Ligt er ook aan hoe je naar de views kijkt, sommigen hebben upload op hun eigen artiesten pagina, pagina van de nationale finale en Eurovision. Oekraine heeft bijvoorbeeld 15 miljoen views op de artiesten pagina van Alyona.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 11:54 schreef Greys het volgende:
Hoeft ie nou alleen nog maar Spanje en Oekraïne (2,1 en 2,4 miljoen views maar staan er al weken op) in te halen voor de meeste youtube views? Of zie ik dat nou verkeerd?
Ah zo. Ja snap ik. Maar op het Eurovisionkanaal gaat ie in elk geval héél lekker. Ook qua reacties. En ben wel blij dat ze het niet laten verspreiden qua views door Joost z'n video gewoon meteen daar te uploadenquote:Op vrijdag 1 maart 2024 11:59 schreef Momo het volgende:
[..]
Ligt er ook aan hoe je naar de views kijkt, sommigen hebben upload op hun eigen artiesten pagina, pagina van de nationale finale en Eurovision. Oekraine heeft bijvoorbeeld 15 miljoen views op de artiesten pagina van Alyona.
En veruit het meest bekeken in de minste tijd op ESF’s Youtube, maar bij de bookies nog wel op #20quote:
Ik heb hem toegevoegd aan mijn lijst voor de fiets op de sportschool en dat ga ik zometeen testenquote:Op vrijdag 1 maart 2024 12:00 schreef Mrmime het volgende:
Op het liedje van Joost kun je ontzettend lekker hardlopen ben ik achter.![]()
Ik vind het echt een heel tof nummer. Slim in elkaar gezet. Dit kon zomaar eens heel groot worden
Het zijn natuurlijk (denk ik) wel vooral Nederlandse streams, als we met de Bankzitters een nummer hadden gestuurd hadden die ook dit soort aantallen gehaald. Joost is gewoon heel populair bij Nederlandse jongeren.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 12:09 schreef Moira het volgende:
[..]
En veruit het meest bekeken in de minste tijd op ESF’s Youtube, maar bij de bookies nog wel op #20
Sausje van DJ Paul Elstak.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 12:18 schreef Idisrom het volgende:
Zit er een heel stuk 2Unlimited-beat in deze song? Tenminste zo klinkt het bij mij.
Je hebt nu @Japepk gequote, dat lijkt een beetje lullig want die zei dit nietquote:Op vrijdag 1 maart 2024 12:38 schreef Aadrianus het volgende:
[..]
Ik ga er maar vanuit dat hiermee jezelf bedoelt
De videoclip duurt 3:10. Dus nog 10 seconden te lang.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 11:48 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat is een lángere emo outro, maar als je op het Eurovision kanaal de officiële clip kijkt valt die kortere emo outro wel binnen de 3 minuten. Dus ik hou hoop!
Ik geloof dat dat wel mag, zijn vaker nummers rond 3:08 etc.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 12:43 schreef hole1988 het volgende:
[..]
De videoclip duurt 3:10. Dus nog 10 seconden te lang.
In het begin van het liedje dacht ik naar Scooter te luisterenquote:Op vrijdag 1 maart 2024 12:18 schreef Idisrom het volgende:
Zit er een heel stuk 2Unlimited-beat in deze song? Tenminste zo klinkt het bij mij.
Als je het pianootje (bij het brandende gebouw in de clip) weg zou laten en dus stopt na 'ik heb naar je geluisterd', zit je sowieso binnen de 3 minuten!quote:Op vrijdag 1 maart 2024 12:43 schreef hole1988 het volgende:
[..]
De videoclip duurt 3:10. Dus nog 10 seconden te lang.
Graag even je quote aanpassen, want dit waren niet mijn woorden inderdaadquote:Op vrijdag 1 maart 2024 12:38 schreef Aadrianus het volgende:
[..]
Ik ga er maar vanuit dat hiermee jezelf bedoelt
quote:Op vrijdag 1 maart 2024 12:38 schreef Aadrianus het volgende:
[..]
Ik ga er maar vanuit dat hiermee jezelf bedoelt
Sorry, niet goed opgelet. Heb het weggehaald. Er is al genoeg aandacht gegeven aan die oorspronkelijke druiloor,quote:Op vrijdag 1 maart 2024 12:40 schreef Meke het volgende:
[..]
Je hebt nu @:japepk gequote, dat lijkt een beetje lullig want die zei dit nietMaar had juist een goede tegenreactie!
Gedaan inmiddels. Met excuses.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 12:51 schreef Japepk het volgende:
[..]
Graag even je quote aanpassen, want dit waren niet mijn woorden inderdaad
Als je stopt na het laatste woord Geluisterd is het exact 3 minuten. Die paar losse pingeltjes daarna kunnen er zo af.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 12:43 schreef hole1988 het volgende:
[..]
De videoclip duurt 3:10. Dus nog 10 seconden te lang.
Desnoods schroeft Joost het aantal BPM nog verder op om binnen de tijd klaar te zijn.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 12:58 schreef Greys het volgende:
[..]
Als je stopt na het laatste woord Geluisterd is het exact 3 minuten. Die paar losse pingeltjes daarna kunnen er zo af.
Idd gewoon op 1.25x speed afspelen.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 13:12 schreef Jemoederniet het volgende:
[..]
Desnoods schroeft Joost het aantal BPM nog verder op om binnen de tijd klaar te zijn.
Vroeg me al af wat jij er van vondquote:Op vrijdag 1 maart 2024 13:26 schreef H_T het volgende:
Geinig liedje welDit moet de finale wel gaan halen
Is dit in de lijn der verwachting?quote:
Test geslaagd, je kunt heerlijk op de bas meetrappenquote:Op vrijdag 1 maart 2024 12:16 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik heb hem toegevoegd aan mijn lijst voor de fiets op de sportschool en dat ga ik zometeen testen
Dat zijn toch wel 3 landen die ook meestemmen in onze halve finale.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 13:27 schreef Em31 het volgende:
YouTube Trending
#1 Austria
#1 Belgium
#1 Netherlands
#9 Germany
#25 Lithuania
#26 Estonia
Benieuwd of de inzending van Oostenrijk ook nummer 1 trending wordt in eigen landquote:Op vrijdag 1 maart 2024 13:27 schreef Em31 het volgende:
YouTube Trending
#1 Austria
#1 Belgium
#1 Netherlands
#9 Germany
#25 Lithuania
#26 Estonia
De vorige keer dat iedereen zo enthousiast was, was met Trijntje en haar inzending!quote:Op vrijdag 1 maart 2024 14:12 schreef engine het volgende:
Ik krijg het mobiel niet hier geplakt maar Angela de Jong is in haar column ook zeer te spreken over Joost en het nummer.
quote:Op vrijdag 1 maart 2024 14:14 schreef Fred_B het volgende:
[..]
De vorige keer dat iedereen zo enthousiast was, was met Trijntje en haar inzending!
Juist. Laat die ego's even met rust.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 10:18 schreef Momo het volgende:
Jongens we hoeven er ook niet oneindig op blijven te happen
Die heeft naast TV nu ineens ook verstand van muziek?quote:Op vrijdag 1 maart 2024 14:12 schreef engine het volgende:
Ik krijg het mobiel niet hier geplakt maar Angela de Jong is in haar column ook zeer te spreken over Joost en het nummer.
Ze heeft het vooral over de persoon Joost. Hoe ontwapenend hij overkwam bij het interview met Lubach.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 14:41 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Die heeft naast TV nu ineens ook verstand van muziek?
Ah okquote:Op vrijdag 1 maart 2024 14:51 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ze heeft het vooral over de persoon Joost. Hoe ontwapenend hij overkwam bij het interview met Lubach.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |