Ja, daar hebben veel capabele mensen in gezeten. De overgrote meerderheid zelfs. En nee, het is geen onzin. Juist het totale gebrek aan kandidaat bewindspersonen voor de PVV is voor de VVD de hoofdreden om niet in een gewoon kabinet met de PVV te willen zitten momenteel. De PVV heeft ook niemand meer, het is niet voor niets dat ze een zeer korte, bijna te korte, lijst hebben ingediend voor de Tweede Kamer verkiezingen: ze hebben verder niemand, alles wat ze hebben stond er op.quote:Op zondag 25 februari 2024 12:48 schreef Chisono het volgende:
[..]
Onzin. Net alsof er in de Rutte-kabinetten capabele personen hebben gezeten.
Het is niet zo,dat er alleen mensen vanuit de Kamer bewindspersoon kunnen worden. Dan heeft u mijn vorige reactie niet goed gelezen. Het is inderdaad onzin om te stellen dat de VVD niet in een kabinet van met de PVV gaat zitten, vanwege bewindspersonen. Deze laatsten worden pas ná een formatie voorgedragen en benoemd, niet daarvóór. Dus nogmaals: onzin dat de VVD daar hu al bezwaar tegen zou maken, als nog niet eens bekend is, welke partij, welk departement krijgt.quote:Op zondag 25 februari 2024 12:57 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ja, daar hebben veel capabele mensen in gezeten. De overgrote meerderheid zelfs. En nee, het is geen onzin. Juist het totale gebrek aan kandidaat bewindspersonen voor de PVV is voor de VVD de hoofdreden om niet in een gewoon kabinet met de PVV te willen zitten momenteel. De PVV heeft ook niemand meer, het is niet voor niets dat ze een zeer korte, bijna te korte, lijst hebben ingediend voor de Tweede Kamer verkiezingen: ze hebben verder niemand, alles wat ze hebben stond er op.
Het is geen onzin. Ik zeg ook niet dat alleen kamerleden bewindspersoon kunnen worden. Het is wel een feit dat de PVV geen enkel kader heeft. Geen gedeputeerden, wethouders, burgemeesters, professoren, hoogleraren, bestuurders van grote bedrijven, mensen die verbonden zijn met een SCP oid die namens de PVV minister willen worden. Dat weet Wilders, maar dat beseft de VVD ook heel goed. Met de PVV gaan praten over een gewoon meerderheidskabinet heeft dus ook geen enkele zin, want dat kan er gewoon niet komen, omdat de PVV hooguit 3 of 4 bewindspersonen kan leveren en niet de 11 die ze dan nodig zouden hebben.quote:Op zondag 25 februari 2024 13:35 schreef Chisono het volgende:
[..]
Het is niet zo,dat er alleen mensen vanuit de Kamer bewindspersoon kunnen worden. Dan heeft u mijn vorige reactie niet goed gelezen. Het is inderdaad onzin om te stellen dat de VVD niet in een kabinet van met de PVV gaat zitten, vanwege bewindspersonen. Deze laatsten worden pas ná een formatie voorgedragen en benoemd, niet daarvóór. Dus nogmaals: onzin dat de VVD daar hu al bezwaar tegen zou maken, als nog niet eens bekend is, welke partij, welk departement krijgt.
Ach, het is helemaal niet interessant om een professor, of wie dan ook, met een titel of een politieke bestuursfunctie, binnen te halen. Gebleken is, dat dat ook niet altijd werkt. Het gaat erom, dat je terzake kundige personen hebt, die zich volledig willen inzetten voor hun nieuwe verantwoordelijkheid en niet het pluche belangrijker vinden. Die personen, zijn in alle lagen van de bevolking, te vinden. Als je er bij voorbaat al vanuit gaat,dat die personen niet gevonden zullen worden, dan ben je als onderhandelen de partij, ècht verkeerd bezig, zeker ook, omdat nu nog niet bekend is, wie welk departement zal krijgen. Het gaat nu niet om de poppetjes, maar om de gezamenlijke doelstellingen. De poppetjes komen pas later.quote:Op zondag 25 februari 2024 13:43 schreef Hanca het volgende:
[..]
Het is geen onzin. Ik zeg ook niet dat alleen kamerleden bewindspersoon kunnen worden. Het is wel een feit dat de PVV geen enkel kader heeft. Geen gedeputeerden, wethouders, burgemeesters, professoren, hoogleraren, bestuurders van grote bedrijven, mensen die verbonden zijn met een SCP oid die namens de PVV minister willen worden. Dat weet Wilders, maar dat beseft de VVD ook heel goed. Met de PVV gaan praten over een gewoon meerderheidskabinet heeft dus ook geen enkele zin, want dat kan er gewoon niet komen, omdat de PVV hooguit 3 of 4 bewindspersonen kan leveren en niet de 11 die ze dan nodig zouden hebben.
Dit is echt het hoofdbezwaar binnen de VVD momenteel.
Die mensen heeft de PVV dus niet, anders stonden ze wel op hun lijst. Zo simpel is het. Die lijst was niet zo kort omdat ze het wel best vonden, maar omdat ze na langdurig en goed zoeken niet meer mensen konden vinden. Gaat ze dan nu ook niet plots wel lukken.quote:Op zondag 25 februari 2024 16:58 schreef Chisono het volgende:
[..]
Ach, het is helemaal niet interessant om een professor, of wie dan ook, met een titel of een politieke bestuursfunctie, binnen te halen. Gebleken is, dat dat ook niet altijd werkt. Het gaat erom, dat je terzake kundige personen hebt, die zich volledig willen inzetten voor hun nieuwe verantwoordelijkheid en niet het pluche belangrijker vinden. Die personen, zijn in alle lagen van de bevolking, te vinden. Als je er bij voorbaat al vanuit gaat,dat die personen niet gevonden zullen worden, dan ben je als onderhandelende partij, ècht verkeerd bezig, zeker ook, omdat nu nog niet bekend is, wie welk departement zal krijgen. Het gaat nu niet om de poppetjes, maar om de gezamenlijke doelstellingen. De poppetjes komen pas later.
Het pluche belangrijk vinden...leuk statement in dit verband want als er een partij is die te omschrijven valt als pluche plakkers is het de PVV wel.quote:Op zondag 25 februari 2024 16:58 schreef Chisono het volgende:
[..]
Ach, het is helemaal niet interessant om een professor, of wie dan ook, met een titel of een politieke bestuursfunctie, binnen te halen. Gebleken is, dat dat ook niet altijd werkt. Het gaat erom, dat je terzake kundige personen hebt, die zich volledig willen inzetten voor hun nieuwe verantwoordelijkheid en niet het pluche belangrijker vinden. Die personen, zijn in alle lagen van de bevolking, te vinden. Als je er bij voorbaat al vanuit gaat,dat die personen niet gevonden zullen worden, dan ben je als onderhandelen de partij, ècht verkeerd bezig, zeker ook, omdat nu nog niet bekend is, wie welk departement zal krijgen. Het gaat nu niet om de poppetjes, maar om de gezamenlijke doelstellingen. De poppetjes komen pas later.
Schippers was allang afgeserveerd na haar abominabele optredens tijdens de statenverkiezingen. Dijkhoff is de enige echte concurrent binnen de partij, maar die wil de komende jaren gewoon niet vanwege zijn gezin.quote:Op zondag 25 februari 2024 11:36 schreef Hanca het volgende:
[..]
Yeşilgöz werd ook gekozen bij gebrek aan concurrentie. Als die het tegen Dijkhof en/of Schippers had moeten opnemen had ze nog geen 20% gehaald.
Juist ook voor de PVV. Mensen van statuur gaan zich niet aan die partij verbinden.quote:Op zondag 25 februari 2024 17:44 schreef Hanca het volgende:
[..]
Die mensen heeft de PVV dus niet, anders stonden ze wel op hun lijst. Zo simpel is het. Die lijst was niet zo kort omdat ze het wel best vonden, maar omdat ze na langdurig en goed zoeken niet meer mensen konden vinden. Gaat ze dan nu ook niet plots wel lukken.
Jij denkt dat die figuren plots mysterieus uit de lucht komen vallen, de VVD houdt wel rekening met de werkelijkheid en ziet dat de PVV geen normaal meerderheidskabinet kan dragen.
En die poppetjes komen in het geval van de PVV dus wel gelijk, omdat over de inhoud praten geen zin heeft als er niemand is die die inhoud uit kan voeren. Daarom kwam Yeşilgöz met dat extraparlementair kabinet. Omdat dat het probleem van de poppetjes misschien kan ondervangen.
Wie is ook alweer de nestor van het parlement?quote:Op zondag 25 februari 2024 18:06 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Het pluche belangrijk vinden...leuk statement in dit verband want als er een partij is die te omschrijven valt als pluche plakkers is het de PVV wel.
Geert Wilders. Zit sinds 1998 op het pluche van de 2e Kamerquote:Op zondag 25 februari 2024 18:36 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Wie is ook alweer de nestor van het parlement?
En ik denk dat de huidige politieke koers van de VVD ook niet echt bij hem past.quote:Op zondag 25 februari 2024 18:24 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Schippers was allang afgeserveerd na haar abominabele optredens tijdens de statenverkiezingen. Dijkhoff is de enige echte concurrent binnen de partij, maar die wil de komende jaren gewoon niet vanwege zijn gezin.
Dat vraag ik me af eigenlijk. Volgens mij wordt onderschat hoe snel de PVV salonfähig aan het worden is binnen rechts Nederland.quote:Op zondag 25 februari 2024 18:35 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Juist ook voor de PVV. Mensen van statuur gaan zich niet aan die partij verbinden.
Lastig punt, ze zijn blijkbaar meer dan acceptabel om mee te regeren maar daadwerkelijk onder de vlag van de PVV aan de slag gaan is wel een tweede…quote:Op zondag 25 februari 2024 18:56 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Dat vraag ik me af eigenlijk. Volgens mij wordt onderschat hoe snel de PVV salonfähig aan het worden is binnen rechts Nederland.
Onder een deel van rechts wel. Je kunt misschien dan nog een paar wethouders vinden van rechtse lokale partijen oid.quote:Op zondag 25 februari 2024 18:56 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Dat vraag ik me af eigenlijk. Volgens mij wordt onderschat hoe snel de PVV salonfähig aan het worden is binnen rechts Nederland.
Nou ja, er zitten ook in die hoek vast wel mensen die redelijk kunnen besturen. LPF had ook Pastors (prima in Rotterdam) en Van As (prima in Alphen aan den Rijn). Probleem is alleen voor Wilders: zie die mensen dan maar te vinden en wees dan ook nog eens zeker van je zaak, want ze worden net zo veel als Wilders het gezicht van de PVV. Blijken ze zo beroerd als een Heinsbroek, Bijlhout en Bomhoff, dan kan de PVV met de huidige wispelturige kiezers ook zo onder de 10 zetels terecht komen.quote:Op zondag 25 februari 2024 19:47 schreef xpompompomx het volgende:
Kan me eigenlijk ook niet goed voorstellen dat als je wat meer hersencellen hebt je je lot zou verbinden aan "partij" waar je niet eens lid van kan worden, laat staan dat je invloed op de richting van de partij kan uitoefenen.
Klaas Dijkhoff had zo'n verkiezing makkelijk gewonnen, maar hij is geen tefalpan als Rutte en hij is zich er wel van bewust dat hij veel principiëler is.quote:Op zondag 25 februari 2024 18:24 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Schippers was allang afgeserveerd na haar abominabele optredens tijdens de statenverkiezingen. Dijkhoff is de enige echte concurrent binnen de partij, maar die wil de komende jaren gewoon niet vanwege zijn gezin.
PVV gaat inderdaad nooit een fatsoenlijke ministersploeg rond krijgen. Regeren op de klassieke manier gaat voor de PVV nooit goed uitpakken.quote:Op zondag 25 februari 2024 19:42 schreef Hanca het volgende:
[..]
Onder een deel van rechts wel. Je kunt misschien dan nog een paar wethouders vinden van rechtse lokale partijen oid.
Maar zelfs al zijn er mensen die namens de PVV zouden willen: Wilders kent die mensen niet want hij kan niet op zijn ledenlijst kijken. Wilders heeft geen netwerk, ook eigenlijk geen Nederlandse sponsoren.
Van Haga is vooral een hele goedkope populist. Er is echt helemaal niets ‘klassiek-liberaals’ aan die man. Niet oprecht iigquote:Op zaterdag 24 februari 2024 22:29 schreef nostra het volgende:
[..]
Tja, dat eerste is waar. Verder blijf ik wel een zwak houden voor Van Haga, die als enige nog een klassiek-liberaal geluid laat horen; het is alleen jammer dat de overige 5% aan waanzinnigheid grenst. Verder totaal geen bewindsmateriaal natuurlijk, hij heeft zichzelf hier in Haarlem ook voor een ton naar Den Haag gepromoveerd toentertijd tot opluchting van de rest van de fractie.
Ik hoopte dan ook op een bredere steun voor een extraparlementair kabinet. Maar helaas lijkt dat er niet in te zitten.quote:Op zondag 25 februari 2024 20:04 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
PVV gaat inderdaad nooit een fatsoenlijke ministersploeg rond krijgen. Regeren op de klassieke manier gaat voor de PVV nooit goed uitpakken.
Maar we moeten hier als Nederland wel iets mee, we kunnen niet op de oude voet door. Mensen roepen dat de PVV er niet voor iedereen is, maar dat waren de kabinetten Rutte afgelopen jaren ook zeker niet. En regeren doe je samen, want er is niet één partij met een absolute meerderheid, gelukkig.
Het is onregeerbaar, de vraag lijkt mij steeds meer op welke manier we opnieuw naar de kiezer gaan.quote:Op zondag 25 februari 2024 20:09 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik hoopte dan ook op een bredere steun voor een extraparlementair kabinet. Maar helaas lijkt dat er niet in te zitten.
Dan zit er niet veel anders op dan met Wilders te gaan praten, maar dan moet het ook een optie kunnen zijn dat het niet lukt. Zeker NSC heeft recht van spreken, die hebben nog nooit gezegd dat ze met de PVV willen regeren. Integendeel, zelfs. En dan is het de vraag of de VVD in een soort minderheidscoalitie wil of dat er een vrij smal gedragen extraparlementair kabinet geprobeerd gaat worden. Maar dat zijn dan reguliere onderhandelingen die ook kunnen mislukken. Want de PVV is wel de grootste, maar heeft natuurlijk geen meerderheid.
Voorlopig is naar de kiezer gaan niet alleen niet aantrekkelijk, ook gewoon onmogelijk door de europese verkiezingen in juni en de zomervakantie daarna. Dus nee, die optie bestaat nog niet.quote:Op zondag 25 februari 2024 21:20 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Het is onregeerbaar, de vraag lijkt mij steeds meer op welke manier we opnieuw naar de kiezer gaan.
Hij bestaat altijd natuurlijk. Maar eens dat we daar nu nog niet zijn. Maar ik verwacht wel dat het uiteindelijk gaat gebeuren (al dan niet na een of ander experiment van een kabinet dat de kerstdagen niet haalt). En de schaakzetten van de diverse partijen zullen daar ook steeds meer op gericht gaan zijn. In die context zie ik bijvoorbeeld ook het afzeiken van Omtzigt.quote:Op zondag 25 februari 2024 21:31 schreef Hanca het volgende:
[..]
Voorlopig is naar de kiezer gaan niet alleen niet aantrekkelijk, ook gewoon onmogelijk door de europese verkiezingen in juni en de zomervakantie daarna. Dus nee, die optie bestaat nog niet.
Nou ja dat dus.quote:Op zondag 25 februari 2024 21:32 schreef Janneke141 het volgende:
Ik gok dat we opnieuw naar de kiezer gaan na een regering die er slechts een paar maanden zit.
En die rechtszaak van die GL-wethouder![]()
ze leren het ook echt nooit hè?
Als ze Dijkhoff bereid vinden is die koers sneller omgebogen dan een grasspriet in een orkaan.quote:Op zondag 25 februari 2024 18:39 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
En ik denk dat de huidige politieke koers van de VVD ook niet echt bij hem past.
Ik vraag me dan af 'sinds wanneer kan een rechter bepalen in welke fractie een volksvertegenwoordiger gaat zitten, dat kan zelfs de partijleiding niet?'quote:Op zondag 25 februari 2024 21:32 schreef Janneke141 het volgende:
Ik gok dat we opnieuw naar de kiezer gaan na een regering die er slechts een paar maanden zit.
En die rechtszaak van die GL-wethouder![]()
ze leren het ook echt nooit hè?
Feitelijk bestaat die optie nu niet. Als je nu besluit naar de kiezer te stappen, zijn de verkiezingen er eind september op zijn vroegst. Dat is niet te verantwoorden, zo'n lange tijd. Dus bestaat de optie nu gewoon niet, de europese verkiezingen zitten in de weg.quote:
Maar dat is niet het doel. North wil bij de rechter afdwingen dat er alsnog een ledenstemming komt over het voorstel van de partijleiding over het verdelen van de fracties. Wat, stel dat het wordt toegewezen, de kolderieke situatie oplevert dat alleen GL-leden zich over de kwestie kunnen uitspreken en PvdA-leden niet.quote:Op zondag 25 februari 2024 21:34 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik vraag me dan af 'sinds wanneer kan een rechter bepalen in welke fractie een volksvertegenwoordiger gaat zitten, dat kan zelfs de partijleiding niet?'
Als je als wethouder zulke basisprincipes over volksvertegenwoordigers al niet kent, laat je dan informeren voor je jezelf zo voor schut zet.
Waar staat dat je niet een week voor of na de EP verkiezingen kunt stemmen bij wijze van spreken?quote:Op zondag 25 februari 2024 21:36 schreef Hanca het volgende:
[..]
Feitelijk bestaat die optie nu niet. Als je nu besluit naar de kiezer te stappen, zijn de verkiezingen er eind september op zijn vroegst. Dat is niet te verantwoorden, zo'n lange tijd. Dus bestaat de optie nu gewoon niet, de europese verkiezingen zitten in de weg.
Maar ook de partijleiding en de leden kunnen de volksvertegenwoordigers niet dwingen. Wie in welke fractie gaat zitten is een eigen keus, zelfs al besluit er 1 zich aan te sluiten bij ECPM oid.quote:Op zondag 25 februari 2024 21:37 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Maar dat is niet het doel. North wil bij de rechter afdwingen dat er alsnog een ledenstemming komt over het voorstel van de partijleiding over het verdelen van de fracties. Wat, stel dat het wordt toegewezen, de kolderieke situatie oplevert dat alleen GL-leden zich over de kwestie kunnen uitspreken en PvdA-leden niet.
Sorry, maar de PVV zit in beide kamers niet op het pluche, maar in de bankjes. 😉quote:Op zondag 25 februari 2024 18:06 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Het pluche belangrijk vinden...leuk statement in dit verband want als er een partij is die te omschrijven valt als pluche plakkers is het de PVV wel.
In theorie heb je daar gelijk in, maar in de praktijk is het wel hoe het werkt. Zeker in dit geval, waar beide partijen akkoord zijn en de bovenkanten van de lijsten ongetwijfeld gevuld zijn met kandidaten die het fusieplan steunen.quote:Op zondag 25 februari 2024 21:44 schreef Hanca het volgende:
[..]
Maar ook de partijleiding en de leden kunnen de volksvertegenwoordigers niet dwingen. Wie in welke fractie gaat zitten is een eigen keus, zelfs al besluit er 1 zich aan te sluiten bij ECPM oid.
Dat klopt. Al wordt in dat soort gevallen vaak wel in de sfeer van de vereniging het een en ander gedaan zoals royeren. Bij GL bijvoorbeeld staat dat een dergelijke situatie expliciet in de statuten. Dus er is wel een verenigingsrechtelijk tintje…quote:Op zondag 25 februari 2024 21:44 schreef Hanca het volgende:
[..]
Maar ook de partijleiding en de leden kunnen de volksvertegenwoordigers niet dwingen. Wie in welke fractie gaat zitten is een eigen keus, zelfs al besluit er 1 zich aan te sluiten bij ECPM oid.
Wat dat betreft doen ze het op rechts echt beter hoor. Iemand nog van Henry Keizer gehoord, of Han ten Broeke met z’n escapades op de voorzittersstoel. En over tot de orde van de dag.quote:Op zondag 25 februari 2024 21:49 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
In theorie heb je daar gelijk in, maar in de praktijk is het wel hoe het werkt. Zeker in dit geval, waar beide partijen akkoord zijn en de bovenkanten van de lijsten ongetwijfeld gevuld zijn met kandidaten die het fusieplan steunen.
Dus nee, de rechter kan geen fractiekeuze in het EP afdwingen, maar wellicht wel een ledenraadpleging. Niet dat die nu direct tot een andere uitkomst zal gaan leiden, al helemaal niet over de PvdA-kandidaten want ik neem niet aan dat die zich veel gelegen laten liggen aan de uitkomst van een stemming binnen de GL-ALV. Maar er is in linkse kringen weer eens iemand heel druk om en publique verdeeldheid te zaaien. Ze maken daar nogal een gewoonte van, wat best vermakelijk is, maar het zorgt er ook wel weer voor dat ze weinig vluchtende kiezers kunnen opnemen.
Daar had de kiesraad de vorige keer toen het dreigde te botsen met ik dacht de gemeenteraadsverkiezingen een uitspraak over gedaan, dat er minstens 6 weken tussen twee verkiezingen moet zitten. Ik kan daar helaas alleen geen bron meer van vinden, alleen dat er in 2000 in de kieswet is geregeld dat er 'enkele weken' tussen moeten zitten zonder het te specificeren. Voor die wet was de regel dat er 9 weken tussen 2 verkiezingen in moesten zitten.quote:Op zondag 25 februari 2024 21:39 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Waar staat dat je niet een week voor of na de EP verkiezingen kunt stemmen bij wijze van spreken?
Ik ben bang dat het wel of niet functioneren van enkele PVV-ers als bewindspersonen, geen enkele invloed op het stemgedrag van de gemiddelde PVV-stemmer heeft. Het gaat ze om de boodschap (allochtonen zijn slecht) en niet om de boodschappers.quote:Op zondag 25 februari 2024 19:52 schreef Hanca het volgende:
[..]
Nou ja, er zitten ook in die hoek vast wel mensen die redelijk kunnen besturen. LPF had ook Pastors (prima in Rotterdam) en Van As (prima in Alphen aan den Rijn). Probleem is alleen voor Wilders: zie die mensen dan maar te vinden en wees dan ook nog eens zeker van je zaak, want ze worden net zo veel als Wilders het gezicht van de PVV. Blijken ze zo beroerd als een Heinsbroek, Bijlhout en Bomhoff, dan kan de PVV met de huidige wispelturige kiezers ook zo onder de 10 zetels terecht komen.
Nee joh dat was weer zo’n losse Flodder van Wim Voermans, die moet je niet al te serieus nemen.quote:Op zondag 25 februari 2024 22:03 schreef Hanca het volgende:
[..]
Daar had de kiesraad de vorige keer toen het dreigde te botsen met ik dacht de gemeenteraadsverkiezingen een uitspraak over gedaan, dat er minstens 6 weken tussen twee verkiezingen moet zitten. Ik kan daar helaas alleen geen bron meer van vinden, alleen dat er in 2000 in de kieswet is geregeld dat er 'enkele weken' tussen moeten zitten zonder het te specificeren. Voor die wet was de regel dat er 9 weken tussen 2 verkiezingen in moesten zitten.
Zo simpel is het.quote:Op zondag 25 februari 2024 22:31 schreef Tijn het volgende:
Nieuwe verkiezingen wil toch niemand, joh. Wat een fiasco zou dat ook zijn. We hebben verkiezingen gehad. Nu moet er gewoon een regering komen.
Ik snap ook niet zo goed wat je dan precies van de kiezer wilt. "We komen er niet uit, stem maar wat anders". Als er nou een extreem gefragmenteerd landschap zou zijn geweest had ik me er nog wel iets bij kunnen voorstellen, maar nu niet.quote:Op zondag 25 februari 2024 22:31 schreef Tijn het volgende:
Nieuwe verkiezingen wil toch niemand, joh. Wat een fiasco zou dat ook zijn. We hebben verkiezingen gehad. Nu moet er gewoon een regering komen.
Dat IS op het pluche zitten, mijn beste.quote:Op zondag 25 februari 2024 21:48 schreef Chisono het volgende:
[..]
Sorry, maar de PVV zit in beide kamers niet op het pluche, maar in de bankjes. 😉
Nou ja, dat gaat vermoedelijk wel werken want de kiezers zijn nu niet bepaald op logica of honkvastheid te betrappen momenteelquote:Op zondag 25 februari 2024 23:05 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ik snap ook niet zo goed wat je dan precies van de kiezer wilt. "We komen er niet uit, stem maar wat anders". Als er nou een extreem gefragmenteerd landschap zou zijn geweest had ik me er nog wel iets bij kunnen voorstellen, maar nu niet.
Maar dat bedrijf forumpay was geen onafhankelijk bedrijf ? Was het door FvD-top opgericht ?quote:FvD laat in een reactie weten met haar bitcoincollecte te zijn gestopt omdat ForumPay zijn 'zaken niet op orde' had, maar wil verder geen details kwijt.
Met 'het pluche' worden ook beide kamers bedoeld. Het verwijst naar de pluche kussentjes waar die lui ooit op zaten, voordat ze kekke stoelen met voering kregen.quote:Op zondag 25 februari 2024 21:48 schreef Chisono het volgende:
[..]
Sorry, maar de PVV zit in beide kamers niet op het pluche, maar in de bankjes. 😉
Dat was zeker niet van Voermans. En de kiewet spreekt dus wel van enkele weken.quote:Op zondag 25 februari 2024 22:13 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Nee joh dat was weer zo’n losse Flodder van Wim Voermans, die moet je niet al te serieus nemen. [ x ]
Om alle termijnen uit de kieswet te doorlopen heb je een dag of 100 nodig. Zeg maar ruim drie maanden.
https://nos.nl/artikel/25(...)e-om-doelen-te-halenquote:Plannen voor natuur, stikstof en klimaat onvoldoende om doelen te halen
De plannen van de provincies en de maatregelen van het Rijk zijn onvoldoende om de nationale doelen voor natuur, stikstof, klimaat en water van 2030 en 2035 te halen. Dat concluderen kennisinstellingen PBL, de WUR, Deltares en het RIVM na het bestuderen van de plannen die er nu liggen...
laat ze dan maar focussen op natuur, water en misschien stikstofquote:Op maandag 26 februari 2024 07:51 schreef Bondsrepubliek het volgende:
Prutsers!
[..]
https://nos.nl/artikel/25(...)e-om-doelen-te-halen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |