken. Alle voorgaande aanvallen van Houthis, hezbollah en Iraakse milities kun je dus ook meteen op het conto van Iran zetten.
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
pi_213230008
quote:
1s.gif Op dinsdag 16 april 2024 17:48 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
What the fuck
We weten natuurlijk niet hoeveel het er echt zijn, maar zijn verklaring is bijzonder schokkend. Al was het vijftig keer minder

En
According to recent studies, 600,000 Israelis were awaiting psychological support since October 7.

Dit realiseren we (wie zich aangevallen voelt moet dat vooral voelen) ons te weinig of onvoldoende, wat 7 oktober met al die Israëliërs gedaan heeft. Ik kan me gewoon niet voorstellen hoe erg dit is geweest
De Nederlandse media laten alleen zeer uitgebreide sfeerrapportages zien van het leed in Oekraïne en Gaza, maar niet Israël. Wat 7 oktober echt betekent voor de mensen in Israël is het Nederlandse publiek eigenlijk onthouden.
  Moderator dinsdag 16 april 2024 @ 19:08:34 #65
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_213230198
Ok

Wat betekende het echt?
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  dinsdag 16 april 2024 @ 19:29:56 #66
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_213230382
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 18:44 schreef Homey het volgende:

[..]
De Nederlandse media laten alleen zeer uitgebreide sfeerrapportages zien van het leed in Oekraïne en Gaza, maar niet Israël. Wat 7 oktober echt betekent voor de mensen in Israël is het Nederlandse publiek eigenlijk onthouden.
Tja, veel van deze media zijn mbt deze oorlog dan helaas ook enkel geïnvesteerd in het publiceren van tranentrekkers over het vermeende leed van de Palestijnen. Redacties maken overuren om de aanstichtsters van het conflict af te schilderen als slachtoffers. De daadwerkelijke slachtoffers daarentegen (de Israëliërs) worden grotendeels genegeerd.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  dinsdag 16 april 2024 @ 19:43:40 #67
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_213230570
Dit is een interessante video, het geeft een goede kijk in de visie van de doorsnee Palestijn. Als zij de vraag krijgen of Joden verwijderd zouden moeten worden uit het gebied zijn de meeste reacties al snel bevestigend.

De eerste video, die ruim een jaar geleden werd opgenomen, laat min of meer dezelfde antwoorden zien. En dan pretenderen allerlei Westerse media en activisten dat dit vredelievende mensen zijn, die alleen maar een tweestatenoplossing willen.

'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  dinsdag 16 april 2024 @ 19:48:11 #68
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_213230623
quote:
14s.gif Op dinsdag 16 april 2024 19:43 schreef HowardRoark het volgende:
Dit is een interessante video, het geeft een goede kijk in de visie van de doorsnee Palestijn. Als zij de vraag krijgen of Joden verwijderd zouden moeten worden uit het gebied zijn de meeste reacties al snel bevestigend.

De eerste video, die ruim een jaar geleden werd opgenomen, laat min of meer dezelfde antwoorden zien. En dan pretenderen allerlei Westerse media en activisten dat dit vredelievende mensen zijn, die alleen maar een tweestatenoplossing willen.

Framing a la Powned
pi_213230779
quote:
14s.gif Op dinsdag 16 april 2024 19:43 schreef HowardRoark het volgende:
Dit is een interessante video, het geeft een goede kijk in de visie van de doorsnee Palestijn. Als zij de vraag krijgen of Joden verwijderd zouden moeten worden uit het gebied zijn de meeste reacties al snel bevestigend.

De eerste video, die ruim een jaar geleden werd opgenomen, laat min of meer dezelfde antwoorden zien. En dan pretenderen allerlei Westerse media en activisten dat dit vredelievende mensen zijn, die alleen maar een tweestatenoplossing willen.

.

En ken je deze ook, van dezelfde youtuber

Mag ik jou vragen wat jou naast je eerdere observatie nog meer opvalt bij de antwoorden bij beide video's?
  dinsdag 16 april 2024 @ 20:04:25 #70
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_213230887
quote:
9s.gif Op dinsdag 16 april 2024 19:48 schreef Origami94 het volgende:

[..]
Framing a la Powned
Je bedoelt dat het je niet bevalt wat je ziet. Dat kan natuurlijk, maar dat wil niet zeggen dat er sprake is van framing.
quote:
1s.gif Op dinsdag 16 april 2024 19:57 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Ken je deze ook, van dezelfde youtuber

Mag ik jou vragen wat jou opvalt bij de antwoorden?
Ik heb even een paar minuten gekeken, maar kan zo nog niets vinden. Wat viel jou dan op aan deze video?
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  dinsdag 16 april 2024 @ 20:05:45 #71
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_213230907
quote:
14s.gif Op dinsdag 16 april 2024 20:04 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Je bedoelt dat het je niet bevalt wat je ziet. Dat kan natuurlijk, maar dat wil niet zeggen dat er sprake is van framing.
[..]
Ik heb even een paar minuten gekeken, maar kan zo nog niets vinden. Wat viel jou dan op aan deze video?
Je snapt dat als ik met een camera in Groningen of de Bijlmer ga filmen wat mensen vinden van Rutte dat deze beelden niet spreken voor heel Nederland?
  Moderator dinsdag 16 april 2024 @ 20:12:31 #72
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_213231023
Ik kan me zonder dit soort filmpjes zo ook wel voorstellen dat Palestijnen een beetje een hekel hebben aan joden, Israël en Israëli's _O-

Niemand schilderd ze verder af als vredelievende lieverds die met alle liefde van de wereld voor een twee staten oplossing strijden

Toch is het de enige oplossing voor dit conflict
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  dinsdag 16 april 2024 @ 20:23:47 #73
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_213231193
Een tweestatenoplossing hebben de Palestijnen al meermaals de kans voor gehad en is op dit moment, dankzij het terreur van de Palestijnen zelf, verder weg dan ooit.

Waarom zou Israël nog een staat gaan toekenen aan deze barbaren? Dan heeft het straks een staat naast zich, dat een echt leger kan gaan vormen met steun van landen zoals Iran, Hezbollah en wellicht zelfs een Rusland of Turkije.

Een Palestijnse staat zal dan ook geen oplossing brengen, maar enkel een garantie geven voor nog meer conflict en oorlog. Bovendien kan het een exentieel gevaar vormen voor het voortbestaan van Israël.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  Moderator dinsdag 16 april 2024 @ 20:38:19 #74
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_213231356
Beetje lastig te voorkomen als de Palestijnen er voor gaan
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  dinsdag 16 april 2024 @ 20:40:08 #75
330914 Sherlock_Holmes
2de plaats WIDM prono 2020
pi_213231376
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 20:38 schreef sp3c het volgende:
Beetje lastig te voorkomen als de Palestijnen er voor gaan
Benieuwd wat hun leiders willen :7
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
  Moderator dinsdag 16 april 2024 @ 20:43:30 #76
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_213231409
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 20:40 schreef Sherlock_Holmes het volgende:

[..]
Benieuwd wat hun leiders willen :7
Doorvechten natuurlijk
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  dinsdag 16 april 2024 @ 20:48:00 #77
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_213231461
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 20:43 schreef sp3c het volgende:

[..]
Doorvechten natuurlijk
Idd, die hebben er niets aan als spontaan de vrede uitbreekt.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  dinsdag 16 april 2024 @ 20:50:20 #78
330914 Sherlock_Holmes
2de plaats WIDM prono 2020
pi_213231491
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 20:43 schreef sp3c het volgende:

[..]
Doorvechten natuurlijk
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
  Moderator dinsdag 16 april 2024 @ 20:54:36 #79
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_213231538
Ok?
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_213231564
quote:
14s.gif Op dinsdag 16 april 2024 20:04 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Je bedoelt dat het je niet bevalt wat je ziet. Dat kan natuurlijk, maar dat wil niet zeggen dat er sprake is van framing.
[..]
Ik heb even een paar minuten gekeken, maar kan zo nog niets vinden. Wat viel jou dan op aan deze video?
De antwoorden, hoe treurig dan ook, had ik wel verwacht. Er is alleen zoveel te horen en zien.

Volgens mij zijn de vragen allemaal gesteld in de west bank en niet in Israël. Had jij echt verwacht dat die mensen ondanks alle dagelijkse belemmeringen als een soort van moeder Theresa toch positief en liefdevol over Israël zouden spreken? Serieus?
pi_213232213
denken sommigen hier nou werkelijk dat israels aanval op die ambassade in syrie de escalerende actie was? terwijl hezbollah, volledig aangestuurd door iran, al sinds jaar en dag israel aanvalt?

en nu een volle aanval vanuit iran, en israel mag niet reageren,w ant... dan escaleert israel de situatie?

kom op zeg..

niet dat ik per se wil dat israel gaat reageren. maar ze hebben 100% het recht om het te doen.
pi_213232263
quote:
14s.gif Op dinsdag 16 april 2024 20:04 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Je bedoelt dat het je niet bevalt wat je ziet. Dat kan natuurlijk, maar dat wil niet zeggen dat er sprake is van framing.
[..]
Ik heb even een paar minuten gekeken, maar kan zo nog niets vinden. Wat viel jou dan op aan deze video?
Zoek ook even de andere video's van deze Youtube-er op. Man man man.
Allah Al Watan Al Malik
pi_213232283
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 21:53 schreef pokkerdepok het volgende:
denken sommigen hier nou werkelijk dat israels aanval op die ambassade in syrie de escalerende actie was? terwijl hezbollah, volledig aangestuurd door iran, al sinds jaar en dag israel aanvalt?

en nu een volle aanval vanuit iran, en israel mag niet reageren,w ant... dan escaleert israel de situatie?

kom op zeg..

niet dat ik per se wil dat israel gaat reageren. maar ze hebben 100% het recht om het te doen.
Dat zal zeker, tegelijk heeft Iran 100% ook het recht om Israel aan te vallen. Dat maakt het zo complex.

Wat vindt Syrie er eigenlijk van, zo'n aanval op haar grondgebied?
Allah Al Watan Al Malik
  dinsdag 16 april 2024 @ 22:07:06 #84
330914 Sherlock_Holmes
2de plaats WIDM prono 2020
pi_213232339
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 22:00 schreef Mutant01 het volgende:

[..]
Dat zal zeker, tegelijk heeft Iran 100% ook het recht om Israel aan te vallen. Dat maakt het zo complex.

Wat vindt Syrie er eigenlijk van, zo'n aanval op haar grondgebied?
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
pi_213232425
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 22:00 schreef Mutant01 het volgende:

[..]
Dat zal zeker, tegelijk heeft Iran 100% ook het recht om Israel aan te vallen. Dat maakt het zo complex.

Wat vindt Syrie er eigenlijk van, zo'n aanval op haar grondgebied?
hoezo heeft iran dat recht? wat heeft israel iran ooit aangedaan?
pi_213232462
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 22:14 schreef pokkerdepok het volgende:

[..]
hoezo heeft iran dat recht? wat heeft israel iran ooit aangedaan?
Hun mensen in Syrie opblazen.

Als Iran ergens in Nederland een Israelisch instituut opblaast, dan is een actie vanuit Israel richting Iran evengoed gerechtvaardigd.

Wat maakt dat Israel een soeverein land als Syrie aanvalt?
Allah Al Watan Al Malik
pi_213232473
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 22:00 schreef Mutant01 het volgende:

[..]
Dat zal zeker, tegelijk heeft Iran 100% ook het recht om Israel aan te vallen. Dat maakt het zo complex.

Wat vindt Syrie er eigenlijk van, zo'n aanval op haar grondgebied?
Iran is deze geweldsspiraal begonnen via hun terreurproxies. Die hebben nergens recht op.
pi_213232546
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 22:17 schreef Cilantro het volgende:

[..]
Iran is deze geweldsspiraal begonnen via hun terreurproxies. Die hebben nergens recht op.
De terreurproxies zouden geen bestaansrecht hebben als er niet aan landjepik en stelselmatige vernedering werd gedaan.

De laatste berichten van de West Bank meegekregen? Beelden van lachende kolonisten die Palestijnse woningen en auto's in de fik steken. Terreurproxies van Israel in dit geval.
Allah Al Watan Al Malik
pi_213232588
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 22:21 schreef Mutant01 het volgende:

[..]
De terreurproxies zouden geen bestaansrecht hebben als er niet aan landjepik en stelselmatige vernedering werd gedaan.

De laatste berichten van de West Bank meegekregen? Beelden van lachende kolonisten die Palestijnse woningen en auto's in de fik steken.
Er waren allerlei politieke oplossingen denkbaar ipv een pogrom. Nu zeggen dat Iran ergens recht op heeft is echt te stompzinnig voor woorden.
pi_213232616
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 22:23 schreef Cilantro het volgende:

[..]
Er waren allerlei politieke oplossingen denkbaar ipv een pogrom. Nu zeggen dat Iran ergens recht op heeft is echt te stompzinnig voor woorden.
Een pogrom, zoals op de Westbank bedoel je toch?
Allah Al Watan Al Malik
pi_213232684
twitter


Artikel van de Washington Post over de dood van Hind, de andere passagiers en de ambulance-broeders bijna drie maanden geleden. Hoe het verhaal van IDF niet aansluit bij wat satellietfoto's, geluidsfragmenten, videobeelden en foto's laten zien.

Via de tweet is 't artikel gratis te lezen. Je krijgt alle beelden en de reconstructie te zien
pi_213232712
Waar twee vechten hebben twee schuld jongens.

Laten wij lief voor elkaar zijn.
Groot fan van User Wotte
pi_213232767
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 22:17 schreef Mutant01 het volgende:

[..]
Hun mensen in Syrie opblazen.

Als Iran ergens in Nederland een Israelisch instituut opblaast, dan is een actie vanuit Israel richting Iran evengoed gerechtvaardigd.

Wat maakt dat Israel een soeverein land als Syrie aanvalt?
omdat iran van daaruit hezbollah aanstuurd, een oorlogshandeling tegen israel.
het is echt niet zolastig te bepalen wie hier begon. israel verdedigd zichzelf alleen maar, heeft iran nog nooit aangevallen. iran is een uitesproken aggressief land tegen voornamelijk de VS en israel. niet omdat ze geprovoceerd worden door die landen, maar uit idealisme.
pi_213232790
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 22:33 schreef Tjacka het volgende:
Waar twee vechten hebben twee schuld jongens.

Laten wij lief voor elkaar zijn.
onzin. verdediging is niet hetzelfde als agressie
pi_213232819
quote:
1s.gif Op dinsdag 16 april 2024 22:21 schreef Mutant01 het volgende:

[..]
De terreurproxies zouden geen bestaansrecht hebben als er niet aan landjepik en stelselmatige vernedering werd gedaan.

De laatste berichten van de West Bank meegekregen? Beelden van lachende kolonisten die Palestijnse woningen en auto's in de fik steken. Terreurproxies van Israel in dit geval.
weet je dat de meest extremistische israelische politicus klaagt over netanyahu en nieuwe verkiezingen eist, oa. omdat hij niets doet aan de agressie van de kolonisten? het wordt inn israel gezien als iets belachelijks en ongewenst.
pi_213232829
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 22:38 schreef pokkerdepok het volgende:

[..]
onzin. verdediging is niet hetzelfde als agressie
Precies. Daarom veroordeel ik de ingang van Rusland in Oekraïne en ook die van Amerika in Irak. Dit is een stuk complexer. Aangezien Israël ook duidelijk buiten de lijntjes heeft gekleurd.
Groot fan van User Wotte
pi_213232896
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 22:41 schreef Tjacka het volgende:

[..]
Precies. Daarom veroordeel ik de ingang van Rusland in Oekraïne en ook die van Amerika in Irak. Dit is een stuk complexer. Aangezien Israël ook duidelijk buiten de lijntjes heeft gekleurd.
Extrajudicial vermoorden van zo'n atoomgeleerde bijvoorbeeld.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  dinsdag 16 april 2024 @ 22:51:07 #98
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_213232930
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 22:48 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Extrajudicial vermoorden van zo'n atoomgeleerde bijvoorbeeld.
Wie weet hoeveel slachtoffers van een Iraans kernwapen ze zo hebben bespaard..
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_213232945
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 22:51 schreef Perrin het volgende:

[..]
Wie weet hoeveel slachtoffers van een Iraans kernwapen ze zo hebben bespaard..
Je moet als Russische diplomaat gaan werken joh met die logica.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_213232976
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2024 22:48 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Extrajudicial vermoorden van zo'n atoomgeleerde bijvoorbeeld.
Ook is het steunen van proxy's lastig hard te maken als de start van een oorlog. Maar goed als je alles zwart/wit ziet dan is overal een oplossing voor natuurlijk.
Groot fan van User Wotte
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')